PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Dvd Rw لب تاپ

IMANOKIA
18-04-2008, 10:01
سلام دوستان
من یک ماه هم نیست که یه لب تاپ 1520 گرفتم و هر چی سی دی داشتم همه رو کپی کردم رو هارد و تبدیل کردم به چندتا Dvd و با سرعت 8x رایت کردم حالا بعد از یک روز که می خوام از Dvd ها استفاده کنم اصلا Dvdrw نمی تونه اطلاعات رو بالا بیاره؟
فکر می کنید مشکل از چیه؟ رو همه لب تاپها این مشکل هست؟ یا اینکه 8x مناسب نیست برای رایت؟

اگه هد دی وی دی کثیف شده چجوری تمیزش کنم؟

ممنون می شم اگه دلسوزانه و منصفانه جوابمو بدبد..

huti_421
18-04-2008, 13:23
ببینم شما روی دستگاه های دیگه هم امتحان کردی ؟

ببین دوست عزیز برای اینجور شمکل ها اول شما دی وی دی رو توی یه دستگاه دیگه امتحان کن کن تا اول ببینی عیب از دی وی دیته یا اینکه Dvd Rw مشکل داره ...

REGISTERED USER
18-04-2008, 13:47
فکر نکنم مشکل از اپتیک باشه ( باید با انواع DVD تست کنی) ... احتمالا شما با خطا رایت کردی ممکنه dvd ها OVERBURN شده باشند و اگر DVD ها بر روی یک pc هم اینطور باشه dvd ها از بین رفتند و فقط با شرایط و نرم افزارهای خاصی میتونند برگردند ... و به سرعت 2 و 4 و 8 هم بستگی نداره

بهترین راه تست اپتیک یکی استفاده از Diognestic نوت بوک شما است و یا اینکه درایور را با یک DVD بوتیبل تست کنید

IMANOKIA
21-04-2008, 21:56
ممنون از دوستان خوبم....جالب است بدونید که همون دوتا Dvd که رو سیستم اجرا نمی شد دیشب که دوباره امتحان کردم هر دو را اجرا کرد و من هم سریعا اطلاعات را کپی کردم تو هارد و دوباره با سرعت 4x روی دوتا Dvd دیگه رایت کردم و حالا دیگه مشکلی نداره..به هر صورت ممنون دوستان....موفق باشید از زحماتی که می کشید در این بخش متشکرم....بهتون قول می دم به زودی این بخش ÷پر بیننده ترین بخش این فروم بشه