PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوانــــــــین مورفـــــــی

bidastar
19-04-2008, 23:20
تعریف :

" اگر بیش از یک ر اه برای انجام کاری انجام کاری وجود داشته باشد و یکی از آنها به فاجعه منجر شود ، شخص از همان راه استفاده خواهد کرد."

این جمله قانون اصلی مورفی ست که به طور خلاصه این طور هم بیان شده است : هر چیزی که امکان خراب شدنش وجود دارد ،خراب می شود .

عبارت اخیر میان هکرها هم از محبوبیت خاصی برخوردار است . این شبه قانون بدبینانه که به قانون فینگر هم مشهور است برداشتی ست از اصل دوم ترمودینامیک که می گوید : بی نظمی در جهان رو به افزایش است .

مترادف مورفی :

قانون دیگری هم وجود دارد موسوم به قانون ساد که معمولا مترادف قانون مورفی تلقی می شود .قوانین مورفی را آمریکایی ها به کار می برند در حالی که ساد بین انگلیسی ها محبوب تر است. البته در بحث های تخصصی بسیاری اصول ساد را وسیع تر از مورفی می دانند و معتقدند قوانین ساد بیشتر بر مسئله بخت و اقبال تاکید دارد . قوانین ساد میگویند بخت خوب یا بد برقامت شخص دوخته شده :

* از دست دادن شنوایی برای همه نا گوار است اما این اتفاق دقیقا برای آهنگساز مشهوری چون بتهوون رخ می دهد .

* به شهری دیگر مهاجرت می کنی انگار فقط به این دلیل که آنجا با یک همشهری آشنا شوی و با او ازدواج کنی .

با این حال، خود کلمه (ساد) با توجه به معانی غیر اخلاقی که داشت منفور بود و مردم مورفی را جای آن به کار بردند.

منشاء قانون مورفی:

قانون مورفی در سال 1949 و در پایگاه نیروی هوایی ادواردز شکل گرفت . نام قانون هم از نام کاپیتان ادوارد ای . مورفی گرفته شده است . مورفی مهندس هوا فضا بود که آن زمان در پروژه ای منسوب به ام ایکس 981 کار می کرد .هدف این پروژه تعین مقاومت انسان در برابر سقوط ناگهانی بود . در یکی از سخت ترین آزمایشهای پروزه تکنسینی تمام سیمها را برعکس وصل کرد و درنتیجه آزمایش بی نتیجه ماند.ادوارد مورفی درباره این تکنسین گفت : " اگر یک راه برای خراب کردن چیزی وجود داشته باشد ،همان یک راه را پیدا میکند." و قانون مورفی همانجا شکل گرفت.

باتوجه به منشاء مکانیکی اش در ابتدا فقط در فرهنگ فنی مهندسین رواج یافت و سپس به فرهنگ عامه راه پیدا کرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیزهای بیشتری در باره منشاء قانون مورفی :

در روایت دیگری قانون نه توسط مهندس مورفی بلکه توسط شخص دیگری به همین نام ساخته شده است .اما آیا کسی می تواند قانونی را خلق کند ؟ به هر حال این قوانین توسط این مورفی ،آن مورفی یا خلاصه مورفی نامی، کشف شده اند.

آقای مهندس مورفی چطور مرد ؟

یک شب در بزرگراهی پرترافیک گاز اتومبیل آقای مورفی تمام شد. کنارجاده منتظر تاکسی شد تا خود را به ایستگاه گاز برساند .در حالی که لباس سفید به تن داشت اتومبیل یک توریست انگلیسی که داشت برخلاف جهت، در بزرگراه شلوغ حرکت می کرد او را زیر گرفت.

بزرگراه اسیر ترافیک بود .آقای مورفی سفید پوشیده بود و از مسیر صحیح حرکت اتومبیل ها انتظار حادثه ای نمی رفت.با این حال توریست انگلیسی" همان یک راه "را پیدا کرد!

تقصیر ایرلندی هاست

اغلب انگلیسی ها فکر می کنند قانون مورفی یک جور جوک ایرلندی ست.البته مورفی نامی ایرلندی ست و صد البته ایرلندی ها سوژه همیشگی جوک های ایرلندی اند.بسیاری از انگلیسی ها تصور می کنند قانون مورفی به این معناست که سر هر اتفاق بدی باید ایرلندی ها را سرزنش کرد چون آنها یاسهل انگارند یا احمق ،و یا هر دو.به هر حال اسطوره نژاد پرستانه انگلیسی همچین چیزی می گوید.

قوانین مورفی :

- نان کره مالیده شده از روی کره ای اش به روی فرش سقوط می کند ؛هر چه فرش گران تر باشد این احتمال هم بیشتر می شود .

-اگر در توده یا کپه ای به دنبال چیزی بگردی ،چیز مورد نظر حتماٌ در ته قرار دارد .

- روزی که چترت را فراموش کنی باران می بارد .

- هیچ کاری آنطور که به نظر می رسد ساده نیست .

- وقتی در ترافیک گیر کرده ای لاینی که تو در آن هستی دیرتر راه می افتد .

-هر کاری بیش آنچه فکرش ر امی کنی یا دو برابر آنچه باید وقت می برد مگر اینکه آن کار ساده به نظر برسد که در آن صورت سه برابر وقت می گیرد .

-هر چیزی که بتواند خراب شود خراب می شود آن هم در بدترین زمان ممکن .

-اگر فاجعه های مختلفی امکان وقوع داشته باشند ،آنچه بیشترین آسیب را در بر خواهد داشت رخ خواهد داد .

-اگر چیزها را به کار خود رها کنی ، از بد به بدتر پیش خواهند رفت .

-اگر جایی توقف کنی آدرسی از کسی بپرسی و آنها بگویند " ممکن نیست پیدایش کنی " مطمئن باش هرگز پیدایش نخواهی کرد .

-اگر چیزی را مقاوم در برابر حماقت احمق ها بسازی احمق باهوش تری پیدا می شود و کارت را خراب می کند.

- اگر شلوارت را بدون نگاه کردن بپوشی حتماٌ چپه می پوشی .

- در صورتی که شانس انجام درست یک کار پنجاه پنجاه باشد ، احتمال غلط انجام دادن آن نود در صد است .

- وسایل نقلیه اعم از اتوبوس ، قطار ، هواپیما و.. همیشه دیرتر از موعد حرکت می کنند مگر آنکه شما دیر برسید ؛ در این صورت درست سر وقت رفته اند.

- اگر به نظر می رسد همه چیزها خوب پیش می روند حتماً چیزی را از قلم انداخته ای .

-احتمال بد پیش رفتن کارها نسبت مستقیمی با اهمیت آنها دارد.

-هر وقت خودت را برای انجام دادن کاری آماده کرده ای ناچار می شوی اول کار دیگری را انجام دهی .

فلسفه مورفی : لبخند بزن ...فردا روز بدتری است .

قانون ترمودینامیک مورفی :مسائل تحت فشار بدتر می شوند.

بازبینی کمی قانون مورفی :همه چیزها یکباره خراب می شوند .

قوانین استنباط شده از قانون مورفی :

قوانین جاذبه مورفی:

- شی ء در حال سقوط همیشه جایی فرود می آید که بیشترین ضربه را بزند .

- جسم نشکن همیشه روی سطحی می افتد که آنقدر سخت باشد که بتواند جسم را بشکند یا ترکی در آن ایجاد کند .

- قطره رنگ همیشه سوراخی در روزنامه پیدا می کند تا بر فرش زیر آن بچکد ( و تا زمانی که خشک نشده، دیده هم نمی شود )

- اشیاء قیمتی اگر سقوط کنند به مکانهای غیر قابل دسترس مثل کانال آب یا دستگاه زباله خرد کن ( آن هم در حالی که روشن است ) می افتند.

قوانین عاشقانه مورفی :

- همه خوب ها تصاحب شده اند .

- اگر تصاحب نشده باشند حتماً دلیلی دارد.

- هر چه شخص مذکور بهتر و مناسب تر باشد ،فاصله اش از تو بیشتر خواهد بود

-ذهن× زیبایی× در دسترس بودن = عددی ثابت (که این عدد ثابت همیشه صفر است )

- میزان عشق دیگرا ن نسبت به تو نسبت عکس دارد با میزان علاقه تو به آنها .

-چیزهایی که یک زن را بیش از هر چیز به مردی جذب میکند همانهایی اند که چند سال بعدبیشترین تنفر را از آنها خواهد داشت .

قوانین اتوبوسی مورفی:

- اگر تو دیرت شده اتوبوس هم دیر می آید .

- اگر زود برسی اتوبوس دیر می آید ،اگردیر برسی اتوبوس زود رسیده است .

- اگر بلیط نداشته باشی پول خورد هم نداری، وقتی پول خورد داری که بلیط هم داری .

- هر چه بیشتر از راننده بپرسی که کدام ایستگاه باید پیاده شوی احتمال این که درست راهنمایی ات کند کمتر خواهد شد.

- مدت زیادی منتظر اتوبوس می مانی و خبری نیست پس سیگاری روشن می کنی . به محض روشن شدن سیگار، اتوبوس می رسد. (به عبارت ساده اگر سیگار را روشن کنی اتوبوس می رسد )

-اگربرای زودتر رسیدن اتوبوس سیگار را روشن کنی اتوبوس دیرتر می آید.

قوانین مادرانه مورفی :

- داستان همیشه دو رو دارد، رویی که واقعاً اتفاق افتاده و شیوه ای که مادر به خاطر دارد .

- هیچ وقت به مادرتان نگویید کاری برای انجام دادن ندارید . او همیشه برایتان کاری پیدا خواهد کرد .

- مادر همیشه راه بهتری برای انجام کارتان پیشنهاد می کند ؛ البته بعد از اینکه کار را به سختی انجام داده باشید .

- موفقیت ها به وسیله مادرتان حاصل شده اند ، شکست ها تقصیر خودتان است - هر چقدر مادر بیشتر بردن چتر را به شما توصیه کرده باشد احتمال بارش بیشتر است .

- نصیحت مادرانه ای که با بی توجهی از کنار آن رد شده اید مهم ترین توصیه زندگی تان بوده است .

- هر چقدر بیشتر سعی کنید چیزی را از مادرتان پنهان کنید او بیشتر به وب کم شبیه می شود .

قوانین درسی مورفی :

- دانش آموزان جدید از مدرسه هایی می آیند که در آنها هیچ چیز یاد نمی دهند.

- 80 % امتحانات پایان ترم بر اساس کلاسی ست که در آن غایب بوده ای .

- وقتی قبل از امتحانات نکات را مرور می کنی مهمترین شان نا خوانا ترینشان است.

قوانین گرافیکی مورفی :

- اگرسه طرح را به مشتری ات نشان بدهی طرحی را انتخاب می کند که انتخاب آخر توست.

- اگر دو طرح را نشان بدهی خواهان طرح سوم است . اگر طرح سومی ارائه کنی یکی از دو طرح اول را انتخاب می کند .

-دیسک مشتری در سیستم تو خوانده نمی شود .

-اگر برای خواندن آن نرم افزار پیچیده ای روی سیستمت نصب کنی آخرین باری خواهد بود که چنین دیسکی به دستت می رسد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sanam.b
20-04-2008, 00:10
دست شما درد نکنه ممنون

milad_badboy
20-04-2008, 12:05
جالب بود زندگي كاملا تصادفيه

dizgah
20-04-2008, 19:18
تشکرات
.............

saviss
20-04-2008, 21:37
ممنون
Saveاش کردم...
اما عجب آدم بدبینی بودها... این موسیو مورفی:دی

bidastar
20-04-2008, 21:41
قابل دوستان رو نداشت

4MaRyAm
21-04-2008, 08:35
خیلی خوب بود - دستت درست

Pario
11-09-2008, 10:49
قوانین عاشقانه مورفی :

- همه خوب ها تصاحب شده اند .

- اگر تصاحب نشده باشند حتماً دلیلی دارد.

- هر چه شخص مذکور بهتر و مناسب تر باشد ،فاصله اش از تو بیشتر خواهد بود

-ذهن× زیبایی× در دسترس بودن = عددی ثابت (که این عدد ثابت همیشه صفر است )

- میزان عشق دیگرا ن نسبت به تو نسبت عکس دارد با میزان علاقه تو به آنها .

-چیزهایی که یک زن را بیش از هر چیز به مردی جذب میکند همانهایی اند که چند سال بعدبیشترین تنفر را از آنها خواهد داشت .

این مورفیه یه چیزی حالیش بوده!

sina1415
11-09-2008, 11:42
دمت گرم عالی بود

بعضی هاشون واقع درسته

Petros
11-09-2008, 11:46
قوانین من:
1. درست روزی که درس نخوندی معلم اسمت رو از بین 35 نفر انتخاب میکنه!
2. دلیل نمره بد گرفتن شما به احتمال زیاد لج کردن معلم با شماست!
3. تنها روزی که منظم بودن موهایتان برایتان خیلی اهمیت دارد به بدترین حالت شانه میشود!
4. اگر موهایتان را بعد از چندین ساعت مرتب کردید احتمال وزش باد طوفانی و یا بارش باران بسیار بالاست!
5. هر چیزی را با اشتیاق و شوق بالا شروع کنید به مراتب به ضد حال نزدیک تر میشوید!

اگه یادم اومد بازم میگم

sina1415
11-09-2008, 11:48
قوانین من:
3. تنها روزی که منظم بودن موهایتان برایتان خیلی اهمیت دارد به بدترین حالت شانه میشود!
4. اگر موهایتان را بعد از چندین ساعت مرتب کردید احتمال وزش باد طوفانی و یا بارش باران بسیار بالاست!
5. هر چیزی را با اشتیاق و شوق بالا شروع کنید به مراتب به ضد حال نزدیک تر میشوید!

اگه یادم اومد بازم میگم

این هم همون مورفی هستش

mndst
11-09-2008, 12:31
اینطوریام نیست.دلیلش اینه که

به قول قماربازها، آدم بردهاشو ممکنه به یاد داشته باشه ممکنم هست به یاد نداشته باشه!

ولی تک تک شکست‌هاشو برای همیشه به یاد خواهد داشت.

omid81
11-09-2008, 14:39
کشته مرده ی قوانینشم !
بعضیاش حقیقت محضه .. ..

Mer 29+1

zahedy2006
11-09-2008, 15:26
قوانین من:

اگه یادم اومد بازم میگم

اینو یادت رفت:
اگه تو کل ترم یه روز غیبت کنی همون روز حضور غیاب انجام میشه

B.Russell
12-03-2015, 14:01
چند وقت پیش با عده ای از ظرفا و عرفا سر قوانین مورفی بحث میکردیم.
همه وقتی به ذکر مثال از صحت قوانین مورفی رسیدند، جامه ها دریدند و نعره ها زدند و بر صحت آن تاکید ورزیدند.

قانون مورفی میگه:

اگر بیش از یک ر اه برای انجام کاری وجود داشته باشد و یکی از آنها به فاجعه منجر شود ، شخص از همان راهِ فاجعه استفاده خواهد کرد یا فاجعه بر سرش خواهد آمد.

مثال هایی که برای خودم تو همین هفته پایانی اسفند 93 پیش اومده:

1- چند شب پیش همه زود خوابیده بودند و کلی تلاش کردم آروم تر راه برم که دیگران بیدار نشوند، دقیقا اول پام خورد به صندلی، با صدای محکم افتاد زمین بعدم دستم گیر کرد به ظرف قاشق و چنگال و همه ولو شد کف آشپزخونه و چنان صدایی بلند شد که ...

2- چندین هفته کاپشن و کلاه و.. میپوشیدم میرفتم بیرون و هوا معتدل بود و عرق میکردم.
دقیقا سه شنبه 19 اسفند گفتم بذار با لباس معمولی برم بیرون.
هرچی برف و بارون و گردو خاک و ... بود اونروز شروع شد و ریخت سرم !!

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید از دوست داران خرافات باشید.
در درجه اول قوانین مورفی رو قرار بدین. :n02:

Iloveu-ALL
12-03-2015, 20:40
واقعا قانون مورفی خیلی وقت ها اتفاق میفته ...
من تو 1-2 ماه 2 بار گوشی ـم همراه نبود و رفتم دانشگاه + 1 بار دیروز که یادم رفت گوشیم و بعد از دانشگاه از سایلنت در بیارم دقیقا یکی از آشناها دو سه بار کار واجب داشت ... که دقیقا توی شرایط بالا زنگ زد ... دو بار بهش گفتم گوشیم رو جا گذاشتم ... ولی دیروز گوشیم سایلنت ساعت 22 بهم زنگ زد من 2 شب دیدم زنگ زده تا امروز ساعت 14 که این پیامک رو گرفتم (کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])... !! الان دیگه هر چی بگم باور نمیکنه و میگه از روی عمد قطع کردم خودمم اگه یکی این اتفاق میفتاد واسه طرفم باور نمیکردم .
@B.Russell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Atghia
12-03-2015, 22:12
این همون منفی نگری نیست؟:n36:
هی بگی نکنه اینجوری بشه؟ نکنه اونجوری بشه (همش هم تریپ منفی بافی)
بعد صاف دقیقا همون اتفاق میفته:n35:

من به شخصه میگم انرژی منفی :دی
سعی میکنم کلا احتمال ندم:n26:

B.Russell
15-03-2015, 13:41
وقتی در اتاق استاد قفل هست طبیعتا استاد نباید داخل باشه.
چرا؟
چون بالای 100 بار که به اتاق استاد مشاور مراجعه کردم داخل اتاقش نبود و خودش هم گفت هر وقت نباشم در اتاقم قفله.

برای بار 101 دیروز مراجعه کردم و بازم در قفل بود.
برای اولین بار در زندگی تصمیم گرفتم روی در اتاق دُنبک بنوازم چون اتاق در مکان خلوتی هست.
همینجوری از سر بی حوصلگی !!

و چند لحظه بعد استاد در رو باز کرد و همینجور نگام کرد و هیچ نگفت، منم هیچ نگفتم.

به قانون مورفی ایمان بیارید دوستان !! :n28:

ملا نصرالدین
15-03-2015, 16:04
این قانون ها خوبه
من والا به چیزهای دیگری ایمان اوردم

مثلا این اتفاق توی فامیل ما زیاد افتاده

هر وقت به علت مشغله ،بی پولی، بی فکری بعد از چندین سال خانه ی رویایی ات را خریدی لذت استفاده ازش را نمیبری.میمیری:n04:

هر وقت مهمان داری و کلی دقت میکنی که غذا خوب و خوشمزه بشه یه ایرادی توی غذات پیدا میشه که توی بی کیفیت ترین غذاهایی که پختی هم نبوده و تا اخر عمر مهمان ها تو رو با اون ایراد غذا میشناسند

به محض اینکه ماشینت رو بشوری وسط بیابون های افریقا هم که باشی باران می بارد

درست روز/شبی برق میره که تکرار اخرین قسمت سریال مورد علاقه ات را نشان میدهند و تو پخش اصلی را ندیده ای

اگر همیشه خانه ات مرتب و تمیز باشد دقیقا توی اون 1 روزی مهمان سرزده به خانه ات می اید که به هم ریخته شده

Mr_100_dolari
16-03-2015, 03:03
من همیشه توی همچین مواقعی یاد فیلم اسپارتاکوس و جمله معرفشون که هر وقت توی موقعیت های بد و حتی کشنده توسط رومی ها گیر می افتادن خیلی راحت هر چی از دهنشون در میومد به خدای رومی ها میگفتن می افتم و با خودم میگم :

ف ... د ژوپیتر :دی بعدش خیلی خندم میگیره و راحتر و زودتر میتونم قسمت افتضاح و بد قضیه رو فراموش کنم ... :n26:

پ ن : در اساطیر رومی، ژوپیتر یا ژُو یا ژووه، خدای خدایان یا پادشاه خدایان بود. همینطور وی، خدای آسمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و خدای آذرخش‌های ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آسمانی (خدای رعد) محسوب می‌شد. همسان و معادل او در پانتئون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خدایان یونان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، زئوس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود. او را یوپیتر یا آیوپ پیتر یا دیِزپیتر نیز نامیده‌اند و همچنین از او با عنواناپتیموس ماگزیموس به معنای «بهترین و بزرگترین پدرخدا» نیز نام برده‌اند و او را به عنوان ایزد پشتیبان روم باستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%86) ستوده‌اند، خدایی که فرمانروایی او بر مبنای قوانین و نظم اجتماعی بنا شده بود. او خدایی بود که به همراه خواهر/همسر خود، ژونو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، بر سه‌گانه یا تریاد کاپیتولین ریاست می‌کرد. ژوپیتر در دین رم باستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مورد پرستش و احترام قرار داشت و هنوز هم در آیین نئوپاگانیسم رومی، پرستش می‌شود.

Gregar
16-03-2015, 12:52
اینطوریام نیست.دلیلش اینه که

به قول قماربازها، آدم بردهاشو ممکنه به یاد داشته باشه ممکنم هست به یاد نداشته باشه!

ولی تک تک شکست‌هاشو برای همیشه به یاد خواهد داشت.

دقیقا هم همینطوره . هیچ وقت 100% نیست این قوانین مورفی . به نظر من که فقط جنبه طنز داره . ادم وقتی همچین قضیه ای واسش پیش میاد با خودش میگه الان هم وقت همچین اتفاقی بود ؟

بحث منفی گرایی هم نیست . مثلا من بدون پیش زمینه منفی گرایی رفتم حموم شیر حموم کنده شد صاف رفت تو چاه . در حالی که ممکنه به خاطر همون جریان کم اب یا لیز بودن کف حموم باشه . خیلی از عوامل میتونن تو روی دادن اون اتفاق سهیم باشن .
برای مثال قانون نون کره مالیده اصلا چه ربطی به قیمت فرش داره . اینکه از دستت بیفته و با روی کره ایش بیاد رو فرش خوب به قوانین فیزیک میتونه مربوط باشه . اما اینکه هر چقدر فرش گرون تر باشه احتمال افتادن کره بیشتره هم برمیگرده به همون قانون قماربازها .

B3NYAMIN
16-03-2015, 13:10
wooooooow

عالی بود .

تشکـر:n16:

arash59b
16-03-2015, 15:24
اگه با یه نفر کار فوری و اورژانس داشته باشی ، گوشی اش رو جواب نمیده

Demon King
21-03-2015, 00:24
طول سال آخ نگفتیما، ولی همین شب عید سرفه های خطری شروع شدند؛

عجبا ....

B.Russell
03-04-2015, 14:05
پریروز خانه همسایه ما نزدیک به 80 درصد دچار حریق شد و میلیون ها میلیون خسارت برجا گذاشت.
و من برای اولین بار معنی وحشت از آتش و خفگی رو حس کردم.

حالا اثبات قوانین مورفی رو داشته باشید:

1- این بندگان خدا که کارمند بودن برای اولین بار بود که به مسافرت چند روزه رفتن و کلید به آشنا نداده بودن.
2- مسافرتشون بیشترین فاصله رو از تهران در کشور داشت و دیر تونستن برگردن.

3- علت آتش سوزی ؟
شاید باورتون نشه، باقی ماندن شارژر موبایل در برق و گرم شدن تدریجی سر فلزی کوچکش و تماس با فرش و بعدش آتش سوزی در مقیاس کلان !!

قوانین مورفی از یک تکه فلز کوچک شارژر موبایل استفاده میکنه تا خودشو ثابت کنه که بدترین احتمال ممکنه هر لحظه ممکنه رخ بده، پس احتمال هر چیزی رو در نظر بگیرید !! :n27:

- Saman -
03-04-2015, 20:17
ويرايش شد...

majid322
03-04-2015, 20:29
قوانین مورفی یعنی اینکه درست روزی که تصمیم میگیری تو طول روز لبخند بزنی و مثبت باشی یه اتفاقاتی برات
میفته که فکر حتی یه صدم ثانیه نیم لبخند رو هم نتونی بکنی :n02:

B.Russell
03-04-2015, 23:42
یکی دیگر از قوانین جالب مورفی:

احتمال آنکه کاری را که انجام میدهید دیگران ببـینند نـسب مسـتقیم دارد با میزان احمقانه بودن کار شما!

- Saman -
04-04-2015, 08:55
ويرايش شد...

B.Russell
04-04-2015, 09:50
لبخند بزنید فردا همه چیز بدتر و وخیم تر خواهد شد !!

احتمال آنکه یک شیء آسیب ببیند نسبت مستقیم دارد با ارزش آن!

befermatooo
04-04-2015, 10:20
دیشب زننده تاپیک ، زمان جان @bidastar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تو خواب دیدم . سنش حدود 80 سال بود . هر چی بهش میگفتم من befermatooo هستم اما میگفت نمیشناست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . تو خواب حالم گرفته شده بود از اینکه اینقدر پیر شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

من به قوانین مورفی یا از این دست اعتقاد کامل دارم . اتفاقی که برامون افتاد رو اگه بگم همه اعتقاد پیدا میکنن اما نمیتونم ماجرایی که اتفاق افتاد رو بگم :n40:

shi.irani
04-04-2015, 11:17
حوصلم نذاشت بخونم...
فقط میدونم تصمیمات ما آدمها تصادفی نیستن ولی حوادث بله...
پس اگه یکی یه روزی میخواستتون الانه نه...تعجب نکنید نه حالشو بپرسید نه فکر کنید حتما خبری شده
گاهی یه چیزی رو خیلی میخوای گاهی همون چیز رو دیگه اصلا نمیخوای و حتی شبه اشم بهت نزدیک شه میخوای بزنی به له ایش تا برسه به اصلش...
راستی قبلاها یکی و میخواستم هرچی میخواستم بهش نزدیک شم دورتر میشد فکر میکردم ناز میکنه حالا که خودم هم همین حس فرار و طرد کردن افراد رو تجربه میکنم به این نتیجه رسیدم اصلا بنده خدا منو نمیخواست:n06:

Mr_100_dolari
06-04-2015, 23:15
تو این چند روز این قوانین مورفی هر چی که هستش دست بردار نیستش ... :n34:

خیلی خوب داره مقاومت میکنه ... :n27:

تو این موقعه ها آدم باید صبر و حوصلش رو زیاد کنه ... :n35:

مورفی جون روحت شاد با این قوانین نحست :n02: