PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی سوالات و مباحث در مورد Nintendo Wii (فقط در اینجا)

صفحه ها : 1 [2] 3

sonixax
30-12-2009, 23:34
وقتی از اینترنت داری آپدیت میکنی یهو قطع شه یا آپدیت یه ریجن دیگه رو بریزی یا فایل خراب wad بریزی و ...
البته اگه bootmii داشته باشی میتونی از nand دستگاه بکاپ بگیری و وقتی بریک شد restore کنی...

bootmi چیه ؟
بعدش تمام دستگاه ها کپی خور میشوند ؟ مثل 360 و PSP جنگولک بازی نداره ؟
و اینکه دیوایس یا برنامه چیت هم براش هست یا مثل PS3 و 360 خیبری از چیت نیست ؟

prince_fable
30-12-2009, 23:44
bootmi چیه ؟
بعدش تمام دستگاه ها کپی خور میشوند ؟ مثل 360 و PSP جنگولک بازی نداره ؟
و اینکه دیوایس یا برنامه چیت هم براش هست یا مثل PS3 و 360 خیبری از چیت نیست ؟
Bootmii یه برنامه است باید از سایتش دانلود کنی و تو یه رم sd بریزی و با یه سری مراحل(الان حال ندارم بگم) نصب کنی... قبل از اینکه منوی اصلی وی بالا بیاد bootmii میاد تا از دستگاه backup بگیری یا اگه بریک شده بود restore کنی ...
آره تمامشون کپی خور میشن...
یه برنامه هست به اسم Homebrew Channel (HBC) که با نصبش میتونی برنامه های هک رو که دست ساز هست توی دستگاه بریزی و با hbc اجرا کنی(البته یه رم SD حداقل 1gb نیاز است)...که برنامه ی چیت هم فکر کنم داشته باشه...من که خودم اهل چیت نیستم :دی...

pasia
06-02-2010, 16:21
قیمت به روز wii چنده؟

sonixax
09-03-2010, 23:24
منم یکی خریدم :31:

چند تا سوال :

Motion Plus چیه ؟ یه چیزی به این اسم روی باندلی که من گرفتم (مشکی) اضافه دادند به این اسم میچسبه تنگ موشن کنترلر .

چه طوری ویبراتور موشن رو خاموش کنم ؟ باطری رو میترکونه !

وی هم هارد داره مثل 360 ؟

هر SD کارتی باشه OK هست دیگه ؟ یه 2 گیگ پاناسونیک خریدم .

اون میله هه به جز تشخیص موقعییت موشن دیگه چی کار میکنه ؟

online_amin
24-03-2010, 12:44
سلام,

من Resident Evil Archive 1 رو دانلود کردم اون هم با چه زحمتی.

حالا که میخوام با شبیه ساز اجرا کنم, تو فیلم ها و نشون دادن محیط مشکلی نداره ولی خود آدم ها رو کشیده نشون میده. که کل صفحه رو پر میکنن.

چی کار کنم؟ برای کسی همچین مشکلی اتفاق افتاده؟

Hunter lord
24-03-2010, 13:14
منم یکی خریدم :31:

چند تا سوال :

Motion Plus چیه ؟ یه چیزی به این اسم روی باندلی که من گرفتم (مشکی) اضافه دادند به این اسم میچسبه تنگ موشن کنترلر .

چه طوری ویبراتور موشن رو خاموش کنم ؟ باطری رو میترکونه !

وی هم هارد داره مثل 360 ؟

هر SD کارتی باشه OK هست دیگه ؟ یه 2 گیگ پاناسونیک خریدم .

اون میله هه به جز تشخیص موقعییت موشن دیگه چی کار میکنه ؟

تا اونجایی که من می دونم :

هارد می خوره .

اون موشن پلاس هم اگه بخری باعث می شه که کنترل بازی راحت تر بشه و حرکات بیشتری رو با دسته انجام بدی .

sonixax
24-03-2010, 18:54
تا اونجایی که من می دونم :

هارد می خوره .

اون موشن پلاس هم اگه بخری باعث می شه که کنترل بازی راحت تر بشه و حرکات بیشتری رو با دسته انجام بدی .

خیلی ممنون :46:

الان دیگه واسه خودم تو WII یه پا متخصص شدم .

J A V I D
24-03-2010, 23:27
البته من اینو بگم که سری های جدید Wii کپی خور نمی شن ، نه نرم افزاری و نه سخت افزاری ، اطلاعات دوستان در مورد Wii نسبتا خیلی قدیمیه مثلا الان شما کنسولتون نرم افزاری کپی خور شده باشه اصلا مهم نیست بازی آپدیت داشته باشه که بخواد نگران بریک شدنش باشید ! در ضمن Bootmii هم روی همه Wii کار نمی کنه از جمله Wii خودم فقط رو یه سری مادر بورد ها کار می کنه ... کلا Wii به نظرم خیلی پیچیده تر از PSP .........

sonixax
24-03-2010, 23:30
چرا سری های جدید هم کپی خور میشوند ! مال من آخرین نسخه هست و از این جدید تر هنوز نیومده و کپی خورش هم کردم .

Bootmii هم به صورت IOS نصب میشه و به صورت Boot2 نصب نمیشه و برای اجرا کردنش روی همین سری های آخر به Priiloader نیاز هست .

آپدیت ها رو هم از طریق سیستم منو هکس بلاک کردم و با خیال راحت همه کاری میکنم .

yoosef_st
24-03-2010, 23:39
البته من اینو بگم که سری های جدید Wii کپی خور نمی شن ، نه نرم افزاری و نه سخت افزاری ، اطلاعات دوستان در مورد Wii نسبتا خیلی قدیمیه مثلا الان شما کنسولتون نرم افزاری کپی خور شده باشه اصلا مهم نیست بازی آپدیت داشته باشه که بخواد نگران بریک شدنش باشید ! در ضمن Bootmii هم روی همه Wii کار نمی کنه از جمله Wii خودم فقط رو یه سری مادر بورد ها کار می کنه ... کلا Wii به نظرم خیلی پیچیده تر از PSP .........
یعنی چی سری های جدید کپی خور نمیشن؟
اگه نشن که دیگه فایده نداره...
واقعا میگی یا داری شوخی میکنی؟

sonixax
25-03-2010, 00:00
یعنی چی سری های جدید کپی خور نمیشن؟
اگه نشن که دیگه فایده نداره...
واقعا میگی یا داری شوخی میکنی؟

شاید منظورشون این بوده که سری های جدید رو نمیشه به مدچیپ کپی خور کرد ! که البته با اومدن FlatMii Fusion اون هم شدنی شده . چون جدید ترین درایو ها D3-2 هست که اینها رو هم با چیپ -- کردند .

از نظر نرم افزاری هم که مشکلی نیست خیلی ساده هست فقط کافیه این رو دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همه چیز رو از Bootmii بگیرید تا الباقی مثل HBC خودش داره .

J A V I D
25-03-2010, 09:31
دوست عزیز احتمالا کنسول شما پال هست ، کنسول های U آخرین سری که تو ایران هست ، کپی خور نمی شه هیچ رقمه حداقل تا دو هفته پیش نمی شد ، کنسول خودمم J که البته فریم ور 3.2 U چپوندیم توش ! bootmii هم به صورت IOS نصبش فایده ای نداره ، چون اگه کنسول بریک بشه به کارتون نمی آد البته حرف شما درسته از پریلودر می شه استفاده کرد ... البته پریلودرم رو یه سری مادر بورد ها نصب نمی شه ظاهرا ، رو دستگاه خودمم نصب نشد !!!!

آپدیت ها هم که من گفتم خیلی وقته مشکل ایجاد نمی کنه ! با حال ترین قسمت Wii اینه که می شه بازی ها رو از روی فلش یا یه هارد اکسترنالم اجرا کرد و عملا دیگه نیازی به دیسک نیست ، USB LOADER یا نئو گاما استفاده کنید .....

yoosef_st
25-03-2010, 09:50
آقا ببینین، ما میخوایم بگیم یه آقایی برامون از کانادا کنسول بیاره. کلی هم به دلمون صابون ردیم.
تو رو خدا بگین تکلیفمون رو بدونیم که اگه هـک نمیشه نگیم بیاره اینجا بمونه رو دستمون...

sonixax
25-03-2010, 17:36
دوست عزیز احتمالا کنسول شما پال هست ، کنسول های U آخرین سری که تو ایران هست ، کپی خور نمی شه هیچ رقمه حداقل تا دو هفته پیش نمی شد ، کنسول خودمم J که البته فریم ور 3.2 U چپوندیم توش ! bootmii هم به صورت IOS نصبش فایده ای نداره ، چون اگه کنسول بریک بشه به کارتون نمی آد البته حرف شما درسته از پریلودر می شه استفاده کرد ... البته پریلودرم رو یه سری مادر بورد ها نصب نمی شه ظاهرا ، رو دستگاه خودمم نصب نشد !!!!

آپدیت ها هم که من گفتم خیلی وقته مشکل ایجاد نمی کنه ! با حال ترین قسمت Wii اینه که می شه بازی ها رو از روی فلش یا یه هارد اکسترنالم اجرا کرد و عملا دیگه نیازی به دیسک نیست ، USB LOADER یا نئو گاما استفاده کنید .....

بله دستگاه من پال هست ولی سری های جدید U هم -- شدند ، که آموزشش توی این سایت هست :

تا همین یکی دو روز پیش فقط به روش نرم افزاری میشد ولی با اومدن چیپ های Flatmii Fusion و Drivekey Fusion این مشکل هم برطرف شده و میتونید سخت افزاری هم کپی خور کنید ، تازه این چیپ هایی که معرفی کردم بک آپ ریکاوری هم توی خودشون دارند یعنی با داشتن یه دونه از اینها به Bootmii نیازی نیست . تنها گیری که هست اینه که شما دیگه نمیتونید از DVD خالی استفاده کنید که من خودم هنوز نفهمیدم از DVD خام استفاده کردن توی کنسول به چه دردی میخوره !

در مورد Preloader هم روی مال من هم نصب نمیشه ، برای نصبش شما باید Priiloader نصب کنید که با Preloader فرق داره .

آموزش نصب :

یه سری کارهایی دیگه هم قبل از نصب باید بکنید مثل دانگرید کردن IOS36 که همونجا لینک داده به یه صفحه دیگه که چگونگیش رو توضیح داده .

توی این لینک :

اگر لازم شد از این روش استفاده کنید ، یعنی اگر ارور داد موقع نصب و از متود B استفاده کنید .

راستی Priiloader فقط روی سیستم منو های 4.2 نصب میشه روی پایین تر نریزید که بریک میکنید .

برای اجرای بازی ها هم من از wiiFlow استفاده میکنم ، پیشنهاد میکنم شما هم یه نگاهی بهش بندازی خیلی توپه .

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

آقا ببینین، ما میخوایم بگیم یه آقایی برامون از کانادا کنسول بیاره. کلی هم به دلمون صابون ردیم.
تو رو خدا بگین تکلیفمون رو بدونیم که اگه هـک نمیشه نگیم بیاره اینجا بمونه رو دستمون...

ببینید مال من دقیقا همین باندل هست :

از این جدید تر هنوز نیومده ، این درست مال یکی دو هفته پیش هست .

کنراد که از سایتش بهتون آدرس دادم یکی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای توی اروپا هست که هم فروش اینترنتی داره و هم فروشگاه مثل شهروند داره .

اگر خیلی نگرانید یه دونه از اینها بگیرید ، فقط یادتون باشه که کپی خور کردن اینها خیلی با قدیمی تر ها فرق داره و البته Bootmii به صورت Boot2 روش نصب نمیشه و باید از Priiloader استفاده کنید در کنار Bootmii که آموزشش رو قرار دادم .

اگر همی خیلی گیر کردید و دستگاهتون کپی خور نشد (که من بعید میدونم) میتونید درایو دستگاه رو عوض کنید تمام مشکلات شما حل میشه .

yoosef_st
25-03-2010, 18:04
بله دستگاه من پال هست ولی سری های جدید U هم -- شدند ، که آموزشش توی این سایت هست :

تا همین یکی دو روز پیش فقط به روش نرم افزاری میشد ولی با اومدن چیپ های Flatmii Fusion و Drivekey Fusion این مشکل هم برطرف شده و میتونید سخت افزاری هم کپی خور کنید ، تازه این چیپ هایی که معرفی کردم بک آپ ریکاوری هم توی خودشون دارند یعنی با داشتن یه دونه از اینها به Bootmii نیازی نیست . تنها گیری که هست اینه که شما دیگه نمیتونید از DVD خالی استفاده کنید که من خودم هنوز نفهمیدم از DVD خام استفاده کردن توی کنسول به چه دردی میخوره !

در مورد Preloader هم روی مال من هم نصب نمیشه ، برای نصبش شما باید Priiloader نصب کنید که با Preloader فرق داره .

آموزش نصب :

یه سری کارهایی دیگه هم قبل از نصب باید بکنید مثل دانگرید کردن IOS36 که همونجا لینک داده به یه صفحه دیگه که چگونگیش رو توضیح داده .

توی این لینک :

اگر لازم شد از این روش استفاده کنید ، یعنی اگر ارور داد موقع نصب و از متود B استفاده کنید .

راستی Priiloader فقط روی سیستم منو های 4.2 نصب میشه روی پایین تر نریزید که بریک میکنید .

برای اجرای بازی ها هم من از wiiFlow استفاده میکنم ، پیشنهاد میکنم شما هم یه نگاهی بهش بندازی خیلی توپه .

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

ببینید مال من دقیقا همین باندل هست :

از این جدید تر هنوز نیومده ، این درست مال یکی دو هفته پیش هست .

کنراد که از سایتش بهتون آدرس دادم یکی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای توی اروپا هست که هم فروش اینترنتی داره و هم فروشگاه مثل شهروند داره .

اگر خیلی نگرانید یه دونه از اینها بگیرید ، فقط یادتون باشه که کپی خور کردن اینها خیلی با قدیمی تر ها فرق داره و البته Bootmii به صورت Boot2 روش نصب نمیشه و باید از Priiloader استفاده کنید در کنار Bootmii که آموزشش رو قرار دادم .

اگر همی خیلی گیر کردید و دستگاهتون کپی خور نشد (که من بعید میدونم) میتونید درایو دستگاه رو عوض کنید تمام مشکلات شما حل میشه .
آقا ما میگیریم حالا فوقش از خودت کمک میگیریم، فوق فوقش هم میاریم پیشت خودت زحمتش رو بکش : دی
من از -- کنسول هیچی بارم نیست.
حالا -- نرم افزاری رو یه کاریش میشه کرد. اما سخت افزاری هیچ رقمه دل و جراتش رو ندارم.
راستی یه سوال:
خب وقتی میشه نرم افزاری -- کرد، چه دلیلی داره بگیریم سخت افزاری -- کنیم و دردسر درایو باز کردن و اینها رو به خودمون بدیم؟

sonixax
25-03-2010, 18:11
آقا ما میگیریم حالا فوقش از خودت کمک میگیریم، فوق فوقش هم میاریم پیشت خودت زحمتش رو بکش : دی
من از -- کنسول هیچی بارم نیست.
حالا -- نرم افزاری رو یه کاریش میشه کرد. اما سخت افزاری هیچ رقمه دل و جراتش رو ندارم.
راستی یه سوال:
خب وقتی میشه نرم افزاری -- کرد، چه دلیلی داره بگیریم سخت افزاری -- کنیم و دردسر درایو باز کردن و اینها رو به خودمون بدیم؟

نرم افزاری هم درد سر های خودش رو داره ! بعدش سخت افزاری های جدید مثل قدیم نیست که بخواید لحیم کاری کنید ! همش با فلت کیبل هست و کشویی میره تو هم حدود 20 ثانیه کار داره .

بعد روی سیستم های جدید نرم افزاری یه کمی مشکل ممکنه پیدا کنید مثلا Bootmii رو نمیتونید به صورت Boot2 نصب کنید . البته این هم به زودی درست میشه .
مهم سیستم منوتون هست که 4.2 خیلی وقته که -- شده . حتی روش نصب HBC روی این جدید ها از قدیمی ها هم راحت تره و ریسکش در حد و اندازه صفر هست .

سری جدید دستگاه ها با شماره سریال LEF504 شروع میشوند که از این جدید تر نیومده و درایوشون هم D3-2 هست که پدر صاحب مود چیپ ساز ها در اومد تا براش مود چیپ بسازند :31:

J A V I D
25-03-2010, 23:42
فقط کنسولتون رو خواستید ببرید پیش ایشون یه سر باید برید آلمان ظاهرا ! :دی

ولی در کل به نظر من مودچیپ بهتر از کپی خور نرم افزاری ، هر چند دستگاه خودم مود چیپ نداره برا مود چیپ 50 هزار تومن می گیرن اینجا تازه معلوم نیست چی هم نصب می کنن !!! هر چی دم دستشون بود می چپونن تو دستگاه !

Rohallah_tavakoli
26-03-2010, 00:09

ولی در کل به نظر من مودچیپ بهتر از کپی خور نرم افزاری ، هر چند دستگاه خودم مود چیپ نداره برا مود چیپ 50 هزار تومن می گیرن اینجا تازه معلوم نیست چی هم نصب می کنن !!! هر چی دم دستشون بود می چپونن تو دستگاه !

سلام رفیق قدیمی:10:

ما هم قصد خرید داریم/قیمت و جای معتبر برای خرید میخاستم.

sonixax
26-03-2010, 00:34

100% تائید میشه . مود چیپ آدم خیالش راحته .

Diego
26-03-2010, 20:58
من تصمیم گرفتم wii بخرم،ولی هیچگونه اطلاعاتی در موردش ندارم:

دقیقاً چه مدلش رو باید بگیرم؟ (از نظر قفل منطقه ای و...)
موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم؟
آخرین قیمتش؟
ممنون

valapeji
30-03-2010, 16:46
آخرین قیمتش؟

J A V I D
31-03-2010, 12:55
طبق آخرین آماری که من دیروز گرفتم تو ایران سری جدیدش رو هیچ مغازه ای کپی خور نمی کنه فعلا ! یعنی نمی شه یا نمی تونن ، چون اون دوست آلمانیمون فرمودند می شه من باز آمار گرفتم هنوز تو ایران کسی به دانش هسته ایش پی نبرده ! قیمتشم کپی خورا شدیدا رفته بالا به 410 رسیده ...

من تصمیم گرفتم wii بخرم،ولی هیچگونه اطلاعاتی در موردش ندارم:

دقیقاً چه مدلش رو باید بگیرم؟ (از نظر قفل منطقه ای و...)
موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم؟
آخرین قیمتش؟
ممنون

موقع خرید ، فقط توجه کنید ترجیحا سخت افزاری کپی خور شده باشه ! در مورد منطقه ای هم تو ایران بیشتر کنسول های پال یا جی کره ای یافت می شه که این کره ای ها روش فریم ور های U رو می ریزن به نوعی تغییر جنسیت می ده می شه آمریکایی !!! خیلی مملکت باحالی داریم در ضمینه گیم اینا !

valapeji
31-03-2010, 13:06
طبق آخرین آماری که من دیروز گرفتم تو ایران سری جدیدش رو هیچ مغازه ای کپی خور نمی کنه فعلا ! یعنی نمی شه یا نمی تونن ، چون اون دوست آلمانیمون فرمودند می شه من باز آمار گرفتم هنوز تو ایران کسی به دانش هسته ایش پی نبرده ! قیمتشم کپی خورا شدیدا رفته بالا به 410 رسیده ...

موقع خرید ، فقط توجه کنید ترجیحا سخت افزاری کپی خور شده باشه ! در مورد منطقه ای هم تو ایران بیشتر کنسول های پال یا جی کره ای یافت می شه که این کره ای ها روش فریم ور های U رو می ریزن به نوعی تغییر جنسیت می ده می شه آمریکایی !!! خیلی مملکت باحالی داریم در ضمینه گیم اینا !
جدا 410 شده؟:18:

Diego
31-03-2010, 14:36

مدلی رو که میگیرم باید pal باشه یا ntsc ؟:11:

sonixax
31-03-2010, 16:44

[دید ترین سیستم منو 4.2 هست که میتونید از طریق آموزش زیر هر دستگاهی رو با 4.2 کپی خور کنید !

اگر سیستم منوتون کمتر از 4.2 هست پیشنهاد میکنم که اول از طریق خود سیستم منو به 4.2 ارتقاء بدید و بعد کپی خور کنید :

سری جدید دستگاه ها Bootmii رو به صورت Boot2 پشتیبانی نمیکنند و شما باید در کنار Bootmii برنامه Priiloader رو هم داشته باشید (برای نسخه 4.2 فقط میتونید از Priiloader استفاده کنید و نه Preloader) .

اگر دستگاهتون Bootmii رو به صورت Boot2 میتونه نصب کنه مشکلی ندارید .

به صورت سخت افزاری هم باید از این چیپ ها استفاده بشه که هنوز یک هفته نشده بیرون آمده :

این چیپ بعید میدونم که توی ایران باشه ، برای همین از همون روش نرم افزاری استفاده کنید . و البته حتما سیستم آپدیت ها رو هم از روی اینترنت و هم از روی دیسک بازی بلوک کنید و وقتی سیستم منوی جدید تر اومد یعنی 4.3 توی آپدیت عجله نکنید ! (البته اگر دستگاهتون از این جدید هاست)

J A V I D
31-03-2010, 17:41
مدلی رو که میگیرم باید pal باشه یا ntsc ؟:11:

فرقی نمی کنه دوست عزیز کنسول کپی خور مشکلی تو اجرای بازی های ریجین های مختلف نداره فقط باید مطمئن باشید بازی تون فایل آپدیت نداشته باشه ... اگه نرم افزاری کپی خور شده باشه که آپدیتم داشته باشه اصلا مهم نیست ....

sonixax دوست عزیز من گفتم مغازه دار ها تو ایران کپی خور نمی کنن ، تو ایران که کنسول هیچ گارانتی اینا نداره و شما از در مغازه رفتی بیرون دیگه به مغازه دار هیچ مربوط نیست چی خریدی ! بهتره کنسول رو کاملا کپی خور شده تحویل بگیرید البته هنوز دانشمندان تو تعطیلاتن احتمالا برگردن این جدیدا هم به همین روش هایی که شما فرمودید کپی خور می کنن ....

sonixax
31-03-2010, 17:58
sonixax دوست عزیز من گفتم مغازه دار ها تو ایران کپی خور نمی کنن ، تو ایران که کنسول هیچ گارانتی اینا نداره و شما از در مغازه رفتی بیرون دیگه به مغازه دار هیچ مربوط نیست چی خریدی ! بهتره کنسول رو کاملا کپی خور شده تحویل بگیرید البته هنوز دانشمندان تو تعطیلاتن احتمالا برگردن این جدیدا هم به همین روش هایی که شما فرمودید کپی خور می کنن ....

حتما این کار رو میکنند . ولی اون چیپ ها بعید میدونم حالا حالا ها بیاد ایران . من همون روز اول یکی سفارش دادم هنوز دستم نرسیده .

فقط بنده شدیدا امیدوارم یه باگ خوشگل توی Boot1 این جدید ها پیدا کنند که بشه Bootmii رو به صورت Boot2 روی اینها هم نصب کرد . عالی میشه اونطوری .

Diego
31-03-2010, 19:55
فرقی نمی کنه دوست عزیز کنسول کپی خور مشکلی تو اجرای بازی های ریجین های مختلف نداره فقط باید مطمئن باشید بازی تون فایل آپدیت نداشته باشه ... اگه نرم افزاری کپی خور شده باشه که آپدیتم داشته باشه اصلا مهم نیست ....

شرمنده زیاد سوال میکنم،اون قسمت قرمز رو متوجه نشدم.:11:

sonixax
31-03-2010, 19:59
شرمنده زیاد سوال میکنم،اون قسمت قرمز رو متوجه نشدم.:11:

شما چه کنسولی دارید ؟

کنسول های نسل جدید یه چیزی دارند که بهش میگن FirmWare مثل داشبورد 360 .

مال وی اسمش هست System menu .

بعضی بازی ها آپدیت دارند برای سیستم منو و بدون اینکه از شما پرسیده بشه آپدیت میکنه .

نرم افزاری میشه این دساتان رو بلوک کرد ولی سخت افزاری همش 2 یا 3 تا چیپ میتونند این کار رو بکنند .

valapeji
01-04-2010, 12:17
میشه قیمت وسایل اضاقیشو بدید؟

valapeji
01-04-2010, 12:30
شرمنده زیاد سوال میکنم، wii motin چیه؟

J A V I D
01-04-2010, 12:51
وسایل اضافه منظورتون چیه ، کلی آتو آشغال اضافه می تونید بخرید براش !
موشنم یه وسیله جانبی که به زیر دسته Wii وصل می شه و باعث می شه حرکات با دقت بیشتری به کنسول منتقل بشه ، برا انجام یه سری بازی های خاصم نیاز به این وسیله دارید ..... تو پک های جدید پال فکر کنم موشن پلاسم باشه همراه کنسول ...

valapeji
01-04-2010, 13:49
میشه یه عکس از موشن پلاس بزارید:42:
تو جعبه وی چیا هست؟

Diego
01-04-2010, 13:56
شما چه کنسولی دارید ؟

کنسول های نسل جدید یه چیزی دارند که بهش میگن FirmWare مثل داشبورد 360 .

مال وی اسمش هست System menu .

بعضی بازی ها آپدیت دارند برای سیستم منو و بدون اینکه از شما پرسیده بشه آپدیت میکنه .

نرم افزاری میشه این دساتان رو بلوک کرد ولی سخت افزاری همش 2 یا 3 تا چیپ میتونند این کار رو بکنند .

قراره اولین کنسولم باشه :31:

sonixax
01-04-2010, 16:35
میشه یه عکس از موشن پلاس بزارید:42:
تو جعبه وی چیا هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

valapeji
01-04-2010, 18:39
اون وسیله ای که بالاش analog داره تو جعبش هست؟
بابت عکس ممنونم:11:

sonixax
01-04-2010, 18:42
اون وسیله ای که بالاش analog داره تو جعبش هست؟
بابت عکس ممنونم:11:

بهش میگن NunChuck .
بله هست :

این دو تا توی جعبش هست ، اگر از این باندل های سیاه جدید باشه موشن پلاس هم داره . اون درازه هم که دست طرفه اسمش موشن کنترلر هست .

valapeji
01-04-2010, 18:57
بهش میگن NunChuck .
بله هست :

این دو تا توی جعبش هست ، اگر از این باندل های سیاه جدید باشه موشن پلاس هم داره . اون درازه هم که دست طرفه اسمش موشن کنترلر هست .
اگه بخوایم یه دسته دیگه هم بگیریم نانچاک هم داره ؟ چه قیمته؟
ببخشید قیمت wii fit رو دارین:whistle:

sonixax
01-04-2010, 19:00
اگه بخوایم یه دسته دیگه هم بگیریم نانچاک هم داره ؟ چه قیمته؟
ببخشید قیمت wii fit رو دارین:whistle:

نه دیگه اون موقع باید جدا بگیری .

موشن کنترلر خالی 49 یورو و نانچاک 19 یورو هست . توی ایران نمیدونم چنده .

Wii Fit هم بنده Plus اش رو همین دیروز خریدم 99 یورو و 95 سنت . دستگاه + بازی اوریج . خیلی چیز بدرد بخوریه .

valapeji
01-04-2010, 19:06
ممنون از راهنماییات:10:

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

بچه ها کسی قیمت موشن کنترلر +نانچاک رو تو ایران داره؟
قیمت wii fit رو چطور؟

valapeji
01-04-2010, 20:21
کسی نیست جواب بده؟

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

کسی نیست جواب بده؟
یکی بیاد جواب بده

J A V I D
01-04-2010, 21:30
قیمت نانچاک و ریموت با هم تو ایران حدود 70 الی 80 تومن ... موشن پلاسم بین 35 الی چهل تومنه ... Wii fit هم بین 200 تا 250 تومنه ...

valapeji
03-04-2010, 11:48
قیمت نانچاک و ریموت با هم تو ایران حدود 70 الی 80 تومن ... موشن پلاسم بین 35 الی چهل تومنه ... Wii fit هم بین 200 تا 250 تومنه ...
خیلی ممنون فقط اگر قیمت خود کنسول هم بدید عالی میشه:11:

prince_fable
03-04-2010, 12:00
سلام....ببخشید می پرم
قیمت از 270 تا 300 و ایناست که با توجه به نوع کپی خور و ریجن فرق میکنه...

valapeji
03-04-2010, 12:39
ببخشید می پرم....سلام
قیمت از 270 تا 300 و ایناست که با توجه با نوع کپی خور و ریجن فرق میکنه...
خواهش می کنم
من کپی خور می خوام با ریجن انگلیسیش که فکر کنم us بود
به نظرت تا خرداد که موقع امتحان هاست چند میشه ؟

prince_fable
03-04-2010, 14:20
خواهش می کنم
من کپی خور می خوام با ریجن انگلیسیش که فکر کنم us بود
به نظرت تا خرداد که موقع امتحان هاست چند میشه ؟
کپیخور نرم افزاری ازون تره و بهتره چون دیگه پول مودچیپ نمیخواد بدی...
الان ریجن uc کم پیدا میشه، بیشتر کره ای تبدیل شده به uc هست ولی uc بهتره...
قیمت فک نکنم دیگه از 300 بالاتر بره...

valapeji
03-04-2010, 15:56
کپیخور نرم افزاری ازون تره و بهتره چون دیگه پول مودچیپ نمیخواد بدی...
الان ریجن uc کم پیدا میشه، بیشتر کره ای تبدیل شده به uc هست ولی uc بهتره...
قیمت فک نکنم دیگه از 300 بالاتر بره...
us کره ای چنده

valapeji
03-04-2010, 16:10
بازی های wii مثل ps2 رو dvd هست یا مثل psp رو حافظش ؟
رم می خوره یا حافظه داخلی داره؟

valapeji
03-04-2010, 16:53
عزیزان کمک کنید

prince_fable
03-04-2010, 19:20
کره ای uc شده با کپیخور نرم افزاری حدود 270
بله روی dvd هست ولی میشه یه حافظه ی اکسترنال بخری و با usb به دستگاه نصب کنی و بازی ها رو اجرا کنی که نیاز به برنامه داره ...
رم sd میخوره که حتما یه دونه حداقل 1 گیگ بگیر لازم میشه...
حافظه ی حدود 512mb داره که برای سیو بازی ها، بازی های wiiware و ... است...

valapeji
05-04-2010, 14:58
لیست به روز قیمت ها wii
nintendo wii کپی خور با رجین j 450
nintendo wii کپی خور با رجین uc کرهای 430
ریموت + نانچاک 50 درجه 2 70 درجه 1

prince_fable
06-04-2010, 18:57
اینا رو از کجا گرفتی!!!!!!!!!!!!؟؟
450 تومـــــــــن!! چه خبره...!؟

J A V I D
06-04-2010, 20:31
من که گفتم سری جدید کپی خور نمی شه کپی خورا الان گرونه تو بازار ..... منم یه آمار قیمتی گرفتم تو همین حدود چهارصد خورده ای بود

reza_r
07-04-2010, 13:47
دوست عزیز مدلهای جدید هم کپی خور میشه!هرکی قیمت داده بهتون الکی داده!

konami-pes
07-04-2010, 18:37
وضعیت لایو این کنسول چطوره ؟ کیفیت لایوش نسبت به XBL چطوره؟؟؟

sonixax
07-04-2010, 19:01
وضعیت لایو این کنسول چطوره ؟ کیفیت لایوش نسبت به XBL چطوره؟؟؟

لایو نداره ، بلکه نینتندو نتورک داره و من هر وقت رفتم توش پرنده پر نمیزده :31:

gameselect
22-04-2010, 14:00
سلام دوستان می خواستم بدونم کسی از اطلاعات سخت افزاری wii اطلاعی داره؟؟

هر چی تو گوگل گشتم چیزی پیدا نکردم . ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

cpu ...gpu ...ram....Hdd

sonixax
22-04-2010, 16:59
سلام دوستان می خواستم بدونم کسی از اطلاعات سخت افزاری wii اطلاعی داره؟؟

هر چی تو گوگل گشتم چیزی پیدا نکردم . ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

cpu ...gpu ...ram....Hdd

CPU = IBM PowerPC-based[2] "Broadway"

GPU = ATI "Hollywood"

Ram = 88 MB main memory (24 MB "internal" 1T-SRAM integrated into graphics package, 64 MB "external" GDDR3 SDRAM)[107]

Hdd هم نداره شما بعد از هَک کردن میتونید از هر مدل هارد اکسترنال که حال کردید استفاده کنید .

برای اطلاعات بیشتر :

halflife g
06-05-2010, 16:12
سلام دوستان میخواستم یه اصلاعات کلی در مورد این کنسول بدین به ما:31::

1-قیمتش چنده؟؟

2-کدوم ریجن بهترینه؟؟؟

3- تفاوت قیمت تو ریجن ها چقدر؟؟؟

4- جریان دستش چطوره؟؟یه ریموت کافیه فقط یا باید اون نانچاک هم باشه؟؟؟

5-نانچاک به چه دردی میخوره؟؟

6- قیمت ریموت یا نانچاک جداگانس؟؟اونا چندن؟؟

7-بازیهاش در دسترسه؟؟چند قیمتشون؟؟رو چین؟؟dvd معمولی؟؟؟

8-لطف کنین چند تا تا بازی دخترونه خوب هم معرفی کنید؟؟

sonixax
08-05-2010, 01:28
سلام دوستان میخواستم یه اصلاعات کلی در مورد این کنسول بدین به ما:31::

1-قیمتش چنده؟؟

2-کدوم ریجن بهترینه؟؟؟

3- تفاوت قیمت تو ریجن ها چقدر؟؟؟

4- جریان دستش چطوره؟؟یه ریموت کافیه فقط یا باید اون نانچاک هم باشه؟؟؟

5-نانچاک به چه دردی میخوره؟؟

6- قیمت ریموت یا نانچاک جداگانس؟؟اونا چندن؟؟

7-بازیهاش در دسترسه؟؟چند قیمتشون؟؟رو چین؟؟dvd معمولی؟؟؟

8-لطف کنین چند تا تا بازی دخترونه خوب هم معرفی کنید؟؟

1 - نمیدونم ، ولی اینجا 199 سفید و 219 مشکی .

2 - فرقی نمیکنه ! هر ریجنی بخرید همه بازی ها رو از هر ریجنی میاره .

3 - هیچی .

4 - نانچاک توی خودش هست ! نیازی نیست بخرید . دسته ویی یعنی موشن + نانچاک

5 - توی خیلی از بازی ها لازمه در حقیقت اهرم دوم حرکت محسوب میشه .

6 - بله جداست ولی توی بسته وی یه نانچاک + موشن هست ولی بخواید بخرید جدا جداست .

7 - فت و فراوان موجوده ! کپی خورش کنید از روی هارد هم میتونید اجرا کنید و نیازی به DVD نیست .

8 - Just Dance سری Rabids .

در کل 90% بازی های ویی دخترانه و بچگانه هست ولی همشون لذت بخش و جذاب هستند .

resident_evil
08-05-2010, 01:36
در کل 90% بازی های ویی دخترانه و بچگانه هست ولی همشون لذت بخش و جذاب هستند .

فقط Super Mario Galaxy . تمام بازي هاي ماريو فوق العادست و اگه خدا بخواد يه Wii هم ميگيريم كه لذتشو ببريم از ماريوهايي كه براي Wii اومدن

sonixax
08-05-2010, 01:48
فقط Super Mario Galaxy . تمام بازي هاي ماريو فوق العادست و اگه خدا بخواد يه Wii هم ميگيريم كه لذتشو ببريم از ماريوهايي كه براي Wii اومدن

من تجربه همه کنسول ها رو دارم ! هیچ کدوم Wii نمیشه :11:

ChaoticHead
11-05-2010, 09:56
من دیروز از مگاگیم قیمت گرفتم:
Wii NTSC/J :290
Wii U/C : 345
Remote: 78
Motion Plus: 40
Wii Fit J: 105
Wii Fit Uc : 145

توی توپخونه هم :

Wii Pal : 345

حالا یه مشکلی دارم؛ من می خواستم از تهران wii بخرم بعد بگم وسایل جانبیشو از اروپا واسم بیارن.
1-مگاگیم می گه رجیون وسایل (بخصوص فیت) باید با خود دستگاه بخونه، که در اینصورت باید نسخه پال را بخرم. ولی می گه بازیهای پال توی بازار نمیاد و خیلی کمه.
2- نسخه -- دستگاه نسخه جی که می فروشه دیسک می خونه ولی فلشش کار نمی کنه.
3- نسخه -- دستگاه یوسی که میفروشه فلشش می خونه ولی دیسک را نمی خونه. باید از هر بازی ایمیج بگیرم بریزم روی فلش که کار جالبی بنظر نمیاد.
4- یه مساله دیگه هم آپدیت هست. می خوام یه دستگاهی بگیرم که یا بتونم آپدیت کنم یا کلا خودش آپدیت ها را بلوکه کنه که مشکل بریک شدن پیدا نکنم.

حالا این وسط من چه غلطی بکنم؟!!:19:

sonixax
11-05-2010, 16:17
من دیروز از مگاگیم قیمت گرفتم:
Wii NTSC/J :290
Wii U/C : 345
Remote: 78
Motion Plus: 40
Wii Fit J: 105
Wii Fit Uc : 145

توی توپخونه هم :

Wii Pal : 345

حالا یه مشکلی دارم؛ من می خواستم از تهران wii بخرم بعد بگم وسایل جانبیشو از اروپا واسم بیارن.
1-مگاگیم می گه رجیون وسایل (بخصوص فیت) باید با خود دستگاه بخونه، که در اینصورت باید نسخه پال را بخرم. ولی می گه بازیهای پال توی بازار نمیاد و خیلی کمه.
2- نسخه -- دستگاه نسخه جی که می فروشه دیسک می خونه ولی فلشش کار نمی کنه.
3- نسخه -- دستگاه یوسی که میفروشه فلشش می خونه ولی دیسک را نمی خونه. باید از هر بازی ایمیج بگیرم بریزم روی فلش که کار جالبی بنظر نمیاد.
4- یه مساله دیگه هم آپدیت هست. می خوام یه دستگاهی بگیرم که یا بتونم آپدیت کنم یا کلا خودش آپدیت ها را بلوکه کنه که مشکل بریک شدن پیدا نکنم.

حالا این وسط من چه غلطی بکنم؟!!:19:

شماره 1 رو نمیدونم .

شماره 2 و 3 : به نظر من از روی دیسک بخونه خیلی بهتره ! من خودم این کار رو میکنم و با اومدن Flatmii میتونید بیمیج بازی ها رو مستقیم از روی SD اجرا کنید .

4 - چیپ ها معمولا این کار رو میکنند ، رم افزاری هم کافیه Preloader رو نصب کنید و تنظیم کنید که آپدیت ها رو بلوکه کنه .

sonixax
13-05-2010, 01:36
خوب Flatmii Fusion هم بلاخره اومد ، مود چیپی که دنیای ویی باز ها رو متحول میکنه !

من یه دونه سفارش دادم دو روز دیگه دستمه ! گفتم شاید دوست داشته باشید بدونید که چه قابلیت هایی داره و چه شکلی هست :

اول فیچر هاش :

* Universal Wii Support
* Compatible DMS, D2A, D2B, D2C, D2C-2, D2E and D2Nothing
* Compatible D3 and the new D3-2
* 100% solderless / Plug and Play
* MicroSD & DVD modchip
* Wii/Gamecube ISO compatible
* No CUSTOM IOS required
* Supports ALL wii in MicroSD mode
* Supports ALL drives excepting D3-2
* Supports PAL/USA/JAP/KOR DVD mode
* Supports ALL regions Multigame
* microSD Mode including EXCLUSIVE KOR
* Supports Gamecube WBFS mode (No KOR)
* Partial region free (Not in 4.2 fw)
* MicroSD/HC slot
* External ISO buttons control
* OLED Display
* Stylized WII embedded design
* Multidisc support
* Multiiso support
* Autoboot / Updates blocker
* Double Layer support
* Config Express DVD mode
* BCA protection backup system builtin
* NEW SUPERMARIO BROS included
* DVD/JTAG upgrades (Kor requires extra hw)

اونی که پر رنگ کردم برای کسانی که نمیتونند بوت میی رو روی بوت 2 نصب کنند خیلی بدرد بخور و خوبه ، چون به صورت سخت افزاری از NAND بک آپ میگیره و روی خودش ذخیره میکنه و از این کارها :27:

بزرگترین خاصیتش اینه که مهم نیست سیستم منوتون چیه و کاستوم IOS لازم ندارید .

البته کسانی که از اون ویی های قدیمی دارند عملا این به دردشون نمیخوره ، ولی برای کسانی که از این ویی ها دارند که دیسک کپی و بوت می رو در هر شرایطی بیل میره خیلی بدرد بخوره .

یه مدل دیگه هم قراره بیاد به اسم Wiikey Fusion که به جای میکرو SD از SD استفاده میکنه ولی مثل این پنل نداره و خوشگل مشگل نیست و یه مقداری نا فرم قیافه سیستم رو میریزه به هم و برای مونت کردن ISO ها باید از توی خود وی و قبل از بوت شدن سیستم منو این کار رو بکنید ! ولی با این فقط با فشار دادن چند تا دکمه ایزو تون رو توی دیسک چنل مونت میکنید و تمام ، تازه LCD هم جلوش داره که بگه کدوم ایزو رو دارید مونت میکنید .

این هم عکس هاش :

yoosef_st
13-05-2010, 18:00
الان به وسیله دستگاه فوق Wii کامل هــک میشه میره دیگه، نه؟
فرقی هم نمیکنه چه رجیونی باشم. درسته؟

sonixax
13-05-2010, 21:58
الان به وسیله دستگاه فوق Wii کامل هــک میشه میره دیگه، نه؟
فرقی هم نمیکنه چه رجیونی باشم. درسته؟

وی بدون این دستگاه هم درست و حسابی -- میشه ، و با کمک این دستگاه های خیلی جدید هم 100% -- میشوند .

توی Wii ریجن مهم نیست .

yoosef_st
14-05-2010, 00:49
وی بدون این دستگاه هم درست و حسابی -- میشه ، و با کمک این دستگاه های خیلی جدید هم 100% -- میشوند .

توی Wii ریجن مهم نیست .
همون منظورم Wii های خیلی جدید بود.

J A V I D
14-05-2010, 13:03
این اون ور چنده برم شنبه برم بازار ببینم تو ایرانم پیدا می شه یکی بخرم ...

Margggggg
19-05-2010, 19:25
سلام بر همگی آقایون کسی قیمت wii رو داره بعد من می خوام تمام لوازم جانبیشو بدونم چیه ؟

Yi Yi
22-05-2010, 12:37
با چه نرم افزاری میشه از بازی های wii در کامپیوتر image گرفت؟ می خوام فایل هاش رو rip کنم و موزیک ها رو استخراج کنم. همین طور می خوام بوسیله‌ی نرم افزار Dolphin Emulator بازیهاش رو در PC اجرا کنم. ولی نمی دونم چجوری میشه از DVD های Wii ، فایل image ساخت.

prince_fable
22-05-2010, 12:40
سلام...با نرم افزار imageburn بهترین گزینه است برای ایمیج و رایت کردن بازی wii.

sonixax
22-05-2010, 15:03
با چه نرم افزاری میشه از بازی های wii در کامپیوتر image گرفت؟ می خوام فایل هاش رو rip کنم و موزیک ها رو استخراج کنم. همین طور می خوام بوسیله‌ی نرم افزار Dolphin Emulator بازیهاش رو در PC اجرا کنم. ولی نمی دونم چجوری میشه از DVD های Wii ، فایل image ساخت.

با هر نرم افزاری که ایمیج میگیره میشه این کار رو کرد ، ولی با ایمیج گرفتن شما نمیتونید به فایلها دسترسی داشته باشید ، باید برنامه مخصوص فایل سیستم ویی رو روی سیستمتون نصب کنید ، از اینجا دانلود کنید :

Yi Yi
22-05-2010, 16:01
با هر نرم افزاری که ایمیج میگیره میشه این کار رو کرد ، ولی با ایمیج گرفتن شما نمیتونید به فایلها دسترسی داشته باشید ، باید برنامه مخصوص فایل سیستم ویی رو روی سیستمتون نصب کنید ، از اینجا دانلود کنید :
این نرم افزار برای windows ساخته نشده؟ در windows قابل استفاده است؟

sonixax
22-05-2010, 16:18
این نرم افزار برای windows ساخته نشده؟ در windows قابل استفاده است؟

توی همون سایت بگردید زیاده

ChaoticHead
23-05-2010, 10:49
سلام بر همگی آقایون کسی قیمت wii رو داره بعد من می خوام تمام لوازم جانبیشو بدونم چیه ؟

الان فتحی میده 320 .
لوازم جانبی هم میشه :
1- motion plus
2-Wii balance board (fit)
3-Wii sport package (راکتهای ورزشی)
4 -Wii music package (آلات مختلف موسیقی)
5- Wii Guitar
6- Wii Gun (shotgun , lightgun . zapper ,,)
7- Wii driving Wheel (فرمان اتومبیلرانی)
8- Wii charger dock (پایه شارژر برای دسته ها)
...

Mohammad_Ahrari
25-05-2010, 19:22
دوستان سلام.من تازه کارم و سوالی دارم اینه که بازی هاش چجوریه؟؟گیر میاد؟؟چند قیمته؟

sonixax
25-05-2010, 22:04
دوستان سلام.من تازه کارم و سوالی دارم اینه که بازی هاش چجوریه؟؟گیر میاد؟؟چند قیمته؟

بازی هاش فت و فراوان گیر میاد ، خیلی باحاله بازی هاش ، لذتی که وییی بهتون میده هیچ کنسولی نمیده .

hasankachal
20-06-2010, 21:38
اگر یک wii خام بگم برام بیارن، مشکلی از بابت کپی خوری نداره؟؟ یعنی مثلا اگر آپدیت باشه، مشکلی پیش نمی آد؟

sonixax
20-06-2010, 22:35
اگر یک wii خام بگم برام بیارن، مشکلی از بابت کپی خوری نداره؟؟ یعنی مثلا اگر آپدیت باشه، مشکلی پیش نمی آد؟

Wii های جدید دیسک کپی رو به هیچ عنوان نمیخونند و فقط بازی های کپی رو از روی هارد و یو اس بی اجرا میکنند .

ولی در کل مشکلی وجود نداره .

hasankachal
20-06-2010, 23:04
Wii های جدید دیسک کپی رو به هیچ عنوان نمیخونند و فقط بازی های کپی رو از روی هارد و یو اس بی اجرا میکنند .

ولی در کل مشکلی وجود نداره .
چه سیاه چه سفید بگیرم فرقی نمی کنه؟
حجم هر بازی حدودا چه قدره؟

sonixax
20-06-2010, 23:15
چه سیاه چه سفید بگیرم فرقی نمی کنه؟
حجم هر بازی حدودا چه قدره؟

اگر جدید باشه نه ، فرقی نمیکنه . کنسول های جدید درایو هاشون D3-2 هستند و این کنسول ها کپیخور نمیشند (البته فقط دیسک کپی) ، و با این نسل از کنسول ها فقط میتونید بازی رو از روی هارد اجرا کنید یا اینکه با مودچیپ و شبیه ساز درایو از SDcard استفاده کنید که برای مودچیپ من Flatmii رو پیشنهاد میکنم ، باقی رو همشو من دارم و به درد نمیخوره .

این رو هم بگم که اگر درایوتون دیسک کپی نخونه ، یعنی بازی های GC رو نمیتونید روش اجرا کنید و فقط بازی های WII رو میتونید اجرا کنید . البته با Flatmii میتونید بازی های GC رو از طریق Mini SD اجرا کنید .

اینجا رو نگاه کنید ، از روی شماره سریال کنسول میتونید بفهمید که درایو توش چیه :

و از اینجا هم میتونید بفهمید که کدوم چیپ ها کدوم درایو ها رو کپی خور میکنند :

ولی اگر علاقه ای ندارید مثل من بازی رو از روی دیسک اجرا کنید ، مهم نیست که چه نوع کنسولی میخرید .

hasankachal
21-06-2010, 00:11
اگر جدید باشه نه ، فرقی نمیکنه . کنسول های جدید درایو هاشون D3-2 هستند و این کنسول ها کپیخور نمیشند (البته فقط دیسک کپی) ، و با این نسل از کنسول ها فقط میتونید بازی رو از روی هارد اجرا کنید یا اینکه با مودچیپ و شبیه ساز درایو از SDcard استفاده کنید که برای مودچیپ من Flatmii رو پیشنهاد میکنم ، باقی رو همشو من دارم و به درد نمیخوره .

این رو هم بگم که اگر درایوتون دیسک کپی نخونه ، یعنی بازی های GC رو نمیتونید روش اجرا کنید و فقط بازی های WII رو میتونید اجرا کنید . البته با Flatmii میتونید بازی های GC رو از طریق Mini SD اجرا کنید .

ولی اگر علاقه ای ندارید مثل من بازی رو از روی دیسک اجرا کنید ، مهم نیست که چه نوع کنسولی میخرید .
مرسی از جواب کاملتون
فقط 2 سوال برام موند:
1.حجم هر بازی حدودا چه قدره؟
2.وقتی که بازی اجرا میشه دیسک باید داخل دستگاه باشه(مثل x360)؟

sonixax
21-06-2010, 00:14
مرسی از جواب کاملتون
فقط 2 سوال برام موند:
1.حجم هر بازی حدودا چه قدره؟
2.وقتی که بازی اجرا میشه دیسک باید داخل دستگاه باشه(مثل x360)؟

بستگی داره ، حجم هر بازی بر روی هارد کامپیوتر شما 4 گیگ هست ولی معمولا بعد از اینستال شدن رو هارد Wii با فایل فرمت WBFS کمتر میشه ، در مورد بعضی بازی ها 300 مگ هم هست . (این یعنی اینکه شما باید یک هارد مخصوص بازی های Wii در نظر بگیرید ، البته برنامه هایی برای ویی نوشته شده که بازی رو از روی فایل فرمت های معمولی میخونه ولی اونطوری بخش بزرگی از فضای هارد شما الکی پر میشه)

2 - خیر ، نیازی به دیسک بازی نیست . فراموش نکنید که دستگاه شما دیسک کپی را نمیخواند :46:

hasankachal
24-06-2010, 23:12
برای wii حتما باید Nunchuk خرید یا ضروری نیست؟

prince_fable
24-06-2010, 23:17
برای wii حتما باید Nunchuk خرید یا ضروری نیست؟
سلام...تو خود جعبه ی کنسول یه نانچاک با یه ویموت داره...اگه خواستی دسته 2 بگیری، آره لازم میشه.

ChaoticHead
30-06-2010, 14:46
سلام...با نرم افزار imageburn بهترین گزینه است برای ایمیج و رایت کردن بازی wii.

من تا جائیکه فهمیدم از دیسکهای wii با هیچ کامپیوتری نمی شه image گرفت و کپی کرد مگر اینکه درایو نوری کامپیوترتون یه مدل خاصی از LG باشه. این درسته؟
(من خودم که بازی wii را توی کامپیوتر می زارم بعنوان دیسک خام میشناسه)

prince_fable
30-06-2010, 15:50
نه محتویات دیسک معلوم نیست انگار هیدنه...ولی با imgburn یا هر نرم افزاری میشه ایمیج گرفت

sonixax
30-06-2010, 16:44
من تا جائیکه فهمیدم از دیسکهای wii با هیچ کامپیوتری نمی شه image گرفت و کپی کرد مگر اینکه درایو نوری کامپیوترتون یه مدل خاصی از LG باشه. این درسته؟
(من خودم که بازی wii را توی کامپیوتر می زارم بعنوان دیسک خام میشناسه)

فایل سیستم دیسک های ویی با ساتاندارد ویندوز فرق میکنه ، برای همینه که تشخیص داده نمیشه ، باید درایور مخصوصش رو نصب کنید تا بتونید توش رو ببینید ، ویندوز به صورت استاندارت فایل سیستم های :

FAT
FAT
NTFS
رو میشناسه ولی مال وی و بازی هاش :

WBFS هست ، برای همینه که ویندوز نمیشناستشون .

شما ایمیج بگیر ، انجام میشه . اگر هم WII کپی خور داری ، یک هارد وصل کن بهش USBLoader ها خودشون قسمت کپی توی هارد دارند ، بعدش با برنامه WBFS Manager از توی هارد یا USB ایزو بازی رو استخراج کن . فقط یادتون باشه که USB یا هاردتون رو با خود WBFS Manager فرمت کنید .

ChaoticHead
30-06-2010, 17:35
پس این قضیه درایوهای LG چیه؟

Only specific drives are capable of reading Wii and GC discs, At present the only drives known to be capable of reading Wii and GC discs are the following:

Hitachi LG GDR-8161b (IDE)
Hitachi LG GDR-8162b (IDE)
Hitachi LG GDR-8163b (IDE)
Hitachi LG GDR-8164b (IDE)
Hitachi LG GDR-H10NBLK (SATA)
Hitachi LG GDR-8082N - USB SLIM Portable Drive

شما خودتون تا حالا هیچ دیسکی را کپی کردین؟ درایو کامپیوترتون چیه؟ اگر چنین کاری کردین واسه ملت هم توی فرومهای خارجی بنویسین. اینا همه شون می گن فقط با درایو lg می شه.(یا اینکه باید wii را به کامپیوتر وصل کرد یا روی کارت backup گرفت)

sonixax
01-07-2010, 22:09
پس این قضیه درایوهای LG چیه؟

شما خودتون تا حالا هیچ دیسکی را کپی کردین؟ درایو کامپیوترتون چیه؟ اگر چنین کاری کردین واسه ملت هم توی فرومهای خارجی بنویسین. اینا همه شون می گن فقط با درایو lg می شه.(یا اینکه باید wii را به کامپیوتر وصل کرد یا روی کارت backup گرفت)

من یک لپ تاپ HP دارم و با درایو اون کپی میکنم و مشکلی هم نیست .

J A V I D
02-07-2010, 10:14
منم تا حالا با ایمیج و رایت کردن بازی های وی مشکلی نداشتم با چهارتا درایوم هم ایمیج گرفتم رایت زدم ، چهار درایوم شامل : پلکستور ، سامسونگ ، پایونیر و ال جی با هیچ کدومشمون مشکلی نداشتم !!!

شاید این درایو هایی که مشخص کردن مثلا محتویات دیسک رو نشون می ده !!!! که نشون دادن یا ندادن محتویات دیسک ربطی به ایمیج گرفتن رایت کردن نداره ...

mhadishirani
09-07-2010, 13:21
بنجنبید خاک بر سر شدم ویم برک شد.
ورژن کره ای هستش. آپدیت کردم به 4.50 فکر کنم برک شد.
روشن میکنی یه صفحه ی سیاه میاد که توش نوشته 003 ارور

sonixax
09-07-2010, 14:48
بنجنبید خاک بر سر شدم ویم برک شد.
ورژن کره ای هستش. آپدیت کردم به 4.50 فکر کنم برک شد.
روشن میکنی یه صفحه ی سیاه میاد که توش نوشته 003 ارور

:18:

4.50 که هنوز نیومده ! آخریش 4.3 هست .

اگر دستگاهتون کپی خور بوده ، و Bootmii هم نصب ندارید . تسلیت میگم .

mhadishirani
09-07-2010, 15:21
:18:

4.50 که هنوز نیومده ! آخریش 4.3 هست .

اگر دستگاهتون کپی خور بوده ، و Bootmii هم نصب ندارید . تسلیت میگم .
بوت می ندارم.
4.50 هم اومده. چون ماله من 4.3 بود که تبدیل کردم به 4.50 این شد.
سمی بریک نشده.
بریک شده. اگه کسی بهم بگه چه جوری از بریک در بیارم سمی بریکش رو خودم درست میکنم

sonixax
09-07-2010, 15:53
بوت می ندارم.
4.50 هم اومده. چون ماله من 4.3 بود که تبدیل کردم به 4.50 این شد.
سمی بریک نشده.
بریک شده. اگه کسی بهم بگه چه جوری از بریک در بیارم سمی بریکش رو خودم درست میکنم

4.3 هنوز دو هفته نشده که اومده ! شما دارید استباه میکنید .

شما قبلش 4.2 داشتید به 4.3 آپدیت کردید بریک شده ، که البته همه هکر ها گفته بودند اگر نرم افزار غیر مجاز نصب دارید روی ویتون به 4.3 آپدیت نکنید که بریک میشه .

این از سایت خود نینتندو :

4.5 ای وجود نداره .

حالا ویی شما از کدوم مدل کره ای هاست ؟ قدیمی یا جدید و با چه درایوی !؟

اگر از سری های قدیمی باشه میتونید با مود چیپ و یک ریکاوری دیسک بوت کنید و NAND رو از اول بنویسید ولی معمولا توی 10% موارد جواب میده . SAVEMII رو هم یک امتحانی بکنید .

اگر هم دیدید خیلی گیره . برد کنسول رو عوض کنید .

mhadishirani
09-07-2010, 16:17
4.3 هنوز دو هفته نشده که اومده ! شما دارید استباه میکنید .

شما قبلش 4.2 داشتید به 4.3 آپدیت کردید بریک شده ، که البته همه هکر ها گفته بودند اگر نرم افزار غیر مجاز نصب دارید روی ویتون به 4.3 آپدیت نکنید که بریک میشه .

این از سایت خود نینتندو :

4.5 ای وجود نداره .

حالا ویی شما از کدوم مدل کره ای هاست ؟ قدیمی یا جدید و با چه درایوی !؟

اگر از سری های قدیمی باشه میتونید با مود چیپ و یک ریکاوری دیسک بوت کنید و NAND رو از اول بنویسید ولی معمولا توی 10% موارد جواب میده . SAVEMII رو هم یک امتحانی بکنید .

اگر هم دیدید خیلی گیره . برد کنسول رو عوض کنید .
من یه سال پیش خریدم(جدید و قدیمی رو نمیدونم)
ntsc هستش. مود چیپ داره ریکاوری دیسک و nand رو هم بیلمیرم(نمیدونم).سو می چیه و چیکار میکنه؟
برد کنسول رو چجوری عوض کنم؟
بعد سمی بریک نشده(یعنی صفحه ی وی اصلا نمیاد ) بریک کامل شده. فقط یه صفحه ی سیاه میاد که نوشته 003 ارور و یه سری چرت و پرت

J A V I D
09-07-2010, 16:42
دوست عزیز از اونجایی که شما اطلاعات کاملی از کنسول خودتون ندارید توصیه می کنم بدید بیرون براتون درست کنن ، البته اگه درست بشه ...

mhadishirani
09-07-2010, 16:54
دوست عزیز از اونجایی که شما اطلاعات کاملی از کنسول خودتون ندارید توصیه می کنم بدید بیرون براتون درست کنن ، البته اگه درست بشه ...
بیرون میگم نمیتونیم درست کنیم :دی

sonixax
09-07-2010, 18:02
من یه سال پیش خریدم(جدید و قدیمی رو نمیدونم)
ntsc هستش. مود چیپ داره ریکاوری دیسک و nand رو هم بیلمیرم(نمیدونم).سو می چیه و چیکار میکنه؟
برد کنسول رو چجوری عوض کنم؟
بعد سمی بریک نشده(یعنی صفحه ی وی اصلا نمیاد ) بریک کامل شده. فقط یه صفحه ی سیاه میاد که نوشته 003 ارور و یه سری چرت و پرت

ببینید حرفی که جاوید زده درسته .

توی ایران تقریبا وسایل تعمیر این مدل بریک اصلا نیست .

اگر کنسولتون رو یک سال پیش خریدید و مودچیپ کپی خور شده احتمال 90% درایو شما D2 هست ، و این یعنی اینکه میتونید با چیپ ای جدید و ریکاوری دیسک ، سیستم منوی 3.2 رو روی نند از نو بریزید .

اون سومی هم یک چیپ هست که کنسول رو روی سرویس مود میاره بالا .

کنسول شما از نوعی هست که میشه روش Bootmii رو به صورت Boo2 نصب کرد ، من موندم چرا شما این کار رو نکردید !

چون WII خیلی سریع بریک میشه اگر دقت نکنید .

در مورد برد هم ، با توجه به اطلاعات شما ، کار شما نیست . باید بدید بیرون براتون عوض کنند .

mhadishirani
09-07-2010, 20:35
ببینید حرفی که جاوید زده درسته .

توی ایران تقریبا وسایل تعمیر این مدل بریک اصلا نیست .

اگر کنسولتون رو یک سال پیش خریدید و مودچیپ کپی خور شده احتمال 90% درایو شما D2 هست ، و این یعنی اینکه میتونید با چیپ ای جدید و ریکاوری دیسک ، سیستم منوی 3.2 رو روی نند از نو بریزید .

اون سومی هم یک چیپ هست که کنسول رو روی سرویس مود میاره بالا .

کنسول شما از نوعی هست که میشه روش Bootmii رو به صورت Boo2 نصب کرد ، من موندم چرا شما این کار رو نکردید !

چون WII خیلی سریع بریک میشه اگر دقت نکنید .

در مورد برد هم ، با توجه به اطلاعات شما ، کار شما نیست . باید بدید بیرون براتون عوض کنند .
شما جایی تو تهران آدرس دارید؟
من چون 2-3 جا زنگ زدم گفتن نمیتونیم

sonixax
09-07-2010, 23:37
شما جایی تو تهران آدرس دارید؟
من چون 2-3 جا زنگ زدم گفتن نمیتونیم

من ایران نیستم عزیز ، و گرنه خودم برات ردیفش میکردم .

mhadishirani
10-07-2010, 09:12
حاجی میتونی برای من یه جایی پیدا کنی؟

---------- Post added at 10:12 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

من ایران نیستم عزیز ، و گرنه خودم برات ردیفش میکردم .

J A V I D
10-07-2010, 13:48
sonixax جان یه سوال داشتم ، کنسول من کره ای که روش فریم ور 3.2U ریختم ، بازی ها هم تماما از هارد اجرا می کنم با نئوگاما اخرین ورژنش ولی یه مشکلی دارم وقتی یه بازی PAL اجرا می کنم وقتی می خوام بیام تو سیستم منو کنسول هنگ می کنه صفحه سیاه می مونه تنها راهشم کشیدن کنسول از برقه که مطمئنا راه جالبی نیست راه دیگش اینه که وقتی می خوام بیام بیرون مستقیم دکمه ریست کنسول رو بزنم ! برای این مشکل راه حلی داری ؟!؟

تازگی یه Wiifit خریدم بازی باحالم براش می شناسی بگو ...

sonixax
10-07-2010, 16:07
sonixax جان یه سوال داشتم ، کنسول من کره ای که روش فریم ور 3.2U ریختم ، بازی ها هم تماما از هارد اجرا می کنم با نئوگاما اخرین ورژنش ولی یه مشکلی دارم وقتی یه بازی PAL اجرا می کنم وقتی می خوام بیام تو سیستم منو کنسول هنگ می کنه صفحه سیاه می مونه تنها راهشم کشیدن کنسول از برقه که مطمئنا راه جالبی نیست راه دیگش اینه که وقتی می خوام بیام بیرون مستقیم دکمه ریست کنسول رو بزنم ! برای این مشکل راه حلی داری ؟!؟

تازگی یه Wiifit خریدم بازی باحالم براش می شناسی بگو ...

خوب اون به خاطر اینه که کنسول شما به صورت اصل از فرمور های NTSC استفاده و پشتیبانی میکنه . به نظر من شما از WiiFlow یا WiiCoverFlow استفاده کن شاید این مشکل رو نداشته باشید و البته بازی های پال رو فورس کنید که روی پال 60 اجرا بشه . من خودم با این روش بازی های NTSC رو فورس میکنم که پال اجرا شه . البته برای بعضب یازی ها جواب نمیده .

WIIfit هم من خودم فقط یه دونه بازی اورجینال خودش رو خوشم اومد (البته مال من WIIFIT+هست) + یوگا .

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

---------- Post added at 10:12 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

اون زمان که ما ایرن بودیم توی توپخونه یه پااساژی بود ، از ا این کارها میکردند . اسمش رو یادم نیست ولی توی میدون توپخونه یه دونه پاساژ بیشتر برای این کار نیست . اونجا برید شاید بتونند کاری کنند .

ولی در نهایت اگر هیچ مدله درست نشد ، شما اگر آشنایی در خارج از کشور دارید بگید براتون یک برد وی بخرند و برد رو عوض کنید ، فقط این رو بدونید که عوض کردن برد کار سختیه .

J A V I D
10-07-2010, 18:09
جواب نداد همچنان می هنگه !

یه سوال نصب بوت می روی ios فایده داره کنسول منم از اون دست کنسول هاست که نمی ذاره رو بوت دو نصب کنم بوت می رو سر همینم من اصلا نصبش نکردم ، پری لودرم رو کنسول من بالا نمی آد شایدم من یه جا اشتباه می کنم !!!!

sonixax
10-07-2010, 21:53
جواب نداد همچنان می هنگه !

یه سوال نصب بوت می روی ios فایده داره کنسول منم از اون دست کنسول هاست که نمی ذاره رو بوت دو نصب کنم بوت می رو سر همینم من اصلا نصبش نکردم ، پری لودرم رو کنسول من بالا نمی آد شایدم من یه جا اشتباه می کنم !!!!

شما باید روی کنسول خودتون Priiiloader رو نصب کنید نه Preloader رو .

نال من هم مثل کنسول شماست ، شاید هم گیر تر . کنسول من از این مشکی هاست .

یک آموزش خیلی خوب برای نصب Priiiloader داشتم ! بگردم پیدا میکنم براتون میذارم . ولی باید خیلی دقت کنید به جاش بعدش تا حدودی خیالتون راحت میشه .

راستی به هیچ عنوان به 4.3 آپدیت نکنید ، به هیچ عنوان .

Priiiloader در کنار Bootmii خیلی بهتر از هیچ چیه .

J A V I D
10-07-2010, 22:40
الان گفتی یادم اومد چرا Priiiloader رو نصب نکردم ! می گن رو فریم ور 3.2 اینا نباید نصب بشه یا نصب نمی شه یه همچین چیزی منم قصد نداشتم هیچ وقت فریم ور رو ببرم بالاتر سر همین نصب نکردم ...!!!!

sonixax
10-07-2010, 22:56
الان گفتی یادم اومد چرا Priiiloader رو نصب نکردم ! می گن رو فریم ور 3.2 اینا نباید نصب بشه یا نصب نمی شه یه همچین چیزی منم قصد نداشتم هیچ وقت فریم ور رو ببرم بالاتر سر همین نصب نکردم ...!!!!

یعنی WII شما از این جدید ها نیست ؟

پس باید Bootmii به صورت Boot2 نصب بشه !

یک سری به اینجا بزنید :

و همین طور این وبلاگ :

J A V I D
11-07-2010, 00:26
کنسول من مال اواخر 2008 کره ایه که روش فریم ور 3.2 یو ریخته شده ، بوت می رو خواستم نصب کنم همنطور که گفتم امکان نصب به صورت بوت دو رو نداره و فقط IOS نصب می کنه ! فکر می کنم کنسولم جزو اولین سری هایی باشه که نمی شده روش بوت می رو بوت دو نصب کرد !

من یه مشکل اساسی که دارم نمی دونم برای انجام یه سری کارا باید بگم هویت کنسولم کره ای یا U !!!!

sonixax
11-07-2010, 01:03
کنسول من مال اواخر 2008 کره ایه که روش فریم ور 3.2 یو ریخته شده ، بوت می رو خواستم نصب کنم همنطور که گفتم امکان نصب به صورت بوت دو رو نداره و فقط IOS نصب می کنه ! فکر می کنم کنسولم جزو اولین سری هایی باشه که نمی شده روش بوت می رو بوت دو نصب کرد !

من یه مشکل اساسی که دارم نمی دونم برای انجام یه سری کارا باید بگم هویت کنسولم کره ای یا U !!!!

همممم !

برای انجام چه کار هایی شما میخوای این مورد رو بگید ؟ برای چنل ها و ... منظورتونه ؟

mhadishirani
11-07-2010, 08:52
sonixax عزیز آقا مطمئنی برای بریک کامل جواب میده؟
آخه من چند تا جا زنگ زدم پاساژ لباف(همون که تو توپ خونس) گفتن تمی تونیم درست کنیم

sonixax
11-07-2010, 22:31
sonixax عزیز آقا مطمئنی برای بریک کامل جواب میده؟
آخه من چند تا جا زنگ زدم پاساژ لباف(همون که تو توپ خونس) گفتن تمی تونیم درست کنیم

تعویض برد ، برای هر نوع بریکی جواب میده .

استفاده از چیپ ها هم شانسیه ، ممکنه بشه - ممکنه نشه .

mhadishirani
11-07-2010, 22:35
تعویض برد ، برای هر نوع بریکی جواب میده .

استفاده از چیپ ها هم شانسیه ، ممکنه بشه - ممکنه نشه .
هزینه ی تعویض برد چقدره؟

sonixax
11-07-2010, 22:42
هزینه ی تعویض برد چقدره؟

قیمت یک بورد جدید حدود 100 یورو هست .

mhadishirani
11-07-2010, 22:44
قیمت یک بورد جدید حدود 100 یورو هست .
راه ارزون تر نداره؟

sonixax
12-07-2010, 02:43
راه ارزون تر نداره؟

راه ارزون تر ، استفاده از همون چیپ ها و سیستم های ریکاوری هست که همیشه جواب نمیده .

mhadishirani
12-07-2010, 09:26
راه ارزون تر ، استفاده از همون چیپ ها و سیستم های ریکاوری هست که همیشه جواب نمیده .
میشه یه توضیح تصویری کامل برای استفاده از نرم افزار به من بگید؟

sonixax
12-07-2010, 14:23
میشه یه توضیح تصویری کامل برای استفاده از نرم افزار به من بگید؟

نرم افزاری در کار نیست ، دستگاه شما بریک شده رفته .

شما باید این رو داشته باشید :

یا یک چیپ دیگه که بتونه Homebrew ها رو مستقیم و قبل از بوت شدن سیستم ران کنه .

بعدش ISO مربوط به HBC رو رایت میکنید و از طریق اون چیپ اجرا میکنید .

بعدش با استفاده از برنامه هایی که NAND رو باز نویسی میکنند یک سیستم منوی قدیمی تر رو جایگزین میکنید .

mhadishirani
12-07-2010, 14:31
نرم افزاری در کار نیست ، دستگاه شما بریک شده رفته .

شما باید این رو داشته باشید :

یا یک چیپ دیگه که بتونه Homebrew ها رو مستقیم و قبل از بوت شدن سیستم ران کنه .

بعدش ISO مربوط به HBC رو رایت میکنید و از طریق اون چیپ اجرا میکنید .

بعدش با استفاده از برنامه هایی که NAND رو باز نویسی میکنند یک سیستم منوی قدیمی تر رو جایگزین میکنید .
مطمئن ترین راه استفاذه از برد جدیده؟

sonixax
12-07-2010, 14:49
مطمئن ترین راه استفاذه از برد جدیده؟

بله ، برد جدید در حقیقت یعنی یه ویی نو خریدن . ولی با قیمت کمتر . چون دیگه پول برد بلوتوث و درایو و موشن کنترل و کیس و آداپتور و ... روش حساب نمیشه .

درست مثل اینکه مادر بورد کامپیوتر خودتون رو عوض کنید .

mhadishirani
13-07-2010, 16:46
بله ، برد جدید در حقیقت یعنی یه ویی نو خریدن . ولی با قیمت کمتر . چون دیگه پول برد بلوتوث و درایو و موشن کنترل و کیس و آداپتور و ... روش حساب نمیشه .

درست مثل اینکه مادر بورد کامپیوتر خودتون رو عوض کنید .
میشه یه آموزش کامل برای وی سالم و ریختن بوت می بگید

sonixax
13-07-2010, 18:02
میشه یه آموزش کامل برای وی سالم و ریختن بوت می بگید

بوت می روی همه ویی ها به صورتی که 100% خیالتون راحت باشه نصب نمیشه .

در کل بوت میی به دو صورت IOS و Boot2 نصب میشه .

IOS زیاد مطمئن نیست ، ولی اگر به صورت Boot2 نصب کنید فقط اگر دستگاه بسوزه نمیشه کاریش کرد و هر مدل بریکی رو بر میگردونه .

طریقه نصب زیاد سخت نیست ، اینجا رو بخونید :

بعد از نصب بوت میی ، از روی NAND دستگاه توسط این آموزش بک آپ میگیرید :

و هر وقتی که دستگاه بریک شد از طریق همین آموزش برش میگردونید به روز اول .

mhadishirani
23-07-2010, 12:35
بوت می روی همه ویی ها به صورتی که 100% خیالتون راحت باشه نصب نمیشه .

در کل بوت میی به دو صورت IOS و Boot2 نصب میشه .

IOS زیاد مطمئن نیست ، ولی اگر به صورت Boot2 نصب کنید فقط اگر دستگاه بسوزه نمیشه کاریش کرد و هر مدل بریکی رو بر میگردونه .

طریقه نصب زیاد سخت نیست ، اینجا رو بخونید :

بعد از نصب بوت میی ، از روی NAND دستگاه توسط این آموزش بک آپ میگیرید :

و هر وقتی که دستگاه بریک شد از طریق همین آموزش برش میگردونید به روز اول .
من باز اوومدم .
آقا باید همون فایلی که توی این صفحه هست رو دانلود کنم:
bootmii.org\downloads

sonixax
23-07-2010, 16:45
من باز اوومدم .
آقا باید همون فایلی که توی این صفحه هست رو دانلود کنم:
bootmii.org\downloads

از چه سیستم منویی استفاده میکنید ؟

بگید تا بهتون بگم کدوم رو دانلود کنید .

mhadishirani
24-07-2010, 09:28
منظورتون اکه ریجن باشه که کره ای.ورژن آپدیت هم همون 4.3 که بریکش کرد
ولی فعالا ویم خرابه دارم دانلود میکنم فایلش هاشو و اطلاعات جمع میکنم.
شاید امروز برم درستش کنم.
نمیشه بدون ماد چیپ و برد جدید با همین نرم افزار درستش کرد؟

sonixax
24-07-2010, 16:23
منظورتون اکه ریجن باشه که کره ای.ورژن آپدیت هم همون 4.3 که بریکش کرد
ولی فعالا ویم خرابه دارم دانلود میکنم فایلش هاشو و اطلاعات جمع میکنم.
شاید امروز برم درستش کنم.
نمیشه بدون ماد چیپ و برد جدید با همین نرم افزار درستش کرد؟

روی Wii بریک شده که نمیتونید برنامه ای نثب کنید ، چون اصلا کار نمیکنه .

شما باید اول به سیستم دسترسی داشته باشید بعد . البته این مدل بریکی که شما شدید با مراجعه به خود نینتندو و پرداخت جریمه 50 یورویی درست میشه . ولی تمام سیو هاتون و برنامه هایی که قبلا نصب داشتید هم میپره .

mhadishirani
24-07-2010, 17:51
روی Wii بریک شده که نمیتونید برنامه ای نثب کنید ، چون اصلا کار نمیکنه .

شما باید اول به سیستم دسترسی داشته باشید بعد . البته این مدل بریکی که شما شدید با مراجعه به خود نینتندو و پرداخت جریمه 50 یورویی درست میشه . ولی تمام سیو هاتون و برنامه هایی که قبلا نصب داشتید هم میپره .
اونا مهم نیست او ایران نمایندگی نینتندو هست؟

sonixax
24-07-2010, 19:23
اونا مهم نیست او ایران نمایندگی نینتندو هست؟

نمیدونم ، شاید باشه .

ولی کار از کار گذشته و شما با نرم افزار خالی نمیتونید آنبریک کنید .

sonixax
27-07-2010, 18:00
به سلامتی ، سیستم منوی 4.3 هم در کمتر از یکی دو ماه هَک شد ! :27:

برنامه هاش رو میتونید از اینجاها بگیرید .

starblue7750
31-07-2010, 13:20
سلام
Wii کلا چند نوع و قيمتاش چنده؟
و اين دستگاه هاي اضافي که داره اونا چنده؟

MobinS
05-08-2010, 11:45
چند تا سوال دارم :
1- شنیدم دسته های این کنسول خیلی معروفن اینطوره؟ می گن دسته هاش حس داره و مثلا وصل می کنی به دستت و مشت می زنی ، تو بازی هم مشت می زنه ، یا مثلا تفنگ داره و... این طوریه؟ قیمت دسته هاش گرونه؟ یا تو خودش داره وقتی می گیریم؟
2- قیمت کنسول 320 هزار تومنه؟ با دستش؟
3- می گن منو wii J هم انگلسیه! درسته؟ پس دیگه کی میره wii us بگیره؟
4- اگه من یدونه wii j بگیرم که منوش انگلیسی باشه ، همه بازیا روش اجرا می شن؟ باید کاری کنم تا اجرا بشن؟
5- کار خاصی باید کرد واسه اجرای بازی؟ یا نه مثلا کنسول رو می خری و بازیشو هم می خری و اجرا می کنی؟
ممنون میشم جواب بدین.
6- دسته های بازیش چیان؟ یکی تفنگه ، یکی دسته خودش که مثل کنترله ، یکی که میری روش راه میری و می دویی ، یکی بلن گوییه ، یکی فرمونه ... دیگه چیان؟ می تونین لیست کاملشون رو همراه با قیمت و اسم بگین؟

MobinS
05-08-2010, 11:50
و یه سوال دیگه ، wii رو چی می خونین؟؟؟؟ "دبلیو آی آی" ، یا "وی"؟؟

valapeji
05-08-2010, 12:01
و یه سوال دیگه ، wii رو چی می خونین؟؟؟؟ "دبلیو آی آی" ، یا "وی"؟؟
وی:20: wii

MobinS
05-08-2010, 12:18
چند تا سوال دارم :
1- شنیدم دسته های این کنسول خیلی معروفن اینطوره؟ می گن دسته هاش حس داره و مثلا وصل می کنی به دستت و مشت می زنی ، تو بازی هم مشت می زنه ، یا مثلا تفنگ داره و... این طوریه؟ قیمت دسته هاش گرونه؟ یا تو خودش داره وقتی می گیریم؟
4- اگه من یدونه wii j بگیرم که منوش انگلیسی باشه ، همه بازیا روش اجرا می شن؟ باید کاری کنم تا اجرا بشن؟
5- کار خاصی باید کرد واسه اجرای بازی؟ یا نه مثلا کنسول رو می خری و بازیشو هم می خری و اجرا می کنی؟
ممنون میشم جواب بدین.
6- دسته های بازیش چیان؟ یکی تفنگه ، یکی دسته خودش که مثل کنترله ، یکی که میری روش راه میری و می دویی ، یکی بلن گوییه ، یکی فرمونه ... دیگه چیان؟ می تونین لیست کاملشون رو همراه با قیمت و اسم بگین؟

اینو هم جواب بدین دیگه ، فوری جواب می خوام!

J A V I D
05-08-2010, 14:37
چند تا سوال دارم :
ممنون میشم جواب بدین.

1- تو پکش یه دونه ریموت با یه نانچاک هست ، ریموت و نانچاک دسته هاشه ... و همنطور که خودتون فرمودید کار می کنه ! ریموت و نانچاک با هم حدود 60 الی 70 تومنه ... جدا جدا هم ریموت حدود 45 و نانچاک هم 25 الی 30 تومنه .
2 - والا قیمتش اصلا ثبات نداره تو ایران ولی از همین حدود 320 هزارتومن هست به بالا فرق خاصی هم با هم ندارن رجیون هاشون با هم فرق می کنه 320 کره ای ها هستن پالش که مال اروپاست فکر کنم بین 340 تا 380 باشه گرون ترین و کمیاب ترینشون هم US که مال آمریکاست بالا چهارصده معمولا ... قیمت های یه ماه پیشه قیمت روز ندارم ...
3 - منو ژاپنی ها انگلیسی نیست تو ایران هنرمندان خودشون روش منو انگیلیسی می ریزن در واقع فریم ور U می ریزن ...
4- کپی خور شده همه بازی ها رو اجرا می کنه مشکل ریجیون نداره ...
5- بسته به نوع کپی خورش داره اگه نرم افزاری باشه با نرم افزارش بازی ها رو اجرا می کنید اگه سخت افزاری باشه که دیسکو می ذارید توش اجرا می شه !
6 - اونا که شما می فرمایید لوازم جانبیه که جدا می تونید تهیه کنید ، مثلا اون تنفگه یه چیزه شبیه تفنگ که دسته توش جا می ره ، اونم که می رن روش و البته روش را نمی رن اسمش Wiifit هست قیمتشم از 65 تومن هست تا 170 تومن ! اینا هم با هم فرقی ندارن ! ولی اینجا یارانه قیمت ها اینجوریه !

MobinS
05-08-2010, 15:11
از کدوم سایت لوازم جانبیشو بخرم؟ یک سایت می تونید معرفی کنید که اکثر لوازم جانبیشو داشته باشه؟

J A V I D
05-08-2010, 17:56
پک هایی هست که لوازم جانبی این تریپی همش با هم تو یه پکه مثلا 35 تا چیز با هم تو یه پکه قیمت حدود 35 - 40 ه که اگه بخواید جدا جدا بگرید خیلی بالاتر در می اد مثلا همون تفنگه جدا حدود 15 تومنه !

سایت خاصی نمی شناسم ولی این سایت یه سری چیزاشو داره

MobinS
10-08-2010, 09:46
ا سوال دیگه دارم ، گرافیکش حدودا چنده؟ اندازه گرافیک 512 کامپیوتر هست؟

sonixax
10-08-2010, 16:06
ا سوال دیگه دارم ، گرافیکش حدودا چنده؟ اندازه گرافیک 512 کامپیوتر هست؟

از Ps2 بیشتر از 360 و ps3 کمتر .

MobinS
10-08-2010, 19:22
بچه ها من هر چی توی شهر خودمون گشتم جایی پیدا نکردم و همه کنسول فروش ها گفتن باید برین تهران بگیرین ، چند وقت دیگه می خوام برم تهران ، می تونین آدرس بدین که کجا wii میفروشه؟ قیمتش چقدره؟ وسائل جانبی وی هم داشته باشه تا از همونجا بگیرم.

J A V I D
10-08-2010, 20:25
برید میدان امام خمینی اون راسته همه دارن !

mhadishirani
11-08-2010, 10:06
آقا من دادم وی رو با بایوس برگردونن(بریک شده بود) گفتن که دستگاهم کره ای بوده ریجنش رو تبدیل کردن به uc برای همین بلد نیستن برگزدونن کسی بلده باید چیکار کنن تا درست بشه؟؟؟؟؟

sonixax
11-08-2010, 13:47
آقا من دادم وی رو با بایوس برگردونن(بریک شده بود) گفتن که دستگاهم کره ای بوده ریجنش رو تبدیل کردن به uc برای همین بلد نیستن برگزدونن کسی بلده باید چیکار کنن تا درست بشه؟؟؟؟؟

برید به دونه نو بخرید .

mhadishirani
11-08-2010, 16:16
برید به دونه نو بخرید .
دستت درد نکنه راهش رو پیدا کردم راهنماییت واقعا ارزنده بوووووود:13:

sonixax
11-08-2010, 16:37
دستت درد نکنه راهش رو پیدا کردم راهنماییت واقعا ارزنده بوووووود:13:

تهیه لوازمی که بتونید باهاش آنبریک کنید در ایران از خریدن یک وی نو گرون تر در میاد ، تازه همش توی 30% از مواقع میتونید ردیفش کنید .

برای همینه که میگم بیخیال شید . یه راه دیگه هم دارید و اون اینه که برد رو کامل عوض کنید که هزینش حدود 130 یورو میشه .

mhadishirani
11-08-2010, 17:41
تهیه لوازمی که بتونید باهاش آنبریک کنید در ایران از خریدن یک وی نو گرون تر در میاد ، تازه همش توی 30% از مواقع میتونید ردیفش کنید .

برای همینه که میگم بیخیال شید . یه راه دیگه هم دارید و اون اینه که برد رو کامل عوض کنید که هزینش حدود 130 یورو میشه .
دادم بیرون 50 تومن میگیره درست میکنه.

sonixax
11-08-2010, 18:06
دادم بیرون 50 تومن میگیره درست میکنه.

انشاالله که بتونه :10:

MobinS
11-08-2010, 22:36
بچه ها من می خوام بخرم ، ولی خودم نمی تونم ، می خوام بدم به یه مغازه ای واسم بگیره. اولا از سایت فروشگاه اینترنتی بگیرم بهتره یا از مغازه؟ اگه مغازه بود میشه آدرس + تلفن شو بهم بدین ،اگر هم سایت بود آدرسشو بدین؟؟؟؟ هر جا که یک وی سالم و کپی خور باشه ، و البته از همه مهمتر ، آرزون تر ، ممنون میشم کمکم کنید!

J A V I D
11-08-2010, 22:50
من می تونم شماره چند تا مغازه دار رو که به شهرستان هم کنسول می فرستن در اختیارتون بذارم ولی لازم بذکره که من هیچگونه مسئولیتی در قبالش قبول نمی کنم ، یعنی یک در ملیون پول دادید چیزی نفرستادن یا کنسول خراب بود اینا به من ربطی نداره اگه می خواید بگید تو پیغام خصوصی براتون چندین شماره و آدرس ارسال کنم .

MobinS
13-08-2010, 20:37
بچه ها من 400 تومن پول واسه خرید وی دارم ، من می خوام وقتی دوستام اومدن خونمون چندتا بازی باهم بکنیم ، به نظرتون wii sport kit خوبه واسه خرید؟ اگه بخوام دونفره بازی کنیم اینا رو نیاز دارم؟ :
wii sport resort
wii sport kit (دوتا)
آره؟ درسته؟ اینا خوبن یا چیز دیگه ای بگیرم بهتره؟

sonixax
13-08-2010, 20:42
بچه ها من 400 تومن پول واسه خرید وی دارم ، من می خوام وقتی دوستام اومدن خونمون چندتا بازی باهم بکنیم ، به نظرتون wii sport kit خوبه واسه خرید؟ اگه بخوام دونفره بازی کنیم اینا رو نیاز دارم؟ :
wii sport resort
wii sport kit (دوتا)
آره؟ درسته؟ اینا خوبن یا چیز دیگه ای بگیرم بهتره؟

اونها یک مشت پلاستیک بیشتر نیست ، ولی باعث میشه بیشتر لذت ببرید .

MobinS
13-08-2010, 22:48
اونها یک مشت پلاستیک بیشتر نیست ، ولی باعث میشه بیشتر لذت ببرید .

منظورتون چیه؟ پس به نظر شما چی بهتره بگیرم؟

sonixax
13-08-2010, 23:16
منظورتون چیه؟ پس به نظر شما چی بهتره بگیرم؟

به نظر من وی فیت + رو بگیرید .

MobinS
13-08-2010, 23:54
مگه wii sport kit اینطوری نیست که مثلا چوب گلفشو تکون میده و توی بازی هم تکون میخوره؟مثلا دوتا از اون بسته رو بگیرم مگه نمیشه دونفره بازی کرد؟ مثلا شمشیرشو حرکت بدیم توی بازی هم حرکت کنه و بازی کنیم ،مگه اینطوری نیست؟

sonixax
13-08-2010, 23:57
مگه wii sport kit اینطوری نیست که مثلا چوب گلفشو تکون میده و توی بازی هم تکون میخوره؟مثلا دوتا از اون بسته رو بگیرم مگه نمیشه دونفره بازی کرد؟ مثلا شمشیرشو حرکت بدیم توی بازی هم حرکت کنه و بازی کنیم ،مگه اینطوری نیست؟

اون چوب گلف یک تیکه پلاستیکه که سر وی موت اضافه میشه و بدون اون هم میتونید همون طوری بازی کنید . البته قیمتی هم نداره این ست همش 10 یورو هست .

MobinS
14-08-2010, 00:35

منظورم اینطوریه ، با ریموت های خودش میشه اینطوری بازی کرد؟مثلا دوستام اومدن باهم تنیس مثلا بزنیم ، میشه دیگه آره؟واسه این کار هم دوتا ریموت و دوتا موشن پلاس میشخواد دیگه ، آره؟ (نونچاکم بگیرم یا نه؟) بعدش همه ی بازی های اسپرت رو میشه اینطوری بازی کرد؟

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:33 AM ----------

Prince of Persia- The Forgotten Sands هم رو ویی اومده یا تو اون سایت الکی نوشته؟ گرافیکش چطوریه؟؟

sonixax
14-08-2010, 01:01

منظورم اینطوریه ، با ریموت های خودش میشه اینطوری بازی کرد؟مثلا دوستام اومدن باهم تنیس مثلا بزنیم ، میشه دیگه آره؟واسه این کار هم دوتا ریموت و دوتا موشن پلاس میشخواد دیگه ، آره؟ (نونچاکم بگیرم یا نه؟) بعدش همه ی بازی های اسپرت رو میشه اینطوری بازی کرد؟

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:33 AM ----------

Prince of Persia- The Forgotten Sands هم رو ویی اومده یا تو اون سایت الکی نوشته؟ گرافیکش چطوریه؟؟

بله میشه ، در حقیقت اون پلاستیک ها کار خاصی نمیکنند فقط قیافه کنترلر رو عوض میکنند ، گرافیک شاهزاده هم بد نیست خوبه به نظر من گیم پلیش از مال PSP , 360 , ps3 هم بهتره .

MobinS
14-08-2010, 01:16
این ویی که من می خرم همراش یک ریموت داره فقط؟ یعنی اگه بخوام دو نفه بازی کنیم باید اینا رو بخرم :
1- یک جا یکریموت با موشن پلاس می داد 65 هزار تومن
2- یکموشن پلاس تا وصل کنم سر ریموت 35 هزار تومن
واسه اول کار اینا خوبه؟ یا موشن پلاس نگیرم ، میشه یک راهنماییم کنید ، واسه وسایل اضافی پولم حداکثر 100 تومنه ، 80 تومن بشه عالیه ، میشه رهنماییم کنید/؟

sonixax
14-08-2010, 01:21
این ویی که من می خرم همراش یک ریموت داره فقط؟ یعنی اگه بخوام دو نفه بازی کنیم باید اینا رو بخرم :
1- یک جا یکریموت با موشن پلاس می داد 65 هزار تومن
2- یکموشن پلاس تا وصل کنم سر ریموت 35 هزار تومن
واسه اول کار اینا خوبه؟ یا موشن پلاس نگیرم ، میشه یک راهنماییم کنید ، واسه وسایل اضافی پولم حداکثر 100 تومنه ، 80 تومن بشه عالیه ، میشه رهنماییم کنید/؟

باهاش بهتون یک وی موت و یک نانچاک میدهند ، اگر از این سیاه ها باشه یه موشن پلاس هم میدهند .

موشن پلاس برای Wiisport جدیده خوبه ، بگیرید بهتره .

MobinS
14-08-2010, 12:44
یک سوال ، این جا چطوره واسه خرید ؟:

نوشته فقط بازی های اوریجینال باز میشن ، اگه کپی خورش کنیم درست میشه؟ یعنی اگه اینو بخرم ،بدم 10 تومن کپی خورش کنن ، همه بازیا رو مشناسه و مشکل نداره؟

J A V I D
14-08-2010, 19:15
من این همه شماره تلفن آدرس الکی فرستادم براتون پس ، اونا کپی خور شده هم براتون می فرستن حالا شما بخوای از اینجا بخری اوریجینال بفرسته شما می گی تو شهرتون هیچکی نمی فروشه کجا می خواید بدید کپی خورش کنن !!!

MobinS
14-08-2010, 19:44
آخه اونایی که گفتین همه قیمتا بالای 360 هزار تومن بود!

MobinS
14-08-2010, 23:15
آقا جاوید ، چرا می گید فروشگاه فتحی رو توصیه نمی کنم؟ این که از همه جا ارزونتر میده!

MobinS
15-08-2010, 15:50
آقا جاوید جوابمونو بده دیگه!

MobinS
20-08-2010, 23:01
برای آنلاین بازی کردن باید چیکار کرد؟

sonixax
20-08-2010, 23:07
برای آنلاین بازی کردن باید چیکار کرد؟

توی خود بازی برای این کار منو داره . آنلان بازی کردنش هم مفت نمی ارزه .

MobinS
21-08-2010, 23:01
چرا مفت نیرزه؟

sonixax
21-08-2010, 23:09
چرا مفت نیرزه؟

چون ماکسیمم با 10 ساله ها طرفی :31:

mhadishirani
22-08-2010, 09:56
سلام
آقا این وی من بلاخره درست شد.
یه راهنمای فارسی برای من مینویسی برای استفاده و نصب برنامه ی بوت می و پری لودر

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

سلم تنیس هم من یدست زدم حریف خیلی قدر بود اشکم در اومد

sonixax
22-08-2010, 16:47
سلام
آقا این وی من بلاخره درست شد.
یه راهنمای فارسی برای من مینویسی برای استفاده و نصب برنامه ی بوت می و پری لودر

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

سلم تنیس هم من یدست زدم حریف خیلی قدر بود اشکم در اومد

ورژن سیستم منوی شما چنده ؟ نصب بوت می و HBC ریسکش بالاست اگر فکر میکنید حتی 1% ممکنه وسط کار دچار استباه بشید بدید به یه نفر که قبلا بارها این کار رو انجام داده ، ولی اکر همچین فکری نمیکنید من میتونم راهنماییتون کنم .

کدوم تنیس رو آنلاین زدید ؟

mhadishirani
22-08-2010, 16:51
ورژن سیستم منوی شما چنده ؟ نصب بوت می و HBC ریسکش بالاست اگر فکر میکنید حتی 1% ممکنه وسط کار دچار استباه بشید بدید به یه نفر که قبلا بارها این کار رو انجام داده ، ولی اکر همچین فکری نمیکنید من میتونم راهنماییتون کنم .

کدوم تنیس رو آنلاین زدید ؟
گرند اسلم (یا تو همین مایه ها بود). امکان اشتباه که هست ولی بیزحمت شما بگو من اگه دیدم خیلی سخته بیخیال میشم میدم بیرون

sonixax
22-08-2010, 17:00
گرند اسلم (یا تو همین مایه ها بود). امکان اشتباه که هست ولی بیزحمت شما بگو من اگه دیدم خیلی سخته بیخیال میشم میدم بیرون

خوب راستش من آموزش فارسی دم دست ندارم ، وضعیت انگلیسیتون چه طوریاست ؟

سیستم منوتون رو هم حتما باید بدونم ، برید توی ستینگ بالا سمت راست مینویسه .

mhadishirani
22-08-2010, 17:06
وی رو فردا میرم میگیرم اگه سخته بگم برام نصب کنه بوت می

sonixax
22-08-2010, 17:11
وی رو فردا میرم میگیرم اگه سخته بگم برام نصب کنه بوت می

اگر خودش میکنه که این کار رو بکنید ، فقط بپرسید بوت می روی حالت بوت 2 نصب شده یا IOS چون تومنی 100 تومن فرقشه .

mhadishirani
24-08-2010, 04:02
سلام آقا
انگلیسیم بد نیست ولی وقت خوندنش رو ندارم.
بی زحمت یه آموزش برای نصب بوت می و بک آپ(برای ورژن 4.3 u بدین) بدین. ممنون

---------- Post added at 04:58 AM ---------- Previous post was at 04:55 AM ----------

به سلامتی ، سیستم منوی 4.3 هم در کمتر از یکی دو ماه هَک شد ! :27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه هاش رو میتونید از اینجاها بگیرید .
اینم چه جوری استفاده کنم.
این فقط بوت میه یا برای بازی هم باید استفاده شه. چون حالا که وی من آنبریک شده دیگه بازی کپی نمیاره و ورژنش هم 4.3 هستش.
ماد چیپ هم توش هست. ممنون

---------- Post added at 05:02 AM ---------- Previous post was at 04:58 AM ----------

چقد سوال میپرسم شرمنده.
بعد میشه وی رو دانگرید کرد؟؟؟؟؟
اگه میشه یه آموزش فارسی بزارید
پیشاپیش ممنون
سوال آخر هم اینکه برای ورژن 4.3 چجوزی HBC نصب کنم؟؟؟

sonixax
24-08-2010, 18:29
سلام آقا
انگلیسیم بد نیست ولی وقت خوندنش رو ندارم.
بی زحمت یه آموزش برای نصب بوت می و بک آپ(برای ورژن 4.3 u بدین) بدین. ممنون

---------- Post added at 04:58 AM ---------- Previous post was at 04:55 AM ----------

اینم چه جوری استفاده کنم.
این فقط بوت میه یا برای بازی هم باید استفاده شه. چون حالا که وی من آنبریک شده دیگه بازی کپی نمیاره و ورژنش هم 4.3 هستش.
ماد چیپ هم توش هست. ممنون

---------- Post added at 05:02 AM ---------- Previous post was at 04:58 AM ----------

چقد سوال میپرسم شرمنده.
بعد میشه وی رو دانگرید کرد؟؟؟؟؟
اگه میشه یه آموزش فارسی بزارید
پیشاپیش ممنون
سوال آخر هم اینکه برای ورژن 4.3 چجوزی HBC نصب کنم؟؟؟

چه خبر خوبی که ویتون آنبریک شده .

خوب برای نصب بوت می روی 4.3 کار خاصی نباید بکنید ، فقط کافیه فایلهاش رو روی SD کپی کنید و بعد وارد اس دی بشید از اون پایین ، بعد یه سوال میاد که اجرا کنه برنامه نصب رو یا نه و شما میزنید Yes . همزمان باهاش 3 تا برنامه مختلف نصب میشه :

HBC
بوت میی
و برنامه ای برای اجرای DVD
که باید هر 3 تاش رو نصب کنید ، خودش راهنمایی میکنه .

دانگرید هم میشه کرد ولی نکنید بهتره چون باز بریک میکنید . الان هم سیستم منوی 4.3 کامل -- شده .

HBC هم که همون طوری که گفتم با بوت می نصب میشه . فقط خیلی باید دقت کنید ، به نظر من بهتره بدید بیرون براتون انجام بدند .

mhadishirani
24-08-2010, 18:44
چه خبر خوبی که ویتون آنبریک شده .

خوب برای نصب بوت می روی 4.3 کار خاصی نباید بکنید ، فقط کافیه فایلهاش رو روی SD کپی کنید و بعد وارد اس دی بشید از اون پایین ، بعد یه سوال میاد که اجرا کنه برنامه نصب رو یا نه و شما میزنید Yes . همزمان باهاش 3 تا برنامه مختلف نصب میشه :

HBC
بوت میی
و برنامه ای برای اجرای DVD
که باید هر 3 تاش رو نصب کنید ، خودش راهنمایی میکنه .

دانگرید هم میشه کرد ولی نکنید بهتره چون باز بریک میکنید . الان هم سیستم منوی 4.3 کامل -- شده .

HBC هم که همون طوری که گفتم با بوت می نصب میشه . فقط خیلی باید دقت کنید ، به نظر من بهتره بدید بیرون براتون انجام بدند .
دقت که میکنم ولی مطمئنی درست نصب میشه؟؟؟
آخه فروم های خارجی خوندم گفته بودن بازی های ارجینال میخواد

sonixax
24-08-2010, 19:05
دقت که میکنم ولی مطمئنی درست نصب میشه؟؟؟
آخه فروم های خارجی خوندم گفته بودن بازی های ارجینال میخواد

بله نصب میشه - و برای همینه که میگم بدید بیرون چون ایندیانا جونز یا سوپر اسمش براس میخواد :

mhadishirani
24-08-2010, 19:50
بله نصب میشه - و برای همینه که میگم بدید بیرون چون ایندیانا جونز یا سوپر اسمش براس میخواد :

روشی برای دانگرید نیست(یا کلا راحی که دیسک بازی نخواد)؟؟؟؟؟
آخه اران دیسکاش گیر نمیاد کهههه

sonixax
24-08-2010, 20:34
روشی برای دانگرید نیست(یا کلا راحی که دیسک بازی نخواد)؟؟؟؟؟
آخه اران دیسکاش گیر نمیاد کهههه

دانگرید هم بخواید بکنید اول باید HBC نصب کنید .

MobinS
24-08-2010, 20:59
بچه ها من رفتم تو آمازون دات کام قیمت ویی رو دیدم ، فقط 200 دلار بود!!!!!!!!! خیلی **** سوخت! چرا اینا میدن 320 تومن؟ قیمت کپی خور کردن هم دیدم میدن 20 تومن. 25000 تومن هم هزینه ی پست میشه ، رو هم میشه 270 دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این کار بهتر نیست؟؟؟؟؟ سایتی مشناسین که از آمازون خرید کنه واسه آدم بیاره ایران؟

MobinS
25-08-2010, 09:11
چرا کسی جواب نمیده؟

MobinS
25-08-2010, 16:59
من تو یه سایت قیمت گرفتم ، از امازون بعد از 25 روز میارن در خونه با 265 هزار تومن! اگه بیارم ببرم تهران ک÷ی خورش کنم همه چیز ردیفه؟؟؟؟؟

mhadishirani
25-08-2010, 17:26
من تو یه سایت قیمت گرفتم ، از امازون بعد از 25 روز میارن در خونه با 265 هزار تومن! اگه بیارم ببرم تهران ک÷ی خورش کنم همه چیز ردیفه؟؟؟؟؟
فکر کنم با ورژنش به مشکل بخوری.
چون اگه 4.3 باشه نمیتونی کپی خورش کنی

sonixax
25-08-2010, 18:59
فکر کنم با ورژنش به مشکل بخوری.
چون اگه 4.3 باشه نمیتونی کپی خورش کنی

راستی آقا شما اگر فقط برات اجرای بازی کپی مهمه و نصب Homebrew مهم نیست میتونید یک Flatmii Fusion یا Wiikey Fusion بخرید و بازی ها رو مستقیم از روی SD بچپونید توی دیسک چنل و خیلی راحت اجرا کنید .

MobinS
25-08-2010, 21:09
پس نگیرم بهتره ، آره؟

J A V I D
25-08-2010, 21:35
من توصیه می کنم شما کلا نخری این کنسول رو ، دوست عزیز یه کنسول خریدن که اینقدر فکر کردن اینور اون ور کردن نداره شما بخوای خونه بخری چیکار می کنی ، اونم که می گی از آمازون بخری شما تو ایران داری زندگی می کنی از تهران برات پست کنن ممکنه دستت نرسه بعد از اونجا مطمئنی می رسه دستت تازه شما هزینه گمرکی رو حساب نکردی رو کنسول !!! خیلی چیزا تو خارج ارزون تر از ایرانه ! ولی ایران کلا یه سیاره ای خارج از منظومه شمسی حساب می شه یه جورایی !!!

اینقدر سخت نگرید ...

MobinS
25-08-2010, 22:13
من واسه خودم نمی خوام عزیزم! واسه مغازه یکی از دوستان می خوام ، کارش همینه ، می خوام ببینم واسش سوده یا نه!

sonixax
25-08-2010, 22:38
من واسه خودم نمی خوام عزیزم! واسه مغازه یکی از دوستان می خوام ، کارش همینه ، می خوام ببینم واسش سوده یا نه!

بدید مسافر براتون بیاره ، از همه چی صرفش بیشتر گمرکی هم توی سرش نمیخوره ، فقط باید یه فکری به حال جعبش بکنید :31:

A.N.A.P
26-08-2010, 02:39
بدید مسافر براتون بیاره ، از همه چی صرفش بیشتر گمرکی هم توی سرش نمیخوره ، فقط باید یه فکری به حال جعبش بکنید :31:
میلاد تو اینور نمیای :31: ؟؟؟

sonixax
26-08-2010, 02:53
میلاد تو اینور نمیای :31: ؟؟؟

مگه از جونم سیر شدم ؟ :31:

mhadishirani
26-08-2010, 11:27
راستی آقا شما اگر فقط برات اجرای بازی کپی مهمه و نصب Homebrew مهم نیست میتونید یک Flatmii Fusion یا Wiikey Fusion بخرید و بازی ها رو مستقیم از روی SD بچپونید توی دیسک چنل و خیلی راحت اجرا کنید .
نه بابا.
من تا بوت می نریزم بازی نمیکنم.
بازیکنم دوباره برک یشه؟؟؟؟؟؟

mhadishirani
26-08-2010, 12:19
راستی برای هم بو فقط سیو میخواد هاا.
اگه کسی سیو داره دریغ نکنه

sonixax
26-08-2010, 17:20
نه بابا.
من تا بوت می نریزم بازی نمیکنم.
بازیکنم دوباره برک یشه؟؟؟؟؟؟

با Flatmii نه بریک نمیشید ، چون HBC در کار نیست و به جز بازی چیز دیگه ای اجرا نمیکنید . فقط آپدیت نباید بکنید .

mhadishirani
26-08-2010, 17:44
با Flatmii نه بریک نمیشید ، چون HBC در کار نیست و به جز بازی چیز دیگه ای اجرا نمیکنید . فقط آپدیت نباید بکنید .
حتما مموری میخواد؟؟
آخه من مموری 4 گیگ ندارم.
راه دیگه ای نداره

sonixax
26-08-2010, 18:21
حتما مموری میخواد؟؟
آخه من مموری 4 گیگ ندارم.
راه دیگه ای نداره

Flatmii Fusion حتما مموری میخواد ، WiikeyFusion هم حتما مموری میخواد ولی اولی مینی میخواد و دومی معمولی .

البته اگر درایوتون قدیمی باشه بدون مموری هم میتونید بازی کنید .

mhadishirani
26-08-2010, 21:39
Flatmii Fusion حتما مموری میخواد ، WiikeyFusion هم حتما مموری میخواد ولی اولی مینی میخواد و دومی معمولی .

البته اگر درایوتون قدیمی باشه بدون مموری هم میتونید بازی کنید .
بهترین راه اینه که با دیسک کپی خورش کنم دیگه؟؟
شما نیمتونی کرک شده ی بازی رو برام سیو کنی بفرستی من کرک کنم دستگاه رو جون دیسک نمیخواد فقط سیو میخواد

sonixax
26-08-2010, 21:51
بهترین راه اینه که با دیسک کپی خورش کنم دیگه؟؟
شما نیمتونی کرک شده ی بازی رو برام سیو کنی بفرستی من کرک کنم دستگاه رو جون دیسک نمیخواد فقط سیو میخواد

بازی های ویی که کرک نمشند ! شما فایل ایزو بازی رو میریزید توی مموری یا هارد و اجرا میکنید .ولی برای این کار باید HBC نصب کنید که روی مال شما به خاطراینکه بازی اوریج ندارید و سیستم منوتون 4.3 هست نمیشه برای همین باید از مود چیپ استفاده کنید .

mhadishirani
26-08-2010, 22:18
بازی های ویی که کرک نمشند ! شما فایل ایزو بازی رو میریزید توی مموری یا هارد و اجرا میکنید .ولی برای این کار باید HBC نصب کنید که روی مال شما به خاطراینکه بازی اوریج ندارید و سیستم منوتون 4.3 هست نمیشه برای همین باید از مود چیپ استفاده کنید .
شما دانلود میکنی ما باید از مغازه بخریم بازی رو.من مود یپ هم دارم ولی بازی روش نمیاد.میشه hbc رو روی منوی 4.3 با استفاده از سیو بازی ران کرد

sonixax
26-08-2010, 22:35
شما دانلود میکنی ما باید از مغازه بخریم بازی رو.من مود یپ هم دارم ولی بازی روش نمیاد.میشه hbc رو روی منوی 4.3 با استفاده از سیو بازی ران کرد

مود چیپ شما از اون قدیمی هاست ، شما باید Flatmii Fusion که خودش یه نوع مد چیپه بخرید و ایزو بازی رو مونت کنید توی دیسک چنل این طوری کنسول فکر میکنه دارید بازی اورجینال میذارید و حتی میتونید جیمز باند یا سوپر اسمش رو جای بازی اورجینال به دستگاه حالی کنید و HBC رو هم نصب کنید . غیر از این هیچ راه دیگه ای ندارید .

MobinS
26-08-2010, 23:35
میگنواسه ایکس باکس یه دوربین میاد که با وصل کردن سیم به خودمون همه حرکاتمونو کنترل می کنه! درسته؟ اگه این طور باشه ایکس باکس الویت پیدا نمی کنه به ویی؟

sonixax
26-08-2010, 23:37
میگنواسه ایکس باکس یه دوربین میاد که با وصل کردن سیم به خودمون همه حرکاتمونو کنترل می کنه! درسته؟ اگه این طور باشه ایکس باکس الویت پیدا نمی کنه به ویی؟

سیم ؟
شما فقط میری جلوی کینکت وای میسی خودش اسکن میکنه بدنتون رو نه سیم میخواد نه هیچی هر شکلکی در بیاری سیستم میفهمه تازه قیافه و صداتون رو هم میتونه از دیگران تشخیص بده .

و اما در مورد سوالتون ، خیر پیدا نمیکنه PSMove هست که میزنه پدر Wii رو در میاره نه کینکت چون کینکت اصلا یه چیز دیگست .

MobinS
27-08-2010, 11:34
خوب اون بهتره یا نه؟ کینکنت رو می گم. با کدوم بیشتر میشه حال کرد؟ با کینکت بیشتر میشه حال کرد یا با وسایل ویی؟

mhadishirani
27-08-2010, 12:06
مود چیپ شما از اون قدیمی هاست ، شما باید Flatmii Fusion که خودش یه نوع مد چیپه بخرید و ایزو بازی رو مونت کنید توی دیسک چنل این طوری کنسول فکر میکنه دارید بازی اورجینال میذارید و حتی میتونید جیمز باند یا سوپر اسمش رو جای بازی اورجینال به دستگاه حالی کنید و HBC رو هم نصب کنید . غیر از این هیچ راه دیگه ای ندارید .
آقا این آموزشی که گذاشتی رو خوندم. یکی این که از کجا باید mod pack رو دانلود کنم؟؟؟ و یکی دیگه هم اینکه مگه وقتی بوت می رو نصب کردم نیاز به priiloader هم دارم؟؟

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

اگه میشه ترجمه میکنی برام چون میترسم اشتباه کنم و بریک بشم

sonixax
27-08-2010, 20:07
آقا این آموزشی که گذاشتی رو خوندم. یکی این که از کجا باید mod pack رو دانلود کنم؟؟؟ و یکی دیگه هم اینکه مگه وقتی بوت می رو نصب کردم نیاز به priiloader هم دارم؟؟

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

اگه میشه ترجمه میکنی برام چون میترسم اشتباه کنم و بریک بشم

Modpack توی همون سایت بخش دانلود بگردید هست ، پریلودر هم چون بوت می روی بوت 2 نصب میشه بله بهتره که نصب کنید .

mhadishirani
27-08-2010, 21:21
Modpack توی همون سایت بخش دانلود بگردید هست ، پریلودر هم چون بوت می روی بوت 2 نصب میشه بله بهتره که نصب کنید .
آقا آم.زش فارسی بزار دیگه

sonixax
27-08-2010, 21:54
آقا آم.زش فارسی بزار دیگه

»ن آموزش فارسی دم دست ندارم ، وقت تایپش رو هم ندارم . میخوای یه سری به بازی سنتر بزنید اونجا آموزش فارسی زیاد هست .

CATALONIA
28-08-2010, 09:46
سلام بر دوستان عزيز !‌
من يكي از فاميل ها كه حدود 6 سالش هست ميخوان براش يه كنسول بخرن ! از من پ سيدن چه كنسولي بخرن پيشنهاد Wii رو دادم .
1. به نظرتون اشتباه كردم ؟ انتخاب صحيح به نظرتون چيه ؟
2. حدود قيمتش الان تو ايران چقدره ؟
3.بازي هاش قيمتاشون چقدره ؟
4.كدوم ريجن بهتره ؟‌ يعني كار باهاش راحت تره ؟
5. من زمان خريد بايد چه چيز هايي رو چك كنم يا از فروشنده بخوام ؟

خيلي ممنون و متشكر ....

MobinS
28-08-2010, 12:16
1- به نظر خودم ویی پیشنهاد عالی هست!
2- 320 تومن
3- دی وی دی عادی هست ، 800 تومن پیدا میشه تا 1200
4- فرقی نداره ، همش کپی خوره ، منوشم انگلیسیه ، همین 320 ریجن J بخاطر قیمتش از همه بهتره
5- اول اینکه همراهش چه چیزهایی داره ، دوم اینکه کپی خور هست یا نه ، بعدشم ازش بخوا نرم افزاراشو بریزه .
حواست باشه که همراهش یک موشن پلاس + نانچاک همراه ریموت داشته باشه.

hasankachal
29-08-2010, 10:02
hbc چیه و به چه درد می خوره؟

MobinS
29-08-2010, 15:10
واااااای! فیلم پلی استیشن 3 موو رو دیدم )PS3 MOVE) واقعا بده!!!!!!!! کپ ریموت ویی هست! حتی شکلشم شبیه کنترله! کاملا کار تقلیدی ویی هست!!!!! من اگه به جای رئیس ویی بدم خودکشی میکردم! آخه این همه زحمت یک ایده ی عالی رو بدی بیرون بعد یکی دیگه بهاین راحتی بگیره خزش کنه!!!!!!!!!

sonixax
29-08-2010, 16:33
hbc چیه و به چه درد می خوره؟

به شما این امکان رو میده که برنامه هایی که ملت توی زیر زمین خونشون غنی کردند رو اجرا کنید :31:

hasankachal
03-09-2010, 03:14
میشه قاب wii رو عوض کرد؟

sonixax
03-09-2010, 23:10
میشه قاب wii رو عوض کرد؟

بله میشه ، خوبش هم میشه . قیمتی هم نداره .

TFK
06-10-2010, 17:14
كسي تو تهران جايي رو سراغ كه آرشيو بازي wii داشته باشه (كامل) و قيمت مناسب بده .....
همون لحظه هم تحويل بده....
نميخوام از اينترنت سفارش بدم ميخوام حضوري بخرم.....پشت شهرداري گشتم نبود.
اگه كسي جايي رو ميشناسه بگه...چميدونم پيغام خصوصي بده و از اين صحبتا.

J A V I D
06-10-2010, 20:16
کسی که آرشیو داره مطمئنا همون لحظه نمی تونه بهتون بده !!!

TFK
08-10-2010, 13:44
رايت كردنش كه كار 2 ديقست ولي منظورم اينه كه بازيهاي جديد رو هم بياره و آماده داشته باشه.

MobinS
08-10-2010, 15:14
مگه اینترنتی چیه؟ اینترنتی بگیر از این سایت :
bazikhane.com
فکر نکنم از این آرشیو بهتری بتونی جور کنی!

your_star
16-10-2010, 00:06
سلام بچه ها ببخشید اگه سوالام زیادی پیش پا افتاده ست.
من میخوام یه ویی بخرم اما هزار تا سوال تو ذهنم هست اگه میشه راهنمایی کنید:
1.گرافیکش در چه حدی هست؟
2.میشه راحت حملش کرد اینور اونور برد؟
3.بازیهاش کپی میشن یا گرونه؟
4.کنسول جدیدتری نینتندو میخواد جاش بده؟
5.اکثرا تو بازینما که میبینم بازیهاش ژاپنیه.راحت گیر میان یا فقط جاهای خاصی دارن
6.قیمتش چنده ؟گارانتی داره؟از کدوم مغازه هاا بگیرم(تهران یا رشت)بهتره؟
7.اینو بگیرم یا psp?
8.آخر هم این که ارزش خرید داره یا نه؟من خیلی تحقیق نکردم اما از موضوعات خاصی که واسه بازیهاش هست خوشم اومده(من رو پی سی گیمهای خفن کنسولها رو اجرا میکنم ولی اکثر عنوانای ویی اختصاصین)

sonixax
16-10-2010, 00:17
سلام بچه ها ببخشید اگه سوالام زیادی پیش پا افتاده ست.
من میخوام یه ویی بخرم اما هزار تا سوال تو ذهنم هست اگه میشه راهنمایی کنید:
1.گرافیکش در چه حدی هست؟
2.میشه راحت حملش کرد اینور اونور برد؟
3.بازیهاش کپی میشن یا گرونه؟
4.کنسول جدیدتری نینتندو میخواد جاش بده؟
5.اکثرا تو بازینما که میبینم بازیهاش ژاپنیه.راحت گیر میان یا فقط جاهای خاصی دارن
6.قیمتش چنده ؟گارانتی داره؟از کدوم مغازه هاا بگیرم(تهران یا رشت)بهتره؟
7.اینو بگیرم یا psp?
8.آخر هم این که ارزش خرید داره یا نه؟من خیلی تحقیق نکردم اما از موضوعات خاصی که واسه بازیهاش هست خوشم اومده(من رو پی سی گیمهای خفن کنسولها رو اجرا میکنم ولی اکثر عنوانای ویی اختصاصین)

1 - یه مقداری از Ps2 بیشتر .
2 - بله
3 - کپی میشند ، روی هارد هم میتونید بریزید و از روی هارد اجرا کنید ، من روی یک هار 70 تا بازی دارم .
4 - خیر
5 - نه نیست ، بازی هاش به همه زبانی هست .
6 - ایران رو نمیدونم ، اینجا 199 یورو .
7 - به نظر من این از PSP بهتره ، من هر دوش یا بهتره بگم همه کنسول های نسل جدید بجز DS رو دارم ، این از PSP بهتره .
8 - بله ارزش داره

your_star
16-10-2010, 10:23
1 - یه مقداری از Ps2 بیشتر .
2 - بله
3 - کپی میشند ، روی هارد هم میتونید بریزید و از روی هارد اجرا کنید ، من روی یک هار 70 تا بازی دارم .
4 - خیر
5 - نه نیست ، بازی هاش به همه زبانی هست .
6 - ایران رو نمیدونم ، اینجا 199 یورو .
7 - به نظر من این از PSP بهتره ، من هر دوش یا بهتره بگم همه کنسول های نسل جدید بجز DS رو دارم ، این از PSP بهتره .
8 - بله ارزش داره

مرسی دوست.
یعنی ممکنه بخاطر گرافیکش حالم گرفته شه؟
بعد هم این که کار باهاش راحته؟یعنی راحت میشه فرم ورش رو آپ کرد و اینها؟

ممنون از این که جواب میدی.

Hunter lord
16-10-2010, 14:39
مرسی دوست.
یعنی ممکنه بخاطر گرافیکش حالم گرفته شه؟
بعد هم این که کار باهاش راحته؟یعنی راحت میشه فرم ورش رو آپ کرد و اینها؟

ممنون از این که جواب میدی.

بازی های Wii انقدر باحالن که اصلا گرافیکشون به چشم نمی یاد .

نمونش Wii sport .

اگه گرافیک + گیم پلی می خوای

PS3 + MOVE فوق العاده میشه .

Move از نظر طراحی و عمل خیلی سر تر از دسته های Wii هستش .
گرافیک PS3 هم قابل تعریف نیست .

حالا انتخاب خودته و شرایطت .

در مورد فریم هم کار زیاد سختی نیست . فقط باید به یه چند تا نکته توجه کرد تا کنسول Break نشه .

Layken
16-01-2011, 16:54
سلام
دوستانی که از این کنسول عالی بهرهمند هستند حتما Kirby epick بازی کنن
من دیروز تونستم یه 2 ساعتی از گیم پلی این بازی رو تجربه کنم واقعا کیف داد...حتما بازی کنید..

mhadishirani
27-01-2011, 11:45
سلام
هنوز hbc بدو بازی برای 4.3u نیمده؟

ase_pase
11-03-2011, 23:43
سلام

واسه یکی از دوستانم از اون ور آب یک wii آوردن با چندتا از این وسیله های جانبیش .
کنسول دست نخورده هست و میخواد که بفروشه میشه بگین که کنسول رو با این وسایل چند میخرن و کجا بفروشه خوبه ؟

خود کنسول که سفید هست +zapper +نان چاک + درام + پد بازی dance dance revolution +شارژر دوتایی دسته های wii که توش دوتا باتری 2800 میلی آمپری هم هست + یک فرمون + یک هارد 320 گیگابایتی قابل حمل هیتاچی

sonixax
11-03-2011, 23:53
سلام

واسه یکی از دوستانم از اون ور آب یک wii آوردن با چندتا از این وسیله های جانبیش .
کنسول دست نخورده هست و میخواد که بفروشه میشه بگین که کنسول رو با این وسایل چند میخرن و کجا بفروشه خوبه ؟

خود کنسول که سفید هست +zapper +نان چاک + درام + پد بازی dance dance revolution +شارژر دوتایی دسته های wii که توش دوتا باتری 2800 میلی آمپری هم هست + یک فرمون + یک هارد 320 گیگابایتی قابل حمل هیتاچی

باندل بوده ؟ همه چی تمومه :31:

فقط میدونم به مغازه دار نفروشه چون بز خر میکنند .

ase_pase
12-03-2011, 14:47
خوب به کی بفروشه خوبه ؟ میخواد بده 360 بگیره.

J A V I D
12-03-2011, 15:41
اگه کل اینا رو بده یه پنجاه تومنم بذاره روش احتمالا بهش یه ایکس باکس آرکید بدن ! که البته مغازه دار تک تک اینا رو بفروشه اندازه دو تا ایکس باکس پول در می آره ...!

sonixax
12-03-2011, 18:19
خوب به کی بفروشه خوبه ؟ میخواد بده 360 بگیره.

یه نفر رو باید پیدا کنه دیگه - فقط مغازه دار بد جوری بز میخره .

J A V I D
12-03-2011, 20:24
البته من به هیچ عنوان توصیه نمی کنم الان کسی تو ایران ایکس باکس بخره متاسفانه کل ایکس باکس های آرکید موجود تو بازار استوکه ... اسلیم ها هم که کپی خور نمی شه اونایی هم که کپی خوره درایوش عوض شده خیلی عمر کنه سه ماهه !

اون وی رو برید تو این فروم هایی که بخش فروش دارن بذارید احتمالا خوب بتونید بفروشید ...

HESAM_5700
13-03-2011, 20:35
البته من به هیچ عنوان توصیه نمی کنم الان کسی تو ایران ایکس باکس بخره متاسفانه کل ایکس باکس های آرکید موجود تو بازار استوکه ... اسلیم ها هم که کپی خور نمی شه اونایی هم که کپی خوره درایوش عوض شده خیلی عمر کنه سه ماهه !

اون وی رو برید تو این فروم هایی که بخش فروش دارن بذارید احتمالا خوب بتونید بفروشید ...

ببخشيد استوك يعني چي؟؟

Alex Fera
23-03-2011, 01:23
ببخشيد استوك يعني چي؟؟

استوک به وسیله هایی گفته میشه که از بازار های خارجی وارد ایران میشن و دستگاه هایی هستن که قبلا استفاده شده و از رده خارج شدن یا خراب شدن یا به علت خرابی کارتون پس داده شدن و قاچاقچیان محترم هم اقدام به خرید و وارد کردن اونا میکنن چون نسبت به دستگاه آک ارزون تر هستند..............

sonixax
23-03-2011, 01:34
ببخشيد استوك يعني چي؟؟

در خلاصه ترین حالت استوک یعنی ت.خ.م.ی

Alex Fera
23-03-2011, 18:47
دقیقا" همین که میلاد گفت....................

mehran2190
13-04-2011, 09:53
سلام من می خواستم که یه wii مشکی uc بخرم چندتا سوال داشتم:
1- wii مشکی قیمتش چنده؟
2-wii مشکی فقط ریجن uc داره ؟
3-wii مشکی کپی خور میشه؟
4-بدون کپی خورش هم هست ؟ میشه خودم کپی خور نرم افزاریش کنم؟
5- همینطور که توی سایت اصلی wiiنوشته 2تا بازیهای wii sports ,wii sport resort و Plus Controller و One Nunchuk™ Controllerداخل جعبش هست؟
6-با تشکر

sonixax
13-04-2011, 16:39
سلام من می خواستم که یه wii مشکی uc بخرم چندتا سوال داشتم:
1- wii مشکی قیمتش چنده؟
2-wii مشکی فقط ریجن uc داره ؟
3-wii مشکی کپی خور میشه؟
4-بدون کپی خورش هم هست ؟ میشه خودم کپی خور نرم افزاریش کنم؟
5- همینطور که توی سایت اصلی wiiنوشته 2تا بازیهای wii sports ,wii sport resort و Plus Controller و One Nunchuk™ Controllerداخل جعبش هست؟
6-با تشکر

1 - حدود 190 یورو .
2 - خیر .
3 - بله میشه ، ولی بازی ها رو از روی هارد اجرا میکنه و دیسک کپی اجرا نمیکنه
4 - بله ، بله
5 - بله هست
6 - خواهش

7 - Wii من مشکی هست .

mehran2190
13-04-2011, 22:00
1 - حدود 190 یورو .

.

کسی قیمت توی ایران نداره؟

J A V I D
14-04-2011, 08:56
بین 380 تا 450 تومنه تو ایران ، متسفانه Wii تو ایران خیلی کمه ، بازی هاشم یکم سخت پیدا می شه تو بازار ولی تا دلتون بخواد لوازم جانبی هاش هست !!!!!!

mehran2190
14-04-2011, 13:51
بین 380 تا 450 تومنه تو ایران ، متسفانه Wii تو ایران خیلی کمه ، بازی هاشم یکم سخت پیدا می شه تو بازار ولی تا دلتون بخواد لوازم جانبی هاش هست !!!!!!

این قیمت کپی خور شده است یا نه؟

sonixax
14-04-2011, 16:39

جاوید جان بازی توی نت فت و فراوون ریخته ، همه ی هزینش یه اینترنتی چیزیه .

J A V I D
14-04-2011, 18:41
این قیمت کپی خور شده است یا نه؟

بله کپی خور ....

جاوید جان بازی توی نت فت و فراوون ریخته ، همه ی هزینش یه اینترنتی چیزیه .

میلاد جان بله تو اینترنت هست ولی اوضاع اینترنت ایران داغونه هر کسی براش امکان نداره که بازی ها رو دانلود کنه ، من خودم جزو کسانی بودم که چون می دونستم می تونم بازی هاشو دانلود کنم خریدم وگرنه نمی خریدم !!! من خودمم ترجیح می دم یه بازی رو بخرم تا دانلود کنم ، چون هزینه خریدش از هزینه ای که بابت اینترنت باید بدی برای دانلودش خیلی کمتر می شه !

TommyT
14-04-2011, 19:09
باندل بوده ؟ همه چی تمومه :31:

فقط میدونم به مغازه دار نفروشه چون بز خر میکنند .

من میخوام اگه هنوز هستش ... فقط Pm بدید چون کم سر میزنم

sonixax
14-04-2011, 19:17
میلاد جان بله تو اینترنت هست ولی اوضاع اینترنت ایران داغونه هر کسی براش امکان نداره که بازی ها رو دانلود کنه ، من خودم جزو کسانی بودم که چون می دونستم می تونم بازی هاشو دانلود کنم خریدم وگرنه نمی خریدم !!! من خودمم ترجیح می دم یه بازی رو بخرم تا دانلود کنم ، چون هزینه خریدش از هزینه ای که بابت اینترنت باید بدی برای دانلودش خیلی کمتر می شه !

داتک یه زمانی سرویس نا محدود داشت ، هنوز هم داره ؟ ماهی 24 تومن بود .

J A V I D
14-04-2011, 19:37
هنوزم داره 256 یک ماهه 79 هزار تومن ! که منم همین 256 داتک دارم ! هر جور حساب کنی خرید بازی با صرفه تره تا دانلودش ... 128 شم شده 42 هزار تومن !

Alex Fera
14-04-2011, 20:56
قیمت اینترنت در ایران واقعا بالاست............
برای 6 گیگ بازی باید 2 ساعت PC روشن باشه که در این صورت پول برق هم اضافه میشه،که الان دیگه همه وضعش رو میدونن چطوری شده.........

mehran2190
19-04-2011, 07:55
بله کپی خور ....

البته توی این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی های wii رو میفروشه
قیمتش مناسب فقط مشخص نیست که بازی ها درست اجرا میشه یا نه

mehran2190
12-05-2011, 09:58
سلام من یه wii خریدم که تو جعبش mution plus و wii sport و wii sport resort رو داره روش هم
neo gamma r9 beta 10 و homberew channel روش نصب ،ولی بازیهای خودش رو نمیاره یه بازی هم دانلود کردم روی dvd رایت کردم نیومد باید چکار کنم؟ راهی هست بازیهای خودش هم بیاد؟

sonixax
12-05-2011, 16:28
سلام من یه wii خریدم که تو جعبش mution plus و wii sport و wii sport resort رو داره روش هم
neo gamma r9 beta 10 و homberew channel روش نصب ،ولی بازیهای خودش رو نمیاره یه بازی هم دانلود کردم روی dvd رایت کردم نیومد باید چکار کنم؟ راهی هست بازیهای خودش هم بیاد؟

درایو Wii شما D3-2 هستش و دیسک کپی اجرا نمیکنه .
باید بازی ها رو بریزید روی هارد .

mehran2190
12-05-2011, 20:38
مشکل همون ریختن روی هارد چندتا نرم افزار دانلود کردم برای ریختن بازی دانلود شده مثل wiijmanager و wii game manager و بازی دانلود شده رو از iso به wbfs تبدیل می کنم ولی بازم بازی اجرا نمیشه usb loder gx 1.0 رو هم دانلود کردم ریختم روی فلش بعد رفتم تو hombrew chanel میگه لود کنم زدم لود ،لود میشه بعد یه شمارش معکوس میاد مینویسه waiting for hdd بعد که تموم میشه میگه usb device not found چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41::41: