PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل main

badboys1986
19-04-2008, 08:00
من میخواهم گوشی خودمو flash کنم بر ای این کار نیاز به main اصلی گوشیم دارم نمی دونم این رو از کجا بگیرم و اگه چیز های دیگه برای flash کر دن لازمه به من کمک کنید گوشیم هم w700 هستش در مورد flash کردن هم اگه توضیح بدین ممنون میشم

banel87
19-04-2008, 10:33
من میخواهم گوشی خودمو flash کنم بر ای این کار نیاز به main اصلی گوشیم دارم نمی دونم این رو از کجا بگیرم و اگه چیز های دیگه برای flash کر دن لازمه به من کمک کنید گوشیم هم w700 هستش در مورد flash کردن هم اگه توضیح بدین ممنون میشم

main w700:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اینجا هم میتونی آموزش فلش با SEtool مربوط به DB2010 CID49 به صورت تصویری دان کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته شما برای فلش به غیر از مین، به فایلهای دیگه هم نیاز داری...

.

Hadi King
21-04-2008, 00:33

برا فلش كردن گوشيت اينجا رو بخون چون برا كاربران مبتدي هستش...:21:برا فلش كردن درست اين تايپك رو بخون:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفريمور w700 رو از تايپك زير دان كني:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد!:40: