PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک بازی کاملا متفاوت ( ikariam )

صفحه ها : [1] 2

mamareza
21-04-2008, 17:00
سلام دوستان این سایت بازی رو حتما ببنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در world lambada ثبت نام کنید سریع یاد میگیریدش بازی جالبیه
به نظر من که با بقیه فرق داره
مدل پیشرفته tribal wars هستش
بازم اگه سوالی بود بپرسید
هر کسی عضو شد مشخصاتش رو اینجا بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamareza
21-04-2008, 20:59
هیچکسی عضو نشد ؟

alizshah
21-04-2008, 22:02
اتفاقا خیلی ها تو همین جا عضو هستند من هم یک زمانی عضو بودم
فکر کنم یه بار معرفی شده

eshgh_rap
24-04-2008, 20:40
من عضو شدم خيلي قشنگ هستش.

amin2000
24-04-2008, 21:23
تکراریه...

mamareza
27-04-2008, 19:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نام خدا

به دنیای Ikariam خوش آمدید

در ابتدا باید عرض کنم که این بازی رو یکی از دوستان عزیز تو سایت دارینوس معرفی کرد و تایپکشو زد اما فقط لینک بازی رو داد و گفتکه بازی قشنگی هست اما من وقتی این بازی رو انجام دادم به شدت ازش خوشم اومد و تصمیم گرفتم که یه تایپک کامل همراه با راهنمای کامل و جامع برای این بازی بزنم تا بچه ها با این بازی زیبا بیشتر آشنا بشن و ازش لذت ببرن....خوب امیدوارم که اون دوست عزیزمون ناراحت نشه و اگه خواست کارشو تو همین تایپک ادامه بده...خب برسیم به بازی....در واقع این بازی یکی از بازیهای استراتژیک تحت وب هست مثل بازی Battledawn که زیبایی هایی داره که اونو از سایر بازی های این سبک جدا می کنه من که با اولین نگاه عاشق این بازی شدم :D ....همونطور که گفتم این بازی استراتژیک و تحت وب هستش و سیستمش هم برپایه آپدیت های ساعتی هست و مثل بازی Cyber Nation در هر روز یک بار آپدیت نمیشه و در هر روز درواقع 24 بار آپدیت میشه :D ... و ای بستگی به فعالیت شما داره که بتونید از این ساعات استفاده کنید و پیشرفت خوبی داشته باشید...در واقع همین سیستم آپدیت ساعتی باعث میشه که پیشرفت ها خیلی سریع در این بازی صورت بگیره و بازیکن های تازه وارد بتونن سریعتر قوی بشن و به بازیکن های قدیمی برسن....در واقع همین سیستم باعث یه رقابت جدی بین بازیکنان میشه و این بازیکنان هستند که بایت بهترین بهره رو از این ساعات بگیرن و اگه مثلا شما بازیکن جدیدی باشید میتونید با فعالیت مستمر و خوبتون سریعتر به افراد قدیمی بازی برسید و بتونید باهاشون رقابت کنید....خوب مقدمه دیگه بسه حالا برسیم به اصل مطلب یعنی ثبت نام در بازی :D ...شما برای انجام این بازی ابتدا باید در سایت رجیستر و یا ثبت نام کنید و این کار هم خیلی خیلی راحته و فقط تنها کاری که شما باید بکنید اینه که نام کاربری و رمز عبور و ایمیل تون رو وارد کنید و همچنین یک World از یازده World بازی رو انتخاب کنید....البته من بهتون بیشنهاد میکنم که به World آخر یعنی World Lambda بیاین...چون این World هم تازه تاسیته و هم خلوته و شما سریعتر میتونید توش پیشرفت کنید و توش شهرهاتونو اضافه کنید...خود منم تو همین World هستم.....بعد از رجیستر شدن شما میتونید تو سایت Log Inکنید...اما حتما قبلش به ایمیلتون سر بزنید چون اگر همینطوری وارد بازی بشید شما نمیتونید با دیگران Trade داشته باشین و کارهای خاص دیگه ای هم نمیتونید بکنید چون هنوز سایت شمارو به طور رسمی نشناخته پس بهتر قبل از لاگین کردن ابتدا به ایمیل خودتون برید و بعد میبینید که یه ایمیل از طرف بازی براتون اومده و یه لینک داره که شما وقتی رو این لینک کلیک بکنید وارد شهرتون میشید و دیگه آزادید که هرکاری بکنید چون حالا شما عضو رسمی بازی هستید >:D< ....خوب اینم از عضویت و ورود به بازی کهفکر نکنم تو این بخش هیچ مشکلی واستون پیش بیاد.......من تصمیم گرفتم که راهنمای این بازی رو به طور کامل به فارسی برگردونم تا شما بتونید بهتر با بازی آشنا بشید و از بازی لذت بیشتری ببرید.....از این رو فعلا بخشی از راهنما رو فارسی کردم و در تایپک قرار میدم و بعد هر مدتی کم کم ادامه راهنما رو به پست اول اضافه می کنم چون یکم راهنماش زیاده و من وقت ندارم همش رو یکجا فارسی کنم از همین رو کم کم راهنما رو فارسی می کنم و تو تایپک قرار میدم.....اونایی هم که تو بازی عضو میشن نام کاربریشون رو اینجا بزارن و نام جزیره و مختصاتشو هم بدن تا بتونیم همدیگه رو تو نقشه بازی ببینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....( نام جزیره و مختصات جغرافیاییش وقتی که شما وارد Island Map میشید اون بالا روی نوار نقشه نوشته شده )...این بازی زیبایی های زیادی داره که به مرور خودتون کشف میکنید و مطمئنم که به این بازی هم مانند سایر بازی ها علاقه زیادی پیدا میکنید چون تو این بازی هم مثل سایر بازی ها میشه اتحادیه ساخت و یا به شهرهای دیگه حمله کرد و کلی مزایای دیگه که بهتره خودتون با انجام دادن بازی ازش بهره مند بشین .

لینک سایت بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای بازی

Browser Games چه نوع بازی هایی هستند؟

Ikariam یک بازی آنلاین است که شما میتوانید آن را با استفاده از مرورگر اینترنت تان انجام دهید . هر شهری که شما در جزیره تان میبینید به وسیله یکی از بازیکن های این بازی در سرتاسر دنیا کنترل و اداره می شود . در این بازی هوش مصنوعی کامپیوتری وجود ندارد و تمام شهر ها به وسیله افراد بازیکن اداره می شود . بازی برای خودش ادامه دارد...این کلمه به این معنی است که وقتی شما مروگر اینترنت تان را می بندید و از بازی خارج می شوید دنیای Ikariam هنوز در حال ادامه و زندگی می باشد . ( یعنی با بیرون رفتن از بازی – بازی توقف نمی کند ) جستجوگران و کارگران شما به کار خود یعنی جستجو کردن و تحقیق کردن و کارکردن ادامه میدهند در زمانی که شما در بازی حضور ندارید و این روند هرگز متوفق نمی شود . ( در واقع این بازی هم مثل سایر بازی ها از جمله Battledawn از سیستم ساعتی برای پیشرفت استفاده میکنه و در زمان غیاب بازیکن هم به کارش ادامه میده ) .

جمع آوری و نگهداری منابع:

برای شکوفایی و رشد شهرتان شما باید اطمینان حاصل نمایید که منابع لازم برای ساخت و ساز را دارا می باشید . نوع نقشه را به حالت Island Map تغییر دهید تا بتوانید جزیره محل سکونت خود را ببینید ( در این بازی سه نوع نقشه وجود داره که شامل Town Map و Island Map و World Map هستند که اولی فقط شهر شما رو نشون میده و دومی جزیره محل سکونت شما رو نشون میده و سومی هم کل جهان رو نشون میده ) . سپس Saw mill را در جزیره انتخاب نمایید . ( طبق شکل زیر: )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با انتخاب این مکان شما وارد صفحه جدیدی میشوید که میتوانید کارگر استخدام نمایید تا برای شما از Saw mill چوب جمع آوری نمایند . ( Saw mill برای تمامی شهر های جزیره شما می باشد و بازیکنان دیگر هم از آن چوب استخراج میکنند که شما میتوانید اطلاعات آنها را هم در همان صفحه مشاهده نمایید)

ساختمان ها و ساخت و ساز:

اگر شما قصد ساختن مکان و یا بنای جدیدی در شهرتان را دارید ابتدا نوع نقشه را به Town Map تغییر دهید و سپس یک مکان مناسب برای ساختن بنایتان را انتخاب کنید . شما مشاهده می کنید که دو نوع پرچم مختلف برای ساختن بناها در شهر وجود دارد ( برای ساختن بناهایتان باید بر روی پرچم ها کلیک کنید) که می توانید با کلیک کردن بر روی آنها بناهای مورد نظرتان را بسازید و همچنین یک نوع دیگر از پرچم نیز وجود دارد که به رنگ زرد بوده و برای ساختن دیوار در دور شهر شما برای محافظت از آن می باشد . پس به طور کلی سه نوع پرچم در شهر وجود دارد که شامل پرچم قرمز که برای ساخت بناها در شهر می باشد و پرچم آبی که برای ساختن بناهای مرطبت با آب می باشد مانند بندرگاه و پرچم زرد که برای ساختن دیوار دور شهرتان می باشد و شما می توانید با کلیک کردن بر روی هر کدام از این پرچم ها بناهای مورد نظرتان را بسازید....برای شروع شما میتوانید یک سربازخانه و یک بندرگاه و همچنین یک آکادمی بسازید .

تحقیق و جستجو:

وقتی که شما دارای آکادمی شدید توانایی این را دارید که شهروندان خود را تبدیل به محقق و جستجوگر نمایید . شما میتوانید به محققان تان دستور دهید که در چه زمینه ای به تحقیق و جستجو بپردازند. که تحقیقات ممکن برای محققان شامل موارد زیر میشود:
دریانوردی - کشتی های جنگی جدید و سایر پیشرفت ها در دریانوردی مانند اداره مستعمرات و تمدن های بیگانه
اقتصادی - ساختمان های جدید و سایر پیشرفت ها در ساخت و ساز و منابع مانند سرمایه گذاری
علمی پژوهشی - ساختمان های جدید و نیروهای جدید مانند پیشرفت در تحقیق و پژوهش
نظامی - نیروهای جدید و پیشرفت هایی در نیروها
توجه داشته باشید که محققان در هر ساعت مقدار معینی از میزان طلای شما را کاهش میدهند پس اگر میزان مموجودی طلای شما کم شده بهتر است که تعدادی از پژوهشگران خود را مرخص نمایید تا میزان موجودی طلای شما افزایش یابد .

داد و ستد:

وقتی که شما دارای بندرگاه شدید توانایی این را دارید که شروع به ساختن قایق هایی کنید که بتوانند منابع شما را با دیگر بازیکنان داد و ستد نمایند . برای فرستادن منابع به شهری دیگر باید به نقشه جزیره بروید ( Island Map ) و شهر یکی از بازیکنان را انتخاب کنید...بعد از اینکار یک منو در سمت چپ صفحه ایجاد میشود که شما باید در آنجا از بین گزینه های موجود...گزینه Transport Goods را انتخاب نمایید و بعد از این کار صفحه ای جدید باز میشود که شما در آن میتوانید نوع و مقدار منابعی را که میخواهید به طرف مقابل بفرستید معین کنید . توجه داشته باشید که کشتی های داد و ستد ( Trading ships ) دارای مالیات نمیباشند و شما مشکلی از بابت پرداخت مالیات آنها نخواهید داشت .

جنگ:

شما برای ساختن نیرو و همچنین کشتی های جنگی به سرباز خانه و کارخانه کشتی سازی ( Barrack و Shipyard ) نیاز دارید . نیرو های شما در شهر اقامت دارند و وقتی که به شهر شما حمله شود به صورت اتوماتیک از شهرتان دفاع می کنند . اگر شما قصد حمله به کسی را دارید باید در نقشه جزیره ( Island Map ) بر روی شهر فرد مورد نظر کلیک نمایید سپس شما انتخاب های زیر را میتوانید از منوی سمت چپ تصویر داشته باشید:
غارتگری - ( برای اینکار نیاز به نیرو دارید ) نیروهای شما تلاش میکنند تا منابع موجود در این شهر را غارت کنند
تصرف شهر - ( برای اینکار نیاز به نیرو دارید ) با استفاده از این گزینه شما میتوانید شهر فرد مورد نظر را تصرف و مال خود نمایید و در واقع آن شهر از آن پس مال شما میشود ( در واقع با اینکار دیگه لازم نیست چند تا یوزر بسازید و چند تا شهر داشته باشید ...شما میتونید با این کار شهر های خودتونو اضافه کنید ) ....و همچنین مالیات سربازان نیز شامل شهر تصرف شده میشود و آن شهر باید مالیات سربازان را پرداخت نماید ( در واقع سربازان در هر شهری که باشند مالیات آنها به عهده همان شهر خواهد بود .
بستن بندرگاه - ( برای اینکار نیاز به کشتی های جنگی دارید ) شما با این کار خود مانع از ورود و خروج کشتی ها از بندرگاه شهر فرد مورد نظر میشوید
توجه داشته باشید که وقتی شما شهری را غارت میکنید باید کشتی های حمل و نقل ( Trading Ships ) کافی نیز به همراه داشته باشید تا کالا های غارت شده از شهر را ببا خود حمل نمایند زیرا سربازان شما قادر به حمل اشیا سنگین نمی باشند .

نوع نقشه ها:

در بازی Ikariam سه نوع نقشه متفاوت وجود دارد که با کمک این نقشه ها شما میتوانید جای جای بازی را مشاهده کنید .

در World Map شما میتوانید تمامی دنیای بازی Ikariam را مشاهده نمایید . شما میتوانید با استفاده از منوی سمت چپ بالای صفحه این نوع نقشه را انتخاب نمایید .( که آیکون این نقشه همان عکس بالایی میباشد ) در این نوع نقشه شما با کلیک کردن بر روی هر جزیره میتوانید اطلاعات کاملی را در رابطه با آن جزیره مورد نظر بدست بیاورید . برای مثال با کلیک کردن بر روی جزیره مورد نظر شما میتوانید اطلاعاتی از قبیل تعداد شهر های موجود در جزیره و منابع جزیره و همچنین Wonder موجود در جزیره بدست بیاورید . اگر شما بار دیگر بر روی جزیره مورد نظر کلیک نمایید وارد Island Map آن جزیره خواهید شد .

Island Map به شما تعداد شهر های آن جزیره و همچنین منابع و Wonder آن جزیره را نشان میدهد و شما میتوانید شهر ها و باقی اطلاعات و اجزای جزیره را از نمای نزیک تر و پر جزییات تری نسبت به World Map ببینید . اگر شما بر روی شهری در این جزیره کلیک نمایید یک منو در سمت چپ باز میشود که به وسیله آن شما میتوانید کارهای مختلفی را در رابطه با آن شهر انجام دهید . برای مثال میتوانید برای صاحب شهر پیام بفرستید و یا به شهر حمله کنید و یا اینکه به داد و ستد با آن شهر بپردازید .

Town Map به شما شهرتان را نشان میدهد . در اینجا شما میتوانید بناهایتان را با کلیک بر روی پرچم ها بسازید و برای ورود به بناها هم میتوانید بر روی بنای مورد نظر کلیک نمایید .

جمعیت و میزان شادی:

میزان جمعیت شما به وسیله Town Hall تان مشخص میشود . میزان رشد جمعیت شما رابطه مستقیمی با میزان رضایت و خرسندی آنها دارد . شما باید برای افزایش شادی و رضایت مردمتان کارهای زیر را انجام دهید:

رستوران ( Tavern ) به شما امکان تهیه شراب را میدهد . شما با هر بار ارتقا دادن رستوران تان ( منظور همان Level Up کردن میباشد ) میتوانید مقدار بیشتری شراب تهیه نمایید . تهیه شراب نیز دارای مالیات میباشد که در هر ساعت توسط شهرتان محاسبه و پرداخت میشود. توجه داشته باشید که شما باید همیشه به مقدار کافی شراب داشته باشید تا میزان رضایت و خشنودی مردم شما کاهش نیابد . اگر شما برای مدتی نمیتوانید به شهر خود سربزنید باید به میزان کافی شراب ذخیره کرده باشید چون در غیر این صورت از میزان رضایت و خشنودی مردم تان کاسته میشود .

شما میتوانید میراث فرهنگی مردمان دیگر را با استفاده از موزه ( museum ) برای مردم تان نمایش دهید . برای اینکار شما باید با یکی دیگر از بازیکنان پیمان همکاری فرهنگی ببندید . وقتی که شما پیمان همکاری فرهنگی با یک بازیکن دیگر را بستید میتوانید تعیین کنید که چه مقدار از میراث فرنگی مردمان دیگر برای مردم شهر شما به نمایش در آید . هر بار که شما موزه خود را پیشرفت دهید ( منظور همان Level Up کردن میباشد ) میتوانید یک بار بیشتر برای مردم تان میراث فرهنگی را به نمایش درآورید و میزان رضایت آنها را به مقداربیشتری افزایش دهید . توجه داشته باشید که اگر میزان رضایت و شادی مردم شهر شما منفی شود مردم شروع به ترک شهر شما خواهند کرد .

طلا و سرمایه:

میزان تولید طلای شما به کاری که شهروندان شما به آن مشغولند بستگی دارد و شامل موارد زیر میشود:

. هر شهروند عادی در هر ساعت 4 واحد طلا تولید می کند .
. هر کارگر در هر ساعت 0 واحد طلا تولید می کند . ( کارگرهای شما طلا تولید نمیکنند و فقط به جمع آوری منابع میپردازند )
. هر محقق در هر ساعت 8 واحد طلا مصرف می کند .
. نیرو های و کشتی های جنگی شما شامل مالیات می شوند .
. نیرو های باربری ( شامل کشتی های حمل و نقل و... ) شامل دو برابر مالیات می شوند .
میزان طلای شما فقط برای یک شهرتان محاسبه نمی شود و اگر شما چندین شهر داشته باشید ( از طریق تصرف شهر های دیگر بازیکنان می توانید شهر های خود را زیاد کنید و یا اینکه در مناطق خالی شهر بسازید ) میزان طلای تولیدی همه شهر ها برای شما محاسبه می گردد و شما میتوانید با کلیک کردن بر روی آیکون طلا ( تصویر پایین ) میزان تولیدی طلای هر کدام از شهر های خود را مشاهده نمایید .

منابع - مواد ساخت و ساز:

در بازی Ikariam دو نوع مواد وجود دارد که یکی شامل مواد لازم برای ساخت و ساز ( که همان چون یا الوار می باشد ) و دیگری شامل مواد صنعتی و تجاری می باشد ( که شامل سنگ و الماس و گوگرد و شراب است ) . مواد مورد نیاز برای ساخت و ساز در موارد زیر بکار برده می شوند:

. بنای ساختمان ها و همچنین پیشرفت آنها ( Level Up کردن )
. تولید نیرو و کشتی های جنگی
. توسعه و ذخیره مواد صنعتی و تجاری
. ایجاد و بنا کردن Colony ها

با کلیک کردن بر روی گزینه Island Map شما میتوانید از Saw Mill موجود در جزیره تان اسفاده کنید و تعیین کنید که چه مقدار کارگر به جمع آوری چوب برای ساخت و ساز بپردازند . ( با کلیک کردن بر روی Saw Mill صفحi جدیدی بازی میشود که در آن شما میتوانید تعداد کارگر مورد نیاز برای جمع آوری چوب مورد نیازتان را تعیین کنید ) برای ارتقاء Saw Mill تمام بازیکنان باید به سهم خود مقداری از چوب خود را برای Level Up کردن Saw Mill ذخیره کنند تا وقتی مقدار چوب مورد نیاز برای Level Up کردن فراهم شد Saw Mill جزیره شما به Level 2 ارتقا یابد . با این کار شما میتوانید مقدار بیشتر چوب از Saw Mill موجود در جزیره تان استخراج نمایید . ( این عمل برای سایر منابع نیز صادق می باشد )

منابع – مواد تجاری و صنعتی:

در بازی Ikariam انواع مختلفی از منابع و مواد تجاری وجود دارند که شامل سنگ و شراب و الماس و گوگرد هستند . ( Marble و Win و Crystal Glass و Sulphur ) منابع تجاری تنها زمانی قابل دسترسی خواهند بود که شما علم Wealth را در Academy خود تحقیق نمایید و پس از تحقیق در زمینه Wealth ( که در Academy و در بخش Economy موجود است ) شما میتوانید از این منابع بهره ببرید . هر چزیره تنها دارای یک نوع از منابع تجاری و صنعتی است . هر یک از این مواد و منابع در موارد خاصی بکار می روند که به شکل زیر می باشد:

شراب – برای رستوران ها و آشپزخانه ها ( Taverns و Kitchen ) کاربرد دارد .
سنگ – برای ارتقاء ( Level Up ) ساختمان های شما کاربرد دارد .
الماس – در آکادمی ها و همچنین برای پیشرفت ها و همچنین کارگرها کاربرد دارد و برای تحقیق نیز بکار برده میشود زمانی که شما تحقیق Glass را در زمینه Science در Academy خود انجام دهید .
گوگرد – برای بسیاری از نیرو ها و کشتی های جنگی کاربرد دارد .
حجمع آوری منابع تجاری و صنعتی با کلیک کردن بر روی آیکن آنها قابل جمع آوری است و با کلیک کردن بر روی آن صفحه ای باز میشود که شما میتوانید در آنجا تعداد کارگرهای مورد نیاز برای جمع آوری آن ماده مورد نظر را تعیین کنید . درست مثل Level Up کردن Saw Mill در اینجا نیز باید بازیکنان چوب های خود را برای ارتقاء منبع مورد نظر ذخیره کنند تا با Level Up شدن آن بتواندد میزان بیشتری از آن مواد مورد نظر را استخراج نمایند .

راهنمای این بازی ادامه دارد....
این مطلب از منبع [URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و نویسنده آن محمد میباشد

mamareza
29-04-2008, 16:18
عجب استقبالی :31:

S a f a 6 4
30-04-2008, 20:03
به لیست بازی ها اضافه شد

در ضمن یه اصلاحیه کوچیک روی اسم تاپیک ایجاد شد

aRThaS_08
30-04-2008, 20:13
انشاا... وقتی توی ترایبال وارز نوبل شدم دنبالش رو میگیرم

mamareza
30-04-2008, 21:56
انشاا... وقتی توی ترایبال وارز نوبل شدم دنبالش رو میگیرم
ولی بازیه قشنگیه حتمی بیا عضو بشو اونجا کمکت میکنم گرافیکی تر از تریباله

farhadx5
04-05-2008, 20:16
منم شروع كردم بازيرو..اخه 1 دونه كارگر دارم.... چه فعاليتي ميكنه............... چهجوري كسيرو پيدا كنم تو بازي كه كجاست

:31:

m_r1986
05-05-2008, 10:06
كسي نيست من ازش سولفور با سنگ بخرم .

در ضمن منبع جزيره من چوب بيد ... هر كي ميخواد بگه .

farhadx5
05-05-2008, 10:17
سلام.چجوري ببينم كجايي

farhadx5
05-05-2008, 10:20
كمك كنيد..چه كنم..راسي جنگم داره

m_r1986
05-05-2008, 16:45
نام کاربری در بازی: Mohammad
نام شهر: Barrare
نام جزیره: Thacuios
مختصات جغرافیایی: [X:50 Y:19]

سولفور زور وده بياد .

آره جنگ هم داره .

كمك براي چي ميخوايي ؟ بگو راهنماييت كنم .

سولفور با سنگ كسي داره زودتر برسونه ........ مردم از خماري .

farhadx5
06-05-2008, 17:42
تو بازي چه چوري ميشه پيغام داد به كسي .....جز چوب چه جوري بايد مثلا سنگ الماس جم كرد..يا بايد levlam بره بالا خودش باز ميشه.چون روشن ميزنم هيچي نشون نميده

محمد جان نقشرو زيره پا گزاشتم پيدات نكردم

لطف ميكنيد كمكم كنيد

منم اينجام

نام کاربری در بازی:farhadx5
نام شهر: farhadx5نام جزیره: vine
مختصات جغرافیایی: [X:26 Y:20]

و

farhadx5
06-05-2008, 17:43
بازي خيلي خوبي تو اين سطح
ولي چرا ايراني كمه
اين تايپيكو ببين
همين چند نفر

alizshah
06-05-2008, 17:55
ایرانی کمه چون ایرانی ها تازه اشنا شدن
و کسی که سنگ میخواد در این بازی فعلا شما نیاز به چیزهای دیگه نداریم با پیشرفت لازم خواهد شد که
از الان گرفتن باعث صعیف شدن دهات میشه
و پیشرفت عقب میمونی
اگه اینگلیسی بلدی
خارجی هارو دور بزن :)

mamareza
08-05-2008, 00:47
کدوم ورلد هستید؟

m_r1986
09-05-2008, 13:20
یه جورایی دارم به بازی مسلط میشم ........ خیلی جالبه بازیش .

فرهاد جان الان تو چی ماندی دقیق بگو راهنماییت کنم .

mamareza
09-05-2008, 23:48
یه جورایی دارم به بازی مسلط میشم ........ خیلی جالبه بازیش .

فرهاد جان الان تو چی ماندی دقیق بگو راهنماییت کنم .
دوست من شما ورلد lambda هستی؟

farhadx5
10-05-2008, 09:07
بابا كلي خونهارو اپ كردم. الان مشكلم سنگه كه چه جوري بدستبيارم جزيره من چوب شرابه
مندم چه كنم
يعني يه فرشته زيبا منو راهنمايي ميكنه

_

farhadx5
10-05-2008, 09:36
اره اكثر ايرانيا تو world lambda هستن
خوبيش اينه جديد خلوته ايرانيم زياده

m_r1986
10-05-2008, 15:04
خوب سنگ و باید بخری .

نحوه خرید : اول باید Trading post رو داشته باشی .

وارد Trading post میشی ... 2 نوع خرید و فروش داره .

1- اولیش Bargain hunter هستش که توسط این میتونی ( چوب و سنگ و کریستال و پول و گوگرد ) که بقیه برای فروش گذاشتن رو بخری یا کسایی یه چیزایی میخوان بهشان بفروشی .

نحوه خرید و فروش هم به این ترتیب هستش که چیزی خواستی بخری گزینه I am looking for را تیک بزنید و از منوی کنارش جنس مورد نظر را انتخاب و گزینه ی find Bargain را کلیک کنید . و اگر کسی اون جنس مورد نظر شما رو برای فروش گذاشته باشه تو قسمت Results به نمایش در میاد و اگر برای فروش نزارند که چیزی به نمایش در نمی آید .

برای فروش جنس خود گزینه ی I offer را تیک بزنید و از منوی کنارش جنس خود را انتخاب کنید و گزینه ی find Bargain را کلیک کنید اگر خریدار داشته باشه به نمایش در مآید و الا چیزی به نمایش در نمی آید .

2- قسمت دوم Own Offers نام دارد .
شکل اجناس رو سمت چپ میبینید ... کنارشون یه منو هست با 2 تا گزینه buy = خرید و self = فروش
جنس مورد نظری را خواستین بخرین رو buy بزارین بعدش تو قسمت Amount تعداد جنسی که میخوایین بخرین رو تایپ کنید و روبروش پول جنس رو انتخاب و گزینه ی update offers را بزنید .... از این به بعد میمانه تصمیم فروشنده اگر قبول کنه با اون قیمتی که شما پیشنهاد دادین بفروشه یا نه .
برای فروش جنس خود هم به روش بالا عمل کنید .

4891
12-05-2008, 19:36
سلام
من هم شروع کردم :31:
نام کاربری : HOoMAN
نام جزیره و محل اون در نقشه : Ituos - 11:12
نام شهر : Orumie (ارومیه) :31:

farhadx5
13-05-2008, 09:55
كي سنگ داره بفرسته
26.20 Llocoios
نام شهر TEHRAN
نام كاربري .farhadx5

4891
13-05-2008, 12:06
ویرایش : حذف مشکل حل شد

4891
13-05-2008, 12:09
كي سنگ داره بفرسته
26.20 Llocoios
نام شهر TEHRAN
نام كاربري .farhadx5
سنگ ندارم sry
بیا باهم متحد شیم :31:

4891
13-05-2008, 12:20

سولفور زور وده بياد .

آره جنگ هم داره .

كمك براي چي ميخوايي ؟ بگو راهنماييت كنم .

سولفور با سنگ كسي داره زودتر برسونه ........ مردم از خماري .
شمارم تو نقشه پیدا کردم
اگه چوب اضافی داری یخورده بفرست ( لطفا ) :11:
راستی همه بیاید باهم متحد بشیم :31:

farhadx5
13-05-2008, 12:58
400 تا چوب با 400 تا شراب فرستادم..الان الماس داري يا هنوز نميتوني جمع كني
تا گرفتي يه 100 تا بفرست من كارم را بيوفته چون الان الماس استفاديي نداري تا لوله 7 8

4891
13-05-2008, 14:56
400 تا چوب با 400 تا شراب فرستادم..الان الماس داري يا هنوز نميتوني جمع كني
تا گرفتي يه 100 تا بفرست من كارم را بيوفته چون الان الماس استفاديي نداري تا لوله 7 8
دمت گرم هنوز نرسیده :31:
من 44 تا الماس دارم 100 تا شد حتما برات میفرستم :46:
بازم ممنون از محموله:10:

farhadx5
13-05-2008, 16:08
تايمشو زده ساعت 23 ميرسه

4891
13-05-2008, 21:18
تايمشو زده ساعت 23 ميرسه
دمت گرم همش رسید :31:
610 تا چوب دادم واسه لول3 کردن معدن شیشه :31: تولید رفت بالا میتونید رو من حساب کنید :31:
فعلان 77 تا جمع کردم 100 تا شد میفرستم به farhadx5 :11:
بعد 205 تا لازم دارم برا lvlup :31:

4891
13-05-2008, 22:47
چرا من نمی تونم چیزی به فرهاد بفرستم ؟ :41::41:
گزینه فرستادن نداره !!:41:
کشتی هم دارم ولی ؟؟!؟؟!؟؟!:41:

4891
13-05-2008, 22:58
من Trading post لول 2 دارم ولی هرچی find میزنم هیچ لیستی نمیاد نه برای خرید نه برای فروش چرا ؟؟!!؟؟!!:41:
PLZ F1:31:

mamareza
14-05-2008, 00:39
من Trading post لول 2 دارم ولی هرچی find میزنم هیچ لیستی نمیاد نه برای خرید نه برای فروش چرا ؟؟!!؟؟!!:41:
کسی چیزی نمیفروشه در نزدیکیت
راستی یه فروم تخصصی واسه این بازی ایرانیا درست کردن
اشکالی نداره ادرسشو اینجا بدم؟

Dangerous boy
14-05-2008, 00:57
کسی چیزی نمیفروشه در نزدیکیت
راستی یه فروم تخصصی واسه این بازی ایرانیا درست کردن
اشکالی نداره ادرسشو اینجا بدم؟
نه چه اشکالی داره ؟
هر چی بیشتر بدونیم بهتره
در ضمن منم عضو شدم « ورد دلتا
فقط بدیش اینه که هر دفه یه بار بیشتر نمیتونی آپگرید کنی

4891
14-05-2008, 01:03
نه چه اشکالی داره ؟
هر چی بیشتر بدونیم بهتره
ببخشید بزرگ مینویسم :
توجه : همه تو WROLD : LAMBDA
عضو بشن میخوایم پیش هم باشیم :10::31:

Dangerous boy
14-05-2008, 01:05
ببخشید بزرگ مینویسم :
توجه : همه تو WROLD : LAMBDA
عضو بشن میخوایم پیش هم باشیم :10::31:
یعنی من ورد قبلیو بی خیال شم ؟

اشکال نداره منم اومدم لامبادا

Dangerous boy
14-05-2008, 01:24
جناب 4891 یه حرفی , سخنی , پندی , اندرزی چیزی نمیخوای بگی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dangerous boy
14-05-2008, 01:29
بروبچس مختصاتتونو بذارین ببینم چقد فاصله دارین

4891
14-05-2008, 01:51
جناب 4891 یه حرفی , سخنی , پندی , اندرزی چیزی نمیخوای بگی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کوچیک شما هم هستم :31::11:
چند تا چیز هست که اگه از اول بدونی بهتره :31: :
1 حتما تو جزیره ای که هستی ( حتما ) از همون اول کارگر بفرست به چوب بری
2 ساختمان اصلی رو زوود زووود lvlup نکن سعی کن همه ساختمان هات به هم lvlup بشن ( به نظر من )
البته اگه میخوای زود پیشرفت کنی به علم بیشتر برس یعنی اینکه دانشگاه بزار بدون کنکور :31:
>>> یعنی اینکه دانشگاه بزار بدون کنکور :31: <<< شوخی بود منظور اصلی این بود که به Academy بیشتر توجه کن
3 اگه دیدی طلا کم میشه برا یه مدت academy رو تعطیل کن بعده اینکه طلا به میزان کافی جمع کردی دوباره بورو سراغ تحصیل :31: ....
اینا نظر من بود دوستان اشکالاشو بگید :31:
باز سوالی بود بگو اگه بلد بودم یاد میدم :11:

4891
14-05-2008, 01:57
بروبچس مختصاتتونو بذارین ببینم چقد فاصله دارین
لیست دوستان :
--------
26.20 Llocoios
نام شهر TEHRAN
نام كاربري .farhadx5
--------
نام شهر : Orumie (ارومیه)

4891
14-05-2008, 02:20
همونطور که تو بالا اشاره کردم اگه میخواید سری پیشرفت کنید باید به Academy بیشتر توجه کنید به نظر من این مسیر تحقیق بهترین برای سرعت بخشیدن به تحقیق و پیشرفت ساختمان ها :31: ( البته نظر من هست لطفا نظر خودتون هم بگید تا کامل بشه )
: بعد این که Academy ساختید زود به lvl 3 برسونید بعد مسیر تحقیق رو اینطوری انتخاب کنید :
اول از شاخه Economy شروع کنید :
1) Conservation
2) Pulley
3) Wealth
خب بعد این برید به شاخه Science:
4) Well Digging
5) Paper
خب بعد دوباره برگردید به Economy چون محبوبیت داره میاد پایین:31: >>> اینو باید کشف کنید6) Wine Press
بعدشو فعلا نگاه نکردم :31::11:
علت اینکه 5 مرحله اول رو گفتم انجام بدید واسه اینه که اول از همه چند تا ساختمان اظافه میشه واسه ساختن و در مرحله بعد سرعت تحقیقات میره بالا :10:
امیدوارم مفید باشه :10:

amirs66
14-05-2008, 04:06
چطور اسم شهرمو عوض كنم؟؟/ lambada Ashoetia[78:78]

4891
14-05-2008, 04:44
دوستان طبق تحقیقاتی که کردم :2::31:
مرحله سوم برای خودکفا شدن ( داشتن هر چهار منبع : گوگرد و شیشه و سنگ و شراب )
بهتر بعد از شیشمین تحقیق >>> Wine Press
ادامه تحقیقات رو تو بخش Seafaring انجام بدید به این ترتیب :
7) Deck Weapons
8) Ship Maintenance
9) Expansion
توضیح : به این دلیل گفتم رو Seafaring تحقیق کنید که 2 تا خوبی داره تحقیق شماره 9 >>Expansion
1) شما میتونی تعداد شهر هاتو ببری بالا که از اون طریق میتونی بری تو جزیره های دیگه و صاحب معادن جدید بشی !!! این از لحاظ خود کفایی:31:
2) همه میتونیم بیایم جم شیم تو یک یا چند جزیره و جز خودمن کس دیگه ای نباشه و ... :31:

4891
14-05-2008, 04:50
چطور اسم شهرمو عوض كنم؟؟/ lambada Ashoetia[78:78]
روی Town hall کلیک کن بعد تو صفحه که باز میشه Rename رو بزن و بعد اسم جدید رو بنویس و بعد دگمه Accept Town Name رو بزن:46:

farhadx5
14-05-2008, 07:09

levelt
پايينه خودش وا ميشه بعدن بايد تهقيقات Science ..Seafaring
زياد بشن:31:

farhadx5
14-05-2008, 07:14
من يه جزيره سنگم گرفتم
سنگم زياد شد ميفرستم براتون

farhadx5
14-05-2008, 07:33
26.16
جزيره جديدمه 7.8 تا جزيره كنارهم هستن توشون خاليه هيچكس نيست
اينجا خوبه جم شيم حركي يكي ازين جزيرهارو بگيره
خارجيا ميان سريع ميتركونمشون

.

Dangerous boy
14-05-2008, 13:33
لیست دوستان :
--------
26.20 Llocoios
نام شهر TEHRAN
نام كاربري .farhadx5
--------
نام شهر : Orumie (ارومیه)
همین سه نفر فقط ؟ :13:
این مختصات من :

نام کاربری Dangerous boy

Toolloios - 81:42

Dangerous boy
14-05-2008, 13:36
الان سرچ کردم 4 تا Mohammad داره ورد ما

4891
14-05-2008, 13:47
همین سه نفر فقط ؟ :13:
این مختصات من :

نام کاربری Dangerous boy

Toolloios - 81:42
اونا بازیکن های p30world هستن :31::10:
اینم لیست بازیکن های دارینوس :46:
لیست بازیکنان دارینوس:

1.mohammad555

نام کاربری در بازی: mohammad555
نام شهر: Anfalas
نام جزیره: Aryos
مختصات جغرافیایی: [X:80 Y:57]

2.Ali2005

نام کاربری در بازی: Parsikade
نام شهر: Land of Persia
نام جزیره: Nayteos
مختصات جغرافیایی: [X:77 Y:38]

3.iman-ataee

نام کاربری در بازی: iman2008

4.kingali

نام کاربری در بازی: Kingali
نام شهر: Numenor
نام جزیره: Shyitia
مختصات جغرافیایی: [x:76 Y:44]

5.masoud_2271

نام کاربری در بازی: masoud2271

6.mamareza

نام کاربری در بازی: Cyrus The Great
نام شهر: Cyrus The Great
نام جزیره: Deleios
مختصات جغرافیایی: [X:69 Y:46]

7.ardavan2008

8.troy_ali

9.RezaHeidari

نام كاربري در بازي: Reza
نام شهر: Seaport
نام جزيره: Burytia
مختصات جغرافيايي: [X:56 Y:43]

10.john_black
نام کاربری در بازی: john_black
نام شهر: Dark LAND
نام جزیره: Kychoios
مختصات جغرافیایی: [X:76 Y:38]

11.hadidevil
نام کاربری در بازی: hadidevil
نام شهر: Devil city
نام جزیره: Ightatia
مختصات جغرافیایی: [X:41 Y:20]

12.Toxic
نام کاربری در بازی: Toxicsina
نام شهر: ToXiN
نام جزیره: Clytios
مختصات جغرافیایی: [X:92 Y:24]

13.horap30

نام کاربری در بازی: ahouraa
نام شهر: Pasargad
نام جزیره: Biphuios
مختصات جغرافیایی: [X:60 Y:27]

14.ali_h

نام کاربري در بازي: ali_h
نام شهر: persian
نام جزيره: Cleteos
مختصات جغرافيايي: [X:21 Y:60]

15.vet

نام کاربری در بازی: vet
نام شهر: hekmataneh
جزیره: lijios
مختصات جغرافیایی: [X:36 Y:18]

16.lord-of-game

نام کاربری در بازی: lord-of-game
نام شهر: savalan
نام جزیره: Bliefios
مختصات جغرافیایی: [X:84 Y:30]

17.p_a_369

نام کاربری در بازی: p_a_369
نام شهر: Pooya
نام جزیره : Vortiios
مختصات جغرافیایی: [X: 82 Y:53]

18.gokhan

نام کاربری در بازی: gokhan
نام شهر: Perspolis
نام جزیره: Nelios
مختصات جغرافیایی: [X:76 Y:80]

19.shokolat_mf

نام کاربری در بازی: ashil
نام شهر: madakto
نام جزیره: Phacios
مختصات جغرافیایی: [X:15 Y:42]

20.karizma

نام کاربری در بازی: karizma
نام شهر: iran empire
نام جزیره: Ackaos
مختصات جغرافیایی: [X:69 Y:96]

21.blackflower

نام کاربری در بازی: HOoMAN
نام شهر : Orumie
نام جزیره: Ituos
مختصات جغرافیایی: [X:11 Y:12

farhadx5
14-05-2008, 13:53
اوووو جه خبره

4891
14-05-2008, 17:36
یک سوال از کسایی که بیش از یک شهر دارن !؟ :31:
تحقیقاتی که ما انجام میدیم واسه همه شهر ها هست یا باید واسه هر کدوم جدا جدا تحقیق کنیم ؟!؟!؟:31:
و اگه مال همه شهر ها هست میتونیم تو هر شهر یه تحقیق رو ادامه بدیم ؟! مثلا یکی 4 تا شهر داره ! میتونه 4 تا تحقیق هم زمان بزاره ؟؟؟!!!؟؟؟:31:

farhadx5
14-05-2008, 17:49
اره همينجوريه
وقتي جزيره جديد گرفتم ديدم همچي فوله تو كونم عروسي شد
الان 2 تا جزيرم دارن با هم تهقيق ميكنن خيلي سريع شده تايمش

4891
14-05-2008, 18:44
اره همينجوريه
ایول حال دادی دمت گرم :31:

Dangerous boy
14-05-2008, 22:44
اره همينجوريه
واسه تسخیر لانه جاسوسی چند تا سرباز لازمه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhadx5
15-05-2008, 06:50
بستگي به جاي كه حمله ميكني داره با 20 تا سربازم ميتوني ببري
ولي مهم قايق..به جز باربري اين Ballista Ship رو بايد داشته باشي تا هم غارت كنن هم تسخير كنن
جايرو كه همله كردي..نداشته باشي فقط ميزنه you win

mamareza
15-05-2008, 09:32
اینم مختصات منه
راستی تو بازی یه اتحادیه هست به اسم fusion
هر وقت embassy ساختید بگید بیاد عضو بشید همه ایرانیها هستن :8:

mamareza
15-05-2008, 09:55
نه چه اشکالی داره ؟
هر چی بیشتر بدونیم بهتره
اینم اون فروم که گفتم در مورد این بازیه ایرانیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farhadx5
15-05-2008, 10:49
يكي بمن الماس برسونه گيره 100 تام

farhadx5
15-05-2008, 10:50
26.20 Llocoios
نام شهر TEHRAN
نام كاربري .farhadx5

4891
15-05-2008, 13:41
اینم مختصات منه
راستی تو بازی یه اتحادیه هست به اسم fusion
هر وقت embassy ساختید بگید بیاد عضو بشید همه ایرانیها هستن :8:

قبلا اسمت تو لیست اظافه شده من Blackflower هستم تو دارینوس:11:

4891
15-05-2008, 13:46
من 150 تا دارم ولی فعلا نمیتونم بفرستم :41: بگو چی باید بسازم تا بفرستم :41:

4891
15-05-2008, 14:36
من 150 تا دارم ولی فعلا نمیتونم بفرستم :41: بگو چی باید بسازم تا بفرستم :41:
فهمیدم مشکل چیه :31: کشتی سازی و بندر دارم ولی کشتی ندارم :11:
زدم کشتی بسازه تا درست شد میفرستم:10::11:

4891
15-05-2008, 15:02
ارسال شد:31:
ساعت 22:00 به وقت تهران 19:30 به وقت سرور به دستت میرسه:31:

farhadx5
15-05-2008, 23:02
چه كردي با اين دل من دمت گم

4891
15-05-2008, 23:22
قابلی نداشت بیشتر از اینا به گردن من حق داری :10::31:

4891
16-05-2008, 04:21
112 تا دیگه برات فرستادم خواستی بگو بازم میفرستم :11::31:

4891
16-05-2008, 05:26
100 سنگ میخوام کی داره :41: بجاش الماس میدم

farhadx5
16-05-2008, 09:25
من سنگ زياد دارم تو يه جزيره ديگم ولي دارم level اپ ميكنم تا بنونم بفرستم
حله داش تا وا شد ميفرستم

I3 E L O \/ E D
16-05-2008, 09:52
سلام.
من الان یه چند روزی عضو بازیم.
اما از یه چیزی تعجب میکنم.
اینکه چرا یه جزیره پیدا نمیکنید و همه انجا کلونی درست کنید؟؟؟؟؟
حالا دیگه خود دانید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
User Name: Persian
Town:Persepolis
Island:Leeoris 42:20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن به نظر من یه اتحاد بوجود بیارید و اسم اون رو بذارید:The Achaemenian Empire
خداحافظ.

4891
16-05-2008, 13:36
سلام.
من الان یه چند روزی عضو بازیم.
اما از یه چیزی تعجب میکنم.
اینکه چرا یه جزیره پیدا نمیکنید و همه انجا کلونی درست کنید؟؟؟؟؟
حالا دیگه خود دانید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
User Name: Persian
Town:Persepolis
Island:Leeoris 42:20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن به نظر من یه اتحاد بوجود بیارید و اسم اون رو بذارید:The Achaemenian Empire
خداحافظ.

دوست عزیز حدف از شهر ساختن به دست آوردن منابع دیگه هست:46:
و درضمن اتحادییه ایرانی چند تا هست نیازی نیست هر 2 تا شهر 1 اتحادیه بزنن :10:

m_r1986
17-05-2008, 09:58
یه مسلمان پیدا میشه سنگ بده به من .

550 سنگ ودین --> 600 تا چوب ودم .

I3 E L O \/ E D
17-05-2008, 15:09
بچه ها من 700 سنگ میخوام.(Marble)
اگه بدید میتونم با 800 الماس یا سولفور عوض کنم.
فقط تندتر.(الان الماس آماده دارم)

4891
17-05-2008, 16:57
دوستانی که سنگ میخوان من دومین شهر رو زدم منبع سنگ فقط نیاز به donate داره اگه بتونید چوب بفرستید donate کنم میتونم زود زود جمع کنم و براتون سنگ بفرستم :31:
اینم جای شهر جدید Oughitia[11:11] > Orumie 2:31:

4891
17-05-2008, 20:34
نیاز شدید به شراب به جاش چوب یا الماس میدم :41:

4891
17-05-2008, 22:27
من سنگ زياد دارم تو يه جزيره ديگم ولي دارم level اپ ميكنم تا بنونم بفرستم
حله داش تا وا شد ميفرستم
آقا مشکل سنگ حله لطفا شراب بفرست محبوبیتم صفر شده :41:

farhadx5
18-05-2008, 10:39
نميدونم چرا نميفرسته همش ميگه بايد لول اپ شي
همينجوري درگير اين موندم:19::19::19::19::19::19::19::19:

mohsen_blid
18-05-2008, 16:30
سلام من عضو شدم اما متاسفانه سر لوگین شدن گیر میکنه و نمیاد بالا کسی میدونه چرا اینترنتم 128 است

I3 E L O \/ E D
18-05-2008, 16:47
بچه ها من 700 سنگ میخوام.(Marble)
اگه بدید میتونم با 800 الماس یا سولفور عوض کنم.
فقط تندتر.(الان الماس آماده دارم)
آی کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::19::19:

4891
18-05-2008, 22:26
من سرعت جمع کردن سنگم کمه اگه بتونی چوب بفرستی donate کنم میتونم زود تر برات سنگ بفرستم:20:

mohsen_blid
19-05-2008, 05:17
کسی نیست جواب ما رو بده

4891
19-05-2008, 08:10
کسی نیست جواب ما رو بده
فکر نکنم به اینترنت ربطی داشته باشه من با 64 بازی میکنم
آیا world رو درست انتخاب میکنی ؟؟

mohsen_blid
19-05-2008, 08:57
مگر نباید لامبدا را انتخاب کرد من هم انتخاب کردم ولی نمیاد بالا

4891
19-05-2008, 12:14
مگر نباید لامبدا را انتخاب کرد من هم انتخاب کردم ولی نمیاد بالا
میشه دقیقا بگی Erorr چی میده ؟؟

mohsen_blid
19-05-2008, 17:50
نمیاد بالا بازی صفحه سفید

4891
19-05-2008, 19:44
نمیاد بالا بازی صفحه سفید
نظری ندارم:41:

mohsen_blid
23-05-2008, 12:57
بلاخره درست شد من هم عضو شدم هورااااااااااااااا
در لامبدا
emperor

mohsen_blid
23-05-2008, 12:58
چجوری باید پول جمع کنم و همینطور خونه و وقتی در ساخت چوب سازی میرم 37 تا کارگر میدم منظورش چیه

mohsen_blid
23-05-2008, 13:38
چجوری رستوران و بقیه جاها رو درست کنم
درضمن چجوری بفهمم منابع جزیرم چیه
چجوری دانشمند برای اقتصاد درست کنم
چجوری پول جمع کنم
و چجوری مردمم زیاد بشن و جمعیت شهر را از کجا باید زیاد کرد

farhadx5
24-05-2008, 01:55
چجوری رستوران و بقیه جاها رو درست کنم
درضمن چجوری بفهمم منابع جزیرم چیه
چجوری دانشمند برای اقتصاد درست کنم
چجوری پول جمع کنم
و چجوری مردمم زیاد بشن و جمعیت شهر را از کجا باید زیاد کرد

منابع جزيررو ميتوني تو نقشه وستي بالاي صفحه ببيني
خونه تهقيقاتتو بايد لول اپ كني تا تعداد زياد شه
وقتي كارگر داره چوب جمع ميكنه تو همون قسمت يه طرف ميزنه در ساعت چقد چوب ميده طرفه ديگش ميزنه چقد پول ميده .هواست باشه مقداره پولو منفي نزنه
هر چقد خونه بسازي تعداده گارگراتم زياد ميشه
تهقيقاتتو اول رو
Economy: ادامه بده تا Wine Press ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هم خونها زياد ميشن هم جمعيت:31::31:

:40:

4891
24-05-2008, 04:44
شما هنوز سنگ لازم داری ؟:31:

mohsen_blid
24-05-2008, 11:46
در چه زمینه تحقیقاتی اقتصادی باید فعالیت کرد برای بدست اوردن شراب و بقیه مواد باید دیپلماسی انجام داد و کشتی تجاری ساخت مارکت را در چه لولی بدست می اوریم و همینطور رستوران

mohsen_blid
24-05-2008, 18:45
خوب منتظرم چند تا سوال دیگه
چجوری باید با دیگر شهرهایی که داخل روستام هستند تجارت کنم و چطوری و ایا باید چیز خاصی داشته باشم مثلا مارکت و ایا میشه به هم شهر های داخل جزیره خودم حمله کنم من نمی تونم از جزیره خودم گوگرد جمع کنم کسی می دونه چرا؟

mohsen_blid
25-05-2008, 09:57
انقدر جواب نداید که خودم پیداش کردم حالا اینو بگید من مارکت دارم می خوام جنس بخرم یک خورده درباره خرید بگید از کجا بفهمم که طرف افرش برای خرید هست یا فروش و در عوضش چی میخواد؟

m_r1986
25-05-2008, 14:32
به قول کانتر بازا lol lol lol lol

دوست عزیز شما یه 2 روز از رو کنجکاوی به همه جای بازی یه سر بزن اگه متوجه نشدی اون موقع بیا سوال کن . تاپیک و یه جورایی به گند کشیدی .

سوالاتو تو یه پست دقیق بنویس تا دقیق پاسخ بگیری .

mohsen_blid
25-05-2008, 14:38
چقدر خشنی تروبل h
باشه

mohsen_blid
26-05-2008, 15:23
خوب من بعد از 2 روز با اون قبلی میشه دو روز کله زدن و کنجکاوی در بازی سوال برام پیش اومد
1 این کارگر های پدر سوخته هی نرخشونو می برن بالا ایا راه حلی هست که نگذاریم اینقدر ما رو تیغ بزنن؟
2 این خیر سرشون دانشمندا هم همینطوری هستند برای اینها هم راه حلی وجود دارد؟
3 چطور باید موزه و هتل شراب رو واسشون بسازم منظورم چندتا لول هست؟ (اخه محبوبیتم 169- میترسم ترورم کنن ؟

m_r1986
26-05-2008, 17:05
عجب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب .

1- کارگر برای بدست اوردن چوب هستش اگه چوب نداشته باشی هیچ کاری نمیتونی بکنی .... افتاد .
تعداد کارگرها هم باید به نسبت جمعیت تعیین کنی .

2- دانشمندا هم میتونی تعدادشونو کم کنی تا طلا کمتر مصرف کنند...بعضی ساختمان ها هستند که باید اول تحقیق مربوط به اون ساختمان انجام بشه تا بتونی بسازی .
اگر دیدی تعداد طلاهات رو به اتمام هستش برای یه مدت آکادمی رو درش و گل بگیر .

3- موزه رو باید تحقیق خاصی رو انجام بدی که الان یادم نیست.اگه تازه کاری فعلا بیخیال موزه شو . شراب هم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم لول 5 یا 6 باشه که اون موقع میتونی بسازی .اسم شراب خانه Traven هستش .
در ضمن محبوبتت فعلا خوبه.

mohsen_blid
26-05-2008, 19:40
ممنون مستر 1986 یعنی تروبل h
خیلی لطف کردی

farhadx5
27-05-2008, 09:48
بهتره بگي جزيرت كجاست دقيق تا برات موهمات بفرستم

اين جوري ديگه انقد حرص نميخوري.زودم پيشرفت ميكني

نامه جزيرتو بده

.

mohsen_blid
27-05-2008, 10:23
x19
y 33
نام من emperor
ممنون بعد یه سوال این کولونی رو در کدام مبحث اکادمی می تونم به دست بیارم و چطور میتونم به هم جزیره ای هام حمله کنم و از کجا میشه فهمید می تونم برنده بشم یا نه؟

farhadx5
27-05-2008, 14:38
قربونه ادرس دادنت ..اسمه جزيره اسمه شهرت چيه نميشه پيدات كرد اينجوري

.

mohsen_blid
27-05-2008, 14:44
احتمالا اسم خراب شدش این باید باشه
shanios{19:33}> Polis
اسمم که گفتم emperor

farhadx5
27-05-2008, 14:54
اهان پيدات كردم ..اسمه شهرتو عوظ كن رو خونه اسليت بزني ميتوني

500 تا سنگو يه خورده شراب فرستادم...كارتو را ميندازفلان

....

من 4 تا جزيره سنگو گوگردو شراب الماس دارم هر كدومو خواستيدبه شهرم مسج بديد معامله ميكنم
با هركيم خواستيد بجنگيد يا بتركونيدش منم نيروهامو ميفرستم..

نام جزيره ..Llocoios [26:20] (javascript:void(null);) نام شهر TEHRAN-1 شراب
نام جزيره.. Weukios [26:17] (javascript:void(null);) نام شهر TEHRAN-2 گوگرد
نام جزيره..Skelooos [25:17] (javascript:void(null);) نام شهر TEHRAN-3 سنگ
نام جزيره..Radytia [25:16] (javascript:void(null);) نام شهر TEHRAN-4 الماس

نام كاربريم....FARHADX5.....

...

mohsen_blid
27-05-2008, 15:01
خیلی ممنون بابت سنگ و شراب کمیته نریزه
اسمش رو کردم qazvin گفتم شاید بترسن نیان طرفمون
چند تا میشه شهر برای خودم درست کنم باید بگیرم یا اکانت درست کنم

farhadx5
27-05-2008, 15:11
LEVELET بره بالا كاخ ميسازي بد ميتوني هرجا خواستي مستقر بشي
اكانت درست نكون ..ميره تو پاچت
اگه همينجوري شهر بسازي خوبيش اينه كه تهقيقاتو پولتو قايقات باهمه
وقتي شهر بسازي ميبيني تهقيقاتت بازن همش.. تازه نيروهاتم بيشتر ميشه فكون تو هر شهرت كلي دارن تهقيق ميكنن. من الان هر تهقيقم 12 ساعت طول ميكشه تقريبا ...تازه تازه تو رده بندي هم كلي ميري بالا..ميتوني ببيني نفره چندمي تو بازي تو قسمته high score بالايه صفحه

farhadx5
27-05-2008, 15:13
راستي ..طول ميكشه تا بهت برسه وسايلا

mohsen_blid
27-05-2008, 15:14
چجوری میشه برای هم مواد فرستاد باید هر دو طرف مارکت و کشتی رانی داشته باشن یا نه؟

یعنی اگه اکانت دیگه درست کنم بن میشم اگر نه که هیچی چون یکی درست کردم

farhadx5
27-05-2008, 15:19
فقط كشتي رو هر شهري بزني سمته چپ زده ترنسپورت..كه بزني بد ميتوني چيزيرو كه ميخواي بفرستي

prance_of_pirsia
27-05-2008, 15:27
من عضو شدم ولي نمي زاده ligin كنم و مرتب مي گه wrong password

farhadx5
27-05-2008, 15:32
پسوردت بايد 8 تا حروف باشه

ووو .. مهم... وردتو. دروست انتخاب كن

چه وردي هستي ..اسم نوشتي.

mohsen_blid
27-05-2008, 15:33
با این همه حال میرسه یا نه پودر میشه میره هوا؟
بعد اون قسمت دوم نگفتی بنم که نمیکنن؟

farhadx5
27-05-2008, 15:38
نه ميتوني درست كني با خياله راحت
100%

mohsen_blid
27-05-2008, 15:49
خیلی ممنون

farhadx5
27-05-2008, 15:51
ما چاكريم .ميخواي از خونه برات چيپسو پفكم با سنگو الماس بفرستم
:31::31::31:

4891
27-05-2008, 15:53
با این همه حال میرسه یا نه پودر میشه میره هوا؟
بعد اون قسمت دوم نگفتی بنم که نمیکنن؟
2 تا اکانت فایده نداره انرژیتو صرف این کن که شهر هاتو زیاد کنی من الان دارم مواد جمع میکنم واسه شهر چهارم :46:
-----------------------------------------------
راستی دیروز کلی سود کردم :31: از یکی 3000 تا گوگرد خریدم قیمت هر گوگرد 15 طلا بعد فروختم به یکی دیگه 3000 تا گوگرد قیمت هر گوگرد 30 طلا :31: خیلی حال داد با سودش کلی کشتی گرفتم 6 تا داشتم 10 تا دیگه هم گرفتم الان دارم باز خرید و فروش میکنم :31::21:

farhadx5
27-05-2008, 15:58
دمت كم.من كه از دادو ستد چيزي گيرم نيومد فقط سرم كلاه رفت
اما يه جنگي ميكنم بيا ببين يه غارت گري شدم ..ارتش ساختم خفن

mohsen_blid
27-05-2008, 17:13
جزیره الماست رو دیدم ترانسپورت نداری درسته؟
تو جزیره سنگت هم همنطوره؟
من بیشتر سنگ و الماس می خوام و می تونم با چوب یا گوگرد مبادله کنم یا پول ؟

4891
27-05-2008, 17:19
دمت كم.من كه از دادو ستد چيزي گيرم نيومد فقط سرم كلاه رفت
اما يه جنگي ميكنم بيا ببين يه غارت گري شدم ..ارتش ساختم خفن
من 1 سرباز هم ندارم :31: جزیره های من کاملا امنه :31:

farhadx5
27-05-2008, 17:23
دارم بابا ..ببينم مگه رو اسمم ميزني ..نميزنه ترانسپور

فرستادم برات الماس

farhadx5
27-05-2008, 17:26
من 1 سرباز هم ندارم :31: جزیره های من کاملا امنه :31:

پس بهد حمله كنم الان كلي چيزميز گيرم مياد:31::31::31:
من غلت كنم:10:

farhadx5
27-05-2008, 17:29
برايه من چوب بفرستيد هرچي بخوايد همون قد ميدم

mohsen_blid
27-05-2008, 17:42
فقط دیپلوماسیت روشنه دیگه چیزی نداره

mohsen_blid
27-05-2008, 17:43
به کدوم جزیرت من از خدامه از دست این چوبام راحت شم

farhadx5
27-05-2008, 17:55
پس بايد به جزيره اول فرستاد..

هااا چوب هورااا هيوا چوب بده چوب قل بده بياد

farhadx5
27-05-2008, 18:00
نام جزيره ..["]Llocoios [26:20][/] نام شهر TEHRAN-1 شراب

به اينجابفرستي مياد

اگه بازم نميشود بگو .كه زنگ بزنم شهرداري منطقه 5 بياد اين ساختمونه بقليمون گود برداري خطرناك كرده
يه موقعه اين جوجها فرار ميكنن ميرن تو تيم پيروزي سرورته داش مرام:31::31:
:31::31:

mohsen_blid
27-05-2008, 18:13
دیگه فکر میکنم مشکل از منه چون باز هم ترانسپورت نشون نمیده اگر مشکل از ترادر من باشه تا چند لحظه دیگر اپش میکنم شاید بخاطر مسافت باشه چون برای هم جزیره هام رو نشون میده و جزیره های کناری هم همینطور به نظرم باید یکم لول ترادرم بره بالا درسته یا نه مربوط به کشتیرانی میشه زودتر بگو تا اونو لولشو ببرم بالا چون می خوام از دست چوب هام رها بشم

farhadx5
27-05-2008, 18:25
لوله كشتيرانيت بايد بره بالا..حالا يكم به خودت برس بعدن بفرست

بهتره كارگر نذاري چوب جم كنن اگه زياد داري .بجاش پولت زياد بشه

farhadx5
27-05-2008, 18:29
برات سنگ فرستادم وليخيلي تول ميكشه.. با اين سنگ تا لول 9 ميتوني برسي.بعد كه مايع دار شدي برام چوب بفرست فلا خودتو عشقه

4891
27-05-2008, 20:42
پس بهد حمله كنم الان كلي چيزميز گيرم مياد:31::31::31:
من غلت كنم:10:
شما چرا تو اتحادیه نیستی ؟ :31:
منم چوب میخوام :11::31:

farhadx5
27-05-2008, 20:52
من رو پايه خودم ايستادم:31:

خودم ديگه اتحاد شدم

mohsen_blid
27-05-2008, 21:43
دوست من دستت درد نکنه فرستادی پیغام اومده که رسیده ولی تو انبار هام ننوشته یعنی چجور بگم وارد انبار هام نشده
راه حلی دارید

farhadx5
27-05-2008, 21:51
ببين حجم انبارت چه قده جا داري

mohsen_blid
27-05-2008, 22:03
اضافه شد ممنون

یه سوال ایا با درست کردن نیروی نظامی از من مثل کارگر ها پول کم میشه

4891
28-05-2008, 23:54
اضافه شد ممنون

یه سوال ایا با درست کردن نیروی نظامی از من مثل کارگر ها پول کم میشه
کارگر هایی که تو معدن کار میکنن پول نمیگیرن
سرباز حقوق میگیره :46::10:

mohsen_blid
29-05-2008, 06:09
معدن منظورت سولفور دیگه
بعدش دوستان کی چوب می خواد می تونم بفرستم
farhadx5
به کدوم جزیرت بفرستم چوب جزیره سنگت یا الماس
دیگر دوستان هم می خوان بگن

mohsen_blid
29-05-2008, 07:41
این خیلی مهمه اگر بخوام حمله کنم به شهری البته شهرش کوچیکه و برای گرفتن منبع می خوام اگر حمله کنم اونجا مال من میشه یا فقط غارت میکنم چجوری باید یه شهر گرفت؟

farhadx5
29-05-2008, 11:03
اگه ميفرستي به جزيره سولفورم بفرست دمت گم.اينجا انبارم جا زياد داره الانم خيلي چوب لازمم اخه به سلامتي ميخوام لول 14 بشم
:31:
Weukios [26:17] TEHRAN-2

farhadx5
29-05-2008, 11:09
این خیلی مهمه اگر بخوام حمله کنم به شهری البته شهرش کوچیکه و برای گرفتن منبع می خوام اگر حمله کنم اونجا مال من میشه یا فقط غارت میکنم چجوری باید یه شهر گرفت؟

بايد خيلي ارتشت قوي باشه مگه الان چند مدل سرباز داري

من الان منجنيقو دكترو اشپزو تمامه سربازام بازه
فقط 12 تا منجنيق دارم
بازم حمله ميكنم فقط غارت ميكنن شهرو داقون..ولي تساهب نكردم تاحالا

البته رو شهره كوجيك امتحان نكردم الان يه تست ميزنم:31:

mohsen_blid
29-05-2008, 11:19
3 کشتی پر چوب برات فرستادم حول و حوشه 900 تا میشه اگر بازم خواستی بگو
طرف لول یکه تازه کاره و من 3 تا از سربازام بازه همین
البته مایع 80000 تایی دارم

mohsen_blid
29-05-2008, 11:22
اگر سنگ یا الماس داری برام بفرست

farhadx5
29-05-2008, 11:25
الماس دارم اماده ولي سنگ فلان بايد لول اپ كنم فردا ميفرستم
الانم يه خوده طول ميكشه 12 قايق دارم همشون تو راهن تا اومدن ميفرستم

farhadx5
29-05-2008, 11:26
3 کشتی پر چوب برات فرستادم حول و حوشه 900 تا میشه اگر بازم خواستی بگو
طرف لول یکه تازه کاره و من 3 تا از سربازام بازه همین
البته مایع 80000 تایی دارم

خوب از لول يك چي ميخواي بگيري فوق فوقش 1 دونه پول بده:31:

mohsen_blid
29-05-2008, 11:30
از لول 1 خودش رو می خوام مکانش خوبه می خوام مال خودم بشه

farhadx5
29-05-2008, 11:35
اگه نشود .بگو من ميام كله جزيررو با خاك يكسان كنم:31::31:

m_r1986
29-05-2008, 11:52
نمیدونم چه کار کردم که هر 2 هفته برای 2 روز منو بن میکنن . عجب .

این world lambda هم برای من طلسم شده .... الان تو ورلد دیگه مشغولم .

راستی فرهاد جان همین که چوبا رو برات فرستادم 1 دقیقه بعدش بن شدم . چوبا رسید بهت ؟ ( خدا کنه رسیده باشه شرمنده شما نشده باشیم )

farhadx5
29-05-2008, 11:58
باور ميكني الان ميخواستم الماس بفرستم ولي بن شدي تا امدم بگم چي شده خودت گفتي

ننننننننننننن من برره ميخوام ..محسن نورو ننننننننننننن

m_r1986
29-05-2008, 12:03
احتمالا فردا از بن خارج میشم .... خارج شدم یه پیغام از جزیرم بهت میدم .... تا فردا حتما انبار چوبام پر شده بازم برات میفرستم .

farhadx5
29-05-2008, 12:03
ببين منم اون اولا يه جا بود كه yes دادم بعد 2 روز بن شدم يا بهتره بگم اينو زماني استفاده ميكنن كه طرف نيست چند روز ...اينكارو ميكنه كه بهش همله نشه

بهتره ايميل بازيو دوباره فعال كني

m_r1986
29-05-2008, 12:12
والا من چیزی ( yes or no ) نزدم .... هر چند ساعت هم یه سر به بازی میزدم .... الان بار دوم که اینجوری میشه ... بار اول 2 روز بود بعد 2 روز وارد شدم یه حمله بهم شده بود اتفاقا پیروز هم شده بودم .... این بار چه اتفاقی میخواد بیفته خدا میدونه .

farhadx5
29-05-2008, 12:23
جلل خالق

يه پيشنهاد يه بازي بهت ميگم دانلود كن نگو نه اگه ديونه بازي نشودي تمامه جزيرهامو ماشينو دوست دخترم زندگيم ماله تو
هيچ ايراني تاهالا جز خودم توش نيست
محشره..سبكش ار پي جي تومايهاي final fantazi
كارتوني خيلي امكانات داره .مبارزه دوست يابي چت..خونه سازس خريد فروش
اصلان تا بازي نكني نميفهمي چي ميگم
جونمن دانلود كن 500 مگه ببينم dsl dariس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازي
سپتنام كن دانلود كن

farhadx5
29-05-2008, 12:58
اينجا كامل معرفي كردم عكساشم هست ببينيد حتما

4891
29-05-2008, 20:38
فعلا تا انجا که من میدونم نمیتونی شهر بگیری حذف شده شاید تو ورژن بعدی درستشه :31:

mohsen_blid
30-05-2008, 06:19
شوخی میکنی نه؟

mohsen_blid
30-05-2008, 11:24
دوستان اموزش جنگ کردن رو بزارید مثلا چجور میشه شهر رو تسخیر کرد و یا از بین برد اصول جنگ رو بگید خیلی نیازم هست؟
بعد من تونستم کلونیمرو بسازم حالا این کلونی به چه دردی میخوره؟

mohsen_blid
02-06-2008, 10:22
خوب دوستان کسی نیستش این تاپیک خاموشه خاموشه
برای اینکه بیاد بالا
یه نکته ای رو بگم
دوستانی که می خواهند مواد رو به دوستانشون ترانسپورت(انتقال،ردوبدل) کنند باید در قسمت اکادمی محققانشون در قسمت اقتصادی باید به Expansion رسیده باشن تا بتونن ترانسپورت کنند
و برای رسیدن به کشتی های جنگی باید به Ship Maintenance در اکادمی برسند
خوب بیاید گرمش کنید این تاپیک رو

reza-habibi
29-06-2008, 09:19
خوب دوستان کسی نیستش این تاپیک خاموشه خاموشه
برای اینکه بیاد بالا
یه نکته ای رو بگم
دوستانی که می خواهند مواد رو به دوستانشون ترانسپورت(انتقال،ردوبدل) کنند باید در قسمت اکادمی محققانشون در قسمت اقتصادی باید به Expansion رسیده باشن تا بتونن ترانسپورت کنند
و برای رسیدن به کشتی های جنگی باید به Ship Maintenance در اکادمی برسند
خوب بیاید گرمش کنید این تاپیک رو
همیشه اینطور نیست اگر اگر جزیره نزدیک باشد می توانید:46:

HNH
19-08-2008, 14:28
دوستان اموزش جنگ کردن رو بزارید مثلا چجور میشه شهر رو تسخیر کرد و یا از بین برد اصول جنگ رو بگید خیلی نیازم هست؟
بعد من تونستم کلونیمرو بسازم حالا این کلونی به چه دردی میخوره؟

سلام
من تویه بازی با نام کاربری اشک که البته من هیچ کسی رو تو
38 44
78 80
53 26
(لامبدا)
راحت نذاشتم
خوب ااینگونه که شما اول بندر اون شخص رو میبندی بعد هم به سادگی غارتش میکنی
به همین سادگی به همین خوش مذگی
در مورد تسخیر کولونی متاسفانه از بازی حذف شده

hiworld
20-08-2008, 12:26
من خیلی وخت پیش عضو بودم جدیدا برام یک ایمیل اومد خاستم برم بازی کنم نه پسوردم یادمه نه یوزرم

devil_2008
31-08-2008, 15:37
سلام
بچه ها لطفا کمک
چطوری من کارگر بسازم
کارگرام صفرن
چوب هم به اندازه ی کافی ندارم
چه کنم؟
چطوری کارگر بسازم؟

S A M
18-09-2008, 13:04
این بازی با چه سرعتی اجرا میشه ؟ با 64 میشه ؟

Viren
20-12-2008, 21:02
کسی تو لامبدا هست با من هم پیمان بشه؟

amin_fixfox
20-12-2008, 23:41
این بازی با چه سرعتی اجرا میشه ؟ با 64 میشه ؟
آره من قبلا با Dial up بازی میکردم.

amin_fixfox
21-12-2008, 11:35
Ikariam چیه بیاید Tribal بازی کنید !

(رجوع شود به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) :دی

Viren
23-12-2008, 01:58
کسی میتونه کمک کنه؟

چرا هرروز میزان رضایت کم میشه

Total satisfaction:
83
happy

بعد این چیه؟
Population:-162
قرمز هم هست

بالای صفحه هم قسمت چمعیت نوشته 43 نفر بیکار(162)
این چیه دیگه؟

Viren
23-12-2008, 01:59
کسی میتونه کمک کنه؟

چرا هرروز میزان رضایت کم میشه

Total satisfaction:
83
happy

بعد این چیه؟
Population:-162
قرمز هم هست

بالای صفحه هم قسمت چمعیت نوشته 43 نفر بیکار(162)
این چیه دیگه؟

Viren
24-12-2008, 00:17
بابا جون هرکی دوست دارید کمک کنید

نمیتونم مردم رو خوشحال نگه دارم

منفی شده همه دارن از شهر میرن!

یعنی هیچکس ایکاریام بازی نکرده؟

phenom200
24-12-2008, 15:34
سلام.دوستان من از کجا میتونم Crystal glass بدس بیارم؟

Viren
24-12-2008, 16:48
میتونی با بازیکن های دیگه معامله کنی یا تو جزیره ای که Glass داره کلونی بزنی و استخراج کنی

من شدیدا به Wine احتیاج دارم

اگه داری واسم بفرست

اسم من
Shadowstep
اسم شهر
Shadow Warriros
موقعیت
62:39
جزیره
Garoetia

خیلی نیاز به Wine دارم

phenom200
24-12-2008, 17:44
من تو ورلد Delta هستم.از اونجا میشه فرستاد؟

Viren
24-12-2008, 18:06
اه

نه نمیشه

چرا اونجا رفتی؟

همه ایرانی ها توی لامبدا هستن

تازه خلوت تر هم هست
یه جزیره هست کنار جزیره من یک نفر هم زندگی نمی کنه!

می خوام اونجا رو بگیرم

اشکال نداره
الان پالاس میسازم تو جزیره ای که Wine داره

منم مثل تو الان به Glass نیاز دارم

phenom200
24-12-2008, 21:14
اه

نه نمیشه

چرا اونجا رفتی؟

همه ایرانی ها توی لامبدا هستن

تازه خلوت تر هم هست
یه جزیره هست کنار جزیره من یک نفر هم زندگی نمی کنه!

می خوام اونجا رو بگیرم

اشکال نداره
الان پالاس میسازم تو جزیره ای که wine داره

منم مثل تو الان به glass نیاز دارم
اگه میدونستم همه ائنجایین میومدم اونجا.پس بیام لامبدا :دی

phenom200
24-12-2008, 21:27
یه سوال.باید چیو research کنیم که بتونیم پلیس بسازیم؟

Viren
25-12-2008, 00:27
پلیس؟؟

من تا به حال ندیدم

phenom200
25-12-2008, 10:47
همون Palace

Viren
25-12-2008, 17:24
آها
پالاس

قصر میگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من دارم یکی میسازم

باید علم Expansion در Seafaring رو خونده باشی!

DJmoji
25-12-2008, 19:41
این عدد ها چیه بقل هر جزیره نوشته.مال جزیره من که توش معدن هام هست 8 هست برای بقیه 0 به غیر از چندتا.
در ضمن چجوری معادن سنگ و انگور بردست بیارم.تو جزیره خودم فقط گوگرد و چوب هست

Viren
26-12-2008, 02:39
در مورد عدد ها نمیدونم کدوم میگی؟!

برای دست یابی به دیگر معادن

باید علم Expansion یاد بگیری!
بعد پالاس بسازی

بعد 12500 چوب
12000 سکه
5 کشتی باری و 40 نفر جمعیت داشته باشی

بعد برو تو جزیره ای که می خوای
اگه سنگ(یا انگور) می خوای برو نزدیک ترین جزیره که سنگ داره یه جای خالی رو انتخاب کن و شهر دوم رو بساز!
بعد
سنگ استخراج کن با کشتی بفرست واسه پایتخت

میگم جزیره نزدیک باشه تا زودتر برسه اجناس

البته من برای انگور این کارو کردم چون میزان خوشحالیم منفی شده بود!

تو ورلد لامبدا هستی؟

من تو جزیره خودم سنگ ساختمانی دارم!

مشخصات خودتو بزار پیدات کنم!

اگه تو لامبدا هستی سنگ بخوای واست میفرستم

alizshah
26-12-2008, 03:13
منم عضو شدم یه مدت بایز کنم
به نظر جالب میاد .
کسی نیست یکم کمک کنه ؟

DJmoji
26-12-2008, 08:36
در مورد عدد ها نمیدونم کدوم میگی؟!

برای دست یابی به دیگر معادن

باید علم expansion یاد بگیری!
بعد پالاس بسازی

بعد 12500 چوب
12000 سکه
5 کشتی باری و 40 نفر جمعیت داشته باشی

بعد برو تو جزیره ای که می خوای
اگه سنگ(یا انگور) می خوای برو نزدیک ترین جزیره که سنگ داره یه جای خالی رو انتخاب کن و شهر دوم رو بساز!
بعد
سنگ استخراج کن با کشتی بفرست واسه پایتخت

میگم جزیره نزدیک باشه تا زودتر برسه اجناس

البته من برای انگور این کارو کردم چون میزان خوشحالیم منفی شده بود!

تو ورلد لامبدا هستی؟

من تو جزیره خودم سنگ ساختمانی دارم!

مشخصات خودتو بزار پیدات کنم!

اگه تو لامبدا هستی سنگ بخوای واست میفرستم
نمی دونم کجاست.وقتی میخوام وارد بازی بشم یه جا یوزر رو وارد میکنم یه جا پسورد یهجاهم یه گزینه هست که my رو انتخاب میکنم.اگر این کارو نکنم وارد بازی نمیشه

DJmoji
26-12-2008, 08:52
این همه چوب و طلا رو از کجا بیارم.من 200 تا چوب رو بزور جمع میکنم.
راستی چجوری میشه به یه جا حمله کرد.من هم کشتی جنگی هم تجاری دارم و هم سرباز

Viren
26-12-2008, 17:12
خوب کارگر بزار تا واست جمع کنند

طلا هم هر چه قدر تعداد مردم آزاد بیشتر باشه طلا بیشتر گیرت میاد

می خوای به جایی حمله کنی باید روی اون شهرو انتخاب کنی بعد روی دکمه قرمز Pillage که عکس دوتا شمشیر هست کلیک کنی
اگه کشتی جنگی داری میتونی بندر اون شهرو ببندی و آسون تر تصرف کنی!

hadi_gamer
28-12-2008, 19:42
ویرن هنوز بازی میکنی؟
راستی ورژن فارسیش هم به زودی میاد.بیایید بریم اونجا.
من آزمایشی اومدم لامبدا ببینم چطوریه...

hadi_gamer
28-12-2008, 20:06
این عدد ها چیه بقل هر جزیره نوشته.مال جزیره من که توش معدن هام هست 8 هست برای بقیه 0 به غیر از چندتا.
در ضمن چجوری معادن سنگ و انگور بردست بیارم.تو جزیره خودم فقط گوگرد و چوب هست
اون عدد تعداد شهرهایی هست که تو هر جزیره درست شده...

HoJJaT_007
28-12-2008, 21:15
قدیما بازی میکردم ورلد my , 8 تا شهر داشتم . بعدا کنار کشیدم

فارسیش اومد سریع میرم . خبر بدید

hadi_gamer
28-12-2008, 21:53
فکر کنم فارسی اینم مثل بایت فایت ----- کنن عوضیا...
ولی فارسیش هم زیاد حال نمیده چون همه بازیکنا ایرانین و آدم دلش نمیاد بهشون حمله کنه!

hadi_gamer
28-12-2008, 22:11
ویرن یه 200 تایی سنگ اگه داری برام بفرست لازم دارم.
[63:43] pasargad
hadipro

Viren
29-12-2008, 12:36
آره من هنوز بازی می کنم
ولی از اونجایی که اینترنتم مشکل پیدا کرده کمتر میام

در اولین فرصت میفرستم 250 تا

Viren
29-12-2008, 12:44
اسم جزیره که توش هستی بگو
ماله خودم با بولد نوشتم
توی بازی اینطوری نوشته
Blunios[62:39]
>
Shadow Capital

این مشخصات منه

Blunios

Shadow Capital

Shadowstep

DJmoji
29-12-2008, 15:05
هیچکی تو ورلد my نیست.
من به کمک فوری احتیاج دارم.وضع نیروی نظامیم خوبه ولی به هر جا حمله میکنم هیچی گیرم نمیاد.فقط از 8 تا حمله ای که کردم یه بار بهم 50 تا چوب داد.

hadi_gamer
29-12-2008, 17:27
اسم جزیره که توش هستی بگو
ماله خودم با بولد نوشتم
توی بازی اینطوری نوشته
Blunios[62:39]
>
Shadow Capital

این مشخصات منه

Blunios

Shadow Capital

Shadowstep
Gidios[63:43]
دستت درد نکنه.
راستی از هر کدوم از مواد 50 تا به من اضافه شده.تو فرستادی؟
سنگ و شراب و کریستال و گوگرد 50 تا اضافه شده!

Viren
30-12-2008, 01:37
نه
وقتی علم سرمایه تحقیق کردی 50 تا اضافه میشه

Viren
30-12-2008, 06:56
واست فرستادم 300 تا

Viren
30-12-2008, 07:09
کسی شیشه نداره بفرسته حدود 150 تا؟

hadi_gamer
30-12-2008, 18:59
ویرن دستت درد نکنه.

hadi_gamer
30-12-2008, 19:01
راستی من بعضی ساختمونای شهرم رو نمیتونم ببینم.همچنین بعضی شهرها که تو جزیره ها هستن برای من دیده نمیشن و فقط اسمشون رو میبینم.برای شما هم اینطوریه یا نه؟
میدونید ایراد از چیه؟

Black Prince
31-12-2008, 00:10
آقا Marble از کجا بیارم؟؟
این بازی یه آموزش درست حسابی نداره؟

Black Prince
31-12-2008, 01:47
فکر کنم تازه دارم یه چیزائی یاد میگیرم!!
برای بدست آوردن بنا های جدید و ساختن اونها, اول باید توی آکادمی تحقیقات بشه دیگه درسته؟
برای زیاد کردن تعداد آدمهای شهرم, باید چه کار کنم؟
از بروبچه ها کسی توی ورلد Eta نیستش؟

Viren
31-12-2008, 04:31
marble یا سنگ ساختمانی من دارم ولی تو توی ورلد دیگه هستی نمیتونم واست بفرستم
باید توی جزیره ای که داره شهر جدید بزنی و از اونجا واسه پایتخت بفرستی

آره باید تحقیق بشه
میتونی در قسمت Help ببینی چه ساختمانی چه تحقیقی می خواد

هرچه قدر جمعیت بیشتر حوشحال باشن بیشتر زاد و ولد می کنن!!
باید با کم کردن نیروهای بیکار و ساختن Tavern و پخش Wine خوشحال نگه داری
البته در مراحل بالاتر میشه ار طریق تحقیق هم حوشحال نگه داشت!

Black Prince
31-12-2008, 05:27
یه سئوال دیگه اینکه چه جوری میتونم توی یه جزیره دیگه شهر بزنم؟

phenom200
01-01-2009, 10:23
سلام اقا این Corruption رو من چیکار کنم؟همش منفی میده همه دارن دهکدرو ترک می کنن

Black Prince
01-01-2009, 11:42
سلام:
یکی دو نکته بید که من میخواستم راهنمائیم کنید.
من تقریباً بازی رو یاد گرفتم و شهر داره کامل میشه تقریباً. حالا من میخوام برم یه جزیره دیگه و یک شهر دیگه تاسیس کنم تا سنگ بدست بیارم. حالا چه جوری؟ چه مدل کشتی باید بسازم؟ آیا باید خودم کارگر به اون جزیره جدید ببرم؟ اگر باید خودم کارگر بفرستم, چه جوری افراد دو بکنم تو کشتی؟!

سئوال دوم هم اینه, وقتی شهر جدید رو ساختم, من فقط میخوام سنگ جمع کنم, باید باز هم این شهر جدید رو 2 هفته هی آپدیت کنم و تحقیق کنم تا بتونم سنگ استخراج کنم؟

ممنون میشم یه راهنمائی کنید.

phenom200
01-01-2009, 12:19
سلام:
یکی دو نکته بید که من میخواستم راهنمائیم کنید.
من تقریباً بازی رو یاد گرفتم و شهر داره کامل میشه تقریباً. حالا من میخوام برم یه جزیره دیگه و یک شهر دیگه تاسیس کنم تا سنگ بدست بیارم. حالا چه جوری؟ چه مدل کشتی باید بسازم؟ آیا باید خودم کارگر به اون جزیره جدید ببرم؟ اگر باید خودم کارگر بفرستم, چه جوری افراد دو بکنم تو کشتی؟!

سئوال دوم هم اینه, وقتی شهر جدید رو ساختم, من فقط میخوام سنگ جمع کنم, باید باز هم این شهر جدید رو 2 هفته هی آپدیت کنم و تحقیق کنم تا بتونم سنگ استخراج کنم؟

ممنون میشم یه راهنمائی کنید.
سلام
دوست عزیز شما برای اینکه بتونی تو یه جزیره دیگه شهر بسازی اول باید علم Expansion رو بدس بیاری بعد باید
Palace بسازی تا بتونی تو جزیره دیگه شهر بسازی.واسه اینکار هم اینا لازمه:
1.250 building material
12.000 gold
40 citizens
5 available trading ships
البته Viren جان تو چند پست قبلی گفته بودن.
خوب شما اگه بخوای سنگ زیاد جمع کنی باید شهر آپدیت بشه دیگه.اینم یه شهریه مثل شهر قبلیت با این تفاوت که اولیه پایتخته.ولی تحقیق نیازی نیست چون قبلا تو پایتخت تحقیق کردی.

Black Prince
01-01-2009, 13:04
خیلی ممنون از راهنمائیت.

Black Prince
02-01-2009, 02:58
آقا این Population رو نمیدونید باید چه کار کرد؟ همش داره منفی میشه! الان -201 شده!!
Tavern هم ساختم. Wine هم بین مردم ÷خش میشه. ولی باز هم داره منفی میشه!

hadi_gamer
02-01-2009, 10:45
آقا این Population رو نمیدونید باید چه کار کرد؟ همش داره منفی میشه! الان -201 شده!!
Tavern هم ساختم. Wine هم بین مردم ÷خش میشه. ولی باز هم داره منفی میشه!
باید town hall رو آپگرید کنی.

phenom200
02-01-2009, 11:27
کسی نمیدونه این corruption واسه چی منفی میده؟
چیکار کنم منفی نده

Black Prince
02-01-2009, 13:07
کسی نمیدونه این corruption واسه چی منفی میده؟
چیکار کنم منفی نده

فکر کنم باید در جزیره Palace رو بسازی. هر چند تا جزیره که داری باید برای هر کدوم یه Palace بسازی.

phenom200
02-01-2009, 13:39
Palace که نمیشه ساخت.فکر کنم باید Governors Residence بسازم.اینم Ambrosia میخواد
Governor`s Residence

Viren
03-01-2009, 04:38
Are
Bayad sefaratkhane besazi
(farsi nemitonam benevisam)

Black Prince
03-01-2009, 09:33
در هر شهر الان یک آکادمی دارم. نمیشه هر کدوم از این آکادمی ها در یه زمینه مجزا از هم تحقیق کنند؟
حتماً هر دو در یک زمینه با هم دیگه تحقیق میکنند؟

pooyamb
03-01-2009, 15:09
منم عضو شدم

Name: Iran
Player: pooyamb

Black Prince
03-01-2009, 16:21
آقا من و دوستام هم توی ورلد Eta هستیم! اگر کسی خواست میتونه بیاد توی این ورلد با ما باشه!
همه چپیدن توی لامبادا!

hadi_gamer
03-01-2009, 17:13
چقدر طول میکشه یه کولونی ساخته بشه؟
من یدونه زدم بسازه ولی هیچ اتفاقی نیفتاده.فقط جای پرچم یه ساختمون نیمه کاره هست و تایمی هم نزده.

Black Prince
03-01-2009, 17:30
وقتی کشتی برسه اونجا فکر کنم یه 20 دقیقه دیگه هم طول میکشه تا بار ها تخلیه بشه!
برای من که امروز از وقتی کشتی رو فرستادم تا وقتی که تونستم ساختمان بسازم 40 دقیقه شد.

hadi_gamer
03-01-2009, 17:55
ممنون از راهنمایی

Black Prince
04-01-2009, 10:01
یه سئوال:
برای ساختن شهر سوم, باید Palace رو لول 2 بکنم؟

Viren
04-01-2009, 11:44
آره همینطوره

Viren
04-01-2009, 11:58
آره همینطوره

b30m
26-01-2009, 11:20
سلام
من همین بازی رو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام میدم
اگه بخوایم به یه شهر حمله کنیم کجا باید بریم؟
ممنون میشم

pooyamb
26-01-2009, 18:20
سلام
برو روي اون شهر كليك كن(تو نقشه) اگه بتوني حمله كني سمت راست يه منو هست ،پايين، روي pilage كليك مي توني بكني.
اگه بتوني هم كه ديگه حلّه نيروها رو انتخاب مي كني و ميفرستي.
فقط حواست باشه به پوينت يارو يه نيگاه بنداز و با پوينت خودت مقايسه كن نزنه خراب كنه شهرتو :دي
پوينت هم سمت راست بالا همون جايي كه گفتم رو شهر كليك كني
راستي كدوم ورلدي؟؟؟
اگه lambda هستي بگو من وضعيتيم با اينكه ضعيفم ولي بدك نيست
امتيازم 3500 تايي هست
البته مي دونم خيلي كمه بعضيا حدود 200-300 هزارتان!!!!
:دي كاري بود بگو

b30m
27-01-2009, 14:11
pooyamb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ممنون
خیلی خوب بود

چند سوال دیگه داشتم :
اگه بخوایم بندر گاه رو ببندیم باید کجا بریم؟
چه جوری شهر رو تصرف کنم؟
چه جوری میشه سنگ و گوگرد خرید؟ (بلد نیستم با بازار کار کنم)

من توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستم ولی شما توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ورلدم eta هستش

b30m
27-01-2009, 14:40
happy من روی 79 هستش

باید چه جوری ببرم بالا؟
شراب هم دارم ولی ...

Black Prince
29-01-2009, 05:13
Tavern رو لول آپ کن . شراب بیشتری بده به مردم.
موزه هم میتونی بسازی و قرارداد فرهنگی ببندی تا مردم شاد بشن.

b30m
29-01-2009, 20:50
Tavern رو لول آپ کن . شراب بیشتری بده به مردم.
موزه هم میتونی بسازی و قرارداد فرهنگی ببندی تا مردم شاد بشن.

ممنون از کمکت

ولی tavern کدومه ، موزه کدومه؟
از کجا باید بسازم؟
من روی جاهایی که خالیه برای ساختمان کلیک می کنم ولی ساختمونی برای ساختن نسیت.:41:

لطفا هرکی میتونه یه اموزش در مورد نحوه ی کار کردن با بازار رو بده:20:

Black Prince
30-01-2009, 00:26
خب باید اول آکادمی رو بسازی و تحقیق کنی تا بتونی این ساختمان ها رو بسازی. چند صفحه قبل بچه ها توضیح دادن مراحل تحقیقات رو چه جوری طی کنی.

b30m
30-01-2009, 16:31
انبار شهر کجاست و چه جوری میشه منبع بیشتری رو ذخیره کرد؟

من میتونم چوب 3200 تا و از بقیه ی منابع 800تا ذخیره کنم
چه جوری بیشترش کنم؟

Black Prince
30-01-2009, 17:51
باید لول آپ کنی انبار رو!
انبار اسمش Warehouse هست.

b30m
30-01-2009, 18:42
سلام
انگار تو پستهای قبل گفتن که نمی شه شهر دیگه ای رو بگیری یا شهر جدید بسازی یعنی امکانش حذف شده می خواستم ببینم الان دوباره میشه این کار رو کرد؟

Black Prince
30-01-2009, 20:18
شهر جدید که میتونی بسازی. ولی نمیتونی شهر های بقیه رو تصرف کنی. فقط میتونی غارت کنی.

b30m
31-01-2009, 00:25
اگه بخوایم شهر جدید درست کنیم باید چیکار کنیم؟

سلام
منم اومدم سرور لامبدا
اسمم : sajjad
مختصات : X:45 Y:29
شهر : Ustautia

اگه میتونید کمک کنید
تو جزیره ی ما کریستال هست

Black Prince
31-01-2009, 02:08
من توی سرور Eta بازی میکنم.
باید تحقیقات لازم رو انجام بدی تا بتونی شهر جدید بسازی.
صفحه های قبل رو مرور کن.

b30m
01-02-2009, 04:11
سلام
گفته برای ساختن شهر جدید کولونی می خواد . با ساختن place باید کولونی ساخت؟

MGH.711
09-02-2009, 15:35
من و یه نفر دیگه یه اتحادیه توی lambada ایجاد کردیم به اسم Warriors iran لطفا هر کسی توی این دنیا هست به ما ملحق بشه تا با هم یه اتحادیه ایرانی قوی تشکیل بدیم.
Onimeno
Rasht 31:62
Tehran 30:62
mashhad 42:54

DON
DON 42:54
Polis 41:54

Mitamo
10-02-2009, 04:12
من نمیتونم تصویر های مربوط به بازی رو در سایت ببینم. باید چکار کنم؟ مشکل کجاست؟
با اپرا و اینترنت اکسپلورر امتحان کردم.

רוח שג בלגרד
10-02-2009, 10:35
من عاشق سیویلیزیشن بودم و همیشه هم با بروبچ چند نفری بازی می کردیم.

این خیلی شبیهشه. این رو هم در کنار د وست ادامه می دیم ایول

S A M
11-02-2009, 10:29
سلام
این بازی روزانه چقدر وقت آدم رو میگیره ؟
چه سرعتی برای اجرا میخواهد ؟
در ضمن ، چرا فروم سایت دارینوس که در پست اول میباشد باز نمیشود ؟

S A M
12-02-2009, 11:09
من هم شروع کردم
الان همه دارن روی چوب کار میکنن
چیجوری میشه جمعیت رو بیشتر کرد ؟

vahid_vaezinia
13-02-2009, 11:17
باید Town hall رو لول آپ کنی

vahid_vaezinia
13-02-2009, 11:20
سلام
این بازی روزانه چقدر وقت آدم رو میگیره ؟
چه سرعتی برای اجرا میخواهد ؟
در ضمن ، چرا فروم سایت دارینوس که در پست اول میباشد باز نمیشود ؟

بستگی داره !

پراکنده روزی 1-1.5 ساعت

+

با ذغالی هم میشه بازی کرد !

به راحتی

+

بیا اینجا

S A M
13-02-2009, 12:26
وحید جان اگه شما ایدیت رو بدی خیلی ممنون میشم .
این بازیش به نظرم خیلی جالب میاد ، ولی خوب وارد نیستم ...

vahid_vaezinia
13-02-2009, 13:30
آیدی یاهو یا تو بازی ؟

- - - -

یاهو : vahid_vaezinia

بازی : World Eta » PicaKing

S A M
13-02-2009, 13:41
یه چند تا سوال دیگه
1 _ چیجوری طلا هامو زیاد کنم ؟
2 _ تاون حال من الان لول 3 هستش ، پس چرا جمعیتم زیاد نشده ؟
3 _ چرا بیشتر از 8 نفر توی اکادمی کار نمیکنن ؟
4 _ چیجوری مشروب خونه بسازم ؟
مرسی

vahid_vaezinia
13-02-2009, 13:58
یه چند تا سوال دیگه
1 _ چیجوری طلا هامو زیاد کنم ؟
2 _ تاون حال من الان لول 3 هستش ، پس چرا جمعیتم زیاد نشده ؟
3 _ چرا بیشتر از 8 نفر توی اکادمی کار نمیکنن ؟
4 _ چیجوری مشروب خونه بسازم ؟
مرسی

1. هرچی آدم ها بیکار تر باشن طلای بیشتری گیرت میاد » هر نفر 4 طلا در ساعت

2.زیاد میشن ، البته بستگی به میزان شادی مردمت داره ! الان باید Tavern بسازی ! اگر هم نمیتونی باید در قسمت Science تحقیق کنی ، وقتی Tavern ساختی باید به وسیله انگور شراب درست کنی تا شادی مردم زیاد بشه و زاد و ولد هم بیشتر بشه

3. خوب باید آکادمی رو هم لول آپ کنی

4.تو قسمت دو گفتم

چاکریم

S A M
13-02-2009, 14:12
این Science کجاست ؟
من الان 130 تا انگور دارم
فقط میتونم چوب و سنگ در بیارم چون توی جزیره ام فقط همینا هستش
چیجوری تبادل کالا بکنم ؟

vahid_vaezinia
13-02-2009, 16:46
این Science کجاست ؟
من الان 130 تا انگور دارم
فقط میتونم چوب و سنگ در بیارم چون توی جزیره ام فقط همینا هستش
چیجوری تبادل کالا بکنم ؟

برو تو آکادمی در سمت راست قسمت Field of Research گزینه ی Change رو بزن ، بعد چهار تا گزینه برای تحقیق داری 1. Seafaring : برای پیشرفت در حمل و نقل دریایی

2. Economy : برای تکنولوژی های جدید

3. Science : برای ساختمان های جدید

4. Military : برای پیشرفت های جنگی

شما باید تو قسمت Science گزینه ی Research now رو بزنی !

+

4 راه برای بدست آوردن منابع جدید مثل انگور ، سنگ و کریستال داری !

1.به شهر های دیگه حمله کنی ( سریع ولی پر خطر )

2.خودت یه شهر تو جزیره های دیکه بسازی

3.خرید و فروش کنی

4.یکی مجانی بهت کمک کنه ( اگه ورلد Eta باشی من هستم )

S A M
13-02-2009, 16:52
Field of Research کجاست که من نمیبینم ؟
در ضمن ، طلای من الان 0 شده
چیکار کنم زیاد بشه ؟
من بیام توی اون ورلد که شما هستی ؟
میشه ایدی هاتون رو روشن کنین ؟