PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ساخت ايميج و درايو مجازي توسط نرو ؟!

hamid_571
17-11-2005, 17:14
سلام
من یه مشکل دارم و اون اینه که نیاز به ایمیج ساختن توسط برنامه نرو دارم که میشه همون هارده مجازی اگه کسی ساختن این بلده لطفا به من هم بگه من خیلی به این موضوع نیاز دارم اخه هاردم پر شده و هنوز با اون کار دارم ممنون :biggrin:

mpsjavad
17-11-2005, 17:31
با سلام ..

حميد جان چند نكته :

-- شما نبايد چند تاپيك براي يك مشكل ايجاد كنيد ..
-- عنوان تاپيك هايي كه ايجاد كرديد مناسب نيست .
-- قبل از ايجاد تاپيك از قابليت جستجو استفاده كنيد .

به تاپيك زير بريد !

درایو مجازی nero 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza12100
17-11-2005, 17:59
hamid_571
اگر مشکلت فقط ایجاد درایو مجازی با daemo tools میتونی این کار را به راحتی انجام بدی
با این تفاوت که احتیاج به نصب nero نیست و خیلی کم حجم است
download deaemon tools 1.4 mb:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorset
17-11-2005, 19:55
سلام
اگر Nero Express رو داريد درپايين صفحه ي اول آن دكمه ي More رو بزنيد سپس Save Tracks رو انتخاب كنيد.از اينجا به بعد هو ديگر معلوم است كه چكار بايد بكنيد

'POP'
18-11-2005, 21:07
... ایمیج ساختن توسط برنامه نرو ...كه میشه همون هارده مجازی ...هاردم پر شده و هنوز با اون کار دارم .
Image ساختن يا همون درايو مجازي(نه هارد مجازي) با Nero يا Virtual Drive يا ساير برنامه ها كه باعث پر تر شدن هارد شما ميشه...!! :laughing: :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AC%D8%A7%D8%B2%D9%8A

ساخت درايو مجازي با Virtual Drive 9 بمراتب راحت تر از Nero هست با اينحال اگه دنبال مقاله هاي آموزشي كامل در اينباره هستي بهتره يا جستجو كني و يا در اينجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درخواستش رو بدي. ;)

Sina
20-11-2005, 14:06
براي يه موضوع چند بار تاپيك ميزنيد آخه ؟!