PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي برعكس دانلود منيجر (آپلود منيجر!)

Honradez
16-11-2005, 15:32
سلام.

من برنامه اي ميخواستم كه مثل دانلود منيجر باشه، ولي براي آپلود. مثلا بشه باهاش موقع آپلود بر روي يك سايت، آنرا استاپ كني و بعد كه دوباره وصل شدي، به آپلود اداه بدي؟

آيا هست؟

Mehdi_Best
16-11-2005, 18:04
دوست خوبم سلام
من تا به حال نديده ام چنين برنامه اي وجود داشته باشد.
فكر هم نمي كنم كه بشه اين كار رو كرد. دليلش اينه كه فكر نمي كنم سايتهاي آپلود چنين اجازه اي رو بدهند. يعني اينكه يك فايل نصفه اي را نگه دارند تا مثلا بعدا دوباره همون فايل رو كامل كنند.

Navid
16-11-2005, 18:13
اینکه بعدا ادامه بدین رو من فکر نکنم باشه ولی شما می تونید از برنامه های ftpmanager استفاده كنيد

ebilove
16-11-2005, 19:36
اینکه بعدا ادامه بدین رو من فکر نکنم باشه ولی شما می تونید از برنامه های ftpmanager استفاده كنيد

عزيز خواهشا بيشتر توضيح بده كه چطوري كار ميكنه

دوست خوبم سلام
من تا به حال نديده ام چنين برنامه اي وجود داشته باشد.
فكر هم نمي كنم كه بشه اين كار رو كرد. دليلش اينه كه فكر نمي كنم سايتهاي آپلود چنين اجازه اي رو بدهند. يعني اينكه يك فايل نصفه اي را نگه دارند تا مثلا بعدا دوباره همون فايل رو كامل كنند.

ما هم نديديم
اما نديدن نشونه نبودن نيست
ضمنا پرشين گيگ كه نصفه نگه ميداره

بدرود.

Farid007
17-11-2005, 01:16
از cueftp استفاده كن ولي هنگام قطع ارتباط فكر نكنم قابليت resume داشته باشد .
به نظر من هم همچين نرم افزاري با ايت مشخصات نميابي .

tohave
18-11-2005, 06:05
فیض جان ،

شما اول بگو کجا میخوای آپلود کنی؟ فایل زیلا برنامه رایگان و خوبیه برای اف تی پی ( همونطوری که نوید جان گفتن) ولی خیلی از فضاهای رایگان اجازه استفاده از اینگونه برنامه ها رو نمیدن. اکانت اف تی پی با آی پی و پسورد و یوزر نیم لازمه !!