PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد جستجوی اپراتورها

saeed137
17-04-2008, 15:25
من وقتی جستجوی دستی شبکه را میکنم 4 اپراتور هست سه تاش که معلومه چهارمی زده ir70 کسی خبر داره ما را هم در جریان بذاره

mehdi_vsgh
17-04-2008, 20:12
من وقتی جستجوی دستی شبکه را میکنم 4 اپراتور هست سه تاش که معلومه چهارمی زده ir70 کسی خبر داره ما را هم در جریان بذاره
احتمالا اینم برا ایرانسله

چون ظاهرا ایرانسل داره فرکانس‌هاشو تغییر میده...

(نمیدونم والا!!!)

alisahaf70
25-04-2008, 05:39
کجا زندگی می کنید چون اصفهان دو تا وکیش 1 اپراتور همراه مخصوص به خودشون دارند غیر از ایرانسل و همراه اول و تالیا

mohammad hamed
25-04-2008, 15:15
آخه تو مازندران و گلستان هم بعضی ها جا این اپراتور رو پیدا میکنه

alisahaf70
29-04-2008, 15:07
اونا امکان داره تلفن هایی باشه که مخابرات برای جاهایی که نمی شه سیم کشی کرد گذاشته (بی سیم)

shimanelou
06-05-2008, 04:28
پست قبلی درست گفته.
این برای مخابرات روستایی هست و قبلا بارها درباره اش تو همین انجمن بحث شده.
مخابرات برای روستاهای که صرف نمیکنه سیمکشی کنه یک دکل راه میندازه و به جای سیم کشی یک سیمکارت میده و تا محدوده اون روستا رو پوشش میده.
همه چیزش(شماره و تعرفه و ...) مثل تلفن معمولی هست.

sarir1980
09-06-2008, 03:13
سلام بر دوستان
آقا در مورد اینکه شبکه از Tci به Mci تغییر کنه شما اطلاعی ندارید؟ این تو قیمت سیم کارت تاثیری داره یا نه؟
راستش سیم کارت من با کد 4 ،تغریبا 2روز مونده به عید سوخت وقتی برای دریافت سیم کارت جدید رفتم مخابرات یه سیم کارت
با اپراتور Mci دادن وگفتن که شبکه در حال تغییر است وهمه باید به Mci تغییر پیدا کنه .کسی در این مورد چیزی میدونه من رو هم بی اطلاع نگذارید لطفا ،ضمنن این رو هم بگم بعد از کلی مشاجره بامسئولش گفت اگه ناراحتی میتونی به طور خصوصی
هزینه کنی و اپراتورت رو به Tci تغییر بدی.

Hadi King
09-06-2008, 08:05
سلام بر دوستان
آقا در مورد اینکه شبکه از Tci به Mci تغییر کنه شما اطلاعی ندارید؟ این تو قیمت سیم کارت تاثیری داره یا نه؟
راستش سیم کارت من با کد 4 ،تغریبا 2روز مونده به عید سوخت وقتی برای دریافت سیم کارت جدید رفتم مخابرات یه سیم کارت
با اپراتور Mci دادن وگفتن که شبکه در حال تغییر است وهمه باید به Mci تغییر پیدا کنه .کسی در این مورد چیزی میدونه من رو هم بی اطلاع نگذارید لطفا ،ضمنن این رو هم بگم بعد از کلی مشاجره بامسئولش گفت اگه ناراحتی میتونی به طور خصوصی
هزینه کنی و اپراتورت رو به Tci تغییر بدی.
من نميدونم ولي تو سايت هاي زيادي نوشته بودن كه سيم كارت هاي Tci ميخوان بسوزونن وبه Mci تغييرش بدن من از اين مطلب اطلاعي ندارم ولي خيلي از سايت ها نوشته بودن:18:

سايت ها اينجوري نوشته بودن سيم كارت هاي Tci سوخته ميشه به Mci تغيير پيدا ميكنه!!

موفق باشيد!:40:

iman_s
10-06-2008, 02:18
سیمکارتهای قدیمی همه Tci بودند ولی الان هر چی سیمکارت جدید میدن Mci هست.اگه سیمکارت tci هم بسوزه تبدیل به Mci میشه.