PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل بزرگ با هارد دیسک ( مدل : Stm3320820as )

M.etallic.A
23-04-2008, 20:43
من چند ماه پیش این هارددیسک رو خریدم. بعد از یه مدت خواستم پارتیشن ها رو عوض کنم. ولی یه مشکلی پیش اومد. detect می شد اما نه پارتیشن بندی می شد و نه فرمت. هر کاری کردم نشد. تا اینکه بردم یه جایی واسه تعمیر. طرف ازم 12 تومان گرفت و گفت فلشش کردم. الان مشکل پارتیشن بندی ندارم. خیلی راحت پارتیشن بندی شد. ولی نمیدونم چرا هر بار ری استارت میکنم detect نمیشه و اصلا تو my computer نمیاد. بعضی وقتها میاد بعضی وقتها میره. کابلش رو هم عوض کردم بازم همونطوریه. در ضمن یه صدایی هم از توش در میاد. در کل نمیدونم از مادربوردمه یا چیز دیگه. بعضی وقتها میاد بیشتر وقتها نمیاد.

M.etallic.A
24-04-2008, 10:28
یکی منو راهنمایی کنه. چرا این هارد اینجوری شده. الان دتکت شده و تو my computer هست اما میدونم وقتی ری استارت کنم بازم میره.

rasool1
25-04-2008, 08:39
سلام دوست عزیز از سالم بودن پاور دستگاه اگه مطمئن هستی هارد شما مشکل پیدا کرده از اطلاعات بک آپ بگیرو فکر یه هارد نو باش البته اتصالات هارد به مادربرد وپاور به هارد هم چک کن یاعلی

M.etallic.A
25-04-2008, 21:15
آخه وقتی دتکت میشه و تو my computer میاد کاملا سالمه و به راحتی کار میکنم باهاش

rasool1
25-04-2008, 22:03
سلام دوست عزیز بخاطر همین گفتم پاور رو چک کنید ضمنا اگه این مشکل از هارد باشه به مرور زمان دیگه بالا نمیاد دلیل بالا اومدن الان هم اینه که مثلا بد سکتور داره و بعضی اوقات اونو رد می کنه و بالا میاد و گاهی هم گیر میکنه و بالا نمیاد