PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی سوالات و مباحث در مورد Nintendo Wii (فقط در اینجا)

صفحه ها : [1] 2 3

aryanpc
22-04-2008, 17:07
سلام بیاین تو

aryanpc
22-04-2008, 17:11
چون دیدم تاپیکی در مورد wii نبست گفت یه تاپیک درست کنم

imakbari
15-06-2008, 14:16
wii کنسول خوبیه. هر چی باشه از ps3 باحال تره و بازیهای قشنگی هم مثل super smash bros و super mario galaxy داره.
منخودم طرفدار nintendo هستم. به نظرم sony در برابر wii فعلا حرف زیادی نداره، البته فعلا تا وقتی که قیمت ps3 بیاد پایین و بیشتر جا بیفته. اما microsoft چرا.
من شاید این تابستون wii بگیرم شاید هم x360.

MohammadZero
15-06-2008, 15:44
wii کنسول خوبیه. هر چی باشه از ps3 باحال تره و بازیهای قشنگی هم مثل super smash bros و super mario galaxy داره.
منخودم طرفدار nintendo هستم. به نظرم sony در برابر wii فعلا حرف زیادی نداره، البته فعلا تا وقتی که قیمت ps3 بیاد پایین و بیشتر جا بیفته. اما microsoft چرا.
من شاید این تابستون wii بگیرم شاید هم x360.
می گم منم می خوام WII بگیرم قیمتش چنده؟

*M!L4D*
21-06-2008, 20:03
سلام
wii=249$

MohammadZero
21-06-2008, 21:28
سلام
wii=249$
250 هزار تومان چه خوب زبانش us یا j
من us می خوام کسی سراغ داره نو و اک؟
:10:

amirrasa kateb
22-06-2008, 00:23
250 هزار تومان چه خوب زبانش us یا j
من us می خوام کسی سراغ داره نو و اک؟
به همین ارزونی!
این قیمت جهانیشه
زبان j: ژاپنی
زبانus:انگیلیسی
مقایسه:
مزایای j:
قیمت ارزان
مشکلات:
منو ژاپنی و آپدیت سخت
مزایا us:
منو انگلیسی و بازی های بیشتر
معایب us:
قیمت حدود 100000 تومان گرونتر از j
قیمت us: حدود 450 تا 500
قیمت j : حدود 350 تا 400
بیشتر بازی های j ژاپونیه ولی می شه زبانش رو عوض کرد و همینطور ریژیون بازی هارو عوض کرد

X-Volt
27-06-2008, 18:50
به نظر من تنها مشکل این کنسول اینکه از بازی GTA IV پشتیبانی نمیکنه وگرنه کنسول خیلی خوبیه...
در ضمن دوستان PS3 الان حرفی برای گفتن در مقابل Wii نداره ولی چند روز دیگه که هم قیمتش اومد پایین هم بازیهاش کپی خور شد Wii از این جنگ حذف میشه...
فعلا بهترین انتخاب X360 هست. البته اگه میخواین با برطرف شدن مشکلات PS3 و اوج گرفتنش کنسولتون کم نیاره برین سراغ X360-Elite که باحاش حال کنین... :8:

X-Volt
27-06-2008, 18:56
به همین ارزونی!
قیمت us: حدود 450 تا 500
قیمت j : حدود 350 تا 400

عزیزم قیمت us حدودا بین 400 تا 350 و قیمت j هم بین 300 تا 250 هست که بستگی به نوع چونه زدن شما با فروشنده داره!
حواستون باشه یه وقت بیخودی گرون بهتون نندازن... :20:

playstation 3
27-06-2008, 21:36
من يه wii گرفتم نميدونم منوش ژاپنيه يا چيني ولي هر كار ميكنم انگليسي نميشه چكار كنم؟البته يه سال كار كرده 260 تومن خريدم

X-Volt
28-06-2008, 14:27
من يه wii گرفتم نميدونم منوش ژاپنيه يا چيني ولي هر كار ميكنم انگليسي نميشه چكار كنم؟البته يه سال كار كرده 260 تومن خريدم
شما باید از همون اول US میگرفتی که باحاش مشکلی نداشته باشی!
برنامه خاصی برای تبدیل منو J به US وجود نداره...
ولی از لینک زیر میتونی یه راهنما دانلود کنی که با آموزش تصویری شما رو با منوی J این دستگاه آشنا میکنه.
برو حالشو ببر... :5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MohammadZero
29-06-2008, 02:25
عزیزم قیمت us حدودا بین 400 تا 350 و قیمت j هم بین 300 تا 250 هست که بستگی به نوع چونه زدن شما با فروشنده داره!
ایول اگه این طوری می گی که باشه من 1 wii زبان us می گیرمتا سقف 400 تومان نه بیشتر.:10:

amirrasa kateb
30-06-2008, 20:22
شاید جهنم این قیمت باشه:31:
قیمت شما مال کی هست؟

p3yman_xl
14-07-2008, 17:27
سلام دوستان

نام تاپیک ویرایش شد و مهم گردید . لطفا هر گونه بحث در رابطه با این کنسول را در همین تاپیک انجام دهید.

ممنون

X-Volt
14-07-2008, 19:13
بعد از کلی بحث بین سازندگان این کنسول بالاخره شرکت Nintendo تصمیم گرفت کنترلر جدیدی که اسمش Wii-Fit هست وارد بازار بشه که تا الان خوب به فروش رفته...!
Wii-Fit دستگاهیه که دوتا پا روی اون قرار میگرن و تمام حرکات بدن و پا رو ثبت میکنه و منتقل میکنه به کنسول، با این دستگاه بازی کردن خیلی باحال میشه!
چرا شرکت نینتندو تصمیم به ساخت این دستگاه گرفت؟
طبق گزارش بسیاری از محققان کسانی که روزانه وقت خیلی زیادی رو صرف بازی کردن با دستگاههای مختلف از جمله کنسولها میکنن دچار بیماریهای قلبی و چاقی میشن ولی این ایده شرکت نینتندو باعث میشه که تمام بدن شما، که در حالت بازی کردن هستین حرکت کنه و بی تحرک نمونه... (اصلا فکر نکنین که کار با این دستگاه راحته!)

Little Sparrow
15-07-2008, 15:47
با تشکر ازپیمان امروز مشخصات wii رو میزارم:

کنسولwii
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کنترل:
مستقیم کنترل کردن برای هرکس استفاده از حرکت فیزیکی قدرتمند wii ریموت است که به کنترل از راه دور تلویزیون شباهت دارد.بالای 4 wii ریموت
می تواند همزمان وصل باشد اگرازتکنولوژی بلوتوث wireless استفاده شود.سیگنال wireless میتواتند از فاصله ی 10 متر در فضا پیدا شود.هردو کنترلر
(نانچاک و wii ریموت)شامل 3 محور حساس حرکت هستند.همچنین wii ریموت دارای یک بلندگو و rumble feature و خط درگاه(expansion port) است وهمچنین می تواند به عنوان یک اشاره گر در فاصله ی 5 متری صفحه ی تلویزیون استفاده کرد.wiiریموت دارای یک دکمه روشن و خاموش//جهت های بالا پایین وراست وچپ به شکل+//دکمه های A,B//علامت تفریق//منزلگاه//دکمه های 1و2.کنترلر نانچاک دارای یک چماق کنترل انالوگ ودکمه هایC,Zاست.
نگاه:ریخت و ترکیبwii یک طراحی جمع و جور است که این wii را، به هر میزتلویزیونی طبیعی وزیبا می سازد و می تواند به طورعمود یا افقی قرار گیرد.
نانچاک و wiiریموت:

ارتباط:

wii می تواند به اینترنت وصل شود حتی اگر خاموش باشد.این سرویس wii کانکت 24 wiiconnect24) به شما یک سورپرایز جدید یا اپدیت بازی تحویل می دهد.
حتی اگر استفاده کنندگان با wii بازی نمی کنند. مشتری ها می توانند به صورت wireless با استفاده از IEEE802.11b/g یا با یک اداپتور USB 2/0 وصل شوند.wii همچنین می تواند به صورت بی سیم به نینتندو دی اس(Nintendo DS) وصل شود.

کنسول مجازی:

wii قابلیت دست یابی به دانلود بازی های محبوب موجود در بازار برای نینتندو 64 را داراست ،سیستم سوپرسرگرمی نینتندو
((the Super Nintendo Entertainment System (SNES)و حتی سیستم سرگرمی نینتندو((the Nintendo Entertainment System (NES)
کنسول مجازی همچنین یکی از بهترین های پیدایش سگا و کنسول تربوگرافکس(TurboGrafx)(یک سیستم که با همکاری ازNEC و Hudson عرضه شد.)را ارایه
خواهد کرد.این همچنین یک خانه برای بازی های جدیدی خواهد بود که از طرف عرضه کنندگان ایندی اماده خواهند شد،عرضه کنندگانی که ابتکارشون بزرگ تر و
بیش تر از بودجه شون است.

مشخصات:

wii دارای 512 مگابایت حافظه ی درونی است.2درگاه یا پورتUSB2/0 وساخته شده با قابلیت Wi-Fi/یک دهانه برای مموری کارتSD که به بازی کننده اجازه
می ده که حافظه ی درونی را بیشتر کند.هدف این بود که اظهار از اول هنر پردازش تکنولوژی که مصرف رو به حداقل برسونیم ؛ کنسول رو جمع و جور نگه داریم
و در مودwiiکانکت24 قادر به بی قرار ساختن اون بکنیم.

Cpu:

power pc cpu ساخته شده با یک 90 نانومتری مراحل SOI CMOS با همکاری وساخت به وسیله ی IBM عرضه شد.

گرافیک پردازش واحد:
مخلوق ساخته شده با ATI

ویژگی های دیگر:
4 پورت یا درگاه برای کنترلر نینتندو ی کلاسیک گیم کیوب(Nintendo GameCube)//دو دهانه برای مموری کارت های نینتندو گیم کیوب//یک درگاه

AV Multi-output برای composite or S-video//component

امیدوارم از خوندن این مقاله اطلاعات کافی بدست اورده باشین.ببخشید اگر بعضی جاهایش غلط است.ترجمه کردم.:11:
منبع:

Little Sparrow
15-07-2008, 20:36
اینم یه خبر
تو یک مجله خوندم که wii از شعاع 20 متری سوسک هارو به طرف خودش جذب می کنه.مثل اینکهwiiصدایی
تولید می کنه که ما نمیشنویم ولی سوسک ها را دیوانه وار به طرف خودش می کشد.دلیل کاملا علمی برای
این موضوع ارایه نشده است.احتمال شایعه بودن این خبر زیاده.

X-Volt
17-07-2008, 16:22
بازیهای مخصوص Wii...! (محبوب ترینها)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت Wii/NTSC-J= 250t :5:

only4you_mehr
18-07-2008, 22:45
قيمتش الان به تومن چه قدره ؟

X-Volt
19-07-2008, 10:56
قيمتش الان به تومن چه قدره ؟
قیمت خود کنسول Wii حدود 300 تا 250 تومانه البته با ریجن NTSC/J (بستگی داره چقدر خرجش کنی...!)
قیمت بازیهایش هم با کیفیت خوب 2000 تومانه...

tophigh
20-07-2008, 08:02
سلام دوستان میخواستم wii بگیرم اما نمیدونم جه ریجنی بگیرم کدوم بازیاش بهتر گیر میاد وی با قیمت مناسب و کیفیت خوب کجا پیدا میشه ایا بازیهایj زبان ژاپنی هستند ؟؟؟؟؟؟

X-Volt
20-07-2008, 10:11
سلام دوستان میخواستم wii بگیرم اما نمیدونم جه ریجنی بگیرم کدوم بازیاش بهتر گیر میاد وی با قیمت مناسب و کیفیت خوب کجا پیدا میشه ایا بازیهایj زبان ژاپنی هستند ؟؟؟؟؟؟
سلام...
بهترین ریجنی که میشه برای Wii تهیه کرد همون ریجن US هست، چون تو ریجن J شما با منوی کنسول مشکل پیدا میکنین (برای اینکه تمام زبان منوش ژاپنی هست که اصلا نمیشه ازش چیزی سر درآورد)
بازیهای Wii مثل بازیهای X360 نیستن و تمامشون از ریجن Free یعنی همون ریجن آزاد پشتیبانی میکنن!
البته با یک راهنما میشه با منوی J دستگاه آشنا شد، ولی کلا ریجن US به صرفه تر هست...
یکی از فروشگاه های معتبر ایران در زمینه فروش کنسول، لوازم اضافی و بازی فروشگاه پرتو هست. (من خودم از این فروشگاه بازی میگیرم)
موفق باشی...

amirrasa kateb
20-07-2008, 13:07
سلام...
بهترین ریجنی که میشه برای Wii تهیه کرد همون ریجن US هست، چون تو ریجن J شما با منوی کنسول مشکل پیدا میکنین (برای اینکه تمام زبان منوش ژاپنی هست که اصلا نمیشه ازش چیزی سر درآورد)
بازیهای Wii مثل بازیهای X360 نیستن و تمامشون از ریجن Free یعنی همون ریجن آزاد پشتیبانی میکنن!
البته با یک راهنما میشه با منوی J دستگاه آشنا شد، ولی کلا ریجن US به صرفه تر هست...
یکی از فروشگاه های معتبر ایران در زمینه فروش کنسول، لوازم اضافی و بازی فروشگاه پرتو هست. (من خودم از این فروشگاه بازی میگیرم)
موفق باشی...
تا چند وقت دیگه ریجن وی معنی نداره
اینو نگاه کنید

X-Volt
20-07-2008, 13:15
تا چند وقت دیگه ریجن وی معنی نداره
خب البته تا جا افتادن این موضوع 3،4 ماه وقت لازمه...! (تازه اگه شایعه نباشه)
شما به غیر از BC منبع دیگه ای نداری؟

fswteam
20-07-2008, 13:58
قیمت این کنسول با ریجن Us و چیزهای دیگش 470 هزار تومان است .

amirrasa kateb
20-07-2008, 21:48
الان یک کاستم فایرمور اومده که می تونه دی وی دی رو دامپ بکنه این یعنی اینکه در آینده امکان این هست که بلایی که سر پی اس پی اومد سر وی هم بیاد و با کاستموم فایرمور می تو نید هر بلایی رو سر وی بیارید مثلا ریجنش رو عوض کنید زبانش رو عوض کنید چک فایرمور بازی رو وردارید و کلی کار دیگه
در ضمن منبعم همون سایت

rb97
20-07-2008, 22:08
دستگاه من us هست کسی میدونه از کجا میتونم mario galaxy رو پیدا کنم که تو دستگام اجرا شه؟

tophigh
20-07-2008, 23:49
ببخشید شماره پرتو گیم چنده دستگاه که میفروشه چیپ هاش سالمند بازی ماریوگالاکی سوپراسماش اجرا میکنه

X-Volt
21-07-2008, 00:18
ببخشید شماره پرتو گیم چنده دستگاه که میفروشه چیپ هاش سالمند بازی ماریوگالاکی سوپراسماش اجرا میکنه
دستگاهی که این شرکت وارد میکنه قطعا از استانداردهای کافی برخوردار هست چون شرکت معتبریه...!
لازم نیست از Parto-Games طرفداری کنیم اینجا جای بحث در مورد کنسول Wii هست. شما هم اگه میخوای ازش خرید کنی بهتره اول یه سری به سایتشون بزنی:

X-Volt
21-07-2008, 00:21
الان یک کاستم فایرمور اومده که می تونه دی وی دی رو دامپ بکنه این یعنی اینکه در آینده امکان این هست که بلایی که سر پی اس پی اومد سر وی هم بیاد و با کاستموم فایرمور می تو نید هر بلایی رو سر وی بیارید مثلا ریجنش رو عوض کنید زبانش رو عوض کنید چک فایرمور بازی رو وردارید و کلی کار دیگه
در ضمن منبعم همون سایت
اگه این اتفاق افتاده باشه باید همه برن کنسولشون رو بریزن دور...!
چون اونوقته که باید هر یه ماه یکبار 20 تومان بدی تا دستگاهتو آپگرید کنن. :41:

X-Volt
21-07-2008, 00:26
دستگاه من us هست کسی میدونه از کجا میتونم mario galaxy رو پیدا کنم که تو دستگام اجرا شه؟
دوست عزیز فعلا ریجن کنسول Wii برای تهیه بازی اهمیتی نداره چون تمام بازیهای این کنسول با ریجن Free عرضه میشن...!
میتونی از سایت پرتو این بازی رو بگیری (هر چند که قدیمی شده و تو ایران هم از همون اول کمیاب بود)

amirrasa kateb
21-07-2008, 15:12
بالاخره انتخاب باخودشونه بعدشم همه که توی کنسول صفر نیستن می تونند آپدیتو دانلود کنند و روی بازی بریزند و کنسول رو آپدیت کنند به همین راحتی

sia abedi
23-07-2008, 11:02
آقا اين كنسول امالوتور هم داره

p3yman_xl
23-07-2008, 11:14
آقا اين كنسول امالوتور هم داره

ببله دوست عزیز، اما این emulator ها بیشترشون مشکلاتی دارند ( حتی شبیه ساز پلی استیشن 2 که حدودا 8 سال از عمرش میگذره!). اما واقعا فکر میکنید حتی اگر این شبیه ساز به خوبی هم کار بکنه، مزه ی واقعی کنسول رو به شما القا خواهد کرد؟ مسلما جواب منفی هست.

rb97
23-07-2008, 16:36
دوست عزیز فعلا ریجن کنسول Wii برای تهیه بازی اهمیتی نداره چون تمام بازیهای این کنسول با ریجن Free عرضه میشن...!
میتونی از سایت پرتو این بازی رو بگیری (هر چند که قدیمی شده و تو ایران هم از همون اول کمیاب بود)

من 1 بار این بازیو گرفتم اصلا دستگام بازیو نشناخت زد Unable to read Disk رفتم به یارو پس دادم گفت چون این فقط رو دستگاه J کار میکنه

حالا شما مطمئنی اگه از اینجا بگیرم کار میکنه؟

گرچه تو این لیست اصلا این بازی نیست

Dr.Hamiid
23-07-2008, 16:46
من كلي بازي دالود كردم . توي رمم كپي ميكنم.فايلايي با پس.نده Nds ولي وقتي تو دستگاه ميزارم . ارور ميده. ؟؟ من دستگامو از ايران نگرفتم . ممكنه به خاطره اين موضوع باشه ؟؟

choory
23-07-2008, 16:56
من كلي بازي دالود كردم . توي رمم كپي ميكنم.فايلايي با پس.نده Nds ولي وقتي تو دستگاه ميزارم . ارور ميده. ؟؟ من دستگامو از ايران نگرفتم . ممكنه به خاطره اين موضوع باشه ؟؟

دوست عزیز به احتمال زیاد چون شما کنسول را از ایران نگرفتی کپی خور نیست.و نمیتونی بازی های کپی را اجرا کنی.ابتدا باید کنسولت را بدی بیرون برات کپی خور کنند.
موفق باشید.

Dr.Hamiid
23-07-2008, 17:21
من كجا برم تا دستگامو كپي خور كنن؟؟

Dr.Hamiid
23-07-2008, 17:22
من كجا مي تونم دستگام كپي خور كنم

choory
23-07-2008, 17:28

دوستای تهرانی بهتر میتونن کمکت کنن.
فروشگاه هایی مانند یگانه-کنج- پرتو و... برات انجام میدهند.اما بازم تحقیق کن.

شما اصلا wii داری یا ds؟؟؟

p3yman_xl
23-07-2008, 18:13

سلام
میتونید کنسولتون رو ببرید فروشگاه نکست جن براتون کپی خور کنند.
Nextgen.ir

موفق باشید

X-Volt
23-07-2008, 19:11
من 1 بار این بازیو گرفتم اصلا دستگام بازیو نشناخت زد Unable to read Disk رفتم به یارو پس دادم گفت چون این فقط رو دستگاه J کار میکنه
حالا شما مطمئنی اگه از اینجا بگیرم کار میکنه؟
گرچه تو این لیست اصلا این بازی نیست
شما اول تلفنی ازشون بپرس ببین این بازی رو دارن (چون بعضی از بازیها رو تو سایتشون نمیذارن)
این یارو هم که ازش حرف زدین دیسکش خراب بوده یه خالی بسته که خودشو لو نده!
اگه پرتو هم این بازی رو نداشت یه سری به این قسمت سایت Next-Gen بزن:

تلفنی هم بهتر به سوالتون جواب میدن:
66958764

rb97
23-07-2008, 23:09
مرسی دوست عزیز

X-Volt
24-07-2008, 11:41
مرسی دوست عزیز
خواهش...!
راستی اگه بازم مشکلی بود در خدمتم.
:12:

imakbari
24-07-2008, 15:28
سلام.
میشه یه کم درباره کپی خور کردن وی توضیح بدید؟ اصلاً چجوری کپی خورش می کنن؟ مثل دی اس براش حافظه میذارن؟

p3yman_xl
24-07-2008, 16:36
سلام.
میشه یه کم درباره کپی خور کردن وی توضیح بدید؟ اصلاً چجوری کپی خورش می کنن؟ مثل دی اس براش حافظه میذارن؟

سلام
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، 2 روش برای کپی خور کردن Wii وجود داره؛ یکی استفاده از مدچیپ در کنسول هست که بصورت سخت افزاری این عمل رو انجام میدیم، دوم روش نرم افزاری softmoding که نرم افزاری انجام میشه و راحت تر هست.
موفق باشید

rb97
24-07-2008, 22:54
خواهش...!
راستی اگه بازم مشکلی بود در خدمتم.
:12:

2 تا مشکل دیگه هم هست:

1. یک بازی معرفی کنید که علاوه بر اینکه پر هیجان و پر حرکت هست به درده کل کل هم بخوره مثلا رکورد زدن
2.فوتبال wii رو چطوری بازی میکنند؟ اصلا به درد میخوره؟

amirala7
25-07-2008, 00:54
ببخشید من جواب می دم!!
1.rayman raving rabids 1 , gameparty , warioware smooth moves
2.فوتبالش از نظر من مسخرس من خودم زیاد بازی نکردم با a پاس می ده برای شوت هم باید wiimote رو به جلو حرکت بدی و ...
کلا بی خیال!

X-Volt
25-07-2008, 10:37
2 تا مشکل دیگه هم هست:

1. یک بازی معرفی کنید که علاوه بر اینکه پر هیجان و پر حرکت هست به درده کل کل هم بخوره مثلا رکورد زدن
2.فوتبال wii رو چطوری بازی میکنند؟ اصلا به درد میخوره؟
بازیهایی که آقا امیر زحمتشو کشیدن همون بازیهایی بود که منم میخواستم بگم...
ولی من با مسخره بودن فوتبالش موافق نیستم، کلا نمیشه با Wii-Remot بعضی از بازی ها رو درست کنترل کرد ولی با دسته های معمولی خود Wii فوتبال بازی کردن باهاش خیلی میچسبه! (منظورم این دسته هست)

sia abedi
25-07-2008, 11:23
ببله دوست عزیز، اما این emulator ها بیشترشون مشکلاتی دارند ( حتی شبیه ساز پلی استیشن 2 که حدودا 8 سال از عمرش میگذره!). اما واقعا فکر میکنید حتی اگر این شبیه ساز به خوبی هم کار بکنه، مزه ی واقعی کنسول رو به شما القا خواهد کرد؟ مسلما جواب منفی هست.
ميشه لينك امالوتور و رم‌هاش را بگذاريد

sia abedi
25-07-2008, 11:31
ميشه لينك امالوتور و رم‌هاش را بگذاريد

p3yman_xl
25-07-2008, 12:05
دوست عزیز در حال حاضر Emulator ی برای این کنسول وجود نداره ... اگر هم باشه کار نخواهد کرد. به این سایت سری بزنید:

موفق باشید

imakbari
25-07-2008, 13:35
خیلی ممنونم. فقط میشه بگید به روش نرم افزاری، کپی خور کردنش چقدر در میاد برام؟ تو ایران رو میگم. بازیهاش همه جا گیر میان؟ چنده بازیاش؟

X-Volt
25-07-2008, 14:31
خیلی ممنونم. فقط میشه بگید به روش نرم افزاری، کپی خور کردنش چقدر در میاد برام؟ تو ایران رو میگم. بازیهاش همه جا گیر میان؟ چنده بازیاش؟
نمیخوام حرف پیمان عزیز رو رد کنم، ولی تا اونجایی که من میدونم دیگه خیلی کم از طریق نرم افزار Wii رو کپی خور میکنن چون این روش مشکلات زیادی داشت (از جمله اتصال خراب به اینترنت)...!
الان شما اگه این کنسول رو خریدی هر جا ببری از روش سخت افزاری براتون کپی خورش میکنن.
در روش سخت افزاری به کنسول شما مودچیپی به نام Wiikey اضافه میکنن که این مودچیپ کمک میکنه Wii بتونه بازیهای کپی شده رو هم به خوبی اجرا کنه، که قیمتش هم حدود 20 تومانه (ولی خوب با نصب این مودچیپ گارانتی دستگاه به کل نابود میشه)
قیمت بازیهاش هم حدود 2 تومانه (البته با کیفیت خوب)
موفق باشی... :46:

rb97
25-07-2008, 19:43
ببخشید من جواب می دم!!
1.rayman raving rabids 1 , gameparty , warioware smooth moves
2.فوتبالش از نظر من مسخرس من خودم زیاد بازی نکردم با a پاس می ده برای شوت هم باید wiimote رو به جلو حرکت بدی و ...
کلا بی خیال!

مطمئنی این بازیا پر تحرکن (خیلی مهمه) و به درده کل کل میخورن؟

بازیهایی که آقا امیر زحمتشو کشیدن همون بازیهایی بود که منم میخواستم بگم...
ولی من با مسخره بودن فوتبالش موافق نیستم، کلا نمیشه با Wii-Remot بعضی از بازی ها رو درست کنترل کرد ولی با دسته های معمولی خود Wii فوتبال بازی کردن باهاش خیلی میچسبه! (منظورم این دسته هست)

اینطوری میشه مثل xbox و playstation دیگه نه؟ یعنی با حرکت دست کاری نمیشه کرد؟

amirrasa kateb
25-07-2008, 20:55
نه با دست کاری نمیشه کرد

X-Volt
25-07-2008, 21:22
مطمئنی این بازیا پر تحرکن (خیلی مهمه) و به درده کل کل میخورن؟
اینطوری میشه مثل xbox و playstation دیگه نه؟ یعنی با حرکت دست کاری نمیشه کرد؟
درباره مورد اول شما مطمئن باش این بازیها همونایی هستن که میخوای البته از بقیه دوستان هم میشه پرسید (با ایجاد تاپیک جدا)
درباره مورد دوم هم آره درسته، دسته تبدیل میشه به همون دسته های Xbox و PS3

Masoud Pro
26-07-2008, 15:15
ببخشین دیسک های بازی این کنسول دی وی دی اند ؟

imakbari
26-07-2008, 15:53
خیلی ممنونم از کمک های همگی. من دارم از خرید X360 منصرف میشم. آخه هدف بازی کردن سرگرمی مطلقه که Wii این رو خیلی خوب اجرا کرده. راستی، وقتی کپی خور بشه، مشکل خاصی به وجود میاد یا نه؟

amirala7
26-07-2008, 18:12
مشکل خاصی که نه ...
ولی ممکنه 10% بازی هایی که می خری کار نکنه البته شاید فقط wii من اینطوری باشه باز دوستان جواب میدن

X-Volt
26-07-2008, 22:47
ببخشین دیسک های بازی این کنسول دی وی دی اند ؟
بله مسعود جان، مگه میشه که روی CD باشن...! :46:

X-Volt
26-07-2008, 22:57
خیلی ممنونم از کمک های همگی. من دارم از خرید X360 منصرف میشم. آخه هدف بازی کردن سرگرمی مطلقه که Wii این رو خیلی خوب اجرا کرده. راستی، وقتی کپی خور بشه، مشکل خاصی به وجود میاد یا نه؟
البته من فقط یه راهنمایی میتونم به شما در مورد خرید کنسول بکنم (نمیخوام هم بحث کنسوله بهتر رو راه بندازم)
در کل اگه شما به Game Play (روند بازی) اهمیت میدین بهترین انتخاب میتونه کنسول Wii باشه، ولی اگه گرافیک بازی برای شما بیشتر مهمه به هیچ وجه نباید سراغ این کنسول رفت چون نتیجش پشیمونیه...
برای کسانی که به گرافیک بازی اهمیت خاصی میدن کنسول Xbox-360 پیشنهاد میشه (این حرف کاملا پذیرفته شده هست و از روی تعصب چنین چیزی نمیگم)
اما اگه گرافیک و Game Play اهمیتی برای شما نداره و فقط از لحاظ سخت افزاری به کنسول اهمیت میدین مناسب ترین انتخاب PlayStation 3 هست. (منظورم اینه که اگه میخواین علاوه بر بازی به فیلم دیدن، آهنگ گوش کردن، عکس مشاهده کردن و به اینترنت وصل شدن با عالی ترین کیفیت بپردازید ویا اینکه میخواین کنسول شما شبیه به یک PC عمل کنه این انتخاب برای شما مفید خواهد بود)
موفق باشید... :46:

imakbari
26-07-2008, 23:54

وبلاگ هواداران نینتندو شروع به کار کرد...
nintendofans.blogfa

imakbari
26-07-2008, 23:55
فعالیت این وبلاگ فعلاً بیشتر به کنسول دی اس محدود میشه ولی اگه کسی از طرفدارهای وی پیشنهاد همکاری داره، لطفاً در نظرها مطرح کنه.

Milord
28-07-2008, 00:30
من نمی دونم wii چی هست.
ظاهرا کنسول هست.
چه طوری؟
بازی هاش چه جوری هست؟
نخندید

Little Sparrow
28-07-2008, 08:53
شما یه سر برو صفحه ی 2.من یه سری اطلاعات گذاشتم.
چرا بخندیم.ما هم که از اون اول نمیدونستیم wii چی هست.

imakbari
28-07-2008, 12:10
من نمی دونم wii چی هست.
ظاهرا کنسول هست.
چه طوری؟
بازی هاش چه جوری هست؟
نخندید

اگه بخوام تو یه پاراگراف توضیح بدم اینطوری می گم:

در حال حاضر پرفروش ترین کنسول در سطح جهان. گرافیکش ضعیفه اما دسته هایی داره که حرکت رو تشخیص می دن و بازیهاش خیلی جالبن. از محصولات خیلی موفق شرکت نینتندو و یکی از موفق ترین کنسول های جهان. بازیهاش معمولاً بازیهای شادی هستن (میگم معمولاً) و نسبت به کنسول های رقیبش معمولاً تو rating سنی پایین تری قرار دارند اما کمتر کسی هست که این بازیها رو دوست نداشته باشه و معمولاً برای آدم یه سرگرمی کامل و مطلقه و خیلی از بازیهاش به شکل کارتونی تهیه شده اند.

این هم که شما نمی شناسید اصلاً چیز عجیبی نیست چون تو ایران هنوز جا نیفتاده و این خیلی چیز مسخره ایه. همه بیشتر تو فکر سونی و مایکروسافت هستن در حالی که پرطرفدار ترین شرکت در سطح جهان هنوز براشون جا نیفتاده! حتی اخبار هم وقتی خبر بازشدن نمایشگاه بازی های کامپیوتری رو داد گفتش شرکت های بزرگ بازی در جهان سونی و مایکروسافت هستن!!!!!!! حتی اسم نینتندو رو هم نبرد!
بنابراین کسی نمی خنده! :10:

tophigh
29-07-2008, 16:00
imakbari سلام از پست های دقیق و منطقی شما بسیار متشکرم فقط من از دوستانی که در زمینه wii اطلاعات بیشتری دارند مرا یاری کنند میخوام دستگاه wii بخرم که با کیفیت باشه و چیپ که به کار رفته مطمئن و سالم باشه و اگر جایی را میشناسید با ذکر دقیق شماره تلفن و ادرس مرا در این زمینه کمک کنید و کدام ریجن برای خریدن بازی مناسب تر و بازیهای کدام بیشتر یافت میشودچون xbox , ps3 حس واقعی گیم رو کامل یه بازی کننده القا نمیکنه متشکرم

imakbari
29-07-2008, 17:13
imakbari سلام از پست های دقیق و منطقی شما بسیار متشکرم فقط من از دوستانی که در زمینه wii اطلاعات بیشتری دارند مرا یاری کنند میخوام دستگاه wii بخرم که با کیفیت باشه و چیپ که به کار رفته مطمئن و سالم باشه و اگر جایی را میشناسید با ذکر دقیق شماره تلفن و ادرس مرا در این زمینه کمک کنید و کدام ریجن برای خریدن بازی مناسب تر و بازیهای کدام بیشتر یافت میشودچون xbox , ps3 حس واقعی گیم رو کامل یه بازی کننده القا نمیکنه متشکرم

سلام. خیلی ممنونم. در مورد محل خرید اطلاعات کافی رو ندارم. میدونم که تو مرکز خرید پایتخت دارن، همین طور هم تو مرکز کامپیوتر شهرک غرب.

aminakbari93
30-07-2008, 10:00
دوستان
سران این تاپیک یعنی اینجوری بگم شاخاتون کین؟
ما توی وبلاگمون به دو نفر که وی دارند و دربارش اطلاعات خوبی دارند نیازمندیم.
اگه تمایل داشتید به من یه ای-میل بزنید تا عضوتون کنم.

ببخشید که بی ربط بود.

imakbari
30-07-2008, 12:47
وبلاگ هواداران نینتندو با دو مطلب مالتی مدیا در دی اس و راهنمای r4 به روز رسانی شد. به علاقه مندان پیشنهاد می کنم چک کنن.
به دوست خوبمون X-Volt هم پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر در مورد مالتی مدیا در دی اس و فلش کارتهای m3 و r4 به وبلاگ nintendofans.blogfa مراجعه کنند.

پ. ن: هنوز کسی نمیخواد مشارکت کنه؟ مگه هیچ طرفداری از wii اینجا نیست؟

imakbari
31-07-2008, 00:35
سلام. ببخشید من دوباره این سوال تکراری رو می پرسم ولی آیا مطمئن هستید کپی خور کردن wii بیست تومن خرج بر می داره و بازیهاش دو هزار تومن هستند؟ من یه جا دیگه شنید بودم 90 تومن خرج داره!

اگه سریع تر جواب بدید خیلی خیلی ممنون می شم. راستی، برای کپی خور کردن تو ناحیه شمال غرب تهران، به خصوص منطقه 2 جایی رو سراغ دارید؟ برای خرید بازی چطور؟

amirala7
31-07-2008, 01:05
سلام . منظورت تو شهرک غرب بود؟ آره من یکی از دوستام توی مجتمع کامپیوتر غرب مغازه داره اسمه مغازش هم البرز هست
من خودم wii رو از اون خریدم شمارش هم ... یادم نیست فردا برات می نویسم

X-Volt
31-07-2008, 11:20
سلام. ببخشید من دوباره این سوال تکراری رو می پرسم ولی آیا مطمئن هستید کپی خور کردن wii بیست تومن خرج بر می داره و بازیهاش دو هزار تومن هستند؟ من یه جا دیگه شنید بودم 90 تومن خرج داره!

اگه سریع تر جواب بدید خیلی خیلی ممنون می شم. راستی، برای کپی خور کردن تو ناحیه شمال غرب تهران، به خصوص منطقه 2 جایی رو سراغ دارید؟ برای خرید بازی چطور؟
90 تومان... :18:
نهایتا کپی خور کردنش 30 تومان در میاد، بازیهاش هم هر کدوم 4 تومانه
موفق باشی...

imakbari
31-07-2008, 14:21
خیلی ممنونم از همگی. اگه 30 تومن باشه، هر بازیش هم 4 تومن خیلی عالیه!

اون مغازه ای که تو شهرک غربه، کپی خور هم می کنه؟ میشه آدرسش رو بدید؟

amirala7
31-07-2008, 17:02
بله . کنسول های کپی خور شده ی خودشو ارزون می ده ولی یه کم گرون کپی خور میکنه الان پرسیدم گفت بسته به نوع و تاریخ ساخت کنسول از 50 تا 80 هزار تومان .): حالا خودت زنگ بزن بپرس

imakbari
31-07-2008, 17:25
خیلی ممنونم. اگه یه جای ارزون تر هم معرفی کنید، هرجای تهران که باشه، ممنون میشم. تو مرکز پایتخت کپی خور نمی کنن؟
اصلاً قیمتش چقدره؟ خب اگه صرف میکنه از همون ایران بگیرم. این جا 260 یوروه حدوداً. هر یورو هم 1400 تومنه حدوداً. اونجا چنده؟

راستی، وبلاگ هواداران نینتندو با مطلب DS Organizer Review به روز رسانی شد.

aminakbari93
02-08-2008, 11:12
ما یک عضو گرفتیم یک نفر دیگه هم برای قسمت wii وبلاگمون می خواهیم
دوستانی هم که باز می خواهند عضو شوند باز بگن چون بیشتر هم بشیم اشکالی نداره!
دوستان اگه دوست دارید نینتندو بیشتر توی ایران معروف بشه، لینک ما رو توی امضاتون در سایت های دیگه قرار بدید
دوستان این رو به عنوان یک پیام تبلیغاتی نبینید چون این وبلاگ برای من سودی نداره.
هر کس یکم اطلاعات داره بگه عضوش کنیم.

imakbari
04-08-2008, 23:17
من نمی دونم یه iPod 100GB بگیرم یا یه wii
لطفاً بهترین قیمت کپی خور کردن wii تو مرکز خرید پایتخت رو بگید به من!

imakbari
07-08-2008, 00:01
چرا فعالیت دو تا تاپیک نینتندو انقدر کم شده؟ نه سوالی، نه جوابی. ناسلانتی پرفروش/طرفدار ترین کنسول های جهان هستند ها!
میدونم سوالهام خیلی خسته کننده، اعصاب خورد کن و تکراری هستند، ولی هیچ جوابی هم درست نیست دیگه!

mahmoodrj13
07-08-2008, 18:15
آقا من یه wii j کپی خور شده با 24 تا بازی دارم می خوام بفروشم اگه کسی می خره بهم pm بده .
قیمت هم خودتون بدبد با هم کنار میایم
ممنون.

rb97
08-08-2008, 13:49
2 تا سوال

کسی بازیه mario kart رو بازی کرده؟باحاله؟

کسی میدونه فرمونه Wii چنده؟

imakbari
08-08-2008, 14:57
پسر من دیگه مطمئن شدم که اگه بخوام کنسول بگیرم، wii می گیرم!
چرا؟ چون GTA IV برای PC داره میاد و این یکی از بزرگترین دلایلی بود که میخواستم به خاطرش xbox بگیرم. حالا باید تا بعد از تولدم صبر کنم!!!! به هر حال، دیگه x360 خریدن نداره. البته بازی های خیلی خیلی خوبی داره و کنسول خوبیه، ولی wii یه چیز دیگه اس. به خصوص واسه من که PC هم دارم.

mahmoodrj13
09-08-2008, 21:47
آقا من یه wii j کپی خور شده با 24 تا بازی دارم می خوام بفروشم اگه کسی می خره بهم pm بده .
قیمت هم خودتون بدبد با هم کنار میایم
ممنون.

imakbari
25-08-2008, 17:27
میگم واقعاً wii چقدر طرفدار داره!
پرفروش ترین کنسول خانگی نسل هفتم، لیاقتش چیزی بیشتر از اینه.
خود من الان کلی سوال در باره این کنسول و بازیهاش دارم، اما مثل این که این تاپیک داره به سمت تعطیل شدن می ره!

X-Volt
25-08-2008, 17:36
میگم واقعاً wii چقدر طرفدار داره!
پرفروش ترین کنسول خانگی نسل هفتم، لیاقتش چیزی بیشتر از اینه.
خود من الان کلی سوال در باره این کنسول و بازیهاش دارم، اما مثل این که این تاپیک داره به سمت تعطیل شدن می ره!
شما سوالتو بپرس!
من در خدمتم...

imakbari
25-08-2008, 18:02
خیلی ممنون.

من در مورد بازی های wii و خودش یه سری سوال دارم:

این اشتباهاتی که میگن کنترلر wii می کنه، جریانش چیه؟ من از بعضی ها شنیده ام که دسته کنسول گاهی وقت ها در مورد حرکات اشتباه می کنه.

قدرت بازی Super Smash Bros و Super Mario Galaxy در چه حدیه؟ با توجه به امتیاز بالایی که در سایت های مثل gamespot گرفته اند؟

آیا بازی mario kart که در بسته هاش یه فرمون مخصوص داره که دسته wii توش قرار می گیره، بدون اون فرمون هم قابل اجراست؟ به عبارتی، میشه به صورت کپی بازیش کرد؟

در ضمن، به خاطر پست هاتون توی وبلاگ هم صمیمانه سپاس گزارم و ازتون درخواست می کنم ادامه بدید.

ریجن PAL کنسول قابل کپی خور شدن نیست؟ آیا نمیشه از ریجن PAL در ایران استفاده کرد؟ این ریجن با چه مشکلاتی همراهه؟

imakbari
a nintendo fan
:11::10:

X-Volt
25-08-2008, 18:17
خیلی ممنون.

من در مورد بازی های wii و خودش یه سری سوال دارم:

این اشتباهاتی که میگن کنترلر wii می کنه، جریانش چیه؟ من از بعضی ها شنیده ام که دسته کنسول گاهی وقت ها در مورد حرکات اشتباه می کنه.

قدرت بازی Super Smash Bros و Super Mario Galaxy در چه حدیه؟ با توجه به امتیاز بالایی که در سایت های مثل gamespot گرفته اند؟

آیا بازی mario kart که در بسته هاش یه فرمون مخصوص داره که دسته wii توش قرار می گیره، بدون اون فرمون هم قابل اجراست؟ به عبارتی، میشه به صورت کپی بازیش کرد؟

در ضمن، به خاطر پست هاتون توی وبلاگ هم صمیمانه سپاس گزارم و ازتون درخواست می کنم ادامه بدید.

ریجن PAL کنسول قابل کپی خور شدن نیست؟ آیا نمیشه از ریجن PAL در ایران استفاده کرد؟ این ریجن با چه مشکلاتی همراهه؟

imakbari
a nintendo fan
:11::10:
سلام...
این اشتباهاتی که میگین خیلی خیلی کم برای Wii-Remote میفته، در واقع شانسیه، برای همه چنین قانونی وجود نداره!... (که اونم به خاطر وایرلس بودنش هست)
بازی Super Smash Bros و Super Mario Galaxy و Okami سه بازی برتر کنسول Wii هستند که هر سه امتیاز بالایی از سایت GameSpot و سایت IGN گرفتند. که در واقع به عناوین Superb این کنسول تبدیل شدند...
فرمونی که ازش در بسته بندی بازی Mario Kart حرف میزنین در ایران وجود نداره و فقط خود بازی موجود هست.
تمامی ریجن های این کنسول کپی خور میشن منتها همونطور که قبلا گفتم اصلا ریجن PAL تو ایران موجود نیست، یعنی اصلا فروشگاهی کنسول Wii با ریجن PAL برای فروش نمیزاره... (مگر اینکه کم تجربه باشه!)
بازیهای این ریجن هم فوق العاده کم هستن و اینکه دو ریجن NTSC/US و NTSC/J بعد از کپی خور شدن میتونن بازیهای همدیگه رو اجرا کنن ولی ریجن PAL اینجوری نیست!
در وبلاگ هم به وظیفه خودم عمل میکنم، امیدوارم وبلاگ خوبی بشه... :40:

imakbari
26-08-2008, 00:55
تمامی ریجن های این کنسول کپی خور میشن منتها همونطور که قبلا گفتم اصلا ریجن PAL تو ایران موجود نیست، یعنی اصلا فروشگاهی کنسول Wii با ریجن PAL برای فروش نمیزاره... (مگر اینکه کم تجربه باشه!)
بازیهای این ریجن هم فوق العاده کم هستن و اینکه دو ریجن NTSC/US و NTSC/J بعد از کپی خور شدن میتونن بازیهای همدیگه رو اجرا کنن ولی ریجن PAL اینجوری نیست!

دوست عزیز از جوابهات صمیمانه سپاس گزارم. فقط یه نکته، من پشت بازی های PS2 دیده ام نوشته: NTSC/PAL. یعنی واقعاً بازی های NTSC روی PAL اجرا نمی شن؟

در مورد وبلاگ من هم امیدوارم مطالب خوبی برای همه داشته باشیم.

X-Volt
26-08-2008, 01:15
دوست عزیز از جوابهات صمیمانه سپاس گزارم. فقط یه نکته، من پشت بازی های PS2 دیده ام نوشته: NTSC/PAL. یعنی واقعاً بازی های NTSC روی PAL اجرا نمی شن؟

در مورد وبلاگ من هم امیدوارم مطالب خوبی برای همه داشته باشیم.
بعد از یک مدتی که کنسول وارد بازار میشه و جا میفته، دیگه ریجن بازیها کم کم کمرنگ میشن و تبدیل میشن به ریجن Free (یعنی بازی رو همه ریجن ها قابل اجرا هستند)
کلمه NTSC/PAL هم یعنی این بازی هم با ریجن های NTSC و هم با ریجن PAL قابل اجراست...
تو کنسولهای نسل گذشته، مثلا PS2 وقتی کنسول کپی خور میشد به همراهش قفل منطقه ای (Region) کنسول هم شکسته میشد، ولی تو کنسولهای جدید این قفلها قوی تر کار کردند و از بین نرفتند...
در ضمن اجرای بازیهای ریجن J و US فقط در مورد Wii اینجوریه!
ممنون... :20:

imakbari
26-08-2008, 01:25
باز هم ممنونم.
مثل این که این ریجن خیلی مسئله مهمی شده.

tophigh
31-08-2008, 17:22
دوستان سلام چند سوال مهم داشتم که دوستی در جایی گفته است بازیهای uc و j بر روی هم اجرا میشوند میشه کمی توضیح دهید و اینکه محصولات پرتو گیم و وستگیم خوب هستند و انکه بازیهای j انگلیسی هستند یا ژاپنی هستند و سوال اخر بهترین کیفیت بازیها و به روزترین و مناسبترین محصول رو از کدوم فروشگاه یا محل خریداری کنم و دستگاهی که پرتو گیم میفروشه کیفیت خوبی دارند متشکرم

morteza_m2n
31-08-2008, 17:39
قیمت این کنسول چقدره؟ گرافیکش در چه حدیه؟

X-Volt
31-08-2008, 17:52
دوستان سلام چند سوال مهم داشتم که دوستی در جایی گفته است بازیهای uc و j بر روی هم اجرا میشوند میشه کمی توضیح دهید و اینکه محصولات پرتو گیم و وستگیم خوب هستند و انکه بازیهای j انگلیسی هستند یا ژاپنی هستند و سوال اخر بهترین کیفیت بازیها و به روزترین و مناسبترین محصول رو از کدوم فروشگاه یا محل خریداری کنم و دستگاهی که پرتو گیم میفروشه کیفیت خوبی دارند متشکرم
سلام...
وقتی کنسول رو کپی خور کنید، حدود 90% بازیهای NTSC/J و NTSC/US به هم میخورن!
محصولات اکثر فروشگاه ها خوبن، این چیزی نیست که راهنمایی بخواد فقط با تجربه میشه فهمید که کدوم جنس بهتری دارن... ولی در کل هر دو فروشگاهی که گفتید محصولات قابل قبولی تولید میکنن.
بازیهای J ، US ، PAL همه انگلیسی هستند...
--------------------------

قیمت این کنسول چقدره؟ گرافیکش در چه حدیه؟قیمت جهانی: 249 دلار
قیمت در ایران: 350 تا 450 تومان... (ریجن US حدودا 100 تومان از ریجن J گرونتره)
گرافیک کنسول در حد PS3 و X360 نیست ولی از PS2 و XBOX هم پایین تر نیست!x!

Little Sparrow
31-08-2008, 17:53
قیمتش رو دقیق نمیدونم ولی 300 تومن فکر کنم باشه.گرافیک بالایی هم نداره فقط نواوری و گیم پلی جالب وخوبی داره.

imakbari
31-08-2008, 18:00

قیمت اروپایییش 250 یوروه (به همراه بازی wii sports)
وقتی هم با این کنسول سر و کار دارید، اصلاً نباید به فکر گرافیک باشید.
نکته جالب این کنسول، گیم پلی فوق العاده اش محسوب میشه و بین کنسول های 360 و ps3 هم بیشترین فروش رو داشته.
دسته های این کنسول، حرکات رو تشخیص می دن، بنابراین شما با طرح خسته کننده و قدیمی دکمه ها خیلی سر و کار ندارید و بیشتر حرکت می کنید. مثلاً برای تنیس بازی کردن، فرض می کنید دسته شما، دسته تنیسه و واقعاً تنیس بازی می کنید!
این هم عکس دسته هاش که حرکت رو تشخیص می دن:
و البته اگه دوست نداشته باشید از این دسته استفاده کنید، می تونید از دسته کلاسیک 20 یورویی اش استفاده کنید که تو بسته اش نیست باید جدا خریداری شه:

tophigh
01-09-2008, 13:43
یه سوال دیگه موند که راستی ریجن j مشکل اپدیت داره چطوری حل میشه یه فروشنده ای گفت ریجن J نگیر اذیت میشی بازیهاش ژاپنی هستند و اینکه بازیهای با اپدیت دستگاه رو خراب میکنه پس دستگاه چطور فریمور خودش رو ارتقا بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

X-Volt
01-09-2008, 14:28
یه سوال دیگه موند که راستی ریجن j مشکل اپدیت داره چطوری حل میشه یه فروشنده ای گفت ریجن J نگیر اذیت میشی بازیهاش ژاپنی هستند و اینکه بازیهای با اپدیت دستگاه رو خراب میکنه پس دستگاه چطور فریمور خودش رو ارتقا بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چنین چیزی وجود نداره...
ریجن یعنی قفل منطقه ای، که هر کدوم از اونها منطقه خاصی رو پوشش میدن و اصلا فرق سخت افزاری بین دو ریجن مختلف دیده نمیشه!
ریجن J با ریجن US فقط یک تفاوت داره: منوی NTSC/J ژاپنی و منوی NTSC/US انگلیسی هست... (فقط همین)
مطمئن باشید که این فروشنده برای سود بیشتر این حرفو زده، تا شما ریجن US رو که 100 تومان از ریجن J گرونتر هست بخری.

amirrasa kateb
03-09-2008, 20:18
منظور این فروشنده ی نازنین این بوده که بازی هایی که j هستند رو برای آپدیت استفاده کنی و لی بازی های uc رو هم میشه روی j اجرا کرد
من uc رو خریدم 490

prince_fable
17-09-2008, 10:58
سلام ميخواستم بدونم با ADSL Modem ميتونم با وي به اينترنت وصل شم؟ در ضمن مودم من هم لن ميخوره هم USB. بعد اين WiFi چيه چه قيمتي هست؟ ميشه توضيح بدين؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imakbari
17-09-2008, 21:36
سلام ميخواستم بدونم با ADSL Modem ميتونم با وي به اينترنت وصل شم؟ در ضمن مودم من هم لن ميخوره هم USB. بعد اين WiFi چيه چه قيمتي هست؟ ميشه توضيح بدين؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز. واقعاً متأسفم که نمی تونم خیلی کمکتون کنم چون من wii ندارم، DS دارم. اما در مورد دستگاه wifi، تا اونجایی که من می دونم، اگه بخواید مستقیم از خط تلفن باشه، بالای 50 هزار تومنه و خیلی گرونه. اما اینایی که به کامپیوتر وصل میشن، ارزون تر هستن. اما قیمت دقیقشون رو ندارم.

prince_fable
22-09-2008, 17:28
حالا اينا كه به كامپيوتر وصل ميشن كجاها ميفروشن؟

imakbari
22-09-2008, 19:30
راستش تو ایران دقیقاً نمی دونم. شاید مرکز خرید پایتخت داشته باشند. می تونید توی تاپیک PSP مطرح کنید. به نظر من بهتره بگید از خارج براتون بفرستن.
متأسفانه یکی از دوستامون با ای دی X-Volt چند وقتیه نیستن، ایشون اطلاعات خوبی در باره wii داشتن.

prince_fable
24-09-2008, 21:03
سلام
ميخواستم بدونم قيمت Wii Lan Adapter چنده و تو ايران كجا ميفروشن؟

imakbari
25-09-2008, 10:49
سلام
ميخواستم بدونم قيمت Wii Lan Adapter چنده و تو ايران كجا ميفروشن؟

از فروشگاه های وست گیم و پرتو گیمز به صورت تلفنی سوال کنید شاید داشته باشند.

prince_fable
29-09-2008, 14:47
با D-LINK - Wireless USB Adapter DWA-110 ميتونم بصورت Wi-Fi با پي اس پي ( Wii يا هر كنسول ديگه اي) اينترنت برم؟

imakbari
30-09-2008, 18:23
با D-LINK - Wireless USB Adapter DWA-110 ميتونم بصورت Wi-Fi با پي اس پي ( Wii يا هر كنسول ديگه اي) اينترنت برم؟

راستش نمی دونم دقیقاً... ولی اونطور که از بقیه شنیدم کلاً WIfi Adapter های DLINK با کنسول DS مشکل دارن. البته با DS، نه لزماً با بقیه کنسولها. به هر حال، به نظرم این رو از فروشنده ی محصول بپرسید بهتره. اصلاً چرا نمی گید از خارج براتون بیارن؟

yoosef_st
28-12-2008, 16:27
بچه ها ، کسی خبری از کاهش قیمت این کنسول نداره؟ این نینتندو چش شده که این کنسولش رو نصف قیمت فعلی نمیکنه تا فروش ps3 & x360 صفر بشه؟ : دی

imakbari
29-12-2008, 16:10
بچه ها ، کسی خبری از کاهش قیمت این کنسول نداره؟ این نینتندو چش شده که این کنسولش رو نصف قیمت فعلی نمیکنه تا فروش ps3 & x360 صفر بشه؟ : دی

فعلاً خبری نیس. 250 دلار خوبه دیگه... همین طوریش هم از پلی3 و 360 جلوتره.
فقط مایکروسافت قیمت کنسولهاش رو کاهش میده.

yoosef_st
29-12-2008, 22:42
فعلاً خبری نیس. 250 دلار خوبه دیگه... همین طوریش هم از پلی3 و 360 جلوتره.
فقط مایکروسافت قیمت کنسولهاش رو کاهش میده.
داداش الان سونی هم میخواد ارزون کنه دیگه. بعدم این که 250 به دست ما نمیرسه که. بی انصافها 400 کمتر نمیدن...

S.Y.K
02-01-2009, 11:18
دوستان عزیز سلام یه تاپیک به اسم ((دوستان بد جور سر دو راهی موندم کمکم کنید)) ساختم اگه می شه لطف کنین یه سری بزنید و به من کمک کنید.

AMIRz27
12-02-2009, 10:28
سلام بچه ها يه سوال مهم : ....!!!
ميشه Wii رو به مانيتور وصل كرد؟؟؟ من اصلا با تلويزيون ميونه خوبي ندارم..!!! (گربه دستش به گوشت نميرسه،ميگه پيف پيف بو ميده!):27:

rassool
13-02-2009, 19:39
سلام به دوستان چند تا سوال دارم لطف کنین جواب بدید ممنون میشم.
1. قیمت wii الان چنده؟؟؟
2. و به اینترنت چجوری وصل میشه با کابل یا از طریق وایرلس؟؟؟
3. بالا ترین گرافیک بازیش رو لطف کنین یه عکس ازش بزارید .
راستی یادم رفت مهم ترین سوال رو بگم wii هک شده یا نه یعنی بازی کپی اجرا میکنه یانه؟؟؟

سلام بچه ها يه سوال مهم : ....!!!
ميشه Wii رو به مانيتور وصل كرد؟؟؟ من اصلا با تلويزيون ميونه خوبي ندارم..!!! (گربه دستش به گوشت نميرسه،ميگه پيف پيف بو ميده!):27:
موش توی سوراخ نمیرفت جارو به دمش میبست:10:

AMIRz27
14-02-2009, 18:55
موش توی سوراخ نمیرفت جارو به دمش میبست:10:

آخه اگه بشه با مانيتور بازي كرد ديگه آخرشه...:7:

aryanpc
19-02-2009, 20:58
به نظر شما پلی2 گرفیش بیشتر نیست

AMIRz27
20-02-2009, 12:17
به نظر شما پلی2 گرفیش بیشتر نیست

نه ديگه...خداييش از هر كنسولي گرافيكش كمتر باشه از ps2 بالاتره...:46:
آقا پس اين Wii بازها كجان كه جواب منو بدن؟هاااااااااااااان؟؟؟؟
Wiiبه مانيتور lcd وصل ميشه يا نه؟؟؟؟:21:

rassool
21-02-2009, 13:37
به طور مستقيم نميشه. فقط از كابل كامپوزيت يا كامپوننت مي شه استفاده كرد. جديدا ال.جي يكي دو مدل ال سي دي داده كه ورودي كامپوننت هم دارن.
اما مانيتور هاي معمولي فقط وروري dsub يا dvi دارند. تبديلش ممكنه باشه اما گرونه. برو پايتخت طبقه زير همكف سوال كن .
منبع بازی سنتر:31::31::31::31::31::31::31::31::31:
:11:

hamidreza_b91
21-02-2009, 16:21
من wii ندارم ولی یه کابل هایی هست اینجوری!:
که میتونی مستقیم وصل کنی به مانیتور
یه روش دیگه هم اینه!:
که اسمش vga box هست و اینجوری که کابل تصویر wii رو به این وصل میکنین و کابل مانیتور رو هم اونطرفش!:31:

AMIRz27
25-02-2009, 22:02
به طور مستقيم نميشه. فقط از كابل كامپوزيت يا كامپوننت مي شه استفاده كرد. جديدا ال.جي يكي دو مدل ال سي دي داده كه ورودي كامپوننت هم دارن.
اما مانيتور هاي معمولي فقط وروري dsub يا dvi دارند. تبديلش ممكنه باشه اما گرونه. برو پايتخت طبقه زير همكف سوال كن .
منبع بازی سنتر:31::31::31::31::31::31::31::31::31:
:11:

رسول جان الان رفتم بازي سنتر ديدم اين جمله اي رو كه از اونجا نقل قول كرده بودي،در جواب خودم دادن...اخه همين سوال رو اونجا هم مطرح كردم...
به هر حال ممنون...جوابمو گرفتم:10:
hamidreza_b91 جان دمت گرم...عكسهايي كه گذاشتي خيلي كمكم ميكنه...:12:

احمدصالح پور
26-02-2009, 19:06
دوستان آخرین قیمت این کنسول چند هستش؟؟؟

Shahab_H
14-03-2009, 20:09
من می خوام بگیرم!‌مثل این که مدل های مختلف داره میشه قیمت های الانشو بگین و این که مدل ها چه فرقی دارن؟ کدوم توصیه میشه؟
ممنون

mario1
29-03-2009, 11:12
من می خوام بگیرم!‌مثل این که مدل های مختلف داره میشه قیمت های الانشو بگین و این که مدل ها چه فرقی دارن؟ کدوم توصیه میشه؟
ممنون
بهترینش uc هستش قیمتشم حدودآ 420 هزار تومن

S.Y.K
29-03-2009, 13:11
دوستان سلام. قیمتی که من از بازی سنتر دارم 390 هست.
در باره ی ریجن هم باید بگم که 100 درصد uc بگیرید.به 2 دلیل
1-منوی ریجن uc انگلیسی ولی منوی ریجن j ژاپنی و تغییر هم نمی کنه
2-یه بازی به اسم wii sport هم روی ریجن uc وجود داره که روی ریجن j نیست.(این بازی ورزش هایی مثل تنیس-بوکس-گلف و ... داره و خیلی سرگرم کنندس
موفق باشید:10::11:

mario1
30-03-2009, 13:40
دوستان سلام. قیمتی که من از بازی سنتر دارم 390 هست.
در باره ی ریجن هم باید بگم که 100 درصد uc بگیرید.به 2 دلیل
1-منوی ریجن uc انگلیسی ولی منوی ریجن j ژاپنی و تغییر هم نمی کنه
2-یه بازی به اسم wii sport هم روی ریجن uc وجود داره که روی ریجن j نیست.(این بازی ورزش هایی مثل تنیس-بوکس-گلف و ... داره و خیلی سرگرم کنندس
موفق باشید:10::11:
چرا دوست من رجین j هم می شه منوشو انگلیسی کرد ولی uc برای آپدیت مشکلات کمتری داره

un known
03-04-2009, 11:20
salam man ye wii j karkarde ba 20 ta bazi daram
gheymatam 270~280

iman0007
17-04-2009, 22:05
با adsl چجوری می تونم به اینترنت وصل شم و آنلاین بازی کنم؟

morix_001
24-04-2009, 16:06
لطفا کمکم کنید ...

قیمت این روز هاش چنده ؟؟
به نظرتون تو تابستون چقدر می شه ؟
بازی هاش چنده ؟
لوازم جانبی چطور ؟

لطفا قیمت تو بازار های ایران تو همین روز ها رو بگید ...

P A R S A
25-04-2009, 20:27
دوستان اطلاعاتي در باره كنترلر هاي اضافي wii مي خوام ... قيمتشون؟ كارايي شون؟ بازي هاي سازگار؟

بعد در باره طرز كار بازي هاي مثل Prince of persia يا call of duty توضيح بديد! ( مثل wii sports به فعاليت بدني نياز داره؟)

iman0007
26-04-2009, 12:22
دوستان اطلاعاتي در باره كنترلر هاي اضافي wii مي خوام ... قيمتشون؟ كارايي شون؟ بازي هاي سازگار؟

بعد در باره طرز كار بازي هاي مثل Prince of persia يا call of duty توضيح بديد! ( مثل wii sports به فعاليت بدني نياز داره؟)
سوال اولت که سواله خودم هم هست ولی نمی دونم تو ایران جایی هست که بشه این دسته ها رو خرید یا نه؟یه جا خوندم wii mote و nunchuk با هم 80 تومان و zapper هم 35 تومن.
prince و call of duty هم به فعالیت بدنی زیادی مثل wii sport نداره.

P A R S A
26-04-2009, 15:43
سوال اولت که سواله خودم هم هست ولی نمی دونم تو ایران جایی هست که بشه این دسته ها رو خرید یا نه؟یه جا خوندم wii mote و nunchuk با هم 80 تومان و zapper هم 35 تومن.
prince و call of duty هم به فعالیت بدنی زیادی مثل wii sport نداره.

ممنون!
ميشه يه كم بيشتر راجع به دسته هاي مختلف و gameplay بازي هاي اكشن يا بازي هايي مثل prince توضيح بدي؟

P A R S A
12-05-2009, 21:33
جواب؟
.......

1987msb
18-05-2009, 11:24
سلام
قيمت wii‌ الان چنده؟

mojtaba_mo
23-05-2009, 01:01
من یک وی ریجن j دارم چند وقت پیش بطور ناگهانی مشکل پیدا کرد و وقتی روشن میشه فقط یک پیام میده به ژاپنی که معنیش میشه: " فایل سیستم خراب شده است" یا به انگلیسی : " system file corrupted"
چطوری باید درستش کنم؟

X-Volt
23-05-2009, 21:09
من یک وی ریجن j دارم چند وقت پیش بطور ناگهانی مشکل پیدا کرد و وقتی روشن میشه فقط یک پیام میده به ژاپنی که معنیش میشه: " فایل سیستم خراب شده است" یا به انگلیسی : " system file corrupted"
چطوری باید درستش کنم؟
سلام ...
این اواخر Firmware کنسول رو آپدیت نکردین؟
ممکنه شما از DVD بازی استفاده کرده باشین که ریجنش، با ریجن کنسول شما یکی نباشه!
واسه همین کنسولتون احتمال داره که Brick یا Semi-Brick شده باشه ...

X-Volt
24-05-2009, 11:20
ممنون!
ميشه يه كم بيشتر راجع به دسته هاي مختلف و gameplay بازي هاي اكشن يا بازي هايي مثل prince توضيح بدي؟

جواب؟
.......
سلام ...
کلا Wii کنسولیه که بازیهاش GamePlay بالایی دارن و یکی از اصلی ترین دلایل جذبش هم همین مسئله هست!
Wii Remote کنترلر اصلی Wii هست که بیشتر شبیه به کنترل تلویزیونه! ولی کارایی بالایی داره و شما میتونید بازی رو از راه دور کنترل کنید و همچنین با چرخوندن دسته تو بازی به سمت دلخواه برین (همون خاصیت Motion-Sensor) ...
دومین کنترلری که خیلی طرفدار پیدا کرد Wii Fit هست که باید بازی رو به کمک پاها هدایت کرد! (که بیشتر تو بازی هایی مثل Skating کاربرد داره) ...
Wii Wheel هم یک کنترلر شبیه به فرمان ماشین هست که دیگه کاربردش مشخصه!

X-Volt
24-05-2009, 11:30
با adsl چجوری می تونم به اینترنت وصل شم و آنلاین بازی کنم؟
اگه ADSL دارین، باید مودمتون WiFi باشه و یا از Access Point استفاده کنید ...
که با کمک پورت USB میتونید به کامپیوتر وصل بشین و IP رو تنظیم کنید تا کنسول بتونه به Connect-24 متصل بشه!
برای گشت و گذار تو اینترنت هم به مرورگر Opera نیاز دارید که میشه از خود Wii Shop هم خرید ...

X-Volt
24-05-2009, 11:35
سلام
قيمت wii‌ الان چنده؟
حدودا 249 دلار ...
البته به ریجن دستگاه هم بستگی داره!

mojtaba_mo
25-05-2009, 23:38
سلام ...
این اواخر Firmware کنسول رو آپدیت نکردین؟
ممکنه شما از DVD بازی استفاده کرده باشین که ریجنش، با ریجن کنسول شما یکی نباشه!
واسه همین کنسولتون احتمال داره که Brick یا Semi-Brick شده باشه ...
یک بار یه بازی داشت آپدیت میکرد اواسطش کنسول رو خاموش کردم اما مشکلی پیش نیومد، بعدش روشن شد و کار میکرد
حالا اگر بریک شده باشه میتونم خودم درستش کنم؟ اصلا چکار باید کرد؟

X-Volt
26-05-2009, 09:15
یک بار یه بازی داشت آپدیت میکرد اواسطش کنسول رو خاموش کردم اما مشکلی پیش نیومد، بعدش روشن شد و کار میکرد
حالا اگر بریک شده باشه میتونم خودم درستش کنم؟ اصلا چکار باید کرد؟
کلا یکی از معایب اصلی ریجن NTSC/J همین مورد آپدیت کنسول هست.
اگه Brick شده باشه که درست کردنش کار ساده ای نیست ...
بهتره اول پیش یه فروشگاه معتبر برین و مطمئن بشین مشکلش چیه! که همونجا میتونن براتون Un-Brick کنن.

mojtaba_mo
26-05-2009, 18:42
کلا یکی از معایب اصلی ریجن NTSC/J همین مورد آپدیت کنسول هست.
اگه Brick شده باشه که درست کردنش کار ساده ای نیست ...
بهتره اول پیش یه فروشگاه معتبر برین و مطمئن بشین مشکلش چیه! که همونجا میتونن براتون Un-Brick کنن.
خیلی ممنون از جوابتون، میشه بگید هزینه حدودیش چقدر میشه؟
اگر هم مغازه ای رو میشناسید معرفی کنید

X-Volt
26-05-2009, 21:08
خیلی ممنون از جوابتون، میشه بگید هزینه حدودیش چقدر میشه؟
اگر هم مغازه ای رو میشناسید معرفی کنید
والا من چون تا حالا کنسولم Brick نشده، نمی تونم راجع به قیمتش نظر بدم!
ولی فروشگاه های Parto Games و NextGen فروشگاه های معتبری هستن که قابل اعتمادند ...
آدرس سایتشون هم براتون "پ.خ" کردم. (که البته دیگه همه میشناسن :31:)

a.z.p.z
02-06-2009, 11:47
راستی نمیخوان نسخه جدیدش رو بسازن اخه دوستان میگن گرافیک جالبی در حد 360 نداره خوب اونجوری اصلا حال نمیده و گرنه حتما من میخریدم!!!!
کسی چیزی میدونه ؟
ممنون

X-Volt
02-06-2009, 13:44
راستی نمیخوان نسخه جدیدش رو بسازن اخه دوستان میگن گرافیک جالبی در حد 360 نداره خوب اونجوری اصلا حال نمیده و گرنه حتما من میخریدم!!!!
کسی چیزی میدونه ؟
ممنون
منظور شما از نسخه جدید چیه؟
سخت افزار Wii به هیچ وجه با سخت افزارهای PS3 و X-360 مقایسه نمیشه! (چون این کنسول از نظر خیلی کارشناسان جزو کنسول های نسل جدید قرار نمیکیره)
این کنسول GamePlay فوق العاده ای داره که به خاطرش فعلا تو دنیا پر فروش ترین کنسول به حساب میاد ...

a.z.p.z
07-06-2009, 12:37
ممنون امسال نینتندو هیچ کاری نکرد خیر سرش؟
منظورم اینه که چرا یک ویی جدید با سیستم جدید که گرافیک بالاتری داره درست نمیکنه اون جوری فروشش خیلی بالاتر میره بازیم که براش میسازن اصلا همچین کاری میکنه؟

X-Volt
07-06-2009, 13:26
ممنون امسال نینتندو هیچ کاری نکرد خیر سرش؟
منظورم اینه که چرا یک ویی جدید با سیستم جدید که گرافیک بالاتری داره درست نمیکنه اون جوری فروشش خیلی بالاتر میره بازیم که براش میسازن اصلا همچین کاری میکنه؟
البته آمار فروش کنسول ها در دنیا کاملا با ایران متفاوته ...
Nintendo Wii از همون اول بیشترین فروش رو داشت و هنوز هم داره!
و تنها دلیلش GamePlay بالای کنسول هست که تو دنیا بیشتر از گرافیک بهش توجه میشه (برعکس ایران)
ولی خب این اواخر یکم فروشش کمتر شده و دارن یکسری برنامه های جدید براش طراحی میکنن (که منجر به تولید کنسول جدید نمیشه!)
با این اوضاع این شرکت فعلا نیازی نداره که کنسول جدید وارد کنه ...
بالاخره عمر هر کنسولی وقتی تموم میشه که سود دهی اون هم تقریبا متوقف شده باشه، و اینطور هم که معلومه این کنسول تا سال 2013 میتونه جزو پرفروش ترین ها باقی بمونه!

a.z.p.z
07-06-2009, 14:39
ممنون میشه بگید گرافیکش در حد چه کنسولی هست و چه بازی هایی براش مییاد؟

X-Volt
07-06-2009, 16:23
ممنون میشه بگید گرافیکش در حد چه کنسولی هست و چه بازی هایی براش مییاد؟
گرافیکش تقریبا یه کم بالاتر از PS2 هست ...
فعلا:
Final Fantasy The Crystal Chronicles
Silent Hill: Shattered Memories
New Super Mario Bros
جزو بهترین عناوین این کنسول به حساب میان!

iman0007
11-06-2009, 08:40
اگه ADSL دارین، باید مودمتون WiFi باشه و یا از Access Point استفاده کنید ...
که با کمک پورت USB میتونید به کامپیوتر وصل بشین و IP رو تنظیم کنید تا کنسول بتونه به Connect-24 متصل بشه!
برای گشت و گذار تو اینترنت هم به مرورگر Opera نیاز دارید که میشه از خود Wii Shop هم خرید ...
چجوری باید ip رو تنظیم کنیم؟

X-Volt
11-06-2009, 18:56
چجوری باید ip رو تنظیم کنیم؟
IP کنسول باید به صورت اتوماتیک تنظیم بشه (خود کنسول این کار رو انجام میده) ...

J A V I D
20-06-2009, 16:49
يه سري نكته بگم ، وي هاي جديد موجود تو بازار همگي j هستن و بعضي هاشون امكان كپي خور شدن به صورت سخت افزاري رو ندارن و نرم افزاري كپي خور مي شن كنسول هايي كه نرم افزاري كپي خور مي شن مشكل آپديت شدن ندارن ! در ضمن كنسول هاي جديد j فريم ور هاي US روشون نصب مي شه و انگار كه كنسول شما Us اگه نرم افزاري كپي خور بشه فرقي نمي كنه بازي چه ريجيني رو تو كنسول قرار بدين چون دستگاه آپديت نمي شه 0 با اين حال بهتره از بازي هايي كه آپديت ندارن استفاده كنيد برنامه هايي كه آپديت بازي هاي وي رو حذف مي كنن خيلي زيادن) ، فقط بازي هاي پال موقع خروج و باز گشت به منوي كانال ها هنگ مي كنه ! كه موقع خروج بايد دكمه ريست رو بزنيد برنامه هاي زيادي براي كنسول Wii وجود داره از جمله اينكه شما مي تونيد بازي ها رو روي يك فلش ريخته و از طريق فلش يا هارد اكسترنال اجرا كنيد (تو اين حالت سرعت لود بسيار بالاست)... مشكل كنسول هاي نرم افزاري كپي خور شده اينه كه امكان اجراي همه بازي هاي وي رو ندارن ولي هشتاد درصد بازي ها رو بدون مشكل اجرا مي كنن ! براي اجراي بازي هاي گيم كوبم بايد برنامه اونو جدا نصب كنيد كه مغازه دارا نصب نمي كنن براتون دست خودتون رو مي بوسه ! ولي كنسول هاي سخت افزاري كپي خور شده اين مشكلات رو ندارن !!! در حالت كلي با اينكه گرافيك خيلي قوي نداره ولي كنسول بسيار لذت بخشيه هر سوالي هم داشتيد در خدمتم ....

a.z.p.z
21-06-2009, 14:09
سلام
ببخشید میشه یه لینکی از سری بازی های توپ این کنسول قرار بدید ببنییم چیه >؟

X-Volt
21-06-2009, 15:22
سلام
ببخشید میشه یه لینکی از سری بازی های توپ این کنسول قرار بدید ببنییم چیه >؟
سلام ...
تو سایت اصلی خود N-Wii تمام بازی های جدید معرفی میشن!
بخش Latest Games آخرین بازی ها رو با تاریخ انتشارشون مشخص کرده ...

a.z.p.z
30-06-2009, 13:15
دوستان کدوم مغازه در تهران بازی های ویی رو میفروشه؟
ایا میشه انلاین خرید چون من این بازی هارو برای شیراز میخوام ایا تو شیراز جایی میفروشن ؟ یا میشه انلاین خرید بفرستن شیراز؟
اگه نه یه مغازه بدید از تهران میخوام بگیرم.
ممنون فقط خیلی فوریه ممنون

من این 3 بازی رو میخوام:

Madworld / redRed Steel 2 / Worms

قیمت چنده ممنون

J A V I D
30-06-2009, 16:49
مي شه گفت تقريبا كليه بازي هاي وي از بازار جمع شده ! تك و توك مغازه ها دارن ! در ضمن بازي Red steel 2 هنوز نيومده !

a.z.p.z
30-06-2009, 17:02
یعنی شما نمیدونید جایی تهران داره یا نه؟
ممنون

mehdi_360
30-06-2009, 18:14
وست گیم فک کنم داشته باشه بازی های وی رو....

J A V I D
30-06-2009, 19:37
وست خيلي وقته وي هاشو جمع كرده من هر روز اونجام شعبه مركزيش ارشاد اومده همه بازي هاش رو جمع كرده من خودم هم بازي هاشو دانلود مي كنم !!!

آرشین
02-07-2009, 21:22
نینتندو جدیدا تو بازار خیلی افت کرده ظاهرا بدلیل زیاد شندنشه

a.z.p.z
04-07-2009, 21:16
منظورت ویی هست ؟
اخه مگه چی داره که بازی هاش و خودش کم شده نکنه ارشاد با ماریو مشکلی داره؟
الان جدیدا بازی های جالبی داره براش مییاد !!!

reza_r
05-07-2009, 21:52
نه ارشاد با خودش مسکل داره!!!!!!بازیرم ----- میکنن

S.Y.K
06-07-2009, 02:33
دوستانی که wii دارن راهنمایی کنن لطفا
الان با وجود ps3 و xbox360 همچنین ناتال و یا حتی دسته های جدیدی که سونی معرفی کرده ارزش داره که wii بخرم
قیمتش چنده الان؟ریجن pal
سوال بعدی اینکه این کنسول ابتدایی که اومد با بازی های legend of zelda و super mario galaxy و wii sport واقعا محبوب شد.الان هم این طور بازی های اختصاصی میاد.واینکه من شنیدم دسته ی wii برای یک سری از بازی ها مشکل سازه و چندان راحت نیست! این درسته؟
شما توصیه میکنید من wii بخرم
ممنون

a.z.p.z
06-07-2009, 09:54
دوست من ناتال که 2010 و اواخر اون میییا د!!
تصمیم با خودت هست گرچه ویی کمی قدیمی هست و لی پرفورش ترین کنسول بوده تا االان بوده هست !!

J A V I D
06-07-2009, 09:57
به نظر من اگه دنبال گرافيك نيست ، وي كنسول خيلي خوبيه !

resident_evil
06-07-2009, 12:56
من که خودم شدیدا مشتاقم یه Wii هم بگیرم اونم فقط به خاطر عنوان بسیار بزرگی مثل Mario ! هرچند بازیه خوب زیاد داره اما هیچی Mario نمیشه !

S.Y.K
06-07-2009, 14:43
درسته دوستان ولی الان من به خاطر چند تا عنوان اختصاصی wii بگیرم پشیمونی نداره؟
این موضوعی که راجع به دسته گفتن حقیقت داره؟
چندتا بازی جالب wii رو معرفی می کنید؟
قیمتش چنده الان ؟

ali_ranger22
06-07-2009, 15:13
کسی که فن بوی بازی های نیتندو باشه خریدن وی کار عاقلانه ایه براش چون بازی های اصلی که نیتندو خودش ساخته واقعا سرگرم کننده هستن ...
فقط یکی از بدی هاش اینه که انرژی زیادی می خواد واسه بازی کردن ، مخصوصا بازی هایی که جنب و جوش توش زیاده !

چندتا بازی جالب wii رو معرفی می کنید؟
Metroid
super mario Galaxy
Wario (که همین چند وقت پیش عرضه شد سبک گرافیکیش کارتونیه و سبکش هم پلتفرمر )
یه دونه رزیدنت که یکی دیگه هم داره ساخته میشه براش
Brawl
و....
چیزی که زیاد داره بازیه سرگرم کنندس

amin 2010
06-07-2009, 18:05
Metroid
super mario Galaxy
Wario (که همین چند وقت پیش عرضه شد سبک گرافیکیش کارتونیه و سبکش هم پلتفرمر )
یه دونه رزیدنت که یکی دیگه هم داره ساخته میشه براش
Brawl
و....
چیزی که زیاد داره بازیه سرگرم کنندس

ali_ranger22
06-07-2009, 18:18
بازی خیلی داره !

a.z.p.z
07-07-2009, 00:09
بله دیگه بنظر من درسته گرافیک خیلی بالایی نداره هرچی هست از پی اس 2 بالاتر هست ولی گیم پلی فوق العاده و سرگرم کننده
خفنی داره !!!

J A V I D
07-07-2009, 07:25
رد استيل هم جزو بازي هاي معروفش جا انداختين خيلي فاز مي ده اسلحه رو كجكي بگيري بعد ملت رو هوا كني ! عنوان ناز زياد داره ... رزدينت اويل هاي گيم كوب يعني زيرو و نسخه باز سازي شده اويل يك هم براي وي ايمپورت شده كه مي تونيد با دسته گيم كوب بازي كنيد حالشو ببريد ! البته اويل زيرو فعلا فقط نسخه ژاپنيش موجوده ولي اويل يك تازگي نسخه انگليسيشم اومده به اسم رزدينت اويل آرشيو ....

milky way
07-07-2009, 13:01
بزرگترین خاصیت Wii قیمت ارزونش هست، طوری که قیمت خیابونی Wii تقریباً 150-100$ هست؛ ولی تو ایران با این قیمت های فضایی، به نظر من اصلاً ارزش خرید نداره.

a.z.p.z
07-07-2009, 14:03
اره دوست عزیز قیمتش من نمیدونم چرا اینجا اینجوری هست کسی دلیلش رو میدونه ؟
ولی مثل اینکه قیمت های ریجن جی خیلی ارزون تر از ریجن های دیگه هست !!! و اینکه خوب سال 2009 بازی های عالی برای وی اومد که نمیشه ازش گذشت دیگه(من نمیدونم چرا محصولاتی که همیشه پرفروش ترینا هستند تو ایران اینقدر گرون هستند مثلا تمام
محصولات اپل یا همین وی و ...)

a.z.p.z
07-07-2009, 16:02
تولید کننده و تهیه کننده ارشد عنوان Assassin’s Creed خانم Jade Raymond اعلام کرد عنوان Assassin’s Creed با تغییرات کلی در گیم پلی اجرا این بازی بر روی Wii شدنی میشود.

دقیقا همانند نسخه بازی..

و کاملا مشخص که : the Wii hasn’t got the same power as the 360

او اشاره داشت به اینکه پس از انتشار این عنوان بر روی IP کار خواهد کرد!
یعنی بازی رو در وی خواهیم دید ؟ باید منتظر بود و دید چون سال 2009 و سال 2010 سال بازی برای وی هست!!!

artoor32
09-07-2009, 16:59
سلام.دوستان من بازي RESIDENT EVIL THE UMBRELLA CHONICLES رو با شبيه ساز روي PC بازي مي كنم , الان در مرحله اي هستم كه جيل و كرس جلوي يك دستگاه كنترل ميرن , ولي همينطوري جلوي دستگاه واي ميسن!! دوستاني كه با كنسول ويي بازي كردن لطفا راهنمايي كنن كه ببينم ايا مشكل از شبيه ساز هست يا بايد اونجا كاري انجام بدم؟؟

در شبيه ساز هم با استفاده از سيو زير دوستان اگه بازي مي كنن يه تست بزنن.مرسي.

اين از لينك دانلود شبيه ساز Dolphin Gamecube/Wii Emulator

اينم از سيو ها كه بايد در پوشه USER و بعد پوشه WII كپي بشه.

S.Y.K
11-07-2009, 15:01
سلام دوستان الان زنگ زدم نکست جن
می گفت wii ریجن j داشتن که مولتی شده بوده با منوی انگلیسی که می گفت قیمتش 310000 تومنه
می گفت خودشون تست نکرده بودن ولی یه سری از مشتری ها گفته بودن که بازیهای pal و uc رو هم می تونه اجرا کنه
می گفت الان مشکل اصلی wii بازیهاشه که کمیابه
حالا یه سوال
ایکس باکس 360 بهترین ریجنش ریجن پاله چون که بازیهاش بیشتره
الان wii بازی های کدوم ریجنش بیشتره؟
در کل توی این تهران بزرگ این چندتا عناوین اختصاصی wii که ما می خوایم جایی پیدا نمی شه که بفروشه؟

a.z.p.z
11-07-2009, 15:24
سلام.دوستان من بازي RESIDENT EVIL THE UMBRELLA CHONICLES رو با شبيه ساز روي PC بازي مي كنم , الان در مرحله اي هستم كه جيل و كرس جلوي يك دستگاه كنترل ميرن , ولي همينطوري جلوي دستگاه واي ميسن!! دوستاني كه با كنسول ويي بازي كردن لطفا راهنمايي كنن كه ببينم ايا مشكل از شبيه ساز هست يا بايد اونجا كاري انجام بدم؟؟

در شبيه ساز هم با استفاده از سيو زير دوستان اگه بازي مي كنن يه تست بزنن.مرسي.

اين از لينك دانلود شبيه ساز Dolphin Gamecube/Wii Emulator

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم از سيو ها كه بايد در پوشه USER و بعد پوشه WII كپي بشه.

ارتور جان این شبیه ساز چه جوریاست بدون مشکل ایجاد میکنه بعد همه بازی هارو اجرا میکننه ؟ و اینکه گرافیکم همون گرافیک وی هست دیگه ؟ راستی شبیه سازی چیزی برا 360 نیست ؟ این باشه که عالی میشه !!!:31::41:

artoor32
11-07-2009, 21:35
ارتور جان این شبیه ساز چه جوریاست بدون مشکل ایجاد میکنه بعد همه بازی هارو اجرا میکننه ؟ و اینکه گرافیکم همون گرافیک وی هست دیگه ؟ راستی شبیه سازی چیزی برا 360 نیست ؟ این باشه که عالی میشه !!!:31::41:

بدون مشكل كه نه هنوز اولاشه.ولي بد نيست.داره حسابي روش كار ميشه و پيشرفت خوبي داشته.تا چند وقت ديگه (شايد 1سال) تكميله.گرافيكشم اره همون گرافيك ويي هست.ولي سيستمت بايد قوي باشه.الان با اين سيستم من (در امضا) خوب جواب ميده.پيشنهاد ميكنم كه دوستان با اين حساب ديگه ويي نخرن.
اينم ليست يه تعداد از بازي هايي كه فعلا ميتونه اجرا كنه:

ولي بازي هاي بيشتري رو هم اجرا ميكنه كه همشون در ليست بالا قيد نشده.

اينم تاپيكش :

همين ويي رو هم يتونن كامل كنن از سرشون زياده.هنوز برا xbox1 هم شبيه ساز كاملي نيومده.ولي ويي چون سيستمش شبيه گيم كيوب بود و فقط گرافيك بازي هاش بهتر شده بود به راحتي هك شد.

كسي اينجا RESIDENT EVIL THE UMBRELLA CHONICLES رو بازي نكرده و نبرده آخر كه به من كمك كنه؟؟؟

a.z.p.z
11-07-2009, 21:42
والا سیستم من پایین تر 8600 2 گیگ رم پردازشگر 2.14 گیگاهرتز !!! باید عوض کنم ولی حالا نه !!!

J A V I D
12-07-2009, 02:35
بدون مشكل كه نه هنوز اولاشه.ولي بد نيست.داره حسابي روش كار ميشه و پيشرفت خوبي داشته.تا چند وقت ديگه (شايد 1سال) تكميله.گرافيكشم اره همون گرافيك ويي هست.ولي سيستمت بايد قوي باشه.الان با اين سيستم من (در امضا) خوب جواب ميده.پيشنهاد ميكنم كه دوستان با اين حساب ديگه ويي نخرن.

مطمئنا شبيه ساز هيچ وقت نمي تونه مثل كنسول اصلي عمل كنه ، هيچ وقت اون لذتي كه كنترل وي بهتون مي ده يه شبيه ساز بهتون نمي ده همچنين يه سري چيزاي گرافيكي هست كه نيازمند سخت افزار خاصيه ! كه فقط تو كنسول تعبيه شده در نتيجه از نظر گرافيكي هم مطمئنا بين اون چيزي كه تو شبيه سازها مي بينيد با اون چيزي كه كنسول بهتون مي ده فرق هايي وجود داره ...

رو هوا اين حرف رو نزدم يكي دو تا بازي كه شبيه ساز مي تونست اجرا كنه رو با خود كنسول مقايسه كردم ! اين مطالبي كه بالا گفتم در مورد شبيه ساز همه كنسول هاي بالاي پلي استيشن صدق مي كنه !

S.Y.K
12-07-2009, 03:18
مطمئنا شبيه ساز هيچ وقت نمي تونه مثل كنسول اصلي عمل كنه ، هيچ وقت اون لذتي كه كنترل وي بهتون مي ده يه شبيه ساز بهتون نمي ده همچنين يه سري چيزاي گرافيكي هست كه نيازمند سخت افزار خاصيه ! كه فقط تو كنسول تعبيه شده در نتيجه از نظر گرافيكي هم مطمئنا بين اون چيزي كه تو شبيه سازها مي بينيد با اون چيزي كه كنسول بهتون مي ده فرق هايي وجود داره ...

رو هوا اين حرف رو نزدم يكي دو تا بازي كه شبيه ساز مي تونست اجرا كنه رو با خود كنسول مقايسه كردم ! اين مطالبي كه بالا گفتم در مورد شبيه ساز همه كنسول هاي بالاي پلي استيشن صدق مي كنه !
100 درصد و بدون شک تایید میشه
لذتی رو که آدم از بازی کردن با یه کنسول می بره هیچ وقت قابل مقایسه با یه شبیه ساز نیست
شک نکنید!

S.Y.K
13-07-2009, 06:50
دوستان یه سوال مهم دارم
1-من اگه Wii بخرم بازی های خوب و اختصاصیشو گیر میارم؟
بازی هایی مثل legend of zelda و super mario galaxy ؟
2-آیا wii از لحاظ ریجن مثل ایکس باکس 360 هست؟یعنی شما به ایکس باکس 360 توجه کنید می بینید که ریجن پال از همه بهتره؟از لحاظ زیادی بازی میگم.یعنی wii از بین 3 ریجنی که داره بازی های کدام یک راحت تر پیدا میشه؟آیا کلا این 3 ریجن از لحاظ زیادی وراحت پیدا شدن بازی ها فرقی داره؟اگه سریع تر جواب بدید ممنون میشم

كسي اينجا RESIDENT EVIL THE UMBRELLA CHONICLES رو بازي نكرده و نبرده آخر كه به من كمك كنه؟؟؟
دوست کلا تاپیک wii در p30 world زیادی خلوته!شما یه سری برید بازی سنتر به آدرس لینک زیر آدرس تاپیک کنسول wii و بازیهاشه.اونجا فکر کنم یه چیزی پیدا کنید موفق باشید:46:

a.z.p.z
13-07-2009, 12:24
سلام یحیی جان
خیر فری ریجن هست و تمام ریجن های مختلف بازی هارو می خونه خود وس هم دو ریجن جی و یو سی داره که یو سی بگیر چون زبانش انگلیسی هست و ژاپنی نیست !!!
بهت توصیه میکنم بری همون بازی سنتر اونجا افرادی هستند که بازی هارو دانلود میکنند یعنی جدید ترین بازی هارو هربازی رو که بخوای بهشون میگی برات دانلود میکنن میریزن رو دی وی دی و برات پست میکنن قیمت بازی هم 1500 میگیرند ×××

S.Y.K
13-07-2009, 16:17
سلام یحیی جان
خیر فری ریجن هست و تمام ریجن های مختلف بازی هارو می خونه خود وس هم دو ریجن جی و یو سی داره که یو سی بگیر چون زبانش انگلیسی هست و ژاپنی نیست !!!
بهت توصیه میکنم بری همون بازی سنتر اونجا افرادی هستند که بازی هارو دانلود میکنند یعنی جدید ترین بازی هارو هربازی رو که بخوای بهشون میگی برات دانلود میکنن میریزن رو دی وی دی و برات پست میکنن قیمت بازی هم 1500 میگیرند ×××
کلا این فروشنده های بازی سنتر خیلی خیلی بدقولن:13:

a.z.p.z
13-07-2009, 20:47
فرشنده که نیستن از همین بچه ها هستن ولی خوب اگه خواستی میتونی بهشون بگی این کارو بکنن !!!

J A V I D
14-07-2009, 05:40
منم بازي زياد دارم اگه چيزي خواستين بگين ... بدقولم نيستم !

در ضمن بچه ها توصيه مي كنم بازي رو از فلش مموري اجرا كنيد با برنامه يو اس بي لودر سرعت لود بازي ها خيلي بيشتره ، خيلي بيشتره ها !

S.Y.K
14-07-2009, 05:56
همین دیگه
من فقط نگران بازی هستم
یعنی شما می تونید بازی wii ارسال کنید
خوب حالا چه جوریه؟
کلا کاور داره؟
اگه دیدید اینجا نمی شه پ.خ بدید دوست عزیز

J A V I D
14-07-2009, 07:24
شما نگران نباش تا اينترنت هست زندگي بايد كرد !‌ بالاخره از منم نشد تو اينترنت هستن كسايي كه بازي بفروشن ! جون بچه تون نگيد حالا من تبليغ كردما ، روزانه اينجا هزاران نفر پست تبليغاتي مي فرستن ولي همه تير ها مي خوره به من كه قصد غرضي هم ندارم ! اصلا پيشنهاد مي كنيم خود فروشگاه پي سي ورلد بازي وي بياره بفروشه !!!

موفق باشيد ...

*M!L4D*
14-07-2009, 12:35
دوستان الان Wii قیمتش چنده ...؟
واسه یکی میخواستم بگیرم ...

J A V I D
14-07-2009, 13:21
وژن j تبديل شده بين 300 تا 350 ...

a.z.p.z
14-07-2009, 14:19
الان اصلا نیازی نیست فقط کافیه به یکی که میتونه دانلود کنه بگید این کارو براتون بکنه و رو دی وی دی بریزه اما تکته مهم :
در این بازی ها اپدیت هایی هم موجود هست یعنی وقتی تو منوی وی میرید تو قسمت اپدیت برای اجرای بازی اگه ورژنتون پایین باشه میگه باید اپدیت بشه دستگاه که این اپدیت ها همچین برای ما که کپی خور کردیم خوب نیست یعنی یکسری محدودیت ها ایجاد بکنه
خواهشا اگه دانلود میکنید اون پچ اپدیت رو از توش پاک بکنید بعدا رو دی وی دی بریزید !!!

J A V I D
14-07-2009, 20:43
با برنامه W.I.U مي تونيد آپديت بازي ها رو حذف كنيد ....

alimami
18-07-2009, 10:39
با برنامه USB Loader GX مي تونيد بازي ها رو از طريق USB Device يا HDD اجرا كنيد.به سالم موندن لنز كمك مي كنه.
لينك دانلود:

J A V I D
18-07-2009, 21:31
البته برنامه اصلي USB Loder اسمشه اين برنامه هاي ديگه هم بيسشون همونه فقط از نظر گرافيكي روشون كار كردن !!!

alimami
19-07-2009, 00:09
البته برنامه اصلي USB Loder اسمشه اين برنامه هاي ديگه هم بيسشون همونه فقط از نظر گرافيكي روشون كار كردن !!!
نه USB Loader GX فرق مي كنه.موقع اجرا بازي مي تونيد زبان بازي يا ريجن و يا .... رو انتخاب كنيد.

Linux Learner
19-07-2009, 19:50
دوستانی که این کنسول رو دارند میشه یه راهنمایی بکنند؟ از کنسول راضی هستید؟ من میخوام یه کنسول بگیرم ولی میترسم ضرر کنم یا بعدا حالم گرفته بشه. از Wii هم بخواطر تحرکش خوشم میاد. مخصوصا" اون بازی شمشیر و تفنگ! بازیش هست دیگه، مگه نه؟

alimami
19-07-2009, 20:37
دوستانی که این کنسول رو دارند میشه یه راهنمایی بکنند؟ از کنسول راضی هستید؟ من میخوام یه کنسول بگیرم ولی میترسم ضرر کنم یا بعدا حالم گرفته بشه. از Wii هم بخواطر تحرکش خوشم میاد. مخصوصا" اون بازی شمشیر و تفنگ! بازیش هست دیگه، مگه نه؟
ببين اگه دنبال گرافيك خفن و اين جور چيزا نيستي وي گزينه ي خوبيه.من كه ازش راضي ام.

J A V I D
19-07-2009, 23:13
البته اون تحركشم اون چيزي كه تبليغات مي بيني واقعا اونجوري نيست ! ولي گزينه نسبتا خوبيه براي خريد اگر گرافيك براتون اصلا اهميت نداره ....

Linux Learner
20-07-2009, 13:50
خوب گرافیک در درجه اول قرار داره! حالا نظرتون چیه؟ Wii که رفت کنار.

alimami
20-07-2009, 14:37
خوب گرافیک در درجه اول قرار داره! حالا نظرتون چیه؟ Wii که رفت کنار.
اگه گرافيك براتون الويت اول رو داره اصلا سراغ Wii نريد بريد دنبال PS3 يا X360

a.z.p.z
23-07-2009, 12:00
رييس جمهور اوباما که خود يک Wii دارد و در تبليغات Xbox Live شرکت کرده اخيراً در سخنرانیدر NAACP به اين مطلب اشاره کرد که والدين بايد Xbox را کنار بگذارند! و همراه بچه ها درسبخوانند و به انها در انجام تکاليف مدرسه کمک کنند! مايکروسافت هم در بيانيه اي به AP گفت:ما با رييس جمهور اوباما موافق هستيم که وقتشه که خانواده ها با هم کار کنند و بچه هااز رسانه ها به طرز صحيح استفاده کنند و برای همين Xbox 360 تنها کنسولی هست که دارایتايمر هست و به والدين اين امکان رو ميده تا ميزان بازی کردن بچه ها رو کنترل کنند.

این است قدرت وی

prince_fable
25-07-2009, 19:09
سلام دستگاه وي من 3.2J هست...برنامه preloader رو نصب كردم بعد تو تنظيماتش رفتم و زدم كه موقع روشن شدن دستگاه file بياد...دستگاه رو روشدن كردم برنامه preloader اومد، پايينش هم ارور داده بود كه برنامه اي ريخته نشده...تو files رفتم و wad installer.dol رو ريختم...دوباره دستگاه رو روشن كردم ديگه هيچي نيومد همون صفحه ى AV موند...حالا نميدونم چكار كنم لطفا كمك كنيد.....

J A V I D
28-07-2009, 19:17
يعني الان دستگاه رو روشن مي كنيد فقط صفحه سياه داريد ؟؟ اگه اينجوري باشه احتمالا دستگاه فول بريك شده ، اگه فول بريك شده باشه بعيد مي دونم بشه كاريش كرد ... البته من خيلي تخصصي ندارم كه بخوام راهنمايي تون كنم ...

دوستاني كه وي هاشون نرم افزاري كپي خور شده مثل خودم CIOS REV 14 ديروز منتشر شد ، منم نصب كردم مشكلي نداره فقط براي كسايي كه بازي ها رو از رو USB اجرا مي كنن بايد USB شون رو بزنن تو درگاهي USB پاييني كنسول .... برنامه نئو گاما RC7 بتا هم كه بر اساس Rev14 اومده كه ظاهرا قراره بازي هاي گيم كوبم اجرا كنه البته من يه بازي گيم كوب گذاشتم توش با نئو گاما جديد فقط ريست شد !!!! بازي ديگه اي رو تست نكردم .... برا بازي هاي گيم كوب همچنان از همون GC backup luncher مي تونيد استفاده كنيد ، ولي به طور مشخص سازنده نئو گاما برنامه داره كه بازي هاي گيم كوبم مستقيم از طريق خودش اجرا كنه ....

موفق باشيد ...

prince_fable
29-07-2009, 09:47
يعني الان دستگاه رو روشن مي كنيد فقط صفحه سياه داريد ؟؟
نه صفحه ی AV بعضی تلویزیون ها صفحه AV شون آبی هست D:

Majid ²
05-08-2009, 21:23
آقـایون این قضیه کپی خور کردنش چجوریه ؟؟؟

prince_fable
06-08-2009, 08:36
تا اونجایی که من میدونم دو نوع کپی خور وجود داره....یکی سخت افزاریه که یه چیپ داخل دستگاه نصب میشه....یکی نرم افزاری که برنامه(gecko, neogamma,softchipو...)روی دستگاه نصب میشه که مثل بقیه چنل ها یا با hbc میتونی اجرا کنی...

black_ninja
21-08-2009, 12:12
سلام
امروز صبح دستگاه wii من روشن نشد.کسی میدونه مشکل چیه.
دیشب با دست خاموش شده بود.و فکر نمیکنم که خودش را اپدیت کرده باشه یا حداقل سوالی از من در مورد اپدیت کردن نکرده.
دستگاه j با کپی نرم افزاری.
ممنون

J A V I D
21-08-2009, 12:39
وي هاي نرم افزاري كپي خور شده آپديت نمي شن اصلا !

black_ninja
22-08-2009, 00:31
سلام
امروز صبح دستگاه wii من روشن نشد.کسی میدونه مشکل چیه.
دیشب با دست خاموش شده بود.و فکر نمیکنم که خودش را اپدیت کرده باشه یا حداقل سوالی از من در مورد اپدیت کردن نکرده.
دستگاه j با کپی نرم افزاری.
ممنون
سلام
از ادابتورش بود.:31:

prince_fable
22-08-2009, 09:37
وي هاي نرم افزاري كپي خور شده آپديت نمي شن اصلا !
چرا آپدیت نشه؟...:13:مثل اینکه یه دستگاه اصل داری دیگه به اینترنت وصل میشی و آپدیت میکنی(تازه راه های دیگه ای هم هست:5:)

J A V I D
22-08-2009, 19:56
منظورم آپديت شدن از رو سي ديه !!!!

prince_fable
23-08-2009, 10:30
منظورم آپديت شدن از رو سي ديه !!!!
سلام...با عذرخواهی فراوان:11:...سی دی نه دی وی دی...بعد من شنیدم اگه دیسک چنل رو فعال کنی میتونی با بازی های آپدیت دار به روزش کنی:46:...

J A V I D
23-08-2009, 11:49
خوب فهميديم شما فرق سي دي و دي وي دي رو مي دونيد و من نمي دونم !!!!! از ديسك چنل نمي دونم آپديت مي شه يا نه ولي از خود برنامه usbloader كه نمي دونم شما كدومش رو استفاده مي كنيد آپديت نمي شه !

abol_fa
28-08-2009, 16:31
دوستان کسی مقاله داره که توضیح بده چطوری این دسته ها حرکتو تشخیص میدن؟
ممنون میشم بذارید

evanescence722
31-08-2009, 10:46
معرفي يک قطعه جانبي جديد براي Wii
هر روز دقيق‌تر از ديروز!

اين واقعيت که فقط خود نينتندو مي‌تواند حق مطلب در مورد کنسول‌هايش را ادا کند، مدت‌هاست كه توسط همه پذيرفته شده. وقتي Wii براي اولين بار به بازار آمد، اگر به همراهش يک نسخه Wii Sports وجود نداشت شايد اين‌قدر سريع محبوب نمي‌شد. بازي Wii Sport با آمار فروش 71/45ميليون عددي خودش رکورد غير قابل دسترسي دارد که تنها يک رقيب سرسخت يعني ماريو مي‌تواند آن را تهديد کند. باز هم نينتندو با يک قطعه جانبي جديد برگشته و باز هم به جز خودش کس ديگري نمي‌تواند ظرافت و دقت اين قطعه جديد را نشان دهد.

با وجود اين‌که Wii Sports Resort بيشتر بهانه‌اي براي به‌رخ کشيدن وي‌موشن‌پلاس است، اما مي‌توان آن‌را به‌عنوان يک بازي سرگرم کننده ديگر از سري Wii (شامل Wii Play، Wii Music، Wii Chess و Wii Fit)، با دوستان بازي کرد و لذت برد. اين‌بار نينتندو به‌نداي اعتراض ميليون‌ها نفر در مورد کم بودن رشته‌هاي ورزشي در Wii Sports پاسخ داده و تعداد ورزش‌ها را به 12 رسانيده است. خوشبختانه هر کدام از اين 12 رشته شاخه‌هاي مختلفي هم دارند و حالا‌حالاها مي‌شود با آنها سرگرم شد.
بازي کردن Wii Sports Resort کمي دردسر دارد. اول از همه بايد يک عدد موشن پلاس داشته باشيد که به انتهاي دسته وصل مي‌شود. بعد هم بايد کلي دردسر بکشيد تا يک نسخه درست و حسابي از Wii Sports Resort پيدا شود و Wii شما آن ‌را اجرا کند. راه‌حل‌هاي زيادي وجود دارد. استفاده از USB Loader يکي از بهترين روش‌هاي راه انداختن اين بازي است.
اولين چيزي که توجه بيننده‌ها را جلب مي‌کند، حفظ سبک گرافيکي Wii Sports است. محيط‌ها بسيار بزرگ‌تر و شلوغ‌تر شده‌اند اما از نظر گرافيکي Resort پيشرفت چشمگيري نسبت به شماره قبلي خودش ندارد. بنابراين بدون هيچ مقدمه ديگري به سراغ گيم‌پلي مي‌رويم.
بيشتر کساني که اهل Wii Sports هستند عقيده دارند که تنيس هيجان‌انگيزترين ورزش و مشت‌زني کسل‌کننده‌ترين ورزش اين مجموعه هستند. در Resort دو معادل جديد براي تنيس پيدا شده و دو معادل جديد براي مشت‌زني! به اين ترتيب که پس از يک بار مرور کردن ورزش‌ها، متوجه مي‌شويد که تنيس روي ميز و بسکتبال تبديل به رشته‌هاي مورد علاقه شما شده‌اند و احتمالا به زور جايزه و Stamp هم که شده به سراغ دوچرخه‌سواري و شمشير بازي نخواهيد رفت. شمشير بازي درست همانند مشت‌زني در شماره پيش است و نسبت به رشته‌هاي ديگر جذابيت کم‌تري دارد.
يکي از بهترين بخش‌ها براي ديدن قدرت‌هاي موشن‌پلاس، تيراندازي با کمان است
براي سنجيدن دقت و ظرافت موشن پلاس اول به‌سراغ دو رشته تکراري يعني گلف و بولينگ رفتم. اساس هر دو رشته در Resort‌ تغيير نکرده و کماکان با همان واسط کاربري مواجه هستيد. البته گزينه تغيير نحوه نگهداشتن دکمه B در بولينگ قابليت بسيار خوبي است که به آن اضافه شده و کاربرها را از گيجي در هنگام انجام ضربه نجات مي‌دهد. بولينگ بسيار دقيق‌تر و حساس‌تر از قبل بود. کوچک‌ترين لرزش دست باعث انحراف توپ مي‌شد. اما حالت 3000 امتيازي واقعا يکي از بهترين قابليت‌هاي Resort‌ است که بولينگ بازي کردن را هيجان‌انگيزتر مي‌کند. در مورد گلف اوضاع خيلي بدتر بود زيرا به ندرت مي‌شد يک ضربه محکم بدون لغزش زد. در واقع اگر استيل اصلي گلف‌بازها را رعايت نکنيد ضربات به خطا مي‌روند.
يکي از بهترين بخش‌ها براي ديدن قدرت‌هاي موشن‌پلاس، تيراندازي با کمان است. اين بخش به‌خاطر طراحي جالبي که دارد بسيار طبيعي و واقعي به‌نظر مي‌رسد. هر چه دست را بيشتر به عقب بکشيد ناحيه تمرکز کوچک‌تر و لرزش دست بيشتر مي‌شود. تيراندازي با کمان همانند گلف از رشته‌هاي کم هيجان اما به شدت جذاب Resort است.
يکي از بخش‌هاي اصلي بازي، ورزش‌هاي هوايي نام دارد. زير شاخه‌هاي اين بخش شامل پرش، پرواز آزاد با هواپيما و مبارزه تن به تن مي‌شوند. در بخش پرش بايد Mii خودتان را که از هواپيما پايين پريده در ميان زمين و آسمان کنترل کنيد. با نزديک کردن او به ديگر Miiها و تشکيل شبکه‌ها و ساختارهاي زيبا، مي‌توانيد از صحنه‌هاي ديدني به وجود آمده عکس بگيريد. بخش بعدي پرواز بر فراز جزيره ووهو (محل رخ دادن ورزش‌هاي بازي) است. در اين بخش وي‌موت را بايد مثل يک هواپيماي اسباب بازي در دست بگيريد و آنها را بر فراز جزيره بچرخانيد! اين بخش براي پيدا کردن آيتم‌ها و محل‌هاي مهم و باز کردن زيرشاخه رشته‌هاي ورزشي مختلف مفيد است. بخش ديگر مبارزه رو در روي دو Mii در هواست. در حالي‌که بايد سعي کنند با شليک به‌طرف هم، نفر ديگر را سرنگون کنيد.
پک ورزشي Resort يک مجموعه خوب از بازي‌هاي سرگرم‌کننده چند نفره است. بخش Stamps همانند Achievementهاي ايکس‌باکس360 عمل مي‌کند و تنها انگيزه‌اي است که باعث مي‌شود کسي ‌بخواهد يک نفره Resort را بازي کند. اما به هر حال Resort نشان داد موشن‌پلاس به خوبي عمل مي‌کند و بايد در آينده منتظر بازي‌هايي مانند رد استيل‌2 باشيم که قرار است از قدرت‌هاي موشن‌پلاس استفاده کنند.

Shahab_H
03-09-2009, 23:24
با سلام
می خواستم بدونم الان قیمتش چنده؟
بازی هاش چنده؟
ممننون

prince_fable
04-09-2009, 05:01
با سلام
می خواستم بدونم الان قیمتش چنده؟
بازی هاش چنده؟
ممننون
سلام الان وی های کره ای uc شده(زبان انگلیسی) و کپی خور نرم افزاری حدود 270 تومن و wii motion plus هم 35 تا 40 تومن هست بازی های وی هم که کلا کم پیدا میشن 1500 به بالاست...

Bs_panzer
03-10-2009, 21:04
وضعیت بازی های آنلاین چطوره ؟ اکانتش پولیه ؟

بازی هارو میشه دانلود کرد و رایت ؟

آهان ! رنگش فقط سفیده ؟ مشکی نداره ؟

Bs_panzer
03-10-2009, 21:47
مشکی هم یه سری عکس دیدم ولی تو ایران هست ؟

P A R S A
03-10-2009, 22:06
خبر رو نمیدونم ولی عکس بدون شک Fake هست و با فتوشاپ درست شده!

prince_fable
04-10-2009, 01:19
وضعیت بازی های آنلاین چطوره ؟ اکانتش پولیه ؟

بازی هارو میشه دانلود کرد و رایت ؟

آهان ! رنگش فقط سفیده ؟ مشکی نداره ؟
سلام....برای بازی انلاین باس adsl و wireless و یا از اینجور چیزا داشته باشی ...نه پولی نیست و مثل xbox بن و از اینجور چیزا نداره...آره میشه دانلود کرد که باس روی iso بازی با برنامه ی خاصی یه تغییرات انجام بدی(البته بعضی بازی ها) بعد رایت کنی...
من که تا حالا تو ایران مشکی ندیدم ولی تو خارج همه رنگش هست :دی

Masoud Gamer
04-10-2009, 13:25
دوستان کسی می دونه بازی های مالزی رو کجا میشه پیدا کرد ؟

sonixax
04-10-2009, 19:17
سلام به همگی ، من یه جاهایی خوندم که WII میتونه بازی های Gamecube رو اجرا کنه این حقیقت داره یا خیر ؟

بعدش کپی خور کردن WII آسونه یا کار سختیه ؟

ممنون

prince_fable
04-10-2009, 19:53
سلام به همگی ، من یه جاهایی خوندم که WII میتونه بازی های Gamecube رو اجرا کنه این حقیقت داره یا خیر ؟

بعدش کپی خور کردن WII آسونه یا کار سختیه ؟

ممنون
سلام...آره میشه که باید برنامه ی کپی خور داشته باشی که نصبش زیاد سخت نیست؟
اگه سخت افزاری باشه آره باس دستگاه رو باز کنی(که توصیه نمیشه کلا)...اما نرم افزاری نصبش زیاد سخت نیست؟

sonixax
04-10-2009, 19:56
سلام...آره میشه که باید برنامه ی کپی خور داشته باشی که نصبش زیاد سخت نیست؟
اگه سخت افزاری باشه آره باس دستگاه رو باز کنی(که توصیه نمیشه کلا)...اما نرم افزاری نصبش زیاد سخت نیست؟

اون وقت برای کپی خور کردن دستگاه مثل PSP ورژن فرمور مهمه یا هر دستگاهی بخرم میشه ؟

Masoud Gamer
05-10-2009, 15:49
دوستان دیسک های wii چی هستند ؟ dvd - dvd dual layer ؟
آیا کپی خور هست یا مثه PS3 هست ؟
آیا بازی هاش همش کارتونی هستند یا از حجم گرافیکی بالایی نیز برخوردارن ؟ 

CHEGUEVARA.
05-10-2009, 17:00
خواهش میکنم این تاپیک رو جمعش کنین...
مگه تو ایران کسی wii هم داره...؟؟؟؟؟؟؟:41:

sonixax
05-10-2009, 17:05

در مورد گرافیک فقط دو تا اویل داره این یعنی اینکه گرافیک خوبی داره .

J A V I D
05-10-2009, 17:36

ديسك هاي هاش هم دي وي دي چهار گيگه معموليه و بعضي بازي ها هم دي وي دي ناين هستن دقيقا مثل پلي استيشن دو ! و كپي خورم شده هم به صورت نرم افزاري و هم سخت افزاري ، والا همه بازي هاش كارتوني نيستن بازي هاي مختلفي داره مثل همه كنسول ها ولي در مورد گرافيك به نظر من گرافيكش كمي از پلي دو بالاتره !

مگه تو ایران کسی wii هم داره...؟؟؟؟؟؟؟

آره من دارم !!!

در مورد گرافیک فقط دو تا اویل داره این یعنی اینکه گرافیک خوبی داره .

نينتندو دي اس هم اويل داره پس حتما گرافيك خوبي داره !‌ دليل بسيار منطقي بود !! ( ناراحت نشي شوخي كردم)!! نمي دونم كدوم اويل ها رو بازي كردي چون چهار تا اويل داره كه سه تاش از گيم كوب ايمپورت شدن ( يعني كنسول قبلي نينتندو) و يكي ديگه هم تو راه داره كه جمعا مي شه پنج تا! اويل تولد دوباره و اويل صفر و اويل چهار همگي از كنسول گيم كوب ايمپورت شدن فقط كنترلش براي دسته هاي Wii بهينه شده ....

sonixax
05-10-2009, 17:40
ديسك هاي هاش هم دي وي دي چهار گيگه معموليه و بعضي بازي ها هم دي وي دي ناين هستن دقيقا مثل پلي استيشن دو ! و كپي خورم شده هم به صورت نرم افزاري و هم سخت افزاري ، والا همه بازي هاش كارتوني نيستن بازي هاي مختلفي داره مثل همه كنسول ها ولي در مورد گرافيك به نظر من گرافيكش كمي از پلي دو بالاتره !

آره من دارم !!!

نينتندو دي اس هم اويل داره پس حتما گرافيك خوبي داره !‌ دليل بسيار منطقي بود !! ( ناراحت نشي شوخي كردم)!! نمي دونم كدوم اويل ها رو بازي كردي چون چهار تا اويل داره كه سه تاش از گيم كوب ايمپورت شدن ( يعني كنسول قبلي نينتندو) و يكي ديگه هم تو راه داره كه جمعا مي شه پنج تا! اويل تولد دوباره و اويل صفر و اويل چهار همگي از كنسول گيم كوب ايمپورت شدن فقط كنترلش براي دسته هاي Wii بهينه شده ....

منظور من اویل 0 و آمبرا کرونیکل بود گرافیک خوبی داره انصافا .

J A V I D
06-10-2009, 14:31
البته شما ظاهرا رو كامپيوتر بازي مي كنيد رو خود كنسول كيفيتش خيلي بهتره تا با تبديل كننده .....

alimami
06-10-2009, 20:11
آقا من یه موشن پلاس خردیم خیلی خفنه باهاش Wii Sports Resort رو امتحان کردم خیلی خفن بود. کاملا تمامی جهت ها رو تشخیص میده. تنیس روی میزش از همه بیشتر بهم حال داد.

VARDAN
08-10-2009, 01:33
اخرین خبر اینه که Nintendo هم میخواهد قیمت wii رو 50 $ پایین بیاورد , , و به قیمت 200$ برساند (شامل Wii+ویموت +نانچاک)
فکر میکنم تا آذر 88 دوستان در تهران Wii رو به قیمت 200,000تومان میشه خرید.
شاد و مانا باشید.

J A V I D
08-10-2009, 09:20
البته قيمت جهاني خيلي تاثيري تو ايران نداره !!!

VARDAN
08-10-2009, 09:54
باید دید ,اما مسلم بدونید این فروشنده های طماع چاره ای جز پاین آوردن قیمت ندارند,الان به قدری دست زیاد شده که مجبورند با هم سر 1000 تومان کمتر رقابت کنند, این یعنی تجارت جهانی با سوود معقول, خبرش رو دارم که آقایون در توپخانه و سایر جاها از کجا میخرند و با چه سودی میفروشند . یکم دارن سود زیاد میگیرند:)) , یادمون باشه همه جای دنیا این مشتری است که قیمت نهایی رو با توجه به تقاضا تعین میکند ,آقایون(فروشنده ها) باید یاد بگیرند که روی جنس 250$ نباید 100هزار تومان سود بگیرند. مگه سر گردنست!!!!
شاد و مانا باشید

J A V I D
08-10-2009, 18:57
البته اون آقايون كمي هم حق دارن كه اينقدر سود مي گيرن ،‌جنس قاچاقي وارد بازار مي شه و تا به مصرف كننده نهايي هم برسه سه چهار تا واسطه مي خوره طبيعيه اينقدر قيمتش بره بالا !

alimami
08-10-2009, 21:03
این فروشنده ها فوقش 50 تومن بکشن روش. بقیه اش پول مودچیپ یا کپی خور کردنه. من ویه خام (کپی خور نشده) رو گرفتم 250 تومن. زیاد با قیمت جهانی فرق نداشت اونم تو تابستون.

Unholy
31-10-2009, 12:38
به نظر شما این کنسول ارزش خریدن بیشتری داره یا psp ؟؟؟؟
بدون تعصب بگید برای کسی میخوام
بازی ها کدوم گرافیک بالاتر و گیم پلی بهتری داره ؟؟؟؟!!!!

J A V I D
01-11-2009, 13:40
به نظر شما این کنسول ارزش خریدن بیشتری داره یا psp ؟؟؟؟
بدون تعصب بگید برای کسی میخوام
بازی ها کدوم گرافیک بالاتر و گیم پلی بهتری داره ؟؟؟؟!!!!

اين دو تا كه شما مي گي اصولا هيچ ربطي به هم ندارن ! PSP يه كنسول دستي و همراه و Wii يه كنسول خونگيه ! نكته بعدي هم كه هست گيم پلي بازي هاشونم بهم ربطي نداره ! شما اگه سن اون كسي كه مي خوايد براش بخريد رو مي گفتيد بهتر مي شد گفت كدوم بهتره ...

blacksina666
15-11-2009, 17:24
الان قیمت ریجن های زیر توی بازار تهران چقدره؟

J اینگیلیسی شده

UC

با تشکر از دوستان

alimami
25-11-2009, 16:59
الان قیمت ریجن های زیر توی بازار تهران چقدره؟

J اینگیلیسی شده

UC

با تشکر از دوستان
J انگلیسی شده 270 تومن
UC هم 380 تومن
این قیمتا حدودی هست.

aliani
24-12-2009, 14:34
چجوری میتونم wii رو به مانیتور وصل کنم ؟ چه تبدیلی باید بگیرم ؟
ممنون

sonixax
24-12-2009, 17:01
سلام ، یه سوال
آیا Wii iم مثل 360 یا Ps3 شبکه لایو داره ؟ و آیا تمام کنسول های Wii کپی خور میشوند و در صورت وجود شبکه لایو برای این کنسول ، کنسول های کپی خور شده بن میشوند یا خیر ؟

alipsp
29-12-2009, 22:07
سلام دوستان
من میخواستم یهWii بخرم.اگه میشه راهنمایی کنید.من الان با 3 و 360 بازی میکنم میخواستم بدونم آیا هیجان Wii هم مثل اینا هست
از نظر گرافیکی به پی اس 2 میرسه؟مشکلاتی مثل آپدیت و حرارتی یا سوختنو برک شدن داره یا نه؟چطور نگه داری بشه خوبه؟

یکی رجیون US هست فکر می کنم پیدا کردم یه هفته راه رفته با 10 تا بازی میگه 290 خوبه؟
لوازم جانبی باحال و ضروری چی داره؟چنده؟
شرمنده زیاد شد.........مرسی

Hunter lord
30-12-2009, 16:57
سلام ، یه سوال
آیا Wii iم مثل 360 یا Ps3 شبکه لایو داره ؟ و آیا تمام کنسول های Wii کپی خور میشوند و در صورت وجود شبکه لایو برای این کنسول ، کنسول های کپی خور شده بن میشوند یا خیر ؟

سلام تا اونجایی که من می دونم شبکه Wii ware داره که توش می تونی بازی های DS و ... رو بازی کنی ( به صورت دمو )

کنسول از دو راهه نرم افزاری و سخت افزاری کپی خور می شه ( سخت افزار بهتره )

کنسول بریک می شه ولی بن رو نمی دونم

sonixax
30-12-2009, 16:58
سلام تا اونجایی که من می دونم شبکه Wii ware داره که توش می تونی بازی های DS و ... رو بازی کنی ( به صورت دمو )

کنسول از دو راهه نرم افزاری و سخت افزاری کپی خور می شه ( سخت افزار بهتره )

کنسول بریک می شه ولی بن رو نمی دونم

در چه صورتی بریک میشه و چرا ؟ مثل PSP سر آپدیت کردن و این حرفها ؟

Hunter lord
30-12-2009, 19:14

سلام

تقریبا تو همون مایه های PSP مثلا نباید بازی منطقه دیگری رو روی دستگاهت اجرا کنی و ... .

Big-Boss
30-12-2009, 20:19

سلام

تقریبا تو همون مایه های PSP مثلا نباید بازی منطقه دیگری رو روی دستگاهت اجرا کنی و ... .
+ اینکه اگه دستگاه مد شده با آپدیت اصلی آپش نکنی
که الان رو نمی دونم ولی قبلا حتی نمیپرسید میخوای آپ کنی یا نه تا دیسکی که توش آپدیت بالاتر بود میزاشتی خودش آپ میکرد و...دستگاه بریک میشد

سلام ، یه سوال

شبکه wii24 هست که میتونی آنلاین بازی کنی و بازی های قدیمی کنسولهای نینتندو رو هم دانلود کنی

prince_fable
30-12-2009, 20:44
سلام دوستان
من میخواستم یهWii بخرم.اگه میشه راهنمایی کنید.من الان با 3 و 360 بازی میکنم میخواستم بدونم آیا هیجان Wii هم مثل اینا هست
از نظر گرافیکی به پی اس 2 میرسه؟مشکلاتی مثل آپدیت و حرارتی یا سوختنو برک شدن داره یا نه؟چطور نگه داری بشه خوبه؟

یکی رجیون US هست فکر می کنم پیدا کردم یه هفته راه رفته با 10 تا بازی میگه 290 خوبه؟
لوازم جانبی باحال و ضروری چی داره؟چنده؟
شرمنده زیاد شد.........مرسی
سلام گرافیکش که آره میرسه ولی معمولا بازی گرافیک پایین براش میزنن...آپدیت هم میتونی از طریق dvd بازی، اینترنت(که توصیه نمیشه) و دانلود با کامپیوتر (که اکثرا همین کارو میکنن) انجام بدی که اگه اشتباهی آپ کنی بریک میشه...ولی یه برنامه هست که از wii بکاپ میگیره تا از بریک شده جلو گیری کنی...الان uc و j کم پیدا میشه شایدم نباشه...احتمالا برا شما کره ای تبدیل به uc شده است...قیمت هم با کپی خور نرم افزاری حدود 260 و سخت افزاری 300 که نرم افزاری بهتره چون 99% بازی ها رو میاره...موشن پلاس خوبه که میگن دقتش رو 10 برابر! میکنه!...قیمتش هم 30 تا 40 تومنه...لوازم دیگه هم داره...خواهش میکنم

jb.NY
30-12-2009, 20:51
اساسی ترین مشکلش پایین بودن گرافیکشه...........وگرنه کنسول خوبیه

prince_fable
30-12-2009, 23:21
وقتی از اینترنت داری آپدیت میکنی یهو قطع شه یا آپدیت یه ریجن دیگه رو بریزی یا فایل خراب wad بریزی و ...
البته اگه bootmii داشته باشی میتونی از nand دستگاه بکاپ بگیری و وقتی بریک شد restore کنی...