PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با یک کارت شارژ ایرانسل چند گوشی را شارژ کن!!!!!!!!

NΣVΣRHOOD
15-04-2008, 14:43
با عرض سلام خدمت دوستان
شاید کمی تعجب آور باشه ولی این کاری که میگم مو به مو انجام بدید اگه جواب نگرفتید اون وقت پست بزنید.
ابتدا باید بگم که من این روش رو 4 بار انجام دادم و 3 بار جواب گرفتم.علت ناکامی اون یک دفعه رو هم عرض می کنم.
1_یک کارت شارژ ایرانسل می خرید.
2_یکی از دوستانتون که ایرانسل داره خبر می کنید.
3_جریان به دوستتون میگید{این کار برای این هست که اگرگوشیه دوستتون شارژ شد و گوشیه شما شارژ نشد به مشکلی بر نخورید و بتوانید پول کارت شارژو ازش بگیرید!!!!!توصیه می کنم این کار رو حتما انجام بدید}
4_شماره ی کارت شارژ رو در هر دو گوشی وارد می کنید اما کلید call رو نمیزنید.دقت کنید که شماره رو اشتباه وارد نکنید!
5_حالا هم زمان کلید call دو گوشی رو بزنید.
6_در این زمان هر دو گوشی شارژ می شود.
نکات مهم:1_بهتره این کار رو روی دو گوشیه یکسان انجام بدید و از یک مارک..{من خودم روی 5700 امتحان کردم.علت ناکامیم در دفعه ی اول به همین دلیل بر می گرده.}
2_کلید callحتما باید در یک لحظه فشرده شود.وگرنه یک گوشی شارژ می شود.
3_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مراقب خود باشید که یک وقت از دست دوستتون کتک نخورید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع:سایت موبایلستان

Šepehr
15-04-2008, 19:34
جالب بود مرسی
البته ضریب شکست روش باید بالا باشه اگه گوشی ها مثل هم نباشن

ARASH66
15-04-2008, 19:47
بابا ول كنيد اين ايرانسل رو هر جا ميري فقط بلدن حقه بزنن !

milad_badboy
15-04-2008, 21:05
اي ول دمت گرم من رو هر دو سيم كارتم تست كردم جواب داد هر دو گوشي 1100 بود

™Enter_The_Love
15-04-2008, 21:15
عجب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NΣVΣRHOOD
15-04-2008, 21:24
بابا ول كنيد اين ايرانسل رو هر جا ميري فقط بلدن حقه بزنن !
عزیزم ما هم چون حقه میزنن داریم این کارهارو میکنیم(جوش نزن منم مثله خودت آنتی ایرانسل هستم)

راستی اینم بگم که گویا به منطقه ایم که توش هستین بستگی داره
فقط خدا کنه که ایرانسل باگ این یکی رو پیدا نکنه
آخه اون روشی هم که واسه فرستادن اس ام اس مجانی بود باگش رو پیدا کردن و دیگه جواب نمیده.

amir2011
16-04-2008, 01:44
با عرض سلام خدمت دوستان
شاید کمی تعجب آور باشه ولی این کاری که میگم مو به مو انجام بدید اگه جواب نگرفتید اون وقت پست بزنید.
ابتدا باید بگم که من این روش رو 4 بار انجام دادم و 3 بار جواب گرفتم.علت ناکامی اون یک دفعه رو هم عرض می کنم.
1_یک کارت شارژ ایرانسل می خرید.
2_یکی از دوستانتون که ایرانسل داره خبر می کنید.
3_جریان به دوستتون میگید{این کار برای این هست که اگرگوشیه دوستتون شارژ شد و گوشیه شما شارژ نشد به مشکلی بر نخورید و بتوانید پول کارت شارژو ازش بگیرید!!!!!توصیه می کنم این کار رو حتما انجام بدید}
4_شماره ی کارت شارژ رو در هر دو گوشی وارد می کنید اما کلید call رو نمیزنید.دقت کنید که شماره رو اشتباه وارد نکنید!
5_حالا هم زمان کلید call دو گوشی رو بزنید.
6_در این زمان هر دو گوشی شارژ می شود.
نکات مهم:1_بهتره این کار رو روی دو گوشیه یکسان انجام بدید و از یک مارک..{من خودم روی 5700 امتحان کردم.علت ناکامیم در دفعه ی اول به همین دلیل بر می گرده.}
2_کلید callحتما باید در یک لحظه فشرده شود.وگرنه یک گوشی شارژ می شود.
3_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مراقب خود باشید که یک وقت از دست دوستتون کتک نخورید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع:سایت موبایلستان

اگه اینطور باشه احتمالا روی سیم کارتهای اعتباری دولتی هم باید جواب بده...!

hamkar1981
16-04-2008, 07:37
فقط خدا کنه که ایرانسل باگ این یکی رو پیدا نکنه
آخه اون روشی هم که واسه فرستادن اس ام اس مجانی بود باگش رو پیدا کردن و دیگه جواب نمیده.
مطمئن باش باگشون رفع ميشه
چون اونا هم تو اينترنت چرج مي زنند
موفق باشي دوست عزيز

Hidden-H
17-04-2008, 09:22
پس بهتره این چیزا رو دیگه تو نت نگیم
خب اگه نگیم کجا بگیم. بگذریم.

artara74
17-04-2008, 12:00
ممثل اينكه هيچكي حلال حروم سرش نمي شه.. به به به به.

omidshsh
17-04-2008, 12:07
منم عین پست بالامو می خواستم بدم
عین ماله حرومه این

aria_electric_fars
17-04-2008, 12:19
سلام دوستان
ایرانسل خودش دزده
به خدا حساب کردم مکالمه با همراه اول ارزون تر از ایرانشل هست واقعا مسخره ش رو در آوردن مثلا می گن بعد از سه دقیقه رایگان هست ولی هنوز یک دقیقه تموم نشده قطع می شه و دوباره باید تماس بگیرید من الان ایرانشل دارم نزدیک 5 ماه قبل کرفتم الان 3 ماهی می شه که شارژش نکردم واقعا مسخره هست

hamkar1981
17-04-2008, 12:23
شما استفاده نكن.
الزامي هم به هدايت دوستان نيست(در اين خصوص)

artara74
17-04-2008, 12:23
هم SMS هم Gprs هم با يك شارژ دو موبايل را شارژ كنيد رو با اجازتون لو دادم تا چشاتون در بياد.

Mojtaba N87
17-04-2008, 12:57
ایرانسل چون دزده دلیل نداره ما ازش دزدی کنیم. هرکس مختاره هر کاری بکنه.
این روش ها و باگ ها تو ایرانسل زیادن.من تو این فروم فقط همین چیزا رو راجع به ایرانسل دیدم.ندیدم یکی بیاد یه بحث سالم راه بندازه.

milad_badboy
17-04-2008, 13:02
ممثل اينكه هيچكي حلال حروم سرش نمي شه

دوست عزيز خود ايرانسل بزرگترين دزد اپراتور ها هست....دزدي كه حتما نبايد اينجوري باشه وقتي ايرانسل روز اول ميگه Mms روي سيم كارت فعاله ولي نيست اين خودش يه نوع دزديه....در ضمن اين باگو به سادگي نميتونن ديباگ كنن چون بايد خيلي خرج كنن...پس فعلا حاشو ببرين

@R3Z
17-04-2008, 13:59
هم SMS هم Gprs هم با يك شارژ دو موبايل را شارژ كنيد رو با اجازتون لو دادم تا چشاتون در بياد.
آفرين بيايم تشويقت كنيم؟؟
ما داريم پولهايي رو كه الكي ريختيم تو حلق ايرانسل رو پس ميگيريم.

NΣVΣRHOOD
17-04-2008, 14:00
شمایی که سرت میشه میتونم ازت بپرسم تا حالا چند تا کارت شارژ خریدی؟اصلا مکالمه میکنی؟چرا با دیدن دوتا تبلیغ سیم کارت مجانی و غیره یکی از طرفتارای ایرانسل میشین؟اینا همه دلیلش بچه بودن.چون آدمای عاقل میدونن که ایرانسل داره چطور سر مردم رو شیره میماله. تا مملکت ما امثال مثله شماها رو داره مطمئن باشین همیشه هشتمون گروی نهمونه.
حیف که اینجا جاش نیست وگرنه خیلی حرفا باهات داشتم...

دوست عزيز خود ايرانسل بزرگترين دزد اپراتور ها هست....دزدي كه حتما نبايد اينجوري باشه وقتي ايرانسل روز اول ميگه Mms روي سيم كارت فعاله ولي نيست اين خودش يه نوع دزديه....در ضمن اين باگو به سادگي نميتونن ديباگ كنن چون بايد خيلي خرج كنن...پس فعلا حاشو ببرين

دقیقا
امیدوارم همه کسایی که از این ترفند استفاده میکنن حالا حالاها حالشو ببرن چون همون طوری که دوست عزیزمون گفت به این سادگیا نمیشه این باگ رو رفع کرد.
در ضمن مطمئن باشین که از شیر مادر حلال تره...

SonyEricsson
17-04-2008, 14:31
پس همراه اول دزد دزداست،‌ اگه ايرانسل رو دزد بدونيد

R@R#M@N
17-04-2008, 14:46
اینکه خوبه !!!
تبلیغ جدیدش هر 5000 تومن 1 امتیاز !!!
تازه برای اینکه بتونی توی قرعه کشی شرکت کنی باید 4 امتیاز به عبارتی 20000 تومن بدی !!!
میدونید چند تا از این 20000 تومنا ملت میدن !!!

alisahaf70
17-04-2008, 16:41
جالب بود ممنون

Mohandes_mansour
17-04-2008, 17:09
سلام

باگ این کار هم رفع شد !

Mohandes_mansour
17-04-2008, 17:21

دوست عزیز،من بارها به خود اپراتور زنگ زدم ! و حتی با بخش پشتیبانی فنی ایرانسل صحبت کردم در این مورد !
ولی با کمال اطمینان گفتم که همچین موضوعی صحت نداره !!:19:

هزار بارم بهشون گفتم ! حتی ترفندشو فاکس و ایمیل کردم !!!:31:اما باز هم گفیتن همچین چیزی کلا عملی نیست !!!!:27::18:
بابا اینا کین ؟!؟!

hermione
17-04-2008, 19:02

از اومدنت توی این تاپیک معلومه شما هم زیاد سرتون نمیشه .
یه نفر نیست بگه اگه این چیزا سرت میشه دیگه چرا میای توی این تاپیک و تاپیک رو منحرف می کنید ؟؟

هنوز امتحان نکردم باید خیلی باحال باشه !

NΣVΣRHOOD
18-04-2008, 09:06
سلام

باگ این کار هم رفع شد !
آره
تو گفتی و مام باور کردیم
نکنه تو رفعش کردی؟؟؟:31:

saeed137
18-04-2008, 15:58
احتمالا برای 919 بشه چون کد شارژ شون یکی هست

kami_re62
18-04-2008, 21:38
آقای Nσvσrhood شما که از این کلکها بلدی میخوام ببینم می تونم شارژه سیممو به یکی دیگه انتقال بدم؟

shahram_vzvz
18-04-2008, 23:42
فکر کنم از موضوع منحرف شدین به این که کی دزده و کی دزد نیست ول کنین بابا
آقا ما حلال حروم حالیمون نیست شما که حالیته وقتی این چنین پست هایی می بینی نیا تو

از دوستان تقاضا دارم این موضوع رو بیخیال شین و بگین کیا امتحان کردن و جواب گرفتن

NΣVΣRHOOD
19-04-2008, 09:04
آقای Nσvσrhood شما که از این کلکها بلدی میخوام ببینم می تونم شارژه سیممو به یکی دیگه انتقال بدم؟
با سلام...
دوست عزیز این کار غیر ممکنه
مثله این میمونه که بخوای با سیم کارت ایرانسل نیمرو درست کنی:31:

omidshsh
19-04-2008, 09:42
یعضی ها یه جوری حرف می زنن که انگار به زور مجبورشون کردن ایرانسل بخرن!!!!

omidshsh
19-04-2008, 09:44
شمایی که سرت میشه میتونم ازت بپرسم تا حالا چند تا کارت شارژ خریدی؟اصلا مکالمه میکنی؟چرا با دیدن دوتا تبلیغ سیم کارت مجانی و غیره یکی از طرفتارای ایرانسل میشین؟اینا همه دلیلش بچه بودن.چون آدمای عاقل میدونن که ایرانسل داره چطور سر مردم رو شیره میماله. تا مملکت ما امثال مثله شماها رو داره مطمئن باشین همیشه هشتمون گروی نهمونه.
حیف که اینجا جاش نیست وگرنه خیلی حرفا باهات داشتم...
دقیقا
امیدوارم همه کسایی که از این ترفند استفاده میکنن حالا حالاها حالشو ببرن چون همون طوری که دوست عزیزمون گفت به این سادگیا نمیشه این باگ رو رفع کرد.
در ضمن مطمئن باشین که از شیر مادر حلال تره...

از شیر مادر هم حلال تره..؟؟؟؟؟

جای تاسف داره

در ضمن با این طرز تفکر که چوا اونا بدن ما هم میتونیم بد باشیم همه ی جامعه بد میشه و هیچ وقت پیشرفت نمی کنیم!

ARASH66
19-04-2008, 10:01
از شیر مادر هم حلال تره..؟؟؟؟؟

جای تاسف داره

در ضمن با این طرز تفکر که چوا اونا بدن ما هم میتونیم بد باشیم همه ی جامعه بد میشه و هیچ وقت پیشرفت نمی کنیم!
با شما موافقم.
مسئله اینجاست که ما از این مسائل کوچکتر باید شروع کنیم و رعایت کنیم، حالا ایرانسل یا بقیه دزد هستن جای خود دارد.

omidshsh
19-04-2008, 10:48
با شما موافقم.
مسئله اینجاست که ما از این مسائل کوچکتر باید شروع کنیم و رعایت کنیم، حالا ایرانسل یا بقیه دزد هستن جای خود دارد.

ایول همینه
تا خودمونو نسازیم نمیتونیم جامعه رو بسازیم

shahram_vzvz
19-04-2008, 11:46
بیا و درستش کن بابا بیخیال دیگه شد تاپیک اخلاق و ... :41:

NΣVΣRHOOD
19-04-2008, 13:22
نام تاپیک عوض شد
موعظه...
برنامه امشب سینماهای تهران
با حضور جمعی از اساتید در زمینه امر به معروف و نهی از منکر
خدایا ببین کیا دارن منو نصیحت میکنن.

آقای مثلا محترم
اینجا هیچکس هیچکسو مجبور نکرده که بیاد این ترفند رو اجرا کنه یا اینکه بخواد در مورد پستهای دوستان نظر بچه گانه خودشو ارائه بده (این هزار بار)
شمام اگه طبیبی سر خودتو دوا کن.

™Enter_The_Love
19-04-2008, 13:34
نام تاپیک عوض شد
موعظه...

آقای مثلا محترم
اینجا هیچکس هیچکسو مجبور نکرده که بیاد این ترفند رو اجرا کنه یا اینکه بخواد در مورد پستهای دوستان نظر بچه گانه خودشو ارائه بده (این هزار بار)

بیخیال
سر جریان هک کارت تلفن فهمیدم با افراد غیر منطقی نباید بحث کرد . توام بیخیال شو

Hidden-H
19-04-2008, 14:41
حالا جواب می ده یا نه؟

ARASH66
19-04-2008, 15:24
نام تاپیک عوض شد
موعظه...

آقای مثلا محترم
دوست عزیز امر به معروف و نهی از منکر که اشتباه است، کسی هم اینو نگفت .
دقت کنی متوجه میشی.
به هر حال چشم ما هم خودمونو درست میکنم شما شاد باش برو سره کلک بعدی !
:11:

omidshsh
19-04-2008, 16:41
نام تاپیک عوض شد
موعظه...

آقای مثلا محترم

نام تاپیک عوض شد
راه های نوین کلاه برداری
برنامه امشب سینما تهران
با حضور جمعی از اساتید در زمینه ی ........

خانم یا آقای مثلا محترم

اینجا انجمنه و همه ی اعضا با رعایت قوانین حق اظهار نظر دارن و مسخره کردن نظر دیگران هم نشانه ی قوی نبودن استدلال شماست!
شما هم همونطور که دوستمون گفتن برو سر هرکی خواستی کلاه بذار

B L A S T E R
19-04-2008, 17:05
ایرنسل یه تیغهایی میزنه که...ادمو میسوزونه.

NΣVΣRHOOD
19-04-2008, 20:04
نام تاپیک عوض شد
راه های نوین کلاه برداری
برنامه امشب سینما تهران
با حضور جمعی از اساتید در زمینه ی ........

خانم یا آقای مثلا محترم

اینجا انجمنه و همه ی اعضا با رعایت قوانین حق اظهار نظر دارن و مسخره کردن نظر دیگران هم نشانه ی قوی نبودن استدلال شماست!
شما هم همونطور که دوستمون گفتن برو سر هرکی خواستی کلاه بذار

اولا اون پاراگراف اولی رو از خودت مایه بزار به قول بچه ها ( رو .... من اسکی نرو)
دوما اینجا انجمنه نه محلی برای اظهار نظر در مورد مسائل حاشیه ای ، جنابعالی اگر به قول خودت> ازحار نزر <:31: می خوای بدی در مورد این ترفند نظرتو بگو نه درباره احکام اسلام...
سوما تمام کاربرا شاهدن که شما حرف زدی منم جوابتو دادم نه مسخره کردم نه توهین.
چهارما لطف کن توی پست بعدی استدلال رو واسم معنی کن ... جدی میگم
پنجما...یادم رفت
ششما من نه میخوام سره کسی رو کلاه بزارم و نه با دادن این ترفند سودی میکنم ، من فقط میخوام از حق دوتا مثله تو دفاع کنم.در ضمن اگه چشمات ایراد ندارن من آخره این ترفند منبع رو نوشتم و این مطالب مال من نیست.
هفتما هدف من از زدن این تاپیک معلومه ( اطلاع رسانی) ولی هدف امثال شما ( فرستادن تاپیک مردم به سرزمین زیبای ترشستان ،البته با نظرات بچه گانه و بدون منطق )
هشتما یکی بیاد به من ثابت کنه که این قضیه عین مال حرومه...
هر کدوم از دوستان اگه با حرفای من مخالفند اگه بگن به این دلیل شما اشتباه میکنید ، اون موقع تمام حرفای این آقا پسر رو قبول میکنم
موفق باشید

omidshsh
19-04-2008, 20:35
جواب بند به بند رو فردا می دم
فقط می تونم بپرسم چن سالتونه؟یه جوری صحیبت می کنید که مثلا خیلی تجربه دارید!؟

danial_crazy
20-04-2008, 03:06
با شما موافقم.

دوست عزیز امر به معروف و نهی از منکر که اشتباه است، کسی هم اینو نگفت .
دقت کنی متوجه میشی.
به هر حال چشم ما هم خودمونو درست میکنم شما شاد باش برو سره کلک بعدی !
:11:

برین جمع کنین بابا! اه ه ه :2: حالا 4 تا جوجه به ما امر نمیدونم چی چی نهی از منکر می کنن. بهتره که دیگه به این تاپیک سر نزنید:2:

mosii-online
20-04-2008, 03:20
ای بابا ول کنید اه دادا دمت گرم آموزش رو گذاشتی اینجا فیض بردیم هرکی هم که این قضیه رو به احکام ربط میده بهتره سیکتیر کنه.

NΣVΣRHOOD
20-04-2008, 08:44
اشکال نداره
اصلا یک هفته دیگه جواب بده ، آخه میدونم باید بشینی فکر کنی که چی جواب بدی واسه همین میگم یه وقت فکرت هنگ نکنه.
من 24 سالمه اصلا هم تجربه ندارم و یک آدم معمولی بیشتر نیستم.فقط یک چیزو میدونم (هیچ وقت زیر بار حرف زور و غیر منطقی و بچه گانه نرم)
در ضمن این چیزایی رو که من گفتم فقط حرفای من نیست اگه به صفحات قبلی و همین صفحه یه نگاهی بندازی متوجه میشی که خیلیها همین نظر رو دارن.

برین جمع کنین بابا! اه ه ه :2: حالا 4 تا جوجه به ما امر نمیدونم چی چی نهی از منکر می کنن. بهتره که دیگه به این تاپیک سر نزنید:2:

ای بابا ول کنید اه دادا دمت گرم آموزش رو گذاشتی اینجا فیض بردیم هرکی هم که این قضیه رو به احکام ربط میده بهتره سیکتیر کنه.
اصلا گیرم من اشتباه میکنم ، بقیه چی؟اونام در اشتباهن؟ نه داداش من ، شما 4 تا چیز تو گوشتون خوندن حالا دارین همونا رو واسه ما دیکته میکنید.بزار خودت باشی نه اونی که دیگران میخوان باشی.( آهنگ نقاب سیاوش قمیشی رو گوش بدی متوجه منظورم میشی)
حالا اگه من جات بودم به این بحث خاتمه میدادم چون اگه چیزی نگی سنگین تری.
در ضمن تو هر چی بگی من هزار تا جواب واسه حرفت دارم.
خود دانی
موفق باشید

NΣVΣRHOOD
20-04-2008, 09:33
................................................

omidshsh
20-04-2008, 11:56
اولا اون پاراگراف اولی رو از خودت مایه بزار به قول بچه ها ( رو .... من اسکی نرو)
دوما اینجا انجمنه نه محلی برای اظهار نظر در مورد مسائل حاشیه ای ، جنابعالی اگر به قول خودت> ازحار نزر <:31: می خوای بدی در مورد این ترفند نظرتو بگو نه درباره احکام اسلام...
سوما تمام کاربرا شاهدن که شما حرف زدی منم جوابتو دادم نه مسخره کردم نه توهین.
چهارما لطف کن توی پست بعدی استدلال رو واسم معنی کن ... جدی میگم
پنجما...یادم رفت
ششما من نه میخوام سره کسی رو کلاه بزارم و نه با دادن این ترفند سودی میکنم ، من فقط میخوام از حق دوتا مثله تو دفاع کنم.در ضمن اگه چشمات ایراد ندارن من آخره این ترفند منبع رو نوشتم و این مطالب مال من نیست.
هفتما هدف من از زدن این تاپیک معلومه ( اطلاع رسانی) ولی هدف امثال شما ( فرستادن تاپیک مردم به سرزمین زیبای ترشستان ،البته با نظرات بچه گانه و بدون منطق )
هشتما یکی بیاد به من ثابت کنه که این قضیه عین مال حرومه...
هر کدوم از دوستان اگه با حرفای من مخالفند اگه بگن به این دلیل شما اشتباه میکنید ، اون موقع تمام حرفای این آقا پسر رو قبول میکنم
موفق باشید

اول میشه یکم توضیح بدید که چرا معتقدین ایرانسل دزده؟
واما جواب ها
1-باشه
2-این چیزی که من گفتم یه چیز کانلا اخلاقی هست و هر دینی این رو توصیه می کنه (کردار نیک......)
3-شما اگه توی جمع نا اشنا یه حرفی بزنی و یک نفر به شما بگه نظزت بچه گانه هست اینو تمسخر تلقی نمی کنید؟
4-استدلال یعنی این که هر کاری یا هر رفتاری رو با دلیل انجام دادن البته نه دلیل صرفا مادی
5-........
6-اگه اسم این کلاه گذوشتن سر کسی(مسیولان ایرانسل) نیست پس چیه؟کلاه گذوشتن هم که شاخ و دم نداره
و بهر حال هم تو اومدی توی این انجمن مطرح کردی !! من هم از گفتن این حرفا سود شخصی نمی برم که هیچ شاید هم ضرر کنم ولی چیزی که هست هر کسی در برابر خدا و جامعش مسیوله

7-منم هدف اطلاع رسانی به دوستانه

این که اکثر دوستان موافق نظر شما باشن طبیعیه چون اکثرا اومدن تو این تاپیک که از این به اصطلاح ترفند استفاده کنن و بطور کلی این که اکثریت با 1 موضوع موافق باشن دلیلی بر صحت اون موضوع نیست

8-و اما اثبات:اول اینکه مال حروم چیه؟یه تعریف سادش اینه که مالی که صاحب اصلی اون مال راضی نباشه که شما ازش استفاده کنین حالا بحث اصلی من و شما احتمالا اینه که اگه اقای الف در حق ما یک بدی ای کرده باشه ما هم حق داریم در حقش بذی کنیم؟یا مثلا اگه یه نفر از خونمون دزدی کنه ما هم باید از خونش دزدی کنیم ؟؟(این رو هم بگم الان فرض بر اینه که ایرانسل داره دزدی می کنه که من روی همین هم مشکل دارم)
جواب رو جامعه شناسانه میگم: با چنتا مثال:
فرض کن تو دکتری میری سلمونی می بینی طرف 1000 تومن بیشتر از تعرفه ش میگیره ازش می پرسی چرا؟میگه مثلا صابخونموم اجاره رو 100 هزار تومن زیاد کرده!! بعد تو میری تو مطب با خودت میگی حالا که سلمونی هم گرون کرده چرا من پول ویزیتمو بیشتر نکنم؟یا بعبارتی حالا که اون در حق من و بقیه بدی کرده و گرونتر گرفت چرا من این کارو نکنم؟ (بدی در جواب بدی) بعد تو هم میای ویزیتتو گرونتر می کنی بعد وقت یارو بقال یا میوه فروش میاد پیش تو میبینه تو گرون کردی می گه چرا من گرون نکنم؟ همین سیکل که ادامه بدی میرسی به جامعه ی مریض ما که به قول شاعر:هر کس اسم خودشو بغل کرده اینا پیشرفت نیست اینا عقب گرده
یا
ما می خوایم با حرص گلوی همو بدریم انگار از هم طلب داریم ارث پدری

حالا منتظر شنیدن استدلال شما برای حلال و اخلاقی و درست بودن این کار هستم

NΣVΣRHOOD
20-04-2008, 14:53
همون طوری که گفتم شما دارین عین حرفای آخوندایی که خون مردم رو کردن تو شیشه رو به من Paste میکنی.
دیگه از این حرفا حالم به هم میخوره ، به ظاهر دیگرون رو به قول خودت به کردار نیک دعوت کنی اون وقت خودت در باطن گناهکارترین آدم دنیا باشی. دیگه هیچ کس با این حرفا خ.ر نمیشه.چقدر صورت خودمونو با سیلی سرخ نگه داریم؟
به خدا منم وقتی هم سن و سال تو بودم دیدم نسبت به زندگی و جامعه ای که توش زندگی میکنم درست مثله تو بود ولی وقتی بزرگتر شدم فقط یه چیزو فهمیدم که ( آدمای دورو برم همه گرگن ، پس بخور تا خورده نشی).
شاید این چیزایی که تو میگی برداشتت از 4 تا رساله و احکام باشه ، منم منکرش نمیشم، ولی آیا این احکام رو اون کسی که ایرانسل رو راه انداخت نمیدونست؟
یه چیزی بهت میگم که دیگه نگی این کار حرومه...مگه تو نمیگی که اونام دزدن؟خوب ما هم داریم پولهای حرومی رو که از ما دزدیدن و الان دارن باهاش حال میکنن رو پس میگیریم.پس نمیشه به این گفت کار حروم.وقتی 5000 تومان میدی بالای کارت شارژ ولی تو روز روشن 2250 تومان ازش کسر میشه بابت هیچ ، این دزدی نیست؟
این تاپیک تا حالا 1030 نفر بازدید کننده داشته پس لابد همه این افراد حرام خوارن؟
عزیزم دوره این حرفا دیگه گذشت.الان اگه بخوای با این حرفا زندگی کنی همیشه هشتت گروی نهته و به هیچ جا نمیرسی.اون مثالی هم که درباره مال حروم گفتی اصلا به این قضیه ربط نداشت و فقط برداشت غیر منطقی خودت بود.جامعه ما هم با همین حرفای این جوریه که مریض شده نه حرفای منی که میخوام گلیم خودمو از آب بکشم بیرون.
خلاصه اگه این حرفا تو دلت سنگینی میکنه میتونی بری قم چون اونجا خیلیا هستن که شنونده حرفاتن
لطف کن دیگه غیر از بحث درباره این ترفند پست دیگه ای نده چون با این کارت فقط داری حق دیگرون رو پایمال میکنی
موفق باشید.

omidshsh
20-04-2008, 17:26
همون طوری که گفتم شما دارین عین حرفای آخوندایی که خون مردم رو کردن تو شیشه رو به من Paste میکنی.
دیگه از این حرفا حالم به هم میخوره ، به ظاهر دیگرون رو به قول خودت به کردار نیک دعوت کنی اون وقت خودت در باطن گناهکارترین آدم دنیا باشی. دیگه هیچ کس با این حرفا خ.ر نمیشه.چقدر صورت خودمونو با سیلی سرخ نگه داریم؟
به خدا منم وقتی هم سن و سال تو بودم دیدم نسبت به زندگی و جامعه ای که توش زندگی میکنم درست مثله تو بود ولی وقتی بزرگتر شدم فقط یه چیزو فهمیدم که ( آدمای دورو برم همه گرگن ، پس بخور تا خورده نشی).
شاید این چیزایی که تو میگی برداشتت از 4 تا رساله و احکام باشه ، منم منکرش نمیشم، ولی آیا این احکام رو اون کسی که ایرانسل رو راه انداخت نمیدونست؟
یه چیزی بهت میگم که دیگه نگی این کار حرومه...مگه تو نمیگی که اونام دزدن؟خوب ما هم داریم پولهای حرومی رو که از ما دزدیدن و الان دارن باهاش حال میکنن رو پس میگیریم.پس نمیشه به این گفت کار حروم.وقتی 5000 تومان میدی بالای کارت شارژ ولی تو روز روشن 2250 تومان ازش کسر میشه بابت هیچ ، این دزدی نیست؟
این تاپیک تا حالا 1030 نفر بازدید کننده داشته پس لابد همه این افراد حرام خوارن؟
عزیزم دوره این حرفا دیگه گذشت.الان اگه بخوای با این حرفا زندگی کنی همیشه هشتت گروی نهته و به هیچ جا نمیرسی.اون مثالی هم که درباره مال حروم گفتی اصلا به این قضیه ربط نداشت و فقط برداشت غیر منطقی خودت بود.جامعه ما هم با همین حرفای این جوریه که مریض شده نه حرفای منی که میخوام گلیم خودمو از آب بکشم بیرون.
خلاصه اگه این حرفا تو دلت سنگینی میکنه میتونی بری قم چون اونجا خیلیا هستن که شنونده حرفاتن
لطف کن دیگه غیر از بحث درباره این ترفند پست دیگه ای نده چون با این کارت فقط داری حق دیگرون رو پایمال میکنی
موفق باشید.

اولا که ما تقریبا هم سن وسالیم
دوما این حرفا رو من خودم نوشتم و چیزی رو هم پیست نکردم
این رو هم بدون که هر کسی رو تو گور خودش می خوابونن و اشتباه یا گیریم که دزدی ایرانسل اصلا این کار شما رو توجیه نمی کنه
به نظر من ایرانسل اینقدر احمق نیست که از عمدی این کارو بکنه و اشتباهاتی هست که رخ میده همونطور که یه رفیق دارم میگه جی پی آر اسش مجانی شده
اینا بخاطر تازه کار بودن ایرانسل طبیعین
در ضمن من کی گقتم این 1030 نفر حرام خوارن؟هر کس از این کار سود کرده این 5 تومنه حرومه

مثلا اگه مجازات گناه ((الف)) اسمش (ب) باشه
اگه یه نفر اون گناه رو در حق شما انجام بده مجازات (ب) در انتظارشه
اگه شما هم دقیقا همون کارو در برابرش انجام بدین شما هم با اون فرقی ندارین و شما هم اون گناه (الف) رو انجام دادید و مجازات (ب) در انتظار شماست
در کل هم جواب بدی بدی نیست
و آتیش رو با آتیش خاموش نمی کنن
اینکه نونم حلال باشه ولی هشتم گروی نهم باشه خیلی بهتره تا اینکه اصطلاحا با زرنگی نون حروم بخورم
در مورد اون مثال هم الکی نگو ربطی نداشت دلیل بیار
اینقدر فکر شخص خودتون نباشید یکم هم فکر مصالح کلی تر جامعه باشید

البته این رو بگم توی این دوره زمونه حرفای تو از حرفای من خریداراشون خیلی بیشتره!!!
حالا هر چی می خوای بگو تو حرفای فلانی ها رو داری تکرار می کنی و.....

danial_crazy
20-04-2008, 22:59
اشکال نداره
ااصلا گیرم من اشتباه میکنم ، بقیه چی؟اونام در اشتباهن؟ نه داداش من ، شما 4 تا چیز تو گوشتون خوندن حالا دارین همونا رو واسه ما دیکته میکنید.بزار خودت باشی نه اونی که دیگران میخوان باشی.( آهنگ نقاب سیاوش قمیشی رو گوش بدی متوجه منظورم میشی)
حالا اگه من جات بودم به این بحث خاتمه میدادم چون اگه چیزی نگی سنگین تری.
در ضمن تو هر چی بگی من هزار تا جواب واسه حرفت دارم.
خود دانی
موفق باشید

حالت خوبه عزیز !!!!!!! من منظورم این یارو omidshsh بود من دارم از شما دفاع می کنم اونوقت..........

Hidden-H
20-04-2008, 23:03
بابا دست وردارین

جواب می ده یا نه؟

ali racer
21-04-2008, 00:17
حالت خوبه عزیز !!!!!!! من منظورم این یارو omidshsh بود چی می گی واسه خودت!
اینجا محلیه واسه نظر دادن و شما در حیطه
مسولیتتون نیست که با این ادبیات بخواین دیگران رو خطاب کنین !!!
ضمنا هر کس تو زندگی مختاره که راهشو خودش انتخاب کنه
ایرانسل ملت رو چا پیده و یا هر غلط دیگه ای کرده دلیل نمیشه که شما پاتو از گلیم ادب
درازتر کنی !!!

NΣVΣRHOOD
21-04-2008, 08:48
حالت خوبه عزیز !!!!!!! من منظورم این یارو omidshsh بود من دارم از شما دفاع می کنم اونوقت..........
با سلام...
خوب عزیزم منم که چیزی نگفتم
احتمالا پست رو درست نخوندین وگرنه منم همینو گفتم.:10:

در ضمن من دیگه جواب پستهای این معلم مثلا اخلاق رو نمیدم چون حرفاش مال خودش نیست و چند سال دیگه میفهمه چقدر اشتباه فکر میکرده در ضمن نا گفتنی هارو گفتم و تصمیم گیری و اینکه حق با کدوم ماست رو به عهده دوستان میزارم.

به قول معروف عاقلان دانند...

™Enter_The_Love
21-04-2008, 16:28
با سلام...
خوب عزیزم منم که چیزی نگفتم
احتمالا پست رو درست نخوندین وگرنه منم همینو گفتم.:10:

در ضمن من دیگه جواب پستهای این معلم مثلا اخلاق رو نمیدم چون حرفاش مال خودش نیست و چند سال دیگه میفهمه چقدر اشتباه فکر میکرده در ضمن نا گفتنی هارو گفتم و تصمیم گیری و اینکه حق با کدوم ماست رو به عهده دوستان میزارم.

به قول معروف عاقلان دانند...

2-3 صفحه پیش گفتم بهت که باید بیخیال اینجور افراد بشی .

omidshsh
21-04-2008, 16:32
استدلال شما رو هم خوندیم !!!!!!

jamshidjap
21-04-2008, 17:48
صلوات بفرستيد و تمومش کنيد

Elfin-D
21-04-2008, 22:29
سلام
تاپیک باز هم رفت خاکی

به artara74 و omidshsh عزیز به عنوان شروع کننده های
به خاکی رفتن تاپیک تذکر میدم.درصورت تکرار اخطار میگیرید.

NΣVΣRHOOD عزیز هم به دلیل توهین به اعضا اخطار گرفت.

دوستان عزیزم...
تمنا دارم بحثهاتون فقط در راستای عنوان و هدف تاپیک باشه
و از منحرف کردن تاپیک و همچنین به کاربردن الفاظ خلاف شان
یک ایرانی در پستها جدا خودداری بفرمایید.طبعا اگر اینگونه رفتارها
تبدیل به عرف بشه برخوردهای سختتری اعمال خواهد شد

مخلصیم