PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Aluria Spyware Eliminator 4.0 (Anti-Spyware<>Anti-Spam<>Anti-Virus!) Full With Crack

sAsAn.K
16-11-2005, 11:02
نسخه ی کامل برنامه ی Spyware Eliminator محصول شرکت Aluria Software که آنتی ویروسشم بالاخره داد بیرون این پکیج شامل آنتی ویروس آنتی اسپم و آنتی اسپایوره!
دانلود نسخه ی کامل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود کرک (رجیستری پچ)!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HR
16-11-2005, 11:07
ساسان نظر خود شما درمورد این نرم افزار چیه؟؟

sAsAn.K
16-11-2005, 11:09
آنتی اسپایورش که یکی از بهترین هاست ولی آنتی ویروسش رو باید حرفه ای ها تست کنن:);)

shahbab
16-11-2005, 11:41
ساسان جان میشه کرکشو یه جای دیگم بزاری؟ این آدرس مثل اینکه فعلا در دسترس نیست...از این گذشته میدونی که اگه بخوایم فقط آنتی اسپای ور این مجموعه رو استفاده کنیم میشه یا نه؟

sAsAn.K
16-11-2005, 11:47
shahbab جان سلام:)
شما اون فاصله ای که وسط لینک کرک بین کلمه ی Cr ack افتاده رو بردار اونوقت مشکلت حل میشه!;)

ebilove
16-11-2005, 11:47
سلام
لينكي كه ريسيوم داشته باشه نداريد؟
نگيد با فلاش بگيرم لطفا
باتشكر

sAsAn.K
16-11-2005, 11:50
نه ebilove جون ندارم باید یکی از آقایون سرعت بالا دانلود و سپس توی یه جای قابل Resume مثل PersianGIG آپلود کنن!

Meisam
16-11-2005, 14:09
سلام
ساسان جان با تشکر از معرفی شما ... من این تاپیک رو منتقل کردم به زیر شاخه "آنتی ویرسو و نرم افزار های امنیتی" فکر کنم اینجا جاش بهتر باشه
ممنون ;)

sAsAn.K
16-11-2005, 17:56
جناب مدیر سایت میثم آقا لطف کردید خیلی ممنون;)

Lucky Luck
16-11-2005, 18:09
دستت درد نکنه ساسان جان . خیلی خوب بید! :biggrin:

sAsAn.K
16-11-2005, 18:38
خواهش می کنم لوک خوش شانس جون من از خودم خواهش در وکنم!

Adel.p30
24-11-2005, 14:30
سلام اقا ساسان
ببخشید که اقا سا سان که در این تایپیک انتی اسپایور دیگه ی رو معرفی میکنم
از بچهه و اقا میسم نیز معزرت خوای میکنم
انتی اسپایور زیر از قدرت خوبی برخوردار است
نام برنامه اسپایور دکتر
به توضیحات زیر توجه کنید
ودلیل دیگری که این انتی اسپایور رو معرفی کردم
این بود که بحث در بارهی انتی اسپاور بود
حتما خیلی راجب ادوارها و تروجان هاشنیدید و شاید هم سیستم شما الوده به این کرمها شده باشه نرم افزارهای زیادی هم برای مقابله با این نوع ویروسها ارائه شده و تنوع محصول اونها خیلی زیاد هست من میتونم بکم حداقل 20 یا 30 تا از اونها رو استفاده کردم ولی هیچ کدوم کاملا خوب نبودند ولی برنامه ای که الان میزارم بهترین در میون اونهاست و همین الان دارم ازش استفاده میکنم و خوبی اون این هست تاثیر کمی در سرعت ویندوز داره و کامپیوتر شما رو کاملا ایمن میکنه حالا با خیال راحت میتونید به همه سایتها سربزنید و بعد از اتمام کارتون کامپیوترتون رو از شر همه اونها خلاص کنید در ضمن کامل ترین بانک اطلاعاتی مربوط به شناسائی و حذف این نوع ویروسها فقط در این برنامه هست.
راهنمائی جهت کرک برنامه:بعد از نصب حتما سافتور رو اپدیت کنید سپس اجازه کانکت شدن ان به اینترنت رو توسط فایروال بگیرید حالا سریال برنامه رو وارد و کرک پایان میپذیرد در ضمن یادتون باشه اکه اجازه دسترسی به اینترنت رو به این برنامه ندین چون کرک غیر فعال میشه به خاطر اینکه سریال برنامه به صورت انلاین چک میشه این روش کرک کردن رو میتونید در برنامه های مشابه انجام بدین.
دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Radjani Camard - 6039-EF3A-EBCD-EBCA-8CD9-C07F-E02A-37A2-3E74-AB10 OR Name: Jerryl Trammell Code: B96B-FCBE-F044-1AE0-7363-83A9-DF38-EA1E-F7B5-9D9C
در قسمت بالا نوشتهی سبز کرک برنامه یا سریال است

قربانتان
Adel.p30
:rolleye: :rolleye: :biggrin:

borzou_one
24-11-2005, 17:23
Adel.p30جان سلام
ممنون از شما ولی اسپای وار دکتر یه انتی اسپای خیلی معروفی هست که اگر انجمن را جستجو کنید شاید در حدود ده بیست تا تایپیک در مورد اون پیدا بکنید .این انتی اسپای یک زمانی هیچ کرک وسریالی نداشت وبه هیچ وجه ابدیت نمیشد ولی کم کم سریالهائی براش پیدا شد واخیرا هم یه چند تائی پچ براش پیدا شده ودیگه مثل سابق تو بورس نیست البته انتی اسپای خیلی خوبی هست
در ضمن شما برای اظهار نظر وارائه مطالبی که باعث کمک به سایر دوستان میشود احتیاج به اجازه هیچکس حتی اقا میثم ندارید (میدونم ایشان هم نظرشون همین هست )ونیازی به معذرت خواهی نیست نیت کمک شما قابل ستایش هست
موفق باشید

sAsAn.K
24-11-2005, 22:15
عادل جون سلام خوبی؟
ببین عادل جون این Spyware Doctor هم یکی از بهترین هاست یه جستجو میزدی لینک دانلود و کرکش رو (نه سریالا کرررررررررررککک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!:)) پیدا می کردی
قربانت ساسان.ک:);)

Adel.p30
25-11-2005, 11:06
مشکل نداره مقسر خودم هستم