PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Dokhtar_Bache
12-10-2009, 11:52
گفتم یه موقع وقتش تموم نشه . :31:

امروز یکی از بروبچس که زنگ زده بود ازش پرسیدم گفتم یحتمل 30 مهر باشه .
حذف واضافه از 30 مهر هست تا 7 آبان
حذف اضطراری هم حداکثر تا 2 دی :5:

negar20
19-10-2009, 15:33
سلام
من ميخوام پيام نور رشته روانشناسي بخونم. چند سوال دارم :حتما بايد در دوره هاي آمادگي فراگير شركت كنم و كلاسهاش رو برم ؟؟؟؟يعني آزمونش اينقدر سخته كه بايد كلاسش رو برم؟يا خودم هم ميتونم بخونم؟؟مدرك علمي كاربردي بهتره يا پيام نور؟؟
يه كمي ترديد هم دارم بيشتر دوستام ميگن نرو پيام نور مدركش معتبر نيست سطحش پايينه.

wild_honey
19-10-2009, 21:05
با سلام
من ترم جديد فراگير قبول شدم مشروط ميانگين شدم
ثبت نام ام كردم
با كدم وارد سيستم گلستان شدم براي انتخاب واحد ،وقتي ميخوام انتخاب واحد كنم مينويسه وضعيت فعلي شما غير فعال است. امکان ثبت نام براي شما وجود ندارد !!!
چكار كنم ؟؟؟
لطفا راهنمايي كنيد
راستي واسم تو قسمت شهريه ام نوشته 150 هزار تومان بايد بريزم به حساب !!!!!

mahdi7610
21-10-2009, 08:19
با سلام
من ترم جديد فراگير قبول شدم مشروط ميانگين شدم
ثبت نام ام كردم
با كدم وارد سيستم گلستان شدم براي انتخاب واحد ،وقتي ميخوام انتخاب واحد كنم مينويسه وضعيت فعلي شما غير فعال است. امکان ثبت نام براي شما وجود ندارد !!!
چكار كنم ؟؟؟
لطفا راهنمايي كنيد
راستي واسم تو قسمت شهريه ام نوشته 150 هزار تومان بايد بريزم به حساب !!!!!

سلام

خب مشخصه بدهی داشتی به خاطر همین سایت برات غیرفعال هستش .

پول را به حساب بریز بعد از 24 ساعت سایت برات باز میشه .

mahdi7610
21-10-2009, 08:25
سلام
من ميخوام پيام نور رشته روانشناسي بخونم. چند سوال دارم :حتما بايد در دوره هاي آمادگي فراگير شركت كنم و كلاسهاش رو برم ؟؟؟؟يعني آزمونش اينقدر سخته كه بايد كلاسش رو برم؟يا خودم هم ميتونم بخونم؟؟مدرك علمي كاربردي بهتره يا پيام نور؟؟
يه كمي ترديد هم دارم بيشتر دوستام ميگن نرو پيام نور مدركش معتبر نيست سطحش پايينه.

سلام

من که تا به حال همچین چیزی نشنیدم . این حرف را بیشتر کسایی که توی دانشگاه های ازاد میخونند می زنند .
اتفاقا به نظر من بعد از فارغ التحصیل شدن سطح علمی دانشجوهای پیام نور خیلی بیشتر از دانشجویان حداقل ازاد هستش .
همین چند ماه پیش بوده که چند تا از شرکتهای بزرگ مدرک دانشگاه ازاد را قبول نمی کردند.

البته پیام نور با فراگیر یه نمونه فرق داره .
کسی که پیام نور خونده از طریق ازمون سراسری وارد دانشگاه شده . اما کسی که فراگیر پیام نور میخونه با امتحان دادن چند کتاب و اوردن نمره قبولی وارد دانشگاه میشه .

در ضمن به نظر من نیازی به رفتن کلاس نیست و خودتون میتونید با خوندن کتابهایی که معرفی شده به راحتی نمره قبولی را کسب کنید .

fandak
21-10-2009, 11:03
دوستان با تجربه نظری می خواستم
من در دوره جدید پیام نور شرکت کردم و اسم من به عنوان مشروط درسی پذیرفته شد
وقتی که می خواستم ثبت نام کنم اولین مرحله تایید تحصیلی بود که در همون دانشگاه یک باجه پست گذاشته بودن و من این مرحله رو با دادن 12 هزار تومن ( خدا از شکمشون دربیاره ) فعلا اون قبض پستی رو گرفتم . مرحله بعد دادن کلیه مدارک به آموزش بود ولی چون من اصل مدرک پیش دانشگاهی داشتم و مدرک دیپلمم یه جایی دیگه بود ، اون ها گفتن که باید بری مدرک دیپلم رو هم بیاری . ولی اون شخصی که داشت ثبت نام می کرد شماره دانشجویی من رو داد که این بود ***8803 .. و من برگشتم خونه

چون من می دونستم که رمز عبور همون شماره شناسنامه هست و نام کاربری هم همون شماره دانشجویی وارد سیستم ثبت نام گلستان شدم . در همون جا من خودم اطلاعات خودمو کامل کردم و خودم خودمو تایید کردم و بنابر این چون ثبت نام مشروطین اول آبان هست آیا من می تونم انتخاب واحد کنم ؟

یعنی منظور من اینه که من هیچ مدارکی فعلا به دانشگاه ندادم ولی ثبت نام خودمو تایید کردم و فعال کردم . آیا مچ منو میگیرن موقع امتحان دادن ؟ البته می دونم موقع فارغ التحصیلی !! به مشکل بر میخورم

mpirayesh
22-10-2009, 22:35
دوستان در این تاپیک از پیام نور صحبت میکنن
گفتم بگم
خودم تو این دانشگاه خراب شده بودم (البته قصد بی احترامی به دوستانی که در این دانشگاه هستن نداشتم)
بعد 3 سالم زدم بیرون

هرکسی خواست بره این دانشگاه ثبت نام کنه
بیاد پیش خودم تا با دلیل منصرفش کنم
(این دانشگاه فقط به درد رشته هایی میخوره که احتیاج به استاد نداره مثل روانشناسی - معارف و ...)
که هزینش کم بشه

PNUNA.IR
23-10-2009, 22:57
شروع حذف و اضافه ترم پاییز ۸۹-۸۸ پیام نور / نکات مهم در مورد حذف و اضافه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خبرگزاری PNUNA : هم اکنون که 29 مهر 88 می باشد ، حذف و اضافه دانشگاه پیام نور آغاز شده است.

به گزارش اخبار پیام نور ( PNUNA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) : حذف و اضافه از ۳۰ مهر ۸۸ آغاز و تا تاریخ ۷ آبان۸۸ ادامه خواهد داشت.
نکات مهم:

حذف و اضافه زمان بندی شده است و هر دانشجو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در زمان خاصی می تواند حذف و اضافه خود را انجام دهد.

.

برای اطلاع از زمان حذف و اضافه به منوی کاربری خود در سایت جامع گلستان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید و مراحل زیر را دنبال کنید تا از زمان اختصاص یافته به شما در سایت گلستان اطلاع پیدا کنید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

.

دروس کاملا عملی یا آزمايشگاهي و یا دروس نظری که واحد عملی هم دارند در بعضی از مراکز در زمان حذف و اضافه ارائه نمی گردد. (مانند مرکز شیراز)

.

شما به هر تعداد که خواسته باشید می توانید درسی را حذف و یا اضافه کنید.

.

مابه التفاوت دروس اضافه شده را باید پرداخت کنید و اگر درسی را حذف نموده اید پول واریزی آن درس در حساب شما به عنوان طلبکاری ثبت خواهد شد و در نیمسال های دیگر منظور خواهد شد.

.

PNUNA.IR
23-10-2009, 23:00
خبرگزاری PNUNA : انتخاب واحد از 1 آبان 88 و نکات بسیار مهم در مورد مشروطین فراگیر

به گزارش اخبار پیام نور ( PNUNA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان مشروط (میانگین و درس) کلیه مقاطع، این دسته از پذیرفته شدگان باید از تاریخ ۱ آبان ۸۸، پس از ورود به سیستم گلستان خود ، فرم درخواست امتحان مشروطین را برای دروس مشروطی خود ، طبق راهنمای زیر تکمیل نمایند.
از تاریخ ۱ آبان ۸۸ ، پس از ورود به سایت گلستان خود، مسیر زیر را دنبال نمایید:
منوی:
ثبت نام —> عملیات ثبت نام —> درخواست امتحان مشروطین، دروس ریزشی و تک درس

نکات مهم :

۱- با توجه به اینکه نمرات امتحان مجدد مشروطین در نیمسال دانشپذیری آنان ثبت خواهد شد، در قسمت اطلاعات جامع دانشجو در سیستم گلستان، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای نیمسال اول ۸۸ پذیرفته شدگان مشروط ، مرخصی تحصیلی ثبت شده است.

۲- کلیه دانشپذیران مشروط (دروس و میانگین) می بایست شرایط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قبولی را در اولین نیمسال پس از پذیرش کسب نمایند.

۳- برای دانشپذیران مشروط درس و میانگین تا زمان کسب شرایط قبولی، معافیت تحصیلی صادر نخواهد شد.
۴- به اطلاع پذیرفته شدگان کارشناسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و کارشناسی ارشد دوره های فراگیر ورودی ۸۸ می رساند، با توجه به اینکه ترم دانشپذیری این دانشجویان از تاریخ ۲۰ مهر ۸۸ در سیستم جامع گلستان ثبت شده است، بابت مابه التفاوت ترم دانشپذیری، مبلغی به عنوان بدهی در سیستم برایشان اعلام می گردد که باید هر چه سریعتر آن را پرداخت نمایند تا مجاز به انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سیستم گلستان بشوند.
نکته : جهت مشاهده مبلغ بدهی، پس از ورود به سایت گلستان خود، مسیر زیر را دنبال نمایید:
گزارش های آموزش –> شهریه –> لیست ها و آمارها –> 163- فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور
.

توجه

اگه در سایت سنجش نتیجتون قبول بوده شما قبول قطعی هستید و میتونید کلیه درسهایی این ترم و ترم دانشپذیریتون رو که نمره خامشون زیر ۱۰ بوده بردارید و مشکلی نیست.
برای اطمینان شما در سایت گلستان در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید و در اون صفحه روی اطلاعات پرسنلی کلیک کنید و در صفحه ای که باز شده جلوی نوع ورود به دانشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه دانشپذیر مشروط درس یا میانگین باشید حتما این درج شده .اگه نبود شما قبول قطعی هستید.
ولی در صورتی که مشروط درس یا میانگین باشد فقط دروسی رو که نمره ترازتون زیر ۱۰ بوده و باعث مشروط شدنتون شده رو میتونید بردارید و تا پایان ترم پاس کنید این بار با نمره خام بالای ۱۰ و اجازه انتخاب دروس دیگه ای رو ندارید.
اگر هم مشروط میانگین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشد یعنی در آزمون فراگیر معدل کل ترازتون زیر ۱۲ باشه باید ۲ درس دانشپذیری رو انتخاب و تا پایان ترم این بار با معدل کل خام بالای ۱۲ بگذرانید.
این ترم بر خلاف دوره دانشپذیری و آزمون فراگیری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که شرکت کرده بودید هم معدل هم نمرات خام هستن یعنی همون نمرات ورقه امتحانی ولی در آزمون فراگیر نمرات تراز شدن و بر اساس نمرات تراز شده قبول یا مشروط شدید.

mahdi7610
24-10-2009, 09:10
سلام

بچه ها منابع دروس را از کجا میشه گیر اورد ؟

کسی میدونه مستند سازی نرم افزار منبعش لاتین هست یا فارسی ؟

PNUNA.IR
24-10-2009, 09:38
سلام

بچه ها منابع دروس را از کجا میشه گیر اورد ؟

کسی میدونه مستند سازی نرم افزار منبعش لاتین هست یا فارسی ؟

سلام.
منابع 9 ترمه رو از لينك زير دريافت كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PNUNA.IR
24-10-2009, 09:44
body {background-color: white; font-family: "Tahoma"; font-size: x-small;direction: rtl} خبرگزاری PNUNA.IR : قائم مقام دانشگاه پیام نور حداکثر طول مدت مجاز تحصیل دانشجویان دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری PNUNA.IR : محمد مهدی فداکار گفت: حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور ۵ سال و برای کارشناسی پیوسته ۱۰ سال تعیین شده است و در صورتی که دانشجو نتواند در این مدت واحدهای دوره را تکمیل کند از دانشگاه اخراج می‌شود.
وی افزود: حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند در دوره‌های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ۳ سال و برای دوره‌های کارشناسی پیوسته ۶ سال است، در صورت عدم تکمیل سقف دوره در این مدت دانشجو به عنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می‌شود و ادامه تحصیل و بازگشت وی به تحصیل با ارائه گواهی اشتغال به خدمت یا کارت پایان خدمت یا از طریق مدیریت دانشجویی (اداره مشمولین) و کمیسیون موارد خاص دانشگاه امکان‌پذیر است.
قائم مقام دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، اگر در مدت ۶ سال نتوانند دوره را تکمیل کنند فقط به عنوان دانشجوی اخراجی باید به خدمت نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند.

fandak
24-10-2009, 09:59
وقتی که می خواستم ثبت نام کنم اولین مرحله تایید تحصیلی بود که در همون دانشگاه یک باجه پست گذاشته بودن و من این مرحله رو با دادن 12 هزار تومن ( خدا از شکمشون دربیاره ) فعلا اون قبض پستی رو گرفتم . مرحله بعد دادن کلیه مدارک به آموزش بود ولی چون من اصل مدرک پیش دانشگاهی داشتم و مدرک دیپلمم یه جایی دیگه بود ، اون ها گفتن که باید بری مدرک دیپلم رو هم بیاری . ولی اون شخصی که داشت ثبت نام می کرد شماره دانشجویی من رو داد که این بود ***8803 .. و من برگشتم خونه

چون من می دونستم که رمز عبور همون شماره شناسنامه هست و نام کاربری هم همون شماره دانشجویی وارد سیستم ثبت نام گلستان شدم . در همون جا من خودم اطلاعات خودمو کامل کردم و خودم خودمو تایید کردم و بنابر این چون ثبت نام مشروطین اول آبان هست آیا من می تونم انتخاب واحد کنم ؟

یعنی منظور من اینه که من هیچ مدارکی فعلا به دانشگاه ندادم ولی ثبت نام خودمو تایید کردم و فعال کردم . آیا مچ منو میگیرن موقع امتحان دادن ؟ البته می دونم موقع فارغ التحصیلی !! به مشکل بر میخورم

loyalamin
24-10-2009, 10:12
كسي موسسات مجاز پيام نور رو ميدونه كدوم هستند ؟ از كجا ميشه پرسيد ؟(براي دوره دانشپذيري)

mohsensoft
24-10-2009, 16:18
کسی میدونه منبع درس "مدیریت منابع انسانی" چی هست؟
منظورم اینه اسم مولف کتابش چیه؟
ممنون

PNUNA.IR
24-10-2009, 17:25

شما بهتر بود اون قسمت رو پر نميكردين چون ديگه قالب ويرايش نيست. شما ميتونيد بعدا" مدرك ديپلمتون ببريد ولي الان انتخاب واحدتونو بكنيد

PNUNA.IR
24-10-2009, 17:26
كسي موسسات مجاز پيام نور رو ميدونه كدوم هستند ؟ از كجا ميشه پرسيد ؟(براي دوره دانشپذيري)

بسيار زياده. همه جا ريخته

nasiriroya
10-11-2009, 16:10
salam ,kasi midoone chetor bayad kelasaro entekhab konim man nemitunam varede saite kar mahjoob besham khaheshan yeki komakam kone mikham beram kelas:19:

capitan black
23-11-2009, 13:18
دوستان رشته زمین شناسی در مقطع فراگیر چه جوریاست؟...هزینه دانشگاه و برگزاری کلاسها چه جوریه؟..بعد چه مدت طول میکشه..مرسی

mahdi7610
06-12-2009, 11:59
سلام بروبچس خوب و گل پیام نوری

درسا را میخونید یا نه ؟

امتحانات رسید هاااااا :19:

من که دست و پا شکسته دارم میخونم :31:

موفق باشید :)

!Bikhaneman!
07-12-2009, 14:09
سلام
فرصت نمیشه خوند..مخصوصا اینکه حجم کتابا زیاده !
راستی..من خواستم برم برنامه و ساعت امتحانات این ترمم رو ببینم نتونستم پیداش کنم ! جاش عوض شده ؟!
بی زحمت ادرس دقیق بدین

mahdi7610
07-12-2009, 21:02
سلام
فرصت نمیشه خوند..مخصوصا اینکه حجم کتابا زیاده !
راستی..من خواستم برم برنامه و ساعت امتحانات این ترمم رو ببینم نتونستم پیداش کنم ! جاش عوض شده ؟!
بی زحمت ادرس دقیق بدین

سلام میثمی

پس توی این مدت چی کار می کردی که میگی فرصت نمی شه خوند :دی

فعلا حوصله ندارم برم سایت اگه رفتم سایت و پیداش کردم بهت میگم . :31:

مگه از درس هایی که گرفتی پرینت نگرفتی ؟ اونجا نوشته بود .

مخلصیم :)

!Bikhaneman!
08-12-2009, 10:10
سلام میثمی

پس توی این مدت چی کار می کردی که میگی فرصت نمی شه خوند :دی

فعلا حوصله ندارم برم سایت اگه رفتم سایت و پیداش کردم بهت میگم . :31:

مگه از درس هایی که گرفتی پرینت نگرفتی ؟ اونجا نوشته بود .

مخلصیم :)

سلام
مهدی جان متاسفانه این کارمندی نمی ذاره بخدا :13:
از صبح ساعت 8 تا 6 بعد از ظهر دیگه نه وقتی می مونه نه حالی :41:
جالب اینجاست اینا خیر سرشون فراگیر رو طراحی کردن واسه کسائی که مشغله کاری دارن تا هم درس بخونن هم کار اما با این سخت گیری ها و حجم بالای کتب و دروس، باید 5 برابر دانشگاه های دیگه وقت بذاری :18:

ترم قبل یادمه تو قسمت مشاهده وضعیت امتحانات یا ثبت نام میشد دید الان میرم میبینم نیست !

!Bikhaneman!
08-12-2009, 23:14
بچه ها تاریخ امتحانات پایان ترم رو از کجا گیر بیارم ؟

PNUNA.IR
09-12-2009, 10:10
براي دانلود برنامه امتحانات نيمسال اول 88-89 اينجا كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

!Bikhaneman!
17-12-2009, 09:11
سلام
به به به ماشالا هزار ماشالا همه دارن بکوب درس می خونن
تو سایت گلستان اعلام کرده برای صدور کارت ورود به جلسه باید فرم ارزشیابی اساتید رو پر کنیم که تو همون سایت هست
من تو اون صفحه چیزی نمی بینم..شما چطور ؟

sarina_sh
17-12-2009, 09:52
بچه ها دفترچه ارشد فراگیر کی میاد ؟
آزمونش کی هست ؟

موتوشکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsensoft
20-12-2009, 18:55
سلام
جزوه ی زبان عمومی پیام نور رو میخواستم
لطفا کامل باشه و همه ی مباحث گرامری کتاب رو پوشش بده
من یکی پیدا کردم که 6 صفحه بیشتر نبود
که بعید میدونم اون باشه
ممنون

!Bikhaneman!
28-12-2009, 11:15
دوستان کارت دانشجویی کی قراره بیاد ؟

sarina_sh
28-12-2009, 15:11
تاريخ و نحوه ثبت‌نام در آزمون‌ دوره‌هاي فراگير كارداني به كارشناسي سال 1389 دانشگاه پيام نور اعلام شد

تاريخ و نحوه ثبت‌نام در آزمون‌ دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد سال 1389 دانشگاه پيام نور اعلام شد

behnam_tr
28-12-2009, 19:09
دوستان کارت دانشجویی کی قراره بیاد ؟

اگه منظورت کارت آزموه امروز از ساعت 2 بعد از ظهر رو سایت قرار گرفته

!Bikhaneman!
29-12-2009, 10:59
اگه منظورت کارت آزموه امروز از ساعت 2 بعد از ظهر رو سایت قرار گرفته

دقیقا منظورم همین بود ..نمی دونم چرا زدم کارت دانشجویی..عجب سوتی ای دادما :13:

Ship Storm
03-01-2010, 15:11
دفترچه کاردانی به کارشناسی پیام نور اومده ولی همش 4 تا رشته داره :31: و رشته ما که نرم افزار هست توش نیست :31:
دقیقا مثل پارسال هیچ رشته ای رو اضافه نکردن همونا بود که بود:13:

mohsensoft
03-01-2010, 16:06
جزوه ی زبان عمومی پیام نور رو میخواستم
لطفا کامل باشه و همه ی مباحث گرامری کتاب رو پوشش بده
من یکی پیدا کردم که 6 صفحه بیشتر نبود
که بعید میدونم اون باشه
ممنون

!Bikhaneman!
05-01-2010, 14:01
لام
تو پیام نور کسی خبر داره رشته های بهداشتی درمانی هم داره یا نه ؟

nima_kiyaniyan
05-01-2010, 23:06
سلام

من چند تا سوال دارم .... من تو کنکور کاردانی به کارشناسی سال 88 شرکت کردم و در یه دانشکده قبول شدم .. اگه الان انصراف بدم می تونم تو کنکور جامع علمی کاربردی شرکت کنم ؟
یا تا 2 سال پس از انصراف در هیچ آزمونی نمی تونم شرکت کنم ؟

این دانشگاه های علمی کاربردی رشته کاردانی به کارشناسی کامپیوتر ، سخت افزار دارن ؟ پیام نور چی ؟ فراگیر پیام نور چی ؟

اگه انصراف بدم می تونم در آزمون یکی از اینا شرکت کنم ؟

ممنون

farshidshd
09-01-2010, 19:28
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص آخرين مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته (از دوره‌كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته ) و كارشناسي ارشد سال 1389 دانشگاه پيام نور
19/10/88 تاريخ درج خبر

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته (از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته) و كارشناسي ارشد سال 1389 دانشگاه پيام نور مي‌رساند نظر به اينكه برخي از داوطلبان تاكنون نيز براي دريافت مدارك ثبت‌نام در آزمون دوره‌هاي مذكور اقدام ننموده‌اند، لذا با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه:
از ساعت 8 صبح لغايت 19(7 بعدازظهر) روزهاي يكشنبه 20/10/88 لغايت روز پنج شنبه 24/10/88 منحصراً در باجه اصلي مركزي هر شهرستان و در شهرستانهاي بزرگ مانند شهرستانهاي اصفهان، اهواز، تبريز، مشهد، شيراز و... در مناطق پستي شهرستانهاي مذكور نسبت به توزيع مدارك ثبت نام آزمونهاي فوق اقدام گردد.
از ساعت 8 صبح لغايت 19 (7 بعدازظهر) روزهاي يكشنبه 20/10/88 لغايت روز پنج شنبه 24/10/88 داوطلبان شهرستان تهران منحصراً به يكي از مناطق پستي 11، 13، 14 ، 15 ، 16، 17 ، 18 و 19 مراجعه و نسبت به دريافت مدارك ثبت نام اقدام نمايند.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند امكان ثبت نام الكترونيكي از طريق شبكه اينترنت نيز حداكثر تا ساعت 24 روز پنج شنبه 24/10/88 فراهم گرديده و لذا داوطلبان مي‌توانند حداكثر تا ساعت 24 روز پنج شنبه 24/10/88 با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بر اساس دستورالعمل‌هاي مربوط نسبت به تكميل تقاضانامه الكترونيكي ثبت نام اقدام نمايند.

روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

kiarashyk
11-01-2010, 16:14
سلام ميخواستم بدونم در پيام نور بعد چند بار مشروطي يا بعد چند سال دانشجو اخراج ميشه مرسي

aminzayer
14-01-2010, 00:21
دانلود رایگان منابع و سوالات رشته کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر توسط فارغ التحصیلان این رشته

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از منابع رایگان به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید

elhameli
22-01-2010, 18:32
سلام بچه ها
اینجا کسی هست که با کاردانی کامپیوتر وارد پیام نور شده باشه؟
میخواستم بدونم با 81 واحد کاردانی نرم افزار در صورتی که 2 تا نمره کمتر از 12داشته باشیم چند واحد در رشته فناوری اطلاعات تطبیق میخوره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ninabina
26-01-2010, 14:57
زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم دانشگاه پیام نور از ۱۸ بهمن شروع و تا ۳۰ بهمن ۸۸ ادامه خواهد داشت.
برای ثبت نام و انتخاب واحد ترم دوم به سیستم گلستان مراجعه کنید

قابل ذکر است دانشجویان می بایست از تاریخ ۱۲ بهمن ۸۸ تا ۱۷ بهمن ۸۸ برای مشخص شدن زمان ثبت نام و انتخاب واحد خود به سامانه گلستان مراجعه نمایند

smm_1356
27-01-2010, 21:02
دوستان سلام
من به جزوات ارشد فراگیر رشته کامپیوتر احتیاج دارم
کسی این جزوات رو داره :
1- الگوریتم پیشرفته دکتر سید جوادی
2- پایگاه داده پیشرفته دکتر کیوانپور
3 - سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت
اگه کسی صوت کامل کلاسهاشون هم داشته باشه من می خوام اگه مال پارسالشون یا امسال فقط کاملشو می خوام
تو اینترنت یه چیزهایی هست برای فروش با قیمتهای مختلف ولی کامل نیست و اونهایی که من می خوام ندارن مخصوصا در مورد الگوریتم دکتر سید جوادی و هیچ کدوم هم صوت کلاسهاشون رو ندارن یعنی در عمل به درد نمی خورن .
از دوستانی که سال قبل یا همین امسال با این اساتید کلاس فراگیر ارشد داشتن اگه کسی این منابع رو داره بگه تا باهاش تماس بگیرم ممنون
SMM_1356@YAHOO.COM

goblet of fire
06-02-2010, 18:59
سلام

من از 12 هر روز میرم سایت گلستان، ولی نه نمره را زده و نه روز انتخاب واحد!!!!

برای شما هم همین طوره؟ چی کار باید کنم؟

mohsensoft
06-02-2010, 20:02
سلام

من از 12 هر روز میرم سایت گلستان، ولی نه نمره را زده و نه روز انتخاب واحد!!!!

برای شما هم همین طوره؟ چی کار باید کنم؟

باید به منوی ثبت نام >ثبت نام اصلی
برید که اونجا تاریخ و ساعت رو زده
اگه این منو رو ندارین احتمالا شهریه پرداخت نکردین یا اینکه پرداخت کردین اما توی سیستم ثبت نشده

goblet of fire
06-02-2010, 22:48
باید به منوی ثبت نام >ثبت نام اصلی
برید که اونجا تاریخ و ساعت رو زده
اگه این منو رو ندارین احتمالا شهریه پرداخت نکردین یا اینکه پرداخت کردین اما توی سیستم ثبت نشده

شهریه ترم قبل را دادم و تو سایت هم هست
شهریه ی این ترم هم که تا ثبت نام نکنم ، مشخص نیست!
پس باید برم دانشگاه؟

ساش
07-02-2010, 10:49
سلام من ترم اول را از سایت مرخصی گرفتم و یه 72 تومن به حساب ریختم

حالا می خوام ترم دوم هم مرخصی بگیرم آیا می شه؟؟؟؟؟؟

کی باید این کار را بکنم؟؟؟؟؟؟؟

اول باید شهریه ثابت را بریزم بعد مرخصی رد کنم و یا بلعکس؟؟؟؟؟

این مرخصی برای ترم دوم با احتساب بر سنوات است ؟؟؟؟؟

ممنون از پاسختون

mohsensoft
07-02-2010, 22:01
سلام
یه سوال دارم اگه دوستان میدونن فوری جواب بدن
من امسال حسابداری پیام نور قبول شدم
تو واحد های دیگه ی پیام نور رشته های دیگه رو هم قبول شدم
آیا الان میتونم به اون رشته ها برم؟

behnam_tr
08-02-2010, 15:19
سلام
یه سوال دارم اگه دوستان میدونن فوری جواب بدن
من امسال حسابداری پیام نور قبول شدم
تو واحد های دیگه ی پیام نور رشته های دیگه رو هم قبول شدم
آیا الان میتونم به اون رشته ها برم؟

چه جوری تو یه سال همزمان چند واحد پیام نور قبول شدید ؟؟ من نفهمیدم :41:

mohsensoft
08-02-2010, 20:14
چه جوری تو یه سال همزمان چند واحد پیام نور قبول شدید ؟؟ من نفهمیدم
منظورم اینه نتایج نهایی کنکور که اومد بعد از این رشته ای که الان دارم درس میخونم (حسابداری) رشته های دیگه توی واحد های دیگه رو هم قبول شدم

roman82
09-02-2010, 12:01
سلام ميخواستم بدونم در پيام نور بعد چند بار مشروطي يا بعد چند سال دانشجو اخراج ميشه مرسي

سلام

4 بار مشروطی اخراج

و برای کارشناسی هم حداکثر 5سال زمان تحصیل

mostafaeshghi
09-02-2010, 16:58
سلام

4 بار مشروطی اخراج

و برای کارشناسی هم حداکثر 5سال زمان تحصیل

شما مطمئنی ؟!؟؟؟!

منظورم دومی است ها! تا آنجا که اطلاع دارم تو دانشگاه ازاد 56سال یعنی 12 ترم هست اونوقت پیام نور با اون شرایطش ... ! بعد میدونم !

دوستان روشن بفرمایند بنده را

sepideyeyas
10-02-2010, 11:40
سلام بچه ها خوبین؟
یکی لطف کنه در مورد دروس ریزشی و تک درس برای من توضیح بده؟
مسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

roman82
10-02-2010, 14:57
شما مطمئنی ؟!؟؟؟!

منظورم دومی است ها! تا آنجا که اطلاع دارم تو دانشگاه ازاد 56سال یعنی 12 ترم هست اونوقت پیام نور با اون شرایطش ... ! بعد میدونم !

دوستان روشن بفرمایند بنده را

بله حق با شماست اینجا هم 12 ترم هست
موفق باشید

XFACTOR
13-02-2010, 17:25
سىام کسی می دونه گرایش mbaپیام نور واحد تهران مرکزی چیه ؟

تو رو به هر کی می پرستین جواب بدین

mahdi7610
13-02-2010, 18:11
سلام بچه ها خوبین؟
یکی لطف کنه در مورد دروس ریزشی و تک درس برای من توضیح بده؟
مسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

سلام

دروس ریزشی ، دروسی هستند که 60 درصد دانشجویان توی اون درس ( به دلیل سخت بودن یا هر چیز دیگه ... ) نمره قبولی نیاورده اند . به همین دلیل این دروس امتحانشون مجدد برگزار میشه.

دروس تک درس هم واسه دانشجویان ترم اخری هستش که فقط یک درس ( فرقی نمیکنه اون درس چند واحد باشه ) دارن تا فارغ التحصیل بشن . به خاطر همین اون درس ازشون امتحان گرفته میشه تا یک ترم الکی به خاطر یک درس معطل نباشن

موفق باشی :)

mecha
14-02-2010, 11:32
سلام
من خواهرم بدهی رو 5 روز پیش پرداخت کرده ولی هنوز تو سایت می زنه بدهی داره و نمی تونه انتخاب واحد بکنه. نمی دونین چرا؟

behnam_tr
14-02-2010, 12:13
سلام
من خواهرم بدهی رو 5 روز پیش پرداخت کرده ولی هنوز تو سایت می زنه بدهی داره و نمی تونه انتخاب واحد بکنه. نمی دونین چرا؟

اگه به واحد رایانه مراجعه کنید مشکل حل میشه شاید هم بفرستن به امور مالی...

mahdi7610
15-02-2010, 08:54
سلام
خودش باز میشه .

واسه من هم 5 روز طول کشید ولی خودش باز شد .

XFACTOR
15-02-2010, 23:15
iani kasi nemidunes

helppppppp plz

mecha
16-02-2010, 20:07
سلام
امروز بالاخره بدهی توی سایت گلستان صفر شد، ولی توی گزینه های منو، گزینه ی انتخاب واحد وجود نداره! مشکل نمی دونین چیه؟

behnam_tr
16-02-2010, 20:41
سلام
امروز بالاخره بدهی توی سایت گلستان صفر شد، ولی توی گزینه های منو، گزینه ی انتخاب واحد وجود نداره! مشکل نمی دونین چیه؟

یعنی منوی ثبت نام ندارید ؟؟
اگه بدهی رو صاف کردید پس 48 ساعت بعد فعال میشه...

kasra_khan2003
16-02-2010, 22:05
سلام، دوستان یه سوال داشتم، آیا امکان این هست که مرخصی بگیرین و برین سربازی؟ یعنی بدون اینکه دانشگاه رو بیخیال شی، بری سربازی و برگردی؟

میگن پیام نور میشه!

mahdi256
17-02-2010, 02:02
با سلام
شهریه این ترم من شد 172915 تومان
اگه 173000 تا واریز کنم و موقع پرداخت اگه بنویسم 173000 چی میشه؟
اضافش تو بستانکاری میمونه؟

mecha
17-02-2010, 14:28
سلام
من وقتی دکمه ی ثبت نام اصلی رو می زنم، پیغام خطا می ده که حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است. در صورتی که هنوز لیستی نیومده که انتخاب بکنم.
نمی دونین مشکل چیه؟

mahdi256
19-02-2010, 02:08
سلام
من وقتی دکمه ی ثبت نام اصلی رو می زنم، پیغام خطا می ده که حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است. در صورتی که هنوز لیستی نیومده که انتخاب بکنم.
نمی دونین مشکل چیه؟

منم همین مشکلو داشتم
واسه سرعت پایین اینترنت بود
5 دقیقه صبر کردم ... اومد
ولی حالا بازم اینطوری شده
این دفعه واسه سرعت اینترنت نیست

mohsensoft
19-02-2010, 10:04
سلام
نمی دونین مشکل چیه؟

منم همین مشکلو داشتم
واسه سرعت پایین اینترنت بود
5 دقیقه صبر کردم ... اومد
ولی حالا بازم اینطوری شده
این دفعه واسه سرعت اینترنت نیست
سلام
واسه همه همینه
این پیغام واسه همه میاد که الکیه و شما میتونی انتخاب واحدت رو انجام بدی

elham21
19-02-2010, 12:56
به نظرم شما آزاد خوندید که اینطوری راجع به ارزش مدرک دانشگاه های دیگه اظهار نظر میکنید:41:
1-اعتبار هر دانشگاه به قدرت علمی وسخت کوشی دانشجوهاشه نه چیزی که تبلیغ میشه:41:بطور مثال نگاهی به آمار قبولی کنکور سراسری بندازید،ببینید آمار قبولی کنکورکسایی که تو مناطق محروم مثل یزد درس خوندن نسبت به جاهایی با امکانات نرم افزاری وسخت افزاری بیشتر چقدره!؟این مسئله در سطوح بالاتر مثل ارشد هم صدق میکنه،پس اگر دانشگاه آزاد خوندید،فکر نکنیدMITخوندید!باید دید چقدریاد گرفتید:31:
2-اگرهم این ملاک رو قبول ندارید برید ببینید رتبه دانشگاه آزاد کجای رنکینگ دانشگاه های ایران ،آسیا یا جهانه!بعدش بیایید وظیفه تبلیغش رو به عهده بگیرید :31:
3-من رفیقم کارشناسی ارشد شیمی فیزیک دانشگاه تبریز(روزانه)داره ولی الان دو ساله بیکاره!پس به نظرم تو این سیستم اگه یه نفر ترمی یه میلیون خرج تحصیل تو دانشگاه آزاد یا امثالهم کنه،یا خیلی مایه داره که نمیدونه این پول بی زبونو کجا خرج کنه یاتجزیه تحلیل درستی از جاییکه توش زندگی میکنه نداره،یااینکه فکر میکنه هر چی پول بیشتری توحساب بانکی بعضیا ریخته باشه مدرک بهتری گیرش میاد:31:
پس به دوستای عزیزمون که مرددن کجا درس بخونن بگم فقط یه کم تفکر وسرچ در منابع معتبر اونا رو به جواب میرسونه ونبایدتحت تاثیر بعضی تبلیغات بی مایه وسخیف قرار بگیرن:28:

!Bikhaneman!
22-02-2010, 09:50
به نظرم شما آزاد خوندید که اینطوری راجع به ارزش مدرک دانشگاه های دیگه اظهار نظر میکنید:41:
1-اعتبار هر دانشگاه به قدرت علمی وسخت کوشی دانشجوهاشه نه چیزی که تبلیغ میشه:41:بطور مثال نگاهی به آمار قبولی کنکور سراسری بندازید،ببینید آمار قبولی کنکورکسایی که تو مناطق محروم مثل یزد درس خوندن نسبت به جاهایی با امکانات نرم افزاری وسخت افزاری بیشتر چقدره!؟این مسئله در سطوح بالاتر مثل ارشد هم صدق میکنه،پس اگر دانشگاه آزاد خوندید،فکر نکنیدMITخوندید!باید دید چقدریاد گرفتید:31:
2-اگرهم این ملاک رو قبول ندارید برید ببینید رتبه دانشگاه آزاد کجای رنکینگ دانشگاه های ایران ،آسیا یا جهانه!بعدش بیایید وظیفه تبلیغش رو به عهده بگیرید :31:
3-من رفیقم کارشناسی ارشد شیمی فیزیک دانشگاه تبریز(روزانه)داره ولی الان دو ساله بیکاره!پس به نظرم تو این سیستم اگه یه نفر ترمی یه میلیون خرج تحصیل تو دانشگاه آزاد یا امثالهم کنه،یا خیلی مایه داره که نمیدونه این پول بی زبونو کجا خرج کنه یاتجزیه تحلیل درستی از جاییکه توش زندگی میکنه نداره،یااینکه فکر میکنه هر چی پول بیشتری توحساب بانکی بعضیا ریخته باشه مدرک بهتری گیرش میاد:31:
پس به دوستای عزیزمون که مرددن کجا درس بخونن بگم فقط یه کم تفکر وسرچ در منابع معتبر اونا رو به جواب میرسونه ونبایدتحت تاثیر بعضی تبلیغات بی مایه وسخیف قرار بگیرن:28:

والا من ندیدم تو این چند صفحه اخیر کسی تبلیغ آزاد کرده باشه..شاید پستشون پاک شده
بعید می دونم با وضع بد سطح علمی دانشگاه ازاد دیگه کسی تبلیغ این دانشگاه رو کنه..حداقل در زمینه علمی هیچ حرفی برای گفتن نداره..بنده خودم ازاد درس خوندم..از نظر سازماندهی خیلی عالی بود ولی خوب از نطر سطح علمی و ...به نظرم بیشتر شبیه دبیرستانه تا دانشگاه

persianmahdi
27-02-2010, 08:30
سلام دوستان

برنامه 9 ترمه و منابع ترم دوم سال 88 رشته علوم کامپیوتر سنتی را می خواستم .

مرسی

hamid_diablo
01-03-2010, 18:00
سلام دوستان

یه سئوال داشتم دانشجوی تحت نظارت یهنی چی ؟

به چه کسی میگن دانشجوی تحت نظارت؟

من روز یکشنبه طبق برنامه کلاسی ساعت 8 صبح در ساختمان سپند کلاس ساختمان داده ها داشتم ولی وقتی رفتم دیدم از کلاس خبری نیست و یه کلاس دیگه ای تشکیل شده

hamid_diablo
05-03-2010, 14:46
سلام

کسی که به ما جوا نداد ولی اگه ممکنه به این سئوالم جواب بدید

کلاسهای مهندسی کامپیوتر نر م افزار تهران شروع شده ؟

اگه شروع شده کلاساش تو کدوم ساختمونه؟

!Bikhaneman!
09-03-2010, 18:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
14-03-2010, 19:54
تا بيست و پنجم اسفند ماه مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي سال 1389 دانشگاه پيام‌نور تمديد شد
23/12/88 تاريخ درج خبر

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي سال 1389 دانشگاه پيام‌نور مي‌رساند ، ، با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده است كه:
1- از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 (7بعدازظهر) روزهاي دو شنبه 24/12/88 و سه شنبه 25/12/88 منحصراً در باجه اصلي پست مركز هريك از شهرستانها و در شهرستانهاي بزرگ مانند شهرستانهاي اصفهان، اهواز، تبريز، مشهد، شيراز و ... در مناطق پستي شهرستانهاي مذكور منحصراً نسبت به توزيع مدارك ثبت‌نام آزمون فوق اقدام گردد.
2- از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 (7بعدازظهر) روزهاي دوشنبه 24/12/88 و سه شنبه 25/12/88 مدارك مذكوربراي داوطلبان شهرستان تهران منحصراًدر يكي از مناطق پستي 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 توزيع گردد.
بنابراين داوطلبان علاقه مند و واجد شرايط مي توانند در يكي ازروزهاي فوق الذكر به باجه پستي توزيع كننده مدارك ثبت نام آزمون دوره هاي فراگير كارشناسي سال 1389 دانشگاه پيام نور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 000/645 ريال (ششصد وچهل وپنج هزار ريال )به عنوان وجه ثبت نام در آزمون واخذ واحد ، نسبت به دريافت كارت اعتباري ثبت نام كه داراي شماره پرونده ، نام كاربر ورمز عبور به منظور ورود به سيستم نرم افزاري ثبت نام ايترنتي مي باشد ويك جلددفترچه راهنما ي ثبت نام اقدام نمايند .
ضمناً به اطلاع مي‌رساند امكان ثبت‌نام الكترونيكي از طريق شبكه اينترنت براي داوطلبان دوره‌هاي فراگير كارشناسي دانشگاه پيام‌نور تا ساعت 24 روز سه شنبه 25/12/88 فراهم گرديده و لذا داوطلبان مذكور مي‌توانند حداكثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 25/12/88 با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و براساس دستورالعمل‌هاي مربوط نسبت به تكميل تقاضانامه الكترونيكي ثبت‌نام آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي سال 1389 دانشگاه پيام‌نور اقدام نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش

hamid_diablo
15-03-2010, 16:29
سلام دوستان

من 2 تا از درسامو ترم اول امتحان دادم و قبول شد ولی نمیدونم چرا تو سایت گلستان میزنه مردود

iritman
19-03-2010, 11:10
سلام من رشته مهندسي برق ميخونم و الان دانشپدير رشته مهندسي مديريت پروژه شدم ميخواستم بدونم اگر دانشجو شدم حتما بايد در سر كلاس ها حضور پيدا كنم يعني اجباري ميباشد؟
يعني ميخوام هم زمان در 2 رشته درس بخونم بصورت فراگير از ترم بعد كه رسمي شدم حتما بايد سر كلاس ها حضور داشته باشم؟

iritman
19-03-2010, 11:52
سلام كسي نيست؟

mahdi7610
28-03-2010, 09:11
سلام من رشته مهندسي برق ميخونم و الان دانشپدير رشته مهندسي مديريت پروژه شدم ميخواستم بدونم اگر دانشجو شدم حتما بايد در سر كلاس ها حضور پيدا كنم يعني اجباري ميباشد؟
يعني ميخوام هم زمان در 2 رشته درس بخونم بصورت فراگير از ترم بعد كه رسمي شدم حتما بايد سر كلاس ها حضور داشته باشم؟
سلام

حضور در کلاس های پیام نور اجباری نیست .

اما چون 6 نمره از 20 نمره دست استاد هست اگه سر کلاس حاضر باشید و امتحانات میان ترم را هم بدهید به نفع شما هست .

شما کلاس برید یا نرید به حال استاد فرقی نمی کنه و استاد کاری نداره .

اما سعی کنید امتحانات میان ترم را بدید تا استاد بتونه از 6 نمره یه نمره ای به شما بده

اما اگه میان ترم هم ندید مشکلی پیش نمیاد . پایان ترم هر چند شدید اونا ضرب در 7/10می کنند و نمره میان ترم شما را می دن

کلا حضور در کلاس اجباری نیست .

برو حالشا ببر:31:

مرتضی nvcd
29-03-2010, 10:00
نمونه سوالات فراگیر برای رشته کامپیوتر رو کسی داره ؟

hamid_diablo
03-04-2010, 22:14
نمونه سوالات فراگیر برای رشته کامپیوتر رو کسی داره ؟

برو به این سایت نمونه سئوال زیاد داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

XDELPIERO
25-04-2010, 02:45
با سلام
من رشته ریاضی کاربردی پیام نور قبول شدم
اگه میشه کمک کنید و بگید آینده این رشته چطوره ،
1.اگه خوبه واقعا ادامه بدم ،
2.راستی جریان تغییر رشته چیه؟ میشه بری کامپیوتر؟
وگرنه برم سربازی و دوباره کنکور بدم؟؟؟چون هم افسرده شدم هم دو دل...

hamid_diablo
29-04-2010, 18:59
دوست گلم پیام نور اصلا فایده نداره چه برسه به اینکه ریاضی کاربردی بخونی

XDELPIERO
30-04-2010, 09:00
دوست گلم پیام نور اصلا فایده نداره چه برسه به اینکه ریاضی کاربردی بخونی

1-چرا ؟؟؟
2- نسبت به سربازی و کنکور دوباره دادن نمی ارزه؟ (سربازی هم تعریفی نداره؛ اگه بشه لیسانس رو با پیام نور بگیری ، بعد تلاش کنی برای فوق دانشگاه خوب قبول بشی( ان شاا...) چی؟

hamid_diablo
06-05-2010, 16:51
1-چرا ؟؟؟
2- نسبت به سربازی و کنکور دوباره دادن نمی ارزه؟ (سربازی هم تعریفی نداره؛ اگه بشه لیسانس رو با پیام نور بگیری ، بعد تلاش کنی برای فوق دانشگاه خوب قبول بشی( ان شاا...) چی؟

دوست عزیز شرمنده من جوگیر شدم اونجوری جواب دادم

برای ما که نداریم ترمی 500 تومن به دانشگاه آزاد بدیم یا حوصله کنکورو نداریم خیلی خوبه

hsna
06-05-2010, 19:32
من دوره لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاه سراسری بودم ولی در دوره فوق لیسانس دیدم که کسانی که از پیام نور اومده بودن دوره فوق لیسانس خیلی قوی تر بودن چون در دوره لیسانس یاد می گیرن که متکی به خودشون باشن
الان هم دارم در یک دانشگاه پیام نور درس می دم .
چون در تمام دوره چهار سال کتابهایی با سوالهای تستی می خونن با روشهای تستی کنکور فوق هم آشنا می شن که می تونه خیلی برای قبول شدن در کنکور فوق موثر باشه

XDELPIERO
09-05-2010, 08:02
دوست عزیز شرمنده من جوگیر شدم اونجوری جواب دادم

برای ما که نداریم ترمی 500 تومن به دانشگاه آزاد بدیم یا حوصله کنکورو نداریم خیلی خوبه

میشه در مورد مزیتها و معایب دانشگاه توضیح بدید.
ضمنا در مورد فراگیر هم اگر اطلاعاتی دارید(در مورد اعتبار مدرک و...) و بدهید ممنون میشم.

!Bikhaneman!
14-05-2010, 19:51
سلام

حضور در کلاس های پیام نور اجباری نیست .

اما چون 6 نمره از 20 نمره دست استاد هست اگه سر کلاس حاضر باشید و امتحانات میان ترم را هم بدهید به نفع شما هست .

شما کلاس برید یا نرید به حال استاد فرقی نمی کنه و استاد کاری نداره .

اما سعی کنید امتحانات میان ترم را بدید تا استاد بتونه از 6 نمره یه نمره ای به شما بده

اما اگه میان ترم هم ندید مشکلی پیش نمیاد . پایان ترم هر چند شدید اونا ضرب در 7/10می کنند و نمره میان ترم شما را می دن

کلا حضور در کلاس اجباری نیست .

برو حالشا ببر:31:

سلام مهدی جان
در مورد کلاسهایدروس عملی چطور؟
من این ترم گفت و شنود 2 داشتم که 4 واحدیه..2 واحدش عملی و 2 واحدش عمومی..به گفته خود اساتید حضور در کلاس اجباریه چون 10 نمره عملی داره که دست استاده !!! من نتونستم سر امتحان میان ترم حاضر باشم..حالا با این اوصاف حذف شدم یا امیدی به یایان ترم هست که از 20 نمره محاسبه بشه؟

ebi_dar
26-05-2010, 09:34
دوستان سلام
یه سوال داشتم...
یکی از دوستان من در دانشگاه پیام نور تحصیل میکنه(رشته مدیریت) و ترم 2 هستش...
این دوستم میتونه ترم بعدیش رو مرخصی بگیره و توی کنکور شرکت کنه؟!!!! با توجه به اینکه رشتش انسانی بوده و الآن میخواد تو گروه هنر شرکت کنه....
آیا همچین کاری امکان پذیره؟!!!
پیشاپیش ممنون...

Dokhtar_Bache
27-05-2010, 10:33
میشه در مورد مزیتها و معایب دانشگاه توضیح بدید.
ضمنا در مورد فراگیر هم اگر اطلاعاتی دارید(در مورد اعتبار مدرک و...) و بدهید ممنون میشم.
ببین اگه میخوای ریاضی بخونی اینو بگم که فقط بایدعاشق این رشته باشی تادووم بیاری وگرنه یهو وسطش بدجوری کم میاری.. من خودم ترم 4این رشته ام..اکثرا تغییررشته میدن و میرن..اگه بخوای میتونی یه امتحان بدی وبری رشته های دیگه که دوست داری.با کارشناست صحبت کن راهنماییت می کنه چیکارکنی.
درمورد سیستم دانشگاه هم که دیگه واضحه..دانشجومحور. فقط بایدخودت بخونی ودنبال منابع کمکی باشی.مزیتش اینه که سطح علمی دانشجو خیلی رشدمیکنه به خاطر خوداتکایی..
معایبش هم بی نظمی هایی هست که یه وقتا تودانشگاه پیش میاد که به مرور عادی میشه..امادر کل رضایت بخشه(چاره دیگه ای نیست:31:)
فراگیر هم که همون خود پیام نوره دیگه فقط یه دور لقمه رو میچرخونی دانشپذیر میشی بعدش دانشجوی رسمی...امابه نظرم توکه دانشجوی رسمی هستی سراغ فراگیرنرو از همون تغییررشته اقدام کن..

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

لطفا اگه کسی تاریخ حذف اضطراری رو فهمید به ماهم بگه:13:

hamid_diablo
29-05-2010, 08:18
من خودم فراگیرم

یه چیزایی در مورد مدرکش شنیدم ولی این جور که استاد ها فرقی با دوره های دیگه پیام نور نداره

!Bikhaneman!
29-05-2010, 18:26
سلام عزیزان

عزیزانی که از معافیت تحصیلی پیام استفاده میکنن دقت کنن :
بنده برای معافیت اقدام کردم خیر سرم گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه پیام نور بردم ولی قبول نکردن !!
من از 81 تا 87 دانشجوی آزاد بودم، از 87 به بعد هم طبق بند 8 دفترچه نوبت 19، با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه آزاد، دانشجوی پیام نور شدم اما نظام وظیفه فقط دانشجویی آزاد رو از من قبول کردن و گفتن شما حق نداشتی بری پیام نور و مجاز به تحصیل نیستی و دانشگاه پیام نور بر خلاف مقررات عمل کرده!! در حالیکه من الان 4 ترمه تو این دانشگاه هستم !!
حالا من باید چیکار کنم ؟!!
عملا یعنی می تونم درس بخونم یا نه ؟
بهم مدرک میدن؟!

naseronline
29-05-2010, 18:55
دفترچه فراگیر کی میاد؟

Amir_oscar
31-05-2010, 10:38
سلام
شهریه ی نیم سال دوم رو باید برای دریافت کارت ورود به جلسه حتما داد؟
برنامه ی امتحان ها هنوز رسمی اعلام نشده؟

mayamam
02-06-2010, 09:06
سلام. حذفیات دروس پیام نور رشته فناوری اطلاعات طرح تجمیع چه قسمتهایی؟ مر30

kasra_khan2003
04-06-2010, 16:38
سلام
شهریه ی نیم سال دوم رو باید برای دریافت کارت ورود به جلسه حتما داد؟
برنامه ی امتحان ها هنوز رسمی اعلام نشده؟

آره باید بدی، من 3 شنبه واریز کردم.

تاریخ امتحان همونی هست که موقع انتخاب رشته بود. تو کارت ورود به جلسه امتحان هم درج شده.

molaali
09-06-2010, 15:54
سلام. حذفیات دروس پیام نور رشته فناوری اطلاعات طرح تجمیع چه قسمتهایی؟ مر30
ترم چندم هستيد؟ و درس خاصي مد نظرتون هست؟

justmp3
24-06-2010, 15:51
من دانشجوی مدیریت بازرگانی فراگیر تو حسن ابادم
میخوام ببینم فرق بین ما که فراگیر شرکت کردیم با کنکوریا چیه؟!
مدرکمون فرق میکنه؟!
اعتبارش کمتره؟!

Amir_oscar
28-06-2010, 17:04
سلام
امتحانات نمراتشون از 14 نمره حساب شده. اگه درس خودخوان باشه اون 6 نمره تناسب بسته می شه و اگه نباشه استاد باید بده؟
نمره ی قبولی چنده؟ از 20 نمره حساب می شه؟ چند از 20؟
سپاسگزار.

MCSE MAN
28-06-2010, 22:05
سلام
امتحانات نمراتشون از 14 نمره حساب شده. اگه درس خودخوان باشه اون 6 نمره تناسب بسته می شه و اگه نباشه استاد باید بده؟
نمره ی قبولی چنده؟ از 20 نمره حساب می شه؟ چند از 20؟
سپاسگزار.
سلام
اگه درس خود خوان باشه كه تناسب (ضربدر 10/7) بسته ميشه.اگه استاد داشته باشه بين نمره اي كه استاد ميده و نمره اي كه از تناسب به دست مياد هركدوم بيشتر باشه اون محسوب ميشه كه در 99% مواقع استاد نمره بهتري ميده.
نمره كل هم كه مشخصه از 20 حساب ميشه و نمره قبولي هم 10 هست،البته همونجوري كه حتما ميدونيد معدل زير 12 هم مشروط محسوب ميشه.

mili_k
29-06-2010, 00:46
دوستان دفترچه راهنما سازمان سنجش کسی میدونه چه وقت میاد رو سایت؟

kasra_khan2003
29-06-2010, 21:30
کسی میدونه ثبت نام ترم تابستون از کی شروع میشه؟

Amir_oscar
30-06-2010, 16:42
26 تیر تا 1 مرداد.

m-a-88
30-06-2010, 18:47
سلام به دوستان

اينو ميدونم كه حداكثر تعداد واحد تابستان 6 تاست . ولي ديروز يكي از بچه‌ها ميگفت اين 6 تا براي كساني
هست كه اولين بار ترم تابستان برميدارن و اگر دانشجويي براي بار دوم و يا بيشتر در تابستان انتخاب واحد
كنه ميتونه تا 9 واحد بگيره . (حتي يكي ميگفت12 واحد :5: )

شما تا حالا همچين مطلبي شنيدين ؟

MCSE MAN
01-07-2010, 19:55
زمان ثبت نام ترم تابستان ۸۹ پيام نور از تاریخ 89/4/26 تا 89/5/8 می باشد

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

سلام به دوستان
اينو ميدونم كه حداكثر تعداد واحد تابستان 6 تاست . ولي ديروز يكي از بچه‌ها ميگفت اين 6 تا براي كساني
هست كه اولين بار ترم تابستان برميدارن و اگر دانشجويي براي بار دوم و يا بيشتر در تابستان انتخاب واحد
كنه ميتونه تا 9 واحد بگيره . (حتي يكي ميگفت12 واحد :5: )
شما تا حالا همچين مطلبي شنيدين ؟
انتخاب واحد بيشتر از 6 تا تو تابستون شايعس.اينو از يه جاي معتبر خوندم

mohsensoft
03-07-2010, 07:46
امتحانات ترم تابستون معمولا از چه تاریخی شروع میشه؟

MCSE MAN
03-07-2010, 11:03
امتحانات ترم تابستون معمولا از چه تاریخی شروع میشه؟
شروع امتحانات ترم تابستان۸۹ پيام نور از تاریخ 89/6/1 تا 89/6/8 می باشد

mahdi7610
03-07-2010, 15:27
سلام

دوستان یه سوال داشتم اگه کسی میدونه کمک کنه

من این ترم ، ترم اخرم بود اما متاسفانه امار و احتمال 2 را افتادم و کلا 4 واحد مونده که فارغ التحصیل بشم
میخوام این درس را تابستون بردارم.

حالا میخوام بدونم دروس تابستان توسط خود دانشگاه ارائه میشه یا از مرکز دروس ارائه میشه و دانشگاه نقشی توی ارائه دروس نداره ؟

توی سایت اخبار پیام نور گفته

دانشجویان که با ۶ واحد درسی فارغ التحصیل می شوند در صورت عدم ارائه این دروس در پیام نور می توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه های وزرارت علوم مهمان شوند

حالا من از کجا میتونم بدونم که این درس توی تابستان ارائه شده یا نه ؟

لیست دروسی که توی تابستان ارائه شده را کسی می دونه ؟

مرسی

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

شروع امتحانات ترم تابستان۸۹ پيام نور از تاریخ 89/6/1 تا 89/6/8 می باشد

اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آخرین تغییرات اعلام شده توسط دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ارتباط با ترم تابستان به اطلاع کلیه دانشجویان ، مراکز و واحد ها می رساند

۱- تاریخ امتحانات به روزهای سوم٬چهارم٬پنجم،ششم،سیزدهم ،چهاردهم و پانزدهم شهریور تغییر یافت پیش از این طبق تقویم آموزشی قرار بود امتحانات پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از تاریخ ۱ شهریور شروع شود.

MCSE MAN
03-07-2010, 16:32
سلام
من این ترم ، ترم اخرم بود اما متاسفانه امار و احتمال 2 را افتادم و کلا 4 واحد مونده که فارغ التحصیل بشم
حالا میخوام بدونم دروس تابستان توسط خود دانشگاه ارائه میشه یا از مرکز دروس ارائه میشه و دانشگاه نقشی توی ارائه دروس نداره ؟

سلام
اين كه دروس تابستان رو خود دانشگاه ارائه ميده يا مركز نقش داره رو نميدونم ولي دروس ارائه شده زمان ثبت نام مشخص ميشه.بايد ببينيد اون زمان اين درس تو ليست هست يا نه.
اگه ارائه نشده بود،ميتونيد از كارشناس رشته اتون بپرسيد تو دانشگاه ديگه اي ارائه شده يا نه.كلا بپرسيد چيكار بايد بكنيد.

mahdi7610
04-07-2010, 08:16
سلام
اين كه دروس تابستان رو خود دانشگاه ارائه ميده يا مركز نقش داره رو نميدونم ولي دروس ارائه شده زمان ثبت نام مشخص ميشه.بايد ببينيد اون زمان اين درس تو ليست هست يا نه.
اگه ارائه نشده بود،ميتونيد از كارشناس رشته اتون بپرسيد تو دانشگاه ديگه اي ارائه شده يا نه.كلا بپرسيد چيكار بايد بكنيد.
سلام

اخه توی همون سایت اخبار پیام نور گفته شده که باید تا 25 تیر اگه قراره مهمان بگیرید ، بگیرید .

یعنی باید تا 25 تیر مهمان گرفته باشید .

حالا با این اوصاف از کجا بدونیم که اون درس ارائه خواهد شد یا نه ؟

البته تابستان 88 امار و احتمال 2 ارائه شده بود . احتمالا امسال هم ارائه بشه

در مورد امتحان تک درس کسی اطلاعاتی داره . امتحانش کی هستش ؟

مرسی

mohsensoft
04-07-2010, 08:41
سالهای دیگه توی تابستون دروس اختصاصی ارائه شده بود؟

MCSE MAN
04-07-2010, 10:50
سلام
اخه توی همون سایت اخبار پیام نور گفته شده که باید تا 25 تیر اگه قراره مهمان بگیرید ، بگیرید .
یعنی باید تا 25 تیر مهمان گرفته باشید .
حالا با این اوصاف از کجا بدونیم که اون درس ارائه خواهد شد یا نه ؟
البته تابستان 88 امار و احتمال 2 ارائه شده بود . احتمالا امسال هم ارائه بشه
در مورد امتحان تک درس کسی اطلاعاتی داره . امتحانش کی هستش ؟
مرسی
واقعا كاراشون خيلي جالبه.....پيام نور ديگه:31:
بهترين راهش همينه كه از كارشناس رشته اتون بپرسيد كه چيكار بايد بكنيد........اونا حتما ميدونن
كلا قضيه امتحان تك درس چيه؟

سالهای دیگه توی تابستون دروس اختصاصی ارائه شده بود؟
هميشه بعضي از دروس اختصاصي ارائه ميشن و بعضياش ارائه نميشن

shasha_ara2001
05-07-2010, 01:59
این قانون 10 شدن نمره های 9.5 به بالا هنوز هم پابرجاست؟

MCSE MAN
05-07-2010, 10:22
این قانون 10 شدن نمره های 9.5 به بالا هنوز هم پابرجاست؟
تا اونجايي كه ميدونم بله.البته فكر كنم دروس تمام تستي كه خودخوان باشن جز اين قانون نيستن.

IranianTools
09-07-2010, 15:42
سلام دوستان یک سوال داشتم
با توجه به اینکه امسال ظرفیت پذیرش دوره های فراگیر (کارشناسی) محدود شده قبولی مشکله یا نه ؟
مثلا تهران؟

mahdi7610
18-07-2010, 08:08
سلام

کسی جواب این سوال را میدونه

فرض کنید شما توی درسی امتحان میان ترم دادید و نمره میان ترم شما از 6 شده 4

حالا فرض کنید شما توی پایان ترم نمره خوبی کسب کردید به طوری که اگه نمره پایان ترم شما در 10/7 ضرب بشه نمره میان ترم شما 5 میشه .

حالا من میخوام بدونم کدوم یک از این نمرات به عنوان نمره میان ترم شما در نظر گرفته میشه ؟

نمره ای که استاد به عنوان میان ترم رد کرده یا نمره ای که با ضرب در 10/7 بدست اومده؟

اخه میگفتن سیستم به طور اتوماتیک اون نمره ای که بیشتر هست را به عنوان میان ترم در نظر می گیره

یعنی سیستم به طور خودکار نمره پایان ترم شما را در 10/7 ضرب میکنه و اگه این نمره شما از نمره میان ترمی که استاد رد کرده بیشتر باشه نمره میان ترم استاد را نادیده میگیره و نمره میان ترم 10/7 را در نظر میگیره

کسی در این مورد اطلاعی داره ؟

Royce
19-07-2010, 07:50
سلام
دوستان بنده دیپلم کارو دانش دارم
حالا میتونم وارد دانشگاه پیام نور بشم یا این دانشگاه فقط مخصوص رشته های غیر فنیه؟

Amir_oscar
21-07-2010, 20:31
سلام
نمراتی که توی قسمت اطلاعات جامع دانشجوی سیستم گلستان هستش و از 20 نمره هستن، نمرات نهایی هستن؟ پس چرا معدل رو حساب نمی کنن؟!

MCSE MAN
22-07-2010, 17:07
سلام
کسی جواب این سوال را میدونه
فرض کنید شما توی درسی امتحان میان ترم دادید و نمره میان ترم شما از 6 شده 4
حالا فرض کنید شما توی پایان ترم نمره خوبی کسب کردید به طوری که اگه نمره پایان ترم شما در 10/7 ضرب بشه نمره میان ترم شما 5 میشه .
حالا من میخوام بدونم کدوم یک از این نمرات به عنوان نمره میان ترم شما در نظر گرفته میشه ؟
نمره ای که استاد به عنوان میان ترم رد کرده یا نمره ای که با ضرب در 10/7 بدست اومده؟
اخه میگفتن سیستم به طور اتوماتیک اون نمره ای که بیشتر هست را به عنوان میان ترم در نظر می گیره
یعنی سیستم به طور خودکار نمره پایان ترم شما را در 10/7 ضرب میکنه و اگه این نمره شما از نمره میان ترمی که استاد رد کرده بیشتر باشه نمره میان ترم استاد را نادیده میگیره و نمره میان ترم 10/7 را در نظر میگیره
کسی در این مورد اطلاعی داره ؟
سلام
والا من جوابشو دقيق نميدونم ولي به ما ميگفتن هر كدوم بيشتر باشه اون قرار داده ميشه

سلام
نمراتی که توی قسمت اطلاعات جامع دانشجوی سیستم گلستان هستش و از 20 نمره هستن، نمرات نهایی هستن؟ پس چرا معدل رو حساب نمی کنن؟!
سلام
چند وقتي صبر ميكنن كه هركس ميخواد اعتراض كنه اين كار رو بكنه و بررسي ها صورت بگيره بعد معدل رو حساب ميكنن

fanoos1
26-07-2010, 10:29
بچه ها خسته نباشید
میخواستم بدونم کنکور کاردانی به کارشناسی پیام نور از کارشناسی پیوسته پیام نور سخت تره؟

rez227
26-07-2010, 12:34
سلام

مرسی

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) آخرین تغییرات اعلام شده توسط دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ارتباط با ترم تابستان به اطلاع کلیه دانشجویان ، مراکز و واحد ها می رساند

۱- تاریخ امتحانات به روزهای سوم٬چهارم٬پنجم،ششم،سیزدهم ،چهاردهم و پانزدهم شهریور تغییر یافت پیش از این طبق تقویم آموزشی قرار بود امتحانات پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) از تاریخ ۱ شهریور شروع شود.

دوست عزیز اول اینکه لیست دروس ارائه شده توسط سازمان مرکزی ارائه میشه و دانشگاه شما هیچ دخالتی در انتخاب دروس نداره و دوم اینکه اگه اون درس تو لیست ارائه دروس نباشه نمی تونید بردارید و آخریش هم اینکه منظور از مهمان شدن اینکه تو سایر دانشگاه ها به غیر از پیام نور می تونید مهمان بشید تا اون درس رو پاس کنید
موفق باشید

rez227
26-07-2010, 18:49
دوست عزیز اول اینکه لیست دروس ارائه شده توسط سازمان مرکزی ارائه میشه و دانشگاه شما هیچ دخالتی در انتخاب دروس نداره و دوم اینکه اگه اون درس تو لیست ارائه دروس نباشه نمی تونید بردارید و آخریش هم اینکه منظور از مهمان شدن اینکه تو سایر دانشگاه ها به غیر از پیام نور می تونید مهمان بشید تا اون درس رو پاس کنید
موفق باشید

تمام گفته های قبلم رو اصلاح میکنم چرا که الان در پرتاال اصلی پیام نور این اطلاعیه صادر شد
می تونید به لینک زیر برید و اون رو ببینید

mahdi7610
26-07-2010, 18:58
دوبار ارسال شد .

ویرایش شد .

mahdi7610
26-07-2010, 19:04
تمام گفته های قبلم رو اصلاح میکنم چرا که الان در پرتاال اصلی پیام نور این اطلاعیه صادر شد
می تونید به لینک زیر برید و اون رو ببینید

ممنون دوست عزیز

دیگه نیازی نیست .

چون اعتراض زدم و استاد نمره داد و خوشبختانه فارغ التحصیل شدم .

دیگه شاید هیچ وقت به این تاپیک سر نزنم .

واسه همه بچه های پیام نوری ارزوی موفقیت دارم .

موفق باشید .

mahmoodtaker
27-07-2010, 09:49
کنکور کاردانی به کارشناسی پیام نور از کارشناسی پیوسته پیام نور سخت تره؟

m-a-88
28-07-2010, 12:02
سلام

قبلا گفته بودن كه براي ديدن شهريه و تاييد انتخاب واحد از 5 ام به سايت مراجعه كنيدو اما از ديروز تا حالا كه ميرم نه فرم شهريه اومده و نه تاييد انتخاب واحد. هر چي هم دانشگاه زنگ ميزنم هيچ كس جواب نميده.فكر كنم همه رفتن تعطيلات چند روزه :41:
كسي هست كه مشكلي مثل من داشته باشه ؟

اينكه تا حالا تاييد نشده يعني انتخاب واحد تابستان من حذف شده ؟؟؟

MCSE MAN
28-07-2010, 19:39
سلام

قبلا گفته بودن كه براي ديدن شهريه و تاييد انتخاب واحد از 5 ام به سايت مراجعه كنيدو اما از ديروز تا حالا كه ميرم نه فرم شهريه اومده و نه تاييد انتخاب واحد. هر چي هم دانشگاه زنگ ميزنم هيچ كس جواب نميده.فكر كنم همه رفتن تعطيلات چند روزه :41:

سلام
والا براي من كه درسته
تا اونجا كه ميدونم دانشكده هاي پيام نور از 4 مرداد تا آخر مرداد تعطيله!!!
به طور معمول بايد با كارشناس رشته اتون اين مشكلو برطرف ميكرديد ولي اگه همونطوري كه گفتم تعطيل باشن،فكر كنم بايد بريد پيام نور مركز

hamid_diablo
29-07-2010, 10:01
سلام

سلام دوست عزیز

منم به همراه خیلی های دیگه مشکل شما رو داریم امروز هم همین طوری و ارور 18 میده
من رفتم قسمت اطلاعات جامع دانشجو و روی وضعیت شهریه کلیک کردم اونجا زده بود شهریه ترمم چقدره

ولی متاسفانه شماره حساب رو نزده:41:

m-a-88
29-07-2010, 19:26
سلام
والا براي من كه درسته
تا اونجا كه ميدونم دانشكده هاي پيام نور از 4 مرداد تا آخر مرداد تعطيله!!!
به طور معمول بايد با كارشناس رشته اتون اين مشكلو برطرف ميكرديد ولي اگه همونطوري كه گفتم تعطيل باشن،فكر كنم بايد بريد پيام نور مركز

حقيقتش من صبر كردم تا شايد درست بشه.كه نشد.بله متاسفانه همه رفتن تعطيلات اونم تو اوج ثبت نام تابستان و اين همه مشكل كه دانشجوها دارن.

راستي مگه پيام نور مركز در اين ايام باز هست و به اين موارد رسيدگي ميكنن ؟
(در ضمن دانشگاه من! تهران-مركز حسن‌آباده . )

فكر كنم با اين وضعيت يه ترم ديگه مهمون پيام نوريم ....:37: از ما كه گذشت دلم به حال وروديهاي جديد ميسوزه كه با چه اميدي پا در پيام نور ميزارن.:41:

MCSE MAN
30-07-2010, 09:47
حقيقتش من صبر كردم تا شايد درست بشه.كه نشد.بله متاسفانه همه رفتن تعطيلات اونم تو اوج ثبت نام تابستان و اين همه مشكل كه دانشجوها دارن.

راستي مگه پيام نور مركز در اين ايام باز هست و به اين موارد رسيدگي ميكنن ؟
(در ضمن دانشگاه من! تهران-مركز حسن‌آباده . )

فكر كنم با اين وضعيت يه ترم ديگه مهمون پيام نوريم ....:37: از ما كه گذشت دلم به حال وروديهاي جديد ميسوزه كه با چه اميدي پا در پيام نور ميزارن.:41:
فكر كنم يه قسمت هاييش باز باشه.........منظورم پيام نور مركز تهرانه،نه هر مركزي......به يه سري كارها رسيدگي ميكنن،حالا رفتن اونجا ضرري نداره
راستي براي منم فرم شهريه نمياد،فقط تو اطلاعات جامع تو قسمت وضعيت شهريه نوشته چقدر بايد بدم ولي شماره حساب هم نزده
شما ميريد تو قسمت اطلاعات جامع براتون درسهايي كه ترم تابستون انتخاب كرديد رو نشون نميده مگه؟

hamid_diablo
30-07-2010, 12:35
فكر كنم يه قسمت هاييش باز باشه.........منظورم پيام نور مركز تهرانه،نه هر مركزي......به يه سري كارها رسيدگي ميكنن،حالا رفتن اونجا ضرري نداره
راستي براي منم فرم شهريه نمياد،فقط تو اطلاعات جامع تو قسمت وضعيت شهريه نوشته چقدر بايد بدم ولي شماره حساب هم نزده
شما ميريد تو قسمت اطلاعات جامع براتون درسهايي كه ترم تابستون انتخاب كرديد رو نشون نميده مگه؟
منم مشکل تو رو دارم ولی درسهایی که تو ترم تابستون برداشتمو نشون میده

یه سئوال هم داشتم تو سایت زده فقط یه درس از گروه معارف میشه برداشت
ولی من 3 تا درس 2 واحدی از گروه معارف برداشتم . میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

MCSE MAN
30-07-2010, 12:59
منم مشکل تو رو دارم ولی درسهایی که تو ترم تابستون برداشتمو نشون میده

یه سئوال هم داشتم تو سایت زده فقط یه درس از گروه معارف میشه برداشت
ولی من 3 تا درس 2 واحدی از گروه معارف برداشتم . میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟
براي منم درسهايي كه برداشتمو نشون ميده،براي همه اينجوريه فكر كنم
تو دروس عمومي از هر گروه يه درس بايد برداشت،اگه از يه گروه بيشتر از يه درس برداريد فكر كنم به جز يكيش بقيش حذف ميشه يعني الكي پاس كرديد بقيه رو

hamid_diablo
30-07-2010, 18:03
براي منم درسهايي كه برداشتمو نشون ميده،براي همه اينجوريه فكر كنم
تو دروس عمومي از هر گروه يه درس بايد برداشت،اگه از يه گروه بيشتر از يه درس برداريد فكر كنم به جز يكيش بقيش حذف ميشه يعني الكي پاس كرديد بقيه رو

سلام
من درسهای اندیشه 1 و تفسیر نهج البلاغه و اخلاق اسلامی رو که جمعا 6 واحده انتخاب واحد کردم
باید برم 2 تا شو حذف کنم؟
اگه نشه حذف کرد اونوقت چی کار کنم؟:19:

MCSE MAN
30-07-2010, 20:00
سلام
من درسهای اندیشه 1 و تفسیر نهج البلاغه و اخلاق اسلامی رو که جمعا 6 واحده انتخاب واحد کردم
باید برم 2 تا شو حذف کنم؟
اگه نشه حذف کرد اونوقت چی کار کنم؟:19:
سلام
دوست عزيز اينا تو يه گروه نيست،بايد همشونو پاس كنيد
مثلا تفسير قرآن و تفسير نهج البلاعه تو يه گروهه كه بايد فقط يكيشونو پاس كنيد

m-a-88
30-07-2010, 22:28

دقيقا شرايط من هم مثل شماست. يعني فرم شهريه نيومده و از مسير اطلاعات جامع مبلغ واريزي مشخصه و همچنين درسهايي انتخابي ولي همون طور كه گفتيد خبري از شماره حساب نيست....
نگراني من از اتمام مهلت واريز شهريه است

MCSE MAN
30-07-2010, 23:56
دقيقا شرايط من هم مثل شماست. يعني فرم شهريه نيومده و از مسير اطلاعات جامع مبلغ واريزي مشخصه و همچنين درسهايي انتخابي ولي همون طور كه گفتيد خبري از شماره حساب نيست....
نگراني من از اتمام مهلت واريز شهريه است
زياد نگران نباشيد.......شهريه رو تا دم امتحانا ميشه داد معمولا

hamid_diablo
31-07-2010, 11:18
سلام

یه سئوال دیگه

درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه اختیاریه؟
اگه هست میتونم برم حذفش کنم؟
کلا میشه از ترم تابستون انصراف داد؟

درس اندیشه 1 و اخلاق اسلامی تو یه گروه نیستند>؟

MCSE MAN
31-07-2010, 11:34
سلام
یه سئوال دیگه
درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه اختیاریه؟
اگه هست میتونم برم حذفش کنم؟
درس اندیشه 1 و اخلاق اسلامی تو یه گروه نیستند>؟
سلام
تفسير نهجالبلاغه اختياري نيست ولي بين تفسير قرآن و تفسير نهجالبلاغه فقط يكي رو بايد پاس كنيد
انصرافو نميدونم
رشتتون چيه؟
براي اين كه كامل بدونيد دروس عمومي رو چطور بايد پاس كرد،از اين لينك استفاده بفرماييد:

mahdi7610
31-07-2010, 12:07
اگه انتخاب واحد کردید و همه چیز تموم شده دیگه کاری نمیتونید بکنید . چه امتحان بدید یا ندید به حال اونا فرقی نمی کنه اونا پولشو ازتون می گیرن

یادش بخیر یکی از دوستامون تابستون سال قبل گفت ، ترم تابستون حذف اضطراری نداره ؟ کلی بهش خندیدیم :)

mili_k
31-07-2010, 13:31
برای ترم تابستان اگر به فرض معدل 20 بشیم، میشه برای ترم رسمی 24 واحد برداشت؟

hamid_diablo
31-07-2010, 15:28
برای ترم تابستان اگر به فرض معدل 20 بشیم، میشه برای ترم رسمی 24 واحد برداشت؟

نه دوست عزیز تاثیری نداره:19:
من ترم قبل مشروط شدم ترم بعدی باید حداکثر 12 واحد بردارم:2:
معدل ترم تابستون هم تو معدل کل تاثیر داره:40:

nar nia
01-08-2010, 15:51
معاون سازمان سنجش آموزش كشور:
تمام داوطلبان تحصيل در دانشگاه‌هاي پيام‌نور و غيرانتفاعي مجاز به انتخاب رشته شدند

خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: تمام داوطلباني كه تحصيل در دانشگاه‌هاي پيام‌نور و غيرانتفاعي را انتخاب كرده بودند در كنكور 89 مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، حسين توكلي معاون سازمان سنجش آموزش كشور در نشستي خبري با تأكيد بر اين‌كه 89 درصد حاضرين در جلسه كنكور 89 مجاز به انتخاب رشته شدند، افزود: تمام داوطلباني كه تحصيل در دانشگاه‌هاي پيام نور و غيرانتفاعي را انتخاب كرده بودند در كنكور 89 مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

وي با بيان اين‌كه داوطلبان مجاز كنكور 89 از فردا تا 15 مرداد فرصت دارند نسبت به رشته تحصيلي مورد علاقه خود مطالعات لازم را داشته باشند، افزود: دفترچه راهنماي انتخاب رشته كنكور 89 روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد. همچنين از طريق باجه‌هاي مركزي پست توزيع مي‌شود.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اين‌كه انتخاب رشته داوطلبان مجاز كنكور 89 از 16 مرداد آغاز و تا 18 مرداد ادامه دارد، اظهار كرد: متخصص‌ترين فرد براي انتخاب رشته با مطالعه دفترچه راهنماي انتخاب رشته خود داوطلبان هستند. داوطلبان بايد به مقطع، جنس پذيرش، نيمسال تحصيلي توجه داشته باشند و از امتيازات گزينش بومي سعي كنند استفاده كنند.

توكلي ادامه داد: بر ترتيب تقدم علاقه تأكيد مي‌شود اگر داوطلب 100 انتخاب داشته باشد اگر قرار باشد در يكي از رشته‌ها قبول شود اين رشته اگر اول نوشته شده باشد قبول مي‌شود اگر در رتبه 50 يا در رتبه 100 هم نوشته شده باشد قبول مي‌شود.

وي درباره ظرفيت پذيرش كنكور 89 گفت: در كنكور 89 حدود 508 هزار داوطلب پذيرش مي‌شوند.

m-a-88
01-08-2010, 16:11
سلام به همه

خب مثل اينكه مسئولين كمي به خودشون اومدن و گزارش شهريه را تو سيستم فعال كردن.:13:
ولي متاسفانه وقتي گزارش 101 يا هم تاييد انتخاب واحد را ميزنم ميگه كه اطلاعاتي براي چاپ نيست.
شما هم اين مشكلو دارين ؟
به نظر شما با وجود عدم تاييد انتخاب واحد (تا اين لحظه) شهريه را بريزم يا منتظر تاييد بشم ؟

MCSE MAN
01-08-2010, 18:08
سلام به همه
خب مثل اينكه مسئولين كمي به خودشون اومدن و گزارش شهريه را تو سيستم فعال كردن.:13:
ولي متاسفانه وقتي گزارش 101 يا هم تاييد انتخاب واحد را ميزنم ميگه كه اطلاعاتي براي چاپ نيست.
شما هم اين مشكلو دارين ؟
به نظر شما با وجود عدم تاييد انتخاب واحد (تا اين لحظه) شهريه را بريزم يا منتظر تاييد بشم ؟

سلام
براي منم همينطوره.ولي خوب درسهايي كه انتخاب كردم تو اطلاعات جامع هست پس فكر نكنم مشكلي باشه
نديدم مهلت گذاشته باشن براي پرداخت شهريه پس من فعلا صبر ميكنم

A100000000000000A
01-08-2010, 22:58
سلام بچه ها
من میخوام پیام نور شرکت کنم
کسی میدونه دفترچش کی میاد؟
با تشکر:11:

france
01-08-2010, 23:28
سلام بچه ها
من میخوام پیام نور شرکت کنم
کسی میدونه دفترچش کی میاد؟
با تشکر:11:

با سلام

اگر منظور کارشناسی فراگیر پیام نوره اواخر بهمن یا اوایل اسفند ماه هر ساله.

اگر سراسریه که همزمان با اعلام نتایج اولیه بعد از اخذ دفترچه انتخاب رشته,رشته های دانشگاه پیام نور رو انتخاب می کنید.

A100000000000000A
02-08-2010, 11:14
با سلام

اگر منظور کارشناسی فراگیر پیام نوره اواخر بهمن یا اوایل اسفند ماه هر ساله.

اگر سراسریه که همزمان با اعلام نتایج اولیه بعد از اخذ دفترچه انتخاب رشته,رشته های دانشگاه پیام نور رو انتخاب می کنید.
راستش نمیدونم
من میخوام برم کارشناسی IT
حالا نمیدونم کدوماش میشه :(

france
02-08-2010, 12:30
راستش نمیدونم
من میخوام برم کارشناسی IT
حالا نمیدونم کدوماش میشه :(

باسلام

به گمونم هم فراگیر و هم سراسری پیام نور IT داره.

A100000000000000A
02-08-2010, 12:36
مرسی از پاسختون
یک سوال دیگه
وقتی بهمن دفترچش میاد
کی کنکورش هست؟
با تشکر

hamid_diablo
02-08-2010, 15:47
مرسی از پاسختون
یک سوال دیگه
وقتی بهمن دفترچش میاد
کی کنکورش هست؟
با تشکر
زمان ما سال 87 شهریور ماه بود

ولی کنکور سال بعد فکر کنم تیر ماه باشه

میتونی اطلاعات بیشتری رو از سایتش بگیری

france
02-08-2010, 16:48
ميزان شهريه، شرايط تبليغات و شرايط لازم براي تدريس در دوره‌هاي آمادگي فراگير پيام نور اعلام شد

دفتر آموزشهاي آزاد، غير دولتي و غير انتفاعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ميزان شهريه، شرايط تبليغات موسسات برگزار کننده دوره‌هاي آمادگي فراگير پيام نور در رسانه‌هاي جمعي و شرايط لازم براي تدريس در دوره‌هاي آمادگي و تقويتي فراگير پيام نور موسسات آموزش عالي آزاد را اعلام كرد.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، براساس اعلام دفتر آموزشهاي آزاد، غير دولتي و غيرانتفاعي وزارت علوم، ميزان شهريه دريافتي موسسات برگزار کننده دوره‌هاي آمادگي فراگير پيام نور از دانش‌پذيران به ازاي هرساعت تدريس براي مقطع کارشناسي رشته‌هاي علوم انساني 20000ريال مقطع کارشناسي ارشد 30000ريال، رشته‌هاي کارشناسي علوم پايه 22500ريال مقطع کارشناسي ارشد32500 ريال و براي رشته‌هاي کارشناسي فني و مهندسي 25000 و رشته‌هاي مقطع کارشناسي ارشد35000ريال است.

همچنين تعداد ساعت‌هاي درسي براي دروس عمومي انديشه اسلامي و ادبيات فارسي هرکدام 16ساعت، زبان انگليسي 32ساعت و دروس تخصصي هر واحد درسي 17ساعت است.

بنابر اعلام دفتر آموزشهاي آزاد، غيردولتي و غيرانتفاعي وزارت‌علوم، موسسات برگزار کننده دوره‌هاي آمادگي و تقويتي فراگير پيام نور در تبليغات خود نبايد از عنوان، علايم، نام و آرم دانشگاه پيام نور و عنوان تضمين قبولي استفاده كنند.

همچنين اولويت تدريس دوره‌هاي آمادگي و تقويتي فراگير پيام نور با اعضاي هيات علمي دانشگاه پيام نور و کساني است که در دانشگاه پيام نور تدريس داشته‌اند و دارا بودن مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد براي تدريس در دوره کارشناسي و دارا بودن مدرک تحصيلي دکترا براي تدريس در دوره کارشناسي ارشد الزامي است.

به گزارش ايسنا، متن کامل دستورالعمل دفتر آموزشهاي آزاد، غير دولتي و غير انتفاعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به موسسات برگزار کننده دوره‌هاي آمادگي فراگير پيام نور و فرم آگهي تبليغات در نشريات در سايت اينترنتي اين دفتر به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل دسترسي است.

hamidras
02-08-2010, 21:16
من دانشجوی فراگیر پیام نور بودم , رشته کامپیوتر

این دانشگاه استاندارد نیست , و به اندازه یک مهده کودک هم نظم در آن وجود ندارد , مدرکی هم که می دهد اونقدر ارزش ندارد که در یک سی دی کلوپ شما اون مدرکتان را به امانت بگذارید
معافیت سربازیشم معلوم نیست که باقی بماند یا نه ( هنوز دارد با سازمان وظیفه عمومی می جنگد )
حجم کتابها فوق العاده زیاد است و مدت زمان محدود و بدون معلم باید درس بخونید
هیچ کلاسی برگزار نمی شه و شما دیگر دانشجو ها را تا پایان عمرتان نخواهید دید ( البته کلاسهایی در روز های 4 شنبه و 5 شنبه برای دانشجویان گذاشته می شود ولی هر دفعه شما با یک سری آدمیزاد جدید آشنا می شوید )

برای ورود به فراگیر پیام نور شما باید یک امتحان ورودی بگزرانید ( من فرقشو با کنکور نفهمیدم در چیه ) که تستی می باشد .
دروس
بینش اسلامی - ادبیات فارسی - زبان انگلیسی - ریاضی 1 - ریاضی 2 - مبانی برنامه نویسی (یه همچین چیزی بود )

بینش اسلامی : تعداد زیادی آیه از قران دارد , چندین نویسنده مطالب فصل های کتاب را نوشته اند و در بعضی جاها حرف های همدیگر را نقص کرده اند.

ادبیات فارسی : 300 صفحه هست که نصف کتاب شعر هست و بقیشم داستان که نیمه اول کتاب بلطبع سخت تر است

زبان انگلیسی : کل کتاب به زبان انگلیسی است , لغات بسیبر زیادی در کتاب وجود دارد , سعی شده تا از معانی دوم و سوم لغات در این کتاب استفاده شود . گرامری که در آن آموزش داده می شود به ندرت توسط اینگلیسی زبان ها استفاده می شود و انبوهی از لغات منسوخ شده در آن وجود دارد و پر هست از متن های سنگین و پر از لغات بی معنی .

ریاضی 1 : حدود 510 صفحه می باشد نزدیک به 200 صفحه اول آن مطالب سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی هست ولی از صفحه 200 به بعد مطالب جدید می شود.
صد صفحه پایانی کتاب به فرمول های انتگرال و لگاریتم و توابع پیچیده مثلثاتی و هزلولی اختصاص دارد که واقعا حفظ کردن آنها خیلی مشکل و بی رودربایستی غیر ممکن است

ریاضی 2 : حدود 400 صفحه که خوشبختانه فقط 2 فصل اوا آن یعنی 100 صفحه را باید خواند . مربوط می شود که دنباله و سری و مقداری هندسه

مبانی برنامه نویسی : 200 صفحه , کتاب فوق خلاصه شده کتاب ( برنامه نویسی پاسکال و روش حل مساله هست ) که نزدیک به 670 صفحه بود . برای دانشجویی که آن کتاب قبلی را نخوانده باشد فهمیدن این دویست صفحه واقعا غیر ممکن است.
از مشکلات کتاب می شود به سریع نوشتن آن توسط نویسندگانش اشاره کرد و همچنین غلط های چاپی
نوسندگان کتاب اول را که 670 صفحه بود را با حذف کردن بعضی جملات تبدیل به 200 صفحه کردند مثلا از هر یک صفحه 5 خط قرض گرفتند بدیهی است که نتیجه بدست آمده چه چیز وحشتناکی می تواند باشد
مثالهایی که از کتاب اصلی آورده شده غیر از غلط ها چاپی بدون مشکل است و ثالهای را که خود نویسندگان کتاب آورده اند را اگر در خود برنامه Turbo Pascal امتحان کنید Error می دهد , این نشان می دهد که نوسنده کذایی فاقد دانش برنامه نویسی بوده و فقط مطالبی را از کتاب اصلی وارد این کتاب جدید کرده است.

امتحانات دانشگاه توسط یک تکه کاغذ که به دره مرکز ثبت نام ( اگه تهران هستید خیابان نجات الهی ) می چسبانند به اطلاع شما می رسد
که برای رمزگشایی آن حداقل باید یک مدرک کارشناسی داشته باشید , نکته جالب این است که در بعضی اوقات امتحان یک درس در دو مکان متفاوت برگزار می شود ( شخصی که آن کاغذ را می نوشته اشتباه کرده است ), و شما یا شیر یا خط باید بیاورید که به کدام محل بروید یا از مسول گروه خود بپرسید که در اکثر موارد اظهار بی اطلاعی می کند.

خیلی مواقع جای دروس و امتحانات آن ها یک یا دو روز مانده به امتحان عوض می شود پس شما باید همیشه یک روز قبل از امتحان به مکان ثبت نامتان بروید و ببینید آیا اعلامه ای یا دست نوشته ای چیزی دم در چسبانده اند یا نه

خود امتحانات احمقانه سخت است ( امکان تقلب هست ولی کسی چیزی نخونده ) به دو صورت تستی و تشریحی بر گزار می شود.

اعلام نتایج امتحانات مسخره تر از بر گذاری آن است , 4 روش برای فهمیدن نتیجه وجود دارد
1) رفتن به سایت پیام نور ( که در اون مواقع سرورش دان هست )
2)رفتن به دانشگاه و گشتن اسم خود در بین هزاران برگه ای که مثل آشغال در کف راهرو ها و طبقات ریخته است ( نمی دانم ایده کدام احمقی بوده است )
3)رفتن و گرفتن نمره از مرکز امتحانات که یک صف طویلی همیشه وجود دارد و شنیدن جواب های سربالا
4) استفاده از تلفن گویا که جدیدا آمده است ( 90 در صد مواقع اشغال هست و 10 درصد بقیه هم درست کار نمی کند )

خلاصه این از دانشگاه پیام نور
حالا انتحاب واحد و ثبت نامش بماند

البته شما زمانی که دفترچه را بگیری به عنوان دانشپذیر ثبت نام می شی که معافیت سربازی نداری اگه امتحان پایانیشو که همه درسها را دریک روز مثل کنکور باید امتحان بدی را پاس کنی می توانی به عنوان دانشجو وارد این خر تو خر بازار شوی

تا چه حد اینو تایید میکنید!!؟

یعنی پیام نور اینقدر داغونه!؟

MCSE MAN
02-08-2010, 22:42
تا چه حد اینو تایید میکنید!!؟
یعنی پیام نور اینقدر داغونه!؟
يه سري چيزا رو درست گفته ولي ديگه زيادي اغراق كرده
در مورد كتاب ها و سختي امتحانات با اين متن موافقم

majidadib
03-08-2010, 13:00
سلام
یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
من امسال همراه با دانشگاه سرارسری پیام نور رو هم ثبت نام کردم
کیفیت پیام نور چطوره؟ارزش داره؟
تو هفته حدودا چند روز کلاس هست؟
بعد شنیدم که میگن شما میتونید مثلا اگه شیراز هستین یه شهر دیگه(مثلا از استان فارس یه شهرستان) رو انتخاب کنید بعد توی همون شیراز کلاسهاتون رو برید فقط واسه امتحان برید همون دانشگاهی که انتخاب کردید،درسته؟
ممنون میشم اگه یکم توضیح بدید

hamidras
03-08-2010, 13:14
شهریه رشته های مهندسی چقدره؟

واسه اشتغال آیا اصلا مدرکشو داشته باشی نگات میکنن؟

MCSE MAN
03-08-2010, 15:44
سلام
یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
بعد شنیدم که میگن شما میتونید مثلا اگه شیراز هستین یه شهر دیگه(مثلا از استان فارس یه شهرستان) رو انتخاب کنید بعد توی همون شیراز کلاسهاتون رو برید فقط واسه امتحان برید همون دانشگاهی که انتخاب کردید،درسته؟
سلام
مونده پيام نور رو با چي مقايسه كنيد،در مقابل روزانه مشخصه ارزش نداره
مونده چندتا واحد برداشته باشيد و درساتون چي باشه.اگه 20 واحد حساب كنيم و رشته مهندسي باشه تقريبا 2-3 روز تو هفته كلاس هست
برعكس اون حرفتون رو تاييد ميكنم ولي خودشو نميدونم.يعني اگه يكي از شهرهاي استان فارس باشيد و تو پيام نور شيراز قبول شيد،ميتونيد تو شهر خودتون كلاس ها رو بريد

شهریه رشته های مهندسی چقدره؟
بستگي داره به رشته و تعداد واحدها و درس هايي كه برميداريد.به طور معمول حدود 250 تومن.البته هر سال بيشتر ميشه
براي اشتغال امتحان نكردم ولي شنيدم بعضي جاها پيام نور رو بيشتر قبول دارن و بعضي جاها آزاد رو

majidadib
04-08-2010, 02:00
سلام
مونده پيام نور رو با چي مقايسه كنيد،در مقابل روزانه مشخصه ارزش نداره

با روزانه که میدونم
با غیر انتفاعی و آزاد
حتی من شنیدم کسایی که پیام نور میخونن از یه بایت بیشتر از روزانه ارزش داره
اونم موقعی هست که ارشد امتحان میده
چون طرف قبلا با این حالت نبود منابع درست و جزوه آشنا بوده و هرچی یاد گرفته واقعا یاد گرفته
روزانه یکم کیلویی نمره میدن،بابام استاد ادبیات هست و خیلی به دانشجواش حال میده

hamid_diablo
04-08-2010, 07:07
سلام

من شنیدم تو کنکور کارشناسی ارشد تعدادی قبولیهای پیام نور با 30 درصد بعد از دولتی ها بود

MCSE MAN
04-08-2010, 10:16
با روزانه که میدونم
با غیر انتفاعی و آزاد
حتی من شنیدم کسایی که پیام نور میخونن از یه بایت بیشتر از روزانه ارزش داره
اونم موقعی هست که ارشد امتحان میده
چون طرف قبلا با این حالت نبود منابع درست و جزوه آشنا بوده و هرچی یاد گرفته واقعا یاد گرفته
روزانه یکم کیلویی نمره میدن،بابام استاد ادبیات هست و خیلی به دانشجواش حال میده
در مقايسه باغير انتفاعي و آزاد زياد فرقي نداره،بعضي جاها ميگن پيام نور بهتره و بعضي جاها ميگن آزاد
بله براي كنكور ارشد پيام نور درصد قبوليهاش بيشتره چون كل كتاب رو دانشجو بايد براي امتحانش بخونه و مثل جاهاي ديگه به جزوه كفايت نميتونه بكنه
باباتون نمياد پيام نور تدريس كنه؟ اصلا نگران اين نباشيد كه استاد ادبيات هستن،تو پيام نور 1 استاد كه پيدا كنن هر درسي رو كه بخواد بهش ميدن :31:

سلام
من شنیدم تو کنکور کارشناسی ارشد تعدادی قبولیهای پیام نور با 30 درصد بعد از دولتی ها بود درصدش رو نميدونم ولي درسته بعد از دولتي ها پيام نور بيشترين قبولي رو داره

behnam_tr
04-08-2010, 13:03
من شنیدم قراره قانون 12 واحد حذف بشه یعنی مشروطی ها هم میتونن تا 20 واحد بردارن

میخواستم ببینم این قضیه صحت داره یا نه؟؟

yoosef_st
04-08-2010, 16:00

خوبه دیگه. رسما سر درش رو وردارن بزارن هتل پیام نور، بیا مدرک بگیر اونم به زور!
یه ذره به فکر اعتبار این مدارک تخیلی با این معدل های ناپلئونی ما نیستن!

MCSE MAN
04-08-2010, 17:29

من كه همچين چيزي نشنيدم.......كلا زياد شايعه درست ميكنن كه فكر ميكنم اينم يكي از اون شايعاته

mahdi7610
05-08-2010, 08:53
سلام

میخوستم ببینم شما معدل این ترمتون حساب شده ؟

اخه هنوز جلوی درسای من توی سایت زده اعلام نشده . در صورتی که چندین هفته هست که نمراتم اعلام شده .

ممنون

PNUNA.IR
05-08-2010, 09:39
سلام

میخوستم ببینم شما معدل این ترمتون حساب شده ؟

اخه هنوز جلوی درسای من توی سایت زده اعلام نشده . در صورتی که چندین هفته هست که نمراتم اعلام شده .

ممنون

سلام.
کاربر ارشد سایت هنوز نمرات شما را تایید نکرده. چون دانشگاه به صورت نمیه تعطیل می باشد کمی طول خواهد کشید تا نمرات به صورت گامل توسط کاربر ارشد سیا تایید شود. اگر همه نمراتتان ظاهر شده خودتان معدلتان را حساب کنید.

PNUNA.IR
05-08-2010, 09:46

تکذیب می شود. شایعه ای بیش نیست که تقریبا" 1 هفته ای است بین دانشجویان پیچیده است.

مدرک دانشگاه پیام نور به صورت دانشگاه دولتی می باشد و اعتبار مدرک پیام نور در خارج و داخل کشور بسیار بیشتر از دانشگاه آزاد می باشد و رتبه دانشگاه پیام نور در لیست دانشگاه های برتر ایران از نظر علمی بسیار بالاتر از دانشگاه آزاد باشد./

کیفیت در برابر دانشگاه دولتی روزانه پایین و در مقابل بقیه بالا است.
در مورد کلاسها هم بستگی به مرکزتان دارد که برای همه درسهایتان کلاس تشکلیل دهد یا خیر. ولی الان جوری شده است که در بیشتر روزها شما باید به دانشگاه برای کلاس مراجعه کنید ( دروس عملی حتما" باید در سر کلاس حضور داشته باشید ولی برای کلاسهای تئوری اگر در کلاس حضور هم نداشتید مشکلی ندارد)

mahdi7610
05-08-2010, 09:58
سلام.
کاربر ارشد سایت هنوز نمرات شما را تایید نکرده. چون دانشگاه به صورت نمیه تعطیل می باشد کمی طول خواهد کشید تا نمرات به صورت گامل توسط کاربر ارشد سیا تایید شود. اگر همه نمراتتان ظاهر شده خودتان معدلتان را حساب کنید.
سلام

کاربر ارشد سایت کیه ؟

یعنی توی هر دانشگاه همچین کاربری وجود داره و باید این کار را انجام بده یا اینکه این کار از مرکز انجام میشه ؟

یعنی تائید نمرات به عهده دانشگاه ها هست یا توی مرکز انجام میشه ؟

saeed.korn
05-08-2010, 11:12
یه سوال در مورد تغییر رشته تو پیام نور دارم. میخواستم بدونم میشه از رشته هایی مثل مهندسی کشاورزی-ریاضی-آمار-فیزیک به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته داد؟ شدیدا نیاز به کمک دارم

PNUNA.IR
05-08-2010, 12:58
سلام

کاربر ارشد سایت کیه ؟

یعنی توی هر دانشگاه همچین کاربری وجود داره و باید این کار را انجام بده یا اینکه این کار از مرکز انجام میشه ؟

یعنی تائید نمرات به عهده دانشگاه ها هست یا توی مرکز انجام میشه ؟

سلام.
کاربر ارشد منظور کاربر استانی است.
اول کاربر مرکز تایید میکنه. بعد کاربر ارشد که همون کاربری استانی باشه تایید میکنه.

یه سوال در مورد تغییر رشته تو پیام نور دارم. میخواستم بدونم میشه از رشته هایی مثل مهندسی کشاورزی-ریاضی-آمار-فیزیک به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته داد؟ شدیدا نیاز به کمک دارم

بستگی داره که توی کنکور تو چه گروهی شرکت کرده باشید؟ منظور ریاضی و فیزیک یا علوم تجربی؟
اگر ریاضی و فیزیک شرکت کرده باشید بله می تونید به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته بدید.

fateme_rauf
05-08-2010, 15:06
سلام،اگه کسی یه سال پیام نور بخونه بعدهمون سال درکنکور توهمون رشته روزانه قبول شه،واحدهایی که در پیام نور پاس کرده وبخواد بره روزانه ،اون واحدهارو باید دوباره پاس کنه؟یا تطبیق واحد میخوره و دیگه نیازی نیست؟
ممنون میشم یکی کمکم کنه خیلی ضروریه:19::41:

fateme_rauf
05-08-2010, 15:20
سلام،اگه کسی یه سال پیام نور بخونه بعد همون سال سراسری روزانه اون رشته رو قبول شه وبخواد بره روزانه ،واحدهایی که تو پیام نور پاس کرده باید دوباره پاس کنه یا اینکه تطبیق واحد میخوره و نیازی نیست؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین،خیلی ضروریه.

saeed.korn
05-08-2010, 18:52
بستگی داره که توی کنکور تو چه گروهی شرکت کرده باشید؟ منظور ریاضی و فیزیک یا علوم تجربی؟
اگر ریاضی و فیزیک شرکت کرده باشید بله می تونید به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته بدید.

من رشتم ریاضی بوده ولی سوالم اینه که تو دانشگاه باید حتما از کروه مهندسی باشه یا از گروههای علوم پایه و کشاورزی هم میتونه بره کامپیوتر؟ نیاز فوری به کمک دارم

PNUNA.IR
06-08-2010, 10:52
سلام،اگه کسی یه سال پیام نور بخونه بعدهمون سال درکنکور توهمون رشته روزانه قبول شه،واحدهایی که در پیام نور پاس کرده وبخواد بره روزانه ،اون واحدهارو باید دوباره پاس کنه؟یا تطبیق واحد میخوره و دیگه نیازی نیست؟
ممنون میشم یکی کمکم کنه خیلی ضروریه

اول اینکه اگر شما از آزمون سراسری (کنکور) وارد پیام نور شدید برای اینکه الان بتونین به صورت دانشگاه دولتی روزانه درس بخونید حتما" باید قبل از ثبت نام کنکور از دانشگاه پیام نور انصراف میدادید و اگر انصراف ندادید نمیتونید وارد دانشگاه دولتی روزانه بشید.
دوم اینکه اگر از کنکور وارد پیام نور نشدید بله بعضی از دورس رو میشه تطبیق داد.

من رشتم ریاضی بوده ولی سوالم اینه که تو دانشگاه باید حتما از کروه مهندسی باشه یا از گروههای علوم پایه و کشاورزی هم میتونه بره کامپیوتر؟ نیاز فوری به کمک دارم

کشاورزی هم جز رشته های مهندسی است.
کشاورزی در صورتی میتونید برید که فقط گرایش اقتصاد کشاورزی رو بخونید چون رشته شما ریاضی بوده و گرایش های دیگر رو نمی تونید برید.

hamid_diablo
06-08-2010, 11:24
سلام دوستان

موافقید یه گروه برای دانشجویان پیام نور بزنیم

اگه هستید pm بدید تا من گروه رو بزنمو بحثهای تکمیلی از جمله اخبار دانشگاه و سیستم گلستان و حذف و اضافه و ...بزاریم تو گروه

saeed.korn
06-08-2010, 17:37
کشاورزی هم جز رشته های مهندسی است.
کشاورزی در صورتی میتونید برید که فقط گرایش اقتصاد کشاورزی رو بخونید چون رشته شما ریاضی بوده و گرایش های دیگر رو نمی تونید برید.

خلاصه من مطمئن باشم که میتونم از رشته ریاضی وآمار که علوم پایه هستن به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته بدم؟

france
09-08-2010, 20:16
رييس سازمان سنجش:
نتايج نهايي آزمون دوره‌هاي فراگير پيام نور 25 مرداد اعلام مي‌شود

رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي آزمون‌ دوره‌هاي مختلف فراگير دانشگاه پيام نور در 25 مرداد ماه خبر داد.

دكتر سرورالدين در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به شركت حدود 135 هزار نفر در مقطع كارشناسي، 11 هزار نفر در مقطع كارشناسي ناپيوسته و 103 هزار نفر در مقطع كارشناسي ارشد در دوره‌هاي فراگر، گفت: نتايج نهايي آزمون اين دوره‌ها روز دوشنبه 25 مرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام مي‌شود.

افزايش 35 درصدي ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ارشد
زياري رييس دانشگاه پيام‌نور پيش از اين از افزايش 10 و 35 درصدي درصدي ظرفيت آزمون دوره‌هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه خبر داده و گفته بود: با توجه به اينكه دانشگاه پيام نور امسال در مقطع كارشناسي ارشد به شيوه پژوهش محور نيز پذيرش دانشجو خواهد داشت براين اساس ظرفيت مقطع ارشد 35 درصد افزايش خواهد يافت.

بيست و يكمين آزمون فراگير كارشناسي در23 گروه امتحاني در نوبت صبح و نهمين آزمون كارشناسي ارشد در54 كد رشته امتحاني و دومين آزمون كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي) در10 كد رشته امتحاني در نوبت بعدازظهر روز جمعه 31 ارديبهشت ماه برگزار شد.
در آزمون امسال كه دفترچه‌ سوالات كليه گروه‌هاي امتحاني دوره‌هاي مختلف شخصي‌سازي شد، حدود 135 هزار نفر در مقطع کارشناسي، 11 هزار نفر در مقطع کارداني به کارشناسي و 103 هزار نفر در مقطع كارشناسي ارشد در دوره‌هاي فراگير شرکت کرد.

mahdi7610
11-08-2010, 10:01
سلام

چه بلایی سر سایت گلستان اومده که هر چی کد امنیتی را هنگام ورود به سایت وارد میکنم میگه لطفا صبر کنيد... همین جا می مونه و داخل نمی شه

واسه شما هم همینطوری هستش ؟

MCSE MAN
11-08-2010, 10:27
سلام

چه بلایی سر سایت گلستان اومده که هر چی کد امنیتی را هنگام ورود به سایت وارد میکنم میگه لطفا صبر کنيد... همین جا می مونه و داخل نمی شه

واسه شما هم همینطوری هستش ؟
سلام
براي منم همينطوره.بايد يه مدت صبر كنيد تا مهندسان گرامي بتونن درستش كنن !!!

mahdi7610
11-08-2010, 17:11
به نظر میاد مهندسین زود صدامونا شنیدن :31:

قابل توجه کاربران گرامی :
تا اطلاع ثانوی امکان ورود به سیستم وجود ندارد.

mohsensoft
12-08-2010, 08:17
سلام
من میخوام درسایی که واسه تابستون برداشتم رو حذف کنم
میشه بدون اینکه شهریه رو پرداخت کنم این درسا رو حذف کنم؟

MCSE MAN
12-08-2010, 09:41
سلام
سلام
فكر نميكنم چون تابستون حذف و اضافه نداره

mahdi7610
12-08-2010, 11:03
سلام
سلام

عمو محسن شرمنده

شما دوست داری امتحان بده ، دوست نداری امتحان نده

اما

باید پول را تمام و کمال بپردازی :31:

این نکته را هم بهت میگم بری باهاش حال کنی . چون دروس افتاده توی معدل کل تاثیر ندارن و همچنین دروس تابستان توی معدل ترم تاثیر ندارن پس سعی کن چه خونده باشی و چه نخونده باشی سر جلسه امتحان حاضر بشی و امتحان بدی .

چون اگه بیفتی که افتادی و هیچ تاثیری نداره مثل اینکه انگار نه انگار این درس را گرفته بودی

اما اگ پاس کنی خوش به حالت میشه که حداقل چند واحد را پاس کردی

پس چه خونده باشی و چه نخونده باشی حتما سر جلسه حاضر شو . یه موقع دیدی طرف دلش به حالت سوخت و نمره داد . یا بساط تقلب به راه بود . یا امتحان اسون بود یا ....

از من میشنوی بشین بخون و برو سر جلسه . حتی اگه شده یک سوم کتاب را بخونی .

اینا تجربیاتی هست که بعد از چند سال بهش می رسیدی اما من همه را در اختیارت گذاشتم بری باهاشون حال کنی :31:

mahdi7610
12-08-2010, 11:25
سلام

بروبچس سایت هم به راه افتاد به نظر مشکلش حل شده

اطلاع رسانی را حال می کنید :31:

موفق باشید

یا حق:)

sarah313
12-08-2010, 11:36
سلام.اگه نمیشه حذف کرد پس این گزینه حذف اضطراری چیه که تو تب ثبت نام هست؟

sarah313
12-08-2010, 11:48
خلاصه من مطمئن باشم که میتونم از رشته ریاضی وآمار که علوم پایه هستن به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته بدم؟[/QUOTE]

باید در آزمون تغییر رشته شرکت کنید واگه قبول شید هر رشته ای که انتخاب کنید می تونید برید دیگه!

sarah313
12-08-2010, 11:59
اول اینکه اگر شما از آزمون سراسری (کنکور) وارد پیام نور شدید برای اینکه الان بتونین به صورت دانشگاه دولتی روزانه درس بخونید حتما" باید قبل از ثبت نام کنکور از دانشگاه پیام نور انصراف میدادید و اگر انصراف ندادید نمیتونید وارد دانشگاه دولتی روزانه بشید.

ببخشید ولی فکر می کنم دارید اشتباه می گید!توی دفترجه ی سازمان سنجش نوشته شده چون قبولی در دانشگا های پیام نور وغیرانتفاعی یک نوبت از 2 نوبت قبولی محسوب نمیشه پس برای شرکت در کنکور نیازی به انصراف از تحصیل نیست ولی در صورت قبولی در دانشگاه روزانه برای ثبت نام باید به طور کامل از دانشگاه قبلی انصراف داد.

hamid_diablo
13-08-2010, 21:07
سلام دوستان

گروه ویژه دانشجویان پیام نور راه اندازی شد

هر چه سریع تر ثبت نام کنید

MCSE MAN
13-08-2010, 21:31
سلام
خودتون داريد ميگيد حذف اضطراري.تو حذف و اضافه معموليه كه پول پس داده ميشه.در حذف لضطراري فقط درسي كه برداشتيد رو ميتونيد حذف كنيد ولي پولش پس داده نميشه

mahdi7610
14-08-2010, 07:55
خودتون یه خورده فکر کنید ببینید که حذف اضطراری توی تابستون اصلا شدنیه ؟

شما توی ترم میتونید حذف اضطراری کنید به خاطر این که ممکنه درسی را نخونده باشید و اون درس را بیفتید اونوقت معدل ترم شما پایین میاد و شما مشروط می شید .
اما وقتی توی ترم درسی را حذف اضطراری می کنید پول اون را به شما پس می دن ؟
خب معلومه که پس نمی دن .

پس وقتی توی ترم تابستان درس افتاده هیچ نقشی توی معدل ترم یا معدل کل شما نداره پس چه لزومی داره که شما درس را حذف اضطراری کنید .

پیشنهاد می کنم چه درسی را خونده باشید و چه نخونده باشید سر جلسه حتما حتما حتما حاضر بشید . اگه هم درس را بیفتید آب از آب تکون نمی خوره . انگار نه انگار که این درس را گرفته بودید . چون دروس افتاده در تابستان هیچ تاثیری توی معدل کل و ترم شما ندارند .

موفق باشید:)

saeid6441
17-08-2010, 23:08
سلام
دوستان دفترچه فراگیر کی میاد؟
ممنون

The Dark Lord
18-08-2010, 17:55
دوستان نتایج ارشد اومد.به همه اونایی که قبول شدند تبریک میگم

The Dark Lord
18-08-2010, 18:43
دوستان لینک کاردانی به کارشناسی هم لو رفت :46:

saeid6441
19-08-2010, 01:46
سلام
دوستان دفترچه فراگیر کی میاد؟
ممنون

PNUNA.IR
22-08-2010, 21:49
دهترچه فراگیر اواخر اسفند ماه منتشر می شود

saeid6441
23-08-2010, 15:28
دهترچه فراگیر اواخر اسفند ماه منتشر می شودممنون از کمکت :11:

azinaa
24-08-2010, 21:28
سام بچه ها.
میخوام بدونم کسی میدونه شهریه کارشناسی ارشد رسمی(فراگیر نباشه) پیام نور چنده؟؟هر ترمش چقد در می یاد حدودی؟؟؟

faraz-hacker
28-08-2010, 12:54
سلام
بچه ها الان چه جوری میشه تو پیامنور درس خوند؟کنظورم فراگیره؟
در ضمن من الان دانشجو آزاد هستم میشه هم زمان خوند؟

rira6451
03-09-2010, 14:32
پس چرا یه جا نوشته دفترچه نوبت بیست و دوم دی 89 میاد و یه جا نوشته اسفند 89 ؟ دقیقا کی میاد این دفترچه نوبت 22 ؟ :41:

در ضمن کتابهای من چاپ سال 86 است ، تغییری کرده کتابای جدید یا از همین کتابهای خودم می تونم استفاده کنم ؟
مرسی :9:

rsx.muhammad
08-09-2010, 22:29
سلام دوستان
من تو کنکور سراسری در رشته IT پیام نور قزوین واحد بویین زهرا قبول شدم و خودم کرج هستم!
کسی اطلاعی از این دانشگاه داره( محیطش / دانشجوهاش / استاداش و ....)؟ اصلا ارزش رفتنو داره؟شهریش چقدره؟
با تشکر

hamidras
08-09-2010, 23:20
شهریه مهندسی نرم افزار پیام نور چه جوریاست؟

اینجا از پیام نور ورامین کسی هست؟

آقا من تو این سایت ثبت نام اینترنتی مشخصاتو وارد میکنم میگه چنین فردی وجد نداره!!!

rsx.muhammad
09-09-2010, 11:11
سلام دوستان
من تو کنکور سراسری در رشته IT پیام نور قزوین واحد بویین زهرا قبول شدم و خودم کرج هستم!
کسی اطلاعی از این دانشگاه داره( محیطش / دانشجوهاش / استاداش و ....)؟ اصلا ارزش رفتنو داره؟شهریش چقدره؟
با تشکر
خواهشن یکی جواب بده!!!!!!!!!!!!!!

bachekermani
09-09-2010, 13:22
سلام
ببخشید من IT کرمان واحد زنگی آباد قبول شدم میگن پیام نور سخته راست میگن یا نه من برای این رشته مثلا روزی چقدر باید بخونم تا بتونمموفق باشم بعد درس هاش چه جوریاست سخته یا آسون؟؟؟؟:41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41:

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

سلام دوستان
با تشکر
هفته ای 3-4 روز کلاس داره و شهریه اش هم ترمی 350-400 هزار تومن هست من همینا را میدونم از خود دانشگاه پرسیدم.

mahdi7610
09-09-2010, 17:39
سلام
ببخشید من IT کرمان واحد زنگی آباد قبول شدم میگن پیام نور سخته راست میگن یا نه من برای این رشته مثلا روزی چقدر باید بخونم تا بتونمموفق باشم بعد درس هاش چه جوریاست سخته یا آسون؟؟؟؟:41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41:

سلام

من خودم امسال فارغ التحصیل شدم .

نمی خوام بترسونمتون .

اماااااا

توی پیام نور درس خوندن واقعا سخته .

چرا سخته ؟

1 - امتحان توسط خود استاد گرفته نمیشه و سوالات از مرکز میاد و معلوم نیست کی سوال طرح کرده .
2 - دروس رشته های کامپیوتر تماما تستی و تشریحی برگزار میشه .
3 - گاهی سوالات بقدری غیر استاندارد و سخت طرح میشه اگه کتاب هم جلوی شما بزارن قابل جواب دادن نیستند .

مهمتر از همه :

حجم کتابها بسیار بسیار زیاد هست . کمترین حجم کتابها تقریبا 200 صفحه و بیشترین حجم کتابها به 500 صفحه هم میرسه . ( با فونت ریز و فشرده )

ولی نباید خیلی هم ترسید

چرا ؟

به خاطر این که الان دیگه دروس تستی نمره منفی نداره و به راحتی میشه ازش نمره کسب کرد .
دروس تشریحی توسط استاد تصحیح میشه و اگه یکم درس را خوب خونده باشید میتونید نمره خوبی کسب کنید

مهمتر از همه :

الان 6 نمره از 20 نمره به میان ترم اختصاص داره . که اگه شما بتونید 6 نمره میان ترم را از استاد بگیرید به راحتی میتونید اون درس را با نمره خوب پاس کنید .

کلا توی پیام نور باید درس خوند ، درس خوند ، درس خوند ، درس خوند ...... وگرنه محاله توی 6 سال هم فارغ التحصیل بشید .

rsx.muhammad
09-09-2010, 21:16
سلام

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

هفته ای 3-4 روز کلاس داره و شهریه اش هم ترمی 350-400 هزار تومن هست من همینا را میدونم از خود دانشگاه پرسیدم.
مگه فقط 2 روز نیست کلاساش؟400 که خیلی زیاده ! آزادم قبول شدم (دانشگاه قزوین ) بخاطر شهریش گفتم برم پیام نور! بنظر شما پیام نور ارزش رفتنو داره؟دانشگاه بویین زهرا کسی بوده؟

hasti rs
09-09-2010, 22:35
اين درسته كه فارغ التحصيلاي پيامنور بار علميشون قوي هست و ارشد راحتر قبول ميشن ؟؟؟

من پيامنور حسابداري قبول شدم ،، از دوستان كسي تو پيامنور حسابداري خونده ؟؟؟ از لحاظ درسي مشكلي ندارم ،‌پدرم استاد دروس تخصصي حسابداري هستن و تو دانشگاهي كه من قبول شدم هم درس ميدن ،، حالا به نظرتون برم يا بمونم سال ديگه روزانه بيارم؟؟

hamidras
09-09-2010, 22:38
حالا به نظرتون برم يا بمونم سال ديگه روزانه بيارم؟؟از من میشنوید روی سال دیگه حساب نکنید. جهنمه!!

MCSE MAN
09-09-2010, 23:00
اين درسته كه فارغ التحصيلاي پيامنور بار علميشون قوي هست و ارشد راحتر قبول ميشن ؟؟؟

من پيامنور حسابداري قبول شدم ،، از دوستان كسي تو پيامنور حسابداري خونده ؟؟؟ از لحاظ درسي مشكلي ندارم ،‌پدرم استاد دروس تخصصي حسابداري هستن و تو دانشگاهي كه من قبول شدم هم درس ميدن ،، حالا به نظرتون برم يا بمونم سال ديگه روزانه بيارم؟؟
فارغ التحصيلان پيام نور چون هميشه كل كتاباشون رو خوندن و همچنين چون كلاس هاي زياد درست حسابي نداشتن و خودشون انقدر مطالعه كردن تا ياد بگيرن براي همين بهتر از خيلي دانشگاه ها براي ارشد قبول ميشن
اگه مطمئنيد سال ديگه روزانه قبول ميشيد پس بذاريد همون روزانه بيايد

mahdi7610
10-09-2010, 08:22
مگه فقط 2 روز نیست کلاساش؟400 که خیلی زیاده ! آزادم قبول شدم (دانشگاه قزوین ) بخاطر شهریش گفتم برم پیام نور! بنظر شما پیام نور ارزش رفتنو داره؟دانشگاه بویین زهرا کسی بوده؟

این فکر کاملا غلطه که پیام نور فقط 5 شنبه و جمعه کلاس داره .
بله اون قدیم قدیما که مامان بزرگ من و شما هم سن من و شما بودن فقط 5 شنبه و جمعه بود .

اما

الان پیام نور همه روزها کلاس داره . از شنبه تا جمعه . از ساعت 8 کلاس ها شروع میشه و تا ساعت 6 هم ادامه داره . درست مثل سایر دانشگاه ها

این که شما چه روزهایی کلاس داشته باشید دست خود شماست و بستگی به انتخاب واحدی که میکنید داره . و این که اون درسی که بر می دارید چه روزی واسش کلاس گذاشته باشن .

سالهای پیش واسه بچه های ترم اخری طوری دروس را برنامه ریزی می کردن که کلاس هاشون 5 شنبه و جمعه بیافته . اما الان دیگه اون طوری نیست . یعنی ممکنه یه درستون روز شنبه مثلا ساعت 4 تا 6 باشه . یکی دیگه روز 3 شنبه ساعت 8 تا 10 باشه .

ممکنه اصلا درستون توی یک روز مجزا باشه . اونوقت کل روزهای هفته را باید برید دانشگاه

پس این فکر اشتباه را از سرتون بیرون کنید که پیام نور فقط 2 روز کلاس داره .

ببین دوست عزیز این که پیام نور ارزش داره برید یا نرید را هیچ کسی نمی تونه به شما بگه .

واسه یکی می ارزه بره پیام نور ، چون پول ازاد نداره . واسه یکی نمی ارزه بره پیام نور ، چون پول داره و حوصله درس خوندن نداره .

mahdi7610
10-09-2010, 08:30
این حرف را من اصلا قبول ندارم .

حداقل توی رشته کامپیوتر ( یا رشته های علوم پایه ) این حرف را به هیچ وجه قبول ندارم .

کاری به رشته های انسانی ندارم . ( رشته های انسانی یه مقدار فرق می کنه)

قبولی توی دانشگاه ارشد واسه بچه های دانشگاه های دولتی خیلی بالاتر از رشته های پیام نور و غیره هستش . ( البته شاید واسه رشته های انسانی مساوی باشه )

واسه رشته حسابداری همیشه کار هست . فرقی نداره پیام نور یا دولتی .

به نظر من تضمینی واسه سال بعد نیست که رشته خوب یا دانشگاه خوب قبول بشید .

hamid_diablo1
10-09-2010, 09:32
سلام دوست عزیز
این حرف شما به خو دانشجو هم مربوط میشه که چه طوری درس خونده باشه
خوب یه عده ای فقط برای نمره 10 میان.ولی هستند دانشجویانی که معدل براشون مهمه
پیام نور هم که کلاس درست و حسابی نداره اکثر دانشجویان مجبور میشن خودشون برن دنبال منابع و به همین خاطر راحت تر با دروس کنار میان

safoora55
10-09-2010, 10:38

امسال پیام نور قم قبولی ارشد زیاد داشت چندتا هم روزانه های تهران بودن
قبولی راحتتر رو نمیدونم ولی معمولا بعد از قبولی جزء شاگردان درسخون محسوب میشن
استادهای ارشد از بچه هایی که از پیام نور میان خیلی تعریف می کنن

safoora55
10-09-2010, 10:52

حداقل توی رشته کامپیوتر ( یا رشته های علوم پایه ) این حرف را به هیچ وجه قبول ندارم .

قبولی توی دانشگاه ارشد واسه بچه های دانشگاه های دولتی خیلی بالاتر از رشته های پیام نور و غیره هستش . ( البته شاید واسه رشته های انسانی مساوی باشه )
قبولی بالا به هیچ وجه به معنی بار علمی بیشتر نیست
اول اینکه بچه های دولتی تهران به منابع دسترسی بهتری دارن و معمولا اساتید خودشون هستند که طراح سوالات کنکور هستند و دانشجو با طرز فکر استاد و اهمیتی که منابع مختلف براش داره آشنایی داره مثلا آمار قبولی بچه های علامه در رشته های علوم تربیتی بالاست چون استاتید طراح سوال اکثرا از علامه هستند و به طور ناخودآگاه دانشجوهاشون هم همسو با استاد بار اومدن
تراز معدل در نظر گرفته شده برای دانشگاههای دولتی پایین تر از پیام نوره که این خودش باعث میشه حتی در صورت نمرات مساوی کنکور نیم نمره اختلاف معدل رتبه رو در حد چند صدتا جابه جا کنه
این که بچه های فنی دولتی نسبت به پیام نور بالاتر هستند تاحدودی درسته ولی وقتی امکاناتی که اونها دارند رو با هم مقایسه می کنیم خیلی طبیعیه که انتظار داریم تفاوتهایی بینشون باشه البته سوالات سخت پیام نور و منابعی که خذفیات نداره ودانشجو مجبوره خودش همه کتاب رو بخونه می تونه نقطه ی قوت پیام نوریها باشه

safoora55
10-09-2010, 11:01

خوب طبیعیه که امکانات خوب دسترسی به منابع دست اول و اساتید طراح سوال،امتیاز در نظر گرفته شده به خاطر تراز معدل پایینتر،می خوای قبول هم نشن
ولی این به هیچ وجه به این معنی نیست که بار علمی بچه های پیام نور پایین تره شما خودت از نزدیک اون ها رو دیدی؟ یا با اساتیدشون صحبت کردی؟
یکی از اساتید پیام نور ده سال پیش همیشه به دانشجوهاش می گفت شما روزانه که سهله آزاد هم نمی تونید قبول بشید ولی حالا نظرش صدوهشتاد درجه تغییر کرده و این فقط به خاطر قبولی های خوبی که دانشجوهاش میارن
در مورد رشته های فنی شاید وقت کافی برای تمرین سر کلاس نباشه در عوض سوالات سخت پایان ترم و منابعی که حذفیات نداره کمبود دانشجو رو جبران میکنه
الان خواهر من IT پیام نوره و دخترخاله ام نرم افزار علم و صنعت هر دو هم جزء ممتازین کلاسشون هستن هیچ تفاوتی از نظر سواد علمی ندارن
پیام نور اگر کسی درس نخونه براش مثل جهنمه ولی اگر درسخون باشه میتونه سکوی پرش خوبی براش باشه

dehtoday
10-09-2010, 12:27
سلام
دوستان من آي تي پيام نور قبول شدم با نرم افزار آزاد به نظرتون كدوم رو برم ؟!! هزينه آزادم زياد ندارم بدم !!!
آي تي پيام نور تو هفته چند بار كلاس داره ؟!! مثلا ميشه طوري تنظيمش كرد كه فقط 2 بار در هفته باشه ؟!!

mahdi7610
10-09-2010, 12:27
ولی این به هیچ وجه به این معنی نیست که بار علمی بچه های پیام نور پایین تره شما خودت از نزدیک اون ها رو دیدی؟ یا با اساتیدشون صحبت کردی؟
من جایی نگفتم بار علمی پیام نوری ها پایینه .

منظورم قبولی توی ارشد هستش که حداقل توی رشته کامپیوتر خیلی کمتر از دانشگاه های دولتی هست . به خاطر این که پیام نوری ها فقط می خونند . اونم به این خاطر که بتونند نمره قبولی کسب کنند .

شما یک ماه بعد از امتحان از یکی از پیام نوری ها یک سوال در مورد یه بحث کتاب بپرس اگه تونستن جواب بدن

چرا ؟

به خاطر این که فقط فکر امتحان پایان ترم هستند و ترس از تموم نکردن کتاب ( خیلی مهمه) ، ترس از سخت بودن سوالات ، ترس از پاس نشدن درس ، ترس از مشروط شدن و ....
همه اینها باعث میشه همه مطالب کتاب فقط در حافظه کوتاه مدت اونها ثبت بشه .

در مورد کار با برنامه ها یا برنامه نویسی هم دانشجویان پیام نور در حد صفر هستند . شما از میان 300 نفر دانشجوی پیام نور اگه بگردی شاید فقط 5 تا برنامه نویس از توی اونها پیدا کنی .

چرا ؟

به خاطر این که نه وقت کار با برنامه را دارن و نه کسی هست که بهشون بگه برنامه نویسی چیه ؟

پیام نوری ها فقط و فقط کارشون پاس کردن درس هستش ، فقط و فقط این که بتونند 9 ترمه درسها را تموم کنند .

پیام نور ها اگه درس نخونند فارغ التحصیلی براشون غیر ممکنه میشه . ( حداقل توی رشته های فنی مهندسی و علوم پایه)

خودم همه را دیدم و از نزدیک حس کردم .

بله اگه پیام نوری ها ارشد قبول بشن میتونند پا به پای کسانی که توی دولتی درس خوندن به پیش برن .

چرا ؟

به خاطر این که اونجا یه رقابت دیگه ای هست . اونجا انگیزه زیاد هست ، اونجا همه چیز مساوی هست ( استاد ، نوع درس خوندن ، دانشگاه و ....)

بله استاتید دانشگاه های دولتی و ارشد از یچه های پیام نوری خیلی تعریف می کنند .

چرا ؟

به خاطر همون درس خون بودن بچه های پیام نوری . به خاطر این که مثل .... بلانسبت همه بچه های پیام نوری ( از همشون معذرت میخوام ) درس می خونند .

یکی از اساتید پیام نور ده سال پیش همیشه به دانشجوهاش می گفت شما روزانه که سهله آزاد هم نمی تونید قبول بشید ولی حالا نظرش صدوهشتاد درجه تغییر کرده و این فقط به خاطر قبولی های خوبی که دانشجوهاش میارن
مطمئن باش به خاطر قبولی های خوب پیام نوری ها نبوده .

به خاطر ظرفیت دانشگاه ها بوده که بالا رفته .

اگه باز هم ظرفیت دانشگاه ها پایین بیاد و مثل همون 10 سال پیش باشه شک نکن باز هم از پیام نور کسی قبول نمی شه .

درس خوندن توی دانشگاه های دولتی ، استاد ها ، جو رقابتی که توی دانشگاه های دولتی هست ، فضای کلاس ها و غیره ... تفاوتش با دانشگاه های پیام نور از زمین هست تا اسمان .

در مورد رشته های فنی شاید وقت کافی برای تمرین سر کلاس نباشه در عوض سوالات سخت پایان ترم و منابعی که حذفیات نداره کمبود دانشجو رو جبران میکنه
کاملا مخالفم .

به هیچ وجه جبران نمی کنه . خوندن کتابهای حجیم 700 صفحه ای چه نفعی به دانشجو خواهد داشت ؟

وقتی دغدغه دانشجو تموم کردن کتاب تا موقع امتحان هست انتظار دارید دانشجو چی یاد بگیره ؟

حتی شما توی طول ترم کتاب را طوطی وار و روزنامه وار بخونید باز هم 300 صفحه کتاب دست نخورده باقی می مونه .

الان خواهر من IT پیام نوره و دخترخاله ام نرم افزار علم و صنعت هر دو هم جزء ممتازین کلاسشون هستن هیچ تفاوتی از نظر سواد علمی ندارن

نمیدونم اینها ارشد دادن یا نه .

وقتی ارشد دادن تفاوتشون مشخص می شه .

همین پیام نور قم را که دارید میگید من 6 تا از دوستام توی رشته مهندسی نرم افزار جزء ممتازین کلاس هاشون بودن و 8 ترمه با معدل بالا درسشون را تموم کردن .
یکی از دوستامون هم توی علم و صنعت مهندسی نرم افزار خونده بود .

همه با هم ارشد امتحان دادن .

به قران قسم میخورم ( فکر نکنید که دروغ میگم) . کسی که علم و صنعت خونده بود سال پیش ارشد رتبه اش شد 3 ( بله اشتباه نشنیدید رتبه اش شد سه ) اما اون 5 نفری که پیام نور خونده بودن و روز و شب واسه ارشد تلاش کرده بودن رتبه اشون شد 700 ، 800 ، 1050 ، ...

حالا شما خودتون تفاوت را دقت کنید .

شما یا توی جو پیام نور نبودید یا فقط چیزی از این و اون شنیدید .

mahdi7610
10-09-2010, 12:40
سلام
دوستان من آي تي پيام نور قبول شدم با نرم افزار آزاد به نظرتون كدوم رو برم ؟!! هزينه آزادم زياد ندارم بدم !!!
آي تي پيام نور تو هفته چند بار كلاس داره ؟!! مثلا ميشه طوري تنظيمش كرد كه فقط 2 بار در هفته باشه ؟!!

اگه پول ازاد را دارید پیشنهاد من اینه که ازاد برید . اگه پول ندارید که باید پیام نور برید .

این که فلان رشته چند روز توی هفته کلاس داره مشخص نمی شه .

پیام نور توی کل روزهای هفته کلاس داره . از شنبه تا جمعه .

اول از همه بستگی به واحد برنامه ریزی دانشگاه داره که کلاس ها را چه طوری برنامه ریزی کنند .

دوم از همه بستگی به انتخاب واحدی هست که شما می کنید . شما خودتون توی انتخاب واحد می تونید درسها را طوری انتخاب کنید که توی روزهایی که دوست دارید کلاس داشته باشید. البته به شرطی که پیش نیاز ها را رعایت کنید و پیش نیاز اون درس ها را پاس کرده باشید .

این که بشه طوری تنظیم کرد که فقط 2 روز در هفته باشه بستگی به واحد برنامه ریزی دانشگاه و انتخاب واحد شما داره .

kasra_khan2003
10-09-2010, 15:12
زمان اقدام برای مهمان موقت تو ترم پاییز کی هست؟

dehtoday
10-09-2010, 15:15
راستي ميشه مثلا برم آي تي بعد ترم بعد تغيير رشته بدم به مثلا حسابداري ؟!! ميشه تطبيق واحد داد ؟!!
اصلا كلا تو پيام نور تغيير رشته يا دانشگاه راحته ؟!!

bachekermani
10-09-2010, 15:34
بستگی به رشته ات داره هین رشته 3-4 روز در هفته

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

دیوانه ای ؟؟!!!

hasti rs
10-09-2010, 16:18
دیوانه ای ؟؟!!!

واسه چي؟؟؟!!!!!!!

mahdi7610
10-09-2010, 18:04
واسه چي؟؟؟!!!!!!!

خوب ناراحت نشو دیوونه ای دیگه .:31:

کدوم ادم عاقل دانشگاهی که پدرش هم اونجا تدریس میکنه را ول میکنه بره دانشگاه دیگه درس بخونه .

نمیدونم دختر هستید یا پسر ؟

ولی واسه دخترا توی رشته حسابداری همیشه و همه جا کار هست .

حالا شما پدرتون هم مطمئنا خیلی راحت واستون کار ردیف می کنند .

پس فرقی نداره دولتی باشید یا پیام نور . مهم اینه مدرک بگیرید و زود وارد بازار کار بشید .

bachekermani
10-09-2010, 20:08
واسه چي؟؟؟!!!!!!!
دوستمون خوب جواب داد اما من به این دلیل گفتم معمولا ملت به خاطر اینکه در دانشگاه پیام نور کلاس کمه و سخته نمیرن اما تو که پدرت استاده من مونده واسه چی دودلی؟؟!!

fateme_rauf
10-09-2010, 20:50
سلام. میشه بگین مدارک موردنیاز واسه ثبت نام پیام نور(از کنکور سراسری قبول شدم،ورودی 89 کارشناسی) چیه؟
راستی ثبت نامش اینترنتی هم هست؟؟؟؟؟؟
تو سایتای پیام نور چیزی در مورد ثبت نام نیست.منتظر راهنماییتون هستم.

:29:

hasti rs
10-09-2010, 23:46
خوب ناراحت نشو دیوونه ای دیگه .:31:

:13:

کدوم ادم عاقل دانشگاهی که پدرش هم اونجا تدریس میکنه را ول میکنه بره دانشگاه دیگه درس بخونه .

نمیدونم دختر هستید یا پسر ؟

ولی واسه دخترا توی رشته حسابداری همیشه و همه جا کار هست .

حالا شما پدرتون هم مطمئنا خیلی راحت واستون کار ردیف می کنند .

پس فرقی نداره دولتی باشید یا پیام نور . مهم اینه مدرک بگیرید و زود وارد بازار کار بشید .

دوست عزیز دانشگاه پیامنور محیط کوچیکی هست ، یه جورایی مثه دبیرستانه تازه باید متین و آروم برم و بیام کلا"من روزانه رو بیشتر دوس دارم .

دوستمون خوب جواب داد اما من به این دلیل گفتم معمولا ملت به خاطر اینکه در دانشگاه پیام نور کلاس کمه و سخته نمیرن اما تو که پدرت استاده من مونده واسه چی دودلی؟؟!!

همونطور که گفتم روزانه رو بیشتر دوس دارم ؛

شایدم من زیادی نسبت به پیامنور بدبین هستم .

hasti rs
10-09-2010, 23:53
سلام. میشه بگین مدارک موردنیاز واسه ثبت نام پیام نور(از کنکور سراسری قبول شدم،ورودی 89 کارشناسی) چیه؟

تو سایت سنجش اون قسمت که اطلاعیه هستش ،، قسمت د مدارک مورد نیاز برا ثبت نام پیامنور رو نوشته ،

اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
11-09-2010, 07:41
:13:

دوست عزیز دانشگاه پیامنور محیط کوچیکی هست ، یه جورایی مثه دبیرستانه تازه باید متین و آروم برم و بیام کلا"من روزانه رو بیشتر دوس دارم .

همونطور که گفتم روزانه رو بیشتر دوس دارم ؛

شایدم من زیادی نسبت به پیامنور بدبین هستم .
اتفاقا کاملا برعکس هستش .

این دانشگاه های روزانه هست که مثل دبیرستان می مونه .

توی دانشگاه های دولتی درست مثل دبیرستان باید صبح زود بری کلاس و سر وقت کلاس حاضر باشی .

دیر بری کلاس استاد میگه چرا الان میای ، بدون اجازه استاد حق نداری از کلاس بیایی بیرون و مثل بچه ها باید بگی استاد اجازه هست برم بیرون ( خیلی از استاد ها این طوری هستند اجازه بیرون اومدن نمیدن ) ، چند جلسه غیبت کنی باید غیبت ها را بری و موجه کنی وگرنه اون درس برات حذف میشه .

اما توی پیام نور هر وقت دوست داشتی برو کلاس ، حتی 20 دقیقه مونده کلاس تموم بشه بری سر کلاس استاد چیزی نمی گه ، بدون اجازه استاد اگه حوصله ات سر رفت سرتا بنداز پایین و از کلاس بیا بیرون ، اصلا استاد کاری نداره .

اصلا کلاس ها را نرو کسی کاری با شما نداره . همه چیز دست خودت هستش .

مثلا توی دانشگاه های دولتی باید دروس عمومی را حتما بری سر کلاس بشینی و گرنه غیبت می خوری و بعدش هم اون درس برات حذف می شه . مثلا فکرشا بکن ساعت 2 بعد اظهر که ادم دوست داره بگیره و بخوابه باید سر کلاس معارف بشینی ، با بجه هایی که دیگه قیافه هاشون برات تکراری شده ، با استاد تکراری ، با مطالب تکراری ، اگه تو چهره بچه ها دقت کنی همه سر کلاس خواب الود هستند .

اما توی پیام نور اصلا نیازی به رفتن کلاس های عمومی نیست . خودت به راحتی می تونی کتاب را چند هفته مونده به امتحان بخونی

الان پیام نور با پیام نور 10 سال پیش خیلی فرق کرده .

ماشالله دخترها که خدا حفظشون کنه از شنبه تا جمعه را بکوب دانشگاه هستند .

اگه یه خورده بچه درس خون باشی ، بعنی دروس را سر وقت بخونی ( مثلا روزی 3 ساعت ) به راحتی میتونی دروس را با نمره خیلی خوب پاس کنی .

در ضمن توی پیام نور شما دوست داری با هر پوششی برو دانشگاه کسی به کار شما کاری نداره . یعنی خیلی گیر نمیدن .

اما توی دانشگاه های روزانه اگه یه مقدار وضعیت پوششی نامناسب باشه حراست گیر میده و میره کمیته انظباطی بعدش هم عادل فردوسی پور توی برنامه 90 ابروی ادم را می بره :دی

با این همه تفاصیر دولتی از خیلی جهات هم بهتر از پیام نور هستش ( مخصوصا برنامه ریزی و اموزش )

rsx.muhammad
11-09-2010, 11:17
دوستان من خودم کرج هستم و دانشگاه پیام نور بویین زهرا (قزوین ) قبول شدم!
میگن میشه به عنوان میهمان اومد تو دانشگاه کرج سر کلاساش ! می خواستم ببینم صحت داره یا نه(انتقالی میدن)؟

hamidras
11-09-2010, 13:48
من اگه امسال برم پیام نور میتونم سال بعد هم کنکور مجدد بدم؟

متولد مرداد 70

princeofpersia_7
11-09-2010, 14:48
من اگه امسال برم پیام نور میتونم سال بعد هم کنکور مجدد بدم؟

متولد مرداد 70

آره دادا میشه... حالا کجا و چی قبول شدی؟ :31:

من دارم میرم آمار..البته فقط واسه ثبت نام و گرفتن مرخصی واسه کنکور سال بعد..

حالا دوستانی پیام نوری کسی هست سوالمو جواب بده؟

من میخوام دو ترم اول رو مرخصی بگیرم... این مشکلی نداره؟ چی باید بگم؟

یا اصلا اگر ترم اول رو برم

( یعنی در واقع فقط برای امتحان برم و همه امتحان ها رو هم گند بزنم :31: )

اخراج میشم یا همه درس هام میره برای ترم بعد و اون موقع مرخصی بگیرم؟

کلا چیکار کنم؟ :31:

hamidras
11-09-2010, 14:56
آره دادا میشه... حالا کجا و چی قبول شدی؟

مطمئنی؟
مهندسی کامپیوتر نرم افزار ورامین افتادم.

آقا این یعنی چی؟

دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند حق شرکت در ازمون های سراسری را ندارند و در صورتی که معافیت آنها لغو شود باید به خدمت وظیفه خود پایان داده و یا در حین خدمت در آزمون فراگیر شرکت نمایند.

mahdi7610
11-09-2010, 15:55
آره دادا میشه... حالا کجا و چی قبول شدی؟ :31:

من دارم میرم آمار..البته فقط واسه ثبت نام و گرفتن مرخصی واسه کنکور سال بعد..

حالا دوستانی پیام نوری کسی هست سوالمو جواب بده؟

من میخوام دو ترم اول رو مرخصی بگیرم... این مشکلی نداره؟ چی باید بگم؟

یا اصلا اگر ترم اول رو برم

( یعنی در واقع فقط برای امتحان برم و همه امتحان ها رو هم گند بزنم :31: )

اخراج میشم یا همه درس هام میره برای ترم بعد و اون موقع مرخصی بگیرم؟

کلا چیکار کنم؟ :31:
یله میتونی مرخصی بگیری .

موقع ثبت نام توی سایت یه قسمت داره که مربوط به مرخصی هستش . میتونی اون جا مشخص کنی که مرخصی گرفتی .

البته اگه به دانشگاه رجوع کنی و از کارشناس رشته ات سوال کنی خیلی بهتر و مطمئن تر هستش .

البته اگه مرخصی بگیری باید کل پول شهریه ثابت را تمام و کمال بپردازی .

اگه هم انتخاب واحد کنی و سر کلاس نری و فقط امتحان ها را بری باز هم مشکلی پیش نمیاد . اگه درسی را پاس کردی که چه بهتر . اگه هم پاس نکنی و معدلت از 12 پایین تر بشه ، مشروط حساب میشی . و کلا توی پیام نور چیزی به اسم اخراج نداریم .

اما توی دانشگاه های دولتی 3 ترم مشروط مساوی هست با اخراج

البته گفته میشه که قراره توی پیام نور هم 3 ترم مشروط مساوی با اخراج اعمال بشه که من بعید میدونم اعمال بشه .

اگه میخوای سفت و سخت واسه کنکور بخونی بهتره از مرخصی استفاده کنی .

موفق باشی

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

مطمئنی؟
مهندسی کامپیوتر نرم افزار ورامین افتادم.

آقا این یعنی چی؟

دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند حق شرکت در ازمون های سراسری را ندارند و در صورتی که معافیت آنها لغو شود باید به خدمت وظیفه خود پایان داده و یا در حین خدمت در آزمون فراگیر شرکت نمایند.

یعنی اینکه شما موقع اعزام به خدمتت گذشته و چون داری تحصیل می کنی پس واسه شما معافیت تحصیلی توی نظام وظیفه ثبت میشه .

حالا اگه شما به هر دلیل تحصیل نکنی ، مثل اخراج از دانشگاه یا انصراف از دانشگاه ، در این صورت شما معافیت تحصیلیت خود به خود لغو شده و شما سرباز محصوب میشی و باید تشریف ببری سربازی و در حین سربازی درس بخونی و دوباره کنکور بدی .

اگه هم سربازی نری غیبت می خوری

موفق باشی

mahdi7610
11-09-2010, 16:00
دوستان من خودم کرج هستم و دانشگاه پیام نور بویین زهرا (قزوین ) قبول شدم!
میگن میشه به عنوان میهمان اومد تو دانشگاه کرج سر کلاساش ! می خواستم ببینم صحت داره یا نه(انتقالی میدن)؟

کلا خیلی سخت میشه توی یه دانشگاه دیگه مهمان یا انتقالی گرفت .

باید دانشگاه مقصد و مبدا هر دوتا قبول کنند .

بعضی دانشگاه ها هم مثل دانشگاه ما اصلا کاری به دانشجو ندارن و شما میتونی بیایی سر کلاس هاش بشینی و از کلاس و استاد استفاده کنی اما بری و توی دانشگاه خودت امتحانات را بدی .

خیلی ها الان این کار را می کنند . یعنی چون حوصله و هزینه رفتن به شهر دیگه را ندارن ، میان و توی دانشگاه پیام نور شهر خودشون کلاس ها را شرکت می کنند و امتحان را میرن توی دانشگاهی که قبول شدن میدن .

انتقالی با مهمان فرق داره . انتقالی یعنی شما کلا از دانشگاه مبدا به دانشگاه مقصد نقل مکان کنی و دیگه برای همیشه توی دانشگاه مقصد درس بخونی .

موفق باشی

aligsm
11-09-2010, 16:55
بعضی دانشگاه ها هم مثل دانشگاه ما اصلا کاری به دانشجو ندارن و شما میتونی بیایی سر کلاس هاش بشینی و از کلاس و استاد استفاده کنی اما بری و توی دانشگاه خودت امتحانات را بدی .
يعنی لازم نیست دانشگاه خودتم بدونه؟
از نظر غیبت مشکلی نداره؟
و اینکه من امسال قبول شدم تو تهران پیام نور میخواستم بدونم ثبتنام چجوریاس؟ کی ثبتنام میکنن؟ نوشته بود از طریق سایت میخواستم بدونم ثبتنامش تو تهران هم بر طبق حروف الفباس؟
راستی تغییر رشته آسونه درسته ؟

bachekermani
11-09-2010, 17:02

توی سایت پیام نور کرمان نوشته چی میخواد

aligsm
11-09-2010, 17:05
نقل قول:
از نظر غیبت مشکلی نداره؟
و اینکه من امسال قبول شدم تو تهران پیام نور میخواستم بدونم ثبتنام چجوریاس؟ کی ثبتنام میکنن؟ نوشته بود از طریق سایت میخواستم بدونم ثبتنامش تو تهران هم بر طبق حروف الفباس؟

hamidras
11-09-2010, 17:16
حالا اگه شما به هر دلیل تحصیل نکنی ، مثل اخراج از دانشگاه یا انصراف از دانشگاه ، در این صورت شما معافیت تحصیلیت خود به خود لغو شده و شما سرباز محصوب میشی و باید تشریف ببری سربازی و در حین سربازی درس بخونی و دوباره کنکور بدی .

اگه از یه دانشگاه انصراف بدم همون روز تو یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم چی؟

aligsm
11-09-2010, 17:26
کمک کنید چیکار کنم؟ من فیروزکوه (تهران) قبول شدم ولی وقتی رفتم واسه ثبتنام میگه "کد ملی مورد بررسی به عنوان پدیرفته شده موجود نیست" چیکار کنم از اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اقدام کردم
چیکار کنم وقتی ,هم نیست نوشته از 16 تا 20 مهلت ثبتنام
ممنون میشم کمک کنین

hamidras
11-09-2010, 17:31
کمک کنید چیکار کنم؟ من فیروزکوه (تهران) قبول شدم ولی وقتی رفتم واسه ثبتنام میگه "کد ملی مورد بررسی به عنوان پدیرفته شده موجود نیست" چیکار کنم از اینجا

هنوز شروع نشده ثبت نامش واسه منم همینو میگه.

mohsensoft
11-09-2010, 18:21
من شهریه ی ترم تابستون رو واریز نکردم
سر جلسه هم نرفتم
دوستم میگفت اگه نری و شهریه هم نریزی خود به خود حذف میشه
اما الان منوی کاربر واسه من غیر فعال شده
حالا اگه پول رو واریز کنم بعد چند روز سایت باز میشه؟
راستی انتخاب واحد از کی شروع میشه؟

mahdi7610
11-09-2010, 19:42
اگه از یه دانشگاه انصراف بدم همون روز تو یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم چی؟

شما معافیت تحصیلی فقط واسه اون دانشگاه صادر میشه .

معافیت تحصیلی واسه دانشگاه جدید را بعید میدونم صادر کنند .

البته زیاد مطمئن نیستم .

از نظر غیبت مشکلی نداره؟

توی پیام نور غیبت توی کلاس که معنایی نداره .

توی پیام نور حضور و غیاب انجام نمیشه .

بعضی استادها ترم اول گاهی حضور و غیاب می کنند اما هیچ تاثیری توی نمره پایان ترم نداره .

من شهریه ی ترم تابستون رو واریز نکردم
سر جلسه هم نرفتم
دوستم میگفت اگه نری و شهریه هم نریزی خود به خود حذف میشه
اما الان منوی کاربر واسه من غیر فعال شده
حالا اگه پول رو واریز کنم بعد چند روز سایت باز میشه؟

محسن جان قبلا هم گفتم چه سر جلسه بری ، چه نری باید پول واحد ها را تمام و کمال پرداخت کنی .

چیزی به عنوان حذف خود به خودی نداریم .

شما پول را باید به حساب بریزی تا بعد از 72 ساعت سایت خودکار برات باز بشه .

hamidras
11-09-2010, 21:38
شما معافیت تحصیلی فقط واسه اون دانشگاه صادر میشه .

معافیت تحصیلی واسه دانشگاه جدید را بعید میدونم صادر کنند .

البته زیاد مطمئن نیستم .

تو این قبیل موضوعات تفاوتی بین بقیه دانشگاه ها و پیام نور که نیست؟

اگه تفاوتی نباشه مشکلی ندارم:دی

aligsm
11-09-2010, 23:09
من كه واقعا گيج شدم معلوم نيست اين ثبتنام كي هست كسي ميدونه ثبتنام پيام نور تهران (رسمي) چجوري هست؟ يه جا نوشته از 16 تا 20 يه جا نوشته هنوز شروع نشده اينجا تو قسمت ثبت نام اطلاعيه 3 نوشته: "ثبت نام پذيرفته شدگان كارشناسي ناپيوسته فراگير، كارشناسي ارشد فراگير و كارشناسي كنكور سراسري تاكنون آغاز نشده است و زمانبندي مربوط به ثبت نام اين دسته از پذيرفته شدگان متعاقباً از طريق همين سايت به اطلاع آنان خواهد رسيد."
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يه جا نوشته از 16 تا 20 : "پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور استان تهران : اخبار پیام نور به اطلاع دانشجویان ورودی جدید فراگیر و کنکور سراسری پیام نور استان تهران می رساند بنابر اطلاعیه روابط عمومی پیام نور استان تهران کلیه این دانشجویان برای ثبت نام از تاریخ ۱۶شهریور تا ۲۰ شهریور بدون مراجعه حضوری به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام و تکمیل پرونده نمایند "
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چيكاره‌ايم بالخره ؟ امروزم كه 20م بود منم كه تو ثبتنام راه ندادن ميگن كدملي شما مورد تاييد نيت دوستم پارسال همينجا (فيروزكوه تهران) بدون دردسر حضوري ثبتنام كرد امسال كه تو همين فرآيندا فهميدم اجباريه اينترنتي ثبتنام كردن واقعا اينجوريه؟ فردا با مدارك برم واسه ثبتنام قبول ميكنن؟ راستي مدارك رو ميشه يه بار بگين بيزحمت؟ ممنون ميشم كسي ميدونه ثبتنام واسه تهران چجوريه بگه دريغ نكنه خواهشا ممنون پ.ن:اينم الان پيدا كردم (نميدون كه چقدر به اين بحث من مربوط ميشه؟ : تاریخ انتخاب واحد و ثبت نام ترم اول سال تحصیلی ۹۰-۸۹ دانشگاه پيام نور از ۲۱ شهریور آغاز می شود. به گزارش اخبار پيام نور ،بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصيلی ۹۰-۸۹ این دانشگاه از ۲۱ شهریور ۸۹ آغاز و تا ۲۸ شهریور ۸۹ ادامه خواهد داشت.همچنين زمان انتخاب واحد دانشجویان وردوی جدید پیام نور از تاریخ ۲۷ شهریور تا ۳۱ شهریور خواهد بود. دانشجويان براي ثبت نام و انتخاب واحد ترم پاییز پیام نور بايد به سيستم گلستان مراجعه كنند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دسترسی سریعتر به سیستم گلستان کلیک کنید

baby27784
11-09-2010, 23:46
از نظر غیبت مشکلی نداره؟

هیچ مشکلی از نظر نبودن در کلاس نیست بجز دروس عملی

برای ثبت نام به سایت پیام نور تهران مراجعه کنید.

تغییر رشته شرایطی داره مثلا پاس کردن 24 واحد و امتحان دوباره 2 یا 3 درس دیگه .(بند ج)

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

من كه واقعا گيج شدم معلوم نيست اين ثبتنام كي هست كسي ميدونه ثبتنام پيام نور تهران (رسمي) چجوري هست؟ يه جا نوشته از 16 تا 20 يه جا نوشته هنوز شروع نشده اينجا تو قسمت ثبت نام اطلاعيه 3 نوشته: "ثبت نام پذيرفته شدگان كارشناسي ناپيوسته فراگير، كارشناسي ارشد فراگير و كارشناسي كنكور سراسري تاكنون آغاز نشده است و زمانبندي مربوط به ثبت نام اين دسته از پذيرفته شدگان متعاقباً از طريق همين سايت به اطلاع آنان خواهد رسيد."
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يه جا نوشته از 16 تا 20 : "پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور استان تهران : اخبار پیام نور به اطلاع دانشجویان ورودی جدید فراگیر و کنکور سراسری پیام نور استان تهران می رساند بنابر اطلاعیه روابط عمومی پیام نور استان تهران کلیه این دانشجویان برای ثبت نام از تاریخ ۱۶شهریور تا ۲۰ شهریور بدون مراجعه حضوری به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام و تکمیل پرونده نمایند "
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چيكاره‌ايم بالخره ؟ امروزم كه 20م بود منم كه تو ثبتنام راه ندادن ميگن كدملي شما مورد تاييد نيت دوستم پارسال همينجا (فيروزكوه تهران) بدون دردسر حضوري ثبتنام كرد امسال كه تو همين فرآيندا فهميدم اجباريه اينترنتي ثبتنام كردن واقعا اينجوريه؟ فردا با مدارك برم واسه ثبتنام قبول ميكنن؟ راستي مدارك رو ميشه يه بار بگين بيزحمت؟ ممنون ميشم كسي ميدونه ثبتنام واسه تهران چجوريه بگه دريغ نكنه خواهشا ممنون پ.ن:اينم الان پيدا كردم (نميدون كه چقدر به اين بحث من مربوط ميشه؟ : تاریخ انتخاب واحد و ثبت نام ترم اول سال تحصیلی ۹۰-۸۹ دانشگاه پيام نور از ۲۱ شهریور آغاز می شود. به گزارش اخبار پيام نور ،بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصيلی ۹۰-۸۹ این دانشگاه از ۲۱ شهریور ۸۹ آغاز و تا ۲۸ شهریور ۸۹ ادامه خواهد داشت.همچنين زمان انتخاب واحد دانشجویان وردوی جدید پیام نور از تاریخ ۲۷ شهریور تا ۳۱ شهریور خواهد بود. دانشجويان براي ثبت نام و انتخاب واحد ترم پاییز پیام نور بايد به سيستم گلستان مراجعه كنند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دسترسی سریعتر به سیستم گلستان کلیک کنید

دوست عزیز نگران نباشید فقط به سایت دانشگاه خودتون مراجعه کنید مطمئن ترین اطلاع رسانی همونه

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

تو این قبیل موضوعات تفاوتی بین بقیه دانشگاه ها و پیام نور که نیست؟

اگه تفاوتی نباشه مشکلی ندارم:دی

درخواست معافیت تحصیلی را دانشگاهی که قبول شده اید برای شما میگیرد.

princeofpersia_7
12-09-2010, 01:23
یعنی اینکه شما موقع اعزام به خدمتت گذشته و چون داری تحصیل می کنی پس واسه شما معافیت تحصیلی توی نظام وظیفه ثبت میشه .

موفق باشی

من از دوستانمون در تاپیک مشمولین پرسیدم که اگر امسال دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی یا شبانه قبول بشیم و از معافیت اون استفاده بکنیم... و در کنکور سال بعدی در یک رشته روزانه قبول بشیم آیا مشکلی داره از نظر خدمت یا مشکلی پیش نمیاد که گفتن مشکلی نداره.. سنجش هم گفته قبولی در این دانشگاه ها جز دو نوبت قبولی به حساب نمیاد.. حالا با این حساب شما میگید نمیشه یعنی؟

mahdi7610
12-09-2010, 07:07
من از دوستانمون در تاپیک مشمولین پرسیدم که اگر امسال دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی یا شبانه قبول بشیم و از معافیت اون استفاده بکنیم... و در کنکور سال بعدی در یک رشته روزانه قبول بشیم آیا مشکلی داره از نظر خدمت یا مشکلی پیش نمیاد که گفتن مشکلی نداره.. سنجش هم گفته قبولی در این دانشگاه ها جز دو نوبت قبولی به حساب نمیاد.. حالا با این حساب شما میگید نمیشه یعنی؟

تا جایی که من میدونم و سازمان سنجش طی چند سال داره اعلام میکنه اگه شما توی دانشگاه روزانه قبول بشید و به دانشگاه نرید ( به هر دلیلی) شما سال بعد نمی تونید کنکور بدید با این حساب شما سرباز هم محصوب می شید .

اگه پیام نور یا غیره ... قبول بشید و دانشگاه نرید ( به هر دلیلی )باز هم سرباز محصوب می شید .

مگر اینکه موقع اعزام به خدمت شما فرا نرسیده باشه . یعنی مشمول نباشید . در این صورت شما واسه کنکور مشکلی نخواهید داشت .

اما اگه شما دانشگاه نرید باید حتما دفترچه اعزام به خدمت را پر کنید و به نظام وظیفه ارسال کنید .

اما قبلا سازمان سنجش اعلام کرده بود کسانی که توی پیام نور و غیره درس می خونند میتونند دوباره کنکور بدن و بعد از قبولی در کنکور میتونند از دانشگاه سال قبل انصراف بدن و به دانشگاه جدید که قبول شدن برن .( حتی نیازی به انصراف نیست . خود به خود دانشگاه قبلی شما را انصراف اعلام میکنه .)

با این حال من خودم هم خیلی مطمئن از این قضیه نیستم . و بهترین جا برای پرسیدن این سوال نظام وظیفه هستش .

hasti rs
12-09-2010, 09:25
توی پیام نور غیبت توی کلاس که معنایی نداره .

توی پیام نور حضور و غیاب انجام نمیشه .

دوست عزيز حضور و غياب معنايي نداره ولي 6 نمره ي ميان ترم رو به اونايي ميدن كه سر كلاسا حضور داشتن ( كه البته اكثر استادا اينو رعايت نميكنن ولي بعضيا هم كه ... )

اما توی پیام نور هر وقت دوست داشتی برو کلاس ، حتی 20 دقیقه مونده کلاس تموم بشه بری سر کلاس استاد چیزی نمی گه ، بدون اجازه استاد اگه حوصله ات سر رفت سرتا بنداز پایین و از کلاس بیا بیرون ، اصلا استاد کاری نداره .

اصلا کلاس ها را نرو کسی کاری با شما نداره . همه چیز دست خودت هستش .

اما توی پیام نور اصلا نیازی به رفتن کلاس های عمومی نیست . خودت به راحتی می تونی کتاب را چند هفته مونده به امتحان بخونی

اينجوري كه خسته كننده تره !!!‌ يكي مياد يكي نمياد ، يكي وسط كلاس سرشو مينداره پايين ميره !!‌ مگه طويلست كه اينقدر هردمبيل باشه !!!

كلا" اينا مزيت نميشن ، كيه كه دلش نخواد بره روزانه و دستو پا بشكونه واسه پيامنور ؟؟!!

aligsm
12-09-2010, 09:34
"اطلاعیه مهم" روسای محترم مراکز، مجتمع ها و واحدها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ: 20/6/1389
ثبت نام دانشجویان جدید الورود فقط به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.

بنا به دستور ریاست محترم استان ثبت نام دانشجویان جدید الورودبه صورت اینترنتی واز طریق سایتreg.tpnu.ac.ir می باشد.
لذا روسای محترم مراکز، مجتمع ها و واحدها باید از انجام هرگونه ثبت نام دستی دانشجویان خودداری به عمل آورند.

روابط عمومی

aligsm
12-09-2010, 09:44
كسي نگفت بالاخره كي ثبتنام هست؟ (رسمي پيام نور تهران)

امروز هم رفتم واسه ثبتنام نوشته بود حضوري نياين و كارشناسي ارشد و فراگير فقط ثبتنامه بقيه برن صفحه اول و زمانبندي
ديروزم كه گفت كد ملي مورد قبول نيست
پس من چه خاكي به سرم بكنم عجب مشكلي شده ها
حالا يعني واقعا حضوري نميشه؟
حياتيه كمك كنيد لطفا

aligsm
12-09-2010, 09:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دان شد
مسخره‌ُست كاسبا هم كاسباي قديم..!

mahdi7610
12-09-2010, 12:13
دوست عزيز حضور و غياب معنايي نداره ولي 6 نمره ي ميان ترم رو به اونايي ميدن كه سر كلاسا حضور داشتن ( كه البته اكثر استادا اينو رعايت نميكنن ولي بعضيا هم كه ... )
وقتی حضور و غیابی نباشه از کجا مشخص میشه کی سر کلاس حضور داشته ؟ :دی

میان ترم را به اونایی نمیدن که کلاس حضور داشتن به اونایی میدن که امتحان میان ترم داده باشن .

هر استاد یه امتحان میان ترم توی یه تاریخ مشخص میگیره و اون میشه ملاک میان ترم شما . واسه خیلی از استاد ها سر کلاس بودن زیاد مهم نیست . مهم میان ترمی هست که میگیرن . شما کلاس را نرو ولی میان ترم را برو بده .

اينجوري كه خسته كننده تره !!!‌ يكي مياد يكي نمياد ، يكي وسط كلاس سرشو مينداره پايين ميره !!‌ مگه طويلست كه اينقدر هردمبيل باشه !!!

كلا" اينا مزيت نميشن ، كيه كه دلش نخواد بره روزانه و دستو پا بشكونه واسه پيامنور ؟؟!!

نمی خواد خودتا به کشتن بدی و دست و پاتا واسه پیام نور بشکنی .

بشین درس بخون برو دولتی ، کسی جلوی شما را نگرفته .

اونجا طویله نیست شما هستید که فرق کلاس و طویله را نمی تونی تشخیص بدی .

درسته واسه بیرون رفتن نیازی به اجازه گرفتن نیست ولی کسایی هم که اونجا سر کلاس می شینند میدونن اینجا طویله نیست و باید مثل بچه ادم بشینن سر کلاس .

از 30 نفری که سر کلاس می شینن تا اخر کلاس شاید یک نفر وسط کلاس از کلاس بره بیرون .

چون توی پیام نور کلاس ها اجباری نیست پس کسایی که سر کلاس حاضر میشن شعور نشستن سر کلاس را دارن .

رشته های مهندسی نرم افزار ، IT ، حسابداری ، مهندسی صنایع ، حقوق و ... دانشگاه پیام نور سگش می ارزه به خیلی از رشته های دولتی .
خیلی ها حاضر هستند توی پیام نور این رشته ها را بخونند اما توی دولتی یه رشته مزخرف توی یه شهر مزخرف را نخونند .

شانس اوردید که الان از هر 2 نفر 1 نفر میره دانشگاه . اگه سال 82 و 83 کنکور میدادید مطمئن باشید با همین رتبه پیام نور هم قبول نمی شدید . ( چون اونموقع از هر 10 نفر 1 نفر وارد دانشگاه میشد .)

hasti rs
12-09-2010, 12:30
.

نمی خواد خودتا به کشتن بدی و دست و پاتا واسه پیام نور بشکنی .

بشین درس بخون برو دولتی ، کسی جلوی شما را نگرفته .

اونجا طویله نیست شما هستید که فرق کلاس و طویله را نمی تونی تشخیص بدی .

درسته واسه بیرون رفتن نیازی به اجازه گرفتن نیست ولی کسایی هم که اونجا سر کلاس می شینند میدونن اینجا طویله نیست و باید مثل بچه ادم بشینن سر کلاس .

از 30 نفری که سر کلاس می شینن تا اخر کلاس شاید یک نفر وسط کلاس از کلاس بره بیرون .

چون توی پیام نور کلاس ها اجباری نیست پس کسایی که سر کلاس حاضر میشن شعور نشستن سر کلاس را دارن .

رشته های مهندسی نرم افزار ، IT ، حسابداری ، مهندسی صنایع ، حقوق و ... دانشگاه پیام نور سگش می ارزه به خیلی از رشته های دولتی .
خیلی ها حاضر هستند توی پیام نور این رشته ها را بخونند اما توی دولتی یه رشته مزخرف توی یه شهر مزخرف را نخونند .

شانس اوردید که الان از هر 2 نفر 1 نفر میره دانشگاه . اگه سال 82 و 83 کنکور میدادید مطمئن باشید با همین رتبه پیام نور هم قبول نمی شدید . ( چون اونموقع از هر 10 نفر 1 نفر وارد دانشگاه میشد .)

من بهتون توهين نكردم و اجازه نميدم بهم توهين كنيد ..

ترجيح ميدم اين بحثو تموم كنم و تنها چيزي كه ميتونم به شما بگم اينكه كه بفهم چي داري ميگي ..

John Cena723
12-09-2010, 13:22
اينجوري كه خسته كننده تره !!!‌ يكي مياد يكي نمياد ، يكي وسط كلاس سرشو مينداره پايين ميره !!‌ مگه طويلست كه اينقدر هردمبيل باشه !!!دوست عزیز شما خودت توهین رو شروع کردی . فکر کن یکی اینجا میخواد پیام نور بره یا اصلا چند ساله داره میره ، وقتی حرف شما رو می بینه یا

دلسرد میشه یا بهش برمیخوره که تو همچین سیستمی هست. آدم خوبه حرف دهنش رو یکم مزه مزه کنه و هر چی از دهنش در اومد نگه. این حرف و حدیث ها دقیقا زمانی که دانشگاه آزادم شروع بکار

کرد بود و میگفتند این دیگه چه دانشگاهی هستش و از این حرفها ولی الان ببینید بعضی از واحدهای آزاد مدرکش با سراسری برابری میکنه و در پاره از از مواقع حتی معتبرترم است . اینو مطمئن باشید

که پیام نورم چند سالِ دیگه همچین بشه که قبولی توش آسون نباشه. البته الانم قبولی تو شهرهای کرج و تهران کار آسونی نیست و باید رتبه خوبی داشته باشی(رشته هایِ خوبش). در کل بیشتر

مشکل ما سر بی اطلاعی و عدم آگاهی مردم هست .

در مورد اینکه سرتو بندازی پایین از کلاس بری بیرون این واقعیت نداره و طرف باید خیلی خیلی از نظر فرهنگ دچار کمبودی باشه که جلوی استاد پاشه بره بیرون . من یکی از شنیدن این حرفم شرمم

میگیره چه برسه بخوام عملیش هم بکنم.

hamidras
12-09-2010, 16:24
آقا زنگ زدم پیام نور گفت میتونی سال بعد کنکور بدی بری:دی

نظام وظیفه هم گفت مشکلی نداره:دی

خدایا شکرت:20: