PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تسک منیجر باز نمیشه

bakbari
22-04-2008, 13:15
آقا سلام . خداوکیلی یکی به دادم برسه. یه ویروس گرفته سیستمم تسک منیجر رو باز نمیکنه میگه ادمینیستریتور باید اجازه بده . جالبه تو خود ادمین هم همین رو میگه. در ضمن یاهو مسنجرم هم نمیتونه کانکت شه میگه بعدا تلاش کن. مرگ من کمک کنید.

*Batman*
22-04-2008, 13:26
برو به مسیر زیر تو رجیستری:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System

اونجا یه مقدار به نام DisableTaskMgr می بینی.(سمت راست)

روش دابل کلیک کن. مقدارش را از 1 به 0 تغییر بده و OK کن.

bakbari
22-04-2008, 14:28
آخه رجیستری رو هم بسته لامسب. Regedit رو که تو Run میزنم میگه اون توسط ادمینستریتور بسته شده
تو ادمین هم همینو میگه

lord_ashkan_z
22-04-2008, 16:11
مشكل شما از ويروس kazmeh_ghaze است. به تاپيك زير سر بزنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Batman*
22-04-2008, 16:17
سلام.

برای بازگرداندن رجیستری دو کار میشه کرد:

1-استفاده از دستور scanreg/restore

2-استفاده از یک برنامه (نرم افزار)

ببین من این برنامه رو قبلا درست کردم. چند تا کار مربوط به رجیستری انجام میده از جمله همین فعال و غیرفعال کردن رجیستری.

اول رجیستری را فعال کن.بعد Task Manager .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمطابق شکل زیر از گزینه Regedit استفاده کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود اصلاح شد

bakbari
22-04-2008, 20:01
بابا تو دیگه کی هستی. دستت درد نکنه . خیلی ماه بود واقعا دمت گرم . خیلی خیلی ممنونم ازت . ایشالا شب عروست دعوتم کن می ترکونم مجلستونو.

AminCo
08-08-2010, 19:32
این که موجود نیست

ITBoy
13-08-2010, 14:38
سلام
متاسفانه کامپیوتر منم دچار همین مشکله... هم ریجستری و هم تسک منیجرم میگه که توسط آدمین غیرفعال شده
لینک این برنامه ی جناب( *بت من) هم که خراب شده و ما دست خالی موندیم
لطفا کمک کنین

amin7459
13-12-2010, 21:13
ITBOY راست میگه یه فکری به حال ما به کنید

SURIV
14-12-2010, 02:25
ویروس های بسیاری هستن که رجیستری و task manager رو می بندن
اگه مشکل شما فقط این دو تا هست فایل زیر رو دانلود کنین:

دوتا فایل اجرایی توش هست یکی برای Taskmanager و یکی برای Regedit

توجه مهم: برای بعضی ویروسها ممکنه با اجرای این دو فایل هم نتونید از Taskmanager و Regedit استفاده کنید که دلیل اون اینه که ویروس تو حافظه مقیمه
برای اینکار به Safe mode برین و اونجا این فایلها رو اجرا کنین.

shahroz110
05-03-2011, 16:14
آقا مرسی واقعا ممنون خیلی جالب بود

neon1
16-09-2011, 11:02
سلام من یه نرم افزار پیدا کردم به نام rrt enterprise که مثل یه آنتی ویروسه و هر دو مشکل شمارو حل می کنه به علاوه مشکلات دیگه ای که این ویروس ها ایجاد می کنن.من خودم نصب کردم خیلی عالی جواب داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از مشکلات کاربران آلوده شدن به انواع ویروس است. این ویروسها طوری هستند که حتی با از بین بردن آنها اثرشان در ویندوز باقی می ماند. یکی از بهترین برنامه هایی که می تواند این اثرات را از بین ببرد برنامه RRT مخفف Remove Restrictions Tool است.

.

این برنامه مشکلات زیر را برطرف می کند:

پنهان شدن Folder Options
عدم نمایش فایلهای Hidden
غیر فعال شدن رجیستری
غیر فعال شدن Task Manager
تغییر Home Page مرورگر IE
بسته شدن ناگهانی Internet Explorer
غیر فعال شدن راست کلیک IE
غیر فعال شدن Internet Options
هدایت شما به صفحه ای دیگر در هنگام مرور اینترنت
غیر فعال شدن کنترل پنل
غیر فعال شدن msconfig
غیر فعال شدن Command Prompt
غیر فعال شدن منوی راست کلیک Taskbar
غیر فعال شدن جستجوی ویندوز
پنهان شدن دکمه Log off از منوی Start
غیر فعال شدن Shut Down
و …

نکات:
۱- این نسخه Enterprise است.
۲- به علت Enterprise بودن کلیه امکانات برنامه فعال است.
۳- برنامه در هنگام بستن به کنار ساعت می رود. می توانید با راست کلیک بر روی آیکون آن از امکانات آن استفاده کنید و یا از آن خارج شوید.
۴- می توانید با راست کلیک بر روی آیکون این برنامه در کنار دسکتاپ پیغام دادن اجرای آن در هنگام بالا آمدن ویندوز را غیر فعال کنید.
۵- این نسخه ک*ر*ک* شده است و نیازی به سریال و K-e-y-g-e-n و P-a-t-c-h و … ندارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود RRT Enterprise 5.0.0.16 با حجم ۱٫۸ مگابایت
لینک مستقیم ParsaSpace با قابلیت Resume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) **** دانلود از Mediafire با قابلیت Resume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
.
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پسورد برای Extract فایل ها:

A M ! N
18-09-2011, 18:27
سلام دوستان عزیز مثل اینکه جای من اینجا خالی بوده تا حالا چون این ویروسها در واقع عددی نیستن!:31:
2تا حالت داره این قضیه :
A:اگه رجیستری هم غیر فعال شده است: برنامه ی tune up utility رو دانلود و نصب می کنی
چون این برنامه ویرایشگر رجیستری رو داره داخلش در بخش registry editor از برنامه ی tune up utility به آدرس زیر میروی :
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System]
در سمت راست به دنبال کلید disable task manager می گردی و میبینی یه عدد به این شکل جلوش هست :
dword :00000001
و کل عددها باید 0 باشه ، یعنی هشت تا صفر بعد save میکنین و از ویرایشگر خارج میشی و کامپیوترو ریستارت میکنی.
مشکل حل شده است
B:رجیستری غیر فعال نشده است : خوب در اینجا به راحتی از گزینه ی run در استارت منو این رو تایپ میکنی :
regedit
و مراحل بالا را به همان شکل انجام میدی.
با تشکر از این تاپیک جالب...!