PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : **Mac OSx86 Tiger 10.4.3 for Intel Processors **

R e Z a
16-11-2005, 05:22
**Mac OSx86 Tiger 10.4.3 for Intel Processors **

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سيستم عامب قدرت مند اپل براي پروسسور هاي اينتل هفته پيش وارد بازار شد. و از دست هکرها در عمان نماند و به سرعت روي اينترنت قرار گرفت . اين سيستم علمل به هيچ وجه منل وجوح ويروس نمي گيره .
من که خودم دارم دانلودش مي کنم چون واقعا حيفه!!!!!!!!!!!!!
اين سيستم عامل اون قدر قابليت داره که با ويندوز اصلا و به هيچ وجه قابل مقايسه نيست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com.Image.rar.html

pass : *******.com

پسوورد : ميكس ايران دات كام

moneyed
16-11-2005, 11:34
همچین ایلی برای دانلود وجود نداره
File /files/7694427/Mac_1_.OS.X.x86.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com.Image.rar.html not found.

moneyed
16-11-2005, 11:35
در ضمن یه سوال برای من پیش اومده
اگر نخندید میخوام ببینم این ورژن مکینتاش بر روی pc نصب میشه یا نه

R e Z a
16-11-2005, 17:20
دوست عزيز من گفتم به جاي ×××××× بنويسيد ميكس ايران .
در ضمن اين روي pc نصب مي شه.اين سيستم عامل هفته پيش اومده و مخصوص intel , amd مي باشد. يكم بيشتر دقت كنيد .
ممنون

Sinagood
16-11-2005, 21:58
من نميدونم که چه قدر يه شرکت ميتونه باهال باشه که سيستم عامله چيزی رو که نداده بيرون بسازن
ای ام دی رو هم که ساپرت نميکنه. رو اینتل ها يه معمولی هم ميگن کار نميکنه

سيستم عاملش هم کم امکنات تر از لينوکسه يه ديسکتی هست
تازه این لينک هم نميتونه کامل باشه چون 30 مگ کمتره

R e Z a
17-11-2005, 00:51
من نميدونم که چه قدر يه شرکت ميتونه باهال باشه که سيستم عامله چيزی رو که نداده بيرون بسازن
ای ام دی رو هم که ساپرت نميکنه. رو اینتل ها يه معمولی هم ميگن کار نميکنه

سيستم عاملش هم کم امکنات تر از لينوکسه يه ديسکتی هست
تازه این لينک هم نميتونه کامل باشه چون 30 مگ کمتره

دوست عزيز تا حالا کامپيوتر apple ديدي ؟که اين حرف رو مي زني
من که وقتي اين کامپوتر رو ديدم کف کردم تو ايران هم به هيچ وجه گير نمي ياد.
اين سيستم عامل رو هم مخصوص اينتل زده .
بعدش به قول شما اصلا مي شه سيستم عامل درست کرد کمتر از 30 مگابايت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو اين لينک فايل تورنت هستش که بايد با يکي از برنامه هاي مربوط با تورنت دانلود کنيد!
افتاد!!!!!

Navid
17-11-2005, 13:53
سیستم عامل تایگر اپل یه شاهکار از شرکت اپل هست من یه ماه باهاش کر کردم و به همین دلیل هم عکس آواتور من شد " رئیس اپل " البته این نسخه رو شرکت اپل بیرون نداره و اگه قرار به کار کردنش باشه روی cpu های amd و اینتل 64 بیت کار می کنه . هر چند به نظر من بهتره برای اجرای این سیستم عامل روی سیستم های pc از نرم افزار های شبیه ساز استفاده کنید . آخرین نسخه این سیستم عامل هم روی یک dvd عرضه شده که در ایران هم موجود می باشد

R e Z a
18-11-2005, 00:57
نويد عزيز من الان بعد از يه روز دانلودش كردم و كار كرد . مشخصات كامپيوترم هم اينه :
intel pentium M 1600
ram : 512
hard : 60 gb
حتما نبايد 64 bit باشه!!!!!رو 32 هم کار مي کنه , عالي هم کار مي کنه

فقط بو فولت بايد با برنامه هاي شبيه سازي بازش کنيم . من با VMvirtual بازش کردم واقعا تميز بود کف کردم.
در ضمن winrar هم چه کارا که نمي کنه اين فايل رو که من دانلود کردم حجمش 1.30 گيگابايت بود ولي وقتي unrar ش کردم شد 6.0 gb .يه بار ديگه مي گم : 6 gb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!