PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >موزش نحوه تنظيم سيستم پيغام گير صوتي ايرانسل<

NΣVΣRHOOD
20-04-2008, 09:39
همونطور كه ميدونيد به تازگي و براي اولين بار در ايران سيستم پيغام گير صوتي ايرانسل راه اندازي شده.اين سيستم ويژه در زمانهايي كه گوشي شماخاموش است و يا اينكه درخارج از محدوده شبكه هستيد يا به اصطلاح در دسترس نيستيد در واقع كار همون منشي تلفني رو براتون انجام ميده .

در اينجا من قصد دارم شما رو بااين سيستم و نحوه تنظيمات اون آشنا كنم.

در اين سيستم شما ميتونيد پيغام خودتون رو به عنوان منشي ضبط كنيد كه براي تماس گيرنده پخش بشه و اينكه تمام پيغامهايي كه براتون اومده رو فقط با گرفتن 1 شماره شنود كنيد.جالب اينه كه تاريخ وساعت دقيق پيغام و همچنين شماره پيغام گذار رو به طور دقيق براتون اعلام ميكنه و بعد پيغام رو پخش ميكنه.

خوب اين از توضيحات اوليه در مورد اين سيستم جديد.

من خودم تمام اين مراحل رو انجام دادم و الان اين سيستم به خوبي روي خط من فعال هست.پس قدم به قدم پيش ميريم.

ابتدا نحوه فعال كردن اين سيستم بر روي خط و گوشيتون:اول شما بايد درخواست فعال شدن اين سيستم رو بدين به اين ترتيب كه اين كد رو وارد ميكنيد:

#1*3*130*بعد يه پيغام ميادمبني بر اينكه براي فعال سازي پيامگير عدد1رو وارد و ارسال كنيد.شما عدد 1رو وارد ميكنيد و ارسال ميكنيد.

چند لحظه بعد پيغامي براتون مياد به اين مضمون كه : سيستم پيغامگير شما فعال شده.
به همين راحتي.حالا شما بايد اين سيستم رو روي خطتون تنظيم كنيد .

روش اينكار هم به اين شكله كه ابتدا شماره 103رو شماره گيري ميكنيد.
بعد وارد سيستم گوياي ايرانسل ميشيد كه بايد طبق گفته هاي منشي عمل كنيد و 2 بار كليد # را بزنيد.(البته همزمان با راهنمائي هاي منشي ايرانسل).بعد نوبت به اين ميرسه كه صداي خودتون و يا هر كس ديگه اي كه مايل باشيد رو به عنوان پيغام گير با هر پيامي كه دلتون ميخواد بگيد تا در سيستم ضبط بشه.

در اين قسمت همچنين امكان اين هست كه صداي ضبط شده خودتون و پيامتون رو در صورت دلخواه تغيير بديد.

بعد از تائيد نهائي پيام ضبط شده ديگه كار تقريبا تمومه و فقط شما بايد يه رمز 4 رقمي به سيستم معرفي كنيد كه با اون رمز ميتونيد از هر خط تلفنيكه بخوايد چه همراه و چه ثابت پيامهاي دريافتيتونو شنود كنيد.

اينجا ديگهآخر كار هست و شما حالا صاحب يك منشي تلفني عالي با تمام امكانات هستيد.

چندنكته رو لازم هست كه بگم و اون اينكه: براي شنيدن پيامهاي دريافتي كافيه عدد 100رو شماره گيري كنيد.اگر از خط تلفن همراه خودتون كه اين سيستم رو روي اون پياده كردين تماس بگيرين بلافاصله تعداد پيامهاي جديد دريافتي همراه با شماره تلفن تماس گيرنده و تاريخ و ساعت تماس رو براتون ميگه و پيام براتون پخش ميشه.

اگر هم بخوايد ميتونيد حتي از خط تلفن ثابت هم پيامهاتون شنود كنيد به اين صورت كه شماره09351000000رو ميگيريد و بعد از دادن رمز عين مراحل فوق پيغامها براتون پخش ميشه.شما حتي امكان اينروداريد كه در صورت تمايل پيغامهاي شنيده شده خودتون رو همون لحظه براي هميشه پاك كنيد.

اميدوارم توضيحات كافي بوده باشه و براتون مفيد واقع بشه.

موفق باشيد.

يكي دو نكته هست كه لازمه اونارم بگم:

1-سرويس قابليت ذخيره 30پيغام 120 ثانيه اي رادارد. پيغامهايي كه شنيده نشده باشند تا دو روز و پيغامهاي شنيده شده يا ذخيره شده تا 7 روز در پيام گير باقي مي مانند.

2- "پيام خوشامدگويي" كه ضبط ميكنيد ميتونه 240ثانيه باشد.

3-براي غير فعال كردن اين سيستم شما ميتونيد همون كدي رو كه بالا گفتم يعني#1*3*130*رو وارد كنيد و بعد هم عدد 4 رو بزنيد و ارسال كنيد.

4-تماس گيرندگان براي استفاده از سرويس پيام گير صوتي شما هزينه پرداخت مي كنند. شما براي دريافت پيامهاي صوتي تون از خط ام تي ان ايرانسل خود هزينه اي نميپردازيد.اشتراك و فعالسازي كاملا رايگان است.

NΣVΣRHOOD
20-04-2008, 09:51
دوستان توجه داشته باشید که اگر پیامگیر صوتی شما فعال نشده باشه، وقتی با 100 تماس می گیرید، میگه: شماره اشتباه است.
وقتی که فعال بشه، می تونید با 100 تماس بگیرید.
من پیغامگیر صوتیه گوشیمو فعال کردم..
فقط مونده با 103 تماس بگیرم وصدامو ضبط کنم..!!
البته برای مشترکین اعتباری میتونن از این کد هم استفاده کنن
#1*1*3*140*
ظاهرا ایرانسل 130 رو برای مشترکین دائمی و 140 روبرای مشترکین اعتباری در نظر گرفته اما با هردو میشه انجام داد.
البته به جای تماس با 103 می تونی با 100 هم تماس بگیری و با انتخاب شماره 7 به تنظیمات پیامگیر بری و ضبط صدا رو انتخاب کنی.

NΣVΣRHOOD
20-04-2008, 09:53
سلام دوستان.برید به تنظیمات گوشیتون و بعد قسمت تنظیمات gprs یا همون اینترنت بعد برین تو تنظیمات profile irancell-GPRS بعد برین روی proxy address پاکش کنین و این پ ر و ک س ی رو داخلش بنویسید 82.204.40.36 باپورت 8080 و save کنید.این کار واسه من و خیلی از دوستام جواب داد البته بایدشارژتون 0 باشه چون ممکنه کم کنه! من الان دارم به راحتی و رایگان از مرور گر خودگوشی استفاده می کنم و دانلود هم می کنم.
موفق باشید

aRThaS_08
20-04-2008, 10:08
همه این ها رو توی دفترچه خود ایرانسل هم نوشته ولی به هرحال ممنون

choory
20-04-2008, 13:42
سلام دوستان.برید به تنظیمات گوشیتون و بعد قسمت تنظیمات gprs یا همون اینترنت بعد برین تو تنظیمات profile irancell-GPRS بعد برین روی proxy address پاکش کنین و این پ ر و ک س ی رو داخلش بنویسید 82.204.40.36 باپورت 8080 و save کنید.این کار واسه من و خیلی از دوستام جواب داد البته بایدشارژتون 0 باشه چون ممکنه کم کنه! من الان دارم به راحتی و رایگان از مرور گر خودگوشی استفاده می کنم و دانلود هم می کنم.
موفق باشید

ميشه بگى اين چه ربطى به پيغام گير
داشت؟
خواهشن اين جور مسايل را مطرح نکن چون ممکنه جلوى اين روش را هم بگيرند.

choory
20-04-2008, 13:44
ويرايش شد.

mehdi_vsgh
20-04-2008, 16:13
همونطور كه ميدونيد به تازگي و براي اولين بار در ايران

دو نکته خدمتتون عرض کنم

1- ایرانسل به تازگی اینو ارائه نداده....الان بیش از یک ساله که این سرویس فعاله (البته به طور آزمایشی:دی)

2- فقط ایرانسل نداره....همراه اول هم این سرویس را داره با این تفاوت که ایرانسل فعال سازی و استفاده از این سرویس را رایگان کرده(شما بابت گوش دادن به پیغام های صوتی مبلغی را نمیپردازید)
ولی در همراه اول هم بابت فعال سازی وهم بابت گوش دادن به پیغامها مبلیغی را باید بپردازین

vahoodonline
20-04-2008, 21:47
سلام دوستان من یک سیمکارت اعتباری ایرانسل دارم وقتی کد مربوط به فعالسازی پیامگیر صوتی را به گوشیم که ان73 موزیکال است میدم این پیغام را میدهد که :سرویس پیامگیرصوتی شما فعال میباشد
ولی وقتی با شماره 100 یا همان 103 تماس میگیرم بوق خرابی میزنه و پیغام میده :Call not allowed
لطفا من را در این مورد راهنمایی کنید
خیلی ممنونم!

pedram_sad
20-04-2008, 21:55
من كه هر وقت اين سرويس رو فعال ميكنم از دماغمون در مياد
از بس كه پشت هم هي sms مياد
در طول روز شايد فقط بالاي 20 بار sms بياد كه فعال شد
بعد 10 بار هي sms مياد كه فلان رمز رو عوض كردين
پيغام رو اگه چك هم كنيد باز هم هي sms مياد كه پيغام داريد
حتي چند روز بعد

farshidshd
21-04-2008, 11:35