PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

kalepoook
16-08-2009, 20:12
سلام
خیلی ممنون،این دوست شما رشته ریاضی گزرونده بود که حسابداری رو انتخاب کرد؟
به غیر حسابداری چه رشته هایه دیگه ای هستند که میشه تو زیر مجموعه علوم انسانی خوند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mohsensoft
16-08-2009, 20:40
سلام
خیلی ممنون،این دوست شما رشته ریاضی گزرونده بود که حسابداری رو انتخاب کرد؟
به غیر حسابداری چه رشته هایه دیگه ای هستند که میشه تو زیر مجموعه علوم انسانی خوند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
بله
ریاضیه و درسشم خوب بود
رشته های انسانی مثل حسابداری ،مدیریت(بازرگانی،صنعتی،دو تی) روانشناسی،اقتصاد و ....

kalepoook
18-08-2009, 18:42
سلام
من امروز یه فرم گرفتم توی فرم راجع به پیام نور بود،یه چند تا رشته هم بود اگه ممکنه کمک کنید ممنون میشم،رشته حقوق بود ، مهندسی مدیریت پروژه بود حسابداری بود، مهندشی مدیریت اجرایی بود،حالا می خوام بدونم کدوم بهتره و اگه بخوام پیش انسانی بخونم کدوم رو میشه خوند ممنون.

shahrzad20
18-08-2009, 18:50
سلام
من امروز یه فرم گرفتم توی فرم راجع به پیام نور بود،یه چند تا رشته هم بود اگه ممکنه کمک کنید ممنون میشم،رشته حقوق بود ، مهندسی مدیریت پروژه بود حسابداری بود، مهندشی مدیریت اجرایی بود،حالا می خوام بدونم کدوم بهتره و اگه بخوام پیش انسانی بخونم کدوم رو میشه خوند ممنون.

سلام اگر پیش خوندین مجبور نیستین پیش انسانی بخونین .مدیریت اجرایی رشته خیلی خوبیه

kalepoook
18-08-2009, 19:01
نه پیش نخوندم،من رشتم کامپیوتر بوده،مدیریت اجرایی با مدیریت پروژه چه فرقایی داره؟
بعدشم از تو انسانی میشه انتخاب کرد مدیریت اجرایی یا پروژه؟

shahrzad20
18-08-2009, 23:19
مدیریت اجرایی و پروژه جز مهندسی ها هستن دفترچش جلومه نوشته فنی مهندسی.

kalepoook
18-08-2009, 23:28
مدیریت اجرایی و پروژه جز مهندسی ها هستن دفترچش جلومه نوشته فنی مهندسی.

ممنون،پس یعنی جزء زیر شاخه انسانی نمیشه؟
به نظرتون حقوق چطوره؟
چون خودمم در زمینه کار های ثبتی فعالیت دارم و دوستام هم که با وکلا سروکار دارن به من پیشنهاد دادن بد از گرفتن لیسانس در آزمون سر دفتری شرکت کنم و برای گرفتن مجوز دفتر اسناد رسمی!
میخوام زیر شاخه انسانی باشه!
ممنون از لطفتون

shahrzad20
20-08-2009, 13:38
به نظرتون حقوق چطوره؟
چون خودمم در زمینه کار های ثبتی فعالیت دارم و دوستام هم که با وکلا سروکار دارن به من پیشنهاد دادن بد از گرفتن لیسانس در آزمون سر دفتری شرکت کنم و برای گرفتن مجوز دفتر اسناد رسمی!
ممنون از لطفتون

حقوق رشته خیلی خوبیه جز رشته های تاپ انسانی هست برای پیام نور هم استاد و کلاسی اونجور نداره خوبه چون درسها حفظیه .ریاضی نداره 3تا عمومی 3تا اختصاصی می خونین امتحان می دین

MaaRyaaMi
20-08-2009, 17:34
كارت ورود به جلسه آزمونهاي فراگير دانشگاه پيام نور در مقاطع كارداني به كارشناسي، كارشناسي و كارشناسي ارشد از روز دوشنبه 26 مرداد ماه توزيع مي‌شود و طي آن آزمونهاي اين سه مقطع با شركت 296 هزار و 157 داوطلب در روزهاي 29 و30 مرداد ماه برگزار مي‌شود.

دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به برگزاري آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد پيام نور در بعد‌ازظهر روز جمعه30 مرداد ماه، گفت: اين آزمون در 49 كد رشته امتحاني در مراكز استانها به استثناي استان مازندران در شهرستان‌هاي بابل و بابلسر برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينكه 104 هزار و 347 نفر در اين آزمون ثبت نام كرده‌اند، گفت:‌از اين تعداد 45 هزار و 998 داوطلب زن و 58 هزار و 349 نفر داوطلب مرد هستند.

توكلي در خاتمه تصريح كرد: كارت ورود به جلسه آزمون طي روزهاي26 تا 28 مرداد ماه بر روي سايت سازمان سنجش قرارداده مي‌شود تا داوطلبان با مراجعه به اين سايت و وارد كردن اطلاعات محرمانه كارت اعتباري ثبت نام كارت ورود به جلسه خود را مشاهده و يك نسخه از آن را پرينت بگيرند.

وي ادامه داد: داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد و شماره ملي مي‌توانند يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه كنند.

به گفته وي، براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

آزمون فراگير كارداني به كارشناسي ناپيوسته

دكتر توكلي همچنين با اشاره به برگزاري آزمون دوره‌هاي فراگير كارداني به كارشناسي ناپيوسته پيام نور در صبح روز پنج شنبه 29 مرداد ماه در مراكز استانها، گفت: حدود 15 هزار و93 نفر براي شركت در اين آزمون ثبت‌نام كرده‌اند.

وي افزود: از تعداد ثبت نام كنندگان 8 هزار و 400 نفر داوطلب خانم و 6 هزار و 693 نفر داوطلب مرد مي‌باشند.

وي با بيان اينكه بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده كارت ورود به جلسه داوطلبين طي روزهاي26 تا 28 مرداد ماه بر روي سايت سازمان سنجش قرار داده مي‌شود، اظهار كرد: هر داوطلب مي‌تواند در اين فرصت با مراجعه به سايت و با وارد كردن اطلاعات لازم نسبت به مشاهده و پرينت كارت اقدام كنند.

وي با بيان اينكه اين آزمون در 10 كد رشته امتحاني برگزار مي‌شود تصريح كرد: اين آزمون در مراكز استانها به استثناي استان مازندران در شهرستان‌هاي بابل و بابلسر برگزار مي‌شود.

برگزاري آزمون فراگير كارشناسي در 30 مرداد با شركت 177 هزار داوطلب

معاون سازمان سنجش با اشاره به برگزاري آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي دانشگاه پيام نور در صبح روز جمعه 30 مرداد ماه، گفت: اين آزمون در 22 كد رشته امتحاني در 164 شهرستان مختلف كشور برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينكه 176 هزار و 717 نفر براي شركت در اين آزمون ثبت‌نام كرده‌اند، خاطر نشان كرد: از اين تعداد حدود 81 هزار و 900 داوطلب خانم و 94 هزار و 727 نفر داوطلب مرد ثبت نام كرده‌اند.

معاون سازمان سنجش در خاتمه با اشاره به جزئيات توزيع كارت ورود به جلسه آزمون گفت: كارت ورود به جلسه آزمون طي روزهاي 26 تا 28 مردادماه به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش توزيع مي‌شود. بنابراين داوطلبان بايد با وارد كردن اطلاعات محرمانه كارت اعتباري نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه اقدام كنند.

نحوه رفع نقص كارت آزمون

دكتر توكلي ادامه داد: داوطلبان براي رفع نقص كارت مي‌توانند از روز چهارشنبه 28 مرداد تا روز پنج‌شنبه 29 مرداد به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كنند.

همچنين چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس باشد و يا چنانچه عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، فاقد عكس، واضح نبودن عكس و اشتباه عكس مي‌باشد ضروري است روزهاي چهار‌شنبه 28 و پنجشنبه 29 مرداد با به همراه داشتن 2 قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص ‌حوزه مربوطه مراجعه كنند.

آدرس محل رفع نقص كارت داوطلبان تهراني

حوزه خواهران:

مركز آموزش‌هاي نيمه حضوري و تخصصي دانشگاه علامه طباطبايي: تهران، خيابان كارگر جنوبي، پايين‌تر از چهار راه لشگر، جنب پمپ بنزين.

حوزه برادران:

دانشگاه صنعتي اميركبير: خيابان حافظ، روبروي خيابان سميه.

The Dark Lord
20-08-2009, 18:00
فکر کنم یکم دیر خبر به دستت رسیده آزمون فردا برگزار میشه.
بچه ها کسی فردا کارشناسی کامپیوتر امتحان داره؟

shahrzad20
20-08-2009, 20:08
دكتر حسين توكلي با اشاره به سيستم نمره‌دهي آزمونهاي فراگير، اظهار كرد: در اين آزمون به پاسخهاي غلط داوطلب نمره منفي تعلق نمي‌گيرد و لي در صورتيكه داوطلب براي يك سوال دو گزينه را پاسخ دهد، پاسخ وي غلط محسوب مي‌شود.

وي با اشاره به برگزاري آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد پيام نور در بعد‌ازظهر روز جمعه30 مرداد ماه، گفت: اين آزمون در 49 كد رشته امتحاني در مراكز استانها به استثناي استان مازندران در شهرستان‌هاي بابل و بابلسر برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينكه 104 هزار و 347 نفر در اين آزمون ثبت نام كرده‌اند، گفت:‌از اين تعداد 45 هزار و 998 داوطلب زن و 58 هزار و 349 نفر داوطلب مرد هستند.

توكلي تصريح كرد: كارت ورود به جلسه آزمون طي روزهاي26 تا 28 مرداد ماه بر روي سايت سازمان سنجش قرارداده مي‌شود تا داوطلبان با مراجعه به اين سايت و وارد كردن اطلاعات محرمانه كارت اعتباري ثبت نام كارت ورود به جلسه خود را مشاهده و يك نسخه از آن را پرينت بگيرند.
وي ادامه داد: داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد و شماره ملي مي‌توانند يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه كنند.
به گفته وي، براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

The Dark Lord
20-08-2009, 20:28
دوست عزیز خبرتون اشتباه!!!!!
ابطال يك پاسخ صحيح با 6 غلط در آزمون‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور
معاون سازمان سنجش گفت: 6 پاسخ غلط يك پاسخ درست آزمون‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور را باطل مي‌كند.
ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه آزمون دوره‌هاي فراگير نوبت هشتم كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور بعد از ظهر جمعه 30 مرداد منحصراً در شهرستان مركز استان‌ها برگزار مي‌شود، افزود: ‌كارت‌هاي‌ شركت در آزمون ‌فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور از روز دوشنبه 26 تا 28 مرداد بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد.
وي گفت: آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي (نوبت بيستم) دانشگاه پيام نور صبح جمعه 30 مرداد در 164 شهرستان و بخش مختلف كشور برگزار مي‌شود.
معاون سازمان سنجش اظهار داشت: آزمون نوبت اول دوره‌هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي) دانشگاه پيام نور صبح روز پنجشنبه 29 مرداد منحصراً در شهرستان مركز استان‌ها برگزار مي‌شود.

shahrzad20
20-08-2009, 21:05
کاش اشتباه نباشه قبل امتحان بپرسین من سرچ کردم این عنوان رو تو سایتهای دیگه هم بود

ebilove
21-08-2009, 12:07
سر امتحان گفتن كه نداره

ما هم هر چي بود زديم

يا خدا

shahrzad20
21-08-2009, 15:20
به ما هم گفتن نداره دیشبم تو اخبار رییس پیام نور صحبت کرده گفته نداره

mostafaeshghi
22-08-2009, 13:28
به نظرتون حقوق چطوره؟
ممنون از لطفتون

حقوق خوبه ولی اگر علاقه داشته باشید. مسلما که خیلی راحت نیست ولی برای کسی که علاقه داره و کمی هم ببه فنون استدلال و عربی وارده آسونه.

برای مجوز سردفتری هم بگم که دیگه بعیده دوباره امتحان بگیرند. چون این قضیه واگذاری تعداد زیادی سردفتری جدید مربطو به رئیس سابق بوده و مسلما مطابق افکار رئیس جدیدی نیست و اگر کم نکنند مسلما زیاد نمیکنند.

اینو گفتم که یه وقت خدایی نکرده به خاطر اون مجوز وارد نشوید و بعد ببینید نمیدند. حتما در این زمینه زیاد تحقیق کنید.

tene30
23-08-2009, 11:11
دوستان اگه تو امتحان ارشد معدلت 14 نشه ولی از 3 تا درس یکیشو زیر 12 بشی
بعنوان دانشجوی مشروط پذیرفته میشی آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکییی کمکم کنهههههه

The Dark Lord
23-08-2009, 18:42
رئيس دانشگاه پيام نور گفت: دانشپذير دانشگاه پيام نور اگر حداكثر در يك يا دو درس نمره كمتر از 10 كسب كرده باشد، مي‌تواند به عنوان دانشجوي مشروط ثبت‌نام كند.
محمد حسيني در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه داوطلبان آزمون فراگير دانشگاه پيام نور دانشپذير اين دانشگاه هستند، افزود: در صورتي كه داوطلبان در آزمون فراگير دانشگاه پيام نور پذيرش شوند تغيير وضعيت داده و به دانشجو تبديل مي‌شوند.
وي گفت: اگر ميانگين دانشپذيري و ميانگين وزني داوطلب آزمون فراگير دانشگاه پيام نور حداقل 12 نباشد داوطلب مي‌تواند به عنوان دانشجوي مشروط ميانگين در دانشگاه پيام نور ثبت‌نام كند اما ثبت‌نام وي تا احراز ميانگين دانشپذيري حداقل 12 ( حداكثر تا پايان نيمسال دوم ) به صورت مشروط خواهد بود.
وي ادامه داد: در صورتي كه دانشجويان مشروط دانشگاه پيام نور در پايان نيمسال دوم تحصيلي، شرايط لازم را كسب نكنند از ادامه تحصيل در اين دانشگاه محروم مي‌شوند.
رئيس دانشگاه پيام نور با بيان اين‌كه دوره دانشپذيري براي تسهيل ورود دانشپذيران به دوره دانشجويي تعدادي از دروس مشمول تراز مي‌شوند، گفت: دانشپذيران بر اساس نمرات تراز قبول يا مشروط شناخته مي‌شوند و بايد طبق مصوبات دانشگاه دروسي را كه نمرات خام آنها كمتر از 10 است را پس از تبديل وضعيت به دانشجويي با رعايت پيش‌نياز بگذرانند.

tene30
25-08-2009, 07:59
یکی جواب منو نمیده؟؟؟؟:-(

mohsensoft
25-08-2009, 10:29
یکی جواب منو نمیده؟؟؟؟:-(
سوالی از شما ندیدم
میشه دوباره بگی سوالت چیه؟

MCSE MAN
25-08-2009, 12:41
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند ؛ به علت جلوگیری از برگزاری دو آزمون با منبع یکسان برای رشته های متفاوت، تاریخ و ساعت برخی از دروس تابستان 88 تغییر کرده است...

tene30
25-08-2009, 13:13
دوستان اگه تو امتحان ارشد معدلت 14 نشه ولی از 3 تا درس یکیشو زیر 12 بشی
بعنوان دانشجوی مشروط پذیرفته میشی آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکییی کمکم کنهههههه

2تا خونه بالاتر بود دیگه :10:

mohsensoft
25-08-2009, 14:44
2تا خونه بالاتر بود دیگه :10:
این سوال رو اگه از خود دانشگاه بپرسی بهتره
بعید میدونم اینجا کسی بلد باشه
تازه اگر هم کسی بدونه بر اساس شنیده هاست و در نتیجه بهتره که خودت بری دانشگاه

.German.
25-08-2009, 22:52
تنها در بانک سرمایه حضور دارم/ با دانشگاه پیام نور همکاری نمی‌کنم

معاون سابق مالی و اداری دانشگاه پیام نور گفت: دیگر در سمت قبلی خود در دانشگاه پیام نور فعالیتی نداشته و تنها در بانک خصوصی سرمایه مشغول به خدمت هستم. اصغر ابوالحسنی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر مسئولیتی در دانشگاه پیام نور ندارم و با این دانشگاه همکاری نمی کنم.
وی در خصوص مسئولیت خود در بانک سرمایه و احتمال در نظر گرفتن تسهیلات ویژه ای برای دانشجویان از سوی این بانک گفت: با وجود پیشینه دانشگاهی خود در این زمینه کار خاصی را نمی توانم انجام دهم چرا که بانک سرمایه یک نهاد خصوصی است که بیش از هر چیز باید به منافع تجاری خود بپردازد.
مدیرعامل بانک سرمایه افزود: در نهایت این بانک اهداف اقتصادی را در جامعه هدف خود که دانشجویان را هم شامل می شود جستجو می کند که از این نظر بی ارتباط با آنها نخواهد بود.

MCSE MAN
26-08-2009, 20:58
دریافت کارت شرکت در آزمون ترم تابستان
جهت شرکت در جلسه امتحان پایان ترم ، داشتن پرینت کارت ورود به جلسه امتحان ( گزارش 428 سیستم گلستان ) الزامی است. جهت دریافت این کارت می توانید پس از ورود به سایت گلستان خود، مسیر زیر را دنبال نموده و سپس از این گزارش، پرینت تهیه نمایید :

گزارش های آموزش ---> دانشجو ---> اطلاعات ثبت نام و امتحان ---> 428-برنامه امتحان پایان ترم دانشجو

Backstreetboys
27-08-2009, 15:34
چرا امتحانات دروس عمومی مثل اخلاق اسلامی در ترم تابستان به صورت تشریحی برگزار میشه ولی در ترم های بهار و پاییز تستی بوده

mojtaba007
27-08-2009, 17:20
امتحانات تابستان تمام تشریحی هستند؟

mahdi7610
27-08-2009, 18:37
چرا امتحانات دروس عمومی مثل اخلاق اسلامی در ترم تابستان به صورت تشریحی برگزار میشه ولی در ترم های بهار و پاییز تستی بوده

کی گفته تشریحی هستش ؟

من تا به حال ندیدم و نشنیدم که دروس عمومی تشریحی برگذار بشه . حتی توی تابستان .

البته تا به حال اینطوری بوده . یعنی همیشه دروس عمومی تستی برگذار شده . امسال هم اینطوری هستش یا نه را خبر ندارم ولی خیلی بعید هستش که تشریحی برگذار بشه

امتحانات تابستان تمام تشریحی هستند؟

فقط دروس تخصصی بعضی رشته ها مثل کامپیوتر تستی و تشریحی هستش . دروس عمومی کاملا تستی برگذار میشه .

mohsensoft
27-08-2009, 20:59
دوستان عزیز
کسی رو سراغ دارین که پیام نور بوده باشه و سال بعد کنکور بده و یه دانشگاه خوب قبول بشه و از پیام نور بره به اون دانشگاه سراسری؟
اگه سراغ دارین لطف کنید و بگین که چه شرایطی داشته؟
ممنون
خیلی فوریه

ramin9072
28-08-2009, 15:24
سلام به همه عزیزان
من دانشجو رشته سخت افزار کامپیوتر علمی کاربردی پودمانی ( کاردانی ) هستم و تمامی درسهای آبان ماه به پایان میرسه و دارای معدل میشم
حال سوالات من اگه جواب بدبد 1 دنیا ممنون میشم ::40:
1. من با تدابیری در سال 87 به طور رسمی از نظام وظیفه معفیت تحصیلی گرفتم و من چون باید امتحان جامع رو بدم بعد مدرکه فوقه دیپلم رو بگیرم آیا میتونم توی امتحان بهمن ماه شرکت کنم و بعد از قبولی مدرک فوق دیپلم رو تحویل بدم
2. من مدرک پیشدانشگاهیم هم رو هواس و تعدادی واحد باقی مونده که اون رو هم تا شهریور ماه میگیرم ایا میتونم شرکت کنم در آزمون
3. من اگه کنکور هر دانشگاهی رو قبول بشم میتونم امتحان جامع رو ندم ! و به ادامه تحصیل مشغول بشم
4. ایا در بند 1 و 2 میتونم بعد از قبولی در کنکور پیام نور از مرخصی استفاده کنم ؟

دوستان اگه کسی در رابطه با علمی کاربردی پودمانی اطلاعات داره یک پی ام هم بده !

sorrow-of_Dead@yahoo.com

ممنون میشم جواب بدبد خیلی استرس (استرج ) دارم please :10:

darkstreet
28-08-2009, 15:52
دوستان یه سوال
من دانشجوی ترم دوم زیست هستم
خودم بیرجندم ولی قائن قبول شدم ( هر دو توی خراسان جنوبی هستن با فاصله 100 کیلومتر )
دوستان راهی داره که بتونم یه جوری تموم کلاسام رو توی بیرجند برم و این مسیر رو مدام رفت و امد نکنم؟
مهمان و انتقالی به این سادگیا نمی دن چون تموم شهرهای اطراف می خوان بیان بیرجند
کسی تکنیکی بلد نیست که بتونم انجام بدم؟
واحد چندانی هم پاس نکردم کلا فکر کنم 7-8 واحد پاس کردم و مشروط هم فکر کنم تا الان فقط یک بار شدم

mahdi7610
28-08-2009, 17:37
دوستان یه سوال
خودم بیرجندم ولی قائن قبول شدم ( هر دو توی خراسان جنوبی هستن با فاصله 100 کیلومتر )
دوستان راهی داره که بتونم یه جوری تموم کلاسام رو توی بیرجند برم و این مسیر رو مدام رفت و امد نکنم؟
واحد چندانی هم پاس نکردم کلا فکر کنم 7-8 واحد پاس کردم و مشروط هم فکر کنم تا الان فقط یک بار شدم

به نظر من اصلا کلاس نرو . بشین خونه بخون و برو امتحانات را بده .

پیام نور کلاس رفتن که اجباری نیست .

مثل من که رشته ام کامپیوتره اما ترم پیش یک جلسه هم نرفتم دانشگاه :دی

mahdi7610
28-08-2009, 17:45
سلام به همه عزیزان
من دانشجو رشته سخت افزار کامپیوتر علمی کاربردی پودمانی ( کاردانی ) هستم و تمامی درسهای آبان ماه به پایان میرسه و دارای معدل میشم
حال سوالات من اگه جواب بدبد 1 دنیا ممنون میشم ::40:
1. من با تدابیری در سال 87 به طور رسمی از نظام وظیفه معفیت تحصیلی گرفتم و من چون باید امتحان جامع رو بدم بعد مدرکه فوقه دیپلم رو بگیرم آیا میتونم توی امتحان بهمن ماه شرکت کنم و بعد از قبولی مدرک فوق دیپلم رو تحویل بدم
2. من مدرک پیشدانشگاهیم هم رو هواس و تعدادی واحد باقی مونده که اون رو هم تا شهریور ماه میگیرم ایا میتونم شرکت کنم در آزمون
3. من اگه کنکور هر دانشگاهی رو قبول بشم میتونم امتحان جامع رو ندم ! و به ادامه تحصیل مشغول بشم
4. ایا در بند 1 و 2 میتونم بعد از قبولی در کنکور پیام نور از مرخصی استفاده کنم ؟

دوستان اگه کسی در رابطه با علمی کاربردی پودمانی اطلاعات داره یک پی ام هم بده !

sorrow-of_Dead@yahoo.com

ممنون میشم جواب بدبد خیلی استرس (استرج ) دارم please :10:

در کل من هیچی از حرفهای شما متوجه نشدم .

توی قسمت 1 گفتید کاردانی میخونید .
توی قسمت 2 گفتید هنوز درسهای پیش دانشگاهی روی هواست.

اینا یعنی چی ؟

در کل شما 6 ماه بعد از فارغ التحصیل شدن باید به نظام وظیفه مراجعه کنید . اگه توی این 6 ماه ازمونی برگذار بشه شما میتونید توی اون ازمون شرکت کنید و اگه قبول شدید میتونید به دانشگاهی که قبول شدید برید .

توی پیام نور شما میتونید حداقل فکر کنم 2 ترم مرخصی بگیرید و هر کاری دوست داشتید بکنید .

موفق باشی :)

mohsensoft
28-08-2009, 22:48
دوستان عزیز
کسی رو سراغ دارین که پیام نور بوده باشه و سال بعد کنکور بده و یه دانشگاه خوب قبول بشه و از پیام نور بره به اون دانشگاه سراسری؟
ممنون
خیلی فوریه

behnam_tr
28-08-2009, 22:57
دوستان عزیز
ممنون
خیلی فوریه

بله من سراغ داشتم ....
شرایط خاصی نمی خواد فقط باید نظام وظیفه ...
اگه نظام وظیفه ok باشه میتونی دوباره امتحان بدی ....
البته پیام نور این طوریه سایر دانشگاهها فکر میکنم نمیشه ..

mohsensoft
28-08-2009, 23:04
منظورت چیه که نظام وظیفه ok باشه؟
اونی که شما میشناسی و این کارو کرده شرایط نظام وظیفه ش چه جوری بوده؟
من غیبت نداشتم
اول مهر هم میخوام برم پیام نور

behnam_tr
28-08-2009, 23:14
منظورت چیه که نظام وظیفه ok باشه؟
اونی که شما میشناسی و این کارو کرده شرایط نظام وظیفه ش چه جوری بوده؟
من غیبت نداشتم
اول مهر هم میخوام برم پیام نور

منظورم اینه که غیبت نداشته باشه ...
شما اگه غیبیت نداشته باشید البته تا پایان مهر 89 اونوقت میتونید راحت امتحان بدید ...
فکر اینا نباش درس در اولویت هست ...
موفق باشی ..

mohsensoft
28-08-2009, 23:20
منظورم اینه که غیبت نداشته باشه ...
شما اگه غیبیت نداشته باشید البته تا پایان مهر 89 اونوقت میتونید راحت امتحان بدید ...
فکر اینا نباش درس در اولویت هست ...
موفق باشی
منظورت از "تا پایان مهر 89 " چیه؟
ببین من امسال میخوام دانشجو بشما
این که گفتی درس در اولویته رو هم نفهمیدم :دی

ramin9072
29-08-2009, 08:08
میگم که من کاردانی میخونم و تموم شده
در دانشگاه علمی کاربردی پودمانی بعد از اینکه تمامی درسها رو قبول شدی و دارای معدل کل شدی بعد یک آزمونی هست که جزو علمی کاربردی پودمانی و اگه اون رو قبول بشی مدرک کاردانی (فوق دیپلم بهت میدن *
در مورده سوال 2 هم که منظورم اینه که هنوز پیشدانشگاهی رو تموم نکردم !

.German.
30-08-2009, 23:09
کنفرانس آسیایی دانشگاههای باز در دانشگاه پیام نور برگزار می شود

کنفرانس آسیایی دانشگاههای باز 12 تا 14 آبان ماه در دانشگاه پیام نور برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، فرج اللهی - رئیس ستاد برنامه ‌ریزی و شورای هماهنگی کنفرانس آسیایی دانشگاههای باز با اعلام این خبر گفت: اصل مقالات توسط داوران ویرایش ادبی (به زبان انگلیسی) و رتبه ‌بندی می ‌شود و پس از ارسال به انجمن دانشگاههای باز آسیایی 6 مقاله توسط داوران خارجی انتخاب می شود و به سه مقاله برتر جوایز نفیسی تعلق می گیرد.
وی از رئیس پیشین دانشگاه باز تربوکا اندونزی، رئیس دانشگاه آتاباسکا کانادا و رئیس انجمن بین‌المللی دانشگاههای باز و از راه دور، رئیس دانشگاه باز ژاپن، رئیس دانشگاه باز مالزی، رئیس دانشگاه ملی اسلامی هندوستان و دکتر عیسی ابراهیم زاده از دانشگاه پیام نور به عنوان سخنرانان این همایش یاد کرد.
رئیس ستاد برنامه ‌ریزی و شورای هماهنگی کنفرانس آسیایی دانشگاه های باز "AAOU" اضافه کرد: تمام روسا و اعضای هیئت های اجرایی انجمنهای دانشگاههای باز دنیا به ویژه فدراسیون دانشگاههای جهان اسلام، اعضا و هیئت رئیسه کامستک و آیسسکو برای حضور در این کنفرانس دعوت شده است.
وی با اشاره به رسیدن 150 مقاله به این کنفرانس از تمدید مهلت ارسال مقالات تا 9 شهریور ماه نیز خبر داد.

darkstreet
30-08-2009, 23:40
دوستان یه سوال
البته مشکل دروس عملی هست که باید حتما توی کلاسشون شرکت کنم و اینکه حتما باید برم قائن امتحان بدم

Backstreetboys
31-08-2009, 00:42
والا چی بگم منم از تو سایت دیدم که لیست درسهایی که واسه تابستون گذاشته بودن نوشته که تشریحی !
ولی امروز که رفتم امتحان دادم دیدم تستی بود خیالم راحت شد

تا قبل این امتحان موندم چه جوری 500 صفحه کتاب باید تشریحی امتحان بدم خلاصه به خیر گذشت

shahrzad20
31-08-2009, 23:13
جواب امتحان فراگیر پیام نور سالهای پیش کی می یومده معمولا؟

!Bikhaneman!
01-09-2009, 00:00
دوستان من این خبرو تو سایت یکی از مراکز دانشگاه پیام نور دیدم..صحت مطالب مندرج رو تایید میکنید ؟! :

بر اساس دستور العمل ثبت نام فراگیران چنانچه فردی تا ۲ درس از نمره تراز را زیر ۱۰ کسب نموده باشد به عنوان دانشجوی مشروط پذیرفته میشود و این دانشجو باید حد اکثر تا ۲ ترم نسبت به ترمیم نمره یا نمرات زیر حد نصاب اقدام نماید. اما این محدودیت زمانی ۲ ترم بر اساس بخشنامه شماره ۲/۲۸۰۰ مورخ ۱۶/۲/۸۷ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری کان لم یکن تلقی گردیده است و دانشپذیران مشروط همانند افراد قبول شده ، مجاز به گذراندن درس یا دروس مشروطی و نمرات خام زیر ۱۰ در طول مدت مجاز تحصیل می باشند.

منبع :

gaxter
01-09-2009, 11:22
دوستان من این خبرو تو سایت یکی از مراکز دانشگاه پیام نور دیدم..صحت مطالب مندرج رو تایید میکنید ؟! :

بر اساس دستور العمل ثبت نام فراگیران چنانچه فردی تا ۲ درس از نمره تراز را زیر ۱۰ کسب نموده باشد به عنوان دانشجوی مشروط پذیرفته میشود و این دانشجو باید حد اکثر تا ۲ ترم نسبت به ترمیم نمره یا نمرات زیر حد نصاب اقدام نماید. اما این محدودیت زمانی ۲ ترم بر اساس بخشنامه شماره ۲/۲۸۰۰ مورخ ۱۶/۲/۸۷ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری کان لم یکن تلقی گردیده است و دانشپذیران مشروط همانند افراد قبول شده ، مجاز به گذراندن درس یا دروس مشروطی و نمرات خام زیر ۱۰ در طول مدت مجاز تحصیل می باشند.

منبع :
بله تایید میشه ولی همین ترم تابستون اگه ورداشتی پاس کن بره مطمئن تره اینا هیچیشون 100 % نیست.

gaxter
01-09-2009, 11:24
والا چی بگم منم از تو سایت دیدم که لیست درسهایی که واسه تابستون گذاشته بودن نوشته که تشریحی !
ولی امروز که رفتم امتحان دادم دیدم تستی بود خیالم راحت شد

تا قبل این امتحان موندم چه جوری 500 صفحه کتاب باید تشریحی امتحان بدم خلاصه به خیر گذشت
چه درسی رو امتحان دادید؟

gaxter
01-09-2009, 11:25
جواب امتحان فراگیر پیام نور سالهای پیش کی می یومده معمولا؟

اواسط مهر ماه

!Bikhaneman!
01-09-2009, 13:53
بله تایید میشه ولی همین ترم تابستون اگه ورداشتی پاس کن بره مطمئن تره اینا هیچیشون 100 % نیست.

سایت دیگه ای غیر از اینی که گفتم این مطلب رو تایید کرده ؟ کجا دیدی ؟
من امروز امتحان دادم اما محض اطمینان گفتم پیگیر باشیم بد نیست

kasra_khan2003
01-09-2009, 14:04
ثبت نام ترم جدید از کی هست؟

من نمیدونم چرا میرم تو سایت تا نمرات ترم قبل ( تابستون نه ) رو نگاه کنم، زده اصلا ثبت نام نکردم!

تا 1ماه بعد امتحانات خوب بود، ولی الان اینجوریه! کسی دلیلش رو نمیدونه؟!

خودم فکر می کنم شاید بخاطر این هست که فیش واریزی رو نبردم دانشگاه نشون بدم، اما تو خود سایت که تشخیص داده بودن و بدهکاری رو 0 زده بودن!

A.M.E
01-09-2009, 17:16
دوستان من الان آزاد قبول شدم میتونم از پیام نور انصراف بدم و برم آزاد؟

vanish
01-09-2009, 21:23
دوستان میشه از دانشگاه روزانه دولتی به دانشگاه پیام نور انتقالی گرفت؟

gaxter
02-09-2009, 13:03
سایت دیگه ای غیر از اینی که گفتم این مطلب رو تایید کرده ؟ کجا دیدی ؟
من امروز امتحان دادم اما محض اطمینان گفتم پیگیر باشیم بد نیست

behnam_tr
02-09-2009, 14:16

انصراف نمی خواد اگه دنبالش نری به منزله انصراف هست ...
راحت میتونی بری آزاد هیچ مشکلی هم نیست ....
البته اگه هم زمان برای هر دو قبول شدی..
وگرنه باید بری و انصراف بدی ...

shahrzad20
02-09-2009, 14:43

به نظرتون آزاد بهتره؟

A.M.E
02-09-2009, 16:28
انصراف نمی خواد اگه دنبالش نری به منزله انصراف هست ...
راحت میتونی بری آزاد هیچ مشکلی هم نیست ....
البته اگه هم زمان برای هر دو قبول شدی..
وگرنه باید بری و انصراف بدی ...
من سال پیش کنکور دادم و رفتم پیام نور.به خاطر همین گفتم باید انصراف بدم یا نه؟

به نظرتون آزاد بهتره؟

راستش نمیدونم.به نظر شما کدوم بهتره؟

!Bikhaneman!
03-09-2009, 09:24

gaxter جان اینجا که چیزی ننوشته ؟!!

mahdi7610
03-09-2009, 13:43
سلام

برداشته شدن شرط معدل واقعیت داره ؟

شنیدم که واسته سنتی ها شرط معدل ترمی برداشته شده .

کسی میتونه اطلاعیه اونا بزاره اینجا ؟

مرسی :)

shahrzad20
03-09-2009, 14:05
من سال پیش کنکور دادم و رفتم پیام نور.به خاطر همین گفتم باید انصراف بدم یا نه؟

راستش نمیدونم.به نظر شما کدوم بهتره؟

راستش من پیام نور نبودم ولی امسال فراگیر امتحان دادم خوب الان جوابهای ازاد اومده با اینکه برای ازاد نخونده بودم رشته ای که می خواستم در تهران قبول شدم حالا خواستم ببینیم ایشون پیام نور رفتن اینقدر سخت هست که می خوان انصراف بدن بیان آزاد؟من قبلا آزاد رشته مدیریت خوندم تهران جنوب دانشگاه خوبی بود

A.M.E
03-09-2009, 23:18
راستش من پیام نور نبودم ولی امسال فراگیر امتحان دادم خوب الان جوابهای ازاد اومده با اینکه برای ازاد نخونده بودم رشته ای که می خواستم در تهران قبول شدم حالا خواستم ببینیم ایشون پیام نور رفتن اینقدر سخت هست که می خوان انصراف بدن بیان آزاد؟من قبلا آزاد رشته مدیریت خوندم تهران جنوب دانشگاه خوبی بود
اول از همه با تشکر از جوابتون .به نظر من در دانشگاه پیام نور کسب نمرات بالا خیلی سخته چون اولا یه کتاب 500-400 صفحه ای را باید خودت بشینی بخونی و ثانیا امتحانای پایان ترمش سراسریه و یه جورایی شبیه کنکوره و دیگه استاد در دادن نمره دخالتی نداره به جز نمره میان ترم که اونم 6 نمره اس.البته من به خاطر رشته میخام از دانشگاه انصراف بدم چون به رشته ای که الان قبول شدم بیشتر علاقه دارم نه به خاطر آسون یا سخت بودن دانشگاه پیام نور.

kasra_khan2003
04-09-2009, 13:10
ثبت نام ترم جدید از کی هست؟

من نمیدونم چرا میرم تو سایت تا نمرات ترم قبل ( تابستون نه ) رو نگاه کنم، زده اصلا ثبت نام نکردم!

تا 1ماه بعد امتحانات خوب بود، ولی الان اینجوریه! کسی دلیلش رو نمیدونه؟!

خودم فکر می کنم شاید بخاطر این هست که فیش واریزی رو نبردم دانشگاه نشون بدم، اما تو خود سایت که تشخیص داده بودن و بدهکاری رو 0 زده بودن!

ببخشید، کسی جوابی نداشت؟!

behnam_tr
04-09-2009, 13:41
انتخاب واحد ترم جدید از 21 شهریور شروع میشه

باید برای این مشکل حتما بری بخش رایانه و مشکلتو بگی وگرنه بعدا دردسر میشه ...

موفق باشی .......

gaxter
04-09-2009, 14:20
gaxter جان اینجا که چیزی ننوشته ؟!!
والا سایتو یه خورده خونه تکونی کردن یه سری از بخشنامه ها رو ورداشتن.ولی نگران نباش بخشنامش اومده بود و معتبر.ایشالا که همین تابستون پاس شی دیگه احتیاجی به مهر ماه نباشه.

behnam_tr
04-09-2009, 15:22
لطفا اگه کسی در مورد مدرک معدل اطلاعاتی داره رو کنه ///
چطور میشه که به جای مدرک اصلی مدرک معدل میدن ؟؟
بخش نامه داره ؟؟ کی اومده ؟؟ کجاست الان !!؟؟

mohsensoft
04-09-2009, 15:38
آقا ما اگه الان پیام نور قبول بشیم ترم اول بهمون چند واحد میدن؟
رشته ی حسابداری یا مدیریت

behnam_tr
04-09-2009, 16:13
آقا ما اگه الان پیام نور قبول بشیم ترم اول بهمون چند واحد میدن؟
رشته ی حسابداری یا مدیریت

به احتمال زیاد ترم اول 15 واحد ..
ترم های بعد با توجه معدلت میتونی تا سقف 24 واحد هم برداری ....

mohsensoft
04-09-2009, 18:30
به احتمال زیاد ترم اول 15 واحد ..
ترم های بعد با توجه معدلت میتونی تا سقف 24 واحد هم برداری ....
الان وضعیت اعلام نمرات و امتحانات چطوره تو پیام نور؟
آخه من شنیدم نمرات رو خیلی دیر میدن و امتحاناشم فوق العاده سخته
درسته؟

kasra_khan2003
04-09-2009, 22:01
لطفا اگه کسی در مورد مدرک معدل اطلاعاتی داره رو کنه ///
چطور میشه که به جای مدرک اصلی مدرک معدل میدن ؟؟
بخش نامه داره ؟؟ کی اومده ؟؟ کجاست الان !!؟؟

اگه اینو با یه چیز دیگه قاطی نکرده باشم:31: اینطور هست که باید تقریبا نصف کل واحد ها رو پاس کنی، یعنی یه چیز تو مایه های 75 تا!

بعد میری میگی مدرک معادل میخوام، اونام بهت مدرک کاردانی اون رشته رو میدن.

behnam_tr
04-09-2009, 22:33
الان وضعیت اعلام نمرات و امتحانات چطوره تو پیام نور؟
آخه من شنیدم نمرات رو خیلی دیر میدن و امتحاناشم فوق العاده سخته
درسته؟

1- نمرات رو دیر اعلام میکنن ولی این وضع داره یواش یواش بهبود پیدا میکنه (( البته با سرعت خیلی کم ))
وقتی امتحان رو خوب نوشته باشی و بدونی که قبولی زیاد مهم نیست....

2- امتحانات به نسبت سایر دانشگاه ها سخته ولی اگه تلاش کنی خیلی هم آسونه این مورد کاملا بستگی به خودت داره ..

mohsensoft
04-09-2009, 23:36
رشته ی حسابداری توی پیام نور رو چقدر باید کلاس بری؟
یعنی درسایی داره که فقط اگه کلاس بری یاد میگیری؟

Dokhtar_Bache
05-09-2009, 18:42
امتحان تغییر رشته قرار بوده به صورت تمام تستی برگزار بشه.بخشنامه اش تو سایت زده شده ولی امروز امتحان مبانی کامپیوتر وبرنامه نویسی به صورت تستی تشریحی برگزار شد. به ما گفتن باید توی گلستان اعتراض بزنید.کسی میدونه نتیجه بخش هست یانه؟ خواهشا اگه راهی به نظرتون میرسه کمک بدین. این امتحان برای من خیلی حیاتیه!!!!!!!!!!!! باتشکر

mahdi7610
05-09-2009, 23:03
امتحان تغییر رشته قرار بوده به صورت تمام تستی برگزار بشه.بخشنامه اش تو سایت زده شده ولی امروز امتحان مبانی کامپیوتر وبرنامه نویسی به صورت تستی تشریحی برگزار شد. به ما گفتن باید توی گلستان اعتراض بزنید.کسی میدونه نتیجه بخش هست یانه؟ خواهشا اگه راهی به نظرتون میرسه کمک بدین. این امتحان برای من خیلی حیاتیه!!!!!!!!!!!! باتشکر

اگه امتحان تستی و تشریحی برگزار شده همون تستی و تشریحی بوده . احتمالا اونی که شما توی سایت دیدید که گفته شده بود تستی هستش اشتباه بوده .

امتحانات این ترم را توی سایت زده بود تشریحی هستش در صورتی که همشون مثل سابق تستی ها ، تستی برگزار شد و تستی و تشریحی ها هم مثل سابق تستی و تشریحی برگزار شد .

شما باید ببینید سال گذشته به چه صورتی بوده اگه تمام تستی بوده باید اعتراض کنید و احتمالا رسیدگی بشه . اما اگه تستی و تشریحی بوده و مثل امسال بوده بعید میدونم ترتیب اثری داده بشه .

شما به چه رشته ای می خواهید تغییر رشته بدید ؟

اکثر رشته های علوم پایه امتحاناتشون تستی و تشریحی برگزار میشه و این طبیعی هستس .

اما رشته های علوم انسانی برعکس هستش و اکثر دروسش تستی برگزار میشه . بجز بعضی درسها مثل ریاضیات که تستی و تشریحی هستش

موفق باشی .

mohsensoft
05-09-2009, 23:44

.German.
06-09-2009, 00:35
مهلت ارسال مقاله به همایش مدیریت علوی دانشگاه پیام نور تمدید شد

مهلت ارسال مقالات به همایش بزرگ مدیریت علوی دانشگاه پیام نور تا پایان شهریور ماه سال جاری تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، علاقه مندان می توانند در زمان تعیین شده، خلاصه مقالات خود را در 8 محور اصول و مبانی مدیریت علوی، مدیریت خانواده در مدیریت علوی (رکن اصلی جامعه)، جایگاه اخلاق در مدیریت علوی، ساختار دولت در مدیریت علوی، تکلیف متقابل مردم و دولت در مدیریت علوی، رفاه و عمران در مدیریت علوی، ساختار کارآمدی نظام اسلامی در مدیریت علوی و بهره وری و اصلاح الگوی مصرف به دبیرخانه همایش به ساختمان اداری دانشگاه پیام نور مرکز تهران ارسال کنند.
همایش بزرگ مدیریت علوی 12 تا 14 آذرماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

mahdi7610
06-09-2009, 11:58

ببین عمو محسن کلاس رفتن یا نرفتن دست خودته .

بعضی درسها هستش که اگه کلاس بری بهتره . مثل درسهای اصول حسابداری و اقتصاد خرد و کلان و ریاضیات .

این درسها را اگه کلاس بری میتونی اشکالاتت را از استاد بپرسی و موقع خوندن اون درس بهتر اون درس را بفهمی .

هر چند اگه کلاس هم نری و یه مقدار IQ در حد ( والدیگرانو :دی ) داشته باشی خودت میتونی بدون حضور در کلاس واحد ها را پای کنی بره پی کارش .

هر چند خیلی از بچه ها را جو میگیره و چند ترم اول را منظم و سر وقت کلاس میرن اما ترم های 5 به بعد که شد خودت میشی واسه خودت استاد و یک جلسه هم سر کلاس نمی ری .

اما این قضیه در مورد دخترها صدق نمیکنه . چون اونها از ترم اول و از اولین جلسه میرن سر کلاس و تا فارغ التحصیل نشدن یکدونه از کلاس ها را هم غیبت نمی کنند و تازه میرن سر کلاس های دوستاشون هم می شینند . ( بین خودمون بمونه ها دخترن دیگه کاریشون نمیشه کرد :دی )

mohsensoft
06-09-2009, 12:57
ببین عمو محسن کلاس رفتن یا نرفتن دست خودته .

بعضی درسها هستش که اگه کلاس بری بهتره . مثل درسهای اصول حسابداری و اقتصاد خرد و کلان و ریاضیات .

این درسها را اگه کلاس بری میتونی اشکالاتت را از استاد بپرسی و موقع خوندن اون درس بهتر اون درس را بفهمی .

هر چند اگه کلاس هم نری و یه مقدار IQ در حد ( والدیگرانو :دی ) داشته باشی خودت میتونی بدون حضور در کلاس واحد ها را پای کنی بره پی کارش .

هر چند خیلی از بچه ها را جو میگیره و چند ترم اول را منظم و سر وقت کلاس میرن اما ترم های 5 به بعد که شد خودت میشی واسه خودت استاد و یک جلسه هم سر کلاس نمی ری .

اما این قضیه در مورد دخترها صدق نمیکنه . چون اونها از ترم اول و از اولین جلسه میرن سر کلاس و تا فارغ التحصیل نشدن یکدونه از کلاس ها را هم غیبت نمی کنند و تازه میرن سر کلاس های دوستاشون هم می شینند . ( بین خودمون بمونه ها دخترن دیگه کاریشون نمیشه کرد :دی )

ممنون
کلاس های پیام نور معمولا چه روز هایی هست؟
راست میگن که فقط 5شنبه و جمعه ست؟
راستی نهار هم میدن؟ :دی (البته بعد ماه رمضون :27:)

mahdi7610
06-09-2009, 13:58
ممنون
کلاس های پیام نور معمولا چه روز هایی هست؟
راست میگن که فقط 5شنبه و جمعه ست؟
راستی نهار هم میدن؟ :دی (البته بعد ماه رمضون :27:)

کل روزهای هفته کلاس هستش .

بستگی به خودتون داره که چه واحدهایی را بر می دارین .

چون قبل از انتخاب واحد مشخص هستش که کدوم درس چه روزی کلاس داره .

معمولا درسهای ترم های 6 بعد اخر هفته برگزار میشه .

نهار هم بستگی به دانشگاه داره . اگه سلف داشته باشه بله ناهار هم میدن .

اما به نظرم بری بیرون یک ساندویچ بخوری ارزشش خیلی بیشتر از غذای دانشگاه باشه :دی

gaxter
06-09-2009, 16:18
با توجه به تصویب قوانین جدید دانشگاه برای ورودی های 87 به بعد مانند احتساب نمرات مردودی در معدل کل برای ورودی های جدید بر خلاف ورودی های قدیم و اخراج دانشجویان 87 به بعد در صورت 4 ترم مشروطی و با توجه به سیستم آموزشی دانشگاه دیگه به کسی پیشنهاد نمیکنم برای تحصیل به این دانشگاه بیاد.

mahdi7610
06-09-2009, 16:26
توی پیام نور مخصوصا رشته های علوم پایه مشروطی رو شاخشه :دی

اقا کسی در مورد برداشته شدن شرط معدل ترم خبر داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

!Bikhaneman!
06-09-2009, 18:02
[QUOTE=gaxter;4177826] احتساب نمرات مردودی در معدل کل QUOTE]

منظورتو از این جمله نفهمیدم..منظورت اینه که یه درسی ر هرچند بار بیفتی تو معدلت تاثیر داره ؟

.German.
06-09-2009, 18:46
تا تعیین رئیس دانشگاه پیام نور امور دانشگاه را سرپرستی می کنم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره مدیریت دانشگاه پیام نور با توجه به حضور وی در وزارت ارشاد گفت: تا زمان معرفی رئیس جدید سمت سرپرستی دانشگاه پیام نور را بر عهده خواهم داشت. دکتر سید محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: وضعیت دانشگاه پیام نور به زودی با آمدن وزیر علوم جدید مشخص و ریاست آن تعیین می شود.
رئیس سابق دانشگاه پیام نور اظهار داشت: معمولا تا زمانی که رئیس جدید معرفی شود رئیس قبلی به عنوان سرپرست در آن سمت باقی می ماند. از این رو تا زمان معرفی ریاست جدید دانشگاه پیام نور بنده به عنوان سرپرست امور جاری دانشگاه پیام نور را اداره خواهم خواهم کرد.
مراسم معارفه دکتر سید محمد حسینی به عنوان وزیر ارشاد دولت دهم شنبه شب با حضور دکتر محمود احمدی نژاد برگزار شد و حسینی رسما کار خود را در این وزارتخانه آغاز کرد.

gaxter
06-09-2009, 21:43
[QUOTE=gaxter;4177826] احتساب نمرات مردودی در معدل کل QUOTE]

منظورتو از این جمله نفهمیدم..منظورت اینه که یه درسی ر هرچند بار بیفتی تو معدلت تاثیر داره ؟

anbst
06-09-2009, 23:20
salam.man daneshjooie payam nooram
vali az konkur raftam
too faragir shoma ye reshte entekhab mikoni baad toie terme avalesh be name daneshpazir be shoma hodude 12 ta 15 vahed midan ke 9 tash hatman omumie,baghiasham baste bereshtat darse takhasosie
hala age shoma in darsa ro toie tir mah emtehan dadi va nomre zire 10 nadashti va moadelet balaie 12 shod mishi daneshju
madrakesh moadel nist vali tu faragir zekr mishe ke voroodie faragir budi va madrake rasmie vezarat olume yani vazir olum ziresho emza mikone

!Bikhaneman!
07-09-2009, 09:28
خوب اینکه خیلی خوبه gaxter جان..اینطور که من فهمیدم این قانون مثل قانون مردودی درس دانشگاه آزاده
یعنی اگه یک درس رو بیش از 1 بار بیفتی، فقط همون بار اول تو معدل محاسبه میشه تا زمانیکه قبول بشی و اون موقع دوباره تو معدل ثبت میشه :

اولین نمره مردودی و آخرین نمره قبولی در معدل محاسبه گردد و کلیه نمرات مردودی بین این دو در اتمام تحصیلات در معدل کل محاسبه نگردد

مثال : نمرات درس ریاضی از ترم 1 تا 4 : 8 - 9 - 7 - 11 بنابراین فقط نمرات 8 و 11 در معدل کل تاثیر گذار خواهند بود

!Bikhaneman!
07-09-2009, 10:33
کسی زمان اعلام نتیجه امتحانات ترم تابستون رو میدونه ؟

shahrzad20
07-09-2009, 10:57
salam.man daneshjooie payam nooram
vali az konkur raftam
too faragir shoma ye reshte entekhab mikoni baad toie terme avalesh be name daneshpazir be shoma hodude 12 ta 15 vahed midan ke 9 tash hatman omumie,baghiasham baste bereshtat darse takhasosie
hala age shoma in darsa ro toie tir mah emtehan dadi va nomre zire 10 nadashti va moadelet balaie 12 shod mishi daneshju
madrakesh moadel nist vali tu faragir zekr mishe ke voroodie faragir budi va madrake rasmie vezarat olume yani vazir olum ziresho emza mikone

ممنون از توضیحاتتون البته کلمه فراگیر چند وقیته دیگه ذکر نمی شه

mahdi7610
07-09-2009, 11:36
خوب اینکه خیلی خوبه gaxter جان..اینطور که من فهمیدم این قانون مثل قانون مردودی درس دانشگاه آزاده
یعنی اگه یک درس رو بیش از 1 بار بیفتی، فقط همون بار اول تو معدل محاسبه میشه تا زمانیکه قبول بشی و اون موقع دوباره تو معدل ثبت میشه :

اولین نمره مردودی و آخرین نمره قبولی در معدل محاسبه گردد و کلیه نمرات مردودی بین این دو در اتمام تحصیلات در معدل کل محاسبه نگردد

مثال : نمرات درس ریاضی از ترم 1 تا 4 : 8 - 9 - 7 - 11 بنابراین فقط نمرات 8 و 11 در معدل کل تاثیر گذار خواهند بود
چی چی موگوی میثم

با این حرفات حالمون را نگیر

فقط نمره قبولی توی معدل کل تاثیر داره . دروس افتاده تاثیرشون فقط توی معدل ترم تاثیر داره توی معدل کل تاثیری نداره .

MCSE MAN
07-09-2009, 12:18
ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال مهر دانشگاه پیام نور از نیمه دوم شهریور آغاز می شود.
ثبت نام و انتخاب واحد نیسمال اول سال تحصیلی ۸۸-۸۹ دانشگاه پیام نوراز ۲۱/۶/۸۸ شروع می شود و تا ۳۱/۶/۸۸ نیز ادامه پیدا می کند.
همچنین زمان ثبت نام دانشجویان ورودی جدید نیز از ۱/۷/۸۸ تا ۸/۷/۸۸ می باشد.
زمان حذف واضافه نیز از ۳۰/۷/۸۸ شروع می شود.

MCSE MAN
07-09-2009, 12:20
بنابر اعلام سایت سازمان مرکزی پیام نور، تقویم دانشگاهی نیمسال اول (پاییز) سال تحصیلی 89-1388 برای مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی (سنتی و طرح تجمیع)، کارشناسی ارشد و دکتری به شرح ذیل می باشد :

تاریخ برای مهمان شدن توسط مراکز : 1/5/88 لغایت 20/6/88

ثبت نام و انتخاب واحد : 21/6/88 لغایت 31/6/88

شروع کلاسهای رفع اشکال گروهی : 1/7/88

انتخاب واحد ورودیهای جدید : 1/7/88 لغایت 8/7/88

شروع کلاسهای رفع اشکال گروهی ورودیهای جدید : 9/7/88

حذف و اضافه : 30/7/88 لغایت 7/8/88

حذف اضطراری : حداکثر تا 2/10/88

پایان کلاسها : 2/10/88

دریافت زمان کارت آزمون توسط دانشجو : 5/10/88 لغایت 6/11/88

شروع امتحانات : 12/10/88 لغایت 6/11/88

حداکثر زمان اعتراض به سوالات : برای دروس تستی ، 24 ساعت بعد از امتحان شروع شده و مدت آن تا 5 روز می باشد و حداکثر زمان اعتراض به سوالات تشریحی هر عنوان درسی، 2 تا 5 روز پس از برگزاری امتحان هر عنوان درسی می باشد.

حداکثر زمان اعتراض به نمرات : یک هفته پس از اعلام نمرات هر درس

زمان پرداخت شهریه ثابت و قطعی : زمان ثبت نام

تاریخ وام و دریافت تقاضانامه : از زمان شروع ثبت نام تا پایان زمان ثبت نام

gaxter
07-09-2009, 13:29

خوبه میثم جان ولی سال های قبل اینجوری نبود همون اولین نمره مردودی هم تو معدل کل تاثیر نداشت ولی امسال اینو واسه ورودی های 87 به بعد گذاشتن که خیلی ستمه.با این سیستم آموزشی و سختی امتحانا تو رشته های علوم پایه و فنی مهندسی معدل بیشتر دانشجوها به شدت افت میکنه.

.German.
07-09-2009, 18:30
نتایج آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور نیمه اول مهرماه اعلام می‌شود

سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار نتایج آزمونهای کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را نیمه اول مهرماه اعلام کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی که امسال برای اولین بار برگزار شد 15هزار داوطلب در 10 رشته به رقابت پرداختند. در آزمون فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور نیز 176 هزار و 717 نفر و در آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور 104 هزار و 347 نفر ثبت نام کرده بودند.
داوطلبانی که موفق به دریافت معدل حداقل 12 در آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی و فراگیر کارشناسی شوند و همچنین داوطلبانی که در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد حداقل معدل 14 را دریافت کنند، در این آزمونها پذیرفته می شوند.
سید محمد حسینی - سرپرست دانشگاه پیام نور پیش از این به مهر گفته بود: بر اساس برنامه ریزیهایی که انجام شده کنکورهای فراگیر دانشگاه پیام نور از سال آینده در اردیبهشت ماه برگزار می شوند تا بتوان نتایج آن را قبل از مهرماه اعلام کرد و برای فراهم آوردن امکانات آموزشی نظیر استاد برنامه ریزیهای بهتری انجام داد.

!Bikhaneman!
07-09-2009, 21:33
چی چی موگوی میثم

با این حرفات حالمون را نگیر

فقط نمره قبولی توی معدل کل تاثیر داره . دروس افتاده تاثیرشون فقط توی معدل ترم تاثیر داره توی معدل کل تاثیری نداره .

از این به بعد طبق قانون جدید میشه مهدی جان

mahdi7610
08-09-2009, 10:59
از این به بعد طبق قانون جدید میشه مهدی جان

خیالم راحت شد

پس واسه ورودی های جدید هستش .

بیچاره ورودی های جدید . پوستشون کنده است .

mohsensoft
08-09-2009, 12:53
بیچاره ورودی های جدید . پوستشون کنده است .
بله همینطوره
این پیام نور اینجور که معلومه دوست داره ادای دانشگاه های دولتی رو دربیاره
اما یکی نیست بگه آخه وقتی میخوای مثل اون دانشگاه ها دانشجو رو بعد از 4 ترم مشروطی اخراج کنی باید خدمات هم در حد همون ها ارائه بدی
کلا اگه آدم مجبور نباشه بره دانشگاه مضخرفی به نظر میاد

mahdi7610
08-09-2009, 15:01
بله همینطوره
این پیام نور اینجور که معلومه دوست داره ادای دانشگاه های دولتی رو دربیاره
اما یکی نیست بگه آخه وقتی میخوای مثل اون دانشگاه ها دانشجو رو بعد از 4 ترم مشروطی اخراج کنی باید خدمات هم در حد همون ها ارائه بدی
کلا اگه آدم مجبور نباشه بره دانشگاه مضخرفی به نظر میاد

فقط سعی کن از همون اول همه واحدهات را پاس کنی . حتی یک واحد هم توی پیام نور پاس کنی باز یک واحد هستش .

اگه نرمال ترمی 15 تا بگیری و همه را پاس کنی خیلی راحت و بدون دردسر میتونی 4 ساله فارغ بشی ( منظورم فارغ التحصیل بودهااا :دی )

خیلی ها هستند که توی پیام نور توی رشته های انسانی 7 ترمه فارغ میشن .

این همه سخت میگیرن احتمالا یک تغییر نگرشی هم توی طرح سوالات و غیره بده .

Judy Abott
08-09-2009, 22:54
پیام نووور تهرن تا چه رتبه ای مییگیره
رشته ای ریاضی

mohsensoft
09-09-2009, 11:34
فقط سعی کن از همون اول همه واحدهات را پاس کنی . حتی یک واحد هم توی پیام نور پاس کنی باز یک واحد هستش .

اگه نرمال ترمی 15 تا بگیری و همه را پاس کنی خیلی راحت و بدون دردسر میتونی 4 ساله فارغ بشی ( منظورم فارغ التحصیل بودهااا )

خیلی ها هستند که توی پیام نور توی رشته های انسانی 7 ترمه فارغ میشن .

این همه سخت میگیرن احتمالا یک تغییر نگرشی هم توی طرح سوالات و غیره بده .
این نتایج هم نیومد ببینیم بالاخره میتونیم به آرزوی قدیمیمون که همانا قبولی در پیام نور هست برسیم یا نه ؟ :دی
الان بدیش اینه که معدل لیسانس واسه فوق تاثیر داره
واسه همین موضوع فقط پاس کردن نیست!!

Dokhtar_Bache
09-09-2009, 12:02
اگه امتحان تستی و تشریحی برگزار شده همون تستی و تشریحی بوده . احتمالا اونی که شما توی سایت دیدید که گفته شده بود تستی هستش اشتباه بوده .

امتحانات این ترم را توی سایت زده بود تشریحی هستش در صورتی که همشون مثل سابق تستی ها ، تستی برگزار شد و تستی و تشریحی ها هم مثل سابق تستی و تشریحی برگزار شد .

شما باید ببینید سال گذشته به چه صورتی بوده اگه تمام تستی بوده باید اعتراض کنید و احتمالا رسیدگی بشه . اما اگه تستی و تشریحی بوده و مثل امسال بوده بعید میدونم ترتیب اثری داده بشه .

شما به چه رشته ای می خواهید تغییر رشته بدید ؟

اکثر رشته های علوم پایه امتحاناتشون تستی و تشریحی برگزار میشه و این طبیعی هستس .

اما رشته های علوم انسانی برعکس هستش و اکثر دروسش تستی برگزار میشه . بجز بعضی درسها مثل ریاضیات که تستی و تشریحی هستش

موفق باشی .
ممنون از راهنماییتون.این دانشگاه از بیخ و بن مشکل داره! خودم مراجعه کردم ستاد امتحانات معلوم شد امتحان رو از ما اشتباهی گرفتن.خودشونم نفهمیده بودن.تازه قرار بوده امتحانیرو که ازما گرفتن با یه کلید دیگه صحیح کنن.یعنی ما هرچی که درست جواب داده بودیم هم غلط میشد.!!!!!:31::31:
من از ریاضی میخوام برم کامپیوتر... میدونم تو این دانشگاه مشکله ولی از علوم پایه بهتره!!!:46:
احتمالا یه امتحان جدید برگزار میشه...

mahdi7610
09-09-2009, 15:06
ممنون از راهنماییتون.این دانشگاه از بیخ و بن مشکل داره! خودم مراجعه کردم ستاد امتحانات معلوم شد امتحان رو از ما اشتباهی گرفتن.خودشونم نفهمیده بودن.تازه قرار بوده امتحانیرو که ازما گرفتن با یه کلید دیگه صحیح کنن.یعنی ما هرچی که درست جواب داده بودیم هم غلط میشد.!!!!!:31::31:
من از ریاضی میخوام برم کامپیوتر... میدونم تو این دانشگاه مشکله ولی از علوم پایه بهتره!!!:46:
احتمالا یه امتحان جدید برگزار میشه...

از این سوتی ها بخوام برات تعریف کنم که از خنده روده بر میشی . از طرفی 2 تا شاخ هم در میاری ( البته معذرت میخوام) که چه اتفاقاتی توی پیام نور می افته .

انشاالله که قبول بشی و به جمع مهندسین اضافه بشی . کامپیوتر خوب خیلی از ریاضی بهتره . سختی هر دو به یک اندازه هستش . اما خوب لیسانس کامپیوتر بهتره :دی

حالا چرا رفتی ریاضی ؟ تو هم سرخوش بودی هااااا :31:

mahdi7610
09-09-2009, 15:09
این نتایج هم نیومد ببینیم بالاخره میتونیم به آرزوی قدیمیمون که همانا قبولی در پیام نور هست برسیم یا نه ؟ :دی
الان بدیش اینه که معدل لیسانس واسه فوق تاثیر داره
واسه همین موضوع فقط پاس کردن نیست!!

خداییش عمو محسن توی حسابداری و مدیریت اگه درسی را از 15 کمتر بشی دیگه هیچی .

این رشته ها اسون تر از رشته های علوم پایه هستند و راحت میشه توی درسهاش نمره بالا گرفت .

عمومی ها را که باید کمتر از 18 نشی تا بتونند درسهای تخصصی را جبران کنند .

در کل توی رشته های انسانی دیگه معدل کل فارغ التحصیلی نباید کمتر از 15 باشه .

mohsensoft
09-09-2009, 18:54
خداییش عمو محسن توی حسابداری و مدیریت اگه درسی را از 15 کمتر بشی دیگه هیچی .

این رشته ها اسون تر از رشته های علوم پایه هستند و راحت میشه توی درسهاش نمره بالا گرفت .

عمومی ها را که باید کمتر از 18 نشی تا بتونند درسهای تخصصی را جبران کنند .

در کل توی رشته های انسانی دیگه معدل کل فارغ التحصیلی نباید کمتر از 15 باشه .
مرسی عمو مهدی :دی
به من باشه که همه شونو آسفالت میکنم میره پی کارش :دی
اما خب این پیام نور نا فرمه.معلوم نیست چه جوری سوال بدن

prance666
10-09-2009, 00:08
سلام دوستان من این رشته رو توی پیام نور قبول شدم برنامه ریزی اجتماعی واحد مرکز به نظرتون برم خوبه یا نه یا برم آزاد راستی این پیام نور خیلی سخته شهریش چقدره کلاساش استاندارد هست یا نه
ممنون

mohsensoft
10-09-2009, 01:46
آقا پیش بینی ما درست دراومد حسابداری پیام نور قبول شدیم :دی
حالا ثبت نام ترم جدید از کی هست؟
چه مدارکی لازمه واسه ثبت نام؟

mahdi7610
10-09-2009, 08:03
سلام دوستان من این رشته رو توی پیام نور قبول شدم برنامه ریزی اجتماعی واحد مرکز به نظرتون برم خوبه یا نه یا برم آزاد راستی این پیام نور خیلی سخته شهریش چقدره کلاساش استاندارد هست یا نه
ممنون
اولا تبریک میگم .:11:

پیشنهاد میکنم اگه واقعا هزینه تحصیل توی دانشگاه ازاد را دارید برید ازاد .

من اطلاعاتی در مورد این رشته ندارم . اما میتونید تا زمان ثبت نام که هنوز یک ماه بیشتر مونده تحقیق کنید و ببینید چطور رشته ای هستش .

اما اگه هزینه تحصیل را دارید پیشنهاد من ازاد هستش .

البته رشته شما جز رشته های انسانی محصوب میشه و نباید رشته سختی باشه . شهریه برای ورودی های جدید اگه 17 واحد بردارید احتمالا بالای 250 تومن خواهد بود . البته فقط حدس میزنم .

موفق باشی .

mahdi7610
10-09-2009, 08:13
آقا پیش بینی ما درست دراومد حسابداری پیام نور قبول شدیم :دی
حالا ثبت نام ترم جدید از کی هست؟
چه مدارکی لازمه واسه ثبت نام؟
سلام

تبریک میگم اقا محسن :11:

ثبت نام فکر کنم بچه ها زمانش را گذاشته بودن . اما واسه ورودی های جدید به نظر اوایل مهر باشه .

مدارک هم احتمالا اعلام بشه . شاید هم اعلام شده . :31:

mohsensoft
10-09-2009, 10:16
سلام

تبریک میگم اقا محسن

ثبت نام فکر کنم بچه ها زمانش را گذاشته بودن . اما واسه ورودی های جدید به نظر اوایل مهر باشه .

مدارک هم احتمالا اعلام بشه . شاید هم اعلام شده .
ممنون عزیزم
ولی فقط میخوام بخونم به سرعت برق و باد از شر پیام نور خلاص شم :دی
دوستانی هم که پیام نور قبول شدن سازمان سنجش مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام رو اعلام کرد:

راستی کسی میدونه دروس ترم اول حسابداری چیه؟

Dokhtar_Bache
10-09-2009, 12:39
از این سوتی ها بخوام برات تعریف کنم که از خنده روده بر میشی . از طرفی 2 تا شاخ هم در میاری ( البته معذرت میخوام) که چه اتفاقاتی توی پیام نور می افته .

انشاالله که قبول بشی و به جمع مهندسین اضافه بشی . کامپیوتر خوب خیلی از ریاضی بهتره . سختی هر دو به یک اندازه هستش . اما خوب لیسانس کامپیوتر بهتره :دی

حالا چرا رفتی ریاضی ؟ تو هم سرخوش بودی هااااا :31:
من ریاضی تهران جنوب قبول شدم با ریاضی پیام نور! با رتبه من تو سراسری بهتر قبول نمیشدم.من فقط تهران زده بودم :31:این رشته هم جزء اولویتهای آخرم بود. از طرفی چون خیلی خفه شدم از بس ریاضی خوندم:31: پیام نور رو ترجیح دادم برای اینکه بتونم تغییر رشته بدم...به دلیل اینکه حوصله کنکور دوباره و هدر دادن عمرم رو نداشتم!!!:20:
ولی خوب نمیدونستم که پیام نور تا این حد اشتباه توش هست.

mahdi7610
10-09-2009, 18:04
من ریاضی تهران جنوب قبول شدم با ریاضی پیام نور! با رتبه من تو سراسری بهتر قبول نمیشدم.من فقط تهران زده بودم :31:این رشته هم جزء اولویتهای آخرم بود. از طرفی چون خیلی خفه شدم از بس ریاضی خوندم:31: پیام نور رو ترجیح دادم برای اینکه بتونم تغییر رشته بدم...به دلیل اینکه حوصله کنکور دوباره و هدر دادن عمرم رو نداشتم!!!:20:
ولی خوب نمیدونستم که پیام نور تا این حد اشتباه توش هست.

اهان پس بگو چرا رفتی ریاضی . چون تو هم مثل خیلی ها دوست داشتی دانشجو بشی :دی

عب نداره بازم یه خورده نسبت به بقیه مخت کار کرده و نرفتی ریاضی سراسری. چون اگه دولتی میرفتی و انصراف می دادی یکسال هم نمیتونستی کنکور بدی . و دوسال بعد هم اگه کنکور میدادی معلوم نبود که رتبه ات بهتر از این که هست بشه یا نشه .

پیام نور اگه بتونی بری کامپیوتر خیلی خوب هستش . من همیشه به بچه ها توصیه میکنم خوندن کامپیوتر توی پیام نور خیلی خیلی بهتر از خوندن ریاضی محض و غیره .... توی سراسری هستش .

پیام نور یک تغییراتی داره توی خودش میده و میخواد خودش را تقریبا نزدیک کنه به روال دانشگاههای دولتی .

کامپیوتر قبول شدی شیرینی ما یادت نره :دی

amir082
11-09-2009, 02:13
منم حسابداري قبول شدم. كم كم بايد خرخون بشم :31:

mohsensoft
11-09-2009, 10:48
کسی میدونه دروس ترم اول حسابداری چیه؟

behnam_tr
11-09-2009, 11:19
کسی میدونه دروس ترم اول حسابداری چیه؟

سلام محسن جان
تبریم میگم
برای اینکه بدونی چه دروسی بخونی که این مطلب هم خیلی مهمه تو پیام نور
باید بری سایت پیام نور و برنامه 9 ترمه + منابع
دانلود کنی حالا چون زیاد آشنا نیستی من برات میزارم که دانلود کنی ...
:11: تو پیام نور خودت باید کنترل کنی که چی بخونی و چی نخونی
موفق باشی.

باید همه اینا رو دانلود کنی و همیشه همراهت باشه !!
راستی برنامه امتحانات هم فکر میکنم تا پایان شهریور بزارن رو سایت

لیست دروس ::

وضعیت منابع درسی ::

لیست دروس عمومی ::

vahid_203
11-09-2009, 11:23
سلام

کسی میدونه نتایج آزمون فراگیر رو کی قراره اعلام کنن ؟

hamed121369
11-09-2009, 11:25
چندتا سوال داشتم اگه جواب بدبید ممنون می شم:
1. مدرک دانشگاه پیام نور معتبره؟ (قبولش دارن)
2.سطح دانشگاه چه جوریه؟
3. این درسته که می گن تو کارشناسی ارشد بیشتری از دانشگاه پیام نورن؟
4.دانشگاه امکاناتی می ده؟(مثل انترنت)
5.من قبول شدم این دانشگاه رو برم یا آزاد؟

mohsensoft
11-09-2009, 11:29
خیلی خیلی ممنون
اما چند تا سوال:
1- چرا این برنامه 9 ترمه ست؟آخه من میخوام 7 ترمه تموم کنم (اگه بشه)
2-میشه یه توضیحی در مورد اینا بدی؟آخه من بی تجربه ام و هیچی نمیدونم از این
3-دروس ترم اولی که باید ورداریم هم توی همین pdf ها هست؟
ممنون

behnam_tr
11-09-2009, 11:54
خیلی خیلی ممنون
اما چند تا سوال:
1- چرا این برنامه 9 ترمه ست؟آخه من میخوام 7 ترمه تموم کنم (اگه بشه)
ممنون

1- شما میتونی 7 ترمه تموم کنی واسه همین بود که بالا گفتم باید خودت رو واحد های انتخابیت کنترل داشته باشی ..

2- برنامه 9 ترمه که معلومه لیست کل دروسی است که باید پاس کنی تا بهت مدرک بدن
وضعیت منابع هم که منابع اون دروس هست ...

3- بله ...( ترم اول رو فکر میکنم خودشون میدن )

موفق باشی. .

mahdi7610
11-09-2009, 12:05
- چرا این برنامه 9 ترمه ست؟آخه من میخوام 7 ترمه تموم کنم (اگه بشه)
محسن جان شما 5 ترمه تموم کن . اگه کسی بهت گفت بالای چشمنت ابرو هستش :31: . فقط شما باید هر درسی که بر می داری پیش نیازش را ترم قبل پاس کرده باشی . اگه پیش نیاز ها را رعایت کنی و معدلت هم بالا باشه ترمی 24 واحد بردار و 5 ترمه تموم کن :دی (البته اگه تونستی)

پیام نور اینقدر جا برای تجربه کسب کردن داره :دی

دروس ترم اول را خود دانشگاه میده . فکر کنم 4 یا 5 واحد عمومی میدن بقیه را هم تخصصی میدن . که یکیش اصول حسابداری 1 هستش . سقفی هم که میدن بیشتر از 17 تا نست . ممکنه 14 یا 15 واحد بدن

mahdi7610
11-09-2009, 12:12
چندتا سوال داشتم اگه جواب بدبید ممنون می شم:
1. مدرک دانشگاه پیام نور معتبره؟ (قبولش دارن)
2.سطح دانشگاه چه جوریه؟
3. این درسته که می گن تو کارشناسی ارشد بیشتری از دانشگاه پیام نورن؟
4.دانشگاه امکاناتی می ده؟(مثل انترنت)
5.من قبول شدم این دانشگاه رو برم یا آزاد؟

1 - جایی ندیدم و نشنیدم که بگن تو پیام نوری هستی بهت کار نمیدیم . در ضمن کسی که پیام نور قبول شده سدی مثل کنکور سراسری را رد کرده .
فقط پیام نوری ها قشر مظلوم جامعه هستند .

2 -سطح دانشگاه از نظر اساتید زیاد جالب نیست . ولی سطح خود دانشجوها بعد از فارغ التحصیل شدن نسبتا خوب هستش .

3 - اینطوری هم نیست که مثلا 80 درصد کسایی که قبول میشن از پیام نور بودن . بلکه شانس قبولی پیام نوری ها نسبتا زیاد هستش . چون دانشجوی پیام نور کتاب میخونه نه جزوه .

4 - بستگی به خود دانشگاه داره . همه دانشگاه ها این امکانات را ندارن . اما داره نسبتا بهتر می شه .

5 - من پیشنهاد می کنم اگه هزینه دانشگاه را دارید و رشته خوبی هم قبول شدید برید ازاد .

mohsensoft
11-09-2009, 13:28
محسن جان شما 5 ترمه تموم کن . اگه کسی بهت گفت بالای چشمنت ابرو هستش . فقط شما باید هر درسی که بر می داری پیش نیازش را ترم قبل پاس کرده باشی . اگه پیش نیاز ها را رعایت کنی و معدلت هم بالا باشه ترمی 24 واحد بردار و 5 ترمه تموم کن (البته اگه تونستی)
آره
فکر نکنم به این راحتی بشه 24 واحد برداشت(حتی من 20 تا رو هم احتمالش رو کم میدونم)
چون هر ترمی رو که میبینم پیش نیازهایی میخواد که خب اصلا نمیشه بیشتر از این واحد هایی که میگن انتخاب کرد
از چه ترمی به بعد از شر پیش نیازها راحت میشیم و میتونیم تعداد واحد زیاد برداریم؟

دروس ترم اول را خود دانشگاه میده . فکر کنم 4 یا 5 واحد عمومی میدن بقیه را هم تخصصی میدن . که یکیش اصول حسابداری 1 هستش . سقفی هم که میدن بیشتر از 17 تا نست . ممکنه 14 یا 15 واحد بدن
واسه ما 14 واحد هست
که اصول حسابداری هم نداره :دی
اختصاصی هاش اقتصاد خرد و اصول سازمان مدیریت هست
3 تای دیگه هم معارف و ادبیات و زبان خارجه

behnam_tr
11-09-2009, 13:45
آره
فکر نکنم به این راحتی بشه 24 واحد برداشت(حتی من 20 تا رو هم احتمالش رو کم میدونم)
چون هر ترمی رو که میبینم پیش نیازهایی میخواد که خب اصلا نمیشه بیشتر از این واحد هایی که میگن انتخاب کرد
از چه ترمی به بعد از شر پیش نیازها راحت میشیم و میتونیم تعداد واحد زیاد برداریم؟

واسه ما 14 واحد هست

خلاصی که عمرا :31: ولی از ترم 4 به بعد فکر میکنم بهتر بشه تو برنامه هست دیگه !!

mahdi7610
11-09-2009, 13:48
آره

واسه ما 14 واحد هست

این طوری هم که میگی نیست .

درسته توی برنامه 9 ترمه برای هر ترم بیشتر از 17 تا واحد در نظر نگرفتن . اما موقع انتخاب واحد از ترم های دیگه کلی درس ارائه میشه که اصلا پیش نیاز ندارن .

بزار این قضیه را کامل برات بشکافم :دی

مثلا شما ترم 3 هستی و یک درس از ترم 6 ارائه شده واسه بچه های ترم 6 . اونوقت شما که ترم 3 هستی چون این درس پیش نیاز نداره و براش امتحان هم برگذار میشه شما میتونید این درس را بردارید .
یا ممکنه یک درس از دروس ترم 5 ارائه شده باشه اما شما ترم 3 هستید و شما توی ترم 2 یک درس را پاس کردید که پیش نیاز این درس ترم 5 ی بوده . حالا شما با خیال راحت میتونید این درس را بردارید .

یعنی توی دروسی که ارائه میشه برای بچه های ترم اول تا 9 ، شما اگه پیش نیاز را پاس کرده باشید فرقی نمیکنه که از دروس ترم 2 بردارید یا از دروس ترم 8

پس می بینی که کلی درس ارائه میشه که اصلا ممکنه پیش نیاز نداشته باشه و مربوط به ترم مثلا 7 باشه و امتحان هم براش برگذار میشه .

حالا دیدی میشه 24 تا هم برداشت

mohsensoft
11-09-2009, 13:51
این طوری هم که میگی نیست .

درسته توی برنامه 9 ترمه برای هر ترم بیشتر از 17 تا واحد در نظر نگرفتن . اما موقع انتخاب واحد از ترم های دیگه کلی درس ارائه میشه که اصلا پیش نیاز ندارن .

بزار این قضیه را کامل برات بشکافم

مثلا شما ترم 3 هستی و یک درس از ترم 6 ارائه شده واسه بچه های ترم 6 . اونوقت شما که ترم 3 هستی چون این درس پیش نیاز نداره و براش امتحان هم برگذار میشه شما میتونید این درس را بردارید .
یا ممکنه یک درس از دروس ترم 5 ارائه شده باشه اما شما ترم 3 هستید و شما توی ترم 2 یک درس را پاس کردید که پیش نیاز این درس ترم 5 ی بوده . حالا شما با خیال راحت میتونید این درس را بردارید .

یعنی توی دروسی که ارائه میشه برای بچه های ترم اول تا 9 ، شما اگه پیش نیاز را پاس کرده باشید فرقی نمیکنه که از دروس ترم 2 بردارید یا از دروس ترم 8

پس می بینی که کلی درس ارائه میشه که اصلا ممکنه پیش نیاز نداشته باشه و مربوط به ترم مثلا 7 باشه و امتحان هم براش برگذار میشه .

حالا دیدی میشه 24 تا هم برداشت
آها
ممنون :دی
اما فکر کنم اینی که تو میگی بیشتر واسه عمومی ها باشه که اونا رو هم نمیشه زود گرفت چون واسه معدل لازم داریشون
آخه من اکثر اختصاصیا رو دیدم که پیش نیازی دارن که با توجه به اون نمیشه زودتر گرفت

hamed121369
11-09-2009, 15:00
اگه بخواهید برید آزاد (کامپیوتر/نرم افزار) یا پیام نور (IT) کدامشو میرید؟

Saeed_89
11-09-2009, 15:11
چه جالب! منم همینارو قبول شدم!!!

به نظر شما کدوم رو برم بهتره:

* مهندسی کامپیوتر / نرم افزار * دانشگاه آزاد / واحد رودهن *
* مهندسی فن آوری طلاعات * دانشگاه پیام نور تهران / واحد لواسانات *

با توجه به رشته ها و دانشگاهها، لطفا با دلیل بگید.
خیلــــــــــــــــــی فــــــــــــــــوری! چون باید زودتر برم برای ثبت نام!

mohsensoft
11-09-2009, 15:14
چه جالب! منم همینارو قبول شدم!!!

به نظر شما کدوم رو برم بهتره:

* مهندسی کامپیوتر / نرم افزار * دانشگاه آزاد / واحد رودهن *
* مهندسی فن آوری آطلاعات * دانشگاه پیام نور تهران / واحد لواسانات *

با توجه به رشته ها و دانشگاهها، لطفا با دلیل بگید.
خیلــــــــــــــــــــــ ـــی فــــــــــــــــــــوری! چون باید زودتر برم برای ثبت نام!
از نظر رشته آی تی از نزم افزار بهتره
اما به خاطر سختی آی تی توی پیام نور شدیدا سخته
یکی از دوستای من آی تی پیام نور میخوند بعد از 2 سال مجبور شد ول کنه بره خدمت
نه اینکه نخونه،میخوند اما به هر حال خیلی سخت بود و نمیتونست پاس کنه
هرچند این دلیلی واسه اینکه شما نتونی نمیشه
محض اطلاع گفتم

mahdi7610
11-09-2009, 16:50
آها
ممنون :دی
اما فکر کنم اینی که تو میگی بیشتر واسه عمومی ها باشه که اونا رو هم نمیشه زود گرفت چون واسه معدل لازم داریشون
آخه من اکثر اختصاصیا رو دیدم که پیش نیازی دارن که با توجه به اون نمیشه زودتر گرفت

محسن داری گیچ می زنی هااا . البته طبیعی هستش قبول شدی شوق و ذوق جلوی چشمات را گرفته .:31:

میری دانشگاه خودت متوجه میشی که انتخاب واحد ها به چه صورتی هستش .

از ترم 4 یا 5 به بعد پیش نیازها کم میشه .

mohsensoft
11-09-2009, 16:53
محسن داری گیچ می زنی هااا . البته طبیعی هستش قبول شدی شوق و ذوق جلوی چشمات را گرفته .

میری دانشگاه خودت متوجه میشی که انتخاب واحد ها به چه صورتی هستش .

از ترم 4 یا 5 به بعد پیش نیازها کم میشه .
اوه
همچین میگه ذوق و شوق انگار اکسفورد قبول شدم :دی
امیدوارم همین طور بشه
پس برنامه ریزی من برای اینکه 6 ترمه تموم کنم با شکست مواجه شد :دی

mahdi7610
11-09-2009, 17:00
رشته نرم افزار و ای تی تقریبا هر دو یکسان هستند . و فکر نمیکنم ای تی سخت تر از نرم افزار باشه .

اما برعکس این دوتا رشته علوم کامپیوتر خیلی خیلی سخت تر هستش .

چون علوم کامپیوتر ترکیبی از ای تی و نرم افزار و ریاضی محض و امار هستش .

بازم میگم اگه واقعا هزینه تحصیل توی دانشگاه ازاد را دارید برید دانشگاه ازاد . در غیر این صورت این رشته ها توی پیام نور ارزش خوندن را دارن . و خیلی هم سخت نیستند که نتونی فارغ التحصیل بشی . فقط باید زیاد بخونی

behnam_tr
11-09-2009, 17:08
برعکس این دوتا رشته علوم کامپیوتر خیلی خیلی سخت تر هستش .

چون علوم کامپیوتر ترکیبی از ای تی و نرم افزار و ریاضی محض و امار هستش .

من علوم کامپیوتر میخونما کسی سوالی نداره ؟؟!!!

Saeed_89
11-09-2009, 17:47
من علوم کامپیوتر میخونما کسی سوالی نداره ؟؟!!!

بهنام جان میشه یه توضیح اجمالی راجع به علوم کامپیوتر و تفاوتش با مهندسی کامپیوتر و آی تی بدی؟!
ممنون میشم!:11:

behnam_tr
11-09-2009, 18:17
بهنام جان میشه یه توضیح اجمالی راجع به علوم کامپیوتر و تفاوتش با مهندسی کامپیوتر و آی تی بدی؟!
ممنون میشم!:11:

سلام آقا سعید
تفاوت اساسی دروس این 3 رشته بعد از ترم 4 هست اما به نظر من ::

رشته علوم کامپیوتر
40 واحد دروس ریاضی داره
نسبت به سایرین سخت تره _به خاطر ریاضیاتش میگم
اگه کارشناسی رو علوم کامپیوتر بخونید تو کارشناسی ارشد برای تمام گرایش ها آماده خواهید بود

اگه میخواید فقط لیسانس بگیرید و تموم کنید مهندسی بهتره

رشته فناوری اطلاعات یه رشته ابتکاری هست اگه بخوای وارد بازار کار بشی باید مبتکر هم باشی یعنی منظورم خلاقیت بودا !!

استاندارترین رشته , رشته مهندسی کامپیوتره

فکر میکنم الان بازار کار it از همه بهتر باشه .

من خودم میخوام به مهندسی تغییر گرایش بدم چون واقعا گذروندن 40 واحد دروس ریاضی یه کم سخته نه اینکه نشه ////

اگه به آی تی علاقه دارید و کلا میخواید آی تی بخونید و البته تا کارشناسی ارشد هم ادامه بدید
پیشنهاد من اینه که کارشناسی رو مهندسی بخونید کارشناسی ارشد رو آی تی ...

الان اینا به نظرم رسید اگه سوالی داشتید در خدمتم .....

Saeed_89
11-09-2009, 18:46
سلام آقا سعید

رشته علوم کامپیوتر
40 واحد دروس ریاضی داره
اگه کارشناسی رو علوم کامپیوتر بخونید تو کارشناسی ارشد برای تمام گرایش ها آماده خواهید بود

رشته فناوری اطلاعات یه رشته ابتکاری هست اگه بخوای وارد بازار کار بشی باید مبتکر هم باشی یعنی منظورم خلاقیت بودا !!

من خودم میخوام به مهندسی تغییر گرایش بدم چون واقعا گذروندن 40 واحد دروس ریاضی یه کم سخته نه اینکه نشه ////

اگه به آی تی علاقه دارید و کلا میخواید آی تی بخونید و البته تا کارشناسی ارشد هم ادامه بدید

ممنون از توضیحات کاملتون!:11:
مخصوصا با این جمله ی آخریتون خیلی موافقم که آی تی رو بذارم برای ارشد.:46:
بازم ممنون!:11:

shahrzad20
11-09-2009, 18:52
به نظر شما درس خوندن همزمان در آزاد و پیام نور رشته انسانی که 2 رشته مشترکات زیادی دارن امکانپذیر هست یا نه؟

behnam_tr
11-09-2009, 20:43
به نظر شما درس خوندن همزمان در آزاد و پیام نور رشته انسانی که 2 رشته مشترکات زیادی دارن امکانپذیر هست یا نه؟

در صورتی که بشه تو دوتا دانشگاه همزمان تحصیل کرد حتما میشه ...
این امر کاملا بستگی به خودتون داره اگه تو خودتون این توان رو احساس میکنید پس میشه

shahrzad20
11-09-2009, 20:52
من پیام نور فراگیر شرکت کردم می تونم با آزاد بخونم نه؟تو دفترش که نوشته این امکان هست

mahdi7610
11-09-2009, 22:34
من پیام نور فراگیر شرکت کردم می تونم با آزاد بخونم نه؟تو دفترش که نوشته این امکان هست
سلام

بله میشه همزمان توی ازاد و پیام نور درس خوند .

الان چند تا از بچه ها که اینجا هستند هم ازاد میخونند و هم فراگیر .

خواستی از اونها بپرس .

یکیش میثم هستش (Bikhaneman ) یکیش هم داریوش هستش

موفق باشی

hamed121369
11-09-2009, 22:40
سلام آقا سعید

رشته علوم کامپیوتر
40 واحد دروس ریاضی داره

من خودم میخوام به مهندسی تغییر گرایش بدم چون واقعا گذروندن 40 واحد دروس ریاضی یه کم سخته نه اینکه نشه

آقا بهنام میشه بگی چه تفاوتی بین IT با کامپیوتر / نرم افزار هست؟
من نمی دونم برم کامپیتر یا IT
اما می خواهم ارشد برم IT

mahdi7610
11-09-2009, 23:06
اما می خواهم ارشد برم IT

برنامه 9 ترمه هر دوتا رشته را بگیر و به دروسش نگاه کن متوجه تفاوتشون میشی .

به نظر من هم حتما ارشد IT بخون .

behnam_tr
11-09-2009, 23:08
اما می خواهم ارشد برم IT

تفاوتشون که معلومه رشته آی تی کلا تئوری هست ولی مهندسی یه کم عملی ....
رشته آی تی خلاقیت میخواد رشته مهندسی هم مهندس کامپیوتر !!

من به شخصه مهندسی رو پیشنهاد میکنم البته اگه میخواید کارشناسی ارشد رو آی تی بخونید ....
چون آی تی رشته خیلی ضعیفی هست.
ببینید اگه کارشناسی رو آی تی بخونید مثل این میمونه که دبیرستان رو انسانی خونید مهندسی هم یعنی دبیرستان رو تجربی خوندید علوم کامپیوتر هم یعنی ریاضی خونید ...

موفق باشید .....

arvinivra
12-09-2009, 09:48
سلام به همه ، اطلاعاتی در مورد مهندسي كشاورزي -مكانيزاسيون كشاورزي میخواستم .

shahrzad20
12-09-2009, 14:24
این آزاد که مدرک پیشو گرفت چجوری پیام ثبت نام می کنه

hamed121369
12-09-2009, 14:40
می دونم این سوال رو قبلا هم پرسیدم
شما که اهل فنید بگید پیام نور میصرفه رفتنش یا برم آزاد (نجف آباد)؟
هزینه مهم نیست
تو این دو دلی موندم

mahdi7610
12-09-2009, 17:04
می دونم این سوال رو قبلا هم پرسیدم
شما که اهل فنید بگید پیام نور میصرفه رفتنش یا برم آزاد (نجف آباد)؟
هزینه مهم نیست
تو این دو دلی موندم
بابا به پیر به پیغمبر درس خوندن توی پیام نور سخت تر از ازاد هستش .

اگه هزینه برات مهم نیست برو ازاد .

حداقل اونجا امتحان را استاد میگیره . سوالات را استاد میده . استاد درست درمونی واسه درس دادن وجود داره .

kermooo
13-09-2009, 15:45
سلام آقای Mahdi7610
من در رشته مترجمی دانشگاه مفید میخونم میخواستم بدونم آیا میتوانم فراگیر کارشناسی پیام نور(حسابداری) شرکت کنم و در صورت قبولی به طور همزمان (بدون انصراف از رشته مترجمی) آنرا بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

!Bikhaneman!
13-09-2009, 16:03
سلام
کسی می دونه جواب امتحانات ترم تابستون کی میاد ؟

mahdi7610
13-09-2009, 18:31
سلام آقای Mahdi7610
من در رشته مترجمی دانشگاه مفید میخونم میخواستم بدونم آیا میتوانم فراگیر کارشناسی پیام نور(حسابداری) شرکت کنم و در صورت قبولی به طور همزمان (بدون انصراف از رشته مترجمی) آنرا بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

البته من اطلاعاتم خیلی دقیق نیست .

به نظرم اگه دانشگاه دولتی باشید نمیتونید توی 2 تا رشته و دانشگاه همزمان درس بخونید .

تنها نفرات برتر کنکور میتونند توی 2 تا رشته همزمان درس بخونند .

اما اگه دانشگاه ازاد باشید میتونید همزمان توی دانشگاه پیام نور فراگیر هم بخونید .

اگه دوستان دیگه اطلاعات دقیق داشته باشند بهتون میگن .

mahdi7610
13-09-2009, 18:33
سلام
کسی می دونه جواب امتحانات ترم تابستون کی میاد ؟
اخه میثم تو دیگه چرا این حرف را می زنی ؟:31:

تو که میدونی توی پیام نور هیچ وقت مشخص نمیشه نمرات کی اعلام میشه .

بستگی به استادش داره که کی برگه ها را تصحیح کنه .

احتمالا بعد از چند روز دیگه تستی ها را بزنند .

تشریحی هم بستگی داره استاد کی نمرات را به دانشگاه اعلام کنه

!Bikhaneman!
13-09-2009, 19:05
اخه میثم تو دیگه چرا این حرف را می زنی ؟:31:

تو که میدونی توی پیام نور هیچ وقت مشخص نمیشه نمرات کی اعلام میشه .

بستگی به استادش داره که کی برگه ها را تصحیح کنه .

احتمالا بعد از چند روز دیگه تستی ها را بزنند .

تشریحی هم بستگی داره استاد کی نمرات را به دانشگاه اعلام کنه

آخه مهدی جان این درسی که ما برداشتیم خودخوان بود و کلاس نداشتو تمام تستی هم بود

Dokhtar_Bache
13-09-2009, 20:35
اهان پس بگو چرا رفتی ریاضی . چون تو هم مثل خیلی ها دوست داشتی دانشجو بشی :دی

عب نداره بازم یه خورده نسبت به بقیه مخت کار کرده و نرفتی ریاضی سراسری. چون اگه دولتی میرفتی و انصراف می دادی یکسال هم نمیتونستی کنکور بدی . و دوسال بعد هم اگه کنکور میدادی معلوم نبود که رتبه ات بهتر از این که هست بشه یا نشه .

پیام نور اگه بتونی بری کامپیوتر خیلی خوب هستش . من همیشه به بچه ها توصیه میکنم خوندن کامپیوتر توی پیام نور خیلی خیلی بهتر از خوندن ریاضی محض و غیره .... توی سراسری هستش .

پیام نور یک تغییراتی داره توی خودش میده و میخواد خودش را تقریبا نزدیک کنه به روال دانشگاههای دولتی .

کامپیوتر قبول شدی شیرینی ما یادت نره :دی

نه بابا!!اینطورام نیست!!من واقعا"دوست داشتم کامپیوتر قبول شم!اسکل نبودم که فقط بخوام دانشجو بشم
:31: اونم اینجا تو ایران:27: من دوست داشتم کامپیوتر سراسری قبول شم ولی با رتبه ای که آوردم همه بم توصیه کردن ریاضی کاربردی بزن چون اونم یه سری واحدای کامپیوتر داره:40:... به هرحال فعلا" وضعیت این شده که ما هم گیر کنیم تو پیام نور.. چشم شما دعا کنید این امتحان ضایع تغییر رشته ای که ازماگرفتن خوب صحیح بشه.. من کل فروم رو شربت وشیرینی میدم:11:

mahdi7610
13-09-2009, 21:20
نه بابا!!اینطورام نیست!!من واقعا"دوست داشتم کامپیوتر قبول شم!اسکل نبودم که فقط بخوام دانشجو بشم
:31: اونم اینجا تو ایران:27: من دوست داشتم کامپیوتر سراسری قبول شم ولی با رتبه ای که آوردم همه بم توصیه کردن ریاضی کاربردی بزن چون اونم یه سری واحدای کامپیوتر داره:40:... به هرحال فعلا" وضعیت این شده که ما هم گیر کنیم تو پیام نور.. چشم شما دعا کنید این امتحان ضایع تغییر رشته ای که ازماگرفتن خوب صحیح بشه.. من کل فروم رو شربت وشیرینی میدم:11:

اتفاقا دوست داشتی دانشجو بشی . خودت خبر نداری . اخه کامپیوتر چه ربطی به ریاضی کاربردی داره .
فقط چند واحد اون کامپیوتر هستش . مثل پاسکال و برنامه نویسی پیشرفته .
اخه ادم عاقل فردا که تو فارغ التحصیل می شدی کسی بهت نمی گفت که افرین چند واحد کامپیوتر هم پاس کردی .
همه بهت میگفتند تو توی رشته ریاضی کاربردی فارغ التحصیل شدی .

من دوست داشتم کامپیوتر سراسری قبول شم ولی با رتبه ای که آوردم همه بم توصیه کردن ریاضی کاربردی بزن چون اونم یه سری واحدای کامپیوتر داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif...
همه یه زره عقل توی اون سرشون نبوده . یعنی تو خودت هم عقل نداشتی .

برو به همون ها که بهت پیشنهاد کرده بودن بگو خاک بر سرتون با این پیشنهادتون .

چشم شما دعا کنید این امتحان ضایع تغییر رشته ای که ازماگرفتن خوب صحیح بشه.. من کل فروم رو شربت وشیرینی میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
چون نیت خیری داری من دعا می کنم حتما قبول بشی .

mahdi7610
13-09-2009, 21:28
سلام برو بچ پیام نوری

ثبت نام کسایی که امسال قبول شدن کی هستش ؟

مدارک و الباقی جزئیات را هم بگید .

حوصله ندارم برم اینور و اونور بخونم .

موفق باشید :)

shahrzad20
13-09-2009, 21:51
پذيرفته شدگان هر يك از رشته هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور لازم است بر اساس جدول ذيل براي ثبت نام به مركز دانشگاهي محل قبولي مراجعه و بهنگام ثبت نام در مركز دانشگاهي پيام‌نور ذيربط مدارك ذيل را ارائه نمايند.

شنبه 4/7/88

كليه پذيرفته‌شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان «الف» تا «ث» مي‌باشد.

يكشنبه 5/7/88

كليه پذيرفته‌شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان «ج» تا «ژ» مي‌باشد.

دوشنبه 6/7/88

كليه پذيرفته‌شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان «س» تا «ظ» مي‌باشد.

سه‌شنبه 7/7/88

كليه پذيرفته‌شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان «ع» تا «ل» مي‌باشد.

چهار‌شنبه 8/7/88

كليه پذيرفته‌شدگاني كه حرف اول نام خانوادگي آنان «م» تا «ي» مي‌باشد.

پنج ‌شنبه 9/7/88
و شنبه 11/7/88

ثبت نام با تاخير

الف – مدارك لازم براي ثبت نام در رشته هاي تحصيلي دوره روزانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالي

1- اصل ديپلم كامل متوسطه ياگواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه نوع ديپلم ، بخش وشهرستان محل اخذ ديپلم در آن قيد شده باشد.

2- اصل مدرك و ياگواهي تحصيلي متوسطه سال ماقبل ديپلم و دوسال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه بخش وشهرستان محل اخذ مدرك تحصيلي سال ما قبل ديپلم و بخش و شهرستان محل اخذ مدرك دوسال ما قبل ديپلم در آن مشخص باشد.

3-اصل گواهينـــامه پايان دوره پيش دانشگاهي ياگواهي آن براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه بامهرو امضاء مديرمركز پيش دانشگاهي ويكبرگ فتوكپي آن كه نوع گواهينامه پيش دانشگاهي ، بخش و شهرستان محل اخذ مدرك پيش دانشگاهي در آن قيد شده باشد.

تبصره1- دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه بايد حداكثر تا پايان شهريور ماه 1388 موفق به اخذ گواهينامه دوره پيش دانشگاهي شده باشند.

تبصره2- دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي پذيرفته شده در رشته‌هايي كه صرفاً در نيمسال دوم پذيرش مي‌شوند حداكثر تا 30/11/88 بايد موفق به اخذ گواهينامه دوره پيش دانشگاهي شده باشند.

4-اصل مدرك ديپلم وياگواهي ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه و سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه بامهر وامضاء مدير دبيرستان وياهنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه بخش محل اخذ ديپلم و بخش محل اخذ مدرك سال ماقبل ديپلم نظام جديد در آن مشخص شده باشد.

تبصره- اصل يا گواهي پايان دوره 3 ساله (ديپلم) نظام جديدآموزش متوسطه حاوي معدل كتبي براي داوطلباني كه ديپلم متوسطه نظام جديد خود را در سال 1384 ، 1385، 1386 و يا 1387 اخذ نموده اند.

5-اصل و ياگواهي مدرك دوره كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و يا مدرك پايان دوره كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني وحرفه اي وابسته به وزارت آموزش وپرورش براي پذيرفته شدگان داراي مدرك مذكور باقيدتاريخ اخذ مدرك كارداني (حداكثر تاتاريخ 31/6/1388) كه در آن بخش و شهرستان محل اخذ مدرك كارداني مشخص شده باشد، بانضمام تصوير آن .هم چنين اصل و يا گواهي ديپلم متوسطه و سال ما قبل ديپلم متوسطه با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان كه بخش و شهرستان محل اخذ ديپلم و سال ما قبل ديپلم در آن مشخص شده باشد، بانضمام يك برگ تصوير آن .

6-ارائه اصل گواهينامه انجام خدمات قانوني مقرر (طرح لايحه نيروي انساني) براي پذيرفته شدگان داراي مدرك كارداني گروه آموزشي پزشكي كه پايان طرح نيروي انساني آنان تا تاريخ 31/6/88 و يا 30/11/88 مي باشد.

7-اصل شناسنامه و يكبرگ فتوكپي از تمام صفحات آن.

8-شش قطعه عكس تمام رخ 4#43 تهيه شده در سال جاري.

تبصره- 12 قطعه عكس تمام رخ 4#43 تهيه شده در سال جاري منحصراً براي برادراني كه باتوجه به ضوابط پس از ثبت نام در موسسه آموزش عالي براي آنان معافيت تحصيلي صادر مي گردد.

9-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه راباتوجه به مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات 33 و 34 دفترچه راهنماي شماره 1 آزمون سراسري سال 1388 مشخص كند(براي برادران).

10-اصل حكم مرخصي سالانه يا موافقت كتبي و بدون قيدوشرط سازمان متبوع براي كارمندان دولت.

11-اصل و كپي دفترچه بيمه (درصورت دارابودن) اعم از خدمات درماني ، تامين اجتماعي ، ارتش و ... براي پذيرفته شدگان رشته هاي تحصيلي گروه آموزشي پزشكي .

12- معرفــي نامه هاي مشروحه ذيل لازم است حــداكثر تا قبل از انتخاب واحد براي نيمـسال دوم سال تحصيلي جــاري
(نيمــسال دوم سال تحصيلي 89-1388 ) توسط پذيرفته شدگان و يا از طريق ارگان ذيربط به دانشگاه يا مــوسسه آموزش عالي مربوط تحويل گردد، درغير اين صورت از ثبت نام آنان براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري ممانعت بعمل خواهد آمدو قبولي آنان » كان لم يكن « تلقي مي گردد.

1-12-معرفي نامه رسمي از سازمان متبوع براي بهياران پذيرفته شده در رشته پرستاري‌كه از سهميه بهياران استفاده‌نموده اند.

2-12-معرفي نامه رسمي ازوزارت آموزش و پرورش (فرم شماره 3 «فرم سهميه آموزگاران» ) باامضاء و مهر رئيس آموزش وپرورش ناحيه يا منطقه شهرستان ذيربط، ‌براي پذيرفته‌شدگاني كه آموزگار رسمي (رسمي قطعي ، رسمي آزمايشي يا پيماني) وزارت آموزش و پرورش مي باشند و با استفاده از بورسيه آموزگاران در رشته‌ راهنمايي و مشاوره پذيرفته شده‌اند.

3-12-معرفي نامه رسمي از ستاد مشترك سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و يا وزارت جهادكشاورزي با امضاء و مهر هر يك از روساي ارگانهاي مذكور كه در آن قيد شده باشد، داوطلب با توجه به ماده 1و تبصره هاي چهارگانه آن در آيين نامه اجرايي قانون ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان وجهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و ساير شرايط مندرج در آيين نامه مذكور ، واجد شرايط استفاده از سهميه رزمندگان مي باشد.

تبصره- براساس هماهنگي هاي انجام شده ، گواهي هاي مربوط به رديف 3ـ12 توسط ارگانهاي ذيربط بطور يكجا به موسسه آموزش عالي محل قبولي پذيرفته شدگان ارسال خواهدشد.

توضيح بسيار مهم :

-باتوجه به ادغام ارگانهاي بنياد شهيد انقلاب اسلامي ، بنياد جانبازان انقلاب اسلامي و ستاد رسيدگي به امور آزادگان تحت عنوان بنياد شهيد و امور ايثارگران بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه با استفاده از سهميه ذيل پذيرفته شده اند مي رساند، در زمان ثبت نام ملزم به ارائه تاييديه سهميه ثبت نامي نمي باشند و ملاك عمل براي ثبت نام همان عنوان درج شده در ليست هاي ارسالي به موسسات مي‌باشد. بديهي است چنانچه سهميه پذيرفته شده اي از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران مورد تاييد قرار نگيرد تا قبل ازشروع نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از تحصيل وي ممانعت بعمل خواهد آمد.

ارگان بنياد شهيد و امور ايثارگران شامل سهميه هاي ذيل مي باشد:

(1) سهميه شاهد شامل : فرزندان معظم شهدا و يا مفقودالاثر ، جانبازان عزيز با جانبازي 70 درصد به بالا ، فرزند جانبازان عزيز با جانباري 50 درصد به بالا و فرزند آزادگان عزيز.
(2) سهميه خانواده شهدا : شامل پدر، مادر ، برادر و خواهر شهيد .
(3) سهميه رزمندگان : شامل همسران معظم شهدا و‌يا مفقودالاثر‌،‌همسران آزادگان عزيز‌،همسران جانبازان عزيز با ‌جانبازي‌50 درصد به بالا .
(4) سهميه جانبازان : شامل جانبازان عزيز با جانبازي 25 الي 69 درصد.
(5) سهميه آزادگان : شامل آزادگان عزيز.
(6) سهميه فرزندان و همسران جانباز با جانبازي 25 تا 49 درصد.

- مدارك لازم براي ثبت نام در رشته هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور

1- مدارك مندرج در بندهاي 1و2 بند »الف « براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه و 3و4 بند » الف « براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه و هم چنين مدارك مندرج در بندهاي 5 ، 7 ، 8 و 9قسمت »الف « اين اطلاعيه.

2-يكي از مدارك مورد قبول دانشگاه به شرح ذيل باتوجه به شهرستان محل سكونت و يا اشتغال (براي كاركنان دولت) كه نشان‌دهنده سكونت پذيرفته شده در حوزه زير پوشش مركز دانشگاهي پيام نور مربوط با توجه به دفترچه راهنماي شماره 2، باشد.

1-2- محل اخــذ مدرك تحصيلي سال آخر دوره متوسطه داوطلب در شهرستان زيرپوشش مركز يا واحد دانشگاه. .
2-2- دو سال آخر اقامت داوطلب به صورت پيوسته از تاريخ 1/7/1386 تا 31/6/1388 درشهرستان زيرپوشش مركز يا واحد دانشگاه..
3-2-محل تولد وسال آخر اقامت داوطلب از تاريخ 1/7/1387تا 31/6/1388درشهرستان زيرپوشش مركز يا واحد دانشگاه..
4-2-محل اشتغال حداقل تا تاريخ 31/6/88 در شهرستان زير پوشش مركز يا واحد دانشگاه.

3-معرفي نامه هاي مندرج در بند 3-12قسمت ((الف)) اين اطلاعيه لازم است حداكثر تا قبل از انتخاب واحد براي نيمسال دوم سال تحصيلي 89-1388 توسط ارگانهاي ذيربط براي پذيرفته شدگان با سهميه هاي مربوط به مركز دانشگاهي پيام نور محل قبولي پذيرفته شده تحويل گردد، در غير اين صورت براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از آنان ثبت نام به عمل نخواهدآمد و قبولي آنان »كان لم يكن « تلقي مي‌گردد

4-اصل فرم انصراف قطعي از تحصيل براي دانشجويان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كه به تاييد موسسه آموزش عالي محل تحصيل قبلي و اداره كل امور دانشجويان داخل ذيربط رسيده باشد.

davidjoker
14-09-2009, 10:10
سلام یه سوال دارم احتمال می دم زیاد پرسیده شده باشه .

دوست من پیام نور قبول شده اگر ثبت نام نکنه می تونه سال دیگه کنکور شرکت کنه ؟

prance666
14-09-2009, 10:22
سلام دوستان من رشته پیام نور علوم اجتماعی قبول شدم به نظرتون بخام برم شهریه هاش چقدره
ممنون میشم

mohsensoft
14-09-2009, 10:56
توی پیام نور میشه واسه ترم تابستون دروس اختصاصی رو انتخاب کنیم؟
توی تابستون همون 6 واحد رو میدن؟

MCSE MAN
14-09-2009, 11:34
سلام یه سوال دارم احتمال می دم زیاد پرسیده شده باشه .

دوست من پیام نور قبول شده اگر ثبت نام نکنه می تونه سال دیگه کنکور شرکت کنه ؟

بله،فقط روزانه اس که نمیشه تا 2 سال کنکور شرکت کرد

توی تابستون همون 6 واحد رو میدن؟ اگه تو دروس ارایه شده باشه،میتونید انتخاب کنید،اگر هم نباشه که هیچی.بعضی دروس ارایه میشن بعضی دروس هم نه.هر سال هم با سال قبل فرق داره دروسی که ارایه میشن.
بله،همون 6 واحد رو میدن.

mahdi7610
14-09-2009, 11:42
سلام دوستان من رشته پیام نور علوم اجتماعی قبول شدم به نظرتون بخام برم شهریه هاش چقدره
ممنون میشم

چون شهریه ثابت و پول هر واحد سال به سال فرق می کنه فکر کنم تقریبا بالا 200 تومن میشه .

البته بسته به تعداد واحدی که برمی دارید هستش .

توی تابستون همون 6 واحد رو میدن؟

امسال تابستان فقط دروس عمومی ارائه شده بود . و دروس تخصصی ترم 7 و 8

اگه شما پیش نیاز ها را پاس کرده باشید فرقی نمیکنه که درس تخصصی ارائه شده مربوط به کدوم ترم باشه . میتونید اون درس را بردارید .

kermooo
14-09-2009, 14:35
سلام آقای Mahdi7610

آقای Mahdi7610 از شما بخاطر پاسختون ممنون ---ممنون میشم از دانشگاه پیام نورقم(که دارید تحصیل میکنید) بپرسید و به من اطلاع دهید چون تو سایتش زده میشه(( به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )) منم هر چی تماس میگیرم پاسخی نمی دهند و فقط بوق میخوره با سپاس فراوان
دوستان که اطلاع دقیق تری دارند لطف کنند به من پاسخ دقیق و قاطعی بدهند

MCSE MAN
14-09-2009, 18:28
چون شهریه ثابت و پول هر واحد سال به سال فرق می کنه فکر کنم تقریبا بالا 200 تومن میشه .

البته بسته به تعداد واحدی که برمی دارید هستش .

امسال تابستان فقط دروس عمومی ارائه شده بود . و دروس تخصصی ترم 7 و 8

اگه شما پیش نیاز ها را پاس کرده باشید فرقی نمیکنه که درس تخصصی ارائه شده مربوط به کدوم ترم باشه . میتونید اون درس را بردارید .

امسال دروس تخصصی و اصلی ترم های پایین هم ارایه شد.
مثلا ریاضی و مدار منطقی و ...

behnam_tr
16-09-2009, 16:21
میشه یکی بگه هزینه دروس چقدره ؟؟
مثلا دروس عمومی- عملی و تخصصی هر واحد چقدره ؟؟
شهریه ثابت چقدره ؟؟

Dokhtar_Bache
16-09-2009, 20:58
اتفاقا دوست داشتی دانشجو بشی . خودت خبر نداری . اخه کامپیوتر چه ربطی به ریاضی کاربردی داره .
فقط چند واحد اون کامپیوتر هستش . مثل پاسکال و برنامه نویسی پیشرفته .
اخه ادم عاقل فردا که تو فارغ التحصیل می شدی کسی بهت نمی گفت که افرین چند واحد کامپیوتر هم پاس کردی .
همه بهت میگفتند تو توی رشته ریاضی کاربردی فارغ التحصیل شدی .

همه یه زره عقل توی اون سرشون نبوده . یعنی تو خودت هم عقل نداشتی .

برو به همون ها که بهت پیشنهاد کرده بودن بگو خاک بر سرتون با این پیشنهادتون .

چون نیت خیری داری من دعا می کنم حتما قبول بشی .
ای بابا! مهدی خان!! به پیر به پیغمبر من فقط درد کارت دانشجویی نداشتم!!!:18:
به هر صورت ممنون از دعات :46:

behnam_tr
17-09-2009, 09:45
میشه یکی بگه هزینه دروس چقدره ؟؟
مثلا دروس عمومی- عملی و تخصصی هر واحد چقدره ؟؟
شهریه ثابت چقدره ؟؟

نبود ؟؟ یعنی هیچ کس نمیدونه ؟؟

mohsen_blid
19-09-2009, 20:31
بچه ها جواب امتحانات تابستان اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_blid
19-09-2009, 20:32
شهریه ثابت حدودای 70 تومان است
بستگی به نوعش داره من 15 واحد == 167 هزار تومان
تو خود دفترچه هم توضیح داده بهنام جان

behnam_tr
19-09-2009, 21:12
شهریه ثابت حدودای 70 تومان است
بستگی به نوعش داره من 15 واحد == 167 هزار تومان
تو خود دفترچه هم توضیح داده بهنام جان

سلام محسن جان ..
بابا من ترم 4 هستم اینا هی شهریه ها رو بالا میبرن ...
من ورودی بهمن ماه 86 بودم اون موقع شهریه ثابت 50 تومن بود ولی الان حدود 64 شده چرا ؟
مگه نباید از ورود تا فارغ التحصیلی ثابت باشه ؟؟

من 20 واحد برداشتم سر جمع شد 270 تومن آخه چرا ؟؟
شهریه دروس عملی هم ماشاالله ...هر واحد شده 25300 چه خبره مگه ؟؟

mahdi7610
20-09-2009, 19:09
بابا مگه شما نگفتید که شرط معدل برای سنتی ها برداشته شده و میتونند تا 20 واحد بردارند .

پس چی شد ؟ :13:

من به همه بچه ها گفته بودم که شرط معدل برداشته شده .

اما الان که بچه ها میرن سایت کسایی که معدلشون پایین 12 شده زده که 12 واحد میتونند بردارند.

خالی بستید یا واقعیت داره ؟؟ :18:

K A R I M I
20-09-2009, 19:21
سلام بر حاج مهدی گرام ،
من جواب سوالت رو نمی دونم خودم یه سوال دیگه دارم !
آقا جواب کنکور مرداد ماه کی میاد ؟

ALTAIR*
20-09-2009, 19:22
سلام:
نه اصلا همچین چیزی نیست. کسانی که معدلشون زیر 12 یعنی مشروط هستند فقط 14 واحد میتونن بردارند.
کسانی هم معدلشون بین 12 تا 17 باشه میتونن 20 واحد اخذ کنند.
و بالای 17 هم 24 واحد.

mahdi7610
20-09-2009, 19:22
بچه ها جواب امتحانات تابستان اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تستی ها اومده

تستی تشریحی ها هم فعلا تستی ها اومده

ALTAIR*
20-09-2009, 19:24
سلام بر حاج مهدی گرام ،

جواب کنکور مرداد هم اینطور که من شنیدم همین هفته اعلام میشه.
از دوستام شنیدم.

mahdi7610
20-09-2009, 19:34
سلام:
نه اصلا همچین چیزی نیست. کسانی که معدلشون زیر 12 یعنی مشروط هستند فقط 14 واحد میتونن بردارند.
کسانی هم معدلشون بین 12 تا 17 باشه میتونن 20 واحد اخذ کنند.
و بالای 17 هم 24 واحد.

14 واحد یا 12 واحد

اخه واسه دوستم زده که 12 واحد باید برداره :19:

mahdi7610
20-09-2009, 19:38
سلام بر حاج مهدی گرام ،

سلام جناب سروان

من جواب سوالت را نمیدونم .

اما دوستمون چند پست بالاتر جواب دادن :31:

فدات :)

!Bikhaneman!
20-09-2009, 23:17
سلام
من تو لیست واحدهای انتخابی، یکسری درسها رو مثل درس ادبیات نمی بینم !! جریان چیه ؟

gaxter
20-09-2009, 23:35
سلام
من تو لیست واحدهای انتخابی، یکسری درسها رو مثل درس ادبیات نمی بینم !! جریان چیه ؟

1. اگه درسی رو پاس کرده باشی دیگه در لیست انتخاب واحد نمیبینیش.
2. شاید ارائه نشده.
3. تو لیست پیام نور درسی به اسم ادبیات وجود نداره .بهش "فارسی" میگن.

gaxter
20-09-2009, 23:39
14 واحد یا 12 واحد

اخه واسه دوستم زده که 12 واحد باید برداره :19:
معدل ترم زیر 12 فقط 12 واحد میتونه برداره.

!Bikhaneman!
21-09-2009, 19:46
1. اگه درسی رو پاس کرده باشی دیگه در لیست انتخاب واحد نمیبینیش.
2. شاید ارائه نشده.
3. تو لیست پیام نور درسی به اسم ادبیات وجود نداره .بهش "فارسی" میگن.

1- پاس نکردم
2- برای چی ارائه نشه ؟ آخه باید بگیریم پاس کنیم
3- فارسی خیلی بچه گونست :31: تو آزاد ادبیات داشتیم منم عادت کردم

gaxter
22-09-2009, 02:11
1- پاس نکردم
2- برای چی ارائه نشه ؟ آخه باید بگیریم پاس کنیم
3- فارسی خیلی بچه گونست :31: تو آزاد ادبیات داشتیم منم عادت کردم
والا میثم جان امروز تو دانشگاه ما یه اعلامیه زده بودن اگه درسی موردنظر دانشجویان در لیست انتخاب واحدشون نیست یا درسی رو میخوان که ارائه بشه به آموزش مراجعه کنند تو هم همینکارو بکن.

!Bikhaneman!
22-09-2009, 09:04
والا میثم جان امروز تو دانشگاه ما یه اعلامیه زده بودن اگه درسی موردنظر دانشجویان در لیست انتخاب واحدشون نیست یا درسی رو میخوان که ارائه بشه به آموزش مراجعه کنند تو هم همینکارو بکن.

ممنون
دیروز بچه ها پرسیدن گفتن دلیلش اینه که ظرفیت اون درس پر شده..باید تا حذف و اضافه صبر کنید تا باز بشه و بر دارین

!Bikhaneman!
22-09-2009, 11:47
سوال در مورد شهریه

دوستانی که تو فراگیرن : مهلت پرداخت شهریه چه مدته ؟ تو سیستم زده تا 10/7 اما می خوام بدونم اگه تا ماه بعد پرداخت نش مشکلی پی نمیاد ؟ می تونم حذف و اضافه کنم ؟ تو دانشگاه ازاد که تا سر امتحانات میشد پرداخت نکنی مگه اینکه بخاطر حذف و اضافه دیگه باید پرداخت میشد.

!Bikhaneman!
22-09-2009, 11:52
سوال در مورد شهریه

دوستانی که تو فراگیرن : مهلت پرداخت شهریه چه مدته ؟ تو سیستم زده تا 10/7 اما می خوام بدونم اگه تا ماه بعد پرداخت نش مشکلی پی نمیاد ؟ می تونم حذف و اضافه کنم ؟ تو دانشگاه ازاد که تا سر امتحانات میشد پرداخت نکنی مگه اینکه بخاطر حذف و اضافه دیگه باید پرداخت میشد.

gaxter
22-09-2009, 16:02
سوال در مورد شهریه

اینجا رو ببین:

در ضمن امسال هم شهریه ثابت هم شهریه کل دانشجویان فراگیر ورودی 85 تا 88 15 درصد افزایش داشته که اینم یکی دیگه از نشونه های خرتوخری تو این دانشگاست.
تا یه سال دیگه شهریش به پای آزاد میرسه. واسه 20 واحد 230 تومن پول شهریه من شده.

gaxter
22-09-2009, 16:03
یکی از دوستام رشته شیمی 20 واحد 305 تومن.

!Bikhaneman!
22-09-2009, 17:46
اینجا رو ببین:

در ضمن امسال هم شهریه ثابت هم شهریه کل دانشجویان فراگیر ورودی 85 تا 88 15 درصد افزایش داشته که اینم یکی دیگه از نشونه های خرتوخری تو این دانشگاست.
تا یه سال دیگه شهریش به پای آزاد میرسه. واسه 20 واحد 230 تومن پول شهریه من شده.

اینو که ترم های قبل هم نوشته بود..تو آزاد هم تلفن گویا میگفت اگه تا دوهفته نریزید درساتون حذف میشه اما خوب تا ته ترم هیچ اتفاقی نمی افتاد !

parinaz571
23-09-2009, 10:45
سلام

من می خوام در ازمون ارشد فراگیر پیام نور شرکت کنم.

میخوام بدونم دفتر چه ثبت نام ازمون ارشد فراگیر پیام نور از کی شروع به توزیع میشه .

با تشکر

ninabina
24-09-2009, 22:56
2 تا درس عمومی جدید اضافه شده .جریان چیه؟
تفسیر موضوعی نهج البلاغه و فرهنگ و تمدن اسلامی
این دو تا توی لیست ارائه دروس نبودند حالا که ترم هفتم هستم توی لیست دروس انتخاب واحد گلستان هستند.
چه خاکی به سرم بریزم من همه ی عمومی ها رو پاس کردم . اینها رو چه کار کنم؟

sajad
24-09-2009, 22:57
اينا تازه اضافه شدن . مگه نميتوني الان پاس كني

ninabina
25-09-2009, 03:38
اينا تازه اضافه شدن . مگه نميتوني الان پاس كني

آخه به چه حسابی؟ اگر درسی قراره اضافه بشه باید از ترم اول بگن نه اینکه هر وقت میلشون کشید. پس ما تا کی توی این خراب شده بمونیم؟
تازه دیشب اخبار گفت درسی به اسم دفاع مقدس هم اضافه میشه . 6 واحد فک کن!!!:2::19:

sajad
25-09-2009, 09:46
دفاع مقدس براي اونايي كه تازه شروع مي كنن اضافه مي شه

music6808
25-09-2009, 18:47
سلام دوستان
خسته نباشيد
من خودم دانشجو مترجمي دانشگاه دولتي هستم ولي ميخوام در كنار رشتم ، وكالت پيام نور رو هم بخونم
ميشه راهنماييم كنيد كه چه كتابايي بايد بخونمو زمان ثبت نام واسه كنكور پيام نور كي هستش؟
مسئله ي مهم فقط كتابايي هستش كه بايد بخونم
خيلي خيلي ممنون ميشم
درضمن ميخواستم بدونم هر ترم حدودا چقدر در مياد؟مقدار پرداختيش
كسي ميتونه بهم بگه كه پيام نور اهواز رشته ي وكالت داره يا نه؟
بازم ممنون

ninabina
26-09-2009, 00:54
سلام دوستان
خسته نباشيد
من خودم دانشجو مترجمي دانشگاه دولتي هستم ولي ميخوام در كنار رشتم ، وكالت پيام نور رو هم بخونم
ميشه راهنماييم كنيد كه چه كتابايي بايد بخونمو زمان ثبت نام واسه كنكور پيام نور كي هستش؟
مسئله ي مهم فقط كتابايي هستش كه بايد بخونم
خيلي خيلي ممنون ميشم
درضمن ميخواستم بدونم هر ترم حدودا چقدر در مياد؟مقدار پرداختيش
كسي ميتونه بهم بگه كه پيام نور اهواز رشته ي وكالت داره يا نه؟
بازم ممنون
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور از ثبت نام دوره های جدید فراگیر پیام نور در آبان ماه و برگزاری آزمون این دوره در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
به گزارش خبار پیام نوردکتر معتمدی معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور گفت : مقدمات ثبت نام دوره های جدید فراگیر پیام نور در آبان ماه سال جاری فراهم و آزمون این دوره در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.وی عنوان کرد :کلیه واجدین شرایط برای این منظور باید آبان ماه همزمان با توزیع دفترچه ها جهت ثبت نام اقدام کنند. معتمدی همچنین گفت در دوره های فراگیر دانشجویان با یکدیگر رقابت نمی کنندبلکه بر اساس یک آزمون ملاکی پذیرش می شوند یعنی کسانی که حدنصاب لازم را در این آزمون کسب کنند، به عنوان دانشجو پذیرفته می شوند؛ معاون آموزشی پیام نور حدنصاب نمره در دوره کارشناسی فراگیر را معدل 12 و حداقل نمره 10 از هر درس و در مقطع کارشناسی ارشد معدل 14 و کسب نمره 12 از هر درس اعلام کرد.

music6808
26-09-2009, 15:47
ممنونم دوست عزيز
ميشه لطف كنيد بگيد از كجا ميتونم منابع رو هم پيدا كنم؟
چه كتابايي رو بايد مطالعه كنم؟

ninabina
26-09-2009, 15:53
ممنونم دوست عزيز
ميشه لطف كنيد بگيد از كجا ميتونم منابع رو هم پيدا كنم؟
چه كتابايي رو بايد مطالعه كنم؟
هر رشته یا گرایشی که مورد نظرتونه می تونید منابعش رو اینجا ببینید

mahdi7610
26-09-2009, 18:57
2 تا درس عمومی جدید اضافه شده .جریان چیه؟
تفسیر موضوعی نهج البلاغه و فرهنگ و تمدن اسلامی
این دو تا توی لیست ارائه دروس نبودند حالا که ترم هفتم هستم توی لیست دروس انتخاب واحد گلستان هستند.
چه خاکی به سرم بریزم من همه ی عمومی ها رو پاس کردم . اینها رو چه کار کنم؟
عزیز دل شما باید جمعا فکر کنم 21 واحد عمومی پاس کنی .

اگه همه عمومی ها را پاس کردی دیگه نیازی نیست اینا را پاس کنی .

vahid_203
26-09-2009, 21:17
قائم مقام دانشگاه پیام نور گفت: نتیجه آزمون های کاردانی به کارشناسی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد فراگیر فردا یا پس فردا اعلام خواهد شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد مهدی فداکار در نشست خبری گفت: بیش از300 هزار نفر در این آزمون ها شرکت کرده اند که نتایج آن امروز قطعی می شود.

وی درباره زمان ثبت نام دوره های جدید فراگیر نیز افزود: در این باره تا آبان تصمیم گیری خواهد شد.

قائم مقام دانشگاه پیام نور با بیان این که به هیچ موسسه آموزشی سهمیه فراگیر پیام نور اختصاص داده نشده است اضافه کرد: دوره های آموزشی فراگیر فقط در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: تاکنون به هیچ یک از موسسات آموزشی برای برگزاری این دوره ها مجوزی داده نشده است.

فداکار افزود: با این حال برخی موسسات نه تنها برای برگزاری کلاس های آموزشـــی تبلیغات بلکه با مراجعه به برخی سازمان ها عنوان می کنند که برای ورود دانشجویان خود به دانشگاه پیام نور حدود 30 درصد سهمیه دارند.

قائم مقام دانشگاه پیام نور گفت: برخی از این موسسه ها برای برگزاری دوره آموزشی دکترای فراگیر نیز تبلیغ کرده اند در حالی که دوره دکترای فراگیر در این دانشگاه برگزار نمی شود و دانشجویان این مقطع تحصیلی فقط از طریق آزمون انتخاب می شوند.

وی افزود: این موسسه های آموزشی بر اساس سرفصل های سال های قبل دانشگاه آموزش می دهند در حالی که امکان تغییر در منابع در آغاز هر سال تحصیلی وجود دارد.

فداکار با اشاره به این که دانشگاه پیام نور این موضوع را پی گیری قضایی می کند؛ بر لزوم اطلاع رسانی مناسب از رسانه های جمعی دراین باره تاکید کرد.

فداکار تصریح کرد: پارسال دوره های امادگی فراگیر پیام نور در مراکز و واحدهای این دانشگاه و با هزینه ای بسیار کمتر از موسسه های اموزشی برگزار شد و این دوره ها امسال نیز برگزار خواهد شد.

فداکار درباره افزایش شهریه های ثابت دانشجویان این دانشگاه نیز گفت: بر اساس مصوبه هیئت امنای دانشگاه هر سال باید حدود 15 درصد به این شهریه ها افزوده شود اما میزان افزایش در سال های گذشته معمولا کمتر از این میزان بوده است.

وی در پاسخ به سئوالی درباره برگزاری دوره های مجازی در این دانشگــــاه نیز گفت: امکانات این دوره ها در کنار دیگر دوره هایی که در دانشگاه درحال بــرگزاری است قرار مـی گیرد.

قائم مقام دانشگاه پیام نور به دسترسی دانشجویان به کتاب های معرفی شده دانشگاه اشاره و تصریح کرد: تلاش کرده ایم کتاب هایی معرفی کنیم که در بازار یافت شود یا انتشارات دانشگاه ان را منتشر کرده باشد.

وی اضافه کرد: همچنین از گروه های آموزشی خواسته ایم در صورت معرفی یک کتاب با ناشر و نویسنده آن برای تامین تعداد مورد نیاز کتاب هماهنگی لازم را داشته باشند.

mamo
27-09-2009, 17:12
سلام . از قبولی های جدید کسی مهندسی IT ثبت نام کرده؟
چند واحد درس دادن؟
هزینه اش چقدر شد؟

Hectorist
28-09-2009, 10:52
سلام.
این تبلیغاتی که تو خونه ها میندازن و مینویسه پیام نور ، چه جوری هست؟ چه موقعی امتحانش هست و کی به دانشگاه میشه رفت؟

mohsensoft
28-09-2009, 11:07
سلام
آقا قضیه ی این که میگن اگه کلاس نری امتحانات "ده هفتم" حساب میشه چیه؟
لطفا تفاوت نشستن سر کلاس با اینکه نریم سرکلاس رو توضیح بدین(به غیر از اینکه سر کلاس بودن چیز خوبیه و این حرفا :دی)
ممنون

vanish
28-09-2009, 13:10
دوستان من بخاطر بدهی نتونستم انتخاب واحد کنم
راهی هست که فایل رو برام باز کنن؟

vanish
28-09-2009, 13:13
سلام
لطفا تفاوت نشستن سر کلاس با اینکه نریم سرکلاس رو توضیح بدین(به غیر از اینکه سر کلاس بودن چیز خوبیه و این حرفا )
ممنون
اگه نری سر کلاس دیگه نمره سر کلاسی نداری (همون 6 نمره)
به همین خاطر نمره پایانی رو در "ده هفتم"ضرب میکنن اون میشه نمره سر کلاسیت

MCSE MAN
28-09-2009, 13:18
سلام
لطفا تفاوت نشستن سر کلاس با اینکه نریم سرکلاس رو توضیح بدین(به غیر از اینکه سر کلاس بودن چیز خوبیه و این حرفا :دی)
ممنون
سلام
همونطور که میدونید امتحانای ترم پیام نور از 14 هست،اگه شما سر کلاس حاضر بشید،استاد از 6 نمره یه نمره ای بهتون میده ولی اگه حاضر نشید سر کلاس،استاد نمره ای از 6 براتون رد نمیکنه پس نمره ای که از 14 میگیرید ضربدر ده هفتم میشه که نمره اتون از 20 بدست بیاد.

دوستان من بخاطر بدهی نتونستم انتخاب واحد کنم
راهی هست که فایل رو برام باز کنن؟ شما باید برید با امور مالی دانشگاهتون صحبت کنید.
یکی از دوستای خودم هم پول رو نداده بود و فایل رو براش بسته بودن،پول رو ریخت و باهاشون صحبت کرد و فایل رو براش باز کردن.

mohsensoft
28-09-2009, 16:13
سلام
همونطور که میدونید امتحانای ترم پیام نور از 14 هست،اگه شما سر کلاس حاضر بشید،استاد از 6 نمره یه نمره ای بهتون میده ولی اگه حاضر نشید سر کلاس،استاد نمره ای از 6 براتون رد نمیکنه پس نمره ای که از 14 میگیرید ضربدر ده هفتم میشه که نمره اتون از 20 بدست بیاد.
با این حساب اگر نمره ی کلی رو 14 بگیریم و استاد هر نمره ای رو به عنوان مستمر بده که از 20 رد میشه!!!!!

vanish
28-09-2009, 17:29
شما باید برید با امور مالی دانشگاهتون صحبت کنید.
یکی از دوستای خودم هم پول رو نداده بود و فایل رو براش بسته بودن،پول رو ریخت و باهاشون صحبت کرد و فایل رو براش باز کردن.
میگن کاری از دست ما بر نمیاد
فقط تهران میتونه فایل رو باز کنه

mamo
28-09-2009, 20:25
سلام . از قبولی های جدید کسی مهندسی IT ثبت نام کرده؟
چند واحد درس دادن؟
هزینه اش چقدر شد؟

کسی نبود جواب بده؟
مال من 153 هزار تومن شد. 15 واحد

mamo
28-09-2009, 20:31
من تو گلستان در قسمت تکميل و تاييد اطلاعات شخصي دانشجو اطلاعاتم رو تایید کردم
دیگه نمیشه تغییر داد؟

MCSE MAN
28-09-2009, 22:48
با این حساب اگر نمره ی کلی رو 14 بگیریم و استاد هر نمره ای رو به عنوان مستمر بده که از 20 رد میشه!!!!!
چرا؟؟؟؟؟
اگه استاد نمره بده که فوقش 6 میده و میشی 20 و اگر هم نمره نده ضربدر ده هفتم میشه و باز میشه 20.
چجوری حساب کردید که بالای 20 شد؟
یا نمره استاد یا ضربدر ده هفتم.

میگن کاری از دست ما بر نمیاد
فقط تهران میتونه فایل رو باز کنه
خوب هر چه زودتر برید با پیام نور مرکز صحبت کنید.

vanish
28-09-2009, 23:17
دوستان قسمت ثبت نام دوباره فعال شده ولی نمیدونم چرا میزنه زمان ثبت نام شما مشخص نیست!!!1

elhameli
29-09-2009, 09:34
سلام
کسی پیام نور IT یا کل زیر شاخه های کامپیوتر هست که ترم 2 یا بالاتر باشه ؟
به من پیغام خصوصی بده کلی سوال دارم؟
ممنون

mohsensoft
29-09-2009, 12:43
چرا؟؟؟؟؟
اگه استاد نمره بده که فوقش 6 میده و میشی 20 و اگر هم نمره نده ضربدر ده هفتم میشه و باز میشه 20.
چجوری حساب کردید که بالای 20 شد؟
یا نمره استاد یا ضربدر ده هفتم.

آها
پس یا نمره ی استاد و اون 14 نمره یا اینکه 10 هفتم
حالا من باید چه جوری یکی از اینا رو انتخاب کنم؟

vanish
29-09-2009, 12:51
دوستانی ک انتخاب واحد نکردن !!فایل دوباره باز شده

آها
پس یا نمره ی استاد و اون 14 نمره یا اینکه 10 هفتم
حالا من باید چه جوری یکی از اینا رو انتخاب کنم؟
استاد انتخاب میکنه!
البته اگه با استاد صحبت کنی شاید باهات کنار بیاد

!Bikhaneman!
29-09-2009, 13:10
حالا که بحث شهریه داغه من سوالمو دوباره بپرسم..تا حالا شده کسی شهریه رو بعد از ثبت نام و تاریخ مشخص شده دیر بریزه و مشکلی پیش نیاد ؟!

ninabina
29-09-2009, 14:11
سلام
کسی پیام نور IT یا کل زیر شاخه های کامپیوتر هست که ترم 2 یا بالاتر باشه ؟
به من پیغام خصوصی بده کلی سوال دارم؟
ممنون

این وبلاگ رو نگاه کن ، از بچه های پیام نوره . ایمیل یا کامنت بهش بده ببین جوابتو میده

ninabina
29-09-2009, 14:14
حالا که بحث شهریه داغه من سوالمو دوباره بپرسم..تا حالا شده کسی شهریه رو بعد از ثبت نام و تاریخ مشخص شده دیر بریزه و مشکلی پیش نیاد ؟!

من ترم گذشته رو بعد از مهلت دادم و هم ترم تابستان رو.
وقتی دی بدی سایت گلستان موقع حذف و اضافه برات غیر فعال میشه و فقط قسمت فرم واریز شهریه کار میده
وقتی شهریه رو بی 48 الی 72 ساعت بعد خودکار سایت باز میشه( بدون مراجعه به پیام نور).:31:

mohsensoft
29-09-2009, 16:21
استاد انتخاب میکنه!
البته اگه با استاد صحبت کنی شاید باهات کنار بیاد
اینو چه موقعی انتخاب میکنه؟
فکر میکنم با شرایط موجود همون 10 هفتم سیستم بهتری باشه
کسی تجربه ای اگه داره بگه لطفا

gaxter
29-09-2009, 17:59
فرصت واریز شهریه تمدید شد
قابل توجه دانشجویان گرامی :

آندسته از دانشجویان ورودی قدیم (قبل از نیمسال اول 89-88) که موفق به انتخاب واحد نشده اند (هیچ گونه درسی را ثبت نکرده اند) ، از تاریخ 07/07/1388 لغایت 11/07/1388 می توانند نسبت به انتخاب واحد خود در نیمسال اول 89-88 اقدام نمایند. مهلت پرداخت شهریه این دسته از دانشجویان حداکثر تا تاریخ 19/07/1388 خواهد بود.

mahdi7610
29-09-2009, 20:13
ثبت نام ورودی های جدید از کی تا کی هستش ؟

gaxter
29-09-2009, 23:29
ثبت نام ورودی های جدید از کی تا کی هستش ؟
5 تا 12 مهر

!Bikhaneman!
01-10-2009, 10:38
من ترم گذشته رو بعد از مهلت دادم و هم ترم تابستان رو.
وقتی دی بدی سایت گلستان موقع حذف و اضافه برات غیر فعال میشه و فقط قسمت فرم واریز شهریه کار میده
وقتی شهریه رو بی 48 الی 72 ساعت بعد خودکار سایت باز میشه( بدون مراجعه به پیام نور).:31:

ایول :31:
پس یعنی من 3 روز قبل از حذف و اضافه بریزم که تا اون موقع برام باز بشه دیگه ؟

vahid_203
01-10-2009, 16:24
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون دوره هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي)، كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور سال 1388 مي‌رساند بر اساس برنامه‌زماني پيش بيني شده فهرست اسامي پذيرفته شدگان دوره هاي مذكور به شرح ذيل بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار مي‌گيرد.

1- نتيجه آزمون دوره فراگير كارشناسي ارشد روز شنبه 11/7/88
2- نتيجه آزمون دوره فراگير كارداني به كارشناسي ناپيوسته روز يكشنبه 12/7/88
3- نتيجه آزمون دوره فراگير كارشناسي روز دوشنبه 13/7/88

ninabina
01-10-2009, 18:30
ایول :31:
پس یعنی من 3 روز قبل از حذف و اضافه بریزم که تا اون موقع برام باز بشه دیگه ؟
این کار جواب میده. مطمئن باش.
ضمنا تا 19 مهر مهلت پرداخت شهریه را تمدید نموده اند.:27:

!AB!
01-10-2009, 19:07
سلام

شايد فكر كنيد از كره مريخ اومدم ولي خوب اشتباه كرديد :27:

من تازه خدمتم تموم شده قبل خدمت دو تا واحد داشتم كه تازه پاس كردم

ديپلم فني دارم

براي رفتم به پيام نور بايد چيكار كنم ؟

ميتونم رشته خودم كامپيوتر رو ادامه بدم يا انتخابهاي ديگه رو دارم؟

كمي درباره پيام نور توضيح بديد خوبه يا بد

تا چه مقطعي داره

ممنون ميشم كمي راهنمائي كنيد اطلاعاتم كم هست

mahdi7610
02-10-2009, 20:14
سلام

شايد فكر كنيد از كره مريخ اومدم ولي خوب اشتباه كرديد :27:

من تازه خدمتم تموم شده قبل خدمت دو تا واحد داشتم كه تازه پاس كردم

ديپلم فني دارم

براي رفتم به پيام نور بايد چيكار كنم ؟

ميتونم رشته خودم كامپيوتر رو ادامه بدم يا انتخابهاي ديگه رو دارم؟

كمي درباره پيام نور توضيح بديد خوبه يا بد

تا چه مقطعي داره

ممنون ميشم كمي راهنمائي كنيد اطلاعاتم كم هست

واسه رفتن به پیام نور باید از طریق ازمون سراسری اقدام کنید .

اما واسه رفتن به فراگیر پیام نور میتونید یک رشته که توی فراگیر امتحانش برگزار میشه را انتخاب کنید و امتحان بدید و معدل مورد نظر را کسب کنید و دانشجو بشید .

اما به نظرم باید برای امتحان دادن توی فراگیر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید .

البته دقیق خبر ندارم ولی فکر کنم باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی .

باز دوستانی که فراگیر هستند بهتر میتونند راهنمایی کنند.

!AB!
02-10-2009, 20:58
ممنون از جوابتون

كسي از دانشگاه پرديس كرج ميدونه

آگهي داده بدون آزمون اين چيزا دانشجو دانشگاه پيام نور بشيد

اگر تو سراسري شركت كنم با چه رتبه اي ميشه تو پيام نور شركت كرد البته هدفم اگر سراسري شركت كنم پيام نور نيست

هزينه اش چطوري هست ترمي چند

پيشاپيش ممنون

ninabina
04-10-2009, 00:40
ممنون از جوابتون

كسي از دانشگاه پرديس كرج ميدونه

آگهي داده بدون آزمون اين چيزا دانشجو دانشگاه پيام نور بشيد

اگر تو سراسري شركت كنم با چه رتبه اي ميشه تو پيام نور شركت كرد البته هدفم اگر سراسري شركت كنم پيام نور نيست

هزينه اش چطوري هست ترمي چند

پيشاپيش ممنون
اینها موسسه ی آموزشی هستند و ربطی به پیام نور ندارند. کلک پول هستش:27:
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور از ثبت نام دوره های جدید فراگیر پیام نور در آبان ماه و برگزاری آزمون این دوره در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
دکتر معتمدی معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور گفت : مقدمات ثبت نام دوره های جدید فراگیر پیام نور در آبان ماه سال جاری فراهم و آزمون این دوره در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.وی عنوان کرد :کلیه واجدین شرایط برای این منظور باید آبان ماه همزمان با توزیع دفترچه ها جهت ثبت نام اقدام کنند. معتمدی همچنین گفتدر دوره های فراگیر دانشجویان با یکدیگر رقابت نمی کنند بلکه بر اساس یک آزمون ملاکی پذیرش می شوند یعنی کسانی که حدنصاب لازم را در این آزمون کسب کنند، به عنوان دانشجو پذیرفته می شوند؛ معاون آموزشی پیام نور حدنصاب نمره در دوره کارشناسی فراگیر را معدل 12 و حداقل نمره 10 از هر درس اعلام کرد.

wahid2003vj
04-10-2009, 19:19
سلام

یه نفر لطف کنه و در مورد انتخاب واحد های معارف یه توضیحی بده...

مثل اینکه چند واحد از لیست دوروس معارف رو تا پایان تحصیل باید انتخاب کنیم و اطلاعاتی از این دست

shahrzad20
05-10-2009, 14:49
بچه ها جوابهای فراگیر پیام نور اومد قبول شدم می خوام ثبت نام کنم فقط مدرک پیشم پیش دانشگاه آزاد هست چیکار باید بکنم؟

wild_honey
05-10-2009, 18:15
سلام مشروط ميانگين شدم !
يعني چجوري ميشه ؟
ثبت نام كنم ؟
تهران مركز مهندسي فن آوري اطلاعات
اگه ثبت نام كنم بايد دوباره بگذرونم واحدها رو ؟
راستي من كارداني دارم

shahrzad20
05-10-2009, 20:13
سلام مشروط ميانگين شدم !
يعني چجوري ميشه ؟
ثبت نام كنم ؟
تهران مركز مهندسي فن آوري اطلاعات
اگه ثبت نام كنم بايد دوباره بگذرونم واحدها رو ؟
راستي من كارداني دارم

نحوه پذیرش داوطلبان مشروطی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد
در خصوص چگونگی وضعیت پذیرفته شدگان مشروطی دوره های فراگیر در دانشگاه پیام نور: داوطلبانی که مشروط میانگین شوند یعنی معدل آنها از حد مجاز پائین تر باشد نمی توانند در امتحانات مجدد شرکت کنند اما داوطلبانی که مشروط درسی هستند و با کسب معدل مجاز موفق به گذراندن تمامی دروس نشده اند، می توانند در امتحان مجدد شرکت کنند و به صورت مشروط دانشجو شوند.
داوطلبان پذیرفته شده مشروطی می توانند در واحدهای مربوطه ثبت نام کنند اما موظف هستند دروس اعلام شده از طرف دانشگاه را در همین نیم سال اول با قبولی بگذرانند.

atoolah
06-10-2009, 14:20
بچه ها جوابهای فراگیر پیام نور اومد قبول شدم می خوام ثبت نام کنم فقط مدرک پیشم پیش دانشگاه آزاد هست چیکار باید بکنم؟

آقا تبریک میگم شما اولین نفری هستین که میگید قبول شدم !!
از بین فک و فامیل و دوست و آشنا و در و همسایه که یه 40 -50 نفری میشن شما اولیشین !

نتایج خیلی تخیلی بود !

آقا به نظرتون اسفند ماه از مردودین باز امتحان میگیرن ؟ سال 86 که گرفتن .

forouzesh
06-10-2009, 17:13

دوست خوبم اول خوب فکر هاتون را بکنید و بعد تصمیم بگیرید.

اگر می خواهید فراگیر پیام نور را بخوانید باید از دانشگاه ازاد انصراف بدهید و انصراف نامه را از اموزش دانشگاه ازاد

بگیرید و به دانشگاه پیام نور ببرید. ( به خاطر مدرک پیش دانشگاهی و وضعیت نظام وظیفه )

و در ضمن در مورد گرفتن اصل مدرک پیش دانشگاهی هم باید به اموزش

دانشگاه ازاد که در ان درس می خوانید مراجعه کنید. فکر کنم یک تعهد کتبی می گیرند و مدرک را تحویل می دهند.

باز هم بستگی به اموزش دانشگاه ازدای که در ان درس می خوانید دارد .

-----------------------------------------------

shahrzad20
06-10-2009, 18:09
دوست خوبم اول خوب فکر هاتون را بکنید و بعد تصمیم بگیرید.

اگر می خواهید فراگیر پیام نور را بخوانید باید از دانشگاه ازاد انصراف بدهید و انصراف نامه را از اموزش دانشگاه ازاد

بگیرید و به دانشگاه پیام نور ببرید. ( به خاطر مدرک پیش دانشگاهی و وضعیت نظام وظیفه )

و در ضمن در مورد گرفتن اصل مدرک پیش دانشگاهی هم باید به اموزش

دانشگاه ازاد که در ان درس می خوانید مراجعه کنید. فکر کنم یک تعهد کتبی می گیرند و مدرک را تحویل می دهند.

باز هم بستگی به اموزش دانشگاه ازدای که در ان درس می خوانید دارد .

-----------------------------------------------

ممنون از راهنماییتون البته من خانومم نظام وظیفه ندارم ولی مدرک پیشم رو دادم آزاد. پس هی می گن هم فراگیر هم دانشگاه دیگه می شه درس خوند چیه؟

shahrzad20
06-10-2009, 18:28
آقا تبریک میگم شما اولین نفری هستین که میگید قبول شدم !!
از بین فک و فامیل و دوست و آشنا و در و همسایه که یه 40 -50 نفری میشن شما اولیشین !

نتایج خیلی تخیلی بود !

آقا به نظرتون اسفند ماه از مردودین باز امتحان میگیرن ؟ سال 86 که گرفتن .

شما هم جزش بودی؟ولی خیلی بدم نبود ابن کارنامه نگی دروغ گفتی

forouzesh
06-10-2009, 21:07
ممنون از راهنماییتون البته من خانومم نظام وظیفه ندارم ولی مدرک پیشم رو دادم آزاد. پس هی می گن هم فراگیر هم دانشگاه دیگه می شه درس خوند چیه؟

ببینید گفتم اول خوب فکرهاتون رو بکنید و بعد .

در مورد شما که دختر هستید هیچ مشکلی از هیچ نظری ندارید و خیلی راحت می توانید انصراف بدهید

و اگر واحد اموزش دانشگاه ازاد مدرک پیش دانشگاهی را داد که مشکلی ندارید . ( به احتمال زیاد باید بدهند و فقط یک تعهد کتبی

می گیرند )

و اگر هم ندادند یک تاییدیه از همان جا بگیرید و به پیام نور ببرید .

رشته روانشناسی عمومی متاسفانه رشته ای نیست که بازار کار خوبی را داشته باشد.

الان کسانی که روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی درس می خوانند از بیکاری ناله می کنند .

در کل بر روی مدرکتون هم فقط ذکر خواهد شد از طریق سیستم فراگیر بوده هستش .

پیام نور فقط دو روز رفع اشکال دارد که ان هم اکثرا روزهای پنجشنبه و جمعه هستش .

و فقط سر جلسه امتحان خواهید رفت . و امتحان خواهید داد .

در کل سطح علمی دانشگاه ازاد و پیام نور خیلی خیلی پایین هستش .

bn_ha
06-10-2009, 21:17
ببخشید دوستان آیا می شه به نتایج فراگیر پیام نور اعتراض کرد؟
اگه آره چه جوری؟

vista2008
06-10-2009, 21:38
فکر کنم اینا امسال 10 % هم پذیرش نکردن ! نمیدونم چرا ! خداییش من حداقل باید مشروط درس میشدم ! موقعی که سر جلسه کنکور کارشناسی پیام نور رفتم توی رشته ی IT حدود 30 نفر بیشتر نبودند ! در نتیجه احتمال قبولی خیلی بالا بود ! از طرف دیگه داداشم پارسال فقط 1 درس رو پاس کرده بود و راحت حقوق قبول شد حتی مشروط هم نشده بود ! نمیدونم انگار سال به سال بدتر میشه ! فکر میکنم خیلی ها مثل من هنوز هم باورشون نمیشه !

shahrzad20
06-10-2009, 22:10
ببینید گفتم اول خوب فکرهاتون رو بکنید و بعد .

در مورد شما که دختر هستید هیچ مشکلی از هیچ نظری ندارید و خیلی راحت می توانید انصراف بدهید

و اگر واحد اموزش دانشگاه ازاد مدرک پیش دانشگاهی را داد که مشکلی ندارید . ( به احتمال زیاد باید بدهند و فقط یک تعهد کتبی

می گیرند )

و اگر هم ندادند یک تاییدیه از همان جا بگیرید و به پیام نور ببرید .

رشته روانشناسی عمومی متاسفانه رشته ای نیست که بازار کار خوبی را داشته باشد.

الان کسانی که روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی درس می خوانند از بیکاری ناله می کنند .

در کل بر روی مدرکتون هم فقط ذکر خواهد شد از طریق سیستم فراگیر بوده هستش .

ممنون از اطلاعتون البته خودم رفتم پرسیدم می گن شما هم بدونی آزاد می زاره که فراگیر پیام نور بخونی و نیاز به انصزاف نیست اخر مدرک پیام نور دیگه نوشته نمی شه فراگیر. بله اینم می دونم روانشناسی تا مدرک دکترا نگیری کار براش نیست پدر من پزشک هست روانشناس می تونه زیر نظر پزشک کار کنه. کی گفته سطح پیام نور و آزاد پایین هست؟؟؟؟

forouzesh
07-10-2009, 08:46
ممنون از اطلاعتون البته خودم رفتم پرسیدم می گن شما هم بدونی آزاد می زاره که فراگیر پیام نور بخونی و نیاز به انصزاف نیست اخر مدرک پیام نور دیگه نوشته نمی شه فراگیر. بله اینم می دونم روانشناسی تا مدرک دکترا نگیری کار براش نیست پدر من پزشک هست روانشناس می تونه زیر نظر پزشک کار کنه. کی گفته سطح پیام نور و آزاد پایین هست؟؟؟؟

ببنید عزیز جان اگر بنده جواب سوالی را ندانم نمی دهم .

اگر می گویم سطح علمی خیلی خیلی پایینی دارند حتما تحقیقاتی را نجام داده ام یا از کسانی که وارد هستند سوال

پرسیده ام.

مثلا توی همین انجمن شما می توانید از جناب امیر عزیز ( با نام کاربری sum ) سوال کنید که خودشون

هم جزو بهترین مشاوران و هم جزو بهترین استادان خبره در ریاضی هم هستند سوال کنید

سطح علمی دانشگاه ازاد و پیام نور چقدر هستش؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------------------------

پزشک عمومی که الان زیاد شده اگر پدرتون پزشک عمومی باشد درامد انچنانی نخواهد داشت!

دوما شما تحت نظر پزشک باشید می خواهید چکار کنید بیمارانی را که می ایند رو روانشناسی کنید؟؟؟؟؟؟

در ضمن این را هم بدانید که رشته شما روانشناسی عمومی هستش نه بالینی .

shahrzad20
07-10-2009, 10:17
ببنید عزیز جان اگر بنده جواب سوالی را ندانم نمی دهم .

اگر می گویم سطح علمی خیلی خیلی پایینی دارند حتما تحقیقاتی را نجام داده ام یا از کسانی که وارد هستند سوال

پرسیده ام.

مثلا توی همین انجمن شما می توانید از جناب امیر عزیز ( با نام کاربری sum ) سوال کنید که خودشون

هم جزو بهترین مشاوران و هم جزو بهترین استادان خبره در ریاضی هم هستند سوال کنید

سطح علمی دانشگاه ازاد و پیام نور چقدر هستش؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------------------------

پزشک عمومی که الان زیاد شده اگر پدرتون پزشک عمومی باشد درامد انچنانی نخواهد داشت!

دوما شما تحت نظر پزشک باشید می خواهید چکار کنید بیمارانی را که می ایند رو روانشناسی کنید؟؟؟؟؟؟

در ضمن این را هم بدانید که رشته شما روانشناسی عمومی هستش نه بالینی .

ممنون!!! ببخشید همه اطلاعات دادنتون اینجوریه؟شما از کجا دریافتی پدر من پزشک عمومی ?

!Bikhaneman!
07-10-2009, 11:25

دوست من..اینکه یه دانشگاه کلاس نداشته باشه یا خودخوان باشه که نمیشه گفت سطحش پایینه !
اتفاقا سطح پیام نور بخاطر اینکه دانشجوها رو مجبور میکنه یه کتاب یا چند کتاب رو برای یک درس به طور کامل و اساسی و مفهومی بخونن بسیار بالاست !!
شما هیچ می دونستی هر سال میزان قبولی بچه های پیام نور تو ارشد سراسری خیلی بالاست ؟ :27:

!Bikhaneman!
07-10-2009, 11:32

من از پارسال دانشجوی پیام نور شدم و همزمان دانشجوی آزاد هم بودم
داریوش هم همینطور
سعی کنید تا جایی که ممکنه به مسئولین دانشگاتون برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی نگید برای پیام نور میخواید ! نمیدونم چرا حساسیت مزمن دارن..تا میگی برای پیام نور میخوای اخماشون میره تو هم کارا رو می پیچونن ! یجورایی لج میکنن..فقط برای من پیش نیومد برای چند نفر دیگه هم این اتفاقا افتاد
پیش دانشگاهی که بهم ندادن تا هفته قبل که رفتم گرفتم (آزاد تموم شد) برای گرفتن ریز نمرات چاره ی نبود باید میگفتم برای پیام می خوام (تطبیق واحد) تو هر مرحله به یه نفر توضیح دادم که
1-همزمان تو 2 تا دانشگاه میشه درس خوند (قانون جدید)
2- به اونا ربطی نداره که پیام نور چطوری اینطوری دانشجو گرفته ! به نظام وظیفه و پیام نور مربوطه !

در ضمن..ترم اول پیام نور چون می دونستن پیش دانشگاهی ما دست آزاده از من یه کپی برابر اصل پیش دانشگاهی گرفتن + یه تعهد که تا پایان نیمسال دوم اصل مدرک رو براشون ببرم (یعنی تابستون امسال)
تا الان هنوز نبردم اونا هم چیزی نگفتن ! ولی محض اطمینان دارم میبرم

fandak
07-10-2009, 11:34
تو نتایج پیام نور که نوشته مشروط درسی یعنی چه ؟

ninabina
07-10-2009, 12:31
سایت گلستان شهریه ی 16 واحدم منو 290000 تومان اعلام کرده بود که تا الان پرداخت نکردم . دیشب رفتم سایت که شماره حساب رو بنویسم دیدم شهریه ی منو 140000 تومان زده:31:.
یعنی اینا حساب کتاب ندارند؟

shahrzad20
07-10-2009, 13:56
من از پارسال دانشجوی پیام نور شدم و همزمان دانشجوی آزاد هم بودم
داریوش هم همینطور
سعی کنید تا جایی که ممکنه به مسئولین دانشگاتون برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی نگید برای پیام نور میخواید ! نمیدونم چرا حساسیت مزمن دارن..تا میگی برای پیام نور میخوای اخماشون میره تو هم کارا رو می پیچونن ! یجورایی لج میکنن..فقط برای من پیش نیومد برای چند نفر دیگه هم این اتفاقا افتاد
پیش دانشگاهی که بهم ندادن تا هفته قبل که رفتم گرفتم (آزاد تموم شد) برای گرفتن ریز نمرات چاره ی نبود باید میگفتم برای پیام می خوام (تطبیق واحد) تو هر مرحله به یه نفر توضیح دادم که
1-همزمان تو 2 تا دانشگاه میشه درس خوند (قانون جدید)
2- به اونا ربطی نداره که پیام نور چطوری اینطوری دانشجو گرفته ! به نظام وظیفه و پیام نور مربوطه !

در ضمن..ترم اول پیام نور چون می دونستن پیش دانشگاهی ما دست آزاده از من یه کپی برابر اصل پیش دانشگاهی گرفتن + یه تعهد که تا پایان نیمسال دوم اصل مدرک رو براشون ببرم (یعنی تابستون امسال)
تا الان هنوز نبردم اونا هم چیزی نگفتن ! ولی محض اطمینان دارم میبرم

واقعا ممنون از راهنماییتون

Karmenwet
08-10-2009, 10:40
واقعا ممنون از راهنماییتون

پیام نوری هستی رتبه 1 پیام نور شدی درود می فرستم

پیام نورم شد دانشگاه. نام دانشگاه به طور کل خراب شد.

fandak
08-10-2009, 17:56
مشروط درسی یعنی چه

shahrzad20
08-10-2009, 19:41
پیام نوری هستی رتبه 1 پیام نور شدی درود می فرستم

پیام نورم شد دانشگاه. نام دانشگاه به طور کل خراب شد.

چه گیری می دن به این پیام! نور مزخرفترین دانشگاه تو دنیاست شما نرو من می خوام برم باید به شمام توضیح داد؟

bn_ha
08-10-2009, 19:49
دوستان لطفا توهین نکنید.همه که مثل هم نیستن.کسی سعی کرده رفته سراسری روزانه و فردی هم به خاطر مشغله های زیاد یا .... داره می ره پیام نور.به نظر من اون کسی که پیام نور هست کارش تو دانشگاه سختتر از ما که روزانه هستیم هست.

mahdi7610
10-10-2009, 19:19
سلام بر بروبچس خوشـــــگل و خوشمــــزه و باهال و عــــزیز و جیـــــگر پیام نوری

حذف و اضافه کی هستش ؟

fandak
11-10-2009, 10:03
مشروط درسی یعنی چه؟

L E N A
11-10-2009, 10:28
مشروط درسی یعنی چه؟

يعني معدل زير 12 ، كه ترم بعد حداكثر 12 واحد مي توني برداري

L E N A
11-10-2009, 10:31
سلام بر بروبچس خوشـــــگل و خوشمــــزه و باهال و عــــزیز و جیـــــگر پیام نوری

حذف و اضافه کی هستش ؟

بابا تازه انتخاب واحد تموم شده چه عجله اي داري شما :31:
حالا حالاها منتظر حذف و اضافه نباش برادر

mahdi7610
11-10-2009, 19:20
بابا تازه انتخاب واحد تموم شده چه عجله اي داري شما :31:
حالا حالاها منتظر حذف و اضافه نباش برادر

گفتم یه موقع وقتش تموم نشه . :31:

امروز یکی از بروبچس که زنگ زده بود ازش پرسیدم گفتم یحتمل 30 مهر باشه .

fandak
12-10-2009, 09:56
کسی فراگیر ترم جدید ثبت نام کرده ؟
توضیح بده