PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست بازیهای زیرمجموعه * بازیهای آنلاین و شبکه ای *

S a f a 6 4
22-04-2008, 10:09
این تاپیک فقط برای معرفی بازیهای آنلاین ایجاد شده

در این تاپیک شرح کوتاهی از هر بازی و چند تصویر از محیط بازی گذاشته میشه که به مرور زمان آپگرید و تکمیل میشه

.................................................. .................................................. ................................
در ضمن اگر دوستان تاپیک جدیدی باز میکنن که توش بازی جدیدی معری شده به من پیغام بدن تا به لیست اضافه کنم

S a f a 6 4
23-04-2008, 11:07
Tribal ٌWars بازی آنلاین جنگهای قبیله ای

میخوام یه بازی آنلاین زیبا رو معرفی کنم.این بازی استراتژیک هست و بسیار زیباست.برای کسانی که از بازیهای استراتژیک مدرن و جنگهای پیشرفته خسته شدن بسیار میتونه جالب و سرگرم کننده باشه و همونطور که از اسم بازی پیداست جنگ ها و ابزارها و سربازهای بازی مربوط به زمانهای قدیم هست.
شما می توانید این بازی را به صورت دایل آپ نیز بازی کنید ...

این بازی پر طرفدار طرین بازی آنلاین تو این انجمنه

Tribal ٌWars بازی آنلاین جنگهای قبیله ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 11:18
World Of WarCraft

این بازی یه بازی اینترنتی و به سبک RPG یا همون Role Playing Game هستش و شما در این بازی بعد از انتخاب نوع کاراکترتون ( مرد یا زن / HUnter, Warrior, Mage,.... ) می تونین وارد بازی بشین
در بازی دو گروه وجود دارند :
1- Alliance ها که شامل Human - NightElf - Gnome - Dwarf - Deraeni میشه
2- Horde ها که شامل Orc - Undead - Tauren - Troll - BloddElf میشه
این دو گروه سالیان سال هست که با هم در حال جنگ هستن

کسانی که بازی Warcraft3 رو انجام داده باشن خیلی سریع تر می تونن با این بازی رابطه برقرار کنن
.................................................. ......

یکی از مشهور ترین بازیهای آنلان جهان

البته این بازی احتیاج به نصب داره

آموزش و ارائه World Of WarCraft ( پر طرفدار ترین بازی تاریخ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 11:27
hattrick

خوب دوستان فوتبالی بهترین بازیه آنلاین دنیا که حتی بازیکنای فوتبالم معتادش شدن رو براتون معرفی میکنم.هتریک یک بازیه آنلاین هست که توش یک تیم به شما داده میشه در ابتدا.در ایران ما5 دسته داریم دسته 4ام 64 گروه هست و هر گروه 8تا تیم داره مجموع میشه 512 تیم و دسته 5 128 گروه و هر گروه 8 تیم در نتیجه 1024 تیم.شما در یکی از اینا تیم میگیرین.تیمتونم ابتدا زیاد قوی نیست و با کار مداوم باید اونو تبدیل به یک تیم قوی کنین و برین بالا کم کم.حدود چند سال کار دارین تا دسته 1 ایران...
تقریبا این بازی عین واقعیته.مربی و بازیکنا.هوادارا.در آمد.ترانسفر و...
...........................................

من این بازی و انجام ندادم ولی تا جایی که میدونم بازی خیلی جالبه ه کلی معتاد برای خودش داره:31:

مربیگیری آنلاین در هتریک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 11:38
dota allstars

dota allstars یکی از map های مهم و مسابقاتی warcraft هست که طرفداران زیادی داره.

در اين مپ دو تا بيس است وسه تا راه اصلي كه سرباز هاي شما به صورت اتو ماتيك ساخته مي شوند ودر اين

سه مسير به طرف بيس دشمن حمله مي كنند .

در اين مپ شما با انتخاب يك هيرو(از نظر لغوي به معني قهرمان هست ) كه در اين مپ يك چزي حدود 80 تا

هيرو وجود داره كه هر كدام از هيرو ها 4تا Magic (جادو) اصلي دارن كه مجيك ها مدلهاي مختلفي دارن(بعدا در

موردش بحث مي كنيم) واين هيرو ها را مي توانيد از Tavern هاي هر بيس انتخاب كنيد كه هر بيس چهار تا

Tavern داره .

.................................................. .....

این بازی کاملا وابسته به وارکرافته ولی خوب چون تاپیک جدایی براش وجود داره تو یه پست جدا معرفیش کردم

dota allstars بازها بیان تو !!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 11:47
counter strike

كدوم از FPS هاي قبلي نبود و از يه نوع هيجان مخصوص برخوردار بود كه خيلي ها رو جذب مي كنه تو اين بازي دو تا تيم هستي كه بر ضد هم هستن كه اسمشون Counter-Terrorists و Terrorists ه ( كه براي اختصار كانتر و ترور صدا ميزنن) اين بازي از يه نظر ديگه هم استثنايي بود و اون هم تنوع نقشه * بود كه هيچ كدوم از بازيهاي مشابه مثل اون نبودن
بعد از منتشر كردن اولين نسخه به علت استقبال گسترده وغيرقابل پيش بيني به طور جدا گانه ساخت شد
اين بازي ورژن هاي زيادي داره ولي ورژن هاي 1.5 - 1.6 و 1.7 (كانديشن زيرو) بيشتر از همه بازي ميشه
جالب بدونيد اين بازي از نظر بازي آنلاين از Quake III و Unreal Tournament مقام بالاتري رو آورد
كه كانديشن زيرو رو ميشه سينگل بازي كرد و داراي دو نوع مرحله اس كه يكيش شامل ماموريت هايي است كه در جا هاي مختلف دنيا س و اون يكي انجام ماموريت با كانتر ها در همون زمين هاي بازيه

................................................

دیگه فکر نکنم کسی باشه که این بازی و نشناسه

تاپيك مخصوص كانتر ( همه چيز درباره كانتر) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 11:57
erepublik

این یک بازی آنلاین می باشد که شما به عنوان شهروند هر کشوری وارد بازی می شوید(مثلا ایران) و بعد شما دنبال کار می گردید و کار گیر می آورید همچنین می توانید وارد حزب شوید و در نهایت رییس جمهور.(به شما پیشنهاد می کنم وارد حزب ایران ما Our Iran Party شوید یک حزب اسلامی میهن دوست)
از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید.

بازی آنلاین erepublik ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 12:03
Soldat

این بازی از گیم اسپات نمره 9.8 رو گرفته

این بازی دو بعدی اکشن هست و از همون اغاز اهنگش عاشقش می شین
و با دایل اپ میشه بازیش کرد

و سرانجام بازی پر هیجان Soldat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 12:30
Stronghold Crusader

این هم یه بازی استراتژیک دیگه که بسیار جذاب و پر طرفداره !!!

..........................................

Stronghold Crusader انلاین 100 % تضمینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه های stronghlod crusader مخصوص بازی انلاین کاملا رایگان! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 12:53
Cod4

من این بازی و انجام ندادم ولی فکر کنم منظورتون همون Call of Duty 4 باشه

اکه اشتباه میکنم بگید تا درستش کنم

تشکیل تیم Cod4 برای بازی با Adsl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 12:59
BuzzerBeater

به بسکتبال علاقه داری؟
اگه مثل من به بسکتبال علاقه داری میتونی مجازی واسه خودت تیم درست کنی - هوادار جمع کنی - بازیکن بخری یا بفروشی - با تیمای دیگه از هر کشوری بازی دوستانه بذاری - با بقیه ارتباط برقرار کنی - کری بخونی - کل کل کنی - خلاصه اینقدر حال میده که نمیتونی ازش دل بکنی.
من شخصا تیم بسکتبال دارم باهاش حال میکنم. (خیلی هم موفقم)

بازی آنلاین BuzzerBeater (مربیگری آنلاین بسکتبال) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 13:35
Imperia

من این بازی و انجام ندادم ولی انگار خیلی شبیه بازی تریبال وارزه !!!!

باز آنلاین Imperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 13:41
Pool Shark

آقا این بازی واقعا تهشه صد برابر از اون Play 89 باحال تر و طبیعی تره . اگه تازه کارید و می خواهید خط داشته باشه و راحت باشه برید همون play 89 رو بازی کنید . ولی اگه می خواهید با بزرگان بازی بیلیارد بازی کنید بیاد Pool Shark بازی کنید و واقعیت Pool رو احساس کنید

بیلیارد آنلاین فقط با Pool Shark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 13:50
Warrock

اين بازي حدود 1 ماهه كه دارم بازي ميكنم .واقعاً محشره فقط نميدونم چرا ايراني اصلاً نمياد ، همشون يا ترك هستن يا عرب !
من با اينترنت 256 وصل ميشم مشكلي هم ندارم فقط يه كم بعضي وقتا كه سرعت مياد پايين lag ميده.
بازيش هم كه تا الآن بهترين بازي آنلاين همه جاي دنيا هم دارن بازي ميكنن سبكش هم شبيه Counter هست

کلوپ بازی آنلاین Warrock (بازی در سبک کانتر و Call of duty) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
23-04-2008, 13:59
C&C Generals - Zero Hour

این بازی هم کاملا ن=معروفه و فکر نکنم نیازی به معرفی خاصی داشته باشه

تشکیل تیم های Generals : Zero Hour برای بازی های تیمی و برگزاری مسابقات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
30-04-2008, 20:02
Ikariam

این بازی هم از سری بازی های استراتژیک هستش با امکانات و پیچیدگی بیشتر

یک بازی کاملا متفاوت ( ikariam ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
26-05-2008, 12:28
uranme

این بازی به سبک بازی های civilization هست اما نه 3 بعدی بلکه به صورت text! یعنی شما باید تمدنی رو که ساختید پیشرفت بدید و با خودتونه که با کشور های دیگه چه رفتاری داشته باشید!شما رییس جمهور کشوری هستید که ملیتشو خودتون انتخاب کردید!!!!!!!!!!!!

بازی آنلاین uranme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
26-05-2008, 12:45
Club Penguin

این بازی مثل سیمز میمونه ای جزیره هستش که ماله پنگوئن هاست !
بازی کاملا به صورت فلش هست !
قابلیت دوست یابی و غیره هم داره !
خونه اینا داری میتونی عوضش کنی وسایل بخری
میری کار میکنی طلا جمع میکنی لباس میخری تو جشن ها شرکت می کنی کلا خیلی بازی جالبیه !

Club Penguin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
20-06-2008, 15:56
Monstersgame
(خون آشام ها و گرگینه ها)

این بازی یه بازی روی مرورگر هست (browser based) که نیازی به اینترنت پر سرعت نداره و با دیال آپ هم می آد ...
توی این بازی شما می تونین نقش یه خون آشام یا نقش یه گرگینه رو بازی کنین و می تونین توی گروه ها یا Clan عضو بشید و جنگ های دسته جمعی انجام بدین ...
توی این بازی اگه شما یک خون آشام بشین(خودم خون آشام هستم)میتونین روزانه 1 ساعت به جمع آوری خون انسان بروید و یا می توانید به شهرستان(the town)بروید و اسلحه یا حیوان خانگی بخرید ...
یا می توانید کار با مزد ثابت بگیرید که این کار برای مواقعی که روی بازی نیستید خیلی مناسب است ...
در ضمن شما می توانید قلعه داشته باشید و همچنین می توانید توانایی های خود را آپگرید کنید ...
پیشنهاد می کنم این بازی را حتما امتحان کنید ...

خون آشام ها و گرگینه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 11:48
The West
اين يه بازي جديد و تحت مرورگر يا همون Browser based هست که بسیار بسیار پرطرفداره ، شرکتی که بازی معروف Tribal wars رو ساخته سازنده این بازی هست. برای انجام این بازی به هیچ گونه دانلود یا اینترنت پرسرعتی احتیاج ندارین فقط باید وارد سایت بشین و با وارد کردن اکانت خود ، بازی کنین سبك اين بازي هم RPG هست كساني كه بازي World of warcraft رو انجام داده باشن به سرعت مي تون با اين بازي رابطه برقرار كنند ...

The West بازی دیگری از شرکت تریبال وارز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 15:19
Perfect World International

یک بازی به سبک mmorpg هستش ولی خیلی کاملتر و زیباتر و جذابتر از بازیهای دیگه شناخته شده این سبک.
ابتدا به معرفی کلاسهای این بازی می پردازم.

archer : همونطور که از اسمش پیداست ......

بازی آنلاین perfect world international ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 15:54
Shaiya
shaiya یه بازی آنلاین و بسیار زیبا به سبک mmorpg هستش مثل wow .
بازی واقعا گرافیک بالایی داره و به راحتی میشه تو ایران بازی کرد.
بازیش واقعا ارزش دانلود رو داره و به نظر من از سرورهای فری wow خیلی بهتره.چون باگ و لگ و چیت و نداره.

بازی آنلاین Shaiya ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 15:58
Battlefield 2
Battlefield 2 یکی از پر طرفدار ترین بازی های اکشن اول شخص هست که خط داستانی نداره و فقط برای بازی کردن تو محیط های نت طراحی شده .
یکی از نکات قوت بای اینه که تمام وسایل جنگی در اختیارتونه ، منظورم اینه که علاوه بر اسلحه های عادی می تونید از جیپ های جنگی ، تانک ، APC ( یه نوع نفر بر جنگی که یه توپ سبک به همراه موشک انداز روش نصبه ) ، ََAA ( ضد هوایی متحرک با قابلیت تیراندازی و پرتاپ موشک ) ، هواپیماهای جنگنده ، هلکوپتر جنگی ، قایق های جنگی به همراه ادوات زمینی و ثابت زمینی ( مثل تیربار ، موشک انداز ، ضد هوایی ) استفاده کنید ، که هر کدوم از این وسایل برای سه ارتش بازی فرق داره ، ارتش امریکا ادوات خودش رو داره ، چین و اتحادیه خاور میانه هم ادوات خودشون رو دارند .

آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 16:01
3tark
تیتر سایت : بازی کنید جایزه واقعی بیاد خونتون .
جریان از این قراره که یه سایت هست که میرید ثبت نام می کنید و چند نوع بازی داره ! هر نوع بازی هم امتیاز مخصوص خودشو داره . برای هر وارد شدن امتیاز میده . و برای هر فعالیت هم امتیاز میده .
خلاصه بگم مجانی میده جایزه هارو .

بازی آنلاین انجام بدید و جایزه بگیرید + قالیچه و فلش مموری و ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 16:06
Lord of the rings

این هم یک بازی جذاب استراتژیک هست که طرفداران مخصوص خودش رو داره و تونسته گیمرهای حرفه ای زیادی رو به خودش جذب کنه پیشنهاد میکنم امتحانش کنید :20:.

سری بازی های ارباب حلقه ها bfme (تشکیل تیم انلاین)و رفع مشکلات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
04-08-2009, 16:12
Age of Empires
همون طوری که میدونید این بازی قدیمی و بسیار زیبا با آمدن خود انقلابی در زمینه بازیهای استراتژیک ایجاد کرد پس بدون شک آنلاین زدن اون هم خیلی حال میده و نیازی به اینترنت های با سرعت خیلی بالا نداره.
ين بازي در سال 2001 توسط كامپاني معروف يعني مايكروسافت ساخته شد و تا چند سال بعد از آن پچ هايي هم براي اين بازي مي اومد كه الان راه اندازي اين پچ ها دنگو فنگ زيادي داره .حالا اين پچ ها به چه دردي مي خوره بعدا براتون ميگم. اين بازي نسخه بعدي هم داشت(Age Of Empires III) كه دوستان زيادي هم امروزه بازي مي كنن.
به چه كساني اين بازي توصيه ميشود؟
1- قدرت اداره بازي استراتژيكي دارند
2- باهوش هستند
...

سری بازی های Age of Empires ، تشکیل تیم آنلاین و برگزاری مسابقات ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
05-08-2009, 11:03
Battlefield Heroes
Battlefield Heroes یک بازی به سبک نقش آفرینی RPG هست که مثل همه بازیهای این سبک داراری 2 گروه می باشد :
دو گروه کلی داریم که باید همدیگه رو لت و پار کنن! royal army و national army یکی رو انتخاب کنید
3 نوع کاراکتر با توانایی های مختلف میتونید انتخاب کنید! دقت کنید وقتی که انتخاب کردید دیگه نمیتونید در آینده تغییر بدید ...

تاپیک اختصاصی بازی آنلاین Battlefield Heroes | (آموزش، بحث و تبادل نظر، دانلود و لیست کاربران عضو) ?!؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
05-08-2009, 17:08
Evony
اين بازی استراتژیک هست و بسیار بسيار زیباست.
برای کسانی که از بازیهای استراتژيك يكنواخت خسته شدن بسیار میتونه جالب و سرگرم کننده باشه.

براي بازي کردن اين گيم ، نيازي به هيچ گونه دريافت فايلي نيست و بازي به صورت Browserbased هست و در مرورگر شما اجرا مي شود .
براي ثبت نام فقط كافي ايميلتون رو وارد كنيد با يك نام (اسم لرد) و پسورد
بعد خودش اتومات شما رو ميفرسته تو جديدترين ورلد( توي اين 2 هفته تا الان 25 تا ورلد زده)

Evony برترين بازی آنلاین استراتژیک ، بدون نیاز به اینترنت پر سرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
06-08-2009, 11:50
این نوع سبک بازی آنلاین هم طرفداران بسیار و مخصوص خودشو داره . نمونه اون wow رو میتوان نام برد که اسطوره شده و در کل جهان میلیونها نفر اونو بازی میکنن . در این تاپیک تمام بازیهای آنلاین mmorpg با ارزش برای دانلود قرار داده شده.

معرفی بازی های FREE آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
22-08-2009, 22:08
MyFc.ir

این یک بازی جذاب و تحت مرورگر به زبان فارسی هست که در اونجا به شما یک تیم داده میشه و شما پس از قرعه کشی وارد یک لیگ میشوید . سبک این بازی شبیه هتریک هست اما با جذابیت بیشتر . پیشنهاد میکنم امتحان کنید:46:.

کلوب فوتبال من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
17-09-2009, 00:31
KhanWars
بازی جنگ خان ها که به زبان فارسی راه اندازی شده که نشون میده شرکت های سازنده بازی حساب ویژه ای روی پرشین ها باز کردند
این بازی برنده جایزه بهترین بازی استراتژیک انلاین در سال 2008 بوده و سبک اون مثله تراوین هست اما ویژگی ها و
قابلیت بسیار بیشتری مثل ازدواج و یا آرایش نبرد که تا 10 سبک میتونین ذخیره کنید همچنین برای خریدن سکه میشه به بانک های ایرانی پرداخت کرد و توی وبسایتشون خوندم که برای اولین بار در ایران دارن سیستم پرداخت اس ام اس هم راه میندازن و مهمتر از همه اینکه قوم پرشین هم داره . بازی یک بازی قرون وسطایی هست.

بازی جنگ خان ها به زبان فارسی و نژاد پرشین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:30
ندای وظیفه ! بیشتر دوستان با این بازی آشنا هستند و نیاز به معرفی چندانی نداره برای آنلاین بازی کردن نیاز به یک اکانت Steam نیاز دارید و...

آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:33
آسمان دژ اولین بازی آنلاین تحت وب ایرانی است. این بازی در ژانر علمی-تخیلی و به سبک فضایی تولید شده است. در این بازی شما به عنوان فرمانده سیاره، شروع به ساختن تجهیزات برای ادامه بقا در فضا و ساخت سفینه های نظامی و ارتش برای مقابله با بازیکنان دیگر می کنید.

این بازی نیازی به دانلود ندارد و به صورت آنلاین (حتی با دایال آپ) فقط با مراجعه به آدرس بازی، می توانید بازی را شروع کنید.در این بازی شما ....

""" آسمان دژ - بازی آنلاین ایرانی """ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:34
بازی نمکسیا هم مانند 2 بازی همرده دیگر خودش(جنگ خان ها و مزرعه پنگوئن ها) به فارسی ترجمه شده و هم اکنون به زبان فارسی قابل بازی میباشد!
این بازی بیشترین شباهت را به بازی جنگ خان ها دارد ولی تفاوت آنها در زمانشان است که مال نمکسیا در اینده است!
در این بازی از ابتدا ....

جستجو و فتح کشانها با Nemexia آنلاين! کاملا فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:38
این یه بازیه آنلاینه که با دیال آپ هم میشه بازی کرد استراتژیک همه با هم میتونن دوست بشن بجنگ و.... بیاین عضو بشید و یه گروه تشکیل بدید فعلا من با یه سری از بر و بچه های خارجی و قوی بازی متحد هستم اگه بیاین با هم یه اتحاد میزنیم....دیگه توضیح نمیدم تا ببینید ...

بازی بتل داون ارت 4 (آنلاین با دیال آپ)4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:39
بازی جدیدی در سبک مافیا بر روی اینترنت قرار گرفته که در چند روز اول کار توجه بسیاری رو به خدوش جلب کرده این بازی مانن بازی GTA انجام تمام خلاف کاریهایی رو که نمی تونید در دنیای واقعی انجام بدید رو برای شما امکان پذیر می کنه .
و این هم لینک ...

بازی آنلاین رابر (فارسی ) Robber ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:43
ستیز،یک بازی بسیار ساده و استراتژیک ،ولی با گرافیکی فوق العاده می باشد که قطعآ شما را معتاد خواهد کرد!

بازی آنلاین و استراتژیک ستیز با گرافیکی فوق العاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
08-01-2010, 13:46
مربیگری فوتبال با تروفی منیجر ...
شما در این سایت می توانید یک تیم برای خودتان داشته باشید . شما می توانید امکانات باشگاه را گسترش دهید , ورزشگاه را بزرگ تر کنید و هر کاری که باید در یک تیم فوتبال انجام شود را انجام دهید . در سبک بازیهایی مثل هتریک و MyFC ...

»»مربیگری فوتبال trophymanager«« ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 20:57
Superstar Racing
یه بازی ریسینگ هست که فقط بصورت آنلاین میشه بازی کرد. تو این بازی شما کار خودتون رو به عنوان یک راننده حرفه ای شروع میکنید و با انجام مسابقات متعدد رتبه خودتون و کشورتون رو بالا می برید. زیبایی این بازی هم به اینه که شما در این بازی به صورت یک شخص سوم هستید و می تونید با قراردادن پرچم کشورتون(ایران) روی لباستون در محیطی که کاربران از تمام نقاط جهان حضور دارند هنرنمایی کنید.

برترین بازی ریسینگ آنلاین جهان - SUPERSTAR RACING ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 20:58
برای آنلاین بازی کردن این بازی محبوب میتونید از تاپیک زیر استفاده کنید :46: .

آموزش کامل آنلاین بازی کردن فیفا 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:05
Battlefield BAD COMPANY 2

با مشکلاتی که همتون میدونید از جذاب ترین قسمتش یعنی آنلاین محرومیم.
با این حال آخرین نسخه بازی BC2 هست که دوم مارس امسال یعنی 2010 وارد بازار میشه. نسخه قبل این بازی برای PC نیومد اما این یکی برای PC و دو کنسول ساخته شده. تو بازی های دیگه هر چی RPG یا موشک به ساختمان ها میخورد یکذره خراب نمیشد اما تو این نسخه همه چیز خراب میشه.به علاوه بسیاری از مشکلات دیگه هم حل شده.این بازی دیگه واقعا معرکه هست...

Battlefield BAD COMPANY 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:07
Jade dynasty
این بازی کاملا رایگان هست و نه در لول آپ و .... اصلا نیاز به پرداخت هزینه نیستین و از همه مهمتر روی سرور اصلی گیم بازی میکنین و قاعدتا مزایایه استفاده از سرور اصلی رو هم میدونین و از نکات در خور توجه گرافیک فوق العده بالای بازی هست که شمارو جادوی خودش میکنه و این که حجم این بازی خیلی خیلی کم هست.

Jade dynasty ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:18
امکان آنلاین بازی کردن Blur با استفاده از نرم افزار Tunggle هست.

بازی Blur به صورت آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:19
Splinter Cell : Conviction

امکان آنلاین بازی کردن این بازی با استفاده از نرم افزار Tunggle هست .

آموزش Splinter Cell : Conviction آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:21
Madgangs

Madgangs یه بازی جدید و Browser Based هست که همین امروز شروع به کار کرد.
سبک بازی گانگستری هست و بسیار شبیه به Robber . تو این بازی اول به شما یه خیابان داده میشه . در این بازی کارهای متنوعی میتونید انجام بدید .میتونید به باشگاه بندسازی برید و قدرت خود رو زیاد کنید ، میتونید مدرسه برید ، میتونید نوشیدنی بخرید و ...

Madgangs | گانگسترهای دیوانه !

*Ali*
28-11-2010, 21:23
Gladiatus

یک بازی آنلاین و زیبا در سبک Browser Based

بازی آنلاین و زیبای Gladiatus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:25
Grepolis

همونطور که میدونید Innogames شرکتیه که دو تا از بهترین بازیهای براوزر بیس رو تا حالا ساخته یعنی tribal wars و the west .
اینبار این شرکت یه بازی استراتژیک جدید با گرافیکی فوق العاده ولی در عین حال ساده و سبک روی براوزر ارائه کرده با امکانات بسیار جدید و بهتر از تریبال.

Grepolis بازی جدید استراتژیک از Innogames ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:27
Notpron

یک سایت جالب با معماهای بسیار پیچیده و در عین حال ساده !!

notpron - سخت ترین معما - هوش و خلاقیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:28
TeeWorlds

این بازی کاملا رایگان است و از گرافیک کارتونی و دلنشینی برخوردار است و همچنین انیمیشن های بسیار زیبای اون زیبایی و دلچسبی خاصی به این بازی بخشیده، این بازی کاملا نیاز به مهارت داره و با گذشت زمان به مهارت شما افزوده خواهد شد پس از اینکه خوب نمیتونین خوب بازی کنین ناراحت و دلسرد نشید و از این بازی دست نکشید.

بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:30
Battleforge

ین یه بازی real time strategy یا به اختصار rts هستش که به صورت mmo انجام میشه.سبک بازی به این صورت هست که شما وارد بازی میشید یکی از گروههای موجود در بازی رو انتخاب میکنید و ارتش خود رو درست میکنید و با بازیکنهای دیگه میجنگید یا در مپ ها خود بازی بازی میکنید.
بازی هم به صورت pve هست و هم pvp ...

بازی آنلاین استراتژیک battleforge
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Ali*
28-11-2010, 21:32
League Of Legends

این بازی توسط تیم سازنده DotA Allstars ساخته شده و در سبک dota هم هست
بازی به صورت رایگان هست و دارای سرورهای جدای اروپا و امرکا هست
برای بازی کردن با پینگ کمتر سرور اروپا ...

DotA Allstars نوین: League Of Legends

*Ali*
28-11-2010, 21:34
AION

این بازی که نسخه ی نهاییش به تازگی به بازار اومده و رکورد قابل توجهی در پیش فروش داشت یک mmorpg هماند wow هست با گرافیک بالا
موتورگرافیکی cryengine1 میباشد موتری که باهاش farcry رو ساختن ولی بهینه و قدرتمند تر
در این بازی شما در لول 10 بال درمیارید و خودتون پرواز میکنید و حتی میتوانید در هوا duel کنید!!

آموزش و ارائه AION MMORPG

*Ali*
28-11-2010, 21:37
CrossFire

اسم این بازی همونطور که از اسم تاپیک متوجه شدید CrossFire هستش.همونطور که میدونید بازی کردن fps شرایط خاصی میخواد مثلا پینگ خیلی خوب برای اینکه سریع تو بازی نمیری و هدشات نشی.اولین نکته ای که تو crossfire نظر من رو به خودش جلب کرد روانی و سرعت اجرای بازی بود.و پینگ خیلی پایین روی اکثر سرورها.من به راحتی تونستم تو سرورهای خارجی بازی کنم و ...

بازی فوق العاده زیبا و اکشن CrossFire

*Ali*
28-11-2010, 21:40
Stronghold Kingdoms

حتما تا حالا اسم سری بازی های جنگ های صلیبی به گوشتون خورده . شاهکاری که FireFly در سال 2001 منتشر کرد و طرفداران بسیاری به خود جذب کرد .
این کمپانی بعد از ناکامی در انتشار نسخه های بعدی یعنی Stronghold 2 و Stronghold Legneds این بار با رویکردی جدید و هم سو با روند سوق یافتن بازیها به سمت سبک آنلاین و شبکه ای اقدام به ساخت بازی قلعه در سبک MMO و به نام Stronghold Kingdoms کرد .

Stronghold Kingdoms - قلعه اینبار در سبک MMO ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])