PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در تنظيم صدا براي ورودي و خروجي كارت تي وي و كپچر

sara100
16-04-2008, 01:19
با سلام خدمت دوستان ارجمند!

دوستان بنده يك كارت تي وي كپچر با مارك Items Bt878 دارم ( وب سايت سازنده اش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) اما نمي دانم چرا وقتي با آن دارم كانالهاي تلويزوني را (از قسمت TV) مي بينم صدا يكدفعه كم يا زياد ميشه يا به عبارتي قوي يا ضعيف ميشه نمي دانم در قسمت AUDIO بايستي چگونه ورودي يا خروجي صدا تنظيم بشه اين هم لينك عكس مربوط به قسمت تنظيم صدا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همانطور كه مي بينيد قسمت تنظيم صدا براي هر دو قسمت Recording , playback control شامل موارد زير مي باشد....

Wave
Synth
Mono in
Microphone
CD Player
Aux
Line in

اگر امكان دارد بفرماييد بگوييد اين 2 قسمت بايستي روي كدام مورد تنظيم يا انتخاب شوند تا بهترين صدا را به عنوان خروجي از كامپيوتر چه در هنگام پخش يا ضبط داشته باشيم ...

دوم اينكه: چرا وقتي يك فيلم را با فرمت MPEG -1,2 ضبط كردم آن فيلم ضبط شده همش در هنگام پخش تيك مي اندازه در حاليكه اگر با فرمت DIVX يا WMV ضبط كنم چنين مشكلي نخواهم داشت...

طول كابلم : 5 متر
مشكل صدا تازه گيها برايم پيش آمده اما تيك انداختن تصاوير از اول هم وجود داشت...

با تشكر فراوان...

ashkan22
22-04-2008, 18:44
منم مشكل مشابه اين دوستمون رو دارم
يعني تا موقعيكه مادربردم ديزلي بود مشكلي نبود ولي الان كه برد رو عوض كردمو كارت صوتيش از اون 8 كاناله هاس فقط تصوير مياد و اصلا صداي راديو يا تلويزيون نمياد در صورتيكه من خروجي كارت تي وي رو به ورودي صداي كارت صوتي وصل كردم اما انكار تنظيم خاصي داره از دوستان راهنمائي چيزي :19:

Majidsaeid
08-01-2012, 12:35
سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارم.
کارت تی وی من با ویندوز اکس پی کار میکنه ولی در ویندوز سون بامشکل صدا مواجهم.
وقتی که کابل اسپیکر رو مستقیما به کارت تی وی میزنم صدا داره ولی از کارت صدا خروجی ندارم.
همه تنظیمات رو هم چندین بار عوض کردم ولی بازهم صدا درست نشد.
در ضمن کارت تی وی من snazio tvpvr هستش و مین بردم هم Elite .
ویندوزم هم win7 sp1 هستش.