PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vitrin irancell

Xrender
21-04-2008, 18:13
vorood be vitrin ghabl az eftetah
shoma mitavanid ba raftan be adr zir be vitrhn dastrasi dashte bashid

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza2pars
22-04-2008, 22:30
عالیه ادامه بده (اینم نظر محض دلخوشی)

hermione
23-04-2008, 13:13
این سرویس هایی که میگین در حال حاضر راه افتاده ؟؟

Mojtaba N87
23-04-2008, 14:03
اگه با سرویس های جدید آپدیت کنی عالی می شه.ادامه بده

siavashjal
23-04-2008, 14:54
ولی این جوری که تو سایتش نوشته رایگان نیست.

نوشته که هزینه این خدمات در هنگام ثبت نام به شما اعلام میشود . این هم عین جمله از خود ویترین:

هزینه ها در زمان ثبت نام به شما اعلام می شوند و شما در موقع ثبت نام آن را پرداخت می کنید.

@R3Z
24-04-2008, 18:10
اگه شارژ كم بكنه كه نميرزه

hermione
24-04-2008, 20:40
من که حدود 30 تا sms زدم چیزی کم نکرد . یعنی امکان داره بعداً کم بکنه ؟

sarina_sh
24-04-2008, 21:16
من هم شنیده بودم که رایگان نیست یه خبر هایی بود مثل اینکه مثلا هر Theme که دانلود کنی 500 تومان از اعتبار کم میهش و یه همچین چیزیایی البته این رو یکی از دوستان میگفت که تو ایرانسل بود.

ehsssssan
01-05-2008, 14:55
159 عمل كرد بدون كم كردن اعتبار

Xrender
02-05-2008, 17:58
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsssssan
02-05-2008, 22:45
خب اين يعني چي؟

arvin_tanha2001
09-05-2008, 12:01
سلام
امروز مي خوام يه مطلب در مورد ايرانسل بگذارم درباره يه شركت سواستفاده گر كه از اعتماد مشتركاش سواستفاده ميكنه روز به روز هم انتن دهيش و خدمات دادن به مشتركاش رو كم ميكنه بدون اينكه با اعتراضي مواجه بشه اگه هم اعتراضي كسي بكنه جوابي نميشنوه . من خودم بارها با 130 تماس گرفتم يا به ايران سل ايميل دادم و اعتراض كردم ولي جوابي به من داده نشد
اين شركت فقط به فكر اينه كه تعداد مشتركاش رو زياد كنه ديگه به فكر كم شدن پهناي باند و كاهش خدمات مشتركاي قبليش كه وديه بيشتريهم دادن نيست.اخه اين درسته؟
اخه اين درست كه يه شركت فقط به فكر كميت باشه نه به فكركيفيت.
تو تبليغات كه خودش رو خيلي مشتري مدار نشون ميده و انقدر تبليغ اپراتورش رو ميكنه كه همه گول حرفهاشو ميخورن. اين شركت حتي پايين ترين استانداردهاي يه اپراتور رو از نظر انتن دهي نداره
اگه اين شركت به جاي اين همه تبليغات بياد و به مشكلات شبكش رسيدگي كنه مشكلاتش كمتر ميشه
اشكالات شبكه هم يكي دوتا نيست اينايي كه من تجربه كردم 1-انتن دهي بد 2-كيفيت صداي پايين طوري كه انتن پره ولي نه صدا مياد و نه صدا ميره 3-نرفتن اس ام اس در يه سري ساعت هاي خاص 4-شلوغ بودن شبكه (براي گرفتن يه شماره بايد 10 بار يا شايد بيشتر بايد شماره بگيري) 2-4 گاهي اوقات با شما تماس گرفته ميشه گوشي شما بوغ اشغال ميزنه در صورتي كه گوشي شما ازاده (شبگه شلوغ هستش) 5-خدمات و پهناي باند مشتركين داعمي و اعتباري با هم هيچ تفاوتي نداره حتي پهناي باندشون هم يكيه اخه اين درسته كسي كه 150.000 پول داده با اون كه 10.000پول داده(15 برابر) بايد پهناي باند و خدمات يكساني داشته باشن. تو اپراتور اول سيمكارت داعمي و اعتباري پهناي باندشون خيلي باهم فرق داره (حتي كسايي كه اول سيمكارت خريدن 1.200.000 به سيم كارت هاي ويژه معروف هستن و به صورتي كه وقتي شما با سيمكارت كد 1 تماس ميگيريد به هيچ عنوان با پيغامهاي مختلف مثل در دسترس نبودن مشترك و بوغ اشغالي و .... مواجح نميشيد) 6-در ساعات شلوغي اصلآ نميشه تماس بر قرار كرد اگه هم برقرار كنيد در مدت كوتاهي (حدودآ چند ثانيه قطع ميشه) 7-گران بودن تعرفه هاي اين شركت براي داعمي63 تومان و براي اعتباري 92 تومان دقيقه اي 8-شفاف نبودن تبليغات 8-كم كردن وديه سيم كارتها بدون اينكه به مشتركاي قبلي توجهي بشه. اين اصلا درست نيست كه 150.000 بشه 75000تومان بعد به مشتريهاي قبلي هيچ مبلغي به عنوان بستان كاري داده نشه يا از پهناي باند بيشتري برخوردار نباشن9-بازار نداشتن سيمكارتها(اگه سيمكارت ايرانسل بخري و بخواي اپراتورت رو عوض كني سيم كارتت رو هيچ كس نميخره مخصوصآ اگه داعمي رو)10-گاهي اوقات تماس ميگيريد طرف مقابل جواب ميده ولي براي شما بوغ خرابي پخش ميشه(واقآ يه حركت جديد تو اپراتورهاست درواقع يه نو اوري هستش) 11- اس ام اس به شبكه هاي تلوزيوني نميشه زد
اوايل اين شركت واقآ خوب بود از موقعي كه قيمت سيمكارتهاي خودش رو كاهش داد و اعتباري رو وارد بازار كرد هم بازار خريد سيمكارتاش رو از دست داد و هم كيفيت شبكش رو.الان تو اپراتورها از نظر انتن دهي و شلوغ تبودن شبكه و كيفيت صدا 1- تاليا 2-اپراتور اول 3-ايرانسل
راستي اگه اعتراضي داريد از ايرانسل ميتونيد با 130 از گوشي خودتون و 09351300000 با تلفن ثابت ويا از طريق يه ايميل بزنيد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و اعتراض خودتون رو عنوان كنيد اميد وارم كه حداقل با اعتراضها اين شركت به خودش بياد و كمي اپراتورش رو قويتر كنه
اگه كسي هم باز به مشكلي برخورد كه من يادم رفته بنويسم بگه اضافه كنم