PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال در مورد Google Image Labeler

banel87
16-04-2008, 17:44
این Google Image Labeler خیلی باحاله، فقط آخر ما نفهمیدیم، قضاوتش رو چه اساسیه؟
بعضی عکسهارو لیبلهای خیلی خوب و مناسب تعریف میکنم ولی قبول نمیکنه، بعدا که تایمم تموم میشه میبینم اصلا لیبلی هنوز براش وجود نداره!
خلاصه اینکه بعضیارو همون اول قبول میکنه، ولی بعضی دیگه وقتی 3-4 تا براش تعریف میکنی تازه اون اولی رو قبول میکنه.

سوالم درباره نحوه عملکردشه؟ فکرکنم از جوابهای کاربرا قسمت مشترکشو نگه میداره، هر کدوم بیشتر تکرار بشه تو اولویت میذاره.

هر چند بیشتر شبیه تمرین زبانه ( با یکم تست هوش ) ، برای اینکه بتونی امتیاز بالا بگیری باید لغات زیادی تو ذهنت داشته باشی.

این گوگلم چه کارا که نمیکنه!! :31:

خدمت اون عزیزانی که با این سرویس (بازی) آشنایی ندارن، مراجعه به لینک زیر مفیده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen khan
16-04-2008, 17:46
این Google Image Labeler خیلی باحاله، فقط آخر ما نفهمیدیم، قضاوتش رو چه اساسیه؟
بعضی عکسهارو لیبلهای خیلی خوب و مناسب تعریف میکنم ولی قبول نمیکنه، بعدا که تایمم تموم میشه میبینم اصلا لیبلی هنوز براش وجود نداره!
خلاصه اینکه بعضیارو همون اول قبول میکنه، ولی بعضی دیگه وقتی 3-4 تا براش تعریف میکنی تازه اون اولی رو قبول میکنه.

سوالم درباره نحوه عملکردشه؟ فکرکنم از جوابهای کاربرا قسمت مشترکشو نگه میداره، هر کدوم بیشتر تکرار بشه تو اولویت میذاره.

هر چند بیشتر شبیه تمرین زبانه ( با یکم تست هوش ) ، برای اینکه بتونی امتیاز بالا بگیری باید لغات زیادی تو ذهنت داشته باشی.

این گوگلم چه کارا که نمیکنه!! :31:

خدمت اون عزیزانی که با این سرویس (بازی) آشنایی ندارن، مراجعه به لینک زیر مفیده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
درسته
اين سيستم بر اساس نظر تمام كاربران هست
تا عكس را دقيقتر در جستجو نمايش بدهد

banel87
16-04-2008, 18:12
درسته
اين سيستم بر اساس نظر تمام كاربران هست
تا عكس را دقيقتر در جستجو نمايش بدهد
باید بعد از وارد کردن لغت، صبر کنی تا مچ بشه، یا نیازی نیست؟

Mohsen khan
16-04-2008, 19:24
باید بعد از وارد کردن لغت، صبر کنی تا مچ بشه، یا نیازی نیست؟
راستش من خودم با اين سيستم كار نكردم
فقط مقالاتش را خوندم

Andisheh_Soft
25-11-2008, 17:10
برای بازی Start را می زنید و همزمان کسی که مثل شما Start را زده باشه وارد بازی می شید.
عکسی به شما نشان داده می شود که هر دوی شما باید هر چیزی که به این عکس مربوط می شود را به لاتین تایپ کنید اگر هر دوی شما به یک موضوع اشاره کنید به شما امتیاز داده می شود .
من که لذت بردم شما هم امتحان کنید.
پس باید حدس شما و شریکتان مثل هم باشد

روش امتیاز دادن رو هم در همون صفحه توضیح داده
فق اینو بگم بهتره که از حدستون در مورد رنگها کمتر استفاده کنید چون فقط 50 امتیاز داره