PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فناوری LightScribe برای ایجاد متن یا تصاویر روی disk

خدای موبایل
10-07-2007, 16:34
سلام من یه دی وی دی رایتر Asus خریدم که قابلیت LightScribe داره .
ولی وقتی میخوام از این قابلیت استفاده کنم میگه Please insert LightScribe disk
حالا میخوام بدونم کسی هست که تا حالا از این قابلیت استفاده کرده باشه ؟؟
یا اصلا کسی تا حالا سی دی یا دی وی دی Light Scribe شنیده یا دیده ؟؟

ممنون میشم جواب بدید .
بای .

godsmak
10-07-2007, 17:36
دوست عزیز دیسکهای LightScribe مخصوص هستند و شما باید برای استفاده از این قابلیت از این نوع دیسکها تهیه کنید.

Gabana
10-07-2007, 19:38
خوب شما بايستي يك DVD كه Lightscribe باشه رو بذاري توي درايو . سطح اين DVD ها با بقيه فرق مي كنن و از موادي هست كه قابليت القاي نقش خواهند داشت ( اگر در مورد نوع ماده اش هم سوال بود بگو تا به مرجعش راهنمايي كنم ) /
Lightscribe DVD رو مي توني پاساژ ايران طبقه دو پيدا كني

popen
11-07-2007, 15:33
این یک تکنولوژی hp هست. که سه عنصر میخواد:
اینکه خود دیسک lightscribe باشه ( پاساژ ایران طبقه اول من یک بسته 10 تایی مارک hp شو 3 4 ماه پیش خریدم 7 هزار تومن)
داریو Lightscribe باشه (که هست)
نرم افزار lightscribe system service (اسمشو یک چیزی تو همین مایه ها بود) رو نصب کنی که از سایت زیر باید download کنیش
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آخر هم اینکه اگه نسخه update برای firmware یا driver دیسک درایو ت اومده نصبش کن.

siavash_ahmadpour
11-07-2007, 21:32
فکر کنم دی وی دی های مخصوصش 2 تومنی باشه

doyenboof
12-07-2007, 04:49
خوب شما بايستي يك DVD كه Lightscribe باشه رو بذاري توي درايو . سطح اين DVD ها با بقيه فرق مي كنن و از موادي هست كه قابليت القاي نقش خواهند داشت ( اگر در مورد نوع ماده اش هم سوال بود بگو تا به مرجعش راهنمايي كنم ) /

سلام
خیلی جالبه من سونی دارم اما ابن قابلیت رو نداره
می شه بیشتر توضیح دهید(ماده به کار رفته)توی دی وی دی ها چی هست؟

خدای موبایل
14-07-2007, 12:27
خب خدا رو شکر ، اینطوری که گفتید پس یعنی توی بازار هست دیگه ؟؟
مرسی . باز خیالم راحت شد . میرم میگردم دنبالش پیدا میکنم .
چون خیلی گشتم و دیدم کسی نداره فکر کردم اصلا نیست که الان مطمئن شدم هست . مرسی . بای .

خدای موبایل
14-07-2007, 12:32

آخ قربونت برم . آره می دونستم باید دی وی دی مخصوص بذارم .
ولی هرچی گشتم نتونستم دی وی دی LightScribe بخرم .
باور کن انقدر گشتم البته بازار رضا و ایران نرفتم فقط !!!
دیگه فکر کردم اصلا نیست توی بازار که الان گفتی .
دستت درد نکنه . خیلی ممنون .

خدای موبایل
14-07-2007, 12:35
سلام
خیلی جالبه من سونی دارم اما ابن قابلیت رو نداره

آره دوست خوبم . سونی این قابلیت رو نداره . برادر من روی سیستمش دی وی دی رایتر سونی داره ولی این قابلیت رو نداره . البته زیاد فرقی نداره :31: :31: چون تا امروز من نتونستم از این قابلیتش استفاده کنم چون همونطوری که هم خودم گفتم هم استاد بنده دی وی دی LightScribe میخواد که مخصوص این دی وی دی رایتر ها هست که تا امروز من نتونستم جایی پیدا کنم و بخرم . حالا انشالله با راهنمایی استاد خودم پیدا می کنم .

shadowfax
14-07-2007, 13:18
من حدود 1سال پیش دوتا DVD Writer HP Light Scribe گرفتم! اول بهت بگم که یه 100 تا باهاش چاپ بزنی دیگه قدرت چاپ کردنش روی CD رو از دست میده! اون دوتا HP من که اینطوری شد! تازه سری جدیدشم گرفتم باز همون بلا سرش اومد! حالا Asus رو نمیدونم!
بعد اگه Light Scribe HP بهش میخوره استفاده کن! باید DVD رو برعکس بزار تو دستگاه! از پایتخت میتونی بخری! طبقه همکف دارن. البته الان اکثر مغازه هاش اوردن...

Ninjai
19-09-2007, 07:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lightscribeتکنولوژی جدیدی برای ساخت لیبل(Label) است. در این تکنولوژی از لیزر برای ساخت برچسب استفاده میشود و هیچ نیازی هم به جوهر ,کاغذ یا ماده دیگری هم نیست.
برای ایجاد لیبل به سه چیز نیاز است:
1.رایتری با پشتیبانی از Lightscribe
2.سی دی یا دی وی دی Lightscribe
3.نرم افزارساختLabel که از Lightscribe پشتیبانی کند.مانند Nero Cover designer

برای ساخت label فقط باید دیسک رو به طرف label (به پشت) گذاشت.

1.رایتری با پشتیبانی از Lightscribe
رایتر های با این قابلیت زیادند (ASUS ,BenQ ,hp ,LG ,Lite-on,PHILIPS,SAMSUNG ,...).من خودم از یک رایتر Lite-on 20x lightscribe استفاده می کنم از نظر قیمت تفاوت چندانی با رایترهای معمولی ندارد(رایتر من حدود 3 هزار تومان با Lite-on 18x معمولی تفاوت قیمت دارد)

2.سی دی یا دی وی دی Lightscribe
سی دی یا دی وی دی Lightscribe هم از نظر قیمت تفاوت چندانی با نوع معمولی ندارد(دی وی دی HP , هم 600تومان ). شرکت های سازنده این نوع دیسک ها : ...,BenQ ,hp ,PHILIPS ,TDK

3.نرم افزارساختLabel که از Lightscribe پشتیبانی کند
این نوع نرم افزار ها زیادند . Droppix Label Maker یکی از آنهاست. نرم افزارهایی چون Nero cover designer,Roxio Easey Media Creator, Acoustica cd/dvd label maker این کار را انجام می دهند.

البته بهتر است همیشه از آخرین نسخه کنترل پنل Lightscribe استفاده کنید.
دریافت نسخه ی1.10.13.1 مخصوص ویندوز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند نکته ی دیگه هم میمونه که در زیر به اونها اشاره میکنم:

-این نوع برچسب هیچ نوع ضرری برای سلامتی ندارد و هیچ نوع ماده پر خطری ساتع نمی کند.
-زمان ساخت برچسب برای طرح های ساده بین 2 تا5 دقیقه و برای طرح های گرافیکی با کنتراست بالا حدود 35 دقیقه میباشد.(البته بهتر است در طرح های ساده از نوشته ها به صورت خمیده استفاده شود)
-کیفیت بر چسب روی دی وی دی بخاطر داشتن یک لایه روی دی وی دی بهتر است.

Demoمراحل ساخت label رو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب حرفهای من تموم شد. پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید رایتر دارید رایتری با پشتیبانی از Lightscribe بگیرید چون برای کار های خانگی انواع دیگه ی label به صرفه نیست(یا تعداد بالا میزنن یا اینکه بای پرینت گرفت و با چسب روی سی دی چسبوند!!که اصلا جالب نمیشه!)

لطفا نظرات و سوالاتتون رو در مورد رایتر های Lightscribe و برنامه های مر تبط با اون مطرح کنید تا شاید بتونیم به هم کمک کنیم.

----------
پیروز باشید

shahramcat
19-09-2007, 14:08
دو تکنولو÷ی رقیب همدیگه برای چاپ لیزری روی دی وی دی در کل وجود داره

1- LightScribe
2-LableFlash

هر کدوم مثل Blue-ray و HD-DVD حامیان خودشون رو دارن . شرکت NEC از LAbleflash پشتیبانی میکنه و asus , Liteon , HP از lightScribe . در کل کیفیت چاپ lableflash بالاتر هست و موندگاری طولانی تری هم داره . من خودم رایتر Nec 7173A LableFlash دارم اما دیسکهای مخصوص اینکار تو ایران نیست . در عوض برای LightScribe هم رایترهای زیادی با برندهای مختلف وجود داره هم دیسکهاش با قیمت 800 تا 1500 در دسترس هستن .

Ninjai
19-09-2007, 16:13
. من خودم رایتر Nec 7173A LableFlash دارم اما دیسکهای مخصوص اینکار تو ایران نیست . در عوض برای LightScribe هم رایترهای زیادی با برندهای مختلف وجود داره هم دیسکهاش با قیمت 800 تا 1500 در دسترس هستن .

مساله همینه
Lightscribe تکنولوژی ای هست که که هم ارزونه هم تو ایران قابل دسترسه و هم از کیفیت خوبی برخورداره
من که فکر می کنم در حال حاضر یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید رایتره

دیسکهاش با قیمت 800 تا 1500 در دسترس هستن
البته ارزونترش هم هست من DVD با مارک hp رو 600 تومان خریدم

shahramcat
19-09-2007, 20:16
من اشتباه کردم چون دقیقا برعکس این فکر کردم . فکرم این بود که دیسکهای Lableflash راحت تر از lightscribe پیدا میشن !

Ninjai
21-09-2007, 08:16
اینم عکسش

این طرح رو خودم طراحی کردم و روی دی وی دی زدم.
البته ببخشید که کیفیتش پایینه یه ذره بد افتاده:37:

***لطفا نظراتتون رو بفرمایید***
ممنون

arman7165
23-01-2008, 07:42
مي خوام بدونم اصلا مي ارزه ؟
اگه مي ارزه چه ماركي از كدوم مدل بخرم؟
Plextor DVD-RW LightScribe داره؟ميشه مدلشو بگين؟
:8:

arman7165
26-01-2008, 09:12
يكـــــــــــــــــــــي كـــــــــــــــــــــمــ ـــــــــــــــــــــك كـــــــــــــــــــنــــ ــــــــــــــــــــه .............:19:

amin123
27-01-2008, 12:15
خوب بستگي داره به اينكه ببيني به دردت ميخوره يا نه.... چرا Plextor؟؟؟؟؟ Suzuki بگير........

EHSANRF
27-01-2008, 14:55
اصلا بيخيالش شو !

مگه اينكه يه دي.وي.دي خيلي برات ارزشمند باشه كه يه ساعت وقت براش طلف كني، كه چي يه عكس خيلي خفن روش چاپ بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Balrog
28-01-2008, 03:57
ديسك‌هايى كه تو بازار ما موجوده زمينه‌ى كرم‌رنگ داره. البته ديسك‌هايى با رنگ‌هاى زمينه‌ى ديگه هم وجود داره (مثل قرمز يا سبز)، اما من فقط تو سايت‌هاى خارجى عكسشون رو ديدم، وگرنه هر چى تو بازار گشتم چيزى نبود كه نبود! و با توجه به اينكه در حال حاضر رنگ نوشته‌ها و طرح‌هاى ايجاد شده توسط اين فناورى فقط مى‌تونه بين خاكسترى روشن تا خاكسترى تيره و نهايتا مشكى باشه، لذا نتيجه‌ى كار ايده‌آل نيست. ولى با اين همه من با اين تكنولوجى حال مى‌كنم و از پولى كه بابتش دادم پشيمون نيستم!

HP كارش خيلى خوبه.

arman7165
05-02-2008, 13:43
دستتون درد نكنه برو بچ...........:10:

Balrog
06-02-2008, 02:53
اصلا يادم رفت بگم، مبتكر اين تكنولوژى خود شركت HP هستش.

Somia
06-02-2008, 20:54
سلام دوستان
چند تا سوال در مورد تکنولوژی light scripe دارم اگه ممکنه جوابم رو بدید:
1- آیا برای استفاده از light scripe نیاز به دست کاری در سخت افزار dvd writer داریم؟
2- آیا نیاز به نوع خاصی از cd می باشد یا روی تمام cd ها حک می کند؟
3- آیا زمان زیادی برای انجام این کار باید صرف کرد؟
4- در کدام قسمت از cd می نویسد پشت یا روی cd ؟
مرسی:11:

Benygh
06-02-2008, 21:15
- آیا برای استفاده از light scripe نیاز به دست کاری در سخت افزار dvd writer داریم؟
بعضی از رایتر ها مثلا مدل هایی از NEC و ... این قلبت رو دارند که روی سی دی با رنگی مایل به ابی عکس مورد نظر رو چاپ میکنه ...

- آیا نیاز به نوع خاصی از cd می باشد یا روی تمام cd ها حک می کند؟
سی دی های مخصوصی داره تا جایی که من میدونم بعد با حرارت یا سوزن روش هک میشه ...

آیا زمان زیادی برای انجام این کار باید صرف کرد؟
زیاد که فکر نکنم ولی عین رایت شاید بشه ....

در کدام قسمت از cd می نویسد پشت یا روی cd ؟
در قسمت روی سی دی جایی که لیبل میخوره ...

Somia
08-02-2008, 07:59
از لطفتون متشکرم:11:

Arashdn
15-02-2008, 14:53
سی دی های مخصوصی داره تا جایی که من میدونم بعد با حرارت یا سوزن روش هک میشه ...

قیمت این سی دی ها و دی وی دی های لایت اسکریب چنده؟

Benygh
15-02-2008, 15:07
دقیق نمیدونم چون تا حالا استفاده نکردم فقط دیدم از شرکت های پخش سی دی بپرسید که چاپ میکنند شاید بدونند .

shahab_blaster
15-02-2008, 15:19
cd هاش فكر كنم 300 تا 350 باشه

Arashdn
15-02-2008, 17:39
cd هاش فكر كنم 300 تا 350 باشه
قیمت دی وی دی هاشو نمی دونید؟

ehsanxx
28-02-2008, 16:46
2500 dvd verbatim

ocz
28-02-2008, 22:29
سلام دوستان
چند تا سوال در مورد تکنولوژی light scripe دارم اگه ممکنه جوابم رو بدید:
1- آیا برای استفاده از light scripe نیاز به دست کاری در سخت افزار dvd writer داریم؟
2- آیا نیاز به نوع خاصی از cd می باشد یا روی تمام cd ها حک می کند؟
3- آیا زمان زیادی برای انجام این کار باید صرف کرد؟
4- در کدام قسمت از cd می نویسد پشت یا روی cd ؟
مرسی:11:
فایل فلش زیر را برای شما آپلود کردم و در آن بخوبی با نیازمندی ها و طرز کار فناوری Lightcsribe آشنا می شوید :

amin123
01-03-2008, 00:19
ocz جان خيلي جالب بود................

kdlh64
09-03-2008, 09:10
آقا بهترين رايتر كه light scrib رو ساپورت كنه چيه؟

tekno2006
09-03-2008, 12:41
امتحان کردم حدودا یک ساعت طول میکشه قیمت دی وی دی از 300 تا 850 در بازار ایران

tekno2006
09-03-2008, 12:42
آقا بهترين رايتر كه light scrib رو ساپورت كنه چيه؟
فکر کنم پلکستور

kdlh64
09-03-2008, 15:58
كدوم مدل پلكستور light scrib رو ساپورت مي‌كنه؟

Benygh
09-03-2008, 17:15
كدوم مدل پلكستور light scrib رو ساپورت مي‌كنه؟
مدلهایی که از این تکنولوژی پشتیبانی میکنند به صورت لوگو این علامت رو دارند ...
این هم لوگوی این تکنولوژی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %26client%3Dfirefox%26rls%3DFlockInc.:en-US:official%26sa%3DG)
به نظر من پول دادن به مدل های پلسکتور که خیلی گرونند کاره عاقلانه ای نیست .. بیش از 40 تومان برای DVD-Writer ارزش نداره خرج کنید ....

چند نمونه از سی دی های چاپ شده توسط این تکنولوژی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nt%3Dfirefox%26rls%3DFlockInc.:en-US:official%26hs%3DVo0%26sa%3DN)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nt%3Dfirefox%26rls%3DFlockInc.:en-US:official%26hs%3DVo0%26sa%3DN)

kdlh64
12-03-2008, 12:41
بچه آدرس و شماره تلفن جايي رو داريد كه سي دي و دي وي دي خام light scibe رو بفروشه؟ اگه بديد ممنون مي‌شم. من از شهرستانم. اينجا كسي نداره. مي‌خوام از تهران بگيرم. لطف كنين ممنون مي‌شم.

tekno2006
13-03-2008, 09:18
پاساژ ایران طبقه دوم داره

kdlh64
17-03-2008, 12:55
پاساژ ایران طبقه دوم داره

مرسي از جوابت. مي‌شه اسم مغازه و اگه بشه تلفنش رو هم بديد كه بتونم باهاش تماس بگيرم؟ چون خودم نمي‌تونم بيام بگردم. ممنون مي‌شم اگر لطف كنيد. :46:

soliman
20-03-2008, 22:48
لایت اسکریب asus رو بخرم خوبه یا نه؟

kdlh64
21-03-2008, 08:39
لایت اسکریب asus رو بخرم خوبه یا نه؟

سلام. خوبه وليه اول بگرد ببين cd و dvd خام lighsrib گيرت مياد يا نه كه مثل من الكي نخري بعدم نتوني ازش استفاده كني. اگر پيدا كردي لطف كن آدرس و تلفن مغازرو به منم بده plz

ehsanmrdn
16-04-2008, 21:08
با تشکر از همه دوستان
آیا روی Cd هم میشه چاپ زد یا فقط Dvd این خاصیت رو داره؟

hossein_dig
16-04-2008, 21:24
سلام
چون مطلب برای خود من هم جالب بود دربارش تحقیق کردم امیدوارم خوشتون بیاد

این یک تکنولوژی هست که فقط در دستگاه DVD-RW قابل استفاده هست البته فقط در dvd-rw های که آرم مورد نظر بر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روی آنها وجود داشته باشد قابل استفاد هست.
البته نترسید برعکس قدیماکه سیستم های جدید خیلی گروم بودن الان دیگه اونجوری نیست.

در این سیستم با استفاده از دو روش اطلاعات روی دیسک چاپ میشود
1) با استفاده از رنگ .با این روش بعد از تقریبا 20 بار چاپ برروی دیسک جوهر دستگاه تموم شده و باید هزینه ای
برای شارژ پرداخت شود. و درضمن روی دیسک های خاصی چاپ میشه.

2)چاپ اطلاعات بوسیله اوبتیک دستگاه .در این روش بعد از رایت دیسک را خارج کرد و پشت رو کرد(قسمتی که برای نوشتن ماژیک استفاده میشود باید پایین باشد) و در دستگاه گذاشته و رایت(چاپ) میکنید.

برای چاپ اطلاعات درصورتی که دستگاه شما آرم مورد نظر رو روی درب داشته باشد از ورژن 7.9.6 به بالای نرو استفاده کرد و احتمالا در سی دی همراه دستگاه رایتر این برنامه هست .

نحوه چاپ:
برای چاپ نوشته یا عکس ما از نرو لیبل استفاده میکنیم .
بعد از اجرا کردن Nero CoverDesigner در پنجره New Document روی گزینه LightScribe کیک کرده و یک نوع کاور
را انتخاب کرده و تائید کنید .حالا هر طرحی که بخواهید میتونید بسازید البته تک رنگ

و در انتها بعد از طراحی برای پرینت این گزینه رو بزنید.File->Print LightScribe Label
البته این گزینه درصورتی که دستگاه شما این سیستم رو پشتیبانی کند در این فهرست هست و اگر خود این برنامه هم نصب شده باشه.

قیمت :
یک مدل asus با جوهر 33000
بدون جوهر(نوع دوم) 38000 تومن قیمت داره

متن زبان اصلی

Using Nero Cover Designer to create a LightScribe Label
Windows Platform

Launch the Nero Cover Designer application. Click Start->All Programs->Nero->Labels->Nero Cover Designer.
In the New Document menu, select the LightScribe option if shown. Otherwise, select the Empty Document option. Click OK.
Select the Text Box tool by clicking on its icon or select Object->Insert->Text Box from the menu at the top of the screen. Click and drag your mouse to create the text box area.
Double click on the text box area and type in the text information you want to include. Click OK.
If you want to add your own background, select the Image tool by clicking on its icon or select Object->Insert->Image... from the menu at the top of the screen. Load up your image and make the desired adjustment.
When you are satisfied with the appearance of your label design, insert the LightScribe disc (label-side down) into the disc drive tray and then click File->Print LightScribe Label... from the menu at the top of the screen.
Select a Contrast Level and then click Print to begin burning the label. The estimated time to complete the label is displayed, along with a progress bar. You can continue to work on your computer while LightScribe is burning the label.

پشتیبانی این برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin123
18-04-2008, 01:43
دوست عزيز ممنون.......

ميشه چند عكس از نحوه عملكرد اين دستگاه و همچنين نمونه dvd هاي درست كرده به ما بدي

hossein_dig
18-04-2008, 10:04

]

amin123
18-04-2008, 12:30
حسين جان خيلي لطف كردي از عكس ها هم ممنون......

من مدل Suzuki اين دستگاه را ديدم كه قيمتش هم 34 تومان بود...........

amin123
18-04-2008, 12:52
راستي حسين جان كدوم مدلش بهتره؟با جوهر يا بدون جوهرش؟؟؟؟؟

بدون جوهر آسيبي به لنز دستگاه نميزنه؟فشار نمي اره بهش؟

hossein_dig
18-04-2008, 14:01
حسين جان خيلي لطف كردي از عكس ها هم ممنون......

من مدل Suzuki اين دستگاه را ديدم كه قيمتش هم 34 تومان بود...........

والا سوزوکی و پایونیر اصلش بالای 100 تومنه به نظرمن همون ایسوس بگیر نوع اتصالش هم ساتا هست که سرعتش وحشتناک بالاست:18:

amin123
18-04-2008, 15:10
والا سوزوکی و پایونیر اصلش بالای 100 تومنه به نظرمن همون ایسوس بگیر نوع اتصالش هم ساتا هست که سرعتش وحشتناک بالاست:18:

خيلي خيلي لطف كردي بهم....

حسين جان ميتوني مدل دقيقش را بگي؟

اگه ميشه جواب سوال قبليم را هم بده..

ممنون ميشم:11:

hossein_dig
18-04-2008, 16:38
خيلي خيلي لطف كردي بهم....

حسين جان ميتوني مدل دقيقش را بگي؟

اگه ميشه جواب سوال قبليم را هم بده..

ممنون ميشم:11:

والا من که پرسیدیم دو مدل بود که نوشتم. منم جزء ایسوس چیز دیگی نمی گیرم حتی تا لب تابم.
مدل دقیقشو بهت میگم کارتونش دم دست نیست .یه مقدار صبر کن من آمارشو دربیارم (سیدی رو سه سوت ایمیج میگیره)ببینم مشکلی نداره بهت میگم شما هم بگیری ولی بعید میدونم چون من همیشه از جنسای ایسوس راضی بودم :8:

اگه میخوای شما هم ایسوس بگیری دو مدل با قیمتی که بالا دادم هست که میتونی بپرسی.
گارانتیشم ببینم بهت میگم:10:

hossein_dig
19-04-2008, 00:40
ایسوس

DRW-2014L1T

amin123
19-04-2008, 01:48
والا من که پرسیدیم دو مدل بود که نوشتم. منم جزء ایسوس چیز دیگی نمی گیرم حتی تا لب تابم.
مدل دقیقشو بهت میگم کارتونش دم دست نیست .یه مقدار صبر کن من آمارشو دربیارم (سیدی رو سه سوت ایمیج میگیره)ببینم مشکلی نداره بهت میگم شما هم بگیری ولی بعید میدونم چون من همیشه از جنسای ایسوس راضی بودم :8:

اگه میخوای شما هم ایسوس بگیری دو مدل با قیمتی که بالا دادم هست که میتونی بپرسی.
گارانتیشم ببینم بهت میگم:10:

حسين جان واقعا دستت درد نكنه.....

ايشالا همين asus را ميگيرم

moontoise
12-07-2008, 14:19
سلام...
ببخشید من شدید به سی دی ها و دی وی دی های lightscibe نیاز دارم...
کسی نمی دونه از کجا می شه تهیه کرد؟

اگه راهنماییم کنید ممننتون می شم

jps3
12-07-2008, 14:51
سلام برو توپ خونه ریخته البته به قیمت خوب تو بازار رضا هم من دیدیم. رنگش قهوه ای هست هر دی وی دی هم 400

amirpers
06-08-2008, 18:42
دوستان من یه مشکلی دارم .
من یه دی وی دی رایتر لایت آن لایت اسکرایب ساتا دارم .
من وقتی می خوام با برنامه نرو (فقط همین برنامه رو دارم) یه لیبل روی دی وی دی های لایت اسکرایب که خریدم هک کنم نمیشه و پیغام زیر رو می ده :

لطفا راهنماییم کنید که باید چه کار کنم . من آخرین ورژن برنامه لایت اسکرایب رو هم دانلود و نصب کرده ام اما نشده .
این اولین باره که دارم این کار رو می کنم . رایتر هم تازه گرفتم .

amirpers
07-08-2008, 02:53
من مشکلم حل شد . یادمم نبود باید دی وی دی رو برعکس بذارم .
اما یه سوال دارم :
اگه یه عکسی رو روی دی وی دی حک کنیم ، بعدش یه بار دیگه همون دی وی دی رو بذاریم و دوباره همون عکس رو حک کنیم چی می شه ؟
درسته می گن کیفیت تصویر بهتر می شه ؟ یعنی بار دوم دقیقا می ره روی عکس دفعه اول به همون صورت می شینه و به هم نمی ریزه ؟

parisa88_sh
31-08-2008, 19:44
می شه یکی به من ادرس سایت بده که برن اخرین
ورژن برنامه لایت اسکرایب ر دانلود کنم

amirpers
01-09-2008, 10:47
می شه یکی به من ادرس سایت بده که برن اخرین
ورژن برنامه لایت اسکرایب ر دانلود کنم

دوست عزیز ، از اینجا دانلود کن :

skhammari
08-09-2009, 04:54
سلام
میدونید دی وی دیاشو کجای مشهد میفروشن ؟
لازم دارم مرسی
مرسی

_edvin_
12-11-2009, 11:18
با سلام
از دوستان کسی هست که اطمینان داشته باشه lable flash , Light scribe با هم فرق میکنه و هرکدام DVD و CD مخصوص خودش رو لازم داره ؟
DVD رایتر پایونر مدل 270 FBK ساتا هستش که روی جعبه مقوایی اون برچسب Light scribe داره اما روی بدنه اون نوشته Lable flasd و متاسفانه CDوDVD لایت اسکرایب رو نمیشناسه.
با تشکر.:11:

_edvin_
15-11-2009, 13:55
مشکل برطرف شد روی باکس دستگاه اشتباهی برچسب Light Scribe زدن این مدل پایونر لیبل فلش میزنه که متاسفانه cd , dvd هاش توی ایران نیومده . دوستان توجه کنید اشتباهی مدل لیبل فلش خریداری نکنید.