PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال ساده مودم

KILLER_PANT
18-04-2008, 08:45
با سلام
از وقتی این قسمت کامپیوتر منحل شده نمیدونم بعضی سوالاتم را کجا بپرسم

من یه مودم zoltrix vista ready خریدم
یه سوال:
این maximuxm port speed رو اگه تا اخرش ببرم بالا (115200) اسیبی به جایی نمیرسونه؟سرعت میره بالاتر؟

]چند تا سوال دیگه هم دارم

فرق 3 چیپ با 2 چیپ چیه؟؟(درسته میگن احتمال disconnect در 3 چیپ کمتره؟

مودم رو خریدم نوشته:
"قابلیت برقراری ارتباط به محض دریافت سیگنالهای خارجی و ----- کردن ان به صورت ... سخت افزاری بصورت full duplex "
این عبارت یعنی چه؟

سوال اخرم هم این که call waiting داره مودم ..ایا جواب میده یا باید از مخابرات هم فعال شه؟

مودمم v .92 هست..اینم لطف کنید بگید یهنی چه؟

ممنون

KILLER_PANT
18-04-2008, 13:58
یه سوالم رو هم کسی نتونست جواب بده؟

arman7165
30-04-2008, 20:20
همه اين سئوال ها رو منم دارم ...:19:
چرا كسي جواب نمي ده ...:18:
ثواب داره والا....:20:

arman7165
01-05-2008, 22:03
مگه اين سئوال ها چقدر سختند....:19:

لااقل بيان بگيد من نمي دونم و بلد نيستم ....:18:

محمد حيدري
31-10-2008, 23:36
این maximuxm port speed رو اگه تا اخرش ببرم بالا (115200) اسیبی به جایی نمیرسونه؟سرعت میره بالاتر؟

]چند تا سوال دیگه هم دارم

فرق 3 چیپ با 2 چیپ چیه؟؟(درسته میگن احتمال disconnect در 3 چیپ کمتره؟

مودم رو خریدم نوشته:
"قابلیت برقراری ارتباط به محض دریافت سیگنالهای خارجی و ----- کردن ان به صورت ... سخت افزاری بصورت full duplex "
این عبارت یعنی چه؟

سوال اخرم هم این که call waiting داره مودم ..ایا جواب میده یا باید از مخابرات هم فعال شه؟

مودمم v .92 هست..اینم لطف کنید بگید یهنی چه؟

ممنون
اصولا باید سرعت روی 115200 باشه اگه نبود خودت ببر بالا نگران آسیب هم نباش که این سرعت به هیچ موجودی فشار نیاورد مگر لاک پشت و مخابرات ایران.
3 چیپ خیلی بهتره هم dc کمتره هم ویندوز xp خودش میشناسه هم مثل اینکه سرعتش از مال مخابرات ایران هم پایینتره. (دلم میخواست یه شکلک قاطی و یه شکلک شاکی داشتیم تا هر سری بعد اسم این مخابرات دزد ازش استفاده می کردم)
call waiting هم باید از سوی مخابرات ( یه بار دیگه اسم این یارو بیارم یا سکته میکنم یا گلاب به روتون بالا میارم ) فعال شده باشد.
v92 هم چیپستیه که این امکاناتو میده (چیپست اصلی)