PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی برای خاموش کردن lcd وجود داره ؟

atrin777
16-04-2008, 14:39
سلام

بچه ها یه سوال من 1520 دارم میخواستم بدونم راهی برای خاموش کردن lcd وقتی بهش احتیاج نداریم وجود داره ؟

البته میدونم که با پاور آبشن میشه تنظیماتی انجام داد که lcd بعد از تایم مشخصی خاموش بشه . ولی اگر نرم افزاری یا کلیدی وجود داشته باشه که مثل خاموش کردن مانیتور های معمولی عمل کنه خیلی خوب میشه .

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .:11:

REGISTERED USER
16-04-2008, 17:19
بلی به سادگی میشه انجام داد.
یه مقاله هست لینکش رو بهت میدم ... خیلی جالبه ... اگر وقت داشتم کامل ترجمه اش می کردم برای دوستانی که به زبان مسلط نیستند

Allow LCD screen of a Laptop to be turned OFF

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atrin777
16-04-2008, 22:40
دمت گرم

بریم ببینیم جریان چیه

huti_421
17-04-2008, 16:28
من این مقاله رو خوندم Registered جان چیز به خصوصی ننوشته بود یه راه همون تایمر پاور تو شاخه ی Power saver بود یه کار دیگه هم که دیگه هر بنده خدایی می دونه بستن LCD لبتاپ بود !!! مثل اینکه راه دیگه ای وجود نداره ...

REGISTERED USER
17-04-2008, 22:15
من خودم نرم افزار خاصی رو برای لپ تاپ ندیدم ... اما برای اینکه در لپ تاپ رو ببندی و LCD خاموش بشه یادت باشه که حتما حالت close lid رو توی پاور آپشن روی حالت آزاد یا هیچ کار قرار بده تا یه وقت standby نشه

اما شما هم میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید مشابه PC که اغلب میایند و یک اسکرین سیور سیاه قرار میدهند که تاثیری روی باتری نداره ... اما این نرم افزارها پیشنهاد میشه :

Softany Monitor Control 2.05

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lights Out

Lights Out let you turn your computer's monitor off directly from the screen by pressing a button. You no longer need to rely to windows idle control to switch it off. Save your screen and energy wisely.

mobiledead
17-04-2008, 23:50
یه چیزی یافتم
ببینین خوبه

حجم: 50kb

REGISTERED USER
17-04-2008, 23:57
برنامه ای که شما گذاشتید روی ویستا که کار نداد ... هیچ کدام از آیتم هاش

REGISTERED USER
18-04-2008, 00:23
دوستان ... برنامه Softany Monitor Control 2.05 که گذاشتم روی Xp و ویستا تست شد و عالی جواب داد

این هم کرکش براتون آپلود کردم:

لذت ببرید