PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا در مورد آپلود کرن عکس کمکم کنید

aluminum
16-04-2008, 21:33
چه جوری میتونم یک عکسی که اپلود کردم را روی انجمن بگذارم به طوری که عکس دیده بشه نه لینکش

چون من توی دو تا سایت اپلود کردم و وقتی که توی پستم قرارش میدم ، عکس دیده نمیشه و علامت ضربدر می یاد مثل این
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaete
16-04-2008, 21:55
سایتی که آپلود کردی رو دیدم . زیاد جالب نبود . لینک عکس رو طوری نداد که توی انجمن بزاری . توی tinypic.com آپلود کن . بعد یه لینکی میده با این عنوان : Direct link for Layouts . اون رو توی قسمت وارد نمودن عکس وارد کن .

Nevissande
16-04-2008, 21:58
چه جوری میتونم یک عکسی که اپلود کردم را روی انجمن بگذارم به طوری که عکس دیده بشه نه لینکش

چون من توی دو تا سایت اپلود کردم و وقتی که توی پستم قرارش میدم ، عکس دیده نمیشه و علامت ضربدر می یاد مثل این
يكي از مهمترين دلايل پديدار شدن ضربدر، آپلود عكس در سايتهاي فيل.تر شده است.

پيشنهاد من به شما tinypic.com است.

Dolphin 7
16-04-2008, 22:06

اين چيزي كه گذاشتي اصن عكس نيس لينك اوني كه گذاشتي اينه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هر فايلي آخرش بايد يه پسوند داشته باشه مثلا آخر لينكايي كه عكسه به چيزايي مث " JPG. " يا " GIF. " يا " BMP. " يا "PNG. " يا چيزاي ديگه ختم شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين پسوندا نشون مي ده كه اون فايل چه نوع فايليه مثلا اون پسوندايي كه نوشتم نشون مي ده اون فايلي كه به يكي از اين پسوندا ختم شده يه فايل عكس يا مثلا پسوند " MP3 . " نشون مي ده كه اون فايل يه فايل صوتيه :8:

واسه اينكه لينك يه عكسم ( مثلا همين چيزي كه به عنوان عكس گذاشتي ) بفمي چيه مي توني روش راس كليك كني و از منويي كه باز مي شه روي Properties كليك كني بعد تو قسمت آدرس ، آدرس اون فايلو نوشته كه بايد يه پسوند داشته باشه كه اين عكسي كه گذاشتي ، آدرسش به هيچ پسوندي ختم نمي شه پس اين آدرس يه عكس نيس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وختي عكستو آپ كردي اون لينكي كه آخرش پسوند داره رو انتخاب كن بعد رو همون آيكن زرده كه مال وارد كردن عكسه كليك كن و اون لينكه رو Paste كن و اينترو بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
16-04-2008, 22:07
به جز اون که دوستان گفتن اینم خوبه :

tinypic.ir

nobody2000
16-04-2008, 22:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aluminum
16-04-2008, 23:11
از تمامی دوستان از این راهنمایی مفیدشان تشکر میکنم