PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46

Hossein_128
09-09-2015, 12:21
سلام

دوستان ثبت نام بدون آزمون پیام نور تموم شد؟؟
نمیشه حضوری بدون آزمون ثبت نام کرد؟؟

samir.123
09-09-2015, 18:06
كي بوده ثبت نامش ؟؟؟؟

Hossein_128
09-09-2015, 22:15
كي بوده ثبت نامش ؟؟؟؟
فکر کنم آخرین مهلتش 20 مرداد بوده

دوستان میشه حضوری بدون آزمون ثبت نام کرد؟؟؟

Hossein_128
10-09-2015, 09:11
سلام

دوستان من دانشجوی پیام نور تهران - ری هستم
الان برای انتخاب واحد نحوه ارائه اکثر درسها رو زده الکترونیکی
بعد این الکترونیکی ها رو همه رو زده برای واحد اصفهان

الان من که مرکز تهران - ری هستم میتونم این درسها رو هم انتخاب کنم؟؟ چرا زده واحد اصفهان؟؟

majidli
10-09-2015, 23:08
سلام

الان من که مرکز تهران - ری هستم میتونم این درسها رو هم انتخاب کنم؟؟ چرا زده واحد اصفهان؟؟
سلام نحوه ارائه این دروس به صورت مجازی هستش
شما از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد کلاس مجازی میشین

- - - Updated - - -

سلام

سلام نحوه ارائه این دروس به صورت مجازی هستش
شما از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد کلاس مجازی میشین

michaelfb30
11-09-2015, 13:48
سلام خدمت دوستان فروم ... خسته نباشید .. اقا من یک سوالی دارم ممنون میشم سریع جواب بدین چون اصلا وقت کافی برای تصمیم گیری ندارم ...
من امسال کنکور مترجمی به بوشهر دانشگاه دریانوردی و علوم و فنون چابهار دراومدم ( اولویت سوم زده بودم به دلایلی)‌ ..منم دراومدم به این داشگاه .. الان مشکل دارم با خانواده نمیذارن برم ...
میگن برو پیام نور بخون ..الان موندم دو راهی ... :n03:

حالا سوال من : من کاردانی نرم افزار دارم ... الان میخوام مترجمی بخونم ... از زنجان هم هستم ...پیم نور میگن مترجمی ناپیوسته نداره .. الان من چی کار باید بکنم ؟ پیوسته برم ؟ اصلا میشه رفت پیوسته ؟ اگر نه ناویسته قبول میکنن ؟

Squall Leonhart
11-09-2015, 14:28
به نظر من پیام نور بهتر هست
درس خوندن توی یه شهر دیگه اصلا به درد نمیخوره
ضمنا ممکنه که چند تا از درس های عمومی رو هم واست تطبیق بزنن و نیازی نباشه دوباره بخونی

michaelfb30
11-09-2015, 14:30
خیلی ممنون از پاسخت دوست گرامی ... فقط من الان مشکلم اینه نمیدونم اصلا ناپیوسته داره مترجمی برم دو ساله لیسانس بگیرم یا نه ؟؟؟ از هر کی میپرسم میگن فقط باید پیوسته بری مترجمی ....شما از این قضی خبری داری؟

Squall Leonhart
11-09-2015, 15:30
با توجه به سایت خود پیام نور به طور کلی این رشته وجود داره : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رشته: آموزش زبان انگلیسی
مخصوص ورودیهای 91 و بعد از آن
مقطع کارشناسی ناپیوسته

ولی حالا باید ببینی توی شهر شما هم این رشته ارائه میشه یا نه.

Hossein_128
11-09-2015, 15:41
دوستان اونی که بدون آزمون ثبت نام نکرده چیکار باید بکنه؟؟؟
میشه مدارکو همینجوری حضوری برد برای ثبت نام ؟؟؟؟

Squall Leonhart
11-09-2015, 19:54
دوستان اونی که بدون آزمون ثبت نام نکرده چیکار باید بکنه؟؟؟
میشه مدارکو همینجوری حضوری برد برای ثبت نام ؟؟؟؟

طبق اطلاعیه سایت سازمان سنجش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام دانشگاه پیام نور فردا از طریق سایت گلستان انجام میشه.

پذيرفته‌شدگان هر يك از رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور لازم است بر اساس جدول ذيل از تاريخ، محل و نحوه ثبت‌نام رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاه پيام نور مطلع شوند و در زمان مقرر علاوه بر مدارك مندرج در بندهاي "ج و د" فوق‌الذكر مدارك ذيل را ارائه نمايند.
نام‌نويسي از پذيرفته‌شدگان اين دانشگاه ‌به صورت غيرحضوري از طريق سامانه جامع دانشگاهي به آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صورت خواهد پذيرفت. پذيرفته‌شدگان ضرورت دارد براي اطلاع از تاريخ و مدارك ثبت‌نام از تاريخ 94/6/21 به اين سايت مراجعه نمايند.

ضمنا آدرس سایت گلستان رو هم غلط نوشته! :n33:
به نظر من یه سر به دانشگاه بزن خدا رو چه دیدی شاید مثل مدرسه به صورت حضوری هم ثبت نام کردن! :n19:

Mehrshad-msv
12-09-2015, 16:55
طبق اطلاعیه سایت سازمان سنجش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام دانشگاه پیام نور فردا از طریق سایت گلستان انجام میشه.

به نظر من یه سر به دانشگاه بزن خدا رو چه دیدی شاید مثل مدرسه به صورت حضوری هم ثبت نام کردن! :n19:

سلام
ممنون
من الان مترجمی امتحان دادم قبولم شدم...حالا طبقه اون سایت سنجش به حروف الفبا که فامیلیم با میم شروع میشه چهارشنبه باید برم.من کرج هستم.
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

- - - Updated - - -

سلام
ممنون
من الان مترجمی امتحان دادم قبولم شدم...حالا طبقه اون سایت سنجش به حروف الفبا که فامیلیم با میم شروع میشه چهارشنبه باید برم.من کرج هستم.
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

Squall Leonhart
12-09-2015, 17:08
اون جدول حروف الفبا که توی سایت سازمان سنجش هست واسه دانشگاه های دیگه هست
مراحل ثبت نام پیام نور کلا فرق میکنه
فعلا باید منتظر اطلاعیه سایت گلستان باشیم

Squall Leonhart
13-09-2015, 08:29
زمان ثبت نام غیر حضوری دانشجویان پذیرفته شده در آزمون کارشناسی سراسری سال تحصیلی 95-94 اعلام شد :n26: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1394/6/22 يكشنبه
مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور :
زمان ثبت نام غیر حضوری دانشجویان پذیرفته شده در آزمون کارشناسی سراسری سال تحصیلی 95-94 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،عباس گل بداق مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور گفت : ثبت نام غیر حضوری دانشجویان پذیرفته شده در آزمون کارشناسی سراسری سال تحصیلی 95-94 از تاریخ 25/6/94 لغایت 29/6/94 اعلام شده است.

وی افزود: پذیرفته شدگان لازم است در مهلت اعلام شده با آماده کردن فایل اسکن شده مدارک ثبت نام به سامانه ثبت نام دانشگاه(گلستان) به آدرس اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه وثبت نام نمایند

Amir M.ohAma.D
13-09-2015, 14:34
دوستان درخواست مهمان در گلستان به چه صورته؟
من از طریق گلستان درخواست دادم موافقت شد
شهریه دوبرابر شد
شهریه فقط این ترم دو برابر شده؟ترم دیگه عادی میشه؟ترم دیگه لازم نیست دوباره درخواست بدم؟

michaelfb30
13-09-2015, 15:41
سلام دوباره ... دوستان من یک مشکلی برام پیش اومده .. من یک بار پست زدم به خطر این که جای دوری دراومدم نمیتونم برم و باید برم پیام نور ... رفتم پرسیدم گفتن کارشناسی ناپیوسته ندارن و باید پیوسته اما پیوسته باید از بهمن برم تو ؟؟؟؟ چرا این طوری هست .. من پیام نور تو کنکور مجاز بودم ولی انتخاب رشته پیام نور نکردم ... بیرون هم بنر زدن که ورود بدون کنکور ... الان راهی هست من از مهر برم پیام نور ؟؟؟ چون سربازیم میاد نمیتونم تا بهمن وایسم ...:n15:

Mehrshad-msv
14-09-2015, 16:11
زمان ثبت نام غیر حضوری دانشجویان پذیرفته شده در آزمون کارشناسی سراسری سال تحصیلی 95-94 اعلام شد :n26: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون
فقط شرمنده از چیا باید اسکن بگیریم دقیقا.سرمنده من وقت کافی ندارم همونه مزاحم شما میشم.
مرسی:n01:

Squall Leonhart
14-09-2015, 21:02
ممنون
فقط شرمنده از چیا باید اسکن بگیریم دقیقا.سرمنده من وقت کافی ندارم همونه مزاحم شما میشم.
مرسی:n01:

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اولیه چیز های خاصی نیستن
فعلا همین ها رو آماده بکن : دپلم - عکس - شناسنامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت و ...
توی سیستم گلستان وقتی میخواهی مدارک رو بفرستی اونجا دقیقا مشخص میکنه که چه مدارکی مورد نیاز هست.

ضمنا یه اطلاعیه جدید هم اومده :
1394/6/23 دوشنبه
جزئیات و نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسری و... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein_128
14-09-2015, 21:48
سلام

دوستان پیام نور برای بهمن ماه بدون کنکور دانشجو میگیره؟؟؟

بهمن ماه هم بر اساس سوابق تحصیلی هستش؟؟ یعنی همون معدل دیپلم؟؟

احتمال قبولی برای معدل زیر 12 اینا چقدره؟؟

michaelfb30
14-09-2015, 21:58
سلام

دوستان پیام نور برای بهمن ماه بدون کنکور دانشجو میگیره؟؟؟

بهمن ماه هم بر اساس سوابق تحصیلی هستش؟؟ یعنی همون معدل دیپلم؟؟

احتمال قبولی برای معدل زیر 12 اینا چقدره؟؟

اقا قربون دهنت .. منم مشکلم همینه ... انتخاب رشته پیام نور نزدم باید از بهمن برم ... میشه رفت دیگه ؟؟ بر حسب معدله ؟؟؟ من فوق دارم (نرم افزار) میشه رفت دیگه ؟؟؟

samir.123
15-09-2015, 10:33
دوستان ثبت نام كارشناسي پيام نور كي هستش؟
يكي دختره
ميخواد بره پيام نور
آينده كاري واسش مهمه
چه رشته اي بره بنظرتون ؟!

Squall Leonhart
15-09-2015, 11:09
دوستان ثبت نام كارشناسي پيام نور كي هستش؟
يكي دختره
ميخواد بره پيام نور
آينده كاري واسش مهمه
چه رشته اي بره بنظرتون ؟!

کار کجا بود دلت خوشه ها!
تا یه جایی آشنا نداشته باشی نمیتونی کار بکنی.
رشته هم مهم نیست چی باشه.
بهترین رشته اونی هست که آدم خودش علاقه داشته باشه.
ضمنا خوندن رشته های علوم انسانی توی پیام نور راحت تر هست.

samir.123
15-09-2015, 11:15
من كه گفتم برو ازدواج كن بهش
خخخخ

خودش گير داده كه بخونه:n21:
ما با معدل 18/50 بيكاريم:n34:

Squall Leonhart
15-09-2015, 19:55
اطلاعیه جدید سایت گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n20:

- قابل توجه پذيرفته شدگان محترم مقطع كارشناسي سال 1394 تاريخ انتشار :1394/06/24

كليه پذيرفته شدگان ميبايست از تاريخ 25/06/1394 الي 29/06/1394جهت پذيرش غير حضوري به سيستم مراجعه نمايند.

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد:

الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260" ب) پرداخت شهريه ثابت ج)انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101"

1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:

- شناسه كاربري: شماره پرونده c941 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

لازم به ذكر است در صورتيكه كد ملي شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بايستي شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سيستم وارد نماييد.

مثال : شناسه كاربري: c941600707

گذرواژه: 0061111111

2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.

آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"

تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

3- بعد از 24 ساعت مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه مي گردد لازم به ذكر است شماره دانشجويي از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده ميباشد).

4- كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهريه ثابت ميباشند و در صورت عدم پرداخت، امكان انجام انتخاب واحد ايشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام انتخاب واحد از مسير زير نسبت به دريافت گزارش 163(فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور)اقدام نماييد:

منوي اصلي --> آموزش --> گزارش هاي آموزش --> شهريه --> ليست ها و آمارها--> فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور

پرداخت شهريه از 3 طريق الكترونيكي، دستگاه خودپرداز و مراجعه به شعب بانك صادرات مقدور مي باشد.

تذكر2: در صورت موفقيت تراكنش پرداخت پس از حداكثر 2 ساعت، وضعيت دانشجو از حالت بدهكار به فعال تبديل خواهد شد.

تذكر3: شايان ذكر است در صورت عدم موفقيت تراكنش (در پرداخت غير حضوري) و برگشت وجه شهريه، وضعيت دانشجو مجدد به غير فعال تبديل خواهد شد.

5- پس از پرداخت شهريه از مسير زير نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نماييد:

ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"

جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رساني دانشگاه به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نماييد. در هنگام اخذ درس رعايت روابط دروس ( روابط پيش نيازي و هم نيازي دروس ) الزامي است

PNUNA.COM
17-09-2015, 08:49
مهمان دائم و مهمان موقت/
تمدید مجدد ثبت درخواست مهمان در نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور برای دومین بار تمدید شد.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masоud
20-09-2015, 16:52
دوستان تاریخ حذف و اضافه کِی هستش؟ من فرصت نکردم انتخاب واحد کنم.

samir.123
21-09-2015, 09:45
دوستان هيچكس نميدونه ارشد پيام نور با آزمون يا بدون آزمون ميگيره تو اين هفته ها يا نه ؟!

PNUNA.COM
21-09-2015, 14:04
کلیه مقاطع و کلیه ورودی های جدید و قدیم /
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۵-۹۴ کلیه دانشجویان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه دانشجویان ورودی قدیم و جدید دانشگاه پیام نور در نیمسال اول ۹۵-۹۴ تمدید شد.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

کلیه مقاطع و کلیه ورودی های جدید و قدیم /
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۵-۹۴ کلیه دانشجویان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه دانشجویان ورودی قدیم و جدید دانشگاه پیام نور در نیمسال اول ۹۵-۹۴ تمدید شد.

Mehrshad-msv
21-09-2015, 16:10
سلام
اقا کی به کیه من هر لینکی میرم یا خرابه یا باز نمیشه اونیم که باز میشه یه اطلاعاتی دادم نمیدونم ثبت شد یانه....چرا اینقدر پیچیدست. دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:

الان من کنکور دادم و برای پیام نورم قبول شدم حالا باید ثبت نام اینترنتی کنم!
یا ثبت نام حضوری یا هردو!!!

طبق این لینک حرف اول فامیلیه بنده با میم شروع میشه باید تو اون تاریخ حضوری برم؟اگر اره کجا برم؟! خواهشا کمک.مثلا الکترونیک شدیم عجب شیر تو شیریه:
pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=9a147782-1236-4ad2-b350-9cce2a9bf434

PNUNA.COM
24-09-2015, 00:20
مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/
دستورالعمل اجرایی و شرایط جدید معرفی به استاد پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دانشگاه پیام نور دستورالعمل اجرایی و قوانین جدید تکدرس و معرفی به استاد دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ابلاغ کرد.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af.html)

- - - Updated - - -

مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/
دستورالعمل اجرایی و شرایط جدید معرفی به استاد پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دانشگاه پیام نور دستورالعمل اجرایی و قوانین جدید تکدرس و معرفی به استاد دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ابلاغ کرد.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af.html)

mohsenjxj
27-09-2015, 22:15
سلام
اقا کی به کیه من هر لینکی میرم یا خرابه یا باز نمیشه اونیم که باز میشه یه اطلاعاتی دادم نمیدونم ثبت شد یانه....چرا اینقدر پیچیدست. دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:

الان من کنکور دادم و برای پیام نورم قبول شدم حالا باید ثبت نام اینترنتی کنم!
یا ثبت نام حضوری یا هردو!!!

طبق این لینک حرف اول فامیلیه بنده با میم شروع میشه باید تو اون تاریخ حضوری برم؟اگر اره کجا برم؟! خواهشا کمک.مثلا الکترونیک شدیم عجب شیر تو شیریه:
pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=9a147782-1236-4ad2-b350-9cce2a9bf434
سلام اول باید ثبت نام اینترنتی انجام بدی بعدش حضوری که چندروز بعد انجام میشه. ضمنا ثبت نام اصلی همون اینترنتی انجام میشه و با مروگر ie باید ثبت نام انجام بدی تا سایت گلستان یا همون سایت ثبت نام و ... بدون مشکل بازبشه.

PNUNA.COM
05-10-2015, 09:04
امکان انتخاب واحد برای سایر دانشجویان/
آغاز حذف و اضافه نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور / نکات مهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) :حذف و اضافه نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور از امروز ۱۳ مهرماه ۱۳۹۴ امکان پذیر می باشد / نکات مهم در حذف و اضافه

Squall Leonhart
05-10-2015, 10:02
دوستان وضعیت نمرات زیر ده به چه صورت هست؟
توی معدل نهایی دخالت داره یا حذف میشن؟
پایان ترم اگه به امتحان یه درس نرم حذف میشه یا صفر میگیرم؟

M o h a m m @ d
05-10-2015, 10:49
دوستان وضعیت نمرات زیر ده به چه صورت هست؟
توی معدل نهایی دخالت داره یا حذف میشن؟
پایان ترم اگه به امتحان یه درس نرم حذف میشه یا صفر میگیرم؟
شما هر درس باید بالای ده بگیرید تا پاس شه.درسیم که زیر ده اشه باید دوباره ترم بعد بردارین.
نمرات زیر ده در معدلی ترمی محاسبه میشن ولی در معدل کل حذف میشن
پایان ترم هم نرین غیبت براتون میزنه و اون درس به طور خودکار حذف میشه نمره ای براش زده نمیشه

samir.123
06-10-2015, 10:08
دوستان من طبق جدول زمان بندي آزمون ها
به دوستم گفتم 12 مهر ثبت نام كارشناسي پيام نور هستش
حالا ميبينم اصلا هيچ خبري نيست !!!

پيام نور كي ثبت نام داره؟
واسه كارشناسي؟

Squall Leonhart
06-10-2015, 13:22
دوستان من طبق جدول زمان بندي آزمون ها
به دوستم گفتم 12 مهر ثبت نام كارشناسي پيام نور هستش
حالا ميبينم اصلا هيچ خبري نيست !!!

پيام نور كي ثبت نام داره؟
واسه كارشناسي؟

ثبت نام تموم شده!
انشاالله سال دیگه!

samir.123
06-10-2015, 20:00
اي بابا
خب اون اطلاعيه رو تغيير بدين مردم به اشتباه نيفتن !
زده 12 مهر ماه ثبت نام كارشناسي پيام نور !

الان تا آخر سال ديگه دفترچه هم نميدن؟
سال ديگه مرداد بايد ثبت نام كنه اين بنده خدا ؟؟

- - - Updated - - -

اي بابا

PNUNA.COM
09-10-2015, 10:10
اي بابا

- - - Updated - - -

اي بابا

ثبت نام بعدی کارشناسی پیام نور در آبان ماه انجام خواهد شد که پذیرشش برای بهمن 94 خواهد بود.
ثبت نام هم از طریق سازمان سنحش انجام می شود و بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی می باشد

- - - Updated - - -

اي بابا

- - - Updated - - -

اي بابا

ثبت نام بعدی کارشناسی پیام نور در آبان ماه انجام خواهد شد که پذیرشش برای بهمن 94 خواهد بود.
ثبت نام هم از طریق سازمان سنحش انجام می شود و بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی می باشد

PNUNA.COM
24-10-2015, 09:18
زمان ثبت نام پذیرش بدون آزمون کارشناسی آبان ۹۴ پیام نور اعلام شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سازمان سنجش آموزش کشور زمان آغاز ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) آبان ماه سال ۹۴ را اعلام کرد.

- - - Updated - - -

زمان ثبت نام پذیرش بدون آزمون کارشناسی آبان ۹۴ پیام نور اعلام شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سازمان سنجش آموزش کشور زمان آغاز ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) آبان ماه سال ۹۴ را اعلام کرد.

PNUNA.COM
29-10-2015, 13:10
تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون آبان ۹۴ پیام نور و موسسات غیرانتفاعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی آبان ماه ۹۴ تمدید شد / تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته

- - - Updated - - -

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون آبان ۹۴ پیام نور و موسسات غیرانتفاعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی آبان ماه ۹۴ تمدید شد / تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته

nits
11-11-2015, 13:24
با سلام
از دوستان کسی اینجا پیام نور تهران جنوب یا دانشگاهی دیگه ای میخونه که جزء مراکز عضو شده در سیویلیکا باشن و بتونن برام رایگان مقاله دانلود کنن ؟

fanoos1
02-12-2015, 20:47
سلام به اساتید
ببخشید تورو خدا جواب بدین آزمون ارشد فراگیر بجز این 65هزار تومن هزینه ثبت نام، هزینه دیگری هم داره؟ پس مگه در صورت قبولی و نمرات خوب یک ترم حساب نمیشه؟ یعنی دانشگاه هزینه واحد ها رو صرفا برای قبولی ها میگیره دیگه؟:n18:

Squall Leonhart
13-12-2015, 14:25
قدیما نزدیک های امتحان حذف اضطراری داشتیم الان هم داریم؟
یکی از دوستان میگفت که الان اگه سر جلسه امتحان نری خودکار درس حذف میشه
لطفا صحت این مطلب رو تایید بکنین
یه وقت صفر نگیرم؟
ضمنا من ۱۲ واحد دارم الان میخوام ۳ واحد رو هم این طوری حذف بکنم حداقل واحد مجاز چقدر هست؟
ضمنا من کارت معافیت پزشکی دارم.
مرسی

محمد7966
13-12-2015, 14:43
قدیما نزدیک های امتحان حذف اضطراری داشتیم الان هم داریم؟
یکی از دوستان میگفت که الان اگه سر جلسه امتحان نری خودکار درس حذف میشه
لطفا صحت این مطلب رو تایید بکنین
یه وقت صفر نگیرم؟
ضمنا من ۱۲ واحد دارم الان میخوام ۳ واحد رو هم این طوری حذف بکنم حداقل واحد مجاز چقدر هست؟
ضمنا من کارت معافیت پزشکی دارم.
مرسی

آره حذف اظطراری داریم باید به تقویم آموزشی دانشگاه مراجعه کنید ولی شما که 12 واحد دارید بعید میدونم قبول کنند حذف بشه مگر گواهی پزشکی یا چیز دیگه ای براشون ببری
اتفاقا شما سر جلسه نرید بهتون یه صفر میدن

fanoos1
13-12-2015, 22:55
دوستان کلا دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در پیام نور تفاوت محسوسی باهم دارند؟ !منظورم در نوع نمره دادن استاد، اختیارات استاد در حذف بخشی از منابع،حضور غیاب و ...:n05:یا نه شرایط دقیقا مشابه فاجعه ای بود که در کارشناسی دیدیم:n03::n02:

Squall Leonhart
15-12-2015, 11:36
آره حذف اظطراری داریم باید به تقویم آموزشی دانشگاه مراجعه کنید ولی شما که 12 واحد دارید بعید میدونم قبول کنند حذف بشه مگر گواهی پزشکی یا چیز دیگه ای براشون ببری

من مشمول نیستم!
من از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنم.
من معافیت پزشکی دارم.

طبق صفحه 24 آیین نامه آموزشی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونم حداقل 5 واحد داشته باشم!

طبق صفحه 106 راهنمای دانشجویان ورودی جدید 1394 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حداقل واحد مجاز واسه من 8 تا هست!

ولی کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنن حدقل باید 12 واحد داشته باشن.

ضمنا توی تقویم دانشگاهی سال 95-1394 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیزی در مورد حذف اضطراری نمیبینم!

به نظر میاد که این تمام چیزی بود که میخواستم :‌ حذف اضطراری = غیبت در امتحان = حذف درس بدون درج نمره و بدون تاثیر در معدل ترمی و معدل کل!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این صفحه هم اطلاعات خوبی داره : اگر در امتحانات پیام نور غیبت کنید ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمد7966
15-12-2015, 16:59
من مشمول نیستم!
من از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنم.
من معافیت پزشکی دارم.

طبق صفحه 24 آیین نامه آموزشی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونم حداقل 5 واحد داشته باشم!

طبق صفحه 106 راهنمای دانشجویان ورودی جدید 1394 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حداقل واحد مجاز واسه من 8 تا هست!

ولی کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنن حدقل باید 12 واحد داشته باشن.

ضمنا توی تقویم دانشگاهی سال 95-1394 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیزی در مورد حذف اضطراری نمیبینم!

به نظر میاد که این تمام چیزی بود که میخواستم :‌ حذف اضطراری = غیبت در امتحان = حذف درس بدون درج نمره و بدون تاثیر در معدل ترمی و معدل کل!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این صفحه هم اطلاعات خوبی داره : اگر در امتحانات پیام نور غیبت کنید ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس ببخشید ینده فکر کردم شما دانشگاه دولتی تحصیل می کنید البته قوانیندانشگاه دولتی هم تغییر میکند بنده تا پارسال میدونم قوانین اینطوری بودند
در ضمن در دانشگاه ما همیشه تقویم آموزشی میذارن تا بدونیم وقت حذف ترم چه روزی است وقت جذف اظطراری چه روزی است
ظاهرا قوانین پیام نور با قوانین دانشگاه هاس دولتی فرق میکنه؟!

Mehrshad-msv
26-12-2015, 00:36
اقایون خانما سلام
شرمنده من موقع ثبت نام هشت قطعه عکس درست حسابی به اینا دادم که لاش یه دونه هم برایه دورانه جاهلیت خدمت بوده:دی
حالا اینا زارتی اون یه دونه رو گذاشتن تو سایت و روی کارته دانشجویی و غیره. می خوام ببینم الان که سایت بستست هیچ جور نمی تونم این عکس و عوض کنم!! اخه من الان هیچ شباهتی به اون عکس ندارم به احتماله 80 درصد داستان نشه برام تو امتحانات!!!

بعد یه سوال دیگه: شماره صندلی رو تو سایت و کارت ورود به جلسه نزدن چجوریه؟ می شه یه راهنمایی کنید...
ممنون

smahdis
07-01-2016, 20:58
آقا مشکل سهبا و گلستان برای ip ایرانسل حل نشد، کسی نظری نداره؟ راه حلی چیزی؟

constant_boy23
09-01-2016, 16:39

نه ...اشتباست حرفتون ...درس تئوری رو اگه سر جلسه نرید حذف میشه خود به خود ..من خودم این ترم 6 واحد رو سر جلسه نرفتم و خودش حذف شد
ولی درس اگه عملی باشه یا عملی داشته باشه برا واحد عملیش نمره صفر رد میشه ..

mohsenjxj
22-01-2016, 12:02
سلام از دوستان اگه در خصوص دانشگاه پیام نور شکایتی داشتن برن توی این سایت شکایت کنن سامانه شکایات و انتقدات پیام نوره
Srsa.pnu.ac.i

mohsenjxj
22-01-2016, 12:04
سلام از دوستان اگه شکایتی در مورد دانشگاه پیام نور داشتن برن توی این سایت شکایت کنن سامانه شکایات و انتقدات پیام نوره
Srsa.pnu.ac.ir

smahdis
22-01-2016, 13:54
باز این مسخره بازیا چیه؟ شهریه رو باید تا 25 بهمن بدیم وگرنه فلان و بهمان؟

Hossein_128
23-01-2016, 10:57
چرا این ترم همه درسا الکترونیکی ارائه شده
من مرکز ری ام الان درسایی که میخوام انتخاب کنم همشون الکترونیکی واحد اصفهان ارائه شده
بنظرتون تا حذف و اضافه درست میشه صبر کنم؟

hamid3369
30-01-2016, 19:54
سلام دارم خدمت دوستان یه سوال ابتدایی دارم

رشته روانشناسی رو در نظر بگیرین به فرض(ترم اول) 6 تا درس داره و مجموع 18 واحده ..موقعی که میری انتخاب واحد کنی میگه فقط مجاز به انتخاب 8 تا 11 واحد هستی مباقی واحد های ارائه شده رو چطور پاس میشه ایا در زمان و موقع خاصی باید مباقی رو انتخاب کرد ؟ بعد سیستم گلستان تا چه حد مزخرفه که میگن زیاد مشکل سازه از همه لحاظ

Squall Leonhart
01-02-2016, 00:20
تا جایی که یادم میاد واسه ترم اول معدل معیار 12 هست که فکر میکنم تا 16 واحد میشه برداشت
من که شخصا از کارکرد سیستم گلستان خیلی راضی هستم.
قابلیت های خیلی خوبی داره مثلا پرداخت شهریه از طریق کارت عضو شتاب / اعلام اشکال سوال تستی / اعتراض به نمرات / انتخاب واحد / دیدن کارنامه و معدل کلی
10 سال پیش که سیستم گلستان وجود نداشت واسه هر کدوم از این کارها باید یه روز الاف میشدی

hamid3369
01-02-2016, 18:04
تا جایی که یادم میاد واسه ترم اول معدل معیار 12 هست که فکر میکنم تا 16 واحد میشه برداشت
من که شخصا از کارکرد سیستم گلستان خیلی راضی هستم.
قابلیت های خیلی خوبی داره مثلا پرداخت شهریه از طریق کارت عضو شتاب / اعلام اشکال سوال تستی / اعتراض به نمرات / انتخاب واحد / دیدن کارنامه و معدل کلی
10 سال پیش که سیستم گلستان وجود نداشت واسه هر کدوم از این کارها باید یه روز الاف میشدی

دروس به صورت دلخواه میشه انتخاب کرد به عنوان مثال اگه ریاضی توش باشه میشه بر نداشت ممنون از توجهتون

miss_ava7
02-02-2016, 21:23
دروس به صورت دلخواه میشه انتخاب کرد به عنوان مثال اگه ریاضی توش باشه میشه بر نداشت ممنون از توجهتون

سلام. من ترم آخر روانشناسی هستم.
خوشبختانه ریاضی نداریم فقط سه تا درس مربوط به آمار داریم.

شما بهتره اول برید سایت دانشکده تون و علاوه بر لیست منابع (کتابهای منبع برای هر درس)، چارت رشته روانشناسی (دروس ارائه شده این رشته در طی هشت ترم) رو هم بگیرید و هر ترم طبق همون چارت انتخاب واحد کنید.
مثلا برای ترم اول اگه هفت هشت درس رو ارائه دادن شما هم سعی کنید همون دروس رو بگیرید تا برنامه کلاسی و روزهای امتحاناتتون جور در بیاد و پیش نیاز درس ها رعایت بشه.
مگر اینکه مایل باشید واحدهای کمتر یا بیشتری رو مطابق وقت و توانایی تون بردارید..
البته قطعا میشه طبق چارت انتخاب واحد نکرد. من خودم طبق چارت جلو نرفتم ولی حواسم به این بود که درسهای پیش نیاز رو سریع تر بردارم یا مثلا زمان امتحانات با هم تداخل نداشته باشه..

نظر شخصی من راجع به سایت گلستان منفیه. چون اولا فقط با اینترنت اکسپلورر باز میشه (که بعضی وقتها باز هم نمیشه!) و یا اینکه اپ اندرویدی نداره، فوق العاده از نظر گرافیکی بد و قدیمیه و بخصوص موقع انتخاب واحد مدام باید موس رو روی درس نگه داشت تا سریع تاریخ امتحان و کلاسها رو چک کرد.. بعضی وقتها دیر پرداخت شهریه رو تایید می کنه.. کلا جالب نیست. البته من که حداقل همیشه تونستم کارمو انجام بدم اما اکثر دوستام میرن بیرون انتخاب واحد می کنن چون از گلستان سردرنمیارن...

و راجع به اینکه گفتین خطا میده و نمیزاره بیشتر واحد بردارین معمولا دلیلش معدلتونه، هر چی معدل بالاتر باشه بیشتر واحد میدن (نهایتا 24 واحد در ترم)..

و نکته آخر راجع به دلبخواه بودن درسها: همه درسهای پایه و تخصصی رو باید پاس کنید فقط توی بعضی از دروس عمومی به شما حق انتخاب میدن مثلا یا انقلاب رو باید بردارید یا اندیشه سیاسی رو (توی چارت هست). دروس اختیاری هم تا جایی که یادمه 11 واحد هست ولی فقط 9 واحد رو ملزم به انتخاب کردن و پاس کردن هستین.

hamid3369
02-02-2016, 22:32
سلام. من ترم آخر روانشناسی هستم.
خوشبختانه ریاضی نداریم فقط سه تا درس مربوط به آمار داریم.

شما بهتره اول برید سایت دانشکده تون و علاوه بر لیست منابع (کتابهای منبع برای هر درس)، چارت رشته روانشناسی (دروس ارائه شده این رشته در طی هشت ترم) رو هم بگیرید و هر ترم طبق همون چارت انتخاب واحد کنید.
مثلا برای ترم اول اگه هفت هشت درس رو ارائه دادن شما هم سعی کنید همون دروس رو بگیرید تا برنامه کلاسی و روزهای امتحاناتتون جور در بیاد و پیش نیاز درس ها رعایت بشه.
مگر اینکه مایل باشید واحدهای کمتر یا بیشتری رو مطابق وقت و توانایی تون بردارید..
البته قطعا میشه طبق چارت انتخاب واحد نکرد. من خودم طبق چارت جلو نرفتم ولی حواسم به این بود که درسهای پیش نیاز رو سریع تر بردارم یا مثلا زمان امتحانات با هم تداخل نداشته باشه..

نظر شخصی من راجع به سایت گلستان منفیه. چون اولا فقط با اینترنت اکسپلورر باز میشه (که بعضی وقتها باز هم نمیشه!) و یا اینکه اپ اندرویدی نداره، فوق العاده از نظر گرافیکی بد و قدیمیه و بخصوص موقع انتخاب واحد مدام باید موس رو روی درس نگه داشت تا سریع تاریخ امتحان و کلاسها رو چک کرد.. بعضی وقتها دیر پرداخت شهریه رو تایید می کنه.. کلا جالب نیست. البته من که حداقل همیشه تونستم کارمو انجام بدم اما اکثر دوستام میرن بیرون انتخاب واحد می کنن چون از گلستان سردرنمیارن...

و راجع به اینکه گفتین خطا میده و نمیزاره بیشتر واحد بردارین معمولا دلیلش معدلتونه، هر چی معدل بالاتر باشه بیشتر واحد میدن (نهایتا 24 واحد در ترم)..

و نکته آخر راجع به دلبخواه بودن درسها: همه درسهای پایه و تخصصی رو باید پاس کنید فقط توی بعضی از دروس عمومی به شما حق انتخاب میدن مثلا یا انقلاب رو باید بردارید یا اندیشه سیاسی رو (توی چارت هست). دروس اختیاری هم تا جایی که یادمه 11 واحد هست ولی فقط 9 واحد رو ملزم به انتخاب کردن و پاس کردن هستین.

دوست گرامی متچکرم از راهنمایی که کردید ..مرسی

YAHYA-PRO
06-02-2016, 09:22
دوستان من خارج از کشورم و کاردانی نرم افزار کامپیوتر دارم
شنیدم اینجا دانشگاه پیام نور ثبت نام میکنه
مناسفانه شماره ای که داخل سایت پیام نور گذاشته اشتباه هست و منم فعلا شهر دیگه ای هستم وقتش ندارم برم پایتخت پیداش کنم
چند تا سوال دارم اگه میشه جواب بدید
من که کاردانی ازاد گرفتم برای کارشناسی میتونم شرکت کنم پیام نور ؟
کلاس برگزار میشه ؟ میشه کلاسها رو نرفت ؟
امتحانات حضوری برگزار میشه ؟
اگر واحد باقی بمونه میتونم ایران تمومش کنم

Squall Leonhart
06-02-2016, 09:50
تا جایی که میدونم پیام نور مدرک کاردانی قبول نمیکنه
احتمالا باید واسه دوره کارشناسی پیام نور ثبت نام بکنی و بعد تطبیق واحد بدی

fandak
18-05-2016, 07:01
بیارمش بالا صحبت کنیم

smahdis
25-05-2016, 15:28
دوستان میتونید وارد گلستان بشید؟

من وقتی میزنم فقط 2 تا تب جلوم هست: ارزشیابی و سیستم که باید پسوردم رو تغییر بدم (تغییر هم دادم ولی همچنان نمیشه وارد محیط اصلی گلستان شد).

برای شما اینطوریه یا یه باگه که برای من اینطوری شده؟

fandak
25-05-2016, 15:33
دانشجویان پیام نور برای آنکه بتوانند کارت ورود به جلسه خود را بگیرند باید فرم نظرسنجی پر کنند

دانشجویان دانشگاه پیام نور برای انکه بتوانند کارت ورود به جلسه امتحانات خود را در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دریافت کنند ابتدا باید یک فرم نظرسنجی که در سیستم گلستان قرار دارد را پر کنند

mohsen0000000000
01-06-2016, 18:46
سلام. دو ستم الان دانشجوی پیام نوره به طور کارشناسی رسمی .ایا میتونه همزمان تو 2 تا رشته پیام نور تحصیل کنه؟ ولی کنکور ثبت نام نکرده

majidli
02-06-2016, 12:17
سلام. دو ستم الان دانشجوی پیام نوره به طور کارشناسی رسمی .ایا میتونه همزمان تو 2 تا رشته پیام نور تحصیل کنه؟ ولی کنکور ثبت نام نکرده
سلام
بله میتونه
زمان ثبت نام کارشناسی بدون ازمون انتخاب رشته کنه

miss_ava7
03-06-2016, 22:38
سلام. این ترم آخری از وجود یه چیزی باخبر شدم :n02:گفتم اینجا بگم شاید بعضی هاتون هنوز خبر نداشته باشید:

لازم نیست برای رفتن به سایت گلستان فقط از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید. می تونید ie tab رو برای گوگل کروم دانلود کنید تا از خود گوگل کروم بتونید با محیط شبیه سازی شده اینترنت اکسپلورر، وارد گلستان شید.
لینک زیر رو وارد شید و روی add to chrome کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ittools
06-06-2016, 11:24
یه سوالی برام پیش اومده
سایت هایی که نمونه سوالات پیام نور رو میفروشن جواب تشریحی ها رو از کجا تهیه می کنن ؟ از خود پیام نور میگیرن ؟ یا میخرن ؟ یا اونجا آشنا دارن ؟

fandak
06-06-2016, 12:29
یه سوالی برام پیش اومده
سایت هایی که نمونه سوالات پیام نور رو میفروشن جواب تشریحی ها رو از کجا تهیه می کنن ؟ از خود پیام نور میگیرن ؟ یا میخرن ؟ یا اونجا آشنا دارن ؟

ساختمان مرکزی پیام نور ، سوال ها رو بدون تگ و تبلیغات می ده .

mohsen0000000000
06-06-2016, 12:44
سلام.خانمی ورودی 87 است. 2 ترم وقت داره یا 4 ترم دیگه؟

ittools
06-06-2016, 14:18
ساختمان مرکزی پیام نور ، سوال ها رو بدون تگ و تبلیغات می ده .

به صورت آنلاین ؟ یا حضوری ؟
اگه به صورت آنلاین میشه لطفا لینک بدید
ممنون :n16:

fandak
06-06-2016, 16:56
به صورت آنلاین ؟ یا حضوری ؟
اگه به صورت آنلاین میشه لطفا لینک بدید
ممنون :n16:

حضوری باید برید .

fandak
07-06-2016, 09:40
دوستان ترم آخر که میگن باید 24 واحد می تونی بگیری ، سیستم خودش اتوماتیک اجازه دسترسی به انتخاب 24 واحد می ده یا اینکه ما خودمون باید بریم به دانشگاه بگیم که دسترسی رو از 20 واحد به 24 کنه؟

amir deja vu
25-06-2016, 09:44
سلام دوستان

شهریه دانشگاه پیام نور برای رشته های علوم انسانی چه قدر هست در هر ترم؟ و شرایط پرداختش چطور هست؟ موقع شروع تحصیل یکجا باید پرداخت کرد یا نه ؟

:n40:

majidli
29-06-2016, 19:43
سلام
دوستان دانشجویان جدیدالورود ارشد میتون ترم تابستون بردارن؟
تو قسمت ثبت نام فقط گزارش ثبت نام داره
فرم واریز شهریه هم موجوده

Hossein_128
01-07-2016, 21:37
دوستان این دروس "اختیاری" صرفا برای بالا بردن تعداد واحدهای پاس شدس؟؟

من تعداد واحدهایی که تا اینجا "ترم 8" پاس کردم هنوز به حداکثر تعداد واحدهای رشته ام نرسیده.
الان باید دروس اختیاری بردارم؟؟

smahdis
02-07-2016, 09:05
دوستان این دروس "اختیاری" صرفا برای بالا بردن تعداد واحدهای پاس شدس؟؟

من تعداد واحدهایی که تا اینجا "ترم 8" پاس کردم هنوز به حداکثر تعداد واحدهای رشته ام نرسیده.
الان باید دروس اختیاری بردارم؟؟

8 واحد درس اختیاری, اجباریه.

راستی کجا باید تعداد کل واحدهایی که باید پاس کنم رو نگاه کنم

Hossein_128
02-07-2016, 09:54
8 واحد درس اختیاری, اجباریه.

راستی کجا باید تعداد کل واحدهایی که باید پاس کنم رو نگاه کنم
جمع کل واحدهای رشته ما 137 واحده. 10 واحد دیگه میخوام تا تموم کنم. که اونم با پاس کردن دروس "کاربردی تخصصی" تموم میشه

دروس "اختیاری" رشته ما 6 واحده که تا الان هیچ درس اختیاری برنداشتم.

الان مشکلی پیش نمیاد اگه کلا دروس اختیاری برندارم؟؟
چون بدون پاس کردن دروس اختیاری هم همینجوری به تعداد کل واحدهای رشته ام میرسم

تعداد کل واحدهای رشته رو آخر لیست ارائه دروس نوشته

mk367
14-08-2016, 11:02
سلام
من تو رشته مهندسی مدیریت اجرایی درس می خوندم تحصیلم نیمه تموم موند رفتم سربازی حالا که خدمتم تموم شده میخوام برگردم ادامه درسم رو بحونم میگن باید شهریه ثابت این ترم های که نبودی رو بدی.ایا این حرفشون درسته و راه دیگه ای نداره؟؟؟
یکی به من پیشنهاد کردم همون رشته رو بدون آزمون تو دانشگاه بخونم که واحد هایی که تا الان گذروندم رو برام تطبیق کنن ولی الان دفترچه انتحاب رشته رو نگاه می کنم اصلا مهندسی مدیریت اجرایی توشون نیست!دلیلش چیه؟
نزدیک ترین رشته به رشته خودم چیه گه اکه بخوام ادامه بدم واحد های قبلیم تطبیق داده بشه مثلا صنایع نزدیکه ؟؟

fandak
15-08-2016, 08:21
شورای گسترش آموزش عالی مجوز پذیرش دانشجو در۲۰ رشته مقطع کارشناسی ارشد برای واحدهای دانشگاه پیام نور در استان های مختلف صادر کرد.به گزارش ایلنا، ابوالفضل فراهانی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجو در۲۰ رشته مقطع کارشناسی ارشد برای استان های مختلف شده است، افزود: این مجوز در گروه های مختلف علمی اعم از، فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه از شورای گسترش آموزش عالی اخذ شده است.معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: سایر تقاضاهای دانشگاه برای بررسی و صدور مجوز رشته نیز در دست پیگیری است و به زودی تعداد بیشتری مجوز رشته در مقطع کارشناسی ارشد از شورای گسترش اخذ و امکان پذیرش دانشجو برای این رشته ها نیز فراهم خواهد شد.

fandak
15-08-2016, 08:23
طرح ضیافت اندیشه دانشجویان دانشگاه پیام نور، 28 مردادماه با حضور 300 دانشجو در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان تهران در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)، با اعلام این خبر گفت: به این منظور از استادانی همچون حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، افتخاری، بیات و خالدی دعوت کرده ایم تا در این دوره یک روزه به بیان موضوعاتی در خصوص اخلاق، خانواده، فضای مجازی و فرصت ها و تهدیدهای آن برای دانشجویان بپردازند.
یادآور می شود،طرح ضیافت اندیشه به همت نهاد رهبری در دو مرحله مجازی و حضوری به دانشجویان ارائه می شود که بر اساس آن دانشجویان تا 25 مردادماه مهلت دارند از درس های ارائه شده در کلاس های آنلاین و آفلاین استفاده کنند و با کسب نمره قبولی در آزمون اینترنتی این بخش، مهیای حضور در دوره یک روزه حضوری شوند؛ دانشجویان برای ثبت نام در دوره حضوری تا 28 مردادماه مهلت دارند.

بخش حضوری طرح ضیافت اندیشه دانشگاه پیام نور، پنج شنبه 28 مردادماه از ساعت 8 تا 19 در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.

samir.123
19-08-2016, 10:11
دوستان كسي از تحصيل در مقطع ارشد
پيام نور بين الملل خبري داره؟

ثبت نام كي هست
شهريه چقدره
و ...؟

fanoos1
29-08-2016, 17:23
سلام دوستان گل
کسی میدونه شهریه یک ترم مقطع ارشد در دانشگاه پیام نور حدودا چقدر در میاد؟(علوم انسانی)

fandak
29-08-2016, 17:32
سلام دوستان گل
کسی میدونه شهریه یک ترم مقطع ارشد در دانشگاه پیام نور حدودا چقدر در میاد؟(علوم انسانی)

پیام نور ارشد قبول شدی؟

- - - Updated - - -

جدول شهریه کارشناسی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۵-۹۴
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باتوجه به عدم انتشار رسمی جدول شهریه کارشناسی توسط پیام نور این جدول فاقد اعتبار است و ممکن است در آینده دچار تغییراتی بشود جدول شهریه کارشناسی ارشد پیام نور سال تحصیلی ۹۵-۹۴
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید

mahmoodtaker
29-08-2016, 21:23
بله دوست عزیز
و از اونجایی که کارشناسی هم پیام نور نبودم اصلا آشنایی با این دلنشگاه ندارم...
مخصوصا میزان شهریه
متاسفانه از این جدول هم خیلی دست گیرم نشد که شهریه یک ترم ارشد علوم انسانی حدودا چقدری در میاد
چون والا من دوره بدون شهریه(روزانه) بودم
والا میگن کتاب های مقطع ارشد پیام نور هم خیلی بی اندازه سنگین است...

fandak
29-08-2016, 21:48
بله دوست عزیز
و از اونجایی که کارشناسی هم پیام نور نبودم اصلا آشنایی با این دلنشگاه ندارم...
مخصوصا میزان شهریه
متاسفانه از این جدول هم خیلی دست گیرم نشد که شهریه یک ترم ارشد علوم انسانی حدودا چقدری در میاد
چون والا من دوره بدون شهریه(روزانه) بودم
والا میگن کتاب های مقطع ارشد پیام نور هم خیلی بی اندازه سنگین است...

پیلم نور یعنی خودخوان. البته بعضی از دروس با استاد هست و از ترم پیش تمام درسها از خودخوان ب عادی تغییر کرد . حالا این ترم هم باید منتظر بمونیم که ببینیم چطوریه. اگه درسی با استاد باشه 6 نمره دستداستاده و 14 نمره به صورت امتحان تستی هست . اگر هم کع کلا خودخوان باشه باید نمره قبولی رو تو ازمون کتبی بگیری. دوره فوق لیسانس نمره قبولی 12 میباشد و معدل هم باید بالای 14 باشه

mahmoodtaker
29-08-2016, 23:21
اوه با این اوصاف خیلی سخته
از شهریش بیشتر بگین لطفا:n28:

fandak
30-08-2016, 07:50
شما چه رشته ای و در کجا قبول شدی؟

fanoos1
30-08-2016, 08:46
اقا حواست باشه ها ارشد پیام نور با اون کتاب های سنگین که مثل دانشگاه های دیگه حذفی هم نداره و با توجه به معدل مشروطی 14 بسیار بسیار سخت هستا.مخصوصا اگه شاغل باشی:n02:
مرد میدان میخواد:n02:

mahmoodtaker
30-08-2016, 08:49
شما چه رشته ای و در کجا قبول شدی؟
خدمت شما دوست عزیز عرض شود من تاریخ گرایش ایران اسلامی در پیام نور رامسر
البته رشته کارشناسیم مهندسی صنایع بود

این جناب فانوس هم که ته دل بنده رو بدجور خالی کرد:n28::n03:

fandak
30-08-2016, 09:29
خدمت شما دوست عزیز عرض شود من تاریخ گرایش ایران اسلامی در پیام نور رامسر
البته رشته کارشناسیم مهندسی صنایع بود

این جناب فانوس هم که ته دل بنده رو بدجور خالی کرد:n28::n03:

چطوری بود آزمون ورودی امسال ارشد ؟ این انتخاب چندمت بود ؟

آره دیگه ارشد پیام نور خیلی سخت تره . ولی دوستم دانشگاه آزاده می گه استادها نمره می دن

mahmoodtaker
30-08-2016, 13:07
من انتحاب آخرم قبول شدم از بدبختی
نسبت با سال های گذشته آسون تر

fandak
30-08-2016, 13:12
من انتحاب آخرم قبول شدم از بدبختی
نسبت با سال های گذشته آسون تر

خوبه حالا قبول شدی!! حالا چرا تغییر رشته دادی و از صنایع اومدی رفتی تاریخ

mahmoodtaker
30-08-2016, 23:11
علاقه
فقط علاقه
ولی همه میگن ارشد پیام نور خیلی سخته و‌نرو
چون معدل مشروطیش هم 14 هست
منم نمیرم:n03:

fandak
31-08-2016, 03:29
علاقه
فقط علاقه
ولی همه میگن ارشد پیام نور خیلی سخته و‌نرو
چون معدل مشروطیش هم 14 هست
منم نمیرم:n03:

پس پیش به.سوی کنکوری دیگر و قبولی در دانشگاهی دیگر

mahmoodtaker
31-08-2016, 07:14
انشاالع البته شاید امید به تکمیل ظرفیت ورودی بهمن بود:n03:

fandak
31-08-2016, 14:37
زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور ورودی مهر 95 ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 95 دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری انجام می شود / زمان ثبت نام

ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق کنکور سراسری ارشد سال 95 از تاریخ 20 شهریورماه تا 25 شهریورماه 95 از طریق سیستم گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به صورت غیر حضوری انجام می شود. نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان :دانشجویان ورودی جدید کارشناسی ارشد سال 95 پیام نور برای نیمسال مهر سال 95 پذیرش خواهند شد.این دسته از دانشجویان باید برای ثبت نام و ارائه مدارک به صورت غیرحضوری در تاریخ های اعلام شده به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند. نکتــــــــــــه مهــــــــم :نحوه ورود به سیستم گلستان ، نام کاربری و رمز عبور این دسته از دانشجویان در روزهای آینده از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد مدارک لازم جهت ثبت نام ورودی های کارشناسی ارشد ۹۵ :(کلیه مدارک باید اسکن شوند و در سیستم ارائه داده شوند)
حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلو بایت
1- مدرک کارشناسی پیوسته /ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت – (یا گواهی موقت)
2- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
3- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
4-تصویر صفحه اول و صفحه سوم شناسنامه (منظور از صفحه سوم شناسنامه صفحه توضیحات می باشد)
5-تصویر کارت ملی
6-عکس با زمینه روشن
7-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان) (دانشجویان آقا که هنوز خدمت سربازی نرفته اند برای این کار باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید و درخواست پرینت برگه تعیین وضعیت نظام وظیفه خود را کنند) – برای خانم ها این مدرک نیازی نیست

mahmoodtaker
01-09-2016, 08:14
ای کاش نمره قبولی دروس در مقطع ارشد پیام نور هم مثل کارشناسی 12 بود:n03:
و همین طور معدل نهایی که باید بالای 14 باشه:n28:
خیلی خیلی سخته با اون کتاب های قطور و اون امتحاناتی که نمره دست استاد نیست:n28:
لعنت به اون کسی که این آیین نامه رو نوشت:n34:

amir deja vu
06-09-2016, 11:59
زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور ورودی مهر 95

ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 95 دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری انجام می شود / زمان ثبت نام

ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق کنکور سراسری ارشد سال 95 از تاریخ 20 شهریورماه تا 25 شهریورماه 95 از طریق سیستم گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به صورت غیر حضوری انجام می شود.نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان :دانشجویان ورودی جدید کارشناسی ارشد سال 95 پیام نور برای نیمسال مهر سال 95 پذیرش خواهند شد.این دسته از دانشجویان باید برای ثبت نام و ارائه مدارک به صورت غیرحضوری در تاریخ های اعلام شده به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.نکتــــــــــــه مهــــــــم :نحوه ورود به سیستم گلستان ، نام کاربری و رمز عبور این دسته از دانشجویان در روزهای آینده از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شدمدارک لازم جهت ثبت نام ورودی های کارشناسی ارشد ۹۵ :(کلیه مدارک باید اسکن شوند و در سیستم ارائه داده شوند)
حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلو بایت
1- مدرک کارشناسی پیوسته /ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت – (یا گواهی موقت)
2- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
3- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
4-تصویر صفحه اول و صفحه سوم شناسنامه (منظور از صفحه سوم شناسنامه صفحه توضیحات می باشد)
5-تصویر کارت ملی
6-عکس با زمینه روشن
7-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان) (دانشجویان آقا که هنوز خدمت سربازی نرفته اند برای این کار باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید و درخواست پرینت برگه تعیین وضعیت نظام وظیفه خود را کنند) – برای خانم ها این مدرک نیازی نیست

این تاریخ برای تمام واحد ها یکی هست دیگه درسته؟ بعد علاوه بر این یک ثبت نام حضوری هم داره ؟

fandak
06-09-2016, 12:21
این تاریخ برای تمام واحد ها یکی هست دیگه درسته؟ بعد علاوه بر این یک ثبت نام حضوری هم داره ؟

بله یکیه برای تشکیل پرونده فیزیکی هم باید مدارک رو ببرید . زمانی که خود دانشگاه بهتون اعلام می کنه

amir deja vu
06-09-2016, 13:08
بله یکیه برای تشکیل پرونده فیزیکی هم باید مدارک رو ببرید . زمانی که خود دانشگاه بهتون اعلام می کنه

خبر دارین که از کی میشه برای مرخصی اقدام کرد؟ از همون ترم یک امکانش هست یا حتما باید چند واحد گذروند؟

fandak
06-09-2016, 13:12
خبر دارین که از کی میشه برای مرخصی اقدام کرد؟ از همون ترم یک امکانش هست یا حتما باید چند واحد گذروند؟

هر وقت ثبت نامتون کامل شد . می تونید درخواست بدید

smahdis
06-09-2016, 23:03
عاقا یکی به ما بگه، از تو عاموزش میتونن پیش نیاز یک درس رو حذف کنند؟

من دو ترم دیگه باقی مونده، ولی الان متوجه شدم اکثر درسام پیش نیازشون یه درسه که اون درسم پیش نیازش یه درس دیگس. پس یعنی حداقل سه ترم دیگه اجبارا باید در دانشگاه بمونم.

ولی اگر اون پیش نیاز درس حذف بشه و من بتونم این ترم اون درس رو بردارم. میتونم در 2 ترم فارغ بشم.

کارشناس رشته میتونه این کار رو بکنه؟ اصلا انجام میدن؟

fandak
07-09-2016, 05:48
عاقا یکی به ما بگه، از تو عاموزش میتونن پیش نیاز یک درس رو حذف کنند؟

من دو ترم دیگه باقی مونده، ولی الان متوجه شدم اکثر درسام پیش نیازشون یه درسه که اون درسم پیش نیازش یه درس دیگس. پس یعنی حداقل سه ترم دیگه اجبارا باید در دانشگاه بمونم.

ولی اگر اون پیش نیاز درس حذف بشه و من بتونم این ترم اون درس رو بردارم. میتونم در 2 ترم فارغ بشم.

کارشناس رشته میتونه این کار رو بکنه؟ اصلا انجام میدن؟

پیش نیاز که حذف شدنی نیست به هیچ عنوان . البته این اشتباه شما بوده که باید اول درس های پیش نیاز رو ترم های قبل بر می داشتید .

با این حال ترم آخر شما می تونید پیش نیاز و هم نیاز رو با هم بردارید به کارشناس رشته مراجعه کنید براتون درست می کنه

fandak
07-09-2016, 08:02

Squall Leonhart
07-09-2016, 10:03
پرداخت الکترونیکی واسه بقیه هم ارور میده؟
من دو روزه دارم سعی میکنم از طریق پرداخت الکترونیکی شهریه رو پرداخت بکنم ولی سایت بانک سامان بعد از پرداخت خطا میده!
یه جا نوشته بود باید ورژن اکسپلورر حداقل 10 باشه که این رو هم انجام دادم ولی حل نشد
در نهایت مجبور شدم با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق خودپرداز شهریه رو پرداخت بکنم

ms1ove
07-09-2016, 10:42
من دو روزه دارم سعی میکنم از طریق پرداخت الکترونیکی شهریه رو پرداخت بکنم ولی سایت بانک سامان بعد از پرداخت خطا میده!
یه جا نوشته بود باید ورژن اکسپلورر حداقل 10 باشه که این رو هم انجام دادم ولی حل نشد
در نهایت مجبور شدم با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق خودپرداز شهریه رو پرداخت بکنم
سلام
من دیروز پرداخت کردم مشکلی نداشت ولی امروز اصلا سایت گلستان بالا نمیاد

ms1ove
07-09-2016, 10:44
مبلغ شهریه ثابت دانشگاه پیام نور چقدره ؟؟
برا من زده ۱۲۰هزار ولی برای یکی از دوستام زده ۱۶۰هزار چرا اینطوریه؟

Squall Leonhart
07-09-2016, 10:46
واسه من که سایت باز میشه ولی هنوز شهریه اعمال نشده
مبلغ شهریه ثابت هم واسه من 1498000 ریال هست
رشته : معماری سیسم های کامپیوتری

fandak
07-09-2016, 11:14

دیروز که مشکلی نبود . حالا امروز رو نمی دونم

- - - Updated - - -

مبلغ شهریه ثابت دانشگاه پیام نور چقدره ؟؟
برا من زده ۱۲۰هزار ولی برای یکی از دوستام زده ۱۶۰هزار چرا اینطوریه؟

دوست تو همون دانشگاه هست؟
چون شهریه منطقه 1 و2 و 3 فرق می کنه

fandak
07-09-2016, 11:15

تلگـــــــترام دانشگاه پیام نور استان تهران

ms1ove
07-09-2016, 11:17
دوست تو همون دانشگاه هست؟
چون شهریه منطقه 1 و2 و 3 فرق می کنه
همون یه دانشگاه هستیم با همون رشته
فقط من ترم ۷ هستم ولی دوستم ترم ۳

fandak
07-09-2016, 17:40
قابل توجه اون دوستی که پیام نور بابل قبول شده بود و نمی خواست بره و می خواست تکمیلی ارشد دوباره انتخاب کنه

✅ زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد 95

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله‌ی تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد 1395 دانشگاه سراسری روز دوشنبه 5 مهر ماه اعلام خواهد شد.

fandak
07-09-2016, 17:43
همون یه دانشگاه هستیم با همون رشته
فقط من ترم ۷ هستم ولی دوستم ترم ۳

این روزها سیستم قاطی کرده . یه بار 40 تومن میاد تو حساب . یه بار حذف می شه . معلوم نیست

fandak
08-09-2016, 10:18
-✳️ قابل توجه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد ورودي نيمسال اول 96-95

❇️كليه پذيرفته شدگان ميبايست از تاريخ 1395/06/20 الي 1395/06/25 جهت پذيرش غير حضوري به سيستم مراجعه نمايند.

1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:
- شناسه كاربري: شماره داوطلبي r951 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
لازم به ذكر است در صورتيكه كد ملي شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بايستي شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سيستم وارد نماييد.
مثال : شناسه كاربري: r951200707
گذرواژه: 0061111111
2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"
پس از تكميل فرايند پذيرش سيستمي نسبت به اخذ گزارش 260 اقدام نماييد.
تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.
3- بعد از مراجعه حضوري در مراكز جهت تشكيل پرونده فيزيكي مطابق با تاريخ اعلامي مراكز و پذيرش نهايي توسط مركز مجدداً به سيستم جهت ثبت نام از تاريخ 95/6/23 الي 95/6/31مراجعه نماييد (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه مي گردد لازم به ذكر است شماره دانشجويي از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده ميباشد).

smahdis
11-09-2016, 07:34
عاقا یکی به من بگه ارائه به استاد چطوریه؟ شرایط و ضوابطش چیه؟ میگن 2 درس رو میتونی به استاد ارجاع بدی، هر درسی میتونه باشه؟ چطوری درخواست ارائه به استاد بدم؟ فقط ترم عاخر میشه این کار رو کرد؟ عایا روی تعداد واحدهای مجازم میاد یا نه؟ مثلا من سقف تعداد واحدهام 20 واحده، ارائه به استاد روی تعداد واحدها حساب میشه؟ چه تضمینیه استاد نمره بالا بده. عایا ارائه به استاد نکات منفی هم داره؟

fandak
11-09-2016, 08:07
عاقا یکی به من بگه ارائه به استاد چطوریه؟ شرایط و ضوابطش چیه؟ میگن 2 درس رو میتونی به استاد ارجاع بدی، هر درسی میتونه باشه؟ چطوری درخواست ارائه به استاد بدم؟ فقط ترم عاخر میشه این کار رو کرد؟ عایا روی تعداد واحدهای مجازم میاد یا نه؟ مثلا من سقف تعداد واحدهام 20 واحده، ارائه به استاد روی تعداد واحدها حساب میشه؟ چه تضمینیه استاد نمره بالا بده. عایا ارائه به استاد نکات منفی هم داره؟

شما وقتی دو درس داری برای فارغ التحصیلی ( دقت کن فقط دو درس . مثلا می تونه یکی 2 واحدی باشه و اون یکی 3 واحدی . یا جفتش 3 واحدی . یا جفتش 2 واحدی ... ملاک 2 درس ) می تونی بری به کارشناست که برات معرفی به استاد بزنه . اینجا دو حالته . که استاد ازت امتحان می گیره و خودش نمره می ده که معمولا همینه . یا اینکه خود دانشگاه یه امتحان می گیره و خودش تصحیح می کنه .

اگه نمره دست خود استاد باشه بهتره . می تونه نمره بده . مثلا همین دوست من رفته بود تابستون برای معرفی به استاد . بهش یه نمونه سوال سال 92 رو داده بودند . این هم بیشترایش رو زده بود و 18 شده بود .. بستگی به خود استاد داره . یا می بینی سوالات تشریحی باشه . یا تستی همه یه بستگی به استاد مربوط داره

ولی معمولا زیاد سخت نمی گیرن و قبول می کنن. . مونده به شانست/

amir deja vu
13-09-2016, 20:08
دوستان این اصل مدرک کارشناسی که موقع ثبت نام حضوری و اینترنتی میخوان رو به جاش چه مدارک دیگه ای میشه داد؟ من یک گواهی معرفی از طرف دانشگاه به نظام وظیفه دارم که تو اون تااریخ فارغ التحصیلی و رشته و معدل و ... نوشته شده. اینو قبول میکنن به نظرتون؟

fandak
13-09-2016, 20:50
دوستان این اصل مدرک کارشناسی که موقع ثبت نام حضوری و اینترنتی میخوان رو به جاش چه مدارک دیگه ای میشه داد؟ من یک گواهی معرفی از طرف دانشگاه به نظام وظیفه دارم که تو اون تااریخ فارغ التحصیلی و رشته و معدل و ... نوشته شده. اینو قبول میکنن به نظرتون؟

اره اسکن کن بفرست ولی موقع تشکیل پرونده گواهی موقت رو ببر

ms1ove
13-09-2016, 21:16
سلام چرا توی قسمت انتخاب واحد همهی کتابها نیست ؟

Squall Leonhart
19-09-2016, 10:45
سلام دوستان یه سوال تخصصی دارم
توی سیستم گلستان وقتی انتخاب واحد میکنم جلوی هر درس حداکثر ظرفیت و تعداد نفراتی که اون درس رو انتخاب کردن رو مینویسه
به نظرتون اون تعداد نفرات هم ورودی های خودم هست؟
یا از نظر گرایش یکی هستیم؟
یا اینکه کل دانشجویانی که اون درس رو انتخاب کردن رو نشون میده؟ (بدون توجه به سال ورودی و گرایش)
بعضی از درس ها (مخصوصا ترم های بالاتر) رو حتی یک نفر هم انتخاب نکردن!

fandak
19-09-2016, 17:20
توی سیستم گلستان وقتی انتخاب واحد میکنم جلوی هر درس حداکثر ظرفیت و تعداد نفراتی که اون درس رو انتخاب کردن رو مینویسه
یا اینکه کل دانشجویانی که اون درس رو انتخاب کردن رو نشون میده؟ (بدون توجه به سال ورودی و گرایش)

نه . مثلا درس حسابداری صنعتی یا اصول حسابداری . مشترک هست بین رشته های حسابداری و مدیریتی ها مثل مدیریت صنعتی و مدیریت دولتی و مدیریت جهانگردی و ...

amir deja vu
20-09-2016, 11:53
دوستان تاریخ صدور معافیت تحصیلی چند روز بعد از شروع ترم هست؟ خود دانشگاه گواهی تحصیلی رو برای نظام وظیفه میفرسته یا خودمون باید اینکارو انجام بدیم؟

Squall Leonhart
22-09-2016, 08:54

محض اطلاع دوستان از کارشناس رشتمون پرسیدم :
اون تعداد نفرات ثبت شده واسه هر درس کلی هست یعنی ربطی به سال ورودی و گرایش نداره و هر چند نفر که توی دانشگاه اون درس رو برداشتن و توی کلاس قراره شرکت بکنن رو نشون میده.
دلیل اینکه دروس ترم‌های بالاتر رو هیچ کس انتخاب نکرده به خاطر جدید بودن رشته هست و هنوز کسی به درس های ترم های بالا نرسیده که انتخاب بکنه!
برای تشکیل کلاس حدنصاب 10 نفر هست وگرنه به صورت الکترونیکی ارایه میشه. (آیین نامه مربوطه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 32136)

fandak
23-09-2016, 15:47
برای تشکیل کلاس حدنصاب 10 نفر هست وگرنه به صورت الکترونیکی ارایه میشه. (آیین نامه مربوطه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 32136)

اون ترم یه کلاس ما هفت نفر بود ، به صورت استاد تشکیل شد و الکترونیکی نبود . یعنی اصلا همه کلاس ها استاد داشت . البته دو ترم پیش هم یک کلاس ، یک نفر بود هم استاد داشت و کلاس تشکیل می شد .

fandak
23-09-2016, 15:51
دوستان تاریخ صدور معافیت تحصیلی چند روز بعد از شروع ترم هست؟ خود دانشگاه گواهی تحصیلی رو برای نظام وظیفه میفرسته یا خودمون باید اینکارو انجام بدیم؟

موقع ثبت نام حضوری ، ازتون مدارک رو می گیرنو ارسال می کنند

fandak
29-09-2016, 06:59
براساس تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 دانشگاه پیام نور تاریخ شروع حذف و اضافه نیمسال دوم از 12 مهرماه 95 آغاز خواهد شد.حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 دانشگاه پیام نور از 12 مهرماه 95 آغاز و تا 19 مهرماه 95 از طریق سیستم گلستان پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام خواهد شد.

apadana34
03-10-2016, 17:35
سلام . تفاوت ورودي هاي جديد مهندسي چيه ؟ براي ورودي هاي 95 به بعد مثلا رشته برق تا ترم 6 ميگه درسها را برداريد و ترم شش به بعد انتخاب گرايش كنيد . بعدش هم بالاي ليست ارايه دروس ميگه در فارغ التحصيلي شما مهندسي برق ثبت ميشه . سوال اينه كه خوب بعضي جاها يه گرايش را ميخوان يا براي ادامه تحصيل گرايشتو ميخوان از كجا متوجه بشن و ديگه اينكه بچه فرقي كرده؟

fandak
03-10-2016, 19:20
بیایید گروه چت دانشجویی

princeofpersia_7
03-10-2016, 19:55
سلام، بچه‌ها کسی می‌دونه این اخطار رو چطور باید برطرف کرد؟ حتما باید برم دانشگاه پیش کارشناس؟

کد 5659-7 : دانشجو در ترم مورد نظر سرترم شهريه ندارد.

amir deja vu
04-10-2016, 18:49
دوستان شروع ترم برای کسایی که تو تکمیل ظرفیت ارشد پذیرفته میشن از نیمسال دوم هست دیگه درسته؟ یا ممکنه نیمسال اول هم باشه؟

fandak
05-10-2016, 08:37
دوستان شروع ترم برای کسایی که تو تکمیل ظرفیت ارشد پذیرفته میشن از نیمسال دوم هست دیگه درسته؟ یا ممکنه نیمسال اول هم باشه؟

بله نیمسال دوم

smahdis
18-10-2016, 12:00
سلام،

دوستان کجا میتونم تعداد واحدهایی که برای فارغ التحصیلی لازمه پاس کنم رو ببینم؟

من رشتم برق الکترونیکه ورودی بهمن ۹۱ .

کجا میتونم لیست دروس اختیاری و اجباری رو به تفکیک ببینم. تو لیست انتخاب واحد همه رو با هم قاتی زده و مشخص نیست کدوم اختیاری نیست کدوم اجباری؟

ویرایش:

یافتم. اینجا برید و رشته مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و لیست ارائه دروس رو دانلود کنید. در صفحه آخر هم عناوین دروس اختیاری رو نوشته و هم تعداد کل واحد هایی که لازمه پاس کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir deja vu
31-10-2016, 21:52
دوستان زمان نام نویسی قبول شده های مرحله تکمیل ظرفیت ارشد کی هست؟

Hossein_128
07-12-2016, 19:09
سلام

دوستان من ترم 9 ام (ورودی 91 ، کارشناسی پیوسته). دوبار تابستون تربیت بدنی 1و2 رو پاس کردم. الان این دوتا تابستون هم جزو ترم هام حساب میشه؟

تا اینجا به غیر از این ترم، 95 واحد پاس کردم. اگه نتونم تو مهلت 10 ترمه لیسانس رو بگیرم، بهم مدرک کاردانی میدن؟؟

اگه مثلا الان ترک تحصیل کنم، بعد چند سال بعد بخوام ادامه تحصیل بدم، آیا از ادامه همین 95 واحد پاس شده میتونم درسمو ادامه بدم؟؟ یا کلا همه چی پایمال میشه؟

بعد به سرم زده که ترم بعد که ترم آخرم هست رو انتقالی بگیرم. شرایط انتقالی خیلی سخته یا راحت موافقت میکنن؟؟

ممنون دوستان

Hossein_128
12-12-2016, 09:16
سلام
دوستان من ترم بعد ترم آخرم میشه. یعنی ترم ۱۰
الان از معافیت تحصیلی اسفاده میکنم

ترم بعد فقط ۷ واحد درسی برام میمونه که ۲ تاش عملیه. انتقالی هم میخوام بگیرم

حالا ترم بعد میتونم همین ۷ واحد رو انتخاب کنم؟؟ یا چون کمتر از حداقله نمیتونم؟

نیاز هست این ترم چندتا از درسهام رو حذف کنم تا برای ترم بعد واحدهام به حد نصاب برسه؟؟

puta
24-12-2016, 00:51
دوستان شاید سوالم خیلی مسخره باشه ولی خیلی مهمه برام!
امتحانات پایان ترم مهندسی از کل کتاب منبع گرفته میشه؟
این سوال برای این پیش امد که به ما فقط تا نصف کتاب درس دادن!

fandak
25-12-2016, 07:14
دوستان شاید سوالم خیلی مسخره باشه ولی خیلی مهمه برام!
امتحانات پایان ترم مهندسی از کل کتاب منبع گرفته میشه؟
این سوال برای این پیش امد که به ما فقط تا نصف کتاب درس دادن!

کل کتاب.....

fandak
25-12-2016, 07:16
سلام
دوستان من ترم بعد ترم آخرم میشه. یعنی ترم ۱۰
الان از معافیت تحصیلی اسفاده میکنم

ترم بعد فقط ۷ واحد درسی برام میمونه که ۲ تاش عملیه. انتقالی هم میخوام بگیرم

حالا ترم بعد میتونم همین ۷ واحد رو انتخاب کنم؟؟ یا چون کمتر از حداقله نمیتونم؟

نیاز هست این ترم چندتا از درسهام رو حذف کنم تا برای ترم بعد واحدهام به حد نصاب برسه؟؟

ترم آخرت باشه مشکلی نیست

Hossein_128
25-12-2016, 08:57
ترم آخرت باشه مشکلی نیست
ممنون

من درخواست مهمان موقت میخواستم بدم برای ترم بعد، ولی هنوز امکان درخواست توی سایت گلستان باز نشده. مگه طبق تقویم آموزشی قرار نبود از 4 دی مهمان موقت بگیرن؟؟

fandak
25-12-2016, 10:03
ممنون

من درخواست مهمان موقت میخواستم بدم برای ترم بعد، ولی هنوز امکان درخواست توی سایت گلستان باز نشده. مگه طبق تقویم آموزشی قرار نبود از 4 دی مهمان موقت بگیرن؟؟

حضوری بری بهتره چون انجا سرریع این کار رو می کنند برات

Hossein_128
25-12-2016, 11:35
حضوری بری بهتره چون انجا سرریع این کار رو می کنند برات
دانشگاه خودم باید برم یا دانشگاه مقصد؟؟
بعد الان که موقع امتحاناته درخواستمو قبول میکنن؟

fandak
25-12-2016, 12:57
دانشگاه خودم باید برم یا دانشگاه مقصد؟؟
بعد الان که موقع امتحاناته درخواستمو قبول میکنن؟
همین دانشگاه خودتون مبدا الان که امتحانات فکر نمی کنم درخواستی رو قبول بکنن ولی ضرری هم نداره یه سوال بپرسین .

miss_ava7
25-12-2016, 20:25
چرا دانشگاه های پیام نور برای فارغ التحصیلی و صدور گواهی موقت 60 هزار تومن پول اضافه می گیرن؟؟ تا جایی که میدونم بقیه دانشگاه ها فقط یه فیش 2-3 هزار تومنی میگیرن.
از طرف دیگه هم من حدودا 15واحد عمومی رو معادلسازی کرده بودم چون توی دانشگاه قبلیم پاس کرده بودم ولی موقع تسویه حساب گفتن هزینه این واحد ها رو باید بدم!
خلاصه که این پیام نور فقط دنبال بهونه برای پول گرفتن بیشتره

amirb95
27-12-2016, 10:36
دوستان دانشگاه پیام نور الان ثبت نام داره کارشناسی؟
فرق کنکور با فراگیر چیه؟؟؟

fandak
27-12-2016, 12:49
دوستان دانشگاه پیام نور الان ثبت نام داره کارشناسی؟
فرق کنکور با فراگیر چیه؟؟؟
بدون آزمون راحت می گیره

amirb95
27-12-2016, 15:45
بدون آزمون راحت می گیره

دوست عزیز من اصلا آشنایی با سیستم پیام نور ندارم الان میتونم ثبت نام کنم واسه کارشناسی؟ من پیش دانشگاهی دارم حدس اینو زدم که شاید مثل دانشگاه آزاد ثبت نام بهمن داره !!!
واسه ثبت نام باید برم دانشگاه یا آنلاین باید ثبت نام کنم؟

fandak
27-12-2016, 15:59
دوست عزیز من اصلا آشنایی با سیستم پیام نور ندارم الان میتونم ثبت نام کنم واسه کارشناسی؟ من پیش دانشگاهی دارم حدس اینو زدم که شاید مثل دانشگاه آزاد ثبت نام بهمن داره !!!
واسه ثبت نام باید برم دانشگاه یا آنلاین باید ثبت نام کنم؟

تا آذرماه بود باید حضوری مدارک رو می بردن دانشگاه . ولی شما برای ترم بعد یه زنگ بزن یا حضوری برو یه دانشگاه پیام نور

amirb95
27-12-2016, 21:27
تا آذرماه بود باید حضوری مدارک رو می بردن دانشگاه . ولی شما برای ترم بعد یه زنگ بزن یا حضوری برو یه دانشگاه پیام نور

راستی جریان این مدرک معادل چیه تو پیام نور؟
مدرکش معادله؟؟؟

pardisgame1988
07-01-2017, 17:53
سلام من مدرک کاردانی فنی حرفه ای دارم میخوام تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم ولی هیچ کدوم از واحدهایی که پاس کردم رو تطبیق نمیدن میخواستم بدونم اگه تو پیام نور واحدهای جدیدی که تو کاردانی نبوده رو پاس کنم دانشگاه های دیگه ای مثل آزاد یا غیر انتفاعی واحدهای جدیدم رو تطبیق میدن یا نه

pardisgame1988
07-01-2017, 18:10
سلام من مدرک کاردانی فنی حرفه ای دارم میخوام تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم ولی هیچ کدوم از واحدهایی که پاس کردم رو تطبیق نمیدن میخواستم بدونم اگه تو پیام نور واحدهای جدیدی که تو کاردانی نبوده رو پاس کنم دانشگاه های دیگه ای مثل آزاد یا غیر انتفاعی واحدهای جدیدم رو تطبیق میدن یا نه

fandak
07-01-2017, 19:28
دانشگاه آزاد تطبیق می ده

pardisgame1988
07-01-2017, 19:48
دانشگاه آزاد تطبیق می ده
شما مطمئنید ؟یعنی اگه کاردانی به کارشناسی رو بخوام تو دانشگاه آزاد بخونم مدرک کاردانیم رو که قبول میکنن و نیاز به معادلسازی نداره ولی میخواستم بدونم واحدهایی که تو کارشناسی پیوسته پیام نور هست رو هم تطبیق میدن ؟مشکلی نداره ؟

fandak
07-01-2017, 20:04
شما مطمئنید ؟یعنی اگه کاردانی به کارشناسی رو بخوام تو دانشگاه آزاد بخونم مدرک کاردانیم رو که قبول میکنن و نیاز به معادلسازی نداره ولی میخواستم بدونم واحدهایی که تو کارشناسی پیوسته پیام نور هست رو هم تطبیق میدن ؟مشکلی نداره ؟
اگه رشتت همسان نباشه فقط عمومی ها رو تطبیق می دن ، اگه رشتت همسان باشه با توجه به دروس تطبیق می دن

Xeoc
15-01-2017, 11:43
لطفاً پاک شود ......

Hossein_128
20-01-2017, 15:28
سلام دوستان

من ترم آخرم، فقط 7 واحد مونده. الان وقتی انتخاب واحد میکنم اخطار ( کنترل شماره 15: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است ) رو میده. الان باید چکار کنم؟؟

///

دوستان درسهایی که ثبت میشه رو دیگه نمیشه حذف کرد؟؟ هرچقدر حذف میکنم و اعمال تغییرات رو میزنم باز همون اخطار بالا (شماره 15) رو میده.

چندتا درسی که ترم پیش پاس کردم رو مجدد انتخاب واحد کردم! الان نمیتونم حذفشون کنم...

fandak
20-01-2017, 18:32
سلام دوستان

من ترم آخرم، فقط 7 واحد مونده. الان وقتی انتخاب واحد میکنم اخطار ( کنترل شماره 15: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است ) رو میده. الان باید چکار کنم؟؟

///

دوستان درسهایی که ثبت میشه رو دیگه نمیشه حذف کرد؟؟ هرچقدر حذف میکنم و اعمال تغییرات رو میزنم باز همون اخطار بالا (شماره 15) رو میده.

چندتا درسی که ترم پیش پاس کردم رو مجدد انتخاب واحد کردم! الان نمیتونم حذفشون کنم...

حتما حتما برو آموزش یا کارشاس رشتتون، برات به عنوان ترم آخری تو سیستم درست کنه

Hossein_128
20-01-2017, 19:41
حتما حتما برو آموزش یا کارشاس رشتتون، برات به عنوان ترم آخری تو سیستم درست کنه
ممنون

واحدهای ترم پیش که پاسشون کردم هنوز نمراتش تایید نشده، بعد من همین واحدهای قبول شده ترم پیش رو مجدد این ترم برداشتم تا بتونم حداقل تعداد واحدها رو رعایت کنم! الان وقتی نمرات تایید بشه، این درس های تکراری که برداشتم خود به خود حذف میشن؟؟ یه موقع قبولی ترم پیشم سوخت نشه؟!!

fandak
20-01-2017, 21:25
ممنون

واحدهای ترم پیش که پاسشون کردم هنوز نمراتش تایید نشده، بعد من همین واحدهای قبول شده ترم پیش رو مجدد این ترم برداشتم تا بتونم حداقل تعداد واحدها رو رعایت کنم! الان وقتی نمرات تایید بشه، این درس های تکراری که برداشتم خود به خود حذف میشن؟؟ یه موقع قبولی ترم پیشم سوخت نشه؟!!
برای چی درس های تکراری بر می داری عزیز من . اونا تایید می شن نگران نباشید . ماشالله ترم آخریدا باید اینها رو بدونید که

Hossein_128
20-01-2017, 21:42
برای چی درس های تکراری بر می داری عزیز من . اونا تایید می شن نگران نباشید . ماشالله ترم آخریدا باید اینها رو بدونید که
گفتم که برای اینکه 7 واحد مونده، سیستم اخطار میده که حداقل واحد مجاز رو رعایت نکردید. بخاطر همین مجبور شدم تکراری بردارم تا بتونم اون 7 واحد مونده رو قبل از اینکه پُر بشه بردارم.

حالا اگه نمرات تایید بشه خود به خود این درسهای تکراری که انتخاب کردم حذف میشن یا نه؟؟

miss_ava7
21-01-2017, 12:34
گفتم که برای اینکه 7 واحد مونده، سیستم اخطار میده که حداقل واحد مجاز رو رعایت نکردید. بخاطر همین مجبور شدم تکراری بردارم تا بتونم اون 7 واحد مونده رو قبل از اینکه پُر بشه بردارم.

حالا اگه نمرات تایید بشه خود به خود این درسهای تکراری که انتخاب کردم حذف میشن یا نه؟؟

باید برید دانشگاه، پیش کارشناس رشته، هم اون واحدهای تکراری رو حذف میکنه ، هم که تو سیستم میزنه ترم آخری هستین و اون خطای تعداد واحد رو براتون حذف میکنه.

کلا ترم آخر به خاطر دلایل مختلف مثلا کم بودن تعدادها یا مثلا همزمان شدن دو تا امتحان با هم ، دانشجو مجبور به مراجعه حضوری میشه. زیاد هم از این چیزا پیش میاد. نگران نباشید. تا آخر زمان حذف و اضافه برید دانشگاه.

Hossein_128
21-01-2017, 16:13
باید برید دانشگاه، پیش کارشناس رشته، هم اون واحدهای تکراری رو حذف میکنه ، هم که تو سیستم میزنه ترم آخری هستین و اون خطای تعداد واحد رو براتون حذف میکنه.

کلا ترم آخر به خاطر دلایل مختلف مثلا کم بودن تعدادها یا مثلا همزمان شدن دو تا امتحان با هم ، دانشجو مجبور به مراجعه حضوری میشه. زیاد هم از این چیزا پیش میاد. نگران نباشید. تا آخر زمان حذف و اضافه برید دانشگاه.
خیلی ممنون

این ترم مهمان موقت شدم به یه مرکز دیگه. امروز رفتم دانشگاه مقصد که کارتکس رشته رو بگیرم، بهم گفتن باید بری دانشگاه خودت کارتکس بگیری، سیستم برای ما بسته ست!

بعد رفتم دانشگاه خودم کارتکس رو گرفتم، بعد درخواست دادم که ترم آخرم و سیستم اخطار میده نمیذاره 7 واحد بردارم. اونام گفتن باید بری دانشگاه مقصد اونجا که مهمان شدی درخواست بدی تا برات باز کنن! گفتن الان دیگه چون مهمان شدی جای دیگه، سیستم برای ما قفل شده!

آخر نفهمیدم کجا باید کارای انتخاب واحدم رو انجام بدم؟ کجا باید درخواست بدم تا این خطاهای سیستم رو برطرف کنن؟ دانشگاه مبدا یا مقصد؟؟

miss_ava7
21-01-2017, 19:27
خیلی ممنون

این ترم مهمان موقت شدم به یه مرکز دیگه. امروز رفتم دانشگاه مقصد که کارتکس رشته رو بگیرم، بهم گفتن باید بری دانشگاه خودت کارتکس بگیری، سیستم برای ما بسته ست!

بعد رفتم دانشگاه خودم کارتکس رو گرفتم، بعد درخواست دادم که ترم آخرم و سیستم اخطار میده نمیذاره 7 واحد بردارم. اونام گفتن باید بری دانشگاه مقصد اونجا که مهمان شدی درخواست بدی تا برات باز کنن! گفتن الان دیگه چون مهمان شدی جای دیگه، سیستم برای ما قفل شده!

آخر نفهمیدم کجا باید کارای انتخاب واحدم رو انجام بدم؟ کجا باید درخواست بدم تا این خطاهای سیستم رو برطرف کنن؟ دانشگاه مبدا یا مقصد؟؟

:blink::44: واقعا که..
تا جایی که من جریان دوستم رو که اونم مهمان بود یادمه فقط برای فارغ التحصیلی بهش گفتن بره دانشگاه قبلیش.. ترم آخر که دوستم توی انتخاب واحد به مشکل خورد توی دانشگاهی که مهمان بود مشکلش رو حل کردند.. نمی فهمم چرا انقدر شما رو بی جهت اینور و اونور فرستادن.. همین دانشگاهی که الان میرین باید مشکلتون رو حل کنه

Hossein_128
29-01-2017, 19:26
دوستان من تا حالا مشروط نشده بودم با قوانینش آشنایی ندارم!
ترم پیش 5 تا دروس برداشتم که 4 تاش رو پاس کردم، ولی یه درس 3 واحدی رو بهم 0 داده. الان با معدل 10,79 ترم پیش رو برام زدن مشروط...

فقط هم 7 واحد برام مونده که 5 تاش رو انتخاب واحد کردم.

الان چه مشکلی برام پیش میاد با این مشروطی؟؟؟
شرایط خاصی داره؟؟؟
درس های پاس شدم تغییری نمیکنن؟؟
این 7 واحد رو میذارن انتخاب واحد کنم؟؟

Squall Leonhart
29-01-2017, 22:55
تا جایی که میدونم مشروط شدن توی پیام نور فقط به این معنی هست که ترم بعدی حداکثر میتونی 12 واحد برداری!
فکر نمیکنم که مشکل دیگه ای پیش بیاد.
ولی اگه خیلی نگران هستی یه زنگ بزن دانشگاه و از یکی از کارشناس ها بپرس.

Hossein_128
30-01-2017, 08:16
تا جایی که میدونم مشروط شدن توی پیام نور فقط به این معنی هست که ترم بعدی حداکثر میتونی 12 واحد برداری!
فکر نمیکنم که مشکل دیگه ای پیش بیاد.
ولی اگه خیلی نگران هستی یه زنگ بزن دانشگاه و از یکی از کارشناس ها بپرس.
ممنون

بعد موقع گرفتن مدرک کارشناسی، این نمره 0 و مشروطی رو در معدل کل حساب میکنن؟؟

Squall Leonhart
01-02-2017, 00:36
ممنون

بعد موقع گرفتن مدرک کارشناسی، این نمره 0 و مشروطی رو در معدل کل حساب میکنن؟؟

تا جایی که میدونم نمرات زیر ده در معدل ترمی حساب میشن و باعث میشن ترم بعدش مشروط بشی و نهایت 12 واحد بهت میدن
ولی نمرات زیر ده روی معدل کل کارشناسی تاثیری ندارن!

Hossein_128
01-02-2017, 08:58
تا جایی که میدونم نمرات زیر ده در معدل ترمی حساب میشن و باعث میشن ترم بعدش مشروط بشی و نهایت 12 واحد بهت میدن
ولی نمرات زیر ده روی معدل کل کارشناسی تاثیری ندارن!
فقط نمیدونم چرا استاد برام صفر گذاشته!

3 واحد عملی درس پروژه بود، که نه کلاس داشت و نه امتحان. منم کلاً دنبالشو نگرفتم چون میخواستم حذفش کنم. این استاد هم برام صفر رد کرده!

Squall Leonhart
01-02-2017, 19:50
فقط نمیدونم چرا استاد برام صفر گذاشته!

3 واحد عملی درس پروژه بود، که نه کلاس داشت و نه امتحان. منم کلاً دنبالشو نگرفتم چون میخواستم حذفش کنم. این استاد هم برام صفر رد کرده!

طبق آخرین بخشنامه ای که دیدم اگه امتحان عملی شرکت نکنی و یا پروژه عملی تحویل ندی نمره صفر میشه
ولی اگه امتحان کتبی و تئوری سر جلسه نری نمره غایب در امتحان ثبت میشه که به معادل حذف کردن درس هست

fandak
02-02-2017, 07:27
✅ تمدید فرصت انتخاب واحد ترم پیش‌ رو

⭕️ انتخاب واحد نیم‌سال دوم ۹۶-۹۵ تا فردا ۱۴ بهمن‌ماه تمدید شد

fandak
02-02-2017, 07:28
زمان برگزاری آزمون فراگیر نوبت هفدهم
آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور صبح روز جمعه در سراسر کشور برگزار می شود
آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ساعت 8:30 دقیقه صبح روز جمعه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، نوبت هفدهم (بهمن ماه) آزمون فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور، 15 بهمن ماه، بصورت همزمان در 82 شهرستان مختلف در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
طی این آزمون 54 هزار و 866 داوطلب برای پذیرش در 1400 رشته‌محل در بیش از 190 رشته گرایش و در پنج گروه آموزشی شامل گروه‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و گروه آزمایشی هنر به رقابت خواهند پرداخت.
فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 دقیقه صبح آغاز خواهد شد و درهای ورودی حوزه‌های اصلی امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن کارت شرکت در آزمون به علاوه اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.
ظرفیت پذیرش در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور دوره بهمن‌ماه 33 هزار و 800 نفر می‌باشد و نتایج نهایی این آزمون دهه دوم اسفند 95 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام می‌شود.

fandak
02-02-2017, 08:36
✅ نبود نمره منفی در آزمون فراگیر پیام نور

مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام عدم محاسبه نمره منفی در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر گفت: تاکنون حدود ۲۰ هزار نفر کارت ورود به جلسه‌ی خود را دریافت کرده‌اند.

Ghaioom
09-02-2017, 11:03
سلام
ببخشید شماره سریال ثبت نام برای کنکور زبان رو از کجا باید خرید تو سایت سنجش نیس چرا ؟!!! یا من بلد نیستم؟!!

تیک اینو :

39 - علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی می باشم.

میزنم بعد شماره سریال میخواد که بین کارتهای اعتباری نیست خریدش چرا؟!!

ویرایش:
دوستان حل شد . با خرید یه کارت اعتباری کنکور سراسری دیگه:n16:

Hossein_128
10-02-2017, 21:25
دوستان حذف و اضافه این ترم دقیقاً از چه تاریخی شروع میشه؟؟

ترم آخرم، یکی از درس هام ارائه نشده باید تا حذف و اضافه صبر کنم...

fandak
11-02-2017, 07:48
دوستان حذف و اضافه این ترم دقیقاً از چه تاریخی شروع میشه؟؟

ترم آخرم، یکی از درس هام ارائه نشده باید تا حذف و اضافه صبر کنم...

زمان حذف و اضافه از 26 بهمن لغایت 5 اسفند.
برای ارائه درس به کارشناس رشته مراجعه کنید و بگید ترم آخری هستید تا درس رو براتون باز کنن

- - - Updated - - -

✳️ چند نکته درخصوص انتخاب درس معرفی به استاد:

‏1⃣ دانشجوی دوره‌ی کارشناسی که برای فراغت از تحصیل تنها دو درس نظری باقی‌مانده داشته باشد، می‌تواند امتحانات آن دو درس را ‏خارج از تاریخ امتحانات اعلام‌شده در تقویم دانشگاهی از طریق معرفی به استاد بگذراند. ‏

‏2⃣ دانشجوی دوره‌ی کارشناسی‌ارشد اعم از پژوهشی یا آموزشی، که برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری اعم از دروس ‏باقی‌مانده‌ی سرفصل، جبرانی کارشناسی و جبرانی میانگین داشته باشد، (به‌جزدروس سمینار و روش تحقیق) می‌تواند آن درس را خارج از ‏تاریخ امتحانات اعلام‌شده در تقویم، به‌صورت معرفی به استاد اخذ و بگذراند. دانشجوی شیوه‌ی پژوهشی قبل از دفاع از پایان‌نامه مجاز ‏به اخذ و گذراندن درس معرفی به استاد می‌باشد.‏

‏3⃣ ارائه‌ی دروس عملی، کارآموزی، کارورزی و پروژه به این صورت ممکن نیست؛ مگر آنکه در دروس نظری-عملی، دانشجو نمره‌ی ‏عملی را کسب کرده باشد که در آن‌صورت می‌تواند بخش نظری را به‌صورت معرفی به استاد اخذ کند.‏

‏4⃣ دانشجوی معرفی به استاد، ملزم به پرداخت شهریه‌ی ثابت و شهریه‌ی متغیر برابر مصوبات‌ دانشگاه است.‏

fandak
11-02-2017, 07:52

حضور دکتر علی جمشیدی رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران در غرفه‌ی این دانشگاه در مسیر راهپیمایی بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی.

fandak
11-02-2017, 13:33
راهنمای رشته های کارشناسی ارشد نیمسال دوم 96 - 95

بخش علمی علوم تربیتی و روانشناسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی فنی و مهندسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی علوم پایه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی الهیات و علوم اسلامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی مدیریت، اقتصاد و حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی ادبیات و زبانهای خارجه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی علوم اجتماعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی هنر و معماری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش علمی علوم کشاورزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fandak
11-02-2017, 18:11
⭕️ حذف و اضافه دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ برای کلیه مقاطع از ۲۶ بهمن ۹۵ آغاز می شود:
براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور آمده است حذف و اضافه نیمسال دوم پیام نور از ۲۶ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند ادامه خواهد داشت.
هر دانشجو در زمان مشخص به خود امکان انتخاب واحد و حذف و اضافه خواهد داشت یعنی ممکن است برخی از دانشجویان در روزهای اول نوبت انتخاب واحد آنها باشد و برخی در روزهای بعد از شروع انتخاب واحد مهلت داشته باشند تا انتخاب واحد کنند
دانشجویان پیام نور برای اطلاع دقیق از تاریخ حذف و اضافه خود همانند نیمسال های گذشته باید با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر "ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی" نسبت به دریافت تاریخ انتخاب واحد خود اطلاع پیدا کنند

در حذف و اضافه پیام نور محدودیتی برای حذف و یا اضافه کردن واحدها از نظر تعداد و یا انتخاب دروس وجود ندارد یعنی دانشجویان می توانند با رعایت پیش نیاز ، همنیاز دروس و با رعایت سقف مجاز انتخاب واحد یک یا همه دروس را حذف و اضافه کنند.

fandak
13-02-2017, 12:27
⭕️ حذف و اضافه از فردا شروع و تا 5 اسفند ادامه خواهد داشت:

✅دانشجویانی که از انتخاب واحد بازمانده‌اند می توانند در مهلت حذف و اضافه انتخاب واحد نمایند.

✅به همه دانشجویان توصیه می‌شود حتما در زمان حذف و اضافه یک بار دیگر انتخاب واحد خود را بررسی کنند چون ممکن است به دلیل تایید نمرات معدل آنها تغییر کرده باشد و سقف واحد را رعایت نکرده باشند و سیستم خطا داده باشد و یا دروس معارف را بر اساس بخشنامه جدید انتخاب نکرده باشند

Hossein_128
16-02-2017, 19:40
دوستان این ترم دو تا از درسهام تاریخ امتحانشون دقیقا توی یک روز و یک ساعت افتاده. هر دو تا امتحان ساعت 8 صبحه

الان باید توی یک روز هر دو رو با هم همزمان امتحان بدم؟؟ یعنی دو تا برگه رو با هم باید امتحان بدم؟؟

fandak
17-02-2017, 18:15
دوستان این ترم دو تا از درسهام تاریخ امتحانشون دقیقا توی یک روز و یک ساعت افتاده. هر دو تا امتحان ساعت 8 صبحه

الان باید توی یک روز هر دو رو با هم همزمان امتحان بدم؟؟ یعنی دو تا برگه رو با هم باید امتحان بدم؟؟

بله مشکلی نیست

fandak
19-02-2017, 08:08
حذف و اضافه نیمسال دوم 96-95 از طریق سایت گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی های اینترنتی زیر انجام می شود:

سرور اصلی سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرور کمکی سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fandak
19-02-2017, 16:23
مجوز اخذ 3 عنوان درس معارف برای دانشجویان ترم آخر پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مجوز اخذ 3 عنوان درسی از گروه معارف برای دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور صادر شد.

مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه پیام نور با اخذ 3 عنوان درسی از گروه معارف برای دانشجویان ترم آخر موافقت کرد.بر اساس این بخشنامه که به امضای حسین زارع، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور رسیده است، دانشجویان ترم آخر می توانند تا سقف 3 عنوان درسی (6 واحد) از دروس معارف اخذ کنند.پیش از این دانشجویان ترم آخر با موافقت گروه معارف و به صورت محدود می توانستند حداکثر تا 2 عنوان درسی (4 واحد) از دروس معارف اخذ کنند.همچنین همچنان طبق روال قبل سایر دانشجویان به جز دانشجویان ترم آخر، در یک نیمسال تحصیلی فقط حق انتخاب یک عن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وان درسی (2 واحدی) از گروه معارف را دارند.

fandak
20-02-2017, 18:43

fandak
23-02-2017, 09:34
جهت اطلاع دانشجویان در مورد ترم تابستان دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع می‌رسد:

1- ترم تابستان دانشگاه کاملاً اختیاری است. یعنی دانشجو الزامی برای ترم تابستانی ندارد.

2- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان، 8 واحد است.

3- شهریه ثابت و متغیر ترم تابستان نیم بهاست.

4- دروس ارائه شده در ترم تابستان فقط شامل دروس جبرانی و دروس دانشپذیری می باشد (البته دروس جبرانی در همه مراکز و دروس دانشپذیری در برخی مراکز ارائه می شود).

5- دروس ارائه شده در ترم تابستان به شیوه خودخوان است، یعنی نمره میان ترم ندارد (قانون ده هفتم اعمال می شود).

6- ترم تابستان انتخاب حوزه آزمون ندارد (یعنی دانشجو باید در جلسه آزمون دانشگاه مبداء خود شرکت کند و این برای دانشجویان راه دور بسیار مشکل خواهد بود).

7- ترم تابستان درخواست مهمان در سایر مراکز برای دانشجویان امکان پذیر است که البته شهریه متغیر دروس با ضریب افزایشی از 1.1 تا 1.6 محاسبه خواهد شد (بسته به مرکز درخواست مهمان)

fandak
26-02-2017, 11:36

fandak
26-02-2017, 14:40
فوری
مهلت حذف و اضافه تا روز 1395/12/9 تمديد گرديد

fandak
28-02-2017, 13:07
اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره هاي فراگیر دانشگاه پیام نور - كارشناسي ارشد بهمن 95 (دوره هفدهم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
28-02-2017, 13:29
سلام دوستان

ببخشید من در ویندوز xp با اینترنت اکسپلورر 8 وقتی برای پرداخت شهریه میزنم نمیتونه بیاره. با ویندوز 8 تست کرده بودم مشکلی نداشت. حالا نمیدونم حتما باید کوچ کرد به ویندوز بالاتر ؟ :n13:
حتی تنظیمات باز کردن با موزیلا رو هم رفتم اونم چون از موتور IE کمک میگیره نمیاره. فقط یکی از اون 4 تا بانکی که گذاشتن میاره ولی گفتم بازم سوال کنم ببینم چه کاری میشه کرد.

fandak
28-02-2017, 13:35
سلام دوستان

ببخشید من در ویندوز xp با اینترنت اکسپلورر 8 وقتی برای پرداخت شهریه میزنم نمیتونه بیاره. با ویندوز 8 تست کرده بودم مشکلی نداشت. حالا نمیدونم حتما باید کوچ کرد به ویندوز بالاتر ؟ :n13:
حتی تنظیمات باز کردن با موزیلا رو هم رفتم اونم چون از موتور IE کمک میگیره نمیاره. فقط یکی از اون 4 تا بانکی که گذاشتن میاره ولی گفتم بازم سوال کنم ببینم چه کاری میشه کرد.

این روش رو امتحان کن ، ببین اوکی می شه؟

در اینترنت اکسپلورر ، وارد منوی tools (اگر منو نمایش داده نمیشه، کلید Alt را بزنید)
سپس گزینه ی "Compatibility View Settings" را بزنید

در پنجره ی باز شده در قسمت "add this website" ، بنویسید: pnu.ac.ir و سپس Add بزنید
دقت کنید که هر دو گزینه، تیک خورده باشه
Display internet sites in Compatibility View
و
Use Microsoft compatibility Lists
حالا close کنید

- - - Updated - - -

چنانچه از سيستم عامل ويندوز XP استفاده مي كنيد، براي رفع اشكال اين فايل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را دانلود و اجرا نماييد.

--------------

این یکی رو هم امتحان کن

Ghaioom
28-02-2017, 13:42
این روش رو امتحان کن ، ببین اوکی می شه؟

در اینترنت اکسپلورر ، وارد منوی tools (اگر منو نمایش داده نمیشه، کلید Alt را بزنید)
سپس گزینه ی "Compatibility View Settings" را بزنید

در پنجره ی باز شده در قسمت "add this website" ، بنویسید: pnu.ac.ir و سپس Add بزنید

دقت کنید که هر دو گزینه، تیک خورده باشه
Display internet sites in Compatibility View
و
Use Microsoft compatibility Lists

حالا close کنید

- - - Updated - - -

چنانچه از سيستم عامل ويندوز XP استفاده مي كنيد، براي رفع اشكال اين فايل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را دانلود و اجرا نماييد.

--------------

این یکی رو هم امتحان کن
داوش من اینارو امتحان کردم تنها مشکلی که دارم اینه که از چهار تا بانکی که برای شهریه گذاشته یکیش کار میکنه. قبلا که یه دونه بانک بود حالا بازم چند تا اضافه کردن یکیش که کار میکنه. اگه شد که از همون پرداخت میکنیم پس. فقط سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به این وصل نمیشه.
اینم همینطور

فقط درگاه اینترنتیشون مشکل داره. حالا امید به اون یه تنها درگاه اینترنتیه که گذاشتن : دی

fandak
28-02-2017, 13:58
داوش من اینارو امتحان کردم تنها مشکلی که دارم اینه که از چهار تا بانکی که برای شهریه گذاشته یکیش کار میکنه. قبلا که یه دونه بانک بود حالا بازم چند تا اضافه کردن یکیش که کار میکنه. اگه شد که از همون پرداخت میکنیم پس. فقط سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به این وصل نمیشه.
اینم همینطور

فقط درگاه اینترنتیشون مشکل داره. حالا امید به اون یه تنها درگاه اینترنتیه که گذاشتن : دی

من الان امتحان کردم . فقط درگاه حکمت کار میاره اون هم ناقصه!!مشکل از سمت خود سایته

3D-Mohammadreza
28-02-2017, 15:05
سلام دوستان
واحد الکترونیکی فراگیر پیام نور شهر ری چطور دانشگاهییه برای ارشد نرم افزار کامپیوتر ؟ اینطور که متوجه شدم باید خیلی درس خوند تا نمره بالای 15 گرفت ؟ سوالات میانترم و پایان ترم با سایر دانشجویان یکی هست ؟ فقط کلاس آموزشی از طریق پخش فیلم ضبط شده بصورت اینترنتی هست ؟ جزوات دروس این رشته که الکترونیکی هست فارسی هستن یا انگلیسی ؟ کلاس رفع اشکال نخواهد داشت ؟ ...
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید !
باتشکــــــــــــــــــــ ـر

3D-Mohammadreza
28-02-2017, 18:44
لطفا یکی زود جواب بده...
ممنون میشم:n16:

fandak
01-03-2017, 07:03
سلام دوستان
واحد الکترونیکی فراگیر پیام نور شهر ری چطور دانشگاهییه برای ارشد نرم افزار کامپیوتر ؟ اینطور که متوجه شدم باید خیلی درس خوند تا نمره بالای 15 گرفت ؟ سوالات میانترم و پایان ترم با سایر دانشجویان یکی هست ؟ فقط کلاس آموزشی از طریق پخش فیلم ضبط شده بصورت اینترنتی هست ؟ جزوات دروس این رشته که الکترونیکی هست فارسی هستن یا انگلیسی ؟ کلاس رفع اشکال نخواهد داشت ؟ ...
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید !
باتشکــــــــــــــــــــ ـر

دستور العمل انتخاب واحد دروس الكترونيكي و نحوه شركت در كلاسهاي الكترونيكي

با عنایت به آغاز انتخاب واحد و ارائه ی برخی از دروس به صورت الکترونیکی شایسته است موارد ذیل رعايت گردد:
1. حضور در کلاسهای الکترونیکی نیز همچون کلاسهای حضوری اختیاری است؛ با این تفاوت که کلاسهای الکترونیکی ضبط شده و در هر زمان توسط دانشجو قابل بهره برداری می باشد.
2. مشخصه دروس الکترونیکی آن است که در مقابل عنوان درس گزینه ی «الکترونیکی» و «قطب ارائه کننده» درج شده است.
3. هر دانشجو هنگام انتخاب هر درس دقت نماید چنانچه آن درس با هردو کد عادی (معمولی غیر الکترونیکی) و الکترونیکی ارائه گردیده می تواند به صورت اختیاری آن درس را بصورت عادی (معمولی غیر الکترونیکی) و یا بصورت الکترونیکی اخذ نماید و در صورتی که فقط برای آن درس کد الکترونیکی ارائه شده است دانشجو صرفاَ می تواند آن درس را به صورت الکترونیکی اخذ نماید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4. کلاس های دروسی که الکترونیکی ارائه می گردد توسط استان قطب هر رشته تشکیل می شود به عنوان مثال دروس الکترونیکی رشته تاریخ توسط اصفهان تشکیل می شود.
5. نحوه تشکیل کلاسهای الکترونیکی بدین صورت است که دانشجو ابتدا می بایست از طریق نام کاربری (شماره دانشجویی) و گذرواژه (کد ملی) وارد سامانه آموزش الکترونیکی به آدرس Lms.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده و از کلاسهای الکترونیکی بهره مند گردد. ( بعد از ثبت نام و انتخاب واحد ، فعال می شود)
6. فایل راهنمای اساتید و دانشجویان جهت استفاده از سامانه آموزش الکترونیکی از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – دفتر آموزشهای آزاد و چند رسانه ای به آدرس elearning.pnu.ac.ir در دسترس می باشد.
7. .....
8. دانشجویان پس از ورود به سامانه آموزش الکترونیکی در موعد مقرر از برنامه کلاسی دقیق خود مطلع شده و در ساعات مشخص شده بایستی به سامانه الکترونیکی وارد و از کلاس درس الکترونیکی استفاده نمایند.
9. اساتید دروس الکترونیکی، اساتیدی هستند که از طرف استان قطب مربوطه تعیین گردیده و کلاس الکترونیکی توسط ایشان ارائه می گردد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
11. برای کلیه کلاسهای الکترونیکی همانند دروس عادی نمره میان ترم قابل اعمال بوده و نحوه اعمال نمره میان ترم و چگونگی شرکت در امتحان میان ترم در موعد تشکیل کلاسهای الکترونیکی از سوی اساتید مربوطه به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد گردید.
12. برگزاری امتحانات پایان ترم دروس الکترونیکی دقیقاً همانند دروس عادی و در تاریخ مشخص شده در کارت آزمون دانشجویان و کما فی السابق در مرکز محل تحصیل دانشجو انجام خواهد پذیرفت . بنابراین دقت شود که قطبهای استانی فقط وظیفه تشکیل کلاس های درسی را به عهده دارند و امتحانات پایان ترم دانشجویان همانطور که اشاره شد در مرکز محل تحصیل دانشجو برگزار خواهد گردید.
13. منابع دروس الکترونیکی دقیقاً همان منابع درسی مربوط به سایر دانشجویان می باشد و برای همه دانشجویان (چه الکترونیکی چه غیر الکترونیکی) بایستی استفاده گردد.

-------------------

111513

مهندسی کامپیوتر -نرم افزار
(مخصوص ورودی 94 به بعد)

برنامه ارائه دروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وضعیت منابع درسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جدول تطبیق اساتید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iranian boy10
01-03-2017, 11:03
دستور العمل انتخاب واحد دروس الكترونيكي و نحوه شركت در كلاسهاي الكترونيكي

با عنایت به آغاز انتخاب واحد و ارائه ی برخی از دروس به صورت الکترونیکی شایسته است موارد ذیل رعايت گردد:
1. حضور در کلاسهای الکترونیکی نیز همچون کلاسهای حضوری اختیاری است؛ با این تفاوت که کلاسهای الکترونیکی ضبط شده و در هر زمان توسط دانشجو قابل بهره برداری می باشد.
2. مشخصه دروس الکترونیکی آن است که در مقابل عنوان درس گزینه ی «الکترونیکی» و «قطب ارائه کننده» درج شده است.
3. هر دانشجو هنگام انتخاب هر درس دقت نماید چنانچه آن درس با هردو کد عادی (معمولی غیر الکترونیکی) و الکترونیکی ارائه گردیده می تواند به صورت اختیاری آن درس را بصورت عادی (معمولی غیر الکترونیکی) و یا بصورت الکترونیکی اخذ نماید و در صورتی که فقط برای آن درس کد الکترونیکی ارائه شده است دانشجو صرفاَ می تواند آن درس را به صورت الکترونیکی اخذ نماید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4. کلاس های دروسی که الکترونیکی ارائه می گردد توسط استان قطب هر رشته تشکیل می شود به عنوان مثال دروس الکترونیکی رشته تاریخ توسط اصفهان تشکیل می شود.
5. نحوه تشکیل کلاسهای الکترونیکی بدین صورت است که دانشجو ابتدا می بایست از طریق نام کاربری (شماره دانشجویی) و گذرواژه (کد ملی) وارد سامانه آموزش الکترونیکی به آدرس Lms.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده و از کلاسهای الکترونیکی بهره مند گردد. ( بعد از ثبت نام و انتخاب واحد ، فعال می شود)
6. فایل راهنمای اساتید و دانشجویان جهت استفاده از سامانه آموزش الکترونیکی از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – دفتر آموزشهای آزاد و چند رسانه ای به آدرس elearning.pnu.ac.ir در دسترس می باشد.
7. .....
8. دانشجویان پس از ورود به سامانه آموزش الکترونیکی در موعد مقرر از برنامه کلاسی دقیق خود مطلع شده و در ساعات مشخص شده بایستی به سامانه الکترونیکی وارد و از کلاس درس الکترونیکی استفاده نمایند.
9. اساتید دروس الکترونیکی، اساتیدی هستند که از طرف استان قطب مربوطه تعیین گردیده و کلاس الکترونیکی توسط ایشان ارائه می گردد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
11. برای کلیه کلاسهای الکترونیکی همانند دروس عادی نمره میان ترم قابل اعمال بوده و نحوه اعمال نمره میان ترم و چگونگی شرکت در امتحان میان ترم در موعد تشکیل کلاسهای الکترونیکی از سوی اساتید مربوطه به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد گردید.
12. برگزاری امتحانات پایان ترم دروس الکترونیکی دقیقاً همانند دروس عادی و در تاریخ مشخص شده در کارت آزمون دانشجویان و کما فی السابق در مرکز محل تحصیل دانشجو انجام خواهد پذیرفت . بنابراین دقت شود که قطبهای استانی فقط وظیفه تشکیل کلاس های درسی را به عهده دارند و امتحانات پایان ترم دانشجویان همانطور که اشاره شد در مرکز محل تحصیل دانشجو برگزار خواهد گردید.
13. منابع دروس الکترونیکی دقیقاً همان منابع درسی مربوط به سایر دانشجویان می باشد و برای همه دانشجویان (چه الکترونیکی چه غیر الکترونیکی) بایستی استفاده گردد.

-------------------

111513

مهندسی کامپیوتر -نرم افزار
(مخصوص ورودی 94 به بعد)

برنامه ارائه دروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وضعیت منابع درسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جدول تطبیق اساتید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خيلي ممنون از پاسخ
ارشد فراگير الكترونيكي شهريه ترمي چقدره ؟
مدت تحصيل چقدره ؟ تو دفترچه ٣سال نوشته مگر ٤ ترم نيست ؟
راستش من هيچي از پيام نور نميدونم !همين كنكور ارشد فراگير كه امتحان دادم منابعش گير نمييومد اكثرا راهنما درس بود كه تو اون نمونه سوال بود يا اينكه كتاب خارجي بود !استادها از چه منابعي درس ميدن؟ اون فيلم ها يعني كافييه براي امتحان وقبولي در اون درس ؟؟؟
باتشكر[emoji257]

Sent from my iPhone using Tapatalk

fandak
01-03-2017, 13:09
خيلي ممنون از پاسخ
ارشد فراگير الكترونيكي شهريه ترمي چقدره ؟
مدت تحصيل چقدره ؟ تو دفترچه ٣سال نوشته مگر ٤ ترم نيست ؟
راستش من هيچي از پيام نور نميدونم !همين كنكور ارشد فراگير كه امتحان دادم منابعش گير نمييومد اكثرا راهنما درس بود كه تو اون نمونه سوال بود يا اينكه كتاب خارجي بود !استادها از چه منابعي درس ميدن؟ اون فيلم ها يعني كافييه براي امتحان وقبولي در اون درس ؟؟؟
باتشكر[emoji257]

Sent from my iPhone using Tapatalk

امتحانات پایان ترم در پیام نور بیشتر از نمونه سوالات ترم های قبل میاد . هر درس هم یک کتاب مشخص شده داره و باید اون کتاب رو بخونید . در ضمن شما همین آیدی یا اون 3D-Mohammadreza

3D-Mohammadreza
01-03-2017, 14:10
امتحانات پایان ترم در پیام نور بیشتر از نمونه سوالات ترم های قبل میاد . هر درس هم یک کتاب مشخص شده داره و باید اون کتاب رو بخونید . در ضمن شما همین آیدی یا اون 3D-Mohammadreza

بله همین ایدی را دارم . شهریه دوره الکترونیکی(مجازی) بیشتره ؟ ارشد فراگیر 3 ساله تموم میشه یا 2 ساله ؟؟ بنظرتون آزاد بهتره برم یا پیام نور؟

fandak
01-03-2017, 14:31
بله همین ایدی را دارم . شهریه دوره الکترونیکی(مجازی) بیشتره ؟ ارشد فراگیر 3 ساله تموم میشه یا 2 ساله ؟؟ بنظرتون آزاد بهتره برم یا پیام نور؟

دوره تحصیل بستگی به شما و ارائه دروس داره . یکی می بینی دو ساله تموم می کنه .و یکی دیگه سه سال و ...
شما چه رشته ای و کجا قبول شدی ؟ نمره هات چند شدن ؟
شهریه ثابت در ارشد حدود یک میلیون . و شهریه متغیر هم بر اساس تعداد واحدهاست . کلا هر ترمی حدود 1500

3D-Mohammadreza
01-03-2017, 15:31
-------------------------------------

Alijo0on
01-03-2017, 17:44
اینم همینطور

سلام نسبت به بحثی که دارید و تجربه کاری و مشکلات زیاد از موقع خرید دفترچه از سایت تا پرداخت شهریه هر ترم
لازم دیدم توضیحی خلاصه وار بدم که امیدوارم موثر واقع بشه
بنده شاغل پرداخت سامان هستم ، درگاه sep.shaparak اکثرا دوستان تو پرداخت مبالغ موقع ترافیک حجیم سایت به مشکل میخورن و بعضا تماس داشتیم که مبالغ واریزی کسر شده ولی ثبت نشده
ترجیحا دقیقه 90 یی نباشید و پرداختتون رو موقع ترافیک حجیم سایت نندازین
اگرم شد تو بازه ساعت 11 تا 12.5 شب پرداخت سعی کنین انجام ندید که به کات آف شاپرک و بانک مرکزی میخوره و عملا 72 ساعت بعد پول میاد براتون
و اینکه خیالتون هم از مبلغی که که پرداخت میکنین و احیانا دچار مشکل و کسر میشه ثبت نمیشه راحت باشه با تماس شماره پشتیبانی زمان دقیق برگشت وجوه بهتون اعلام میشه .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم ... :n16:

Ghaioom
02-03-2017, 22:45
سلام نسبت به بحثی که دارید و تجربه کاری و مشکلات زیاد از موقع خرید دفترچه از سایت تا پرداخت شهریه هر ترم
لازم دیدم توضیحی خلاصه وار بدم که امیدوارم موثر واقع بشه
بنده شاغل پرداخت سامان هستم ، درگاه sep.shaparak اکثرا دوستان تو پرداخت مبالغ موقع ترافیک حجیم سایت به مشکل میخورن و بعضا تماس داشتیم که مبالغ واریزی کسر شده ولی ثبت نشده
ترجیحا دقیقه 90 یی نباشید و پرداختتون رو موقع ترافیک حجیم سایت نندازین
اگرم شد تو بازه ساعت 11 تا 12.5 شب پرداخت سعی کنین انجام ندید که به کات آف شاپرک و بانک مرکزی میخوره و عملا 72 ساعت بعد پول میاد براتون
و اینکه خیالتون هم از مبلغی که که پرداخت میکنین و احیانا دچار مشکل و کسر میشه ثبت نمیشه راحت باشه با تماس شماره پشتیبانی زمان دقیق برگشت وجوه بهتون اعلام میشه .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم ... :n16:

تشکر از جواب ولی مشکل من فقط سایتهای پرداختی که قرار دادن بودن که با نسخه 8 اینترنت اکسپلورر کار نمیکنه! وقتی سیستم رو نشه به 7 یا 8 ارتقا داد و قدیمی باشه با ویندوز اکس پی باید سر کرد که اونم بعضی کارارو نمیتونه ردیف کنه !

Alijo0on
03-03-2017, 01:34
تشکر از جواب ولی مشکل من فقط سایتهای پرداختی که قرار دادن بودن که با نسخه 8 اینترنت اکسپلورر کار نمیکنه! وقتی سیستم رو نشه به 7 یا 8 ارتقا داد و قدیمی باشه با ویندوز اکس پی باید سر کرد که اونم بعضی کارارو نمیتونه ردیف کنه !
متاسفانه ایراد رو سوییچ های بانکها شرکتها هست که چون هزینه زیادی طلب میکنه سعی میکنن با کمترین هزینه
سوییچ رو بالا بیارین با بالاترین باگ ها و خطاهای باور نکردن و و و و ....

fandak
05-03-2017, 09:32
⭕️ قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هفدهم که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی هستند

برای پذیرفته‌شدگانی که تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی نشده اند تا ۹۶/۴/۳۰ مهلت داده می شود تا مدرک کارشناسی خود را اخذ نمایند. از این دسته از پذیرفته شدگان ثبت نام موقت به عمل آمده و پس از اخذ مدرک کارشناسی، ثبت نام قطعی می گردد. ضمنا نیمسال دوم 96-95 برای ایشان مرخصی تحصیلی درج می‌گردد.

fandak
06-04-2017, 11:27
تعیین دانشگاه محل آزمون های پایان ترم نیمسال دوم 95-96

برای دانشجویان دانشگاه پیام نور این امکان وجود دارد که بدون پرداخت هزینه اضافه در محلی غیر از دانشگاه خود امتحان بدهند ، زمان تغییر و تعیین محل آزمون از 1396/02/02 الی 1396/02/18 می باشد .

1️⃣ در تعیین محل آزمون ، دانشجو مجاز به انتخاب هر مرکزی می باشد . مهم نیست که مرکز مورد نظر شما ارشد داشته باشد یا خیر و یا رشته شما را داشته باشد یا خیر .

2️⃣ پس از ثبت درخواست ، توجه داشته باشید که تمام درخواست ها با هم و بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست تایید خواهند شد. در طول این مدت قابل ویرایش بوده و منتظر تایید و موافقت بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست باشید.

3️⃣ این موضوع برای شهر تهران استثنا می باشد . دانشجویان فقط از چهار مرکز موجود در شهر تهران پیام نور تهران شمال (رشته های فنی و مهندسی) ، پیام نور تهران غرب (رشته های مدیریت و حسابداری) ، پیام نور تهران شرق (رشته های علوم پایه) و پیام نور تهران جنوب (رشته های علوم انسانی) یعنی فقط مرکزی را می توانند انتخاب کنند که رشته آن ها را داشته باشد ! اگر رشته دانشجو در هیچ یک از چهار مرکز تهران وجود نداشت ، هر کدام را که بخواهند می توانند انتخاب کنند .

4️⃣ در تعیین محل آزمون ، شهریه و استاد تغییری نخواهد کرد و فقط محل آزمون پایان ترم دانشجو تغییر خواهد می کند .

5️⃣ دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب مرکز آزمون نمی باشند .

6️⃣ اجباری برای تعیین محل آزمون وجود ندارد و در صورت عدم تعیین محل آزمون در سیستم گلستان امتحانات دانشجویان در همان مرکز خود برگزار می شوند .

7️⃣ تعیین محل آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از طریق سیستم گلستان انجام می شود .

8️⃣ دانشجویان بدهکار پس از 24 ساعت از زمان پرداخت شهريه قادر به انتخاب محل آزمون خود مي باشند .
ورود به منوی 1- آموزش 2- دانشجو 3- درخواست ها 4- انتخاب محل آزمون

✅ جهت اطمینان از تعیین محل آزمون خود باید گزارش 428 (کارت آزمون) را دریافت نموده و در قسمت مرکز/واحد امتحان، مرکز/واحد انتخاب شده را مشاهده و در صورت مغایرت، در اسرع وقت به مرکز محل تحصیل خود مراجعه نمایند .

به دوستان خود نیز اطلاع رسانی کنید.

fandak
16-04-2017, 10:26
دانشگاه پیام نور استان تهران:
✅ درخصوص دانشجویان کارشناسی ناپیوسته متقاضی افزایش سنوات (۱۲ به بالا)

⭕️ موضوع افزایش سنوات 12 به بالاتر دانشجویان کارشناسی ناپیوسته در شورای دانشگاه در حال بررسی می‌باشد ‏و تا زمان تصویب، افزایش سنوات مقطع مذکور امکان‌پذیر نیست.

fandak
16-04-2017, 10:28
حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دانشجویان:‏

‏1⃣ دانشجویان مقطع کارشناسی مشمول نظام وظیفه ۱۰ نیمسال.‏
تبصره: دانشجویان مشمول ورودی 1389 و پیش از آن ۱۲ نیمسال. ‏

‏2⃣ دانشجویان مقطع کارشناسی غیرمشمول ۲۰ نیمسال. (در صورت نیاز به سنوات اضافه می‌تواند از ۵ نیمسال اضافه با شهریه ‏دارای ‏ضریب ۱/۲۵ استفاده کند.)‏

‏3⃣ دانشجویان کارشناسی‌ارشد مشمول نظام وظیفه ۳ سال.‏

‏4⃣ دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد غیرمشمول ۵ سال.‏

- - - Updated - - -

با توجه به عدم اطلاع برخی دانشجویان از تغییر بعضی منابع که باعث متضرر شدن ایشان می‌شود، کنترل آخرین وضعیت منبع و بخش‌های حذفی آن از طریق لینک پایین، توصیه می‌شود:
کارشناسی

ارشد

fandak
17-04-2017, 07:33
تعیین محل آزمون دانشجویان از ۹۶/۲/۲ تا ۹۶/۲/۱۸

⭕️ مطابق تقویم آموزشی دانشگاه، دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد از تاریخ ۹۶/۲/۲ تا ۹۶/۲/۱۸ فرصت خواهند داشت تا از طریق سامانه‌ی گلستان نسبت به تعیین محل آزمون خود اقدام نمایند.
⭕️ شایان ذکر است از این نیمسال دانشجویان دوره‌ی کارشناسی همانند دانشجویان دوره‌ی کارشناسی‌ارشد برای تعیین محل آزمون دیگر نیازی به مراجعه‌ی حضوری نخواهند داشت و تمامی مراحل از طریق سامانه‌ی گلستان صورت خواهد پذیرفت

fandak
30-04-2017, 14:37
قابل توجه کلیه‌ی دانشجویان

✅ امکان ارزشیابی اساتید در سامانه‌ی گلستان از تاریخ ۹۶/۲/۱۲ تا ۹۶/۳/۲ فعال خواهد بود.

⏺دانشجویان می‌توانند در مدت یادشده با مراجعه به سامانه‌ی گلستان و از مسیر ورود به منوی ارزشیابی

Hossein_128
06-05-2017, 13:18
دوستان من ترم آخرم. این ترم مهمان موقت شدم به یه مرکز دیگه

حالا برای فارغ التحصیلی بلافاصله بعد از تایید نمره های این ترم باید اقدام کنم؟؟

برای کارهای فارغ التحصیلی باید برم دانشگاه مبدا؟ دانشگاه خودم؟

بعد دقیقا مراحل فارغ التحصیلی چیه؟ چکار باید بکنم؟ چقدر زمان میبره؟ مدرک اصلی رو بهم میدن؟. ...

ممنون

fandak
06-05-2017, 13:25
دوستان من ترم آخرم. این ترم مهمان موقت شدم به یه مرکز دیگه

حالا برای فارغ التحصیلی بلافاصله بعد از تایید نمره های این ترم باید اقدام کنم؟؟

برای کارهای فارغ التحصیلی باید برم دانشگاه مبدا؟ دانشگاه خودم؟

بعد دقیقا مراحل فارغ التحصیلی چیه؟ چکار باید بکنم؟ چقدر زمان میبره؟ مدرک اصلی رو بهم میدن؟. ...

ممنون

آخرین نمره وقتی تایید شد و اون حدنصاب تعداد واحدها که تمکیل بشه . شما می تونی برای فارغ التحصیل یاقدام کنی . و صد در صد هم باید بری دانشگاه مبداو بقیه ماجرا و مدارک . کارتکس پر کردی؟ مدارک فارغ التحصیلی هم معلوم . عکس و اصل شناسنامه و کارت ملی و فتوکپی هاش . دیپلم و پیش دانشگاهی فتوکپی هاش و دو تا هم فیش بانکی پول که بعضی از دانشگاه دستگاه پوز دارن همونجا می کشن . مدرک اصل هم که به این زودی بهت نمی دن اولش یه گواهی موقت می دن که اون هم شاید یکی دوماه زمان ببره . بعدش مدرک اصلی میاد که اون خیلی طول می کشه

Hossein_128
06-05-2017, 18:12
آخرین نمره وقتی تایید شد و اون حدنصاب تعداد واحدها که تمکیل بشه . شما می تونی برای فارغ التحصیل یاقدام کنی . و صد در صد هم باید بری دانشگاه مبداو بقیه ماجرا و مدارک . کارتکس پر کردی؟ مدارک فارغ التحصیلی هم معلوم . عکس و اصل شناسنامه و کارت ملی و فتوکپی هاش . دیپلم و پیش دانشگاهی فتوکپی هاش و دو تا هم فیش بانکی پول که بعضی از دانشگاه دستگاه پوز دارن همونجا می کشن . مدرک اصل هم که به این زودی بهت نمی دن اولش یه گواهی موقت می دن که اون هم شاید یکی دوماه زمان ببره . بعدش مدرک اصلی میاد که اون خیلی طول می کشه
حد نصاب تعداد واحدها منظور همون تعداد کل واحدها هستش؟ مثلا 137 واحد ؟

یه کارتکس گرفتم که تعداد واحدهای پاس شده و باقی مونده رو نشون میداد. همونه دیگه؟

fandak
06-05-2017, 18:22
حد نصاب تعداد واحدها منظور همون تعداد کل واحدها هستش؟ مثلا 137 واحد ؟

یه کارتکس گرفتم که تعداد واحدهای پاس شده و باقی مونده رو نشون میداد. همونه دیگه؟
بله همون تعداد واحدها . آره همون کارتکس

Hossein_128
21-05-2017, 14:22
دوستان سیستم گلستان نمره 9/5 رو خودکار 10 میکنه؟

الان یکی از استادا بدون اینکه میان ترم بدم بهم 2 از 6 داده! الان اگه هر سوال رو 0/5 نمره در نظر بگیریم، 30 تا سوال پایان ترم کلا میشه 15 نمره

یعنی الان باید حداقل از 30 تا سوال 18 تاش رو درست بزنم تا بشم 8 بعد بعلاوه 2 نمره میان ترم میشه 10 و قبولم. درسته؟

راهی هست بشه به نمره میان ترم استاد اعتراض کرد؟؟ غیبت در امتحان رو بهم 2 داده!!

fandak
21-05-2017, 15:30
دوستان سیستم گلستان نمره 9/5 رو خودکار 10 میکنه؟

الان یکی از استادا بدون اینکه میان ترم بدم بهم 2 از 6 داده! الان اگه هر سوال رو 0/5 نمره در نظر بگیریم، 30 تا سوال پایان ترم کلا میشه 15 نمره

یعنی الان باید حداقل از 30 تا سوال 18 تاش رو درست بزنم تا بشم 8 بعد بعلاوه 2 نمره میان ترم میشه 10 و قبولم. درسته؟

راهی هست بشه به نمره میان ترم استاد اعتراض کرد؟؟ غیبت در امتحان رو بهم 2 داده!!

سیستم 9.5 رو به سمت بالا گرد می کنه می شه 10 . نه شما باید 17 تا سوال رو درست جواب بدی که از 14 نمره7.9 رو بگیری که با 2 جمع بشه نمره قبولی رو بگیری .

ولی یه سری میگن نمره میان ترم زیر 3 رو اصلا سیستم جمع نمی بنده . خودش بر مبنای خودخوان حساب می کنه . الله اعلم

Hossein_128
21-05-2017, 17:56
سیستم 9.5 رو به سمت بالا گرد می کنه می شه 10 . نه شما باید 17 تا سوال رو درست جواب بدی که از 14 نمره7.9 رو بگیری که با 2 جمع بشه نمره قبولی رو بگیری .

ولی یه سری میگن نمره میان ترم زیر 3 رو اصلا سیستم جمع نمی بنده . خودش بر مبنای خودخوان حساب می کنه . الله اعلم
ممنون

یجا خوندم که نمرات پیام نور به دو صورت حساب میشه، که نتیجه هر کدوم بهتر باشه سیستم همون نمره رو در نظر میگیره:

- یکی اینکه نمره میان ترم + نمره پایان ترم = نمره نهایی دانشجو
- یکی هم اینکه نمره پایان ترم + 10 و تقسیم بر 7 = نمره نهایی دانشجو

میگین نتیجه هر کدوم از اینها که بهتر باشه سیستم همون رو ثبت میکنه. درسته؟؟

بعد کلا الان که میان ترم بهم 2 داده برام بهتره یا اگه کلا میان ترم نمیداد بهم؟؟ الان 2 داده به نفعم شده یعنی؟؟

+

و یه سوال دیگه برای اطمینان میپرسم:

من این ترم درس پروژه رو برداشتم. درس پروژه فقط زده 3 واحد عملی.هیچ منبع و کتابی هم نداشت.الان من سر کلاس های پروژه رفتم. کار عملی هم براش بردم

الان توی سیستم استاد نمره عملی رو بهم 17 داده. ولی هیچ نمره میان ترم یا تشریحی نداده. فقط عملی داده 17

الان پروژه پاس شده دیگه؟ امتحان پایان ترم و اینام نداره دیگه؟؟

بازم ممنون

fandak
22-05-2017, 07:06
ممنون

یجا خوندم که نمرات پیام نور به دو صورت حساب میشه، که نتیجه هر کدوم بهتر باشه سیستم همون نمره رو در نظر میگیره:

- یکی اینکه نمره میان ترم + نمره پایان ترم = نمره نهایی دانشجو
- یکی هم اینکه نمره پایان ترم + 10 و تقسیم بر 7 = نمره نهایی دانشجو

میگین نتیجه هر کدوم از اینها که بهتر باشه سیستم همون رو ثبت میکنه. درسته؟؟

بعد کلا الان که میان ترم بهم 2 داده برام بهتره یا اگه کلا میان ترم نمیداد بهم؟؟ الان 2 داده به نفعم شده یعنی؟؟

+

و یه سوال دیگه برای اطمینان میپرسم:

من این ترم درس پروژه رو برداشتم. درس پروژه فقط زده 3 واحد عملی.هیچ منبع و کتابی هم نداشت.الان من سر کلاس های پروژه رفتم. کار عملی هم براش بردم

الان توی سیستم استاد نمره عملی رو بهم 17 داده. ولی هیچ نمره میان ترم یا تشریحی نداده. فقط عملی داده 17

الان پروژه پاس شده دیگه؟ امتحان پایان ترم و اینام نداره دیگه؟؟

بازم ممنون

نمره میان ترم زیر 3 فایده ای نداره عملا. هر چی نمره میان ترم بالا 4 باشه بهتره . مثلا شما اگه نمره میان ترم نداشته باشی ، عملا می شه خودخوان و باید از 30 تا سوال حتما 15 تا سوال رو درست جواب بدی که سیستم بهت 10 بده تا قبول بشی .
در مورد پروژه هم بله نمره کامل وارد شده و نیازی به میان ترم نداره . و شما اون درس رو قبول شدی .

apadana34
28-05-2017, 11:23
سلام . مدارک مهندسی پیام نور مثل مهندسی برق جدیدا دیگه گرایش در مدرک ثبت نمیشه و فقط میخوره مهندسی برق سوالم اینه که برای استخدامی یا ادامه تحصیل که اجتیاج به گرایش است ایا به مشکل برنمیخوره؟
سوال دوم اینکه الان وضعیت اعتبار مدارک مهندسی پیام نور چطوریه با توجه به شرایطی که داره؟

hamid3369
03-06-2017, 15:49
دوستان سلام ..جریان این نمره میان ترم که صفر زده چیه نمره اصلی من چطور حساب میشه ممنون میشم جواب بدین چند بگیرم قبول بشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid3369
04-06-2017, 08:07
....up نبود جواب

hamid3369
04-06-2017, 16:45
تشکر از همه حل شد

hamid3369
05-06-2017, 20:03
خیلی ممنون از همه

hamid3369
05-06-2017, 20:04
خیلی ممنون از همه

Hossein_128
13-06-2017, 11:53
دوستان طبق قانون دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنن مجازن که تا 10 ترم در دوره کارشناسی ادامه تحصیل بدن

حالا به فرض مثلا من یکی از درس های 2 واحدیم رو نتونم در ترم 10 پاس کنم، تکلیفم چی میشه؟؟ سنوات اضافه میدن برای این یک درس 2 واحدی؟؟ کجا باید درخواست بدم؟ معرفی به استاد باید بگیرم؟ چی کار باید بکنم؟؟

smahdis
15-06-2017, 12:44
عاغا کنکور ارشد شرکت کردم الان موقع انتخاب رشته نوشته شما حتما باید مدرک کارشناسی تون رو تا آخر شهریور گرفته باشید.

سئوال من اینه که من همه درسهام رو پاس کردم و فقط یه درس مونده که در شهریور نمره اش رد میشه. همینکه کل درسها رو پاس کنم کافیه یا حتما میبایست کارهای فارغ التحصیلی رو هم انجام داده باشم؟

qwertym
15-06-2017, 18:45
سلام بر همه

آقا من هیچ اطلاعاتی ندارم ممنون میشم از عزیزان بنده را رالهنمایی فرمایید..

بنده دیپلم گرافیک کامپیوتر کارو دانش دارم ، بعد از چندین سال تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم برم دانشگاه با توجه به اینکه در اداره ای هم شاغل هم هستم کدام دانشگاه بهتره ثبت نام کنم که هم تحصیل ادامه بدم هم در کارم هم زیاد خللی وارد نکنه ؟؟

رشته ای که دوست دارم مکانیک خودرو هستش

majidli
23-06-2017, 21:40
سلام بر همه

بنده دیپلم گرافیک کامپیوتر کارو دانش دارم ، بعد از چندین سال تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم برم دانشگاه با توجه به اینکه در اداره ای هم شاغل هم هستم کدام دانشگاه بهتره ثبت نام کنم که هم تحصیل ادامه بدم هم در کارم هم زیاد خللی وارد نکنه ؟؟

هر دانشگاهی میری پیام نور نرو
4 سال وقتو پولمو دادم مدرک گرفتم هیچ جا پشمم حسابش نمیکنن

qwertym
24-06-2017, 13:04
پس کجا را پیشنهاد میکنید برم ؟ چون آزاد و غیر انتفاعی رو با این حقوقای پایین و خرج زندگی اصلا نمیتونم از پس هزینه های دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی بر بیام

محمد7966
24-06-2017, 17:05
پس کجا را پیشنهاد میکنید برم ؟ چون آزاد و غیر انتفاعی رو با این حقوقای پایین و خرج زندگی اصلا نمیتونم از پس هزینه های دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی بر بیام

شما شاغل هستید؟؟

اگر شاغل هستید و دغدغه پیدا کردن شغل ندارید

همون پیام نور خوبه

qwertym
24-06-2017, 19:11
شما شاغل هستید؟؟

اگر شاغل هستید و دغدغه پیدا کردن شغل ندارید

همون پیام نور خوبه

بله شاغلم . پیام نور با کنکوره یا بی کنکور ؟

محمد7966
24-06-2017, 19:20
بله شاغلم . پیام نور با کنکوره یا بی کنکور ؟

بی کنکورش هم هست ولی ظاهرا هزینه اش کمی بیشتر از با کنکوره

اینو مطمئن نیستم از بچه های پیام نور بپرسید که هزینه اش بیشتر هست یا نه

miss_ava7
24-06-2017, 19:56
سلام بر همه

سلام. دوست عزیز من پارسال فارغ التحصیل شدم. تجربیات خودم رو خدمتتون میگم.

* از نظر رفت و آمد به دانشگاه و زمان حساب کنیم، پیام نور از همه بهتره. چون حدود 70-80 درصد واحدها رو که تئوری هستند معمولا میشه خودخوان برداشت و دیگه سر کلاس نرفت. اون درس های عملی هم که نمیشه خودخوان برداشت معمولا 4 تا 12 جلسه هست. یعنی شما که شاغلید نهایتا 1-2 روز مجبورید برید دانشگاه ، اونهم نه کل روز.
(البته رشته مورد علاقه شما واحدهای عملیش خیلی بیشتر میشه)

البته این کم بودن کلاسها یعنی اینکه از استادها و دانشگاه رفتن چیزی یاد نمی گیرید و خودتون باید همت کنید کل کتابها رو بخونید و امتحان بدید. فشار درسی و زحمت درس خوندن توی پیام نور خیلی بیشتر از دانشگاه های دیگه هست. چون امتحانات از جزوه های کم حجم نیست و به جاش باید کتابها رو کامل بخونید.

کلا میشه گفت اکثر دانشجوهای پیام نور بچه های شاغل و یا متاهل و بچه دار هستند.

* از نظر شهریه و هزینه هم به نظر من کم نمی گیرن. مثلا منی که 20 واحد برمی داشتم و نهایتا دو سه تا از درسهام واحد عملی داشت و بقیه خودخوان بود 200-300 هزار تومن شهریه میدادم. پیام نور ارزون نیست،مثل بقیه دانشگاه هاست.اگه کمتر به نظر میاد به این خاطره که تعداد کلاسها و کیفیتش پایین تره. اینم بگم شهریه پیام نور هر ترم یکم بیشتر میشه و توی 4 سال ثابت نمی مونه.

* اگه از طریق فراگیر کنکور بدید، هم خود کنکور و هم قبول شدن توی پیام نور آسون تر و سریع تره. کتابهای ترم اول رو باید بخونید و اگه قبول بشید میرید ترم دوم. معطلی سراسری رو نداره. وارد شدن بهش آسونتره ولی بگم مدرک گرفتنش هم سخت تره.

* مدرک پیام نور هم پیش مردم هم موقع پیدا کردن کار بی ارزشه.

* پیام نور کنکور داره. چه فراگیرش چه مدل عادیش. یا همزمان با کنکور دولتی توی تیرماه امتحان میدید یا از طریق فراگیر شرکت می کنید که زمان ما کنکورش دی ماه بود و بهمن رفتیم سر کلاس. ولی فراگیر هم یه مقدار هزینه اش بیشتره هم اینکه بعد از قبولی باید شهریه ثابت ترم اول رو هم پرداخت کنید.

من جای شما بودم از تابستون امسال شروع می کردم واسه کنکور درس خوندن تا بتونم سال بعد دانشگاه دولتی قبول شم که کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و اعتبار رو داره و ارزش اون 4 سال وقت گذاشتن رو داره. نهایتش این میشد که در ترم واحدکمتری برمی داشتم و می تونستم به کارم هم برسم.

گول راحت تر بودن پیام نور رو نخورید.. من که خودم پشیمونم رفتم پیام نور.. مگر اینکه شما با این مواردی که گفتم مشکلی نداشته باشید.

موفق باشید:n40:

qwertym
24-06-2017, 20:35
سلام. دوست عزیز من پارسال فارغ التحصیل شدم. تجربیات خودم رو خدمتتون میگم.

* از نظر رفت و آمد به دانشگاه و زمان حساب کنیم، پیام نور از همه بهتره. چون حدود 70-80 درصد واحدها رو که تئوری هستند معمولا میشه خودخوان برداشت و دیگه سر کلاس نرفت. اون درس های عملی هم که نمیشه خودخوان برداشت معمولا 4 تا 12 جلسه هست. یعنی شما که شاغلید نهایتا 1-2 روز مجبورید برید دانشگاه ، اونهم نه کل روز.
(البته رشته مورد علاقه شما واحدهای عملیش خیلی بیشتر میشه)

البته این کم بودن کلاسها یعنی اینکه از استادها و دانشگاه رفتن چیزی یاد نمی گیرید و خودتون باید همت کنید کل کتابها رو بخونید و امتحان بدید. فشار درسی و زحمت درس خوندن توی پیام نور خیلی بیشتر از دانشگاه های دیگه هست. چون امتحانات از جزوه های کم حجم نیست و به جاش باید کتابها رو کامل بخونید.

کلا میشه گفت اکثر دانشجوهای پیام نور بچه های شاغل و یا متاهل و بچه دار هستند.

* از نظر شهریه و هزینه هم به نظر من کم نمی گیرن. مثلا منی که 20 واحد برمی داشتم و نهایتا دو سه تا از درسهام واحد عملی داشت و بقیه خودخوان بود 200-300 هزار تومن شهریه میدادم. پیام نور ارزون نیست،مثل بقیه دانشگاه هاست.اگه کمتر به نظر میاد به این خاطره که تعداد کلاسها و کیفیتش پایین تره. اینم بگم شهریه پیام نور هر ترم یکم بیشتر میشه و توی 4 سال ثابت نمی مونه.

* اگه از طریق فراگیر کنکور بدید، هم خود کنکور و هم قبول شدن توی پیام نور آسون تر و سریع تره. کتابهای ترم اول رو باید بخونید و اگه قبول بشید میرید ترم دوم. معطلی سراسری رو نداره. وارد شدن بهش آسونتره ولی بگم مدرک گرفتنش هم سخت تره.

* مدرک پیام نور هم پیش مردم هم موقع پیدا کردن کار بی ارزشه.

* پیام نور کنکور داره. چه فراگیرش چه مدل عادیش. یا همزمان با کنکور دولتی توی تیرماه امتحان میدید یا از طریق فراگیر شرکت می کنید که زمان ما کنکورش دی ماه بود و بهمن رفتیم سر کلاس. ولی فراگیر هم یه مقدار هزینه اش بیشتره هم اینکه بعد از قبولی باید شهریه ثابت ترم اول رو هم پرداخت کنید.

من جای شما بودم از تابستون امسال شروع می کردم واسه کنکور درس خوندن تا بتونم سال بعد دانشگاه دولتی قبول شم که کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و اعتبار رو داره و ارزش اون 4 سال وقت گذاشتن رو داره. نهایتش این میشد که در ترم واحدکمتری برمی داشتم و می تونستم به کارم هم برسم.

گول راحت تر بودن پیام نور رو نخورید.. من که خودم پشیمونم رفتم پیام نور.. مگر اینکه شما با این مواردی که گفتم مشکلی نداشته باشید.

موفق باشید:n40:

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تجربیاتتون را در اختیار قرار دادید

به نظر شما برای منی که شاغلم کدام دانشگاه پیشنهاد میکنید ؟؟ من دوست دارم عملی یاد بگیرم.. روخونی و مدرک گرفتن بعدش هم هیچی بلد نباشه آدم با اتلاف عمر تفاوتی نداره

محمد7966
24-06-2017, 21:03
سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تجربیاتتون را در اختیار قرار دادید

به نظر شما برای منی که شاغلم کدام دانشگاه پیشنهاد میکنید ؟؟ من دوست دارم عملی یاد بگیرم.. روخونی و مدرک گرفتن بعدش هم هیچی بلد نباشه آدم با اتلاف عمر تفاوتی نداره

اگر به فکر یادگرفتن عملی هستید اصلا به فکر دانشگاه نباشید

اونایی که هم عملی یادگرفتند خودشون رفتن یاد گرفتن و گرنه دانشگاه های ایران چیزی به انسان یاد نمیده فقط به شما یک مدرک میده

ما استاد داشتیم از کارشناسی تا دکترا شریف خونده بود دکترای مخابرات داشتت ولی جزوه رو از دستش میگرفتی نمیتونست درس بده

حتی نرم افزار های مهندسی که جدید بودن مثل متلب رو یاد نگرفته بود

اما استاد داشتیم که لیسانس الکتریونیک دانشگاه آزاد بود و ارشد و دکترا رو تو تربیت مدرس گرفته بود گرایش قدرت

ولی رفته بود عملی کار کرده و از نظر عملی وضعیتش خیلی بهتر از اون استاد شریف بود

چند سال پیش هم ماه عسل یه مخترعی رو اورده بود که تو الکترونیک اختراع داشت ولی رفته بود علوم سیاسی میخوند.گفته بود حتی بچه های شریف گاهی می اومدن پیش من تا براشون پروژه انجام بدم
خلاصه اوضاع خرابه

شما اگه دغدغه مدرک ندارید میتونید سرفصل درس های رشته مورد علاقه تون از تو اینترنت دربیارید.منابع هم میزنه.اون منابعی که میزنه مثل کتاب هایی که معرفی کرده رو بگیرید بخونید و البته عملی هم باید کار کنید تا یاد بگیرید چون خوندن خود کتاب ها چیزی به انسان یاد نمیده

Hossein_128
25-06-2017, 20:29
دوستان من این ترم، ترم آخرم بود. همه واحدهامو پاس کردم فقط دوتا از درسهام نمراتش هنوز تایید نشده
شهریه هم قبل از شروع امتحانات کامل پرداخت کرده بودم

الان نمیدونم چرا سایت گلستان 75 هزار تومن برام شهریه زده؟؟

این برای فارغ التحصیلیه؟؟ برای چیه دقیقا؟؟

smahdis
28-07-2017, 09:50
عاغا منم واحدام تقریبا تموم شده فقط یه عازمایشگاه مونده. الان متوجه شدم نمره یه درسی که در امتحانش شرکت کردم رو استاد رد نکرده، یعنی برای هیچ کس رد نکرده، تقریبا 5 نفر میشیم.

چی کار کنم؟ کلا 4 واحد میمونه، سه واحد این درسه و یه واحد آزمایشگاه. میشه معرفی به استاد برداشت؟

وقت ثبت نمره رد شده، نه؟

nits
28-07-2017, 17:24
از دوستان کسی هست که در پیام نور تهران درس بخونه در حال حاضر ؟ اهل تهران باشه
بچه های کامپیوتر کدوم واحد میخونن ؟

behnam_tr
28-07-2017, 20:50
هنوز هم پیام نور بی دروپیکره?
من ورودی ۸۶ بودم پدرم دراومد تا تونستم تموم کنم

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

m.zar
03-08-2017, 10:17
سلام من فوق دیپلم از دانشگا علمی کاربردی دارم برای کارشناسی دوست دارم وارد پیام نور بشم.ایا امکانش هست ایا میشه.لطفا هرکی که میدونه منو کامل راهنمایی کنه ممنونش میشم

EhsanCPU
03-08-2017, 21:24
سلام متاسفانه پیام نور همه رشته ها رو پذیرش نداره ...
در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هم اصلا پذیرش نداره ...

gone girl
14-08-2017, 22:57
سلام دوستان من تصمیم دارم که 2 رشته رو همزمان بخونم اما برام سواله که این ممکنه :
1-مدیریت بیمه رو بصورت بدون کنکور در دانشگاه ازاد و مدیریت بازرگانی در بیام نور (فرقی نمیکنه برام چه صرفا با سوابق تحصیلی باشه یا با آزمون)
میخوام بدونم میشه هر دو رو باهم خوند یا نه:n26:
ممنون میشم به سوالم جواب بدید خیلی درگیر این موضوع شدم

Hossein_128
01-09-2017, 18:09
دوستان من کارهای فارغ التحصیلی رو انجام دادم: تسویه حساب کردم، یه سری برگه رو بردم مُهر و امضا کردن، عکس دادم و...

برای نظام وظیفه هم دانشگاه یه نامه بهم داد که بدم پلیس +10 که مثلا دیگه معافیت تحصیلی ام باطل بشه.

نامه رو بردم پلیس +10 ولی گفتن اصلا نیازی به نامه نیست، و نامه رو فقط نگاهی کرد و ازم نگرفتش! گفتن هر وقت خواستی اعزام بشی بیا اینجا...

دانشگاه بهم گفت مدرک اصل لیسانس رو بهت نمیدیم، برو دو هفته دیگه بیا تا مدرک موقت بهت بدیم!

حالا میخواستم ببینم کل کارهای فارغ التحصیلی همین بود؟؟؟

الان وضعیت نظام وظیفه ام چطور میشه؟؟؟؟ یعنی از الان خود به خود اون یک سال فرصت برای معرفی به سربازیم شروع شده؟؟؟

الان هیچ مدرکی نه به من دادن و نه به نظام وظیفه. پس نظام وظیفه از کجا بفهمه که من درسم تموم شده تا دیگه برام معافیت تحصیلی صادر نکنه؟؟؟

کلا فرایند فارغ التحصیلی رو درست رفتم؟؟؟؟

fandak
03-09-2017, 07:48
سلام دوستان من تصمیم دارم که 2 رشته رو همزمان بخونم اما برام سواله که این ممکنه :
1-مدیریت بیمه رو بصورت بدون کنکور در دانشگاه ازاد و مدیریت بازرگانی در بیام نور (فرقی نمیکنه برام چه صرفا با سوابق تحصیلی باشه یا با آزمون)
میخوام بدونم میشه هر دو رو باهم خوند یا نه:n26:
ممنون میشم به سوالم جواب بدید خیلی درگیر این موضوع شدم

در پیام نور می شه دو رشته رو با هم خوند به شرط اینکه کارت پایان خدمت یا کارت معافیت داشته باشی / آزاد در کنار پیام نور هم احتمالا در دوره کارشناسی مشکلی پیش نمیاد

fandak
03-09-2017, 07:51
دوستان من کارهای فارغ التحصیلی رو انجام دادم: تسویه حساب کردم، یه سری برگه رو بردم مُهر و امضا کردن، عکس دادم و...

برای نظام وظیفه هم دانشگاه یه نامه بهم داد که بدم پلیس +10 که مثلا دیگه معافیت تحصیلی ام باطل بشه.

نامه رو بردم پلیس +10 ولی گفتن اصلا نیازی به نامه نیست، و نامه رو فقط نگاهی کرد و ازم نگرفتش! گفتن هر وقت خواستی اعزام بشی بیا اینجا...

دانشگاه بهم گفت مدرک اصل لیسانس رو بهت نمیدیم، برو دو هفته دیگه بیا تا مدرک موقت بهت بدیم!

حالا میخواستم ببینم کل کارهای فارغ التحصیلی همین بود؟؟؟

الان وضعیت نظام وظیفه ام چطور میشه؟؟؟؟ یعنی از الان خود به خود اون یک سال فرصت برای معرفی به سربازیم شروع شده؟؟؟

الان هیچ مدرکی نه به من دادن و نه به نظام وظیفه. پس نظام وظیفه از کجا بفهمه که من درسم تموم شده تا دیگه برام معافیت تحصیلی صادر نکنه؟؟؟

کلا فرایند فارغ التحصیلی رو درست رفتم؟؟؟؟

دقیقا کلیه مراحل به همین شکل بوده . اول گواهی موقت میاد برای مدرکتت . بعد از دو سه سال هم اصلش میاد که باید با کارت پایان خدمت بری و اصل مدرکتت رو تحوییل بگیری

نظام وظیفه هم همه مراحلش الکترونیکی . مشکلی بابت این مسائل نیست . شما منتظر باش که روز خدمت بری دو سال خدمت مقدس سربازی .

fandak
03-09-2017, 07:53
سلام متاسفانه پیام نور همه رشته ها رو پذیرش نداره ...
در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هم اصلا پذیرش نداره ...

بله دقیقا :n16:

fandak
03-09-2017, 07:54
هنوز هم پیام نور بی دروپیکره?
من ورودی ۸۶ بودم پدرم دراومد تا تونستم تموم کنم

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

از چه نظر بی در و پیکره

Hossein_128
03-09-2017, 09:42
دقیقا کلیه مراحل به همین شکل بوده . اول گواهی موقت میاد برای مدرکتت . بعد از دو سه سال هم اصلش میاد که باید با کارت پایان خدمت بری و اصل مدرکتت رو تحوییل بگیری

نظام وظیفه هم همه مراحلش الکترونیکی . مشکلی بابت این مسائل نیست . شما منتظر باش که روز خدمت بری دو سال خدمت مقدس سربازی .
خیلی ممنون

پس الان یک سال فرصت دارم تا دفترچه اعزام به خدمت رو پُر کنم؟ در غیر این صورت وارد غیبت میشم درسته؟؟

smahdis
07-09-2017, 21:35
سلام،

آقا من تمام واحد هام رو پاس کردم، ولی هیچ کاری برای فارغ التحصیلی نکردم.

از طرفی ارشد روزانه قبول شدم، شرط قبولی فارغ التحصیلی تا آخر شهریوره.

عایا من الان فارغ التحصیل محسوب میشم یا خیر؟

fandak
08-09-2017, 08:24
خیلی ممنون

پس الان یک سال فرصت دارم تا دفترچه اعزام به خدمت رو پُر کنم؟ در غیر این صورت وارد غیبت میشم درسته؟؟

باز برو بپرس . چون یه سری ها میگن شش ماه . یک سری ها میگن یک سال . هر دفعه قانون عوض می شه . برای اطمینان این شش ماه یا یکسال سوال بپرس تا خیالت راحت باشه

fandak
08-09-2017, 08:26
سلام،

آقا من تمام واحد هام رو پاس کردم، ولی هیچ کاری برای فارغ التحصیلی نکردم.

از طرفی ارشد روزانه قبول شدم، شرط قبولی فارغ التحصیلی تا آخر شهریوره.

عایا من الان فارغ التحصیل محسوب میشم یا خیر؟

آخرین نمرت وقتی ثبت بشه و تایید شده یعنی تمام . 136 یا 138 واحد پاس کرده باشی تمام . می ری آموزش یا کارشناس رشتت اگه همه چیز اوکی باشه یه برگه هست برای معدل و ریزنمرات تا وقتی که گواهی موقت پایان تحصیلات آماده بشه ( به شرطی که تمام مدارک فارغ التحصیلی وکارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدی )، بهت می ده برای ثبت نام در دانشگاه جدید