PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فارسي نويسي در فتوشاپ 9 (سي اس 2)

princes
15-11-2005, 12:18
بچه ها سلام.
من ويندوز سرويس پك 2 دارم و فارسي ساز تكوين رو هم ريخته ام.با كلي ذوق و شوق فتوشاپ جديد يا همان CS2 را ريختم.همين كه خواستم متن بنويسم چشمتون روز بد نبينه! نشد بنويسي!كلي حالم رو گرفت! يعني مينويسه ولي مشكل در شناسايي فونت داره.هر فونتي كه بهش ميدي اين طوري ميشه: ب يب ا ت...
لطفا بهم بگيد آيا برنامه خاصي بايد بريزم يا اينكه نه ويندوز مشكل داره؟ يكي به من بگه...! :sad:

A.A
15-11-2005, 13:08
بايد نسخه
middel east
فتوشاپ را تهيه كني تا خطهاي فارسي را ساپورت كنه

M E H D I
15-11-2005, 13:35
سلام

با نرم افزار مريم مي تونين فارسي بنويسين. اينم لينك داونلودش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تشكر

princes
15-11-2005, 15:57
خب اين نسخه Middel East رو از كجا گير بيارم؟ :ohno:

در ضمن آقا مهدي اين لينك شما كار نكرد! مرسي. ;)

راستي من مريم هم ريختم.نمي دونم قديميه يا جديد.ولي افاده نكرد كه نكرد! :sad:

microdump
15-11-2005, 16:51
نسخه ME يا midle eastern براي cs2 هنوز نيومده

M E H D I
15-11-2005, 18:30
سلام

برين از اينجا هر فارسي سازي كه خواستين داونلود كنين.

ضمنا من با مريم نوشتم كاملا فارسي بود. :ohno:

princes
15-11-2005, 19:42
1.آيا براي فتوشاپ سي اس 1 Middel east اومده؟

2.آقا مهدي اين كه شما داده ايد فتوشپ رو كامل فارسي ميكنه!

بازم ممنونم.

M E H D I
15-11-2005, 20:19
سلام

واسه Cs1 نسخه آسيايي اومده. اگه از فونتاي B استفاده كنين فارسي مينويسه. البته فونت ها ديگه هم فارسي مينويسن اما زير ي دو تا نقطه ميذارن.

من اوني كه شما ميگي رو امتحان كردم هيچ كاري نكرد. اما بعد از اينكه اون رو نصب كردم مريم هم كار كرد. البته قبل از اينكه اون رو نصب كنم مريم رو امتحان نكرده بودم. شايد كمكتون كنه. امتحان مي كنم خبرشو بهتون ميدم.

تشكر

M E H D I
16-11-2005, 09:57
سلام

من امتحان كردم. من فارسي ساز فتوشاپ رو ريختم بعد مريم رو نصب كردم راحت فارسي نوشت. شما هم امتحان بكنين.;)

princes
16-11-2005, 17:16
مهدي جون سلام.
1.تو فتوشاپ سي اس 2 ريختي يا سي اس 1؟؟

2. اگه 2جواب سوال اول 2 هستش از چه فارسي سازي استفاده كردي؟

بازم مرسي.

M E H D I
16-11-2005, 17:22
سلام

فارسي ساز فتوشاپ 9 يا همون سي اس 2 :

اين هم لينك مريم:

البته نمي دونم كه ISP شما FTP رو هم ساپورت مي كنه يا نه. اگه اين لينكها كار نكرد بگين تا من خودم آپلود كنم.

تشكر

Gangster_Benington
16-11-2005, 17:26
ببين من سي اس 1 ME ريختم راحت با هر فونتي فارسي ميزنم
در حالي كه Cs2 فرق زيادي با سي اس 1 نداره
شگه اينو بخري ديگه راحت مي شي

arash_irani
17-11-2005, 00:12
سلام دوست عزيز
من خودم هم سرويس پك دو ويندوز XP رو دارم و با مريم تو فتوشاپ 7 و بالاتر هم فارسي ميتونم بنويسم كاري نداره ببين::
1- قبل از باز كردن برنامه فتوشاپ برنامه مريم رو باز ميكني و بعد برنامه فتوشاپ رو
2-در برنامه مريم متنت رو مينويسي و بعد تمام اون رو انتخاب ميكني و ازش كپي ميگيري (كيلك راست و گزينه كپي)

3- مياي تو برنامه فتوشاپ و بعد طرح مورد نظرت رو انتخاب و از فونتها يك فونتي رو كه با حرف -F شروع شده رو انتخاب ميكني و سپس از سر فصل Edit گزينه paste رو ميزني
4- به همين راحتي
5- اگه اين كارا رو انجام ميدي و باز نميشه مال فارسي ساز ويندوزت هستش كه دوستان ديگه گفتند كه تو اين بحث تا حالا براي من مشكلي پيش نيومده و چيزي از اين موضوع سر در نميارم :sad:
6- واقعا از شما و از همه دوستان معذرت ميخوام
موفق باشيد
يا حق

princes
17-11-2005, 23:54
بچه هاي عزيز دمتون گرم.

ما رو كه از رو برديد! اما من...:

1.آقا مهدي من اين نرم افزار شما رو دانلود كردم و و در حين ناباوري باز هم كار نكرد.(ديگه صد در صد مطمئنم فارسي سازم ايراد داره!)

2.بازم آقا مهدي عزيز اين فارسي ساز منو ها رو هم فارسي ميكنه!من نميخواهم اونا فارسي بشند!

3.من فقط ميخوام بتونم توي فتوشاپ سي اس 9 فارسي بنويسم.همين! نه اينكه منوها فارسي شوند! كه اگه بشه!

بازم از همتون مچكرم.

princes
18-11-2005, 21:36
بچه ها كسي جواب نميده؟

M E H D I
18-11-2005, 21:48
سلام پرنسس جان

آرش جان راست ميگن. شما مطمئن هستي كه ويندوزتون فارسي رو ساپورت مي كنه؟
چون من امتحان كردم فارسيش كرد(مريم) :ohno: البته تو مال من اصلا منوها رو فارسي نكرد. :ohno:
اگه نشد با Paint بنويسين و بعد كپي كنين تو فتوشاپ. ببخشيد راه ديگه اي به نظرم نرسيد.

تشكر

arash_irani
19-11-2005, 00:18
سلام دوست من
princes جان اگه برنامه مريم رو با همون چيزهايي كه گفتم (در بالا ) نتيجه نگرفتي و فارسي ساز هم رو ويندوزت نصب هست ديگه فكر كنم بايد اين كار رو هم انجام بدي (يعني فكر ميكنم در فارسي سازي ويندوزت اشتباهي صورت گرفته)
يهوويي به ذهنم رسيد :rolleye:
اول به كنترل پنل ميري و گزينه رو طبق عكس دوبار كليك كرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد دوباره در سر برگ دوم (مثل شكل پايين ) گزينه شماره 1 رو كليك كرده و بعد گزينه Apply رو ميزنيد (شماره 2) و بعد از اوناز شما بايد سي دي ويندوز XP ( مثلا من الان دم دستم سي دي ويندوز XP به نام GOLD EDITION رو دارم مال شركت ايراني SSG) رو در سي دي رامتون قرار بديد تا چيزهايي رو كه ميخواد خودش ار رو سي ديتون بگيره (اتوماتيك نصب ميشه)

بعد از اتمام كار به سر برگ سوم رفته و از ليست كشويي فارسي رو انتخاب ميكنيد (شكل پايين )

و بعد از اين بايد به سر برگ اول بريد و باز مثل شكل پايين تنظيمات رو انجام بدي( از ليست كشويي اول گزينه فارسي و از ليست گزينه پايين نام ايران رو انتخاب ميكنيد) و در آخر هم كليك Apply و OK رو ميزنيد اين طرز فارسي كردن ويندوزتون هست

اگه شكلها يه خورده كيفيتشون بد هست به خاطر اين بود كه ميخواستم حجمشون رو بيارم پايين تر
اينها رو كه گفتم فكر كردم شما اين كار ها رو انجام نداده باشيد پس سوتفاهم نشه ;)
بازم معذرت ميخوام موفق باشيد
يا حق

dalahooco
19-11-2005, 02:29
دوستان اگه ميخواهيد تو فتوشاپ فارسي بنويسيد ...فارسي ساز البرز رو نصب كنيد...چندتا فونت حدود40-50 تا نصب ميكنه كه با انتخاب اون فونت ها ميتونيد فارسي بنويسيد...اگه اون فونت ها پيدا نكرديد بهم ايميل بزنيد تا براتون بفرستم....
موفق باشيد....

HR
19-11-2005, 02:38
من با نرم افزار Ipt 5 کار میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم ، اگه خواستید و گیرتون نیومد بگید تا واستون آپلود یا ایمیل کنم ...

M E H D I
19-11-2005, 13:04
سلام

اگه با اين برنامه كار مي كنه من ميذارم واسه داونلود. تو اين آدرسي كه مي ذارم ميرين و ثبت نام مي كنين. يه ميل واستون مياد كه توش لينك داونلود هست. اين لينك بعد از 6 ساعت خراب ميشه و ديگه نميشه ازش داونلود كرد.

تشكر

princes
19-11-2005, 14:34
بچه ها دمتون گرم.ما رو كه از رو برديد. :)

اول از همه از آرش عزيز تشكر ميكنم.خيلي آقايي عزيز.من اين كار رو هم كردم و درست شد! :happy:

دوم اين كه dalahoco عزيز اين نرم افزار رو حتمن ميخوامش.اگه لطف كني بزاري ممنون ميشم. ;)

و در آخر از همه آقا مهدي گل منم اين رو دانلود كردم.اينم كار كرد! :blush:

بازم دمتون گرم.راستي كسي فونت نستعليق داره كه توي ورد 2003 كار كنه يا نه؟

متشكرم.

mehdi87
19-11-2005, 19:42
ورژن Adobe Photoshop Cs2 ME هم اومده ! (‌يكي گفته بود نيومده ) ! / بهترين كار اينه كه شما ورژن ME رو تهيه كنيد و نياز به هيچ فارسي ساز نداشته باشيد .

--------
princes من تاحالا نديدم فونت نستعليق - اما از نرم افزار نامه نگار ميتونيد استفاده كنيد كرك شدش هم هست ! محيطي شبيه ورد داره ! اعراب گذاري هم داره ! گفتم ديگه يه چيزي تو مايه هاي ورده و ميتونيد توش با هر فونتي تايپ كنيد از جمله انواع نستعليق ..

87.

princes
19-11-2005, 20:52
آقا مهدي سلام.

راستش من اين نسخه Me رو پيدا نكردم.ميتوني يه لينك بزاري براي دانلودش.البته اگه زيپ شده باشه كه بهتر.راحت تر دانلود ميشه!

و در رابطه با فونت/ خيلي ممنونم.حتمن اين نرم افزار رو تهيه ميكنم!

بازم متشكرم.

Harry Potter
19-11-2005, 21:22
خدا کنه فتوشاپی که در مجموعه کوانتوم هست Me باشه!

mehdi87
20-11-2005, 16:52
princes
اگر تهران زندگي مي كنيد - تو بازار رضا - ايران پايتخت ريخته ... فراووووون !

arash_irani
20-11-2005, 23:57
سلام دوستان
خب princes خوشحالم كه مشكلت حل شد
به نظر من هنيچي مثل پروين 2005 نيست خودم دارمش بزار برگردم از مسافرت براتون حتما آپلود ميكنم حدود 345 تا فونت هم داره واقعا فونتاش حرف نداره ;)
موفق باشيد
يا حق

princes
22-11-2005, 13:38
آقا كسي اينجا لينك دانلود مريم 2005 داره؟(البته به غير از آرش خودمون) اگه داره بزاره تا ديگرون استفاده كنن.

amin_msw
03-03-2006, 11:27
بابا اين برنامه ها هيچ فايده اي ندارن. بايد photoshop me گذاشت

dontsee
08-05-2006, 18:24
من تو فارسي نويسي با فوتوشاپ cs2 me مشكل دارم كه بعد از حرف دال تمام حروف را به صورت چسبان مينويسه؟ چرا ؟ تمام قسمت هاي ويندوز درسته - تا حالا 3 مدل ويندوز ريختم ... بازم اين مشكل بوده !!!!!!!!!!!!!! چي كار كنم ...كمككككككككككككككككككككك ككككك

ghaffar
27-06-2006, 04:17
با اجازه ي استادان . من با استفاده از آی پی تی و یک روش ساختگی مشکلم رو حل کردم. وقتی نوشته ها رو در آی پی تی تایپ می کنم و می برم در فتوشاپ می بینم که مشکل داره. میرم در نرم افزار میکروسافت ورد اون رو پیست می کنم و از فونت آی پی تی استفاده می کنم مبینم درست نشون میده.
خوب حالا به جای اینکه اون نوشته ی که در حافظه است و از آی پی تی برداشته ام رو در فتوشاپ پیست کنم, می آم و همون نوشته ی پیست شده در ورد رو کپی می کنم و در فتوشاپ پیست می کنم. حالا درست نشون میده و در هیچکدوم از کاراکترها هم مشکل ندارم.
ببخشید کمی قاطی پاطی نوشتم. ;)

alefsinmim
12-08-2006, 12:16
سلام اين اولين ورود من به اين سايته تبريك نميگين؟
من هم دقيقا مشكل notsee رو دارم تو فتوشاپ cs2 me حرف د به حروف بعديش ميچسبه. البته من طريقه حل مشكل رو نميدونم بخصوص تو فونتايي كه با B شروع ميشن اين مشكل هست. با توجه به اينكه اين فونتها از تنوع بالايي برخوردار هستند بايد يه راه حل اساسي براي اين مشكل پيدا كرد. نه اينكه فونتا رو عوض كرد يا تو ورد تايپ كنيم بعد بياريم تو فتوشاپ يا... منو كمك كنيد.