PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه وروود به سیستم asp.netmachine account در ویندوز ویستا

hamed-pc
14-04-2008, 23:19
با سلام
بنده تعغیراتی در سیستم یوزر اکانت ویستا داده ام و وقتی که میخام وارد کنترل پنل بشم و یوزر رو تعغیر بدم پنجره ی asp.netmachine accoun باز میشه و در خاست پسورد میکنه . که من پسوردش رو ندارم . لطفا کسانی که مراحل حل این مشگل رو بلدن کمک کنند . من نمیتونم برگردم به یوزر قبلی حتی نمیزاره نرم افزار نصب کنم.

M.R.M
21-04-2008, 10:06
سلام دوست عزیز ،
اگر برایتان امکان دارد سوال خود را دقیق تر بیان نمایید ...
دقیقا چه تغییراتی در UserAccount اعمال نموده اید ؟
این که ذکر نمودید میخواهید وارد کنترل پنل شوید و یوزر را تغییر دهید ، منظورتان کدام یوزر است ؟ و چه تغییری ؟
همین که شما میتوانید وارد ویندوز شوید بدین معنا است که با یک یوزر کاربری و یا یوزر ادمین وارد شده اید. اینکه ذکر نمودید قصد تغییر یوزر را دارید ، اگر بخواهید یوزر asp.net را تغییر دهید ، قاعدتا با رمز عبور مواجه خواهید شد.
یوزر ASP.Net پس از نصب ابزارهای برنامه نویسی NET. در ویندوز به وجود می آید که برای مدیریت سیستم های تحت وب NET. و زبانهای ASP و ASP.NET در سیستم میباشد و در حالت استفاده از Local Server ضروری میباشد.
شما میتوانید این یوزر را حذف نمایید اما در آینده ممکن است دچار مشکلاتی در قسمتهایی که ذکر نمودم شوید. اعمال تغییرات در مورد این یوزر در حالت کلی محدود میباشد و امکان پذیر نمیباشد.
اما اگر مشکل شما چیزی غیر از این موارد میباشد ، لطفا دقیقتر به ذکر جزئیات آن بپردازید تا بنده و سایر دوستان عزیزم بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم.
شاد و پیروز و موفق باشید :happy: .