PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این دیگه آخرشه : حضور رولزرویس در خیابان های تهران!

™Enter_The_Love
20-04-2008, 22:00
:18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس در سایز بزرگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

graphmax
20-04-2008, 22:07
مگه قبلا تو تهران از اینا نبوده!!!؟

raptor22
20-04-2008, 22:17
مگه قبلا تو تهران از اینا نبوده!!!؟

ما كه نديده بوديم/.

MR.Punisher
20-04-2008, 23:30
جدا آخرشه.

Bracket
21-04-2008, 00:27
تو مجله ماشینم یبار اینو تست کرده بود حدود 7-8 ماه پیشا بود به گمونم برای پسر یه ادم مایه دار تو دبی بود یادمه گفته بود که برداشته بود این ماشین رو اورده بود ایران .

SAEED_BARCELONA
21-04-2008, 00:56
قدرت خدارو می بینی؟ چه چیزایی آدم می بینه!

Actros
21-04-2008, 01:11
من با mercedes s class کنار خیابون بیشتر حال کردم:5:

godsmak
21-04-2008, 05:03
من موندم چطور جرات کرده اینو بیاره تو خیابون؟

ARASH66
21-04-2008, 08:22
ووووووووووو
بابا دشمون گرم، مایه داریه دیگه !
هر چی میگزره ماشین های لوکس هم وارد میشن.

mseddighi
21-04-2008, 09:07
من با mercedes s class کنار خیابون بیشتر حال کردم:5:

اي ول من هم همينطور

Ship Storm
21-04-2008, 10:27
یه بوگاتی بیارید جلوی این تا ببینید کدوم بهتره :27:

corey
21-04-2008, 11:38
این مطالب در رابطه با فانتوم بدونید بد نیست
توضیحاتی در رابطه با رولزرویس فانتوم
در سال 1998 کمپانیbmw تمام سهام رولزرویس را تصاحب کرد و زمان نسبتا زیادی طول کشید تا اولین رولزرویس طراحی شده توسط کمپانی مادر معرفی شود در این 5سال تیم طراحی رولزرویس که تماما انگلیسی بودند با تحقیق در رابطه با نسل های قبلی رولزرویس و همین طور استفاده از نظرات مشتریان رولزرویس در سال 2003 فانتوم را به جهانیان معرفی کردند طراحی فانتوم در اصل المانی انگلیسی است!!! زیرا دارای اصالت انگلیسی و همین طور جذابیت المانی است بر خلاف میباخ رقیب اصلی رولزرویس که بسیار به مرسدس کلاسs شباهت دارد رولزرویس هیچ شباهتی به bmw سری7 ندارد و شاید یکی از عوامل موفقیت رولزرویس همین نکته باشد
جالبترین نکته در طراحی این اتومبیل درهای آن است که به درهای کالسکه ای معروف است و جالبتر اینکه درهای این اتومبیل به صورت خودکار بسته می شوند فانتوم دارای رینگ های عظیم 21اینچی است یک نشان RR در وسط این رینگ ها قرار دارد که هیچگاه نمی چرخد!!! در رابطه با طرح داخلی فانتوم هم باید گفت که تمامی انتظارات طرفداران رولزرویس برآورده شده است
فانتوم دارای پیشرانه 12سیلندر 48 سوپاپ به حجم 6.7 لیتر میباشد که دارای 453 اسب بخار قدرت می باشد شتاب 0تا100 فانتوم در 5.7 ثانیه به دست می آید بر خلاف میباخ رولزرویس دارای سواری بسیار عالی می باشد به طوری هم اکنون طبق اظهارات مقامات رولزرویس 90در صد از صاحبان فانتوم ترجیح می دهند که خود به رانندگی بپردازند که از bmw چیزی غیر از آن انتظار نمی رفت

موفقیت رولزرویس فانتوم به قدری بود که هم اکنون مدت انتظار برای تحویل فانتوم به بیش از 2سال رسیده و تا پایان سال 2006 حدود 2600 فانتوم فروخته شد در طرف مقابل فروش میباخ کاملا ناامید کننده بود و حتی به نیمی از تولید بیش بینی شده نرسید اما یک اما یک نکته جالب در رابطه با فانتوم وجود دارد و آن اینکه حدود 30درصد از خریداران فانتوم درخواست دریافت دومین دستگاه از فانتوم را کرده اند و حدود 10درصد خواستار دریافت سومین فانتوم بوده اند
مدل جدید رولزرویس یعنی drophead coupe نیز از امسال وارد بازار شد و تمام تولیدات این مدل تا 4سال آینده پیش فروش شد و در 3سال اول این مدل تحویل به فانتوم داران خواهد شد
قیمت فانتوم با تمامی تجهیزات 532هزار دلار و قیمت مدل کوپه آن 616هزار دلار می باشد
اینم لینک عکسای فانتوم
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

corey
21-04-2008, 11:38
راستی چند وقت پیش توی مجله....با پیتر شوپمن مدیر عامل رولزرویس مصاحبه کرده بود و خبر جالبی نوشته بود و به گفته پیتر شوپمن ایران دارای بازار مناسب برای فروش رولزرویس هست و مسئولان در صدد اخذ مجوزهای لازم برای واردات رولزرویس به ایران هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
فکر کنم تا چند وقت دیگه شاهد حضور فانتوم در ایران باشیم

rainysky50
21-04-2008, 11:56
همچنین شوپمن اضافه کرد که محصولات ایران خودرو و سایپا از لحاظ کیفیت میتوانند رقیب خوبی برای محصولات شرکت رولز رویس باشند و چراغهای جلوی فانتوم ما شباهت زیادی با چراغهای جلوی اتومبیل پیکان شرکت بزرگ ایران خودرو دارد!!!!

samanajan
21-04-2008, 12:05
اگه منم پولشرا داشتم مي خريدم

samanajan
21-04-2008, 12:08
بنز همه كه بلقش هست خيلي ماشينه توپي است

xajorov
21-04-2008, 12:57
:18: عجب چیزی!!

ahriman323
21-04-2008, 14:37
این که اصلا قیافه نداره:13:
عکس کوپه شو کسی داره اونم ببینیم؟

™Enter_The_Love
21-04-2008, 15:51
بابا مهم قیافه ماشین نیست که مهم اینه که رولزرویس هست .

امروز هم توی اصفهان یه ماشین عجیب دیدم که تاحالا ندیده بودم . خیلی عجیب بود محصول Gmc اونم مدل 2006-2007 (دقیقا همونهایی که توی اکثر فیلمهای آمریکا مال گروهای ویژه پلیس و این حرفاس ) کسی فهمید کدومو میگم عکسش رو بزاره

Bracket
21-04-2008, 16:08
این که اصلا قیافه نداره:13:
عکس کوپه شو کسی داره اونم ببینیم؟
قیمتش میدونی چقدره مدل پایه قیمتش 340 هزار دلاره . ماشین اخرته لوکسه .

این عکس توشه :

corey
21-04-2008, 16:14
البته خریدان رولزرویس اصلا دوست ندارن ماشینشون دارای طراحی مدرن باشه و بیشتر خواهان طراحی با اصالت هستند و اینکه سوار بر لوکس ترین اتومبیل دنیا باشن و اصولا معیار انتخاب رولزرویس و همین طور خریداراش با تمام اتومبیل های دنیا فرق میکنه و صد البته آخرین چیزی هم که برای خریدارهاش مهمه قیمته

corey
21-04-2008, 16:22
راستش عکس از مدل کوپه پیدا نکردم و عکس مدل drophead coupe میزارم و تنها فرقشون سقفشون هست که تو مدل کوپه ثابته

stam
21-04-2008, 20:27
قیمتش میدونی چقدره مدل پایه قیمتش 340 هزار دلاره . ماشین اخرته لوکسه .

این عکس توشه :

اونوقت خیلی از ما ایرانیها آرزومون خریدن یه پراید قسطیه...

آدم دلش نمیاد تو این ماشین بشینه

Bracket
21-04-2008, 21:56
اونوقت خیلی از ما ایرانیها آرزومون خریدن یه پراید قسطیه...

آدم دلش نمیاد تو این ماشین بشینه
تازه کجا دیده چیزهای عجیبی داره این ماشین مثلا تو درش یه چتر خفن داره :27:.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or_Jamb_Umbrella_Holder.jpg

البته رولز رویس ماشین با اصالتیه ولی امکانات خفن و عجیب میخوای فقط میباخ .

United Kingdom
21-04-2008, 23:14
این مطالب در رابطه با فانتوم بدونید بد نیست
توضیحاتی در رابطه با رولزرویس فانتوم
در سال 1998 کمپانیbmw تمام سهام رولزرویس را تصاحب کرد و زمان نسبتا زیادی طول کشید تا اولین رولزرویس طراحی شده توسط کمپانی مادر معرفی شود در این 5سال تیم طراحی رولزرویس که تماما انگلیسی بودند با تحقیق در رابطه با نسل های قبلی رولزرویس و همین طور استفاده از نظرات مشتریان رولزرویس در سال 2003 فانتوم را به جهانیان معرفی کردند طراحی فانتوم در اصل المانی انگلیسی است!!! زیرا دارای اصالت انگلیسی و همین طور جذابیت المانی است بر خلاف میباخ رقیب اصلی رولزرویس که بسیار به مرسدس کلاسs شباهت دارد رولزرویس هیچ شباهتی به bmw سری7 ندارد و شاید یکی از عوامل موفقیت رولزرویس همین نکته باشد
جالبترین نکته در طراحی این اتومبیل درهای آن است که به درهای کالسکه ای معروف است و جالبتر اینکه درهای این اتومبیل به صورت خودکار بسته می شوند فانتوم دارای رینگ های عظیم 21اینچی است یک نشان RR در وسط این رینگ ها قرار دارد که هیچگاه نمی چرخد!!! در رابطه با طرح داخلی فانتوم هم باید گفت که تمامی انتظارات طرفداران رولزرویس برآورده شده است
فانتوم دارای پیشرانه 12سیلندر 48 سوپاپ به حجم 6.7 لیتر میباشد که دارای 453 اسب بخار قدرت می باشد شتاب 0تا100 فانتوم در 5.7 ثانیه به دست می آید بر خلاف میباخ رولزرویس دارای سواری بسیار عالی می باشد به طوری هم اکنون طبق اظهارات مقامات رولزرویس 90در صد از صاحبان فانتوم ترجیح می دهند که خود به رانندگی بپردازند که از bmw چیزی غیر از آن انتظار نمی رفت

موفقیت رولزرویس فانتوم به قدری بود که هم اکنون مدت انتظار برای تحویل فانتوم به بیش از 2سال رسیده و تا پایان سال 2006 حدود 2600 فانتوم فروخته شد در طرف مقابل فروش میباخ کاملا ناامید کننده بود و حتی به نیمی از تولید بیش بینی شده نرسید اما یک اما یک نکته جالب در رابطه با فانتوم وجود دارد و آن اینکه حدود 30درصد از خریداران فانتوم درخواست دریافت دومین دستگاه از فانتوم را کرده اند و حدود 10درصد خواستار دریافت سومین فانتوم بوده اند
مدل جدید رولزرویس یعنی drophead coupe نیز از امسال وارد بازار شد و تمام تولیدات این مدل تا 4سال آینده پیش فروش شد و در 3سال اول این مدل تحویل به فانتوم داران خواهد شد
قیمت فانتوم با تمامی تجهیزات 532هزار دلار و قیمت مدل کوپه آن 616هزار دلار می باشد
اینم لینک عکسای فانتوم
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

دوست عزیز شما فکر نمی کنید رولزرویس را زیادی کوچک کردید؟ رولزرویس برای شرکت هایی مثل ایرباس و بوئینگ و لاکهید و گرامن موتور هواپیما تولید می کنه که در دنیا رقیب ندارند. درسته این لزوما دلیل نمی شه اتومبیل هاش هم حرف اول را در دنیا بزنند ولی باید عرض کنم که دقیقا اینطور هست. شما طوری حرف زدید که انگار بی ام دابلیو رولزرویس را به اینجا رسانده. اتفاقا این شرکت وقتی دید داره رقابت را به مرسدس بنز واگذار می کنه رفت سراغ رولزرویس.

Actros
22-04-2008, 00:57
رلز رویس یکی از لوکس ترین خودروهای دنیاس
قیافش هم خیلی با اصالته
ولی به نظر من مرسدس میباخ لوکس تره:5:

Viren
22-04-2008, 01:07
خیلی باحاله

فکر نمی کردم تو ایران گیر بیاد

مایه دار...!!!

S H A H I N
22-04-2008, 01:11
اوه اوه ، فک کن یه پیکان میمالوندش ! بدبخت سکته میکرد

amir2011
22-04-2008, 01:34

عکس در سایز بزرگ :
به نظر من این ماشین مال یکی از این سفیرهایی باشه که از کشورهای دیگه هستند و اگه دقت کنین تو همون اطراف هم چند تا ماشین درست حسابی پارک شده که نشون میده جای معمولی نیست..!

راستی چند وقت پیش توی مجله....با پیتر شوپمن مدیر عامل رولزرویس مصاحبه کرده بود و خبر جالبی نوشته بود و به گفته پیتر شوپمن ایران دارای بازار مناسب برای فروش رولزرویس هست و مسئولان در صدد اخذ مجوزهای لازم برای واردات رولزرویس به ایران هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
فکر کنم تا چند وقت دیگه شاهد حضور فانتوم در ایران باشیم
این دیگه از اون خبرهای جالبه احتمالا بعد یک مدتم موتور پیکان رو میزارن رو بدنه فانتوم و میشه خودروی ملی..!

S H A H I N
22-04-2008, 01:36
انگار پلاکش هم فرق داره ها

™Enter_The_Love
22-04-2008, 01:37
انگار پلاکش هم فرق داره ها

پلاکش گذرموقته Iq

S H A H I N
22-04-2008, 01:39
پلاکش گذرموقته Iq

آهانده :31:

cyrus_ln
22-04-2008, 10:50
یه بوگاتی بیارید جلوی این تا ببینید کدوم بهتره :27:

این دو تا چی ربطی به هم داشتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بوگاتی یه سوپر اسپورته و رولزرویس یه ماشین لوکس که مشتری های خاص داره
در هر حال فقط پولدارها می تونن سوار این ماشین بشن.

rami_hemi
22-04-2008, 12:04
جون من یکی به من بگه بوگاتی و رولس رویس چه ربطی به هم دارن .این یه کماشین سوپر لوکس و اون یه سوپر اسپرت .کلا زمین تا آسمون باهم فرق دارن .راستی کی این دورو بر 1.5 میلیون دلار داره جز شیخای عرب بده یکی از اونا رو بگیره.خوب ایرانی ها هم همچین ماشینی دارن ولی کجا ؟ تو لس آنجلس .
منم تست این ماشینو تو مجله ماشین خونده بودم .
راستی اخرش ین نیست .آخرش یه لامبو مورسه لگوی نارنجی رنگ رو کابریو بود که قبل این آورده بودنش .یه بارم یهmclaren slr بود .کلی آخرش اومده رفته بازم خواهد آمد .منتظر باشید

Lichtenstein
22-04-2008, 21:09
جون میده یه خش ناجور روش بندازیم !

graphmax
22-04-2008, 22:13
دوستان من هرچی فکر میکنم هیچ چیز عجیبی رو در مورد حضور این ماشین در تهران نمیبینم.
خوب یارو پول داشته رفته خریدش دیگه!
خیلی ها هم پول دارن اما نمیرن ازینا بخرن به جاش یا کارای بد بد میکنن یا کارای خوب.

به نظر من این ماشین مال یکی از این سفیرهایی باشه که از کشورهای دیگه هستند و اگه دقت کنین تو همون اطراف هم چند تا ماشین درست حسابی پارک شده که نشون میده جای معمولی نیست..!

معمولا به دیپلماتها پلاک سیاسی میدن! اما این گذر موقته.

rami_hemi
23-04-2008, 16:32
این مال یه بابا مایه دار هستش که تو دبی زندگی میکنه.

Farshadd
24-04-2008, 00:37
جل الخالق!!!!
اینجا تهران است صدای دیکتاتوری اس....

اینجا کجاست؟؟؟؟؟
این همه ماشین خوب خوب!!!!

به s350 کنارش و یه فکر کنم c کلاس پشت s350 نگاه کنید.
توی اون دایره زرده هم که روی چراغ 206 هم افتاده فکر کنم یه M6 هست.
اون هم که پشت سر خودش داره با فاصله میاد یه کم مشکوکه.

راستی اینا یه جوون رو به فرزندی قبول نمیکنن؟؟؟؟

rami_hemi
24-04-2008, 10:52
فرشاد جان تعجب نکن.اونجا تهران هستش.ایران نیستش که

sarina_sh
24-04-2008, 21:49
ماشین قشنگی ولی داخل پژو 908 یه چیز دیگست

Oracle_Eldorado
25-04-2008, 00:06
بابا این چیزی نیست !
یه نفر میگفت توی تهران Dodge Viper و Corvet دیده شده !!!

Lofty
25-04-2008, 06:56
بابا این چیزی نیست !

بابا شما دارید در مورد چی صحبت می کنید این اسامی ماشین هست یا پزشکی علم نجوم -..............
بابا ماشین فقط تولیدات شرکتهای ایران خودرو سایپا
من الان یک دستگاه دوچرخه کوهستانی دارم که فعلا برای بنده جگوار اونم بدون سقف

تازه کجا دیده چیزهای عجیبی داره این ماشین مثلا تو درش یه چتر خفن داره

خودم چتر دارم البته داخل کمد احتیاج نیست زوری بکنند لای درب :27:....

rami_hemi
25-04-2008, 09:55
چی بگم .حق داری به خدا .یکی از دوستام همیشه میگه ماشین فقط ماشین بابا .

eshgh_rap
25-04-2008, 10:23
wow اينو تو dubai رنت مي كني شبي 4000 درهم . بعد ببين چه خر پولايي هستن كه ميارن ايران:18:

'POP'
25-04-2008, 13:40
جل الخالق!!!!
اینجا تهران است صدای دیکتاتوری اس....

اینجا کجاست؟؟؟؟؟
این همه ماشین خوب خوب!!!!

به s350 کنارش و یه فکر کنم c کلاس پشت s350 نگاه کنید.
توی اون دایره زرده هم که روی چراغ 206 هم افتاده فکر کنم یه M6 هست.
اون هم که پشت سر خودش داره با فاصله میاد یه کم مشکوکه.

راستی اینا یه جوون رو به فرزندی قبول نمیکنن؟؟؟؟
ایول فرشاد به خوب چیزایی دقت کردی اتفاقا منم وقتی عکس رو دیدم اون ب ام و نظرم رو جلب کرد و حدس زدم سری 6 باشه حالا شما از کجا فهمیدی جزو سری M-Power هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

corey
25-04-2008, 14:09
البته ب ام و باید 630 باشه چون مدل هایی که پکیج m power دارن اگزوزهاشون 4 تا خروجی داره اما این سری 6 اگزوزش 2تا خروجی داره پس به احتمال زیاد یا 630 هستش و یا 640

majid_sp
26-04-2008, 11:16
کریم باقری هم رولزرویس داره

می دونستید ؟؟؟؟؟؟؟

WaTeRsTyLeR
28-04-2008, 16:05
بابا این چیزی نیست !

این دوتا که گفتی قیمتشون به رولز رویز نمیرسه برار

shahram_gh
28-04-2008, 16:12
ما که فقط باید نگاه کنیم :دی

rami_hemi
28-04-2008, 16:30
مشکلی نیست .یه بار همین پرشیا خودرو (نوریانی سابق)میگفت قصد داره رولس رویز هم وارد کنه اونقت بیشتر فیض میبردیم .یعنی تماشا میکردیم و آمار افسردگی هم بالا میرفت