PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Earth همه رو گذاشته سر کار!!!!!!!!!

Andalib59
17-11-2005, 19:20
سلام......
اين بابا هممون رو گذاشته سر کار.....به چند دليل:
1-اون از کره زمينش که تابلوي کامپيوتريه.....
2-شب و روز يک منطقه رو ،مثل روز نشون مي ده (انگار تصاوير از قبل گرفته شده و زنده نيست)
3-بيشتر شهرها رو هم(تهران،کرج،مشهدو....)تار نشون مي ده يا اصلا نشون نمي ده.و........
حالا اگه يکي يه نرم افزاري مثل اين سراغ داره با اين تفاوت که تصاوير زنده باشن،اطفا معرفي کنه.....ممنون

Navid
17-11-2005, 19:36
Google Earth تصاویرش زنده نیست . این تصاویر توسط ماهواره ها و همواپیما هایی هست که در 3 سال اخیر گرفته شده اند .
در مورد تهران و شهر های دیگه بعلت اینکه زیاد معروف نیستند عکس های واضحی ندارند و بهترین عکس ها شامل کشورهای آمریکا و کانادا و انگلستان می شه . البته روش استفاده از این برنامه بیشتر به درد همون آمریکایی ها می خوره تا ما . شما احتمالا با کار این برنامه رو دقیقا متوجه نشدی وگرنه این برنامه سرکاری نیست

Honradez
17-11-2005, 19:53
خب بله. Google Earth تازه تصوير كوچكي از ماهواره هاي بزرگ و تصاوير آنهاست. در ضمن، ان برنامه براي كشورهاي زيادي از جمله ايران شهر ها رو تار نشون داده و حتي براي ايالات متحده و كانادا هم بايد كمي پول بدهي تا بتواني ريز به ريز نقشه ها رو در آنها ببيني.

Andalib59
18-11-2005, 12:55
اولا ممنون از جوابتون....
دوما اگه اين برنامه اين کار رو نمي کنه پس برنامهي ديگري هست که تصاوير رو بصورت زنده نشون بده؟؟؟؟

saman_uv
19-11-2005, 01:47
Google Earth تصاویرش زنده نیست . این تصاویر توسط ماهواره ها و همواپیما هایی هست که در 3 سال اخیر گرفته شده اند .

اینو مطینی؟

HR
19-11-2005, 01:53
آقا نوید درست میگن ، تصاویر در چند سال تهیه شده و این تصاویر به هیچ وجه زنده نیست ، در مورد ایران هم عکسها از کلیات ایران گرفته شده و به جزئیات ایران نپرداخته .....

mohammad hamed
19-11-2005, 10:14
برنامه ای که سایت ناسا طراحی کرده بود چی ؟ آدرس دانلود را گم کردم . اخبار هم اعلام کرده بود . برنامه رایگان و با حجمی بیش از 200 مگ

Mehdi_Best
19-11-2005, 10:27
محمد جان سلام
اين لينك آخرين نسخه از برنامه ناسا در اين زمينه است:

NASA'S World Wind 1.3.3.1 (Final)

54.1 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Andalib59
19-11-2005, 22:27
اقا اين تصاويرش زنده هست........اگه واقعا زنده است حاضرم با اين سرعت(41 کيلوبايت)يعني براي 4-5 روز دانلود کنم.فقط شما مطمئن هستيد؟؟؟؟

mohammad hamed
20-11-2005, 14:27
راست ميگه . اگه هين جوري كه ميگن باشه ميشه يه جوري 54 مگ را دانلود كردو بعد با چه سرعتي بايد تصاوير را نگاه كرد ؟

Andalib59
20-11-2005, 21:15
اقا اينم حرفيه!!!!!اگه واقعا بصورت زنده هست عکس نشون مي ده يا بصورت فيلم!!!!!!!و قدرت زومش چقدره؟؟؟؟؟

Reza1969
20-11-2005, 23:21
اقا اين تصاويرش زنده هست........اگه واقعا زنده است حاضرم با اين سرعت(41 کيلوبايت)يعني براي 4-5 روز دانلود کنم.فقط شما مطمئن هستيد؟؟؟؟

عزیز من آخه مگه پولت اضافه اومده که می خوای از اینتر نت دانلودش کنی.میدون انقلاب در قالب دو سی دی میتونی با هزارتومن بگیریش.

Andalib59
21-11-2005, 22:29
اقا ما بجاي ميدون انقلاب دروازه طلايي داريم .راست مي گي اينم مي شه!؟!؟؟!؟!؟فقط کسي نگفت از اخر اين عکس نشون مي ده يا فيلم؟؟؟؟؟

mohammad hamed
22-11-2005, 12:55
مطمئن هستين كه توي بازار وجود داره

Andalib59
22-11-2005, 16:25
اقا يکي بگه اين عکس نشون مي ده يا فيلم؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba_2006
23-11-2005, 16:29
اینطوری که من دیدم:
از نظر عکس هیچ فرقی با گوگل نمیکنه، فقط یه کمی عکسهای گوگل واضحتره.
اما این برنامه اطلاعات بیشتری راجع به کشورها نسبت به برنامه گوگل میده.

mohammad hamed
24-11-2005, 14:56
با چه سرعتی میشه تصاویر را دید

mojtaba_2006
25-11-2005, 22:09
فكر ميكنم سرعتش از گوگل بيشتر باشه.
برنامه world wind فایلهایی را که از اینترنت میگیره ، میریزه توی یک پوشه بنام کش در جایی که نصب شده ، آیا درست میگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا كسي ميدونه گوگل فايلهايي را كه ميگيره كجا ميريزه و با چه پسوندي ؟؟؟؟؟؟
وقتی ویندوز عوض میشه همه چیز پاک میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدید.

m_h_hadavi
02-12-2005, 09:28
گوگل در آدرس زیر کپی می کنه: (فقط به جای user باید نام یوزر ویندوزتو بنویسی)
D:\Documents and Settings\(user)\Application Data\Google\GoogleEarth

mahdy2021
02-12-2005, 12:38
Andalib59 جان برای اطلاع شما باید بگم هیچ برنامه ای وجود نداره که تصاویر ماهواره رو به صورت زنده نشون بده.

دلیلش هم اینه که ماهواره ها باسرعت بسیار بالایی به دور زمین می گردند و فقط می توانند بعد از گرفتن عکس با فاصله زمانی کم به پايگاه فرستاده مي شود و حتما نياز به تجزيه و تحليل دارد.و اصلا اين كه شما مي توانيد در گوگل ارث زوم كنيد در واقع شما مجموعه از عكسها كه در زمانها مختلف گرفته شده و به هم چسبانده شدند مشاهده ميكنيد و اصلا اين كار به صورت زنده امكان پذير نيست.(از دست اين فيلمهاي سينمايي)

STAYWITHME
02-12-2005, 16:14
حالا یکی بگه با گوگل چه جوری باید کار کرد ؟

mahdy2021
04-12-2005, 16:21
حالا یکی بگه با گوگل چه جوری باید کار کرد ؟
مگه ميخواي چي كار كني كه نميتوني؟
از اين ساده تر مگه ميشه. كافي كره زمين بچرخوني و بري به قسمتي كه مي خواي.
يا شهر يا مكاني كه ميخواي , توي خود برنامه سرچ كني تا عكس ماهواره ايش ببيني.
مثلا توي سرچ بنويس:tehran , eiffel tower , white house , ....

رويا خانوم
17-12-2005, 08:49
با سلام
من نتونستم فایل World_Wind_1.3.3.1_Full دانلود كنم.يه لينك ديگه بزاريد لطفا..
در ضمن من مشكل سرعت و زمان ندارم.اگه فايل حجيم تر ولي كامل تر هم وجود داره بزاريد. با تشكر

xeovoex
18-02-2007, 08:51
سلام
یه سایتی هست که بصورت online عکس ماهواره ای میگیره ولی پولیه
خوبیش اینه که تو میتونی دستتو از پنجره ببری بیرون و عکس بگیری
ولی گفتم که پولیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای zoom های بالا مجانیه

Bil Gits
18-02-2007, 15:25
خوب عزیزم همینه دیگه.
شما باید یکم صبر کنی تا تصویر بار بشه.این کارو کردی؟
بعدشم فکر نمی کنم هیچ برنامه ای به دلایل امنیتی زنده تصویر بده.اگه اینطور بود که گوگل اولی بود.
ایران دومین کشوری که به این قابلیت دست پیدا کرده و تصاویر ماهواره ای رو زنده داره که اینم برای وزارت دفاست.
برنامه ی ناسا نمی دونم زندست یا نه ولی اینو بگم که حجمش 58 مگه نه 200 تا
و دقیقتره.
البته تا دو سه هفته ی بعد میاد دستم.
تا بعد...

m_behjoo
19-02-2007, 09:32
اقا ما بجاي ميدون انقلاب دروازه طلايي داريم .راست مي گي اينم مي شه!؟!؟؟!؟!
؟فقط کسي نگفت از اخر اين عکس نشون مي ده يا فيلم؟؟؟؟؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز
دوست عزیز این برنامه هم همانند گوگل به شما عکس نشان می دهد تنها مزیتش اینکه کره ماه رو هم داره راستش بخوای من با اینترنت پرسرعت نتونستنم تهران باز کنم تاربود حالا دیگه نمی دونم .

بهنازی
20-05-2007, 09:07
با سلام به خدمت شما من خیلی علاقه مند برنامه گوگل ارث هستم واز ورژن 3 استفاده میکنم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
1-آخرین ورژنش چیه و چه ویژگیهایی داره.
2-چجوری میتونم نمای روبرو مثلا از برج ایفل رو ببینم من تو ورژن 3 که نتونستم؟
3-تو همه ورژنها بعضی شهرها وضوح خوبی ندارند
4-سوال مهم من اینه که بعد از یه مدت کلا هر چی که قبلا دیدی و میتونستی به صورت آفلاین هم دوباره ببینی پاک میشه مثل پاک شدن هیستوری توی ویندوز آیا این تنظیم خاصی نیاز داره؟یا اصلا میشه هر چه رو که دیدیم رو یه چجوری سیو کنیم وبعدا هر وقت که خواستیم ببینیم؟
ببخشید که زیاد شد من درد به در دنبال جواب اینها هستم خواهشا جواب بدن جبران میکنم.
باتشکر