PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

صفحه ها : [1] 2 3

lord_ashkan_z
06-08-2007, 20:11
سلام...
در اين تاپيك مشكلات خود را درباره نرم افزار هاي pdf و مسائل مرتبط بيان كنيد.

:3:

قبل از سوال كردن يك بار در تاپيك جستجو كنيد.:19:

zentex
26-10-2007, 02:29
سلام
آیا کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چطور میشه در برنامه adobe acrobat professional 8 در هنگام تبدیل صفحه web یا html در فایل pdf تبدیل شده header و footer رو حذف کرد؟
منظور همون آدرس html یا web که زیر یا بالای صفحه میزنه.
آیا در setting جای خاصی داره؟
در قسمت convert در setting چیزی پیدا نکردم متاسفانه .:41:

pedramonline
26-10-2007, 03:00
خب اول صفحه وبتو منتقل کن به برنامه ورد

بعد هر چی میخوای حذف یا اضافه کن

بعد Pdf کن

به همین راحتی

Sec Expert
10-12-2007, 15:46
سلام آیا کسی طریقه ی ساخت pdf با برنامه ی adobe acrobat رو می تونه توضیح بده؟:20:

hadi_balaa
10-12-2007, 16:00
عزیزم اینی که شما نام بردی همونجورم که از اسمش پیداس فقط واسه خوندن فایلهای PDF هستش . واسه ساخت یه فایل PDF بایستی از
برنامه Adobe Acrobat Creator استفاده کنی .
البته برنامه های دیگه ای هم هستن که pdf بسازن اما این برنامه استاندارد این فرمته .

Sec Expert
10-12-2007, 16:04
سلام بلا جان ممنون از پاسخت اما نگفتی از کجا میشه این فایل رو دانلود کرد ضمنا" من هم شنیده بودم که یک برنامه ای شرکت Adobe ارائه داده برای ساخت پی دی اف به نام Adobe Acrobat Distiller اما اون رو هم گیر نیوردم راستی این همه آدم که فایل های پی دی اف می سازن با این Creator می سازن؟

DrXoX
10-12-2007, 16:50
سلام

با برنامه Adobe Acrobat Professional هم می تونی فایل های Pdf بسازی برای دانلودش هم می تونی به لینک زیر مراجعه کنی البته

حجمش زیاده و اگر Dial up داری بهتره اونو بخری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید

البته p 30 بدون فاصله باید باشه به این صورت p30 چون به صورت ..... نشون داده میشه بین p و 30 فاصله گذاشتم

موفق باشید

KILLER_PANT
11-12-2007, 19:22
بدون هيچ برنامه هم ميتوني Pdf ‌بسازي
شما word ‌رو باز كن يا هر برنامه ديگه بعد آخر كار print رو بزن و از روز نوع پرينتر create pdf ‌رو انتخاب كن
يك نكته: شما بايد برنامه acrobart reader ‌رو بعد از office نصب كني

hadi_balaa
11-12-2007, 21:03
بدون هيچ برنامه هم ميتوني Pdf ‌بسازي
شما word ‌رو باز كن يا هر برنامه ديگه بعد آخر كار print رو بزن و از روز نوع پرينتر create pdf ‌رو انتخاب كن
يك نكته: شما بايد برنامه acrobart reader ‌رو بعد از office نصب كني

لازم شد یه خرده توضیح بدم که شما سردرگم نشی .
adobe acrobat professional
acrobat careator
و غیره همشون در واقع یکی هستن که نام کامل برنامه اینه adobe acrobat creator. واژه professional هم سطح کاربری برنامه هست . adobe acrobat distiller هم در واقع یه بخشی از همین برنامه هستش به عبارت درست تر یه پرینتر مجازی هست که برنامه adobe acrobat اونو میسازه تا فایل ها یی رو که میخواین ازش pdf بسازین به صورت فایل pdf پرینت بگیره . البته نه رو کاغذ بلکه به صورت یه فایل pdf پرینت گرفته
میشن (ساخته میشن ) .
در ضمن شما واسه ساخت pdf لازم نیست حتما این برنامه رو نصب کنی . برنامه های کوچک تری هم هستن که این کارو انجام میدن .
نکته آخر اینکه همونطور که KILLER_PANT جان گفتن بهترین راه اینه که با همون آفیس pfd بسازی البته آفیس های قبل از ورژن 11.0 چون ورژن 11.0 آفیس دیگه این قابلیت رو نداره و این به خاطر اختلافیه که بین ادوبی و مایکروسافت برسر خوندن فایلهای pdf توسط ویندوز ویستا در گرفت چون ادوبی با این امر مخالفت کرده بود که ویستا بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری بتونه فایلهای pdf رو بخونه . مایکروسافت هم واسه مقابله به مثل یه سری از قرارداد های مهمش رو با ادوبی به حالت تعلیق در آورد و حتی بعضی ها رو کنسل کرد . ادوبی هم یه جواب دندان شکن داد و امتیاز ساخت فایلهای pdf توسط مجموعه آفیس مایکروسافت رو لغو کرد . خلاصه روابط این دو تاشرکت بد جوری بهم ریخت و اونایی که این وسط ضرر کردن کاربرهای نهایی امثال ماها بودن .
البته فکر کنم اگه شماadobe acrobat creator رو نصب کنی پرینتر مجازی pdf به قسمت پرینت آفیس 11 هم اضافه بشه اما دیگه با وجود خود برنامه اصلی این امر فایده ای نداره . خلاصه قضیه , دانلود این برنامه یه ذره سخته شما یا باید اونو بخری یا اینکه یه برنامه سبک تر غیر از اون رو دانلود کنی .

امیدوارم یه کمکی کرده باشم .

shahbandari
22-12-2007, 11:54
سلام
من فایلهای pdf را که از اینترنت دانلود میکنم بعد از آن بصورت offline نمیتوانم آنها را باز کنم یعنی با error مواجه میشود چگونه باید آنها را از اینترنت ذخیره کرد که بعدا بصورت offline هم ظاهر شوند ( از acrobat reader 7 استفاده میکنم )
لطفا کمک کنید

mamad_tk_pk
22-12-2007, 12:26
يكي از راه هاي سادش اينه كه وقتي صفحه كامل لود شد اون صفحه رو Save كني .

sin2x=2sinxcosx
22-12-2007, 16:31
وقتی یه فایل pdf رو دانلود می کنی برای دیدن آن نیاز به online بودن نیست . ممکنه مشکل از برنامه ات باشه . فایل های دیگه رو هم امتحان کرده ای ؟ در ضمن بعضی وقت ها که از طریق خود IE یه چیزی رو دانلود می کنی یه دفعه می بینی از 80 به 100 پرید و دانلود تموم شد که در چنین مواقعی فایل دانلود شده دیگه قابل استفاده نیست .

mamad_tk_pk
22-12-2007, 19:57
وقتی یه فایل pdf رو دانلود می کنی برای دیدن آن نیاز به online بودن نیست . ممکنه مشکل از برنامه ات باشه . فایل های دیگه رو هم امتحان کرده ای ؟ در ضمن بعضی وقت ها که از طریق خود IE یه چیزی رو دانلود می کنی یه دفعه می بینی از 80 به 100 پرید و دانلود تموم شد که در چنین مواقعی فایل دانلود شده دیگه قابل استفاده نیست .

فكر ميكنم به اين صورت باشه مشكل دوستمون :
كه وقتي يك وب پيج كه توش PDF لود ميشه رو ميبندند ديگر بعدا به صورت آف لاين نمي تونن اون صفحه رو ببينن.
و فكر ميكنم ارتباطي به دانلود كردنش نداشته باشه چون PDF كامل رو ايشون مي تونن ببينن و بعدا به صورت آف لاين نمي تونن ببينن .
كه اگر اين طور باشه بهترين راه حل Save كردن اون صفحه هستش .

saeed51
05-01-2008, 07:42
با سلام
من برای تبدیل فایلهای Html و متنی به Pdf از آدوب آکروبات استفاده
می کنم ولی فونتهای فارسی از چپ به راست و به هم ریخته می شود
لطفا مرا راهنمایی کنید ./

S0R3N4
08-01-2008, 10:34
میخوای از یک برنامه ی دیگه استفاده کن!

Nitro PDF هم عالیه...

mahdi17729
05-04-2008, 10:27
چطوری میشه Auto Update برنامهAdobe Acrobat رو غیر فعال کرد ؟

bahareh_bus
05-04-2008, 11:40
چطوری میشه Auto Update برنامهAdobe Acrobat رو غیر فعال کرد ؟

متاسفانه چنین چیزی در تنظیمات برنامه لحاظ نشده !! ولی برای رفع این مشکل می تونید فایل های زیر رو پاک کنید:

C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\AdobeUpdater.dll

C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\Updater.api

mahdi17729
05-04-2008, 13:17
حالا تست میکنم جوابو میدم

خدا کنه درست باشه

parslandgroup
10-04-2008, 11:20
احتمال زیاد برنامه شما کرک یا رجیسترنشده که برنامه بسته میشه

siavashjal
10-04-2008, 12:44
اتفاقا از اون برنامه هایی که بود که برای نصبش نه کد خواست نه کرک و نه هیچ چیز دیگه ای.

همون جوری خودش نصب شد.

در ضمن من الان دو ماهه از این برنامه استفاده می کنم تا حالا مشکلی نداشته ولی الان 1 روزه که این جوری شده .

shahedi
10-04-2008, 23:39
سلام نسخه ی پرو یا ریدر؟
یک بار نوع ویندوزتون را مثلا تغییر دهید(سازگاری)در خصوصیات فایل اصلی و سپس اقدام به باز کردن نرم افزار کنید مثلا ویندوز 2000.

قوانین را رعایت کنید تکرار و تکرار در یک روز؟

tohidi
14-04-2008, 13:35
با سلام

در نرم افزار acrobat reader چگونه مي توان تعريف كرد كه هرpdf از هر سايتي در نرم افزار با يك بزرگ نمايي باز شود مشكل من اين است كه مثلا 100 تا مقاله باز مي كنم از يك سايت كه بزرگنمايي آن آنقدر كوچك است كه تك تك آنها را بايد zoom كنم مي خواهم اين موضوع را از اول براي نرم افزار تعريف كنم تا هميشه بزرگ نمايي بدون مشكل داشته باشد
لطفا كمكم كنيد

h k_pax
15-04-2008, 22:13
درود بر شما
من الان در حال دانلود برنامه nitro (برای ویرایش و تبدیل پی دی اف) هستم با حجم تقریبن 27 مگابایت
به نظر شما میشه باهاش کتابای فارسی رو به ورد یا تکست تبدیل کرد؟
اگه نمیشه تا دانلود نکنم
منتظرم بدرود

tohidi
16-04-2008, 13:12
از منوي file گزينه properties را بزن و سر برگ intial view را بزن و از ليست باز شونده ي magnification گزينه ي مورد نظرت را انتخاب كن.

درسته من اشتباه كردم اسم نرم افزار adobe acrobat 6 professional است نه acrobat reader تازه بعد ازاينكه كلي در نرم افزار در منوي File گشتم و گزينه properties را نيافتم به اشتباهم پي بردم حالا ممكن است دوباره راهنماييم كنيد
با تشكر فراوان

lord_ashkan_z
18-04-2008, 10:27
خير نميشه.
تا حالا برنامه هاي زيادي براي اين كار آ«ده و براي زبان هاي مختلف جواب داده. ولي زبان فارسي چون داراي پيچ وخم هاي زيادي هست و يك حرف شكل هاي مختلفي مي گيرد و همچنين فونت ها در شكل كلي كلمات تقيير ايجاد مي كنند، تا به حال برنامه اي واقعا عملي در اين ضمينه نيامده است.

اما به تازگي يكي از دانش آموزان سمپاد، در پروژه هاي دانش آموزي برنامه اي كاري در اين ضمينه ساخته است.(البته زياد مطمئن نيستم، احتمال اينكه يك كلاغ چهل كلاغ شده باشه هم هست)
در ضمن چون اين فقط يك پروژه بوده به اين زودي ها وارد بازار نميشه.(مي دونين كه فرد محقق چند صد كفن بايد بپوسنه تا طرحش وارد بازار بشه ديگه!...)

lord_ashkan_z
18-04-2008, 11:14
يكي از مشكلاتي كه دائم مورد سوال قرار مي گيره اينه كه:

من بعد از اينكه متن نوشته شده ام را تبديل مي كنم، تمام متن نوشته به هم مي ريزد و احيانا به جاي حروف مربع مي گذارد.

در اين موارد مشكل زا نوع تبديل كننده شما است(convertor). در واقع مبدل شما فونت مورد نظر را ساپورت نمي كنه.
شما بايد از كانورتور مناسب و سازگار با اين فونت ها را به كار ببريد. از جمله كانورتور هاي خوب كه من خودم از آن استفاده مي كنم اين است:

adobe acrobat profesional 8

matador
18-04-2008, 12:39
با سلام

من یک فایل Pdf دارم که میخوام از چند صفحه اش پرینت بگیرم ولی موفق نمیشم . پرینت فایل هم بازه . نمیدونم باید چی کار کنم . بعد از ارسال به پرینتر میگه پرینترت آماده نیست در صورتی که در Word و نرم افزارهای دیگه به راحتی پرینت میگیرم . لطفا راهنمائی بفرمائید چون برام خیلی مهمه .

با تشکر

h k_pax
18-04-2008, 12:58
درود، از جوابت ممنون
راستش هدفم اینه که کتابهای فارسی رو به عکس تبدیل کنم (برای mp3 player با رزلوشن 176*220 )
حالا اگه بشه شماره قلم و ضخامتش رو بزرگ کنه بازم خیلی خوبه
اینجوری تو هرصفحه تعداد کمتری خط و کلمه جا میگیره و در نتیجه موقع کوچیک کردن عکس کیفیتش خراب نمیشه
اگه بتونی راهنمایی کنی ممنون میشم
منتظرم بدرود

tohidi
19-04-2008, 10:20
درسته من اشتباه كردم اسم نرم افزار adobe acrobat 6 professional است نه acrobat reader تازه بعد ازاينكه كلي در نرم افزار در منوي File گشتم و گزينه properties را نيافتم به اشتباهم پي بردم حالا ممكن است دوباره راهنماييم كنيد
با تشكر فراوان

چرا كسي جواب مرا نمي دهد من كه گفتم سئوال را اشتباه نوشته بودم
يعني اين مشكل در اين نرم افزار هيچ راه حلي ندارد

lord_ashkan_z
20-04-2008, 20:00
با سلام

من یک فایل Pdf دارم که میخوام از چند صفحه اش پرینت بگیرم ولی موفق نمیشم . پرینت فایل هم بازه . نمیدونم باید چی کار کنم . بعد از ارسال به پرینتر میگه پرینترت آماده نیست در صورتی که در Word و نرم افزارهای دیگه به راحتی پرینت میگیرم . لطفا راهنمائی بفرمائید چون برام خیلی مهمه .

با تشکر
شما از صفحه ها تك تك پرينت بگير.
به صفحه مورد نظر برويد و پرينت را بزينيد انگاه گزينه print current page را بزنيد

درود، از جوابت ممنون
راستش هدفم اینه که کتابهای فارسی رو به عکس تبدیل کنم (برای mp3 player با رزلوشن 176*220 )
حالا اگه بشه شماره قلم و ضخامتش رو بزرگ کنه بازم خیلی خوبه
اینجوری تو هرصفحه تعداد کمتری خط و کلمه جا میگیره و در نتیجه موقع کوچیک کردن عکس کیفیتش خراب نمیشه
اگه بتونی راهنمایی کنی ممنون میشم
منتظرم بدرود
براي تبديل به عكس مشكلي نداره ...
در اين حالت شايد بتوان گفت كه في دي اف همون عكس هست. ولي اگر بخواهي به متن تبديل ش كنيد(text) همون طور كه گفتم با مشكل رو به رو مي شويد

h k_pax
22-04-2008, 09:19
درود lord_ashkan_z جان
مثل اینکه منظورم رو دقیقن نگرفتی
آیا با این برنامه ( nitro ) میشه شمار فونت pdf های فارسی رو کوچک و بزرگ کرد یا نه؟ همین
منتظر جواب مفیدت هستم
بدرود

lord_ashkan_z
22-04-2008, 16:22
خوب تا وقتي شما نتونين اين pdf ها رو به text تبديل كنيد نمي تونيد فونت ش را تقيير دهيد. مگر اينكه آن را به عنوان عكس وارد كنيد و size عكس را تغيير دهيد.

البته من گفتم كه ، نمي دونم اين برنامه واقعا براي فارسي كار مي كنه يا نه. ولي تا حالا هر برنامه اي كه در اين ضمينه براي فارسي تهيه شده واقعا كار نكرده.
همچين برنامه اي بايد توسط يك ايراني و فارسي زبان تهيه شود تا واقعا عمل كنه.

arsalan_namdar
23-04-2008, 09:11
سلام یه فایل pdfکه پرینتش بسته هست رو چه جوری پرینت کنم؟

من من
23-04-2008, 20:15
من تا حالا اين چيزي كه شما گفتيتد را نشنيدم؟
يعني چي؟

ميشه اين فايل را آپلود كنيد؟

KILLER_PANT
23-04-2008, 20:24
سلام
برنامه pdfill به چه درد میخوره؟

shahedi
24-04-2008, 09:39
من تا حالا اين چيزي كه شما گفتيتد را نشنيدم؟
يعني چي؟

ميشه اين فايل را آپلود كنيد؟
وقتی قسمت چگونه جزئیات یک فایل PDF را مشاهده کنیم و تغییر دهیم؟ را مطالعه کردی(در عیدی) شاید براتون جالب باشه چه طور می شه محافظت را انجام داد البته یکی از نرم افزارهایی که من می شناسم را می گم
شما در صورتی که تمایل به محافظت از فایل pdfدارین نرم افزار EncryptPDF v2.3 را دانلود و نصب کنین و با سریال نامبر 54341*18#32784385355 رجیستر کنید.
روی قسمت setting کلیک کنید تنظیماتی را که مایلید انجام بدین و بعد فایل PDF را باز کنید.تنظیمات اعمال می شه برای مثال من دستور عدم چاپ را فعال کردم و به محض اینکه دستور چاپ را دادم در PDF با پیامی که می بینید روبرو شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این اعمال مختص به acrobat نیست مثلا در

Foxit Reader و سایر نرم افزارای مشابه این تنظیمات اعمال می شه

lord_ashkan_z
26-04-2008, 16:39
خوب واقعا جالب بود shahedi جان.
ميشه با اين برنامه عمل عكس را انجام داد؟

shahedi
26-04-2008, 17:26
خوب واقعا جالب بود shahedi جان.
ميشه با اين برنامه عمل عكس را انجام داد؟
سلام
نه نمی شه

water_soul
04-05-2008, 11:12
سلام
من با adobe reader 6 و چند تا برنامه ی دیگه pdf رو باز میکنم ولی وقتی می خوام یه متن فارسی رو از توی فایل پی دی اف کپی کنم حروف رو از چپ به راست مینویسه
در ضمن adobe acrobat 8 رو هم نصب کردم ولی وقتی اجراش می کنم چند ثانیه توش میمونه و بعد میاد بیرون
اگه میشه راهنماییم کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ocuments%5CGC1.5%5CGC1.5%5CSmileys%5C6195.gif

siavashjal
04-05-2008, 11:33
منم همین مشکلو دارم.

فکر می کنم علتش اینه که برنامه ادوب زبان فارسی رو ساپورت نمی کنه.

djsystem
04-05-2008, 16:03
با نرم افزار pdf editor یه امتحان کن ببین میشه یا نه

water_soul
04-05-2008, 17:37
با نرم افزار pdf editor یه امتحان کن ببین میشه یا نه

نشـــــــــــــــــــــــ ــــد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djsystem
04-05-2008, 17:53
Pdf هایی هستند که قابل ویرایش نیستند . بعضی از فایلهای Pdf نیز در مقابل تغییر دارای محدودیت هستند و نمی توان آنها را با این برنامه ها ویرایش کرد.اما من فکر میکنم مشکل به خاطر فونت فارسی هست
بازم ببینم میتونم چیزی پیدا کنم

mostafaeshghi
05-05-2008, 11:55
2 مسئله از مهمترین عوامل درست کپی نشدنند!

اول و مهمترینش اینه که فونتها را سیستم شما نصب نیست! پی دی اف ها خود دارای فونتهای متن فایل خودشون هستند و به صورت موقتی و فقط تنها توسط خود برنامه استقفاده میشند! و یه چیزی هم که باید دقت کرد کلا آکروبات ریدر با زبان فارسی مشکل داره یعنی تو همین کپی کاریها! چون شده که من فونت مورد نظر را هم دشاتم ولی باز چرت و پرت نشان داده!

دومین مسئله مسئله ی سکیوریتی هست که اگه مسئله سکیوریتی باشه دو حالته یا کلا اجازه نمیده متن را کپی کنی که بحثش جداست و یا اجازه میده که این باز برمیگرده به مطلب بالا یعنی از فونتهای خیلی مزخرفی استفاده میکنند که کسی نداشته باشه و نتونه با کپی کردن سوء استفاده کنه!

من که میگم کلا بیخیال این موضوع شوید چون من حداقل 10 مدل روش را با انواع نرمافزارها انجام دادم ولی نشد که نشد ...!

lord_ashkan_z
05-05-2008, 15:13
pdf فارسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟...

مگه ميشه؟

تا حالا برنامه اي آدمانه نيومده كه با هاش بشه pdf فارسي را تبديل متن كرد، اون وقت شما مي خواهي همين طوري كپي پيست ش كني؟

Hoom@n
06-05-2008, 21:23
سلام!
من یه فایل pdf دارم که تو یکی از صفحاتش یک فیلم هست. گوشه این فیلم یک آرم هست که من می خوام نباشه. اومدم یه مستطیل سیاه روش بکشم تا دیده نشه٬ اما متاسفانه هر کاری می کنم زیر فیلم می ره. چطور می تونم کاری کنم که روی فیلم بیاد؟ تو این acrobat8 یه چیزی مثل layout تو word نیست تا بشه گفت چی رو باشه چی زیر؟
ممنون.

water_soul
07-05-2008, 08:35
pdf فارسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟...

مگه ميشه؟

تا برنامه اي آدمانه نيومده كه با هاش بشه pdf فارسي را تبديل متن كرد، اون وقت شما مي خواهي همين طوري كپي پيست ش كني؟
من تا حالا با adobe reader 8 خیلی از متون فارسی رو کپی کردم اما توی بعضی متن ها با پیغام there was an
error while copying to the clipboard . an internal error occurred مواجه میشم
اگه میشه راهنماییم کنید:10:

kamal333333
07-05-2008, 10:34
سلام
من بيشتر وقتها از ورد يا هر چيزي كه لازك داشتم با آكروبات پرينت مي گرفتم اما از وقتي اكروبات هشت كه فارسي ساپورت هم هست را نصب كرده ام بيشتر اوقات پيغام زير را مي دهد اگر اشكال از فونت است چرا در قبلي كه ورژن شش بود و فارسي هم نبود همه چيز را بدون مشكل پرينت مي گرفت اگر ممكن است كمك كنيد عكس هم اين است

lord_ashkan_z
07-05-2008, 13:46
اگر شما قبلا همچين مشكلي نداشتيد، و حالا با همون ويندوز اين مشكل را داريد بايد بدانيد كه ...
ورژني كه در دست شما هستن مشكل دارد. و نه ديگر هيچ.

احيانا دانلودي يا سي روزه نيست؟

lord_ashkan_z
07-05-2008, 13:51
شما سعي كن متن هايي كه انتخاب مي كني، كمتر باشه.
به قول معروف؛ چكه چكه

javad2625
07-05-2008, 16:03
سلام
من برای ساخت فایل PDF از فایل های ورد که سایز کاغذ آنها حالت استاندارد نداشته باشه خیلی مشکل دارم. مثلاً یه فایل که ابعاد کاغذش 16.2*22.9 سانتیمتر هست رو هر کار می کنم نمی تونم با همین ابعاد PDF کنم. از هر نرم افزاری استفاده می کنم سایز کاغذ رو تبدیل به A4 یا Letter می کنه. خود Adobe Acrobat هم که قابلیت تنظیم سایز کاغذ رو داره خیلی بد عمل می کنه، هم خیلی کنده، هم برای خیلی فایل ها ارور میده و درست کار نمی کنه. مخصوصاً در ویندوز ویستا. لطفاً بگید از چه برنامه ای استفاده کنم که امکان تنظیم سایز کاغذ رو بدون این همه دردسر داشته باشه.

متشکرم

lord_ashkan_z
07-05-2008, 18:58
شما از پرينتر مجازي هم استفداه كن ببين جواب مي ده يا نه...

يادت نره اندازه صفحه رو اون جا تنظيم كني ...

javad2625
07-05-2008, 20:42
شما از پرينتر مجازي هم استفداه كن ببين جواب مي ده يا نه...

يادت نره اندازه صفحه رو اون جا تنظيم كني ...
هم پرینترهای مجازی رو امتحان کردم هم آیکون های نوار ابزار ورد را. اما هیچ کدام جواب نمیده. آیا تا حالا هیچ کس این مشکل رو تونسته حل کنه؟ آیا شما فایل های ورد با اندازه کاغذ غیر استاندارد را تا به حال تبدیل به PDF کرده اید؟ چگونه؟

متشکرم

water_soul
07-05-2008, 21:55
شما سعي كن متن هايي كه انتخاب مي كني، كمتر باشه.
به قول معروف؛ چكه چكه
حتی یک کلمشم نمیشه کپی کرد:18:

shahedi
09-05-2008, 00:40
من تا حالا با adobe reader 8 خیلی از متون فارسی رو کپی کردم اما توی بعضی متن ها با پیغام there was an
error while copying to the clipboard . an internal error occurred مواجه میشم
اگه میشه راهنماییم کنید:10:
salam
این برمیگرده به همون پستی که صفحه ی قبل گفتم ، و تنظیمات امنیتی و چون توی تنظیمات امنیتی دست برده شده و به اصطلاح تنظمات امنیتیش فعال شده کارش نمی شه کرد

shahedi
09-05-2008, 00:45
هم پرینترهای مجازی رو امتحان کردم هم آیکون های نوار ابزار ورد را. اما هیچ کدام جواب نمیده. آیا تا حالا هیچ کس این مشکل رو تونسته حل کنه؟ آیا شما فایل های ورد با اندازه کاغذ غیر استاندارد را تا به حال تبدیل به PDF کرده اید؟ چگونه؟

متشکرم
salam
با pdffactory این عمل انجام پذیره

Hoom@n
12-05-2008, 15:01
سلام!
من یه فایل pdf دارم که تو یکی از صفحاتش یک فیلم هست. گوشه این فیلم یک آرم هست که من می خوام نباشه. اومدم یه مستطیل سیاه روش بکشم تا دیده نشه٬ اما متاسفانه هر کاری می کنم زیر فیلم می ره. چطور می تونم کاری کنم که روی فیلم بیاد؟ تو این acrobat8 یه چیزی مثل layout تو word نیست تا بشه گفت چی رو باشه چی زیر؟
ممنون.
راهی نیست؟!

shahedi
14-05-2008, 11:28
راهی نیست؟!
سلام
با نرم افزار های ویرایش پی دی اف امتحان کنین و بعد حذفش کنین

M.K_Soft
26-05-2008, 14:32
سلام دوستان
چطوري با adobe acrobat يا با هر نرم افزار ديگه اي مي تونم توي تنظيمات page setup يك فايل پي دي اف فارسي دستكاري كنم طوري كه از چپ و راست بتونم جمعش كنم تا توي PPC ام راحت تر بتونم بخونمشون.
اگه كسي ميدونه لطفا راهنماييم كنه.
ممنون.

shahedi
27-05-2008, 10:17
سلام دوستان
چطوري با adobe acrobat يا با هر نرم افزار ديگه اي مي تونم توي تنظيمات page setup يك فايل پي دي اف فارسي دستكاري كنم طوري كه از چپ و راست بتونم جمعش كنم تا توي PPC ام راحت تر بتونم بخونمشون.
اگه كسي ميدونه لطفا راهنماييم كنه.
ممنون.
سلام

منظورتون قبل از پرینت گرفتن هست یا بعدش؟

MAJ€€D
27-05-2008, 15:25
سلام یه Pdf دارم که محافظت شده و نمیزاره توش تغییری ایجاد کنم یا پرینت بگیرم
چه باید کرد ؟

ممنون

[ali]
27-05-2008, 18:32
سلام یه Pdf دارم که محافظت شده و نمیزاره توش تغییری ایجاد کنم یا پرینت بگیرم
چه باید کرد ؟

ممنون
PDF Password Remover

MAJ€€D
27-05-2008, 20:43
;2453894']PDF Password Remover

Thx..............

M.K_Soft
28-05-2008, 13:23
سلام

منظورتون قبل از پرینت گرفتن هست یا بعدش؟

قبل از پرينت.
يعني ميخوام قطع صفحمو بتونم تغيير بدم.
ممنونم.

MaFia_King
29-05-2008, 16:07
سلام.....
من با نرم افزار Nitro PDF Professional v5.3.3.6 كار مي كنم
ولي يه مشكل با هاش دارم اينكه فارسي رو پشتيباني نمي كنه و وقتي مي خوام فارسي بنويسم حروف رو به صورت نا مشخص نشون مي ده.لطفا كمكم كنيد.

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

/*يا حق*/

[ali]
29-05-2008, 16:13
قبل از پرينت.
يعني ميخوام قطع صفحمو بتونم تغيير بدم.
ممنونم.
از پیج ستاب ورد عمل کن نشد توی پراپرتیس پرینترش تنظیم کن

M.K_Soft
30-05-2008, 18:07
;2460723']از پیج ستاب ورد عمل کن نشد توی پراپرتیس پرینترش تنظیم کن

سلام عزيز.
خب مشكل اينجاست كه من نميخوام فايل وردو به پي دي اف نبديل كنم بلكه مي خوام در تنضيمات خود فايل PDF دست ببرم.
اگرم بشه مي خوام فونتشو بزرگتر كنم.
اگه نرم افزاري براي اعمال چنين تغييراتي سراغ دارين ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

MaFia_King
03-06-2008, 11:56
سلام.....
من با نرم افزار Nitro PDF Professional v5.3.3.6 كار مي كنم
ولي يه مشكل با هاش دارم اينكه فارسي رو پشتيباني نمي كنه و وقتي مي خوام فارسي بنويسم حروف رو به صورت نا مشخص نشون مي ده.لطفا كمكم كنيد.

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

/*يا حق*/

دوستان لطفا كمك كنيد.

/*يا حق*/

shahedi
03-06-2008, 13:21
دوستان لطفا كمك كنيد.

/*يا حق*/
در کجا ؟ در آفیس در یک سند Html? نوع فونت را تغییر بدین ... یا از نرم افزار دیگری استفاده کنین

MaFia_King
03-06-2008, 13:30
در کجا ؟ در آفیس در یک سند Html? نوع فونت را تغییر بدین ... یا از نرم افزار دیگری استفاده کنین

دوست عزيز توي فايلهاي PDF اين مشكل رو دارم.

ممنون

/*يا حق*/

shahedi
03-06-2008, 15:03
دوست عزيز توي فايلهاي PDF اين مشكل رو دارم.

ممنون

/*يا حق*/
سلام عزیز

منظورم اینه که در تبدیل از چی بخ PDF مشکل داری؟

MaFia_King
03-06-2008, 16:30
سلام عزیز

منظورم اینه که در تبدیل از چی بخ PDF مشکل داری؟

سلام....
دوست عزيز با توجه به اينكه تبديل PDF فارسي به Word تقريبا امكان پذير نيست به خاطر همين من از اين كار صرف نظر كردم ولي حالا مي خوام با همون برنامه اي كه قبلا گفتم فايل Pdf رو ويرايش كنم ولي مشكلي كه دارم اينكه وقتي مي خوام فارسي تايپ كنم به صورت جدا از هم و نا مشخص تايپ مي شه حالا اگه امكان داشته باشه در اين مورد منو راهنمايي كنيد .

ممنون:11:

/*يا حق*/

shahedi
03-06-2008, 17:58
سلام....
دوست عزيز با توجه به اينكه تبديل PDF فارسي به Word تقريبا امكان پذير نيست به خاطر همين من از اين كار صرف نظر كردم ولي حالا مي خوام با همون برنامه اي كه قبلا گفتم فايل Pdf رو ويرايش كنم ولي مشكلي كه دارم اينكه وقتي مي خوام فارسي تايپ كنم به صورت جدا از هم و نا مشخص تايپ مي شه حالا اگه امكان داشته باشه در اين مورد منو راهنمايي كنيد .

/*يا حق*/
ویرایش PDF فارسی فعلا امکان پذیر نیست .

منظورم اضافه کردن حروف فارسی به حالتی هست که ذکر شد

jooya
04-06-2008, 20:12
سلام دوستان .

من یه سری متن انگلیسی با کیفیت 150Dpi اسکن کردم ، والان فایلها رو با فرمت jpg دارم ، می خوام اینا رو تبدیل به یه PDF یا djvu بکنم که قابلیت ocr داشته باشه .

چون می خوام بدم برام ترجمه کنند ، حالا می خواستم اول اگه نرمافزار خوبی که کم حجم باشه (اولویت داره) و هم اینکه فایل خروجیم حتما دارای این امکان که متن رو بشه مثلا توی abode acrobat انتخاب کرد داشته باشه ، واسه کانورت معرفی کنید

یه سوال دیگه اینکه من 55 صفحه ای که اسکن کردم تقریبا 15 مگابیات شده ، اینا رو چجوری مثل این pdf ها یا فایلهای djvu که قابلیت ocr هم دارند بکنم که کم حجم بشه .

آخه مثلا یه کتاب 200 صفحه ای که توی نت هست و ( اسکن شده هم هست، تایپ نشده ) رو با حجم 4-5 مگ درست می کنند !؟

ممنون .

reza,n
06-06-2008, 09:08
با سلام:
من چند تا فایل pdf دارم که متاسفانه قابل مشاهده نیستند و در واقع Encrypted هستند و وقتی میخوام بازشون کنم با پیغام زیر مواجه میشم :

با نرم افزار Advanced PDF Password Recovery Pro 2.21 هم سعی کردم بازشون کنم ولی نرم افزار نمیتونه بازشون کنه و پیغام میده :

حالا خواهشا" راهنماییم کنید و یه نرم افزار بهم معرفی کنید که بتونم این فایلها رو باز و مشاهده کنم چون خیلی برام حیاتیند.

در ضمن شرمنده ظاهرا" باید توی تایپیک "برنامه های مرتبط با Pdf در اینجا " مطرح میکردم به بزرگواری خودتون ببخشید حواسم نبود.
با سپاس فراوان
رضا

jooya
06-06-2008, 17:39
کسی نبود !؟

reza,n
07-06-2008, 07:32
دوستان عزیز لطفا" راهنمایی کیند.

Ghaioom
07-06-2008, 08:32
مگه پاسسورد شو نداری؟

Mohsen6558
07-06-2008, 11:35
مربوط به بخش بحث نرم افزاری
منتقل می شود

lord_ashkan_z
08-06-2008, 16:11
سلام....

/*يا حق*/

من هم معتقد هستم که هنوز چیزی وارد عرصه وجود نشده که باهاش بشه pdf های فارسی را تبدیل یا ویرایش کرد.
ولی اگر شما پیدا کردی ...
اگر حروف را جدا جدا تایپ میکنه مشکل شما با یک نرم افزار فارسی ساز (یکی از نسخه های فارسی ساز مریم) مشکل شما را بر طرف می کنه.

lord_ashkan_z
08-06-2008, 16:34
سلام دوستان .

من یه سری متن انگلیسی با کیفیت 150Dpi اسکن کردم ، والان فایلها رو با فرمت jpg دارم ، می خوام اینا رو تبدیل به یه PDF یا djvu بکنم که قابلیت ocr داشته باشه .

چون می خوام بدم برام ترجمه کنند ، حالا می خواستم اول اگه نرمافزار خوبی که کم حجم باشه (اولویت داره) و هم اینکه فایل خروجیم حتما دارای این امکان که متن رو بشه مثلا توی abode acrobat انتخاب کرد داشته باشه ، واسه کانورت معرفی کنید

یه سوال دیگه اینکه من 55 صفحه ای که اسکن کردم تقریبا 15 مگابیات شده ، اینا رو چجوری مثل این pdf ها یا فایلهای djvu که قابلیت ocr هم دارند بکنم که کم حجم بشه .

آخه مثلا یه کتاب 200 صفحه ای که توی نت هست و ( اسکن شده هم هست، تایپ نشده ) رو با حجم 4-5 مگ درست می کنند !؟

ممنون .

برنامه <ری دی آی ریس> به راحتی متون انگلیسی را از داخل عکس و pdf تبدیل به انواع فایل ها تبدیل می کنه . اگر فقط پارت اولش را هم دانلود و نصب کنید برای زبان انگلیسی کار می کنه.

سوال دوم: بستگی به کانورتور داره

shahedi
08-06-2008, 23:05

ممنون .

سلام

بهینه سازی فایل های PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار PDFCompressor هم در این زمینه خوب کار می کنه .

موفق باشید

dada_shi
09-06-2008, 01:47
دوستان کسی نمیدونه چطور میشه فایلهای pdf رو به صورت آیینه ای یا horizontal چاپ کرد؟

MaFia_King
09-06-2008, 14:10
من هم معتقد هستم که هنوز چیزی وارد عرصه وجود نشده که باهاش بشه pdf های فارسی را تبدیل یا ویرایش کرد.
ولی اگر شما پیدا کردی ...
اگر حروف را جدا جدا تایپ میکنه مشکل شما با یک نرم افزار فارسی ساز (یکی از نسخه های فارسی ساز مریم) مشکل شما را بر طرف می کنه.

سلام.....
دوست عزيز ممنون از راهنمايي كامل شما

قربانت:11:

/*يا حق*/

m.hamid
01-07-2008, 17:36
سلام
من Adobe Acrobat 8 Professional را دارم وقتی که یک جمله مینویسم که داخلش از کلمات انگلیسی به همراه کلمات فارسی تشکیل شده کلمات در جاهای درست خودشون قرار نمیگیرند

مثلا وقتی مینویسم >> از منوی file گزینه save را انتخاب میکنیم
می نویسه >> را انتخاب میکنیم save گزینه file از منوی
راهی داره

shahedi
07-07-2008, 02:10
دوستان کسی نمیدونه چطور میشه فایلهای pdf رو به صورت آیینه ای یا horizontal چاپ کرد؟
سلام دوست عزیز

شما کافیه از چاپگرهای پست اسکریپت استفاده کنید.

lord_ashkan_z
07-07-2008, 21:31
سلام
من Adobe Acrobat 8 Professional را دارم وقتی که یک جمله مینویسم که داخلش از کلمات انگلیسی به همراه کلمات فارسی تشکیل شده کلمات در جاهای درست خودشون قرار نمیگیرند

مثلا وقتی مینویسم >> از منوی file گزینه save را انتخاب میکنیم
می نویسه >> را انتخاب میکنیم save گزینه file از منوی
راهی داره

اين مشكل فقط در اين برنامه است؟!... يا توي word و... هم هست.

توي control panel پنجره Shortcut to Regional and Language Options را بزن و سر برگ languages را انتخاب كن و سپس Dtails و در پنجره باز شده سربرگ advance و تيك اول(Extent support ...)

Öracle
09-07-2008, 05:13
با سلام دوستان .
من یه مشکلی با Adobe Acrobat Reader 8 دارم .
همونی که داخل پک CS3 هست .
وقتی یه فایل PDF رو اجرا میکنم چند ثانیه بعد این پیغام رو میده »»»

میشه راهنمایی کنید ؟

mahmm
12-07-2008, 09:34
باسلام
كنترل كنيد بعضا فايلهايIE كه اسمشون با فونت فارسي نوشته شده باز نميشن، شما rename بكن وبافونت انگليسي اسم فايل روبنويس فكر ميكنم مشكل حل بشه .

mahmm
12-07-2008, 10:08
باسلام
كنترل كنيد بعضا فايلهايIE كه اسمشون با فونت فارسي نوشته شده باز نميشن، شما rename بكن وبافونت انگليسي اسم فايل روبنويس فكر ميكنم مشكل حل بشه .:46:

lord_ashkan_z
12-07-2008, 10:56
اين چيزي كه اين ارور گفته اينه كه شما نمي تواني 2 تا نرم افزار از نرم افزارهاي Adobe را در اجرا داشته باشي...

اگر هميشه اين مشكل را داري احتمالا يكي از برنامه هاي Adobe در استارت آپ ت هست

Öracle
12-07-2008, 20:45
دوست عزیز این برنامه های StartUp من هست .
در کل بگو کدوماش اضافیه و کدوم مال برنامه های Adobe هست .
ممنون میشم ...

ببخشید لینک عکس رو یادم رفت بزارم :

lord_ashkan_z
19-07-2008, 12:01
اون روز حوصله نداشتم، درست نخوندمش.

پيام اين رو گفته است نه اوني كه در پست قبل گفتم:

براي اجراي اين برنامه حداقل بايد يكي ديگر از برنامه هاي شركت ادوب در حال اجرا باشد :مثل photoshop

اين رو امتحان كن...

اما من فكر كنم يك سري برنامه هاي پيش نياز مي خواهد. از يك پك ديگه نصب كن

h_radnoosh
05-08-2008, 15:16
راهنمایی راجع به pdf درست کردن

--------------------------------------------------------------------------------

سلام من یک فایل ورد را pdf کرده ام و برایش bookmark گذاشته ام سه مشکل دارم:
1- وقتی فایل پی دی اف باز می شود میخام بوک مارک ها باز شوند یعنی نشان داده شوند. که نمی شود.
2- اگر بخام بوک مارک ها پله ای به موضوعم برند بسازم نمی دانم چه کار کنم. یعنی اون علامت به علاوه ها که بازشو است. من از آکروبات 8 پروف. یا 6 یا 7 استفاده می کنم. ممنون.
3- فونت ها در پی دی اف میخام مستقل باشند یعنی embed شوند اما این طور نمی شود و باید فونت را هم نصب کنم. چرا این طور می شود. پی دی اف ها فارسی هستند.

PeS
05-08-2008, 17:59
سلام
یک نرم افزار معرفی کنید که PDF های فارسی را به Word تبدیل کنم ، یکی در انجمن بود نصب کردم ولی فایده نداشت

لطفا یک مورد را به من بگید و لینکش را بزارید

مرسی

lord_ashkan_z
06-08-2008, 20:12
راهنمایی راجع به pdf درست کردن

--------------------------------------------------------------------------------

سلام من یک فایل ورد را pdf کرده ام و برایش bookmark گذاشته ام سه مشکل دارم:
1- وقتی فایل پی دی اف باز می شود میخام بوک مارک ها باز شوند یعنی نشان داده شوند. که نمی شود.
2- اگر بخام بوک مارک ها پله ای به موضوعم برند بسازم نمی دانم چه کار کنم. یعنی اون علامت به علاوه ها که بازشو است. من از آکروبات 8 پروف. یا 6 یا 7 استفاده می کنم. ممنون.
3- فونت ها در پی دی اف میخام مستقل باشند یعنی embed شوند اما این طور نمی شود و باید فونت را هم نصب کنم. چرا این طور می شود. پی دی اف ها فارسی هستند.

منظور اولين سوالت را نفهميدم. يعني بوك مارك ها كار نمي كند؟ كانورتورهاي زيادي هستند ولي خيلي شون الكي هستن. از برنامه Adobe Acrobat professional استفاده كن.
دومين سوال: يا من منظورت را درست نفهميدم يا اين چيزي كه مي گي امكانش نيست. منظورت اينه كه يك سري منوي كشويي مثل چيزي كه در اين تصوير هست مي خواي بسازي؟

سومين: مشكل از مبدل يا ويندوز هست. وقتي يه pdf بسازي هر طوري كه باشه هر فونتي كه توش باشه ديگه تغيير نميكنه، حتي اگر فونتش را نداشته باشي.

سلام
یک نرم افزار معرفی کنید که PDF های فارسی را به Word تبدیل کنم ، یکی در انجمن بود نصب کردم ولی فایده نداشت

لطفا یک مورد را به من بگید و لینکش را بزارید

مرسی

هنوز برنامه اي كه واقعا اين كار را انجم بده ساخته نشده ... :13:

Anildy
25-08-2008, 09:50
سلام

من یه مشکل با برنامه Acrobat Reader دارم. بعضی فايلها رو برای من باز نمی کنه و پیغام می ده. مثلا کتابهایی که سازمان نشر و چاپ کتابا توی سایت گذاشته رو باز نمی کنه. طبق دستورالعملش عمل کردم ولی باز پیغام می ده. ورژن جدیدش رو هم نصب کردم ولی فايده نداشت. برای بعضی فایلها هم که از همین انجمن دانلود می کنم یه همچین پیغامی می ده:

Adobe Reader Could not open XX because it is either not a supported file type or because the file has been damaged (for example it was sent as an email attachment and wasn't correctly decoded) حالا اگه می شه کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

اگه کسی می تونه از کتابایی که آموزش و پرورش برای دانلود مقطع های مختلف گذاشته استفاده کنه لطفا به من هم بگه.

hosein66
30-08-2008, 02:22
سلام

من یه مشکل با برنامه Acrobat Reader دارم. بعضی فايلها رو برای من باز نمی کنه و پیغام می ده. مثلا کتابهایی که سازمان نشر و چاپ کتابا توی سایت گذاشته رو باز نمی کنه. طبق دستورالعملش عمل کردم ولی باز پیغام می ده. ورژن جدیدش رو هم نصب کردم ولی فايده نداشت. برای بعضی فایلها هم که از همین انجمن دانلود می کنم یه همچین پیغامی می ده:

Adobe Reader Could not open XX because it is either not a supported file type or because the file has been damaged (for example it was sent as an email attachment and wasn't correctly decoded) حالا اگه می شه کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

اگه کسی می تونه از کتابایی که آموزش و پرورش برای دانلود مقطع های مختلف گذاشته استفاده کنه لطفا به من هم بگه.

فکر ميکنم فولدري که فايلهاي آکروبات ريدر رو تو اون نگه مي داري اسمشونو به فارسي تغيير داده اي

Anildy
30-08-2008, 08:40
فکر ميکنم فولدري که فايلهاي آکروبات ريدر رو تو اون نگه مي داري اسمشونو به فارسي تغيير داده اي

سلام دوست عزیز
نه فولدرام هیچ کدوم فونت فارسی نیستن. راستش من خیلی به کتابای فنی و حرفه ای الان احتیاج دارم ولی هر کاری می کنم پیغام می ده ّFile Open error. :19:
طبق دستورالعملش هم عمل کردم ولی فایده نداره. شما از کتابایی که آموزش و پرورش برای دانلود به صورت ایبوک گذاشته استفاده کردین؟؟؟ می شه یه بار امتحان کنید ببینید برای شما هم همین مشکل پیش می آد یا نه؟!؟:11:

ممنون از کمکتون:10:

shahedi
31-08-2008, 22:41
سلام

ممکنه خود PDF مشکل داشته باشه با Foxit reader امتحان کن یا یک اتچ ...

hosein66
01-09-2008, 04:07
سلام دوست عزیز
نه فولدرام هیچ کدوم فونت فارسی نیستن. راستش من خیلی به کتابای فنی و حرفه ای الان احتیاج دارم ولی هر کاری می کنم پیغام می ده ّFile Open error. :19:
طبق دستورالعملش هم عمل کردم ولی فایده نداره. شما از کتابایی که آموزش و پرورش برای دانلود به صورت ایبوک گذاشته استفاده کردین؟؟؟ می شه یه بار امتحان کنید ببینید برای شما هم همین مشکل پیش می آد یا نه؟!؟:11:

ممنون از کمکتون:10:

اگر مشکلتان حل نشد با برنامه هاي مشابه که دوستمون هم فرمودند امتحان بکنيد ضمنا اگه امکان باشه آدرس سايت

رو هم بدهيد تا پيگيري شود(نرم افزار هاي مختلفي براي خواندن فايلهاي pdf هستش)

Anildy
03-09-2008, 10:17
اگر مشکلتان حل نشد با برنامه هاي مشابه که دوستمون هم فرمودند امتحان بکنيد ضمنا اگه امکان باشه آدرس سايت

رو هم بدهيد تا پيگيري شود(نرم افزار هاي مختلفي براي خواندن فايلهاي pdf هستش)

سلام. اول بابت کمکاتون تشکر می کنم.:11:

با اجازه تون من یه کم دقیق تر مشکلم رو توضیح می دم:

آموزش و پرورش همه کتابای مقاطع مختلف رو به صورت ایبوک توی سایتی برای دانلود گذاشته. برای باز شدن فایلا اول باید راهنمای نصب رو دانلود کرد که اون هم یه فایل pdf با حجم 32 کیلوبایته. توی این راهنمای نصب یه فایل ضمیمه شده که باید اون رو اجرا کرد. من همه این کارا رو کردم ولی هر چی دانلود می کنم error می ده.

این اون فایل راهنمای دانلوده. اگه می شه دانلود کنید و بعد اجرا.

حالا من هر چی کتاب از رشته گرافیک و چاپ و کامپیوتر (آخه این کتابا رو لازم دارم) دانلود می کنم همه پیغام خطا می دن. مثلا برای نمونه شما این فایله رو که به آدرس زير دانلود کنید ببنید برای شما هم پیغام می ده!؟!

بازم به خاطر جواباتون ممنون.:10:

hosein66
04-09-2008, 06:24
سلام. اول بابت کمکاتون تشکر می کنم.:11:

با اجازه تون من یه کم دقیق تر مشکلم رو توضیح می دم:

آموزش و پرورش همه کتابای مقاطع مختلف رو به صورت ایبوک توی سایتی برای دانلود گذاشته. برای باز شدن فایلا اول باید راهنمای نصب رو دانلود کرد که اون هم یه فایل pdf با حجم 32 کیلوبایته. توی این راهنمای نصب یه فایل ضمیمه شده که باید اون رو اجرا کرد. من همه این کارا رو کردم ولی هر چی دانلود می کنم error می ده.

این اون فایل راهنمای دانلوده. اگه می شه دانلود کنید و بعد اجرا.

حالا من هر چی کتاب از رشته گرافیک و چاپ و کامپیوتر (آخه این کتابا رو لازم دارم) دانلود می کنم همه پیغام خطا می دن. مثلا برای نمونه شما این فایله رو که به آدرس زير دانلود کنید ببنید برای شما هم پیغام می ده!؟!

بازم به خاطر جواباتون ممنون.:10:

دوست عزيز به اينگونه فايهاي pdf رمز گذاري شده مي گويند شما اين کار رو با پسورد هاي winrar ها

مقايسه بکنيد

يه چند تا عکس انداختم مطابق عکسها پيش بريد تا مشکلتان حل شود کادر هايي رو که مشخص کرده ام

مطابق اون کادرها پيش بريد تو تصوير دوم وقتي بر روي اون کليک کردين کادري باز ميشه مي گه که

کجا ذخيره بشه شما تو دسکتاپ ذخيره ميکنين ميريد به دسکتاپ يه فايل جديدي تو دسکتاپ ظاهر ميشه

اونو نصب ميکنيد (نمي خاد گزينه هاي ديگه اي رو تغيير بدين ) طبق تصوير 3 تو کادر مربوطه رمز

6 رقمي رو که داخل فايل pdf اول آمده تايپ ميکنيد وقتي به finish رسيدين اگر آکروبات ريدر

باز بود مي بندي بعد بر روي همون فايل pdf درسي کليک ميکنيد

تصوي اولي:

تصوير دوم:

تصوير 3:

Anildy
04-09-2008, 09:47
سلام آقای حسین
بازم اول به خاطر لطفتون بابت جواب دادن به مشکل من ممنون.:11:
خب مشکل من هم دقیقا همینه که من همه اون کارایی که توی فایل راهنمای نصبش گفته و شما هم نوشتید انجام میدم ولی برام پیغام خطا File Open Error می ده. :19:
ورژن برنامه آکروباتم هم 7 هستش. هر چی فکر می کنم نمی تونم حدس بزنم ایراد از کجاست:41:

بازم اگه راه حلی به نظرتون می رسه برام بنویسید خیلی ممنون می شم.

hosein66
05-09-2008, 02:37
سلام آقای حسین
بازم اول به خاطر لطفتون بابت جواب دادن به مشکل من ممنون.:11:
خب مشکل من هم دقیقا همینه که من همه اون کارایی که توی فایل راهنمای نصبش گفته و شما هم نوشتید انجام میدم ولی برام پیغام خطا File Open Error می ده. :19:
ورژن برنامه آکروباتم هم 7 هستش. هر چی فکر می کنم نمی تونم حدس بزنم ایراد از کجاست:41:

بازم اگه راه حلی به نظرتون می رسه برام بنویسید خیلی ممنون می شم.

چه خطايي ميده؟ ميشه اون خطا رو اينجا کپي کنين !

بنده فکر ميکنم خطاي مربوط به پسورد داشتن رو نشون ميده و توي اون کادر آيکون اخطار و زرد رنگي

هستش اگه اين باشه برا خودم هم پيش اومد

بنده بعد از دانلود اون فايل تونستم با همون راهنما فايل رو باز کنم ضمنا پيشنهاد ميکنم از نسخه 8 و يا 9

Adobe Reader استفاده کنيد

هر چه باشه مشکل از همون رمز نگاري هستش چون اگه فايل خراب بود اون وقت من هم نميتونستم

همون فايل رو باز کنم

Anildy
05-09-2008, 10:59
چه خطايي ميده؟ ميشه اون خطا رو اينجا کپي کنين !

بنده فکر ميکنم خطاي مربوط به پسورد داشتن رو نشون ميده و توي اون کادر آيکون اخطار و زرد رنگي

هستش اگه اين باشه برا خودم هم پيش اومد

بنده بعد از دانلود اون فايل تونستم با همون راهنما فايل رو باز کنم ضمنا پيشنهاد ميکنم از نسخه 8 و يا 9

Adobe Reader استفاده کنيد

هر چه باشه مشکل از همون رمز نگاري هستش چون اگه فايل خراب بود اون وقت من هم نميتونستم

همون فايل رو باز کنم

سلام آقای حسین. بازم ممنون که جواب دادین.:11:
من همه اون کارایی که توی راهنمای نصب نوشته انجام می دم و آخرش هم پیغام تایید يعنی The import was successful رو می ده . ولی بعد که برنامة آکروبات رو دوباره باز می کنم و فایلی که دانلود کردم پیغام File open error رو می ده.
در مورد ورژن هم به محض اینکه سی دی اش رو گیر بیارم نصب می کنم. خدا کنه مشکلم حل شه.
راستی شما همون فایلی رو که من توی پستم نوشته بودم (فایله به جز راهنمای نصب رو می گم) دانلود کردید مشکل نداشتید؟؟

بازم به خاطر کمکاتون خیلی خیلی ممنون.:10:

hosein66
05-09-2008, 15:33
سلام آقای حسین. بازم ممنون که جواب دادین.:11:
من همه اون کارایی که توی راهنمای نصب نوشته انجام می دم و آخرش هم پیغام تایید يعنی The import was successful رو می ده . ولی بعد که برنامة آکروبات رو دوباره باز می کنم و فایلی که دانلود کردم پیغام File open error رو می ده.
در مورد ورژن هم به محض اینکه سی دی اش رو گیر بیارم نصب می کنم. خدا کنه مشکلم حل شه.
راستی شما همون فایلی رو که من توی پستم نوشته بودم (فایله به جز راهنمای نصب رو می گم) دانلود کردید مشکل نداشتید؟؟

بازم به خاطر کمکاتون خیلی خیلی ممنون.:10:

آره همون فایل دومی که 825 کیلو بایت بود برا من باز شد .

من امروز یه چیزی رو هم احتمال میدم و اونم اینه که فایلها رو با مرورگر دانلود میکنید که اکثرا هم خراب

میشن با یه نرم افزار مدیریت دانلود مثلا اینترنت دانلود منیجر امتحان بکنید

ببینم اون فایل دومی این پیامو میده

Anildy
08-09-2008, 10:16
دوباره سلام آقای حسین
دوباره هم مرسی به خاطر راهنمایی هاتون:11::11:

راستش من برای دانلودام همش از همین برنامه Internet Download Manager استفاده می کنم. بعد در مورد پیغام هم این پیغامه رو نمی ده. می ده File Open Error

بازم ممنون:10:

[ali]
09-09-2008, 18:03
جناب آنیل من یک توضیح کلی بدم بعضی نرم افزارهای Pdf خوان وقتی همراه فایل Pdf یک ضمیمه باشه دچار مشکل می شوند و اصلا اون رو باز نمی کنند من حدس می زنم شما از اکروبات ریدر استفاده نمی کنی یا ورژنی که استفاده می کنی خیلی قدمیه چون من با اکروبات ریدر محصول ادوبی ورژن 9 امتحان کردم باز شده همراه ضمیمه اش فوکسیت و اینا ضمیمه رو نشون که نمی دن هیچ پی دی اف رو هم باز نمی کنند

تو راهنماش هم که نوشته ادوبی ریدر 7 یا بالاتر ولاغیر

موفق باشی عزیز

bahareh655
04-10-2008, 02:33
سلام
من یه مشکل دارم با پی دی اف کردن یه فایل ورد!

پروژم رو تایپ کردم (تو ورد ایکس پی ) کلی فرمول داره که با مث نوشتمشون. حالا وقتی پی دی اف می کنمش ( چه با و چه با Acrobat Distiller/ Jaws PDF Creator ) فرمول ها یه جوری بهم میریزه! یعنی بعضی کاراکترها مثل علامت مساوی یا ضرب یکم جلو تر از جایی که باید، قرار می گیره و میره توی عدد یا کاراکتر بعدی!!!

لطفاً راهنماییم کنید:20:

khabgard
09-10-2008, 23:23
سلام

من یه فایل Pdf دانلود کردم که اسکن سیاه و سفید هست آیا راهی هست که بشه کیفیت شو بهتر کرد یهنی مثلا
نوشته ها واضح تر بشه؟
مرسی از راهنماییتون

shahedi
11-10-2008, 18:06
سلام

من یه فایل Pdf دانلود کردم که اسکن سیاه و سفید هست آیا راهی هست که بشه کیفیت شو بهتر کرد یهنی مثلا
نوشته ها واضح تر بشه؟
مرسی از راهنماییتون
عكس رو از حالت pdf خارج كنيد در فتوشاپ از ----- سرفيس بلور استفاده كن.

thecrow
20-10-2008, 19:47
ببخشید
من یه فایل pdf دارم که می خوام یک سری متن بهش اضافه کنم
چطوری می شه این کارو کرد؟؟؟

thecrow
20-10-2008, 23:15
حداقل یک روش برای تبدیل صفحات pdf به صفحات قابل ویرایش هم باشه کافیه

thecrow
27-10-2008, 18:37
بابا دمتون گرم
ما تو موسیقی به دقیقه نمی کشه درخواست هارو جواب می دیم
الان چند وقته من منتظر یکی جواب بده
اصلا از خیرش گذشتیم

lord_ashkan_z
31-10-2008, 18:41
متن ت فارسي است يا انگليسي؟

اگر فارسي هست تنها راهي كه مي تونم بهت توصيه كنم اين است كه :
صفحه مورد نظر را تبديل به عكس كن و با استفاده از PhotoShop متن ت را در بين ش قرار بده. بعد با استفاده از يه برنامه اون عكس را دوباره به متن تبديل كن و با استفاده از Adobe Acrobat 8 اين صفحه را جايگزين صفحه اصلي كن.

يا اگر اين طوري خيلي پيس بازي ميشه اون صفحه را تايپ كن، بعد تغييرات را اعمال كن، بعدش به PDF تبديل كن و با استفاده از Adobe Acrobat 8 اين صفحه را جايگزين صفحه اصلي كن.

taghi_ramzi
10-11-2008, 16:45
دوست عزيز به اينگونه فايهاي pdf رمز گذاري شده مي گويند شما اين کار رو با پسورد هاي winrar ها

مقايسه بکنيد

يه چند تا عکس انداختم مطابق عکسها پيش بريد تا مشکلتان حل شود کادر هايي رو که مشخص کرده ام

مطابق اون کادرها پيش بريد تو تصوير دوم وقتي بر روي اون کليک کردين کادري باز ميشه مي گه که

کجا ذخيره بشه شما تو دسکتاپ ذخيره ميکنين ميريد به دسکتاپ يه فايل جديدي تو دسکتاپ ظاهر ميشه

اونو نصب ميکنيد (نمي خاد گزينه هاي ديگه اي رو تغيير بدين ) طبق تصوير 3 تو کادر مربوطه رمز

6 رقمي رو که داخل فايل pdf اول آمده تايپ ميکنيد وقتي به finish رسيدين اگر آکروبات ريدر

باز بود مي بندي بعد بر روي همون فايل pdf درسي کليک ميکنيد

تصوي اولي:

تصوير دوم:

تصوير 3:

منم این مشکلو دارم
فایلو استخراج میکنم و میریزم رو هارد
ولی اصلا اجرا نمیشه
این ارور رو میده :
The Input Information is not valid

nasim965
11-11-2008, 14:34
سلام دوستان
توی شرکت ما حداقل 20 کامپیوتر داریم که 8 adobe acrobate professional نصب کردیم و activation key را هم از keygen استفاده کردیم و 5 ماهی هم می شه که داریم کار می کنیم .اما فقط یکی از کامپیوترها که ویندوزایکس پی original دارد .اکروباتش expire شد . و دوباره هم که نصب می کنیم invalid key می زنه نهایتاً مجبور شدم که acrobate 6 نصب کنم . کسی می دونه مشکل چیه و آیا به ویندوزش ربطی داره ؟

nirvana.12345
14-11-2008, 11:22
با سلام. اقا یک مشکل اساسی با adobe reader 7 دارم. فایل pdf رو وقتی rename میکنم، دیگه بازشون نمیکنه و میگه:
there was an eror opening this document. file not found
با تشکر .

lord_ashkan_z
17-11-2008, 20:07
سلام دوستان
توی شرکت ما حداقل 20 کامپیوتر داریم که 8 adobe acrobate professional نصب کردیم و activation key را هم از keygen استفاده کردیم و 5 ماهی هم می شه که داریم کار می کنیم .اما فقط یکی از کامپیوترها که ویندوزایکس پی original دارد .اکروباتش expire شد . و دوباره هم که نصب می کنیم invalid key می زنه نهایتاً مجبور شدم که acrobate 6 نصب کنم . کسی می دونه مشکل چیه و آیا به ویندوزش ربطی داره ؟

واضح است.

چون این کامپیوتر دارای ویندوز ارجینال است آپدیت های موجود برای اون دردسترس است. پس آپدیت شده است.
و از آنجا که آپدیت شده است سیستم متوجه شده است که این برنامه غیر مجاز است.

پس شما باید آپدیت های موجود را پاک کنید

lord_ashkan_z
17-11-2008, 20:08
با سلام. اقا یک مشکل اساسی با adobe reader 7 دارم. فایل pdf رو وقتی rename میکنم، دیگه بازشون نمیکنه و میگه:
there was an eror opening this document. file not found
با تشکر .

شما احتمالا آنها را وقتی rename می کنی، اسم جدید را به اسم فارسی می گذاری

ahora50002000
21-11-2008, 00:58
با سلام
من چند فایل pdf دارم که گزینه پرینت در آنها غیر فعال است آیا راهی برای پرینت کردن وجود دارد یا نه

savej
27-11-2008, 00:44
سلام؛
برنامه8 adobe acrobate professional روي سيستمم نصبه، اما وقتي با فونتهاي فارسي در wordنوشتم و ميخام بطور pdf پرينت بگيرم نميشه؛ و به شكل يك فايل ديگه در مياد. جالبه كه اگر انگليسي يا با فونت Times New Roman( فارسي) تايپ كنم پس از پرينت فايل بطور pdf ميشه! ميتونيد بگيد مشكل از كجاست؟

پروانه من در تاري افتاده كه عنكبوتش سير است... نه ميتواند پرواز كند و نه بميرد.

lord_ashkan_z
27-11-2008, 21:32
با سلام
من چند فایل pdf دارم که گزینه پرینت در آنها غیر فعال است آیا راهی برای پرینت کردن وجود دارد یا نه

اگر صفحه اول و دوم تاپيك را نگاه كني كامل بحث شده؛ و اگر خوب نگاه كني مي بيني كه برنامه اي كه اين كار را انجام ميده، حالت برگشتش را انجام نميدهد.
اين برنامه هاي رو امتحان كن(به ترتيب اولويت)

البته اگر فايلت انگليسي است مي توني از OCR ها يا تبديل PDF به Word و ... استفاده كني

سلام؛
برنامه8 adobe acrobate professional روي سيستمم نصبه، اما وقتي با فونتهاي فارسي در wordنوشتم و ميخام بطور pdf پرينت بگيرم نميشه؛ و به شكل يك فايل ديگه در مياد. جالبه كه اگر انگليسي يا با فونت Times New Roman( فارسي) تايپ كنم پس از پرينت فايل بطور pdf ميشه! ميتونيد بگيد مشكل از كجاست؟

يعني مي خواهي از پرينتر مجازي استفاده كني؟

Benygh
29-11-2008, 15:13
سلام
چرا وتی تو برنامه ای مانند ورد عکسهام رو میذارم و بعد به pdf تبدیل میکنم عکس ها کیفیت خود را شدیدا از دست می دهند ؟
راه حلی برای این مشل وجود داره ؟

savej
12-12-2008, 02:18
يعني مي خواهي از پرينتر مجازي استفاده كني؟[/quote]

دقيقا ً همينطوره؛براي اينكه فونتها بهم نريزه از adobe ميخام به عنوان پرينتر مجازي استفاده كنم.

پروانه من در تاري افتاده كه عنكبوتش سير است... نه ميتواند پرواز كند و نه بميرد.

lord_ashkan_z
16-12-2008, 20:48
شما كه adobe acrobate professional را داري؛
اين برنامه خودش براي تبديل به PDF يك ابزار بسيار قوي داره.

فايل Wordت را ذخيره كن، و روي فايل ش راست كليك كن و Creat to PDF را بزن.

زياد بحث شده...

چون اگر اين اتفاق نيافته حجم فايل شما بسيار زياد ميشه. و ابلته به نوع كانورتور و تنظيمات اون داره

HRN
25-12-2008, 14:08
سلام:
من برنامه هاي زيادي درباره تبديل pdf به ورد ديدم ولي همشون با فارسي مشكل دارن
يعني واقا هيچ برنامه اي براي اين كار نيست پس بايد چكار كرد
با برنامه هايي كه خود اين فايل هاي pdf رو فارسي مينويسن نميشه فابل هاي pdf رو باز كرد و متن اونهارو كپي كرد.
ممنون

king emperor
25-12-2008, 20:24
با سلام

چرا وقتي يه صحفه رو توي فايرفوكس پرينت (pdf ) مي كنم فونتهاي فارسي بهم مي ريزه

اما همون را توي اينترنت اكسپلور pdf مي كنم اين مشكل رو نداره .

با فونتها توي مرور گرها و توي نرم افزار كلنجار رفتم نشد كه نشد.

نرم افزاري كه با هاش كار مي كنم : pdfFactory 3

ممنون از همگي

zix_zixi
03-01-2009, 06:13
سلام:
با برنامه هايي كه خود اين فايل هاي pdf رو فارسي مينويسن نميشه فابل هاي pdf رو باز كرد و متن اونهارو كپي كرد.
ممنون

سلام به دوستان

من هم دقیقا همین سوال رو دارم ...

آیا راهی هست ؟ نرم افزاری هست؟

rassool
11-01-2009, 10:20
سلام به دوستان

منم لازمش دارم اگه كسي داره لطف كنه بزاره.ممنون

lord_ashkan_z
11-01-2009, 22:16
با سلام

چرا وقتي يه صحفه رو توي فايرفوكس پرينت (pdf ) مي كنم فونتهاي فارسي بهم مي ريزه

اما همون را توي اينترنت اكسپلور pdf مي كنم اين مشكل رو نداره .

با فونتها توي مرور گرها و توي نرم افزار كلنجار رفتم نشد كه نشد.

نرم افزاري كه با هاش كار مي كنم : pdfFactory 3

ممنون از همگي

شما مي خواهي از پرينتر مجازي استفاده كني ديگه؟
اين بستگي به نسخه از Adobe Acrobat Reader ي دارد كه نصب كرده ايد و همچنين نسخه اي از مرورگر تون.

سلام:
ممنون

سلام:
ممنون

سلام به دوستان

تا به حال من هيچ برنامه اي نديده ام كه اين كار را انجام دهد. برنامه هايي هستند كه OCR فارسي دارند ولي اگر از من مي شنوي سركاري هست. چون از هر 10 حرف شايد 6 تا هم نشناسه و اون ها هم به هم ميريزه...

اما اگر به دنبال اين هستيد كه در يك فايل PDF متني را اضافه كنيد مي توانيد از اين برنامه استفاده كنيد:

mehdy.z
17-01-2009, 16:53
با سلام به همگی

میشه یه برنامه معرفی کنید که باهاش بشه فقط متن های فرمت pdf فارسی رو پاک کنم(می دونم ویرایشش خیلی دردسرداره:41:).

با تشکر از دوستان...

lord_ashkan_z
19-01-2009, 00:46
با سلام به همگی

میشه یه برنامه معرفی کنید که باهاش بشه فقط متن های فرمت pdf فارسی رو پاک کنم(می دونم ویرایشش خیلی دردسرداره:41:).

با تشکر از دوستان...

شما مي تواني از همين برنامه اي كه گفتم استفاده كنيد:

casper66m
19-01-2009, 22:05
adobe reader بعضی از پی دی اف های فارسی رو به صورت نقطه نقطه نشون میده هر چی فونت داشتم نصب کردم
باید چی کار کنم؟

براي باز كردن pdf نياز به نصب فونت نيست
در واقع از مزاياي اين فرمت هست
اگه اسم فايلها فارسي هست به لاتين تغيير بده درست ميشند
يا حتي اسم پوشه اي كه توش هست
در ضمن مطمئني كه فارسي را نصب كردي رو ويندوز؟
اره فارسی نصب کردم اسمش هم انگیسی هست
وقتی باز می کنم اولش این ارور رو میده
cannot find or create the font nazanin.some characters may not display or print correctly
خود فایل اینه آموزش یک نرم افزار که خیلی لازمش دارم

casper66m
21-01-2009, 13:25
کسی نمی دونه مشکل از کجاست

Doracel
24-01-2009, 10:50
مشکل در تبدیل فایل های World به PDF با نرم افزار Word to PDF Converter

دوستان سلام
بنده یک برنامه برای تبدیل فایل های Word به PDF گرفتم هرچی برنامه میگرفتم نمیتونست فونت های فارسی رو ساپورت کنه ولی این یکی ساپورت میکنه اسمش هم Word to PDF Converter هست موقع نصب نیاز بود که حدود 3200 کیلوبایت اطلاعات را از سایت خودش دانلود کند که بتواند فایل ها را Save کند حالا بنده میخواهم یک فایل 28 صفحه ای درون word را با استفاده از این نرم افزار تبدیل به PDF کنم (درون خود word تولبار این نرم افزار قرار گرفته است) که فقط و فقط صفحه اول آن را به PDF تبدیل میکنید و مابقی صفحات را تبدیل نمیکند به نظر شما چکار باید بکنم که تمام صفحات را به PDF تبدیل کنم.
لازم به ذکر است هر دفعه هم که یک متن را به PDF تبدیل میکنم یکی یکی از تعداد مجاز تبدیل رایگان کم میکنه (30 تا تبدیل رایگان دارد) علت میتونه این باشه که نرم افزار رجیستر نشده؟

البته این سوال رو قبلا" یکی از دوستان نوشت ولی مثل اینکه راه حل رو پیدا کرد ولی نگفت چطوری من مجبور شدم دوباره تایپک بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
25-01-2009, 10:59
مشکل در تبدیل فایل های World به PDF با نرم افزار Word to PDF Converter

دوستان سلام
بنده یک برنامه برای تبدیل فایل های Word به PDF گرفتم هرچی برنامه میگرفتم نمیتونست فونت های فارسی رو ساپورت کنه ولی این یکی ساپورت میکنه اسمش هم Word to PDF Converter هست موقع نصب نیاز بود که حدود 3200 کیلوبایت اطلاعات را از سایت خودش دانلود کند که بتواند فایل ها را Save کند حالا بنده میخواهم یک فایل 28 صفحه ای درون word را با استفاده از این نرم افزار تبدیل به PDF کنم (درون خود word تولبار این نرم افزار قرار گرفته است) که فقط و فقط صفحه اول آن را به PDF تبدیل میکنید و مابقی صفحات را تبدیل نمیکند به نظر شما چکار باید بکنم که تمام صفحات را به PDF تبدیل کنم.
لازم به ذکر است هر دفعه هم که یک متن را به PDF تبدیل میکنم یکی یکی از تعداد مجاز تبدیل رایگان کم میکنه (30 تا تبدیل رایگان دارد) علت میتونه این باشه که نرم افزار رجیستر نشده؟

البته این سوال رو قبلا" یکی از دوستان نوشت ولی مثل اینکه راه حل رو پیدا کرد ولی نگفت چطوری من مجبور شدم دوباره تایپک بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول بايد کرک را دانلود کنيد و اجرا کنيد . در دايرکتوري C:\Programme\PDF-Convert فايل DOC2PDF.dll پاك کنيد بد فايل WORDPDF.dll.اسمش را عوض کنيد (DOC2PDF.dll) بعد دوباره استارت کني و روي Save asدر بالا کليک کنيد و 100% کار خواهد کرد

دانلود کرک این نرم افزار:

موفق باشید :11:

Doracel
25-01-2009, 11:14
اول بايد کرک را دانلود کنيد و اجرا کنيد . در دايرکتوري c:\programme\pdf-convert فايل doc2pdf.dll پاك کنيد بد فايل wordpdf.dll.اسمش را عوض کنيد (doc2pdf.dll) بعد دوباره استارت کني و روي save asدر بالا کليک کنيد و 100% کار خواهد کرد

دانلود کرک این نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:

سلام دوست
ممنون از راهنماییت
همه کارهایی که گفتی کردم ولی وقتی فایل رو سیو میکنم وورد ارور دونت سند میده و میگه باید یسری فایل رو ریکاوری کنم ! و چیزی سیو نمیشه !

Ship Storm
25-01-2009, 12:39
سلام دوست
ممنون از راهنماییت
همه کارهایی که گفتی کردم ولی وقتی فایل رو سیو میکنم وورد ارور دونت سند میده و میگه باید یسری فایل رو ریکاوری کنم ! و چیزی سیو نمیشه !

احتمالا شما این نرم افزار رو روی Microsoft Office Word 2007 نصب کردید و این Error بخاطر همونه چون این نرم افزار Word To PDF با Microsoft Office Word 2003 سازگاری داره
البته این مشکل از نوع ویندوز هم میتونه باشه و بهترین ویندوزی که این برنامه رو تحت پوشش قرار میده XP SERVICE PACK 2 هستش
شما روی Microsoft Office Word 2003 نصب کن به راحتی کار میکنه:11:

قله بلند
31-01-2009, 18:06
با سلام

اولاً من رو ببخشید. شاید سوالم تکراری باشه. الان نمی تونم جستجو کنم. فقط سوالم رو می پرسم.

من وقتی فایل word را به pdf تبدیل می کنم، صفحه ای به آخر فایل word اضافه می شه که اسم این نرم افزار و سایتی که می شه اون رو دانلود کرد حک می شود. چگونه این صفحه را حذف کنم؟

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahora50002000
13-03-2009, 13:20
آیا نرم افزاری هست که فایلهای html را به pdf با پشتیبانی از زبان فارسی انجام دهد

nw_nk
13-03-2009, 18:18
آیا نرم افزاری هست که فایلهای html را به pdf با پشتیبانی از زبان فارسی انجام دهد

با سلام

اولاً من رو ببخشید. شاید سوالم تکراری باشه. الان نمی تونم جستجو کنم. فقط سوالم رو می پرسم.

من وقتی فایل word را به pdf تبدیل می کنم، صفحه ای به آخر فایل word اضافه می شه که اسم این نرم افزار و سایتی که می شه اون رو دانلود کرد حک می شود. چگونه این صفحه را حذف کنم؟

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.

نرمافزار Nitro PDF Professional که من از ورژن 5.3.2.3 استفاده می کنم جز بهترین ها در زمینه تبدیل به PDF و برعکس هست و درخواست شمارو هم انجام میده. مشکلی هم با فارسی نداره.

فقط از هر جا که دانلود کردید سریالش یادتون نره.

Masоud
13-03-2009, 20:18
سلام.ببخشید اگر احیاناً سؤالم تکراری است.
من یه فایل PDF دارم که خیلی هم برام اهمیت داره و لازمش دارم و ضروریه برام و می خوام چاپش کنم اما گزینه Print غیر فعال شده
کسی از شما دوستان نرم افزاری رو میشناسه که بتونه قفلشو باز کنه ؟

javad2625
15-03-2009, 00:17
سلام
با Adobe Acrobat 8 Pro ME یک فرم درست کردم که میخواستم کاربران بتوانند آن را به راحتی تکمیل کنند و برایم بفرستند. ولی مشکل اینجاست که Acrobat Reader 7 امکان استفاده از این فرم را ندارد. یعنی گزینه های آن قابل پر کردن هستند ولی بعد از پر شدن، قابل Save کردن نیستند. به نظرتان باید چکار کنم؟

TAMIGI
15-03-2009, 09:49
dopdf v5
نرم افزاری کم حجم برای تبدیل doc به pdf
پس از نصب نرم افزار پرینتری با همین نام به لیست پرینترهای شما افزوده می شود، برای تبدیل فایل هایلتان کافی ست از این پرینتر مجازی استفاده کنید این برنامه با کلیه برنامه های آفیس سازگری دارد و به عنوان یک پرینتر مجازی برای تبدیل تمامی فایل که خروچی پرینت دارد مورد استفاده قرار می گیرد در مقاسه با حجم نرم افراز دارای کارایی بالایی نیز می باشد دیگر شما لازم نیست برای درست کردن فایل های Pdf از محصول Adobe Acrobat 8 Professional ME تو کامپیوترتان استفاده کنید این برنامه جایگزین مطمئن برای درست کردن فایل های pdf شما می باشد

لینک سایت سازنده :

دانلود برنامه Dopdf V5 :

( گفتم به گل زرد چرا رنگ منی ، افسرده و دلتنگ مثل منی ، من عاشق اویم که رنگم شده زرد ، تو عاشق کیستی که همرنگ منی )

r0zeabi
28-04-2009, 18:51
من يه فايل pdf دارم كه بطرز ناشيانه اي روش يه بك گروند گذاشته شده كه هنگام پرينت اصلن مطالب خونده نميشه و از ادوب رايتر 6 استفاده ميكنم در ضمن فايل هم قفل نداره چطور ميتونم اين بك گروند رو بردارم؟

كمك كنيد بد جور لازمش دارم

king emperor
28-04-2009, 21:12
من يه فايل pdf دارم كه بطرز ناشيانه اي روش يه بك گروند گذاشته شده كه هنگام پرينت اصلن مطالب خونده نميشه و از ادوب رايتر 6 استفاده ميكنم در ضمن فايل هم قفل نداره چطور ميتونم اين بك گروند رو بردارم؟

كمك كنيد بد جور لازمش دارم

نرم افزار Foxit PDF Editor V1.4 کمک خوبی می تونه برای شما باشه

naeemtop
29-04-2009, 22:00
تو رو خدا کمک من یه فایل pdf دارم که فارسی هست وقتی بازش میکنم نوشته های نامفهوم نشون میده به شکل علامت سوال و ...
دادم به دوستم میگفت ارور میزنه که یه فونت رو نداره رفت فونت رو نصب کرد باز مشکل حل نشد چیکار باید بکنیم؟

ممنون

meisam_khoubrou
01-05-2009, 13:10
با سلام

عزیزم از adobe acrobate 8 professional me استفاده کن مشکلت حل میشه.

meisam_khoubrou
01-05-2009, 13:16
با سلام

عزیزم از Adobe Acrobat 8 Professional me استفاده کن مشکلت حل میشه بعدشم یه سری به اینجا بزن خیلی مهمه.

meisam_khoubrou
01-05-2009, 13:22
سلام دوستان
همه ما میدونیم که این بزرگترین مشکل ما ایرانی ها هست که فایل pdf فارسی رو بدون مشکل نمیتونیم تبدیل کنیم البته ocr هایی واسه این کار هست که اون ها هم باز با مشکل خروجی text میگیرن.

اصل مشکا اینجاست که متاسفانه هنگام طراحی فونت به license فونت و مسئله مهم embeding توجه نمیشه این در حالی هستش که تمامی فونت های انگلیسی این مورد رو پشتیبانی میکنند و این امر از اصلی ترین مباحث برای خروجی text گرفتن از pdf هستش.

یکی از استاد های خوب بنده بعد دو سال تلاش و کوشش برای اولین بار این موضوع رو حل کرده که من به نقل از ایشون این راه رو اینجا بیان میکنم.

ابتدا من چند تا از فونت هایی رو که مشکلشون حل شده اینجا میزارم و شما تست کنید و جواب رو اینجا ارسال کنید.

1- ابتدا فونت رو تو سیستمتون نصب کنید (اگر فونت هم نام بود قبلی رو پاک کنید بعد دوباره نصب کنید).
2- یک متنی رو تو ورد تایپ کنید و سپس از اون خروجی pdf بگیرید. (این کار رو باید با یک برنامه ای که تو قسمت پرینتر نصب میشه مثل pdf factory یا pdf995 انجام بدید یادتون نره باید تو این مرحله تیک embeding رو بزنید).
3- حالا فایل آماده شده را با برنامه adobe acrobate redaer me باز کنید و از منوی file گزینه save as text رو بزنید.
4- فایل رو ذخیره کنید و حالشو ببرید.

البته نمیدونم چرا نمیتونم فایل آپلود کنم ولی تو جای دیگه واستون آپ کردم.
یادتون نره تست کنید و جوابشو بدین
ممنون.

meisam_khoubrou
01-05-2009, 13:46
تو رو خدا کمک من یه فایل pdf دارم که فارسی هست وقتی بازش میکنم نوشته های نامفهوم نشون میده به شکل علامت سوال و ...
دادم به دوستم میگفت ارور میزنه که یه فونت رو نداره رفت فونت رو نصب کرد باز مشکل حل نشد چیکار باید بکنیم؟

ممنون

عزیزم مشکل اینجاست که فونت ها رو هنگام تبدیل فایل pdf و ساختن اون embed نکرده اند.برگه دوم pdf factory یا pdf995 این امکان رو داره.

sarmast65_ata
01-05-2009, 16:17
بچه ها یک فایل pdf دانلود کردم نمی تونم پرینت بگیرم گزینه پرینت خاموشه می دونید باید چیکار انجام بدم؟تا الان همچین کشگلی واسم بوجود نیومده بود در ضمن ورزن 6 هستش.

nima912
29-05-2009, 18:26
سلام دوستان من از acrobat profesional 8 me استفاده میکنم!قبلا درست کار میکرد اما الان وقتی میخوام فایلهایی که فونت فارسی دارن رو پرینت به pdf کنم یه فایل تکست با این مضمون میسازه:
---------------------

%%[ ProductName: Distiller ]%%
%%[ Error: ZarNormal cannot be embedded because of licensing restrictions. ]%%
%%[ Font vendor (Macromedia) does not permit this font to be embedded in PDF. ]%%

[Warning] The font ZarNormal could not be embedded because of licensing restrictions.
Text may display incorrectly on platforms that do not have this font installed.

%%[ Error: invalidfont; OffendingCommand: xshow; ErrorInfo: CharOffsets ¤8%%[ Flushing: rest of job (to end-of-file) will be ignored ]%%
%%[ Warning: PostScript error. No PDF file produced. ] %%

---------------------
مشکل از کجاست؟من هرچی فونت فارسی امتحان میکنم این ارور رو میده!قبلا سالم بود!

singleguy
30-06-2009, 12:00
سلام به همگی
یه فایل پی دی اف دارم که شامل صفحات یه کتاب به صورت اسکن شده هست. چطور میتونم هر صفحه از این کتاب را با پسوند JPG ذخیره کنم(بدون عکس گرفتن از صفحه)؟

singleguy
02-07-2009, 00:23
hellllllllllllllllllllo.....
کسی اینجا نیست به ما جواب بده؟!!!!!!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
02-07-2009, 07:06
سلام به همگی
یه فایل پی دی اف دارم که شامل صفحات یه کتاب به صورت اسکن شده هست. چطور میتونم هر صفحه از این کتاب را با پسوند JPG ذخیره کنم(بدون عکس گرفتن از صفحه)؟
سلام
شما از نرم افزار Advanced PDF to JPG converter استفاده کنید.
تو گوگل جستجو کنید pdf 2 jpg یا pdf to jpg

kodakan
09-08-2009, 00:34
سلام به همه عزیزان. با وجود اینکه همه ما میدونیم نرم افزارهای زیادی برای تبدیا فایل های Pdf به word وجود دارن ولی به دلایلی من مجبورم از8 Adobe Acrobat Professional استفاده کنم ولی بعد از تبدیل به فایل Word وقتی فایل ایجاد شده را با افیس بازش میکنیم فونت های درهم برهمی نشون داده میشه اگه کسی تنظیماتشو بلده یا راهشو میدونه لطفا راهنمایی کنه

Tra Rapid
29-08-2009, 01:12
سلام
دوستان
چطوری روی PDF پسورد بزارم

mirkazemi
30-08-2009, 23:09
چطور فایل pdf فارسی رو به doc تبدیل کنیم؟
لطفا قبل از پاسخ مراحل را دنبال کنید ...
چون خیلی روش ها رو بابت همین موضوع انجام دادم...... با تشکر

chealsea_cfc
16-11-2009, 11:07

باسلام
منم همین مشکل رو دارم یک فایل pdf دارم که میخوام به docتبدیل کنم ولی
هر کاری کردم درست تبدیل نکرد از برنامه های زیادی هم استفاده کردم ولی نشد :41::41:

Ship Storm
25-11-2009, 20:32

باسلام
منم همین مشکل رو دارم یک فایل pdf دارم که میخوام به docتبدیل کنم ولی
هر کاری کردم درست تبدیل نکرد از برنامه های زیادی هم استفاده کردم ولی نشد :41::41:

تبدیل pdf فارسی به doc فعلا امکان پذیر نیست چون نرم افزاری در حال حاضر این کار رو انجام نمیده و چندتایی هم که هستند به قولی مثلا این کار رو انجام میدند فونت های فارسی رو ساپورت نمیکنه و درهم تبدیل رو انجام میده که فایده ای نداره

sinahi
11-01-2010, 20:25
سلام دوستان
همه ما میدونیم که این بزرگترین مشکل ما ایرانی ها هست که فایل pdf فارسی رو بدون مشکل نمیتونیم تبدیل کنیم البته ocr هایی واسه این کار هست که اون ها هم باز با مشکل خروجی text میگیرن.

اصل مشکا اینجاست که متاسفانه هنگام طراحی فونت به license فونت و مسئله مهم embeding توجه نمیشه این در حالی هستش که تمامی فونت های انگلیسی این مورد رو پشتیبانی میکنند و این امر از اصلی ترین مباحث برای خروجی text گرفتن از pdf هستش.

یکی از استاد های خوب بنده بعد دو سال تلاش و کوشش برای اولین بار این موضوع رو حل کرده که من به نقل از ایشون این راه رو اینجا بیان میکنم.

ابتدا من چند تا از فونت هایی رو که مشکلشون حل شده اینجا میزارم و شما تست کنید و جواب رو اینجا ارسال کنید.

1- ابتدا فونت رو تو سیستمتون نصب کنید (اگر فونت هم نام بود قبلی رو پاک کنید بعد دوباره نصب کنید).
2- یک متنی رو تو ورد تایپ کنید و سپس از اون خروجی pdf بگیرید. (این کار رو باید با یک برنامه ای که تو قسمت پرینتر نصب میشه مثل pdf factory یا pdf995 انجام بدید یادتون نره باید تو این مرحله تیک embeding رو بزنید).
3- حالا فایل آماده شده را با برنامه adobe acrobate redaer me باز کنید و از منوی file گزینه save as text رو بزنید.
4- فایل رو ذخیره کنید و حالشو ببرید.

البته نمیدونم چرا نمیتونم فایل آپلود کنم ولی تو جای دیگه واستون آپ کردم.
یادتون نره تست کنید و جوابشو بدین
ممنون.

آقا لينكتون كار نكرد

sinahi
11-01-2010, 20:26
لينكتون كار نكرد

Ship Storm
13-01-2010, 21:35
لينكتون كار نكرد

تا زمان تایید شدن پستتون از تکرار پست خود داری کنید

3Dmajid
15-01-2010, 22:49
من با برنامه ی Adobe Acrobot 9 PRO یه پی دی اف ساختم که فقط یه صفحه داره ... ولی هر چی میگردم گزینه ای واسه اضافه کردن یه صفحه جدید پیدا نمیکنم، کسی میدونه چه جوری باید این کارو کرد ؟! :41:

mefmef
16-01-2010, 09:22
دوستان سلام
من هر وقت با adobe acrobot فایل pdf درست میکنم ( منظورم پرینتر مجازی است که این نرم افزار نصب می کنه ) فایل ایجاد شده باز می شه چطوری می تونم کاری کنم که این اتفاق نیفته ؟

Ship Storm
17-01-2010, 16:19
دوستان سلام
من هر وقت با adobe acrobot فایل pdf درست میکنم ( منظورم پرینتر مجازی است که این نرم افزار نصب می کنه ) فایل ایجاد شده باز می شه چطوری می تونم کاری کنم که این اتفاق نیفته ؟

برو به control panel رو بعد روی printer and faxes رو روی پرینتر مورد نظر کلیک راست کنید و Delete رو بزنید

ahmad890
24-03-2010, 21:31
سلام.
من یه فایل pdf دانلود کردم ولی وقتی بازش می کنم فونتای فارسیش کلا بهم ریختس...
چیکارش کنم

arjmand200
08-04-2010, 10:00
با سام خدمت همه دوستان محترم
من چندتا فایل PDF رو با کلی مصیبت دانلود کردم الان این فایلها یک مشکلی دارند که در هر صفحه یه متن رو بصورت کمرنگ و بزرگ نوشتن من میخواستم اینارو پرینت بگیرم اما خوب به خاطر این متن ها نمیشه و این مشکل در کل فایل PDF هست یعننی 4 تا فایل که هر کدوم 400 صفحه هستش همشون این متن رو دارند میخواستم ببینم ایا نرم افزاری هست که بشه اونارو به صورت سری و کلی همشو حذف کرد اینم تصویر یک صفحه به صورت نمونه

منظورم همون متن (Pre-Release - Do Not Copy Or Distribute) هستش
خیلی ممنون میشم دوستان لطف کنن راهنمایی کنند

kambiz1100
08-04-2010, 14:55
از نرم افزار VeryPDF PDF Editor v2.2 استفاده کن

hamed.b3269
16-04-2010, 16:57
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما.من يك فايل pdf دارم كه وقتي بازش ميكنم پيغام زير ظاهر ميشه و متن اصلي رو كه فكر كنم فارسي باشه نشان نميده و فكر كنم كه پيغامش ميگه كه نرم افزار نميتونه متن را كه با فونت صبا نوشته شده اجرا كند.حالا من براي اينكه متن به صورت كامل و بدون نقص اجرا بشه بايد چيكار كنم.لطفا كمكم كنيد.در ضمن من از نرم افزار adobe reader 9.3.0 استفاده ميكنم.در زير هم خود فايل pdf و هم پيغامي كه ظاهر ميشه رو واستون گذاشتم.

mohammadirani
06-05-2010, 19:27
3.4 سال گذشته و همچنان مشکل حل نشده!!!

کفم بریده خدایی

مگه میشه برنامه ای نیاد که مشکل فونت فارسی رو حل کنه؟

یعنی هنوزم نمیشه کپی کرد ازپی دی اف با خیال راحت

چرا هیچ برنامه نویس ایرانی اقدام نمیکنه

Phonix Live
10-05-2010, 22:06
سلام
نرم افزاری میخواستم که فایل pdf فارسی رو به word تبدیل کنه
ممنون

hadymk
12-05-2010, 11:53
سوال در مورد ساخت فرمهای درخواست در PDF

سلام دوستان خوب...
یک سوال داشتم در مورد ساخت فایلهای PDF
چجوری میشه PDF درست کرد که فیلدهای دینامیک دارند. در واقع مثل فرمهای درخواست:
جلوی ..
اسم- فامیل-آدرس- و....خالی هست و هر بار میشه این فیلد را پر کرد و دوباره پاک کرد.
ممنون میشم
امیدوارم درست منظورم را بیان کرده باشم.
در واقع ساخت این فیلدهای دینامیک چجوریه!!!!!!!!!!احتمالا ابتدا در WORD باید این فرمها را ساخت و بعد تبدیل به پی دی اف کرد!!

لطفا کامل توضیح....
:40:

amirepsilon
31-05-2010, 23:13
سلام دوستان
من با نرم افزار pdf-factory-pro در وورد 2007 پی.دی.اف درست می کنم.
ولی مشکل اینجاست که در سیستم های دیگه فونت ها نمیخونن!
راه حل چیه ؟
ممنون

MIG
07-06-2010, 22:18
دوستان منم چند Pdf فارسی دارم حیاتیه واسه نمیدونم چیکار کنم .اکروبات من ورژنش 9.3 هستش اما وقتی بازش میکنم قابل خوندن نیست یکی کمک کنه!ای داد

momo
16-06-2010, 23:24
چطوري ميشه از پسورد فايل pdf رد شد؟

momo
17-06-2010, 02:50
دوستان ممكنه لينك دانلود adobe acrobate ME رو بزاريد البته آخرين ورژنش؟

h00sein
27-06-2010, 14:20
با سلام
يک فايل مربوط به يک کتاب هستش که نويسنده اش فقط پي دي اف اون رو داره و الان مي خواهد ويرايشش کنه و داده به من که به ورد تبديلش کنم تا بتونه ويرايش کنه ولي هر کاري مي کنم درست و حسابي و تميز به ورد تبديل نمي شه
کسي مي تونه کمکم کنه ؟

reza-atom
24-07-2010, 14:12
سلام دوستان
من با نرم افزار pdf-factory-pro در وورد 2007 پی.دی.اف درست می کنم.
ولی مشکل اینجاست که در سیستم های دیگه فونت ها نمیخونن!
راه حل چیه ؟
ممنون

بهترین برنامه برای ساخت فایل های PDF و همچنین تبدیل فایل های PDF به WORD برنامه ی ABBYY PDF Transformation هست که ورژن 3 اون آخرین ورژنه ! حتماً این برنامه رو بگیر ! یه جستجو توی سایت های فارسی کنی پیدا میکنی !

reza-atom
24-07-2010, 14:18
اشتباه حذف شود !

Nima_Designer
24-07-2010, 16:53
من نمیتونم از فایل pdf پرینت بگیرم
گزینه پرینتش خاموشه.
مشکل از کجاست؟

mjrezvan
17-08-2010, 13:01
آقا من این ادرس رو نمیتونم باز کنم باید چکار کنم؟
کد:

pedram_ashena
17-08-2010, 13:23
آقا من این ادرس رو نمیتونم باز کنم باید چکار کنم؟
کد:

با يك دانلودر دانلود كن بعد توسط نرم افزار ريدر اوپن كن درست ميشود.اين به خاطر اشتباه در نام گذاري اش است.
من دارم الان ميخوانم ،يك اطلاعيه زامياد است

AOM
19-08-2010, 10:29
يه فايل pdf فارسي دارم پر از فرمول و عكس كه پشتش ارم داره ميخوام ارم رو حذف كنم چيكار كنم؟فوريه دوستان كمك كنن

معرق
20-08-2010, 18:55
سلام
می دونم اینجا برای آفیس هست اما . . .

با نرم افزار ادب ریدر9 مثلا 47 صفحه از کتاب 100 صفحه ای رو خوندیم.
چه جوری صفحه ی 47 رو توی نرم افزار ذخیره کنیم که وقتی فایل رو باز می کنیم از همان صفحه ی 47 بالا بیاد یا اینکه تذکری بدهد.

اگرم بخواین این پست رو حذف کنین
سپاس

Venus
25-08-2010, 20:25
سلام

یه فایل پی دی اف انگلیسی دارم میخوام بیارمش تو ورد ادیتش کنم اسکنر ندارم کسی میتونه کمکم کنه؟ راه حلی داره؟

Venus
26-08-2010, 07:04
سلام

یه فایل پی دی اف انگلیسی دارم میخوام بیارمش تو ورد ادیتش کنم اسکنر ندارم کسی میتونه کمکم کنه؟ راه حلی داره؟

آقا چرا تنبل شدن کسی جواب نمیده؟
:10:

Dew Drop
26-08-2010, 10:29
سلام

سلام
می تونید از نرم افزار pdf to word استفاده کنید.برای متنهای انگلیسی بد نیست جواب میده ولی متنهای فارسی رو تبدیل نمی کنه.من که خودم از این نرم افزار استفاده میکنم.

Venus
26-08-2010, 10:39
سلام
می تونید از نرم افزار pdf to word استفاده کنید.برای متنهای انگلیسی بد نیست جواب میده ولی متنهای فارسی رو تبدیل نمی کنه.من که خودم از این نرم افزار استفاده میکنم.

ممنون
ولی بصورت عکس میاره نه متن :20:

parsa5564
04-09-2010, 13:52
دوستان من می خوام Adobe Acrobat Pro Extended 9 رو از سایت سافت پدیا دانلود کنم
می خوام بدونم از زبان فارسی پشتیبانی می کنه؟یعنی میتونم یه فایل pdf بسازم که توش با زبان فارسی بنوسم؟

فردان
02-10-2010, 08:40
وقتي كتابي را براي وزارت ارشاد مي برند تا جواز بگيرد مي گويند فايل pdf شده كتاب را هم بياوريد
حجم اين فايل بايد از 10 مگابايت كمتر باشد.
لطفا بفرماييد از چه راهي مي توان فايل را pdf كرد با حجم خاص. حتي اگر كيفيت آن كم باشد مانعي ندارد!
با تشكر فراوان

Arashdn
03-10-2010, 19:40
سلام
نمیدونم جی این سوال درسته یانه؟
اگر اشتباه زدم عذر میخوام و از مدیران میخوام به بخش درست منتقل کنن

امروز رفته بودم تو سایت تالیف کتب درسی و یه کتا ب رو بصورت پی دی اف دانلود کردم
برای اجراش یه فایل pfx (اگه درست یادم باشه) رو روی سیستم نصب کردم و رمز 123456 رو دادم تا پی دی اف رو باز کنه
که این اصلا خوب نیست و مایه دردسره
راهی هست که بشه این حالت رو ورداشت و پی دی اف به طور معمولی باز بشه؟؟
ممنون

ebrahimjan
03-10-2010, 20:46
سلام
نمیدونم جی این سوال درسته یانه؟
اگر اشتباه زدم عذر میخوام و از مدیران میخوام به بخش درست منتقل کنن

امروز رفته بودم تو سایت تالیف کتب درسی و یه کتا ب رو بصورت پی دی اف دانلود کردم
برای اجراش یه فایل pfx (اگه درست یادم باشه) رو روی سیستم نصب کردم و رمز 123456 رو دادم تا پی دی اف رو باز کنه
که این اصلا خوب نیست و مایه دردسره
راهی هست که بشه این حالت رو ورداشت و پی دی اف به طور معمولی باز بشه؟؟
ممنون

نه فکر نکنم این کار برای رعایت کپی رایت هست

Mohammad King
04-10-2010, 08:53

PDF Password Remover نرم افزاری قوی برای برداشتن رمزهای عبور فایلهای PDF می باشد. امروز تولید کنندگان فایلهای PDF بر روی آنها رمزعبور قرار می دهند تا قابلیت ویرایش و کپی کردن متن را غیرفعال کنند.
اما گاهی ممکن است که شما نیاز ویژه ای به آن متن و یا تصویر موجود در این فایلها داشته باشید و برای آن فایل نیز رمزعبور تعیین شده باشد در این صورت این نرم افزار به کار شما می آید زیرا با استفاده از آن به راحتی خواهید توانست رمز عبور موجود در این فایلها را به راحتی و تنها با صرف وقت کمی از بین ببرید و به راحتی و بدون محدودیت از انها استفاده کنید. این نرم افزار قادر است تا انواع رمزعبور های تعیین شده را تا ۱۲۸ بیتی از بین ببرد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار PDF Password Remover 3.0‌ :
- راحتی استفاده، بدون نیاز به داشتن دانش --
- پشتیبانی از فناوری Drag&Drop
- بدون نیاز به نصب نرم افزار Adobe Acrobat Reader
- پشتیبانی از تمامی ویندوزها از جمله ویستا
- حذف رمزعبور موجود بر روی فایلهای PDF
- پشتیبانی از انواع ورژن های فایلهای PDF
- بازگشایی رمزهای عبور تا سطح ۱۲۸ بیتی
- ایجاد امکان ویرایش، کپی و برش در فایلها با حذف رمزعبور آنها

Arashdn
04-10-2010, 14:27

PDF Password Remover نرم افزاری قوی برای برداشتن رمزهای عبور فایلهای PDF می باشد. امروز تولید کنندگان فایلهای PDF بر روی آنها رمزعبور قرار می دهند تا قابلیت ویرایش و کپی کردن متن را غیرفعال کنند.
اما گاهی ممکن است که شما نیاز ویژه ای به آن متن و یا تصویر موجود در این فایلها داشته باشید و برای آن فایل نیز رمزعبور تعیین شده باشد در این صورت این نرم افزار به کار شما می آید زیرا با استفاده از آن به راحتی خواهید توانست رمز عبور موجود در این فایلها را به راحتی و تنها با صرف وقت کمی از بین ببرید و به راحتی و بدون محدودیت از انها استفاده کنید. این نرم افزار قادر است تا انواع رمزعبور های تعیین شده را تا ۱۲۸ بیتی از بین ببرد.

سلام
ممنون
ممکنه لینک دانلود هم بدید؟
و اینکه این سریع و بدون دردسر ورمیداره؟

ask_bl
04-10-2010, 16:07
PDF Password Remover 3.0

ebrahimjan
05-10-2010, 07:54

با استفاده از این برنامه امکان برداشتن امضای دیجیتالی وجود نداره و بی فایده ست

Arashdn
05-10-2010, 14:05
یعنی هیچ راهی بره برداشتنش نیست؟
بابا تغییر نمیخوام بدم
فقط میخوام یه کاری کنم که بدون اون فایل باز بشه)(خود فایلpfx رو هم دارم)

ebrahimjan
05-10-2010, 21:34
یعنی هیچ راهی بره برداشتنش نیست؟
بابا تغییر نمیخوام بدم
فقط میخوام یه کاری کنم که بدون اون فایل باز بشه)(خود فایلpfx رو هم دارم)

نه امکانش نیست شما اگر یک بار فایل pfx روی سسیتم نصب کنی در مراحل بعدی دیگه احتیاج به وارد کردن اون نیست مگر اینکه بخوای ویندوزت رو عوض کنی

Arashdn
06-10-2010, 17:16
نه امکانش نیست شما اگر یک بار فایل pfx روی سسیتم نصب کنی در مراحل بعدی دیگه احتیاج به وارد کردن اون نیست مگر اینکه بخوای ویندوزت رو عوض کنی
من میخوام پی دی اف ها رو روی موبایلم بخونم
و موبایلم این نوع فایل رو نمیتونه باز کنه

alireza1411
06-10-2010, 22:08
من میخوام پی دی اف ها رو روی موبایلم بخونم
و موبایلم این نوع فایل رو نمیتونه باز کنه

ببینم وقتی بازشون کردی نمیشه دوباره پرینت بگیری به صورت پی دی اف؟

البته با ادوب ریدر باز کنی یه گزینه ی save as a copy تو منوها داره.

nelahe
19-10-2010, 12:22
سلام دوستان

راستش یک pdf برای من آوردند ظاهراً در ویندوز تهیه شده بوده من در xp که باز کردم این طور است

گفتند که وقتی در xp باز می کنند میرن و در فتوشاپ بازش می کنند اما من وقتی که در فتوشاپ رفتم پسورد خواست

چرا؟

nelahe
08-11-2010, 15:53
سلام دوستان عزیز

میخواستم بپرسم در برنامه Pdf چطور سایز کاغذ را متوجه بشویم

مثلاً page setup برای پرینت دارد اما از کجا بدانیم فایلی که پی دی اف شده است سایز کاغذش چی بوده است؟ :11:

nelahe
09-11-2010, 18:31
یک سوال خیلی مهم

این عکس، عکس صفحه تنظیمات پرینت در آکروبات است

میخواستم ببینم مرجعی وجود دارد که تمام گزینه ها را توضیح بدهد با تمام زیر مجموعه هایشان :11:

alireza1411
09-11-2010, 22:26
سلام دوستان

راستش یک pdf برای من آوردند ظاهراً در ویندوز تهیه شده بوده من در xp که باز کردم این طور است

گفتند که وقتی در xp باز می کنند میرن و در فتوشاپ بازش می کنند اما من وقتی که در فتوشاپ رفتم پسورد خواست

چرا؟

خب لابد روش پسورد گذاشته شده ....:41: با برنامه ی Simpo PDF Password Remover احتمال داره بتونی پسوردش رو ورداری ...

alireza1411
09-11-2010, 22:32
سلام دوستان عزیز

میخواستم بپرسم در برنامه Pdf چطور سایز کاغذ را متوجه بشویم

مثلاً page setup برای پرینت دارد اما از کجا بدانیم فایلی که پی دی اف شده است سایز کاغذش چی بوده است؟ :11:

با آدوب آکروبات بازش کنید و توی منوی فایل گزینه ی Properties رو نگاه کنید تو تب اول ابعاد کاغذ رو بر حسب اینچ زده که هر اینچ میشه 2.56 سانتی متر و از روش میشه فهمید ورقه چه ابعادی بوده.

تو تب بعدی یعنی Security هم نوشته که این فایل پسورد داره یا نه و اگه داره چه کارایی رو مجازیم روش انجام بدیم.

:11::11::11::11:

سوال خوبی بود ممنون .... تا حالا نمیدونستم و الان خودم هم یاد گرفتم.:11::11:

nelahe
12-11-2010, 18:10
یک سوال خیلی مهم

این عکس، عکس صفحه تنظیمات پرینت در آکروبات است

میخواستم ببینم مرجعی وجود دارد که تمام گزینه ها را توضیح بدهد با تمام زیر مجموعه هایشان :11:

سلام دوست عزیز

جواب این سوال را می دانید:11:

nelahe
19-11-2010, 16:54
سلام دوستان عزیز

یک سوال چطور وقتی فایلی را پی دی اف می کنیم شماره صفحات در پی دی اف بماند بعضی اوقات وقتی فایل وردی را پی دی اف می کنم، در فایل پی دی اف شماره صفحه ندارد نمی دونم چرا در بعضی فایل ها این اتفاق می افتد:11:

nelahe
19-11-2010, 18:21
سلام دوست عزیز

چطور یک فایل پی دی اف رو با چند فایل کوچکتر تقسیم کنیم

مثلًا بگوییم از این صفحه تا آن صفحه یک فایل شود و از فلان صفحه تا بهمان صفحه یک فایل دیگر:11:

alireza1411
21-11-2010, 21:01
سلام دوست عزیز

جواب این سوال را می دانید:11:

من قرار نبود پست بدم ها !!!! :31::31:

مرجع که نه ولی همین طوری ور برین معلومه چی به چیه ها !!! البته من کامل نمیدونم ...

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

سلام دوستان عزیز

یک سوال چطور وقتی فایلی را پی دی اف می کنیم شماره صفحات در پی دی اف بماند بعضی اوقات وقتی فایل وردی را پی دی اف می کنم، در فایل پی دی اف شماره صفحه ندارد نمی دونم چرا در بعضی فایل ها این اتفاق می افتد:11:

فکر کنم تنظیمات فایلتون فرق داره. تو یه فایل ورد دیگه که درست شماره ها میاد کپی پیست کنید و بزنید پرینت شاید جواب بده و اگه این جوری بود معلومه که مشکل از فایل وردتون بوده یعنی تنظیماتش مشکل داشته.

مثلا اندازه صفحه یا مارجین ها و ... اما من خودم با این مشکل تا به حال روبرو نشدم. تو وب سرچ کنید شاید چیزی پیدا کردین.

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

سلام دوست عزیز

چطور یک فایل پی دی اف رو با چند فایل کوچکتر تقسیم کنیم

مثلًا بگوییم از این صفحه تا آن صفحه یک فایل شود و از فلان صفحه تا بهمان صفحه یک فایل دیگر:11:

فایل پی دی اف رو با مثلا آکروبات ریدر باز کنید یا برنامه های دیگه ... فرق زیادی نداره.
بعد بزنید پرینت.
پرینتر رو بزارید روی همون آدوب رایتر یا پی دی اف سازیهای دیگه مثل novaPDF و غیره که باز زیاد فرقی نمیکنه. با هرکدوم راحتین همون رو استفاده کنید.

بعد که زدین پرینت تنظیمات پرینت باز میشه. همون صفحه ای که پرسیدین گزینه هاش چیه و معنیش چیه ... اونجا یه گزینه داره نوشته که کدوم صفحات رو میخواین پرینت کنید ؟ اونجا بزارین رو گزینه آخر که میشه دو تا عدد وارد کرد.

بزنید 1-15 میشه صفحات 1 تا 15 و به همین شکل باقی بخش ها رو میشه پرینت کرد.:31: یعنی فایلهای پی دی اف جداگونه درست کرد.

:11::11::11::11:

mobin
27-11-2010, 09:36
سلام. من 2 فايل pdf فارسي دارم و ميخوام از اون پرينت بگيرم ولي گزينه پرينت در نرم افزار pdf غير فعاله . آيا راهي وجود داره بتونم پرينت بگيرم؟
البته در فايلهاي ديگه pdf اين گزينه فعاله ولي اين يكي...

AOM
11-12-2010, 15:10
من باnitroخواستم تبديل pdfبهwordكنم به ترتيب ارور هاي زير رو داد:

دوستان كمك كنن

nelahe
04-02-2011, 19:42
سلام دوستان یک سوال داشتم و اون اینکه چرا وقتی یک فایل ورد رو به پی دی اف تبدیل می کنیم، حاشیه صفحات زیاد می شود (وقتی پرینت گرفتم) دیدم این اتفاق می افتد:11:

koroshfe
14-02-2011, 20:00
کاری ترین سوال:
چجوری یه فیال pdf درست کنیم؟:31:
با تشکر

Ship Storm
14-02-2011, 20:49
کاری ترین سوال:
چجوری یه فیال pdf درست کنیم؟:31:
با تشکر

ساده ترین روش با Microsoft Word ورژن 2007 به بالا شما یک سند رو آماده میکنی و بعد از طریق Save As بصورت PDF ذخیره میکنید

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

سلام دوستان یک سوال داشتم و اون اینکه چرا وقتی یک فایل ورد رو به پی دی اف تبدیل می کنیم، حاشیه صفحات زیاد می شود (وقتی پرینت گرفتم) دیدم این اتفاق می افتد:11:

شما تنظمبات حاشیه ای صفحات رو تو ماکروسافت ورد دقیق انجام دادی که کل صفحه رو شامل بشه و از حاشیه های اطراف نهایت استفاده رو ببره؟

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

سلام. من 2 فايل pdf فارسي دارم و ميخوام از اون پرينت بگيرم ولي گزينه پرينت در نرم افزار pdf غير فعاله . آيا راهي وجود داره بتونم پرينت بگيرم؟

البته در فايلهاي ديگه pdf اين گزينه فعاله ولي اين يكي...

احتمالا سکوریتی که روی این فایل ها تنظیم شده طوری هست که اجازه چاپ رو ندادن بهش
با نرم افزار Nitro PDF Professional امتحان کنید چون تو این زمینه از قوی ترین نرم افزار ها محسوب میشه

koroshfe
17-02-2011, 13:56
یعنی دقیقا چجوری و با کدوم فرمت ذخیره کنم؟
با تشکر

elcboy
24-02-2011, 19:51
با سلام
می خواستم ببینم که برای برداشتن پسوردهای یک فایل پی دی اف که شامل owner password و user password
است نرم افزار یا راهی هستش؟
من از نرم افزارهای زیر استفاده کردم ولی تو همشون باید پسورد ورودی وارد می کردی
1_Advanced PDF Password Remover v5.0
2_PDF Password Remover 3.12
3_PDF Password Unlocker v4.0
4_AP PDF Password Recovery 3.1.0
5_A-PDF Restrictions Remover
6_A-PDF Password Security
7_...

reza,n
24-02-2011, 22:09
با سلام:
لطفا" کاملترین و بهترین مبدل که توانایی تبدیل فایلهای آفیس به pdf , عکس و.... و همچنین بالعکس رو داشته باشه معرفی کنید.
با سپاس
رضا

Masоud
27-02-2011, 19:28
با سلام:
لطفا" کاملترین و بهترین مبدل که توانایی تبدیل فایلهای آفیس به pdf , عکس و.... و همچنین بالعکس رو داشته باشه معرفی کنید.
با سپاس
رضا

سلام

این رو باید در انجمن درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح میکردید.

برای تبدیل ورد به PDF :

Word to PDF Converter 3.0
Sonic PDF Creator 2.0
َAdobe Acrobat 9 به بالا

برای تبدیل PDF به ورد فارسی ، هنوز هیچ نرم افزاری نتونسته این کارو درست انجام بده.

موفق باشید :40:

manli7
07-03-2011, 13:54
سلام دوستان من انجمن سوال هاي pdf پيدا نكردم واسه همين اينجا تاپيك زدم

معذرت

من مي خوام تو pdf يه متن رو كپي كنم امكانش هست؟ چطوري؟

ممنون

Masоud
07-03-2011, 13:57
سلام دوستان من انجمن سوال هاي pdf پيدا نكردم واسه همين اينجا تاپيك زدم

معذرت

من مي خوام تو pdf يه متن رو كپي كنم امكانش هست؟ چطوري؟

ممنون

سلام

قبلا" جوابتون رو دادند :

nelahe
15-03-2011, 12:08

سلام دوستان

به علاوه سوال بالا که قبلاً پرسیدم یک سوال دیگه هم داشتم

2- چطور چند فایل Pdf مجزا را به یک فایل تبدیل کنیم

3- چرا وقتی فایل ورد تبدیل به پی دی اف می شود حاشیه صفحات زیاد می شود

ashkan1360
18-03-2011, 03:46
دو سوال دوستان
با چه برنامه ای میشه فونت فارسی رو توی pdf تغییر فونت داد؟
برنامه ای هست که با ساپورت از فارسی pdf رو تبدیل کنه به doc ? (فونت ها به هم نریزه)

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:44 AM ----------

سلام دوستان

به علاوه سوال بالا که قبلاً پرسیدم یک سوال دیگه هم داشتم

2- چطور چند فایل Pdf مجزا را به یک فایل تبدیل کنیم

3- چرا وقتی فایل ورد تبدیل به پی دی اف می شود حاشیه صفحات زیاد می شود

2-با اکروبات پروفشنال از گزینه combine استفاده کن
3-قبل از پرینت حاشیه هات رو تنظیم کن
من که تنظیم میکنم و زیاد هم نمیشه

nelahe
19-03-2011, 11:37
دو سوال دوستان
با چه برنامه ای میشه فونت فارسی رو توی pdf تغییر فونت داد؟
برنامه ای هست که با ساپورت از فارسی pdf رو تبدیل کنه به doc ? (فونت ها به هم نریزه)

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:44 AM ----------

2-با اکروبات پروفشنال از گزینه combine استفاده کن
3-قبل از پرینت حاشیه هات رو تنظیم کن
من که تنظیم میکنم و زیاد هم نمیشه

یعنی حاشیه رو در pdf تنظیم کنم چطوری؟

ashkan1360
19-03-2011, 19:34
یعنی حاشیه رو در pdf تنظیم کنم چطوری؟

قبل از تبدیل به pdf توی word تنظیم margin ها رو انجام بده
یا وقتی اومد تو pdf با acrobat pro خاشیه ها رو بزن (ctrl+shift+T)

farhad61
20-03-2011, 07:13
سلام
سال نو مبارک
من یه نرم افزار ویرایش pdf میخام که حجم کمی داشته باشه بشه به راحتی و بایک کلیک فایل pdf ساخت و بشه صفحات pdf رو بهم بچسبونه و چند فایل رو توی یه فایل جمع کنه و یه فایل جدید بسازه
درحال حاضر از برنامهperprint برای تبدیل به pdf استفاده میکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

hossein00128
27-03-2011, 17:47
سلام میشه یه عکس رو از حالتpdfخارج کرد وبه image تبدیل کرد
متشکرم

Masоud
27-03-2011, 19:03
سلام میشه یه عکس رو از حالتpdfخارج کرد وبه image تبدیل کرد
متشکرم

سلام

به 2 صورت میتونید این کار رو انجام بدید :

1. استفاده از نرم افزار زیر که به راحتی این کار رو انجام میده :

PDF Image Extraction Wizard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. میتونید روی عکس کلیک چپ کنید . سپس Ctrl+C رو بگیرید و بعدش نرم افزار Paint رو باز و عکس رو Paste و Save کنید.

nazanin66
28-03-2011, 08:52
سلام
من وقتی فایل پی دی اف رو به ورد تبدیل می کنم همه ی نوشته وارونه ی جانبی میشه...چی کار کنم درست بشه؟
با تشکر
:11:

bane_soheil
28-03-2011, 12:20
این کانورترها برای متنهای فارسی کار نمی کنند و تا حالا برای کانورت زبان فارسی (pdf to doc )نرم افزاری ساخته نشده

nazanin66
28-03-2011, 21:16
سلام
من از نرم افزار خاصی استفاده نمی کنم....یک سایت هست به اون میدم و اون برام تبدیل می کنه بعضی اوقات خیلی خوبه و متن بهم نمیریزه اما بعضی اوقات به هم میریزه.
مرسی
شاد باشید.
:11:

majid-ar
29-03-2011, 19:57
سلام.

من یه فایل ورد دارم که توش هاپر لینک هست. موقعی که با ادوب یا ابزار خود ورد خروجی پی دی اف میگیرم justify نمیکنه، در حالی که توی ورد هست

از ابزاری که میاد تو قسمت پرنتر justify مشکلی نداره، ولی اوجا هاپر لینک رو از بین میبره.

متن فایل هم از وب کپی شده ولی قبل کپی کردن همه رو ابردن تو فایل تکس بعد بردم تو ورد.

کسی میدونه چطوری این مشکل justify رو حل کنم بدون اینکه هاپر لینک از بین بره؟

nelahe
11-04-2011, 11:22
سلام دوستان

من برنامه Foxit pdf editor دانلود کردم

از گزینه document- import

یکی یکی pdf ها رو باز می کنم و ok می کنم

میخواستم امکانش یک جا pdf ها رو باز کنم

چون تعدادشون زیاده و باید یک فایل بشوند

Dew Drop
12-04-2011, 06:30
سلام دوستان

من برنامه Foxit pdf editor دانلود کردم

از گزینه document- import

یکی یکی pdf ها رو باز می کنم و ok می کنم

میخواستم امکانش یک جا pdf ها رو باز کنم

چون تعدادشون زیاده و باید یک فایل بشوند

سلام
من برای cut و join کردن فایلهای pdf از نرم افزار Tipard pdf joiner , tipard pdf cutter استفاده می کنم
که هر چند تا فایل pdf رو می تونید add کنید و اونا رو به هم وصل کنید.

nelahe
12-04-2011, 11:40
سلام
من برای cut و join کردن فایلهای pdf از نرم افزار Tipard pdf joiner , tipard pdf cutter استفاده می کنم
که هر چند تا فایل pdf رو می تونید add کنید و اونا رو به هم وصل کنید.

یه عکس از گزینه مربوط به یکی کردن یا جدا کردن فایل ها در این نرم افزار می گذارید ممنونم

Dew Drop
12-04-2011, 18:39
یه عکس از گزینه مربوط به یکی کردن یا جدا کردن فایل ها در این نرم افزار می گذارید ممنونم

post98
06-05-2011, 19:03
با سلام به تمامی دوستان

دوستان من یه pdf رنگی دارم می خوام به سیاه و سفید تبدیلش کنم بعد پرینتش کنم در ضمن عکس های رنگی هم داخلش هست که می خوام کل pdf سیاه وسفید بشه ؟

ممنون

Rahpooyan
06-05-2011, 21:39
خوب با یک پرینتر سیاه و سفید پرینت بگیر .
اگر هم پرینتر رنگی داری احتمالا در قسمت تنظیمات پرینتر گزینه ای برای پرینت سیاه و سفید باشد

saeidsafaei
10-05-2011, 17:11
سلام دوستان
اگر سوالم تکراری بود ببخشید

من یک سری برکه داشتم به زبان انگلیسی که اسکن کردم
می خواستم بدونم برنامه ای هست که بتونم متنش رو استخراج کنم
آخه از چندین برنامه استفاده کردم اما مشکل اینجاست که بصورت عکس وارد ورد میشه نه تکست
لطفا کمکم کنید

Dew Drop
10-05-2011, 22:06
سلام دوستان
اگر سوالم تکراری بود ببخشید

من یک سری برکه داشتم به زبان انگلیسی که اسکن کردم
می خواستم بدونم برنامه ای هست که بتونم متنش رو استخراج کنم
آخه از چندین برنامه استفاده کردم اما مشکل اینجاست که بصورت عکس وارد ورد میشه نه تکست
لطفا کمکم کنید

سلام

Readiris | تبدیل نوشته فارسی تو عکس به متن

saeidsafaei
10-05-2011, 22:58
مرسی عزیز
راستی متنم انگلیسی هستش ها ... فرقی نداره؟

ask_bl
10-05-2011, 23:00
مرسی عزیز
راستی متنم انگلیسی هستش ها ... فرقی نداره؟
اتفاقا نقطه قوت نرم افزار روی انگلیسی است

marmoolake
12-05-2011, 08:45
من یه مشکلی دارم در آکروبات ریدر 8
وقتی متنی رو میخوام از آکروبات کپی کنم ارور میده.مثل عکس زیر:
یعنی یک پیغام خطاست که هربار باید اوکی بزنم تا بره
و این خسته کننده است
ممنون از پاسخی که خواهید داد

milad_takjoo
17-05-2011, 23:45
سلام.من یه pdf فارسی دارم که میخوام ورد کنم..که فونت ایناش به هم نخوره....
ممنون

Dew Drop
18-05-2011, 06:23
سلام.من یه pdf فارسی دارم که میخوام ورد کنم..که فونت ایناش به هم نخوره....
ممنون

سلام
متاسفانه مبدلهای PDF به ورد فارسی رو ساپورت نمی کنن...
PDF Grabber رو یه بار امتحان کنید,در مقایسه تقریباً بد جواب نمیده !!!

basketball
01-06-2011, 10:25
سلام عزیز!
من یک پی دی اف کتاب میگیرم، کتابی که تایپ شده است نه اسکن شده! و وقتی پرینت میگیرم روی آ 5 خیلی متن جمع و فشرده میشه و ریز میشه! فشرده میشه در کل!
اینقدر متن فشرده شده که یک کتاب جیبی اندازه فونتش دو برابر این میشه!
حالا وقتی روی آ 4 میزنم بهتر میشه!
حالا سوالم اینه، میتونم سایز پی دی اف کتاب رو تو تنظیماتش به آ 5 تغییر بدم؟

Dew Drop
02-06-2011, 17:18
سلام عزیز!
من یک پی دی اف کتاب میگیرم، کتابی که تایپ شده است نه اسکن شده! و وقتی پرینت میگیرم روی آ 5 خیلی متن جمع و فشرده میشه و ریز میشه! فشرده میشه در کل!
اینقدر متن فشرده شده که یک کتاب جیبی اندازه فونتش دو برابر این میشه!
حالا وقتی روی آ 4 میزنم بهتر میشه!
حالا سوالم اینه، میتونم سایز پی دی اف کتاب رو تو تنظیماتش به آ 5 تغییر بدم؟

سلام
یه نرم افزاری هست به نام Apex pdf page resizer با اون می تونید این کار رو انجام بدید. من نسخه Trial این نرم افزار رو دیدم که انجام میداد ولی یه واترمارک برای هر صفحه میزاشت,نمی دونم کرکی براش پیدا میشه یا نه!!!
می تونید یه بار امتحان کنید.