PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک سوالات مربوط به آموزشگاههای زبان و مباحث مرتبط

MV_GT500
04-11-2007, 23:31
Hi my dear friens

I want you to introduce me the best english clases & teaching methodes in tehran
I have studied english for about 3 years . but now,after a period(2 years) i want to start it over & i want to go for tofel
help me

A r c h i
05-11-2007, 13:57
Dear Friend
we have lots of topics about Toefl and prearing for that, But I just recommend you to improve your english knowledge before attending Toefl classes,because Toefl classes are just about Toefl and nothing else.
About classes, we are not allowed to introduce any class here:31:, and also everyone has different ideas about describing the best teacher and best institutes.

In my opinion all English classes like kish, kanoon, safir and etc are good. In fact learning English depends on your try and effort in learning it.So teachers and institutes are just some tools to put you in the right way. Try to expand your knowledge through watching movies, listening to radio and reading lots of books.
Wish you luck:10:l

peyman1987
05-11-2007, 19:52
Dear Archi I think he didn't mentio toefl.
I agree with archi-girl butI recommend you attend ILI(Iran Language Institute) classes if you want to learn English correctly. I think their teaching method is the best method in Iran.
They have lots of branches all over Tehran.

Naser_helboy
17-12-2007, 16:51
سلام خدمت همه دوستان
من میخوام زبان انگلیسیم رو تقویت کنم جوری که مثلا 4 تا سایت یا کتاب انگلیسی دیدم بتونم به راحتی بخونمش

لطفا راهنماییم کنید چه دوره آموزشی باید برم و چه مدت طول میکشه تا به سطح خوبی برسم

در ضمن بهترین آموزشگاه زبان کجاست؟ کدوم موسسه؟
ممنون

isbn84
17-12-2007, 18:48
I suggest you Kish institute, there are t a lot of awesome teachers there.

من موسسه کیش رو پیشنهاد میکنم . معلمهای خوفی اونجا داره.

Naser_helboy
17-12-2007, 18:58
یکم بیشتر توضیح میدی

آدرسش چیه؟ شماره تلفن؟ خودت اونجا بودی یا نه؟ چه دوره ای باید برم؟ آیا اونجا خودشون راهنمایی میکنن؟

isbn84
17-12-2007, 19:14
یکم بیشتر توضیح میدی

آدرسش چیه؟ شماره تلفن؟ خودت اونجا بودی یا نه؟ چه دوره ای باید برم؟ آیا اونجا خودشون راهنمایی میکنن؟

چند تا شعبه داره..من جوونیام شعبه ناهید میرفتم ( ولی عصر -روبرین پارک ملت) .از 118 بگیر- برو اون جا تعیین سطح داره... معلم های خوبی داره اگه باهاشون رفیق بشی راهنماییت می کنن... البته زیاد کلاس مهم نیست .همت خودته که یاد بگیری ..(

Naser_helboy
17-12-2007, 19:25
ممنون از راهنماییت

A r c h i
17-12-2007, 23:26
No persian posts is allowed in this room,So please change them to English,other wise they'll be in Trash soon:46:

In my opinion, all institutes are good, It all depends on how much you practice yourself, by watching movies,listening to music, reading books, writing .
But the famous institutes like kish, kanoon, safir and etc, are better because of the quality of their teachers
good luck:11:l

MV_GT500
04-01-2008, 22:39
I'm agree with archi girl about your effort but a good teacher & a class can help you much more to try
& in my word you can find those at "kanoon" institute ...i said coz now i'm studing there & know how good it is

peyman1987
05-01-2008, 14:21
I suggest ILI (Kanoon) too. It was really good for me. I owe all of my learnings to ILI.
You can get more info from the website :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Antonio Andolini
05-01-2008, 17:14
in my opinion a good institute is a institute that teachers discuss with students about different subjects in english and speak with students with local language in USA and england and the other things is depend on student how much he/she practice to learning english but i think self-study method is the best method to learning english

asma2
16-01-2008, 11:28
in yazd ILI is the best institute .i reccommend that you attent it.but some people say that in tehran KISH is the bast one

hamid2006gh
17-01-2008, 15:57
سلام دوستان
من ميخوام تو يه موسسه آموزشي زبان ثبت نام كنم . لطفا راهنمايي كنيد چه موسسه اي خوبه ؟
وضعيت ترمها چه جوري اند ؟
شهريه ها چقدر ه ؟
و كلا هر مطلبي كه ميدونيد برام مفيده ؟
با تشكر

در ضمن من ساكن مشهد هستم .

sepid12ir
18-01-2008, 11:54
Hi dear,writting persian is forbidden so I write in English

First: ILI(But if you are living in Iran you should wait for it about 1 year)
Second: Kish where I'm learning English. It's a very good institute. The tution is about 30000 Toman and the book that they work on is True To Life and if you take part in Termic classes(5 days in a week) you can finish it in 2 years
:11:Good Luck Buddy

peyman1987
18-01-2008, 13:40
Hi dear

As sepid12ir said, there are two institute which can be really advised.
First ILI ( Iran Language Institute - Kanoon Zabane Iran )
If you have time and can wait about a year for registration. And after that if you have time to study english for at least 5 years, ILI is the best choice. I myself had been studying english there for 8 years. It was really great. Teachers are absolutely wonderful. Books are rich and well written.

Second Kish institute
I haven't been there but I'm sure it's one of the best institutes in Iran. As Sepid12ir said because thet have 5 sessions a week , you can finish it earlier than ILI.

Thanks

hamid2006gh
18-01-2008, 19:30
Hi dear

As sepid12ir said, there are two institute which can be really advised.
First ILI ( Iran Language Institute - Kanoon Zabane Iran )
If you have time and can wait about a year for registration. And after that if you have time to study english for at least 5 years, ILI is the best choice. I myself had been studying english there for 8 years. It was really great. Teachers are absolutely wonderful. Books are rich and well written.

Second Kish institute
I haven't been there but I'm sure it's one of the best institutes in Iran. As Sepid12ir said because thet have 5 sessions a week , you can finish it earlier than ILI.

Thanks

ممنون از جوابگويي تون
ببخشيد فارسي تايپ ميكنم . من ميتونم مطالبي كه شما نوشتيد رو بفهمم ولي نميتونم انگليسي بنويسم .
منظورتون از كيش همون كيش اير است ؟
و سوال ديگه اينكه چرا الان نميتونم كانون زيان ايران ثبت نام كنم ؟

A r c h i
18-01-2008, 19:57
ممنون از جوابگويي تون
ببخشيد فارسي تايپ ميكنم . من ميتونم مطالبي كه شما نوشتيد رو بفهمم ولي نميتونم انگليسي بنويسم .

If you live in Tehran, you should wait for about a year to register :13:l, But I don't know about Mashahad, you should ask.
Kish and kish air are two different institutes.
About the prices, most institutes get around 40000 toman for each semester.

p.s. Topic title change to English.

sepid12ir
18-01-2008, 22:58
ممنون از جوابگويي تون

:46:Kish air and Kisn as Archi said are two different institutes. I suggest you Kish:40: not Kish air

shahab_f
19-01-2008, 00:19
what about "Safir" is it good?or many new ones like "tarjome hamzaman" etc

A r c h i
19-01-2008, 00:58
what about "Safir" is it good?or many new ones like "tarjome hamzaman" etc

:18::18::18::18: oh my god shahab, you consider Tarjome hamzaman as a new one
It's one of the bests institutes in whole Iran :18:,I can't believe you say this. I've studied there from 1380 to 1384 and In spite of studying english for about 10 years before that, I can say all I've learned was from Mr Rezvani's classes, (The manager of Tarjome Hamzaman), he's the best English teacher in Iran(I believe in that ) , if you go to his classes once, you'll never miss any of his classes..
Actually I should say his classes is for students in upper levels, he teaches vocabulary and it doesn't matter how much you studied English, you start his classes in level 1:31:, his method is so unique and I really appreciate him.
But termic classes in his institute is not that much good, just translation classes, I really suggest every one to go to his classes even for one session , you'll love him:40::31:l

About safir, they are good, but not as good as ILI, but after Ili and Kish, they are the best

hamid2006gh
19-01-2008, 11:42
با تشكر از راهنمايي همه دوستان

دوستان تو جواباشون اين دو تا موسسه رو خوب ميدونند : كانون زبان ايران و كيش
حالا اين دو تا موسسه سراسري اند يعني مشهد هم فعاليت دارند كه ما بريم ثبت نام كنيم

اگه از مشهد هم كسي تو اين فروم هست و تجربه اي داره به ما هم منتقل كنه تا ما تصميم بگيريم .

مجددا از همه متشكرم

shahab_f
19-01-2008, 12:04
:18::18::18::18: oh my god shahab, you consider Tarjome hamzaman as a new one
It's one of the bests institutes in whole Iran :18:,I can't believe you say this. I've studied there from 1380 to 1384 and In spite of studying english for about 10 years before that, I can say all I've learned was from Mr Rezvani's classes, (The manager of Tarjome Hamzaman), he's the best English teacher in Iran(I believe in that ) , if you go to his classes once, you'll never miss any of his classes..
Actually I should say his classes is for students in upper levels, he teaches vocabulary and it doesn't matter how much you studied English, you start his classes in level 1:31:, his method is so unique and I really appreciate him.
But termic classes in his institute is not that much good, just translation classes, I really suggest every one to go to his classes even for one session , you'll love him:40::31:l

About safir, they are good, but not as good as ILI, but after Ili and Kish, they are the best

Ok sorry for saying that:43:
and thanks for the help.

peyman1987
19-01-2008, 12:46
با تشكر از راهنمايي همه دوستان

دوستان تو جواباشون اين دو تا موسسه رو خوب ميدونند : كانون زبان ايران و كيش
حالا اين دو تا موسسه سراسري اند يعني مشهد هم فعاليت دارند كه ما بريم ثبت نام كنيم

اگه از مشهد هم كسي تو اين فروم هست و تجربه اي داره به ما هم منتقل كنه تا ما تصميم بگيريم .

مجددا از همه متشكرم

Hi dear
Yest both of them have branches all around the country. But I think ILI has more branches. You can go to their websites and get some extra information about both of these institutes.

ILI's web site

Kish's web site

hamid2006gh
20-01-2008, 02:20
Hi dear
Yest both of them have branches all around the country. But I think ILI has more branches. You can go to their websites and get some extra information about both of these institutes.

ILI's web site

Kish's web site

ممنون از راهنماييت

A r c h i
20-01-2008, 10:38
This is Kanoon's branch in Mashahd
:

مشهد
نام مدیر/مسوول آقای ممحمد علی دست یار
جنسیت پذیرش خواهران و برادران، بزرگسالان و نوجوانان زبان انگلیسی ،آلمانی، فرانسه،عربی
شماره حساب 2173221700003بانک ملی شعبه مرکزی مشهد کد8501
شماره تلفن و فکس 0511-8416120-8415920
و فکس:8437331,8457750
نوجوانان:0511-8452880
آدرس خیابان دانشگاه ، خیابان گلستان غربی، پلاک 351 نوجوانان:چهارراه دکترا، ابن سینای 7،پلاک 83

hamid2006gh
20-01-2008, 16:55
This is Kanoon's branch in Mashahd

:

مشهد

نام مدیر/مسوول آقای ممحمد علی دست یار

جنسیت پذیرش خواهران و برادران، بزرگسالان و نوجوانان زبان انگلیسی ،آلمانی، فرانسه،عربی

شماره حساب 2173221700003بانک ملی شعبه مرکزی مشهد کد8501

شماره تلفن و فکس 0511-8416120-8415920

و فکس:8437331,8457750

نوجوانان:0511-8452880

آدرس خیابان دانشگاه ، خیابان گلستان غربی، پلاک 351 نوجوانان:چهارراه دکترا، ابن سینای 7،پلاک 83

خيلي ممنون . راهنمايي كامل بود

hamid2006gh
21-01-2008, 16:20
Hi dear

ILI's web site

Kish's web site

1-اول از همه عذرخواهي ميكنم كه بر خلاف قانون فروم فارسي تايپ ميكنم .
2-از شما دوست عزيز ممنون كه آدرس ها رو گذاشتيد ولي در اون سايت ها در مورد شعب زير مجموعه اشون چيزي نبود يعني مشخص نشد كه بالاخره تو مشهد شعبه اي دارند يا نه ؟
3-من فعلا تصميم گرفتم در كانون زبان ايران كه دوستان در جوابهاشون معرفي كردند و در مشهد هم شعبه داره ثبت نام كنم.نظرتون چيه ؟
4-ديگه اينكه بنده دانشجوي بازرگاني هستم و هدفم علاوه بر ارتقاي سطح عمومي زبان ارتقاي قدرت مكالمه براي زمينه هاي مربوط به رشته خودم هست . به نظر شما اين موسسات در اين زمينه ها هم براي من موثرند ؟؟ يا اينكه بنده دوره هاي تخصصي زبان مربوط به رشته خودم رو بگذرونم بهتره ؟؟؟
باز هم تشكر از همه دوستان به خاطر راهنمايي هاشون و همچنين تحمل بنده .

Mohammad Hosseyn
21-01-2008, 16:40
Kish Air in big cities are good .

d1l1g3n7
11-02-2008, 18:46
سلام
دوستان میخواهم انگلیسی بیاموزم.اما با این همه آموزشگاه جور واجور نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم.من دانشجوی رشته کامپیوترم و هدفم از یادگیری بدست آوردن توانایی خواندن کتب انگلیسی راجع به کامپیوتر هست.یعنی ریدینگ برام خیلی مهمه.من ساکن ارومیه ام .این موضوع برام خیلی مهمه.:13::41:

A r c h i
12-02-2008, 00:42
Dear friend,
Take a look at this topic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Take a look at my signature too :31:

d1l1g3n7
12-02-2008, 18:03
excuse me:20::31::2:

mamad_tk_pk
14-02-2008, 00:51
سلام دوستان

وقتي وارد اين بخش شدم احساس غريبي كردم :46:

دوستان اگر مي تونيد من رو راهنمايي كنيد . متشكرم
من دنبال يك آموزشگاه زبان هستم كه قاطي باشه .
كيش اينطوري بود يك زماني .
الان نمي دونم كدوم آموزشگاه معتبر اينطوريه .
فقط معتبرها رو بفرماييد
يك دنيا تشكر :11:

A r c h i
14-02-2008, 06:06
سلام دوستان

وقتي وارد اين بخش شدم احساس غريبي كردم :46:

دوستان اگر مي تونيد من رو راهنمايي كنيد . متشكرم
من دنبال يك آموزشگاه زبان هستم كه قاطي باشه .
كيش اينطوري بود يك زماني .
الان نمي دونم كدوم آموزشگاه معتبر اينطوريه .
فقط معتبرها رو بفرماييد
يك دنيا تشكر :11:

dear new friend,
hi and welcome to our forum,
about the institutes, as far as I know, the only institutes that has this situation are "Tarjome hamzaman" and I think "Arian pour " (It was before).And also "Ghotbe Ravandi" for French
By the way, do you want to learn English or find girl friends?????:27:l

mamad_tk_pk
14-02-2008, 20:24
dear new friend,

hi and welcome to our forum,
about the institutes, as far as I know, the only institutes that has this situation are "Tarjome hamzaman" and I think "Arian pour " (It was before).And also "Ghotbe Ravandi" for French
By the way, do you want to learn English or find girl friends?????:27:l

چرا جو سازي مي كني دوست عزيز . :20:

ما مي خوايم بريم كلاس زبان با هم .
ديگه من 20 سالمه و اين چيزا هم از ما گذشته جون .

و تشكر بابت توجهتون .
و اينايي كه گفتيد كه از اين معروفها نيستن آخه .
معروفها ندارن با اين شرايط به غير از شكوه ؟

A r c h i
14-02-2008, 21:00
چرا جو سازي مي كني دوست عزيز . :20:

ما مي خوايم بريم كلاس زبان با هم .
ديگه من 20 سالمه و اين چيزا هم از ما گذشته جون .

و تشكر بابت توجهتون .
و اينايي كه گفتيد كه از اين معروفها نيستن آخه .
معروفها ندارن با اين شرايط به غير از شكوه ؟

Hi, I thought you would at least take a lookat my signature and you wouldn't have repeated your mistake once more

1-Writiing Persian is Forbidden in English forum .Thanks

So, the ones I told you are the bests..what are the best in your opinion???? Can you tell me? because when they're not the bests(except kish and ILI which are not what you want), I can say there's no English institutes in Tehran, Do you consider Shokooh as one of the good ones???:18:l

mamad_tk_pk
15-02-2008, 02:12
No , my friend
please give me address yeki az on khobash ro

man yek matne englishi ro kamelan mitonam bekhonam va mani konam
vali vaghti khodam mikham harf bezanam be moshkel bar mikhoram
ma gharbe tehrenim
har kodom ke be nazare shoma behtare befarmaeid ta ma berim onja
moteshakeram

mehrsa_8
15-04-2008, 22:33
ممکنه چند تا آموزشگاه خوب برای زبان برای شروع معرفی کنید؟
البته در تهران و بیشتر نزدیک به جنوب شهر

sepid12ir
16-04-2008, 14:14
Hey dear, if u live in Tehran I suggest ILI(Kanoon Zaban) but as u know for this institute u have to wait for about 1 year bcuz the numbers of students who wanna register is so high and they dun have enough capacity so u have to wait
and then I suggest Kish where I'm studying right now and I'm most completely satisfied with the institute
And I've heard Safir is also good
no idea about any other institute
I'm not sure if the institutes are around south of teh or not
سلام دوست عزیز،
من ILI یا همون کانون زبان را اول پیشنهاد میکنم که خیلی خوبه ولی چون تعداد دانشجوهای زیاده باید صبر کنی تا نویتت بشه که حدودا 1 سال باید منتظر بمونی.
و بعد کیش را پیشنهاد میکنم. موسسه ای که خودم در حال حاظر دانشجوش هستم و خیلی هم راضیم.
در مورد موسسه های دیگه خیلی خوب نمیدونم ولی شنیدم سفیر هم موسسه ی خوبیه.

راستی در مورد اینکه این موسسه ها در جنوب تهران هم باشن، مطمئن نیستم

love-to-learn
17-04-2008, 15:02
Hello there

Kish has got so many branches and they have recently opened a new branch down town, in Nazi Abad, too.l

check their website at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید It may help you out :20:

Good luck:11:l

Narsis_E
18-04-2008, 11:13
I agree with sepid ... ILI can be the better choice ...

specialy , for learning grammer !and also convesation but less that grammer points !

good luck ..

A r c h i
18-04-2008, 17:39
I agree with every one :31:
Ili (kanoon zaban), kish institute, Safir are the bests
But I really believe that if you yourself don't try to learn, Great institutes and great teachers won't help you .
Good luck:10:

www.babakebadi.com
18-04-2008, 20:58
But I really believe that if you yourself don't try to learn, Great institutes and great teachers won't help you .
Good luck:10:

Definitely

by the way, I don't recommend saffir, it is only a popular institute, not successful one.

Bret
20-04-2008, 15:42
Cavandish
or
Iran Australia
at Valiasr sq

pagan
20-04-2008, 22:03
Just Iran language institute

mi.graphist
21-07-2008, 16:24
سلام.من بهمن ماه دارم ميرم سربازي . توي اين 6 ماه باقيمانده تصميم دارم زبانم رو فول كنم ! مي خواستم از دوستان بپرسم بهترين اموزشگاه زبان انگليسي در محدوده غرب تهران (آريا شهر ؛ دهكده) كدومه ؟ و آيا جايي رو مي شناسيد دوره فشرده داشته باشه با بهترين روش ؟
ممنون ؛ منتظر جوابم !

Best_Downloads
21-07-2008, 17:52
سلام.خیلی ببخشیدا!اخه چی تو کم بود رفتی خدمت!میموندی درستو میخوندی دیگه یا میرفتی سرکار!نمیدونم چرا اکثر جوونا به خدمت انقدر علاقه دارن.حالا اونهایی که رفتن چی بهشون رسید

sepid12ir
21-07-2008, 20:09
کیش بد نیست، تو اشرفی اصفهانی، بالاتر از بلوار مرزداران

downloadcenter
01-09-2008, 16:41
از كساني كه توي كلاسهاي زبان سفير بودن ميخوام نظرشونو راجع بهش بگن .
همينطور كلاسهايي مثل NBE .

(مقايسه اي در كار نيست پس trash نكنيد)

barton2500
26-04-2009, 21:02
باسلام.
دوستان بهترین آموزشگاه های زبان تهران رو اگه ممکنه معرفی کنن.دوتا سوال هم داشتم
- آموزشگاه زبان جهاد دانشگاهی شریف (ستارخان) چطوره؟ کسی اونو میشناسه؟
- حوالی شهرک غرب یا سعادت اباد، کدوم اموزشگاه ها (برادران) رو معرفی می کنین؟
"ببخشید تو این بخش از زبان انگلیسی استفاده نکردم"

گیسو
29-04-2009, 15:37
سلام
بستگی داره که تو کدوم مهارت دوست داری قوی بشی؟ مثلا کیش بیشتر رو speaking کار میکنه و برعکسش کانون گرامرو قوی میکنه.
موفق باشی.

MaaRyaaMi
29-04-2009, 15:54
این که میگی فقط برای انگلیش هس؟!!!
فرانسه چطور...؟

گیسو
29-04-2009, 19:02
فرانسه چطور...؟

راستش فرانسه رو بی اطلاعم. :20:

محمد88
29-04-2009, 22:32
سلام...من تعریف جهاد دانشگاهی رو خیلی شنیدم ، باید خوب باشه...اما در مورد کانون...والا من چندتا از دوستام میرن اونجا خداییش هم عالی کار میکنن...ولی اینطور که همشون متفق القول ( درست نوشتم؟! ) میگفتن یه جورایی مثل پادگان میمونه!!خلاصه بازهم تحقیق کن...اما اینو بدون که خود فرد تو یادگیری از همه چیز مهمتره...یا علی...

احمد ترابی
01-05-2009, 08:37
سلام دوستان
من اصفهانی هستم و برای اونایی که آموزشگاهایی در اصفهان میخوان یکی آموزشگاههای گویش و زبان ایران رو معرفی میکنم
که این آموزشگاهها چندین شعبه داره.مثلا گویش بهارستان.سعادت آباد.آپادانا.بزرگمهر.نوربا ان.پروین.ملکشهر.شاهینشهر.و. .......

armin321
08-05-2009, 13:30
سلام
موسسه خوب برای آموزش زبان انگلیسی بصورت فشرده تو تهران چی خوبه؟؟

فشرده باشه و لهجه آمریکایی .

لطفا آدرس یا شماره تلفن هم بزارید

برای لهجه بریتیش موسسه خوبی تو تهران هست؟؟

ممنونم

saber57
09-05-2009, 00:02
همین انجمن:31::46:
اگر فعال بشید ، باور کنید پیشرفت میکنید.چون خیلی از کاربران تا سطوح بالای زبان پیشرفت کردند و با تبادل نظر در زبان قوی میشی . ضمنا با ایجاد دوستی با کاربران فعال و همکاران انجمن ، آموزشگاههای خوبی که استفاده کرده اند به شما معرفی خواهد شد (خدا رو چی دیدی شاید خودشون مدرس هم باشند)

armin321
09-05-2009, 11:03
همین انجمن:31::46:
اگر فعال بشید ، باور کنید پیشرفت میکنید.چون خیلی از کاربران تا سطوح بالای زبان پیشرفت کردند و با تبادل نظر در زبان قوی میشی . ضمنا با ایجاد دوستی با کاربران فعال و همکاران انجمن ، آموزشگاههای خوبی که استفاده کرده اند به شما معرفی خواهد شد (خدا رو چی دیدی شاید خودشون مدرس هم باشند)

البته حرف شما درسته

ولي من براي خودم نميخوام. منم ديگه الان 10 ساله زبان رو گذاشتم كنار

كسي از من پرسيد .
اگر سراغ دارين تو تهران راهنمايي كنيد

sepid12ir
09-05-2009, 11:13
به صورت فشرده، اگر مبتدی باشه و بخواد خوب یادبگیره و در کنارش موسسه ای که فشرده کار کنه شاید موسسه کیش بهترین گزینه باشه.
باید کلاسهای 5روز در هفته را شرکت کنند که اگر هیچ وقفه ای هم نندازه، میتونه در عرض 2 سال پیشرفت قابل توجهی داشته باشه...
البته این نوع کلاسهای فشرده برا همه جواب نمیده به انگیزه و همت شخص هم برمیگرده...
بنابراین تضمینی نیست...
موفق باشید

armin321
09-05-2009, 12:56
به صورت فشرده، اگر مبتدی باشه و بخواد خوب یادبگیره و در کنارش موسسه ای که فشرده کار کنه شاید موسسه کیش بهترین گزینه باشه.
باید کلاسهای 5روز در هفته را شرکت کنند که اگر هیچ وقفه ای هم نندازه، میتونه در عرض 2 سال پیشرفت قابل توجهی داشته باشه...
البته این نوع کلاسهای فشرده برا همه جواب نمیده به انگیزه و همت شخص هم برمیگرده...
بنابراین تضمینی نیست...
موفق باشید

ممنون
بله انگيزه خيلي مهمه. من هم بهش گفتم انگيزه با هوس فرق داره

پس هنوز هم كيش بهترينه تو فشرده.
ميشه آدرس يا شماره تلفن كيش رو بديد؟؟

afsane b
09-05-2009, 13:31
سلام
منم دنبال یک سری کلاس های conversation می گردم. نمیخوام به کلاس های ترمیک برم. فقط می خوام توی بحث های آزاد شرکت کنم. اگه جایی رو سراغ دارید لطفا" معرفی کنید
thanks

sepid12ir
09-05-2009, 19:52
ممنون
بله انگيزه خيلي مهمه. من هم بهش گفتم انگيزه با هوس فرق داره

پس هنوز هم كيش بهترينه تو فشرده.
ميشه آدرس يا شماره تلفن كيش رو بديد؟؟
متاسفانه الان که میگردم سایتش را پیدا نمیکنم...
فکر میکنم این بود که الان غیر فعال هستش:

من تنها محدوده ی شمال غرب تهران را میدونم که موسسه ی پسرانه ی خوبی طرف مرزداران هست، متاسفانه شماره تلفنی ازش ندارم...
و برا خانمها هم موسسه کیش 19 که تو اشرفی اصفهانی، نرسیده به مرزداران هست، یکی هم تو آیت الله کاشانی و یکی هم تو شهرک غرب...تا آنجا هم که میدونم آنی که تو اشرفیه نامدار تره...
البته شعبه ی اصلی کیش هم که چهارراه جهان کودک، خیابان زوبین هستش...
ببخشید که نتونستم بیشتر از این کمکتون کنم...
موفق باشید:11:

singleguy
10-05-2009, 01:14
سلام
منم دنبال یک سری کلاس های conversation می گردم. نمیخوام به کلاس های ترمیک برم. فقط می خوام توی بحث های آزاد شرکت کنم. اگه جایی رو سراغ دارید لطفا" معرفی کنید
thanks
سلام:20:
حیف اهل اصفهان نیستید وگرنه سراغ داشتم. جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان کلاس های open discussion میذاره و مال سطح های خیلی بالا هست. میخواستم برم ولی چون اینترچنج میخونم بهم اجازه ندادن:31::31::31:
امیدوارم کلاس مورد نظرتون را زودتر پیدا کنید:46:

armin321
10-05-2009, 09:17
متاسفانه الان که میگردم سایتش را پیدا نمیکنم...
فکر میکنم این بود که الان غیر فعال هستش:

من تنها محدوده ی شمال غرب تهران را میدونم که موسسه ی پسرانه ی خوبی طرف مرزداران هست، متاسفانه شماره تلفنی ازش ندارم...
و برا خانمها هم موسسه کیش 19 که تو اشرفی اصفهانی، نرسیده به مرزداران هست، یکی هم تو آیت الله کاشانی و یکی هم تو شهرک غرب...تا آنجا هم که میدونم آنی که تو اشرفیه نامدار تره...
البته شعبه ی اصلی کیش هم که چهارراه جهان کودک، خیابان زوبین هستش...
ببخشید که نتونستم بیشتر از این کمکتون کنم...
موفق باشید:11:

سلام

118 زنگ زدم اينو به من داد
خواهران: 66904868
برادران:66462747

برادران: شعبه امير آباد . خ فرصت بود
خواهران: هم والا به من جواب درست حسابي نداد
برادران گفت كلاسها از ديروز شروع شده .44 تومان براي امتحان تعيين سطح بعد ثبت نام

اگر مرزداران شعبه داشته باشه براي دوستم هم نزديكتره تا امير آباد

از شما هم بخاطر وقتي كه گذاشتيد و راهنمايي كرديد ، سپاسگزارم

Top Notch
20-05-2009, 11:36
باسلام.
دوستان بهترین آموزشگاه های زبان تهران رو اگه ممکنه معرفی کنن.دوتا سوال هم داشتم
- آموزشگاه زبان جهاد دانشگاهی شریف (ستارخان) چطوره؟ کسی اونو میشناسه؟
- حوالی شهرک غرب یا سعادت اباد، کدوم اموزشگاه ها (برادران) رو معرفی می کنین؟
"ببخشید تو این بخش از زبان انگلیسی استفاده نکردم"

شايد دير جواب داده باشم ولي جهاد شريف مديريت قويي داره.زياد ازش تعريف نمي كنم چون از كتابي استفاده مي كنه كه اسم بنده استTop Notch ولي كلا تو جهاد دانشگاهي ها شريف و علوم پزشكي ايران كلا قوي ترند.جهاد شريف همن طور كه خودت گفتي تو ستارخان نبش پل كوچه خورشيدي پلاك 3 و جهاد علوم پزشكي سر خيابان گاندي جنوبيه

Top Notch
20-05-2009, 11:40
سلام
بستگی داره که تو کدوم مهارت دوست داری قوی بشی؟ مثلا کیش بیشتر رو speaking کار میکنه و برعکسش کانون گرامرو قوی میکنه.
موفق باشی.

خوب كيش تنها گزينه براي كساييه كه مي خوان لهجه بريتيش رو كار كنند.ولي متاسفانه مديريتش به قدرت كانون نيست.هر چند هر دو يه جورايي دولتيند ولي كانونيا علارغم كله شق بازيهاشون قشنگ كار مي كنند.

seymour
23-05-2009, 16:12
سلام...من تعریف جهاد دانشگاهی رو خیلی شنیدم ، باید خوب باشه..
من کلا تنها برخوردی که با موسسات آموزش زبان داشتم همین جهاد دانشگاهی بود ... یه بار حدود 6-7 سال پیش بود که رفتم واسه تعیین سطح همین جهاد دانشگاهی ... البته نمی دونم شعبه اصلی بود یا فرعی بود ؛ بهرحال اونی بود که خیابون انقلاب نرسیده به چهارراه کالجه ... جوّ اش خوب بود ...

* سوال : بعد که من رفتم ، همه کسانی که اومده بودند رو نشوندند کنار هم و از همه یه امتحان گرفتند ... یعنی فرقی نمی کرد از نظر سن و مقطع و اینا ... اصولاً روش شون همینه ؟ (البته بعدش یه مصاحبه هم داشتند) ... کنجکاوم ...

alisam44
24-05-2009, 11:07
کلاسهای زیر هم من تعریفش را شنیدم:
1- آریان پور
2- شکوه
3- ایران - کانادا
4- قطب راوندی

همه این موسسات دارای شعب مختلف در سطح تهران می باشند.

محمد88
24-05-2009, 11:16
* سوال : بعد که من رفتم ، همه کسانی که اومده بودند رو نشوندند کنار هم و از همه یه امتحان گرفتند ... یعنی فرقی نمی کرد از نظر سن و مقطع و اینا ... اصولاً روش شون همینه ؟ (البته بعدش یه مصاحبه هم داشتند) ... کنجکاوم ...
من خودم اونجا نرفتم و همونطور که گفتم از نظر کیفیت تعریفش رو از چند نفر شنیدم...
اما سابقه ی امتحان ورودی تو سه موسسه ی دیگر رو دارم که همشون به سبکی که شما گفتید انجام شد...
یعنی ابتدا از همه یه امتحان مشترک میگیرن و بعدش مصاحبه میکنن و سطح طرف معلوم میشه...

seymour
24-05-2009, 12:33
من خودم اونجا نرفتم و همونطور که گفتم از نظر کیفیت تعریفش رو از چند نفر شنیدم...
اما سابقه ی امتحان ورودی تو سه موسسه ی دیگر رو دارم که همشون به سبکی که شما گفتید انجام شد...
یعنی ابتدا از همه یه امتحان مشترک میگیرن و بعدش مصاحبه میکنن و سطح طرف معلوم میشه...
همم .. خب حالا سوال من همینه که این رویه یه مقدار باعث کاهش دقت نمیشه ؟ ... فرض کن سطح متوسط سوالات x باشه ، حالا اونی که سطحش x+10 باشه و اونی که x+1 باشه همه شون فرضاً دوتا دونه رو غلط می زنن و اینطور به نظر میاد که تفاوت سطحشون اندکه در حالیکه اینطور نیست ... بطور مشابه اونی که x-10 هستش و اونی که x-20 هستش شاید چهارتا دونه رو کلاً درست بزنن و باز همین حالت پیش بیاد ...

شایدم من درست متوجه نمیشم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد88
24-05-2009, 18:21
همم .. خب حالا سوال من همینه که این رویه یه مقدار باعث کاهش دقت نمیشه ؟ ... فرض کن سطح متوسط سوالات x باشه ، حالا اونی که سطحش x+10 باشه و اونی که x+1 باشه همه شون فرضاً دوتا دونه رو غلط می زنن و اینطور به نظر میاد که تفاوت سطحشون اندکه در حالیکه اینطور نیست ... بطور مشابه اونی که x-10 هستش و اونی که x-20 هستش شاید چهارتا دونه رو کلاً درست بزنن و باز همین حالت پیش بیاد ...
شایدم من درست متوجه نمیشم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف شما درسته اما معمولا این اختلاف سطحی زیاد که مثال زدید یا تو مصاحبه و یا نهایتا تو یکی دو جلسه ی اول کلاس معلوم میشه و بعد کلاس تقریبا یکدست میشه...
در ضمن به هر جهت هر کلاسی قوی و ضعیف داره...و مثلا توی یک کلاس هشت نفره که سطحش x هست ، دو نفر x هستند و سه نفر x+1 و دو نفر x-1 و مثلا یکنفر هم x+2 و علیرغم این اختلافات همشون تقریبا مثل همدیگه هستند...

lamia9933
26-05-2009, 22:17
[quote=barton2500;3726428]باسلام.
دوستان بهترین آموزشگاه های زبان تهران رو اگه ممکنه معرفی کنن

این که یه آموزشگاه خوبه یا نه بستگی به خودت داره که زبان رو برای چی میخوای یاد بگیری. یعنی چه استفاده ای میخوای ازش بکنی. اگر میخوای گرامر و سطح لغت بالایی داشته باشی بهتره کانون رو انتخاب کنی. خصوصا اگه امتحانی مثل کنکور و ... رو پیش رو داری.محیط کانون مثل مدرسه میمونه. فقط معلم حرف میزنه.تو فقط مینویسی میخونی امتحان میدی!
اگر هدفت روان صحبت کردن و برقراری ارتباط با یه فرد خارجیه موسسه سفیر تو این کار استاده! کلاسهای فعال و خوبی داره. در یه جمله: حوصلت از انگلیسی خوندن سر نمیره. کلی اصطلاح و ... هم یاد میگیری.
اگه میخوای بری اونور آب و فرصت زیادینداری و زود باید تافل یا آیلتس بگیری برو ایران کانادا یا آریان پور. اینا برنامه کلاساشون طوریه که به سرعت مطالب رو آموزش میدن و تو رو برای امتحان اصلی آماده میکنن. ولی کلا کلاساشون فشرده تره. مثلا ایران کانادا یه سری کلاس داره که هر روز هفته به جز جمعه هاست!
در مورد موسسه کیش اطلاعات زیادی ندارم ولی به هر حال یه زمانی جزو خوبها بوده!
و دور شکوه و جهاد دانشگاهی و ... رو خط بکش که دیگه اینا عمر مفیدشون تمومه!
در ضمن من زبان تدریس میکنم. اینایی که گفتم همش رو از نزدیک دیدم و تجربه اش رو دارم.

lamia9933
26-05-2009, 22:26
فرانسه چطور...؟

برای فرانسه فعلا کانون بهترینه. با اینکه کتابش rofflect کتابه سختیه ولی معلمای با سوادی داره. از طرف سفارت مجری برگذاری امتحانای پیشرفته DELFو DALF شده. ( یه چیزی مثل همون تافل و آیلتس توی انگلیسی) ولی کلاسهای فرانسه هم همون جو کلاسای انگلیسی رو داره و خیلی خشک و رسمیه. عین مدرسه!
موسسه قطب راوندی هم برای فرانسه خوبه.
خود سفارت فرانسه هم توی قسمت فرهنگیش کلاس داره ولی زیاد جالب نیست. اولا برنامه ریزی و سازماندهی شده نیست. یعنی یه جورایی همه چیزش رو هواست. ثانیا بدرد کسایی میخوره که فرانسه رو تا حد زیادی بلد باشند و بخوان دوره کنن. ولی تنوع زیادی داره. کلاسای تئاتر و فیلم و شعر و... زیاد دارن.

Top Notch
01-06-2009, 17:24

خب امتحان تعيين سطح استاندارد حدود يك ساعت و نيم طول ميكشه و معمولا 4 بخش Listeninig;reading;general , speaking رو داره.دو تا سوال رو شانسي جواب دادند زياد تاثير گذار نيست چون براي مثال امتحان general به طور استاندارد براي بزرگسالان 120 سوال داره.و تازه وقتي جوابا مي ره تو يه فرمول خاص اونموقع سطح طرف معلوم ميشه.فكر كنم امتحاني كه اونموقع شما دادي زياد شرايط خوبي نداشته

Top Notch
01-06-2009, 17:28

شكوه ها سه گروهند.دكتر محسن شكوه،مهندس شكوه(كه خواهر زادشه)و مهندس كشاورز.در واقع وقتي با هم مشكل پيدا كردند اينجوري شد.به نظرم بهتره كلي در موردشون حرف نزني.يكي از اونا همين الان فوق العاده كار مي كنه.

subzeroking
23-06-2009, 16:40
اگر میخوای گرامر و سطح لغت بالایی داشته باشی بهتره کانون رو انتخاب کنی. خصوصا اگه امتحانی مثل کنکور و ... رو پیش رو داری.محیط کانون مثل مدرسه میمونه. فقط معلم حرف میزنه.تو فقط مینویسی میخونی امتحان میدی!
اگر هدفت روان صحبت کردن و برقراری ارتباط با یه فرد خارجیه موسسه سفیر تو این کار استاده! کلاسهای فعال و خوبی داره. در یه جمله: حوصلت از انگلیسی خوندن سر نمیره. کلی اصطلاح و ... هم یاد میگیری.
اگه میخوای بری اونور آب و فرصت زیادینداری و زود باید تافل یا آیلتس بگیری برو ایران کانادا یا آریان پور. اینا برنامه کلاساشون طوریه که به سرعت مطالب رو آموزش میدن و تو رو برای امتحان اصلی آماده میکنن. ولی کلا کلاساشون فشرده تره. مثلا ایران کانادا یه سری کلاس داره که هر روز هفته به جز جمعه هاست!
در مورد موسسه کیش اطلاعات زیادی ندارم ولی به هر حال یه زمانی جزو خوبها بوده!
در ضمن من زبان تدریس میکنم. اینایی که گفتم همش رو از نزدیک دیدم و تجربه اش رو دارم.

من اینجا تو شهرستان یه مدتی کلاس می رفتم. تو موسسه کیش. تو سطح متوسطه (I3) کلاسمون به خاطر کم بودن تعدادمون کنسل شد. دیگه هم اینجا کلاسی توی این سطح یا بالاتر پیدا نکردم. می خوام برای آخر هفته ها بیام تهران و برگردم. از توضیحاتی که دادید به نظرم موسسه سفیر طرز کارش به کیش شبیه تره تا بقیه. منظورم از نظر تأکید روی مکالمه است.
اطلاع دارید موسسه سفیر کلاس آخره هفته هم داره یا نه؟
آدرس و تلفن تماسی ازشون دارید؟
مسیر رفت و آمدش هم برام مهمه. اگه نزدیک ایستگاه مترو باشه که حرف نداره!
با این شرایط موسسه خوبی رو سراغ دارید برای من؟
پیشاپیش هم از راهنماییتون ممنونم.

جنگل
04-07-2009, 10:03
سلام
برای تقویت زبان من موسسه کانون زبان رو پیشنهاد میکنم که روی گرامر تاکید زیادی دارن
اما موسسه کیش روی listening و speaking تاکید دارن
اما خوب برای تقویت گرامر میشه از کتاب های موجود برای تقویت گرامر استفاده کرد
اما چون برای صحبت کردن و گوش دادن باید حتما یک نفر کنارت حضور داشته باشه همون کیش گزینه خوبیست
امیدوارم کمکت کرده باشم

mrdelbari
29-07-2009, 12:57
من برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان تقریبا پوستم کنده شد.
وقت و انرژی و هزینه زیادی گذاشتم.
واسه همین خیلی دوست دارم از تجربیات سایر دوستان هم استفاده کنم
برام خیلی مهم بود که کلاس مختلط باشه تا ترسم توی صحبت کردن بریزه واسه همین موسسه ایران کانادا رو انتخاب کردم البته تجهیزات آموزشی خوبشون هم بی تاثیر نبود.از شانس خوبم هم توی کلاسی افتادم که معلمش عالی بود.هم لهجه قشنگی داشت و هم اطلاعات و شیوه انتقال مطلبش عالی بود.کلا کلاس جو جالبی داشت طوریکه هر روز روزی 4 ساعت اصلا برامون خسته کننده نبود.
بعد از دو ترم که استادمون رو عوض کردن تازه فهمیدم که داشتن یه معلم خوب مهمترین چیزیه که به پیشرفت زبان آدم کمک میکنه و بقیه مسائل اونقدرا هم مهم نیست.واسه همین با بقیه بچه ها تصمیم گرفتیم از معلممون بخوایم بیرون از موسسه برامون کلاس بزاره.
و خدارو شکر تا الان هم کلاسمون خوب پیش رفته.
بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن و تجربیات مفیدی که تو زمینه یاد گرفتن زبان داشتن که قطعا هم به درد من میخوره و هم اوناییکه مثل من تازه کارن.

A r c h i
29-07-2009, 13:48
سلام

عنوان تاپیک پرسشیه ولی پست شما توضیحی

در مورد معلمک خوب حرف شما را قبول دارم. ولی با یک معلم بودن بیشتر از سه ترم برای دانشجو منفعت نداره که هیچی ضرر هم داره. چون یک معلم بیشتر از آن مدت برا ی دانشجو تکراری میشه منظورم ارائه اطلاعات تکراری هست.
حتما حتما من توصیه می کنم بعد از دو ترم معلم خودتون را عوض کنید. حتی اگه که به نظر بیاد معلم جدید کمتر می دونه. واقعا به نفع خودتونه.
یکی از مواردی که من تو موسسه کانون دیدم اینه که هر ترم معلم کلاس باید عوض بشه. یکی از تنها محسنات کلاساش همینه. به شما هم توصیه می کنم زیاد با یک معلم نمونید

موفق باشید :11:

mrdelbari
30-07-2009, 09:12
سلام

عنوان تاپیک پرسشیه ولی پست شما توضیحی

در مورد معلمک خوب حرف شما را قبول دارم. ولی با یک معلم بودن بیشتر از سه ترم برای دانشجو منفعت نداره که هیچی ضرر هم داره. چون یک معلم بیشتر از آن مدت برا ی دانشجو تکراری میشه منظورم ارائه اطلاعات تکراری هست.
حتما حتما من توصیه می کنم بعد از دو ترم معلم خودتون را عوض کنید. حتی اگه که به نظر بیاد معلم جدید کمتر می دونه. واقعا به نفع خودتونه.
یکی از مواردی که من تو موسسه کانون دیدم اینه که هر ترم معلم کلاس باید عوض بشه. یکی از تنها محسنات کلاساش همینه. به شما هم توصیه می کنم زیاد با یک معلم نمونید

موفق باشید :11:

دوست عزیز فکر کن یه ترم یه استاد داری که از هر نظر عالیه و لهجش در حد گوینده های اخبار انگلیسی کانال 4.
ترم بعد یکی میاد که نابوده.
این اتفاق واسه من افتاد.لهجش انقدر خراب بود که من هم با اطلاعات ناقصم مطمئن بودم داره بعضی کلمات رو اشتباه تلفظ می کنه.
حرفتون رو قبول دارم که عوض شدن استاد باعث افزایش اطلاعات آدم می شه ولی اگه مثل من بد شانس باشین چی؟
من بیشتر از یه ساعت نتونستم کلاسو تحمل کنم.
انصراف دادم و از موسسه اومدم بیرون.
یکی از دخترای کلاس 8 تا استاد عوض کرده تا بلاخره کلاس ما رو پسندید.

m-a-88
14-08-2009, 13:17
سلام
( قبل از از اينكه سوالم را مطرح كنم در فروم سرج كردم ولي راستش چيزي پيدا نكردم !)

من ميخوام براي كارشناسي ارشد رشته MBA شركت كنم و حدود يكسال و كمي بيشتر تا آزمون فرصت دارم و همون طور كه ميدونيد اين رشته احتياج به زبان قوي داره. ميخوام تو اين مدت كه فرصت كمي هم نيست استفاده كنم و ضمن اينكه خودم در خانه زبان ميخونم به يكي از آموزشگاهها هم برم.از چند نفر كه پرسيدم اين موسسات را پيشنهاد كردند :
1.سفير
2.كيش
3. كيش اير

حالا من چند تا سوال داشتم :

1.شما كدوم يكي از اين موسسات را پيشنهاد ميكنيد ؟

2. آيامنظور از كيش ، همون موسسه علوم و فنون كيش هست؟

3. كيش با كيش اير چه فرقي ميكنه و كدومش از لحاظ آموزشي بهتره ؟

4.در مورد شعبه هاي كيش اير در غرب تهران چيزي ميدونيد ؟

mahdis_apex
14-08-2009, 15:20
من فکر میکنم بهتر باشه به طور خصوصی زبان یاد بگیرید.
چون توی اکثر موسسات اگه بخوایین با برنامه ی اونا پیش برین در مدت یک سال با شرکت توی کلاس های گروهی سطح زبانتون تغییر چندانی نخواهد کرد!
حالا میتونین با یه مدرسی که میشناسین هماهنگ کنین یا اگه آموزشگاه این امکانو به شما میده توی همون آموزشگاه با هزینه ای بالاتر کلاس انفرادی تشکیل بدین.

m-a-88
14-08-2009, 16:04
من فکر میکنم بهتر باشه به طور خصوصی زبان یاد بگیرید.
چون توی اکثر موسسات اگه بخوایین با برنامه ی اونا پیش برین در مدت یک سال با شرکت توی کلاس های گروهی سطح زبانتون تغییر چندانی نخواهد کرد!
حالا میتونین با یه مدرسی که میشناسین هماهنگ کنین یا اگه آموزشگاه این امکانو به شما میده توی همون آموزشگاه با هزینه ای بالاتر کلاس انفرادی تشکیل بدین.

راستش خودم هم به كلاس خصوصي فكر كرده بودم ولي متاسفانه در حال حاضر شرايط كلاس خصوصي
برام فراهم نيست و بايد از همين موسسات استفاده كنم.
تصميم داشتم كه كلاسهاي را به صورت فشرده بگيرم.
چون بقيه كارامو تقريبا نيمه تعطيل كردم فرصت كلاس فشرده را دارم.

m-a-88
19-08-2009, 12:33
از دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارن خواهش ميكنم كه منو راهنمايي كنن....

sepid12ir
19-08-2009, 13:11
اگر بتونید فشرده وقت بزارید من پیشنهادم کیش هست...
البته، کیش و سفیر خیلی باهم فرق ندارن... درسته سیستم آموزشی متفاوتی دارند و حتی رو کتابهای متفاوتی کار میکنند ولی هر دو دانشججوی های موفق بیرون دادند... و حتی همین موسساتی که نامشون آشنا نیست...
از این جهت گفتم کیش... چرا که میتونید به راحتی کلاسهای 5 روز در هفته را شرکت کنید و در بازه ی زمانی یک ساله تا حد زیادی خودتون را بالا بکشید...
تعریف کیش ایر را نشنیدم!
---
غرب تهران ، اشرفی اصفهانی ... بالاتر از مرزداران، هم کیش دخترانه هست و هم کیش پسرانه...
شهرک غرب هم - بلوراد دریا... کیش دخترانه هست...
غرب تهران، اگر اشتباه نکنم فلکه اول صادقه سفیر هست...
سعادت آباد هم سفیر هست...
آیت الله کاشانی هم موسسه ی کیش هست...

البته کیش اشرفی بخاطر سابقه ی طولانی تر اسم و رسم دار تر هستش...

m-a-88
19-08-2009, 16:32
اگر بتونید فشرده وقت بزارید من پیشنهادم کیش هست...
البته، کیش و سفیر خیلی باهم فرق ندارن... درسته سیستم آموزشی متفاوتی دارند و حتی رو کتابهای متفاوتی کار میکنند ولی هر دو دانشججوی های موفق بیرون دادند... و حتی همین موسساتی که نامشون آشنا نیست...
از این جهت گفتم کیش... چرا که میتونید به راحتی کلاسهای 5 روز در هفته را شرکت کنید و در بازه ی زمانی یک ساله تا حد زیادی خودتون را بالا بکشید...
تعریف کیش ایر را نشنیدم!
---
غرب تهران ، اشرفی اصفهانی ... بالاتر از مرزداران، هم کیش دخترانه هست و هم کیش پسرانه...
شهرک غرب هم - بلوراد دریا... کیش دخترانه هست...
غرب تهران، اگر اشتباه نکنم فلکه اول صادقه سفیر هست...
سعادت آباد هم سفیر هست...
آیت الله کاشانی هم موسسه ی کیش هست...

البته کیش اشرفی بخاطر سابقه ی طولانی تر اسم و رسم دار تر هستش...

خيلي ممنون از راهنمايي ات.فقط اينكه منظور از علوم و فنون كيش ، همون كيش معروفه كه شما هم بهش اشاره كردي ؟
براي مطمئن شدن ميپرسم .

sepid12ir
19-08-2009, 16:46
فکر میکنم علوم و فنون باشه... درسته...

**AFRA**
21-08-2009, 13:56
موسسه کیش هنوز هم جزء خوباست

shahroozm
22-08-2009, 02:17
دوست عزیز من مجتمع فنی تهران رو پیشنهاد میدم
چون خودم اونجا میرم

hosseinwand
11-09-2009, 12:37
سلام میخواستم نظرتونو در رابطه با این که کدوم آموزشگاه زبان تو تهران بهترینه بپرسم اگه شعبه ای از اون آموزشگاه هستش که از بقیه بهتره لطفا اون رو هم ذکر کنید. اگه میشه دو سه تا از مزیت های اون رو نسبت به آموزشگاه دیگه بنویسید. لطفا آموزشگاهی که معرفی میکنید هم شعبه دخترانه داشته باشه هم پسرانه البته اگه فقط یکی از این دوتا رو داشت ذکر کنید.

MeLoud
29-09-2009, 18:29
با این که کسی جواب این بنده خدارو نداده منم باز میپرسم من میخوام 1 ساله آیلس بگیرم لطفا راهنماییم کنید کجا برم و چه نوع کلاسی و حداقل نمره مد نظرم 7.5 هست اگه کسی میدونه دریغ نکنه مرسی

seymour
30-09-2009, 17:35
با این که کسی جواب این بنده خدارو نداده منم باز میپرسم من میخوام 1 ساله آیلس بگیرم لطفا راهنماییم کنید کجا برم و چه نوع کلاسی و حداقل نمره مد نظرم 7.5 هست اگه کسی میدونه دریغ نکنه مرسی
در مورد آموزشگاه زبان صحبت زیاد شده ... یه جستجو اگه بکنی چندین بار به این سوال و سوالات مشابهش جواب داده شده ... دوستمون سپید ظاهرا اطلاعات خوبی در این مورد داره و چندین بار پاسخ داده... این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپی ، اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 48) و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک رو چک کن

اینکه شما می خوای ظرف یک سال آیلتس بگیری بستگی به وضعیت فعلی زبانت داره .. صحبت شده که 1 سال زمان خیلی کمی برای پیشرفت قابل توجه در زبانه .. اگه واقعا عجله داری که باید بری سراغ معلم خصوصی و کلاسهای فشرده ای که دیگه البته هدفشون خیلی زبان آموزی نیست ، بلکه صرفاً می خوان مثل کلاسهای کنکور، شما رو برای گرفتن نتیجه در اون امتحان آماده کنن

Untouchable
30-09-2009, 18:24

البته نمره 7.5 خیلی زیاده . حتی افراد native هم شاید به راحتی نتونند بگیرند .

فکر نمیکنم هیچ دانشگاهی بالای 7 بخوان , البته اکثرا با 5.5 الی 6.5 هم با یه تبصره هایی پذیرش مشروط رو میدند .

حداقل تا چند وقت پیش که این طوری بود :31:

seymour
01-10-2009, 16:47
البته نمره 7.5 خیلی زیاده . حتی افراد native هم شاید به راحتی نتونند بگیرند .

فکر نمیکنم هیچ دانشگاهی بالای 7 بخوان , البته اکثرا با 5.5 الی 6.5 هم با یه تبصره هایی پذیرش مشروط رو میدند .

حداقل تا چند وقت پیش که این طوری بود :31:
تایید میشه - دو تا از دوستان من برای مقاصد جداگانه (اروپا و استرالیا) هم عدد 6.5 رو ذکر کردن .... و ضمناً همونطور که گفتی ظاهرا نمره 6.5 که از دور به نظر متوسط میاد حداقل برای کاربر ایرانی انقدرها هم ساده نیست . دوستی که من فکر می کردم راحت بتونه 6.5 رو بیاره ، نمره 6 آورد (دانشگاه استرالیایی) به مشکل خورد و مجبور شد 6 ماه اول فقط زبان بخونه ..

MeLoud
03-10-2009, 00:17
ممنون از شما که جواب دادین
منم برای استرالیا میخوام که آخه 2نوع رو مثال زدند!
یکی جنرال و یکی آکادمیک
و من از اینجا گفتم این نمره!بنده درسم خوبه و مطمئنا خودم اینقدر مهم هست که بخونم سریع اما الان زبانم گفتم همون سوم دبیرستانه!
مرسی
اینجام نوشته 6 که من آخه یکی از دوستان گفت به شک افتادم.مرسی باز:دی

ali_gamer
12-10-2009, 10:30
سلام
دوستان می خوام زبان انگلیسیمو قوی کنم برا مدرک تافل یا itels هیچ عجله ای هم ندارم ( البته نهایت تا دو سال ) در حال حاضرم تا دوم دبیرستان بلدم بعدشم چون رشتم کامپیوتر بود زیان تخصصی خوندیم
حالا بنظرتون کودوم کلاس زبان بهتره؟ می خوام طوری یاد بگیرم که بتونم تو این ازمون ها نمره ی 7 رو بیارم و البته خودمم همه ی تلاشمو می کنم

جنگل
12-10-2009, 12:39
سلام
دوستان می خوام زبان انگلیسیمو قوی کنم برا مدرک تافل یا itels هیچ عجله ای هم ندارم ( البته نهایت تا دو سال ) در حال حاضرم تا دوم دبیرستان بلدم بعدشم چون رشتم کامپیوتر بود زیان تخصصی خوندیم
حالا بنظرتون کودوم کلاس زبان بهتره؟ می خوام طوری یاد بگیرم که بتونم تو این ازمون ها نمره ی 7 رو بیارم و البته خودمم همه ی تلاشمو می کنم
بای تقویت چی میخوای؟
برای مکالمه و writing میتونی بری کیش:31:
برای گرامرمیتونی بری کانون زبان
(من به همه همین پیشنهاد رو میدم دوست عزیز)

Miss.Rose
18-10-2009, 18:13
سلام
دوستان نظرتون در امورد اموزشگاه زبانسرا چیه؟؟؟

سفیر چطورر؟؟؟

ممنونم

m-a-88
09-12-2009, 15:52
با سلام

اگر ممكنه بهترين آموزشگاه هاي زبان حوالي خيابان جمهوري- انقلاب را معرفي كنيد. البته براي برادران ! بالاي 18 سال
راستش دنبال كلاس براي كسي هستم كه سطح زبان خيلي خوبي نداره وكاملا مبتدي هست.

به نظر شما براي همچين شخصي

زبانكده ملي بهتره

يا كيش

و يا كانون زبان

يه سوال ديگه
ايران -امريكا همون كانون زبان ايرانه ؟
................
ممنون

Rainbow
09-12-2009, 17:43
کانون زبان خوبه ولی خوب تو محدوده مورد نظر شما نیست . اگه بخوای اونجا بری شما رو تو رزرو نگه می دارن بعد برای شما کلاس
تشکیل میدن ... ممکنه که چند ماهی طول بکشه تا نوبتت برسه
ولی خوب موسسه کیش خوبه و فکر می کنم تو محدوده میدون انقلاب هم شعبه داشته باشه

m-a-88
09-12-2009, 20:13
راستش ايشون امسال تازه دانشگاه قبول شده و حالا ميخواد تا اتمام تحصيلاتش سطح زبانش حسابي بالا ببره

خودش شروع به خواندن كرده ولي ميخواد تو محيط آموزش زبان هم قرار بگيره

به نظر شما كدوم يكي از موسسات (در محدوده انقلاب-جمهوري) خواسته ايشون را برآورده ميكنه ؟

منتظر نظرات دوستان هستم

nafare_aval
10-12-2009, 12:05
کیش خوبه...ولی تا اونجایی که من میدونم بریتیش هست لهجش...اموزشگاه لهجه امریکایی پیدا کن....ولی کیش خوبه اگه این چیزا مهم نیست

m-a-88
12-12-2009, 13:07
کانون زبان خوبه ولی خوب تو محدوده مورد نظر شما نیست . اگه بخوای اونجا بری شما رو تو رزرو نگه می دارن بعد برای شما کلاس
تشکیل میدن ... ممکنه که چند ماهی طول بکشه تا نوبتت برسه
ولی خوب موسسه کیش خوبه و فکر می کنم تو محدوده میدون انقلاب هم شعبه داشته باشه

ميشه يكم بيشتر درباره "خوب تو محدوده مورد نظر شما نیست" توضيح بدي ؟

غير از مسئله رزرو ، اينكه خوب نيست به دليل سطح آموزشي كانون ميگين ؟

براي اين سن سطح كانون بالاست يا پايين ؟

يا چون سطح اين شخص پايين هست ميگين كانون به كارش نمياد ؟

اگر ميشه موضوع را باز كنيد تا بيشتر متوجه بشم

ممنون

alifootball7
12-12-2009, 14:01
شما میتونی در کانون زبان ایران (ایران و آمریکا) در چهاراه طالقانی(کمی بالاتر از چهارراه ولیعصر) خیابان رشت ثبت نام کنید.
ازت یه امتحان تعیین سطح میگیرند و سطحتو معین می کنند. این رو هم قبول ندارم که کانون زبان برای زبان آموزان مبتدی خوب نیست کانون کمکت می کنه که از سطح مبتدی به سطح بالایی برسی با استادای خوبی که داره.
سن شما هم اصلا مهم نیست . اونجا هم بزرگتر وهم کوچکتر از شما هست

Rainbow
12-12-2009, 15:02
ميشه يكم بيشتر درباره "خوب تو محدوده مورد نظر شما نیست" توضيح بدي ؟

غير از مسئله رزرو ، اينكه خوب نيست به دليل سطح آموزشي كانون ميگين ؟

براي اين سن سطح كانون بالاست يا پايين ؟

يا چون سطح اين شخص پايين هست ميگين كانون به كارش نمياد ؟

اگر ميشه موضوع را باز كنيد تا بيشتر متوجه بشم

ممنون

شما به دنبال یک موسسه در حوالی جمهوری و انقلاب بودید و من هم گفتم که در محدوده ای که شما دنبالش هستید ، نیست . تا جائیکه من اطلاع داشتم کانون زبان در خیابان مطهری - خیابان جم قرار گرفته

alifootball7
13-12-2009, 13:17
شعبه اصلی کانون زبان در خیابان مطهری است.کانون شعبه های زیادی دارد که یکی از آنها در چهارراه طالقانی است.

m-a-88
13-12-2009, 15:09
شعبه اصلی کانون زبان در خیابان مطهری است.کانون شعبه های زیادی دارد که یکی از آنها در چهارراه طالقانی است.

دقيقا كدوم شعبه ، شعبه مركزي است ؟
توي ليست شعبه ها كه نگاه كردم توي مطهري دو تا شعبه داره مفتح و جم

alifootball7
14-12-2009, 10:27
شعبه ی جم شعبه ی مرکزی است.
ولی فکر نکن که شعبه ی مرکزی با شعبه های دیگر تفاوت چشمگیری داره.

sare2000
09-01-2010, 17:27
به نظر شما برای یه نفر که می خواد زبان را از صفر شروع کنه کتاب های که در موسسه کیش ایر تدریس می شه( true to life -kac)بهتره یا متد(کتاب های) اینترچنج؟

seymour
09-01-2010, 19:54
به نظر شما برای یه نفر که می خواد زبان را از صفر شروع کنه کتاب های که در موسسه کیش ایر تدریس می شه( true to life -kwc)بهتره یا متد(کتاب های) اینترچنج؟
به نظرم برای کسی که میخواد تازه (از پایه) شروع کنه، انقدرها فرقی نمی کنه که با چه کتابی شروع کنه .. مهم اینه که کلاس بره و علاقه مند باشه و استادهاش هم کارشون رو بلد باشن ...

sare2000
09-01-2010, 20:30
مرسی از نظر زمان هم دو متد یکسانند؟

seymour
10-01-2010, 20:21
مرسی از نظر زمان هم دو متد یکسانند؟
نمی دونم .. یعنی چند ترم طول می کشه؟ .. منظورت اینه ؟ ... اگه منظورت همینه که فکر می کنم باز هم فرقی نمی کنه برای کسی که تازه میخواد شروع کنه .. هر وقت رسیدیم به ترم های آخر روش فکر می کنیم! -- ها؟ ...

hani666777
20-01-2010, 22:59
به نظر من هیچکدوم برای شروع خوب نیست... برای شروع اول باید روی گوش کردن و صحبت کردن فکوس کنی - مثل نصرت 2 -

ghahremanimehdi
08-02-2010, 21:28
کانون زبان ایران چطوره ؟ خوبه ؟ تایید میکنید ؟ کلا برای بزرگسالان چند ترم هست ؟ هزینه ی هر ترمش حدودا چند در میاد ؟ ایا کلاسهای فشرده هم داره ؟ من که سطحم تقریبا متوسط هست به نظرتون مکالمه شرکت کنم یا عمومی ؟
راستی من کرجم.

Naser_helboy
12-02-2010, 11:05
منم تو شیراز سربازم و می خوام زبانم رو ادامه بدم
یه ترم رفتم تو یه موسه ای ثبت نام کردم خیلی بد بود ، استادش تو کلاس فارسی صحبت میکرد
حالا دنبال یه موسسه خوب میگردم که به اسم کانون زبان برخوردم می خواستم بپرسم چطوره ؟ مثل اینکه کتاباش هم فرق میکنه
آخه من قبلا با interChange کار میکردم

seymour
12-02-2010, 20:40
منم تو شیراز سربازم و می خوام زبانم رو ادامه بدم
یه ترم رفتم تو یه موسه ای ثبت نام کردم خیلی بد بود ، استادش تو کلاس فارسی صحبت میکرد
حالا دنبال یه موسسه خوب میگردم که به اسم کانون زبان برخوردم می خواستم بپرسم چطوره ؟ مثل اینکه کتاباش هم فرق میکنه
آخه من قبلا با interChange کار میکردم
ناصر جان، البته به نظرم اینکه استاد فارسی حرف بزنه یا انگلیسی دقیقاً نمیشه گفت خوب یا بده .. من خودم سن ام که کمتر بود (10-12 سال پیش - دوران دبیرستانم) اعتماد به نفس چندان بالایی نداشتم و شاید دروغ نگفته باشم اگه بگم یکی از عللی که کلاس زبان رو بعد از فقط یک ترم ول کردم همین بود که استاد تاکید روی انگلیسی صحبت کردن داشت ...

الان می دونم که شاید حتی شانس آوردم کلاس زبان نرفتم و مسلمه که هیچ احساس ضرری نمی کنم .. اما می دونم که اگه بخوام یه نسخه عمومی تر بپیچیم که بدرد عده بیشتری بخوره، درسی که میشه از این ماجرا گرفت اینه که انگلیسی حرف زدن همیشه هم بهترین گزینه نیست.. حداقل کارآیی اش یه مقدار مبهمه ... همین تالار زبان رو در نظر بگیر، فکر می کنم وقتی من اومدم تاکید روی انگلیسی پست زدن بسیار بیشتر بود (و اصلاً اون تاپیک "سوالات به زبان فارسی" سر همین قضیه ایجاد شد اگه اشتباه نکنم) .. اما حرفم اینه که احساس می کنم الان که کاربرها با آزادی عمل بیشتری به فارسی پست می زنن، مشکلاتشون بهتر و سریعتر حل میشه و شاید بشه همین رو تسری داد به کلاس .. (این نظر شخصی منه و اصلاً قصد دخالت در اداره این بخش رو ندارم خدای نکرده)

* اگه دوست داشتی، این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t4274487)از پست 2227 به بعد رو هم یه مرور بکن.

(IMHO)

Naser_helboy
12-02-2010, 21:03
حالا میگم بد بود نه اینکه چون استاد فارسی صحبت میکرد بد بود ، دلایل زیادی داشتم که به نظرم اون موسسه برای من خوب نبود
یکیش اینکه همه شاگردا سن پایینی داشتن و خوب یکم ارتباط برقرار کردن باهاشون سخت بود دیگه بزگترینشون 13 سالش بود
دوم اینکه من تو موسسه زبانسرا که میرفتم علاوه بر اینترچنج ما اهنگ گوش میکردیم و با کتاب tactics for listening برای شنیدن و steps to understanding برای خواندن و free discussion برای مکالمه داشتیم در صورتی که تو این موسسه فقط و فقط با interchange کار میکردیم و به نظرم برای من فایده ای نداشت حالا نمیدونم شاید برای اون 10 12 ساله ها خوب بود

حالالا اگه ممکنه به سوالم جواب بدید موسسه کانون زبان چطوره ؟ فکر کنم تنها موسسه معتبر تو شیرازه
تو این مدتی که دوران سربازیمه نمی خوام از زبان خوندن عقب بیوفتم

ممنون

Naser_helboy
13-02-2010, 11:28
سلام
من تو شیراز سربازم و می خوام کهه زبانمو ادامه بدم از شیرازیها می خوام که بهترین موسسه زبان رو تو شهرشون معرفی کنن
از مدیرا هم می خوام که تاپیکو پاک نکنن چون برام مهمه که یه آموزشگاه خوب پیدا کنم

ممنون

MusicManiac
13-02-2010, 11:50
نوید - پارامونت
بهار - قصرالدشت، بعد از قم آباد
دیباگران - زرگری

Naser_helboy
13-02-2010, 11:54
ممنون از جوابت

کانون زبان چطوره ؟
یدونه هم من تو اون خیابونه که بین ستاد و فلکه گازه دیده بودم فکر کنم یه چی تو مایه های ایز ایران بود اون چطوره ؟

راستی اینایی که گفتی میدونی شهریه هاشون چقدره ؟

ممنون

MusicManiac
13-02-2010, 12:25
کانون زبان که اگه بتونی بری عالیه. در مورد ایز ایران اطلاعی ندارم. در کل معروفترین ها اول کانون زبان هستش و بعد نوید. شهریه شون هم باید بین سی تا چهل باشه البته مطمئن نیستم.

Naser_helboy
13-02-2010, 12:47
من تو پایگاه هواییم فککر کنم کانون برام دور باشه
حالا یه سر به جفتشون میزنم ببینم چطوره

ممنون

samanajan
17-02-2010, 16:38
سلام

یک موسسه خوب برای امتحان آیلس آکادمیک

تو اصفهان چی هست

ghahremanimehdi
18-02-2010, 09:15
سلام

یک موسسه خوب برای امتحان آیلس آکادمیک

تو اصفهان چی هست

برای امتحان ؟
نمایندگی سازمان سنجش

mahtab_ss
19-02-2010, 20:12
به نظر من بهترین راه اینه که از 101 اینتر چنج شروع کنه لهجه آمریکایی هستش خیلیم مفیده بریتیش سختره
موفق باشی

Zhangooler
20-02-2010, 02:47
Interchange books are truly good and handy for amateurs and newbees so try them first...Then you should have a go at some self-study books such as 504,In-Use Series and lots of others.
Wish you luck my friend

Kanoon $ kish & lob lob lob are not good for those who want to speak like native ones...i suggest Safir...I used to attend classes there and it boosted me up like no other...Try and you won't regret it

mpour
01-03-2010, 23:13
سلام بجه ها
اين كلاسهاي جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشكي خوبه يا نه ؟ من شنيدم ميگن آريان پور خيلي خوبه!!!!!

ghahremanimehdi
14-04-2010, 12:51
دوستان من میخوام برم کلاس ، کیش وی رو پرسیدم ، دوره ی فشرده داره ، 15 ترم و هر ترم 1 ماه و هر ماه 20 جلسه . کتابهاش هم New interchange هستش. هزینش هم ترمی 50 تومن . نظرتون چیه ؟ بهتر از کیش وی هست ؟ کانون زبان به نظرتون بهتره ؟ کتابهای New Intechange چطوره ؟

seymour
14-04-2010, 20:52
دوستان من میخوام برم کلاس ، کیش وی رو پرسیدم ، دوره ی فشرده داره ، 15 ترم و هر ترم 1 ماه و هر ماه 20 جلسه . کتابهاش هم New interchange هستش. هزینش هم ترمی 50 تومن . نظرتون چیه ؟ بهتر از کیش وی هست ؟ کانون زبان به نظرتون بهتره ؟ کتابهای New Intechange چطوره ؟
از نظر زمانی در مضیقه هستی که میخوای دوره فشرده بری؟ .. یا کلاً دوره هاش اینطوریه؟ ... من به دوره های فشرده بخصوص برای زبان آموزهایی که در سطوح زیر متوسط هستند خوش بین نیستم (جسارت نباشه البته -- من سطح شما رو نمی دونم... در مورد متوسط و بحث سطوح مهارت زبانی دوستان اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه چند خطی نوشته بودم)

زبان از اون چیزایی که شدیداً "آهسته و پیوسته" رو می طلبه ... و دقیقاً هر دوتاش (=آهسته -- پیوسته) .. یه قرصی یا فرمولی نداره که مثلاً بخوری و سرعت بگیره کل قضیه! ... بله - فرد به فرد فرق می کنه و شاید یکی استعدادش رو داره که در زمان اندک پیشرفت زیاد بکنه .. خوش بحالش!

من شنیدم کیش تاکید بیشتری روی مکالمه داره .. حالا دوستانی که تجربه شخصی دارن باید نظر بدن ..

ghahremanimehdi
14-04-2010, 21:03
از نظر زمانی در مضیقه هستی که میخوای دوره فشرده بری؟ .. یا کلاً دوره هاش اینطوریه؟ ... من به دوره های فشرده بخصوص برای زبان آموزهایی که در سطوح زیر متوسط هستند خوش بین نیستم (جسارت نباشه البته -- من سطح شما رو نمی دونم... در مورد متوسط و بحث سطوح مهارت زبانی دوستان اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه چند خطی نوشته بودم)

زبان از اون چیزایی که شدیداً "آهسته و پیوسته" رو می طلبه ... و دقیقاً هر دوتاش (=آهسته -- پیوسته) .. یه قرصی یا فرمولی نداره که مثلاً بخوری و سرعت بگیره کل قضیه! ... بله - فرد به فرد فرق می کنه و شاید یکی استعدادش رو داره که در زمان اندک پیشرفت زیاد بکنه .. خوش بحالش!

من شنیدم کیش تاکید بیشتری روی مکالمه داره .. حالا دوستانی که تجربه شخصی دارن باید نظر بدن ..

نه معمولی و نیمه فشرده هم داره . منتها من وقتم خیلی محدوده.
کتابهاش رو دانلود میکنم ببینم چجوریه.
آیا کسی از این کتابها استفاده کرده ؟(تو آموزشگاه) و آیا راضی بوده ؟

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

راستی کانون زبان هم زنگ زدم . گفت دوره مکالمه نداریم. دوره فشرده هم نداریم ! معمولی هستش .

seymour
15-04-2010, 19:50
نه معمولی و نیمه فشرده هم داره . منتها من وقتم خیلی محدوده.
کتابهاش رو دانلود میکنم ببینم چجوریه.
آیا کسی از این کتابها استفاده کرده ؟(تو آموزشگاه) و آیا راضی بوده ؟

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

راستی کانون زبان هم زنگ زدم . گفت دوره مکالمه نداریم. دوره فشرده هم نداریم ! معمولی هستش .
کتابای خانواده اینترچنج که دیگه فکر کنم مرسوم ترین کتابها در مراکز آموزش زبان هستند... حتماً خوب یا خوشدست هستند که استفاده میشن.

//

منم همین رو شنیده بودم که کانون زبان یه حالت کلاسیک تر و سنتی تری رو داره نسبت به چندجای معروف دیگه ... حالا دوستانی که خودشون شخصاً دوره دیده ان باید نظر بدن.

radium
20-04-2010, 11:49
همه موسسه ها خوب هستند هر کدوم در دسترس هست برید.
خودت بخواه که انگلیسی رو یاد بگیری. اصلا هم به کلاسها بسنده نکنید.

ahoora_320
21-04-2010, 13:56
از دوستانی که آموزشگاه خوبی را می شناسند خواهش می کنم به من معرفی کنن برای کلاس های فشرده زبان همچنین کدام کتاب برای آموزس خوبه interchenge or cutting edge ؟ با تشکر

جنگل
22-04-2010, 14:29
کتابای خانواده اینترچنج که دیگه فکر کنم مرسوم ترین کتابها در مراکز آموزش زبان هستند... حتماً خوب یا خوشدست هستند که استفاده میشن.

//

منم همین رو شنیده بودم که کانون زبان یه حالت کلاسیک تر و سنتی تری رو داره نسبت به چندجای معروف دیگه ... حالا دوستانی که خودشون شخصاً دوره دیده ان باید نظر بدن.
از نظر من کتاب های total English از اینتر چنج خیلی خیلی بهتره

ghahremanimehdi
22-04-2010, 15:55
از نظر من کتاب های total English از اینتر چنج خیلی خیلی بهتره

از چه نظر ؟ شما هر جفتش رو مگه خوندی ؟ کدوم آموزشگاهها این کتاب رو تدریس میکنند ؟

Dr.FANOOS
20-05-2010, 23:59
سلام دوستان.چند وقتی هست که دنبال آموزشکده ی خوب می گردم و از هر کسی یه چیزی می شنوم.گفتم احتمال زیاد(که همینطور هست) اساتیدی هستند در اینجا که بنده را راهنمایی کنند. من دانشجو مهندسی صنایع ترم دوم هستم .ساکن تهران هستم. به خاطر اینکه دانشگاهم شهرستانه آخر هفته ها می تونم کلاس برم یعنی باید weekend برم.در گذشته هم سابقه ی رفتن کلاس داشتم که بر می گرده به سال سوم راهنمایی:31: می دونم دوباره باید تعیین سطح کنم.به نظر شما کدوم آموزشکده می تونم برم و خوب ازش جواب بگیرم و انصافا نتیجه بده!:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11 ::11::11::11::11:

PaRkOr
21-05-2010, 00:21
سلام
من هم دقیقا همین سوال رو دارم. البته با این تفاوت که میخوام اصفهان برم آموزشگاه. زبانم هم در حد ترجمه زیرنویس میباشد.
ممنون

یا هووووووووووووووووو

Dr.FANOOS
21-05-2010, 11:20
please help me

mohammadi4net
21-05-2010, 11:29
اگه معرفی کردین کرج یادتون نره؟

mortezaon
21-05-2010, 14:37
سلام به پيغام خصوصي به من بده من اطلاعات خوبي دارم

sagh_moha
26-05-2010, 21:18
سلام
من هم دقیقا همین سوال رو دارم. البته با این تفاوت که میخوام اصفهان برم آموزشگاه. زبانم هم در حد ترجمه زیرنویس میباشد.
ممنون

یا هووووووووووووووووو

الان صدر خیلی خوبه ... من یکساله اینجام ... پیشنهاد می کنم جهاد دانشگاهی اصلا نری
پویش و کیش هم بدی نیستند ...

اما من خیلی پرس و جو کردم ...

آدرس هم که تو خیابان شریعتی .. فقط اگه واسه تابستان میخواهی از الان شروع کرده و کلاس ساعت خوباش زود پر میشند .. پس معطل نکن ...

یا علی

masoudtr
26-05-2010, 21:29
من کیش میرفتم البته کیش نه کیش ایر
تا قبل از متوسطه بد نیستش ولی بعدش دیگه مالی نیست

M O B I N
27-05-2010, 13:12
دوستان شما اول باید مشخص کنید چجور چیزی میخواین اگه میخواین استهلاکی کار کنین باید برین موسسه هایی مثل کانون ولی اگه برای تافل یا اگه زمینه انگلیسی دارین باید دوره فشره بگیرین کانون زبان خوبه ولی کمی روشش کلیشه ای هست و حوصله آدم رو سر میبره ! ولی از لحاظ آموزشی بد نیست !

Dr.FANOOS
28-05-2010, 19:53
دوستان شما اول باید مشخص کنید چجور چیزی میخواین اگه میخواین استهلاکی کار کنین باید برین موسسه هایی مثل کانون ولی اگه برای تافل یا اگه زمینه انگلیسی دارین باید دوره فشره بگیرین کانون زبان خوبه ولی کمی روشش کلیشه ای هست و حوصله آدم رو سر میبره ! ولی از لحاظ آموزشی بد نیست !
دوست عزیز راجع به تمام دوره ها اگه یه توضیحی بدید ممنون می شم.همونطور که گفتم به خاطر دانشگاه باید برم شهرستان.آخر هفته ها تهران هستم.می خوام دوره ی weekend رو بگذرونم.برای تافل و آیلتس هم می خوام اقدام کنم.

jedivssith
06-06-2010, 18:58
درود

دنبال آموزشگاه زبان هستم و می خوام شهریه ماهانه آن تا 40 تومان برای سه روز در هر هفته باشه که خوب هم باشه. منظورم از خوب یعنی مکالمه بین بچه ها و استاد باشد.

اگر سراغ دارید و تجربه ای از آموزشگاهی دارید که راضی هم بودید و خیلی مفید بوده اسم آموزشگاه ها را با آدرس یا تلفن محبت کنید. اگر چیز خاصی هم می دانید که باید سوالم را تصحیح کنید اضافه کنید ممنون می شوم. تا سطح اینترچنج در آموزشگاهی را طی کردم اما می خواهم روش دیگری را تجربه کنم و از این سطح تا آیلس یا حداقل تا اینترچنج 3 را در یک آموزشگاه بهتر که شما می شناسید طی کنم.

با سپاس فراوان
بدرود

ess3nce
10-06-2010, 08:56
اینها رو به صورت عمومی ميگم
اول اینکه بايد هدف خودتون رو از خواندن زبان مشخص کنيد(مکالمه-ترجمه)
دوّم بايد خودتون روش يادگيری خودتون رو بدونيد
آيا دوست داريد مثل مدرسه باشی يعنی خيلی جدّی و با تکرار يا يک روش ديگه
به هر حال وقتی این دو تا مشخص شد خيلی از مشکلات حل ميشه
به نظر شخصی من اگر آدمی باشيد که به فرهنگ جديد و ياد گرفتن اون علاقه دشته باشيدخيلی سريع زبان رو ياد ميگيريدآدمای متعصب این مورد رو ندارن
در مورد آموزشگاه اگر روش اینترچنج ميخوايد بخونيد اصلا سفير رو پيشنهاد نميکنم

ess3nce
10-06-2010, 09:13
Dear Friend
we have lots of topics about Toefl and prearing for that, But I just recommend you to improve your english knowledge before attending Toefl classes,because Toefl classes are just about Toefl and nothing else.
About classes, we are not allowed to introduce any class here:31:, and also everyone has different ideas about describing the best teacher and best institutes.

In my opinion all English classes like kish, kanoon, safir and etc are good. In fact learning English depends on your try and effort in learning it.So teachers and institutes are just some tools to put you in the right way. Try to expand your knowledge through watching movies, listening to radio and reading lots of books.
Wish you luck:10:l

Dear Archi-girl, you are absolutely right
except for the fact that I don't recommend Safir to anybody(they don't have enough knowledge and experience for teaching English they are in it because there is good amount of money in it for them
:41:
Although for others there is financial motivation but it is not all of it at least as far as I know
The other problem that I had encountered the years of being in contact with people learning it was
some people think passing an exam like TOEFL or IELTS means you can communicate easily in English language which is completely wrong It is nice seeing you around:10:

majid_potter7
01-09-2010, 13:36
سلام..
من چند وقته دنبال یه آموزشگاه زبان خوب میگردم توی تهران...2 ترمی کیش رفتم..واقعا بد بود..حالا هم از همه بیشتر تعریف ایران-کانادا رو شنیدم...
میخواستم بدونم نظر شما چیه؟
کسی اطلاعاتی چیزی درباره این آموزشگاه داره؟
ممنون میشم..:11:

dr_faust
01-09-2010, 14:08
چند سال داری؟ اگر هنوز مدرسه ای هستی و دانشجو نشده ای برو علامه قطب راوندی. در غیر این صورت توصیه ای ندارم. فقط هر جا رفتی وسط کار ول نکن، تمومش کن.

الان را نمیدونم ولی ۲۰ سال پیش هیچ کس روی دست کلاسهای مکالمه "موسسه ملی زبان" نمیتونست بلند بشه. کلاسهای مکالمه اش عالی بود. بر عکس کلاسهای عادی اش. اون موقع کلا ۴ ترم مکالمه داشت.

majid_potter7
01-09-2010, 15:29
دانشجوام...ترم 3

Hamid Hamid
01-09-2010, 16:45
سلام دوست عزيز.
من موئسسه ي سفير رو پيشنهاد ميدم.خيلي راجبش تحقيق كردم.اين موئسسه واقعآ به سطح خدماتش و بهتر شدن اهميت ميده و به نظرم اين بهترين كزينه واسه شماست. كه 4 نوع كلاس دارند كه ميتونيد با توجه زمانتون انتخاب كنيد نوعش رو از جمله: فشرده(3 روز در هفته كلاس به مدت 3 ساعت در روز)
ترميك(3 روز در هفته به مدت 1ساعت و نيم)
فوق فشرده(5روز در هفته و به مدت 3 ساعت)
كلاس هاي جمعه(از 7 صبح تا 6-7 ساعت بعدش.واسه كساني كه سر كار ميرن در طول هفته)
اين هم سايتشون واسه چك كردن موئسسه ي نزديك به شما:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_potter7
01-09-2010, 22:18
سلام دوست عزيز.
من موئسسه ي سفير رو پيشنهاد ميدم.خيلي راجبش تحقيق كردم.اين موئسسه واقعآ به سطح خدماتش و بهتر شدن اهميت ميده و به نظرم اين بهترين كزينه واسه شماست. كه 4 نوع كلاس دارند كه ميتونيد با توجه زمانتون انتخاب كنيد نوعش رو از جمله: فشرده(3 روز در هفته كلاس به مدت 3 ساعت در روز)
ترميك(3 روز در هفته به مدت 1ساعت و نيم)
فوق فشرده(5روز در هفته و به مدت 3 ساعت)
كلاس هاي جمعه(از 7 صبح تا 6-7 ساعت بعدش.واسه كساني كه سر كار ميرن در طول هفته)
اين هم سايتشون واسه چك كردن موئسسه ي نزديك به شما:
کد:
ممنون...تعریف سفیر رو هم زیاد شنیدم..کلا دنبال جایی هستم که مکالمه محور باشه...تو این مورد ایران کانادا رو خیلی بهم توصیه کردن...میخواستم ازش اطلاعات داشته باشم..

Hoom@n
04-09-2010, 09:02
سلام؛
قصد داشتم بعد از تموم کردن کانون زبان (AD3) تو دوره‌ی تلفظ کانون شرکت کنم ولی به نظر میاد که تشکیل نمی‌شه! پس الان دنبال آموزشگاه زبان هستم! چه آموزشگاهی رو توصیه می‌کنید؟

dr_shahrooz
06-09-2010, 23:16
جهاد دانشگاهی خیلی خوبه

italia
10-09-2010, 15:06
به همه توصیه میکنم 1 سر به موسسه کردستی بزنن

poorshirazi
31-07-2011, 13:00
سلام دوستان
یه سوال داشتم
یک موسسه زبان خوب در مشهد سراغ دارید؟
هم کتاب هاش و هم استاتید و محیط و....
من الان کیش ایر می رم از همه چیزش راضی ام اما حس می کنم کتاب هاش کم محتواست به interchange نمیرسه
کتاب هاش KAC است
کسی می تونه به من بگه آیا کتاب تاثیر داره یا نه؟
آموزشگاه بهتر هست برم؟

bigbang0661
15-08-2011, 00:28
سلام دوستان. خسته نباشید
من احتمالا در چند ماه اینده قصده تاسیس اموزشگاه زبان رو دارم. حالا کسی از شما هست که منو راهنمایی کنه.
1-از طریق کدوم سازمان باید اقدام کنم؟
2- مجوز تاسیس رو از کجا باید بگیرم؟
ممنون میشم اگه اطلاعاتی داری مطرح کنید

ali_hp
25-08-2011, 00:53
سلام دوستان
آموزشگاه خوبي توي تهران هست كه كتاباي business result تدريس كنن؟
مركزاموزش بازرگاني منبعش همينه،كسي اطلاعي از استاداش داره؟

Mrab
17-09-2011, 12:46
دوستانی که در مورد اموزشگاه های زبان اطلاعاتی دارن لطفا بیان کنن

mahdi_sha
19-09-2011, 16:26
موسسات زبان از نظر کیفی تا چه اندازه در آموزش موثراند و کدام از نظر تیم آموزش حرف اول رو میزنه
با سپاس

sherl0ck
19-09-2011, 17:18
دوست عزیز :
موسسات زبان بسته به کادر علمی و اساتیدی که در آن مشغول به تدریس هستند و امکاناتی که آموزشگاه در اختیار زبان آموزان قرار می دهد متفاوت است , ولیکن حضور در کلاس و شرکت در مباحث کلاس با آمادگی مختصر قبلی پیرامون بحث ,بسیار مفید خواهد بود...

javidhb
28-09-2011, 17:47
سلام

اگه کسی آموزشگاه یا هرجایی رو که جلسات free discussion یا (فقط)مکالمه رو برگزار میکنه بلده، لطف کنه آدرسش رو بزاره اینجا؟

اگه نزدیک ایسگاه های مترو باشه که خیلی عالی میشه:31: (جاش مهم نیست فقط تو تهران باشه!)

بعد از دانشگاه دیگه فرصت انگلیسی حرف زدن پیش نیومده میترسم همه چیز یادم بره!!!

پیش پیش دستتون درد نکنه:11:

sandy2010
16-10-2011, 10:02
Hi folk,what's your opinion about learning for toefl at home? Is that work? or It's necessary taking part in classes?

nasrGod
21-04-2012, 13:17
سلام دوستان من برايه يادگيري ميخوام برم آموزشگاه
كدوم آموزشگاه برم بهتره ؟

hamedasadi
24-06-2012, 08:20
1-اول از همه عذرخواهي ميكنم كه بر خلاف قانون فروم فارسي تايپ ميكنم .
2-از شما دوست عزيز ممنون كه آدرس ها رو گذاشتيد ولي در اون سايت ها در مورد شعب زير مجموعه اشون چيزي نبود يعني مشخص نشد كه بالاخره تو مشهد شعبه اي دارند يا نه ؟
3-من فعلا تصميم گرفتم در كانون زبان ايران كه دوستان در جوابهاشون معرفي كردند و در مشهد هم شعبه داره ثبت نام كنم.نظرتون چيه ؟
4-ديگه اينكه بنده دانشجوي بازرگاني هستم و هدفم علاوه بر ارتقاي سطح عمومي زبان ارتقاي قدرت مكالمه براي زمينه هاي مربوط به رشته خودم هست . به نظر شما اين موسسات در اين زمينه ها هم براي من موثرند ؟؟ يا اينكه بنده دوره هاي تخصصي زبان مربوط به رشته خودم رو بگذرونم بهتره ؟؟؟
باز هم تشكر از همه دوستان به خاطر راهنمايي هاشون و همچنين تحمل بنده .

salam dooste aziz man term akhar hastam kanoone zaban iran aliye yani shoma tame maharatha ro dar hade lisanse zaban yad migiri tooye mashad 2ta shobe bozorgsalan dare kasaee ke miyan kanoon aksar daneshjoo hastan va maghate bala

baran_xrain
27-06-2012, 14:30
موسسات زبان از نظر کیفی تا چه اندازه در آموزش موثراند و کدام از نظر تیم آموزش حرف اول رو میزنه
با سپاس
به نظر من موثر ترین عامل کسی یا چیزی به غیر از خود زبان آموز نیست ... این جواب سوال شما نیست اما خیلی به اون ربط داره . معمولا پیدا کردن یک موسسه یا معلم که دلسوز باشه و بخواد واقعا به شما زبان یاد بده کار خیلی سختیه (مقصودم از یادگیری زبان این نیست که به شما گرامر ,لغت و ... یاد بدن در واقع درک کردن و صحبت کردن ) تجربه شخصی به من ثابت کرده که بهترین آموزشگاههای زبان و بهترین مربیان هم نمیتونن زبان رو به شکلی که بشه به راحتی درک و صحبت کرد رو به شما یاد بدن . خوب ممکنه این سوال پیش بیاد که پس چه کاری باید انجام داد؟
اما چیزهایی که از نظر من میتونن کمک کنن که به سرعت و بدون تلف کردن و قت و هزینه زیاد زبان رو یاد بگیریم : 1 داشتن یک هدف ارزشمند از یادگیری زبان 2 گوش دادن و خواند مستمر به مطالبی که بیش از 95% به راحتی قابل فهم باشد3 رفتن به یک موسسه زبان نسبتا خوب برای تمیرن مطالبی که یاد گرفته اید.
موفق باشید

maxmen
28-06-2012, 19:47
سلام بچه ها:20:
دنبال یه اموزشگاه زبان انگلیسی خوب تو تهران هستم.........
سمت انقلاب-ولیعصر-صادقیه..........
فقط من ویلچری هستم اگر امکانش هست جایی رو معرفی کنید که رفت و امدم سخت نباشه منظورم محیط اموزشگاه هست......
منتظرم ممنون.

GAMELAIN
23-11-2012, 15:02
سلام

من شاغل هستم ( از شنبه تا چهارشنبه ) !!!

میخواستم یه آموزشگاه خوب معرفی کنید که آخر هفته ها کلاس داشته باشد

A M ! N
23-11-2012, 15:32
دوستان این تاپیک رو بالا میارم تا پرسشهای موسسات زبان رو اینجا مطرح کنید.

باسپاس./.

A M ! N
23-11-2012, 15:34
درود.

تاپیک سوالات مربوط به موسسات و آموزشگاههای زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باسپاس./.

GAMELAIN
23-11-2012, 15:49
سلام

sibesorkh2008
23-11-2012, 16:08
سلام بچه ها
من سفیر میرم و راضی هستم اما میخوام بدونم کار موسساتی چون کیش و کانون زبان چجوریه؟؟؟ممنون

البته یادمون باشه برای یادگیری زبان مهم تر از آموزشگاه تمرین های زیادی اسن که زبان آموز باید انجام بده و آموزشگاه به تنهایی معجزه نمی کنه!

sepid12ir
23-11-2012, 20:01
سلام

در مورد آموزشگاه ها زیاد تبادل نظر شده...
به قطعیت و یقین نمیشه بهترین آموزشگاه را نام برد...

موسسات، سفیر، کیش، کانون زبان، و در کنارشون هرمس، موسسات به نام تری هستند.
و فکر میکنم هر چهار آموزشگاهی که نام بردم، برای آخر هفته های کلاس خاص خودشون را دارن...

از طرفی در هر اموزشگاهی، اساتید خوب و بد ، و آنهایی که با سلیقه ی ما جور در میان و گاه جور در نمیان هستند...
بنابراین برای آموزشگاه ها زیاد وسواس به خرج ندید...

به شخصه پیشنهاد میکنم، مسیر و مسافت را در نظر بگیرید و یکی از این آموزشگاه ها را انتخاب کنید...

GAMELAIN
23-11-2012, 23:59
من از ابتدا میخوام شروع کنم در کانون زبان از کدام درس باید شروع کنم ؟

شهریه ها چقدر است ؟

zerocold5
24-11-2012, 01:08
دوستان من زبانم رو تا سطح Upper Intermediate به پایان رسوندم ( کتاب Total ) آموزشگاه کیش

اما واسه سطح Advance خود استادا هم این کتاب رو پیشنهاد نمی کنن

می خواستم نظر شما رو بدونم و این که چه کتابی رو پیشنهاد می کنید

خودم شنیدم کتاب Land mark خوب هستش

از کتاب های CAE هم اگه باشه موردی نداره

ممنون

A r c h i
24-11-2012, 20:18
دوستان من زبانم رو تا سطح Upper Intermediate به پایان رسوندم ( کتاب Total ) آموزشگاه کیش

اما واسه سطح Advance خود استادا هم این کتاب رو پیشنهاد نمی کنن

می خواستم نظر شما رو بدونم و این که چه کتابی رو پیشنهاد می کنید

خودم شنیدم کتاب Land mark خوب هستش

از کتاب های CAE هم اگه باشه موردی نداره

ممنون

سلام
من خودم بعد از upper کتابهای FCE , CAE را خوندم.. البته حدود 10 سال پیش :31:... ولی الان نظرم اینه که وقتی زبان را به سطح خوبی میرسید مثل upper، نباید دوباره به شیوه آکادمیک از روی کتاب ادامه بدید. باید مهارت های زبان را به صورت تکی تقویت کنید. چون مسلما شما در زمینه لغات و گرامر بسیار قوی هستید. بهتره کلاسهای writing و speaking را به صورت جداگانه برید. بیشتر هم روی writing تاکید می کنم.

اگه تهران هستید من یه کلاس لغت را پیشنهاد میکنم. که لغات را به روش etymology یاد میده.. و خب در کنارش گرامر و ترجمه هم کار میکنه. راستش این کلاسها برای من خیلی خیلی مفید بود. اول فکر میکرم من که این همه خوندم خیلی بلدم چه جوری برم بشینم ترم 1 کلاس ترجمه، ولی الان میتونم بگم هرچی بلدم از اون کلاس بوده. کلاسش حدود30 ترم 2 ماهه بود (البته اینم زمانش برای سال 85 هست:20: ) الان باید بپرسم که هنوز این کلاسها هست یا نه. موسسه ترجمه همزمان تقاطع نیایش و ولیعصر

امیدوارم موفق باشید :11:

zerocold5
25-11-2012, 20:34
سلام
من خودم بعد از upper کتابهای FCE , CAE را خوندم.. البته حدود 10 سال پیش :31:... ولی الان نظرم اینه که وقتی زبان را به سطح خوبی میرسید مثل upper، نباید دوباره به شیوه آکادمیک از روی کتاب ادامه بدید. باید مهارت های زبان را به صورت تکی تقویت کنید. چون مسلما شما در زمینه لغات و گرامر بسیار قوی هستید. بهتره کلاسهای writing و speaking را به صورت جداگانه برید. بیشتر هم روی writing تاکید می کنم.

اگه تهران هستید من یه کلاس لغت را پیشنهاد میکنم. که لغات را به روش etymology یاد میده.. و خب در کنارش گرامر و ترجمه هم کار میکنه. راستش این کلاسها برای من خیلی خیلی مفید بود. اول فکر میکرم من که این همه خوندم خیلی بلدم چه جوری برم بشینم ترم 1 کلاس ترجمه، ولی الان میتونم بگم هرچی بلدم از اون کلاس بوده. کلاسش حدود30 ترم 2 ماهه بود (البته اینم زمانش برای سال 85 هست:20: ) الان باید بپرسم که هنوز این کلاسها هست یا نه. موسسه ترجمه همزمان تقاطع نیایش و ولیعصر

امیدوارم موفق باشید :11:

با تشکر از پاسخ کاملتون

اما خب من علاقه دارم حداقل دوره CAE رو به اتمام برسونم
حالا شاید در آینده به CPE هم فکر کردم ( Kidding ) !

A M ! N
25-11-2012, 22:52
درود دوست گرامی :)

شما باید تست بشین. خودشون این کار رو به بهترین نحو انجام میدن.

شهریه هم باید الان شصت تومن باشه دست کم.

من از ابتدا میخوام شروع کنم در کانون زبان از کدام درس باید شروع کنم ؟

شهریه ها چقدر است ؟

GAMELAIN
29-11-2012, 19:31
سلام نظرتون درباره ی کلاس های مجتمع فنی چیه ؟

باتشکر

senaps
11-12-2012, 21:09
سلام....
دوستان جایی هست که بشه انلاین تعیین سطح کنم؟! من در مرحله‌ی اول خوندن، بعد مکالمه و بعد نوشتن(مثل فارسی!!) خوب بلدم...
ولی خوب اخرین بار همون اینترچینج زرد(اینترو؟!) رو خوندم و حوصله‌ام سر رفت چون سطح پایین بود....(5-6 سال پیش!)....
هیچ راهی نیست؟! اخه من یه خورده هم با حافظه ام مشکل دارم... ممکنه برم سر جلسه‌ی تعیین سطح بعد حافظه باز تخلیه باشه اون لحظه همه چی یادم بره!:n21:
و در نهایت، میشه بگید تو زبان چه سطح هایی داریم و برای اینکه بشه راحت انگلیسی رو بلد بود(مثلا به جای فهمیدن 80 درصد یه فیلم، 100 درصدش رو فهمید(چیز یکه الان شامل من میشه و معمولا 80 درصدشون رو می‌فهمم!!)<دایره لغت پایین متاسفانه در حد 3000 کلمه و اینا!>) باید تو چه سطحی باشیم؟!

rz21
12-12-2012, 16:04
به نظرتون کلاس ایلتس توی شیراز کجا برم؟کانون زبان یک بدی داره ردینگ و کلمه و درک مطلب و ... رو جدا گونه درس میده.توش موندم.:n13:

A r c h i
12-12-2012, 21:54
به نظرتون کلاس ایلتس توی شیراز کجا برم؟کانون زبان یک بدی داره ردینگ و کلمه و درک مطلب و ... رو جدا گونه درس میده.توش موندم.:n13: سلام شیراز را خبر ندارم. ولی تهران هم مطالب را همینجور جدا جدا درس میدن.

ali_ab
12-12-2012, 22:20
با سلام به دوستان عزیز

اموزش زبان به روش etymology چیه؟ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمائید

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

A r c h i
13-12-2012, 13:56
با سلام به دوستان عزیز

اموزش زبان به روش etymology چیه؟ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمائید

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

etymology یعنی ریشه شناسی

یادگیری لغات به صورت اینکه بدونید از چه ریشه ای اومدن، و هر پیشوند یا پسوند چه معنی میده. به نظر من که این روش آموزش فوق العاده است. چون خودم این روش را هم کار کردم میگم. به نظرم هیچ روش دیگه ای برای یادگیری لغات به جز این روش، به این خوبی جواب نمیده

مثلا همین کلمه ای که شما گفتید

logy به معنای studying هست و etym لغت قدیمی یونانی به معنای root ریشه... و معنی این کلمه میشه ریشه شناسی
sociology = soci+logy= society + logy
جامعه شناسی

anthropology= anthrop +logy
انسان شناسی

و..............

vahid0801
14-12-2012, 23:07
سلام. می خواستم از بقیه دوستان هم مشاوره بگیرم، بگن که راه های مدیریت بهتر و قوی اموزشگاه زبان چیه؟ من خودم به تازگی اموزشگاه زبان راه اندازی کردم..خواستم از با تجربه تر هاش بپرسم ببینم چه تز هایی اونا دارن.. من حدود 5 سال که مدرس زبان انگلیسی هستم...خواهشا فقط ایده ها عملی باشن.. بی زحمت اصول و نکات حرفه ای شدن کار رو تو صحبتاتون مد نظر داشته باشید. بازم ممنون

A M ! N
19-12-2012, 16:27
دوست گرامی درود.

حالا من که تجربه ای در زمینه ی اداره ی آموزشگاه زبان ندارم ، ولی میشه شما کمی توضیح بدین
که چطور آموزشگاه رو راه اندازی کردین ، چطور جواز گرفتین ، آیــا مـــــدرک خاصی میخواست و ...

باسپاس./.

aliani
19-01-2013, 12:20
سلام دوستان
ممنون میشم یه آموزشگاه معتبر تو ناحیه غرب و جنوب غربی تهران که کلاسهای آیلتس و تافل هم داشته باشه معرفی کنید که به صورت فشرده هم کلاس داشته باشه
الان زبانم تقریبا در حد متوسط هست به نظرتون از همین کلاسهای آیلتس و تافل رو شروع کنم ؟ یا همین روند معمولیه آموزشگاها رو طی کنم ؟
ممنون

Mr_100_dolari
25-01-2013, 13:45
با سلام

دوستان من قبلا زبان رو در حد استارتر توی موسسه کیش رفتم ولی خوب الان هیچی یادم نمونده میخواستم بپرسم برای شروع مجدد به صورت سه روز در هفته چه آموزشگاهی رو پیشنهاد میکنید ؟

ممنون

OSEN
11-06-2013, 14:14
سلام دوستان...
آموزشگاهی رو سراغ دارید که دوره ی ترمیک فشرده (سه، چهار روز در هفته) برگزار کنه. از همون شروعِ کار، ترم اول....

ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:.

majidgbox
11-06-2013, 17:59
سلام دوستان
ممکنه بچه هایی باشند که دنبال یک موسسه معتبر و خوب هستند که دوره های منظم با کیفیت داشته باشه و همینطور دوره های مختلف منتها تهران نه توی گرگان استان گلستان
من این موسسه معرفی می کنم چرا چون اساتید این موسسه رشته تخصصی شون آموزش زبان انگلیسی هست و تیتر های علمی که اینجا تدریس میکنند یا فوق لیسانس یا دکتری آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه سراسر تهران یا هیات علمی دانشگاه دولتی یا رئیس یا مدیر گروه زیان دانشگاه های دولتی و ازاد هستند
با رزمه قوی در رشته خودشون مثل چاپ کتب و مقالات بین المللی
من خیلی جاها رفتم اکثر کسایی که موسسه دارند هیچ کدومشون به اندازه این موسسه تخصصی نیستند و همچنین مدرس هایی قوی با این تیتر علمی ندارن اکثر از استاد هایی استفاده میکنند که تجربی هستند تا حالا موسسه ای ندیدم که اساتید شون معرفی کنند توی وب سایت شون که دقیقا چه مدرکی دارند کجا تدریس میکنند تجربه شون چیه یا اگر هم بود ناقص بود یا طرف اصلا رشته تخصصیش اموزش زبان انگلیسی نبوده

تو این موسسه من که تازه شروع کردم واقعا تفاوت احساس کردم به یک بازید از سایت موسسه کنید رزمه مدیر مسئول موسسه فقط نگاه بندازید

Pessimist
11-06-2013, 19:35
سلام دوستان...
آموزشگاهی رو سراغ دارید که دوره ی ترمیک فشرده (سه، چهار روز در هفته) برگزار کنه. از همون شروعِ کار، ترم اول....

ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:.

سلام محسن جان

یکی از دوستانم میگفت یه آموزشگاه معروف تو ونک هست که متاسفانه اسمش رو یادم رفته :n02:البته خیلی هم معروفه میگن کارشون خیلی درسته و سه روز تو هفته میری اما برعکس خیلی از آموزشگاه ها که روزی یک و نیم ساعت کلاس میذارن اینا روزی سه ساعت میذارن که خب زودتر تموم میشه و این برای کسانی که میخوان دوره ها رو زودتر تموم کنن خیلی خوبه!

pro_translator
11-06-2013, 23:37
سلام دوستان
ممکنه بچه هایی باشند که دنبال یک موسسه معتبر و خوب هستند که دوره های منظم با کیفیت داشته باشه و همینطور دوره های مختلف منتها تهران نه توی گرگان استان گلستان
من این موسسه معرفی می کنم چرا چون اساتید این موسسه رشته تخصصی شون آموزش زبان انگلیسی هست و تیتر های علمی که اینجا تدریس میکنند یا فوق لیسانس یا دکتری آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه سراسر تهران یا هیات علمی دانشگاه دولتی یا رئیس یا مدیر گروه زیان دانشگاه های دولتی و ازاد هستند
با رزمه قوی در رشته خودشون مثل چاپ کتب و مقالات بین المللی
من خیلی جاها رفتم اکثر کسایی که موسسه دارند هیچ کدومشون به اندازه این موسسه تخصصی نیستند و همچنین مدرس هایی قوی با این تیتر علمی ندارن اکثر از استاد هایی استفاده میکنند که تجربی هستند تا حالا موسسه ای ندیدم که اساتید شون معرفی کنند توی وب سایت شون که دقیقا چه مدرکی دارند کجا تدریس میکنند تجربه شون چیه یا اگر هم بود ناقص بود یا طرف اصلا رشته تخصصیش اموزش زبان انگلیسی نبوده

تو این موسسه من که تازه شروع کردم واقعا تفاوت احساس کردم به یک بازید از سایت موسسه کنید رزمه مدیر مسئول موسسه فقط نگاه بندازید

سلام دوست عزیز...:n01:

ممنون بابت معرفی، ولی مگه اصلا صحبتی از گرگان و استان گلستان شد؟!:n04:

:n16:

majidgbox
12-06-2013, 00:01
سلام دوست عزیز...:n01:

ممنون بابت معرفی، ولی مگه اصلا صحبتی از گرگان و استان گلستان شد؟!:n04:

خواهش میکنم دوست من
من هم عرض کردم گفتم شاید کسی باشه دنبال موسسه تو گرگان باشه به هر جال خیلی ها سرچ می کنند تو گوگل سر از اینجا در می یارن و از اونجایی خیلی موسسه خوب و تخصصی بود معرفی کردم

Untouchable
22-06-2013, 16:54
سلام
دوستان کسی کلاسای رسپیناتاک یا هرمس رو میشناسه ؟ راضی بودید ؟

من قبلا مدتی کانون و سفیر میرفتم ولی خیلی راضی نیستم

amirfiri
13-07-2013, 09:13
سلام
اموزش مجازی زبان انگلیسی کسی تجربه کرده؟

سلام

هرمس خودم نرفتم ولی شنیدم که خوبه

sajjad1973
13-07-2013, 09:52
نظر شخصی خودم رو میگم

عموما همه متد ها و شیوه های کاری در تمام آموزشگاه ها مشابه بوده و یا اگر هم مشابه نیست تغییرات بسیار اندکی داره که اون تغییرات هم فقط در روی کاغذ که نوشته میشه احساس میشه و در عمل هیچ تفاوتی نداره -

بنابر این اینکه کدوم اموزشگاه خوبه جوابش اینه که ( به نظر من) : اونی که شما توش فعال تر هستی و بیشتر در کارها مشارکت میکنی - والبته معلمانی مجرب تر داره

haghi.mahdi
23-07-2013, 10:20
سلام

سلام من مي خوام کلاس زبان ، کانون زبان برم قبلا ايران مهر و سفير رفتم سفير بهتر از ايران مهر بود... و فکر مي کنم که وقتم رو تلف کردم ..حالا شما مي شه بگي که چرا از کانون راضي نبودي؟

Milad4171
29-03-2014, 09:42
دوستان ببخشید اگه سوال تکراری هست.
آموزشگاه زبان که گرامر و مکالمه رو یاد بده چی خوبه؟
البته یه چیز مهم ( واسه منه نوعی ) من تجربه خوبی تو کلاس های مختلط ندارم. آدم یه چی میگه یا نمیگه ضایع میشه و از این حرفا :n09: . لااقل تو اوایل دوره مجزا باشه ، چه آموزشگاه هایی اینطوری هستن؟

اصن کلاً چی خوبه :n02:

+

اگه بخواد کسی زبان رو به صورت تخصصی ( مرتبط به رشته) یاد بگیره ، باعث افت در آموزش نمیشه؟ مثلا کتابهای تخصصی کامپیوتر ، شبکه و ...

Milad4171
29-03-2014, 09:45
سلام

هرمس رو شنیدم. یکی از دوستام رفته راضی بوده
کانون و سفیر خوب نستن. ینی نظر خودمه. کانون باعث شد من از آموزش زبان زده بشم. سبکش آموزشش و کلاس بندی هاش خیلی بده ( الان رو نمیدونم) ولی کانون باعث شد من تقریباً اون یه مقدار زبانی که بلد بودم رو یادم بره!

vahidgame
31-03-2014, 16:59
یه چیزی که برام عجیبه اینه که چه جوری تقریبا همه آموزشگاه های خوب زبان رو خیلی ها ازشون بد میگن مثلا سفیر ، کیش و ...
حالا برای من سوال پیش میاد که این همه افراد موفق در این زمینه داریم پس چه جوری موفق میشن؟!
پس معلومه باید آموزشگاه های خوب هم وجود داشته باشه
بعد به نظر من به خود فرد هم بستگی داره و آموزشگاه نمی تونه همه چی رو برای فرد مورد نظر مثلا لقمه کنه :دی

من خودم الان تازه می خوام کلاس رفتن رو شروع کنم
الان مثلا یکی میگه فلان آموزشگاه بده در صورتی که خیلی تعریفشو شنیدم
واقعا موندم کدوم آموزشگاه و کدوم شعبه برم ولی کم کم دارم به این نتیجه می رسم خیلی اینا با هم فرق ندارن
نظر شما چیه؟

Milad4171
02-04-2014, 11:15
یه چیزی که برام عجیبه اینه که چه جوری تقریبا همه آموزشگاه های خوب زبان رو خیلی ها ازشون بد میگن مثلا سفیر ، کیش و ...
حالا برای من سوال پیش میاد که این همه افراد موفق در این زمینه داریم پس چه جوری موفق میشن؟!
پس معلومه باید آموزشگاه های خوب هم وجود داشته باشه
بعد به نظر من به خود فرد هم بستگی داره و آموزشگاه نمی تونه همه چی رو برای فرد مورد نظر مثلا لقمه کنه :دی

من خودم الان تازه می خوام کلاس رفتن رو شروع کنم
الان مثلا یکی میگه فلان آموزشگاه بده در صورتی که خیلی تعریفشو شنیدم
واقعا موندم کدوم آموزشگاه و کدوم شعبه برم ولی کم کم دارم به این نتیجه می رسم خیلی اینا با هم فرق ندارن
نظر شما چیه؟

راستش خوب و بد بودن آموزشگاه ها تو نحوه ی تدریسشون هست!
من خودم شاید روی یه زمنیه ی علمی اطلاعاتم کامل باشه ولی نتونم به کسی یاد بدم. یا نحوه ی آموزشم درست نباشه. این دلیل بر بلد نبودن من نسبت به اون موضوع نیست!
کلا منظورم اینه که من رفتم یه آموزشگاه . نوحه آموزشش مثل دانشگاه بود. ینی بگو برو جلو. هم گروهی. هماهنگی با توجه به ظرفیت کمه کلاسها . یارو یه جوری درس میده انگار مطمعن هست تو باید این قسمت از درس رو یاد بگیری. یا مثلا اگه بلد نباشی و جواب ندی. از کس دیگه می پرسه و مثلا ضایع ات میکنه.
من دو جا رفتم. بیشتر جاها که رفتم نحوی تدریسشون اینه. مثلا اینکه اصلا لول بندی ندارن. من تو یه کلاس رفتم . من هیچی بلد نبودم بعد تا استاده یه چیزی میگفت یه دختره می پرید وسط جواب میداد. اصن فرصت نمیداد چیزی یاد بگیریم. چون اون دختره ملاک یاد گیری کل کلاس بود واسش. رد میشد میرفت بعدی.
-
من دنبال یه آموزشگاهم که همه مثل هم باشن. مختلط بودن واسه کسی که میخواد از اول شروع کنه اصن خوب نیست . چون خوب خیلی ها خجالت میکشن یا نمیتونن اونطور راحت جواب بدن.
-
راستش هنوزم من آموزشگاه درست حسابی پیدا نکردم. یکی بهم ایران مهر رو معرفی کرد ولی سایتش باز نمیشه.

rz21
07-07-2014, 12:21
سلام، کسی می دونه توی تعیین سطح کانون زبان ایران، بالاترین لولی که می تونند یک نفر رو قبول کنند چه لولی هست؟؟
مثل Advance??

Mohammad Yek110
07-07-2014, 12:34
سلام، کسی می دونه توی تعیین سطح کانون زبان ایران، بالاترین لولی که می تونند یک نفر رو قبول کنند چه لولی هست؟؟
مثل Advance??
سلام
سطحتونو نمیدونم ولی حتما 2،3 ترم کمتر از دانش واقعیتون قبولتون میکنن!!!

honey brilliant
07-07-2014, 13:16
یکی از بهترین آموزشگاه ها واسه یادگیری زبان انگلیسی کانون زبان ایران هست. من خودم تا آخر ادونسد 3 خوندم و مدرک کانون رو گرفتم. نمیشه گفت تمام اساتیدش خوبه ولی من متد درس دادنشون رو خوشم میاد و واسم مفید بود. البته یادگیری زبان 20 درصد کلاسه و 80 درصد خود طرف،که چقدر وقت بذاره و تلاش بکنه. ولی خب بین آموزشگاهای تهران کانون رو ترجیح میدم از هر نظر. من دوستام سفیر میرفتن خیلی راضی نبودن. کانون شعبه بهشتی تو خیابون شریعتی و وصال تو بلوار کشاورز از همه بهتر هستن. موفق باشید:n06:

honey brilliant
07-07-2014, 13:20
کسی که میخواد واسه اولین بار تو کانون زبان ثبتنام کنه و قبلا پیش زمینه داشته ، اول باید تعیین سطح بده. معمولا توی تعیین سطح دو سه ترم پایین تر می افتید ، بدون شک. من خودم ازpre2 شروع کردم. در حالیکه در حد inter1بودم. به طور کلی کسی که تو زبان بهترین باشه البته از نظر خودش یا طبق سطوحی که تو آموزشگاه دیگه پاس کرده حداکثر تو تعسسن سطح میتونه از high1شروع کنه. یعنی 6 ترم مونده به آخرین سطح!!! معمولا ازین سطح بالاتر نمیندازن.:n10::n06:

honey brilliant
07-07-2014, 13:29
من از کانون زبان خیلی راضی بودم ، بعضی ها میگن متدش بده یا اینکه خوب درس نمیدن یا اساتیدش فلانن. نمیدونم. ولی واسه من مفید بود و تو آموزشگاه های تهران یکی از بهترینهاست. در ضمن این به خود فرد بستگی داره که از کلاس و استادش چی میخواد. بعضی ها میخوان هلو برو تو گلو باشه ولی خب اینطوری نیست:n02::n15:. واسه همین میگن کانون بده و فلان. کسی واقعاا زبان رو دوست داشته باشه با متد کانون کنار میاد . مشکلی هم پیدا نمیکنه. من خودم که تاآخرین سطح کانون خوندم. تقریبا میشه گفت روون میتونم صحبت کنم. البته مکالمات روزمره رو نه تخصصی:n06:

honey brilliant
07-07-2014, 13:34
کلاسهای free discussionتو کانون زبان ایران شعبه شهید بهشتی تو خیابون شریعتی برگزار میشه تحت عنوان مکالمه ویژه که 8 سطحه و به مترو هم میشه گفت نزدیکه:n02:. شعبه وصال هم داره البته تو خیابون وصال شیرازی. کلاسهای مکالمه آریان پور هم شنیدم که خوبه. دوستام گفتن البته. خ ولیعصره بالاتر از نیایش کوچه کاج آبادی:n06:

rz21
07-07-2014, 14:00
اخه یک بنده خدایی تا ادونس 2 رفتهو بعدش ول کرده.. میخواد تعیین سطح بده بیفته ادونس دو یا سه!! ولی بعید میدونم بتونه.
راهی نداره بعد از یک سال که نرفته برگرده به همون لول؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

REZAHOSEYNGANI
13-11-2014, 14:35
سلام
دوستان آموزشگاه ایران آکسفورد چطوریه؟

1_zahra
12-02-2015, 20:10
سلام
من تا حالا کلاس زبان نرفتم، اما تقریباً 7 ساله که سریالا و فیلمهای آمریکایی دارم میبینم
در ابتدا اصلاً هیچی زبان بلد نبودم و حتی متنفر بودم ، اما یواش یواش با دیدن سریالا
به زبان علاقه مند شدم و خود به خود زبانم بهتر شد، من سریالا رو هم با زیرنویس فارسی و هم انگلیسی میبینم همین باعث شد از لحاظ شنیداری و توانایی ترجمه ام خود به خود بهتر شه ،مثلا اگه یک فیلمی بدون زیرنویس ببینم اگه معنی لغت رو بدونم ،میفهمم چی میگه

(در صورتی که دیدم دوستم با اینکه چند ترم کلاس زبان رفته ، اما از لحاظ شنیداری مشکل داره )

اما از لحاظ گفتاری مشکل دارم و نمیتونم حرف بزنم ،چون جایی نبودم که بخوام حرف بزنم
برای همین می خوام برم کلاس زبان،اما نمیدونم چه موسسه ای خوبه
تو اینترنت سرچ کردم و روش clc دیدم به نظر خوب میاد اما نمیدونم این روش در عمل واقعا خوبه یا نه؟و چه موسسه ای با این روش کار میکنه؟

و یک نکته دیگه من فعلا از الان تا مهر وقتم آزاد و نمی خوام مهر کلاس زبان برم
و فقط فعلا هدف ام اینه که بتونم حرف بزنم و در واقع ترسم بریزه

حالا از دوستان اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

senaps
17-02-2015, 14:54
دوستان این کلاس های زبان، از کی اینترچینج رو کردن و رفتن سراغ تاپ ناچ؟؟؟؟

من فک کنم اخرین بار ده سال پیش کلاس زبان رفتم!!....

میخوام برم تعیین سطح بدم...
کسی میدونه چه سوالاتی پرسیده میشه به صورت استاندارد و به چه صورته که زیاد پرت نیوفتیم به خاطر مثلا بلد نداشتن دو سه تا لغت یا نداشتن امادگی ذهنی براشون؟

Last Night
17-02-2015, 20:08
معرفی خودت
تحصیلات
چی خوندی
شغلت چیه
علایق.
کارای روز مره

rz21
02-03-2015, 23:24
سلام.از دوستان اموزشگاه تورگاید توی شیراز نمیشناسه؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

امير موسر
17-03-2015, 07:33
.............

M-N-2007
02-09-2015, 00:59
سلام
دوستانی که تجربه دارند،
میخوام کلاسهای آمادگی ازمون تافل یا ایلز شرکت کنم، تو مشهد بهترین مرکز اموزش زبان کدومه؟
پیشاپیش ممنون

france
20-11-2015, 08:57
سلام دوستان

کانون براساس چه متدی آموزش میده

در دوره های basic سه ترم براساس چه کتاب هایی آموزش میدن.

Nocturne
09-12-2015, 02:04
سلام. میخوام یک جا برای مکالمه برم. سوالم اینه که برای مصاحبه اولش باید چیا رو بدونم؟ چطوری خودمو معرفی کنم خوبه و چیا رو می پرسن؟
من زبانم خیلی خوبه و میخوام که حتما تو UI قرار بده من رو! دایره واژگانم عالیه. گرامرم مرور کنم راحت اوکی میشه. فقط در مکالمه ممکنه کمی آماده نباشم

france
10-12-2015, 14:33
سلام دوستان

کسی در آموزش مجازی کانون شرکت کرده?

میشه اصلا زبان یاد گرفت مجازی؟

pro_translator
12-12-2015, 02:38
سلام دوستان

کسی در آموزش مجازی کانون شرکت کرده?

میشه اصلا زبان یاد گرفت مجازی؟

می‌شه یاد گرفت ولی خیلی باید وقت گذاشت و ناامید هم نباید بشین اگه از همون اول نتیجه نگرفتین...

اگر می‌خواین آنلاین زبان کار کنین یه گشتی توی تاپیک‌های همین انجمن (به خصوص بخش سوالات به زبان فارسی) بزنین راه‌های زیاد و خوبی اشاره کرده‌ان دوستان...

amir hamzeh
14-12-2015, 19:09
میخواستم سوال کنم روش های یاد دادن زبان توی آموزشگاهای مختلف چیه؟ مثلا فرق سفیر با کیش ایر یا کانون ایران یا شکوه با سیمین در چی هست؟
ایا از کتابهای تالیفی خودشون استفاده میکنن یا از کتب موجود در بازار ؟
کلا هر اطلاعات مفیدی دارید بفرمایید

pro_translator
14-12-2015, 23:35
میخواستم سوال کنم روش های یاد دادن زبان توی آموزشگاهای مختلف چیه؟ مثلا فرق سفیر با کیش ایر یا کانون ایران یا شکوه با سیمین در چی هست؟
ایا از کتابهای تالیفی خودشون استفاده میکنن یا از کتب موجود در بازار ؟
کلا هر اطلاعات مفیدی دارید بفرمایید

می‌تونین این اطلاعات رو از سایتشون به دست بیارین...

کتاب زیاده... معمولا از کتاب‌های Top Notch و Interchange و American File و American Headway و... امثال این‌ها استفاده می‌شه...