PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز

amsjavan
15-04-2008, 14:33
سلام به همه دوستان
چنرد روز پیش بعد از رفتن به چند تا سایت برای پیدا کردن کرک نمی دونم کامپیوترم چی شده که یه پیغام زیر میاد.
با kaspersky و spyware doctor هم چک کردم اما چیز خاصی پیدا نکرد. وقتی مراحلی که خود ویندوز میگه رو طی می کنم یه نرم افزار پیدا میکنه به نام PC-Cleaner که بعد از نصبش چیزی حدود 2000 تا اشکال تو ویندوز پیدا میکنه اما برای پاک کردنش میگه باید نرم افزار رو بخری. اما کرکش هیج جا گیر نمیاد. آیا نرم افزرای مشابه PC-Cleaner هست؟ اگه بگید چی کار کنم خیلی خیلی ممنون می شم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
15-04-2008, 16:31
دوست عزيز البته شما بايد سوال و مشكل خود را در تاپيك "اورژانس سيستمهاي آلوده" مطرح ميكرديد.من راهنمايي لازم را خدمت شما ارايه ميدم.طبق دستورالعمل زير عمل كنيد تا مشكل شما بطور كامل حل شود.البته اين تاپيك به انجمن "اورژانس سيستمهاي آلوده" منتقل خواهد شد.

اين برنامه PC Cleaner2007 كه شما به آن اشاره كرديد و تصويرش را در زير قرار ميدم خودش يك برنامه قلابي از مجموعه برنامه اي به نام DriveCleaner ميباشه كه بايد حتما آنرا طبق دستورات زير از سيستم خود پاك كنيد.

دستورالعمل پاك كردن اين برنامه قلابي:

1-شما براي پاك كردن دستي اين برنامه نياز داريد كه برنامه HijackThis را دانلود نماييد.در انتها ميتوانيد اين برنامه را كه برايتان ضميمه كرده ام را دانلود نماييد.

2-وارد قسمت Control Panel شده و به قسمت Add/Remove Programs برويد و برنامه PCCleaner2007 را از سيستم خود Uninstall نماييد.(اگر از برنامه هاي مخصوص Uninstall كردن هم استفاده ميكنيد كه چه بهتر.مثل برنامه your Uninstaller).

3-برنامه HijackThis را دانلود و آنرا در مسير c:\hijackthis باز كنيد(Extract كنيد).

4-در مسير c:\hijackthis وارد شده و فايل HijackThis.exe را اجرا نماييد.وقتي برنامه اجرا شد دكمه Scan را بزنيد و در مقابل ورودي زير تيك بزنيد:
O4 - HKCU\..\Run: [PCCleaner] \SysCleaner.exe

سپس دكمه Fix را بزنيد.

5-برنامه HijackThis را ببنديد و كامپيوتر را Restart كنيد و وارد Safe Mode شويد.

6-در حالت Safe Mode به مسير زير برويد و اگر پوشه هاي زير را مشاهده كرديد آنها را حذف نماييد:

C:\Program Files\PCCleaner2007\

7-سيستم را Restart كرده و در حالت معمول ويندوز را بالا بياوريد.

مشكل شما بايد حل شده باشه.اگر همچنان تبليغات برنامه PCCleaner را مشاهده كرديد(عليرغم انجام دقيق مراحل فوق) اعلام بفرماييد.

موفق باشيد.

amsjavan
15-04-2008, 21:02
خیلی ممنون الان می رم امتحان می کنم.
پس این برنامه چه جوری 2000 تا اشکال پیدا می کرد؟

amsjavan
16-04-2008, 09:26
4-در مسير c:\hijackthis وارد شده و فايل HijackThis.exe را اجرا نماييد.وقتي برنامه اجرا شد دكمه Scan را بزنيد و در مقابل ورودي زير تيك بزنيد:
O4 - HKCU\..\Run: [PCCleaner] \SysCleaner.exe

سپس دكمه Fix را بزنيد.

همه لیست رو گشتم و pc cleaner رو پیدا نکردم! فکر کنم به خاطر اینه که با your unistaller از بینش بردم!
رفتم تو safe mode و اون folder رو حذف کردم اما باز دوباره این پیغام میاد:sad:

hamilton
16-04-2008, 15:28
همه لیست رو گشتم و pc cleaner رو پیدا نکردم! فکر کنم به خاطر اینه که با your unistaller از بینش بردم!
رفتم تو safe mode و اون folder رو حذف کردم اما باز دوباره این پیغام میاد:sad:

خوب اگر برنامه Pc Cleaner را از بين برديد و تمام دستورات فوق را دقيق انجام داديد و بازهم پيغام مربوطه به آن برنامه را دريافت ميكنيد اين نشان دهنده اينه كه سيستم شما به Vundo malware آلوده شده.براي پاك كردن اين بدافزارها طبق دستورالعمل زير عمل كنيد:

1-ابتدا برنامه Vundo Fix را از ادرس زير دانلود كرده و آنرا در كامپيوتر خود ذخيره كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2-برنامه Vundo Fix را اجرا كرده و دكمه Scan for Vundo را بزنيد.وقتي كار اسكن به پايان رسيد دكمه Remove Vundo را بزنيد.در اين هنگام پيغامي به شما نشان داده ميشه و از شما ميپرسه كه آيا ميخواهيد فايلها را برداريد؟كه شما دكمه YES را ميزنيد.وقتي شما دكمه YES را ميزنيد دسكتاپ شما كاملا خالي ميشه و برنامه شروع به پاك كردن Vundo ميكنه.پس نگران نشيد و اجازه انجام كار را بدهيد.

3-وقتي عمل پاكسازي انجام شد پيغامي به شما نشان داده ميشه و از شما ميخواد كه كامپيوتر را shutdown كنيد كه شما Ok مكينيد و اجازه ميديد كامپيوتر شما shutdown بشه.

4-حال كامپيوتر خود را مجدد روشن كنيد و مشاهده خواهيد كرد كه اثري از آلودگي به Vundo نخواهد بود.

نتيجه را پس از انجام مراحل فوق اعلام بفرماييد.

amsjavan
16-04-2008, 19:18
seach کرد اما هیچی پیدا نکرد!!
چند تا عکس دیگه که مربوط به همین مشکله میذارم شاید به حلش کمک کنه:

amsjavan
17-04-2008, 22:32
hamilton عزیز چی شد؟ من باید چی کار کنم؟ از دست این پیغام خسته شدم!

hamilton
18-04-2008, 20:26
hamilton عزیز چی شد؟ من باید چی کار کنم؟ از دست این پیغام خسته شدم!

من اصول پاك كردن برنامه Pc Cleaner و فايلهاي مرتبط با آن را خدمت شما عرض كردم ولي ظاهرا مشكل سيستم شما از اين برنامه نيست چرا كه بايد با دستورالعمل فوق مشكل شما حل ميشد.باز سعي ميكنم اگر راه ديگري وجود داشت خدمت شما قرار بدم.

amsjavan
19-04-2008, 22:35
یعنی جداً این پیغام ها سرکاریه؟ یعنی واقعا کامپیوترم مشکلی نداره؟ بهتر نیست با یه برنامه ای کامپیوتر رو چک کنم؟

amsjavan
22-04-2008, 21:23
جدیدا یه چیزهایی فهمیدم. وقتی به اینترنت وصل باشم این پیغام میاد!

*Batman*
22-04-2008, 21:28
جدیدا یه چیزهایی فهمیدم. وقتی به اینترنت وصل باشم این پیغام میاد!

سلام.
ببخشید ما پا برهنه اومدیم وسط بحث.:31:

یه فایر وال قوی نصب کن.تنظیماتش را روی High بذار و نه اتوماتیک.
Block اش کن و ردشو بگیر. بعد برو سراغش.
آایتم های Startup را هم اگر از MSConfig چک کنی بد نیست.

amsjavan
25-04-2008, 18:52
سلام.
ببخشید ما پا برهنه اومدیم وسط بحث.:31:

یه فایر وال قوی نصب کن.تنظیماتش را روی High بذار و نه اتوماتیک.
Block اش کن و ردشو بگیر. بعد برو سراغش.
آایتم های Startup را هم اگر از MSConfig چک کنی بد نیست.
فایروال کاسپر اسکی خوبه؟ چه جوری ردشو بگیرم؟
چه جوری برم تو MSConfig?

ehsanak
29-04-2008, 11:50
سلام به همگي
من تازه عضو شدم
به يه مشكل وحشتناك برخورد كردم.ديروز يك فلش به دستگاهم زدم كه ويروس بدي داشت .ويندوزم بالا نيومد.از طريق داس رفتم ،درايو E رو نتونست بخونه.به كامپيوتر برادرم هارد به هارد كردم ،همه درايو ها رو بجز E باز كرد.برايeپيغام ميده كه فرمت كنه يا نه ؟
خواستم ويندوز جديد نصب كنم نشد.ميترسم درايو e‌بد سكتور شده باشه .
موندم چه كار كنم .كمكم كنيد .تمام زندگيم تو اين يكي از فايل هاي اين درايوه.نتيجه سالها كارو بيدار خوابي هام .
كمكم كنيد .موندم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟
اگه پاك شده باشند؟