PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میشه از وبلاگ مثل کامپیوتر معمولی استفاده کرد

Hamid Reza
16-04-2008, 14:33
سلام من میخوام یه لبتاپ بخرم میخواستم بدونم میشه توش بازی ریخت
کارت گرافیک و رم و cpu را عوض کردو...
مثل کامپیوترهای خانگی

در قیمت ارزون بین 900 تا 1 تومن چی بهترینه

persia007
16-04-2008, 14:56
مثل کامپیوترهای خانگی

كارت گرافيك و cpu رو نميشه عوض كرد .اما هارد و رم رو آره........
براي لپ تاپ مخصوص بازي هم بايد بيشتر 1.5 ميليون پول خرج كني...
اما يه لپ تاپ هست (فكر كنم اچ.پي 6640 باشه قيمتش هم حدود 1.100.000 تومانه) كه كارت گرافيك جيفورس 8400 داره با اون ميشه بازيهاي جديد رو هم بازي كرد (اما بازيهاي قوي مثل كرايسيس رو نه!!!!)

راستي اين يعني چي:::31:
میشه از وبلاگ مثل کامپیوتر معمولی استفاده کرد

afghantoday
16-04-2008, 15:30
درود
وبلاگ که...!
ولی اگر می خوای بازی کنی لپ تاپ رو کلاً فراموش کن. از نظر آپگرید لپ تاپ فقط رو رم حساب باز کن هارد رو بی خیال شی بهتره. هیچ لپ تاپی به درد بازی نمی خوره حتی مدل های گیم.
در مورد اچ پی من الان قوی ترین مدل amd رو دارم که از intel هم رده خیلی قوی تره و بازی هایی مثل crysis رو هم اجرا میکنه، ولی در کل برای بازی آشغال ترینه! برای این کار با همین پول می تونی بهترین سیستم دسکتاپ رو بخری!
اشتباه نکن...

پ.ن. پرشیا جان امضات خیلی نا امید کننده است!!!

persia007
16-04-2008, 16:04
درود

من الان قوی ترین مدل amd رو دارم که از intel هم رده خیلی قوی تره و بازی هایی مثل crysis رو هم اجرا میکنه، ولی در کل برای بازی آشغال ترینه! برای این کار با همین پول می تونی بهترین سیستم دسکتاپ رو بخری!

پ.ن. پرشیا جان امضات خیلی نا امید کننده است!!!

سي.پي.يو هاي اينتل كه خيلي از اي.ام.دي قويترن.... تازه يه سي.پي.يو اومده كش اون 6 مگابايته..... اين لپ تاپ فكر كنم براي بازي خيلي خوب باشه (اگه كارت كرافيكش هم مثل سي.پي.يوش قوي باشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستي مگه امضام چشه.... عكس هيلاري دافه

اما منم ميگم اگه لپ تاپ رو واسه بازي مي خواي بهتره همون پي سي (دسكتاپ) رو بخري چون با كمتر از 1.500.000 تومان ميشه يه پي‌سي باسي.پي.يو 4هسته‌اي فنوم و كارت گرافيك رادئون x3850 و يه مانيتور ال.سي.دي 20 اينچ گرفت

REGISTERED USER
16-04-2008, 17:09
مثل کامپیوترهای خانگی

لپ تاپ زیر 1 میلیون که بدرد بازی بخوره فقط dell 6400 هست چون گرافیک روی PCIEX سواره و 7300GO هم داره ... اما اگر بتونی تا 1 میلیون و 50 هم خرج کنی میتونیpavilion DV6640 بخری به کارت میاد

اینم بگم که لپ تاپ برای اینه که باها جابجا بشه یعنی اگر دانشجو و یا کارمند اداره ای هستی یا طراحی هستی که لازم داری دائما باهات باشه لپ تاپ بخر ... ورگنه با 1 میلیون یک سیستم core2 extreme با گرافیک 8800 ULTRA میتونی ببنیدی که تا 2 سال آپدی باشی نه نوت بوکی که 1 میلیون میخری و 6 ماه بعد همون رو زیر 700 بهت میدهند

البته افت قیمت لپ تاپ های ارزون کمتره چون طرفدار بیشتر داره

REGISTERED USER
16-04-2008, 17:14
سي.پي.يو هاي اينتل كه خيلي از اي.ام.دي قويترن.... تازه يه سي.پي.يو اومده كش اون 6 مگابايته..... اين لپ تاپ فكر كنم براي بازي خيلي خوب باشه (اگه كارت كرافيكش هم مثل سي.پي.يوش قوي باشه)

یه چیزی بهت بگم که کش L2 اینتل درسته بالاتره اما L1 کش AMD بیشتره ... در ضمن سرعت باس AMD و نوع اتصالاتش نسبت به اینتل بهتره

نمیخوام مقایسه کنم ... اما توی بازی و کارهای مولتی تاسک عجیب من amd رو بیشتر میپسندم چون حقا سریعتره

Hamid Reza
16-04-2008, 17:41
ممنون از همه
تو موضوع هم اشتباه جای لبتاپ وبلاگ را وارد کردم