PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

elhamandmahdi
15-11-2005, 06:24
كسي درباره فراگير پيام نور چيزي ميدونه؟

moneyed
15-11-2005, 10:14
آقا از من میشنوی بهتره بیخیال بشی
الافیه

adameh_bahal
15-11-2005, 18:06
آقا از من میشنوی بهتره بیخیال بشی
الافیه
ميشه بيشتر توضيح بدی

moslem.b
15-11-2005, 20:12
چی میخوای بدونی دربارش فقط اینو بهت بگم من دو بار شرکت کردم برایه رشته ولی فقط چند نفر قبولی داد یه چیزی حدوده270-280 نفر قبول نشدن .ظاهرا یه مدرک معادل میدن که زیاد اعتبار هم نداره.هزینش از آزاد کمتره ولی بیشتر بدرد شاغلین میخوره که فقط میخوان یه مدرک بگیرن براشون هم فرق نمی کنه که معادل باشه یا نه

+++

یادم رفت بگم
وقتی که فراگیر ثبت نام میکنید شما بعنوان دانشجوی ترم اول انتخاب میشین که اگه تو امتحان قبول شدین (معدل شما بالای 12شد ) بعد میرین ترم دوم

زمانی که من طرح فراگیر شرکت کردم (81-82)کلاس نداشت غیرحضوری بود ولی الان ظاهرا کلاس هم میزاره

دوست عزیز نمیدونم شما دختر هستین یا پسر ولی اگه پسر هستی و میخوای بعد از فارغ تحصیلی از دانشگاه با دردسر کمتری کار گیرت بیاد حداقل برو دانشگاه آزاد چون مدرکش ارزش بیشتری داره

البته درباره ی مدرک بیشتر تحقیق کن چون من شنیدم که پیام نور یه مدرک معادل میده که بدرد لای جرز دیوار میخوره

اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم

پست های پشت سر هم ادقام شد!
میثم

adameh_bahal
16-11-2005, 09:14
ميشه در مورد حضوری و غير حضوری و مدرک معادل بيشتر توضيح بدی (فراگير پيام نور)
و اينکه فراگير پيام نور چه تفاوت هايی با آزاد داره به جز اينکه مدرکش ارزش کمتری داره

moslem.b
16-11-2005, 19:43
اولا اینکه بازم تاکید میکنم اطلاعات من ماله 2 ساله پیشه خودتون بیشتر تحقیق کنید
زمان ما برا یه رشته که فکر کنم حسابداری بود فقط کلاس میزاشت ولی الان برا همه ی رشته ها ترم اول کلاس میزاره ترم های بعد هم برا بعضی از درس ها کلاس حضوری داره و برا بقیه فقط هر 5 شنبه کلاسه رفع اشکال میزاره در مورد مدرک هم یه مدرک بهت میدن که توش نوشته مثلا مدر ک معادل دوره ی کارشناسی ولی تو مدرک آزاد نوشته مدرک کارشناسی هزینه ی پیام نور هم از آزاد کمتره و آزاد کلاس هاش حضوریه تفاوت دیگه ای نداره

adameh_bahal
16-11-2005, 20:50
من واقعاً معذرت ميخوام ولی منظورتونو از اينکه ميگين مدرک معادل ميده نميفهمم

elhamandmahdi
17-11-2005, 06:31
moslem.b خيلي ممنونم براي راهنمايت.
اصلا طرف فراگير نرويد.
اگر خيلي به پيام نور علاقه داريد از راه كنكور وارد اين دانشگاه شويد. :ohno:

moslem.b
17-11-2005, 20:28
من واقعاً معذرت ميخوام ولی منظورتونو از اينکه ميگين مدرک معادل ميده نميفهمم

تو مدرک ذکر شده مدرک <<معادل>> کارشناسی

elhamandmahdi
18-11-2005, 14:15
راستش من به يكي از اين ماكز براي تحقيق رفتم.
هرچغدر كه مگويم بابا مدركش معادله قبول نميكنن.
چي به اين آدم زبون... بگم تا كوتاه بياد دست از سر ما بردارد.
ممنون مي شوم اگر راهنمايم كني.
-------------------------------------------------------------------
يا رب محمد و آل محمد , صل علي محمد و آل محمد , وعجل فرج محمد و آل محمد.

elhamandmahdi
18-11-2005, 14:16
راستش من به يكي از اين مراكز براي تحقيق رفتم.
-------------------------------------------------------------------
يا رب محمد و آل محمد , صل علي محمد و آل محمد , وعجل فرج محمد و آل محمد.

moslem.b
18-11-2005, 15:38
راستش من به يكي از اين مراكز براي تحقيق رفتم.

ببخشید متوجه نمیشم میشه بیشتر توضیح بدی که کجا رفتی و باید به کی چی بگی

TRANSPORTER
27-05-2006, 18:29
ميشه راجع به رشته كامپيوتر دانشگاه پيام نور توضيحاتي بدين البته فراگيرش

مثلا چه كتابايي لازمه كلاساش چطوريه و ...

alaodin1
28-05-2006, 01:53
من كه دانشجوي رسمي پيام نور هستم واحتمالا امسال ليسانس رو ميگيرم چه خيري ديدم كه شما ببينيد البته جديدا ميگن آمدن سركلاس هم اجباري شده پس بدرد شاغلين هم ديگه نمي خوره (پيام پول) از من گفتن :grrr:

TRANSPORTER
29-05-2006, 22:14
من تازه ميخوام ثبت نام كنم تو رشته كامپيوتر ;)

ميشه بگين نحوه برگزاري امتحان تعداد كتابها و .... چطوريه

WooKMaN
29-05-2006, 22:18
دوستان من الان واسه مهندسي نرم افزار دانشگاه پيام نور شركت كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن قبل از ثبت نام كلي پرسيدم و نتيجه گرفتم كه مدرك معتبره !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيالتون راحت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mska
29-05-2006, 22:21
درسته
مدرك دانشگاه پيام نور كاملا معتبره
از نمره خبري نيست
سوالات از تهران مياد و استاد نقشي نداره
تا انجاي كه من مي دونم
كلاسها اجبراي نيست در صورت تمايل
فرد با پرداخت هزينه مربوطه تو كلاس حضوري شركت ميكنه

WooKMaN
29-05-2006, 22:24
ممنون از mska جان بابته تكميل كردن صحبت من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TRANSPORTER
29-05-2006, 22:31
الان تنها چيزي كه معتبره مدركه فرقي هم نميكنه كه از كدوم دانشگاه گرفته باشي

WooKMaN
29-05-2006, 22:34
TRANSPORTER جان خوش آمدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما من با این نظر شما اصلا موافق نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نگاه به آگهی های داخل روزنامه بنداز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soooot
25-06-2006, 04:48
سلام سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميشه دوستاني كه در اين رشته تحصيل ميكنن لطف كنن و يه سري اطلاعات بيشتر در رابطه با دوره فراگير مهندسي كامپيوتر دانشگاه پيام نور اينجا بگذارن اطلاعاتي مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايتهاي بدرد بخور در اين رابطه ( نه مثل سايت دانشگاه پيام نور كه هيچي توش ننوشته ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسهايي كه بايد در دوره دانشپذيري بخونيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسهايي كه بايد در دوره دانشجويي بخونيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طول دوره براي مهندسي كامپيوتر چقدره و در اين دوره چند واحد رو بايد گذروند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزينه شركت در كلاسهاي حضوري و هزينه ثبت نام در هر ترم و ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع مدرك براي دوره هاي فراگير ( معادل هست يا اصل ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صورتي كه فردي كارداني داشته باشه واحد هايي كه در دوره كارداني خونده براش حذف ميشه ؟ اگر حذف ميشه حدودا چند واحد براش حذف ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا كساني هم كه دانشگاه پيام نور رفتن و ناراضي هستند لطف كنن و دليل نارضايتيشون رو بگن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم اكنون نيازمند ياري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستيم
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
26-06-2006, 19:49
سلام سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميشه دوستاني كه در اين رشته تحصيل ميكنن لطف كنن و يه سري اطلاعات بيشتر در رابطه با دوره فراگير مهندسي كامپيوتر دانشگاه پيام نور اينجا بگذارن اطلاعاتي مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايتهاي بدرد بخور در اين رابطه ( نه مثل سايت دانشگاه پيام نور كه هيچي توش ننوشته ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسهايي كه بايد در دوره دانشپذيري بخونيم رياضي عمومي - ادبيات - معارف - زبان - اصول رايانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسهايي كه بايد در دوره دانشجويي بخونيم عزيز يكي دوتا نيست تعدا زياده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طول دوره براي مهندسي كامپيوتر چقدره و در اين دوره چند واحد رو بايد گذروند 155 واحد و حدود 2.5 سال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزينه شركت در كلاسهاي حضوري و هزينه ثبت نام در هر ترم و ... تقريبا رو هم ميشه گفت كمتر از 200.000 تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع مدرك براي دوره هاي فراگير ( معادل هست يا اصل ) عزيز از وزارت علوم هستش اصله اصل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صورتي كه فردي كارداني داشته باشه واحد هايي كه در دوره كارداني خونده براش حذف ميشه ؟ اگر حذف ميشه حدودا چند واحد براش حذف ميشه نه حذف نميشه اون واحدهايي كه نمره قبولي بالاتر از 14 باشه رو معادل ميكنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا كساني هم كه دانشگاه پيام نور رفتن و ناراضي هستند لطف كنن و دليل نارضايتيشون رو بگن زرشك فكر نكنم چنين كسي رو پيدا كني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم اكنون نيازمند ياري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستيم
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب بيد جيگر ؟ :biggrin:

ramin-ahmadi
20-02-2007, 11:26
آقا کسی جوابی نمیده ؟

Mohsen khan
11-03-2007, 17:10
با سلام
من مي خوام در دانشگاه پيام نرو ثبت نام كنم .
سه تا رشته براي كامپيوتر داره
1- مهندسي كامپيوتر ( نرم افزار)
2- مهندسي فناوري اطلاعات
3- مهندسي علوم كامپيوتر

سوال اول اينكه گزينه دوم و سوم سرفصل درس هاشون چيه ؟
چه تفاوتي داره ؟

به نظر شما از بين اين سه تا كدوم را انتخاب كنم

ممنون
محسن

WooKMaN
11-03-2007, 18:11
عزیزدل علوم کامپیوتر مهندسی نیست !!! ... فقط کارشناسی بیده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه میدونی بچه درس خونی و حتما قبول میشی 1 رو انتخاب کن ! اگه حتی یه خورده شک داری 2 رو انتخاب کن ... اگر هم میخوای حتما قبول شی اما مدرک برات مهم نیست 3 رو بزن ...

گزینه 3 واسه کسایی خوبه که شاغل بیدند و فقط میخوان یه کارشناسی _____ بگیرن !!! (واسه حقوق بیشتر) ... مثل خود من ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما رشته های مهندسی واسه ادارجات دولتی اگه بخوای استخدام شی معتبر تر بیده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد واحدهام هم تا اونجا که من میدونم تعداد واحدهایی که رشته های مهندسی باید پاس کنن بیشتر بیده ... همچنین یه کوچولو شهریش هم بیشتر بیده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
11-03-2007, 18:23
سلام
مرسي ووكمن جون
در مورد گزينه 2 سر فصل هاش چيه
درس هاش
چه چيزهايي بايد بخونيم

ممنون
محسن

WooKMaN
11-03-2007, 18:28
والا الان دفترچش دم دستم نیست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما تو اونجا که یادمه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تخصصی : ریاضی 1و2 & فیزیک (احتمالا) & برنامه سازی کامپیوتر
عمومی : ادبیات & معارف & زبان های خارجی

حالا کاملترش تو خود سایت پیام نور بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
11-03-2007, 18:31
سلام
دفترچه رو دارم
منظورم بعد از اينكه قبول شدم و به عنوان دانشجو پذيرفته شدم
دكوم بهتره
و سرفصل ها بعد از قبولي چيه
يعني توي 8 ترم چه چيزهايي مي خونيم

ممنون
محسن

WooKMaN
11-03-2007, 18:37
آهان ...

خب شما چون میخوای از دیپلم بخونی یه سری پیش نیاز رو که حتما داری ...

احتمالا واسه ترم اول همش پیش نیاز باشه ...

مطمئنا اول مهندسی کامپیوتر-نرم افزار بعدش مهندسی It بعدش علوم رایانه ...

من سرفصل درسارو ندارم ...

Mohsen khan
11-03-2007, 18:53
مرسي ووكمن جون

goblet of fire
17-09-2007, 18:23
سلام
من می خواستم بدونم که میشه همزمان یک رشته مهندسی در دانشگته پیام نور و یک رشته ی مهندسی دیگر در دانشگاه آزاد خواند؟

goblet of fire
18-09-2007, 19:46
یعنی کسی تا حالا کنکور نداده؟

saaana
21-09-2007, 19:42
من که هنوز ندادم
واقعا متاسفم.

zoghal.akhte
22-09-2007, 12:05
سلام.
منم هنوز امتحان ندادم؛اگه می دونستم حتماً جوابتو می دادم.
امیدوارم موفق باشی.:11:
یا حق

aa12
07-10-2007, 08:16
سلام بچه ها

درباره ی این دانشگاه - مخصوصا از اونایی که رفته اند یا دارن می رن پیام نور -چند تا سوال دارم :

چه ماه هایی از سال ثبت نام کاردانی و چه ماه هایی ثبت نام کارشناسی داره ؟

این قسمتش که یک راست از دیپلم می ره لیسانس چه جوره ؟

اگه اطلاعاتی دیگه ای هم دارین ، ممنون می شم بنویسین

e_mohsen83
07-10-2007, 11:02
نه عزیز از دیپلم مستقیم نمری لیسانس به ان دورهای فراگیر می گویند می ری رشته مورد نظر خود رو انتخاب می کنی بعد می ری می خونی اگر معدلت بالای 12شد می شیه دانشجو و اگر نه .....................
کلا خوبه

aa12
08-10-2007, 07:09
من از خودشون پرسیدم ، یعنی خودشون خبر ندارند چه جوریه ؟؟!!

اینقدر اطلاعات نمی خواستم !!

e_mohsen83
08-10-2007, 09:24
من از خودشون پرسیدم ، یعنی خودشون خبر ندارند چه جوریه ؟؟!!

اینقدر اطلاعات نمی خواستم !!

این حرفت یعنی چه.........
تو که رفتی از خودشون سوال کرده ای پس چرا اومدی اینجا سوال می کنی:31::31:

pershianix
16-11-2007, 01:32
پسرخاله ی من دانشگاه پیام نور رشته ی علوم کامپیوتر میخونه. حالا هم میخواد تغییر رشته بده به مهندسی It پیام نور. از من خواسته که شرایط تغییر رشته رو براش گیر بیارم. آخه اینطور که خودش میگفت توی دانشگاه جواب درست و حسابی بهش ندادن. حالا از دوستان آیا کسی هست که بدونه چطور میشه از یک رشته به رشته ی دیگه توی دانشگاه پیام نور تغییر رشته داد؟ شرایط معدل و امتحان و اینجور چیزا چیه؟ گه سایت جامعی در این زمینه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید. اینم شرایط پسرخاله ی من:ترم سومه- معدلش پایینه (ماشاالله تا حالا بیشتر از 14 نرفته!!!)- زمانی که کنکور داده(اگه اشتباه نکنم میشه ورودی 85) رشته ی مهندسی It پیام نور رو نیاورده بود. آیا این موضوع میتونه مانع تغییر رشتش به مهندسی It بشه؟ممنون میشم توضیح بدید.

Boye_Gan2m
16-11-2007, 11:45
خاله ی من شیمی پیام نور میخوند.نمره هاش هم خیلی خیلی عالی نبود.50 و خورده ای واحد خونده بود.امتحان داد نمره اش خوب بود بعد الان داره زبان میخونه

pershianix
16-11-2007, 17:49
خاله ی من شیمی پیام نور میخوند.نمره هاش هم خیلی خیلی عالی نبود.50 و خورده ای واحد خونده بود.امتحان داد نمره اش خوب بود بعد الان داره زبان میخونه
والا پسرخالم میگه که گفتن امتحانی در کار نیست و معدلش باید بالای 16 باشه تا بتونه تغییر رشته بده. درسته؟

Nima1989
17-11-2007, 03:51
تغییر رشته فقط برای ورودی های فراگیره یا ورودی های کنکوری هم میتونن تغییر رشته بدن؟

pershianix
17-11-2007, 16:48
تغییر رشته فقط برای ورودی های فراگیره یا ورودی های کنکوری هم میتونن تغییر رشته بدن؟
میدونم که ورودیهای کنکور هم میتونن اما چطورشو یا بهتر بگم شرایطشو نمیدونم.

karin
26-11-2007, 01:19
اگه می رفتید سایت دانشگاه و آیین نامه ی آموزشی رو می خوندید کاملا متوجه موضوع می شدید
سایت دانشگاه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود آیین نامه ی آموزشی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم بخش تغییر رشته:

تغییر رشته
ماده 48 : دانشجو در طول تحصیل در مقطع کاردانی و کارشناسی می تواند، با داشتن شرایط زیر و موافقت شورای
آموزشی مرکز از یک رشته تحصیلی به رشته تحصیلی دیگر در همان گ روه آزمایشی و در همان مرکز تغییر
رشته دهد:
1_دارای شرایط بند های 1 و 2و 3و 4 و تبصره ی 1 ماده ی 37 باشد.

ماده 37 : انتقال دانشجو به مراکز دانشگاه منوط به شرایط زیر است:
1_ دانشجو شرایط ادامه تحصیل در مرکز یا دانشگاه مبدا را داشته باشد.
2_ دانشجو حداقل 24 واحد درسی را در مرکز یا دانشگاه مبدا با موفقیت گذرانده باشد.
3_ میانگین کل دانشجو حداقل 12 باشد.
4_ نمره آزمون ورودی دانشجو از نمره آزمون پایین ترین فرد پذیرفته شده در همان رشته تحصیلی و در همان
سال در مرکز مقصد در سهمیه مربوط کمتر نباشد . با انتقال د انشجو از مراکز دانشگاه به مراکز ردیف بالاتر
جدول ردیف بندی مراکز دانشگاه، مرکز مقصد موافق باشد.
تبصره 1: دانشجویان رشته های تحصیلی علوم با میانگین کل حداقل 15 و دانشجویان رشته های تحصیلی علوم
انسانی با میانگین کل حداقل 16 از داشتن شرط موضوع بند 4 معاف می ب اشند. این معافیت مشروط بر
گذراندن حداقل 12 واحد درسی غیر عمومی است.2_ با توجه به حداکثر مدت مجاز تحصیل پس از تطبیق درس های و پذیرفتن واحدهای درسی گذرانده شده طبق
مفاد فصل یازدهم، امکان گذراندن واحدهای درسی مورد نیاز در رشته تحصیلی جدید را داشته باشد.
تبصره 1: تغییر رشته دانشجویانی که به دستگاههای اجرایی خاص تعهد دارند، با رعایت کلیه شرایط این ماده و
اعلام موافقت دستگاه اجرایی ذی ربط امکان پذیر است.
تبصره 2: تغییر رشته به رشته های تحصیلی که در ضوابط گزینش آن ها شرایط خاص پیش ب ینی شده، اضافه بر
رعایت کلیه شرایط این ماده موکول به احراز شرایط مربوط نیز می باشد.
تبصره 3: دانشجوی پذیرفته شده از طریق دوره های فراگیر، اضافه بر رعایت کلیه شرایط این ماده به استثنای
3 و 4 ماده 37 ، باید درس های مرتبط با رشته تحصیلی مورد تقاضا در دوره دانشپذیری مربوط را ، بندهای 2
با نمره حداقل 12 در یک نیمسال تحصیلی بگذراند . دانشجوی پذیرفته شده از طریق آزمون سراسری، در
صورتی که متقاضی تغییر رشته حتی اگر همراه با تغییر گروه آزمایشی باشد، نیز می تواند از مزایای این
تبصره استفاده کند. مفاد این تبصره شامل رشته های تحصیلی است که نیمسال دانشپذیری داشته اند یا دارند.
تبصره 4: دانشجو در هر یک از مقاطع تحصیلی، تنها یک بار می تواند تغییر رشته دهد.
ماده 49 : تغییر رشته در مقاطع تحصیلی هم سطح، یا از مقطع بالاتر (کارشناسی) به مقطع پایین تر (کاردانی)، امکان
پذیر است.
ماده 50 : درصورت موافقت با تقاضای تغییر رشته، دانشجو موظف است در اولین فرصت در رشته جدید ثبت نام
کند و پس ازثبت نام، دانشجو حق بازگشت به رشته تحصیلی قبلی را ندارد.
تبصره: اقدام نکردن دانشجو به ثبت نام در رشته تحصیلی جدید در وقت معین به منزله انصراف از تغییر رشته
تلقی می شود.
ماده 51 : تغییر رشته همزمان با انتقال، مشروط به آن است که دانشجو شرایط انتقال و تغییر رشته را با هم داشته
باشد.

DaRiOuShJh
29-11-2007, 00:56
دوستان من میخوام به عنوانه رشته یه سومم زبان رو ادامه بدم
میخواستم بدونم در چه حدیه و چه قد وقت میخواد
خلاصه هر چی که لازم میدونید
ممنون میشم:10:

با تشکر:10::11:

DaRiOuShJh
29-11-2007, 13:24
کسی نبود؟! اطلاعاتی چیزی؟!

Asalbanoo
29-11-2007, 13:27
سلام
د.ست عزیز البته یه تاپیک دیگه همین انجمن متفرقه بود درباره اش
در انجمن زبان هم یه تاپیک هست

خوب شما چه اطلاعاتی می خواهید؟

DaRiOuShJh
29-11-2007, 13:32
سلام
د.ست عزیز البته یه تاپیک دیگه همین انجمن متفرقه بود درباره اش
در انجمن زبان هم یه تاپیک هست

خوب شما چه اطلاعاتی می خواهید؟

:10:ممنون
شرمنده از اونیکی ها اطلاعی نداشتم:20:

اطلاعات که چی بگم سنگینیه درس هاش در چه حدیه و ...

البته اگر اونیکی تاپیک ها تاپیک هایه کاملی هستند موضوع رو ادامه ندم و به اونجا ها مراجعه کنم:46:

Asalbanoo
29-11-2007, 13:39
سلام

بستگی داره چه گرایشی را انتخاب کنید.
در مقطع لیسانس چه گرایش هست

دبری
ترجمه
ادبیات
که به ترتیب سختی
ادبیات
دبری
و ترجمه هستند

هر سه گرایش در دو ترم اول(مخصوصا)دذرسهایی یکسان پاس می کنند که بر گفت و شنود و مکالمه،قواعد و فهمیدن متون انگیلیسی تاکید دارندوتقریبا از ترم سه درسها جدا شده و از ترم چهار
درسهای اختصاصی ار گرایش شروع می شه.

که من چون ادبیات خوندم..تخصوصی های ادبیات را می دونم
رمان
نمایشنامه
شعر
فنون و صناعات ادبی
ترجمه متون ادبی
ترجمه ساده
مروری بر تاریخ ادبیات انگیلیس...
به نظر من
اگه نمی خواهید با این رشته کار کنید
بهتر است ادبیات بخونید.درسته که خیلی سخته اما بار دانش انگیلیسیتون شدیدا افزایش پیدا می کنه
اما اگر به دنبال کار هستید
دبیری و بعد هم ترجمه گزینه های خوبی هستند

DaRiOuShJh
29-11-2007, 17:05
سلام

بستگی داره چه گرایشی را انتخاب کنید.
در مقطع لیسانس چه گرایش هست

دبری
ترجمه
ادبیات
که به ترتیب سختی
ادبیات
دبری
و ترجمه هستند

هر سه گرایش در دو ترم اول(مخصوصا)دذرسهایی یکسان پاس می کنند که بر گفت و شنود و مکالمه،قواعد و فهمیدن متون انگیلیسی تاکید دارندوتقریبا از ترم سه درسها جدا شده و از ترم چهار
درسهای اختصاصی ار گرایش شروع می شه.

که من چون ادبیات خوندم..تخصوصی های ادبیات را می دونم
رمان
نمایشنامه
شعر
فنون و صناعات ادبی
ترجمه متون ادبی
ترجمه ساده
مروری بر تاریخ ادبیات انگیلیس...
به نظر من
اگه نمی خواهید با این رشته کار کنید
بهتر است ادبیات بخونید.درسته که خیلی سخته اما بار دانش انگیلیسیتون شدیدا افزایش پیدا می کنه
اما اگر به دنبال کار هستید
دبیری و بعد هم ترجمه گزینه های خوبی هستند

ممنون قندعسل جان بابته وقتی که گزاشتید و اطلاعاته کاملتون:11:
ببخشید یادم رفت بگم که بیشتر نظرم رویه گرایشه مترجمیه زبان انگلیسی هست:10:

شما که تویه اون گرایش تجربه دارید خیلی سنگین میشه یا نه میشه باهاش حدودی کنار اومد!؟

+++++++++++++++++++++++++++++++++

در پاسخه یکی دیگه از دوستان هم من

بیشتر کارهام و ... در کامپیوتر - نرم افزار هست
رشته یه دانشگاهیم هم مهندسی معدن - اکتشاف - آزاد هست
اصلا هم درس خون نیستم:31: فقط دوست دارم سرم شلوغ باشه:46:

sama_65
10-01-2008, 12:04
سلام

می خواستم ببینم برای ثبت نام فراگیر پیام نور باید چی کار کنم؟
ثبت نامش کی هست؟
کتاب باید تهیه کنم؟ (می خوام کامپیوتر شرکت کنم)
آزمون داره؟ چه تاریخی؟

از اینجور سوالات. ممنون میشم کسانی که وارند کمکم کنند

راه كوير
10-01-2008, 12:07
پيام نور كه ثبت نامش حالانيست هروقت اعلام كرد دفترچه شركت درازمون ميگيري ، اونجا توش گفته چه واحدهايي بايد پاس كني حدود 14-17 تاست بعد كتاباشو تهيه ميكني واسه ازمون

sama_65
10-01-2008, 12:24
نمی دونی حدودن کی هست؟
من الان توی روزنامه خراسان خوندم که اوایل بهمن شروع میشه.
برای رشته کامپیوتر نمی دونین که چی لازمه خونده بشه؟ منظورم همون کتابهاست.
یعنی اول باید انتخاب واحد بشه بعدن آزمون می گیرن؟
آزمونش کی هست؟

راه كوير
10-01-2008, 12:29
سايت پيام نور توگوگل سرچ كن واست مياره ،احتمالا" بايد درمورد هررشته و موارد ازمون توضيح داده باشه
من رشته مديريت درخدمتم ولي كامپيوتر اطلاعاتي ندارم !

اره اول واحدهاي مشخص شده بعد همون واحدهاراامتحان ميدي پاس ميكني به عنوان ترم اول توحساب ميشه

sama_65
10-01-2008, 13:46
مرسی فدات شم
توی سایتش که چیزی نبود. شاید بعدن بذارن
از بچه هایی که اطلاعات دیگه ای دارن ممنون میشم کمک کنن

farshidshd
10-01-2008, 14:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عضو شو سوالتو سرچ کن پیدا میکنی

sama_65
10-01-2008, 19:40
ممنون از شما

iman_s
12-01-2008, 07:10
من الان دارم کلاسهای آزاد پیام نور میرم تا بتونم تو امتحاناش قبول بشم.(فکر نکنی مخم فابریکه.چون چند ساله از درس دور بودم دارم میرم کلاس)
احتمالا تو یک دو هفته آینده دفترچه اش میاد.
کامپیوتر 3 رشته داره.
سخت افزار.
It
مربی کامپیوتر.
که مربی کامپیوتر واحدهاش کمتره.
برای ترم اول باید این درسها رو بخونی.
زبان انگلیسی.
اندیشه اسلامی(معارف)
زبان فارسی.
ریاضی.
برنامه نویس پاسکال.

هم کتابهاش بیرون موجوده هم فایلهای پاور پوینت درسهاش تو سایتش هست هم بیرون Cd درسهاش رو میفروشند.

iman84
12-01-2008, 10:29
سلام

می خواستم ببینم برای ثبت نام فراگیر پیام نور باید چی کار کنم؟
ثبت نامش کی هست؟
کتاب باید تهیه کنم؟ (می خوام کامپیوتر شرکت کنم)
آزمون داره؟ چه تاریخی؟

از اینجور سوالات. ممنون میشم کسانی که وارند کمکم کنند

کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکتری؟؟؟؟

yasser1680
04-03-2008, 03:36
من این تاپیک رو زدم چون در مورد این دانشگاه مبحثی وجود نداشت.لطفا هر سوال و مساله ای در مورد این دانشگاه دارید در اینجا مطرح کنید.

امروز مثلا با خوشحالی رفتم دفترچه کارشناسی بگیرم ولی یه قانون مذخرفی گذاشتن هر کی دیپلم فنی داره باید بره با فوق دیپلم بیاد.ونظری ها هم حتما باید پیش دانشگاهی داشته باشن.

خیلی حالم گرفته شد.

sarina_sh
04-03-2008, 07:36
دوستان قبولیش آسون هست یا نه ... من خواهرم می خواد امتحان بده ... یه چند سالی هست درس نخونده... برای رشته روانشناسی

راه كوير
04-03-2008, 09:25
سخت نيست اسونم نيست بستگي داره به خودش ديگه !

راه كوير
04-03-2008, 10:03
معدلش چنده ، چندساله درس نخونده ، خانوم همه روكامل توضيح بدين لطفا" :دي

sarina_sh
04-03-2008, 10:10
ستاره چون این بچه پنج شش سالی هست درس نخونده معدلش 17 و خورده ایه ... خانم مشاور شما میگید چیکار کنیم امیدی هست ؟

راه كوير
04-03-2008, 10:12
بله بابا ، جواب ميده ، رشتش چي بوده اينو ذكرنكردينا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا" بفرمائيد دقيقا"چندسالشونه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
04-03-2008, 10:19
ستاره جون 28 سالشه و رشته علوم انسانی

راه كوير
04-03-2008, 10:23
خوب رشتش انساني بوده ، پس با روانشناسي كم وبيش درحدچندواحد اشناييت داره ، دركل خارج از شوخي روانشناسي رشته خوندني بيشتر، پس ميتونه ازپسش بربياد ، چون دانشگاه پيام نور اصفهان توطول هفته هم كلاس داره ، پس ميتونه !!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفربعدي لطفا" توصف واستيد

yasser1680
07-03-2008, 05:52
یعنی اینجا هیچ کس نمیخواد فراگیر بخونه؟

یه سوال دیگه میشه تو دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل در کاردانی رشته عوض کرد مثلا دیپلم برق دارم برم ادامشو مکانیک بخونم.

iman_s
09-03-2008, 03:46
من که مشکلی ندارم چون کاردانی دارم ولی فکر نکنم نیازی به مدرک کاردانی باشه.مدرک پیش میخواد(هر چند که رشته های فنی و کار و دانش پیش نمیخواند)

W9
09-03-2008, 12:35
من كارداني فني معماري دارم .
پيش دانشگاهي نداشتم .
رشته ي معماري كه نداره !
مي تونم مثلا It رو از اول شروع كنم اگه قبول شدم ؟
سوالات از چه رشته اي مياد !؟

asghari007
09-03-2008, 12:55
حال باید بالاخره من چه کنم؟!
من ترمه 6 مهندسی هستم
باید معدله دیپلم بدمن یا پیش دانشگاهی؟!

jak_1300
09-03-2008, 15:41
آقا من برا پیام نو اقدام کرده بودم گفتن باید پیشدانشگاهی رو تا شهریور امسال رد کنم
و مدیر موسسه گفت 700 تومان میگیرم پیش دانشگاهی رو تضمینی قبولت میکنم بعدشم گفت 2 میلیون میگیرم میبرمت ترم دوم پیام نور
حالا گذشته از اون یه پیشنهادی بهم شده در دانشگاه علمی کاربردی در ازایه 2 میلیون پول من رو میبرن دانشگاه علمی کاربری در یکی از رشته های کامپیوتر و مدیریت و کاردانی هستش
ذشته دیپلمم هم کامپیوتر کاردانش هست حالا نمیدونم چیکار کنم به نظره شما دانشگاه علمی کاربردی چطوره؟؟

K A R I M I
09-03-2008, 16:39
آقایون پیام نوری :
کی میتونه بره تو سایت پیام نور تهران ؟ برای من فقط باز نمیشه یا برای شما هم همین جوری هست ؟
tehran.pnu.ac.ir

jak_1300
09-03-2008, 18:17
برا من باز میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

K A R I M I
09-03-2008, 18:37
به ما گفتند که باید نمره هامون رو بریم تو همون سایت ببینیم و بعد انتخاب واحد کنیم ، حالا بیچاره دانشجویان نمی توندد برند حداقل نمره هاشون رو تو سایت ببینند !!
خدا به دادمون برسه تا وقتی که بخواهیم مدرک مهندسی رو از این دانشگاه بگیریم !!

merla
09-03-2008, 19:24
آقا من ديپلوم كاردانش دارم .
و رفتم تو كلاسهاي پيام نور واسه دانشگاه ثبت نام كردم .
ولي الان كه دفترچه اومده مدرك پيش دانشگاهي ميخواهد .

حالا چيكار كنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

asghari007
10-03-2008, 02:06
آقایون پیام نوری :
کی میتونه بره تو سایت پیام نور تهران ؟ برای من فقط باز نمیشه یا برای شما هم همین جوری هست ؟
tehran.pnu.ac.ir

برایه منم با اون ادرسه اصلی مشکلی نداره

آقا من برا پیام نو اقدام کرده بودم گفتن باید پیشدانشگاهی رو تا شهریور امسال رد کنم
و مدیر موسسه گفت 700 تومان میگیرم پیش دانشگاهی رو تضمینی قبولت میکنم بعدشم گفت 2 میلیون میگیرم میبرمت ترم دوم پیام نور
حالا گذشته از اون یه پیشنهادی بهم شده در دانشگاه علمی کاربردی در ازایه 2 میلیون پول من رو میبرن دانشگاه علمی کاربری در یکی از رشته های کامپیوتر و مدیریت و کاردانی هستش
ذشته دیپلمم هم کامپیوتر کاردانش هست حالا نمیدونم چیکار کنم به نظره شما دانشگاه علمی کاربردی چطوره؟؟

برو خوبه
قیمتاشون هم خوبه

حال باید بالاخره من چه کنم؟!
من ترمه 6 مهندسی هستم
باید معدله دیپلم بدمن یا پیش دانشگاهی؟!

:13:یه نفر جوابه منم بده

به ما گفتند که باید نمره هامون رو بریم تو همون سایت ببینیم و بعد انتخاب واحد کنیم ، حالا بیچاره دانشجویان نمی توندد برند حداقل نمره هاشون رو تو سایت ببینند !!
خدا به دادمون برسه تا وقتی که بخواهیم مدرک مهندسی رو از این دانشگاه بگیریم !!

هه هه هه میگیری ایشالله
به جایه این حرفا به داده من برس:46:

آقا این نمیه حضوریش چه طوریاس
کلاسا اجباریه؟
قیمتاش چه طوره؟

آقا من ديپلوم كاردانش دارم .
و رفتم تو كلاسهاي پيام نور واسه دانشگاه ثبت نام كردم .
ولي الان كه دفترچه اومده مدرك پيش دانشگاهي ميخواهد .

حالا چيكار كنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
:20:تو این دفترچه هه که همه یه موارد رو زده
والا ندانم

K A R I M I
10-03-2008, 10:52
آقا این نمیه حضوریش چه طوریاس
کلاسا اجباریه؟
قیمتاش چه طوره؟
من برای یه ترم حدود 120 تومان دادم برای مهندسی کامپیوتر حالا هم هنوز برای انتخاب واحد نتونستم برم !!
پول کلاس رو باید بدی ولی میتونی سر کلاس نری !

asghari007
10-03-2008, 13:04
من برای یه ترم حدود 120 تومان دادم برای مهندسی کامپیوتر حالا هم هنوز برای انتخاب واحد نتونستم برم !!
پول کلاس رو باید بدی ولی میتونی سر کلاس نری !

آهان!
پوله کلاسا رو هم باید بدیم؟!:41: ای بابا
کلا برایه شما 120 تومن شد؟!

واسه اينكه دلتون بسوزه بگم دانشگاه پيام نور تلفن گويا داره از طريق اون نمره هامونو ميگيريم :دي
:21:خواهر دل نسوزون اینطوری! به جایه اینکارا شماره تلفن رو در صورته وجود بده که بچه یه مردم بره سره کار و زندگیش!

mohsentanha
10-03-2008, 15:55
:20:تو این دفترچه هه که همه یه موارد رو زده
والا ندانم
سلام عزیزم من هم کاردانشی هستم ولی کجای دفتر چه نوشته که شما می گی
امسال دیگه ازین خبرا نیست که فنی وکاردانش پیام نور بخونن
یه خورده تو جواب دادن دقت کنید خواهشا

asghari007
10-03-2008, 16:11
سلام عزیزم من هم کاردانشی هستم ولی کجای دفتر چه نوشته که شما می گی
امسال دیگه ازین خبرا نیست که فنی وکاردانش پیام نور بخونن
یه خورده تو جواب دادن دقت کنید خواهشا
من تا اونجا که دیده بودم مسنکه یه جاش زده بود نمیدونم حتما حق باشاس ببخشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------------------------------------

دوستان خواهشا هر کی رو دوست دارید یکی کاره منو راه بندازه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دیپلمه ریاضی فیزیک + پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک + ترمه 6 مهندسی معدن هستم
اگه مثلا من پیش دانشگاهی رو تو نوعه مدرک علامت بزنم بعد اون پایین نوشته کد و معدله دیپلم که!
من باید با این تفاصیر معدل و کده پیش داشنگاهی رو بزنم یا دیپلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهشا زودتر بگید چون باید برم بگیرم دیپلمم اینا رو
نه پیش دانشگاهی رو دارم نه دیپلم رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
10-03-2008, 16:42
دانشگاه پيام نور شهرري : 33389963

mohsentanha
10-03-2008, 16:54
دانشگاه پيام نور شهرري : 33389963
عزیزم من دفتر چه رو 50هزار تومن خریدم بعد دیدم که این دوره کار دانش نداره فرداش رفتم پس بدم نگرفتن منم اون جا وایسادم یکی می خواست بخره من بهش دادم نزدیک بود 50 هزار تومن ضرر کنم

jak_1300
10-03-2008, 17:06
کار دانش داره
ولی باید پیش دانشگاهی رو بگذرونی تا شهریور

Soor_e_Sraphil
10-03-2008, 17:21
سلام به دوستان.
من در زمينه ي فراگير بسي نا آگاه مي باشم ايا مي شود بدون مدرك پيش و فقط با ديپلم بري It بخوني؟
كمكم كن كمكن كن نذار اينجا بمونم تا توليد بوكسيت كنم . ضمنا من ديپلم تجربيم با معدل 14 .خواهش مي كنم اينقد تشويق نكنين .

jak_1300
10-03-2008, 17:23
باید پیش رو بگذرونی تا شهریور
اگه میخوای کلاس نری و همینجوری قبول شی من یه جا میشناسم 700 تومان میگیره

Soor_e_Sraphil
10-03-2008, 17:39
باید پیش رو بگذرونی تا شهریور
اگه میخوای کلاس نری و همینجوری قبول شی من یه جا میشناسم 700 تومان میگیره
نميدونم. ولي من يه آگهي ديدم مال يكي از همين موسسه ها نوشته بود براي رشته هاي * دار به مدرك پيش نياز داريد ولي IT جزو *دارا نبود.فقط بايد 3-4 تا واحد مثل رياضي - زبان و ... رو ميگذروندي.

jak_1300
11-03-2008, 14:24
من دفترچه رو خریدم اما نمیدونم چجوری باید تو سایت ثبت نام کنم کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟

sarina_sh
11-03-2008, 14:27
جک جان چطوری نداره که
اول میری شماره هایی که روی کارت اعتباری هست رو وارد می کنی
و بعد مشخصاتت را می خواد
یه قسمت هم باید عکست رو وارد کنی
آخر سر هم یه شماره پرونده و کد رهگیری بهت میده
به همین سادگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
11-03-2008, 14:37
راه کویر الان میخواستمک برات خصوصی پیغام بدم بابا من سر در نمیارم کسی رو نمیشناسی که بتونه بهم کمک کنه تلفنی یا حضوری میترسم وقتش بگذره من خیلی گیرم تو این دفترچه ها اصلا سر در نمیارم

راه كوير
11-03-2008, 14:40
من اصلا" نميدونم چه خبره ،جديدا" اينترنتيه ؟؟؟ برو كافي نت با يه قطعه عكس ، 2000 پول بده ، خودشون همه كارشو واست ميكنن

jak_1300
11-03-2008, 15:00
نمیدونم والا خیلی گیرم از من همون اول اسمه دیپلمم رو خواسته و میزنم کامپیوتر یه چیز دیگه میگه همچین چیزی یافت نشد لطفا با دقت وارد کنید

gaxter
12-03-2008, 12:31
سلام
تو دفترچه فراگیر قید شده که باید معدل کل یا کتپی دیپلم رو هم وارد کنیم.
منظورش معدل کل 3 سال متوسطه هستش یا معدل دوره پیش دانشگاهی؟

sepid12ir
12-03-2008, 19:22
سوال.....!

عکسی که باید اسکن بشه میشه اسکن نکنیم؟!:دی...به جاش با دوربین خودمون عکس بگیریم و بفرستیم برا ثبت نام؟!

gaxter
12-03-2008, 21:29
سوال.....!

عکسی که باید اسکن بشه میشه اسکن نکنیم؟!:دی...به جاش با دوربین خودمون عکس بگیریم و بفرستیم برا ثبت نام؟!

میشه.فقط باید تمام رخ و زمینش هم سفید باشه.

Soor_e_Sraphil
13-03-2008, 10:58
And you Still wo'nt here me
برادران خواهران دلاوران من تو بروشور يه موسسه ديدم كه نوشته بود رشته هاي ستاره دار فقط مدرك پيش مي خوان ولي IT كه من اگه برم مي خوام بخونم جزوشون نبود .ضمنا كجا 700 تومن براي فقط يه مدرك پيش خوبه توي شيراز ما يه پيش دانشگاهي هست 125 تومن مي گيره مدركو بت مي ده.

jak_1300
13-03-2008, 20:26
جدا 120 تومان یعنی تضمینیه دیگه
چون من اینجا که رفتم گفتن 700 تومان تضمینیه یعنی سر کلاس هم نمیخواد بری دیگه
اگه 120 تومانه من میتونم تو شیراز ثبت نام کنم چون من تهرانم لطفا جواب بده

iman_s
14-03-2008, 02:34

آموزشگاه ما 100 تومن میگیره. تو کرج

sahra
14-03-2008, 09:48
من دیپلم کارودانش دارم
آیا میتونم شرکت کنم؟

Soor_e_Sraphil
15-03-2008, 11:36
اول شما جواب منو بديد منم آدرس اون پيش دانشگاهي رو بهتون مي دم.IT پيش مي خواد يا اينكه اون موسسه دروغ گفته؟

honey5199
15-03-2008, 12:55
آموزشگاه ما 100 تومن میگیره. تو کرج

ایول ببین پسرعموی من در به در دنبال یه همچین جاییه میشه آدرس یا شماره تلفنشو بدی؟:11:

iman_s
16-03-2008, 00:29
فروش دفترچه تا 26 اسفند تمدید شد. تا سه شنبه هم میشه ثبت نام کرد

sarina_sh
16-03-2008, 00:30
بچه ها کسی رشته روانشناسی نمی خواد امتحان بده اینجا ؟

asghari007
16-03-2008, 16:00
جلل الخالق!
هنوز پس تمدید شده!
دوستان حالا امتحانش کی بود که از دو هفته قبلش نم نم شروع کنیم برایه خوندن؟
سارینا جان من که مترجمی بودم

sarina_sh
16-03-2008, 16:41
بله اصغری جان شما را میدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif منم امروز برای خواهرم ثبت نام کردم

hadi_en
28-03-2008, 13:51
سلام مي خواستم يه اطلاعاتي در مورد وضعيت دانشگاه پيام نور در مقطع كارشناسي ارشد داشته باشم

نسبت به دانشگاه هاي دولتي آزاد غيرانتفاعي در كجا قرار داره ؟

امكانات علميش چطوري هست ؟

كلا يه سري اطلاعات اينجوري

مرسي :40:

Soor_e_Sraphil
29-03-2008, 13:26
دلاوران نام آوران برادران و خواهران ای X و ای y اینم تاپیکه زدید!! نمی تونین جواب مارو بدبد انگشتام مو دراورد IT پیش می خواد یا نه؟

sarina_sh
29-03-2008, 13:31
کسی نمونه سوالای پارسال را نداره ؟ عمومی ها رو ؟

farshidshd
29-03-2008, 13:45
دلاوران نام آوران برادران و خواهران ای X و ای y اینم تاپیکه زدید!! نمی تونین جواب مارو بدبد انگشتام مو دراورد IT پیش می خواد یا نه؟

دوست عزیز منظورت از پیش چیه ؟؟ واضحتر بیان کن تا جوابتو بدم

sarina_sh
29-03-2008, 13:53
منظورشون اینه که مدرک پیش دانشگاهی نیاز داره یا نه ؟ مگه این موردا رو تو دفترچه ننوشته ؟

farshidshd
13-04-2008, 14:52
نه دوست عزیز it پیش نمیخواد

دیگه؟؟!!

sarina_sh
14-04-2008, 06:56
دوستان قرار بود خودشون یه مراکزی را معرفی کنن برای کلاس ... شما نمیدونید معرفی کردن یا نه ؟
این کلاسایی که الان واسه فراگیر هست چطوره ؟ اصلا فایده داره؟ تو شبکه آموزش مسئولش گفت جایی کلاس نرین تا خودمون معرفی کنیم

truman
05-05-2008, 11:58
سلام . من سه سال پيش ديپلم رياضي گرفتم . با معدل ده و نيم . به دليلي نتونستم پيش دانشگاهي برم . الان مايلم در دانشگاه پيام نور يا علمي كاربردي درس بخونم . ايا اصلا ميتونم همچين كاري كنم ؟ و درضمن اگر هم امكانش هست كه ادامه تحصيل بدم بايد در آزموني شركت كنم يا چه كار خاصي انجام دهم . ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد . در ضمن تاريخ هر نوع آزمون يا كلاسي رو هم ذكر كنيد .

با تشكر .

farshidshd
05-05-2008, 18:19
تو همین انجمن یه نگاهی بندازی بیشتر متوجه میشی
هم میتونی علمی کاربردی شرکت کنی
هم پیام نور
در ضمن پیش دانشگاهی رو باید حتما داشته باشی چون رشتت ریاضی هست
در غیر این صورت نمیتونین شرکت کنین

David.Jn
16-07-2008, 23:04
بین مردم رایج شده که دانشگاه پیام نور به درد نمیخوره یا اصلآ خوب نیست در هر صورت اسمش (به قول معروف) بد در رفته.
نظرتون چیه ؟؟

در مورد تطبیق واحدها از کاردانی به کارشناسیش(از کاردانی آموزش عالی به کارشناسی پیام نور) میخواستم بدونم .چند واحد تطبیق میدن یا تمام واحدهایی که پاس شده تطبیق میدن؟

کرشناسیش چند واحده؟رشته نرم افزار کامپیوتر)
واینکه دانشگاه پیام نور ورودی ترم بهمن (یعنی الان ثبت نام کنیم بره ترم بهمن).

در مورد سخت بودنش هم یه چیزایی شنیدم که اون زیاد مهم نیست ولی میخواستم بدونم به ازای این سختی بهمون بها داده میشه؟(در مراکز دولتی)

اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده چون مثل یه خره افتاده تو جونم

farshidshd
17-07-2008, 07:19
سلام
دانشگاه پیام نور بین المللی هست و هرکی گفته خوب نیست ازش خبر نداره
کشورهایی نظیر ترکیه و پاکستان و ... خیلیهای دیگه قبولش دارن
کارشناسیش هم با تطبیق واحد فکر کنم یه چیز حدود 117 واحد میشه
البته لستگی به نمره های کاردانیت داره
نمره های زیر 12 رو تطبیق میدن
تا چند روز دیگه کاردانی به کارشناسیش هم میاد که اصلا احتیاجی به تطبیق واحد نیست
مطمئن باش همه جا مدرکشو قبول دارن

David.Jn
17-07-2008, 11:06
سلام
دانشگاه پیام نور بین المللی هست و هرکی گفته خوب نیست ازش خبر نداره
کشورهایی نظیر ترکیه و پاکستان و ... خیلیهای دیگه قبولش دارن
مطمئن باش همه جا مدرکشو قبول دارن
ممنون دوست عزیز

این جملتون:

یعنی اگه از کاردانی به کارشناسی بخوام برم باید 117 واحد بخونم یا اینکه کلآ اگه بخوام هم کاردانی هم کارشناسی را تو پیام نور بخونم 117 واحده
اگه از کاردانی به کارشناسی باشه واحداش خیلی زیاده
اومدیمو مثلآ 17 واحد هم تطبیق داده نشد مثلآ زیر 12 بودش اونوقت اگر ترمی20واحد هم بخوای بر داری با احتمال اینکه همرو هم قبول بشی 7 ترم باید درس بخونی( حالا اگه 20 واحد را قبول بشی ).

نمره های زیر 12 رو تطبیق میدن منظورتون تطبیق نمیدن بود دیگه

این واحدها شامل چه درسهایی میشه؟ (فقط تخصصی و یا پایه هم به اینگونه هستش)

این جمله شما را من پارسال هم شنیده بودم ولی هنوز عملی نشده

ضمنآ من یه سوال دیگه هم داشتم گفته بودم این دانشگاه ثبت نام برای ورودی بهمن هم داره و یا نه؟

farshidshd
17-07-2008, 16:35
یعنی اگه از کاردانی به کارشناسی بخوام برم باید 117 واحد بخونم یا اینکه کلآ اگه بخوام هم کاردانی هم کارشناسی را تو پیام نور بخونم 117 واحده
اگه از کاردانی به کارشناسی باشه واحداش خیلی زیاده
اومدیمو مثلآ 17 واحد هم تطبیق داده نشد مثلآ زیر 12 بودش اونوقت اگر ترمی20واحد هم بخوای بر داری با احتمال اینکه همرو هم قبول بشی 7 ترم باید درس بخونی( حالا اگه 20 واحد را قبول بشی ).

با تطبیق و فقط کارشناسیش 117 واحد که گفتم بستگی به نمره های دروس تخصصی در دوره کاردانیت داره
دروسی رو که زیر 12 گرفتی باید دوباره پاس کنی
بله حدودا 7 ترم میشه

این جمله شما را من پارسال هم شنیده بودم ولی هنوز عملی نشده

ظاهرا قراره تا آخر شهریور عملیش کنن ولی...
به هر حال ما هم امیدواریم.

ضمنآ من یه سوال دیگه هم داشتم گفته بودم این دانشگاه ثبت نام برای ورودی بهمن هم داره و یا نه؟

بله داره
ولی کی هست نمیدونم
که 100 درصد اعلام میکنن

موفق باشین.

David.Jn
18-07-2008, 10:39
پس کلآ87 واحده که با اون 30 واحد میشه 117 وحد درسته؟

کلاساش چه جوریه هنوز همون پنجشنبه جمعه هستش.(که برای رفع اشکال بود)

DaRiOuShJh
25-07-2008, 22:46
سلام به همگیه دوستانه علاقه مند به آموزشات عالیات!!!
دوستان کسی پیام نور امتحان داره 25 ام

م ن هنوز شروع نکردم به خوندن
میخواستم ببینم وخامته اوضاع تا چه قده؟
من مترجمی زبان انگلیسی زدم

Marichka
26-07-2008, 19:49
سلام دوستان

مباحث عمومی مرتبط با دانشگاه پیام نور رو در این تاپیک پیگیری بفرمایید.

ممنون و موفق باشید :)

!Bikhaneman!
03-08-2008, 12:37
سلام
چندتا سوال داشتم که مطمئنا به بقیه دوستان هم کمک میکنه .

1-قرار بود ظرفیت پذیرش این دانشگاه %100 بشه..آیا منظورشون این بود که همه کسانی که شرکت کردن قبول بشن ؟ اصلا همچین اتفاقی افتاده یا خیز ؟

2-قبول شدن تو فراگیر پیام نور از قبولی تو دانشگاه آزاد آسونتره یا سختتر ؟ نمره هر درس تو کنکور فراگیر تا چه حد باید باشه تا بشه قبول شد ؟

3- تا چند درس میشه افتاد و قبول شد ؟ تو دفترچه نوشته شده تا دو درس ، اما دوباره بحث معدل شد و یه چیزایی گفت که من متوجه نشدم ! چطوریاست ؟

4- تو صفحه 15 دفترچه بخشی به اسم : سازمانهای طرف قرارداد دانشگاه پیام نور هست که مشمولین باید تو بند 28 فرم تقاصا نامه پر کنن..جریان این چیه ؟ یجور سهمیست ؟ به چه دردی میخوره ؟ تو قبولی تاثیر داره ؟

5- تا حالا کسی بوده که دانشجوی آزاد باشه و همزمان با توجه به بند 8 قانون مشمولین (تحصیل همزمان با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل ازدانشگاه اولیه) تونسته باشه تو این دانشگاه هم تحصیل کنه ؟

mohsen_blid
03-08-2008, 13:58
سلام
چندتا سوال داشتم که مطمئنا به بقیه دوستان هم کمک میکنه .

1-قرار بود ظرفیت پذیرش این دانشگاه %100 بشه..آیا منظورشون این بود که همه کسانی که شرکت کردن قبول بشن ؟ اصلا همچین اتفاقی افتاده یا خیز ؟

2-قبول شدن تو فراگیر پیام نور از قبولی تو دانشگاه آزاد آسونتره یا سختتر ؟ نمره هر درس تو کنکور فراگیر تا چه حد باید باشه تا بشه قبول شد ؟

3- تا چند درس میشه افتاد و قبول شد ؟ تو دفترچه نوشته شده تا دو درس ، اما دوباره بحث معدل شد و یه چیزایی گفت که من متوجه نشدم ! چطوریاست ؟

4- تو صفحه 15 دفترچه بخشی به اسم : سازمانهای طرف قرارداد دانشگاه پیام نور هست که مشمولین باید تو بند 28 فرم تقاصا نامه پر کنن..جریان این چیه ؟ یجور سهمیست ؟ به چه دردی میخوره ؟ تو قبولی تاثیر داره ؟

5- تا حالا کسی بوده که دانشجوی آزاد باشه و همزمان با توجه به بند 8 قانون مشمولین (تحصیل همزمان با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل ازدانشگاه اولیه) تونسته باشه تو این دانشگاه هم تحصیل کنه ؟

1-خوب اینکه 100 درصد افراد قبول بشن غلطه چون خوب ایا کسی که هیچ درسی رو قبول نشده میتونه بیاد بشینه سر کلاس؟خوب نه پس همه افراد قبول نمیشن
2-نمره که باید 12 باشه سوالات تستی یه چیزی تو مایه های بین سراسری و ازاد است(البته یکم خونده باشی قبول میشه البته درست ها)
3-خوب تو 2 درس بطور مثال میافتی (البته بگو خدا نکنه)میتونی وارد دانشگاه بشی البته با این صورت که ظرفیت دانشگاهی که تو انتخاب کردی پر نشه ولی خوب بدونید بلاخره افراد رو میارن تو
اما حتما بعدا باید نمره معدل لازم برای قبولی رو کسب کنید تا بتونید واحد بر دارید اگر اشتباه نکنم 2 بار میتونید بیافتید اما بار سوم باید قبول بشید
4-خوب مثل بقیه سهمیهها باید باشه اینو خودمم نمیدونم
البته حتما تو قبولی تاثیر داره
5-اینو که نمیدونم اما شاید بشه

حالا بگو چه رشته ای انتخاب کردی 25 ام هم امتحانش است
من خودم مهندسی صنایع انتخاب کردم انشالله تا کارشناسی میخونم و ارشد رو میرم دانشگاه سراسری یا ازاد
البته امسال میزان امتحانی ها کمتر است چون قبلا طرف هر دیپلمی بود یا پیش یا فنی داشت میتونست بیاد
اما امسال فقط پیشدانشگاهی ها میتوانند قبول بشن البته اونهایی که حتما مدرکش رو داشته باشن
خوب همینطوری کلی هاشون میرن کنار افرادی هم که رفتن امتحان پیش بدن باید تمام درس ها رو قبول بشن که اونم خیلی از افراد رو پس میزنه پس یکم خیالت رو راحت کن
البته اگر کمک خواستی میتونی رو من حساب باز کنی

!Bikhaneman!
03-08-2008, 19:08
حالا بگو چه رشته ای انتخاب کردی 25 ام هم امتحانش است
من خودم مهندسی صنایع انتخاب کردم انشالله تا کارشناسی میخونم و ارشد رو میرم دانشگاه سراسری یا ازاد
البته امسال میزان امتحانی ها کمتر است چون قبلا طرف هر دیپلمی بود یا پیش یا فنی داشت میتونست بیاد
اما امسال فقط پیشدانشگاهی ها میتوانند قبول بشن البته اونهایی که حتما مدرکش رو داشته باشن
خوب همینطوری کلی هاشون میرن کنار افرادی هم که رفتن امتحان پیش بدن باید تمام درس ها رو قبول بشن که اونم خیلی از افراد رو پس میزنه پس یکم خیالت رو راحت کن
البته اگر کمک خواستی میتونی رو من حساب باز کنی

ممنون دوست عزیز :10:
من مترجمی زبان شرکت کردم..دقیقا مثل شما میخوام برای ارشد بزنم سراسری ..آزاد نه چون اعتبار جهانی و خاور میانش از پیام نور خیلی پایینتره.
مطمئنی امسال فقط دارندگان مدرک پیش دانشگاهی میتونن شرکت کنن ؟ یعنی امسال ظرفیت پذیرش بیشتر شده ؟ :18:
خیلی میترسم..اگه نتونم قبول بشم یجورایی بدبخت میشم :19:ادبیات و معارف رو که میشه راحت بالای 50 زد..دوتا درس تخصصی دارم + زبان عمومی که فقط میشه دوتاشو افتاد ! چون دانشجوی آزاد هم هستم و تداخل داره نتونستم همشونو بخونم . قلق آزاد دستمه و همه رو راهنمایی میکنم که چطور تست بزنن اما قلق پیام نور اصلا دستم نیست .

mohsen_blid
04-08-2008, 07:51
اره فقط پیش دانشگاهی ها و خوب افرادی که در دانشگاه ها محصل هستند
به همین دلیل تعداد ورودی امسال یکم پایین تر است
درساش اسون است
البته شاید مدرکش از نظر درجه پایین است اما 2 روش وجود داره اینکه خودتون رو بالا ببرید یکی اینکه ارشد رو برید دانشگاه سراسری تا کارشناسیتون البته ارشد دانشگاه سراسری باشه و درجه اعتبار بالا داشته باشه
دومین راه هم پارتی است و هوش خودتون و ابتکارتون

mohsen_blid
04-08-2008, 10:20
یه سوال برام پیش اومده اونم ایا مثل دانشگاه های دیگه اگر جواب اشتباه بدیم منفی محسوب میشه یا نه

!Bikhaneman!
04-08-2008, 11:31
یه سوال برام پیش اومده اونم ایا مثل دانشگاه های دیگه اگر جواب اشتباه بدیم منفی محسوب میشه یا نه

100% تاثیر داره

!Bikhaneman!
04-08-2008, 11:41
البته شاید مدرکش از نظر درجه پایین است اما 2 روش وجود داره اینکه خودتون رو بالا ببرید یکی اینکه ارشد رو برید دانشگاه سراسری تا کارشناسیتون البته ارشد دانشگاه سراسری باشه و درجه اعتبار بالا داشته باشه
دومین راه هم پارتی است و هوش خودتون و ابتکارتون

مدرک تمام دانشگاه های ایران تو دنیا اعتبار خوبی نداره..آخرین رتبه ای که از بهترین دانشگاه ایران یعنی تهران دیدم ، رتبه 1300 جهان بود !! این رده بندی ها تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام شده ، قبلا 100 دانشگاه برتر خاورمیانه رو هم میگفت الان نیست..حدودا 3 ماه پیش ، دانشگاه پیام نور تو خاورمیانه 32 و تو جهان 4هزار و خورده ای بود . دانشگاه آزاد تهران جنوب 74 ام و 6 هزار و خورده ای :41: جالب اینجاست همین پیام نوری که خیلیها قبولش ندارن از 20 دانشگاه سراسر که اغلب پزشکی هم بودن بالاتر بود !
اون صفحه قدیمی که پیام نور 45ام و آزاد تهرام جنوب 64 ام بود رو Save کرده بودم ، اینم لیست دانشگاه های ایرانی بعد از پیام نور با رتبه خاور میانه :

48
UNIVERSITY OF KASHAN

54
MASHHAD UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

60
UNIVERSITY OF MAZANDARAN

61
UNIVERSITY OF SISTAN AND BALUCHESTAN

62
YAZD UNIVERSITY

63
ISLAMIC AZAD UNIVERSITY TEHRAN SOUTH

64
ZANJAN UNIVERSITY

65
GUILAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES RASHT

66
IMAM KHOMEINI INTERNATIONAL UNIVERSITY

67
IMAM REZA UNIVERSITY OF MASHHAD

68
SHAHID BAHONAR UNIVERSITY OF KERMAN

77
RAZI UNIVERSITY

79
UNIVERSITY OF GUILAN

80
HAMEDAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

82
ZAHEDAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

89
SAHAND UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

91
ARAK UNIVERSITY

میتونید 4000 دانشگاه برتر دنیا رو از تو لیست انتخاب کنید، چیام نور توش بود اما آزادو ندیدم . دانگاه های ایران هم قربونش برم همشون رتیه بالای 2000 دارن !!

ya30n
04-08-2008, 23:11

سلام دوستان
لينك بالا در مورد آزمون فراگير دانشگاه پيام نور نوبت نوزدهم هست

واسه دريافت كارت بايد چيكار كنيم؟

يا حق (:

!Bikhaneman!
05-08-2008, 23:27

سلام دوستان
لينك بالا در مورد آزمون فراگير دانشگاه پيام نور نوبت نوزدهم هست

واسه دريافت كارت بايد چيكار كنيم؟

يا حق (:

تو دفترچه نوشته یکروز قبل از آزمون پخش میشه و از قبل ، از طریق رسانه ها و پیک سنجش محل دقیق دریافت رو اعلام میکنن

ya30n
05-08-2008, 23:52
سلام

كدوم دفترچه؟

يعني شما دفترچه گرفتي؟

ديگه نميشه بگيريم نه؟

يا حق (:

!Bikhaneman!
06-08-2008, 00:16
سلام

كدوم دفترچه؟

يعني شما دفترچه گرفتي؟

ديگه نميشه بگيريم نه؟

يا حق (:

ای که 50 رفتو تو در خوابی ...یاسین جان کجای کاری داداش :18:
دفترچه دی اومد..تا فروردین باید ثبت نام میکردی 10 روز دیگه امتحانشه

DaRiOuShJh
06-08-2008, 00:24
منم تو اینکه از کجا بگیرم کارت رو گیر کردم!
فهمیدید همینجا با صدای بلند اعلام کنید
ممنون

راستی از دوستان جایی رو سراغ داره که مبحث هایی که باید خونده بشه از هعر کتاب رو زده باشه

من این تابه که تو امضام هست رو نمیدونم ضمیمه اولش رو بخونم یا نه
کمم نیست

100 صفحس
همینطوریش هم 4 کتاب دیگه مونده رو زمین
مسنکه هیچ کسی هم نخونده این کتاب رو

ya30n
06-08-2008, 00:41
اي دل غافل

نوبت بعدي كي هست؟

يا حق (:

!Bikhaneman!
06-08-2008, 00:57
اي دل غافل

نوبت بعدي كي هست؟

يا حق (:

همون دی..دی دفترچه میاد و تکمیل میکنی و میفرستی البته اینترنتیه

حتما تو یه یه اموزشگاه ثبت نام کن..از مهر شروع میشه

ya30n
06-08-2008, 01:02
آقا قربون دستت
حال دادي اساسي...

موفق باشي
يا حق (:

mohsen_blid
07-08-2008, 09:44
سلام دوستان
کسی امار ثبت نامی سال 1386 کارشناسی فراگیر پیام نور رو داره می خوام ببینم افزایش بوده یا کاهشی
امسال که 190000 تا کارشناسی فراگیر هست

farshidshd
09-08-2008, 12:02
پیام نور هر سال تعداد شرکت کنندگانش بیشتر میشه
کم نمیشه

DaRiOuShJh
09-08-2008, 12:30
حالا بچه ها بگزریم
یه نفر میتونه من رو روشن کنه
این حدودا هر درسش 50 تا تست داره
دونه ای چه قد میشه اونوقت اگه از 20 نمره حساب کنیم؟

موضوعه بعدی اینه که تو کنکورش نمره منفی داره یا نه؟ آخه هم نمره منفی داشته باشه هم معدلی باشه که نمیشه!!!

mohsen_blid
09-08-2008, 13:28
خوب برای هر درس 25 سوال میدن که حداقل باید 12 تا مثبت بگیری
کسی میتونه تلفنی با مسئولین دانشگاه صحبت کنه و جوابش رو بگیره

DaRiOuShJh
09-08-2008, 13:57
مرسی محسن جان
من نمونه سوالای درسایه اختصاصیه "مترجمی زبان انگلیسی" رو دیدم اونا 50 تایی بودن
حالا نمره منفی داره یا نه؟
اگه از همین 25 تای شما 13 تا رو منفی برنیم که حدودا 4 تا از 12 تا میپره و میشه 8 تا و مردود×!

mohsen_blid
09-08-2008, 14:14
اشتباه میکنی
خوب اونی که اطمینان نداری رو نزن

DaRiOuShJh
09-08-2008, 19:01
آهان!
رفتم نمونه سوالای ساله پیش رو دیدم

دروسه عمومی همونطوری که شما گفتی هر کدوم 25 تاس
دروسه تخصصیه رسته ی من
یکی 35 تا که 4 واحدیه یکی 15 تا که 2 واحدیه

فقط میخوام بدونم نمره منفی داره یا نه؟
چون بالاخره خیلی سوالا رو بینه 2 گزینه شک داری یعنی همه ی اونا رو نمیزنی؟!!!!!!!!!!!!!

mohsen_blid
09-08-2008, 19:17
فردا از دانشگاه پیام نور سوال میکنم و در اینجا درج میکنم

!Bikhaneman!
09-08-2008, 23:30
آهان!
رفتم نمونه سوالای ساله پیش رو دیدم

دروسه عمومی همونطوری که شما گفتی هر کدوم 25 تاس
دروسه تخصصیه رسته ی من
یکی 35 تا که 4 واحدیه یکی 15 تا که 2 واحدیه

فقط میخوام بدونم نمره منفی داره یا نه؟
چون بالاخره خیلی سوالا رو بینه 2 گزینه شک داری یعنی همه ی اونا رو نمیزنی؟!!!!!!!!!!!!!

به به ..اولین رقیب جدی من تو مترجمی مشخص شد :exclamati
داریوش جان ترکوندی با مثل من هفته آخر داری میخونی ؟! :34:

من شنیدم کسانی هم بودن که با یک درس قبولی ،وارد شدن ..صحت داره ؟

DaRiOuShJh
09-08-2008, 23:59
به به ..اولین رقیب جدی من تو مترجمی مشخص شد :exclamati
داریوش جان ترکوندی با مثل من هفته آخر داری میخونی ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به به
پس معلوم شد اولین کسی رو که باید باهاش کتک کاری کنم تا پله های ترقی رو 5-6 تا یه بار برم بالا کیه!
بیا جلو --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه هه
ببخشید صدای تلویزیون زیاد بود مسنکه یه تیکه از صداش افتاد تو این پست!

چه طوری برادر بی خانمان؟ خوبی؟

نه جانم من که 8 روزم نمیشه که رفتم کتابا رو گرفتم روزی هم که خیلی زور بزنم 3-4 ساعت میخونم بعضی روز ها هم که تعطیلاته

تا الان از 5 تا فقط 2 تاش رو خوندم اونم که همه رو پریده

اندیشه
ادبیات
study skills موندن رو زمین!

فک نکنم به دو تای آخری اصلا برسم!×!

خودت چی کار کردی ها؟

کاش از این شانس ها یه ذرش هم نصیبه ما بشه
فک کنم قبولیش خیلی سخت نباشه کجا قبولیش سخته!
خودت خبر نداری

من که اصلا نمیدونم کنکورش هم نمره منفی داره یا نه چه برسه به ...!×!؟

mohsen_blid
10-08-2008, 11:29
سلام خدمت دوستان گاوه زاید
بله دانشگاه پیام نور هم نمره منفی داره و اگه سوال رو اشتباه جواب بدید نمره منفی میگیره
من ازشون پرسیدم وضعیت قبولی چطوری است و اونها به من جواب دادن که ثبت نام خوب بوده و باید بشینید بخونید و هر کسی که بتونه نمره خوبی بگیره قبولی
هیچی دیگه دانشگاه رفتن ما هم شد قضیه
از دوستانی که انگلیسیشون بهتره تقاضا دارم در قسمت اموزش انگلیسی در قسمت ترجمه لطف کنن سوالاتی که گذاشتم رو جواب بدن
مال سال 86 کارشناسی فراگیر هستش برای کسایی که پیش دارن رو جواب بدید اگر می تونید

DaRiOuShJh
10-08-2008, 12:20

آخه مگه میشه! اینا هم حالشون خوب نیست ها! همینطوریش هم نمره منفی نداشته باشه 12 تا رو نمیتونیم درست جواب بدیم چه برسه که داشته باشه!!!×!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا!

من نمونه سوالای کنکوره پارسال رو دارم
لامصب ادبیات و اندیشش!!! خیلی خفنه
با این وضع پس باید دوره اونا رو خط بکشم!!!

حالا خوبه توی دانشگاه آزاد همه ی اینا رو و چند ورژ« بعدشون رو پاس کردیم ها!!

به اونجا هم یه نگاه میندازم ببینم چی میشه

دوستان کسی نمونه سوالا و جوابها ی پیام نور رو توی فایله pdf ای چیزی نداره!؟
پس من برم study skills رو شروع کنم نم نم که اوضاع بد خیطه!

!Bikhaneman!
10-08-2008, 13:43
به به به
پس معلوم شد اولین کسی رو که باید باهاش کتک کاری کنم تا پله های ترقی رو 5-6 تا یه بار برم بالا کیه!
بیا جلو --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه هه
ببخشید صدای تلویزیون زیاد بود مسنکه یه تیکه از صداش افتاد تو این پست!

چه طوری برادر بی خانمان؟ خوبی؟

نه جانم من که 8 روزم نمیشه که رفتم کتابا رو گرفتم روزی هم که خیلی زور بزنم 3-4 ساعت میخونم بعضی روز ها هم که تعطیلاته

تا الان از 5 تا فقط 2 تاش رو خوندم اونم که همه رو پریده

اندیشه
ادبیات
study skills موندن رو زمین!

فک نکنم به دو تای آخری اصلا برسم!×!

خودت چی کار کردی ها؟

کاش از این شانس ها یه ذرش هم نصیبه ما بشه
فک کنم قبولیش خیلی سخت نباشه کجا قبولیش سخته!
خودت خبر نداری

من که اصلا نمیدونم کنکورش هم نمره منفی داره یا نه چه برسه به ...!×!؟

ما زمین خوردتیم داریوش جان بچه زدن نداره که :42:
بابا شما پس کلی خوندی..اشتباهت همینه دیگه عزیز..من وقتمو دارم رو اندیشه و ادبیات میذارم چون هم میشه در حداقل زمان راحت خوندشون هم نمره بیارن . بعدش زبان عمومی ..این سه تارو پاس کنی قبولی..

mohsen_blid
10-08-2008, 14:25
داریوش خان شما چی می خوای بخونی
به نظر من عمومی ها فقط انگلیسی و دینی توی دینی فقط روی ایه های که مفهوم دارن کار کن نمره های اصلی فقط تو ایه ها است من که مال سال 86 رو دیدم اکثرا از ایه ها بود و فقط 2 3 تا بیشتر تعریفی نبود
فقط دوستان اگه میشه در مورد این زبان انگلیسی کمک کنید

DaRiOuShJh
10-08-2008, 17:49
ما زمین خوردتیم داریوش جان بچه زدن نداره که :42:
بابا شما پس کلی خوندی..اشتباهت همینه دیگه عزیز..من وقتمو دارم رو اندیشه و ادبیات میذارم چون هم میشه در حداقل زمان راحت خوندشون هم نمره بیارن . بعدش زبان عمومی ..این سه تارو پاس کنی قبولی..

آقایی:10:
نه جانم کجا خوندم!!
دیشب 5 ساعت نشستم فایلهام رو گزاشتم دانلود کنه و دانلوده آفلاین رو هم راه انداختم نشستم پایه اندیشه!
تمومش کردم ولی هیچی سر در نیاوردم اینقد چرت و پرت بود!

حالا خوبه من اندیشه دو رو هم پاس کردم تو آزاد ها! بعد 1 ش برای ما شاخ شده!:13:

شوالای کنکوره پارسال رو هم دیدم که خیلی خفن بود!!!!!
نمیشد زد مخصوصا اگه منفی هم داشته باشه

general english که از همه خفن تر بود! اونو تموم
کردم

درکه مفاهیم رو هم خوندم! امروز studdy skills رو شروع کردم

من فقط به هوای زبانی جات اومدم پیام نور هم کنکور بدم وگرنه مهندسیه خودم که مونده رو زمین!

در ضمن 3 سال پیش که دانشگاه قبول شدم هم ادبیات رو پیش خوردم!!!! 22 درصد زده بودم!×!:27:

داریوش خان شما چی می خوای بخونی
به نظر من عمومی ها فقط انگلیسی و دینی توی دینی فقط روی ایه های که مفهوم دارن کار کن نمره های اصلی فقط تو ایه ها است من که مال سال 86 رو دیدم اکثرا از ایه ها بود و فقط 2 3 تا بیشتر تعریفی نبود
فقط دوستان اگه میشه در مورد این زبان انگلیسی کمک کنید

آقا آدرسه اون تاپیکت رو بده ببینیم چه جوریاس

به یه شرط وقت مکیزارم جواباشون رو میدم!!! تو هم باید جوابای عمومی های کنکوره ساله پیش یعنی ادبیات و بینش رو بدی!
معامله میکنی؟:31:

آره دینی که آیه ها بود آیه ها خیلی سخت نیستن خودشون ولی مفهومشون و گزینه های شبیهه همی که داده خفنن!!!

آدرسه تاپیک رو بده

!Bikhaneman!
10-08-2008, 23:25
آقایی:10:
نه جانم کجا خوندم!!
دیشب 5 ساعت نشستم فایلهام رو گزاشتم دانلود کنه و دانلوده آفلاین رو هم راه انداختم نشستم پایه اندیشه!
تمومش کردم ولی هیچی سر در نیاوردم اینقد چرت و پرت بود!

حالا خوبه من اندیشه دو رو هم پاس کردم تو آزاد ها! بعد 1 ش برای ما شاخ شده!:13:

شوالای کنکوره پارسال رو هم دیدم که خیلی خفن بود!!!!!
نمیشد زد مخصوصا اگه منفی هم داشته باشه

general english که از همه خفن تر بود! اونو تموم
کردم

درکه مفاهیم رو هم خوندم! امروز studdy skills رو شروع کردم

من فقط به هوای زبانی جات اومدم پیام نور هم کنکور بدم وگرنه مهندسیه خودم که مونده رو زمین!

در ضمن 3 سال پیش که دانشگاه قبول شدم هم ادبیات رو پیش خوردم!!!! 22 درصد زده بودم!×!:27:

آقا آدرسه اون تاپیکت رو بده ببینیم چه جوریاس

به یه شرط وقت مکیزارم جواباشون رو میدم!!! تو هم باید جوابای عمومی های کنکوره ساله پیش یعنی ادبیات و بینش رو بدی!
معامله میکنی؟:31:

آره دینی که آیه ها بود آیه ها خیلی سخت نیستن خودشون ولی مفهومشون و گزینه های شبیهه همی که داده خفنن!!!

آدرسه تاپیک رو بده

نوکرم...بهترین راه خوندن اندیشه ، اینه که مثل یه کتاب داستان بخونیش..اینطوری تو ذهنت میمونه ..یعنی با این تفکر نخون که قراره حفظش کنی بلکه به این فکر کن که این یه کتابه و میخوای بدونی حرف حسابش چیه
من با این شیوه کمترین نمرم تو آزاد = معارف اسلامی 2 بود با نمره 16.5 و بیشترین نمرم وصیت با نمره 20 :5:
انقلاب اسلامی و ریشه های ان رو با همه سختیش 18 شدم .

زیاد وقتتو رو قواعد ادبیات نذار چون فقط ازش 4-5 سوال میاد (به گفته یکی از طراحان) سوالای پارسال هم موید همینه و از اونجایی که سخته فقط وقتت رو میگیره.وقتتون رو بذارید رو بقیه مباحث

برای زبان عمومی فقط لغت بلد باشید..بشینید لغات آخر کتاب رو فقط به نگاه بندازید تو ذهنتون بمونه

ایشالا همدیگرو تو دانشگاه میبینیم :20:

!Bikhaneman!
11-08-2008, 11:30
یه خبر بد !
اینطور که من فهمیدم ، قبولی تو هر رشته ای بستگی داره به تعداد شرکت کننده هاش و اینکه اونا چه نمره ای بیارن !!
یعنی اگه ما فقط یه درس بیفتیم اما بقیه قبول بشن ، با اینکه تو دفترچه اعلام شده تا دو درس هم میتونیم بیفتیم ، بازم قبول نمیشیم !!

!Bikhaneman!
11-08-2008, 16:34
بچه ها این ادرس درسته ؟! : دانشگاه تربيت معلم تهران: تهران ـ خيابان انقلاب ـ دروازه دولت ـ خيابان خاقاني

DaRiOuShJh
11-08-2008, 19:17
نوکرم...بهترین راه خوندن اندیشه ، اینه که مثل یه کتاب داستان بخونیش..اینطوری تو ذهنت میمونه ..یعنی با این تفکر نخون که قراره حفظش کنی بلکه به این فکر کن که این یه کتابه و میخوای بدونی حرف حسابش چیه
من با این شیوه کمترین نمرم تو آزاد = معارف اسلامی 2 بود با نمره 16.5 و بیشترین نمرم وصیت با نمره 20 :5:
انقلاب اسلامی و ریشه های ان رو با همه سختیش 18 شدم .

زیاد وقتتو رو قواعد ادبیات نذار چون فقط ازش 4-5 سوال میاد (به گفته یکی از طراحان) سوالای پارسال هم موید همینه و از اونجایی که سخته فقط وقتت رو میگیره.وقتتون رو بذارید رو بقیه مباحث

برای زبان عمومی فقط لغت بلد باشید..بشینید لغات آخر کتاب رو فقط به نگاه بندازید تو ذهنتون بمونه

ایشالا همدیگرو تو دانشگاه میبینیم :20:

درباره خوندنه ادبیات بیشتر توضیح بده چون من اصلا نخوندمش

قواعدش چیع خودش چیه؟ من کتاب کمک درسی ندارم ها!×!

زبانه ما هم که فرق میکنه!
دیگه اون اندیشه رو هم همینطوری که شما گفتی خوندم هیچی نتونستم بزنم
کسی میدونی کلیده ادبیات و اندیشه ی ساله پیش رو بزاره اینجا؟
ثواب داره کلی ها!×!

یه خبر بد !
اینطور که من فهمیدم ، قبولی تو هر رشته ای بستگی داره به تعداد شرکت کننده هاش و اینکه اونا چه نمره ای بیارن !!
یعنی اگه ما فقط یه درس بیفتیم اما بقیه قبول بشن ، با اینکه تو دفترچه اعلام شده تا دو درس هم میتونیم بیفتیم ، بازم قبول نمیشیم !!

:18:همینو کم داشتیم پس!×! 75 تومن خرج کردیم آخرم بوقم قبول نشیم!×!@#%^&

بچه ها این ادرس درسته ؟! : دانشگاه تربيت معلم تهران: تهران ـ خيابان انقلاب ـ دروازه دولت ـ خيابان خاقاني

ندانم!
حالا اینو از کجا آوردی؟

بچه ها اگه خبری از جاهایی که کارت رو میدن و امتحان رو باید بدیم شد همینجا بگید ها!!!

!Bikhaneman!
11-08-2008, 19:29
درباره خوندنه ادبیات بیشتر توضیح بده چون من اصلا نخوندمش

قواعدش چیع خودش چیه؟ من کتاب کمک درسی ندارم ها!×!

زبانه ما هم که فرق میکنه!
دیگه اون اندیشه رو هم همینطوری که شما گفتی خوندم هیچی نتونستم بزنم
کسی میدونی کلیده ادبیات و اندیشه ی ساله پیش رو بزاره اینجا؟
ثواب داره کلی ها!×!

:18:همینو کم داشتیم پس!×! 75 تومن خرج کردیم آخرم بوقم قبول نشیم!×!@#%^&

ندانم!
حالا اینو از کجا آوردی؟

بچه ها اگه خبری از جاهایی که کارت رو میدن و امتحان رو باید بدیم شد همینجا بگید ها!!!

منظورم از قواعد همون دستور زبان بود مثل آرایه و استعاره و متمم و ...
برو سایت سنجش..اعلام شده..این ادرس هم مال محل توزیع کارت متولدین 61 و 62 تهران هست

DaRiOuShJh
12-08-2008, 01:31
مرسی بی خانمان عزیز!
ولی کـــــــــــــــمــــــــ ــــک!
من هر چی تو سایته سنجش از هر 3 گزینه اطلاعاتم رو وارد کردم هم مینوشت چنین کاربری با این مشخصات وجود ندارد!!!!
چه کنم!!!

میگم برای 64 رو میدونی کجا بود؟

masoud khan
12-08-2008, 04:44
دوستان سلام
کسی اطلاعات راچع به کارشناسی ارشد نداره به همین صورت فراگیرش

!Bikhaneman!
12-08-2008, 11:06
مرسی بی خانمان عزیز!
ولی کـــــــــــــــمــــــــ ــــک!
من هر چی تو سایته سنجش از هر 3 گزینه اطلاعاتم رو وارد کردم هم مینوشت چنین کاربری با این مشخصات وجود ندارد!!!!
چه کنم!!!

میگم برای 64 رو میدونی کجا بود؟

Sanjesh.org باید بری مشخصات نمیخواد !
7 تا 12 صبح پنجشنبه همون ادرسی که گفتم

!Bikhaneman!
12-08-2008, 11:08
دوستان سلام
کسی اطلاعات راچع به کارشناسی ارشد نداره به همین صورت فراگیرش

سایت اصلی پیام نور و همون سنجش

DaRiOuShJh
12-08-2008, 21:51
آهان!
هه هه هه
مرسی
من فک کردم اطلاعاتم رو باید اون اول وارد کنم!!! اون برای ارشد بو.د
مرسی

کسی پاشخنامه ی کنکوره پیش رو نداره
2 روز مونده ها!×!

!Bikhaneman!
13-08-2008, 01:07
آهان!
هه هه هه
مرسی
من فک کردم اطلاعاتم رو باید اون اول وارد کنم!!! اون برای ارشد بو.د
مرسی

کسی پاشخنامه ی کنکوره پیش رو نداره
2 روز مونده ها!×!

:31:
ببینم..این آدرسی که داده باید برای کارت بریم یخورده گنگ نیست ؟!! آخه من فقط یه خاقانی میشناسم که اونم بین تهرانپارس و امام حسینه ..جایی که گفته اطراف متروی دروازه دولت میشه؟

DaRiOuShJh
13-08-2008, 01:19
هه هه هه!
داری از کی میپرسی!
من خودم اصلا آدرسش رو نمیدونم کجا نوشته چه برسه بخوام نظر بدم!×!

masoud khan
13-08-2008, 04:18

خودم رفتم تو سایتش یه دفترچه داره که مال پارسال هست ودانلود کردم
منظورم شروع ثبت نام جدید میزان قبولی واین جور چیزهاش بود داداش
( برای کارشناسی ارشد )

masoud khan
13-08-2008, 04:20

خودم رفتم تو سایتش یه دفترچه داره که مال پارسال هست ودانلود کردم
منظورم شروع ثبت نام جدید میزان قبولی واین جور چیزهاش بود داداش
( برای کارشناسی ارشد )

mohsen_blid
14-08-2008, 17:29
خوب چطورید دوستان من که وقتی رفتم برای گرفتن کارت خیلی ادم اومده بودن تازه روز دوم رفتم یعنی کلی هم دادن رفته جالبیش این بود که طرف از لوشان اومده بود قزوین
من جواب دینی رو می زارم تا حد زیادی درسته و فقط دو سوال رو جواب ندادم
این جواب ها برای افرادی هست که پیش دانشگاهی دارند فارسی هم بعدش میزارم

1-1
2-3
3-4
4-1
5-3
6-2
7-1 *
8-4
9-1
10-4
11-1
12-4
13-4
14-2
15-4
16---
17-4
18---
19-3
20-4
21-1
22-2
23-2
24-3
25-1
ادبیات و زبان فارسی
26-3
27-4
28---
29-4
30-1
31---
32---
33--
34--
35--
36--
37--
38---
39-3
40-4
41-1
42--
43-2
44---
45-3 یا 4
46-4
47---
48-2
49-4
50-3
دیگه اونایی که نزاشتم رو ببخشید چون وقت خوندن نداشتم یعنی بلد نبودم و الان هم رو هر چی بلدم دارم مانور می دم
اگر کسی از دوستان می تونه
ماضی ها رو با ترجمه معنی بزاره
مثلا
ماضی بعید
هر عملي كه قبل از يك گذشته اي اتفاق افتاده باشد گذشته دور و يا ماضي بعيد مي گويند

مثال 1 : دو سال بود او را مي شناختم.
I had known him for two years
اینجوری همه ماضی ها رو بگه ممنون میشم

DaRiOuShJh
14-08-2008, 17:56
به به به
مرسی محست جان دیگه ناامید شده بودم ها!×!
گفتم نکنه تو هم قطعه امید کردی!
اون ماضی اینا رو هم یه نگاهه سسری ادناختم یه فارسی داشت ! همه رو توضیح داده بود با مثال و ...

الان تازه رفتم کارتم رو گرفتم! والا دیگه آخراش بود کسی نبود زیاد من افتاده حوزم دبیرستان دانش 1 - شریعتی!

میگما شما ها کی میرید سره جلسه این که چرتو پرت نوشته
از ساعت 7 در رو ببندن که آخرشه! مگه چه خبره! من تازه میخوام 7 پاشم
تا برم برسم میشه طرفای 10 دقیقه به 8

نمیدونم اصلا هم حس و حاله خوندن نیست! جاتون خالی یه بازیه نیم وجبی فلش گیر آوردم خیلی باحاله!××!
الان هم فقط حال میده که بازی کنی!×!

راستی کسی آدرسه دقیق تره این دبیرستان دانش 1
رو داره؟

mohsen_blid
15-08-2008, 11:05
بچه ها خسته نباشید
نظرتون درباره این کنکور چی بود؟
به نظر من که دینیش رو یخوردکی عوض کرده بودند فارسی رو هم بد نبود ولی انگلیسیش رو حسابی تغییر داده بودند و بیشتر به صورت معنایی بود و باید معنا میدونستی که من وقتی رفتم سر انگلیسی 80 درصد کلمات یادم رفته بود

DaRiOuShJh
15-08-2008, 12:47
هه هه هه!
بله موافقم
خیل فرق کرده بود سوالا نسبت به قبلا
ولی به نظرم به مراتب آشون تر شده بود

الدبیات که زیاد نزدم ولی بینش بدک نبود
برای ما که انگلیسیمون مقادیری سخت بود فک کنم فرق کنه با ماله شما

!Bikhaneman!
15-08-2008, 17:08
بچه ها خسته نباشید
نظرتون درباره این کنکور چی بود؟
به نظر من که دینیش رو یخوردکی عوض کرده بودند فارسی رو هم بد نبود ولی انگلیسیش رو حسابی تغییر داده بودند و بیشتر به صورت معنایی بود و باید معنا میدونستی که من وقتی رفتم سر انگلیسی 80 درصد کلمات یادم رفته بود

دقیقا :13:
جوابا رو الکی پیچونده بودن ! معارف و ادبیات بد نبود اما اصلا انتطارشو نداشتم زبان عمومی اینطوری باشه ! فکر میکردم زبان عمومی رو بهتر از تخصصی بزنم اما درک مفاهیم روبهتر ازعمومی زدم !
داریوش جان حوزت کجا بود ؟ من دبیرستان الغدیر بودم .

DaRiOuShJh
15-08-2008, 19:52
هه هه هه!
ای بابا!
منم اول اومدم الغدیر بعد رفتم ماله خودمون!

آره لامصب زیان عمومیش خیلی اذیت کرد! نمیدونستم کدوم رو بزنم چند تا سوال! درکه مفاهیمش با اینکه دمشو.ن گرم هر 3 تا متنا از کتاب بود ولی اون اولیاش یه نمه خفن بود لغتی ها!

ولی study skills بد نبود
اتفاقا یه شرحه حال کوچیک هم در این راستا نوشتم ظهری یه نگا بنداز!!!!!!!!!

mohsen_blid
17-08-2008, 11:42
دوستان اگر میتونید سوال های امسال رو جور کنید ممنون میشم چون من دیگه اینترنتم ذغالی شد و تا مدتی نمیتونم از اینترنت خوبی استفاده کنم اگر کسی پیدا کرد ممنون میشم بزاره اینجا یا ادرس بده

Maxwell_1989
17-08-2008, 18:20
چیزی پیدا نکردم.

DaRiOuShJh
17-08-2008, 19:20
دوستان اگر میتونید سوال های امسال رو جور کنید ممنون میشم چون من دیگه اینترنتم ذغالی شد و تا مدتی نمیتونم از اینترنت خوبی استفاده کنم اگر کسی پیدا کرد ممنون میشم بزاره اینجا یا ادرس بده

والا ماله خودمم زغالی بود و الانم افتضاح شده یه چیزایی تو مایه های هیزمی!
تو اینترنت که بعید میدونم به این زودی ها پیدا شه ولی چه طور مگه؟ خوب ندادی ؟
زبان رو چی کار کردی؟

!Bikhaneman!
18-08-2008, 00:43
داریوش انتخاب اولت کجا بود ؟

DaRiOuShJh
18-08-2008, 00:55
خوب تهران!!!
بعدیها هم اینا بود فک کنم:

کرج - رودهن - بومهن - دماوند

یه چیزی تو هیمن مایه ها بود!×!

راستی بی خانمان جان خودت چه رشته ای بودی و کجاها زده بودی؟
جوابه این کنکوره حالا کی مباد؟

mehdiBC
18-08-2008, 11:43
سلام خدمت همه پيام نوري هاي خودم

آقا همگي قبول دارين كهما پيام نوري ها از همه محروم تريم؟ واينكه نسبت به دانشگاههاي ديگه اصلا خدماتي به ما ارائه نمي شه؟
پس حالا گوش كنيد:

ما چند نفري يه تيم تشكيل داديم به نام حاميان پيام نور ايران
قراره يه انجمن رفع اشكال واسه پيام نوري ها بزنيم
بنده حقير ليسانس انجمن (عين همين پي سي ورلد ) به اضافه 4 تا دامنه و كلي هاست با قيمت زيادي خريدم

كه يك انجمن فقط و فقط و فقط مخصوص پيام نوري ها داشته باشيم
تو همين بخش آموزش عالي هم يك تاپيك زدم با نام (پيام نوري ها بيان تو)
آقا من و رفقا قدم اولا برداشتيم ببينم شما چند مرد حلاجيد؟ من حتي از جيبم كلي مايه گذاشتم حالا ببينم شما در حد همكاري ساده كه خرجي هم نداره حاضريد كاري كنيد يا نه
هركي پايه هست تا يك تحول اساسي توي اينترنت واسه پيام نوري ها بديم ويه بستر فوق عالي در حد دانشگاه اينترنتي راه بندازيم
بگه ياعلي وبياد تو تيم حاميان پيام نور

!Bikhaneman!
18-08-2008, 12:39
سلام خدمت همه پيام نوري هاي خودم

آقا همگي قبول دارين كهما پيام نوري ها از همه محروم تريم؟ واينكه نسبت به دانشگاههاي ديگه اصلا خدماتي به ما ارائه نمي شه؟
پس حالا گوش كنيد:

ما چند نفري يه تيم تشكيل داديم به نام حاميان پيام نور ايران
قراره يه انجمن رفع اشكال واسه پيام نوري ها بزنيم
بنده حقير ليسانس انجمن (عين همين پي سي ورلد ) به اضافه 4 تا دامنه و كلي هاست با قيمت زيادي خريدم

كه يك انجمن فقط و فقط و فقط مخصوص پيام نوري ها داشته باشيم
تو همين بخش آموزش عالي هم يك تاپيك زدم با نام (پيام نوري ها بيان تو)
آقا من و رفقا قدم اولا برداشتيم ببينم شما چند مرد حلاجيد؟ من حتي از جيبم كلي مايه گذاشتم حالا ببينم شما در حد همكاري ساده كه خرجي هم نداره حاضريد كاري كنيد يا نه
هركي پايه هست تا يك تحول اساسي توي اينترنت واسه پيام نوري ها بديم ويه بستر فوق عالي در حد دانشگاه اينترنتي راه بندازيم
بگه ياعلي وبياد تو تيم حاميان پيام نور

والا تو این زمینه سایتهای زیادی دارن فعالیت میکنن حتی بعضیاشون مستقیما از طرف بعضی دانشگاه های پیام نور ساپورت میشن و اطلاعات بصورت مستقیم میاد میرسه دستشون اما مشکل و مسئله اینه که :
اطلاعاتی که همه در به در دنبالشن ، فقط از طریق مرکز اعلام میشه و هیچکس نمیتونه کمکی بکنه..مثلا همین اعلام نمرات و نتایج کنکور و ترم که واقعا معضلی شده برای همه..

نمیدونم دوستان در جریان هستن یا نه..پارسال هم مثل امسال قرار بود نتایج تا آخر شهریور اعلام بشه اما گفتن اول مهر ..مهر هم اومد گفتن نیمه دوم مهر..سرتون رو درد نمیارم ، هفته اول آبان اعلام شد !!!!!

حالا من دقیقا نمیدونم فعالیت سایت شما چه خواهد بود اما اگه دانشجو شدم همه جوره در خدمتم .

!Bikhaneman!
18-08-2008, 12:42
خوب تهران!!!
بعدیها هم اینا بود فک کنم:

کرج - رودهن - بومهن - دماوند

یه چیزی تو هیمن مایه ها بود!×!

راستی بی خانمان جان خودت چه رشته ای بودی و کجاها زده بودی؟
جوابه این کنکوره حالا کی مباد؟

من مترجمی زبان - رقیب سرسختتو چه زود فراموش کردی :31: - احتمالا اینقدر توپ درس خوندی که مارو بحساب نیاوردی :18:

دماوند که مترجمی نداره ؟!
مال من :
تهران- رودهن - دماوند

راستی..میثم هستم.. :10:

DaRiOuShJh
18-08-2008, 12:45
من مترجمی زبان - رقیب سرسختتو چه زود فراموش کردی :31: - احتمالا اینقدر توپ درس خوندی که مارو بحساب نیاوردی :18:

دماوند که مترجمی نداره ؟!
مال من :
تهران- رودهن - دماوند

راستی..میثم هستم.. :10:

هه هه هه
نه جانم
شما رو سره ما جا داری:40:
خوشبختم میثم جان منم که اسمم تابلویه!:31:
پس تقریبا مشابه هست انتخابامون
ولی چرا همه 3 تا انتخاب کردن؟
اونجا هم از بیشترا پرسیدم 2-3 تا انتخاب کرده بودن

ایشالله اگه قبول شدیم پس با هم میافتیم! بلکه بقله همم بیفتیم هی تقلب کنیم از رو هم!
من که به امیده تقلبش و این که 4 جوابیه اومدم!!!:27:

mehdiBC
18-08-2008, 16:58
والا تو این زمینه سایتهای زیادی دارن فعالیت میکنن حتی بعضیاشون مستقیما از طرف بعضی دانشگاه های پیام نور ساپورت میشن و اطلاعات بصورت مستقیم میاد میرسه دستشون اما مشکل و مسئله اینه که :
اطلاعاتی که همه در به در دنبالشن ، فقط از طریق مرکز اعلام میشه و هیچکس نمیتونه کمکی بکنه..مثلا همین اعلام نمرات و نتایج کنکور و ترم که واقعا معضلی شده برای همه..

نمیدونم دوستان در جریان هستن یا نه..پارسال هم مثل امسال قرار بود نتایج تا آخر شهریور اعلام بشه اما گفتن اول مهر ..مهر هم اومد گفتن نیمه دوم مهر..سرتون رو درد نمیارم ، هفته اول آبان اعلام شد !!!!!

حالا من دقیقا نمیدونم فعالیت سایت شما چه خواهد بود اما اگه دانشجو شدم همه جوره در خدمتم .

از اينكه نظر دادين ممنونم
ولي توضيحات كامل در تاپيكي با نام (پيام نوري ها بيان تو) هست

هدف ما نمره و اطلاع رساني و ...و.... نيست
هدف ما ايجاد يك انجمن رفع اشكال هست
با اين همه كتا سنگين !! با اين همه تعداد كلاس كم!! با اين همه تعداد دانشجوي زياد در هر كلاس آيا
امكان رفع اشكال از دروس به خوبي وجود داره؟
مسلما نه
واسه همين يه انجمن مي زنيم فقط بابت رفع اشكال دروس تا هركس در حين مطالعه دروس اشكالاتشا بپرسه و ترم بالاتري ها يا شاگرد هاي قوي جواب بدن

اگه جمعيت انجمن زياد بشه واقعا عاليه مخصوصا دروس سخت كه بدون استاد فهميدنشون دشواره

mehdiBC
18-08-2008, 17:06
آقا وجدانا همكاري كنيد // پايه باشي ديگه
خود من اينهمه ميرم كلاس ولي حيف وقت مگه ميشه اشكال پرسيد؟ آخرشم بايد نفهميده بري سر جلسه

مخصوصا نمونه سوال كه گيرت مياد مگه ميشه جواباشا پيدا كني؟ كلي دردسر هاي ديگه هم داره

!Bikhaneman!
18-08-2008, 22:58
هه هه هه
نه جانم
شما رو سره ما جا داری:40:
خوشبختم میثم جان منم که اسمم تابلویه!:31:
پس تقریبا مشابه هست انتخابامون
ولی چرا همه 3 تا انتخاب کردن؟
اونجا هم از بیشترا پرسیدم 2-3 تا انتخاب کرده بودن

ایشالله اگه قبول شدیم پس با هم میافتیم! بلکه بقله همم بیفتیم هی تقلب کنیم از رو هم!
من که به امیده تقلبش و این که 4 جوابیه اومدم!!!:27:

ایشالا..خیلی میترسم..از طرفی میترسم قبول نشم.از اونطرف میترسم قبول بشم اما سر معافیت کفالت دبه کنن
آخه من با معافیت تحصیلی از آزاد شرکت کردم نمیدونم تا حالا کسی موفق شده با معافیت تحصیلی دانشجوی پیام نور بشه یا نه :41:

!Bikhaneman!
19-08-2008, 00:42
آقا وجدانا همكاري كنيد // پايه باشي ديگه
خود من اينهمه ميرم كلاس ولي حيف وقت مگه ميشه اشكال پرسيد؟ آخرشم بايد نفهميده بري سر جلسه

مخصوصا نمونه سوال كه گيرت مياد مگه ميشه جواباشا پيدا كني؟ كلي دردسر هاي ديگه هم داره

بنده در صورتیکه دانشجو بشم ، همه جوره در خدمتم..حاضرم به صورت مشارکتی یه سایت یا فروم خوب تو ین زمینه ایجاد کنیم .

!Bikhaneman!
22-08-2008, 14:46
کسی از ظرفیت پذیرش دانشجو (تعداد افرادی که پذیرفته میشن) برای هر رشته خبر نداره ؟ مخصوصا زبان
کسی میدونه پارسال چند نفر تو این رشته قبول شدن ؟

DaRiOuShJh
22-08-2008, 15:38
هی بابا!
منم خبر ندارم میثم جان

ولی امیدوارم از 800-100 نفر 60 نفر فقط نگیرن!
والا خودمم موندم هر کی یه چیزی میگه

یکی میگه اگه از هر درس 10 تا درست زده باشی قبولی
یکی میگه دو تا درسم بیافتی باز قبولی
یکی میگه خیلی رقابتیه و ...!

خلاصه آخر نفهمیدم به حرفه کی باید اعتماد کرد

راستی کسی میدونه جوابه همین کنکوره کی میاد؟ باید از داشنگاهه خودمون گواهی ای چیزی بگیریم؟

!Bikhaneman!
23-08-2008, 00:54
هی بابا!
منم خبر ندارم میثم جان

ولی امیدوارم از 800-100 نفر 60 نفر فقط نگیرن!
والا خودمم موندم هر کی یه چیزی میگه

یکی میگه اگه از هر درس 10 تا درست زده باشی قبولی
یکی میگه دو تا درسم بیافتی باز قبولی
یکی میگه خیلی رقابتیه و ...!

خلاصه آخر نفهمیدم به حرفه کی باید اعتماد کرد

راستی کسی میدونه جوابه همین کنکوره کی میاد؟ باید از داشنگاهه خودمون گواهی ای چیزی بگیریم؟

تو دفترچه نوشته تا دو درس بیوفتی، قبولی اما به شرطی که معدلت کمتر از 12 نباشه :45:
اگه واقعا این قضیه رو سخت بگیرم من قبول نمیشم چون اصلا Study Kills رو نزدم و بقیه رو هم به زور شاید 10 بگیرم .
از دونفر هم شنیدم که کسانی هم بودن که با 1 درس قبولی وارد شدن..این قضیه به من ثابت شده چون یکیشونو زیارت کردم :34: با این اوصاف ، دو نتیجه میشه گرفت :
1-یا دانشگاه ، برای تکمیل ظرفیت ، از مردودی ها هم دانشجو می پذیره
2-یا این عزیزان دارای سهمیه (شهید-جانباز-پاسدار و ..) بودن !

به نظرم دومی محتمل تره

آره..هروقت گواهیخواستن باید ببری...نیمه دوم شهریور جوابش میاد

DaRiOuShJh
23-08-2008, 12:47
آره میثم جان! ولی معمولا اون چیزایی که تو دفترچه مینویسن به درده خودشون میخوره×!!!
سنمی نداره
ای بابا استادی رو نزدی؟ بد نبود همچین ها یه نمه فک کنم ساده تر از پازسال بود ولی منم الله بختکی زدم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان نمره منفی میارم هوار تا چون اکثرا رو تو همه درسا رو دوتا تست مشکوک بودم و میزدم! همیشه هم اینقد بد شانسم که اونی که اشتباهه رو از بینه 2 تا میزنم!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه کم گرفتی حتما! ایشالله بیشتر از اینا میشی و قبول میشی! من اصلا به هوای تو شرکت کردم که تو امتحانا تقلب کنیم از رو هم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حالا کی قبول شد!×! تا به اونجاش برسیم!!)

در مورده اون دو مورد هم فک کنم سهمیه ای ها رو همون اول میگیرن دیگه بعدش به مردودی ها و تصادفی ها میرسن
هر چند هیچی بعید نیست از اینا! چه طور میبد یزد تو دله کویر رفتم سخت افزار امتحان دادم برای خودشون زد شونصد کیلومتر اونورتر وسطه دره و جنگل!!! تو مازندرون معدن قبول شدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم شاید همچین باشه!×!

!Bikhaneman!
23-08-2008, 21:27
آره میثم جان! ولی معمولا اون چیزایی که تو دفترچه مینویسن به درده خودشون میخوره×!!!
سنمی نداره
ای بابا استادی رو نزدی؟ بد نبود همچین ها یه نمه فک کنم ساده تر از پازسال بود ولی منم الله بختکی زدم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان نمره منفی میارم هوار تا چون اکثرا رو تو همه درسا رو دوتا تست مشکوک بودم و میزدم! همیشه هم اینقد بد شانسم که اونی که اشتباهه رو از بینه 2 تا میزنم!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه کم گرفتی حتما! ایشالله بیشتر از اینا میشی و قبول میشی! من اصلا به هوای تو شرکت کردم که تو امتحانا تقلب کنیم از رو هم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حالا کی قبول شد!×! تا به اونجاش برسیم!!)

در مورده اون دو مورد هم فک کنم سهمیه ای ها رو همون اول میگیرن دیگه بعدش به مردودی ها و تصادفی ها میرسن
هر چند هیچی بعید نیست از اینا! چه طور میبد یزد تو دله کویر رفتم سخت افزار امتحان دادم برای خودشون زد شونصد کیلومتر اونورتر وسطه دره و جنگل!!! تو مازندرون معدن قبول شدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم شاید همچین باشه!×!

ایشالا :31: حالا بذار یجا قبول بشیم قول میدم پاس کردن درسات با من :10:
ولی خودمونیما..امسال فکر کنم بیشترین شرکت کننده ها مال همین مترجمی بودن :19:
دوستم تربیت بدنی شرکت کرد میگفت فقط 6 نفر تو تهران شرکت کردن ! تو دبیرستان البرز که ما امتحان دادیم ، حداقل 150 نفر بودیم :15: همه مترجمی بودن حالا بماند که دبیرستان اندیشه (اگه اشتباه نکنم) که شما بودید هم ..
یعنی فرض کن 200 نفر شرکت کردن که اونم فقط آقایون + 200 خانم درسخون = 400 تا ! خدا میدونه چند نفر میگیرن

DaRiOuShJh
23-08-2008, 23:42
هه هه هه
اون جمعیتی که من تو حیاط دیدم البته تخمینم ضعیفه ولی کمه کم 200-250 نفری بودن!

تازه پسرا خیلی کمتر شرکت میکنن!
بدون 100 درصد 3-4 برابره این جمع تعداده دختراس!

فکرش رو بکن از حدوده 1000 نفر 60 نفر بگیرن!!!!

نم نم پولامون جمع کنیم برای دفترچه بعدی!×!

!Bikhaneman!
24-08-2008, 13:20
هه هه هه
اون جمعیتی که من تو حیاط دیدم البته تخمینم ضعیفه ولی کمه کم 200-250 نفری بودن!

تازه پسرا خیلی کمتر شرکت میکنن!
بدون 100 درصد 3-4 برابره این جمع تعداده دختراس!

فکرش رو بکن از حدوده 1000 نفر 60 نفر بگیرن!!!!

نم نم پولامون جمع کنیم برای دفترچه بعدی!×!

من باید پولامو جمع کنم واسه دفترچه سربازی :weird:

emp-ehsan
24-08-2008, 16:27
سلام كسي در مورد طرح تابان پيام نور و اينكه چه كسي مي تونند شركت كنند مي تونه منو راهنمايي كنه؟

emp-ehsan
25-08-2008, 18:22
پس چرا كسي جواب نمي ده؟

emp-ehsan
26-08-2008, 14:13
كسي مي تونه يك شماره از روابط عمومي اين دانشگاه به من بده تا خودم سوال كنم؟

gondeh
26-08-2008, 22:29
دوستان کسی آدرس سایت دانشگاه پیام نور اصفهان را داره؟

میشه واسه ارشد واسه واحد پایان نامه از شهر و دانشگاه دیگری استاد گرفت؟

mohsen_blid
27-08-2008, 12:07
سلام بچه ها
امروز رفتم سایت نظام وظیفه عمومی نوشته بود که افرادی که در دانشگاه پیام نور تحصیل میکنن از معافیت تحصیلی بهره خواهند برد اما میخواستم بدونم برای فراگیر پیام نور نیز معافیت میدن یا نه
تمام رشته های فراگیر پیام نور به گفته خودشون باید مدرک پیش داشته باشید

Mahiar0
27-08-2008, 14:56
سئوالات پیام نور ارشد برای پیام نور رشته کامیپوتر نرم افزار میخواستم کی داره؟
فقط سئوالات سال های پیش پیام نور

iroonikids{at}yahoo.com

mahdi7610
28-08-2008, 13:43
سلام

35 امتحان ترم تابستان دانشگاه پیام نور تا تاریخ 12 شهریور لغـــو گردید

کسی می دونه دلیلش چی بوده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

hamid00009
28-08-2008, 13:48
یعنی چی ؟؟؟؟؟
دوستای من که همه امتحان دادن.

hamid00009
28-08-2008, 14:00
امتحانهای 6ام به بعد حذف شده . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Tornado2800
28-08-2008, 19:16
اینطوری که به من گفتند
سوالات کش رفته !!!

ms368
28-08-2008, 19:28
اینطوری که به من گفتند
سوالات کش رفته !!!

wow
یعنی واسه طراحی دوباره سوالات این همه وقت لازم دارن که به خاطرش امتحانات رو لغو کردن !!

عجیبه

YOUCOM
28-08-2008, 21:17
اینطوری که به من گفتند
سوالات کش رفته !!!

به شدت تاييد ميشه. بي در و پيكر كه ميگن همينه ديگه.:41:
آقايون بوي گندتون همه جا رو گرفته، ميدونيد با اين كاراشون چند هزار جوون هرساله بدبخت ميشن؟ اگه يكم فكر كنيد به حرفم ميرسيد.:41:
كنكوريهاي 87 بريد بزنيد تو كار آزاد. به خدا اوج جوونيتون همين چند ساله.:41:

David.Jn
28-08-2008, 21:32
سلام
شرمنده که این پستم به بحث تاپیک ربطی نداره ولی میخواستم بدونم دفترچه های نیمسال دوم پیام نور کی میاد؟

behnam_tr
29-08-2008, 09:47

دانلود لیست دروسی که امتحاناتشان لغو شده است ::

DaRiOuShJh
29-08-2008, 11:45
دستت درد نکنه بهنام جان
حالا این مربوط به کلیه رشته ها میشه؟
امتحانای خوده ترما هست دیگه نه؟

behnam_tr
29-08-2008, 13:40
دستت درد نکنه بهنام جان
حالا این مربوط به کلیه رشته ها میشه؟
امتحانای خوده ترما هست دیگه نه؟

خواهش میشود. بله مربوط به کلیه رشته هاست. مال امتحانات ترم تابستان 87 میباشد. موفق باشید.

hamid00009
29-08-2008, 15:22
به شدت تاييد ميشه. بي در و پيكر كه ميگن همينه ديگه.:41:
آقايون بوي گندتون همه جا رو گرفته، ميدونيد با اين كاراشون چند هزار جوون هرساله بدبخت ميشن؟ اگه يكم فكر كنيد به حرفم ميرسيد.:41:
كنكوريهاي 87 بريد بزنيد تو كار آزاد. به خدا اوج جوونيتون همين چند ساله.:41:
کاملا تایید میشه پیام نور مکانی است برای بدبخت کردن جوانان

به خدا راست میگم اصلا فکر رفتن به دانشگاه پیام نور را نکنید

!Bikhaneman!
01-09-2008, 00:11
دوستان..کسی میدونه زمان دقیق اعلام نتایج کی هست ؟ نیمه دوم شهریور در راهه !

mohsen_blid
01-09-2008, 21:27
من که تماس گرفتم گفتن اوایل مهر حالا ما موندیم و جواب امتحانات و سربازی

DaRiOuShJh
01-09-2008, 22:17
اگه اوله مهر باشه پس ثبت نامش کی میشه
من که این وسط گیر کردم شدید
از یه طرف داشنگاهه آزادم معلوم نیست کجاس! جوابه انتقالیم هنوز نیومده
ازا ین ور هم این معلوم نیست چی شده

behnam_tr
01-09-2008, 23:04
اطلاعیه ::

***توجه توجه *** قابل توجه دانشجويان ترم تابستان 1387

با توجه به حلول ماه مبارك رمضان امتحانات ترم تابستان 1387روز سه شنبه مورخ 12/6/87 مطابق ساعت اعلام شده قبلي(از ساعت 8 صبح) در تقويم برگزار مي گردد.

behnam_tr
02-09-2008, 09:40
***برنامه 35 عنوان امتحانات لغو شده ترم تابستان

دوره های کارشناسی رشته علوم انسانی تابستان 87

طرح تجمیع رشته علوم انسانی ( مخصوص دانشجویان استفاده از بند ج)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-0bda-4964-aa56-fdf56d968504

کارشناسی-- رشته های مهندسی

طرح تجمیع - رشته های مهندسی

!Bikhaneman!
02-09-2008, 22:53
اگه اوله مهر باشه پس ثبت نامش کی میشه
من که این وسط گیر کردم شدید
از یه طرف داشنگاهه آزادم معلوم نیست کجاس! جوابه انتقالیم هنوز نیومده
ازا ین ور هم این معلوم نیست چی شده

اگه واقعا اول مهر بیاد که عالیه ! پارسال یادتون نیست اول آبان اعلام شد :41:

behnam_tr
07-09-2008, 22:53
امتحانات ترم تابستاني 35 عنوان از درو‌س دانشگاه پيام نور در مقطع کارشناسي لغو شد. يک منبع آگاه علت اين مساله را سرقت خودروي يکي از روساي اين دانشگاه که حامل سوالات امتحاني بود، اعلام کرد.

به نقل از برنا، امتحانات پايان ترم تابستاني دانشگاه پيام نور که قرار بود از 7 الي 12 شهريور ماه برگزار شود، به گفته معاون آموزش دانشگاه به علت ايجاد مشکل در اين چند درس ( 35 عنوان درس)! امتحانات ترم تابستاني رشته هاي مذکور 13 شهريور به بعد برگزار خواهد شد.
بنا به گفته مقامات مسئول در دانشگاه پيام نور مابقي دروس طبق جدول زمان بندي برگزار مي شود. يک مقام آگاه در گفت و گو با خبرنگار برنا علت لغو امتحانات را مفقود شدن خودروي حامل سوالات دانشگاه عنوان کرد
معاون آموزش دانشگاه پيام نور نيز طي گفت و گو با خبرنگار برنا، در اين رابطه گفت: به علت مشکلي که در سوالات چند واحد درسي پيش آمده است، امتحانات برخي دروس که تعداد آنها هم زياد نيست(!) از 12 شهريور ماه به بعد برگزار مي شود.
. اين در حالي است که تعداد امتحانات بيش از 30 واحد درسي است و لغو امتحانات با توجه به قرار داشتن دانشجويان در ايام ثبت نام ترم تحصيلي جديد و اينکه ثبت نام در برخي دروس نياز به پيش نيازهايي دارد که دانشجو بايد آن را گذرانده باشد، همين مساله موجب نگراني و سردرگمي دانشجويان در انتخاب واحدهاي جديد شده است.
علاوه بر اين دانشجويان پيام نور هميشه به علت تاخير در اعلام نتايج امتحانات معترض هستند و اين طي شکايت هايي که به صورت پياپي به بخش آموزش اين دانشگاه ارجاع مي شود، کاملا مشهود است.
بنابراين مفقود شدن و يا لو رفتن سوالات امتحاني ترم تابستاني دانشگاه پيام نور مشکلات اين دانشجويان را دو برابر خواهد کرد. همچنين با توجه به سيستم اداري مجرب و تجربه چندين ساله اين دانشگاه در برگزاري آزمون در پايان هر ترم تحصيلي همچنين توجه مسئولان اين دانشگاه در حفظ امنيت امتحانات نمي تواند پاسخي قانع کننده براي ربوده شدن خودروي حامل سوالات و لغو شدن امتحانات داشته باشد.

behnam_tr
07-09-2008, 22:56
ثبت نام پذيرفته‌شدگان دانشگاه پيام نور در آزمون سراسري سال ‪۱۳۸۷‬ دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور از دوم مهرماه آغاز مي‌شود و تا ‪۹‬ مهرماه ادامه خواهد يافت. بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور، ثبت نام داوطلبان پذيرفته شده در رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور در مراكز دانشگاهي بر اساس حرف اول نام خانوادگي قبول‌شدگان در آزمون، انجام مي‌پذيرد. زمان ثبت نام پذيرفته شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان -الف> تا -ت> است، روز سه شنبه، دوم مهرماه اعلام شده و قبول شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان -ث> تا -ح> است بايد در روز چهارشنبه، سوم مهرماه به مراكز دانشگاهي محل قبولي خود مراجعه نمايند. روز پنج شنبه، ‪ ۴‬مهرماه به عنوان تاريخ ثبت نام ازكليه پذيرفته شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان -خ> تا -ر> است، تعيين شده و ثبت نام از قبول شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان - ز> تا -ش> است در روز جمعه، ‪ ۵‬مهرماه انجام خواهد شد. كليه پذيرفته شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان -ص> تا -ظ> است بايد روز شنبه ‪ ۶‬مهر به مراكز دانشگاه پيام نور محل قبولي خود مراجعه نمايند و روز يكشنبه، ‪ ۷‬مهرماه نيز به ثبت نام پذيرفته شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان -ع> تا -ق> است اختصاص يافته است. روزدوشنبه، ‪ ۸‬مهرماه به عنوان تاريخ ثبت نام پذيرفته شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان -ك> تا -م> است تعيين شده و داوطلبان پذيرفته شده اي كه حرف اول نام خانوادگي آنان -ن> تا -ي> است بايد در روز سه شنبه، ‪۹‬ مهرماه براي ثبت نام به واحدهاي دانشگاه پيام نور محل قبولي خود مراجعه كنند . جزييات مربوط به مدارك مورد نياز براي ثبت نام پذيرفته‌شدگان دانشگاه پيام نور بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار دارد

DaRiOuShJh
07-09-2008, 23:02
بابا این جوابش پس کی میاد!
فسیل شدیم!×!

اینی که از اولش اینه خدا به داده بقیش برسه

behnam_tr
07-09-2008, 23:18
بابا این جوابش پس کی میاد!
فسیل شدیم!×!

اینی که از اولش اینه خدا به داده بقیش برسه

جواب چی داریوش جان.......... امتحانات ؟؟

DaRiOuShJh
07-09-2008, 23:20
جواب چی داریوش جان.......... امتحانات ؟؟

نه بهنام جان
جوابه این کنکوره فراگیر رو منظورمه

behnam_tr
09-09-2008, 20:18
دانشجویان پیام نور برای ثبت نام وانتخاب واحد ترم جدید به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید زمان انتخاب واحد از ۲۱ شهریور تا ۳۱ شهریور اعلام شده است

ahriman323
09-09-2008, 23:16
سلام دوستان دفترچه نیمه دوم دانشگاه پیام نور کی میاد؟!!
معافيت تحصيلي به پذيرفته شدگان هم میدن یا نه؟!!!

behnam_tr
10-09-2008, 16:15

mohsen_blid
10-09-2008, 20:50
سلام دوستان دفترچه نیمه دوم دانشگاه پیام نور کی میاد؟!!
معافيت تحصيلي به پذيرفته شدگان هم میدن یا نه؟!!!
بله در اخرین اطلاعیه سازمان نظام وظیفه معافیت تحصیلی به دانشجویان پیام نور و علمی کاربردی داده میشود و فقط به دانشجویان مجازی معافیت تحصیلی داده نمیشود

behnam_tr
11-09-2008, 13:43
برنامه متحانات ترم اول 87-88

برنامه امتحانی دوره های کارشناسی و کاردانی رشته های علوم انسانی

بخش اول ::

بخش دوم::

برنامه امتحانی دوره های کارشناسی و کاردانی رشته های علوم پایه

بخش اول ::

بخش دوم ::

DaRiOuShJh
11-09-2008, 17:45
مرسی بهنام جان
امیدوارم اگه ایشالله جواب هاش اومد و ما هم قبول شده بودیم همینطور تارریخ ها و . ماتحانات و دیگر موارد رو اینجا اعلام کنی

behnam_tr
11-09-2008, 21:12
مرسی بهنام جان
امیدوارم اگه ایشالله جواب هاش اومد و ما هم قبول شده بودیم همینطور تارریخ ها و . ماتحانات و دیگر موارد رو اینجا اعلام کنی
خواهش میکنم قابلی نداشت.
جواب امتحانات که اومده ؟؟

!Bikhaneman!
12-09-2008, 00:06
خواهش میکنم قابلی نداشت.
جواب امتحانات که اومده ؟؟

بهنام جان منظور داریوش ، جواب کنکور فراگیر پیام نور بود که ما پشتش موندیم معلوم نیست دانشجو بشیم یا نه

mohsen_blid
12-09-2008, 09:19
بهنام جان منظور داریوش ، جواب کنکور فراگیر پیام نور بود که ما پشتش موندیم معلوم نیست دانشجو بشیم یا نه

بییشرف ها دقیق نمیگن که جوابش کی میاد همش بازی یدن
شما اطلاع دقیق ندارید

!Bikhaneman!
12-09-2008, 18:12
بییشرف ها دقیق نمیگن که جوابش کی میاد همش بازی یدن
شما اطلاع دقیق ندارید

کاملا درسته
کلا دانشجوهای دانشگاه پیام نور خیلی از ضعف اطلاع رسانی رنج میبرن..

behnam_tr
14-09-2008, 22:14
دستورالعمل انتخاب واحد اینترنتی ترم جدید

mehr.gostar
15-09-2008, 00:01
سلام دوستان.
دقایقی بیش از عضویت من نمی گذره.
امیدوارم که بتونم دوست خوبی برای شما باشم.
...
حقیقتش من هم درباره دانشگاه پیام نور سوال

mehr.gostar
15-09-2008, 00:03
سلام دوستان.
...
حقیقتش من هم درباره دانشگاه پیام نور سوال داشتم.البته فراگیر
یعنی واقعا ارزش هزینه کردن و شرکت کردن رو نداره.

behnam_tr
15-09-2008, 14:21
3 خبر از پیام نور

نتايج آزمونهاي فراگير کارشناسي و کارشناسي ارشد پيام نور

معاون سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: نتايج آزمونهاي فراگير کارشناسي و کارشناسي ارشد پيام نور اين هفته اعلام مي شود .
دکتر ابراهيم خدايي اظهار داشت : آزمون کارشناسي فراگير دانشگاه پيام نور با شرکت 192 هزار داوطلب و آزمون کارشناسي ارشد فراگير پيام نور با حضور 108 هزار داوطلب 25 مرداد ماه برگزار شد
نتایج کارشناسی ارشد
معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نتايج آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور روز شنبه ‪ ۳۰‬شهريورماه منتشر مي‌شود.
حسين توكلي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود: شركت كنندگان در اين آزمون از ساعت ‪ ۹‬صبح روز شنبه با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني

‬مي‌توانند از نتايج خود اطلاع پيدا كنند.

===============================
آخرین تغییرات اعمال شده در سایت انتخاب واحد

درمورد سقف انتخاب واحد بر اساس معدل ۲ ترم قبل ، به شرح ذیل می باشد:
۱۲> معدل تا سقف ۱۴ واحد
۱۷>معدل> ۱۲ تا سقف ۲۰ واحد
معدل ۱۷ به بالا و دانشجویان ترم آخر تا سقف ۲۴ واحد با مجوز کاربران ارشد
اعلام این موضوع به مراکز و واحدها از طرف دانشگاه به معنی این است که هنوز برخی از نتایج اعلام نشده هنوز انتخاب واحد بدون داشتن قانون خاص انجام می شود!!!

=============================
سناریوی انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور

انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور معضلی که همچنان ادامه دارد
در قسمت جدید سناریوی انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور شهریه اعلام شده توسط سایت انتخاب واحد با مسئله جدیدی روبرو شده است . شاید خیلی از دانشجویان از میزان شهریه اعلام شده در سایت شوکه شده باشند !!! موضوع شهریه بحث جدیدی نیست اما مصاحبه قائم مقام وزارت علوم ،رئیس دانشگاه پیام نور و هاشم داداش پور مدیر روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر عدم افزایش شهریه ورودی های قدیم دانشگاه پیام نور و متذکر افزایش شهریه۱۰درصدی فقط ورودی جدید

شدند همان و قرار گرفتن جدول شهریه ترم جدید در سایت دانشگاه پیام نور و اعمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه برای ورودی های قدیم همان . !!! نکته مهمتر در مورد افزایش شهریه نوع ناحیه ملاک شده در سایت انخاب واحد گلستان برای دانشجویان نواحی ۳ و ۴ و ۵ بود که برای این نواحی شهریه نواحی ۱ و ۲ ملاک قرار داده شده است که موجب افزایش چشمگیر شهریه شده است
با توجه به فرصت واریز شهریه و با توجه به نوع واریز شهریه مبنی بر اینکه دانشجو حتی یک ریال هم نمی تواند کمتر واریز کند معلوم نیست چه کسی درباره این اتفاق تصمیم گیری خواهد کرد
چه کسی پاسخگوی این افزایش شهریه پنهان است !!!
==============================
:11:موفق باشید.

mohsen_blid
15-09-2008, 17:32
برای فراگیر پیام نور کارشناسی رو چیزی نگفتند
جای میشناسید امار ثبت نامی ها و ظرفیت ها رو بدونیم

DaRiOuShJh
15-09-2008, 18:29
سلام دوستان.
...

خوش اومدی دوسته عزیز به جمعه ما
والا چی بگم

یه چیزی هست برای خودش دیگه

مکلا دانشگاه ها تو ایران ارزشه وقت گزاشتن رو ندارن ولیس چه کنیم که مجبوریم

3 خبر از پیام نور

نتايج آزمونهاي فراگير کارشناسي و کارشناسي ارشد پيام نور

معاون سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: نتايج آزمونهاي فراگير کارشناسي و کارشناسي ارشد پيام نور اين هفته اعلام مي شود .
دکتر ابراهيم خدايي اظهار داشت : آزمون کارشناسي فراگير دانشگاه پيام نور با شرکت 192 هزار داوطلب و آزمون کارشناسي ارشد فراگير پيام نور با حضور 108 هزار داوطلب 25 مرداد ماه برگزار شد
نتایج کارشناسی ارشد
معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نتايج آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور روز شنبه ‪ ۳۰‬شهريورماه منتشر مي‌شود.
حسين توكلي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود: شركت كنندگان در اين آزمون از ساعت ‪ ۹‬صبح روز شنبه با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید‬مي‌توانند از نتايج خود اطلاع پيدا كنند.

===============================
آخرین تغییرات اعمال شده در سایت انتخاب واحد

درمورد سقف انتخاب واحد بر اساس معدل ۲ ترم قبل ، به شرح ذیل می باشد:
۱۲> معدل تا سقف ۱۴ واحد
۱۷>معدل> ۱۲ تا سقف ۲۰ واحد
معدل ۱۷ به بالا و دانشجویان ترم آخر تا سقف ۲۴ واحد با مجوز کاربران ارشد
اعلام این موضوع به مراکز و واحدها از طرف دانشگاه به معنی این است که هنوز برخی از نتایج اعلام نشده هنوز انتخاب واحد بدون داشتن قانون خاص انجام می شود!!!

=============================
سناریوی انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور

انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور معضلی که همچنان ادامه دارد
در قسمت جدید سناریوی انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور شهریه اعلام شده توسط سایت انتخاب واحد با مسئله جدیدی روبرو شده است . شاید خیلی از دانشجویان از میزان شهریه اعلام شده در سایت شوکه شده باشند !!! موضوع شهریه بحث جدیدی نیست اما مصاحبه قائم مقام وزارت علوم ،رئیس دانشگاه پیام نور و هاشم داداش پور مدیر روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر عدم افزایش شهریه ورودی های قدیم دانشگاه پیام نور و متذکر افزایش شهریه۱۰درصدی فقط ورودی جدید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشدند همان و قرار گرفتن جدول شهریه ترم جدید در سایت دانشگاه پیام نور و اعمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه برای ورودی های قدیم همان . !!! نکته مهمتر در مورد افزایش شهریه نوع ناحیه ملاک شده در سایت انخاب واحد گلستان برای دانشجویان نواحی ۳ و ۴ و ۵ بود که برای این نواحی شهریه نواحی ۱ و ۲ ملاک قرار داده شده است که موجب افزایش چشمگیر شهریه شده است
با توجه به فرصت واریز شهریه و با توجه به نوع واریز شهریه مبنی بر اینکه دانشجو حتی یک ریال هم نمی تواند کمتر واریز کند معلوم نیست چه کسی درباره این اتفاق تصمیم گیری خواهد کرد
چه کسی پاسخگوی این افزایش شهریه پنهان است !!!
==============================
:11:موفق باشید.

یعنی شنبه ایشالله میاد؟

!Bikhaneman!
16-09-2008, 12:27
بهنام جام واقعا ممنون..
ایشالا اگه قبول شدیم همه یه ناهار مهمون داریوش

!Bikhaneman!
16-09-2008, 12:31
سلام دوستان.
...

خوب باید عرض کنم اعتبار بین المللی مدرک پیام نور از همه دانشگاه های آزاد ایران و خیلی دانشگاههای سراسری ایران بالاتره اما داخل ایران هنوز جا نیوفتاده
از طرفی..به قول یکی از اساتیدمون تو دانشگاه ازاد ، اگه واقعا میخوای درس بخونی و یه چیزی یاد بگیری بیا پیام نور اگه فقط دنبال مدرکشی نیا

DaRiOuShJh
16-09-2008, 13:06
بهنام جام واقعا ممنون..
ایشالا اگه قبول شدیم همه یه ناهار مهمون داریوش

هاااااااااااااااااا؟!×!!
بابا چرا من؟
من باید فعلا پولام رو جمع کنم قرضای ملت رو بدم!!! به خاطره تهیه پوله دفترچه سفته چند میلیونی دسته مردم دارم!!!:31:

خوب باید عرض کنم اعتبار بین المللی مدرک پیام نور از همه دانشگاه های آزاد ایران و خیلی دانشگاههای سراسری ایران بالاتره اما داخل ایران هنوز جا نیوفتاده
از طرفی..به قول یکی از اساتیدمون تو دانشگاه ازاد ، اگه واقعا میخوای درس بخونی و یه چیزی یاد بگیری بیا پیام نور اگه فقط دنبال مدرکشی نیا

والا چی بگم!
کلا ایران چیش رو حساب کتابه که این باشه

پیرم در اومد اینقد رفتم پاسداران اومدم به خاطره یه انتقالیه کشکی!

اوله مهره
من هنوز حتی ثبت نام هم نکردم!!!

معلوم نیست چه شود

behnam_tr
16-09-2008, 13:10
هاااااااااااااااااا؟!×!!
بابا چرا من؟
من باید فعلا پولام رو جمع کنم قرضای ملت رو بدم!!! به خاطره تهیه پوله دفترچه سفته چند میلیونی دسته مردم دارم!!!:31:

بابا داریوش جان یه نهار که دیگه بهانه تراشی نمیخاد:31: نگران قرضاتم نباش خودم همشون رو حریفم فقط آدرس بده :31: روز خوش!!!!!!!!

mohsen_blid
16-09-2008, 17:07
خوب یکبار اینا میگن 30 شهریور کارشناسی و کارشناسی ارشد و در یک جای دیگر میگن کارشناسی ارشد !!!!!!!
حالا واقعا کارشناسی فراگیر پیام نور کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnam_tr
16-09-2008, 17:15
خوب یکبار اینا میگن 30 شهریور کارشناسی و کارشناسی ارشد و در یک جای دیگر میگن کارشناسی ارشد !!!!!!!

:10:سه شنبه 30 شهریور نتایج اعلام خواهند شد ( فراگیر کارشناسی و کارشناسی ارشد):11:

mohsen_blid
16-09-2008, 18:01
قند تو دلم نیست منتظر جوابم تیر خلاص است

!Bikhaneman!
16-09-2008, 20:08
هاااااااااااااااااا؟!×!!
بابا چرا من؟

بابا 25 پرس سلطانی که پول زیادی نمی خواد ..همش میشه 225 تومن. حالا به من بگو حاضری این 225 تومن رو خرج دانشگاه کنی یا خرید لباس سربازی و آش پشت پا و .. ؟! :34:

من تا حالا به 100 نفر قول شیرینی دادم..ولی باور کن حاضرم قرض کنم به 200 نفر شیرینی بدم اما قبول شم.نمیدونم میتونم برای دریافت نتایج خودم اقدام کنم یا نه..میترسم از استرس غش کنم .

DaRiOuShJh
16-09-2008, 20:36

برار کلا رو حرفای این جماعت زیاد حساب نکن!
همشون خاص!!! هستن:31: به قوله گقتنی!×!

قند تو دلم نیست منتظر جوابم تیر خلاص است

شیکر بخوری هم جای قند رو میکنه:27:
بابا یا قبول میشیم میریم خونمون یا قبول نمیشیم خونمون هم رامون نمیدن دیگه
موضوعه خاصی که نیست

بابا 25 پرس سلطانی که پول زیادی نمی خواد ..همش میشه 225 تومن. حالا به من بگو حاضری این 225 تومن رو خرج دانشگاه کنی یا خرید لباس سربازی و آش پشت پا و .. ؟! :34:

من تا حالا به 100 نفر قول شیرینی دادم..ولی باور کن حاضرم قرض کنم به 200 نفر شیرینی بدم اما قبول شم.نمیدونم میتونم برای دریافت نتایج خودم اقدام کنم یا نه..میترسم از استرس غش کنم .

:31:کی به کیه!
قول بده بعد نده!:21:
آره خدا کنه جمیعا قبول شیم از این وضع رهایی یابیم همی!

mohsen_blid
17-09-2008, 09:16
برای من همه چیز است اگر بتونم وارد دانشگاه بشم کارت معافیت سربازی رو میگیرم و راحت میشم ولی اگه قبول نشم باید برم سربازی

!Bikhaneman!
17-09-2008, 13:16
من هنوز به معافیت این دانشگاه اعتماد ندارم ! معلوم نیست بدن یا نه

behnam_tr
17-09-2008, 17:34
با سلام...

تو رو خدا جواب بدبد ...کسی تا حالا برای ترم جدید انتخاب واحد کرده یا نه ؟؟

آیا نمرات ترم قبل روی سایت اعمال شده اند یا نه؟؟

خیلی فوریتیه لطفا کمک کنید........

behnam_tr
18-09-2008, 10:19
برنامه امتحانات نیمسال اول 87-88 کلیه رشته ها

سایت اتنخاب واحد (گلستان):

برنامه امتحانات عوم انسنی تجمیع ::

تجمیع مهندسی:

امتحانات ارشد انسانی ::

mohsen_blid
20-09-2008, 17:02
خوب بچه ها قرار امروز بیاد تا الان که نیومده ساعت 6:01 دقیقه بعداظهر است
گفتند 18 یا همون 6 ولی نیومده
خدا کنه بیاد البته با جواب مثبت نمیدونم چی بگم استرسی دارم اینم نشه کل زندگی رو باختم

!Bikhaneman!
20-09-2008, 19:44
خوب بچه ها قرار امروز بیاد تا الان که نیومده ساعت 6:01 دقیقه بعداظهر است
گفتند 18 یا همون 6 ولی نیومده
خدا کنه بیاد البته با جواب مثبت نمیدونم چی بگم استرسی دارم اینم نشه کل زندگی رو باختم

متاسفانه بازهم پیام نور شیوه گذشته رو ادامه داده و بد عهدی کرده ! قرار بود کارشناسی و کارشناسی ارشد با هم بیاد اما الان فقط صحبت از کارشناسی ارشده !