PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور يك آهنگ را آپلود كنم

mehdisp
19-04-2008, 15:18
چرا هيچكسي به اين مهديسپ جواب نمي ده چرا چرا چرا ؟
بابا ما يه سوال داريم چه طوري يه دونه اهنگ بذارم تو اينترنت كه همه بتونند دانلود كنند والسلام يعني جوابش اينقدر سخته

Dangerous boy
19-04-2008, 16:04
عزیزم اینکه کاری نداره
اول یه سایت پیدا میکنی که فضا در اختیارت بذاره ( به اندازه موهای سرت رایگانش وجود داره )
من چند تا معرفی میکنم اگه خوشت نیومد میتونی تو گوگل سرچ کنی
بعد که ثبت نام کردی و وارد سایت شدی میری قسمت آپلود و فایل مورد نظر یا همون آهنگتو آپ میکنی بعد سایت یه لینک بهت میده اون لینکو به هرکی بدی میتونه آهنگتو دانلود کنه و گوش کنه.
اینم چند نمونه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت اول سرعتش خوبه اما لینک غیر مستقیم میده
سایت دوم یعنی مای اوپرا لینک مستقیم بهت میده
سایت سوم 1 گیگ فضا بهت میده با لینک غیر مستقیم
مدیا فایر رو امتحان نکردم
آخری هم توی روزنامه نوشته بود 25 گیگ فضا میده ( البته من تستش نکردم )
---------
پرشین گیگ و پارسا اسپیس هم هستند که لینک مستقیم میدن ولی باید بری قسمت کامپیوتر درخواست بدی تا واست بفرستن

mehdisp
20-04-2008, 14:25
عزیزم اینکه کاری نداره
اول یه سایت پیدا میکنی که فضا در اختیارت بذاره ( به اندازه موهای سرت رایگانش وجود داره )
من چند تا معرفی میکنم اگه خوشت نیومد میتونی تو گوگل سرچ کنی
بعد که ثبت نام کردی و وارد سایت شدی میری قسمت آپلود و فایل مورد نظر یا همون آهنگتو آپ میکنی بعد سایت یه لینک بهت میده اون لینکو به هرکی بدی میتونه آهنگتو دانلود کنه و گوش کنه.
اینم چند نمونه :

سایت اول سرعتش خوبه اما لینک غیر مستقیم میده
سایت دوم یعنی مای اوپرا لینک مستقیم بهت میده
سایت سوم 1 گیگ فضا بهت میده با لینک غیر مستقیم
مدیا فایر رو امتحان نکردم
آخری هم توی روزنامه نوشته بود 25 گیگ فضا میده ( البته من تستش نکردم )
---------
پرشین گیگ و پارسا اسپیس هم هستند که لینک مستقیم میدن ولی باید بری قسمت کامپیوتر درخواست بدی تا واست بفرستن
سلام اول دست درد نكنه كه جواب دادي ولي بر خلاف اسمت پسر خوبي هستي كه بازم ممنون

Hamid Reza
21-04-2008, 13:04
سلام
دوست عزیز آموزش کامل upload کردن همراه معرفی سایت
کد تایپک تو امضا هست

بیا تو
31-12-2014, 15:49
من که میگم -----------.irبهتره
اون هم سرعت داره هم راحته

بیا تو
31-12-2014, 16:14
داداش سلام بهتری سایت اپلود موزیک یا هر چی که میخوایuploadkadeh.irهست چون هم سرعتش عالیه وهم فضای زیادی داره:n26: