PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صوت مانیتور

fswteam
23-04-2008, 05:11
با سلام سوالی داشتم
اخیرا چند روزی است که مانیتور من صوت وحشتناکی می زنه موقعی که سیمشو تکون می دم مدتی خوب هست اما بعدش دوباره شروع می کنه سیم رو هم عوض کردم اما باز هم صدا می ده یکی بهم گفت چون موبایل خیلی کنارش گذاشتم اینطوری شده و می گه باید برم لامپ تصویر رو شارژ کنم می خواستم ببینم اساتید محترمی که در اینجا هستند می توانند کمک شایانی به من بکنند

مانیتور من Hansol هستش و CRT همچنین من خیلی از سخت افزار قوی نیستم خواهشا زیر دیپلم کمکم کنید

fswteam
23-04-2008, 13:54
کسی اینجا نمی خواد جواب ما رو بده به خدا صدای سوت کشیدنش منو دیونه می کنه یک نفر منو راهنمایی کنه خواهشا

M.Z.Y
23-04-2008, 23:46
سلام دوست عزیز

مشکل شما یه مشکل سخت افزاریه و شما حتما باید به نمایندگی مانیتورتون مراجعه کنید.

fswteam
24-04-2008, 04:30
سلام دوست عزیز

مشکل شما یه مشکل سخت افزاریه و شما حتما باید به نمایندگی مانیتورتون مراجعه کنید.
خوب عزیز می دونم مشکل سخت افزاریه می خوام تا نمایندگی نبرم اول بدونم چشه شاید اصلا از طرز قرار گرفتن سیم ها روی هم باشه اگه می واستم ببرم نمایندگه که سوالمو اینجا مطرح نمی کردم

javadshahvand
24-04-2008, 09:43
با سلام سوالی داشتم
اخیرا چند روزی است که مانیتور من صوت وحشتناکی می زنه موقعی که سیمشو تکون می دم مدتی خوب هست اما بعدش دوباره شروع می کنه سیم رو هم عوض کردم اما باز هم صدا می ده یکی بهم گفت چون موبایل خیلی کنارش گذاشتم اینطوری شده و می گه باید برم لامپ تصویر رو شارژ کنم می خواستم ببینم اساتید محترمی که در اینجا هستند می توانند کمک شایانی به من بکنند

مانیتور من Hansol هستش و CRT همچنین من خیلی از سخت افزار قوی نیستم خواهشا زیر دیپلم کمکم کنید

کابل برق رو عوض کردی؟؟

fswteam
24-04-2008, 13:16
کابل برق رو عوض کردی؟؟
اره کابل با کابل پاور جا به جا کردم اما همچ نتیجه ای نداشت کسی این اتفاق براش نیفتاده

fswteam
24-04-2008, 18:07
اقایون به من یک تعمیر کار گفتش که باید چنداتا خازن عوض بشه البته نمی دونم درست گفته یا نه اما کسی می دونه نمایندگی Hansol توی تهران کجاست؟