PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خارج كردن خط خود از دسترس ديگران

Hadi King
22-04-2008, 02:34
شايد براي خيلي از شما ها پيش اومده كه يه وقت كسي بهتون زنگ ميزنه شما نميخواين بهش جواب بدين؟؟؟اما اگه قطع كنين ضايعست:31:
در اين ترفند به شما ياد ميدم كه با هر گوشي و هر خطي به راحتي خودتون هر وقت خواستين از دسترس ديگران خارج كنيد!!!:21:

روش كلي اين ترفند به اين صورت هست كه من به شما زنگ ميزنم شما قطع(reject)ميكنيد و من ميشنوم مشترك مورد نظر مجوز برقراري اين ارتباط را ندارد فكر ميكنم خط شما قطع هست....
آموزش:
1.تو گوشي خودتون اين شماره رو شماره گيري كنيد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پيغام Divert When Busy (اين پيغام در هر گوشي متفاوت هست)نمايش داده ميشود

2.خوب حالا هر كي زنگ زد شما اگه قطع(reject)كنيد مشترك مورد نظر مجوز برقراري اين ارتباط را ندارد شنيده ميشود

برا غير فعال كردنش هم اين شماره رو شماره گيري كنيد؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

biz_x
22-04-2008, 11:31
اگه اشتباه نکرده باشم، این 02177506402 شماره یه تلفن ثابت هست.
میشه بیشتر توضیح بدید.
دقیقا چه اتفاقی میفته، وقتی اون کد رو بزنیم؟

Babak
22-04-2008, 11:59
کاري که من ميکنم اينه که همراهم رو روي شماره 021 دايورت ميکنم .
ميگه شماره مورد نظر شما اشنباه است :5:

biz_x
22-04-2008, 12:10
خب این کار وقتی جواب میده، که از قبل نخوای هیچ تلفنی رو جواب بدی.
ولی این چیزی که این دوستمون میگه، برا وقتیه که طرف زنگ زده و شما میخوای بپیچونیش.

hamkar1981
23-04-2008, 06:27
داداش من علامت دايورت كه ميوفته
ضايع ست كه

shahshahani
23-04-2008, 09:14
بهترین راهش همونیه که تو اون یکی تاپیک خودم گفتم.
فقط باید 3g داشته باشه.

danial_crazy
23-04-2008, 18:43
آقای aQoa شما فقط منتظری ببینی که من کی یه پست می زنم یا یه تاپیک باز می کنم که شما سریعا پاکش کنید!!! واقعا که ! حتما با این کارا شدی مدیر؟!! ما و ببو گیر اوردی!

mndst
23-04-2008, 19:45
منم روی 110 دايورت ميکنم .:31::31::31:

Hadi King
24-04-2008, 13:46
اگه اشتباه نکرده باشم، این 02177506402 شماره یه تلفن ثابت هست.
میشه بیشتر توضیح بدید.
دقیقا چه اتفاقی میفته، وقتی اون کد رو بزنیم؟
يه پيغام ميده كه شماره گيري صوتي اين شماره فعال شد:20:

خب این کار وقتی جواب میده، که از قبل نخوای هیچ تلفنی رو جواب بدی.
ولی این چیزی که این دوستمون میگه، برا وقتیه که طرف زنگ زده و شما میخوای بپیچونیش.
ميتوني تلفن هاي كه دوست داري اين كارو باهاشون كني دكمه لغو رو ميزني تا اين پيام رو بشنون:18:
ولي به بعضي ها دكمه پاسخ رو ميزني جواب ميدي:11:
درسته:27:

ضايع ست كه
علامتي نميفته!!!

فقط باید 3g داشته باشه.
از نظر خودت!!!:46:

آقای aQoa شما فقط منتظری ببینی که من کی یه پست می زنم یا یه تاپیک باز می کنم که شما سریعا پاکش کنید!!! واقعا که ! حتما با این کارا شدی مدیر؟!! ما و ببو گیر اوردی!
عصباني نشو برا تو تنها اين كارو نميكنه:31:

موفق باشيد!:40:

Babak
24-04-2008, 15:04

سلام
پست شما این بود

ديروز 02:31 AM danial_crazy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.........................................

من حذفش کردم . با این تصور که نظرتون برگشته از متنتون و ویرایشش کردین . اگه اینطور نیست میشه بفرمایین معنی این نقطه ها چیه ؟

raptor22
24-04-2008, 21:45
ممنون از مطلبتون گاهي اين موضوع خيلي به درد ميخوره روش من هم اينه كه اپراتورمو عوض ميكنم كه طرف اين پيغام رو ميشنوه كه شماره مورد نظر در شبكه موجود نيست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Saman-tci
25-04-2008, 10:55
فقط باید 3g داشته باشه.

منم با شما موافقم ...
به نظر من این خیلی ضایس که یه نفر بهت زنگ بزنه 2 3 تا بوق بشنوه بعد طرف بیاد بگه ارتباط برقرار نمیباشد ....
خوب معلومه که طرف میفهمه ...
ولی با 3G حتی یه زنگ هم نمیخوره و کاملاً طبیعیه ...

V E S T A
25-04-2008, 11:11
تو روشی که گفتين هزينه ای هم مثه زمانی که دايورت می شه به قبض اضافه می شه؟

منم با شما موافقم ...
به نظر من این خیلی ضایس که یه نفر بهت زنگ بزنه 2 3 تا بوق بشنوه بعد طرف بیاد بگه ارتباط برقرار نمیباشد ....

3g؟
می شه دربارش توضيح بدين....

Consul 141
25-04-2008, 12:31
سلام دوست گلم H.VIKE عزیز...
واقعا آموزش باحالی قرار داده بودی خیلی به درد بخوره...
خیلی ممنون...
موفق باشی...

@R3Z
25-04-2008, 13:17
خيلي ممنون!!

Šepehr
25-04-2008, 13:26
منم با شما موافقم ...

لینک تاپیکش رو میشه بذاری؟

reza2pars
27-04-2008, 23:24
پس لینک چی شد؟

reza2pars
27-04-2008, 23:30
میشه دایورت کردن رو فقط برای یه شماره خاص فعال کرد آخه تا بیای دکمه reject رو بزنی دو سه تا زنگ میخوره بقول بچه ها تابلو میشه دیگه.

شیدا
25-07-2008, 12:26
میشه دایورت کردن رو فقط برای یه شماره خاص فعال کرد آخه تا بیای دکمه reject رو بزنی دو سه تا زنگ میخوره بقول بچه ها تابلو میشه دیگه.
منم موافقم
فکر کنم اگه Rejet خشک و خالی کنیم بهتره تا اینکه پیامی برای کسی پخش بشه.

kami85
25-07-2008, 12:59
اين راهي كه الان ميگم 100 درصد جواب مي ده .
خطتون رو دايورت كنيد رو شمارهي 0219821 هركي زنگ بزنه مي گه مشترك مورد نظر در دسترس نمي باشد
يا اينكه وقتي گوشي رو در حالت روشن باطريشو در ارين.
در كل راه اول پيشنهاد مي شه.

caca_caca888
25-07-2008, 15:07
دایورت به 09121000000
یا دایورت به یه شماره ایرانسل!!!!

111111
25-07-2008, 17:11
اگر شبکه رو سرچ کنید و شبکه ای انتخاب نکنید در دسترس نیست.

Sharim
25-07-2008, 17:35
سلام دوستان . با این روش دایورت کردن که روی گوشی طرف مینویسه Diverting... خیلی ضایعست .
روش دیگه ای سزاغ ندارین ؟

Sharim
25-07-2008, 17:36

این رو من یک بار امتحان کردم اما یک شبکه دیگه رو انتخاب کردم . میگفت خاموش است !!

caca_caca888
25-07-2008, 17:43
راست میگه
ولی همیشه و توی همه ی گوشی ها نمینویسه.

به نظر عاقلانه میاد ولی اگه انتخاب نکنیم همون قبلیه میمونه(فکر کنم)
اگه گوشی روشن باشه و یکدفغه باطری رو در بیارید هم میگه در دسترس نیست.
تو ورق المینیوم هم میتونید بزارید (بپیچید) که میگه در دسترس نیست. اگرم خواستید از گوشیتون استفاده کنید تو همون ورق المینیوم افلاین کنید بعد گوشیتون رو درارید.
اصلا بیخیال اینا باطری یکدفعه درارید و سیم کارتم درارید بعد دوباره بدون سیمکارت گوشی رو روشن کنید.

shasha_ara2001
25-07-2008, 18:44
روشی که با 3g کار میکنه چطوریه؟ میشه توضیح بدید؟
ممنون میشم.

Havbb
27-07-2008, 14:44
من که اگه نخوام جواب بدم # را میزنم تا صدا نکنه و میذارمش سر جاش! یعنی جواب نمیدم

shasha_ara2001
27-07-2008, 18:01
این روش 3g چی بود؟

شیدا
27-07-2008, 18:26
این روش 3g چی بود؟

اقا این روش 3g چی بود؟
همش از این روش میگید ، یکی توضیح بده ببینم این روش چیه

Ghorbat22
01-08-2008, 22:31
ضايع ست كه

بله وشما درست می گید و واسه من هم علامت دایورت افتاد.حق با شماست.:8:

amin-se
02-08-2008, 00:55
روش 3G :
تا جایی که من میدونم فقط گوشی های سری n نوکیا این منو رو دارن (شاید هم گوشی های دیگه داشته باشن) :
میرین به این آدرس :
menu > tools > setting < phone < network
و بعد network mode رو روی UMTS تنظیم کنید .
گوشی یه بار ریست میشه و بعد با شبکه ی UMTS (که البته این نوع شبکه رو توی ایران نداریم) بالا میاد و به جای آنتن نوشته 3G .
اگه در این حالت کسی با شما تماس بگیره با پیام : در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمیباشد، مواجه خواهد شد .

Havbb
02-08-2008, 14:22
که البته این نوع شبکه رو توی ایران نداریم

در کل توی ایران امکان پذیر نیست

shahshahani
04-08-2008, 09:54
تو روشی که گفتين هزينه ای هم مثه زمانی که دايورت می شه به قبض اضافه می شه؟

3g؟
می شه دربارش توضيح بدين....

لینک تاپیکش رو میشه بذاری؟

پس لینک چی شد؟

روشی که با 3g کار میکنه چطوریه؟ میشه توضیح بدید؟
ممنون میشم.

این روش 3g چی بود؟

اقا این روش 3g چی بود؟
همش از این روش میگید ، یکی توضیح بده ببینم این روش چیه

روش 3G :
تا جایی که من میدونم فقط گوشی های سری n نوکیا این منو رو دارن (شاید هم گوشی های دیگه داشته باشن) :
میرین به این آدرس :
گوشی یه بار ریست میشه و بعد با شبکه ی UMTS (که البته این نوع شبکه رو توی ایران نداریم) بالا میاد و به جای آنتن نوشته 3G .
اگه در این حالت کسی با شما تماس بگیره با پیام : در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمیباشد، مواجه خواهد شد .

در کل توی ایران امکان پذیر نیست

سلام...
من چرا زود تر از اینها به اینجا سر نزدم؟:31::31::31:
روش 3g مخصوص گوشی هایی هستش که تکنولوژی 3G دارن یعنی دوربین دوم برای مکالمه تصویری دارن.و گوشیشون فابلیت مکالمه تصویری داره.
شما باید از تنظیمات شبکه گوشیتون برید و گزینه 3G only رو انتخاب کنید.یهنی فقط مکالمه تصویری و تماس های صوتی نه.
اونوقت چی میشه؟چون هیچکدام از اپراتور های تلفن همراه در ایران این سرویس رو ندارن شما در دسترس نیستید.
من برای مثال طریقه فعال کردنش رو توی P990 مینویسم:
tools>>control panel>>connections>>Mobile network
بعد از منو بالا گزینه سوم یعنی GSM/3G network رو انتخاب میکنید.سه تا گزینه میاد که یکیش GSM Only هست و پایینی 3G only و سومی GSM and 3G هست.و شما باید دومی رو انتخاب کنین.
در ضمن تو ایران هم جواب میده. کی میگه نمیده؟

با تشکر از ناکازاکی خان.:40::40:
موفق باشین.

007saeed
04-08-2008, 10:38
سلام...
روش 3g مخصوص گوشی هایی هستش که تکنولوژی 3G دارن یعنی دوربین دوم برای مکالمه تصویری دارن.و گوشیشون فابلیت مکالمه تصویری داره.
شما باید از تنظیمات شبکه گوشیتون برید و گزینه 3G only رو انتخاب کنید.یهنی فقط مکالمه تصویری و تماس های صوتی نه.
اونوقت چی میشه؟چون هیچکدام از اپراتور های تلفن همراه در ایران این سرویس رو ندارن شما در دسترس نیستید.
بعد از منو بالا گزینه سوم یعنی GSM/3G network رو انتخاب میکنید.سه تا گزینه میاد که یکیش GSM Only هست و پایینی 3G only و سومی GSM and 3G هست.و شما باید دومی رو انتخاب کنین.

موفق باشین.

تو كدوم قسمت ايران 3G كار ميكنه كه شما ميگي؟قراره اپراتوره جديد 3.2G را وارد كنه ولي هيچ اپراتوري 3G ارائه نمي ده.

shahshahani
05-08-2008, 07:18
سلام
خوب عزیز من برای همین که ارائه نمیشه شما در دسترس بقیه قرار نمیگیرین.اگه این سرویس ارائه میشد که دیگه در دسترس بودین...
موفق باشین.

boy iran
05-08-2008, 10:35
روش 3G :
میرین به این آدرس :

با سلام

این روشی که دوست خوبمون گفت کاملا کار میکنه روی سری n بدون هیچ مشکلی و به قول دوستان تابلو هم نمیشی

مرسی و تشکر

Ali Alone
14-08-2008, 11:30
بعضی از گوشی های سامسونگ لیست سیاه داره و با وارد کردن شماره طرف دیگه نمیتونه زنگ بزنه ولی سونی اریکسون نداره و باید پچ روش نصب بشه

reza2pars
14-08-2008, 11:59
سلام...

موفق باشین.
این روش رو که خودم بلد بودم فکر کردم میشه برای افراد خاصی این کار روکرد ایم روش همه تماسها رو ----- میکنه

shahshahani
14-08-2008, 12:08
شما برای اینکه بعضی از مخاطبین رو ....... کنی باید یا با برنامه این کار رو بکنی با گوشیت قابلیت بلک لیست ساختن داشته باشه
موفق باشی.

reza2pars
14-08-2008, 23:01
شما برای اینکه بعضی از مخاطبین رو ....... کنی باید یا با برنامه این کار رو بکنی با گوشیت قابلیت بلک لیست ساختن داشته باشه
موفق باشی.
مشکلی که این برنامه ها دارند اینه که اول یه زنگ میخوره بعد اشغال میشه و طرف میفهمه دکش کردیم

amir_sa
14-08-2008, 23:11
آره درسته ... اگه هم خط ايرانسل باشه و در حال حرف زدن با شخص ديگه اي باشين كسي زنگ ميزنه حدود 1 ثانيه از " مشترك mtn ايرانسل مورد نظر...." رو ميگه

shahshahani
15-08-2008, 00:41
مشکلی که این برنامه ها دارند اینه که اول یه زنگ میخوره بعد اشغال میشه و طرف میفهمه دکش کردیم

نه برنامه ای که من ازش استفاده میکنم این مشکل رو نداره. برنامه Advanced call manager
موفق باشید.

Hadi King
16-08-2008, 02:02
chetormishe ye shomareye khas na smsesh behet berese na zangesh?
اس ام اس رو بايد بري مخابرات برات انجام بدن ولي زنگ اگه گوشيت نوكيا هستش اون شماره رو تو ليست سياه قرار بده دوست عزيز:11:
موفق باشيد!:40:

carter
13-09-2008, 01:03
من همیشه میخوام در دسترس نباشم در حالت روشن باتری گوشیمو در میارم

mojtaba2321
04-06-2012, 12:34
روش 3G :
میرین به این آدرس :

روی نوکیا 5800 چه روی گزینه UMTS چه گزینه GSM که بزارید ، وقتی تماس میگیرید میگه خاموشه.