PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

meral22
27-02-2009, 15:57
سلام بچه ها خوبید
من دانشجو مشروط نرم افزار هستم و یک ترم رو افتادم و برای بار دوم دارم انتخاب واحد میکنم همون درس های عمومی رو
اما سوال
اگر من اینبار نیز قبول نشم دیگه نمیتونم ادامه بدم و اخراج میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و سوال دیگه که از بالایی هم مهم تره
اگر من الان دفترچه فراگیر پیام نور رو بگیرم و خرداد هم دوباره بیافتم و در مرداد ماه که کنکورش هست قبول بشم میتونم وارد دانشگاه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه مشکل داره؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من یه دوستی دارم که تاحالا دوسه بار مشروط شده!!!اما اخراج نشده

meral22
27-02-2009, 16:02
بچه ها شما ها نمیدونید هر ترم ارشد دانشگاه پیام نور تقریبا چند در میاد؟حدودا؟

fandak
27-02-2009, 17:38
بچه ها پیام نور کلا خوبه یا نه
می خوام تو مهندسی نرم افزار کامپیوتر ثبت نام کنم
به نظرتون می تونم تا آخرش ادامه بدم ؟

1240
27-02-2009, 19:45
این فراگیر پیام نور زده برای کارشناسی معدل 10 میخواد
معدل چی؟
کتبی سوم؟
کل سوم؟
چی؟

farshidshd
28-02-2009, 20:01
بچه ها شما ها نمیدونید هر ترم ارشد دانشگاه پیام نور تقریبا چند در میاد؟حدودا؟

حدودا 350 تومن

اگه علاقه داشته باشی چرا که نه ؟
پیام نور هم اگه فقط مدرک میخوای خوبه !...

این فراگیر پیام نور زده برای کارشناسی معدل 10 میخواد
معدل چی؟
کتبی سوم؟
کل سوم؟
چی؟

معدل کل آخرین مدرک تحصیلی

fandak
28-02-2009, 21:04

آره اتفاقا فقط دنبال یه مدرک زپرتی هستم..تو این مملکت آدم ها رو با مدرک می شناسن

کار و شغلم معلومه خدا رو شکر

1240
28-02-2009, 21:07
حدودا 350 تومن

معدل کل آخرین مدرک تحصیلی
من معدل کتبی سوم 8
معدل کل سال سوم 13
میشه؟

vanish
28-02-2009, 21:19
سلام بچه ها خوبید
من دانشجو مشروط نرم افزار هستم و یک ترم رو افتادم و برای بار دوم دارم انتخاب واحد میکنم همون درس های عمومی رو
اما سوال
اگر من اینبار نیز قبول نشم دیگه نمیتونم ادامه بدم و اخراج میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم رشتم نرم افزاره
الان 2 توم هستش دارم پشت سر هم مشروط میشم:دی
ولی بازم اجازه انتخاب واحد دارم

YOUCOM
28-02-2009, 22:52
من هم رشتم نرم افزاره
الان 2 توم هستش دارم پشت سر هم مشروط میشم:دی
ولی بازم اجازه انتخاب واحد دارم

رفيق خودم الان ترم شيشه ولي 5 ترم آخر رو مشروط شده. غير رياضي، همرو پاس كرده.
از اونجايي كه قراره تا ابد جيب اون مفت خورا پر بشه پس اخراج مخراج در كار نيست.
افتاد؟

Mahiar0
28-02-2009, 23:07
این فراگیر ارشد پیام نور معتبرهست؟
برای مثلا استخدام ... قبول دارند مدرک رو نگند پودمانی یا معادل است مورد قبول نیست؟

این پیام نور چرا برای ارشد اعلام نمیکنه سرفصل ها چیه؟
مثلا برای رشته کامپیوتر نرم افزار فقط میگه فصل شماره فلان
اسم سرفصل رو نمیگه چون اگر ویرایش دیگر بگیریم امکان داره جای فصل هاجابجا بشه وبعد باعث میشه فصل الکی بخوانیم که ربطی به سئوالات نداره

9vin
28-02-2009, 23:17
سلام دوستان
من كارداني برق قدرت دارم دانشگاه آزاد.
ميخواستم ببينم ميتونم پيام نور شركت كنم؟ رشتمو داره؟
كمي راهنمايي كنيد ممنونم.

!Bikhaneman!
28-02-2009, 23:43

تو پیام نور خیلی سخته مگه اینکه واقعا ریاضی و برنامه نویسیت خوب باشه

آره اتفاقا فقط دنبال یه مدرک زپرتی هستم..تو این مملکت آدم ها رو با مدرک می شناسن

کار و شغلم معلومه خدا رو شکر

اگه دنبال مدرکی نیا پیام نور ! چون خیلی سخته اخرشم چیزی دستتو نمیگیره

معلومه تاحالا پیام نور نبودی دوست عزیز !! همه میگن هرکسی از پیام نور دربیاد واقعا با سواده !!

من از آزاد اومدم این دانشگاه...فکر نکنم درس خوندن تو دانشگاهی که سوالات و تصحیح اوراقش سراسری باشه و از کل منایع معرفی شده (برخلاف سایر دانشگاهها که از رو جزوه امتحان میگیرن یا اگر کتابی هم باشه کلی حذفیات داره!!) امتحان بگیرن آسون باشه !!!مگه اینکه شما خیلی درسخون باشی :46:

vahid_203
01-03-2009, 00:38
بچه ها كسي نيست در مورد تطبيق واحد كمك كنه :20:

من ميخوام كارشناسي پيوسته it شركت كنم ... چن واحد از دروسي رو كه تو كارداني it خوندم قبول ميكنن ؟ :46:

منتظرم ها ....... :40:

:11:

barani700
01-03-2009, 01:03
نظر دوستان محترمه ولی اصلا درست نیست که مدرک پیام نور معادل هست.اصلا هیچ فرقی نمی کنه با مدرک دانشگاه های دیگه.از نظر نوع مدرک نه از نظر اعتبار(مثلا مدرک روزانه دانشگاه تهران مسلما معتبر تره)
فقط فرقش اینه که نوع پذیرش دانشجو با دانشگاه های دیگه فرق میکنه(مثل بعضی از دانشگاه های خارجی که به این صورت دانشجو میگیرن نه از راه کنکور ) ضمنا آزمون ورودیش هم اون طور که فکر میکنید ساده نیست.
این رو هم بگم که من اصلا قصد دفاع از این دانشگاه رو ندارم و خودم سراسری درس خوندم.میتونید اطلاات بیشتر از سایت خود این دانشگاه بگیرید.

DaRiOuShJh
01-03-2009, 01:23
بر و بچ مهلت ثبت نام تموم شد؟

ebilove
01-03-2009, 01:51
ببخشید

این کارشناسی فراگیر دفتر چه اش کی میاد ؟

اصلا دفترچه داره ؟

ممنون

vanish
01-03-2009, 02:06
آره تموم شد
من خودم دقیقه 90 یه درس رو اضافه کردم

fandak
01-03-2009, 12:07
ببخشید

این کارشناسی فراگیر دفتر چه اش کی میاد ؟

اصلا دفترچه داره ؟

ممنون

امروز اومده
هزینش هم واسه خرید کارت اعتباری 56600 تومان

fandak
01-03-2009, 12:09
تو پیام نور خیلی سخته مگه اینکه واقعا ریاضی و برنامه نویسیت خوب باشه

اگه دنبال مدرکی نیا پیام نور ! چون خیلی سخته اخرشم چیزی دستتو نمیگیره

:46:

آخه من 4 سال پیش از دانشگاه آزاد انصراف دادم و رفتم سربازی 2 سال

حالا می خوام باز ادامه بدم و یه مدرکی زپرتی داشته باشم بد نیست

شما میگی یعنی پیام نور خوب نیست واسه ما که بعد از چند سال اومدیم دوباره شروع کنیم از صفر

یا میگی برم دانشگاه آزاد ؟

Mahiar0
01-03-2009, 12:42
اما برام جالب بود منم روز اخرثبت نام کردم ارشد کارت رو هم اینرتنتی خرید کردم درحالی که میرفتی دفتارپستی میخریدی میشد 57000تومان اینطوری من 56100تومان خریدم 900تومان سود کردم:31:
کارمزد هم کم نشد چون کارت من به غیر ملت پارسیان بود

fandak
01-03-2009, 16:55
جهت دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناسی سال 1388 اینجا را کلیک نمایید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جهت خرید اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام در آزمون پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناسی سال 1388 اینجا را کلیک نمایید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iman_s
02-03-2009, 00:34
بچه ها كسي نيست در مورد تطبيق واحد كمك كنه :20:

من ميخوام كارشناسي پيوسته it شركت كنم ... چن واحد از دروسي رو كه تو كارداني it خوندم قبول ميكنن ؟ :46:

منتظرم ها ....... :40:

منم فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد داشتم.از دروس تخصصی یکسری درسها هستند که میشه تطبیق زد.اگه دانشگاه آزاد بودی نمره ات باید بالای 12 و دانشگاخه سراسری نمره باید بالای 10 باشه.
ممکنه 20 تا 30 واحد هم درخواست تطبیق بدی ولی معلوم نیست که چندتاشو قبول کنند.
از درسهای عمومی هم تربیت بئنی و تنظیم و اخلاق و یکیک دیگه که اسمش یادم نیست رو تطبیق میزنند.
البته جواب تطبیق من هنوز نیومده.کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟دانشگاه که جواب درست حسابی نمیده.

آره تموم شد
من خودم دقیقه 90 یه درس رو اضافه کردم
من هر وقت میخواستم ریاضی رو بردارم ظرفیتش پر شده بود.الان با اینکه ساعت از 12 گذشته رفتم دیدم هنوز ثبت نام فعاله و ریاضی هم یک جای خالی داره و زود ثبتش کرد.دمشون گرم.:31:

ebilove
02-03-2009, 01:50
ممنونم از پاسخ دوستان

اگه من بخوام

اونوقت نه کارت ملت داشته باشم نه پارسیان باید چه کار کنم ؟؟؟

ارزومند ارزوهایتان

ابی

mohsen_blid
02-03-2009, 09:12
از دوستان یه سوالی دارم اونم اینه که بعد از ثبت نام نهایی شما هم مثل این عکسی که قرار دادم لیست دروس رو دارید یا نه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_203
02-03-2009, 10:28
منم فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد داشتم.از دروس تخصصی یکسری درسها هستند که میشه تطبیق زد.اگه دانشگاه آزاد بودی نمره ات باید بالای 12 و دانشگاخه سراسری نمره باید بالای 10 باشه.
ممکنه 20 تا 30 واحد هم درخواست تطبیق بدی ولی معلوم نیست که چندتاشو قبول کنند.
از درسهای عمومی هم تربیت بئنی و تنظیم و اخلاق و یکیک دیگه که اسمش یادم نیست رو تطبیق میزنند.
البته جواب تطبیق من هنوز نیومده.کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟دانشگاه که جواب درست حسابی نمیده.

31:

ممنون دوست عزيز ...

من علمي - كاربردي پودماني خوندم .... ( كل نمرات من بالاي 12 ) چون قبولي تو دانشگاه علمي كاربردي دوره هاي پودماني بالاي 12

از بچه ها كسي نيست كه جواب درخواست تطبيقش اومده باشه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

!Bikhaneman!
02-03-2009, 14:47
ممنون دوست عزيز ...

من علمي - كاربردي پودماني خوندم .... ( كل نمرات من بالاي 12 ) چون قبولي تو دانشگاه علمي كاربردي دوره هاي پودماني بالاي 12

از بچه ها كسي نيست كه جواب درخواست تطبيقش اومده باشه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
درخواست دادم اما یه ترم احیانا طول میکشه بیاد ! در ضمن..ظاهرا دروس عمومی رو همه شو قبول میکنن بازم معلوم نیست شاید حرف اون دوستمون که گفتن فقط چندتاشو قبول میکنن درست باشه ولی مسئول آموزش دانشگاه ما چیزی نگفت.

!Bikhaneman!
02-03-2009, 14:58
آخه من 4 سال پیش از دانشگاه آزاد انصراف دادم و رفتم سربازی 2 سال

حالا می خوام باز ادامه بدم و یه مدرکی زپرتی داشته باشم بد نیست

شما میگی یعنی پیام نور خوب نیست واسه ما که بعد از چند سال اومدیم دوباره شروع کنیم از صفر

یا میگی برم دانشگاه آزاد ؟

نمیگم نیاید..میگم این تصور که درس خوندن تو این دانشگاه راحته رو از مخیله تون بیرون کنید !
پیام نور که از همون اولش سخت بود الان هم دانشگاه آزاد داره سخت میگیره اما درس خوندن تو آزاد به شانس هم بستگی داره..همونطور که گفتم برخلاف پیام نور، موفقیت تو آزاد برای هر دانشجو متغیره ! و به این عوامل بستگی داره :
1- استادتون بهتون حال بده یانه
2- از جزوه امتحان بگیره یا از کتاب !
3- اهل رشوه باشه یا نه

بنابراین اگه دو نفر با ضریب هوش و درسی یکسان وارد یه رشته و یه درس اما دوتا کلاس با اساتید مختلف بشن، ممکنه یکی پاس کنه یکی نتونه !!!!
اما سیستم جامع پیام نور بزرگترین مزیتش اینه که شانش همه دانشجوها برای موفقیت یکسانه و در واقع عدالت برقرار میشه.چون دانشجو نه می تونه پاچه خواری کنه نه اگه بچه مایه دار باشه با پولش پاس کنه و نه اینکه خوش شانس باشه و استادش اهل حال باشه !!

اگر به شانس خودتون اطمینان دارید، من آزاد رو پیشنهاد میدم اما اگر واقعا قصد درس خوندن رو دارید پیام نور انتخاب اولتون باشه

!Bikhaneman!
02-03-2009, 15:13

دوتا بیت مرتبط با حال و روز داریوش :

ای که 50 رفت و در خوابی *** مگر این پنج روزه دریابی (سعدی)

باد آمد و بوی عنبر آورد *** بادام شکوفه بر سر آورد

میذاشتی یهو بعد از عید میومدی..واقعا این خونسردیت تحسین برانگیزه داریوش :42:

mohamad23
02-03-2009, 20:25
هشدار دانشگاه پيام نور به متقاضيان دوره‌هاي فراگير؛
موسسات غيرمجاز فراگير نمي‌توانند قبولي دانشپذيران را تضمين كنند

دانشگاه پيام نور به متقاضيان آموزش در دوره‌هاي دانش پذيري هشدار داد.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، آموزش در دوره‌هاي دانش پذيري دانشگاه پيام نور فقط از طريق مراكز و واحدهاي دانشگاه پيام نور انجام مي‌شود و اين دانشگاه براي هيچ موسسه يا مركز اموزشي غير مندرج در دفترچه‌ها مجوز ثبت‌نام و آموزش صادر نكرده است.
بنا به اين گزارش، برخي از موسسات خصوصي و آموزشگاه‌هاي آزاد با تبليغات گسترده خود را مجري برگزاري دوره‌هاي فراگير معرفي كرده و با عناويني چون ورود به دانشگاه دولتي بدون كنكور و غيره سعي در پذيرش داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها با هزينه‌هاي بسيار نموده‌اند كه جا دارد به كليه داوطلبان در خصوص ثبت نام در اين موسسات هشدار داده شود، چرا كه اين موسسات از شيوه جديد دوره‌هاي فراگير اطلاع نداشته و نمي‌توانند قبولي دانشپذيران را تضمين كنند.

mohamad23
02-03-2009, 20:26
با آغاز ثبت‌نام آزمون فراگير كارشناسي پيام نور؛
دكتر توكلي: براي شركت در آزمون شرط معدل وجود ندارد
داوطلبان فقط مي‌توانند يك كد رشته محل را انتخاب كنند

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز مهلت ثبت نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه پيام نور، گفت: براي شركت در دوره كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، شرط معدل وجود ندارد.
دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به ثبت نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي) سال88 دانشگاه پيام نور، گفت: ثبت‌نام اين آزمونها از روز گذشته آغاز شده و تا روز دوشنبه 19 اسفند ادامه خواهد داشت.

داوطلبان قبل از ثبت نام قطعي، پيش نويس تقاضانامه را پر كنند
وي با بيان اينكه داوطلبان براي شركت در دوره كارشناسي فراگير ‌بايد كارت اعتباري آبي رنگ را تهيه كرده و داوطلبان متقاضي شركت در دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته فراگير نيز بايد كارت و دفترچه سبز رنگ را دريافت كنند، گفت: از داوطلبان تقاضا مي‌شود كه قبل از ثبت نام قطعي، پيش نويس تقاضانامه را پر كنند.

داوطلبان فقط مي‌توانند يك كد رشته محل را انتخاب كنند
وي با اشاره به وجود 22 گروه امتحاني و 54 رشته و گرايش در آزمون كارشناسي فراگير پيام نور، گفت: داوطلبان فقط مي‌توانند يك كد رشته محل را انتخاب كنند.

مفاد آزمون كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور
وي با اشاره به مفاد آزمون كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، گفت: با توجه به توضيحات مندرج در دفترچه راهنما، داوطلبان در آزمون كارشناسي مفاد آزمون عمومي مشتركي را امتحان مي‌دهند و فقط دروس آزمون اختصاصي رشته‌هاي گوناگون متفاوت است.
وي با اشاره به آزمون كارشناسي ناپيوسته فراگير كه براي اولين بار در دوره دانش پذيري اقدام به جذب دانشجو مي‌كند، گفت: در اين مقطع 3 گروه امتحاني كه 10 رشته امتحاني را شامل مي‌شود، براي شركت داوطلبان واجد شرايط در نظر گرفته شده است و داوطلبان با توجه به مدرك كارداني خود و علاقه مندي مي‌توانند متقاضي ورود به يكي از رشته‌ها شوند.

براي شركت در دوره كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، شرط معدل وجود ندارد
وي با بيان اينكه براي شركت در دوره كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، شرط معدل وجود ندارد، اما در مقطع كارشناسي، درج معدل كتبي ديپلم مي‌تواند در گزينش داوطلبان موثر باشد، گفت: در مقطع كارشناسي ناپيوسته معدل مقطع كارداني ملاك گزينش محسوب نمي‌شود. ولي معدل مقطع كارداني مي‌تواند در حداقل ميانگين وزني آزمون داوطلبان موثر باشد.
وي با بيان اينكه براي انتخاب رشته محدوديتي وجود ندارد، تصريح كرد: داوطلبان براي شركت در مقطع كارشناي ناپيوسته فراگير با هر نوع ديپلمي (انساني - رياضي - تجربي - فني و حرفه‌اي) مي‌توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام كنند و در مقطع كارشناسي ناپيوسته فراگير نيز رشته تحصيلي مقطع كارداني براي انتخاب رشته كارشناسي افراد محدوديتي ايجاد نمي‌كند.

ثبت اشتباه اطلاعات در زمان ثبت‌نام تخلف است
دكتر توكلي به داوطلبان توصيه كرد كه اطلاعات فردي خود را دقيق وارد كنند، زيرا اگر اطلاعات به صورت اشتباه وارد شود، تخلف به حساب مي‌آيد، ضمن آنكه كد ملي ‌بايد حتما درج شود.

ضرورت به همراه داشتن كارت ملي و كارت ورود به جلسه
معاون سازمان سنجش در خاتمه با بيان اينكه براي ورود به جلسه آزمون حتما كارت ملي و كارت ورود به جلسه ضروريست، اظهار كرد: كارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي از 27 تا 29 مرداد و كارت آزمون كارشناسي نا پيوسته از 26 تا 28 مرداد بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد. همچنين آزمون دوره‌هاي فراگير مقطع كارشناسي صبح جمعه 30 مرداد و آزمون كارشناسي ناپيوسته صبح روز پنج‌شنبه 29 مرداد برگزار خواهد شد و محل برگزاري آزمون در كارت ورود به جلسه دانش‌پذيران درج مي‌شود.

Ship Storm
02-03-2009, 21:00
من امروز رفتم دانشگاه پیام نور مرکزی تهران و کلی صحبت کردم با افراد مختلف که چه مقدار از واحدهایی ر که من تو مقطع کاردانی رشته نرم افزار که گذروندم رو برام تطبیق میزنن که خلاصه رفتم پیش مدیر گروه رشته نرم افزار آقای سلیمانی تبار سر کلاس هم بود خلاصه کلاسش تموم شد رفتم پیشش حساب کرد واحدهام رو گفت نهایتا 20 واحدت رو قبول کنن
خیلی نا امید شدم اصلا فایده نداره 20 واحد یعنی میشه از اول دیگه 20 واحد میشه 1 ترم این چه وضعشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

רוח שג בלגרד
02-03-2009, 22:55
دو تا سوال:
دیپلم کار و دانش کامپیوتر نمی تونه ثبت نام کنه؟ کلا نمی شه فراگیر شرکت کرد؟

دانشجوی سراسری چجوری می تونه بیاد پیام نور؟ قبول می کنن واحد های پاس شده رو؟

barani700
03-03-2009, 00:02
از بر و بچ اگه کسی درباره مهندسی صنایع(ارشد) اطلاعات داره لطف کنه در اختیارم بزاره.(بازار کار و ...)
با توجه به اینکه مکانیک خوندم...
ممنون

mohsen_blid
03-03-2009, 09:16
از دوستان یه سوالی دارم اونم اینه که بعد از ثبت نام نهایی شما هم مثل این عکسی که قرار دادم لیست دروس رو دارید یا نه ؟

بچه ها این جواب ما رو هم بدید ممنون میشم

ghazalm
03-03-2009, 09:37
سلام فکر می کنم این سایت به دردتون بخوره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

!Bikhaneman!
03-03-2009, 13:13
بچه ها این جواب ما رو هم بدید ممنون میشم

تا زمانی که مهلت ثبت نام تموم نشده باشه و به قسمت ثبت نام اصلی برید..بله ..با همین صفحه مواجه میشید.

mohsen_blid
03-03-2009, 13:25
خوب الان که زمان ثبت نام تموم شده یعنی چی
یعنی ثبت نام من تکمیل نشده؟

mohsen_blid
04-03-2009, 08:50
بچه ها من فقط می خوام بدونم لیست دروس هم برای شما هم فعاله می خوام بدونم که ثبت نام من درست انجام شده یا نه ممنون میشم؟

elhameli
04-03-2009, 15:03
سلام دوستان
يه سوال از بچه هاي كامپيوتر داشتم ...
درس خوندن تو دانشگاه پيام نور چه جوري هست ؟ سخت يا آسون ؟
امكان آوردن معدل بالاي 17 در پيام نور هست يا نه ؟
4 ترمه ميشه تموم كرد يا نه ؟
ممنون

David.Jn
05-03-2009, 20:52
من امروز رفتم دانشگاه پیام نور مرکزی تهران و کلی صحبت کردم با افراد مختلف که چه مقدار از واحدهایی ر که من تو مقطع کاردانی رشته نرم افزار که گذروندم رو برام تطبیق میزنن که خلاصه رفتم پیش مدیر گروه رشته نرم افزار آقای سلیمانی تبار سر کلاس هم بود خلاصه کلاسش تموم شد رفتم پیشش حساب کرد واحدهام رو گفت نهایتا 20 واحدت رو قبول کنن
ای بابا چه کنیم با این پیام نور یعنی ما نباید ادامه بدیم و هم کار کنیم.
حالا این 20 تایی رو هم که میدن چه درسایی هستن؟ و باید نمره بالای 12 باشه دیگه نه؟
یه سوال دیگه با این 20 واحد که کم میشه چند واحد میمونه؟

farshidshd
06-03-2009, 12:18
دو تا سوال:
دیپلم کار و دانش کامپیوتر نمی تونه ثبت نام کنه؟ کلا نمی شه فراگیر شرکت کرد؟

دانشجوی سراسری چجوری می تونه بیاد پیام نور؟ قبول می کنن واحد های پاس شده رو؟

همه میتونن ثبت نام کنن
ولی خب تطبیق واحدا فرق داره دیگه
دیپل کاردانش رو فکر کنم هیچیشو قبول نکنن.!!!

ای بابا چه کنیم با این پیام نور یعنی ما نباید ادامه بدیم و هم کار کنیم.
حالا این 20 تایی رو هم که میدن چه درسایی هستن؟ و باید نمره بالای 12 باشه دیگه نه؟
یه سوال دیگه با این 20 واحد که کم میشه چند واحد میمونه؟

20 تا نمیدن 20 تا از واحدای کاردانی رو قبول میکنن
بقیه رو میدن دوباره یعنی میشه حدود 60 واحد دیگه
اون 20 تایی رو هم که قبول میکنن باید بالای 12 باشه دیگه

majid-ar
06-03-2009, 20:04
دوستان دفترچه ثبت نام کارشناسی امده؟

از کجا باید بگیرم؟

من الان دانشجوی کارشناسی نا پیوسته هستم(دانشگاه آزاد) مشکلی که ندارم واسه ثبت نام؟عوض که نشده قانونشون؟

DaRiOuShJh
06-03-2009, 20:36
هه هه هه!
سلام حاج آقا
اینورا؟

مگه اومده؟ من که چیزی نشنیدم

!Bikhaneman!
07-03-2009, 00:56
هه هه هه!
سلام حاج آقا
اینورا؟

مگه اومده؟ من که چیزی نشنیدم

داریوش بالاخره ثبت نام کردی یا نه ؟
حواست باشه یکی از دوستان هم رشته ای که ترم قبل رو نیومد، این ترم اومد برای ثبت نام بهش گفتن اسمت تو لیست قبولیا نیست !! بنده خدا مجبور شد بره مرکز با کلی دوندگی بهشون ثابت کنه قبول شده فقط نیومد ثبت نام کنه !! خلاصه اینکه سر سری نگیر

راستی..کسی از دوستان می دونه مهلت پرداخت شهریه ها تا کی هست ؟ یعنی تا کی می تونیم نریزیم !

mohsen_blid
07-03-2009, 09:10
از دوستان اینجا کسی شده از بچه های فراگیر شهریه ها رو پرداخت نکرده باشه ( در زمان مقرر) و بعدش مثلا قبل یا بعد از امتحانات شهریه ها رو پرداخت کرده باشه ؟
می خوام بدونم ایا میشه بعدا شهریه ها رو ریخت یا نه باید در زمان مقرر پرداختش کرد

DaRiOuShJh
07-03-2009, 13:28
داریوش بالاخره ثبت نام کردی یا نه ؟
حواست باشه یکی از دوستان هم رشته ای که ترم قبل رو نیومد، این ترم اومد برای ثبت نام بهش گفتن اسمت تو لیست قبولیا نیست !! بنده خدا مجبور شد بره مرکز با کلی دوندگی بهشون ثابت کنه قبول شده فقط نیومد ثبت نام کنه !! خلاصه اینکه سر سری نگیر

ساملیک حاج آقا!
نه بابا تو ثبت نام آزادش موندیم چه برسه به این!

در هر صورت دنباله نخود سیاه که باید بدوییم بزاریم جمع شه حداقل بیارزه

vahid_203
08-03-2009, 00:52
سلام بچه ها

من كارداني it دارم و ميخواستم فراگير كارشناسي تو رشته فناوري اطلاعات (it) ثبت نام كنم و دروس كارداني رو تطبيق بدم

رفتم دانشگاه پيام نور تبريز تحقيق كنم :

1) مدير گروه رشته فناوري اطلاعات : بدون هيچ سوال و پرسشي گفت : 40 واحد ميتوني تطبيق بدي (پرسيدم حداقل چند تا ؟ گفت : 30)

2) مسئول امور فراگير : 20 واحد (حداقل : نميدونم)

3) رئيس بخش فراگير : 30 الي 40 واحد ( حداقل : 0 )

خيلي مسخره است اين دانشگاه پيام نور

از دروسي كه من تو دوره كارداني رشته it خوندم فقط 21 واحد همخواني داره (از نظر تعداد واحد و نظري يا عملي بودن)

پس يعني من 21 واحد ميتونم تطبيق بدم

ميمونه 120 واحد از دوره كارشناسي ... كه اونم حدود 8 ترم يعني 4 سال طول ميكشه ............

آيا ارزشش رو داره ؟

!Bikhaneman!
08-03-2009, 09:04
ساملیک حاج آقا!
نه بابا تو ثبت نام آزادش موندیم چه برسه به این!

در هر صورت دنباله نخود سیاه که باید بدوییم بزاریم جمع شه حداقل بیارزه

چه عجب شما تشریف اوردی اینطرفا قربان :10:
به شغل شریف تروریستی نائل شدی ؟ آخه این چه عکسیه گذاشتی تو آواتارت ؟!!!!

DaRiOuShJh
08-03-2009, 20:45
سلام بچه ها

من كارداني it دارم و ميخواستم فراگير كارشناسي تو رشته فناوري اطلاعات (it) ثبت نام كنم و دروس كارداني رو تطبيق بدم

رفتم دانشگاه پيام نور تبريز تحقيق كنم :

1) مدير گروه رشته فناوري اطلاعات : بدون هيچ سوال و پرسشي گفت : 40 واحد ميتوني تطبيق بدي (پرسيدم حداقل چند تا ؟ گفت : 30)

2) مسئول امور فراگير : 20 واحد (حداقل : نميدونم)

3) رئيس بخش فراگير : 30 الي 40 واحد ( حداقل : 0 )

خيلي مسخره است اين دانشگاه پيام نور

از دروسي كه من تو دوره كارداني رشته it خوندم فقط 21 واحد همخواني داره (از نظر تعداد واحد و نظري يا عملي بودن)

پس يعني من 21 واحد ميتونم تطبيق بدم

ميمونه 120 واحد از دوره كارشناسي ... كه اونم حدود 8 ترم يعني 4 سال طول ميكشه ............

آيا ارزشش رو داره ؟

هه هه هه!
تازه کجاش رو دیدی!:31:

چه عجب شما تشریف اوردی اینطرفا قربان :10:
به شغل شریف تروریستی نائل شدی ؟ آخه این چه عکسیه گذاشتی تو آواتارت ؟!!!!
سلام حاج اقا
بابا من یه پام تهرونه یه پام سوادکوه یه پام پیشه بچه ها امانت بقیه پاهام هم خونه به عنوانه زاپاس!:31:

جانم ؟

بابا آواتار به این خوشگلی
این برادرمون کار نداشت گفتیم بیا اینو بگیر دستت اونجا واستا مشهور شی!:20: خودت میدونی که من چه قدت به فکره ملت هستم

vanish
09-03-2009, 14:42
اسامی دروس ریزشی از تاریخ 17/12/1387 لغایت 23/12/1387 به تفکیک دانشکده در صفحه اطلاعات دانشجویان قرار خواهد گرفت و لازم است دانشجویان گرامی از تاریخ 15/01/1388 لغایت 19/01/1388 فرم مربوط به شرکت در آزمون دروس ریزشی و خارج از منبع را تکمیل نمایند.

mohsen_blid
09-03-2009, 19:39
یکی میتونه بگه این ریزشی یعنی چه؟
وکسی از بچه ها تا بحال تجربه پرداخت شهریه ها رو در زمان مقرر داشته البته فراگیر باشه بهتره؟

!Bikhaneman!
09-03-2009, 23:04
وکسی از بچه ها تا بحال تجربه پرداخت شهریه ها رو در زمان مقرر داشته البته فراگیر باشه بهتره؟

من امروز از مسئول آموزشمون پرسیدم..گفت پیام نور تا 20ام تعیین کرده و هر کسی نریزه ، سیستم اینطور در نظر میگیره که طرف پشیمون شده و نمیخواد بیاد بنابراین همه واحدهاشو حذف میکنه !

vanish
10-03-2009, 00:21
درسهایی که بیشتر از 60 تا 70 درصد دانشجوها رد شدن

من امروز از مسئول آموزشمون پرسیدم..گفت پیام نور تا 20ام تعیین کرده و هر کسی نریزه ، سیستم اینطور در نظر میگیره که طرف پشیمون شده و نمیخواد بیاد بنابراین همه واحدهاشو حذف میکنه !
یعنی اگه کل شهریه رو ندی این کار رو میکنن؟؟؟
آخه من چندتا درس رو عوض کردم شهریم زیاد شد!!!(یعنی بدهی دارم)

!Bikhaneman!
10-03-2009, 09:44
درسهایی که بیشتر از 60 تا 70 درصد دانشجوها رد شدن

یعنی اگه کل شهریه رو ندی این کار رو میکنن؟؟؟
آخه من چندتا درس رو عوض کردم شهریم زیاد شد!!!(یعنی بدهی دارم)

حتما از مسئول آموزشتون بپرسید..تا جایی که من اطلاع دارم شما موظفید شهریه ای که اخرین بار توسط سیستم اعلام میشه رو در مهلت مقرر واریز کنید.

vahid_203
14-03-2009, 22:56
يكي از دوستان من كارداني داره و رشته دبيرستانش رياضي و فيزيك بوده .. منتها پيش دانشگاهي نخونده

آيا ميتونه با مدرك كارداني تو فراگير شركت كنه ؟

منتظر جوابم .. فقط زود جواب بديد تا مهلت ثبت نام تموم نشده

kasra_khan2003
15-03-2009, 14:12
کسی میدونه دروس آموزش کدوما هستن؟ کدوم درسا اعلام شده؟

sarina_sh
16-03-2009, 10:02
تاريخ امتحانات دروس ريزشي به تفكيك رشته در دو مقطع كارشناسي (سنتي و تجميع) و كارشناسي ارشد(24/12/87)

emp-ehsan
16-03-2009, 15:55
سلام من يك سوال دارم
من براي فراگير پيام نور دفترچه گرفتم و در رشته مديريت بازرگاني ثبت نام كردم. ولي از اونجايي كه هدف اصلي من از فراگير پيام نور استفاده از معافيت تحصيلي بود و بعد از ثبت نام متوجه شدم كه در صورتي مي توان از معافيت تحصيلي استفاده كرد كه رشته اي كه در پيام نور مي خوايد ادامه بديد با رشته شما در كارداني يكي باشه و با توجه به اينكه من فوق ديپلم برق هستم قطعا در زمينه مديريت بازرگاني نمي تونم ادامه بدم. مي خواستم بدون آيا امكان تغيير رشته در پيام نور پس از پذيرفته شدن در آزمون يا قبل از اون وجود داره و آيا اصلا پيام نور رشته اي داره كه به برق بخوره؟

kasra_khan2003
17-03-2009, 00:23
تاريخ امتحانات دروس ريزشي به تفكيك رشته در دو مقطع كارشناسي (سنتي و تجميع) و كارشناسي ارشد(24/12/87)

ممنون، میشه بگین فارسی عمومی هم جزئش هست یا نه؟: دی

!Bikhaneman!
17-03-2009, 08:50
سلام من يك سوال دارم
من براي فراگير پيام نور دفترچه گرفتم و در رشته مديريت بازرگاني ثبت نام كردم. ولي از اونجايي كه هدف اصلي من از فراگير پيام نور استفاده از معافيت تحصيلي بود و بعد از ثبت نام متوجه شدم كه در صورتي مي توان از معافيت تحصيلي استفاده كرد كه رشته اي كه در پيام نور مي خوايد ادامه بديد با رشته شما در كارداني يكي باشه و با توجه به اينكه من فوق ديپلم برق هستم قطعا در زمينه مديريت بازرگاني نمي تونم ادامه بدم. مي خواستم بدون آيا امكان تغيير رشته در پيام نور پس از پذيرفته شدن در آزمون يا قبل از اون وجود داره و آيا اصلا پيام نور رشته اي داره كه به برق بخوره؟

بازم بهتره حضوری برید به یکی از مراکز یا از 118 شماره مرکز رو بگیرید بپرسید..تا جایی که من میدونم این قانون جزء شرایط اصلی پذیرش هست..یعنی شما برای اینکه پذیرفته بشید باید یا معافی داشته باشید یا تو همون رشته دانشجو باشید.

mohsen_blid
17-03-2009, 12:41
ممنون، میشه بگین فارسی عمومی هم جزئش هست یا نه؟: دی
تا جایی که دیدم نبود نام رشتتون رو ذکر کنید؟

Mohamma:D
28-03-2009, 16:43
طبق اطلاعات رسیده چند دانشجو هفته گذشته با نفوذ به سایت داشنگاه پیام نور خودشان توانسته بودند که نمره های خود را تغییر دهند.این موضوع باعث واکنش وزارت علوم برای امن کردن سایت های دانشگاهی شد.

بر این اساس دبیر شورای فناوری اطلاعات وزارت علوم برنا مه های پیشنهادی برای حفظ امنیت شبکه های سایت های دانشگاهی اعلام کرد.

امید فاطمی با بیان این مطلب افزود:در شورای آی تی پروژه ایی را تحت عنوان امنیت سایت های دانشگاهی طراحی کرده ایم که نتایج اولیه آن تهیه و به دانشگاه ها فرستاده شده است.

وس اظهار داشت:این پروژه باعث جلوگیری از هک کردن و همچنین ایجاد سوراخ خای امنتیتی و نحوه برنامه ریزی صحیح برای جلوگیری از چنین مشکلاتی برای دانشگاه ها ارائه شده است.

دبیر شورای آی تی وزارت علوم نیز خبر داد که دانشگاه ها باید دارای نسخه پشتیبان منظمی برای سایت های خود باشند تا نفوذ در سایت آسان نباشد.

وی اظهار داشت که نرم افزار هایی نیز برای جلوگیری از وارد شدن به امنیت سایت دانشگاه ها آماده شده است که به دانشگاه ها فرستاده خواهد شد.

فاطمی با بیان اینکه هر دانشگاهی در طراحی و راه اندازی سایت دانشگاه خود مستقل عمل می کند گفت :شورای آی تی نقش کمکی و راهنمایی را برای دانشگاه ها ایفا می کند.

پرشین هک

parinaz571
29-03-2009, 15:36
سلام
من یک سوال داشتم
کنکور ارشد فراگیر پیام نور تا 11 ام فروردین تمدید شده.
میشه بگید این دانشگاه روز 15 مرداد چه ازمونی میخواد بگیره ؟
ازمون ورودی مثل کنکور؟
شرایط ش چیه؟
میرم ثبت نام میکنمو درسای ترم اول رو باید امتحان بدم یا ازمون ورودی داره؟

یک سوال دیگه:
مبلغ 57 فزار تومن کارت اعتباری رو باید بریزم بانک یا باید بدم به اداره پست؟

farshidshd
29-03-2009, 18:45
سلام
من یک سوال داشتم
کنکور ارشد فراگیر پیام نور تا 11 ام فروردین تمدید شده.
میشه بگید این دانشگاه روز 15 مرداد چه ازمونی میخواد بگیره ؟
ازمون ورودی مثل کنکور؟
شرایط ش چیه؟
میرم ثبت نام میکنمو درسای ترم اول رو باید امتحان بدم یا ازمون ورودی داره؟

یک سوال دیگه:
مبلغ 57 فزار تومن کارت اعتباری رو باید بریزم بانک یا باید بدم به اداره پست؟

جواب 1:: تقریبا شبیه کنکوره با این تفاوت که کتابای خوده پیام نور رو باید بخونین
برین متوجه میشین خودتون

جواب 2:::فکر کنم باید مستقیما بدین اداره پست.

parinaz571
29-03-2009, 21:19
ببخشید کسی میدونه تبریز چه رشته هایی رو برای کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آنتی
04-04-2009, 09:17
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
2تا سوال دارم
سوالم اینه که چه کسانی میتونند در امتحانات دروس ریزشی شرکت کنند
وسوال دوم : حذف و اضافه چه تاریخیه؟

vahid_203
04-04-2009, 11:01
سلام بچه ها

ثبت كلاسهاي آمادگي دوره فراگير كارشناسي كه اسفند ثبت نامش انجام شد شروع شده

من it زدم و اين 5 درس رو بايد در دوره دانشپذيري بخونم :

انديشه اسلامي / فارسي / زبان / مباني كامپيوتر و برنامه سازي / رياضي عمومي

1) آيا كلاسها بدرد بخور هست يا نه فقط رفع اشكال ؟

2) به نظرتون اگه كلاس نرم و خودم بخونم امكان قبولي هست ؟

farshidshd
04-04-2009, 12:19
سلام بچه ها
1) آيا كلاسها بدرد بخور هست يا نه فقط رفع اشكال ؟

2) به نظرتون اگه كلاس نرم و خودم بخونم امكان قبولي هست ؟

سلام.

جواب 1:: مطمئنا بدردت میخوره

جواب 2:: بله امکان قبولی هست ولی خیلی کتاباش مشکله و باید خوب بخونین

DaRiOuShJh
04-04-2009, 12:27
بنده که فک کنم گزاشتمش بغله سربازی بخونم دلم خوش باشه

behroozifar_s
06-04-2009, 19:49
+++

یادم رفت بگم
وقتی که فراگیر ثبت نام میکنید شما بعنوان دانشجوی ترم اول انتخاب میشین که اگه تو امتحان قبول شدین (معدل شما بالای 12شد ) بعد میرین ترم دوم

زمانی که من طرح فراگیر شرکت کردم (81-82)کلاس نداشت غیرحضوری بود ولی الان ظاهرا کلاس هم میزاره

دوست عزیز نمیدونم شما دختر هستین یا پسر ولی اگه پسر هستی و میخوای بعد از فارغ تحصیلی از دانشگاه با دردسر کمتری کار گیرت بیاد حداقل برو دانشگاه آزاد چون مدرکش ارزش بیشتری داره

البته درباره ی مدرک بیشتر تحقیق کن چون من شنیدم که پیام نور یه مدرک معادل میده که بدرد لای جرز دیوار میخوره

اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم

پست های پشت سر هم ادقام شد!
میثم [/quote]

سلام دوستان

روی صحبتم با شخص خاصی نیست . امیدوارم کسی برداشت یک ظرفه نکنه . قصدم اطلاع رسانیه به شخص خاص یا موسسه ی خاصی کاری ندارم .

دانشگاه پیام نور در بین دانشگاه های ایران مقام 19 داره یعنی بعد از دانشگاه صنعتی شیراز ه .
بدونید که مقمهای بالاتر مربوط به دانشگاه تهران - اکیرکبیر - شریف - مشهد و ... است .
بهتره بدونید دانشگاه آزاد از نظر کیفی اصلا توی این لیست صلاحیت وارد شدن رو هم نداشت .
پس پیا م نور سطح پایینی نداره .

در مورد مدرک و سطحش باید بگم خیلی سخت میگیره . اگه بچه درس خون نیستی سمت پیام نور نیا . همون بهرته بری آزاد که استادها از جزوه ی خودشون امتحان میگیرن . ( توجه کن پیام نور منبع معرفی میکنه و شما با تمام سرفصلها آشنا میشی نه مثل آزاد فقط مطالبی رو بخونی که استاد میگه )

مدرکش در مراکز دولتی به آزاد اولویت داره و معادل هم نیست . مثلا اگه از پیام نور معدل 12 قبول کنن از آزاد باید 14 یا 15 باشی ( اینو خودم موقع استخدام یکی از دوستان دیدم )

کسانی که میرن پیام نور تقریبا 70-80 درصد ارشد راحت قبولن . بس که بهشون سخت گرفتن و کتابهای با قطر زیاد خوندن .

الان دیگه پیام نور غیر حضوری نیست و تقریبا برای همه ی درسها کلاس و استاد داره .

حرف آخر : مدرکش خیلی بهتر از آزاده . چون الان همه میدونن( حتی مراکز دولتی -بخصوص واسه ی استخدام پیمانی) فارغ التحصیلی از پیام نور بعنی گذشتن از 7 خوان رستم .

اگه میخوای فقط یه مدرک داشته باشی که مامان و بابا قربونت برن و جلوی بچه محلهاتون بگی میرم دانشگاه برو آزاد . اگه به به فکر بعدشی برو پیام نور .

البته اینو هم بگم الان کسانی هستند که از آزاد لیسانس گرفتن . برای فوق هم همون جا قبول شدن ( جون آزاد واسه ی فوق برای بچه های ترم آخری خودش یه سهمیه داره ) .اما خیلی از پیام نوری ها هنوز در کشاکش درس پاس کردن هستند .

امیدوارم مفید بوده باشه.

روز خوش

mohamad23
08-04-2009, 13:31
پذیرش 185 نفر در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور از پذیرش 185 نفر در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور در سال جاری خبر داد. سید محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: 185 نفر در آزمون دکتری سال 87 دانشگاه پیام نور در 23 رشته و گرایش پذیرفته شدند که به طور میانگین بیش از پنج نفر در هر رشته پذیرشته شده اند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تعداد داوطلبان در رشته های مختلف تعداد پذیرفته شدگان متفاوت است به طوری که در برخی از رشته ها تنها یک نفر و در برخی از رشته حتی بیش از پنج نفر نیز پذیرفته شده اند.
رئیس دانشگاه پیام نور ادامه داد: تعدادی از پذیرفته شدگان نیز اعضای هیئت علمی و دستیاران دانشگاه هستند که از طریق سهمیه مخصوص این افراد پذیرفته شده اند.
رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: از اعضای هیئت علمی و دستیاران پذیرفته شده در این آزمون نیز تعهد نامه محضری مانند تمامی دانشگاه های کشور اخذ می شود تا این افراد دو یا سه برابر مدت تحصیل خود را در خدمت دانشگاه پیام نور باشند.
حسینی تاکید کرد: پذیرفته شدگان باید در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در دانشگاه پیام نور اقدام کنند زیرا باید هر چه سریعتر برنامه ریزی ها برای آغاز کلاس ها و امتحانات انجام شود.

ebilove
08-04-2009, 14:58
سلام

یعنی واقعا مدرک فراگیر بدرد لای جرز هم نمیخوره ؟؟؟؟
من که گیج شدم یکی میگه معادل میدن یکی میگه فرقی نمیکنه

حالا کدو مش ؟؟؟

DaRiOuShJh
08-04-2009, 19:15
نه بابا
دقیقا این داشنگاه حالتی رو داره که چند سال پیش اواسال که آزاد اومده بود میگفتن

میگفتن این به درد نمیخوره سراسری خوبه

ولی الان چی جفتشون تقریبا در یه سطح قرار گرفتن

از طرفی اینقد هم مدرک دار همینطوری داره زیاد میشه که خیلی این چیزا دیگه ملاک نییست

!Bikhaneman!
11-04-2009, 00:07
نه بابا
دقیقا این داشنگاه حالتی رو داره که چند سال پیش اواسال که آزاد اومده بود میگفتن

میگفتن این به درد نمیخوره سراسری خوبه

ولی الان چی جفتشون تقریبا در یه سطح قرار گرفتن

از طرفی اینقد هم مدرک دار همینطوری داره زیاد میشه که خیلی این چیزا دیگه ملاک نییست

داریوش بالاخره واحد برداشتی یا نه ؟

gaxter
11-04-2009, 23:59
سلام برو بچ.میثم خوفی؟امتحانات خوب بود؟
داریوش که کلا تو اون عالمه .دی.. شوخی

mohamad23
13-04-2009, 16:06
ثبت 10 اختراع توسط دانشگاه پیام نور استان گلستان

رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان از ثبت 10 اختراع توسط دانشگاه پیام نور استان گلستان در سال گذشته خبر داد. ابوالحسن شهسواری ظهر دوشنبه در نشست خبری درباره اختراعات به ثبت رسیده توسط دانشگاه پیام نور استان گلستان گفت: سبد هوشمند نابینایان، پرده نامرئی ـ صفحه نمایش محرمانه، روبات کاشت مین بدون دخالت انسان با کنترل از راه دور، صندلی محافظ راننده و ماهیگیر خودکار از جمله اختراعات به ثبت رسیده این دانشگاه به شمار می ‌رود.
وی با اشاره به وجود 12 مرکز و واحد در دانشگاه پیام نور استان گلستان افزود: تمام شهرستانهای استان گلستان یک واحد پیام نور دارند و 22 هزار و 500 دانشجو در حال تحصیل در این مراکز هستند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان گفت: با جداشدن دانشگاه پیام نور استان گلستان از استان مازندارن از مرداد سال 86، در حال حاضر واحد گنبد دانشگاه پیام نور استان گلستان با 8 هزار دانشجو بزرگترین واحد این دانشگاه به شمار می رود.
وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان گلستان دارای رشته‌ های علوم انسانی و علوم پایه است، گفت: درصد قبولی دانشجویان دانشگاه پیام نور استان گلستان در مقطع کارشناسی ارشد مطلوب است.
شهسواری با بیان اینکه پذیرش ثبت نام کنندگان دانشگاه پیام نور استان گلستان به صورت صد درصدی انجام می گیرد، گفت: تا دو سال گذشته قبولی در دانشپذیری بسیار مشکل بود حتی یک درصد هم قبولی نداشتیم اما طی دو سال اخیر درصد قبولی افزایش یافته است به طوریکه صد درصد از ثبت نام کنندگان دانشگاه پیام نور استان گلستان پذیرش می‌شوند.
وی گفت: در دور دوم سفر استانی رئیس‌ جمهور 13 میلیارد تومان به دانشگاه پیام نور استان گلستان اختصاص یافت.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان گلستان با بیان اینکه این دانشگاه در 2 رشته فقه مبانی علوم انسانی و زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد از سال آینده دانشجو پذیرش می ‌شود، اظهار داشت: سال گذشته به تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور استان گلستان وام شهریه داده شد اما امسال در پرداخت این وام دچار مشکل شده ایم.

DaRiOuShJh
14-04-2009, 16:24
داریوش بالاخره واحد برداشتی یا نه ؟

ساملیک!
:31:هان؟ مگه واحد هم باید ور داریم!

بابا هنگ کردم! الان ناسلامتی ترم 8 آزادم یه نگاه انداختم به چارت اگه بکوب هر ترم کلی پاس کنم حداقل 2 ترم دیگه دارم!:13:دهه

میگم بچه ها

این کاردانی به کاراشناسی هم آورد یا نه؟

behnam_tr
14-04-2009, 16:30
يه سوال ::

من ميخوام بعد از اينكه 4 ترم تو پيام نور خوندم (( بعد از اينكه فوق ديپلم گرفتم .. )) ميتونم براي دانشگاه علمي - كاربردي امتحان كارشناسي بدم و اگه قبول شدم برم علمي - كاربردي و از شر اين پيام ظلمت خلاص بشم ؟؟؟

رشته من علوم كامپيوتر و الان هم ترم 3 هستم ....

kasra_khan2003
14-04-2009, 22:32
بیخود ترین دانشگاه همین دانشگاست!!! پیام گور! دیگه داره کفره من رو در میاره ه ه ه ه !!!!

تازه دیروز همه ی نمره هام اومد!!!

Mahziar-7
15-04-2009, 12:48
سلام

دوستان توی پیام نور تا چند ترم میشه مشروط شد؟
مسئولش میگفت اگه 2 ترم مشروط شی، بهت مدرک معادل میدیم. درسته یا خالی بسته منو بترسونه؟

kasra_khan2003
16-04-2009, 01:35
سلام

دوستان توی پیام نور تا چند ترم میشه مشروط شد؟
مسئولش میگفت اگه 2 ترم مشروط شی، بهت مدرک معادل میدیم. درسته یا خالی بسته منو بترسونه؟

خالی بندی هست بابا: دی

نیست؟

تا دلت بخواد مشروط شو! مدرک معادل تا جایی که من میدونم مربوط به معدلت هست! که زیر فکر کنم 12 باشه، بهت مدرک معادل میدن...

gaxter
16-04-2009, 04:14
2 ترم که نه ولی قرار بود برای ورودیهای 86 به بعد اگه 4 ترم متوالی و یا 5 ترم غیر متوالی مشروط بشن اخراج حساب میشه.در ضمن چیزی به اسم مدرک معادل نمونده .مدرک مصوب کاردانی میگیرید گه برای اون هم معدل کل باید بالای 12 باشه.

DaRiOuShJh
16-04-2009, 13:01
کسی نگفت کاردانی آورده یا نه ها

مشروطی هم بزارید دمه کوزه آبش رو بخورید! از این خبره ا نیست بابا
مگه مهد کودکه

farshidshd
16-04-2009, 13:08
کسی نگفت کاردانی آورده یا نه ها

مشروطی هم بزارید دمه کوزه آبش رو بخورید! از این خبره ا نیست بابا
مگه مهد کودکه

یعنی مشروطی و اخراج تو پیام نور معنی نداره؟؟؟!:13:

DaRiOuShJh
16-04-2009, 13:20
نه اینکه معنی نداشته باشه
بنده تا حدودی همین آزاد رو تجربه دارم
تا 3-4 ترم قانونشه!
درست
ولی تا 6 ترم معمولا کاری ندارن
6 ترم به بعد هم باز اگه خیلی بخوان گیر بدن 2-3 ترم تعهد میگیرن که اونم عمل نمیکنه یارو

آخرش هم دانشگاه اخراج نمیکنه! خوده یارو منصرف میشه از خوندن!

در کل معدل کل زیره 10 نیاد کاری ندارن معمولا یا کارشون سره کاریه

پیام نور هم که خیلی چیزه دندونگیری نیست
با اینکه ارزونتر هست و بیشتره دانشجوهاش سن بالا و شاغل هستند باید به مراتب بیشتر از این مواره مشروطی داشته باشند

gaxter
16-04-2009, 21:49
نه اینکه معنی نداشته باشه
بنده تا حدودی همین آزاد رو تجربه دارم
تا 3-4 ترم قانونشه!
درست
ولی تا 6 ترم معمولا کاری ندارن
6 ترم به بعد هم باز اگه خیلی بخوان گیر بدن 2-3 ترم تعهد میگیرن که اونم عمل نمیکنه یارو

آخرش هم دانشگاه اخراج نمیکنه! خوده یارو منصرف میشه از خوندن!

در کل معدل کل زیره 10 نیاد کاری ندارن معمولا یا کارشون سره کاریه

با اینکه ارزونتر هست و بیشتره دانشجوهاش سن بالا و شاغل هستند باید به مراتب بیشتر از این مواره مشروطی داشته باشند

نه داریوش جان منم عین خودت هم ازاد میخونم هم پیام نور.ولی پیام قضیش جدیه 4 ترم متوالی اخراجی.

!Bikhaneman!
16-04-2009, 23:22

به به حاج gaxter .. شما اینطرفا قربان ؟ :18:
یکم از این داریوش (قدس السره الشریف) یاد بگیر باز حداقل هر 5ماه یبار میاد اینورا یه سری میزنه :27:
امتحان کجا بود gaxter جان من دقیقا 3 ساله (غیر از امتحان ورودی پیام نور) امتحان ندادم !! پیام نورم که ترم اولش رو به همراه همین داریوش که تحت تعقیبه حذفیدیم.

تو چه میکنی ؟ نگفتی بالاخره چی داری میخونی ؟

تو اصلا رنگ دانشگاه پیام نور رو دیدی ؟!! مسئولین دانشگاه برات جایزه تعیین کردن..به هر کسی که یبار رویتت کنه 40 هزار دلار جایزه میدن

gaxter
17-04-2009, 01:06
به به حاج gaxter .. شما اینطرفا قربان ؟ :18:
یکم از این داریوش (قدس السره الشریف) یاد بگیر باز حداقل هر 5ماه یبار میاد اینورا یه سری میزنه :27:
امتحان کجا بود gaxter جان من دقیقا 3 ساله (غیر از امتحان ورودی پیام نور) امتحان ندادم !! پیام نورم که ترم اولش رو به همراه همین داریوش که تحت تعقیبه حذفیدیم.

تو چه میکنی ؟ نگفتی بالاخره چی داری میخونی ؟

تو اصلا رنگ دانشگاه پیام نور رو دیدی ؟!! مسئولین دانشگاه برات جایزه تعیین کردن..به هر کسی که یبار رویتت کنه 40 هزار دلار جایزه میدن
سلام داش میثم گل :10:
من پیام it میخونم .دهنمون سرویس شد با این امتحانای مسخرش . منم عین شما جینگلبرت ها میحذفیدم سنگینتر بود:19: فقط 5 واحد پاس کردم اونم با نمره مورد علاقم 10.:20:
بابا داریوش میاد فرافکنی میکنه همش جو مطلوب و استوایی اینجا رو متشنج میکنه .اسمش تو لیسته اینترپله حاجیت :18:
داریوش میبینی چه طوری پشت سرت حرف میزنم :31:

behnam_tr
17-04-2009, 08:29
يه سوال ::

من ميخوام بعد از اينكه 4 ترم تو پيام نور خوندم (( بعد از اينكه فوق ديپلم گرفتم .. )) ميتونم براي دانشگاه علمي - كاربردي امتحان كارشناسي بدم و اگه قبول شدم برم علمي - كاربردي و از شر اين پيام ظلمت خلاص بشم ؟؟؟

رشته من علوم كامپيوتر و الان هم ترم 3 هستم ....

كسي چيزي در اين مورد نميدونه ؟؟؟!!!

!Bikhaneman!
17-04-2009, 12:30
من پیام it میخونم .دهنمون سرویس شد با این امتحانای مسخرش . منم عین شما جینگلبرت ها میحذفیدم سنگینتر بود:19: فقط 5 واحد پاس کردم اونم با نمره مورد علاقم 10.:20:
بابا داریوش میاد فرافکنی میکنه همش جو مطلوب و استوایی اینجا رو متشنج میکنه .اسمش تو لیسته اینترپله حاجیت :18:

حالا چرا این رشته سخت رو انتخاب کردی ؟! تو پیام نور پاس کردن درسهای فنی خیلی سخته. ریاضی هم داره ؟

!Bikhaneman!
17-04-2009, 12:32

حالا چرا این رشته سخت رو انتخاب کردی ؟! تو پیام نور پاس کردن درسهای فنی خیلی سخته. ریاضی هم داره ؟
ی
ه سوال..در مورد قانون 6 نمره دقیقا فهمیدی چطوریاست ؟ اینطور که من فهمدیم اگه بریم سر کلاس این 6 نمره رو استاد میده یعنی اگه تو برگه بشی 6، استاد می تونه 6 نمره کلاسی بده بشی 12 اما اگه نری سر کلاس هر نمره ای که تو برگه گرفتی در 1.44 ضرب میشه..یه نفر دیگه میگفت اگه تو برگه نصف نمره رو بگیری سیستم 6 نمره بهت میده
کدومشه ؟!!

!Bikhaneman!
17-04-2009, 12:35

سیستم و قوانین آموزشی پیام نور هنوز به صورت عمومی در نیومده بعنی قرار نیست هنوز همه در موردش چیزی بدونن ! این می تونه بخاطر این باشه که دست مسئولین تو اجرا یا عدم اجرای قوانین، با صلاحدید خودشون باز باشه

تنها جایی که می تونید برید و یپرسید، همون آموزش دانشگاه خودتونه.

gaxter
17-04-2009, 12:49

والا چی بگم یه دفعه ای شد. آره ریاضی داره عمومی 1و 2 و ریاضی گسسته و معادلات دیفرانسیل.:2:

gaxter
17-04-2009, 12:53

بله میتونید بهتون مدرک مصوب کاردانی میدن.در ضمن باید 70 تا 74 واحد پاس کرده باشین و معدل کلتون هم بالای 12 باشه.ولی به شرطی میتونید کاردانی به کارشناسی شرکت کنید که مشکل خدمت نداشته باشید.

آنتی
17-04-2009, 12:56
سلام رفقا
کسی میدونه کی حذف واضافه است
متشکر

gaxter
17-04-2009, 12:59
ی
ه سوال..در مورد قانون 6 نمره دقیقا فهمیدی چطوریاست ؟ اینطور که من فهمدیم اگه بریم سر کلاس این 6 نمره رو استاد میده یعنی اگه تو برگه بشی 6، استاد می تونه 6 نمره کلاسی بده بشی 12 اما اگه نری سر کلاس هر نمره ای که تو برگه گرفتی در 1.44 ضرب میشه..یه نفر دیگه میگفت اگه تو برگه نصف نمره رو بگیری سیستم 6 نمره بهت میده
کدومشه ؟!!
والا اون جوری که به من گفتن و من خبر دارم بری سر کلاس و پروژه و فعالیت کلاسی و خلاصه نمرات کلاسی استاد کلا 6 نمره میشه.این 6 نمره به شرطی تو نمره کل تاثیر داره که شما آزمون پایانترم نصف نمره یعنی 7 رو گرفته باشی(از 14 بالای 7 بشی) .زیر 7 بشی نمره فعالیت کلاسی که استاد بهت داده حساب نمیشه.ولی اگه نری کلاس و اینا هرچی پایانترم گرفتی ضرب در 7/10 یا همون 1.44 میشه.در ضمن نمره نهایی اگه بین 9.5 تا 10 باشه همون 10 رو میزارن.یعنی شما اگه نمره نهایی بشی 9.5 نمیوفتی و 10 بهت میده سیستم.

gaxter
17-04-2009, 13:03
سلام رفقا
کسی میدونه کی حذف واضافه است
متشکر
8 تا 15 اردیبهشت. خیلی دیره کلا پیام نور برنامش خیلی چرته.آقا هرکی تا حالا نخونده بره بخونه از من به شما نصیحت از اول ترم عین بچه آدم نخونید عمرا امتحانات نمره بگیرید.

kasra_khan2003
17-04-2009, 23:10
8 تا 15 اردیبهشت. خیلی دیره کلا پیام نور برنامش خیلی چرته.آقا هرکی تا حالا نخونده بره بخونه از من به شما نصیحت از اول ترم عین بچه آدم نخونید عمرا امتحانات نمره بگیرید.

چه فایده آخه؟!!

هر استادی میاد سر کلاس، 30 دقیقه از این سیستم میناله!!!

gaxter
18-04-2009, 01:52
چه فایده آخه؟!!

هر استادی میاد سر کلاس، 30 دقیقه از این سیستم میناله!!!

چی بگم والا دانشگاهی که همه مسئولینش مشغول زدو بند های سیاسی و....... کی این وسط دلش به حال دانشجوهای بیچاره میسوزه.
پریروز پانل نمرات رو نیگا میکردم. ریاضی عمومی 1 60% درصد افتاده بودن بقیه هم نمرات بین 10 تا 12 . نمره اول 14 بود. ازبین 200 نفر دانشجو که این درس رو ترم قبل انتخاب کرده بودن.بقیه درسها و رشته ها هم وضعیتشون زیاد جالب نیست.در کل اگه پیام نور با این وضعیت پیش بره کس جرات نمیکنه بیاد این دانشگاه بخونه.

!Bikhaneman!
18-04-2009, 14:01
والا اون جوری که به من گفتن و من خبر دارم بری سر کلاس و پروژه و فعالیت کلاسی و خلاصه نمرات کلاسی استاد کلا 6 نمره میشه.این 6 نمره به شرطی تو نمره کل تاثیر داره که شما آزمون پایانترم نصف نمره یعنی 7 رو گرفته باشی(از 14 بالای 7 بشی) .زیر 7 بشی نمره فعالیت کلاسی که استاد بهت داده حساب نمیشه.ولی اگه نری کلاس و اینا هرچی پایانترم گرفتی ضرب در 7/10 یا همون 1.44 میشه.در ضمن نمره نهایی اگه بین 9.5 تا 10 باشه همون 10 رو میزارن.یعنی شما اگه نمره نهایی بشی 9.5 نمیوفتی و 10 بهت میده سیستم.

سوالمو اینطوری مطرح کنم بهتره :
اگه سر کلاس رفته باشی و تو برگه بشی 8 اونوقت 6 نمره استاد بطور کامل بهت تعلق میگیره ؟ (یعنی 14 میگیری)

چون اگه نریم سر کلاس و تو برگه بشیم 8 سیستم در نهایت نمره 11.5 رو برامون ثبت میکنه..

gaxter
18-04-2009, 14:19
سوالمو اینطوری مطرح کنم بهتره :
اگه سر کلاس رفته باشی و تو برگه بشی 8 اونوقت 6 نمره استاد بطور کامل بهت تعلق میگیره ؟ (یعنی 14 میگیری)

چون اگه نریم سر کلاس و تو برگه بشیم 8 سیستم در نهایت نمره 11.5 رو برامون ثبت میکنه..
آرم میثم جان اگه سره کلاس رفته باشی و تو برگه پایانترم هم 8 بشی اونوقت 6 نمره کلاس استاد بهت تعلق میگیره.البته این 6 نمره هم استاد همینجوری نمیده بستگی داره امتحان میانترمی یا فعالیت کلاسی چیزی ازتون بگیره البته اگه بخواد یه حالی بده همه 6 نمره رو میتونه بهتون بده.:46:

gaxter
18-04-2009, 14:20
یه چیز دیگه اگه نمره کلاسی یعنی 6 نمره رو بگیری با پاینترم جمع میشه و دیگه ضرب در 1.42 نمیشه.

Mahiar0
26-04-2009, 09:50
به نظرتون ارزش داره رشته حقوق جزا یا بین الملل رو فراگیر ارشد پیام نور بخوانیم؟
چون ارشد سراسری فکنم 30و40 نفر بیشتر نمیگریه؟

راستی تو بازار کار گیر نمیدهند که پیام نور است یا فراگیره معتبر نیست؟
چون بعضی جاها دانشگاه ازاد گیر میدهند یا میگند فقط دولتی!!

!Bikhaneman!
28-04-2009, 11:45
دوستان عنایت داشته باشند که حذف و اضافه شروع شده
راستی..میشه یه درس جدید برداشت و امتحان داد ؟!

yoosef_st
28-04-2009, 20:33
کسی میدونه درس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی برای رشته مدیریت بازرگانی حذفیات چیزی داره یا نه؟

ار کجا میشه لیست کامل حذفیات رشته خودم رو ببینم؟

gaxter
28-04-2009, 22:12
دوستان عنایت داشته باشند که حذف و اضافه شروع شده
راستی..میشه یه درس جدید برداشت و امتحان داد ؟!

چرا نشه.البته با رعایت پیشنیاز و معدل معیار ترم قبل.:20:

gaxter
28-04-2009, 22:19
کسی میدونه درس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی برای رشته مدیریت بازرگانی حذفیات چیزی داره یا نه؟

ار کجا میشه لیست کامل حذفیات رشته خودم رو ببینم؟

شما طرح تجمیع هستید یا کارشناسی سنتی ؟
اگه تجمیع یا چند بخشی هستید منابع دروس رو با توجه به رشتتون از این لینک پایین دریافت کنید.تو اون فایل که دریافت کردید لیست دروس و منابعشون هست.اگه درسی قسمتی حذفیات داشته باشه در قسمت توضیحات اینا نوشته.

اگه کارشناسی سنتی هستید اینجا :

!Bikhaneman!
29-04-2009, 07:48
چرا نشه.البته با رعایت پیشنیاز و معدل معیار ترم قبل.:20:

منظورت اینه که اگه مشروط شدینم بیشتر از 12 تا نشه دیگه ؟
مثلا من که الان 12 واحد دارم می تونم یه درس 4 واحدی رو حذف کنم و جاش ادبیات 3 واحدی رو بردارم ؟ (تعداد واحدام میشه 11)

شما طرح تجمیع هستید یا کارشناسی سنتی ؟
اگه تجمیع یا چند بخشی هستید منابع دروس رو با توجه به رشتتون از این لینک پایین دریافت کنید.تو اون فایل که دریافت کردید لیست دروس و منابعشون هست.اگه درسی قسمتی حذفیات داشته باشه در قسمت توضیحات اینا نوشته.

اگه کارشناسی سنتی هستید اینجا :

ما که از طریق آزمون ورودی وارد فراگیر شدیم سنتی هستیم یا تجمیع ؟ اصلا فرق این دوتا چیه ؟

gaxter
29-04-2009, 14:19
منظورت اینه که اگه مشروط شدینم بیشتر از 12 تا نشه دیگه ؟
مثلا من که الان 12 واحد دارم می تونم یه درس 4 واحدی رو حذف کنم و جاش ادبیات 3 واحدی رو بردارم ؟ (تعداد واحدام میشه 11). ما که از طریق آزمون ورودی وارد فراگیر شدیم سنتی هستیم یا تجمیع ؟ اصلا فرق این دوتا چیه ؟
آره میثم جان انتخاب واحد حذف یا اضافه کردنش میشه.شما حداکثر 12 تا میتونی برداری چون ترم قبل مشروط بودی.
والا از 86 فراگیر ها شدن طرح تجمیع با چند تا از رشته های دیگه که سنتی هم هستن و از کنکور سراسری پذیرش شدن.فرق زیادی نداره یه کم تعداد دروس مهارتی و عمومی تجمیع بیشتره .چند مورد هم اسم درسا رو در تجمیع عوض کردن ولی منابع همون منابع سنتیه.در کل فرق زیادی نیست.یه نموره تجمیع سختتره در رشته های فنی.در کل از کارای عجیب غریب پیام نوره.و یه چیز دیگه تغیر گرایش در تجمیع راحتتره.
مثلا اینطوریه که رشته های فناوری اطلاعات - نرم افزار - سخت افزار... اینا در طرح تجمیع تا ترم 4 همه درساشون مشترک و مثل هم هستش.و اگه کسی تجمیع یا چند بخشی باشه و بخواد از ترم 4 تغیر گرایش بده به هر کدوم ازینا خیلی راحت تره نسبت به سنتیا که بخوان این کارو بکنن .

gaxter
29-04-2009, 14:27
در ضمن دوستان اگه برنامه امتحانی یا منابع دروس چیزی خواستیدبه این آدرس برید هم طرح تجمیع یا چند بخشی هم سنتی ::20:

gaxter
29-04-2009, 14:28
اینجا هم جواب خیلی از سوالات بروز هست :

mohsen_blid
29-04-2009, 20:00
دوستان سلام من در حال حاضر درس های دانشپذیری رو به خاطر مشغله و کم خوانی نتونستم پاس کنم
اگر این ترم رو یک درس بمونه باید با دانشگاه خداحافظی کنم ؟

gaxter
30-04-2009, 15:09
دوستان سلام من در حال حاضر درس های دانشپذیری رو به خاطر مشغله و کم خوانی نتونستم پاس کنم
اگر این ترم رو یک درس بمونه باید با دانشگاه خداحافظی کنم ؟
تو این صفحه بند 12 رو دقیق مطالعه بفرمایید :

mohsen_blid
01-05-2009, 05:56
منظور از"" پایان دوره تحصیل"" یعنی ترم یا کل سال هست ؟

gaxter
01-05-2009, 12:53
منظور از"" پایان دوره تحصیل"" یعنی ترم یا کل سال هست ؟

منظور پایان 6 ساله کارشناسی هستش.بهتره از واحد دانشگاهیتون بپرسید ببینید قانونش عوض نشده باشد.کلا پیام نور همه چیش مشکوکه.

mohsen_blid
04-05-2009, 08:23
کسی از دوستان سوالات تجمیعی سال 87 نیمسال اول روداره
بعد به نظر شما ایا با شرایطی که در بالا گفته من اگر درسها رو نتونم در این ترم پاس کنم وضعیت من چطور میشه به نشرتون اخراج می شم یا نه ؟
ممنون میشم کسی برام جستجو کنه من هنوز به جواب نرسیدم ؟
از مسئوا اموزش سوال کردم ولی پاسخی روشن نداده ممنون میشم دوستان یک جواب برای سوال من پیدا کنن

gaxter
04-05-2009, 13:42
کسی از دوستان سوالات تجمیعی سال 87 نیمسال اول روداره
بعد به نظر شما ایا با شرایطی که در بالا گفته من اگر درسها رو نتونم در این ترم پاس کنم وضعیت من چطور میشه به نشرتون اخراج می شم یا نه ؟
ممنون میشم کسی برام جستجو کنه من هنوز به جواب نرسیدم ؟
از مسئوا اموزش سوال کردم ولی پاسخی روشن نداده ممنون میشم دوستان یک جواب برای سوال من پیدا کنن
ای بابا محسن چقدر سخت میگیری .:19:
اون لینک بالا که بهت دادم بند 12 همه چی رو واضح توضیح داده مربوط به دانشگاه پیام نور شیراز هم بوده تارخش هم جدید بود مربوط به 13 اسفند یعنی 2 ماه پیش.
اگه دانشجوی مشروط درسی فقط 1 یا 2 درسی رو که در ترم دانشپذیری باعث مشروط درس شدنت شده این ترم حتما باید پس کنی تا اخراج نشی نه همه دروس دانشپذیری رو.

اگه دانشجوی مشروط میانگین هستی 2 درس رو که در ترم دانشپذیری کمترین نمره رو گرفتی این ترم باید حتما پاس کنی با نمره بالای 12 تا معدل دانشپذیریت بشه 12 و ترمیم بشه.
اینم یه لینک دیگه واسه اینکه مطمئن بشی .سوال 350 رو بخون .تاریخش هم مال 8 فروردینه.

واسه سوالای ترم قبل هم اینجا :

gaxter
04-05-2009, 13:47
در ضمن واسه اینکه بدونی مشروط درس هستی یا میانگین برو سیستم گلستان قسمت اطلاعات جامع دانشجو و ماوس رو روی گزینه نوع ورود و تسهیلات اون گوشه چپ نگه دار تا نشون بده :

mohsensoft
04-05-2009, 16:26
سلام
رشته ی آی تی توی دانشگاه پیام نور چطوره؟
با توجه به این که میگن تو پیام نور کلاس و این چیزا زیاد برگزار نمیشه
لطفا راهنمایی کنید

DaRiOuShJh
04-05-2009, 17:01
محسن جان در کل اگه میتونی آزاد و سراسری بری فعلا دوره این پیام نور رو خط بکش

خودشون هم نمیدونن دارن چی کار مکینن کماکان

gaxter
04-05-2009, 21:11
سلام
رشته ی آی تی توی دانشگاه پیام نور چطوره؟
با توجه به این که میگن تو پیام نور کلاس و این چیزا زیاد برگزار نمیشه
لطفا راهنمایی کنید
کلاس که برگزار میشه.ولی سیستم نمره و درس خوندنش با دانشگاهای دیگه فرق میکنه .سخته.
به نظر من بهتره وقتتو صرف آزاد یا سراسری کنی.

mohsensoft
04-05-2009, 22:41

کلاس که برگزار میشه.ولی سیستم نمره و درس خوندنش با دانشگاهای دیگه فرق میکنه .سخته.
به نظر من بهتره وقتتو صرف آزاد یا سراسری کنی.
مرسی
پس باید خیلی ضایع باشه
غیر انتفاعی چطوره؟
از پیام نور بهتره؟

DaRiOuShJh
05-05-2009, 01:17
والا دقیق نمیدونم ولی غیر انتفاعی هم مسنکه همون سراسریه فقط یه نمه پول میگیرن
باید خوب باشه

!Bikhaneman!
05-05-2009, 10:17

امروز زیرابتو پیش مسئولین پیام میزنم تا دیگه پیام نور عزیزتر از جانمان (قدس السره العالی) را به سخره نگیری :32:

مرسی
پس باید خیلی ضایع باشه
غیر انتفاعی چطوره؟
از پیام نور بهتره؟

کلا تو پیام نور خیلی باید درس بخونی..چون به جای یه جزوه باید یه کتاب رو کامل بخونی !! در عوض وقتی فارغ التحصیل شدی دیگه لازم نیست عین ما بری از اینور و اونور اطلاعات جمع کنی یا دوباره برای کلاسهای متفرقه هزینه کنی !!
در کل باید بین مدرک و سواد یکی رو انتخاب کنی !
اما بزرگترین مشکل آزاردهنده پیام نور اطلاع رسانی ضعیف و سیستم مبهمشه که البته این قضیه سال به سال داره کمرنگ میشه..بنده به شخصه هنوز به مشکلی بر نخوردم که سر در گم بشم.

DaRiOuShJh
05-05-2009, 13:10
امروز زیرابتو پیش مسئولین پیام میزنم تا دیگه پیام نور عزیزتر از جانمان (قدس السره العالی) را به سخره نگیری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا شیخ ما را عقو بنما همی و از خون ما بگزر!×!
من بی گناهم همی! پاپوشی در حده جورابی بیش نبوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!Bikhaneman!
05-05-2009, 13:32

یا شیخ ما را عقو بنما همی و از خون ما بگزر!×!
من بی گناهم همی! پاپوشی در حده جورابی بیش نبوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این آیکونا رو از کجا میاری من موندم :laughing:
ولی هنوز به طور کامل از تصمیم منصرف نشدما دارم روش فکر میکنم :29:

DaRiOuShJh
05-05-2009, 13:41
برار چه کنیم دیگه ما اونیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه شما منصرف شدی و به روی خودت نمیاری! من میدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بگزریم
مسئول این بخش با من بده الان این پست هام رو پاک میکنه اسمایلی هام میمونن رو زمین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_blid
05-05-2009, 22:21
در ضمن واسه اینکه بدونی مشروط درس هستی یا میانگین برو سیستم گلستان قسمت اطلاعات جامع دانشجو و ماوس رو روی گزینه نوع ورود و تسهیلات اون گوشه چپ نگه دار تا نشون بده :

برای من که نامی از مشروط نزده و فقط نوشته ازاد از طریق کنکور و دارای معافیت تحصیلی از میانگین یا درس صحبتی نیست

nafas
05-05-2009, 22:40
مدير كل دفتر گسترش آموزش عالي: دانشگاه پيام‌نور امسال در مقطع دكترا به صورت فراگير دانشجو نمي‌پذيرد

مدير كل دفتر گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با رد پذيرش دانشجوي دكتري به صورت فراگير در سال جاري در دانشگاه پيام نور، اعلام كرد: دانشگاه پيام‌نور امسال به هيچ وجه در مقطع دكتري به صورت فراگير پذيرش دانشجو نمي‌كند.

دكتر برزويي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: پذيرش دانشجوي دكتري در دانشگاه پيام نور در سال جاري همانند ساير دانشگاه‌ها و از طريق آزمون تخصصي انجام مي‌شود.

گفتني است، ثبت‌نام دوره دكتراي تخصصي دانشگاه پيام‌نور در اواخر ارديبهشت ماه انجام مي‌شود.

nafas
05-05-2009, 22:42
قائم مقام دانشگاه پيام نور: آزمون دوره‌هاي فراگير 25 مرداد برگزار مي‌شود ثبت‌نام دوره دكتري دانشگاه از اواخر خرداد آغاز مي‌شود

آزمون دوره‌هاي فراگير مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور 25 مرداد ماه برگزار مي‌شود.

دكتر ابوالحسني، قائم مقام رييس دانشگاه پيام نور در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين خبر، افزود: در دوره‌هاي فراگير دانشگاه حدود 200 هزار نفر در مقطع كارشناسي و 100 هزار نفر نيز در مقطع كارشناسي ارشد ثبت‌نام كرده‌اند.

وي گفت: پذيرش دانشجو در دوره هاي فراگير بر اساس كسب حد نصاب است.

وي در ادامه اظهار كرد: ثبت‌نام دوره‌ دكتراي تخصصي دانشگاه پيام نور از اواخر ارديبهشت ماه آغاز مي‌شود.

دكتر ابوالحسني همچنين تعداد اعضاي هيات علمي دانشگاه را 3500 نفر بيان كرد و گفت: ‌اين تعداد تا پايان ترم جاري به چهار هزار نفر افزايش مي‌يابد و بر اين اساس دانشگاه به استاندارد جهاني يك به 250 مي‌رسد.

قائم مقام دانشگاه پيام نور در خاتمه با اشاره به «سال نوآوري و شكوفايي»، گفت: به اين مناسبت دانشگاه در نيمه دوم سال همايش علمي و تخصصي در زمينه مباحث آموزشي و پژوهشي برگزار مي‌كند.

انتهاي پيام

gaxter
05-05-2009, 23:04
برای من که نامی از مشروط نزده و فقط نوشته ازاد از طریق کنکور و دارای معافیت تحصیلی از میانگین یا درس صحبتی نیست
زمانی که فراگر قبول شدین و در سایت سازمان سنجش نتیجه رو نگاه کردی قبول کامل بودین یا مشروط؟

mohsen_blid
06-05-2009, 10:45
مشروط
5 تا درسم مونده هنوز هیچ کدوم رو پاس نکردم والان دومین بار که ثبت نام کردم
از اون بچه درس خونام

ninabina
06-05-2009, 18:46
اگر درست متوجه شده باشم شما الان فراگیر هستید پس واحدهای دانشپذیری را باید پاس کنید تا تبدیل وضعیت به دانشجو شوید.
اگر پس از امتحانات ( که معمولا 15 واحد ارائه می شود) معدل شما کمتر از 12 شود، مشروط هستید.و درسی را که در آن نمره ی زیر 10 گرفتید به شما ارائه می شود - حتی امکان دارد همه درسها را پاس کنید اما در دو درس که فرضا 4 واحدی و 3 واحدی هستند - هر دو را 10 بگیرید و مشروط شوید در چنین شرایطی کارشناس مربوطه درس 4 واحدی را به شما مجددا ارائه می کند تا شانس بیشتری برای بالا بردن معدل داشته باشید. علاوه بر قبولی در این درس باید حتما نمره ای بگیرید که معدلتان را 12 یا بالاتر آن کند تا بتوانید تبدیل وضعیت شوید.

vahid_203
06-05-2009, 20:24
اگر درست متوجه شده باشم شما الان فراگیر هستید پس واحدهای دانشپذیری را باید پاس کنید تا تبدیل وضعیت به دانشجو شوید.
اگر پس از امتحانات ( که معمولا 15 واحد ارائه می شود) معدل شما کمتر از 12 شود، مشروط هستید.و درسی را که در آن نمره ی زیر 10 گرفتید به شما ارائه می شود - حتی امکان دارد همه درسها را پاس کنید اما در دو درس که فرضا 4 واحدی و 3 واحدی هستند - هر دو را 10 بگیرید و مشروط شوید در چنین شرایطی کارشناس مربوطه درس 4 واحدی را به شما مجددا ارائه می کند تا شانس بیشتری برای بالا بردن معدل داشته باشید. علاوه بر قبولی در این درس باید حتما نمره ای بگیرید که معدلتان را 12 یا بالاتر آن کند تا بتوانید تبدیل وضعیت شوید.

يك سوال :

حالا اگه نشد و يك يا دو درس موند دروس ترم دوم ارائه ميشه يا نه براي ترم بعد فقط همون دروسي كه افتاديم ارائه ميشه ؟

mohsen_blid
06-05-2009, 20:49
الان بالاخره من اگر 1 درس رو در این ترم رد بشم اخراجم یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ninabina
07-05-2009, 02:03
چنانچه از دوره ی دانش پذیری یک درس را افتاده باشید . در ترم دوم می توانید انتخاب واحد نمایید و باید درس افتاده را هم حتما بگیرد. چون واحدهای ترم دانشپذیری همه پیش نیاز درس های اصلی یا تخصصی گروه تحصیلی شما هستند. ضمنا چنانچه علاوه بر افتادن از درس ،مشروط( معدل زیر 12) هم باشید در ترم بعد فقط حداکثر 12 واحد می توانید بگیرد.
اگر 3 درس بیفتید که اخراج هستید و باید در دوره ی دانشپذیری آینده از صفر شروع کنید.

ninabina
07-05-2009, 02:13
تا 3 سال پیش ، بدون هیچ توضیحی و بدون اینکه حتی نمرات فراگیرها را اعلام کنند .، اکثریت بچه ها را مشروط می کردند ، نه از کارنامه خبری بود نه از سایت اینتر نتی - خبر رسانی هم نمی کردند . اکثریت بندگان خدا بعد از کلی در به دری مردود و تعداد انگشت شماری را مشروط می کردند. مشروطی ها در ترم بعد فقط در س افتاده رو بدون برگزارشدن کلاس می گرفتند و آخر سر 100 % آنها مردود می شدند . پیام نور مدتها با این کار کلی پول به جیب زد . بعد از کلی اعتراض حالا یه کم انصاف پیدا کردند.

mohsensoft
08-05-2009, 10:03
با سلام
من پشت کنکوری هستم و چون زیاد درس نخوندم احتمال زیاد امسال همین پیام نور گرگان قبول شم و چون میگن صنایع رشته ی خوبی هست احتمالا همین رو انتخاب کنم
چند تا سوال داشتم:
1-معمولا مهندسی صنایع پیام نور توی منطقه 3 چه رتبه ای میخواد؟
2-گرایش هایی مهندسی صنایع پیام نور گرگان داره چیه؟
3-شهریه ی هر ترم حدودا چقدره؟
و کلا هر چیزی که لازم هست من بدونم رو لطف کنید و بگید
ممنون

mohsen_blid
14-05-2009, 19:05
کسی نمونه سوالات ترم قبل رو داره تجمیع؟/؟؟؟؟؟؟؟

ninabina
20-05-2009, 13:55
از 3 الی 10 خرداد جهت حذف اضطراری به سایت گلستان مراجعه کنید و سپس برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان گزارش 428 را تهیه نمایید.
من الله توفیق

mojtaba007
20-05-2009, 18:05
تاریخ امتحانات پیام نور تغییر کرد یا نه
بقیه دانشگاهها که تغییر کردند به خاطر انتخابات

ninabina
20-05-2009, 21:01
رئيس دانشگاه پيام نور گفت: زمان امتحانات دانشگاه پيام نور در روز انتخابات رياست‌جمهوري تغيير نمي‌كند.
محمد حسيني با بيان اينكه امتحانات پايان نيمسال تحصيلي دانشگاه پيام نور به صورت كشوري و سراسري است، افزود: امتحانات دانشگاه پيام نور فقط در داخل كشور برگزار نمي‌شود بلكه امتحانات پايان نيمسال تحصيلي در كشورهاي ديگر نيز برگزار مي‌شود. وي با اشاره به برگزاري ترم تابستان دانشگاه پيام نور پس از امتحانات پايان نيمسال تحصيلي جاري، گفت: هر گونه تغييري در زمان برگزاري آزمون‌هاي پايان نيمسال تحصيلي دانشگاه پيام نور مشكلات زيادي را براي اين دانشگاه به وجود مي‌آورد.
رئيس دانشگاه پيام نور درباره امتحانات پايان نيمسال تحصيلي اين دانشگاه، گفت: امتحانات پايان نيمسال تحصيلي دانشگاه پيام نور بسيار سخت است و دانشجويان اين دانشگاه بايد تمام موارد منابع آموزشي را به طور كامل بدانند در غير اين صورت نمي‌توانند در اين آزمون‌ها نمره بياورند.

mahdi7610
22-05-2009, 16:14
سلام

یه سری نمونه سوالات امتحانی ترم های گذشته برای بچه های باهال پیام نوری

سریع برید و دانلود کنید .

موفق باشید .

ninabina
23-05-2009, 18:54
در محاسبه نمرات میان ترم دانشگاه پیام نور تغییرات اساسی صورت گرفته است
نمرات میان ترم از این پس بدون احتساب اینکه دانشجو حداقل ۵۰ درصد نمره پایانی را بگیرد برای او منظور خواهد شد. اگر دانشجو نمره میان ترم ۶ بگیرد و نمره پایانی او از ۱۴ نمره ۴ باشد دانشجو قبول تلقی می شود و این بدان معنی است که بدون در نظر گرفتن نمره پایانی میان ترم به دانشجو تعلق خواهد گرفت حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس تأثير مثبت در آزمون پايان ترم آن‌ها دارد و 6 نمره پايان ترم را به خود اختصاص مي‌دهد، اين 6 نمره بر اساس فعاليت‌هاي علمي و ارايه مقاله است. حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس اجباري نيست دانشجويان پيام ‌نور كه در كلاس‌هاي درس شركت مي‌كنند مي‌توانند با آزمون ميان ترم و حضور فعال در كلاس درس تا 6 نمره پايان ترم خود را به دست آورند، هر استادي مي‌تواند با توجه به نوع مفاهيم آموزشي از دانشجويان كنفرانس يا پژوهش بخواهد كه با اين روند جنبه پژوهشي دانشجويان دانشگاه پيام‌ نور نيز تقويت مي‌شود
اما سوال این است که چرا این تغییر دیر و بدون اطلاع عمومی اعمال شده است

mojtaba007
23-05-2009, 19:14
در محاسبه نمرات میان ترم دانشگاه پیام نور تغییرات اساسی صورت گرفته است
نمرات میان ترم از این پس بدون احتساب اینکه دانشجو حداقل ۵۰ درصد نمره پایانی را بگیرد برای او منظور خواهد شد. اگر دانشجو نمره میان ترم ۶ بگیرد و نمره پایانی او از ۱۴ نمره ۴ باشد دانشجو قبول تلقی می شود و این بدان معنی است که بدون در نظر گرفتن نمره پایانی میان ترم به دانشجو تعلق خواهد گرفت حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس تأثير مثبت در آزمون پايان ترم آن‌ها دارد و 6 نمره پايان ترم را به خود اختصاص مي‌دهد، اين 6 نمره بر اساس فعاليت‌هاي علمي و ارايه مقاله است. حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس اجباري نيست دانشجويان پيام ‌نور كه در كلاس‌هاي درس شركت مي‌كنند مي‌توانند با آزمون ميان ترم و حضور فعال در كلاس درس تا 6 نمره پايان ترم خود را به دست آورند، هر استادي مي‌تواند با توجه به نوع مفاهيم آموزشي از دانشجويان كنفرانس يا پژوهش بخواهد كه با اين روند جنبه پژوهشي دانشجويان دانشگاه پيام‌ نور نيز تقويت مي‌شود
تو رو خدا این خبر حقیقت داره؟

MCSE MAN
23-05-2009, 21:13
تو رو خدا این خبر حقیقت داره؟خوشبختانه این خبر درسته،فکر کنم این یکی از بهترین خبرهایی بود که میشد به ما دانشجویان پیام نور داد:31:

ninabina
24-05-2009, 08:30
من هیچوقت دروغ نمی گم:31:

vahid_203
25-05-2009, 19:32
خيلي خبر خوبي بود ...

من در حال حاضر دانشپذيرم ولي مونده بودم بعد از قبولي از ترم بعد چطور دروس رو پاس كنم .. اينجوري خيلي خوب شد و راحت ميشه خوند

mojtaba007
25-05-2009, 20:11
ولی شنیدم فقط به امتحانهایی که استاد میان ترم گرفته تعلق میگیره
و ممکنه اصلا نهایی نشه این طرح
دانشگاه ما که اینو گفت

MCSE MAN
25-05-2009, 20:20
هنوز کاملا تایید نشده چون بخشنامه نشده به دانشگاه ها ولی مثل اینکه اصل کارش تموم شده.
خدا کنه هر چه زودتر اجرایی بشه.:42:

!Bikhaneman!
25-05-2009, 21:51
با تشکر از ninabina عزیز
اما دوستان این خبر که خبر جدیدی نبود و قبلا هم این قانون وجود داشت !!! قبلا هم دوستان گفته بودن و دانشگاه هم اعلام کرده بود که در صورتی که دانشجو تو کلاس حضورنداشته باشه، 6 نمره رو سیستم بر اساس فرمول : 1.4 * نمره برگه محاسبه میکنه و اگه حضور داشته باشه، استاد 6 نمره رو بر اساس فعالیت و یا میان ترم به مرکز اعلام میکنه و فرمول : 6 نمره + نمره برگه محاسبه میشه
این مطلب تو خبری که این دوستمون گذاشتن هم مشهوده :

... [B]حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس تأثير مثبت در آزمون پايان ترم آن‌ها دارد و 6 نمره پايان ترم را به خود اختصاص مي‌دهد، اين 6 نمره بر اساس فعاليت‌هاي علمي و ارايه مقاله است. حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس اجباري نيست دانشجويان پيام ‌نور كه در كلاس‌هاي درس شركت مي‌كنند مي‌توانند با آزمون ميان ترم و حضور فعال در كلاس درس تا 6 نمره پايان ترم خود را به دست آورند، هر استادي مي‌تواند با توجه به نوع مفاهيم آموزشي از دانشجويان كنفرانس يا پژوهش بخواهد كه با اين روند جنبه پژوهشي دانشجويان دانشگاه پيام‌ نور نيز تقويت مي‌شود

MCSE MAN
25-05-2009, 22:45
با تشکر از ninabina عزیز
اما دوستان این خبر که خبر جدیدی نبود و قبلا هم این قانون وجود داشت !!! قبلا هم دوستان گفته بودن و دانشگاه هم اعلام کرده بود که در صورتی که دانشجو تو کلاس حضورنداشته باشه، 6 نمره رو سیستم بر اساس فرمول : 1.4 * نمره برگه محاسبه میکنه و اگه حضور داشته باشه، استاد 6 نمره رو بر اساس فعالیت و یا میان ترم به مرکز اعلام میکنه و فرمول : 6 نمره + نمره برگه محاسبه میشه
این مطلب تو خبری که این دوستمون گذاشتن هم مشهوده :

دوست عزیز قبلا وقتی این 6 نمره میتونست بهت تعلق بگیره که از 14 حداقل 7 میشدی ولی اگه این قانون تصویب بشه لازم نیست حتما 7 بشی،ممکنه حتی از 14 نمره 4 بشی بعد استاد بهت 6 بده و قبول شی

vahid_203
26-05-2009, 09:21
هنوز کاملا تایید نشده چون بخشنامه نشده به دانشگاه ها ولی مثل اینکه اصل کارش تموم شده.
خدا کنه هر چه زودتر اجرایی بشه.:42:

دوستان عزيز اجرايي شده ..

تو سايت پيام نور نوشته

اينم لينك نامه اي كه به كليه مراكز پيام نور ارسال شده

mojtaba007
26-05-2009, 12:21
خوب الان تکلیف من که دو تا درس را خود خوان برداشتم چیه

MCSE MAN
26-05-2009, 12:26
خوب الان تکلیف من که دو تا درس را خود خوان برداشتم چیه
خود خوان ها شامل این قانون نمیشه چون نمره ای از استاد دریافت نمیشه که.

993
26-05-2009, 15:29
کسی از دوستان کتاب اصلی اصول حسابداری 3 رو داره؟ نوشته ی برزیده و شریعت پناهی
من 2 تا کتاب راهنما گرفتم اما فصلهاشون با هم متفاوته!! حالا موندم که کدوم درسته! کسی میتونه از روی کتاب اصلی اسم فصل ها رو بنویسه؟ (دیروز رفتم انقلاب کتاب اصلی رو کسی نداشت به جز این 2 راهنما هم هیچی دیگه توی بازار نبود!)

MCSE MAN
26-05-2009, 15:58
کسی از دوستان کتاب اصلی اصول حسابداری 3 رو داره؟ نوشته ی برزیده و شریعت پناهی
من 2 تا کتاب راهنما گرفتم اما فصلهاشون با هم متفاوته!! حالا موندم که کدوم درسته! کسی میتونه از روی کتاب اصلی اسم فصل ها رو بنویسه؟ (دیروز رفتم انقلاب کتاب اصلی رو کسی نداشت به جز این 2 راهنما هم هیچی دیگه توی بازار نبود!)

من 2 تا لینک دانلود براتون پیدا کردم امیدوارم به کارتون بیاد.

or

993
26-05-2009, 16:02
من 2 تا لینک دانلود براتون پیدا کردم امیدوارم به کارتون بیاد.

or

مرسی خیلی ممنون

MCSE MAN
27-05-2009, 11:37
رئيس دانشگاه پيام نور گفت: زمان امتحانات دانشگاه پيام نور در روز انتخابات رياست‌جمهوري تغيير نمي‌كند.

محمد حسيني با بيان اينكه امتحانات پايان نيمسال تحصيلي دانشگاه پيام نور به صورت كشوري و سراسري است، افزود: امتحانات دانشگاه پيام نور فقط در داخل كشور برگزار نمي‌شود بلكه امتحانات پايان نيمسال تحصيلي در كشورهاي ديگر نيز برگزار مي‌شود. وي با اشاره به برگزاري ترم تابستان دانشگاه پيام نور پس از امتحانات پايان نيمسال تحصيلي جاري، گفت: هر گونه تغييري در زمان برگزاري آزمون‌هاي پايان نيمسال تحصيلي دانشگاه پيام نور مشكلات زيادي را براي اين دانشگاه به وجود مي‌آورد.
رئيس دانشگاه پيام نور درباره امتحانات پايان نيمسال تحصيلي اين دانشگاه، گفت: امتحانات پايان نيمسال تحصيلي دانشگاه پيام نور بسيار سخت است و دانشجويان اين دانشگاه بايد تمام موارد منابع آموزشي را به طور كامل بدانند در غير اين صورت نمي‌توانند در اين آزمون‌ها نمره بياورند.

!Bikhaneman!
27-05-2009, 21:00
دوست عزیز قبلا وقتی این 6 نمره میتونست بهت تعلق بگیره که از 14 حداقل 7 میشدی ولی اگه این قانون تصویب بشه لازم نیست حتما 7 بشی،ممکنه حتی از 14 نمره 4 بشی بعد استاد بهت 6 بده و قبول شی

پس معلومه دانشگاه مربوطه شما اطلاع رسانی نکرده..من این قضیه رو ترم قبل می دونستم و بخشنامه هم مال همون موقع بود اما حرف و حدیث پیرامونش زیاد بود یکی میگفتن فقط سیستم نمره میده یکی میگفت استاد می تونه 6 نمره رو بده ..که خودم شخصا رفتم پرسیدم دیدم همین قانون رو تایید کرد

mohsen_blid
28-05-2009, 08:15
من شنیدم که این ترم نمره منفی به سوالات تستی نمیدن ایا حقیقت داره؟
کسی از بچه ا سوالات ترم قبل رو نداره عمومی ها رو میگم؟

MCSE MAN
28-05-2009, 19:44
من شنیدم که این ترم نمره منفی به سوالات تستی نمیدن ایا حقیقت داره؟

من که همچین چیزی نشنیدم،فکر نمیکنم درست باشه.

ninabina
28-05-2009, 20:12
احتمالا به خاطر انتخابات دارند سرمونو گول می مالند و همه جوره دارند هوامونو دارن:31:
وقتی این قائله تمام شه دمار از روزگارمون درمیارند.
وای بهم اخطار ندن

mohsensoft
28-05-2009, 20:41
با سلام
میخواستم ببینم با شرایط زیر آیا من میتونم سال بعد (89) آزمون سراسری شرکت کنم و قبول شم و به دانشگاه روزانه برم؟:
من متولد نیمه ی دوم 68 هستم
ما فرض رو بر این میذاریم که امسال یه رشته ای توی پیام نور قبول شم
دفترچه ی خدمت رو هم پست کردم و تاریخ 18 مهر واسه اعزامم اومده(که اگه همون پیام نور هم قبول بشم دیگه خود به خود خدمت نمیرم)
حالا آیا میشه سال دیگه من کنکور شرکت کنم و قبول شم؟و اگه میشه چه شرایطی داره؟
ممنون

ninabina
31-05-2009, 10:33
برای شرکت در کنکور سراسری هیچ مشکلی نداری- اما اگر انشاالله قبول شدید باید از پیام نور انصراف دهید.

mohsensoft
31-05-2009, 10:42
برای شرکت در کنکور سراسری هیچ مشکلی نداری- اما اگر انشاالله قبول شدید باید از پیام نور انصراف دهید.
مرسی
یعنی تفاوتی بین پیام نور و غیر انتفاعی نیست واسه این کار؟

ninabina
31-05-2009, 11:27
مرسی
یعنی تفاوتی بین پیام نور و غیر انتفاعی نیست واسه این کار؟

درسته . توی دفترچه دانشگاه سراسری نوشته که این عده محدودیتی برای شرکت ندارند اما باید پس از قبولی انصراف دهند:31:

ninabina
02-06-2009, 13:15
برگزاری آزمون دکتری دانشگاه پیام نور در 9 مرداد ماه ۸۸
حسینی رئیس دانشگاه پیام نوراز برگزاری آزمون دکتری دانشگاه پیام نور در 9 مرداد ماه جاری خبر داد و گفت: ثبت نام این آزمون از 16 تا 31 خرداد ماه ۸۸ و در نهم مردادماه در 26 رشته گرایش برگزار خواهد شد. وی اضافه کرد: این آزمون نسبت به سال گذشته در سه رشته حقوق خصوصی، مدیریت با گرایش رفتار سازمانی و کلام گرایش فلسفه افزایش داشته است.
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سقف پذیرش در دانشگاه پیام نور را در هر رشته پنج نفر عنوان کرد و افزود: در این راستا برای مربیان، اعضای هیئت علمی و دستیاران دانشگاه سهمیه جداگانه خواهد بود. دانشگاه پیام نور در حال حاضر در رشته دکتری 26 رشته گرایش، در کارشناسی ارشد 50 رشته و در کارشناسی هفت هزار رشته محل پذیرش دانشجو دارد.

ninabina
02-06-2009, 13:16
دکتر حسینی رئیس دانشگاه پیام نور و قائم مقام وزیر علوم درباره بازنگري درمديريت اين دانشگاه سخن ‌گفت و آن را از كارهاي ضروري ‌ناميد.
دكتر سيد محمد حسيني گفت: يكي ازمديران شخصيت علمي بالايي داشت ولي به آقاي‪ ۹۱۱‬معروف شده بود. وی افزود: دربرخي از استان‌هاي كشور اگر چه مديران خوبي در دانشگاه پيام نور بودند اما تحرك كافي نداشتند كه نمونه آن در يكي از استان‌ها مديري بود كه ساعات اندكي در محل كار حاضر مي‌شد و به آقاي ‪ ۹۱۱‬معروف شده بود،يعني‪۹ ‬ صبح سركارمي آمد و ساعت ‪۱۱‬كار خود راترك مي‌كرد . قائم مقام وزیر علوم گفت: اگرفردي مسووليتي پذيرفت بايد پاي كار باشد،درمدت يك سال اخير تنها به گزارش‌ها اكتفا نكرديم و با مراجعه به تك تك استان‌ها مشكلات و وضعيت‌ها ي دانشگاه را از نزديك بررسي و واقعيت‌ها را مشاهده كرديم تا با همكاري و تعامل مسوولان مشكلات را از سر راه برداريم.

ninabina
04-06-2009, 00:48
اخیرا شایعاتی مبنی بر لغو امتحانات 21 تا 23 خرداد شنیده شده است.
با توجه به اینکه این خبر در هیچ سایتی رسما تایید نشده است.

Far Va Har
04-06-2009, 02:30
ابلاغیه در مورد تاریخ امتحانات روز 23 خرداد و تعویق بدلیل انتخابات

Nakh0d4
04-06-2009, 03:24
ابلاغیه در مورد تاریخ امتحانات روز 23 خرداد و تعویق بدلیل انتخابات

چرا 7 ام افتاده؟من شنيدم 4 ام

Far Va Har
04-06-2009, 10:21
شنیدن کی بود مانند دیدن

دوست عزیز من ابلاغیه رو هم الصاق کردم میتونید از لینک بالاش برین و در سایت پیام نور هم ببینیدش

mohsen_blid
04-06-2009, 11:09
16/3 چطور، تغییر نمیکنه؟

MCSE MAN
05-06-2009, 12:00
رئيس دانشگاه پيام نور با بيان اينكه نمره آزمون ورودي دانشجو از نمره آزمون پايين‌ترين فرد پذيرفته شده در همان رشته و همان سال براي تغيير رشته نبايد كمتر باشد، افزود: تغيير رشته دانشگاه پيام نور از طرح تجميع و به سنتي امكانپذير نيست.

فارس: رئيس دانشگاه پيام نور شرايط تغيير رشته در اين دانشگاه را اعلام كرد. محمد حسيني با بيان اينكه در انتقال يا تغيير رشته، دانشجو بايد هم شرايط انتقال و هم تغيير رشته را داشته باشد، گفت: دانشجو در طول تحصيل فقط يكبار مي‌تواند تغيير رشته دهد.
وي با تأكيد بر اينكه براي تغيير رشته دانشجو بايد حداقل 24 واحد درسي را گذرانده باشد، افزود: درس‌هاي پيش دانشگاهي و معادل‌سازي شده جزء 24 واحد فوق محسوب نمي‌شود، ضمن اينكه دانشجو بايد ميانگين كل 12 را از دروس گذرانده كسب كرده باشد.
رئيس دانشگاه پيام نور با بيان اينكه نمره آزمون ورودي دانشجو از نمره آزمون پايين‌ترين فرد پذيرفته شده در همان رشته و همان سال براي تغيير رشته نبايد كمتر باشد، افزود: تغيير رشته دانشگاه پيام نور از طرح تجميع و به سنتي امكانپذير نيست.
وي با بيان اينكه تغيير رشته دانشجويان دوره‌هاي فراگير بعد از ثبت‌نام و گذراندن يك ترم تحصيلي بعد از دانشپذيري مقدور است، گفت: دانشجويان دوره‌هاي فراگير، از طريق شركت در 2 تا 3 درس اختصاصي دوره دانشپذيري رشته‌اي كه متقاضي تغيير رشته آن هستند و كسب نمره 10 در هر درس و معدل 12 امكانپذير است.
حسيني با بيان اينكه در صورت موافقت يا تغيير رشته و ثبت‌نام در رشته جديد دانشجو حق بازگشت به رشته قبلي را ندارد، اظهار داشت: تا زماني كه با تغيير رشته دانشجو موافقت نشده، دانشجو مؤظف به ثبت‌نام در رشته قبلي است.

tene30
06-06-2009, 16:34
سلام دوستان

کسی اینجا هست پارسال ارشد کامپیوتر (فراگیر) داده باشه و قبول شده باشه؟؟؟؟؟

یه چند تا سوال داشتم ازشون ....اگه هست .لطف بزرگی بهم کردین اگه کمکم کنید @}:-

ممنونم

farshidshd
06-06-2009, 18:54
شما سوالتونو بپرسین شاید جوبشو بقیه هم بدونن

ninabina
06-06-2009, 23:18
در امتحانات تستی این ترم نمره منفی لحاظ نمی شود

MCSE MAN
07-06-2009, 16:59
معاون دانشگاه پيام نور استان تهران گفت: نمره منفي از امتحانات پايان نيم‌سال تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور حذف شد.

فرهاد شقاقي با بيان اينكه نمره منفي در آزمون‌هاي دانشگاه پيام نور سبب ايجاد مشكلاتي براي دانشجويان مي‌شد، افزود: در امتحانات قبلي هر 6 سوال غلط يك نمره منفي براي دانشجو محاسبه مي‌شد.

وي با اشاره به لغو امتحانات شنبه 23 خرداد، گفت: امتحانات شنبه 23 خرداد كه فرداي روز انتخابات رياست جمهوري است به منظور فراهم كردن امكان حضور گسترده و پر شور دانشجويان در انتخابات دوره دهم رياست‌جمهوري بدون دغدغه امتحان لغو شد.
معاون دانشگاه پيام نور استان تهران اظهار داشت: امتحاناتي كه در روز شنبه 23 خرداد لغو مي‌شود با حفظ زمان‌بندي به روز يكشنبه 7 تير موكول مي‌شود.

mohsen_blid
07-06-2009, 18:34
همین کلی به دانشجو کمک میکنه استاد که نداریم اینجوری هم با سخت گرفتن دهن ما رو سرویس میکنن
این برای همه امتحانات در تمام دوره هاست یا نه صرف همین ترم هست

tene30
08-06-2009, 08:49
آخه من متاسفانه از 3 کتاب معرفی شده یکی شو نمیرسم بخونم می خواستم بدونم
از اون 1 کتاب چه بحث هایی بخونم که لااقل معدل 14 رو بیارم :-(

tene30
08-06-2009, 08:51
حالا نبوووووووووووود کسی که پارسال ارشد کامپیوتر (فراگیر) داده باشه و قبول شده باشه؟؟؟؟؟

!Bikhaneman!
09-06-2009, 23:36
یعنی الان همه دارن درس می خونن دیگه ؟!
داریوش و gaxter که دارن خودشونو نابود میکنن بابا اینقدر نخونین

DaRiOuShJh
10-06-2009, 00:25
کی من؟
بابا چرا شایعه پراکنی میکنی!

میگم بعضی ها درسشون رو خوندن دارن لیسانس دومشون رو میگیرن بعد ...........

من دارم الان فیلم میبینم جات خالی

the relic

A researcher at Chicago's Natural History Museum returns from South America with some crates containing his findings. Horror - Penelope Ann Miller / Tom Sizemore
هه هه هه

ولی درس های این ترمم بد خفنن ها

آمار و احتمالات مهندسی
محاسبات عددی
مکانیک سیالات

درس های تخصصیم رو هم که دیگه نگو!×!×!#@!@$

!Bikhaneman!
10-06-2009, 23:20
کی من؟
بابا چرا شایعه پراکنی میکنی!

میگم بعضی ها درسشون رو خوندن دارن لیسانس دومشون رو میگیرن بعد ...........

من دارم الان فیلم میبینم جات خالی

the relic

A researcher at Chicago's Natural History Museum returns from South America with some crates containing his findings. Horror - Penelope Ann Miller / Tom Sizemore
هه هه هه

ولی درس های این ترمم بد خفنن ها

آمار و احتمالات مهندسی
محاسبات عددی
مکانیک سیالات

درس های تخصصیم رو هم که دیگه نگو!×!×!#@!@$

به به سلامٌ علیکم
چه عجب..ما لیسانسمونو با معدل 13-14 گرفتیم نه مثل شما که ظاهرا بالای 17-18 میشه :42:

تا الانم 2 تا از امتحانامو مجددا حذف کردم نرسیدم بخونم :14:

DaRiOuShJh
10-06-2009, 23:43
سلام از ماست حاج آقا
چی چی بابا

اینهمه میخونیم معدل کلمون زیره دهه!!!

ترم 8 هم هستم خیره سرم 3 ترم دیگه دارم حدودی!!!

sansi
11-06-2009, 20:04
سلام به همگی.........
میخواستم بدونم کسی می تونه نمونه سوالای فیزیک پایه 1 رشته ی کامپوتر با جواب رو اینجا بذاره؟؟
پیشاپیش ممنون.....

mimic
12-06-2009, 11:53
سلام
من سوالات دانش پذیری رشته مترجمی زبان را لازم دارم هر چی هم گوگل رو زیر و رو کردم چیزی گیرم نیومد
لطفا اگر لینک دانلود دارین برام بزارین. عمومی و تخصصی سال های قبل

!Bikhaneman!
17-06-2009, 12:45
سلام
من سوالات دانش پذیری رشته مترجمی زبان را لازم دارم هر چی هم گوگل رو زیر و رو کردم چیزی گیرم نیومد

نمونه سوالاتو می تونید تو انقلاب پیدا کنید..یه سریاش رو به صورت کتاب (50 صفحه ای) در اوردن با پاسخ خیلی جالبه

!Bikhaneman!
22-06-2009, 14:47
داشنگاه پیام نور ترم تابستونه هم داره ؟ اگه داره زمان ثبت نامش کی هست ؟

MCSE MAN
22-06-2009, 15:48
داشنگاه پیام نور ترم تابستونه هم داره ؟ اگه داره زمان ثبت نامش کی هست ؟

ترم تابستون که داره ولی زمان ثبت نام امسالش هنوز مشخص نشده انگار.

ninabina
22-06-2009, 21:10
27 تیر ماه الی 5 مرداد ثبت نام و حذف اضافه پیام نور در ترم تابستان
شروع امتحانات 8 شهریور الی 14 شهریور

tene30
23-06-2009, 15:58
کسی نبوووووووووووود که پارسال ارشد کامپیوتر (فراگیر) داده باشه و قبول شده باشه؟؟؟؟؟ :-((((

ninabina
23-06-2009, 20:08
کسی نبوووووووووووود که پارسال ارشد کامپیوتر (فراگیر) داده باشه و قبول شده باشه؟؟؟؟؟ :-((((

عزیز جان مگه نمی دونی پذیرش در مقطع ارشد اونهم گرایش کامپیوتر چقدر سخته-تازه اونهایی که قبول شدن اکثرا شاغل هستند و وقت ندارند درس بخوانند و مجبورند مرخصی بگیرند چه برسه بیان توی همچن جایی چت کنند. بهر حال توی گوکل سرچ کنی شاید یه مسلمونی رو پیدا کنی .
این لینکها رو جستم برات ببین خوبه

mimic
23-06-2009, 22:30
نمونه سوالاتو می تونید تو انقلاب پیدا کنید..یه سریاش رو به صورت کتاب (50 صفحه ای) در اوردن با پاسخ خیلی جالبه

دوست عزیز من با ذیق امکانات مواجه هستم. بچه شهرستان هستم
قربونت اگر تو نت پبدا کردی لینک بزار دمت گرم

tene30
23-06-2009, 22:43
نمیدونم والاااااا یعنی انقد سخته پس من که هنوز یک سوم کتابمم نخوندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ :-(((((((((((((

ممنوم ninabina جان دنبال آیدی بودم ولی بازم ازت ممنونم

ninabina
24-06-2009, 14:19
سلام
اگر منابع درسی شما همان( درک مفاهیم 1 و فنون یادگیری زبان است بهترین راه تهیه کتابهای استادی این دروس است که دارای نمونه سوال و مطالب مهم آن است). در پایان کتاب اصلی درک مفاهیم 1 لغات کتاب به همراه معانی آن به انگلیسی آمده حتما آنها را حفظ کن بسیار مفید است)
راهنمای استادی برای دروس عمومی هم معرکه است و با خواندن آن می توانی از قبول شدن مطمئن باشی .

!Bikhaneman!
24-06-2009, 16:20
دوست عزیز من با ذیق امکانات مواجه هستم. بچه شهرستان هستم
قربونت اگر تو نت پبدا کردی لینک بزار دمت گرم

عزیز اگه بود که کسی مجبور نمیشد بره بخره :46: اگه به مراکز معتبر کتابفروشی تو شهرتون سفارش بدید یکی دو هفته ای براتون میارن..حتی تو اینترنت هم اگه سرچ کنید سوالات یه صورت فروشی هم هست و می تونید سفارش بدید با پست پیشتاز براتون ارسال بشه

ninabina
30-06-2009, 20:58
دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج می شوند
دانشگاه پیام نور در حالی تصمیم به اجرای این قانون خواهد گرفت که قوانینی همچون میان ترم برای دروس عمومی،حذف نمره منفی و حذف شرط داشتن میان ترم و انتخاب واحد بدون محدودیت (معدل ۱۲ تا ۲۰ واحد و معدل بیشتر تا ۲۴ واحد) را تصویب و به اجرا در آورده استبر اساس این گزارش این تصمیمات فقط در جهت کم کردن مشروطی ها در دانشگاه گرفته شده است و قانون چهار ترم مشروط مساوی است با اخراج دانشجو از دانشگاه به زودی به اجرا در خواهد آمد اگر چه اطلاعات دقیقی از این موضوع و قوانین این تصمیم مهم در اختیار نیست اما شواهد امر حکایت از این موضوع داردکه باید شاهد یک تحول در دانشگاه پیام نور پیام نور باشیم

behnam_tr
30-06-2009, 21:01
آیا میشه فیزیک 1 و 2 رو با هم برداشت ؟؟؟

من الان ترم 3 هستم و هیچ کدوم رو پاس نکردم این ترم میخوام اگه بشه هر دوشو با هم بردارم این کار شدنیه ؟؟

mahdi7610
01-07-2009, 09:03
آیا میشه فیزیک 1 و 2 رو با هم برداشت ؟؟؟

من الان ترم 3 هستم و هیچ کدوم رو پاس نکردم این ترم میخوام اگه بشه هر دوشو با هم بردارم این کار شدنیه ؟؟
سلام
توی دانشگاه پیام نور یک قانونی هست به اسم قانون شماره 10

توی این قانون درسهایی که میشه بدون رعایت پیش نیاز برداشت را مشخص می کنه . که توی هر ترم هم بر اساس قانون دانشگاه و تشخیص مدیر گروه رشته تغییر می کنه

این قانون توی هر ترم روی برد هر رشته زده می شه و دروس را مشخص می کنه . شما باید نگاه کنی و ببینی که درس فیزیک توی این قانون هست یا نه .

تا جایی که من خبر دارم درس فیزیک را نمیشه بدون رعایت پیش نیاز برداشت .مگر اینکه ترم اخر باشی و بدون رعایت پیش نیاز دروس را برداری .

در غیر این صورت باید حتما اول فیزیک 1 را پاس کنی تا بتونی فیزیک 2 را برداری .

در ضمن فکر کنم فقط فیزیک 1 و 2 را داشته باشی و هنوز چون ترم 3 هستی جا برای برداشتن اینها هست .

خیلی از بچه ها درس فیزیک 2 را چون پیش نیاز هیچ درس دیگه ای نیست را می زارم و ترم اخر بر می دارن
همیشه سعی کن هر ترم بر اساس ترم بعدت انتخاب واحد کنی .

یعنی ببین ترم بعد چه درسهایی را میخوای برداری و سعی کن ترم قبلش پیش نیازهاش را حتما پاس کنی .
مثلا پاس کردن فیزیک 2 به چه دردی می خوره وقتی پیش نیاز هیچ درسی نیست

موفق باشی :)

mahdi7610
01-07-2009, 09:13
27 تیر ماه الی 5 مرداد ثبت نام و حذف اضافه پیام نور در ترم تابستان
شروع امتحانات 8 شهریور الی 14 شهریور

سلام

خیالمون راحت باشه دیگه

منبعش را هم می تونی معرفی کنی تا مطمئن بشیم .

مرسی :)

behnam_tr
01-07-2009, 09:27
سلام
توی دانشگاه پیام نور یک قانونی هست به اسم قانون شماره 10

توی این قانون درسهایی که میشه بدون رعایت پیش نیاز برداشت را مشخص می کنه . که توی هر ترم هم بر اساس قانون دانشگاه و تشخیص مدیر گروه رشته تغییر می کنه

این قانون توی هر ترم روی برد هر رشته زده می شه و دروس را مشخص می کنه . شما باید نگاه کنی و ببینی که درس فیزیک توی این قانون هست یا نه .

تا جایی که من خبر دارم درس فیزیک را نمیشه بدون رعایت پیش نیاز برداشت .مگر اینکه ترم اخر باشی و بدون رعایت پیش نیاز دروس را برداری .

در غیر این صورت باید حتما اول فیزیک 1 را پاس کنی تا بتونی فیزیک 2 را برداری .

در ضمن فکر کنم فقط فیزیک 1 و 2 را داشته باشی و هنوز چون ترم 3 هستی جا برای برداشتن اینها هست .

خیلی از بچه ها درس فیزیک 2 را چون پیش نیاز هیچ درس دیگه ای نیست را می زارم و ترم اخر بر می دارن
همیشه سعی کن هر ترم بر اساس ترم بعدت انتخاب واحد کنی .

یعنی ببین ترم بعد چه درسهایی را میخوای برداری و سعی کن ترم قبلش پیش نیازهاش را حتما پاس کنی .
مثلا پاس کردن فیزیک 2 به چه دردی می خوره وقتی پیش نیاز هیچ درسی نیست

:10:مرسی دوست عزیز این قانون 10 رو نمیشه از سایت مرکزی پیداش کرد ؟؟

behnam_tr
01-07-2009, 09:29
سلام

خیالمون راحت باشه دیگه

کار پیام نور که هیچ وقت دقیق نیست !!

شما از 25 مرداد تا 10 تیر حساب کن ....

تو این مدت حتما دیگه باید بشه ...

mahdi7610
01-07-2009, 10:01
:10:مرسی دوست عزیز این قانون 10 رو نمیشه از سایت مرکزی پیداش کرد ؟؟

راستش تا جایی که من اطلاع دارم این قانون را مدیر گروه هر رشته خودش تعیین میکنه .

البته بعضی ها هم میگن این قانون را مرکز تعیین می کنه .

اگه به مدیر رشته خودتون مراجعه کنید حتما به شما میگه که چه درسهایی را میشه بدون پیش نیاز برداشت .

مدیر رشته پول میگیره واسه همین کارها دیگه .

اما درس فیزیک را مطمئن هستم که بدون رعایت پیش نیاز نمی شه برداشت .

دقیق خبر ندارم که توی سایت مرکزی می زنه یا نه .

کار پیام نور که هیچ وقت دقیق نیست !!

شما از 25 مرداد تا 10 تیر حساب کن ....

تو این مدت حتما دیگه باید بشه ...
به خاطر همین گفتم دوسمتون مطمئن هست یا نه .

توی پیام نور شب می خوابن صبح پا میشن یه قانون وضع می کنند .:31:

Ship Storm
01-07-2009, 10:03
چرا این دانشگاه پیام نور کاردانی به کارشناسی رشته ما رو نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار کامپیوتر هستم

mahdi7610
01-07-2009, 10:35
چرا این دانشگاه پیام نور کاردانی به کارشناسی رشته ما رو نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار کامپیوتر هستم

سلام حامد جان

راستش تا جایی که من اطلاع دارم پیام نور اصلا کاردانی نداره . و پذیرشش فقط کارشناسی هستش .

به خاطر همین احتمالا کاردانی به کارشناسی را هم پذیرش نمیکنه .

شما بیا یه بیانیه صادر کن و این طرح را به وزارت علوم بده . شاید قبول کردن :31:

خیلی از دانشجویان کاردانی یک اشتباهی که توی زندگیشون میکنند این هست که میرن 2 سال کاردانی میخونند و بعدش میان فراگیر پیام نور شرکت می کنند و دوباره 4 سال توی پیام نور درس میخونند و کارشناسی میگیرن .

بعدش که میخوان برن سرکار با وجود داشتن مدرک کارشناسی کسی نمیاد مدرک کاردانی اونها را قبول کنه . و در واقع اونها همین طوری فقط 2 سال خودشون را زحمت دادن .

خب چه کاریه همون اول بیایید برید و کارشناسی پیام نور بخونید و خیال خودتون را راحت کنید .

اینا که گفتم واقعیت داره . خودم خیلی ها را دیدم که کاردانی خوندن و بعدش هم رفتن و پیام نور از ابتدا شروع کردن به خوندن .

درسته حداقل 60 واحد معادل میخوره . اما باز هم باید 4 سال پیام نور را بخونند . تازه اگه بتونند 4 ساله تموم کنند .

MCSE MAN
01-07-2009, 10:50
اما درس فیزیک را مطمئن هستم که بدون رعایت پیش نیاز نمی شه برداشت .ولی برعکس شما،من فکر کنم میشه چون یادمه 2 ترم پیش که از کارشناس رشتمون پرسیدیم گفت میشه.
البته هر ترم قانوناش با ترم دیگه فرق میکنه.:31:

mahdi7610
01-07-2009, 11:01
ولی برعکس شما،من فکر کنم میشه چون یادمه 2 ترم پیش که از کارشناس رشتمون پرسیدیم گفت میشه.
البته هر ترم قانوناش با ترم دیگه فرق میکنه.:31:

خب منم توی پست #1201 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم بر اساس هر ترم فرق می کنه

هر ترم هم بر اساس قانون دانشگاه و تشخیص مدیر گروه رشته تغییر می کنه

اما من تا به حال ندیدم درس فیزیک را بشه پیش نیاز و هم نیاز را برداشت .

توی ترم های خیلی قبل میشد این کار را کرد البته اونم به این دلیل میشد برداشت که شما یکبار درس فیزیک 1 را برداشته باشید و افتاده باشید .
اونوقت میشد فیزیک 1 و 2 را باهم بردارید . البته اون هم باید در چارچون همون قانونی که گفتم باشه .

باز هم باید این دوستمون برای مطمئن شدن به مدیر رشته اشون مراجعه کنند . چون ممکنه موقع فارغ التحصیل شدن براشون ایجاد مشکل بکنه .

ninabina
01-07-2009, 11:58
سلام

خیالمون راحت باشه دیگه

سلام
فایلش را ابتدای سال دانلود کردم .تا بحال هم تقویمش دقیقا درست بوده
هرکاری میکنم عکسش را نمی توانم paste کنم

ninabina
01-07-2009, 12:10

mahdi7610
01-07-2009, 12:14
سلام
فایلش را ابتدای سال دانلود کردم .تا بحال هم تقویمش دقیقا درست بوده
هرکاری میکنم عکسش را نمی توانم paste کنم
سلام

خب این طوری که نمیشه عکس گذاشت .

شما باید عکس را توی یک سایتی اپلود کنید و مسیرش را بزارید اینجا

به سایت زیر رجوع کنید و سپس با زدن browse عکس را از داخل کامپیوتر انتخاب کنید و سپس روی گزینه شروع ارسال کلیک کنید و منتظر بمونید تا عکس اپلود بشه و بعدش مسیرش را اینجا قرار بدید

موفق باشید

NASIM BAHAR
01-07-2009, 12:18
سلامممم.یه سوال داشتم.این مشکل یکی از دوستامه..میخواستم ببینم اگه کسی دانشجوی پیام نور(از کنکور)باشه ولی بعد بی هوا ولش کنه بره یه دانشگاه دیگه کنکور بده درسشو اونجا از اول بخونه مشکلی براش پیش نمیات...ایشون اصلا هم حوصله ندارن برن دنبال کاراشون...میگم نکنه یهو اخراجش کنن از این دانشگاهش..چون اصلا انصراف هم نداده...

Ship Storm
01-07-2009, 19:14
سلام حامد جان

راستش تا جایی که من اطلاع دارم پیام نور اصلا کاردانی نداره . و پذیرشش فقط کارشناسی هستش .

به خاطر همین احتمالا کاردانی به کارشناسی را هم پذیرش نمیکنه .

شما بیا یه بیانیه صادر کن و این طرح را به وزارت علوم بده . شاید قبول کردن :31:

خیلی از دانشجویان کاردانی یک اشتباهی که توی زندگیشون میکنند این هست که میرن 2 سال کاردانی میخونند و بعدش میان فراگیر پیام نور شرکت می کنند و دوباره 4 سال توی پیام نور درس میخونند و کارشناسی میگیرن .

بعدش که میخوان برن سرکار با وجود داشتن مدرک کارشناسی کسی نمیاد مدرک کاردانی اونها را قبول کنه . و در واقع اونها همین طوری فقط 2 سال خودشون را زحمت دادن .

خب چه کاریه همون اول بیایید برید و کارشناسی پیام نور بخونید و خیال خودتون را راحت کنید .

اینا که گفتم واقعیت داره . خودم خیلی ها را دیدم که کاردانی خوندن و بعدش هم رفتن و پیام نور از ابتدا شروع کردن به خوندن .

درسته حداقل 60 واحد معادل میخوره . اما باز هم باید 4 سال پیام نور را بخونند . تازه اگه بتونند 4 ساله تموم کنند .

مهدی جان امسال داشت کاردانی به کارشناسی رو ولی چند تا رشته محدود بودن مثلا : گاوداری,پرورش خروس,باغبانی,فنی و حرفه ای,علوم و معارف و چند تا رشته مزخرف که اصلا هیچکدومش جز رشته های فنی مهندسی نبودن همه رشته های هچل هفتی بودن
من الان کاردانی علمی کاربردی دارم و برای کارشناسی دارم به هر دری میزنم ول نمیدونم چرا قبول نمیشم :31: :دی
البته این رو م بگم من سر جلسات هیچی نمیخونم همینطوری میرم از ماده شانس استفاده میکنم ولی خوب رتبه هایی که میارم ماشالله بانگر شانس خوب ماست مثلا یادمه تو زمانی که کنکور کاردانی دولتی دادیم فکر کنم 48 هزار نفر رشته نرم فازار شرکت کرد بود و بعد من شدم رتبه 39 :دی شانس نداریم الآن فردا کنکور آزاد سراسری دارم هیچی که نخوندم اگه هم میخوندم چیزی بلد نبودم من اصلا نه ریاضی بلدم چیه نهفیزیک و نه شیمی ولی خوب باید بین سوالات شیر یا خط بندازیم و ی یک تاس ببریم ببینیم چی میشه :دی اگه قبول نشدم که هیچ ولی اگه قبول شدم بدون مهدی که من روش نوینی در موفقیت در کنکور رو کسب کردم :31:

behnam_tr
01-07-2009, 19:31
من ریاضی 1 رو ترم قبل مشروط شدم (( البته دو ترم متوالی !!!))

میتونم این ترم ریاضی 1 و 2 رو با هم بردارم ...

من رشته علوم کامپیوتر هستم....

mahdi7610
01-07-2009, 19:50
من ریاضی 1 رو ترم قبل مشروط شدم (( البته دو ترم متوالی !!!))

میتونم این ترم ریاضی 1 و 2 رو با هم بردارم ...

من رشته علوم کامپیوتر هستم....

سلام

در مورد این موضوع چند تا پست قبل بحث کردیم .

یک قانونی وجود داره که توی اون دروسی که میشه بدون رعایت پیش نیاز برداشت را مشخص میکنه .

که توی هر ترم این قانون تغییر میکنه .

شما باید به دانشگاه رجوع کنید و از مدیر رشته خودتون سوال کنید که چه درسهایی را میتونید بدون رعایت پیش نیاز بردارید .

البته سالهای قبل قانونی وجود داشت که شما اگه یک درس را یکبار می افتادید میتونستید اون درس را با پس نیازش را باهم بردارید .

مثلا اگه ریاضی 1 را یکبار افتادید میتونید با ریاضی 2 اونا باهم بردارید .

البته این قانون برداشته شد و یک قانون اومد که درسهایی که میشه بدون رعایت پیش نیاز برداشت را برای شما مشخص می کنه .

شما باید از مدیر رشته خودتون بپرسید که چه درسهایی را میشه پیش نیاز و پس نیاز را باهم برداشت .

موفق باشید :)

mahdi7610
01-07-2009, 20:03
مهدی جان امسال داشت کاردانی به کارشناسی رو ولی چند تا رشته محدود بودن مثلا : گاوداری,پرورش خروس,باغبانی,فنی و حرفه ای,علوم و معارف و چند تا رشته مزخرف که اصلا هیچکدومش جز رشته های فنی مهندسی نبودن همه رشته های هچل هفتی بودن
من الان کاردانی علمی کاربردی دارم و برای کارشناسی دارم به هر دری میزنم ول نمیدونم چرا قبول نمیشم :31: :دی
البته این رو م بگم من سر جلسات هیچی نمیخونم همینطوری میرم از ماده شانس استفاده میکنم ولی خوب رتبه هایی که میارم ماشالله بانگر شانس خوب ماست مثلا یادمه تو زمانی که کنکور کاردانی دولتی دادیم فکر کنم 48 هزار نفر رشته نرم فازار شرکت کرد بود و بعد من شدم رتبه 39 :دی شانس نداریم الآن فردا کنکور آزاد سراسری دارم هیچی که نخوندم اگه هم میخوندم چیزی بلد نبودم من اصلا نه ریاضی بلدم چیه نهفیزیک و نه شیمی ولی خوب باید بین سوالات شیر یا خط بندازیم و ی یک تاس ببریم ببینیم چی میشه :دی اگه قبول نشدم که هیچ ولی اگه قبول شدم بدون مهدی که من روش نوینی در موفقیت در کنکور رو کسب کردم :31:
تا جایی که من میدونم اگه توی هر چیزی شانس باشه توی دانشگاه رفتن شانس وجود نداره . باید درس بخونی بری دانشگاه .

مخصوصا کاردانی به کارشناسی که قبول شدنش خیلی سخته .

اتفاقا من ریاضی خوراکمه . همیشه ریاضیم عالی بوده و هیچ مشکلی توش نداشتم . البته الان چون بیشتر درسهام کامپیوتر شده یه مقدار از ریاضی فاصله گرفتم . اما اگه یک نگاه بکنم همه چیز یادم میاد .

یه سری به کلاسهای مهندسی معکوس بزن . تو که میگی شانس داری احتمالا بتونه کمکت کنه :31:

گاوداری,پرورش خروس,باغبانی

:31::31::31:

Ship Storm
01-07-2009, 20:26
تا جایی که من میدونم اگه توی هر چیزی شانس باشه توی دانشگاه رفتن شانس وجود نداره . باید درس بخونی بری دانشگاه .

مخصوصا کاردانی به کارشناسی که قبول شدنش خیلی سخته .

اتفاقا من ریاضی خوراکمه . همیشه ریاضیم عالی بوده و هیچ مشکلی توش نداشتم . البته الان چون بیشتر درسهام کامپیوتر شده یه مقدار از ریاضی فاصله گرفتم . اما اگه یک نگاه بکنم همه چیز یادم میاد .

یه سری به کلاسهای مهندسی معکوس بزن . تو که میگی شانس داری احتمالا بتونه کمکت کنه :31:

:31::31::31:

مهدی جان حالا که قوبل شدم اوردم کارنامم رو کردم تو چشت میفهی که شانس یعنی چی :31::31:
نه ولی مهدی جون این قرعه کشی دانشگاه آزاد فردا صبح ساعت 8 شروع میشه منم باید برم تو این قرعه کشی شرکت کنم دعا کن چزی به اسممون در بیاد :31::31::31:

DaRiOuShJh
01-07-2009, 20:30
هه هه هه!
اینجا چه خبره؟
پرورش مرغ و کفتر راه میخواید بندازید؟
این میثم هم داره سخت درس میخونه! یاد بگیرید
قرار کارسناس مترجمی رو 5 ترمه تموم کنه! تازه ترم 5 ام هم همش معرفی به استاده!

دوستان×! یکی دیگه از دوستان جویای قیمت حدودی کارشناسی ارشد پیام نور شده بود! حدودی قیمتی چیزی دارید؟

Ship Storm
01-07-2009, 21:15
هه هه هه!
اینجا چه خبره؟

دوستان×! یکی دیگه از دوستان جویای قیمت حدودی کارشناسی ارشد پیام نور شده بود! حدودی قیمتی چیزی دارید؟

بحث سر رشته های کاردانی به کارشناسی این دانشگاه بود که امسال رشته های فوق العاده ای رو به خودش اختصاص داده بود :31:
در مورد قیمت مقطع کارشناسی ارشد هم داریوش جان باید بگم قیمتش زیاده :31::31::31:

DaRiOuShJh
01-07-2009, 21:31
دستت درد نکنه برادر!×!
خوب خسته نباشی! چه قد زیاده برار؟ دیگه به پای آزاد که نمیرسه؟

راستی یه پاور میخوام بخرم که این کارت گرافیکه رو بچپونم رو سیستم! احتمالا فردا میام سمته رضا و ایران

Ship Storm
01-07-2009, 21:58
نه داریوش جون به پا آزاد نمیرسه ولی اگه اشتباه نکنم فکر کنم حول و حوش 1 تومن باشه :31: چون یه بنده خدائی رفت ارشد صنایع رو تو پیام نوربخونه دید هزینش زیاده برگشت :دی

برادر داریوش مگه گرافیک چی خریدی که میخوای بری براش پاور بخری؟ :دی تو که دنبال عتیقه جات بودی تو صنعت Personal Computer ها :31: نکنه رفتی 260GTX خریدی :31:که نیت کردی بری براش پاور بخری یا اینکه Radeon 7000 خریدی میخوای تحویلش بگیری براش پاور بخری :31:

DaRiOuShJh
02-07-2009, 01:48
هممممممممممم
آزاد هم همین طرفای یک یک و خورده ای هست دیگه
حالا این دوستت چی کار کرد آخر؟ رفت ارشد آزاد یا بی خیالی طی کرد کلا؟؟

سیستم عتیقه رو بی خیال شدم! دیدم اینطور که میگی مقادیره زیادی خرج میزاره رو دستمون یه دانلود آفلاین ارزشش رو نداره!×!
بابا این کارته هم نمیدونم هنوز چیه ماله بر وبچه! چیزه دندون گیر و جدیدی نیست فقط مشکل داد دادن گارانتی حالا که گرفتن دلشون رو زده گفتن تو وردار ما بریم یه چیز خف بخریم!×!

این هم نمیدونم گازوییلیه چیه یه دونه سیم پاور میخواد

Ship Storm
02-07-2009, 12:44
هممممممممممم
آزاد هم همین طرفای یک یک و خورده ای هست دیگه
حالا این دوستت چی کار کرد آخر؟ رفت ارشد آزاد یا بی خیالی طی کرد کلا؟؟

سیستم عتیقه رو بی خیال شدم! دیدم اینطور که میگی مقادیره زیادی خرج میزاره رو دستمون یه دانلود آفلاین ارزشش رو نداره!×!
بابا این کارته هم نمیدونم هنوز چیه ماله بر وبچه! چیزه دندون گیر و جدیدی نیست فقط مشکل داد دادن گارانتی حالا که گرفتن دلشون رو زده گفتن تو وردار ما بریم یه چیز خف بخریم!×!

این هم نمیدونم گازوییلیه چیه یه دونه سیم پاور میخواد

نه این دوستم داریوش یه هفته ای رفت و بعد دید هزینش خیلی میشه رفت سر کار بیخیال ادامه تحصیلش شد :31: و ماشالله همین کارش هم باعث شد کسی که یک قرون تو بساط نداشت الآن یک شرکت ساختمان های صنعتی داشته باشه و جز خرمایگان این مملکت بشه :31:
==
خوب مدل گرافیکه چیه؟ نصب کنی رو سیستم و بخوای درایورش رو نصب کنی که میشه فهمید چیه

NASIM BAHAR
02-07-2009, 18:19
سوال من چی شد؟؟

behnam_tr
02-07-2009, 18:36
یه سوال::

شهریه دروس عمومی - اختصاصی - عملی تو پیام نور چنده ؟؟

اینا ثابت هستند یا متغیر ؟؟ یعنی اینه هر سال زیاد میشه یا تا آخر یکیه ؟؟

چرا شهریه ثابت واسه من تغییر کرده ؟؟ مگه نمیگن ثابت !! من ترم اول 50 بعد 55 این ترم هم نو معلوم

رشته من هم علوم کامپیوتر ورودی بهمن ماه 86

mahdi7610
02-07-2009, 20:38
یه سوال::

شهریه دروس عمومی - اختصاصی - عملی تو پیام نور چنده ؟؟

اینا ثابت هستند یا متغیر ؟؟ یعنی اینه هر سال زیاد میشه یا تا آخر یکیه ؟؟

چرا شهریه ثابت واسه من تغییر کرده ؟؟ مگه نمیگن ثابت !! من ترم اول 50 بعد 55 این ترم هم نو معلوم

رشته من هم علوم کامپیوتر ورودی بهمن ماه 86

سلام

شهریه دانشگاههای پیام نور بر اساس ناحیه مشخص میشه . تبریز هم جزء ناحیه های 1 و 2 هستش .

سال 86 به صورت زیر بوده

رشته های علوم پایه : رشته علوم کامپیوتر هم جزء رشته های علوم پایه محصوب می شه

شهریه ثابت 500 هزار ریال
دروس عمومي به ازاي هر واحد 50 هزار ريال
دروس پايه به ازاي هر واحد 65 هزار ريال
دروس اصلي و تخصصي به ازاي هر واحد 70 هزار ريال
دروس نظري عملي به ازاي هر واحد 135 هزار ريال
دروس عملي کم هزينه 200 هزار ريال
دروس عملي پرهزينه 300 هزار ريال
پايان نامه 500 هزار ريال

شهریه ثابت نباید تغییر کنه و باید تا زمان فارغ التحصیلی ثابت بمونه .

mahdi7610
02-07-2009, 20:57
سلامممم.یه سوال داشتم.این مشکل یکی از دوستامه..میخواستم ببینم اگه کسی دانشجوی پیام نور(از کنکور)باشه ولی بعد بی هوا ولش کنه بره یه دانشگاه دیگه کنکور بده درسشو اونجا از اول بخونه مشکلی براش پیش نمیات...ایشون اصلا هم حوصله ندارن برن دنبال کاراشون...میگم نکنه یهو اخراجش کنن از این دانشگاهش..چون اصلا انصراف هم نداده...

تا جایی که من اطلاع دارم اگه چند ترم به دانشگاه مراجعه نکنید و مرخصی نگیرید و انتخاب واحد هم نکنید خودشون انصرافتون میدن .

اما قبلا گفته میشد شما باید از دانشگاه انصراف بدید و برگه انصراف خودتون را به دانشگاهی که قبول شدید ببرید تا مشخص بشه که شما توی دوتا دانشگاه درس نمیخونید .

چون میدونید که نمشه 2 تا رشته توی 2 تا دانشگاه متفاوت از طریق سراسری خوند .

اگه دوستتون حوصله رفتن به دانشگاه پیام نور را نداره ، بهتره بره قسمت اموزش دانشگاه خودشون ( دانشگاه دولتی که قبول شده) و از اونها سوال کنه که ایا لازم هست من برم و انصراف بدم.

تازه نیاز نیست به دانشگاه پیام نور مراجعه کنه ، کافیه راحت خونشون بشینه و تلفن را برداره و از دانشگاه سوال کنه که من شرایطم این طوری هستش .

اخه این پیام نور هیچیش معلوم نمیشه ، شب میخوابن ، صبح پا میشن یه قانون وضع می کنند .

موفق باشی

behnam_tr
03-07-2009, 09:58
سلام

شهریه دانشگاههای پیام نور بر اساس ناحیه مشخص میشه . تبریز هم جزء ناحیه های 1 و 2 هستش .

سال 86 به صورت زیر بوده

رشته های علوم پایه : رشته علوم کامپیوتر هم جزء رشته های علوم پایه محصوب می شه

شهریه ثابت 500 هزار ریال
دروس عمومي به ازاي هر واحد 50 هزار ريال
دروس پايه به ازاي هر واحد 65 هزار ريال
دروس اصلي و تخصصي به ازاي هر واحد 70 هزار ريال
دروس نظري عملي به ازاي هر واحد 135 هزار ريال
دروس عملي کم هزينه 200 هزار ريال
دروس عملي پرهزينه 300 هزار ريال
پايان نامه 500 هزار ريال

شهریه ثابت نباید تغییر کنه و باید تا زمان فارغ التحصیلی ثابت بمونه .

یه منبع معتبر میتونی معرفی کنی ؟؟

mahdi7610
03-07-2009, 10:49
یه منبع معتبر میتونی معرفی کنی ؟؟

این ها را من زنگ زدم و از دوستم برات پرسیدم .

راستش منبع معتبر همون سایت مرکزی پیام نور هستش . یا سایت گلستان

البته دقیق نمی دونم که اونجا اینها را نوشته یا نه .

ugly_girl_a
03-07-2009, 11:31
سلام
کلاسای پیام نور فقط 5 شنبه و جمعه اس؟ امتحاناش چطور؟
کسایی که به غیر از پیام نور دارن یه دانشگاه دیگه هم درس میخونن واسشون مشکلی پیش نمیاد؟مثلا کلاساشون بخوره به هم یا امتحانا؟کسایی که زبان میخونن هر ترم حدودا چه قدر شهریه اش میشه؟سطح آموزشیش واسه زبان خوب هست؟کاملا یاد گرفتین الان؟(چه قدر سوال پرسیدم :دی)

behnam_tr
03-07-2009, 11:37
سلام
کسایی که به غیر از پیام نور دارن یه دانشگاه دیگه هم درس میخونن واسشون مشکلی پیش نمیاد؟مثلا کلاساشون بخوره به هم یا امتحانا؟کسایی که زبان میخونن هر ترم حدودا چه قدر شهریه اش میشه؟سطح آموزشیش واسه زبان خوب هست؟کاملا یاد گرفتین الان؟(چه قدر سوال پرسیدم :دی)

;کی میگه پنجشنبه و جمعه هست ؟؟:13:

behnam_tr
03-07-2009, 11:38
این ها را من زنگ زدم و از دوستم برات پرسیدم .

راستش منبع معتبر همون سایت مرکزی پیام نور هستش . یا سایت گلستان

البته دقیق نمی دونم که اونجا اینها را نوشته یا نه .

:27:نه بابا تو سایت مرکزی که من چیزی ندیدم .......

حالا ولش دستت درد نکنه .....:8:

ugly_girl_a
03-07-2009, 12:03
;کی میگه پنجشنبه و جمعه هست ؟؟:13:
من اینجوذی شنیده بودم.
جواب بقیه سوالامو نمیدونین؟

mahdi7610
03-07-2009, 12:11
سلام

سلام

کلاسهای پیام نور مثل سایر دانشگاه ها از کل روزهای هفته هستش . فقط بعضی دانشگاه ها یک روز خاص را تعطیل می کنند . مثلا دانشگاه ما شنبه ها تعطیل هستش .

بیشتر کلاسهای کسایی که ترم بالایی هستند اکثر پنج شنبه و جمعه می افته . به خاطر این که اکثر توی طول هفته سر کار می رن .

اما کسایی که تازه وارد دانشگاه شدن یا ترم های 3 و 4 هستند طوی طول هفته کلاس دارند .

شرکت کردن توی کلاسهای پیام نور اصلا اجباری نیست . و شما میتونید انتخاب واحد کنید و فقط موقع امتحان برید و امتحان بدید .

یا میتونید بپرسید که استاد کی امتحان میان ترم میگیره و برید و فقط امتحان میان ترم را بدید . اصلا میتونید امتحان میان ترم هم ندید و فقط برید و امتحان پایان ترم بدید . اگه میان ترم نداشته باشید هر چی از برگه بگیرید اونا ضرب در 7/10 میکنند و نمره میان ترم شما را میدن .

اگه هم توی ازاد درس میخونید و هم توی پیام نور باید طوری انتخاب واحد کنید که موقع امتحانات تداخل نداشته باشند . چون موقع انتخاب واحد برنامه امتحانی اخر ترم را هم می تونید ببینید .

توی پیام نور کسی چیزی به شما یاد نمی ده . استاد فقط میاد یه چیزهایی از هر فصل سمبل می کنه و میره . شاید توی طول ترم هر کلاسی بیشتر از 10 جلسه هم نشه .
همه چیز به پای خودتون هستش و باید خودتون درس بخونید و یه چیزی یاد بگیرید .

مثلا یک کتاب که 10 فصل داره استاد شاید بتونه فقط 4 فصل اونا به شما درس بده بقیه به عهده خود شما هستش .

چون شهریه ثابت و پول واحد هر سال ورودی با همدیگه فرق می کنه نمیتونم بگم که چقدر می کنه .

اما اگه ورودی جدید باشید و کلا اگه 17 واحد بردارید و هیچ درس عملی هم بر ندارید ( البته زبان فکر نکنم عملی داشته باشه) تقریبا شاید 200 تومن بشه .
البته تقریبی گفتم شاید هم بیشتر بشه .

ugly_girl_a
03-07-2009, 12:29
من دارم فرانسه میخونم دوست دارم انگلیسی هم یاد بگیرم.
اینجور که شما میگین کلاساش تو طول هفته هم هست با کلاسای دانشگام میخوره به هم.
نمیدونم کلاس زبان برم یا پیام نور.
اگه تجربه دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

mahdi7610
03-07-2009, 12:30
:27:نه بابا تو سایت مرکزی که من چیزی ندیدم .......

حالا ولش دستت درد نکنه .....:8:

اره بیخیال شو

تو توی این ترم هر چقدر واحد گرفتی و پول ریختی ، ترم بعد هم اگه همین تعداد واحد بگیری همون اندازه باید پول بریزی . حالا شاید 10 تومن نسبت به ترم پیش زیاد تر بشه . اونم بستگی به درسی هست که میگیری .

mahdi7610
03-07-2009, 12:46
من دارم فرانسه میخونم دوست دارم انگلیسی هم یاد بگیرم.
اینجور که شما میگین کلاساش تو طول هفته هم هست با کلاسای دانشگام میخوره به هم.
نمیدونم کلاس زبان برم یا پیام نور.
اگه تجربه دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

من یه چیز میگم که خیلی میتونه کمکتون کنه .

اگه دوست دارید 2 تا لیسانس داشته باشید خب برید پیام نور شرکت کنید و بعد از 4 یا 5 سال یک لیسانس دیگه بگیرید و اونا قاب کنید و بزارید توی تاقچه

اما من به شما پیشنهاد میکنم به جای اینکه عمرتون را توی دانشگاه پیام نور تلف کنید این همه پولی که میخواهید به حساب پیام نور بریزید و این همه وقت تلف کنید و برید دانشگاه ، یک پنجم این پول را صرف کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی که توی اموزشگاه های معتبر میشه کنید و علاوه بر این که یک مدرک معتبر بین المللی به شما میدن ، واقعا شما را استاد زبان می کنند .
شما توی دانشگاه فقط یک سری کتابهایی را میخونید که اصلا در اینده به هیچ درد شما نخواهند خورد و فقط استارت کار را می زنند و شما باید خودتون زحمت بکشید و کلی کتابهای غیر درسی بخونید تا یک چیزی یاد بگیرید .

حالا تصمیم با خودتونه .

مدرک داشتن توی جامعه ما خیلی خوب هستش اما یه دونه لیسانس هم کفایت می کنه .

مثلا به این تفاوتی که من میگم یه کم فکر کنید خودتون متوجه میشید .
فرض کنید یک نفر رفته دانشگاه مثلا پیام نور و 5 سال توی رشته کامپیوتر درس خونده و تقریبا با هزینه خوراکش یک میلیون هم هزینه کرده .
یک نفر هم دیپلم گرفته و رفته مثلا کلاسهای برنامه نویسی یا شبکه .

اونی که رفته دانشگاه ، حداقل 5 سال خودش را علاف کرده و در اخر بدون اینکه چیزی یاد بگیره از دانشگاه فارغ التحصیل شده و حالا میخواد بره سرکار . و حالا میخواد بره سرکار و هیچی هیچی هم بلد نیست .

اما اونی که دیپلم داشته رفته و کارشناسی شبکه یاد گرفته .

خب کاملا مصلم هستش که اونی که دیپلم داره را روی هوا می زنند . به خاطر این که واقعا کار بلد هستش .

حالا شما فکر میکنید به این که شما زبان انگلیسی بلد باشید کار میدن یا اینکه مدرک لیسانس داشته باشید ؟؟؟
هر پاسخی به این سوال دادی برو دنبال همون

behnam_tr
03-07-2009, 12:46
قانون انتخاب واحد تغییر کرده ؟؟

من میخوام ترم بعد 24 واحد بردارم باید معدلم چند باشه که بتونم بردارم ؟؟

mahdi7610
03-07-2009, 12:57

من یک جا خونده بودم که قراره تغییر کنه .

اما بعید میدونم تغییر کنه . و طبق روال قبل هستش .

اگه بخواهید 24 واحد بردارید معدل ترم قبل فکر کنم باید بیشتر از 14 باشه . دقیق نمیدونم ولی همین حدود ها باید باشه

ninabina
03-07-2009, 17:54

پیام نور حذف شرط داشتن میان ترم و انتخاب واحد بدون محدودیت (در صورت داشتن معدل ۱۲ تا ۲۰ واحد می توانید بگیرید و با معدل بیشتر تا ۲۴ واحد) را تصویب و به اجرا در آورده است

mahdi7610
03-07-2009, 18:09
پیام نور حذف شرط داشتن میان ترم و انتخاب واحد بدون محدودیت (در صورت داشتن معدل ۱۲ تا ۲۰ واحد می توانید بگیرید و با معدل بیشتر تا ۲۴ واحد) را تصویب و به اجرا در آورده است

این طوری باشه که خیلی خوب میشه

یک نون بخورید و 100 تا صدقه بدید :31:

behnam_tr
03-07-2009, 18:43

:41::41:کجا گفته که من ندیدم ؟؟ به صورت بخشنامه بوده ؟؟

ninabina
03-07-2009, 20:55
:41::41:کجا گفته که من ندیدم ؟؟ به صورت بخشنامه بوده ؟؟
بله بخشنامه بوده و جزء همان مقرراتی بود که نمره ی منفی را از امتحانات حذف کردند و همچنین اضافه شدن نمره ی میان ترم بدون احتساب نمره نهایی .
ولی از این به بعد کسانی که 4 ( یادم نیست شاید هم 3 ترم) ترم مشروط شوند را بلافاصله اخراج می کنند

mahdi7610
03-07-2009, 23:03
ترم قبل فقط 2 تا قانون بود که من دیدم اجرا میشد

یکی اینکه 6 نمره میان ترم دست استاد هستش . و استاد میتونه 6 نمره کامل را به دانشجوها بده . حتی اگه دانشجویی توی برگه 1 هم شده باشه استاد میتونه نمره میان ترم کامل 6 نمره را بهش بده .

اما ترم های قبل استاد به شرطی میتونست 6 نمره را به دانشجو بده که دانشجو حتما از برگه نصف نمره را گرفته باشه . یعنی حداقل 7 شده باشه .

یکی دیگه اینکه نمره های منفی را از تست ها برداشته بودن . اما یکی از امتحانات ما نمره منفی هم داشت .

ninabina
04-07-2009, 13:45
تاریخ انتخاب واحد ترم تابستان سال تحصیلی 88-87 از مورخ 27/04/1388 لغایت 10/05/1388 می باشد.
داشجویان گرامی از مورخ 25/04/1388 برای دریافت تاریخ و ساعت ثبت نام خود به سایت گلستان مراجعه نمایند.

!Bikhaneman!
05-07-2009, 08:23
هه هه هه!
اینجا چه خبره؟

سلامٌ علیکم یا شیخ
بیا ببین چه درسی دارم می خونم کشتم خودمو ...دیگه نمیای پیام ببینیمت ؟ باباااا پول لازمم بیا دیگه !!

حالا سوالو داشته باش تا حساب کار من بیاد دستت :

دوستان..من از پارسال که قبول شدم تا الان (2 ترم) سر هیچ امتحانی نرفتم :15: در واقع حذف ترم کردم. می خوام بدونم هیچ اتفاقی برام نمیفته ؟!! البته قول میدم تابستون جبران کنم :eh:

mahdi7610
05-07-2009, 09:24
سلامٌ علیکم یا شیخ
بیا ببین چه درسی دارم می خونم کشتم خودمو ...دیگه نمیای پیام ببینیمت ؟ باباااا پول لازمم بیا دیگه !!

حالا سوالو داشته باش تا حساب کار من بیاد دستت :

دوستان..من از پارسال که قبول شدم تا الان (2 ترم) سر هیچ امتحانی نرفتم :15: در واقع حذف ترم کردم. می خوام بدونم هیچ اتفاقی برام نمیفته ؟!! البته قول میدم تابستون جبران کنم :eh:

نه جونم هیچ اتفاقی نمی افته . برای اونا مهم پول هستش . شما پول هر ترم را به حساب بریز اما امتحانات را برو حذف کن .

ninabina
10-07-2009, 13:16
در انتخاب واحد ترم تابستان دانشجويان دانشگاه پيام نور فقط 6 واحد ارائه مي‌شود.
برای دانشجويان ترم‌هاي 7 و 8 دانشگاه پيام نور در انتخاب واحد ترم تابستاني دروس تخصصي ارايه مي‌شود اما به ساير دانشجويان فقط دروس عمومي ارائه مي‌شود.

behnam_tr
10-07-2009, 15:00
در انتخاب واحد ترم تابستان دانشجويان دانشگاه پيام نور فقط 6 واحد ارائه مي‌شود.
برای دانشجويان ترم‌هاي 7 و 8 دانشگاه پيام نور در انتخاب واحد ترم تابستاني دروس تخصصي ارايه مي‌شود اما به ساير دانشجويان فقط دروس عمومي ارائه مي‌شود.

:27:منبع لطفا ؟؟؟