PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تكنولو‍ژي جديد سامسونگ در D600

arezoo007
15-11-2005, 08:44
تكنولو‍ژي جديد سامسونگ در گوشي D600

arezoo007
15-11-2005, 09:35
تکنولوژى برتر سامسونگ در گوشي D600

سامسونگ گوشى جدید و چهاربانده‌ى D600 خود را به زودى به بازار عرضه خواهد کرد. در این مدل طراحى و کارآیى به توازن رسیده‌اند: از یک سو کیفیت تصویربردارى و فیلمبردارى به لطف وضوح دو مگاپیکسلى و ضبط و پخش تصویر با فرمت MPEG4 به طور قابل توجهى افزایش یافته؛ و از سوى دیگر صفحه بزرگ دو اینچى با شفافیت ۲۶۲ هزار رنگ QVGA و بلند گوهاى استریو در دو طرف گوشى کار با آن را بسیار دلنشین ساخته است.
از دیگر قابلیت‌هاى گوشى جدید سامسونگ باید به پخش موسیقى MP3 و AAC و نیز امکان گوش کردن به موسیقى از طریق هدست بى‌سیم (بلوتوث) اشاره کرد. سازگارى D600 با فایلهاى iPod شرکت اپل را مى‌توان یکى دیگر از مزایاى آن برشمرد.
سامسونگ با درک نیاز روز مشتریان، در مدل D600 امکانات ادارى و چندرسانه‌اى جدیدى را اضافه کرده: از جمله اینکه مى‌توان فایل‌هاى Word،Excel، Power Point، PDF و TXT را ذخیره و بر روى صفحه‌ى نمایش گوشى مشاهده کرد؛ همچنین مانند دوربین‌هاى فیلمبردارى رایج در بازار مى‌توان عکس یا فیلم گرفته شده را برروى تلویزیون نشان داد. این قابلیت مخصوصا براى ارایه مطالب در سمینارها بسیار کارآمد است چراکه بدون داشتن کامپیوتر براحتى مى‌توان فایل‌هاى مورد نیاز را بروى پروجکشن نمایش داد. جالب اینجاست که D600 با تمامى این ویژگى‌ها فقط ۹۹ گرم وزن دارد.
تکنولوژى نوین بلوتوث موبایل شما را متحرکتر ساخته و بر میزان راحتى کار آن افزوده است. با گشایش کانالهاى اتصالى جدید جهت چاپگر یا دیگر دستگاههاى موبایل، کار اشتراک گذارى و همزمان سازى فایلها بسیار آسانتر شده است. D600 با برخوردارى از تکنولوژى PictBridge و Bluetooth مى‌تواند مستقیما تصاویر، پیغامها و شماره‌هاى تماس را براى چاپ با فشردن یک دکمه و بدون نیاز به کامپیوتر و حتى کابل به چاپگر بفرستد.
هر روز به تعداد کسانى که علاقه دارند عکس، فیلم، موسیقى و دیگر فایلهاى کامپیوترى خود را در گوشى به همراه داشته باشند افزوده مى‌شود؛ با این حساب دیگر حافظه‌هاى داخلى کفاف این همه حجم اطلاعات را نداده و چاره‌اى جز استفاده از حافظه جانبى نیست. به همین دلیل سامسونگ در این گوشى ۴۸ مگابایت حافظه داخلى را براى مصارف عمومى مانند دفتر تلفن، پیام‌هاى ارسالى و دریافتى و دیگر فایل‌هاى ضرورى اختصاص داده و براى مصارف پر حجم دیگر کاربران مى‌توانند بسته به نیازشان حافظه لازم را بصورت جانبى ارتقاء دهند.
سامسونگ در این گوشى از حافظه جانبى موسوم به T-Flash استفاده کرده که کوچکترین کارت حافظه جانبى دنیاست. با استفاده از T-Flash، نقل و انتقال اطلاعات بسیار آسان شده و کاربران مى‌توانند در آن فایلهاى کارى، موسیقى‌هاى دلخواه، تصاویر ویدیویى، ملودى‌هاى زنگ و بازى‌هاى مورد علاقه خود را ذخیره کنند.
منبع: آی تی ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arezoo007
15-11-2005, 14:23
بررسي ويژگيها

حالت : کشويي
رنگ ها : مشكي
وزن: 99 gr
طول: 96 mm
عرض : 46.5 mm
قطر : 21.5 mm
حجم :92 cc
داراي حالت كشويي
فضاي اشغال شده توسط اين گوشي 92 سي سي ميباشد
سيستم انتن دهي داخلي[/RIGHT]
وضوح تصوير پيکسل : 255*240
وضوح تصويردررنگ: 256K colors
داراي سيستم پيغامگيرازنوع:SMS, MMS, Email
داراي دوربين فيلم برداري وعكس برداري همراه بافلش
وضوح تصويردررنگ: 1600x1200 pixels
داراي دوربيني باكيفيت 2 مگاپيكسلي
داراي 64 كانال هارمونيك
نوع باطري: Li-Ion 850 mAh
مدت زمان روشن بودن با گفتگو 3 ساعت
داراي ماشين حساب
Alarm
داراي بلوتوس( Bluetooth)
Java و T9 و EDGE
TV output وكاراكترهمگام باML
USB port
MP3/AAC/AAC+ music player
MPEG4 video recording & playback
Picsel Viewer for MS Office documents
داراي دوبلندگو (3D sound)
قابليت ذخيره 1000 شماره
90مگابايت كارت حافظه
4مگابايت حافظه Java applications
داراي كارت حافظه:microSD
قيمت : حدود 470 :blush:

S.R.C
15-11-2005, 15:29
Well Done Arezoo!!!

Hamid110
16-11-2005, 12:03
سلام
ببخشيدا اما نكنه شما از فاميل هاي مدير شركت سامسونگ هستيد ؟

arezoo007
16-11-2005, 12:16
سلام
ببخشيدا اما نكنه شما از فاميل هاي مدير شركت سامسونگ هستيد ؟
چشمها را بايد شست !
جور ديگر بايد ديد....

Hamid110
16-11-2005, 12:28
چشمها را بايد شست !
جور ديگر بايد ديد....

آخه چه جوری ببینم :sad: من که 10 بار به شما گفتم سامسونگ خوب نیست :sad: شما تجدیده نظر نمیکنی

اگه میخوای ضرر کنی برو دی 600 بگیر اونوقت هر زمان خواستی بفروشی کسی ازت نمیخره :ohno:

مرسی التماس دعا

arezoo007
16-11-2005, 12:51
آخه چه جوری ببینم :sad: من که 10 بار به شما گفتم سامسونگ خوب نیست :sad: شما تجدیده نظر نمیکنی

اگه میخوای ضرر کنی برو دی 600 بگیر اونوقت هر زمان خواستی بفروشی کسی ازت نمیخره :ohno:

مرسی التماس دعا

منظور از چشمها را بايد شست ، در مورد گوشي نبود ...!
چون من تبليغي براي هيچ ماركي نميكنم.
هركسي بسته به نياز و سليقش هر ماركي كه ميخواد ميخره.
ضمن اينكه من اگه 470 تومان داشتم كه همين امروز ميخريدمش! ;)
حالا شما چرا انقدر حرص ميخوري؟!

masoudboy
16-11-2005, 13:09
من با اینکه از سامسونگ متنفرم اما باید بگم d600 موبایل با ویژیگیهای خاص و کارپرسند است که مهم ترین آن پخش تصویر و فیلم هایی که با گوشی گرفته شده بر روی تلویزیون به وسیله کابل که درون جعبه وجود دارد است که واقعا عالی است .

mobile
06-12-2005, 07:48

مرسی التماس دعا

آخه هر كي از هر مدل كه خوشش اومده بره بخره ديگه مگه من يا حميد آقا مي خوان استفاده كنند يا ديگران شما خودتي يو خودت پول هم مال شماست نه ما

mobile
06-12-2005, 07:55
[QUOTE=arezoo007]تکنولوژى برتر سامسونگ در گوشي D600

سامسونگ گوشى جدید و چهاربانده‌ى D600 خود را به زودى به بازار عرضه خواهد کرد. در این مدل طراحى و کارآیى به توازن رسیده‌اند: از یک سو کیفیت تصویربردارى و فیلمبردارى به لطف وضوح دو مگاپیکسلى و ضبط و پخش تصویر با فرمت MPEG4 به طور قابل توجهى افزایش یافته؛ و از سوى دیگر صفحه بزرگ دو اینچى با شفافیت ۲۶۲ هزار رنگ QVGA و بلند گوهاى استریو در دو طرف گوشى کار با آن را بسیار دلنشین ساخته است.
از دیگر قابلیت‌هاى گوشى جدید سامسونگ باید به پخش موسیقى MP3 و AAC و نیز امکان گوش کردن به موسیقى از طریق هدست بى‌سیم (بلوتوث) اشاره کرد. سازگارى D600 با فایلهاى iPod شرکت اپل را مى‌توان یکى دیگر از مزایاى آن برشمرد.
سامسونگ با درک نیاز روز مشتریان، در مدل D600 امکانات ادارى و چندرسانه‌اى جدیدى را اضافه کرده: از جمله اینکه مى‌توان فایل‌هاى Word،Excel، Power Point، PDF و TXT را ذخیره و بر روى صفحه‌ى نمایش گوشى مشاهده کرد؛ همچنین مانند دوربین‌هاى فیلمبردارى رایج در بازار مى‌توان عکس یا فیلم گرفته شده را برروى تلویزیون نشان داد. این ..................

آيا اين كاراي ها به كار شما مياد به كار من كه نمياد گفتيد سمينار آخه تو ايران سمينار كجا بود همشون يا ميخرن يا ميخوابن سمينارويي ها رو ميگم اگه كار مي كردن ايران اين تور نبود خلاصه هر كس نسبت به كاريي كه از گوشيش ميخواد گوشي ميگيره يا رو تلويزيون مگه شما هندي كم مي خواي بگيره اگه خيل هندي كم داريد خوب با400 تومان فكر كنم الان هندي كم خوبي بشه مگه نه ....

elixir
14-12-2005, 01:49
اقا دعوا نکنید!!
من یک هفته است که دی600 خریدم 420000 تومان.
قبلا 6630 و6680 داشتم باید بگم این دو گوشی باید برن پیش دی600 لنگ بندازن.
من هم در اثر جو نوکیایی میگفتم سامسونگ بده ولی باید بگم (عالیه)

elixir
14-12-2005, 01:51
بده شما هم گوشی داشته باشی هم هندیکم.
تو یه دستگاه.

d_oxid
14-12-2005, 21:53
آخه عزيزان توجه كنن كه آقا حميد با توجه به تجربه اي كه در مورد تكنولوژي ساخت گوشي هاي مختلف از جمله سامسونگ دارننظر ميدن و حرفاشونو بايد قبول كرد ...ايشون با توجه به سابقه پر بارشون در شركتهاي مختلف سازنده موبايل ميگن سامسونگ بده....پس بقيه ديگه چيزي نگن.....

d_oxid
14-12-2005, 22:02
قبلانم گفتم اين چيزا ديگه سليقه اي شده.....هر كدوم اينام يه ضعفي دارن و يكي از علتاش اينه كه يه شركت نمياد يه گوشي خدا بسازه....چون بقيه گوشياش فروش نميره......ولي خوب يا بد بودنشون يه عقيده شخصي هست ......همشون از دم ايرادو دارن.....حالا چرا بعضي از اين متخصصين خوب عرصه موبايل مثل مهندس حميد ميخوان زوري يه چيزي رو بگن نميدونم.......در كل نميتونيم بگيم سامسونگ بهتره از نويكا يا سوني......ولي نوكيا و سوني اريكسونم ايراد دارن....همين 6630 نوكيا اول كه اومده بود خدايه اشكال بود و k750 هم يه اشكال كوچولو داشت......بياين دست از اين تعصب بازي برداريد......اگه يه گوشي رو بد از خريد بد ميشه فروخت ايراد از گوشي نيست......تو همين اصفهان هيچ خري به اين راحتي زير بار سوني اريكسون نميره...چراشو نميدونم...ولي دليل نميشه كه گوشي بديه....

mahyarSAMSUNG
13-02-2006, 23:38
اقا محمد خيلي باحالي خوشم اومد حالشو كرفتي فقط سامسونك
نوكيا= كوشت كوب 6600=كوشت كوب دو صفر .......

mahyarSAMSUNG
13-02-2006, 23:42
اقا محمد خيلي باحالي خوشم اومد حالشو كرفتي فقط سامسونك
نوكيا= كوشت كوب 6600=كوشت كوب دو صفر .......

Hamid110
14-02-2006, 11:18
سلام دوستان

از همه شما بسيار ممنون

من هم نظر خودم رو گفتم

دوست عزيزمون samsung_d600 تازه وارد انجمن شدند و انگار قوانين اينجا رو مطالعه نكردند

اينجا جاي اين جور پست ها نيست ( خوشم اومد خوب حالشو گرفتي )

كسي توي اين انجمن قرار نيست كه با كسي دعوا داشته باشه

اين جا براي راهنمايي هستش

پس دوست عزيز اگه ممكنه قوانين رو يه بار ديگه بخون

ممنون از لطف شما

موفق باشيد

R@R#M@N
17-02-2006, 12:11
آقا حميد درست ميگه
samsung-d600 شما برو دباره قوانين رو بخون.................