PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Open With

Morteza.co
13-04-2008, 15:31
سلام

ویندوز من ویروسی شده بود . ویروس های delf.aam - agent.aec - ghost رو با نود 32 پیدا کرد و از بین برد از اون موقع هر فایلی رو که باز می کنم اعم از EXE و هر چیز دیگه ای رو با پنجره ی Open With باز می کنه و میگه با چه برنامه ای بازش کنم.

کسی تا حالا با این مشکل رو به رو شده ؟
راه حل؟؟؟

mahdi7610
13-04-2008, 21:08
سلام

ویندوز من ویروسی شده بود . ویروس های delf.aam - agent.aec - ghost رو با نود 32 پیدا کرد و از بین برد از اون موقع هر فایلی رو که باز می کنم اعم از EXE و هر چیز دیگه ای رو با پنجره ی Open With باز می کنه و میگه با چه برنامه ای بازش کنم.

کسی تا حالا با این مشکل رو به رو شده ؟
راه حل؟؟؟
سلام دوست عزیز

این مشکل به دلیل از بین رفتن یا پاک شدن فایلهای اساسی rundll32.exe و kernel.dll از سیستم شما هستش .

شما اگه بتونید ویندوز را ریپیر کنید مشکل حل می شه اما در بعضی مواقع این کار هم انجام شدنی نیست چون فایل اجرایی خود ویندوز هم از نوع exe هستش و اگه شما بخواهید اون را اجرا کنید اون هم اجرا نخواهد شد .

اگه به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید یه انتی ویروس برای ویروس کرنل گذاشتم که این مشکل را برای درایو ها حل می کنه . حالا نمی دونم برای برنامه ها هم می تونه مشکل را حل کنه یا نه .

البته قاعدتا اون هم باید اجرا نشه چون فایل اجرایی اون هم از نوع exe هستش .

پس به نظر تنها راه تعویض ویندوز هستش .

موفق باشی .

pooyar
26-04-2008, 10:14
من قبلا این مشکل رو داشتم اما با کلی کلنجار با registery فهمیدم اشکال از اونجاس. این فایل رو هم درست کردم که تغییرات registry ro بر می گردونه. اگر همون مشکل منو داشته باشید با این فایل کارتون درست میشه. قابل توجه اینکه این ویروس شناخته شده نیست و فقط هم توی ایران و روی حافظه های فلش دانشکاه ها و کافی نت ها وجود داره.
اینم لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

chokhless
31-12-2009, 17:44
من قبلا این مشکل رو داشتم اما با کلی کلنجار با registery فهمیدم اشکال از اونجاس. این فایل رو هم درست کردم که تغییرات registry ro بر می گردونه. اگر همون مشکل منو داشته باشید با این فایل کارتون درست میشه. قابل توجه اینکه این ویروس شناخته شده نیست و فقط هم توی ایران و روی حافظه های فلش دانشکاه ها و کافی نت ها وجود داره.
اینم لینک:

با سلام
آخه مشکل اینجاست که خود ریجستری هم باز نمیشه!!!!!!!
این راه حل رو امتحان کنید
برید به این آدرس

C:\WINDOWS\inf

Dvd,Cd ویندوز رو بزارید ...
روی Sr.inf کلیک راست بزنید بعد install

Copy Files From = این آدرس X:i386 بعدش هم Ok
x=درایو Cd ,Dvd
برای سیستم من که کار نکرد
:41:

Khazaie
19-01-2010, 09:48
اینم لینک:

سلام دوستان

آقا دمت گرم سیستم را زنده کردی
هیچ نرم افزاری اجرا نمیشد همش Open With باز میشد
خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی ممنوووووووووووووووووووووو وون

mehdinoon
21-01-2010, 09:01
آقا دمت گرم مشکل من هم با این فایلت حل شد . خداخیرت بده

jaber_135
31-01-2010, 01:18
سلام دوست عزیز

این مشکل به دلیل از بین رفتن یا پاک شدن فایلهای اساسی rundll32.exe و kernel.dll از سیستم شما هستش .

شما اگه بتونید ویندوز را ریپیر کنید مشکل حل می شه اما در بعضی مواقع این کار هم انجام شدنی نیست چون فایل اجرایی خود ویندوز هم از نوع exe هستش و اگه شما بخواهید اون را اجرا کنید اون هم اجرا نخواهد شد .

اگه به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید یه انتی ویروس برای ویروس کرنل گذاشتم که این مشکل را برای درایو ها حل می کنه . حالا نمی دونم برای برنامه ها هم می تونه مشکل را حل کنه یا نه .

البته قاعدتا اون هم باید اجرا نشه چون فایل اجرایی اون هم از نوع exe هستش .

پس به نظر تنها راه تعویض ویندوز هستش .

موفق باشی .
سلام:
با تشکر از راهنمایی تون ولی من ویندوزم و دو بار عوض کردم انگار نه انگار که ویندور عوض کردی توی safe modeهم این مشکل حل نشده باقی می مونه
این مشکل اثر باقی مونده ویروس هست که مدتی باهاش در گیرم ایشالله جواب گرفتم یه پست براتون می زارم
با تشکر فراوان:40:
این حدیث تقدیم به دوستان:زکات علم یاد دادن آن می باشد

jaber_135
31-01-2010, 01:21
سلام:
می گم بچه ها فرق eset smart sicurityباnod 32چیه ما که نفهمیدیم؟؟؟؟؟؟:41:

Ghaioom
31-01-2010, 08:25
سلام:
security امنیتی هست فک کنم تو نت زیاد استفاده بشه. بعدی آنتی ویروس هست.

saeed774
31-01-2010, 11:49
سلام:

به قول دوستمون Eset Smat Security به نسخه داراي فايروال هوشمند گفته ميشه كه بصورت كاملا اتومات وظيفه كنترل پورت ها و لينك هاي اينترنتي رو بر عهده داره . يعني زماني كه شما داخل نت ميچرخين تمام اطلاعاتي كه بين شما و نت رد و بدل ميشه تماما بوسيله اسكنر هوشمند كنترل ميشه و در صورت وجود آلودگي يا كد مخرب فورا بلوك ميشه و از ورود اون به داخل پي سي جلوگيري ميكنه و حالت برعكس از نفوذ هكرها و بيرون كشيدن اطلاعات جلوگيري ميكنه . اين نسخه علاوه بر دارا بودن آنتي ويروس ، داراي همون فايروال نسبتا قدرتمند هست .
ولي نسخه آنتي ويروس فقط ميتونه ويروس هايي كه داخل پي سي شدن رو شناسايي كنه . درست كه كد هاي مخرب پس از ورود از نت توسط آنتي شناسايي و خنثي خواهند شد ولي در مقابل نفوذ هكر ها هيچ تضميني نيست .

پس با اين اوصاف همواره بايد از نسخه اينترنت سكيوريتي استفاده كرد و يا در صورت استفاده از آنتي ويروس بايد از يك فايروال قدرتمند مثه Zone Alarm استفاده نمود و در كنار همه اين ها بايد از يك آنتي اسپايور قئرتمند هم استفاده كرد .

saeed774
31-01-2010, 13:41
سلام:
با تشکر از راهنمایی تون ولی من ویندوزم و دو بار عوض کردم انگار نه انگار که ویندور عوض کردی توی safe modeهم این مشکل حل نشده باقی می مونه
این مشکل اثر باقی مونده ویروس هست که مدتی باهاش در گیرم ایشالله جواب گرفتم یه پست براتون می زارم
با تشکر فراوان:40:
این حدیث تقدیم به دوستان:زکات علم یاد دادن آن می باشد

برنامه هاي پوشه زيرو اجرا كن : ارتباط با نت قطع باشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید