PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مردگان - طیف های نوری بعد ازمرگ

Like Honey
20-04-2008, 19:23
آیا کسی میدونه که کسانی که میمیرند بعد از مرگشون چرا یه سری طیف نوری میبینن؟
یه سری گفتن به خاطر ترشح یه سری هورمون بیده
این هورمون ها چین وچیکار میکنن؟

tekno2006
21-04-2008, 15:22
میشه بگم منبع اطلاعات شما از کجاست؟

Like Honey
21-04-2008, 19:30
میشه بگم منبع اطلاعات شما از کجاست؟

ببینید
من این سوال رو تو انجمن فیزیک مطرح کردم
مدیر اون بخش گفتن بیام این جا مطرح کنم
شما هم اگه نمیخوای جواب بدی یه انجمن دیگه معرفی کن
فکر خوبیه
فقط الافیش واسه من میمونه:19:

S0R3N4
22-04-2008, 12:17
دوست عزیز
دوستمون tekno2006 نگفت که اینجا جاش نیست فقط گفت که منبعش چیه!زیاد تند نرو!

Like Honey
22-04-2008, 16:21
منظورتون از منبعش چیه، چیه؟
من اینو از یه نفر شنیدم
بچه ها تو انجمن فیزیک گفتن که در اثر ترشح دوتا هورمونه

nightmare
22-04-2008, 16:42
کسانی که میمیرند بعد از مرگشون چرا یه سری طیف نوری میبینن؟
من اینو از یه نفر شنیدم
بچه ها تو انجمن فیزیک گفتن که در اثر ترشح دوتا هورمونه

این یعنی اینکه یا اون یه نفر که میگید مرده و دوباره زنده شده ، یا بچه های فیزیک این سایت تونستن کاری کنن که بعد از مرگ هورمون ترشح بشه :31: .

بهرحال یه زمانی یادمه یه برنامه یی پخش میشد ( فکر کنم اسمش مرگ تقریبی بود ) در همین موارد بحث میکرد . کسانی که اظهار می کردن مرده بودن ولی دوباره به جسمشون برگشته بودن . در مورد این نور ها هم زیاد بحث می کردن و شاید بتونید از سروش سیما برنامه اش رو بگیرید و ببینید .

تا بعد ...

Like Honey
22-04-2008, 17:50
این یعنی اینکه یا اون یه نفر که میگید مرده و دوباره زنده شده ، یا بچه های فیزیک این سایت تونستن کاری کنن که بعد از مرگ هورمون ترشح بشه :31: .

بهرحال یه زمانی یادمه یه برنامه یی پخش میشد ( فکر کنم اسمش مرگ تقریبی بود ) در همین موارد بحث میکرد . کسانی که اظهار می کردن مرده بودن ولی دوباره به جسمشون برگشته بودن . در مورد این نور ها هم زیاد بحث می کردن و شاید بتونید از سروش سیما برنامه اش رو بگیرید و ببینید .

تا بعد ...

سلام:31:
خب دیگه پس من یک ساعت چی دارم میگم
اون طرفی که اینو بهم گفت همین فیلم و دیده بوده!
اسپم ممنونوع:27::21:

سروش سیما؟:18:

nightmare
23-04-2008, 08:33
سلام:31:
خب دیگه پس من یک ساعت چی دارم میگم
اون طرفی که اینو بهم گفت همین فیلم و دیده بوده!
اسپم ممنونوع:27::21:

سروش سیما؟:18:

احتمالا خودم بهت نگفتم ؟ :31:

سروش سیما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

tekno2006
23-04-2008, 12:08
ببینید
من این سوال رو تو انجمن فیزیک مطرح کردم
مدیر اون بخش گفتن بیام این جا مطرح کنم
شما هم اگه نمیخوای جواب بدی یه انجمن دیگه معرفی کن
فکر خوبیه
فقط الافیش واسه من میمونه:19:

من قصد توهین و جسارت به شما نداشته و نخواهم داشت شاید بد برداشت کردید
آیا تا حالا شما لبخند شیرین قبل از مرگ به گوشتون خورده؟

Like Honey
24-04-2008, 19:43
من قصد توهین و جسارت به شما نداشته و نخواهم داشت شاید بد برداشت کردید
آیا تا حالا شما لبخند شیرین قبل از مرگ به گوشتون خورده؟

معزرت:11:
نه نخورده
چی هست حالا؟

Like Honey
24-04-2008, 19:49
احتمالا خودم بهت نگفتم ؟
سروش سیما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

نه نفرموده بودید جناب

شما که منظورتون این نیست که من کل سایتو دنبال برنامه بگردم بعدش سفارشش بدم
تا انشا الله سال دیگه برام بیاد؟:13:

tekno2006
04-05-2008, 23:00
من هم قبولش نداشتم چون مرجعی نداشتم شما خودتون هم می دونید که صحبت کردن در مورد چیزی که کسی حتی 1 بار هم تجربشو نکرده و چیزی گفته دل خوش کنید حتی انهایی که بعد از مرگ دوباره حیات میابند صحبتهاشون طبق رویایست که دیدند و دروغ هم نگفتند ولی هیچ وقت نمی تونستند حسش کنند
تا اینکه در بیمارستان تو ICU یا اتاق عمل که بودم افرادی که به شدت بد حال بودند و هر لحظه احتمال مرگ میرفت دو سه ساعت قبل از مرگشون یه لبخند شیرین به لب داشتند یه جور سرخوشی موقت و رها از هر دردی که چندی قبل به خاطر اون ناله می کردند این نشون می داد که لحظه مرگ کم کم نزدیک میشد
اینا اصلا حرف من نبوده و خودم هم چند سال پیش قبول نداشتم از اساتید شنیده بودم تا اینکه حداقل تو 10 نفر مشاهده کردم تا به یقین رسیدم
این مبحث شاید اولین بار شنیده باشی و ارزش گفتن به هر جایی رو نداره ولی برای ما پزشک ها طبیعیه
در مورد طیف نوری باید شما مکانیسم مرگ رو بدونید که از کجا شروع و به کجا ختم میشه
ابتدا چه اندام هایی از کار می افتند و اخرین اندام ها که تا ثانیه های آخر وفا دار می مونن چی هستند مثلا باید بدونی گوش به عنوان آخرین اندام و نبض فمورال به عنوان آخرین نبض و غیره
تو حیوانات می بینیم که اگه سر سوسک رو جدا کنیم تا 1 هفته زنده می مونه
چشم هم از این قضیه مستثنا نیست مرگ بیمار به معنای قطع کامل فعالیت چشم نیست و همچنان ارسال سیگنال از سنسور های شبکیه تا دقایقی وجودداره این مبحث رو من توی پست بعدی مطرح می کنم چون وقت کافی الان ندارم

Like Honey
05-05-2008, 18:36
قضیه جالب شد اگه توضیح بدید ممنون میشم

eMer@lD
06-05-2008, 12:06
سلام
بحثی که جناب لایک هانی باز کردن برای من عجیب بود تا به حال نشنیده بودم و همچنین جواب سوالات قانع کننده نبود :) دیشب که به این مبحث فکر میکردم رفتم سمت قرآن تا چند آیه بخونم این آیه اومد:سوره ی زمر آیه ی 42:

الله یتوفی الا نفس حین موتها والتی لم تمت فی منامها فیمسک التی قضی علیها الموت ویرسل الاخری الی اجل مسمی ان فی ذالک لایات لقوم یتفکرون
"خداست كه وقت مرگ، ارواح خلق را مي گيرد و آن را كه هنوز مرگش فرا نرسيده نيز در حال خواب روحش را قبض مي كند، سپس آن را كه حكم به مرگش كرده جانش را نگاه مي دارد و آن را كه حکم نكرده به بدنش مي فرستد تا وقت معين مرگ ...

البته نمیدونم جواب رو میرسونه یا نه برای من مفید بود:لبخند:گل

tekno2006
06-05-2008, 13:16
سلام
بحثی که جناب لایک هانی باز کردن برای من عجیب بود تا به حال نشنیده بودم و همچنین جواب سوالات قانع کننده نبود :) دیشب که به این مبحث فکر میکردم رفتم سمت قرآن تا چند آیه بخونم این آیه اومد:سوره ی زمر آیه ی 42:

الله یتوفی الا نفس حین موتها والتی لم تمت فی منامها فیمسک التی قضی علیها الموت ویرسل الاخری الی اجل مسمی ان فی ذالک لایات لقوم یتفکرون
"خداست كه وقت مرگ، ارواح خلق را مي گيرد و آن را كه هنوز مرگش فرا نرسيده نيز در حال خواب روحش را قبض مي كند، سپس آن را كه حكم به مرگش كرده جانش را نگاه مي دارد و آن را كه حکم نكرده به بدنش مي فرستد تا وقت معين مرگ ...

البته نمیدونم جواب رو میرسونه یا نه برای من مفید بود:لبخند:گل

مطالب شما مورد تایید قرار می گیره و هیچ شکی نیست و لی ایشان استدلال علمی می خواد

TEC
06-05-2008, 17:34
مطالبی که tekno2006 عزیز نوشتن برای من که خیلی جالب بود.
ممنون.:11:

امیدوارم ادامه دار باشه.:20:

ZEMESTANE25 عزیز، آیه ای که شما ازش یاد کردید و نوشتید، در کتاب دینی دوران راهنمایی یا دبیرستانمون نوشته شده بود.
ممنون.:10:

eMer@lD
07-05-2008, 22:52
مطالب شما مورد تایید قرار می گیره و هیچ شکی نیست و لی ایشان استدلال علمی می خواد

سلام

من فکر کنم این آیه ای که اینجا گذاشتم با کمی تامل بشه علمی استنباطش کرد
منم از لحاظ علمی به این آیه نگاه کردم:20:

مطالبی که tekno2006 عزیز نوشتن برای من که خیلی جالب بود.
ممنون.:11:

امیدوارم ادامه دار باشه.:20:

ZEMESTANE25 عزیز، آیه ای که شما ازش یاد کردید و نوشتید، در کتاب دینی دوران راهنمایی یا دبیرستانمون نوشته شده بود.
ممنون.:10:

سلام دوست خوب و مهربان لطفا اگر ممکنه شرحی که در اون آیه در درس های دینیتون بود رو اینجا بذارید
ممنون:11:

Like Honey
14-05-2008, 23:34
همونطور که دوستان عزیز گفتن من به آیه قرآن و سخن این و اون کاری ندارم
آیه قرآن روهم نمیشه تفسیر کرد از نظر علمی
چون اون جوری هرکسی یه نظری داره و درنهایت توش شک ایجاد میشه
کاری به مسائل دینی نداشته باشید

اگه کسی میتونه استدلال روشن و علمی بذاره