PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به كمك فوري زمينه اكسس

M_Javad
16-11-2005, 09:26
با سلام خدمت همه دوستانؤ در زمينه طراحي با اكسس من با دو تا مشكل مواجه شدم و به كمك شما احتياج دارم خواهشمندم
هر كس مي تونه كمك كنه دريغ نكنه:
1-چطوري مي تونم اين امكان رو بانك اطلاعاتيم بدم كه مانند نرام افزارهاي موجود در بازار ( مانند نرم افزار هاي حسابداري) از اطلاعاتم Backup تهيه كنم و به طور واضح تر اينكه چطوري مي تونم با دستكاري تو اكسس يا نوشتن يك كد ويژوال Tableهام رو توي يك فايل ذخيره كنم و در موقع نياز اون رو Restore كنم .

2- من مي خواهم از طريق يك فرم ثابت دو Table رو داده همانند بدم چطوري مي تونم اين كار رو بكنم از همه شما متشكرم
javaz84@yahoo.com ;)

bithiah
16-11-2005, 13:19
در مورد سوال اولتون از کد زیر استفاه کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/CODE]

M_Javad
16-11-2005, 17:19
از كمكت متشكرم
ولي باز هم يك مشكلي هست من مي خواهم اين امكان وجود داشته باشه كه با كنترل كاربر عمليات تهيه نسخه پشتسبان صورت بگيره و نيز امكان برگردوندن اطلاعات هم وجود داشته باشه
در ضمن من چون مدت زيادي نسيت به دنياي كد نويسي وارد شده ام در نتيجه خيلي حرفه اي نمي تونم كاربكنم اگه زحمتي نسيت يك مقداري روونتر توضيح بدين ممنون مي شم

bithiah
16-11-2005, 19:17
دوست عزیز
باید بگم بنده خیلی به کدنویسی برای دیتابیسی که صرفا با MS Access طراحی شده (کدنویسی با VBA) وارد نیستم. اما اگه قصد دارین دیتابیستون (صرفا جداول و ارتباطاتش رو) با MS Access بسازین و با VB 6.0 توسط کد به دیتابیستون وصل شین و اطلاعات رو بخونین و بنویسین، می تونم در هر زمینه ای سوال داشتین کمکتون کنم. البته کدنویسی VBA با VB 6.0 عینا مثل همه. فقط یه سری تفاوتهایی در بکار گیری کد هست. مثلا من اصلا توی Access با فرمها کار نکرده ام و نمی دونم چطوری باید یه دکمه بذارین و در رویداد کلیکش این امکان رو بذارین که کاربر خودش دستور Backup رو صادر کنه. ولی مسلمه که اون هم خیلی ساده است و بسیار شبیه به VB. ببخشین الان فرصتم کمه، انشاءالله فردا براتون نمونه کد می ذارم.