PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

صفحه ها : 1 [2] 3

nekooee
29-06-2011, 07:18
سلام
دوستان من وقتی متن یک pdf رو کپی میکنم تبدیل به علامت سوال میشه. فونت bnazanin هم همراش embded هست. نه به صورت دستی میشه کپی کرد و نه با برنامه هایی که معرفی کردید

همش تمام نوشته ها تبدیل به حروف ناخوانا میشه

میشه راهنمایی کنید؟

ANOD
04-07-2011, 14:32
سلام فایل های pdf قبلا اجرا می شدن ولی هالا نمیدونم چرا بعضی از اونا اجرا نمیشن برام پیام میده there wasnan error opening thisndocumekt.nthenpathndoesnnot exist.مشکل کجاست چی کنم؟

De through De
05-07-2011, 00:34
سلام.

فکر می کنم اسم فایلهای pdf یا فولدر مربوط به آنها با کاراکترهای فارسی هست. اسم اونها را با کاراکترهای انگلیسی بنویسید و مسئله را چک کنید.

ask_bl
05-07-2011, 05:30
»» عنوان تاپیک رو متناسب با مشکل انتخاب کنین
عنوان ویرایش شد

ashkan1360
22-07-2011, 15:19
سلام
فرض کنید یه کتاب چند صد صفحه ای pdf داریم که اسکن شده یه کتاب هست
این کتاب رو باز کردن و روی اسکنر گذاشتن و اسکن کردن به صورتیکه توی هر صفحه فایل pdf دو تا صفحه کتاب هست (یکی راست و یکی چپ)
اگه بخواهیم این نوع فایل pdf رو روی صفحه ebook reader بخونیم خیلی سخته
ولی اگه بشه کاری کرد که توی هر صفحه pdf یه صفحه کتاب باشه عالی میشه
نظری دارین که چطوری این کار رو بکنیم
با ابزاری مثل split هم به نتیجه نرسیدم
اگه منظورم رو درست متوجه نشدید فایل ضمیمه رو نگاه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ashkan1360
22-07-2011, 15:28
سلام
چطور یه فایل PDF رو از حال secure بودن در بیاریم ؟
البته کارهای زیر رو انجام دادم و به نتیجه نرسیدم :
یه print ازش بگیریم با یه برنامه مثل PDF factory (نمیشه به دلیل اینکه گزینه print در حال not allowed است)
با برنامه ای مثل PDF password cracker pro از قفل بودن درش بیاریم (نمیشه چون روش رمز گذاشتن و باید چند سال کامپیوترم رو بذارم تا رمز رو حدس بزنه)

توضیح اخلاقی : کار بد یا سوء استفاده از اون فایل نمی خوام بکنم فقط از حالت secure در بیاد تا بتون کادر دورش رو حذف کنم و راحت تو reader بخونمش

gis0o0
31-07-2011, 16:26
سلام

من از آروبات ريدر 10 استفاده مي كنم . فايلهاي pdf ي رو كه با اون وا مي كنم موقع پرينت ، فونتها فشرده ميشه . ولي رو

سيستم فونت نرماله. با آكروبات 6 و 8 همچي اتفاقي نميفته !

مرسي از جوابتون :11:

nelahe
03-08-2011, 11:07
سلام

چطور باید بدونم سایز کاغذ اون پی دی اف چی است

2- چطور حالا سایزش برگه های پی دی اف شده هر چه که بود اون ها را در سایز دلخواه مثلاً آچهار پرینت بگیریم

Dew Drop
05-08-2011, 05:07
سلام

چطور باید بدونم سایز کاغذ اون پی دی اف چی است

2- چطور حالا سایزش برگه های پی دی اف شده هر چه که بود اون ها را در سایز دلخواه مثلاً آچهار پرینت بگیریم

سلام
این پست رو ببینید به دردتون میخوره

nelahe
06-08-2011, 11:03
سلام
یه نرم افزاری هست به نام Apex pdf page resizer با اون می تونید این کار رو انجام بدید. من نسخه Trial این نرم افزار رو دیدم که انجام میداد ولی یه واترمارک برای هر صفحه میزاشت,نمی دونم کرکی براش پیدا میشه یا نه!!!
می تونید یه بار امتحان کنید.

میگم لینک دانلود دارید

من تو گوگل می زنم تو سایت های خارجی میاره (که من اصلاً لینک دانلود پیدا نمی کنم :31:)

تو سایت های فارسی نمی یاره نمی دونم چرا

با اینکه می نویسم دانلود برنامه .....

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

چطور میشه سایزش رو فهمید

MIG
06-08-2011, 11:50
سلام
من از PDFfactory استفاده میکنم اما پی دی اف هایی که ایجاد کرده عددها و شماره صفحات رو به انگلیسی تغییر داده در حالیکه تو فایل ورد به صورت فارسی نوشته شدن. چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

Dew Drop
07-08-2011, 22:14
سلام
من از PDFfactory استفاده میکنم اما پی دی اف هایی که ایجاد کرده عددها و شماره صفحات رو به انگلیسی تغییر داده در حالیکه تو فایل ورد به صورت فارسی نوشته شدن. چطوری این مشکل رو رفع کنم؟[/
QUOTE]

سلام
وقتی با خود ورد تبدیل می کنید هم این مشکل رو دارید؟
از نرم افزارهای دیگه مثل Nitro استفاده کنید.ببینید باز هم همین مشکل هست؟!

[QUOTE=nelahe;6334045]میگم لینک دانلود دارید

من تو گوگل می زنم تو سایت های خارجی میاره (که من اصلاً لینک دانلود پیدا نمی کنم :31:)

تو سایت های فارسی نمی یاره نمی دونم چرا

با اینکه می نویسم دانلود برنامه .....

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

چطور میشه سایزش رو فهمید

سلام
ببینید من تو پست قبلی هم گفتم من نتونستم کرکی براش پیدا کنم,نسحه demo هستش
البته تبدیل می کنه ولی یه واترمارک میزاره !
از اینجا میتونید دانلود کنید.

iran2008
23-08-2011, 11:01
سلام
همگی خسته نباشید

بنده یک پروژه ترجمه فیزیک دارم که PDF هست ،
حال برای تایپ فرمول هاش نمیدونم راه اساسی چیه !
راهی نیست که بشه فرمول ها رو از PDF ببرم توی Word ؟

نمونه فرمول ها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از خود pdf مستقیم کپی میکنم و توی word میبرم ، اما بعضی جاهاش رو درهم برهم میکنه .

اگه یه راهی میدونین که بشه بدون مشکل این کارا رو کرد خوب میشه .
من خودم برنامه تبدیل به word هم دارم ، اما خوب اونم که تبدیل میکنه فرمول ها رو قاطیشون میکنه .

بچه ها خیلی مهمه !
مرسی از همه

aaeiria
31-08-2011, 11:03
سلام
یه فایل pdf دارم که حتما باید بخونمش. اما وقتی بازش می کنم با پیغام زیر مواجه میشم:
و نوشته ها مثل چیزیه که تو عکس می بینید.
فونت b nazanin bold رو هم دارم اما نمی دونم مشکل کار کجاست. خواهش می کنم کمکم کنید.

Dew Drop
31-08-2011, 11:40
سلام
با Ctrl + A همه متن رو انتخاب کنید
بعد رو متن کلیک راست کنید و Copy و بعد تو Notepad پیست کنید.

trinitron
07-09-2011, 12:06
با سلام
بنده از آکروبات ریدر 9 استفاده می کنم ولی برخی پی دی اف های انگلیسی هستند که نمایش داده نمی شوند. که سه مورد از آنها را آپلود نموده ام به عنوان مثال پی دی اف شماره 1 فقط صفحه اولش نمایش داده نمی شود. شماره 2 صفحه در میان نمایش داده نمی شود و شماره 3 هیچ کدام از صفحاتش نشان داده نمی شود.(ویندوز سون 32 بیت)
چنانچه مشکل از فونت هست لطفا فونت مناسب را معرفی کنید.
پی دی اف شماره 1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشماره 2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشماره3:

hosseinskandari
07-09-2011, 23:42
دوستان من یک گزارشکار کارآموزی دارم که PDF هستش میخوام به DOC تیدیلش کنم تا بشه ادیتش کرد.
قفل فایل PDF شو باز کردم و فوقتهاشم تو کامپیوتر دارم...از نرم افزارای زیادی استفاده کردم از جمله e-pdf to text
foxit---adobe acrobat writer--wondershare pdf to word---و شاید 10 تای دیگه از این نرم افزارا ولی هیچکدوم نتونستن تبدیل رو انجام بدن
فایل Pdf رو با حجم 960 KB میریزم دوستان اگه راهنمایی خاصی دارن ممنون میشم..کارم لنگشه

:20:

Three Star
07-09-2011, 23:54
دوستان من یک گزارشکار کارآموزی دارم که PDF هستش میخوام به DOC تیدیلش کنم تا بشه ادیتش کرد.
قفل فایل PDF شو باز کردم و فوقتهاشم تو کامپیوتر دارم...از نرم افزارای زیادی استفاده کردم از جمله e-pdf to text
foxit---adobe acrobat writer--wondershare pdf to word---و شاید 10 تای دیگه از این نرم افزارا ولی هیچکدوم نتونستن تبدیل رو انجام بدن
فایل Pdf رو با حجم 960 KB میریزم دوستان اگه راهنمایی خاصی دارن ممنون میشم..کارم لنگشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:20:
دوست عزیز فکر میکنم تنها راه استفاده از نرم افزارهایی مثل ABBYY FineReader یا Readiris که دارای هوش مصنوعی هستند و از تکنولوژی OCR پشتبانی میکنن. (نسخه ME نرم افزار Readiris از زبان فارسی پشتیبانی میکنه)

Carl
08-09-2011, 01:37
سلام..
این فایل رو دانلود و نصب کنید؛ مشکل باید حل شه:

hosseinskandari
08-09-2011, 05:38
مشکل دیگه اینه که 4 تا readiris corporate 12 ME دانلود کردم هیچکدوم تو tab هاشون و تو آپشناشون فارسی یا حتی عربی نمیاد...نمیدونم چکارشه.....:41:

trinitron
08-09-2011, 09:22
سلام..
این فایل رو دانلود و نصب کنید؛ مشکل باید حل شه:

موقع نصب فایا این ارور را می دهد:
the installer requires adobe reader X installed on your system. please install adobe reader X before running this installer.
در صورتی که adobe reader 9 روی سیستم بنده نصب است.
همچنین دوباره adobe reader 9 را یونستال و دوباره اینستال کردم ولی توفیقی حاصل نشد.

Carl
08-09-2011, 13:51
آخرین ورژن Adobe Reader رو نصب کن؛ ورژن 10 که اسمش شده Adobe Reader X (حرف X رومی = 10)

R.Karaj
13-09-2011, 13:16
دوست عزیز سلام

وقتی فایل pdf باز کنی و CTRL+ P رو برای پرینت بزنی قسمت پایین سمت چپ پنجره یه گزینه به نام Print As Grayscale وجود داره که این پرینتو به صورت خاکستری میگیره

امیداورم مشکلت حل شده باشه

R.Karaj
14-09-2011, 13:08
دوستان کسی نمیدونه چطور میشه فایلهای pdf رو به صورت آیینه ای یا horizontal چاپ کرد؟

دوست عزیز سلام

برای چاپ محتویات فایل pdf به صورت افقی باید بعد از زدن ctrl+ p و وارد شدن به پنجره print دگمه properties مربوط به انتخاب پرینترو بزنی و در قسمت orientation گزینه landscape رو انتخاب کنی

امیدوارم مشکلت حل بشه

R.Karaj
14-09-2011, 13:12
سلام
من یه مشکل دارم با پی دی اف کردن یه فایل ورد!

پروژم رو تایپ کردم (تو ورد ایکس پی ) کلی فرمول داره که با مث نوشتمشون. حالا وقتی پی دی اف می کنمش ( چه با و چه با Acrobat Distiller/ Jaws PDF Creator ) فرمول ها یه جوری بهم میریزه! یعنی بعضی کاراکترها مثل علامت مساوی یا ضرب یکم جلو تر از جایی که باید، قرار می گیره و میره توی عدد یا کاراکتر بعدی!!!

لطفاً راهنماییم کنید:20:

دوست عزیز سلام

میخای برنامه تبدیل pdf factory یا win2pdf رو نصب کن با اونا هم امتحان کن

امیدوارم مشکلت حل بشه

nelahe
15-09-2011, 08:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آکروبات 8 پیش فرض باشد
سلام من هم آکروبات 5 رو دارم و هم 8 رو

چطور می تونم 8 رو پیش فرض بگذارم

چون وقتی فایلی که آدرسش را در نوار ابزار می زنم و باید با آکروبات باز شود با 5 باز می شود و چون ورژنش پایین است نمی تواند بازش کند چکار باید کرد

Ship Storm
15-09-2011, 10:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آکروبات 8 پیش فرض باشد
سلام من هم آکروبات 5 رو دارم و هم 8 رو

چطور می تونم 8 رو پیش فرض بگذارم

چون وقتی فایلی که آدرسش را در نوار ابزار می زنم و باید با آکروبات باز شود با 5 باز می شود و چون ورژنش پایین است نمی تواند بازش کند چکار باید کرد
شما آکروبات جچدیده رو باز کن و عد از منوی view گزینه performance رو بزن و از تب general گزینه select default pdf handler رو انتخاب کنید و تنظیمات مورد نظر رو اعمال کنید

nelahe
18-09-2011, 08:09
شما آکروبات جچدیده رو باز کن و عد از منوی view گزینه performance رو بزن و از تب general گزینه select default pdf handler رو انتخاب کنید و تنظیمات مورد نظر رو اعمال کنید

سلام دوست عزیز

آکروبات 8 رو باز کردم اما منوی view گزینه performance رو نداره

S0R3N4
20-09-2011, 17:28
دوستان عزيز
تفاوت اصلي ADobe Acrobat و Adobe Reader در چيه؟؟؟

nelahe
21-09-2011, 09:39
دوستان عزيز
تفاوت اصلي ADobe Acrobat و Adobe Reader در چيه؟؟؟

سلام

ADobe Acrobat برای خواندن و ساخت و ویرایش فایل های پی دی اف به کار می ره و یک پرینت مجازی به پرینت ها اضافه می شه برای ساخت پی دی اف (خروجی پی دی اف از فایلمون بگیریم)

ولی Adobe Reader فقط برای خواندن و باز کردن فایل های پی دی اف کاربرد داره

معرق
23-09-2011, 05:01
سلام

اکروبات ریدر9 دارم
میشه طوری تنظیمش کرد که وقتی کتابی را تا هر صفحه ای خواندیم و بستیم ، موقعی که فایل همان کتاب را مجدد باز می کنیم ادامه اش بیاید؟

سپاس

Ship Storm
23-09-2011, 07:04
سلام دوست عزیز

منوی Edit رو ملاحظه کنید

Dew Drop
23-09-2011, 12:17
سلام

اکروبات ریدر9 دارم
میشه طوری تنظیمش کرد که وقتی کتابی را تا هر صفحه ای خواندیم و بستیم ، موقعی که فایل همان کتاب را مجدد باز می کنیم ادامه اش بیاید؟

سپاس

سلام
بله میشه,برای اینکار نیاز به یه پلاگین هست
از ضمیمه می تونید دانلودش کنید,بعد از اینکه دانلود کردید این فایل رو
تو ویندوز xp تو این مسیر

C:\Documents and Settings\User Name\Application Data\Adobe\Acrobat\9.0\JavaScripts

و برای سون و ویستا تو این مسیر

C:\Users\User Name\AppData\Roaming\Adobe\Acrobat\9.0\JavaScripts

قرار بدید,بعد اکروبات ریدر رو باز کنید,می بینید که تو منوی Tools گزینه Bookmark اضافه شده
تو هر صفحه ای که می خواید بمونه bookmark This page رو بزنید,دفعه بعد که باز می کنید از این قسمت
Go To Bookmark رو بزنید.

jafar_palideh
25-09-2011, 12:33
سلام به همگی
من یه فایل پی دی اف دارم که میخوام به ورد تبدیلش کنم ولی عجق وجق نشون میده
هرکاری کردم نشد.از نرم افزارهای زیر هم استفاده کردم ولی نشد
Soda PDF Professional v1.2.89.533
nitro_pdf_professional6_ocr
FppPro251
Adobe Acrobat 7.0 Professional TryOut
PdfGrabber 6.0
دوستان من فایل رو آپلو کردم اگه کسی تونست کمکی کنه ممنون میشم

Dew Drop
25-09-2011, 13:02
سلام به همگی
من یه فایل پی دی اف دارم که میخوام به ورد تبدیلش کنم ولی عجق وجق نشون میده
هرکاری کردم نشد.از نرم افزارهای زیر هم استفاده کردم ولی نشد
Soda PDF Professional v1.2.89.533
nitro_pdf_professional6_ocr
FppPro251
Adobe Acrobat 7.0 Professional TryOut
PdfGrabber 6.0
دوستان من فایل رو آپلو کردم اگه کسی تونست کمکی کنه ممنون میشم

سلام
فایل شما فارسیه و تبدیل Pdf فارسی به ورد با نرم افزارهای کانورت میشه گفت غیر ممکنه
(چون این نرم افزارها فارسی رو ساپورت نمی کنن)
می تونید از نرم افزار Readiris (تبدیل عکس به متن)استفاده کنید که این نرم افزار دارای هوش مصنوعی هستش و از تکنولوژی OCR پشتیانی میکنه.
البته این هم به طور کامل تبدیل نمی کنه و گهگاه خطاهایی داره!!!

nelahe
10-10-2011, 17:58
نقل قول:
نوشته شده توسط nelahe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوست عزیز

منوی Edit رو ملاحظه کنید

سلام این را به من می گید

nelahe
12-12-2011, 09:24
سلام

چند سوال یعنی چند نرم افزار می خواستم

1- روی پی دی اف قفل بگذارد

2- برعکس بالایی عمل کند (قفل را بردارد)

3- پرینت را در پی دی اف قفل کند
4- برعکس بالایی
5- یک پی دی اف به دستم رسید ابتدای ورود به آن رمز می خواست رمز را می زدم پرینتش باز بود ولی وقتی به قسمت پراپرتیز می رفتم در قسمت security بعضی از گزینه ها را جلوش allow و بعضی را not allow نوشته چطور می توان این کار را انجام داد
6- مورد بالا را کنسل کرد

poloton7
14-12-2011, 21:50
سلام--
من نرم افزار win2 pdf را نصب کردم وقتی من از یک صفحه به صورت مجازی پرینتر می گیرم با این نرم افزار فایلهای فلش را تبدیل نمی کنم --نوشته بزرگ هستند-- دقیقا مثل صفحه اصلی سایت تبدیل به pdf نمی کند چکار کنم

nelahe
19-12-2011, 12:04
سلام

چقدر سوت و کوره

joibari2
27-12-2011, 15:10
یه برنامه می خوام که بشه پی دی اف landscape رو به portrait تبدیل کرد؟

Ship Storm
27-12-2011, 15:16
یه برنامه می خوام که بشه پی دی اف landscape رو به portrait تبدیل کرد؟

نرم افزار Foxit PhantomPDF

joibari2
27-12-2011, 15:22
نرم افزار Foxit PhantomPDF
با nitro pdf نمیشه؟کجاش باید برم؟

Ship Storm
27-12-2011, 19:03
با nitro pdf نمیشه؟کجاش باید برم؟

من در حال حاضر اون نرم افزار رو نصب ندارم روی سیستم دقیق اطلاع ندارم این قابلیت رو داره یا نه ولی Nitro PDF نرم افزار خیلی خوب و کاملی هست باید داشته باشه تو منوی View دنبال این مورد بگردید
اما تو نرم افزار Foxit PhantomPDF
منو view و بعد گزینه Rotate View ر باید بزنید

light
27-12-2011, 19:14
یکی از دوستام گفت یه نرم افزار پیدا کرده که pdf فارسی رو تبدیل به word میکنه ،
میگه 100 صفحه رو تو چند ثانیه کرد

nelahe
05-01-2012, 09:10
سلام چطور عکس های موجود در یک پی دی اف را خارج کنیم

GOLI87
05-01-2012, 14:02
سلام چطور عکس های موجود در یک پی دی اف را خارج کنیم

سلام
از نرم افزاری که توی این آدرس گذاشتن استفاده کنین

shahab_f
17-01-2012, 12:06
سلام.
من چند فایل pdf دارم که نوشته هاش قابل select کردن نیستند. یعنی از صفحات کتاب اسکن شده و pdf شدند. حالا من میخوام توی این فایل pdf سرچ کنم، که خب مسلما نمیشه. باید چیکار کنم؟
( readiris دارم، pdf رو باز نمیکنه. یک نرم افزار pdf to word دارم که اونم عین همون اسکن ها رو تبدیل به picture میکنه و میاره توی word (که به درد من نمی خوره، چون باز هم قابل سرچ نیست). )
من مشکلم اینه که میخوام درون محتوای pdf سرچ کنم.

فرهناز
01-02-2012, 20:13
سلام متن پی دی اف را که کپی می کنم و داخل ورد پست می کنم متن رابرعکس نشون میده چرا؟ البته قبلش نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد رانصب کرده بودم ولی بعد انیستال کردم. ممنون میشم کمکم کنید

Ship Storm
02-02-2012, 00:10
سلام متن پی دی اف را که کپی می کنم و داخل ورد پست می کنم متن رابرعکس نشون میده چرا؟ البته قبلش نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد رانصب کرده بودم ولی بعد انیستال کردم. ممنون میشم کمکم کنید

این موضوع بیشتر برمیگرده به مباحث مرتبط با ماکروسافت ورد
شما متنتون رو اگر انگلیسی هست باید Left-To-Right text direction کنید و اگر فارسی هست Right-To-Left text direction
گزینه مورد نظر رو با چپ چین و راست چین اشتباه نگیرید
شکل زیر رو دقت کنید

Ship Storm
02-02-2012, 00:22
سلام.
من چند فایل pdf دارم که نوشته هاش قابل select کردن نیستند. یعنی از صفحات کتاب اسکن شده و pdf شدند. حالا من میخوام توی این فایل pdf سرچ کنم، که خب مسلما نمیشه. باید چیکار کنم؟
( readiris دارم، pdf رو باز نمیکنه. یک نرم افزار pdf to word دارم که اونم عین همون اسکن ها رو تبدیل به picture میکنه و میاره توی word (که به درد من نمی خوره، چون باز هم قابل سرچ نیست). )
من مشکلم اینه که میخوام درون محتوای pdf سرچ کنم.

چون منبع شما تصویر بوده هیچ کاریش نمیشه کرد معمولا مخصوصا اگر فارسی باشه متنتون که سخت تر میشه
اگر انگلیسی باشه با نرم افزار های OCR احتمالا بتونید متن رو بصورت txt استخراج کنید
نرم افزار Readiris Corporate ادعا داره که میتونه این کار رو انجام بده ولی من خودم به شخصه تست نکردم

pedram_ashena
02-02-2012, 12:53
سلام من یک فایل ورد 2007 را که 150 صفحه است میخواهم تبدیل به pdfکنم. با چند نرم افزار امتحان کردم ولی ترتیب پاراگرافها و جداول به هم میخوره.نرم افزاری که فارسی را کامل ساپورت کنه و درست عین ورد خروجی بده پیشنهاد بدهید
لطفا

ممنون

Ship Storm
02-02-2012, 13:07
سلام من یک فایل ورد 2007 را که 150 صفحه است میخواهم تبدیل به pdfکنم. با چند نرم افزار امتحان کردم ولی ترتیب پاراگرافها و جداول به هم میخوره.نرم افزاری که فارسی را کامل ساپورت کنه و درست عین ورد خروجی بده پیشنهاد بدهید
لطفا

ممنون

سلام
نرم افزاری که فارسی رو کامل ساپورت کنه وجود نداره

pedram_ashena
03-02-2012, 12:37
سلام
نرم افزاری که فارسی رو کامل ساپورت کنه وجود نداره

:31: مرسی از سرعت عمل

پس نرم افزاری که مستقیم ورد را به عکس تبدیل کنه.تا بعد این عکس را پی دی اف کنیم.

یا قابل تحمل ترین پی دی اف ساز:21:

Ship Storm
03-02-2012, 14:04
:31: مرسی از سرعت عمل

پس نرم افزاری که مستقیم ورد را به عکس تبدیل کنه.تا بعد این عکس را پی دی اف کنیم.

یا قابل تحمل ترین پی دی اف ساز:21:

به نظر من این کار درستی نیست چون کیفیت کار میاد پایین چون عکسی که PDF بشه افت کیفیت داره
شما از نرم افزار Foxit PhantomPDF استفاده کن برای این منظور

shahab_f
21-02-2012, 10:55
دوستان من با کمک Foxit فایل pdf میسازم (از اسکنر). میخوام بدونم چطور میشه فایل رو به صورت Landscape اسکن کرد. یا اگه نمیشه، بعد از اینکه اسکن شد و سیو شد، چطور میشه rotate کرده و در همون حالت save اش کرد؟

poloton7
04-03-2012, 10:11
سلام--
من تعدادزیادی فایل pdf فارسی دارم می خواهم بضی از انها را پرینت بگیرم فونتهای انها درشت است وفاصله بین خط ها زیاد است می خواهم فونتها را کوچک وفاصله بین خطوط کم کنم از چه ویرایشکر وچطوری این کار انجام دهم-----متشکر

mrmr16
17-03-2012, 14:24
سلام

چند روز پیش نرم افزار آکروبات ریدر 10.1 رو نصب کردم و فایل های پی دی اف موجود در کامپیوتر به شکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شده نشون داده شد .

حالا فایل های پی دی اف به شکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر شکل دادن .

چطوری می شه به حالت اول یعنی شکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شده برشون گردوتد

آکروبات رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی شکل فایل های پی دی اف درست نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید .

axson
17-03-2012, 16:10
سلام بر شما
(به نظرم) دو تا دلیل میتونه داشته باشه:

نسخه قدیمی تره این نرم افزار روی سیستمتون نصبه
این نماد "ایکون" مربوط به نرم افزار دیگست (اونایی که شکلشون عوض شده، وقتی روشون کلیک میکنید، با چه نرم افزاری باز میشن؟)

mrmr16
17-03-2012, 17:57
دوست عزیز اولین نسخه بود که نصب کرده بودم و زمانی که روش کلیک می کردم با همون آکروبات ریدر باز می شد .

اما مشکل حل شد

برای آشنایی با آن به آدرس زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fforum%2Fthread110045.html%23post633920)

axson
18-03-2012, 14:47
دوست عزیز اولین نسخه بود که نصب کرده بودم و زمانی که روش کلیک می کردم با همون آکروبات ریدر باز می شد .

اما مشکل حل شد

برای آشنایی با آن به آدرس زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fforum%2Fthread110045.html%23post633920)
ممون که این ادرس دادی
البته از داخل سیستم عامل ویندوز (و بدون نیاز به نرم افزار) میشه نماد "ایکون" ها رو تغییر داد.
به هر حال خوشحالم که مشکل حل شد.

Mohammad Yek110
19-03-2012, 13:14
سلام
حدود 53 تا فایل PDF یه صفحه ای دارم که می خوام با هم یه فایل PDF پنجاه و سه صفحه ای بشن.
با چه برنامه ای و چگونه این کار رو انجام بدم؟
ممنون:11:

Ghaioom
19-03-2012, 14:24
A-PDF Merger

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF-a-pdf-merger-%25D9%2586%25D8%25B1%25D9%2585-%25D8%25A7%25D9%2581%25D8%25B2%25D8%25A7%25D8%25B1-%25D8%25A7%25D8%25AF%25D8%25BA%25D8%25A7%25D9%2585-%25D9%2581%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2584-pdf%2F)

در جای ------ بنویسید p30 download بدون فاصله.

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

Simpo PDF Merge & Split

در جای ----- asan download بنویسید بدون فاصله.

denzelmovie
05-04-2012, 22:39
سلام شبخیر

من یه فایل پی دی اف دارم فارسی میخام تبدیلش کنم به ورد چندتا نرم افزار امتحان کردم جواب نمیده فارسی رو ساپورت نکرد

حالا دوستان اگه اگه نرم افزاری که این کارو بکنه معرفی کنن ممنون میشم

یا یه راهی که این بشه این کار کرد

ممنون

max_3d
30-04-2012, 18:19
درود
فایل pdf دارم که وقتی بازش میکنی ارور نبود فونت مورد نظر رو میده فایل مربوطه در مورد مبحث ++c هست و متنها خراب نشان داده میشود
از یکی از سایتها فونت مربوطه lotusnormal رو دانلود کردم و داخل فولدر فونت در ویندوز کپی کردم ولی باز هم نشد عکسها رو ببینید

ارور مربوطه

اینم متن نبود فونت مربوطه

Dew Drop
30-04-2012, 21:30
سلام
تو فایل پی دی اف Ctrl + A رو بزنید و بعد کلیک راست و Copy
بعد Notepad یا ورد رو باز کنید و Paste کنید.
با این روش متن تو نت پد یا ورد نشون داده میشه.

max_3d
01-05-2012, 18:07
درود
فایل pdf دارم که وقتی بازش میکنی ارور نبود فونت مورد نظر رو میده فایل مربوطه در مورد مبحث ++c هست و متنها خراب نشان داده میشود
از یکی از سایتها فونت مربوطه lotusnormal رو دانلود کردم و داخل فولدر فونت در ویندوز کپی کردم ولی باز هم نشد عکسها رو ببینید

ارور مربوطه

اینم متن نبود فونت مربوطه

Dew Drop
01-05-2012, 18:47
به راستی کسی نیست:41:

کاری که گفتم رو انجام دادید؟
اگه جواب نگرفتید فایلتون رو اینجا بزارید.

mori_bsb
01-05-2012, 21:07
سلام یه میخوام فایل PDF به word تبدیل کنم زمانی نوشتش فارسی فونتا بهم میریزه چرا؟راهی هست که بشه درستش کرد؟؟؟؟

max_3d
01-05-2012, 21:53
کاری که گفتم رو انجام دادید؟
اگه جواب نگرفتید فایلتون رو اینجا بزارید.
انجام دادم اما نشد فایل را آپلود کردم 2 مگ میباشد :11:

Ship Storm
01-05-2012, 22:28
سلام یه میخوام فایل PDF به word تبدیل کنم زمانی نوشتش فارسی فونتا بهم میریزه چرا؟راهی هست که بشه درستش کرد؟؟؟؟

PDF فارسی رو نمیشه تبدیل کرد به WORD چون هنوز نرم افزاری که فونت های فارسی رو کامل ساپورت کنه موجود نیست

Dew Drop
01-05-2012, 22:46
انجام دادم اما نشد فایل را آپلود کردم 2 مگ میباشد :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fuploads%2Fc-.rar)

این فایل رو ببینید.البته چون تبدیل به word شده احتمالاً کمی متن به هم ریخته باشه
ولی با کمی ادیت شاید کارتون رو راه بندازه!!!

hamidcivil
07-05-2012, 21:11
من یه فایل pdf مربوط به کتب درسی آموزش و پرورش دارم

حالا میخام با برنامه Adobe Acrobat 9 Pro Extended آن را تبدیل به عکس کنم ولی اجازه نمیده

لطفا بگید برای حذف رمزنگاری روی فایل pdf چکار باید کرد؟

jafarian
08-05-2012, 22:16
اگر منظورتون اینه که فایل pdf شما رمز داره از برنامه PDF Password Remover که لینکش پایین گذاشتم استفاده کنید آموزش کار این برنامه هم داخل لینک دوم بصورت شکل هست:20:

ashkan1360
09-05-2012, 11:21
اگر منظورتون اینه که فایل pdf شما رمز داره از برنامه PDF Password Remover که لینکش پایین گذاشتم استفاده کنید آموزش کار این برنامه هم داخل لینک دوم بصورت شکل هست:20:

حالا که بحثش شد این از کدوم روش پسورد رو در میاره
همون که حدث و خطا میره ؟
این به درد نمیخوره یه کم پسورد طولانی و پرکارکتر خاص باشه n میلیارد سال طول میکشه تا رمزش پیدا بشه

Last Night
11-05-2012, 16:38
سلام دوستان....من یه فایل پی دی اف دارم میخواستم به یه فایل متنی قبل ویرایش تبدیل کنم...

چن بار با چند تا نرم افزار مختلف امتحان کردم ...بهم خروجی word
میدن اما قابل ویرایش نیست...

این لینکشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم کمکم کنید ...ضروریه:11:

sabtgharb2
11-05-2012, 19:08
سلام

با acrobat x ocrمیتوانید انجام دهید

photography and photographs. Digital pictures have become malleable throwaways that we relentlessly save. My mother kept an old shoe box holding pictures from long ago. It was full of faded, sepia-toned, quite formal poses of lernn-faced people in stiff collars and long dresses. I don't know who the people
were, and by the time ifound the shoe box, sadly, there was no longer any way to find out. There were no
captions - no tags or metadata, as we would say. Yet in some way, those curled and faded pieces of

hamed29
12-05-2012, 10:49
سلام دوستان....من یه فایل پی دی اف دارم میخواستم به یه فایل متنی قبل ویرایش تبدیل کنم...

چن بار با چند تا نرم افزار مختلف امتحان کردم ...بهم خروجی word
میدن اما قابل ویرایش نیست...

این لینکشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fbook%2Fparse%2Fzaban-takhasosy.zip)

ممنون میشم کمکم کنید ...ضروریه:11:

اگه pdf‌ از عکس درست شده باشه(یعنی یه سری عکس اسکن شده و ... رو سر هم کرده باشن ) قابل ویرایش نیست.
مگر اینکه اول به عکس تبدیل کنید بعد مثلا با paint ویرایشش کنید!
اما اگه متنی باشه شاید بشه با تبدیل به ورد ویرایشش کرد ولی باید دنبال نرم افزاری باشید که وقتی تبدیل کرد متن فارسی -شکل ها و ... زیاد فرمش به هم نخوره

Last Night
12-05-2012, 10:54
سلام

با acrobat x ocrمیتوانید انجام دهید

photography and photographs. Digital pictures have become malleable throwaways that we relentlessly save. My mother kept an old shoe box holding pictures from long ago. It was full of faded, sepia-toned, quite formal poses of lernn-faced people in stiff collars and long dresses. I don't know who the people
were, and by the time ifound the shoe box, sadly, there was no longer any way to find out. There were no
captions - no tags or metadata, as we would say. Yet in some way, those curled and faded pieces of

خیلــــــــــی خیلی ممنون از شما:20:
....

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

اگه pdf‌ از عکس درست شده باشه(یعنی یه سری عکس اسکن شده و ... رو سر هم کرده باشن ) قابل ویرایش نیست.
مگر اینکه اول به عکس تبدیل کنید بعد مثلا با paint ویرایشش کنید!
اما اگه متنی باشه شاید بشه با تبدیل به ورد ویرایشش کرد ولی باید دنبال نرم افزاری باشید که وقتی تبدیل کرد متن فارسی -شکل ها و ... زیاد فرمش به هم نخوره
با چند تا نرم اافزار امتحان کردم خروجی ورد میداد بهم اما قابلیت ویرایش نداشت اما با این نرم فزار که دوستمون معرفی کردن امتحان کردم فایلمو تبدیل به تکست کرد .الان کاملن میتونم ویرایش و کپی کنم از متنم...

از شما هم ممنونم:11::20:

4420290161
15-05-2012, 20:00
با سلام . می خواستم یک فایل pdf که شامل نوشته های انگلیسی است را تبدیل به فارسی کنم حالا بایستی چه کاری را انجام دهم کمک کنید

Ghaioom
15-05-2012, 20:17
با سلام . می خواستم یک فایل pdf که شامل نوشته های انگلیسی است را تبدیل به فارسی کنم حالا بایستی چه کاری را انجام دهم کمک کنید
تو لینک زیر مثل اینکه میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F%3Ftr%3Df%26hl%3Dfa)

تو بابیلون قسمت text translate هم مثل اینکه میشه.

یه چیزی این که گاهی فایل های pdf وقتی کپی کن فارسی هم باشه تو ورد عین خودش پیست میشه چرا؟

eman619rv
24-05-2012, 14:53
سلام چجوری میتونم مطلب فارسی رو از pdf کپی کنم و به ورد منتقل کنم ؟؟ موقع کپی پست کردن ساپورت نمیکنه

nima_bi
02-06-2012, 15:57
با درود
زمانی که یک فایل متن فارسی رو در ورد میخوام pdf کنم یا روی کاغذ پرینت بگیرم گاهی یک یا دو واژه در پایان بعضی خطها در پرینت یا pdf سرخود تکرار میشود در صورتی که در فایل اصلی word چنین نیست. با چند نرم افزار pdf ساز هم آزمایش کردم باز این مشکل وجود داشت. اشکال از کجا میتواند باشد؟
سپاس فراوان

bache shi_a
07-06-2012, 16:52
چطور میشه تو یه فایل پی اد اف چند تا فایل اکسل هم ضمیمه بشه یعنی با کلیک روی لینک اون فایل اکسل، فایل اجرا بشه

Maziar_69
24-06-2012, 15:59
سلام دوستان خسته نباشید.
یه فایل PDF دارم که میخوام با Adobe Reader 10 بازش کنم با ارور زیر مواجه میشم.
راه دیگه ای هم ندارم که دوباره این فایل رو تهیه کنم. میشه راهنمایی کنین که چجوری درستش کنم؟
ارور اینه:

There was an error opening this document. The file in damaged & could not be repaired.

Milord
05-07-2012, 12:13
سلام

از وقتی ویندوز 7 نصب کردم دیگه برنامه ورد 2 پیدی اف کار نمیکنه . خیلی برنامه دانلود کردم ولی هیچ کدام کار نمیکنن و اکثرا ارور error opening the printer رو میدن . خودم روشی پیدا نکردم که از شر این ارور راحت بشم . اگر کسی از دوستان میدونه باید چکارش کنم ممنون میشم .
ویندوز7 64 بیتی دارم. آفیس 2007

saeidperak1
09-07-2012, 20:43
سلام دوستان من میخوام یه فایل پی دی اف رو با Adobe Reader 9 باز کنم اما این ارور رو میده و از اونجایی که این فایل خیلی مهمه از شما درخواست کمکم دارم
اینم ارور :::

acrobat security

a digital id was user to encrypt this document but no digital id is present to
decrypt it. make sure your digital id is properly installed or contact the document autho

saeidperak1
10-07-2012, 19:39
سلام دوستان من میخوام یه فایل پی دی اف رو با Adobe Reader 9 باز کنم اما این ارور رو میده و از اونجایی که این فایل خیلی مهمه از شما درخواست کمکم دارم

acrobat security

decrypt it. make sure your digital id is properly installed or contact the document autho

کمکم کنید بابا این فایل را میخوام اما میدونم ارور در مورد قفل شدن اینچیزا...

وین رونی
12-07-2012, 13:41
سلام
من از سایت رشد به آدرس
چندتا فایل گرفتم که برای باز کردنشون باید فایلی را که خود سایت رشد داده بر روی ویندوز نصب کرد اما با نصب اون هم باز فایلها باز نمیشن
اگه زحمتی نیست یکی از این فایلها را از آدرس بالا دریافت کنید و کلیدش را هم از لینک زیر بگیرید ببینید شما می تونید باز کنید یا نه:
راهنماي نصب و بازكردن فايلهاي كتاب هاي درسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
متشکر

armin_gera
12-07-2012, 14:22
سلام
منم امروز یه pdf دان کردم با هر نرم افزاری تست کردم بازم نمیزاره کپی کنم کسی راه حلی داره
اینم فایلا

armin_gera
13-07-2012, 19:42
کمکم کنید بابا این فایل را میخوام اما میدونم ارور در مورد قفل شدن اینچیزا...
شما اول باید اون فایل کلید رو از همونجا که pdf رو برداشتی دان کنی و بنصبی و مشکلت حل شه "وین رونی" هم مشکلش دقیقا مثل شماست براش توضیح دادم اگه متوجه نشدی لینک بده ببینم من میتونم بازش کنم یا نه

سلام
من از سایت رشد به آدرس
چندتا فایل گرفتم که برای باز کردنشون باید فایلی را که خود سایت رشد داده بر روی ویندوز نصب کرد اما با نصب اون هم باز فایلها باز نمیشن
اگه زحمتی نیست یکی از این فایلها را از آدرس بالا دریافت کنید و کلیدش را هم از لینک زیر بگیرید ببینید شما می تونید باز کنید یا نه:
راهنماي نصب و بازكردن فايلهاي كتاب هاي درسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
متشکر
عزیز من تست کرم باز کرد
شما فایل کلیدشو بخون اون گوشی بالا سمت چپ یه علامت هست که میزنی فایل های پیوست شده به pdf رو بهت نشون میده, روش راست کلیک کن بعد یه جایی سیوش کن بعد برو اون فایلو که سیو کردیو روش دابل کلیک کن نصب شه بعد راحت pdf هاتو باز کن

یه مقدار اره انگار به این بخش بیتوجهی میشه

JOON.M
13-07-2012, 19:53
با سلام
بنده حدود 70 صفحه در word مطلب نوشتم و حالا میخام به pdf تبدیلش کنم
از هر نرم افزاری هم که استفاده میکنم یا فونت ها رو خراب میکنه یا همشو نامفهوم میکنه
میشه لطفا بنده رو راهنمایی کنید که از چی استفاده کنم و چیکار کنم ؟

armin_gera
13-07-2012, 20:08
با سلام
از هر نرم افزاری هم که استفاده میکنم یا فونت ها رو خراب میکنه یا همشو نامفهوم میکنه

saeidperak1
14-07-2012, 00:50
شما اول باید اون فایل ملید رو از همونجا که pdf رو برداشتی دان کنی و بنصبی و مشکلت حل شه "وین رونی" هم مشکلش دقیقا مثل شماست براش توضیح دادم اگه متوجه نشدی دپلینک بده ببینم من میتونم بازش کنم یا نه

عزیز من تست کرم باز کرد
شما فایل کلیدشو بخون اون گوشی بالا سمت چپ یه علامت هست که میزنی فایل های پیوست شده به pdf رو بهت نشون میده, روش راست کلیک کن بعد یه جایی سیوش کن بعد برو اون فایلو که سیو کردیو روش دابل کلیک کن نصب شه بعد راحت pdf هاتو باز کن

ممنون از زحماتت ولی من متوجهنشدم من اموزش را خیلی وقت پیش و یادم رفته از کجا دان کردم
حالا چیکار کنم

CRIS Joon CR7
14-07-2012, 11:13
چند تا عکس با یه سری توضیح زیر هر کدوم رو چجوری بکنم PDF?

انگلیسی و فارسی
البته اگه فارسی هم نشد نشد!

Dew Drop
14-07-2012, 12:22

acrobat security

سلام

اگه امکان داره فایلتون رو اینجا بزارید.

با سلام

از add-ins خود ورد برای تبدیل به پی دی اف استفاده کردید؟
اگه امکانش هست فایلتون رو بزارید تا من یا دوستان دیگه تست کنیم.

چند تا عکس با یه سری توضیح زیر هر کدوم رو چجوری بکنم PDF?

انگلیسی و فارسی
البته اگه فارسی هم نشد نشد!

این مطالب کجا هستند؟
اگه که تو ورد هستند به صورت save as pdf ذخیره کنید.

saeidperak1
14-07-2012, 13:40
بفرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe.html

armin_gera
14-07-2012, 13:50
ممنون از زحماتت ولی من متوجهنشدم من اموزش را خیلی وقت پیش و یادم رفته از کجا دان کردم
حالا چیکار کنم

فایلتو بزار اینجا
فایلتو بزار من تو google سرچ میکنم اگه تونستم سورسشو پیدا میکنم

armin_gera
14-07-2012, 14:35
آموزش باز کردن pdf های حفاظت شده

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا چیکار کنم

بفرما دوست عزیز
هرچند پیدا کردنش یه کم سخت بود
فایل pdf رو باز کنی اول اموزش نصب کلید میاد کلیدو سیو کن نصب کن بعد از همون pdf کتابتو سیو کن برو باز کن
با این کلید اون کتابی که خودت اینجا لینک کردی هم باز میشه البته جفتشون یکین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip.html

CRIS Joon CR7
14-07-2012, 15:09
این مطالب کجا هستند؟ اگه که تو ورد هستند به صورت save as pdf ذخیره کنید. نه بابا چند تا عکسه چیکارش کنم؟

armin_gera
14-07-2012, 23:01
واقعا ممنون از شما دوست عزیز عالی
armin_gera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من نمیدونم چجوری ممنون شما بشم عالی

خواهش میکنم خوشحالم تونستم مشکلتونو حل کنم
بازم مشکلی بود در خدمتم :10:

این مطالب کجا هستند؟ اگه که تو ورد هستند به صورت save as pdf ذخیره کنید. نه بابا چند تا عکسه چیکارش کنم؟

خوب برو تو ادوب ریدر بعد new رو بزن و عساتو بزار

CRIS Joon CR7
14-07-2012, 23:08
خواهش میکنم خوشحالم تونستم مشکلتونو حل کنم
بازم مشکلی بود در خدمتم :10:

خوب برو تو ادوب ریدر بعد new رو بزن و عساتو بزار

مطمئنی تا حالا با Adobe Acrobat Reader کار کردی؟
New اصن نداره:19:

Dew Drop
15-07-2012, 09:12
نه بابا چند تا عکسه چیکارش کنم؟

برید تو ورد,تب Insert رو باز کنید,Picture رو بزنید و عکسهاتون رو وارد ورد کنید و به PDF تبدیل کنید.

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 11:23
برید تو ورد,تب Insert رو باز کنید,Picture رو بزنید و عکسهاتون رو وارد ورد کنید و به PDF تبدیل کنید.

Word چند؟
مال من تو خروجی PDf نداره:19:

armin_gera
15-07-2012, 14:51
مطمئنی تا حالا با Adobe Acrobat Reader کار کردی؟
New اصن نداره:19:

اسم برنامه رو اشتباه نوشتم یه برنامه بود مثل word بود ولی pdf میزد بزا بگردم برات پیدا کنمش

Dew Drop
15-07-2012, 15:55
Word چند؟
مال من تو خروجی PDf نداره:19:

تو ورد 2010 به صورت پیش فرض هستش,برای ورد 2007 این افزونه رو دانلود و اجرا کنید.

SORENNA
18-07-2012, 14:09
دوستان قراره یک کتاب رو که فایل وورد هست رو به pdf تبدیل کنم و به عنوان نمونه کار برای کسی بفرستم... چندین نرم افزار رو برای این کار تست کردم و مشکلی نداره ولی نکته اینجاست که برای جلوگیری از کپی نوشته هام میخوام نرم افزاری باشه که فایل وورد رو به Pdf تبدیل کنه اونم هم به صورتی که اجازه ی کپی و پیتس رو نده(در نمونه ی pdf) مثه یک عکس...
و اینکه بشه رو pdf ، واترمارک هم قرار داد

وین رونی
18-07-2012, 19:10
شما اول باید اون فایل کلید رو از همونجا که pdf رو برداشتی دان کنی و بنصبی و مشکلت حل شه "وین رونی" هم مشکلش دقیقا مثل شماست براش توضیح دادم اگه متوجه نشدی لینک بده ببینم من میتونم بازش کنم یا نه

عزیز من تست کرم باز کرد

من همین روش را قبلاً هم رفته بودم اما بعد از نصب ارور زیر موقع باز کردن فایل نشون داده میشه

robert24
19-07-2012, 17:23
من یک مشکل بزرگ دارم من فونت و نوشته هام را در ورد تنظیم و justify میکنم اما وقتی به pdf تنظیماتش به هم میریزه و از حالت جاستیفای درمیاد!adobe acrobat هم ارتقا دادم اما فایده نداشت.

چیکار باید کرد که به همون صورتی که در ورد وجود داره به پی دی اف تبدیل بشه؟

nelahe
21-07-2012, 11:53
سلام

چطور شماره گذاری کرده است

اکثر فایل ها این طور که مثلاً تعدادش 17 صفحه است اما در کادر از عدد صفر نشان می دهد یا 200 چطور این چنین شده

SMNsoft
19-08-2012, 00:26
سلام

من چند کتاب درسی رو از سایت رشد دانلود کردم اما این pDF ها رو فقط میشه با Adobe Reader باز کرد. و نمیشه در موبایل باز کرد
اومدم پرینت بگیرم و با پرینتر مجازی دو باره به pdf تبدیل کنم. اما اجازه پرینت گرفتن نمی ده

می شه بگید چطور می شه قفل فایل کتاب های درسی رو برداشت؟

mInI_ClockEr
11-09-2012, 00:17
با سلام
در ابتدا از مدیران میخوام که اگه تاپیک رو جای اشتباهی زدم منتقل کنند و پیشاپیش عذر میخوام

آقایون من یه مشکل دارم با برنامهAdobe Reader 9 که به این صورت هست که تا یه فایل PDF باز میکنم چند لحظه بعد این اروری که توی عکس هست میاد و برنامه بسته میشه
لطفاً راهنمایی کنید
با تشکر
اینم عکس مربوطه

jafarian
11-09-2012, 06:03
داخل عکس که چیزی دیده نمیشه شمالینک مستقیم عکس قراربدین :20:

mInI_ClockEr
11-09-2012, 17:34
داخل عکس که چیزی دیده نمیشه شمالینک مستقیم عکس قراربدین :20:

دقیقاً این ارور هست

یه لینک دیگه از ارور مربوطه

hamed29
24-09-2012, 00:17
سلام؛ وقتی از فایل PDF یه متن رو کپی میکنم برعکس paste میشه، مثل این:

اهمیت حافظه در سیستم های رایانه ای

يا هنايار ياه متسيس رد هظفاح تيمها

فوریه، لطفا سریع جواب بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafis4130
20-10-2012, 19:22
سلام

من چند کتاب درسی رو از سایت رشد دانلود کردم اما این pDF ها رو فقط میشه با Adobe Reader باز کرد. و نمیشه در موبایل باز کرد
اومدم پرینت بگیرم و با پرینتر مجازی دو باره به pdf تبدیل کنم. اما اجازه پرینت گرفتن نمی ده

می شه بگید چطور می شه قفل فایل کتاب های درسی رو برداشت؟
به این آدرس برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (آدرس سایت چاپ کتب درسی)
کتابهایی که به روز رسانی آنها 91 باشند این مشکلشان حل شده و در آندرویید و سیمبین قابل مشاهده اند

honesman
26-10-2012, 11:18
با سلام ودرود خدمت همه دوستان ومتخصصین عزیز..... میخواستم بپرسم چطور میشه با برنامه adobe acobat pro v10 قسمتی از متن رو جدا کرد وبه فرمت jpeg تبدیل کرد؟ من از بزار crop استفاده می کنم ولی مسیر طولانی رو طی می کنم تا به خواسته ام برسم ممنون میشم در این مورد لطف بفرمایید
سوال بعدی ام ایا برنامه دیگری وجود داره که نسبت به اکربات پرو حجم کمتری داشته باشه وکارایی ان رو داشته باشه بعد هم به عنوان پلاگین با IE ادغام بشه متشکرم

nafis4130
29-10-2012, 17:32
با سلام ودرود خدمت همه دوستان ومتخصصین عزیز..... میخواستم بپرسم چطور میشه با برنامه adobe acobat pro v10 قسمتی از متن رو جدا کرد وبه فرمت jpeg تبدیل کرد؟ من از بزار crop استفاده می کنم ولی مسیر طولانی رو طی می کنم تا به خواسته ام برسم ممنون میشم در این مورد لطف بفرمایید

سلام میتونید از ابزار دوربین که توی ادوب ریدر موجود هست از همون قسمت که می خواهید عکس بگیرید و اونو توی paint پیست کنید و ذخیره کنید.برای اینکه رزولوشن عکستون رو تنظیم کنید یکبار توی تنظیمات ادوب ریدر قسمت جنرال عدد رزولوشن عکس را مشخص کنید.

siyasiya
11-11-2012, 09:50
دوستان

من یک کتاب ریاضی مرجه به زبان انگلیسی دانلود کردم. حدود 90 مگابایت هست. کتاب ریاضی stewart، حتماً میشناسید.
کیفیت و همه چیز این فایل عالی هست، اما شخصی که این رو برای دانلود گذاشته، اومده روی همه صفحاتش یک آدرس
اینترنتی رو در بالا و پایین صفحه قرار داده... خیلی اعصاب خورد کن هست... نوشته آبی و تقریباً بزرگ، مثل حالت استاندارد
لینک.... جنسش از نوع لینک نیست و حالت متن رو داره، فقط شکلش مثل لینک هست.
من میخوام این رو حذف کنم، چون کتاب 1400 صفحه هست، نمیشه این رو دستی حذف کرد، دوستان راه حل سریع و مفیدی
میدونید که به من معرفی کنید.

از همگی ممنونم

kalantarahura
11-11-2012, 10:09
دوستان

من یک کتاب ریاضی مرجه به زبان انگلیسی دانلود کردم. حدود 90 مگابایت هست. کتاب ریاضی stewart، حتماً میشناسید.
کیفیت و همه چیز این فایل عالی هست، اما شخصی که این رو برای دانلود گذاشته، اومده روی همه صفحاتش یک آدرس
اینترنتی رو در بالا و پایین صفحه قرار داده... خیلی اعصاب خورد کن هست... نوشته آبی و تقریباً بزرگ، مثل حالت استاندارد
لینک.... جنسش از نوع لینک نیست و حالت متن رو داره، فقط شکلش مثل لینک هست.
من میخوام این رو حذف کنم، چون کتاب 1400 صفحه هست، نمیشه این رو دستی حذف کرد، دوستان راه حل سریع و مفیدی
میدونید که به من معرفی کنید.

از همگی ممنونم

سلام. شما میتونین با نرم افزار PDF xChange Pro یا با Adobe Acrobat به ویرایش آن بپردازید و به راحتی تمام این علائم رو پاک کنید.این علائم رو WaterMark میگن که با نرم افزارهای معرفی شده میتونین به راحتی همه رو انتخاب و Delete کنین.موفق باشین!!!:sq_25:

siyasiya
12-11-2012, 14:12
سلام. شما میتونین با نرم افزار PDF xChange Pro یا با Adobe Acrobat به ویرایش آن بپردازید و به راحتی تمام این علائم رو پاک کنید.این علائم رو WaterMark میگن که با نرم افزارهای معرفی شده میتونین به راحتی همه رو انتخاب و Delete کنین.موفق باشین!!!:sq_25:

متاسفانه نشد دوست من
واترمارک نیست، همینطوری یه متنی هست شبیه لینک، همین و بس

m-a-88
13-11-2012, 15:06
من به فایل PDF انگلیسی دارم که هر وقت میخوام لغتی و یا قسمتی را کپی پیست کنم اون لغت را نمیاره و به جاش به سری حروف و علامتهای دیگه پیست میشه

مثلا لغت General بعد از پیست شدن مثلا در ورد به صورت +IRIVEP میاد

اشکال از خود فایل PDF هست؟
چیکار کنم که مساله حل بشه؟

majid_n
14-11-2012, 20:10
سلام

می خواستم بپرسم من می خوام شناسنامم رو بصورت پی دی اف در بیارم و هر جا نیاز باشه ازش پرینت بگیرم آیا این کار امکان پذیر هست یا نه؟ تو اسکنر من دو گزینه هست یکی

پی دی اف رایتر و دیگری پی دی اف ساده کدومش به کار میاد؟

ممنون

kalantarahura
20-11-2012, 08:25
من به فایل PDF انگلیسی دارم که هر وقت میخوام لغتی و یا قسمتی را کپی پیست کنم اون لغت را نمیاره و به جاش به سری حروف و علامتهای دیگه پیست میشه

مثلا لغت General بعد از پیست شدن مثلا در ورد به صورت +IRIVEP میاد

اشکال از خود فایل PDF هست؟
چیکار کنم که مساله حل بشه؟

سلام.به احتمال قریب به یقین PDF مورد نظر محدودیت (Restricted) داره که امکان کپی را نمیده.یعنی ممکنه در پنجره PDF نوشته باشه SECURED

و یا در Properties امکان کپی رو اجازه نداده باشه

برای برداشتن این محدودیت:
1- میتوانید از PDF Password Remover استفاده کنید
2- از PDF دوباره jتوسطیک از نرم افزارهای Virtual PDF Printer مانند خود Adobe Acrobat پرینت بگیرین.
3- چون فایل شما لاتین هست احتمالا بتونین به راحتی اونو به Word تبدیل کنین

kalantarahura
20-11-2012, 08:28
سلام

می خواستم بپرسم من می خوام شناسنامم رو بصورت پی دی اف در بیارم و هر جا نیاز باشه ازش پرینت بگیرم آیا این کار امکان پذیر هست یا نه؟ تو اسکنر من دو گزینه هست یکی

پی دی اف رایتر و دیگری پی دی اف ساده کدومش به کار میاد؟

ممنون

سلام.من هم از شناسنامه و کارت ملی اسکن کردم ولی نیازس ندیدم به PDF تبدیل کنم.

راجع به سوال دوم فکر نکنم فرق انچنانی وجود داشته باشه.ممکنه پی دی اف رایتر امکان تغییر تنظیمات هم بده

kalantarahura
20-11-2012, 08:36
دقیقاً این ارور هست

یه لینک دیگه از ارور مربوطه

دوست من طبق این ارور اون چیزی که مشهوده اینه که نرم افزار PDF خوانتون باید دوباره نصب بشه.

سلام؛ وقتی از فایل PDF یه متن رو کپی میکنم برعکس paste میشه، مثل این:

اهمیت حافظه در سیستم های رایانه ای

يا هنايار ياه متسيس رد هظفاح تيمها

فوریه، لطفا سریع جواب بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من معمولا متون فارسی PDF شده برای کپی کردن مشکل دارند و تا جایی که من کار کردم راهی معمولا پیدا نمیشه
البته گاهی این مشکل توسط نرم افزار Adobe Acrobat Professional نسخه ME یا خاور میانه (Middle East) قابل حل میباشه

kalantarahura
20-11-2012, 09:19
من یک مشکل بزرگ دارم من فونت و نوشته هام را در ورد تنظیم و justify میکنم اما وقتی به pdf تنظیماتش به هم میریزه و از حالت جاستیفای درمیاد!adobe acrobat هم ارتقا دادم اما فایده نداشت.

چیکار باید کرد که به همون صورتی که در ورد وجود داره به پی دی اف تبدیل بشه؟

دوست من شما نرم افزار PDF ساز رو عوض کنین.بعضی نرم افزارها گاهی این مشکل براشون پیش میاد

دوستان قراره یک کتاب رو که فایل وورد هست رو به pdf تبدیل کنم و به عنوان نمونه کار برای کسی بفرستم... چندین نرم افزار رو برای این کار تست کردم و مشکلی نداره ولی نکته اینجاست که برای جلوگیری از کپی نوشته هام میخوام نرم افزاری باشه که فایل وورد رو به Pdf تبدیل کنه اونم هم به صورتی که اجازه ی کپی و پیتس رو نده(در نمونه ی pdf) مثه یک عکس...
و اینکه بشه رو pdf ، واترمارک هم قرار داد

نرم افزارهایی مثل PDF xChange Pro یا Adobe Acrobat براحتی این امکانات رو در اختیارتون قرار میدند.کافیست در هنگام تبدیل وارد بخش تنظیمات شوید و در قسمت Security تنظیماتتون رو اعمال کنین

Life24
28-11-2012, 14:39
سلاام
یک فرم PDF برای من فرستادن که باید تیک زد و پر کرد و ارسال
چطور میشه این کار رو کرد؟> مثل ورد امکان ویرایش و ارسالش هست؟ کلا راه کار اصلی و اصولی چی هست؟

mous3030
30-11-2012, 21:37
با برنامه Foxit PDF Editor اگه نشد با برنامه PdfGrabber 7.0 که فارسی رو هم ساپورت میکنه به word تبدیلش کن و کارت رو انجام بده و دوباره به pdf تبدیلش کن
لینک دانلود این برنامه ها رو با سرچ تو گوگل میتونی گیر بیاری

Life24
30-11-2012, 23:44
یعنی نرم افزار اصلی وجود نداره؟ چرا pdf این طوریه؟ پس چرا فرم ها رو با pdf میزنن؟

roghayeh.shamse
02-12-2012, 14:16
سلام...
در اين تاپيك مشكلات خود را درباره نرم افزار هاي pdf و مسائل مرتبط بيان كنيد.

:3:

قبل از سوال كردن يك بار در تاپيك جستجو كنيد.

سلام ؛ من میخوام فقط فهرست مطالبم رو پی دف کنم بدون متن پایان نامه ؛ اما بعد از پی دی اف ؛ تنها چیزی که دارم عنوان مطالبم و در عوض شماره صفحات این پیغام است: بوک مارک تعریف نشده. علت چیست؟

naim697
03-12-2012, 14:04
سلام دوستان یه فایل pdf هستش که میخوام توی افیس کپی کنم ولی

چند تا علامت ها را بر عکس میندازه ؟ و عکس ها هم همینطور ؟

چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-12-2012, 14:25
سلام .
شاید از فورمتِ صفحه ی word باشه .
بالای صفحه ی وورد یک مستطیل هست که فورمتِ حروف رو تغییر میده .
اون رو چک کنین
کنار مستطیلِ font هست.

shadow_inet
03-12-2012, 16:40
سلام دوست عزیز. به نظر من از نرم افزار Pdf Grabber استفاده کن. این نرم افزار فایل PDF رو به فایل Word تبدیل می کنه. البته آموزش هم داره که راحت پیدا میشه. یعنی یکمی قلق داره!!! بعد که تبدیل کردی راحت استفاده کن. این نرم افزار خودش فایل های PDF رو اسکن می کنه و براشون فونت مناسب میسازه. به خاطر همین تمام جملات بدون مشکل تبدیل میشه. یا علی.:sq_8:

naim697
03-12-2012, 23:10
سلام اقا استفاده کردم ولی فونتها را بهم میزیزه ؟

سلام دوست عزیز. به نظر من از نرم افزار Pdf Grabber استفاده کن. این نرم افزار فایل PDF رو به فایل Word تبدیل می کنه. البته آموزش هم داره که راحت پیدا میشه. یعنی یکمی قلق داره!!! بعد که تبدیل کردی راحت استفاده کن. این نرم افزار خودش فایل های PDF رو اسکن می کنه و براشون فونت مناسب میسازه. به خاطر همین تمام جملات بدون مشکل تبدیل میشه. یا علی.:sq_8:

naim697
04-12-2012, 14:35
کمکم کنید ؟ چطور pdf را به ورد تبدیل کنم که فونتهاش بهم نخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

naim697
04-12-2012, 18:51
کمکم کنید ؟ چطور pdf را به ورد تبدیل کنم که فونتهاش بهم نخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khelane
10-12-2012, 10:32
سلام
اقا یه برنامه pdf میخوام که ادیت کنم و بعضی جملات رو حذف کنم یه برنامه که تبدیل کنه به ورد کنه و بهم نخوره با سپاس

majid_n
13-12-2012, 22:35
سلام یه سری مدارک رو اعم از کپی شناسنامه و کارت ملی و....... رو باید بصورت پی دی اف و اینترنتی بفرستم برا دانشگاه اما نمی دونم چطور ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید...
ممنون

در ضمن خودم اسکنر دارم.:n01:

CRIS Joon CR7
13-12-2012, 23:53
سلام یه سری مدارک رو اعم از کپی شناسنامه و کارت ملی و....... رو باید بصورت پی دی اف و اینترنتی بفرستم برا دانشگاه اما نمی دونم چطور ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید...
ممنون

در ضمن خودم اسکنر دارم.:n01:

شما اسناد رو اسکن کن.
وارد برنامه ی Word از مجموعه ی Office بشید.
عکس ها رو اینسرت کنید.
هنگام سیو گزینه ی Save as PDF رو بزنید:n01:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid_n
14-12-2012, 07:42
شما اسناد رو اسکن کن.
وارد برنامه ی Word از مجموعه ی Office بشید.
عکس ها رو اینسرت کنید.
هنگام سیو گزینه ی Save as PDF رو بزنید:n01:

سلام
ببخشید اما حجم و ....برا فرستادن با اینترنت کم هست یا نه؟

با عرض معذرت . چه پسوندی برا پی دی اف بهتره ؟ آخه داشتم تو ستینگ اسکنر چک میکردم دیدم چند نوع مثل جی پی جی و دو تا تی ای اف اف و .......بود.

hikayot
25-12-2012, 12:45
sonic pdf creator بعد از نصب موقع اجرا این اررور میده

shahin666
31-12-2012, 01:55
سلام
من یه فایل pdf فارسی دارم حالا میخوام اون رو به شکل یه کتاب چاپ کنم
حالا میخواستم ببینم میشه برای صفحات این pdf یه قاب تعریف کنم یعنی مثه کادر که برای صفحات ورد انتخاب میکنیم

ممنون میشم بگید با چه نرم افزار و به چه شکلی می تونم برای pdf ها قاب یا همون کادر بذارم

mohammad.ef
06-01-2013, 21:15
سلام
من از Adobe Acrobat Pro یه سوال دارم
چطور میتونم توی قسمت Bookmarks جستجو کنم ؟ ( از سرچ استفاده کنم )
تعدادی عکس که هرکدوم کد خاصی داشتن رو به pdf تبدیل کردم ، حالا میخوام با جستجوی کد اون عکس ، صفحه مورد نظر رو پیدا کنم .

kalantarahura
09-01-2013, 08:44
سلام
من از Adobe Acrobat Pro یه سوال دارم
چطور میتونم توی قسمت Bookmarks جستجو کنم ؟ ( از سرچ استفاده کنم )
تعدادی عکس که هرکدوم کد خاصی داشتن رو به pdf تبدیل کردم ، حالا میخوام با جستجوی کد اون عکس ، صفحه مورد نظر رو پیدا کنم .

سلام. در برنامه Adobe Acrobat کلیدهای ترکیبی CTRL+SHIFT+F رو بزنین.پنجره Search باز میشه.

در کادر 1 گزینه In the current document تیک خورده باشد. در کادر 2 کلمه ای که قصد جستجو را دارین تایپ کنین. در کادر 3 حتما تیک Include Bookmarks را زده باشین.و در پایان Search را کلیک کنین.
البته این تنها راه جستجو با استفاده از نرم افزار Adobe Acrobat هست و ممکنه زیاد حرفه ای به نظر نرسه

hamed29
12-01-2013, 00:05
سلام؛ چطور میشه از یه فایل ‏pdf‏ فونت ها رو استخراج کرد (و بعد نصب کرد) تا وقتی متنی رو ازش توی ‏word‏ کپی پیست میکنیم،مشکلی ایجاد نشه؟

kalantarahura
13-01-2013, 10:09
سلام؛ چطور میشه از یه فایل ‏pdf‏ فونت ها رو استخراج کرد (و بعد نصب کرد) تا وقتی متنی رو ازش توی ‏word‏ کپی پیست میکنیم،مشکلی ایجاد نشه؟

سلام.این کار زمانی ممکن است که فونتها در PDF به حالت Embedded باشد.در این هنگام یه راه ساده دانلود نرم افزار FontForge میباشد:

کار با این نرم افزار ساده است.لینک زیر روش ایتفاده از ان را بطور ساده توضیح داده است:

البته نرم افزار قدرتمند VeryPDF PDF Font Extract هم موجود است که رایگان نیست.

hamed29
14-01-2013, 10:55
سلام.این کار زمانی ممکن است که فونتها در PDF به حالت Embedded باشد.در این هنگام یه راه ساده دانلود نرم افزار FontForge میباشد:

کار با این نرم افزار ساده است.لینک زیر روش ایتفاده از ان را بطور ساده توضیح داده است:

البته نرم افزار قدرتمند VeryPDF PDF Font Extract هم موجود است که رایگان نیست.

لینک دانلودی که گذاشتید کار نمیکنه! هر چی هم میگردم پیدا نمیکنم

kalantarahura
16-01-2013, 16:07
لینک دانلودی که گذاشتید کار نمیکنه! هر چی هم میگردم پیدا نمیکنم

بفرمایید:

Thor God
20-01-2013, 23:15
دوستان من یکسری فایل PDF دیدم که کنرشون لیست داره !
حالا چه جوری همچین لیست هایی رو به وجود آرود ؟!
یعنی من یه فایل word که میخوام به pdf تبدیل کنم رو چه جوری دارای لیست بکنم ؟!

اگگه اشتباه زدم تاپیک رو مدیران انتقال بدن !

kalantarahura
21-01-2013, 08:33
دوستان من یکسری فایل PDF دیدم که کنرشون لیست داره !
حالا چه جوری همچین لیست هایی رو به وجود آرود ؟!
یعنی من یه فایل word که میخوام به pdf تبدیل کنم رو چه جوری دارای لیست بکنم ؟!

اگگه اشتباه زدم تاپیک رو مدیران انتقال بدن !

سلام.به اون نوشته های کناری در PDF میگن Bokkmark.واسه همچین کاری باید در WORD باید ابتدا از طریق ابزارهای موجود در WORD فهرست مطالب ایجاد کنید.پس از ان با استفاده از نرم افزاری مانند Adobe Acrobat میتوان PDF ایجاد کرد که دارای Bookmark باشه.

Thor God
21-01-2013, 13:38
خب دوست عزیز نمی شد کامل توضیح بدی ( ببخشید ها )
اون لیست رو تو ورد چه جوری در بیارم خوو ؟!

kalantarahura
22-01-2013, 09:29
خب دوست عزیز نمی شد کامل توضیح بدی ( ببخشید ها )
اون لیست رو تو ورد چه جوری در بیارم خوو ؟!

اموزش این کار یکم زیاده.اینم لینکهاش:

nelahe
22-01-2013, 15:30
سلام پی دی اف هایی هستند که می توان در آن ها تایپ کرد و یا مثلاً مربع را تیک زد چطور این کار امکان پذیر است

kalantarahura
23-01-2013, 10:37
سلام پی دی اف هایی هستند که می توان در آن ها تایپ کرد و یا مثلاً مربع را تیک زد چطور این کار امکان پذیر است

سلام.شما با استفاده از Adobe Acrobat و گزینه Create Form میتونین به این هدف برسین

Assassins C
04-02-2013, 15:43
نرم افزاری هست که فایل با پسوند mxd رو به پی دی اف تبدیل کنه؟

hraeissi
04-02-2013, 16:19
سلام

من روی سیستم adobe 10 me دارم
وقتی pdf را پرینت می گیرم ،برخی از محتویات آن را چاپ نمی کند
این فایل یک فرم است که توسط برنامه تولید می شود و مواردی که چاپ نمی شوند همان محتویات فیلد ها است ،البته در برخی از فایل ها اعداد نمی افتد
جالبه با سیستم دیگر مشکلی ندارد
برنامه را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی باز نشد
مشکل از چیست
ممنون

nelahe
12-02-2013, 09:14
یک فایل پی دی اف دارم

که در تمام صفحات بالا و پایین آن یک جمله است

چطور به صورت یک جا تمام این ها را پاک کنم

نمی خوام یکی یکی صفحات را حذف کنم چون 100 صفحه است

contact_mehdi
10-03-2013, 18:56
سلام

چطوری میشه در هنگام ساخت صفحات PDF ، یه لینک به بخشی از یکی از صفحات همان فایل PDF لینک داد ?

ممنون میشم که راهنمایی کنید

pc sience
07-04-2013, 08:53
دوستان من برنامه adobe acrobat x رو دارم وقتی یه پی دی اف رو باز میکنم ارور an error exist on this page رو میده لطفا منو راهنمایی کنید.

pc sience
15-04-2013, 12:25
کسی جوابگو نیست آیا؟؟؟

ajdestroy
28-04-2013, 09:46
کسی جوابگو نیست آیا؟؟؟

سلام
برنامه PDF با نام فارسی فایل ها مشکل نداره
توی مسیری که pdf را ذخیره کردین، هیچ فولدری با نام فارسی نباید وجود داشته باشد و نام فایل pdf هم فارسی نباشد

اگر با تغییر نام مشکل حل نشد، احتمالا فایل pdf به طور کامل کپی نشده

ajdestroy
28-04-2013, 09:53
برای pdf کردن word مشکلی دارم و نمی خوام آفیس را دوباره نصب کنم
برنامه pdfCreator و برنامه pdfXchange برای ساخت فایل pdf روی سیستم دارم
اما بی دلیلی دچار مشکل شده و در قسمت پرینتر ها هیچ اثری از بتدیل کننده های pdf نیست! و میگه درایور های اونا رو پیدا نمی کنه!
من pdf Xchange را دوباره نصب کردم اما مشکل از این برنامه نیست چون خودش به تنهایی درست کار می کنه
فکر نمی کنم مشکل از آفیس هم باشه چون آز notepad هم در قسمت پرینت، اثری از pdf سازها نیست!!!
کسی می دونه مشکل چیه!؟؟؟؟
در واقعا من الان نمی تونم از داخل برنامه های ویرایش متن، pdf ایجاد کنم!

beny98
01-05-2013, 15:54
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان بنده مدتی است که نیاز مبرم به کپی نوشته های کتابی به نام International Handbook of Clinical Hypnosis دارم اما تنها ورژنی ازش که پیدا کردم پی دی اف هست و نمیتونم توی ورد کپی کنم....همه ی راه ها رو تست کردم...اما بیفایدس.
دیگه سر آخر گفتم شاید یکی از شما دوستان این PDF رو برام به فایل ورد (DOC) تبدیل کنه و برام آپ کنه....ممنون میشم دوستان....بخدا بدجور نیازش دارم
میتونین فایل پی دی اف رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f%2FInternational_Handbook_of_Clinical_Hypnosis.pd f&ei=eQiBUc25CMjPsgaP8IF4&usg=AFQjCNHWAq6usLItetww0FUhx6YGVJg_-Q&bvm=bv.45921128,d.Yms)دریافت کنید

S.H.B
03-05-2013, 12:35
سلام به همه دوستان
من وقتی نوشته ها رو از نرم افزار Foxit Reader به Word کپی میکنم تمامی نوشته ها به صورت برعکس(از اخر به اول) نشون میده!
راهی هست که درست بشه؟

xgf
06-05-2013, 15:54
سلام دوستان
یه فایل pdf دارم که یک پروزه تمام فارسی نویس هست
من مخواهم عنوان بعضی موضوغ ها رو عوض کنم یا اینکه فهرست رو یه تغییری بدم اما هر کاری مکینم هر برنامه ای دانلود میکنم با نوشتن فارسی مشکل داره یا اینکه اصلا فارسی رو نمیسنویسه و جای خالی میندازه یا اینکه یک میندازه به جای حروف یا اینکه بر عکس مینویسه من باید چیکتر کنم میخواهم این فایل pdf رو بعضی متن هاشو به فارسی ویرایش کنم چیکتر کنم دوستان
ممنون میشم کمکم کنید

xgf
06-05-2013, 16:52
اقا کسی هست راهنمایی کنه>؟

Ghaioom
06-05-2013, 18:12
foxit editor تست کردی؟
تست کن نظرتو بگو.

موقع جستجو کردن بزن پشتیبانی از فارسی شبیه این شاید یه چی بیاد اگه اون کار نکرد.

xgf
06-05-2013, 20:20
کار نکرد داداش هیچ کدوم فارسی رو درست ساپورت نمیکنن مجبور شدم از فتوشاپ و قرار دادن عکس استفاده کنم

dvb595959
14-05-2013, 11:59
درود
من برنامه فوکسیت رو نصب کردم....ولی وقتی فایلی و با نام فارسی ذخیره میکنم با فوکسیت باز نمیشه...در صورتی که یکی از دوستانم با همین فوکسیت به راحتی این فایلها رو که به زبان فارسی هم ذخیره شدن به راحتی باز میکنه....خود منم گاهی بعضی فایلها رو که به فارسی ذخیره شدن دیدم که باز میکنه ولی اکثر مواقه باز نمیکنه.

hamed29
25-05-2013, 08:59
من فایل word یک کتاب رو دارم و میخوام به pdf تبدیل کنم.

مشکل اینه که وقتی با نرم افزار pdf creator فایل رو تبدیل میکنم، بعضی قسمت ها به جای نوشته، علامت مستطیل نشون میده. ( متن هایی که bold شدن و ... )

از خود آفیس هم که save as pdf زو میزنم وقتی ذخیره میشه میبینم که سطر های هر پاراگراف مثل اول نیستن و از حالت کتابی (Align right) خارج میشن.

1371111
30-06-2013, 13:33
سلام بچه ها یه پی دی اف رومیخوام به وردتبدیلش کنم بطوری که بشه ازمتن پی دی اف کپی گرفت کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟؟

SPIRIT PALST III
03-07-2013, 11:49
یه فایل پی دی اف رو که اسکن شده هست توی adobe acrobat روی صفحات یه سری متن نوشتم حالا وقتی می خوام با نرم افزار pdf annotator بازش کنم باز نمی کنه و خطا میده که نمی تونه فایل رو لود کنه!!!

مرسی...

Lord of english
04-07-2013, 12:48
سلام
وقتی میخوام از یه پی دی اف پرینت مجازی با pdf995 بگیرم متاسفانه حجم فایل حاصله خیلی زیاد چیزی در حدود 10 برابر.
کسی میدونه باید چه کرد؟

mojtaba2321
21-07-2013, 04:02
چطور میشه صفحات یک فایل پی دی اف رو کوچک کردی بطوری که مثلا هر 4 صفحه آن در یک صفحه بیفتد؟

M o h a m m @ d
21-07-2013, 08:38
از قسمت properties پرینت بعدم قسمت page format

mojtaba2321
21-07-2013, 10:40
از قسمت properties پرینت بعدم قسمت page format
اما properties پرینت من همچین گزینه ای نداره.

M o h a m m @ d
21-07-2013, 10:56
اما properties پرینت من همچین گزینه ای نداره.
میشه یه عکس بزاری

mojtaba2321
21-07-2013, 12:32
میشه یه عکس بزاری

hamed-sos
25-07-2013, 18:39
کمک فوری:n03:
با سلام خدمت دوستان عزیز:n28:
من یه آرشیو تقریبا 10 گیگ از فایلهای پی دی اف داشتم که الان بعد از حدود 1سال دیگه هیچ کدوم رو باز نمیکنه!!!:n27:
بدبخت شدم رفت:n30:
--------------------------------------------------
این هم ارور هاش>>>>>

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-07-2013, 20:54
کمک فوری:n03:با سلام خدمت دوستان عزیز:n28:من یه آرشیو تقریبا 10 گیگ از فایلهای پی دی اف داشتم که الان بعد از حدود 1سال دیگه هیچ کدوم رو باز نمیکنه!!!:n27:بدبخت شدم رفت:n30:--------------------------------------------------این هم ارور هاش>>>>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام .به احتمال زیاد با ورژنهای بسیار قدیمی و اولیه ی ادوب ریدر باز میشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed-sos
25-07-2013, 23:48
نشد که نشد:n27:

SPIRIT PALST III
03-08-2013, 19:23
در پی دی افی که اسکن شده باشه می شه کلمه ای رو سرچ کرد؟؟؟

mahsa.a.j
05-08-2013, 23:36
با سلام
چه طوری میشه با استفاده از تنظیمات پی دی اف کاری کرد که قابلیت ویرایش نداشته باشه یعنی مثلا نشه Hilight اش رو حذف کرد و...؟

mo_sa
11-08-2013, 20:27
به نظر من، بهترین برنامه ی سبکِ pdf خون، فاکسیت فانتومه! پشیمون نمی شید اگه امتحانش کنید!
Foxit Phantom PDF 5.1.1.1214
یه ویژگی خیلی خوب که داره، اینه که شما هرجا از pdf تون که ازش خارج شدید، بعدش رفتید و همون فایل pdf رو باز کردید، از همون جایی باز می کنه که آخرین بار اون فایل PDF رو بستید!
یا مثلا می تونید PDF ها رو ویرایش کنید. مثلا دو تا PDF رو به هم بچسبونید، یا مثلا یه صفحه ای از یه PDF رو حذف کنید!
خیلی امکانات خوش دستی داره!
حتما امتحانش کنید.
FOXIT PHANTOM PDF

ashkan1360
21-08-2013, 10:02
سلام
فرض کنید یه کتاب چند صد صفحه ای pdf داریم که اسکن شده یه کتاب هست
این کتاب رو باز کردن و روی اسکنر گذاشتن و اسکن کردن به صورتیکه توی هر صفحه فایل pdf دو تا صفحه کتاب هست (یکی راست و یکی چپ)
اگه بخواهیم این نوع فایل pdf رو روی صفحه ebook reader بخونیم خیلی سخته
ولی اگه بشه کاری کرد که توی هر صفحه pdf یه صفحه کتاب باشه عالی میشه
نظری دارین که چطوری این کار رو بکنیم
با ابزاری مثل split هم به نتیجه نرسیدم

دوستان کسی نظری نداره ؟

ehsan102
21-08-2013, 10:38
نرم افزار pdfill pdf editor رو تست کن داداش
یک قسمت داره واسه rotate and crop pdf pages

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ashkan1360
21-08-2013, 11:12
نرم افزار pdfill pdf editor رو تست کن داداش
یک قسمت داره واسه rotate and crop pdf pages

نشد داداش ...

ehsan102
21-08-2013, 11:16
پس چرا من امتحان کردم شد ؟
رفتی به همون قسمتی که گفتم ؟
باید بهش اندازه بدی داداش

ashkan1360
21-08-2013, 14:45
پس چرا من امتحان کردم شد ؟
رفتی به همون قسمتی که گفتم ؟
باید بهش اندازه بدی داداش

فکر کنم سوال منو متوجه نشدی
من میخوام یه برگ اسکن شده که دو صفحه کتاب هست تبدیل بشه به دو صفحه جدا
با کراپ کردن یکیشون حذف میشه

ehsan102
22-08-2013, 06:57
فکر کنم سوال منو متوجه نشدی
من میخوام یه برگ اسکن شده که دو صفحه کتاب هست تبدیل بشه به دو صفحه جدا
با کراپ کردن یکیشون حذف میشه

خب معلومه كه حذف ميشه
شما بايد اين كارو كني :
از فايل دوتا نسخه تهيه كني
يكي واسه حذف صفحات سمت چپ ديگري واسه حذف صفحات سمت راست

يعني يه بار از طرف چپ اندازه بده كه كراپ كنه يه بار از طرف راست

بعد از آخر اين دوتا فايل رو بايد باهم merg كني و صفحاتش رو كنار هم بچيني
البته فكر كنم تعداد صفحات هم زياد باشه و شما هم حوصله اين كارو نداري :دي

ashkan1360
22-08-2013, 08:52
خب معلومه كه حذف ميشه
شما بايد اين كارو كني :
از فايل دوتا نسخه تهيه كني
يكي واسه حذف صفحات سمت چپ ديگري واسه حذف صفحات سمت راست

يعني يه بار از طرف چپ اندازه بده كه كراپ كنه يه بار از طرف راست

بعد از آخر اين دوتا فايل رو بايد باهم merg كني و صفحاتش رو كنار هم بچيني
البته فكر كنم تعداد صفحات هم زياد باشه و شما هم حوصله اين كارو نداري :دي

آره خوب
تعداد صفحات زیاده
وگرنه روشی که شما گفتی رو با خود اکروبات پرو هم راحت میشه انجام داد
ولی کی حال داره برا چند تا فایل چند صد صفحه ای این کارها رو بکنه ؟:n26:

milad_heartsick
28-08-2013, 10:37
سلام دوستان
کدوم نرم افزار میتونه کامل و بدون نیاز به ویرایش pdf فارسی رو به word تبدیل کنه؟؟؟

zipzip84
31-08-2013, 13:10
سلام دوستان
آیا در adobe acrobat pro x امکان سرچ کامل فارسی برای حروف خاص هم وجود داره ؟ من یه متن pdf دارم که می تونم کلمه ای مثل : "است" رو به راحتی تو اون سرچ کنم ولی کلماتی که دارای حروف خاص "پژگچ" "ک""ی" هستند رو نه ؟ آیا این مشکل راه حلی دارد ؟ بگم که می خوام با همین نرم افزار سرچ کنم چون امکان سیو کردن نتیجه سرچ به صورت فایل اکسل وجود داره ، ممنون میشم کمک کنید .

zipzip84
31-08-2013, 17:23
سلام دوستان
آیا در adobe acrobat pro x امکان سرچ کامل فارسی برای حروف خاص هم وجود داره ؟ من یه متن pdf دارم که می تونم کلمه ای مثل : "است" رو به راحتی تو اون سرچ کنم ولی کلماتی که دارای حروف خاص "پژگچ" "ک""ی" هستند رو نه ؟ آیا این مشکل راه حلی دارد ؟ بگم که می خوام با همین نرم افزار سرچ کنم چون امکان سیو کردن نتیجه سرچ به صورت فایل اکسل وجود داره ، ممنون میشم کمک کنید .
خب اين مشكل با نصب يه كيبورد عربي رو سيستم حل شد اما
براي سرچ تو اين نسخه نتيجه رو به صورت يه فايل csv كه با اكسل باز ميشه در اختيار ميذاره ، به اين صورت :

File name,"Title","Page","Search Instance"

خب من مي خوام ببينم حالا چه طور ميشه تايتل ( Title ) رو به برنامه معرفي كرد ؟ در واقع برنامه چه چيزي رو در متن به عنوان تايتل ميشناسه و چه جوري ميشه به برنامه فهموند كه اين عبارت يه تايتل هست ؟

greywarden90
06-09-2013, 12:32
سلام .
دوستان به یه مشکل خوردم چند تا فایل pdf دانلود کردم ولی موقع باز کردن این ارور رو مینویسه :

لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه .
با یه نرم افزار دیگه هم تست کردم نشد .

Setareh 2006
06-09-2013, 13:46
سلام
اینترنت من دایل آپ هست و نمی تونم آفیس رو یکجا دانلود کنم . احتیاج فوری به آخرین ورژن ورد و اکسل و همینطور ادوبی آکروبات ریدر برای فایل های پی دی اف دارم
آیا برای شما امکانش هست که لینک این 3 برنامه رو بطور جداگانه برام بگذارین ؟

hoomanzdf
14-09-2013, 00:16
sallam
mitonid be man begid chikar konam ta baad az save yek file pdf ba foxit pdf editor alamate sefid range copy write nayofte ?

hamed29
14-09-2013, 12:41
سلام
اینترنت من دایل آپ هست و نمی تونم آفیس رو یکجا دانلود کنم . احتیاج فوری به آخرین ورژن ورد و اکسل و همینطور ادوبی آکروبات ریدر برای فایل های پی دی اف دارم
آیا برای شما امکانش هست که لینک این 3 برنامه رو بطور جداگانه برام بگذارین ؟

سلام؛ شما میخواید با اینترنت دایل آپ آفیس رو دانلود کنید؟!!:n26:

میتونید از دوستهاتون بگیرید یا اینکه برید یه کافی نت پیدا کنید و نرم افزار رو ازش بگیرید؛ احتمالاً یه پولی هم ازتون میگیرن ولی بهتر از اینه که با دایل آپ دانلود کنید.( حجمش خیلی بالاست)

zipzip84
15-09-2013, 18:59
از دوستان کسی میتونه بگه چرا فایل pdf فارسی که کاملا قابل سرچ هست و تمام کلمات رو به راحتی تو خود اداب پیدا می کنه وقتی کپی پیست می کنی به ورد میریزه بهم ! فرمت کلی درسته ، اغلب کلمات درسته ولی مثلا "درست" را این طوری "د رست" می نویسه ؟ چه کار میشه کرد که متن رو درست کپی کنه ؟

*mhm*
16-09-2013, 17:18
سلام دوستان

من یک فایل پی دی اف دارم که در سایز A4 هست و می خوام از اون پرینت A5 بگیرم. وقتی فایل رو برای پرینت بردم مسئولش گفت که باید بری به سایز A5 درش بیاری و همینجوری به صورت مستقیم نمی شه A4 را روی A5 زد. حالا چطور می تونم اینکار رو انجام بدم؟ (فایل وردش رو هم دارم)

تشکر از شما

zipzip84
20-09-2013, 09:49
خب اين مشكل با نصب يه كيبورد عربي رو سيستم حل شد اما
براي سرچ تو اين نسخه نتيجه رو به صورت يه فايل csv كه با اكسل باز ميشه در اختيار ميذاره ، به اين صورت :

File name,"Title","Page","Search Instance"

خب من مي خوام ببينم حالا چه طور ميشه تايتل ( Title ) رو به برنامه معرفي كرد ؟ در واقع برنامه چه چيزي رو در متن به عنوان تايتل ميشناسه و چه جوري ميشه به برنامه فهموند كه اين عبارت يه تايتل هست ؟

از دوستان کسی میتونه بگه چرا فایل pdf فارسی که کاملا قابل سرچ هست و تمام کلمات رو به راحتی تو خود اداب پیدا می کنه وقتی کپی پیست می کنی به ورد میریزه بهم ! فرمت کلی درسته ، اغلب کلمات درسته ولی مثلا "درست" را این طوری "د رست" می نویسه ؟ چه کار میشه کرد که متن رو درست کپی کنه ؟
اصلا کسی سر نمیزنه ؟

ariana
03-10-2013, 12:54
من یک کتاب را اسکن کردم و تبدیل به یک فایل pdf شده است.وقتی می خوام از یک قسمتی از آن کپی کنم به صورت عکس کپی می شود در ورد ولی قابل ویرایش نیست؟ علت چیست د ر حالیکه بعضی از ebook ها که خودم اسکن کردم یا از سایت گرفتم این مشکل را ندارند و به راحتی در نرم افزاری مثل ورد قابل ویرایش می باشد.
با تشکر

joibari2
03-10-2013, 22:24
سلام.برای تبدیل pdf فارسی به word از pdfgrabber استفاده کردم تا حدودی خوب بود ولی حروف بعضی از کلمات جا به جا شده.راه حلی واسه این مشکل وجود نداره؟
برنامه های دیگه ای هم امتحان کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.برنامه فارسی در این زمینه وجود نداره؟

ehsan102
03-10-2013, 23:15
سلام.برای تبدیل pdf فارسی به word از pdfgrabber استفاده کردم تا حدودی خوب بود ولی حروف بعضی از کلمات جا به جا شده.راه حلی واسه این مشکل وجود نداره؟
برنامه های دیگه ای هم امتحان کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.برنامه فارسی در این زمینه وجود نداره؟

چرا میخواین pdf to word کنید ؟ صرفا جهت ویرایش ؟
اگه آره ،
بهتون نرم افزار adobe acrobate pro 11 رو پیشنهاد میدم
که با اون میتونید کلیه فایل های پی دی اف رو بطور کامل ویرایش کنید
با این نرم افزار انگار که توو محیط ورد هستید

فقط باید فعل خواستن رو صرف کنید :دی

joibari2
04-10-2013, 09:49
چرا میخواین pdf to word کنید ؟ صرفا جهت ویرایش ؟
اگه آره ،
بهتون نرم افزار adobe acrobate pro 11 رو پیشنهاد میدم
که با اون میتونید کلیه فایل های پی دی اف رو بطور کامل ویرایش کنید
با این نرم افزار انگار که توو محیط ورد هستید

فقط باید فعل خواستن رو صرف کنید :دی
برای ویرایش و کپی برداری از متن و تغییر فونت.ولی در کل میخواستم تبدیل به word بشه.
منظورتون همون Adobe Acrobat XI Pro هست دیگه؟

ehsan102
04-10-2013, 16:38
برای ویرایش و کپی برداری از متن و تغییر فونت.ولی در کل میخواستم تبدیل به word بشه.
منظورتون همون Adobe Acrobat XI Pro هست دیگه؟

آره منظورم همین بود
،،
واسه تبدیل به ورد فکر کنم باید هرچی فونت فارسی هست نصب کنید تا بدون مشکل به ورد تبدیل شه

انوشکا
06-10-2013, 11:02
سلام من قبلا کتابهایی با فرمت پی دی اف رو دانلود کردم و رو کامپیوترم باز میکردم مشکلی نداشت ولی اشتباها تنظیمات رو دستکاری کردم حالا دیگه فایل کتابهاباز نمیشه و وقتی میخوام فایل رو باز کنم خطا میده چه کارکنم درست بشه:n03:

ehsan102
06-10-2013, 12:59
سلام من قبلا کتابهایی با فرمت پی دی اف رو دانلود کردم و رو کامپیوترم باز میکردم مشکلی نداشت ولی اشتباها تنظیمات رو دستکاری کردم حالا دیگه فایل کتابهاباز نمیشه و وقتی میخوام فایل رو باز کنم خطا میده چه کارکنم درست بشه:n03:

سلام بر شما

از چه نرم افزاري واسه خواندن PDF استفاده ميكنيد ؟

با تمام فايل هاي PDF همين مشكل رو داريد يا فقط كتب ؟

متن خطا رو يا عكس بگيريد يا بنويسيد

MSHTable
06-10-2013, 13:49
من یک کتاب را اسکن کردم و تبدیل به یک فایل pdf شده است.وقتی می خوام از یک قسمتی از آن کپی کنم به صورت عکس کپی می شود در ورد ولی قابل ویرایش نیست؟ علت چیست د ر حالیکه بعضی از ebook ها که خودم اسکن کردم یا از سایت گرفتم این مشکل را ندارند و به راحتی در نرم افزاری مثل ورد قابل ویرایش می باشد.
با تشکر

سلام یک راهش استفاده از امکان OCR در Acrobat Pro هست که به شما امکان انتخاب متون اسکن شده رو میده. Tools>Recognize Tex>In This File
که البته فکر نمی کنم برای متون فارسی بدرد بخوره!

Guidance
06-10-2013, 14:04
آره منظورم همین بود
،،
واسه تبدیل به ورد فکر کنم باید هرچی فونت فارسی هست نصب کنید تا بدون مشکل به ورد تبدیل شه

سلام.
متاسفانه هیچ نرم افزاری نیست که بطور کامل زبان فارسی رو ساپورت کنه و همه ی نرم افزار ها پایه ی انگلیسی دارند و فقط میتونید ویرایش انجام دهید برای تبدیل به ورد توی هرکدوم از نرم افزار ها به نوعی فونت ها بهم ریخته میشن

ehsan102
06-10-2013, 14:04
سلام یک راهش استفاده از امکان OCR در Acrobat Pro هست که به شما امکان انتخاب متون اسکن شده رو میده. Tools>Recognize Tex>In This File
که البته فکر نمی کنم برای متون فارسی بدرد بخوره!

يا خدا

مثلا من الان يك صفحه متن انگليسي رو به عكس تبديل كنم بعد عكس رو به پي دي اف
با ابزاري كه شما گفتيد ميشه متن عكس رو انتخاب كرد يا كپي ؟؟؟

انوشکا
06-10-2013, 16:56
سلام بر شما

از چه نرم افزاري واسه خواندن PDF استفاده ميكنيد ؟

با تمام فايل هاي PDF همين مشكل رو داريد يا فقط كتب ؟

متن خطا رو يا عكس بگيريد يا بنويسيد

سلام با همه فایلها مشکل داشتم یه نرم افزار جدید رو امتحان کردم مشکلم حل شد

MSHTable
08-10-2013, 20:15
يا خدا

مثلا من الان يك صفحه متن انگليسي رو به عكس تبديل كنم بعد عكس رو به پي دي اف
با ابزاري كه شما گفتيد ميشه متن عكس رو انتخاب كرد يا كپي ؟؟؟

بله کما بیش با توجه به کیفیت تصویر خوب کار میکنه، البته کاربردش هم بیشتر برای رفع زحمت تایپ کردنه!

ehsan102
08-10-2013, 23:10
بله کما بیش با توجه به کیفیت تصویر خوب کار میکنه، البته کاربردش هم بیشتر برای رفع زحمت تایپ کردنه!

جل الخالق

تست کردم ، متأسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه

انگلیسی رو راحت به حالت متن تبدیل کرد

majid_n
23-10-2013, 20:39
سلام

از برنامه تبدیل پی دی اف به ورد استفاده کردم ولی بعد از تبدیل نوشته ها بر عکسن . به نظر شما مشکل چیه ؟

اینت اسم برنامه Simpo PDF to Word 3.1.0.0 Multilingual

ممنون

دخو
27-11-2013, 18:16
با درود.
من از یک فایل پی دی اف چند صفحه ای ،از هر صفحه قسمتی را برش داده و حذف کردم. حالا صفحات فایل همه کوتاه شده اند. یعنی مثلا 7 صفحه نیمه اندازه استاندارد دارم . چطوری میتونم این نیمه صفحه ها را دو بدو باهم یکی کنم جوریکه یک فایل 4 صفحه ای اندازه استاندارد داشته باشم.:n05:

manli7
15-12-2013, 10:33
سلام

دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم

من یه فایل pdf دارم 71 صفحه هست ولی یه مشکلی داره اینه که توی هر صفحه ارم سایت خورده

نمیشه کاری کرد که ارم سایت بره و بدون ارم باشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

Guidance
15-12-2013, 11:48
سلام. کافیه یه برنامه برای ادیت فایل های pdf نصب کنید( مانند adobe acrobat یا foxit pro ) و سپس اون صفحات رو edit کنید یعنی اون آرم سایت رو حذفش کنید.

ATRGT3
15-12-2013, 11:52
برنامه Nitro Pdf هم این قابلیت رو داره البته نسخه Pro

manli7
15-12-2013, 12:02
میشه لینک یکی از این برنامه رو بذارین ؟مرسی

ATRGT3
15-12-2013, 12:40
نسخه32 بیتی

dvb595959
25-12-2013, 20:38
درود
من توی فایلهای پی دی اف وقتی کلمات فارسی رو سرچ میکنم نمیتونه پیدا کنه.... راهی سراغ دارین که بشه بخوبی از بین متون فارسی که پی دی اف هستن کلمات مورد نظر رو سرچ کنم؟

djbehnam73
01-01-2014, 01:38
سلام می خوام یه سری به این سایت بزنید

بعد این جمله رو واسم معنی کنید تاببینم منظورش چیه ؟!
"
اگر office 2007 نصب کرده ايد. تصوير حاوي متن را با OneNote باز کنيد. روي تصوير کليک راست کرده و گزينه Copy Text from Picture را انتخاب کنيد. سپس متن را در يک فايل ورد ذخيره کنيد. "

hossein 69
03-01-2014, 19:04
سلام دوستان خسته نباشیدمن وقتی میخوام از1فایل پی دی اف متن روکپی کنم توآفیس2007فونت ها بهم میرزه اصلا نمیشه خوند 1چیز اجق وجقی میاره واقعا به این متنش نیاز دارم راه حلی هستش ؟بخوام تایپ کنم1ماه طولم یکشه.

vxp
21-02-2014, 21:19
اقا یک راه حل برای تبدیل pdf به word می گید!
ممنون.

nasrin sa
08-04-2014, 11:17
سلام
من یه فیل ورد 2007 رو تبدیل به فایل پی دی اف کردم ،اما الان تو فایل پی دی اف اول و آخر ستون ها به هم ریخنه یعنی "جاستیفای" تو پی دی اف نیست!!!! و همینطور شماره صفحه هام تو پی دی اف انگلیسی شده.لطفا راهنمایی کنید.خیلی عجله ای.ممنون:n03:

ehsan_shp
10-04-2014, 08:33
سلام دوستان
من وقتی میخوام فایل ورد را با استفاده از برنامه word 2010 خروجی pdf ازش بگیرم یک آیکون مربع شکل کوچک کنار شماره صفحه ایجاد میشه تو فایل pdf. چه کار باید کرد که این شکل مربع کوچیک نیاد کنار شماره صفحات؟ممنون

poone 7
12-04-2014, 19:06
سلام
برای تبدیل pdf فارسی به word از pdfgrabber استفاده کردم ولی حروف کلمات به صورت یه سری علامت نامفهوم شده.راه حلی واسه این مشکل وجود نداره؟
برنامه های دیگه ای هم امتحان کردم ولی نتیجه ای نگرفتم. لطفأ راهنمایی کنید.

mahmood.ghanbari
14-04-2014, 07:52
سلام دوستان خسته نباشین من هر کاری میکنم نمیتونم متن رو درست از یه فایل pdf خارج کنم خیلی از نرم افزار ها رو امتحان کردم ولی نشد متنش هم فارسیه راهی به نظرتن میرسه؟
ممنون میشم کمک کنید

Ghaioom
14-04-2014, 08:24
اقا یک راه حل برای تبدیل pdf به word می گید!
ممنون.

سلام دوستان خسته نباشین من هر کاری میکنم نمیتونم متن رو درست از یه فایل pdf خارج کنم
خیلی از نرم افزار ها رو امتحان کردم ولی نشد متنش هم فارسیه راهی به نظرتن میرسه؟
ممنون میشم کمک کنید

به نظرم دو سه راه داره:
یکیش استفاده از عکس گرفتن از متنهاست با استفاده از snapshot داخل خود برنامه ادوب یا ابزار select tool.

اون یکیشم translate.google.com برید داخل سایت بعد فایل فارسی رو بدین برای ترجمه اونم از فارسی به فارسی بزنید. اینو من تست نکردم.

استفاده از Readiris هم پیشنهاد میشه ولی اسکنر میخواد. ویرایش: هواسم نبود این که واسه برگه های چاپی هستش :دی

mv217010
23-04-2014, 13:54
گزینه راست و چپ کلیک تو pdf من کار نمیکنه ؟؟رو فایلی که دانلود کردم اینجوریه چطور بازش کنم و کپی کنم؟؟؟

sshmha
27-04-2014, 21:04
سلام
من با برنامه هاي زيادي براي تبديل pdf فارسي به word استفاده كردم ولي پس از تبديل فونتها بهم ريخته و....
آيا كسي ميتونه راهنماي كنه بايد چه كار كرد
آخرين برنامه اي كه با آن كار كردم برنامه Nitro Pro 9 كه اگر كسي بتونه كمك كنه باش فارسي تايپ كنم ديگه مشكلي نيست
چون تو اين برنامه وقتي فارسي تايپ ميكني حروف را بزرگ و برعكس مينيويسه
لطفا كمك كنيد متشكرم

akhgar_asi
24-05-2014, 10:29
it was sent as an email attachment and was not correctly decoded خطا در pdf چیست ؟

شهربان
29-05-2014, 22:48
باسلام ،من میخوام با برنامه ی pdf editor_Setup فایل های pdf با حجم کم رو ویرایش کنم ولی فقط یکی از فایل ها رو باز می کنه چیکار کنم مشکلم حل بشه؟با تشکر

mahdi_mohammadi
01-06-2014, 00:11
سلام و عرض ادب!
دو پرسش :
1. ویندوز رو تازه عوض کردم تو ویندوز قبلی صفحات رویی Pdf ها وقتی View Large Icon بود بدون باز کردن پی دی اف دیده می شدند اما حالا نه ویندوزهام از نظر ورژن و... تغییری نکرده تو تمام آپشنای مختلف ویندوز و ادوب چک کردم گزینه ای در این باره ندیدم خدا خیرتون بده بفرمایید چه کنیم صفحات روی جلد پی دی اف ها دیده بشن؟
2. اگه چندتا پی دی اف مثلا مال یه کتاب باشن اما به صورت جدا جدا چه کنیم همه تو یه فایل دیده بشن؟
قربون محبتتون:n12:

gholamrezaarjmand
16-07-2014, 23:50
یه فایل PDF دارم که میخوام با Adobe Reader 10 بازش کنم با ارور زیر مواجه میشم.
راه دیگه ای هم ندارم که دوباره این فایل رو تهیه کنم. میشه راهنمایی کنین که چجوری درستش کنم؟
ارور اینه:

There was an error opening this document. The file in damaged & could not be repaired.[/QUOTE]

gholamrezaarjmand
16-07-2014, 23:54
ه فایل PDF دارم که میخوام با Adobe Reader 10 بازش کنم با ارور زیر مواجه میشم.
ارور اینه:

There was an error opening this document. The file in damaged & could not be repaired.[/QUOTE

joibari2
01-08-2014, 23:21
سلام برای اینکه یک فایل پی دی اف به هیچ عنوان قابل ویرایش نباشه و امکان سلکت کردن متن و تصویر داخلش نباشه مثلا با نیترو پی دی اف کدوم قسمتش باید رفت؟

joibari2
01-08-2014, 23:31
سلام برای اینکه یک فایل پی دی اف به هیچ عنوان قابل ویرایش نباشه و امکان سلکت کردن متن و تصویر داخلش نباشه مثلا با نیترو پی دی اف کدوم قسمتش باید رفت؟

gholamrezaarjmand
11-09-2014, 09:13
سلام من هنگام کپی کردن متنی از برنامه PDF با این مشکل روبرو می شوم و به جای کپی کردن متن اعداد و اشکال ناخوانا کپی می گردد چکار کنم There was an error while copying to the clipboard. An internal error ocurred

Bardia225
29-10-2014, 23:21
برای حذف تبلیغات پاورقی از فایل pdf مثل آدرس بعضی سایتها که توی تمام صفحات هست با چه نرم افزاری میشه انجام داد
fOXIT PHANTOM PDF BUSINESS رو امتحان کردم اما باید صفحه به صفحه اینکاررو انجام بدی.یه کتاب چند صد صفحه ا هست که باید بخشهایی رو پرینت بگیرم.کسی از دوستان اینکار رو انجام داده؟

sivan2012
27-11-2014, 18:15
سلام من وقتی با foxit phantom هایلایت میکنم فقط کلمات رو هایلات میکنه کسی راهی بلد نیست که همه جمله هایلایت بشه
منون سیوان

vissoto
28-11-2014, 18:17
سلام من وقتی با foxit phantom هایلایت میکنم فقط کلمات رو هایلات میکنه کسی راهی بلد نیست که همه جمله هایلایت بشه
منون سیوان

سلام

اگر منظورتان نرم افزار زیر است ؛ با کلیک بر آنچه در عکس مشخص است بدون محدودیت در جمله و کلمه و به صورت آزاد امکان highlight وجود دارد. (کاملا تراز) شما از چه ورژنی استفاده می کنید ؟

از نرم افزار زیر هم می توانید استفاده نمایید. (هنگام کرک ؛ آنتی ویروس را غیرفعال نمایید)(یا از 30 روز رایگان آن بدون کرک استفاده کنید)

chaharnazm
04-01-2015, 12:05
هنگام نصب ادوب 11 با پیغام خطایی با این مضمون روبه رو میشم :
Spooler Printer
یا یه همچین چیزی
دو گزینه retry و cancel داره که retry هیچ کمکی نمیکنه. سرانجام با زدن cancel نصب لغو میشه. دلیلش چیه؟

vissoto
04-01-2015, 14:19
هنگام نصب ادوب 11 با پیغام خطایی با این مضمون روبه رو میشم :
Spooler Printer
یا یه همچین چیزی
دو گزینه retry و cancel داره که retry هیچ کمکی نمیکنه. سرانجام با زدن cancel نصب لغو میشه. دلیلش چیه؟

سلام

در run (کلید ویندوز در کیبورد + R) بنویسید services.msc و ok را بزنید.

در پنجره باز شده دو بار بر Print spooler کلیک کنید و startup تایپ را بر Automatic قرار دهید و apply را بزنید و سپس start را

بزنید و ok را بزنید.

chaharnazm
05-01-2015, 08:56
درست شد اما به دلیل نداشتن سریال گزینه ی Terial رو نصب کردم. کرک داره(amtlib.dll) اما با ریختنش دیگه برنامه انجام نمیشه. تو پوشه کرک یه فایلی هم به نام Disable Activation.bat داره که با کیلیک روی اون یه صفحه کامند پرامپت باز میشه که توش نوشته:
Disable Activation
Access Denied
Press Any Key to Continue
چه کنم؟
شما شماره سریال یا کد فعالسازیش رو داری؟

mrkv2000
05-01-2015, 11:57
با سلام خدمت دوستان عزیز
در هنگام پرینت گرفتن از صفحه ی pdf در نرم افزار ادوب پرو سایز کاغذ به صورت پیش فرض letter انتخاب میشه به چه صورت می توان این پیش فرض را تغییر داد؟
ممنون میشم جواب بدهید

chaharnazm
06-01-2015, 15:18
چگونه میشه به فایلهای pdf با همون برنامه adobe reader شماره صفحه افزود؟
برنامه من نگارش 11 یا XI است

vissoto
07-01-2015, 13:16
با کیلیک روی اون یه صفحه کامند پرامپت باز میشه که توش نوشته:
Disable Activation
Access Denied
Press Any Key to Continue
اینترنت را قطع کنید. نرم افزار را ببندید.

حالا در ویندوزهای 7و8و8.1و 10 باید بر Disable Activation راست کلیک نمایید و run as administrator را انتخاب کنید و پس از انتخاب yes در پنجره user account control اینتر را بزنید.

حالا فایل amtlib.dll را کپی کنید و در پوشه C:\Program Files\Adobe\Acrobat 11.0\Acrobat ؛ paste نمایید و پیام copy & replace را تایید کنید.

چگونه میشه به فایلهای pdf با همون برنامه adobe reader شماره صفحه افزود؟
برنامه من نگارش 11 یا XI است

منظورتان adobe acrobat است ؟
از منوی edit ؛ edit image & text را انتخاب نمایید. حالا در پنل اضافه شده در سمت راست برنامه بر page کلیک کنید و در زیر مجموعه آن

edit page Design را انتخاب کنید و سپس Header & footer و Add header & footer و در پنجره باز شده insert page number را انتخاب کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام خدمت دوستان عزیز
در هنگام پرینت گرفتن از صفحه ی pdf در نرم افزار ادوب پرو سایز کاغذ به صورت پیش فرض letter انتخاب میشه به چه صورت می توان این پیش فرض را تغییر داد؟
ممنون میشم جواب بدهید

سلام

به آدرس Control Panel\Hardware and Sound\Devices and Printers در control panel بروید و Printer مورد نظر خود (چه مجازی و چه حقیقی )را
انتخاب و با راست کلیک و انتخاب Printing preferences ؛ Page size را تنظیم نمایید.

ارزو زارعی
19-01-2015, 09:33
سلام با برنامه word2010 هم میشه فایل word رو به pdf تبدیل کرد کافیه از منوی فایل گزینه creat pdf رو لنتخاب کنی