PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال فايلهاي sis. (نصب برنامه ها) از طريق بلوتوث بدون نياز به نرم افزار خاص

samankermani
15-04-2008, 22:42
ترفندی را که به طور تصادفی کشف کردم رو براتون توضیح ميدهم . شاید خیلی ها خواسته باشند برنامه های موبایل (نصب نشده) که روی حافظه گوشی موبایل و یا مموری کارتشون ذخیره کردن رو از طریق بلوتوث به یک گوشی موبایل دیگه ارسال کنند؛ ولی با پیغام خطای "unable to send protected objects" مواجه شده اند و نتوانسته اند این کار را انجام دهند .

این کار یه راه حل خیلی ساده دارد . اون هم این است که پسوند sis. فایلی را که میخواهید ارسال کنید را پاک نمائید (ازطریق rename کردن) و سپس فایل را از طریق بلوتوث ارسال نمائید .زیرا بدین صورت فایل مورد نظر برای گوشی ناشناس است و دیگر پیغام خطای فوق را نمیدهد و فایل ارسال میگردد .

دریافت کننده فایل هم بدون هیچ مشکلی میتواند فایل برنامه را نصب نماید و یا با اضافه نمودن پسوند sis. را دوباره به فایل اضافه نمایند .

این روش را روی گوشیهای نوکیا ۶۶۸۰ - ۶۶۳۰ - ۶۶۷۰ - ۶۶۱۰ و N۷۰ امتحان کردم و جواب داده است . شما هم امتحان کنید و در نظرات وبلاگم نتیجه را به من هم اطلاع دهید .

مثال :

FExplorer.sis را با rename کردن به FExplorer تغییر دهید .

به همین راحتی

moj63
16-04-2008, 02:22
در گوشی من پسوند فایل ها رو هنگام rename نشان نمی ده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobaileman
17-04-2008, 13:27
ممنون مشكلم حل شد.

@R3Z
17-04-2008, 13:55
من خيلي وقت بود اينكارو ميكردم ولي نميدونستم كه بقيه ممكنه ندونن!!

kambiz1100
17-04-2008, 23:44
نرم افزار x-ploreارسال فایل را به اسانی انجام میدهد امتحان کنید

iman84
19-04-2008, 11:14
در گوشی من پسوند فایل ها رو هنگام rename نشان نمی ده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار x-ploreارسال فایل را به اسانی انجام میدهد امتحان کنید

منم با این نرم افزار موافقم چون تو بعضی گوشی ها وقتی فایل رو rename کنی بفرستی کار نمی کنه

میلاد پورعزیزی
25-04-2008, 17:43
رو سیمبیان 3 جواب نمی ده دلتون رو خوش نکنید

farsweb
25-04-2008, 18:59
دستت درد نکنه !