PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا سقف 450.000 تومان

spacoir
19-04-2008, 23:42
سلام دوستان

میخواستم بدونم تو این رنج قیمت کدوم گوشی بهترین گزینه برای خریده؟

البته چند گوشی مد نظرم هست ولی اگه باز گوشی بهتری بود خوشحال میشم معرفی کنید تا از سردرگمی خرید گوشی راحت بشم.

P1
K850
N81
Samsung G800

یا
...؟ :10:

Actros
20-04-2008, 00:01
من بدون شک nokia n82 رو انتخاب میکنم.

amir2011
20-04-2008, 02:42
نوکیا N82 یا N81 8gb
بسته به استفاده از گوشی میتونی یکیشو انتخاب کنی...
N82 دوربین بهتر
N81 8gb حافظه بیشتر در کنار طراحی زیباتر...

Legend
20-04-2008, 08:52
ضمن تاييد پست بالا، بايد بگي چه انتظاري از گوشيت داري...؟
اگه صفحه لمسي ميخواي كه تو اينترنت كار باهاش خيلي راحت تره خب P1
اگه دوربين خوب مي خواي و سيستم عامل برات مهم نيست K850
اگه دور بين خوب + سيستم عامل خوب ميخواي از بين N82 ( كه خودم دارم ) و G800 من N82 رو پيشنهاد ميدم به خاطره امضام...:5:
N81 هم كه يه گوشي برايه بازي و موزيكه با سيستم عامل خوب...
.
.
.
.

ديگه ميله خودته!
شاد باشي:40:

actooor
20-04-2008, 12:05
1=ان82
2=پی 1...
3=جی800
4=ان81...
به ترتیب بهترین...

corey
20-04-2008, 12:58
ضمن تاييد پست بالا، بايد بگي چه انتظاري از گوشيت داري...؟
اگه صفحه لمسي ميخواي كه تو اينترنت كار باهاش خيلي راحت تره خب P1
اگه دوربين خوب مي خواي و سيستم عامل برات مهم نيست K850
اگه دور بين خوب + سيستم عامل خوب ميخواي از بين N82 ( كه خودم دارم ) و G800 من N82 رو پيشنهاد ميدم به خاطره امضام...:5:
N81 هم كه يه گوشي برايه بازي و موزيكه با سيستم عامل خوب...
.
.
.
.

ديگه ميله خودته!
کاملا تایئد میشه و تمامی موارد عالی توضیح دادن البته بگم که جی800 هم جاوا هستش
البته من به این لیست سامسونگ i450 هم اضافه می کنم که واقعا گوشی شیکی هستش و برای موزیک عالیه
حالا خودت ببین کدوم گوشی برات مناسب تره

swamp
20-04-2008, 15:54
1=ان82
2=پی 1...
3=جی800
4=ان81...
به ترتیب بهترین...

تایید میشه

S A M S U N G
20-04-2008, 16:12
کاملا تایئد میشه و تمامی موارد عالی توضیح دادن البته بگم که جی800 هم جاوا هستش
البته من به این لیست سامسونگ i450 هم اضافه می کنم که واقعا گوشی شیکی هستش و برای موزیک عالیه
حالا خودت ببین کدوم گوشی برات مناسب تره
ضمن اینکه Corey جان گوشیهای خوبی گفت ...

من G800 سامسونگ انتخاب مبکردم به چند دلیل :

1. 100 هزار تومان پول واسم اضاف میومد و میذاشتم توی جیبم حالشو میکردم ..

2. نگران دوربین گوشی هم نبودم چون دوربین 5 مگاپیکسل عالی داره و حتی امکاناتی از قبیل زوم اپتیکال 3x و تشخیص چهره هم داره که گوشی مثل N82 فاقد این امکانات هستش ...

3. گوشی شیک و عالی هستش که طراحی منحصر به فردی داره ...

4. تا 8 گیگابایت مموری ساپورت میکنه و از این لحاظ خیالم راحت بود و نیاز نداشتم پول بشتر گوشی دیگه بدم واسه حافظه ..

میتونی روی I550 سامسونگ هم فکر کنی ... البته اگه ایران باشه که خیلی عالی هستش ... امکاناتشو خواستی بگو واست بذارم ...

موفق باشی ...

Hamid Reza
20-04-2008, 20:05
یا n81 یا p1
شک نکن

spacoir
20-04-2008, 21:53
ممنون دوستان از راهنمایی هاتون

احتمالاً پس یا P1 بخرم یا G800 .

بهترین زمان خرید با توجه به تغییر تعرفه به 4% و آشفتگی بازار کی هست ؟ احتمالا باید 4 هفته ای صبر کرد که بازار نرمال بشه درسته ؟

S A M S U N G
20-04-2008, 22:06
ممنون دوستان از راهنمایی هاتون

احتمالاً پس یا P1 بخرم یا G800 .

بهترین زمان خرید با توجه به تغییر تعرفه به 4% و آشفتگی بازار کی هست ؟ احتمالا باید 4 هفته ای صبر کرد که بازار نرمال بشه درسته ؟
G800 بین انتخاب جدید شما بهتر هستش ...

موفق باشی ...

xajorov
21-04-2008, 00:21
سلام.
فقط ان81 فوقولادس!!

hamid00009
21-04-2008, 12:25
g800 خیلی خوبه p1 هم عالی حالا باید دیگه خودت تصمیم بگیری

actooor
21-04-2008, 13:08
جی 800 و ان82...
من ان82 رو بیشتر پیشنهاد میکنم...
موفق باشی...

Legend
21-04-2008, 14:30
جی 800 و ان82...
من ان82 رو بیشتر پیشنهاد میکنم...
موفق باشی...

تاييد ميشه!
n82 بهتر از G800 هست.

ehsssssan
21-04-2008, 17:21
دوست من g800 سیمبین نداره.16 میلیون رنگی نیست.
81 توصیه نمیکنم
82 رو بهتر از بقیه می دونم اینم یه لینککه حتما سر بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S A M S U N G
21-04-2008, 19:48
تاييد ميشه!
n82 بهتر از G800 هست.
دوست عزیز وقتی با 340 هزار تومان بشه یه گوشی با دوربین 5 و امکانات بیشتر از N82 خرید چرا میگین N82 بهتر از G800 هستش ؟

اگه سیمبیان واسه دوستمون مهم نباشه به نظر من پول اضافی هستش که بخوایم بدیم N82 ....

صفحه نمایش 16 میلیون رنگ هیچ دلیلی بر بهتر بودن کیفیت صفحه نمایش نسبت به 262 هزار رنگ نداره ...

احسان جان سایت GSM.ir یک سایت مردمی نیست یعنی هرکی بیشتر پول داد بیشتر تبلیغ میکنه بیشتر ریویو از اون برند میزاره ... وقتی بری توی سایتش جلوی G810 بزنه ویبره نداره یعنی باید فاتحه این سایتو خوند ...

اعتبار این سایتها بیشتره :
GSMArena.com
PhoneArena.com
Mobile-Review.com
IntoMobile.Com

موفق باشین ....

Legend
21-04-2008, 20:54
سلام
N82:
GPS
N-GAGE
فيش 3.5 MM
Motion Sensor

G800:
3x زوم اپتيكال

البته اونهايي كه واسه N82 گفتم خودم خيلي بهشون احتياج دارم مخصوصا" اون فيش...
حالا شما لطف كن مزيت هاي G800 رو بگو!

Majid393
21-04-2008, 21:03
صد در صد ان82
جی800 فقط دوربین داره با 3x زوم.جاوا هم که هست.
ولی ان82 یه اسمارت فون خیلی خوبه.سیمباین9.2 داره.جک 3.5 میلیمتری.سنسور حرکتی.جی پی اس که از همه مهمتر هست.سرعت خوب.دیگه چی میخای ؟؟؟

S A M S U N G
21-04-2008, 21:09
جک 3.5 میلیمتری چیز خاصی نیست شما برو تو بازار آداپتور واسه گوشی D600 بخر و بعد میتونی بهترین هدفونو بهش وصل کنی ...

GPS ایران منو کشته ... واقعا که چقدر ضروریه توی ایران ...

G800 نسیت به پولی که میدی واقعا میارزه ...

در ضمن دوست عزیز این حرفو از قول رئیس بخش موبایل سامسونگ میگم :
هرکی امکاناتی از قبیل GPS و Wi-Fi و نرم افزار و .... میخواد باید بره SmartPhone بخره نه گوشیهای جاوا ...

G800 یک جاوای به تمام معناست ...

من N82 رو با G810 مقایسه نمیکنم چون اصلا قابل مقایسه نیستن ... همین I550 سامسونگ یک اسمارت فون فوق العاده هستش که هیچ چیزی کم نداره و Joystick اپتیکال داره که هیچ برندی تا الان همجیین چیزیو توی گوشیهاش نذاشته ...

موفق باشی ...

Majid393
21-04-2008, 21:25
جک 3.5 میلیمتری چیز خاصی نیست شما برو تو بازار آداپتور واسه گوشی D600 بخر و بعد میتونی بهترین هدفونو بهش وصل کنی ...

هرکی امکاناتی از قبیل GPS و Wi-Fi و نرم افزار و .... میخواد باید بره SmartPhone بخره نه گوشیهای جاوا ...

من N82 رو با G810 مقایسه نمیکنم چون اصلا قابل مقایسه نیستن ... همین I550 سامسونگ یک اسمارت فون فوق العاده هستش که هیچ چیزی کم نداره و Joystick اپتیکال داره که هیچ برندی تا الان همجیین چیزیو توی گوشیهاش نذاشته ...

موفق باشی ...

انصافا راست میگی که g800 یک جاوای به تمام معناست...
ولی اگر بحث،مقایسه ان82 و جی800 باشه،ان82 از جی800 بسیار سرتر هست....

corey
21-04-2008, 21:26
فعلا که دوستمون نگفته جاوا میخواد یا سیمبیان
اگه دوربین برات مهمه جاوا خب مشخصه جی800 یا کا850 سیمبیان هم ان82
اگه موزیک میخوای جاوا دبل910 و سیمبیان هم ان81 و آی450
پی1 هم در صورت استفاده زیاد از اینترنت و wlan توصیه میشه

S A M S U N G
21-04-2008, 21:45
انصافا راست میگی که g800 یک جاوای به تمام معناست...
ولی اگر بحث،مقایسه ان82 و جی800 باشه،ان82 از جی800 بسیار سرتر هست....
100% سرتر هستش چون N82 اسمارت فون هستش ... و البته پولش هم سرتر هستش ...

موفق باشی ...

Legend
21-04-2008, 22:28

اينو پايم...
ولي خودمونيم G810 واقعا" گوشي كامليه...
بحث خوبي بود:10:

rsh
21-04-2008, 22:43
دوستان کسی میدونه n78 نوکیا امده به بازار یا نه

Legend
22-04-2008, 08:15
N78 هنوز وارد بازار نشده...
ولي احتملا" تو 6 ماه دوم 2008 بياد.

Reza82N
22-04-2008, 08:57
فعلا که دوستمون نگفته جاوا میخواد یا سیمبیان
اگه دوربین برات مهمه جاوا خب مشخصه جی800 یا کا850 سیمبیان هم ان82
اگه موزیک میخوای جاوا دبل910 و سیمبیان هم ان81 و آی450
پی1 هم در صورت استفاده زیاد از اینترنت و wlan توصیه میشه

اگه اينترنت مهمه 100 % = ان 82 توصيه ميشه
corey جان با اين gprs ضعيف چطور گوشي p1 رو براي اينترنت توصيه مي كني . تازه edge هم نداره
من خودم w950 داشتم gprs ش با p1 يكيه ...... حالا اگه مي خواد با واي فاي وصل اينترنت بشه كه اونشو نمي دونم ... ولي چون حرف 'و ' رو به كار بردي منظورت استفاده از جي پي ار اس جدا از واي فاي هم هست

اينترنت n82 كجا و ايترنت p1 كجا ( 100 % تجربه كردم )
در ضمن دوربين ان 82 چه مشكلي داره؟؟ كه اينقدر صريح ميگين اگه دوربين مهمه جي 800 يا كا850 هر كي ندونه فكر مي كنه دوربين ان 82 vga هست

Reza82N
22-04-2008, 09:12

موفق باشی ...

جك 3.5 ميل چيز خاصي نيست....
gps تو ايران به درد نيمخوره ...
سيمبين مهم نيست ....
به نظر شما سامسونگ هر چي تو گوشي هاش به كار نبره مهم نيست و بدرد ايران نميخوره يه كم منصف باشيد!!!
آقا پس از يه گوشي آدم چي مي خواد؟؟؟
دوستمون هم كه نگفت سيمبيان نمي خواد؟
پس فقط به نظر شما دوربين فقط مهمه ؟؟؟... اگه يه دوربين اينقدر مهمه كه آدم دوربين ديجيتال ميگيره

جاوا بودن g800 خيلي چيز عجيب و مهميه ؟؟ .. بابا k310 خودمونم يه گوشيه جاوا

چرا فكر مي كني qps تو ايران بدرد نمي خوره ( اگه مي خواي بگي پوليه كه عالم و آدم مي دونن پولي نيست)

دوست عزيز من ان 82 رو بهت توصيه مي كنم

Legend
22-04-2008, 09:42
G800 فقط 3x زوم اپتيكال داره همين!

به خاطر گله رويه شما اينم اضافه مي كنم:
تشخیص چهره

S A M S U N G
22-04-2008, 10:35
جك 3.5 ميل چيز خاصي نيست....
gps تو ايران به درد نيمخوره ...
سيمبين مهم نيست ....
به نظر شما سامسونگ هر چي تو گوشي هاش به كار نبره مهم نيست و بدرد ايران نميخوره يه كم منصف باشيد!!!
آقا پس از يه گوشي آدم چي مي خواد؟؟؟
دوستمون هم كه نگفت سيمبيان نمي خواد؟
پس فقط به نظر شما دوربين فقط مهمه ؟؟؟... اگه يه دوربين اينقدر مهمه كه آدم دوربين ديجيتال ميگيره

جاوا بودن g800 خيلي چيز عجيب و مهميه ؟؟ .. بابا k310 خودمونم يه گوشيه جاوا

چرا فكر مي كني qps تو ايران بدرد نمي خوره ( اگه مي خواي بگي پوليه كه عالم و آدم مي دونن پولي نيست)

دوست عزيز من ان 82 رو بهت توصيه مي كنم
اول از همه به احتمال زیاد شما چون خود N82 داری و یا قصد داری بخری این حرفو میزنی ....

دوست عزیز 100 دفعه گفتم بازم میگم هرکی امکاناتی مثل نرم افزار ... Wi-Fi ... GPS و .... براش مهمه باید دنبال اسمارت فون باشه ( این شد 101 بار )

من نگفتم جک 3.5 میلیمتری چیز بدیه گفتم چیز خاصی نیست که نه تنها آداپتورش واسه برند سامسونگ موجود هستش واسه همه برندها گیر میاد عزیز ... در ضمن کی گفته سامسونگ از 3.5 میلیمتری استفاده نمیکنه ؟ باید حتما نمونه واسه شما بیارم ؟

GPS در حال حاظر در ایران پشیزی نمیارزه دوست عزیز ... میتونم استفاده شما از GPS رو بدونم که چیکار باهاش میکنین ؟

مشکل این قبیل دوستان اینه که فکر میکنن فقط نوکیا سیمبیان میزنه ! این دوستمون میخواد ماه خرداد گوشی بخره و من بهش پیشنهاد میکنم اگه سیمبیان بخواد بره I550 سامسونگ بخره چون مطمئنا تا اون موقع میکروتل وارد میکنه ( و باز هم 100 هزار تومان واسش اضاف میمونه ) ... میخوام ببینم کی میتونه از این گوشی در مقابل N82 ایراد بگیره ...

G800 فقط 3x زوم اپتيكال داره همين!

شما که باز برگشتی سر نقطه اول ! منم که گفتم اسمارت فون با جاوا قابل مقایسه نیست ...
در ضمن تشخیص چهره هم به امکان بالا اضافه کنین ...

موفق باشین ...

Legend
22-04-2008, 11:24
شما که باز برگشتی سر نقطه اول ! منم که گفتم اسمارت فون با جاوا قابل مقایسه نیست ...

موفق باشین ...

اگه من بخوام تشخيص چهره رو اضافه كنم ( يه توضيح بده كه چه جوري كار ميكنه؟)

شما هم چرخش اتوماتيك عكس گرفته شده با گوشي رو اضافه كن ،فك نكنم هيچ گوشي سامسونگ همچين قابليتي داشته باشه...
به عبارت ديگه:
شما وقتي گوشي رو برعكس ميگيري و عكس ميندازي تو Pc درست نشون ميده...

Reza82N
22-04-2008, 11:26
اول از همه به احتمال زیاد شما چون خود N82 داری و یا قصد داری بخری این حرفو میزنی ....
خير ... اينطور نيست

من نگفتم جک 3.5 میلیمتری چیز بدیه گفتم چیز خاصی نیست که نه تنها آداپتورش واسه برند سامسونگ موجود هستش واسه همه برندها گیر میاد عزیز ... در ضمن کی گفته سامسونگ از 3.5 میلیمتری استفاده نمیکنه ؟ باید حتما نمونه واسه شما بیارم ؟

منم نگفتم شما گفتي چيز بديه
بله شما ميتونيد مثال بياريد ... ولي اون مثال شما احتملا جك رو با همه ي امكانات ان 82 با هم يه جا داره؟؟ اگه داره كه حرفي نيست
اگه اينجوريه منم براي شما مثال ميارم گوشي ان 93 3x زوم اپتيكال داره

GPS
در حال حاظر در ایران پشیزی نمیارزه دوست عزیز ... میتونم استفاده شما از GPS رو بدونم که چیکار باهاش میکنین ؟
منم مي تونم بپرسم ديگر كشورها مردمش با gps چيكارا مي كنند؟؟؟ كه ايرانيا نمي كنند

مشکل این قبیل دوستان اینه که فکر میکنن فقط نوکیا سیمبیان میزنه ! این دوستمون میخواد ماه خرداد گوشی بخره و من بهش پیشنهاد میکنم اگه سیمبیان بخواد بره I550 سامسونگ بخره چون مطمئنا تا اون موقع میکروتل وارد میکنه ( و باز هم 100 هزار تومان واسش اضاف میمونه ) ... میخوام ببینم کی میتونه از این گوشی در مقابل N82 ایراد بگیره ...

فلش زنون=ندارد
كابل تي وي =ندارد
صفحه 16 ميلون رنگ=ندارد
GPRS i550 = ضعيف ( اين گوشي مثلا يه گوشيه نسل سومه ؟!!!! چطوري مي خواد هواداراشو راضي كنه .. تو عصري كه ايترنت حرف اولو ميزنه)
EDGE i550 = ضعيف
CPU = اصلا نداره كه بخوايم با ان 82 مقايسه كنيم !!!!
wi-fi = ندارد !!!!!؟؟!! اين خيلي عجيبه ... توي i550 ها فقط i550w واي فاي داره (آخه پس چي داره اين گوشي؟)
دوربين = 3.15 (همونطور كه گفتم بدون فلش زنون) پس بهتره اصلا با ان 82 مقايسه نشه (در سطح اون نيست)
Motion sensor (with UI auto-rotate) = ندارد
Office document viewe = ندارد
..
ديگه چي بگم آخه

موفق باشین ...
حالا دو تا اسمارت فون رو با هم مقايسه كرديم

حالا دوستمون كه مي خواد گوشي بخره اگه تشخيص چهره واقعا براش مهمه و كارايي داره همون گوشي كه سامسونگ عزيز پيشنهاد داد رو بگيره
بله ! ان 82 تشخيص چهره نداره ....

ولي ان 82 نسبتا گوشي كامليه !
به هر حال شايد دوستمون هيچ كدام از اين گوشي ها رو هم نخواد و نظرش بره رو يه گوشي ديگه كه باز هم نظر ايشون محترم هست

S A M S U N G
22-04-2008, 13:26
اگه من بخوام تشخيص چهره رو اضافه كنم ( يه توضيح بده كه چه جوري كار ميكنه؟)

شما هم چرخش اتوماتيك عكس گرفته شده با گوشي رو اضافه كن ،فك نكنم هيچ گوشي سامسونگ همچين قابليتي داشته باشه...
به عبارت ديگه:
شما وقتي گوشي رو برعكس ميگيري و عكس ميندازي تو Pc درست نشون ميده...

تشخیص چهره یا Face Detection توسط سامسونگ در گوشی بکار گرفته شد که الان هم سونی اریکسون در مدلهای جدیدش از این تکنولوژی استفاده میکنه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشخیص چهره بر خلاف فوکوس ثابت هستش یعنی شما با فوکوس ثابت فقط روی صورت یک شخص میتونی فوکوس کنی که باعث میشه چهره افراد دیگه نسبت به چهره ایی که روش فوکوس شده کمی تارتر بشه ... ولی با تکنولوژی Face Detection روی تمام افراد حاظر در مقیاس لنز دوربین مربع میکشه و اونارو شناسایی میکنه و حتی با حرکت کردن افراد این مربع دور صورت شخص باز حرکت شخص حرکت میکنه ... و اگر شخص از مقیاس لنز خارج شد دوربین میگرده و یه شخص دیگرو پیدا میکنه و به صورت عکس بالا نشون میده ... از قابلیتهای جالبش هم اینه که اگر شما با یک حیوان مثل سگ در کنار هم وایسن و عکس بندازین Face Detection فقط بر روی عکس شما فوکوس و مربع میکشه و تشخصی میده که انسان و حیوان کدوم بودن ...

فکر میکنم از قابلیت چرخش نمیدونم چی چی N82 خیلی فراتر باشه که میشه با یه دگمه توی کامپیوتر عکسو به حالت دلخواه درآورد ...

منم نگفتم شما گفتي چيز بديه
بله شما ميتونيد مثال بياريد ... ولي اون مثال شما احتملا جك رو با همه ي امكانات ان 82 با هم يه جا داره؟؟ اگه داره كه حرفي نيست
اگه اينجوريه منم براي شما مثال ميارم گوشي ان 93 3x زوم اپتيكال داره

شما خودت در پست قبل گفتی که فقط دوربین امکانات حساب نمیشه و هرکی به خاطر دوربین میخواد گوشی بخره بره دوربین دیجیتال بخره ! نگفتی عزیز ؟

از نظر دوربین که گوشیهای سامسونگ خوشبختانه بهترین دوربنهارو دارن و در بیشتر مقایسه ها هم این ثابت شده ... کماکان که U900 Soul سامسونگ به راحتی N82 شمارو در کیفیت عکس مغلوب کرده ...

شما فکر کردی نوکیا فقط بلده همجین گوشیهایی بزنه ؟ .... نه عزیز دل اون دوران دیگه تمام شد ...

هیچ دوست ندارم گوشی G810 سامسونگو با N82 مقایسه کنم ولی این یکیش ( با قابلیتی بیشتر از ان82 ) ... L780 که به زودی معرفی میشه ... I550 که خدمت الان عرض میکنم و ....

N93 دوربینش 3.2 هستش و دیدم موقع زوم چه صدای خرخری ازش بیرون میاد ...

منم مي تونم بپرسم ديگر كشورها مردمش با gps چيكارا مي كنند؟؟؟ كه ايرانيا نمي كنند

توی یه جمله میگم :

ایران هنوز یه نقشه درست حسابی نداره ... امیدوارم متوجه شده باشی کشورهای دیگه چه استفاده ایی از GPS میکنن ...

فلش زنون=ندارد
كابل تي وي =ندارد
صفحه 16 ميلون رنگ=ندارد
GPRS i550 = ضعيف ( اين گوشي مثلا يه گوشيه نسل سومه ؟!!!! چطوري مي خواد هواداراشو راضي كنه .. تو عصري كه ايترنت حرف اولو ميزنه)
EDGE i550 = ضعيف
CPU = اصلا نداره كه بخوايم با ان 82 مقايسه كنيم !!!!
wi-fi = ندارد !!!!!؟؟!! اين خيلي عجيبه ... توي i550 ها فقط i550w واي فاي داره (آخه پس چي داره اين گوشي؟)
دوربين = 3.15 (همونطور كه گفتم بدون فلش زنون) پس بهتره اصلا با ان 82 مقايسه نشه (در سطح اون نيست)
Motion sensor (with UI auto-rotate) = ندارد
Office document viewe = ندارد
..
ديگه چي بگم آخه

این در مورد فلش زنون و حرف خودت :

TV-Out قبول دارم نداره ولی چیز جدیدی نیست D900 سال 2006 داشت ...

آها پس چون نوشته 16 میلیون رنگ حتما بهتر از 256 هست آره ؟ به نظر شما فقط رنگ بر کیفیت عکس اثر داره ؟
در مورد GPRS و EDGE شما اولین نفری هستی که داره انتقاد میکنه و میگه این چه نسل سومی هستش ... این همه منتقد خارجی از جمله سایتهایی مثل GSMArena تا حالا به این نکته اشاره نکره ... واقعا باید به شما جایزه نوبل داد که رفتی به یه سایت موبایل و زدی Compare بین I550 و N82 و هرچی عدد جلوی امکانات I550 کمتر بود اومدی زدی اینحا و حالا میگی این چه نسل سومیه ... شما نگران نسل سومی این گوشی نباش عزیز دل ...

وقتی شما بگی یه گوشی CPU نداره دیگه بحث کردن با شما فایده نداره ولی احترامت واجب و من جواب شمارو میدم ...

شما فکر کردی چون جلوی N82 زدن 332 مگاهرتز و جلوی I550 چیزی نزده یعنی CPU نداره ؟ ببخشید پس پردازشگر I550 چیه ؟ دوربینشه نکنه ؟

کدوم سایت گفته Document viewer نداره ؟

اصلا گیریم که نداشته باشه یه برنامه واسش نیست ؟

این دیگه مشکل شرکت نیست که 2 نوع گوشی زده که Wi-Fi توی یکیش نیست ... این دیگه سلیقه خریداره که ببینه وای فای بدرش میخوره یا نه .... شما برو اونی کهWi-Fi داره بخر و البته چقدر هم در ایران Wi-Fi فعالیتش گسترده هستش ...

در مورد دوربین باز هم شمارو دعوت میکنم حرف خودتو بخونی...

به هر حال شايد دوستمون هيچ كدام از اين گوشي ها رو هم نخواد و نظرش بره رو يه گوشي ديگه كه باز هم نظر ايشون محترم هست

من اصلا کاری به این دوستمون ندارم ... این دیگه دست خودش هست بخره یا نخره و به منو شما ربطی نداره ... وظیفه منو شما راهنمایی بود عزیز دل ...

و در مورد I550

جدا از اینکه صفحه نمایش بزرگتری داره ... و باتری قوی تری داره ...

شما تا حالا Joystick اپتیکال توی برند نوکیا با کلا همه برندها دیدی ؟

حالا ببین عزیز ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nabakhshoode
22-04-2008, 16:40
Cpu = اصلا نداره كه بخوايم با ان 82 مقايسه كنيم !!!!

این دیگه خیلی ستمه ! D600 ام پروسسور داره ! دیگه این که ... ! :28:

ضمن اینکه سامسونگ پردازنده ی بعضی شرکتایه دیگرم تامین میکنه ! فک میکنم مال آیفون رو که تا جایی که یادمه حدود 600 مگا هرتز بود ! هم سامسونگ زده بود ( اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن ) ...

Reza82N
22-04-2008, 18:36
آقا من همين اول بگم در مورد سي پي يو يه كمي تندروي كردم و حرفمو پس مي گيرم و حق با شما پس ديگه در مورد سي پي يو بحثي نكنيد

شما خودت در پست قبل گفتی که فقط دوربین امکانات حساب نمیشه و هرکی به خاطر دوربین میخواد گوشی بخره بره دوربین دیجیتال بخره ! نگفتی عزیز ؟

از نظر دوربین که گوشیهای سامسونگ خوشبختانه بهترین دوربنهارو دارن و در بیشتر مقایسه ها هم این ثابت شده ... کماکان که U900 Soul سامسونگ به راحتی N82 شمارو در کیفیت عکس مغلوب کرده ...

شما فکر کردی نوکیا فقط بلده همجین گوشیهایی بزنه ؟ .... نه عزیز دل اون دوران دیگه تمام شد ...

هیچ دوست ندارم گوشی G810 سامسونگو با N82 مقایسه کنم ولی این یکیش ( با قابلیتی بیشتر از ان82 ) ... L780 که به زودی معرفی میشه ... I550 که خدمت الان عرض میکنم و ....

N93 دوربینش 3.2 هستش و دیدم موقع زوم چه صدای خرخری ازش بیرون میاد ...

این دوستمون میخواد ماه خرداد گوشی بخره و من بهش پیشنهاد میکنم اگه سیمبیان بخواد بره I550 سامسونگ بخره چون مطمئنا تا اون موقع میکروتل وارد میکنه ( و باز هم 100 هزار تومان واسش اضاف میمونه ) ... میخوام ببینم کی میتونه از این گوشی در مقابل N82 ایراد بگیره ...

U600 soul .... G810 .... l780...... i550 ...i550w ...چند خط پايين تD900> كل برند ساسمسونگ رو دارين با ان 82 مقايسه مي كنين؟؟؟؟؟؟؟:27: شما خودت گفتي مي خوام ببينم كي مي تونه از i550 در مقابل n82 ايراد بگيره... باز اين همه گوشي با اسماي عجق وجق از كجا اومد ؟ نمي دونم والا
مثال ان 93 رو براي اين آوردم كه شما رفتي در مورد جك مثال آوردي من منظورم اين بود اكه بخواي مثال بياري ميشه مثال آورد كه هر گوشي در يه خصوصيت ممكنه قوي باشه ولي همه اونا شما رو ان 82 ميبيني

توی یه جمله میگم :

ایران هنوز یه نقشه درست حسابی نداره ... امیدوارم متوجه شده باشی کشورهای دیگه چه استفاده ایی از GPS میکنن ...

قبول دارم كه ايران نقشه درست و حسابي نداره .... ولي نقشه ي كامل اغلب شهر ها هست ( تهران - تبريز - اصفهان - مشهد - .. ) و نقشه كلي ايران هم هست ولي با جزييات كمتر و اين دليل بر بي كاربرد بودن gps نيست

آها پس چون نوشته 16 میلیون رنگ حتما بهتر از 256 هست آره ؟ به نظر شما فقط رنگ بر کیفیت عکس اثر داره ؟
در مورد GPRS و EDGE شما اولین نفری هستی که داره انتقاد میکنه و میگه این چه نسل سومی هستش ... این همه منتقد خارجی از جمله سایتهایی مثل GSMArena تا حالا به این نکته اشاره نکره ... واقعا باید به شما جایزه نوبل داد که رفتی به یه سایت موبایل و زدی Compare بین I550 و N82 و هرچی عدد جلوی امکانات I550 کمتر بود اومدی زدی اینحا و حالا میگی این چه نسل سومیه ... شما نگران نسل سومی این گوشی نباش عزیز دل ...

يعني واقعا كيفيت ال سي دي يه گوشي 256 كيكو كالر با الي سي دي 16 ميليون كالر يكيه؟ دوستان واقعا يكيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جايزه نوبل هم ماله خودت بزار كنار i550 حال كنين با هم
شما اصلا با GPRS i550 و GPRS + EDGE ان 82 كار كردي كه فرقشو با هم ببيني .... هر موقع كار كردي اون وقت بگو

وقتی شما بگی یه گوشی CPU نداره دیگه بحث کردن با شما فایده نداره ولی احترامت واجب و من جواب شمارو میدم ...

با همين حرفت بي احتراميتو كردي ديگه . باز چطوري از اون ور ميگي احترامت واجبه .. اشكال نداره ما به دل نمي گيريم :27:

این دیگه مشکل شرکت نیست که 2 نوع گوشی زده که Wi-Fi توی یکیش نیست ... این دیگه سلیقه خریداره که ببینه وای فای بدرش میخوره یا نه .... شما برو اونی کهWi-Fi داره بخر و البته چقدر هم در ایران Wi-Fi فعالیتش گسترده هستش ...
در بيشتر موارد تنها جمله اي كه به كار مي بريد همينه... حالا من بايد بيم يكي يكي كاربرد واي فاي رو توضيح بدم

من اصلا کاری به این دوستمون ندارم ... این دیگه دست خودش هست بخره یا نخره و به منو شما ربطی نداره ... وظیفه منو شما راهنمایی بود عزیز دل ...

و در مورد I550

جدا از اینکه صفحه نمایش بزرگتری داره ... و باتری قوی تری داره ...

شما تا حالا Joystick اپتیکال توی برند نوکیا با کلا همه برندها دیدی ؟

حالا ببین عزیز ...

بله بزگتره ولي فقط فكر مي كنم 0.2 اينچ يعني تقريبا نيم سانت بزگتره بابا چقدر بزرگتره:18: يه جوري گفتي بزرگ كه فكر كردم 2 برابره ان 82 هست ...
نه عزيز اينا دليل برتري i550 نسبت به ان 82 نميشه

در مورد joystick يعني شما براي يه joystick اونو انتخاب مي كني ؟؟
اگه اينجوريه خب بخر :5: ما كه به خاطر joystick گوشي ني خريم

Reza82N
22-04-2008, 18:50
ويرايش ....

S A M S U N G
22-04-2008, 19:11
باشه عزیز ... شما درست میگی .... من از شما عذر میخوام ...

فقط میشه سن شمارو بدونم ؟

Reza82N
22-04-2008, 19:38
باشه عزیز ... شما درست میگی .... من از شما عذر میخوام ...

فقط میشه سن شمارو بدونم ؟

شما روي سامسونگ خيلي تعصب داريد و هيچ جوره حاضر نميشيد قبول كنيد بابا برند هاي ديگه هم هستند

بله ميشه سن من رو بدونيد .. چرا نشه ... 20 سالمه = بيست

S A M S U N G
22-04-2008, 19:46
شما روي سامسونگ خيلي تعصب داريد و هيچ جوره حاضر نميشيد قبول كنيد بابا برند هاي ديگه هم هستند

بله ميشه سن من رو بدونيد .. چرا نشه ... 20 سالمه = بيست
تازه فهمیدی من روی سامسونگ تعصب دارم ؟

انشاالله میری خارج از کشور معنای واقعی سامسونگ , GPS و Wi-Fi میفهمی یعنی چی ...

بحثو همین جا تمام کن عزیز دل ..

corey
22-04-2008, 20:44
البته دوست عزیز 16 ملیون 260 هزار رنگ فرق زیادی ندارن و اصل رزولشن تصویر هستش مثلا شما ال سی کا850 و با ان82 مقایسه کن همه چیز دستت میاد
در ضمن چشم انسان قابلیت شناسایی 10 ملیون رنگ داره نه بیشتر

Moh@mm@d - TNT
22-04-2008, 22:42
1=ان82
2=پی 1...
3=جی800
4=ان81...
به ترتیب بهترین...

تایید میشه

ehsssssan
23-04-2008, 01:23
به به به
اين كه نشد تاپيك راهنمايي خريد گوشي.
تاپيك دعوا بگيم بهتره

mohsen121
23-04-2008, 01:27
به نظر من p1 خيلي گوشي خوبيه

actooor
23-04-2008, 11:09
احسان جان مگه دعوا شده؟؟؟
من پی 1 رو دومین انتخاب پیشنهاد میکنم...

ehsssssan
24-04-2008, 00:40
احسان جان مگه دعوا شده؟؟؟

بله صفحات قبل رو ببينين دعواي تعصبي بين 2 تا از اعضا

actooor
24-04-2008, 13:39
اون دعوا ها شکر زندگی هست..لول...
ولی بهتره بحث نشه...
اخطار میگیرید ا....

Iman_m123
24-04-2008, 15:04
این حرف ها رو ول کنید بابا :31:
اگه این دعوا ها نباشه زندگی مهنی نمیده :31:
بریم سر اصل مطلب :5:
گوشی n82 گوشی واقعا خوبی هستش ولی گوشی پی1 هم خوبه
من که نظرم رو 82 هست و تمام :11:

actooor
24-04-2008, 17:43
بله...
خوب معلومه ان82 خیلی بهتره...
کلی هم بحث شده در بارش...

ehsssssan
24-04-2008, 18:14
82 گوشي جديديه بابا شما چي ميگي پي 1 ماله كي هستش؟

به طبع امكاناتش زيادتره

actooor
24-04-2008, 19:22
تایید میشه...

Iman_m123
24-04-2008, 19:57
فقط و فقط 82 میخواین دیگه من مثله اون تاپیک صفحه رو پر نکنم فقط آدرس بذارم ؟:31:

0ok فقط آدرس میذارم

ehsssssan
25-04-2008, 01:34
82 يكم فقط كيبوردش ناجوره.البته براي بعضي ها (80 درصد)
براي نوشتن و تايپيدن اشكال داره

Saman-tci
25-04-2008, 10:38
کیبورد , شفافیت LCD , صدای نسبتاً کم جزو معایب n82 هست ...

spacoir
26-04-2008, 00:55
با سلام خدمت دوستان عزیز

ممنون از راهنمایی هاتون و شرمنده اگه تو بحث هاتون نبودم بخار مشغله کاری....

من گوشی الانم D820 که با این که برنامه نمی خوره ولی گوشی خوبی من 3 سال این گوشی رو دارم و واقعاً ازش راضی ام ،سامسونگ گوشی های خوبی تولید میکنه . کیفیت ال سی دی سامسونگ رو خیلی قبول دارم (چون باهاش کار کردم میگم) دوربینش هم که 1.3 Mb هست ولی در روز عکس های خوبی میندازه.
از سامسونگ راضی ام ولی دلیل نمیشه که دیگر برند ها رو نپسندم.

مهمترین مورد گوشی برام باتری اونه (ضعف D820 اینکه باتری خوبی نداره ) .

دوم دوربین گوشی که یه دوربین همراه خوب با کیفیت چاپ باشه چون حمل یه دوربین برام سخته (چون دو گوشی حمل میکنم - با اینکه T100 سونی دارم) (گوشی دو سیم کارت چه چینی و چه سامسونگ اونطور رضایت منو جلب نکردن برای خرید)

اینترنت هم با گوشی رفتن برام مهمه پس چه بهتر گوشی که در این زمینه هم خوب باشه

برنامه خوردن گوشی برام اهمیت چندانی نداره نه که مهم نباشه ولی کارایی نداره برام زیاد.

صفحه کلید خوبی برای تایپ داشته باشه

از گوشی که توی جامعه پر بشه زیاد خوشم نمیاد شاید بهمین دلیل D820 رو انتخاب کرده بودم و .... درسته گوشی خوب با قیمت مناسب طرفدار پیدا میکنه ولی حاضرم یه مدل پایین تر بگیرم ولی گوشی همگیر و در دست بیشتر افراد نباشه..... !!!!(من اینطوریم)

از تمامی دوستانی هم که راهنمائی کردن ممنونم

اگه میشه در آخر نظر کلی تونو با توجه به مشخصه های بالا بهم بگین تا گوشی با امکانات خوب بگیرم

ممنون از صبر و حوصله بخاطر خوندن این متن و جواب دادن و راهنمایی کردن توی این تایپک.:11:

corey
26-04-2008, 12:53
با سلام خدمت دوستان عزیز

من گوشی الانم D820 که با این که برنامه نمی خوره ولی گوشی خوبی من 3 سال این گوشی رو دارم و واقعاً ازش راضی ام ،سامسونگ گوشی های خوبی تولید میکنه . کیفیت ال سی دی سامسونگ رو خیلی قبول دارم (چون باهاش کار کردم میگم) دوربینش هم که 1.3 Mb هست ولی در روز عکس های خوبی میندازه.

دوم دوربین گوشی که یه دوربین همراه خوب با کیفیت چاپ باشه چون حمل یه دوربین برام سخته (چون دو گوشی حمل میکنم - با اینکه T100 سونی دارم) (گوشی دو سیم کارت چه چینی و چه سامسونگ اونطور رضایت منو جلب نکردن برای خرید)

برنامه خوردن گوشی برام اهمیت چندانی نداره نه که مهم نباشه ولی کارایی نداره برام زیاد.

از گوشی که توی جامعه پر بشه زیاد خوشم نمیاد شاید بهمین دلیل D820 رو انتخاب کرده بودم و .... درسته گوشی خوب با قیمت مناسب طرفدار پیدا میکنه ولی حاضرم یه مدل پایین تر بگیرم ولی گوشی همگیر و در دست بیشتر افراد نباشه..... !!!!(من اینطوریم)

اگه میشه در آخر نظر کلی تونو با توجه به مشخصه های بالا بهم بگین تا گوشی با امکانات خوب بگیرم

ممنون از صبر و حوصله بخاطر خوندن این متن و جواب دادن و راهنمایی کردن توی این تایپک.:11:

طبق اون انتظاراتی که داری من سامسونگ جی800 سونی ازکسون کا850 و نوکیا ان82 پیشنهاد میکنم و هر 3تا دوربین عالی دارن و دوربین هاشون حرف نداره ولی اگه میخوای برای اینترنت از wi fi استفاده کنی من ان 82 توصیه میکنم
ولی به احتمال قریب به یقین کا850 و ان82 تا چند ماه دیگه خز میشن در حد euro 2008 برای همین اگه خز نشدن برات خیلی مهمه من جی800 پیشنهاد می کنم

actooor
26-04-2008, 13:39
پست سامان جان تایید میشه...
مخصوصا تو افتاب...
ولی کیفیت عکس فوقولادس...

actooor
26-04-2008, 13:46
پست سامان جان تایید میشه...
مخصوصا تو افتاب...
ولی کیفیت عکس فوقولادس...

S A M S U N G
26-04-2008, 14:22
با سلام خدمت دوستان عزیز

با این حساب فقط و فقط G800 .... خودت سامسونگ داشتی دیگه مطمئنا میدونی صفحه نمایش عالی با دوربین عالی ...

موفق باشی ...

spacoir
26-04-2008, 15:56
ممنون از همگی دوستان برای کمک در زمینه انتخاب گوشی

Iman_m123
26-04-2008, 17:38
خواهش میکنیم
امیدواریم که گوشی مورد نظرت رو انتخاب کرده باشی

« از طرف همه کسایی که به شما کمک کردن » :31:

ehsssssan
26-04-2008, 18:24
شما در این رنج قیمت میتونی گوشی w910 هم یه نگاهی بکنی و چندتا دیگه

اگه با باطری 95 مشکلی داشتی

اینجا مراجعه کن

مشکلی هم بود به بنده

yasser1680
04-05-2008, 02:47
آیا K850 ارزش خرید داره؟چند نمونه از تفاوتها و شباهتهای N82 و K850 رو برام بزارید(از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری).

total_overdose
04-05-2008, 11:05
ان 82 برتریش از این مدل گوشیهایی که میگین کاملا واضح هست
اینکه دیگه بحث کردن نداره
درضمن مدتی پیش با گوشیه بابام که u600 هست می خواستم جایی تماس بگیرم با اینکه آنتن گوشی فول بود صدای طرف رو من با قطعو وصلی می شنیدم که دیگه داشتم دیوونه می شدم:41: گوشی دوستمو که 1100 بودو گرفتم و کا ملا تونستم به راحتی تو همون جا صحبت کنم و تازه متوجه فرق این دو مارک شدم البته ممکنه سامسونگ تو کشورای دیگه اینطور نباشه ولی فعلا که تو ایران زندگی می کنیم:27:
در ضمن این اتفاق چند باره دیگه هم با مدلای دیگه سامسونگ برام اتفاق افتاد و کاملا به یقین رسیدم که این موضوع رو گفتم.

yasser1680
05-05-2008, 15:39
آیا K850 ارزش خرید داره؟چند نمونه از تفاوتها و شباهتهای N82 و K850 رو برام بزارید(از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری).

کسی نیست؟...

actooor
05-05-2008, 18:18
ان82 بگیری واقعا بهتره...

ehsssssan
07-05-2008, 00:57

اينجا كه انجمن سخت افزار نيست هي پاست بدن اينطرف اونطرف و آخرش هم 1 قرونت كنن.

بفرما دوست من

اينجا مقايسه اين 2 گوشي رو ميتوني ببيني.850 از نظر ظاهر واقعا خيلي پايين تر از 82 هستش.

850 سيمبين نداره ولي عكساش به دليل امكانات بالا بهتر از 82 هستش ولي به پاي فيلم برداري 82 نميرسه.
شارژش هم از 82 كمتره .صفحه نمايش 16 مليون رنگ 82 برتري بالايي نصبت به 850 داره. . . .

بقيشو هم ميتوني تو مقايسه ببيني.

ان82 بگیری واقعا بهتره...

واقعا تاييد ميشه

actooor
07-05-2008, 11:51
ممنون احسان جان...
واقعا خریدش عاقلانس...
موفق باشی...

ehsssssan
08-05-2008, 01:22
واقعا خریدش عاقلانس...

نه آخه آكتور جان در مقايسه با گوشي هاي سري خودش تو اون رنج واقعا تكه

actooor
08-05-2008, 13:56
اره خوب...
ولی نمیدونم ان82 با اون امکانات چرا اینقد پایینه قیمتش؟؟؟

ehsssssan
09-05-2008, 03:19
اره خوب...
ولی نمیدونم ان82 با اون امکانات چرا اینقد پایینه قیمتش؟؟؟

به خاطر اسم و السيدي بعد از 1-95 قرار داره شايد هم تو يه رده

ELVIS PRESLEY
09-05-2008, 09:12
اره به نظر من 82 خیلی خوبه از لحاظ سخت افزاری مثل 95 هست.
اما مشکلاتی رو داره. از جمله نور کم صفحه .صدای ضعیف. اما 95 فقط مشکل شارژ رو داشت که به حمدالله حل شد.
اگه من بودم 95 میگرفتم.

Iman_m123
09-05-2008, 09:16
گوشی 82 که خیلی عالی هست فقط باد رو 459 تومن 20-30 تومن بزاری روش ولی گوشی بهتر و شیکتر و دارای سیمبین میگیری

گوشی 82 دارای سیمبین هست ولی گوشی 850دارای سیستم جاوا هست

اگر انگشت های دستت بزرگ هست یکمی سخته با 82 sms نوشتن چون دکمه هاش کمی کوچیکه

گوشی 850 هم گوشی خوبی هست که طراحی زیبایی داره

گوشی 850 کیفیت دوربینش که 5 مگا هست نسبت به دوربین های 5 مگا دیگه کمتره

گوشی 82 دارای دریچه دوربین هست که خیلی خیلی بهینه هست چون اگه یه خش بیفته رو دوربینش دیگه...

در کل 82 گزینه ی خوبی هست

ehsssssan
09-05-2008, 22:14
گوشی 850 هم گوشی خوبی هست که طراحی زیبایی داره

ایمان عزیز اصلا 850 خیلی گوشی بد ظاهری هستش البته این یه سلیقست ولی من 850 رو بارها لمس کردم

وضعیت دکمه هاش از 82 بدتره

دوربینش از 82 بهتره در عکس

فیلم 82 رو نمیشه با 850 مقایسه کرد.82 خیلی بهتر فیلم میگیره

قیمتش 430 تومن نه 460

گوشی 82 دارای دریچه دوربین هست که خیلی خیلی بهینه هست چون اگه یه خش بیفته رو دوربینش دیگه...

واقعا نکته ظریفی بود

در کل 82 گزینه ی خوبی هست

تایید میشه