PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ایمیج گرفتن از بازی های اورجینال psp یعنی umd به ISO

ali_ranger22
19-04-2008, 13:37
اینم از آموزش که منبعش خودمم

ali_ranger22
19-04-2008, 14:15
این آموزش برای اینه که اگه خواستین در آینده بازی فروشی راه بندازین و بخواین با شرکت های بزرگ این کار رقابت کنید به دردتون می خوره!

ابتدا برنامه ی زیر رو که آخرین ورژنش هست (4.8) و امکانات خیلی زیادی داره که یکیش همین UMD Ripping است که اگه خواستین بقیه امکاناتش رو هم براتون می نویسم(البته کار باهاش ساده است)رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پوشه رو از حالت فشرده خارج کنید و فایل filer رو درون game150 کپی کنید بعد umd ای که میخواین ازش ایمیج بگیرین (می تونه umd demo هم باشه که من خودم تست کردم)درون psp قرار بدین

توجه داشته باشین قبل از انجام رمتون به اندازه ی کافی جا داشته باشه و این که وسط کار کنسل نکنین چون دیگه نمیتونین از xmb وارد game بشین و برای درست کردنش باید psp رو به کامپیوتر وصل کنید و اون فایل نصفه و نیمه رو پاک کنید .

برنامه ی filer رو اجرا کنید در ابتدا زبان مورد نظرتونو انتخاب کنید بهتره مربع رو بزنید تا دیگه بعدا ازتون سوال نکنه
بعد از که وارد برنامه شدین دکمه ی مثلث رو بزنید بعد دکمه ی R که انتخاب umd ripping هست رو بزنین در اینجا نام فایل رو اگه خواستین تغییر بدین در حالت پیش فرض اسمش umd هست بعد enter کنید عملیات شروع میشه این کار یه کم طول میکشه مثلا من 850 مگ رو حدود 12 دقیقه تبدیل کردم حالا شما میتونید با شرکت هایی که این کارو میکنن رقابت کنید!!!!
منبع:ali_ranger22 (خودم)

UMD مورد نظر رو در PSP (حتما" کپی خور شده ) قرار بدید .

به منوی XMB برید .

در منوی XMB دکمه ی Select رو بزنید .

در منویی که میاد دو بار دکمه ی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (پایین ) رو بزنید سپس به روی Item ای که USB DeVice نام دارد می رسید

حالا پنج بار دکمه ی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید تا به UMD Disc تبدیل شود .

بعد چهار بار رو بزنید و روی EXIT[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید

حالا از XMB به منوی Settings برید و USB Connection رو بزنید

حالا بجای مموری استیک UMD میاد و حالا فایل ISO رو در کامپیوتر کپی کنید

بعد هم برای این که دوباره در USB Connection مموری استیک رو لود کنید به همان منویی که با Select بالا اومد برید و بر روی USB Device برید و به Memory Stick تغییرش بدید

به همین سادگی به همین راحتی

p3yman_xl
19-04-2008, 16:26
سلام

ممنون از اطلاعات خوبتون

موفق باشید :)

ali_ranger22
20-04-2008, 13:15
سلام

ممنون از اطلاعات خوبتون

موفق باشید :)
خواهش میکنم

ali_ranger22
23-05-2008, 15:27
نسخه ی جدید PSP Filer v5.1

ali_ranger22
23-05-2008, 15:28
نسخه ی جدید PSP Filer v5.1

ali_ranger22
15-07-2008, 12:00
نسخه ی جدید این برنامه هم اومد

Filer 5.3

s-a-l-i-m
15-07-2008, 23:10
این فایل رو با فلدر اصلیش که نوشته 5.3 باید ریخت؟؟؟؟
من این طوری ریختم و اجرا نشد...باید چیکار کنم؟؟

ali_ranger22
16-07-2008, 13:10
این فایل رو با فلدر اصلیش که نوشته 5.3 باید ریخت؟؟؟؟
من این طوری ریختم و اجرا نشد...باید چیکار کنم؟؟

خوب شما که اینجا پرسیدی چرا پ.خ زدی?؟:31: اونجا گفتم....

ali_ranger22
26-07-2008, 13:20
PSP Filer v5.4
برنامه ی دوست داشتنیم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[/LEFT]

Size: 1.03MB

L.I.N.U.X
03-08-2008, 20:08
خوب اول از علی تشکر می کنم که اطلاعاتش رو در اختیار ما گذاشت من هم یک نصف و نیمی که بلدم رو میگم

======================================

این آموزش از آموزش بالا راحتر و سریعتر بوده و احتیاج به هیچ گونه برنامه ای ندارد !

UMD مورد نظر رو در PSP (حتما" کپی خور شده ) قرار بدید .

به منوی XMB برید .

در منوی XMB دکمه ی Select رو بزنید .

در منویی که میاد دو بار دکمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (پایین ) رو بزنید سپس به روی Item ای که USB DeVice نام دارد می رسید

حالا پنج بار دکمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید تا به UMD Disc تبدیل شود .

بعد چهار بار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید و روی EXIT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید

حالا از XMB به منوی Settings برید و USB Connection رو بزنید

حالا بجای مموری استیک UMD میاد و حالا فایل ISO رو در کامپیوتر کپی کنید

بعد هم برای این که دوباره در USB Connection مموری استیک رو لود کنید به همان منویی که با Select بالا اومد برید و بر روی USB Device برید و به Memory Stick تغییرش بدید :46:

به همین سادگی به همین راحتی :40:

ali_ranger22
03-08-2008, 23:11
آره منم دقیقا به فکرم بود همچین چیزی رو بزارم ولی حال نداشتم شما زحمت کشیدی با اجازه به پست اول اضافه کنم به نام خودت...؟

L.I.N.U.X
04-08-2008, 07:50
صاحب اختیارید

victim65
27-08-2009, 15:15
سلام لطف کنید مبدل بازی psp را که فایلiso را به فایل کم حجمتر که فک کنم scf هستش را برام بزارید ممنون میشم

wonderful
27-08-2009, 16:25
سلام لطف کنید مبدل بازی psp را که فایلiso را به فایل کم حجمتر که فک کنم scf هستش را برام بزارید ممنون میشم

ازاین به بعد اینجور مسایل رو در اینجا بگید
تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا)

در ضمن scf نیست cso هست

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع بازیسنتر