PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46

griefcottage
01-10-2014, 12:58
سلام من روانشناسی پیام نور اهواز قبول شدم بنظرتون خوبه؟ ارزش داره برم؟

سلام
باید ببینی خودت چی دوست داری ...
نظر شخصی من اینه رشته های انسانی رو راحت میشه پیام نور خوند ولی مهندسی ها کمی سخت تره..

mohsenjxj
01-10-2014, 17:35
سلام بچه ها اگه فقط یکی از درسای پیش دانشگاهی مونده باشه و قبول نشده باشیم و پیام نور بدون آزمون پذیرفته شده و ثبت نام و انتخاب واحد هم کنیم تکلیف چیه آیا میشه از همین ترم تو دانشگاه ادامه تحصیل داد تا اینکه بهمن ماه اون درس را هم قبول بشیم و به دانشگاه ارائه بدیم یا باید بمونه برای بهمن که اونیکی درس را هم پاس کرد؟ اگه اینطوری باشه باید دوباره ثبت نام کرد تا از بهمن ماه تو دانشگاه مشغول شد یا نیاز به ثبت نام و ... نیست و همینکه اون درس پیش را قبول بشیم میشه تو پیام نور مشغول به تحصیل شد؟

smock-74
01-10-2014, 20:08
میشه چهار ترم پیام نور کارشناسی پیوسته بخونم بعد مدرک کاردانی بگیرم و برم ازاد شهر خودم تو رشته خودم ادامه 4 ترمه باقیمونده رو بخونم؟

alivw71
02-10-2014, 23:01
میشه چهار ترم پیام نور کارشناسی پیوسته بخونم بعد مدرک کاردانی بگیرم و برم ازاد شهر خودم تو رشته خودم ادامه 4 ترمه باقیمونده رو بخونم؟

البته مدرک معادل کاردانی میدن فکر کنم کسانی که کارشناسی انصراف میدن اواسط تحصیل.

alivw71
02-10-2014, 23:03
دوستان الان من انتخاب واحد کردم حدود 13 تا ولی وضعیت زده درحال ثبت نام !! یعنی چیز دیگه ای هم باید بدیم؟

mohammad8181
04-10-2014, 12:45
سلام

من الان 3 ساله دارم برق می خونم اما فقط 40 واحد پاس کردم و برق خیلی برام سخته امکانش هست که به صنایع تغییر رشته بدم؟

PNUNA.COM
07-10-2014, 12:48
آغاز حذف و اضافه نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور / نکات مهم حذف و اضافه - کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به دلیل اینکه حجم نوشته بسیار بالا بود و امکان کپی کردن در اینجا نبود مجبور شدیم لینکش رو قرار بدیم. از مدیران درخواست داریم لینک رو حذف نکنند. با سپاس

Viren
11-10-2014, 19:40
کد5 : در حال حاضر امکان ورود به سيستم وجود ندارد.

ای بابا

PNUNA.COM
13-10-2014, 22:43
تمدید ثبت نام غیرحضوری – انتخاب واحد ، حذف و اضافه نیمسال اول 94-93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام غیرحضوری – انتخاب واحد ، حذف و اضافه برای نیمسال اول ۹۴-۹۳ برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : مهلت ثبت نام غیرحضوری – انتخاب واحد ، حذف و اضافه نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور برای کلیه دانشجویان ورودی جدید و قدیم (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) دانشگاه پیام نور تمدید شد.

مهلت ثبت نام غیر حضوری – انتخاب واحد ، حذف و اضافه طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا 24 مهر ماه 1393 ادامه خواهد داشت.

پیش از این نیز ثبت نام غیرحضوری – انتخاب واحد ، حذف و اضافه دانشجویان تا تاریخ 20 مهر ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان تا تاریخ 24 مهر ماه 1393 تمدید گردید.

ثبت نام غیرحضوری – انتخاب واحد – حذف و اضافه
تا تاریخ 24 مهرماه 93 ادامه خواهد داشت

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 94-1393 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در همین زمینه بخوانید:

نکات مهم انتخاب واحد – حذف و اضافه در نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور - کلیک کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد فراگیر نوبت چهاردهم مهرماه 93 پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسری و بدون آزمون مهرماه 93 پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد آزمون سراسری ورودی مهرماه 93 پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان ورودی مهرماه 93 پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاملترین و جامع ترین آموزش تصویری ثبت نام و پذیرش غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد / اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 94-1393 دانشگاه پیام نور

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

alivw71
16-10-2014, 13:08
دوستان پرداخت شهریه واحد ها به چه صورت هست الان زده 0 ریال!!

0015351971
17-10-2014, 21:51
دوستان سلام خسته نباشید
این ایثارگری چه فایده ای داره ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من پدرم ایثارگره ولی هیچوقت استفاده نکردم :D الان اینو دیدم چه فایده ای داره مثلا ؟
بزنم ؟

hp722
18-10-2014, 18:15
دوستان منابع دروس رشته حقوق رو میخواستم.مثل اینکه اصلاحیه دادن ولی لینکش رو ندارم

ممنون

Hossein_128
20-10-2014, 08:42
سلام

دوستان یکی از درس ها 1 واحد تئوری و 1 واحد هم عملی داره. حالا من اگه توی کلاسهاش شرکت نکنم بعد اون یک واحد عملی رو بهم نمره نده، میتونم با گرفتن نمره قبولی در پایان ترم، این درس رو پاسش کنم؟؟

Gamecock1
02-11-2014, 12:39
با سلام
من هم اکنون ترم 1 دانشگاه پیام نور در رشته کامپیوتر هستم. آیا میتوانم از طریق کنکور سراسری در سال 94 در دانشگاه سراسری رشته مکانیک هم قبول شوم؟ و همزمان هم در دانشگاه دولتی و هم پیام نور تحصیل کنم؟

Argada
03-11-2014, 17:36
با سلام
من هم اکنون ترم 1 دانشگاه پیام نور در رشته کامپیوتر هستم. آیا میتوانم از طریق کنکور سراسری در سال 94 در دانشگاه سراسری رشته مکانیک هم قبول شوم؟ و همزمان هم در دانشگاه دولتی و هم پیام نور تحصیل کنم؟
توصیه اکید می کنم که این کار رو انجام ندی... نه می تونی این رو درست بخونی و نه به اون یکی میرسی! شاید الان فکر کنی بتونی اما در عمل خیلی بهت سخت می گذره... بهتره در دو رشته هم زمان درس خوندن رو فراموش کنی...

Argada
03-11-2014, 17:40
سلام

دوستان یکی از درس ها 1 واحد تئوری و 1 واحد هم عملی داره. حالا من اگه توی کلاسهاش شرکت نکنم بعد اون یک واحد عملی رو بهم نمره نده، میتونم با گرفتن نمره قبولی در پایان ترم، این درس رو پاسش کنم؟؟
در عمل ممکنه نشه! مثلا درس کاربرد رایانه در مدیریت 1 واحد نظری هست و دو واحد عملی! نمره عملی با نظرذی جداست یعنی اون رو باید سر کلاس بیای و امتحان کلاسی رو هم بدی و نمره نظری هم امتحانی هست که اخر ترم مثل بقیه امتحانی میدی...میانگین دو نمره میشه نمره نهایی...
این وسط ممکنه یهو نمره نظری رو کامل نگیری و یا استاد گیر بده که باید سر کلاس بیای و از این مسایل...توصیه میشه سر کلاس برید و یا حداقلا با استاد مربوطه در این مورد صحبت کنید!

majidli
09-11-2014, 01:32
دوستان ایا امکان تحصیل همزمان در دو رشته تو دانشگاه پیام نور هست؟
من الان دانشجو این داشنگام میتونم تو ی رشته دیگه هم بخونم؟

Argada
09-11-2014, 22:50
دوستان ایا امکان تحصیل همزمان در دو رشته تو دانشگاه پیام نور هست؟
من الان دانشجو این داشنگام میتونم تو ی رشته دیگه هم بخونم؟
بله هست اما اصلا توصیه نمیشه! یکی از دوستان ادبیات می خوند بعد رفتش حقوق هم فراگیر شرکت کرد و قبول شد! نه تونستش به ادبیسات برسه و نه به حقوق... تازه نمی تونست از ادبیات انصراف هم بده چون اونجوری باید می رفت سربازی!...
دلیشم هم اینه که شما باید به دو رشته دو سر کتاب دو ردیف استاد متفاوت برسید! مطمعن کار بسیار سخت و حوصله بری هست و ممکنه هست که اصلا هم نتونید انجامش بدید! پس بهتره یک رشته رو انتخاب کنید

majidli
09-11-2014, 23:33
بله هست اما اصلا توصیه نمیشه! یکی از دوستان ادبیات می خوند بعد رفتش حقوق هم فراگیر شرکت کرد و قبول شد! نه تونستش به ادبیسات برسه و نه به حقوق... تازه نمی تونست از ادبیات انصراف هم بده چون اونجوری باید می رفت سربازی!...
دلیشم هم اینه که شما باید به دو رشته دو سر کتاب دو ردیف استاد متفاوت برسید! مطمعن کار بسیار سخت و حوصله بری هست و ممکنه هست که اصلا هم نتونید انجامش بدید! پس بهتره یک رشته رو انتخاب کنید
ممنون دوست عزیز
اخه تو دفترچش خوندم نوشته بود که اگه رشته جدید رو قبول بشی باید از رشته قبلی انصراف کامل بدی
موندم پس یه سریا چیجوری میخونن

mohsenjxj
10-11-2014, 17:21
سلام بچه ها من شنیدم که 6 نمره میانترم شده 10 نمره کسی میدونه این حقیقت داره یا نه؟

Argada
11-11-2014, 20:33
ممنون دوست عزیز
اخه تو دفترچش خوندم نوشته بود که اگه رشته جدید رو قبول بشی باید از رشته قبلی انصراف کامل بدی
موندم پس یه سریا چیجوری میخونن

نه اون منظورش جداست... یعنی اگه فردی از طریق ازمون سراسری دو بار دو دو رشته متفاوت قبول بشه اونوقت باید از قبلی انصراف بده و جدیده رو بخونه!

اما اگه شما ت دانشگاه از طریق ازمون سراسری قبول شده باشی بعد بیای فراگیر شرکت کنی و رشته ی دیگه ای رو بخونی میتونی دو رشته رو با هم بخونی... که البته اصلا توصیه نمیشه.

mohsenjxj
15-11-2014, 19:37
سلام بچه ها من شنیدم که 6 نمره میانترم شده 10 نمره کسی میدونه این حقیقت داره یا نه؟
دوستان مطلع لطفا پاسخ بدید.
ممنون

danijon_2006
16-11-2014, 15:34
دوستان میگم این اخلاق اسلامی(مبانی و مفاهیم)مال محمد داوودی پارسال کتابش کلا عوض شده؟چقدر تغییر کرده؟چون الان یه کتاب طلایی گرفتم مال 88 هست میخواستم ببینم اگه لازمه برم عوض کنم

nits
16-11-2014, 23:17
ممنون

اگر اینطور بود سایت های مربوط به پیام نور حتما خبرش رو میزدن ... فکر نکنم

PNUNA.COM
17-11-2014, 00:41
ممنون

فعلا هیچ بخشنامه ای در این مورد ابلاغ نشده است.
ولی آخر این هفته قرا هست جلسه ای تشکیل شود که تصميمات مهمي در حوزه آموزش دانشگاه پيام نور گرفته ميشود كه به موقع در سایت PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اطلاع رسانی خواهیم کرد.
پس تا اون زمان همه اش شايعه است.

majidli
17-11-2014, 10:51
دوستان در مقطع کارشناسی واسه گرفتن معادل کاردانی باید انصراف داد از تحصیل کلا؟
ممنون میشم توضیح بدید

danijon_2006
17-11-2014, 16:16
دوستان میگم این اخلاق اسلامی(مبانی و مفاهیم)مال محمد داوودی پارسال کتابش کلا عوض شده؟چقدر تغییر کرده؟چون الان یه کتاب طلایی گرفتم مال 88 هست میخواستم ببینم اگه لازمه برم عوض کنم
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟یه سوال دیگه هم در مورد کتاب فارسی عمومی دارم اونم اینه که از چه سالی عوض شده کتابش و اینکه چقدر تغییر کرده

mortezaabbasi
19-11-2014, 22:46
سلام .کسی که بخواد دروس مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور رو بصورت خودآموز بخونه -چون شاغل هست- به نظرتون چکار کنه بهتره؟ 1-با کتاب های آموزشی پارسه،مدرسان شریف و .... درس رو یاد بگیره و سوالاتشون رو مسلط بشه در آزمون های پیام نور موفق میشه؟ یا کلا سوالات پیام نور متفاوت هست؟ 2-بعد از یادگیری از کتاب های مذکور سوالات سال های قبل پیام نور رو کار کنه 3-راه حل بهتری اگر سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

Argada
21-11-2014, 19:44
سلام .کسی که بخواد دروس مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور رو بصورت خودآموز بخونه -چون شاغل هست- به نظرتون چکار کنه بهتره؟ 1-با کتاب های آموزشی پارسه،مدرسان شریف و .... درس رو یاد بگیره و سوالاتشون رو مسلط بشه در آزمون های پیام نور موفق میشه؟ یا کلا سوالات پیام نور متفاوت هست؟ 2-بعد از یادگیری از کتاب های مذکور سوالات سال های قبل پیام نور رو کار کنه 3-راه حل بهتری اگر سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

سلام
در ابتدا باید بگم که بیشتر بچه های پبام نور شاغل هستند... و اصلا فلسفه ایجاد این دانشگاه ایجاد شرایط ادامه تحصیل شاغلین بوده و هست.
در پیام نور امتحانات معمولا از همون کتب خود پیام نور میاد و لازم نیست خودت ر و با کتاب های موسسات اموزشی به زحمت بندازی... بهترین راه از نظر من این هست که شما کتابهای کمک اموزشی پیام نور مثل کتابهای انتشارات راه یا استادی و یا کتاب های طلایی و غیره رو تهیه کنید و اونها رو بخونید . چون هم خلاصه درس دارند و هم نمونه سوال ... .فراموش نکنید که درس ها رو برای شب امتحان نذارید!

A/|\IR
22-11-2014, 18:48
سلام دوستان
برای مرخص گرفتن در ترم جدید باید قبل از انتخاب واحد باید اقدام بشه یا بعدش؟
شهریه ثابت رو که باید حتما بدیم درسته؟

PNUNA.COM
23-11-2014, 01:04
سلام دوستان
برای مرخص گرفتن در ترم جدید باید قبل از انتخاب واحد باید اقدام بشه یا بعدش؟
شهریه ثابت رو که باید حتما بدیم درسته؟

سلام
دقیقا در زمان انتخاب واحد- به جای انتخاب واحد وارد منوی مرخصی تحصیلی می شوید و مرخصی رو ثبت میکنید
بله شهریه ثابت دریاقت می شود

Argada
23-11-2014, 19:05
دوستان من امسال می خوام فراگیر ارشد شرکت کنم... ساکن قم هستم و می خوام تهران بزنم... با توجه به امکان تغییر مکان ازمون اگه اون رو پیام نور قم بزنم مشکلی که پیش نمیاد...دوستانی که در ارشد در این زمینه تجربه دارند لطف کنند و توضیح بدند.

hp722
30-11-2014, 22:55
دوستان کسی مقاله درمورد نحوه ارائه دلیل و ارزیابی دلیل در دادگاه رو دارید؟یا دلیل موضوی و دلیل حکمی.رشته حقوق.من که هرچی سرچ کردم چیز درستی پیدا نکردم

griefcottage
14-12-2014, 22:58
دوستان کسی در مورد دانشجو مهمان شدن اطلاعاتی داره بهم بده!؟
من یکی از مراکز استان یزد هستم!!بعنوان مثال بخوام برم کرج امکان پذیره؟؟یا مثلاً باید استان بومی یا شهرستان بومی باشه؟
یه اطلاعات کلی بهم بدین بی زحمت..:n12:

alavi71
21-12-2014, 22:28
دوستان کسی در مورد دانشجو مهمان شدن اطلاعاتی داره بهم بده!؟
من یکی از مراکز استان یزد هستم!!بعنوان مثال بخوام برم کرج امکان پذیره؟؟یا مثلاً باید استان بومی یا شهرستان بومی باشه؟
یه اطلاعات کلی بهم بدین بی زحمت..:n12:

سلام
باید یک ترم در داشنگاهتون باشد و حدود 25 واحد پاس کنید.
در صورتی که ازدواج کرده باشید در اون شهر که میخواهید میهمان بگیرید و یا اینکه بومی یا ساکن اونجا باشید خیلی راححتر میشه انتقالی گرفت
البته بستگی به موافقت دانشگاه مبدا و مقصد هم داره ....
موارد خاص بیماری و غیره که به نزدیکترین شهر محل سکونت هم باشه ممکن هست ...
موفق باشید

majidli
22-12-2014, 15:36
أوستان من شهریه رو پرداخت پول از حساب کسر شد منتها این پیغامو داد بم
کد 6688-24 : پرداخت در بانک بصورت صحيح انجام نگرفته است. (جزييات فني در گزارش پرداخت هاي الکترونيکي)

alivw71
22-12-2014, 17:02
دوستان بنده ترم اول کل شهریه رو واریز کردم و بنا به دلایلی تاالان چیزی نخوندم و نه کلاس رفتم و حالا موقع امتحانات چه باید کنم؟:n02:

majidli
22-12-2014, 20:57
دوستان بنده ترم اول کل شهریه رو واریز کردم و بنا به دلایلی تاالان چیزی نخوندم و نه کلاس رفتم و حالا موقع امتحانات چه باید کنم؟:n02:
فقط نمونه سوال بخون:n31:

miss_ava7
22-12-2014, 21:17
منم تقریبا این ترم هیچی نخوندم. به خودم اومدم دیدم شد دی ماه!:n02:
اینجور موقع ها هرچی واحد کمتر گرفته باشین راحت ترین. معمولا بین هر امتحان تا امتحان بعدی یکی دو روز فاصله است. توی همون دو سه روز ضربتی باید یه دور کتابو روزنامه وار و مفهمومی (نه به قصد حفظ کردن) بخونید. بعدش نمونه سوالای ترمای پیش رو یا رایگان(بدون جواب) یا به قیمت حدودا 3-4 هزار تومن (دانلود با جواب) از اینترنت بگیرید و طبق نوع سوالا ، دستتون بیاد که بار دوم (و آخر!) چه جوری کتابو بخونید. یه بارم قبل امتحان فقط نکته های مهم رو توی دو سه ساعت مرور کنید. یعنی فقط حافظه کوتاه مدت مهمه! من بیشتر وقتا همین جوری درس می خونم و قبول میشم.

اگر هم آدم شب امتحانی نیستید حداقل یه خط در میون امتحانا رو برید سر جلسه که نصف واحدا پاس شه. یعنی اگه دو تا امتحان این هفته دارید یکیشو فقط بخونید که مطمئن بشید پاسش می کنید و الکی واسه دو تا درس خودتونو خسته نکنید که برای هیچ کدومش هم به خاطر وقت کم و تموم نکردن کتاب نمره قبولی نتونید بگیرید.

اگر هم سر جلسه امتحان نرید اون درس مثل حذف اضطراری محسوب میشه و نه نمره صفر ( در صورتی که توی دانشگاه های دولتی غیبت توی امتحان مساوی با نمره صفره).

به نظر من اگه این یه ماهو خوب روی درس تمرکز کنید و درس بخونید حتما قبول میشین. معدل هم که دیگه توی اینجور مواقع اهمیتی نداره..

alivw71
23-12-2014, 00:42
یعنی در حدی هستم که اسم درس هایی که بر داشتم یادم نیست :n02: سامانه گلستان هم نمیدونم چرا واحد هارو نشون نمیده!! :n02: .

miss_ava7
23-12-2014, 11:38
گزارش 428 رو از سایت گلستان بگیر. همه واحدها رو با تاریخ امتحانات توش نوشته. بدون این برگه نمیزارن سر جلسه برید

كليه دانشجويان مي توانند از تاريخ 29/9/93 از مسير زير نسبت به دريافت كارت آزمون(گزارش 428) اقدام نمايند:
آموزش--------> گزارش آموزش ---------> دانشجو-------> اطلاعات ثبت نام و امتحان
---------->برنامه امتحان پايان ترم دانشجو

constant_boy23
23-12-2014, 22:19
اقا این سامانه گلستان چرا این شکلیه ؟ فکر کنم 10 سال میشه هیچ تغییراتی توش نشده ..با IE 10 یا 11 که اذیت میکنه ....نصف سال هم نصفه نیمه باز میشه این روزا که بهش نیاز داریم اصلا باز نمیشه ...
این همیشه این شکلی بوده /. ؟ :n02:

miss_ava7
24-12-2014, 12:17
اقا این سامانه گلستان چرا این شکلیه ؟ فکر کنم 10 سال میشه هیچ تغییراتی توش نشده ..با IE 10 یا 11 که اذیت میکنه ....نصف سال هم نصفه نیمه باز میشه این روزا که بهش نیاز داریم اصلا باز نمیشه ...
این همیشه این شکلی بوده /. ؟ :n02:

دقیقا! منو یاد محیط ویندوز 98 میندازه.. مِنوش هم خیلی بد طراحی شده..
همیشه هم اینترنت اکسپلورر چند بار هشدار sertificate میده تا بالاخره باز کنه..
درمورد کندی و باز نشدن سایت هم من به کارشناس رشته مون گفتم گفت خانوم سرعت اینترنتت پایینه!!
شنیدم دانشگاه آزاد الان نسخه اندروید سایتشون رو درست کرده بعد ما باید دعا کنیم یه روزی هم برسه که با گوگل کروم بریم گلستان دیگه این اکسپلورر لعنتی رو نبینیم:n02:

Dark Shine
24-12-2014, 23:18
درحال حاضـر میشه درسی رو حذف کرد یا خیر ؟!

constant_boy23
25-12-2014, 00:04
درحال حاضـر میشه درسی رو حذف کرد یا خیر ؟!

فکر نمیکنم الان بشه حذف کرد ...ولی شما سر جلسه نری حذف اضطراری محسوب میشه ...و نمره ای در نظر گرفته نمیشه ...البته شهریه اون درس رو تقبل کردید ...:n02:

Dark Shine
25-12-2014, 00:16
فکر نمیکنم الان بشه حذف کرد ...ولی شما سر جلسه نری حذف اضطراری محسوب میشه ...و نمره ای در نظر گرفته نمیشه ...البته شهریه اون درس رو تقبل کردید ...:n02:

خب بعد توی به اصطلاح کارنامه [ ! ] تاثیر میذاره این نمره ؟! شهریه هم مهم نیست .

constant_boy23
25-12-2014, 01:22
خب بعد توی به اصطلاح کارنامه [ ! ] تاثیر میذاره این نمره ؟! شهریه هم مهم نیست .

خیر تاثیر نمیذاره ....میگم که حذف اضطراری محسوب میشه ...نمره اش صفر نیست ...بلکه هیچ نمره ای محسوب نمیشه چون درس حذف شده ...البته اگه درس عملی نباشه ...عملی باشه نمره اش صفر میشه ..:)
این هم لینکی از پایگاه خبری پیام نور جهت اطمینان شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nits
26-12-2014, 13:29
با سلام
دوستان کسی حل المسائل فصل هفتم درس مدارهای الکتریکی 1 رو داره ؟ میتونه برام آپلود کنه ؟

error403
26-12-2014, 18:37
دوستان برای درخواست مرخصی به کجا و چه موقع باید مراجعه کرد؟
از طریق گلستان میشه؟
در ضمن کارت دانشجویمم رو هم گم کردم! راحت میدند یا اذیت میکنند؟
smahdis
30-12-2014, 09:42
دوستان, این سایت خلاصه درس اندیشه اسلامی 2 رو گذاشته, میخواستم بدونم این دقیقا همون کتاب اندیشه 2 خودمون هست؟ چون من کتاب ندارم و فردا هم امتحان دارم میخوام ببینم اگر این با کتاب ما ارتباطی نداره برم کتاب بخرم!

mojtaba2321
31-12-2014, 13:02
بچه ها کسی میدونه شهریه کارشناسی mba ترمی چنده؟

hosseincode2008
31-12-2014, 14:59
کسی ترم پیش معادلات دیفرانسیل رشته کامپیوتر و IT داده؟ هرچی می گردم نمونه سوال ترم دوم 92-93 دیفرانسیل پیدا نمی شه. اگه کسی داده لطفاً بره از گلستان سوالا رو دانلود کنه و بذاره اینجا.

mili_k
31-12-2014, 20:29
دوستان به نمره ی میان ترم ( 6 نمره ) استاد که بهم کم نمره داده معترض هستم آیا راهی هست که الآن نمره رو تغیر بده ؟ مثلن با این بهانه که اشتباهن نمره رو وارد کرده ؟ ... می شه کاری کرد ؟ اگر نمره رو بالا نبره درس رو میوفتم .. البته واقعن کم داده کلن .. بهش اعتراض دارم ..

constant_boy23
31-12-2014, 21:44
دوستان به نمره ی میان ترم ( 6 نمره ) استاد که بهم کم نمره داده معترض هستم آیا راهی هست که الآن نمره رو تغیر بده ؟ مثلن با این بهانه که اشتباهن نمره رو وارد کرده ؟ ... می شه کاری کرد ؟ اگر نمره رو بالا نبره درس رو میوفتم .. البته واقعن کم داده کلن .. بهش اعتراض دارم ..

بله که راهی هست ...فقط مشکل اصلی قانع کردن استاده ...توی یک سری فواصل زمانی سایت باز میشه و استاد میتونه نمره رو تغییر بده ...اتفاقا امسال از 13 تا 15 دی سایت رو باز میکنن و اساتید میتونن دستی توی نمره ها ببرن ...
جالبه که بدونید که در حقیقت سایت رو برای افراد لب مرزی مثل شما باز میکنن که شاید استاد بهتون نمره ای بده که درس رو نیوفتین ...

mili_k
31-12-2014, 22:30
بله که راهی هست ...فقط مشکل اصلی قانع کردن استاده ...توی یک سری فواصل زمانی سایت باز میشه و استاد میتونه نمره رو تغییر بده ...اتفاقا امسال از 13 تا 15 دی سایت رو باز میکنن و اساتید میتونن دستی توی نمره ها ببرن ...
جالبه که بدونید که در حقیقت سایت رو برای افراد لب مرزی مثل شما باز میکنن که شاید استاد بهتون نمره ای بده که درس رو نیوفتین ...

تاریخش رو مطمئنید ؟ 13 تا 15 دی ؟

A/|\IR
01-01-2015, 18:44
سلام
ثبتنام ترم جدید از کی شروع میشه؟

griefcottage
01-01-2015, 23:10

سایت فردا باز میشه!

constant_boy23
01-01-2015, 23:13

یکی از اساتید پیام نور همچین تاریخی رو بهم گفتن ...:n01:

mohsenjxj
02-01-2015, 19:56
سلام بچه ها دوشنبه امتحان مهندسی اینترنت دارم ولی کتاب در دسترسم نیست و برای حل نمونه سوالات و پاسخ تشریحیشون در جواب نمونه سوالاتی که دانلود کردم نوشته پاسخ این سوال در صفحه فلان هست از دوستان کسی پاسخنامه کامل نمونه سوالات تشریحی این درس را داره یا اینکه فایل کتاب مهندسی اینترنت نوشته عباسعلی رضایی را به صورت pdf یا ... دارید لطفا برای دانلود بذارید.
ممنون.

Dark Shine
02-01-2015, 23:56
آقا مکـان امتجان و شماره صندلی رو از کجـا باید گیرآورد !؟
بعدنوشت : پیدا کردم !

mohsenjxj
03-01-2015, 16:44
سلام بچه ها دوشنبه امتحان مهندسی اینترنت دارم ولی کتاب در دسترسم نیست و برای حل نمونه سوالات و پاسخ تشریحیشون در جواب نمونه سوالاتی که دانلود کردم نوشته پاسخ این سوال در صفحه فلان هست از دوستان کسی پاسخنامه کامل نمونه سوالات تشریحی این درس را داره یا اینکه فایل کتاب مهندسی اینترنت نوشته عباسعلی رضایی را به صورت pdf یا ... دارید لطفا برای دانلود بذارید.
ممنون.
از دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟

majidli
03-01-2015, 20:38
دوست عزیز به ایملت فرستاده شد

mohsenjxj
03-01-2015, 21:40
دوست عزیز به ایملت فرستاده شد
دوست عزیز ممنون از ایمیلت اما این کتاب نویسندش عباسعلی رضایی نیست و نمیشه جواب سوالات تشریحی را به صورت کامل ازش درآورد. مجید جان پاسخنامه تشریحی یکی دوتا نمونه سوال آخیر پیام نور را اگه داری بیزحمت برام ارسال کن.

PNUNA.COM
04-01-2015, 00:00
دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بنا به درخواست بازدیدکنندگان نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای دانلود به صورت کاملا” رایگان در سایت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : در راستای افزایش امکانات سایت نمونه سوالات پایان ترم نیمسال های مختلف برای دریافت آماده می باشد.

این مجموعه کاملترین آرشیـــــــــــــو رایگــــــــان نمونه سوالات نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور موجود در اینترنت می باشد
تمام نمونه سوالات با فرمت PDF می باشد و به صورت لینک مستقیم از سرور قدرتمند سایت می باشد. لطفا تقاضای نمونه سوالات نیمسال دوم 93-92 نکنید. فعلا همین رشته ها در دسترس ما هست.اگر رشته های جدیدی به دستمان برسد در سایت قرار خواهیم داد.هر گونه نظر در مورد تقاضای نمونه سوال حذف می شود

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 93-92 پیام نور کلیه رشته ها

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال دوم 93-92 به همراه پاسخنامه – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته کامپیوتر (تمامی گرایشها) نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته الهیات نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته حسابداری نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته روانشناسی نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b%8c-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1-2-93-92.html)

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته مهندسی کشاورزی (تمامی گرایشها) نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته تربیت بدنی نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته حقوق نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته مدیریت (تمامی گرایشها) نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته علوم سیاسی نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته علوم اجتماعی نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته آمار و ریاضی نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته جغرافیا نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته مهندسی صنایع نیمسال دوم 93-92 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین می توانید نمونه سوالات مربوط به نیمسال های قبل را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 92-91 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 91-90 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 91-90 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majidli
04-01-2015, 09:23
دوست عزیز ممنون از ایمیلت اما این کتاب نویسندش عباسعلی رضایی نیست و نمیشه جواب سوالات تشریحی را به صورت کامل ازش درآورد. مجید جان پاسخنامه تشریحی یکی دوتا نمونه سوال آخیر پیام نور را اگه داری بیزحمت برام ارسال کن.
داداش به خدا من رشتم یچی دیگس اونم برات تو نت گشتم پیدا کردم فرستادم
شرمنده

allogos
04-01-2015, 14:15

این کتاب عباسعلی از این ترم شده منبع این درس ترمهای قبل کتاب احسان ملکیان بود. منم سر نمونه سوالا اینو فهمیدم هر چی میگشتم پیدا نمیکردم این سوالا از کجای کتاب اومده !!! خلاصه بشین کتاب و بخون که ما سری اول این کتابه جدیده ایم ، ولی در کل شاید 60 تا 70 درصد مطالب همون قبلیاس.

allogos
04-01-2015, 14:16

این کتاب عباسعلی از این ترم شده منبع این درس ترمهای قبل کتاب احسان ملکیان بود. منم سر نمونه سوالا اینو فهمیدم هر چی میگشتم پیدا نمیکردم این سوالا از کجای کتاب اومده !!! خلاصه بشین کتاب و بخون که ما سری اول این کتابه جدیده ایم ، ولی در کل شاید 60 تا 70 درصد مطالب همون قبلیاس.

mohsenjxj
04-01-2015, 16:35
داداش به خدا من رشتم یچی دیگس اونم برات تو نت گشتم پیدا کردم فرستادم
شرمنده
مجید جان این حرفا چیه همین که وقت گذاشتی و پاسخ دادی کلی برام ارزش داره دستت دردنکنه.

hosseincode2008
04-01-2015, 20:10
این متن کتاب هوش مصنوعی چقدر بده! 200 صفحه خوندم یعنی 1 جمله هم ازش یادم نمونده! حالا باز خوبه سوالاتش معلومه و همش تکراری میاد اونارو یاد بگیریم میشه پاس کرد.

M o h a m m @ d
04-01-2015, 21:46
این متن کتاب هوش مصنوعی چقدر بده! 200 صفحه خوندم یعنی 1 جمله هم ازش یادم نمونده! حالا باز خوبه سوالاتش معلومه و همش تکراری میاد اونارو یاد بگیریم میشه پاس کرد.
اره خیلی بده اصلا ادم نمیتونه مطلبش جمع بندی کنه خیلی گنگه .از کتابای رانکوهی هم بدتر نوشته شده .خوبه 200 خوندی من صفحه 85 گیر کردم :n02:

قسمتهای مهمش چیه ؟من که فکر نکنم تا پس فردا بتونم تمومش کنم

smahdis
04-01-2015, 23:54
دوستان الکترونیک 1 رشته برق رو میگن امتحانش تشریحیه.

تو نت هر چی گشتم نمونه سئوالها همه تستی بودن. کسی هست نمونه سئوال تشریحی الکترونیک 1 رو داشته باشه؟

hosseincode2008
05-01-2015, 01:25
اره خیلی بده اصلا ادم نمیتونه مطلبش جمع بندی کنه خیلی گنگه .از کتابای رانکوهی هم بدتر نوشته شده .خوبه 200 خوندی من صفحه 85 گیر کردم :n02:

قسمتهای مهمش چیه ؟من که فکر نکنم تا پس فردا بتونم تمومش کنم

منم پرشی رسیدم اینجا! من اول قبل اینکه شروع کنم نشستم همه سوالای تشریحی رو نوشتم رو کاغذ و هرکدوم تکرار شده رو جلوش ستاره زدم. اینا رو حتما بخون:

عامل های واکنشی مبتنی بر مدل، هدف و سوددهی که سه تا هستن هر دفعه یکیش رو میدن باید توضیح بدی و عکسشو بکشی که حول و حوش صفحه 68 اینا هستن.
یه گراف میده میگه از شروع به هدف با الگوریتم A* برو که اینو 6 نوبت دادن خیلی مهمه. فصل سه هست فک کنم.
روش هرس آلفا بتا هم 4 بار اومده.
روش های جست و جوی عمقی و عرضی و هزینه یکسان و تعمیق شونده تکراری هم زیاد داده فک کنم فصل دوم هست.

کلا تشریحی ها رو ببین همش تکراری میدن اونا رو بلد باشیم پاس میشه. در ضمن حتما این جزوه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم نگاه بنداز خلاصه هر فصل رو گفته آخرشم سوالایی که تو ترم از اون فصل اومده رو لیست کرده.

بدبختی اینجاست که میان ترم هم نداده نامرد!

mohsenjxj
05-01-2015, 22:47
سلام دوستان وقتی میخوام از سایت گلستان گزارش 100 یا همون کارنامه کلی را چاپ کنم و وقتی پایین صفحه دکمه آماده سازی برای چاپ را میزنم صفحه ای باز میشه و سفید هست چطوری میتونم در سیستم گلستان از اینجور صفحه ها پرینت بگیرم که کامل بیفته؟
ناگفته نماند من فونت های مورد نیاز سایت گلستان را هم نصب کردم و ویندوز هم 8.1 64 بیتی هست.

PNUNA.COM
08-01-2015, 12:54
دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و شرایط ترم آخر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%85-%d8%a2%d8%ae%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور حتما به کارشناس رشته خود مراجعه کنند / قوانین و شرایط دانشجویان ترم آخر

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : به دلیل حجم زیاد سوالات در مورد دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی و قوانین ترم آخر ، بر آن شدیم تا نکاتی را هرچند تکراری اما بسیار مهم رو مجددا یادآوری کنیم.

تعـــــاریـــــــف :

دانشجوی ترم آخر : دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور به فردی گفته می شود که حداکثر 24 واحد درسی برای فارغ التحصیلی داشته باشد.یعنی حتی اگر 25 واحد برای فارغ الحصیلی داشته باشید ، دانشجوی ترم آخر محسوب نمی شوید. این 24 واحد زمانی هست که تمام نمرات قبلی شما ثبت و تایید نهایی شده باشند.

معرفی به استاد : در صورتیکه دانشجو برای فراغت از تحصیل ، تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند.

نکــــــات مهــــــــم :

1- دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور حتما قبل از انتخاب واحد آخرین ترم تحصیلی، به دانشگاه مراجعه و کارتکس رشته خود را تکمیل و از ترم آخر بودن خود اطمینان حاصل نمایند.لازمه ی ترم آخر بودن این کار بررسی تعداد واحد گذرانده و واحد باقی مانده می باشد – کارشناس رشته نیز باید بر اساس کاردکس ورودی شما ، واحد های شما را بررسی کرده و ترم آخر بودن شما در سیستم گلستان ثبت شود. (دقت کنید منظور از این موضوع فقط این هست که کارشناس رشته شما ، واحدهای شما را بررسی کند و در صورتی که مشکلی در واحدهای گذرانده شما هست ، به شما اعلام کند)
2- تاکید می شود دانشجویی ترم اخری محسوب می شود که 24 واحد درسی برای فارغ التحصیلی داشته باشد.
3- تمام دانشجویانی که ترم آخر هستند و حداکثر 24 واحد درسی برای فارغ التحصیلی دارند ، بدون در نظر گرفتن معدل کل و معدل نیمسال قبلی خود ، می توانند تا سقف حداکثر 24 واحد درسی اخذ کنند. (+بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
4- همچنین دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور مجاز هستند بدون رعایت پیش نیازها و همنیاز ها دروس را اخذ کند و محدودیت در انتخاب دروس معارف برای دانشجویان ترم آخر اعمال نمی شود.
5- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگر دانشجویی به طور مثال 25 واحد درسی برای فارغ التحصیلی دارد ، دانشجوی ترم اخری محسوب نمی شود و نمی تواند مثلا 24 واحد اخذ کند و آن 1 واحد رو به صورت معرفی به استاد بگیرد. این دانشجویان باید بر اساس معدل ترم قبلی خود انتخاب واحد کنند و باید پیش نیاز ها نیز برای این دانشجویان رعایت شد.
6- به طور مثال اگر دانشجویی 25 واحد درسی برای فارغ التحصیلی دارد و معدل ترم قبل دانشجو از 17 بالاتر بود می توانید برای ترم بعد حداکثر 24 واحد درسی اخذ کنید و بعد از ثبت قطعی شدن نمرات این 24 واحد ، برای ان 1 واحد باقیمانده (که حتما باید تئوری باشد) معرفی به استاد بگیرد (البته درس 1 واحدی تئوری نداریم و فقط برای مثال بود)
7- به طور مثال اگر دانشجویی 25 واحد درسی برای فارغ التحصیلی دارد و معدل ترم قبل دانشجو بین 12 تا 16.99 بود می تواند برای ترم بعد حداکثر 20 واحد درسی اخذ کند و اگر آن 6 واحد دیگر به صورت 2 درس تئوری بود ، بعد از ثب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت قطعی شدن نمرات 20 واحد ، می توانید برای 2 درس باقیمانده (6 واحد) درخواست معرفی به استاد کند. و اگر ان 6 واحد باقیمانده بیشتر از 2 درس بود ، دانشجو یک ترم دیگر مهمان دانشگاه خواهد بود!!
8- دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور به محض اطلاع از آخرین نمره قبولی و حصول اطمینان از فارغ التحصیلی خود در اسرع وقت جهت پیگیری امور دانش آموختگی و تشکیل پرونده به امور فارغ التحصیلان دانشگاه مراجعه نمایند.
9- تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو بر اساس قوانین جدید ، دقیقا تاریخ خواهد بود که اخرین نمره دانشجو در سیستم گلستان ثبت قطعی شود.
10- مدارک و مراحل لازم جهت انجام امور فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور را می توانید از اینجا مشاهده فرمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
11- از کلیه کارشناسان رشته و کابران ارشد کلیه مراکز و واحدهای پیام نور از اینکه همکاری لازم با دانشجو را در این زمینه انجام میدهند تشکر کنیم و امید است این همکاری کارشناسان و پیگیری خود دانشجو موجب شود حتی یک نفر نیز از تعلل در این زمینه متضرر نگردد.
در همین رابطه بخوانید:

لغو محدودیت اخذ دروس در ترم آخر برای دانشجویان دانشگاه پیام نور

قوانین و شرایط جدید تکدرس و معرفی به استاد دانشگاه پیام نور

مدارک و مراحل لازم جهت انجام امور فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور

A/|\IR
09-01-2015, 22:00
سلام
کسی میدونه ثبتنام و انتخاب واحد ترم بعد از کی شروع میشه؟
دارم به جایی میرم که دسترسی به اینترنت ندارم میخوام سر موقع بیام انتخاب واحد کنم فقط

constant_boy23
10-01-2015, 01:24
سلام
دارم به جایی میرم که دسترسی به اینترنت ندارم میخوام سر موقع بیام انتخاب واحد کنم فقط

از 30 دی تا 6 بهمن ماه ...
(منبع: تقویم 93-94 پیام نور )

mohsenjxj
10-01-2015, 15:46
سلام از دوستانی که رشته کامپیوتر خوندن لطفا اگه براتون مقدور هست پاسخ تستی این سوالای درس شبکه های کامپیوتری که امروز امتحانش بود و من بعد از جلسه سوالارو با خودم آوردم را برام بنویسید آخه میخوام بدونم چندتا از این سوالات را درست جواب دادم.
سوالات شبکه های کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PNUNA.COM
10-01-2015, 21:38
سلام

از 30 دی تا 6 بهمن ماه ...
(منبع: تقویم 93-94 پیام نور )

طبق بخشنامه جدید ابلاغ شده به مراکز استانی انتخاب واحد از 30 دی ماه به 1 بهمن ماه موکول شده است

PNUNA.COM
10-01-2015, 21:42
دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور / تمامی مقاطع تحصیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : برنامه امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت کاملا” اختصاصی از طریق سایت پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است.

چون دانشجویان پیام نور با برنامه ریزی پیش می روند ، این برنامه فقط برای برنامه ریزی برای انتخاب واحد و امتحانات نیمسال بعد به دلیل در خواست های مکرر دانشجویان قرار داده شده است
برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور تمام رشته ها مقاطع تحصیلی به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پی دی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم 2.68 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تذکر مهم : برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور طبق آخرین تغییرات برای نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 بروز شده است.

تذکر 1 : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانات پیام نور ملاک نمی باشد.

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تذکر 2 : با توجه به منتشر نشدن رسمی برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور توسط دانشگاه ، پیام نورنا :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مسوولیتی در قبال برنامه انتشار یافته در این پایگاه بر عهده نمی گیرد.

بنابراین این برنامه غیر رسمی می باشد و ممکن است در زمان امتحانات برنامه دچار تغییراتی شود. دانشجویان برای اطلاع از برنامه امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش ۴۲۸ مراجعه کنند. انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور :
بر اساس تغییرات ایجاد شده در تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور ، تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور از 1 بهمن ماه 93 از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور آغاز خواهد شد.

زمان ثبت و درخواست مهمان شدن در مراکز برای نیمسال دوم 94- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])93 از تاریخ 1 دی ماه لغایت 26 دی ماه 93 خواهد بود (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور

مقطع کـــاردانی و کارشنــاسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های مقطع کاردانی و کارشناسی ناپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وسته پیام نور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقطع کــــــارشنـــاســـی دانشگاه پیام نور

شامل رشته های : آمار – ریاضی – زیست شناسی – شیمی – فیزیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شامل رشته های : کامپیوتر (تمامی گرایش ها)

شامل رشته های : زمین شناسی – مهندسی کشاورزی (تمامی گرایشها)

شامل رشته های : مهندسی صنایع – مهندسی مدیریت پروژه – مهندسی مدیریت اجرایی – علوم تربیتی

شامل رشته های : مهندسی های مکانیک – پزشکی – شیمی – برق – راه اهن

شامل رشته های : الهیات – اقتصاد – علوم اجتماعی – حقوق – کتابداری – تاریخ – علوم سیاسی

شامل رشته های : زبان و ادبیات فارسی ، انگلیسی ، عرب – حسابداری – روانشناسی

شامل رشته های : تربیت بدنی – جغرافیا – مدیریت (تمامی گرایشها)

شامل رشته های : شهرسازی – معماری – مرمت – مهندسی عمران – هنر – هنرهای تجسمی – هنرهای کاربردی

مقطع کــــارشنـــاســــی ارشـــــد دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه های مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

مقطع دکتــــــری تخصصــــی دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های مقطع دکتری تخصصی پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ام نور

برنامه امتحانات نیمسال دوم 94-93 پیام نور
در همین رابطه بخوانید :

تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nits
11-01-2015, 15:26
سلام
دوستان یک سوال
بنده تا به حال مدارهای الکتریکی رو برنداشته بودم که همزمان با معادلات دیفرانسیل برداشتم این ترم . مدار الکتریکی شدم 9.27 ( استاد 0.23 نمیده قبول بشم ) که میفتم . اگر دیفرانسیل رو سر جلسه نرم درس مدار نمره اش چی میشه ؟ ثبت میشه ؟ یا اینکه چون دیفرانسیل رو نمیرم پس انگار مدار رو هم برنداشتم . آره ؟
چون توی چارت ، جلوی درس مدار نوشته شده : همزمان با دیفرانسیل

musican33
11-01-2015, 17:01
سلام
دوستان من نیمسال دوم 93-92 ترم آخر بودم که درس پروژه و کارآموزی را رو هم گرفتم . پارسال یک بخش نامه اومد که برای ثبت نمره درس پروژه و کار آموزی شما تا دو نیمسال تحصیلی فرصت دارید. منم پروژه و کارآموزی رو مهر 93 تحویل دادم و همون مهرماه نمره اش ثبت شد

الان تاریخ فارغ التحصیلی من کی می شه ؟ تیر یا مهر ؟

ممنون

Amir M.ohAma.D
12-01-2015, 10:46
دوستان روشی برای پاس کردن ریاضیا سراغ دارید؟
3 ساله هنوز ریاضی 1 پاس نکردم دیگه این ترم نتونم پاس کنم نمیتونم انتخاب واحد کنم چون ریاضی 2 پیشنیاز بقیه درساستو حداقل ریاضی 1 پاس بشه بتونم ریاضی 2 با بقیه درسا همنیاز کنم
استاد عقده ای که از 6 نمره به ما داده 4/25
چه جوری میشه اینو پاسش کرد

aminrafael3
12-01-2015, 18:49
سلام دوستان یه سوال داشتم

حداقل واحد پاس شده در هر ترم چند تا باید باشه؟ یعنی اگه اون تعداد رو گاس نکنی حذف ترم میشی

من 18 واحد این ترم داشتم ولی به علت مشغله کاری 6 واحدشو بیشتر نرسیدم برم امتحان بدم.نمراتم هم بالای 19 شده.میخواستم ببینم حذف ترم میشم؟

ممنون

mohsenjxj
12-01-2015, 19:06
سلام دوستان بنظر شما دوباره سایت برای ثبت نمرات میانترم باز خواهد شد؟
اصلا سال های گذشته سابقه داشته برای ثبت نمرات میانترم دوبار زمان تمدید بشه و سایت باز بشه؟

[Mohsen]
12-01-2015, 19:23

حداقل واحد پاس شده در هر ترم چند تا باید باشه؟ یعنی اگه اون تعداد رو گاس نکنی حذف ترم میشی

من 18 واحد این ترم داشتم ولی به علت مشغله کاری 6 واحدشو بیشتر نرسیدم برم امتحان بدم.نمراتم هم بالای 19 شده.میخواستم ببینم حذف ترم میشم؟

ممنون

همون 6 واحد حساب میشه فکر نمیکنم حذف ترم یا این موارد اتفاق بیوفته. تا حالا برای خودم اتفاق افتاده و مشکلی نبوده

miss_ava7
12-01-2015, 22:44
امروز یادم رفت کد سری سوالو بزنم.
برای کسی تا حالا این اتفاق افتاده؟
واقعا طبق گفته مراقبها نمره ای نمی گیرم و موقع اعتراض به نمره باید پیگیریش کنم؟

constant_boy23
12-01-2015, 23:28
دوستان روشی برای پاس کردن ریاضیا سراغ دارید؟
3 ساله هنوز ریاضی 1 پاس نکردم دیگه این ترم نتونم پاس کنم نمیتونم انتخاب واحد کنم چون ریاضی 2 پیشنیاز بقیه درساستو حداقل ریاضی 1 پاس بشه بتونم ریاضی 2 با بقیه درسا همنیاز کنم
استاد عقده ای که از 6 نمره به ما داده 4/25
چه جوری میشه اینو پاسش کرد

واقعا ؟ :n02: چند بار برداشتیش تا حالا ؟ این ترم ریاضی 1 نداشتی ؟ فوق العاده راحت بود امتحان ریاضی 1 امسال ...25 تا سوال یه دونه سینوس کوسینوس نداشت :n02:
اطلاعاتت از ریاضی دبیرستان در چه حدیه ؟ اگه یه کمی هم از ریاضی سر در بیاری حتی در حد اتحاد ها با کتاب انتشارات راه به راحتی قبول میشی ..
من خودم این ترم ریاضی 1 رو شدم 18 با همین کتاب ...و حتی با اشکالات زیز و درشتی که داره 100 % پیشنهادش میکنم ..
و اگه نتونستی با این هم کنار بیای برو کلاس خصوصی تا به نتیجه برسی ...
البته من مطمئنم شما اصلا با ریاضی سرو کله نزدید و در طول ترم حتی کتاب باز نکردید ...وگرنه ریاضی 1 خیلی اسونه ...ریاضی 2 ببینی چی میشه:n02:

rsh
12-01-2015, 23:43

ممنون
کار همیشگی منه به قول معروف از خیرین دانشگاه ساز هستیم 18 واحد برمیدارم 6 واحدشو پاس میکنم بقیشو به خاطر مشغله کاری نمیرم هیچ اتفاقی هم نمیوفته و همون 6 واحد حساب میشه خیالت راحت

rsh
12-01-2015, 23:44
مشکلی نیست

[Mohsen]
13-01-2015, 01:12

مشکلی نیست. من خودم تا جاییکه که یادم باشه میزنم ولی بعضی مواقع که یادم میره میبینم که بدون مشکل تصحیح کردن. فکر کنم از روی شماره دانشجویی تون میفهمن که چه سری سوالی براتون افتاده.

کار همیشگی منه به قول معروف از خیرین دانشگاه ساز هستیم 18 واحد برمیدارم 6 واحدشو پاس میکنم بقیشو به خاطر مشغله کاری نمیرم هیچ اتفاقی هم نمیوفته و همون 6 واحد حساب میشه خیالت راحت

خوبه این پیام نور اخراجی نداره وگرنه تا حالا یک 5-4 باری اخراج شده بودیم! :n02:

mohsenjxj
13-01-2015, 16:16
اصلا سال های گذشته سابقه داشته برای ثبت نمرات میانترم دوبار زمان تمدید بشه و سایت باز بشه؟
سلام از دوستان کسی خبر داره؟

Amir M.ohAma.D
13-01-2015, 17:58
واقعا ؟ :n02: چند بار برداشتیش تا حالا ؟ این ترم ریاضی 1 نداشتی ؟ فوق العاده راحت بود امتحان ریاضی 1 امسال ...25 تا سوال یه دونه سینوس کوسینوس نداشت :n02:
اطلاعاتت از ریاضی دبیرستان در چه حدیه ؟ اگه یه کمی هم از ریاضی سر در بیاری حتی در حد اتحاد ها با کتاب انتشارات راه به راحتی قبول میشی ..
من خودم این ترم ریاضی 1 رو شدم 18 با همین کتاب ...و حتی با اشکالات زیز و درشتی که داره 100 % پیشنهادش میکنم ..
و اگه نتونستی با این هم کنار بیای برو کلاس خصوصی تا به نتیجه برسی ...
البته من مطمئنم شما اصلا با ریاضی سرو کله نزدید و در طول ترم حتی کتاب باز نکردید ...وگرنه ریاضی 1 خیلی اسونه ...ریاضی 2 ببینی چی میشه:n02:

داداش 2ومین بار برداشتم
این ترم هم برداشتم امتحانش شنبست
کتاب راه و کتاب طلایی هم گرفتم
نمونه سوال بخونم فایده داره؟

constant_boy23
13-01-2015, 18:24
داداش 2ومین بار برداشتم
این ترم هم برداشتم امتحانش شنبست
کتاب راه و کتاب طلایی هم گرفتم
نمونه سوال بخونم فایده داره؟

والا این ریاضیه ...با نمونه سوال فقط با شکل سوالات اشنا میشی و به احتمال زیاد توی محاسبات به مشکل میخوری ...
البته چاره ای هم نیست توی فرصت کم ...
نظر من : توی این سه چهار روز مطالب کتاب رو روخونی کن که با سرفصل ها و مفاهیم اصلی اشنا باشی ...
یعنی نیگاه کنی که مسائل چطوری حل شدن و بعد بری سراغ سوالات چند سال اخیر ..

Hossein_128
16-01-2015, 02:07
حذف شود........................

mohsenjxj
16-01-2015, 20:08

hosseincode2008
17-01-2015, 01:01
عجب غلطی کردم این شی گرایی رو برداشتما :n02: لامصب من فکر کردم اینا میان 4 تا خط کدنویسی شی گرا بهمون یاد میدن نگو همش بحث تئوری نمودار کشیدن و از این چرت و پرتا بوده :|

mohsenjxj
17-01-2015, 16:37
تمدید مجدد مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول پیام نور 94-93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانشگاه پیام نور مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول دانشجویان کارشناسی دوباره تمدید کرد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) PnuNews.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براساس آنچه که دانشگاه پیام نور اعلام کرده است مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول 94-93 دانشجویان کارشناسی به مدت یک روز تمدید شده است و امکان ثبت نمره میان ترم در روز سه شنبه 30 دی ماه 93 مجدد فراهم خواهد شد
اخطار : این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد
به کلیه دانشجویان پیام نور توصیه می کنیم در صورتی که نمره میان ترم آنها هنوز در سیستم ثبت نشده است پیگیری لازم را در این زمینه خودشان انجام دهند!
پس از تاریخ گفته شده امکان ثبت نمره میان ترم دیگر وجود نخواهد داشت

mohsenjxj
17-01-2015, 16:39

سلام بر دوستان خسته نباشید! با این راهنمایی کردنتون!
خودم جواب سوالمو پیدا کردم.
چرا دیگه مثل قبل این تاپیک فعال نیست؟

Amir M.ohAma.D
20-01-2015, 14:29
دوستان امیدی به این اعتراض زدنا هست؟
من 0/65 کم اوردم منو انداخته ریاضی:n15:
امیدی هست با اعتراض 0/65 بده؟:n03:
گیر این ریاضی ام بدجوری....
تشریحی داده 1/40 :n15:

پ.ن

چه سریع انجام شد:n02:میان ترمو از 4 کرد 6 قبول شدیم:n02:جای 0/65 دو نمره داد:n02:

Amir M.ohAma.D
20-01-2015, 14:37
حذف شود.....تکراری

mohsenjxj
22-01-2015, 19:28
سلام بر دوستان
لطفا بفرمایید من که رشته فقه و مبانی علوم اسلامی قبول شدم الان چه درس هایی را انتخاب واحد کنم تا اگه ترم بعد بخوام به رشته حقوق تغییر رشته بدم بیشترین تطبیق را تو واحدهام داشته باشم؟ البته به غیر از دروس عمومی که تو همه رشته ها مشترک هستند.

newman222
22-01-2015, 20:03
سلام دوستان
یه سوال
من در حال حاضر دانشجو کارشناسی هستم
می خواستم بدونم اگر الان درخواست بدم و مدرک کاردانی رو بگیرم بهم میدن؟
می خوام برم علمی کاربردی
و قضی سربازی چی میشه..؟
چون شنیدم که بعد از گرفتن کاردانی مشمول می شم و دیگه نمیشه رفت دانشگااه دیگه تا بعد سربازی:n17:

majidli
22-01-2015, 23:07
سلام دوستان
یه سوال
من در حال حاضر دانشجو کارشناسی هستم
می خواستم بدونم اگر الان درخواست بدم و مدرک کاردانی رو بگیرم بهم میدن؟
می خوام برم علمی کاربردی
و قضی سربازی چی میشه..؟
چون شنیدم که بعد از گرفتن کاردانی مشمول می شم و دیگه نمیشه رفت دانشگااه دیگه تا بعد سربازی:n17:
اگه تا هفتاد واحد پاس کرده باشی میتونی معادل بگیری
منتها باید انصراف بدی از تحصیل و دیگه نمیتونی بخونی

newman222
23-01-2015, 00:02
اگه تا هفتاد واحد پاس کرده باشی میتونی معادل بگیری
منتها باید انصراف بدی از تحصیل و دیگه نمیتونی بخونی
یعنی چی؟
سربازی باید برم؟

mohsenjxj
23-01-2015, 15:59
سلام لطفا بفرمایید من که رشته فقه و مبانی علوم اسلامی قبول شدم الان چه درس هایی را انتخاب واحد کنم تا اگه ترم بعد بخوام به رشته حقوق تغییر رشته بدم بیشترین تطبیق را تو واحدهام داشته باشم؟ البته به غیر از دروس عمومی که تو همه رشته ها مشترک هستند.

mohsenjxj
23-01-2015, 16:00
لیست ارائه دروس را که نگاه میکنم اون درس هایی که اسم مشترک دارن دارای کد درسی متفاوتی تو دوتا رشته هستن درنتیجه سوالات و منابعشون هم ممکنه فرق کنه و درنتیجه احتمالا امکان تطبیق ممکنه وجود نداشته باشه.
لطفا دقیق تر و کاملتر راهنمایی کنید یا حداقل دوتا درس را خودتون بهم بگید

miss_ava7
23-01-2015, 19:00
امروز خواستم ثبت نام کنم دیدم همه درسها فقط به صورت عادی و حضوری (و نه خودخوان) ارائه شده :|
از هر درسی هم فقط یه گروه هست و ساعت کلاسا هم معلوم نیست. فقط تاریخ امتحانا رو زدن.:n13:
قبلنا هر درسی چند تا گروه داشت که روی علامت نقطه چین کلیک می کردیم لیستش باز میشد.
روی اسم درس هم که موس رو نگه می داشتیم ساعت کلاسا و روزای تشکیلش می اومد.
توی این 6 ترم اولین باره همچین چیزی می بینم.رشته من روانشناسیه.
از ظهر تا حالا چند بار سر زدم لیست عوض نشده.
برای شما هم همین جوریه؟!

mohsenjxj
23-01-2015, 19:33
سلام لطفا بفرمایید من که رشته فقه و مبانی علوم اسلامی قبول شدم الان چه درس هایی را انتخاب واحد کنم تا اگه ترم بعد بخوام به رشته حقوق تغییر رشته بدم بیشترین تطبیق را تو واحدهام داشته باشم؟ البته به غیر از دروس عمومی که تو همه رشته ها مشترک هستند.

لیست ارائه دروس را که نگاه میکنم اون درس هایی که اسم مشترک دارن دارای کد درسی متفاوتی تو دوتا رشته هستن درنتیجه سوالات و منابعشون هم ممکنه فرق کنه و درنتیجه احتمالا امکان تطبیق ممکنه وجود نداشته باشه.
لطفا دقیق تر و کاملتر راهنمایی کنید یا حداقل دوتا درس را خودتون بهم بگید

پس چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟

bahador2009
23-01-2015, 19:56
سلام دوستان
الان منظوره سنجش از این بند چیه؟
ب - داوطلباني كه قبلا در رديف پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال 1393 بوده و اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌‌شدگان نهايي هر يك از رشته‌هاي تحصيلي ‌ مربوط اعلام گرديده، برابر ضوابط اعلام ‌شده قبولي آنان در رشته قبلي لغو مي‌گردد و منحصراً مي‌بايست در رشته پذيرفته‌ شده جديد ثبت‌‌نام و ادامه تحصيل دهند. ضمناً اين دسته از پذيرفته‌‌شدگان براي ثبت نام در رشته جديد نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.

یعنی اگه کسی سراسری روزانه قبول شده باشه بازم باید بیاد بیرون ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M o h a m m @ d
23-01-2015, 20:02
امروز خواستم ثبت نام کنم دیدم همه درسها فقط به صورت عادی و حضوری (و نه خودخوان) ارائه شده :|
از هر درسی هم فقط یه گروه هست و ساعت کلاسا هم معلوم نیست. فقط تاریخ امتحانا رو زدن.:n13:
قبلنا هر درسی چند تا گروه داشت که روی علامت نقطه چین کلیک می کردیم لیستش باز میشد.
روی اسم درس هم که موس رو نگه می داشتیم ساعت کلاسا و روزای تشکیلش می اومد.
توی این 6 ترم اولین باره همچین چیزی می بینم.رشته من روانشناسیه.
از ظهر تا حالا چند بار سر زدم لیست عوض نشده.
برای شما هم همین جوریه؟!

خوب هرچی بالاتر میرین دروستون تخصصی میشه و با رشته های دیگه جدا میشه و ظرفیت کلاس میاد پایین و فقط هم رشته های خودتون هستن.برای همین فقط یه گروه میزارن .مگه اینکه دانشجو زیاد باشه که بگن تا گروه اضافه بشه

پس چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟

خوب شما سیلابس هر دو رشته ببین چه درسای مشترک هستن و احتیاج به پیش نیاز نداره .
کد درس مهم نیست
چون یک درس برای چند رشته کد درس مخصوص اون رشته داره .شما فقط ببین اسم کتاب با نویسندش یکی باشه دیگه به کد درس کار نداشته باش.خیلی که با هم تفاوت داشته باشن تو دو رشته ،یکی دو فصل کم یا زیاد برای امتحانه که از نظر تطبیق مشکلی نداره

miss_ava7
23-01-2015, 21:11
خوب هرچی بالاتر میرین دروستون تخصصی میشه و با رشته های دیگه جدا میشه و ظرفیت کلاس میاد پایین و فقط هم رشته های خودتون هستن.برای همین فقط یه گروه میزارن .مگه اینکه دانشجو زیاد باشه که بگن تا گروه اضافه بشه

درسته.. منظورم این بود که توی پیام نور برای هر درسی(به استثنای واحدهای عملی) حداقل باید دو گروه عادی و خودخوان باشه...
یادمه تا همین ترم پیش اکثر درسها 3-4 تا گروه داشتن..
ممنون از وقتی که گذاشتید

mohsenjxj
23-01-2015, 21:12
خوب شما سیلابس هر دو رشته ببین چه درسای مشترک هستن و احتیاج به پیش نیاز نداره .
کد درس مهم نیست
چون یک درس برای چند رشته کد درس مخصوص اون رشته داره .شما فقط ببین اسم کتاب با نویسندش یکی باشه دیگه به کد درس کار نداشته باش.خیلی که با هم تفاوت داشته باشن تو دو رشته ،یکی دو فصل کم یا زیاد برای امتحانه که از نظر تطبیق مشکلی نداره
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما شما مطمئن هستید که دروس هم نام را حتی اگه کد درسشون هم متفاوت هست را تطبیق میزنن؟ (بخشنامه و یا منبع موثقی هست؟)
اگه مطمئن هستید من برم این دروس را انتخاب کنم و با خیال راحت انشاالله پاسشون کنم.

M o h a m m @ d
23-01-2015, 23:25
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما شما مطمئن هستید که دروس هم نام را حتی اگه کد درسشون هم متفاوت هست را تطبیق میزنن؟ (بخشنامه و یا منبع موثقی هست؟)
اگه مطمئن هستید من برم این دروس را انتخاب کنم و با خیال راحت انشاالله پاسشون کنم.

دقیقش نمیدونم اطلاعاتم در همین حد برای اطمینان ،بهتره برین از کارشناس گروهتون پرس و جو کنید که بعدن به مشکل برنخورین.

bahador2009
24-01-2015, 08:35
نظذی ندارین؟

سلام دوستان
ب - داوطلباني كه قبلا در رديف پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال 1393 بوده و اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌‌شدگان نهايي هر يك از رشته‌هاي تحصيلي ‌ مربوط اعلام گرديده، برابر ضوابط اعلام ‌شده قبولي آنان در رشته قبلي لغو مي‌گردد و منحصراً مي‌بايست در رشته پذيرفته‌ شده جديد ثبت‌‌نام و ادامه تحصيل دهند. ضمناً اين دسته از پذيرفته‌‌شدگان براي ثبت نام در رشته جديد نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.

majidli
24-01-2015, 15:08
نظذی ندارین؟

سلام دوستان

تو دفترچه زده اگه درحال خوندم یه رشته باشی و تو ازمون جدید قبول بشی باید از رشته قبلی انصراف بدی و رشته جدیدو بخونی
اما تازگی امکان تحصیل همزمان در دورشته فراهم شده
من اینو از قسمت اموزش دانشگاه پرسیدم و گفتن مشکلی نداره و همزمان میتونید بخونید

bahador2009
25-01-2015, 10:02
تو دفترچه زده اگه درحال خوندم یه رشته باشی و تو ازمون جدید قبول بشی باید از رشته قبلی انصراف بدی و رشته جدیدو بخونی
اما تازگی امکان تحصیل همزمان در دورشته فراهم شده
من اینو از قسمت اموزش دانشگاه پرسیدم و گفتن مشکلی نداره و همزمان میتونید بخونید
منم همینو شنیدم که میشه دو تا همزمان خوند ولی رفتم سنجش میگن ما بی اطلاعیم...
من نمیدونم این قانونارو میزارن کی تصوبی میکنه پس
خوده طرف : :n38:
رئیسه ستجش: :n32:
من: :n13:

majidli
25-01-2015, 10:07
من از خود اموزش پرسیدم گفت میشه
حتی چند نفرو اسم برد که دارن دوتا رشته میخونن و دوتا کد دانشجویی دارن

griefcottage
26-01-2015, 08:37

همزمان میشه توی 2 تا رشته مختلف درس خوند.
ولی فقط پیام نور!نه اینکه یکیش دولتی باشه یکیش پیام نور..
یعنی هر دو رشته رو توی دانشگاه پیام نور بگذرونید.

nits
26-01-2015, 11:55
سلام
این استاد مدارهای الکتریکی 0.23 به ما نداد قبول شیم . چیکار کنیم حالا ؟ راهکاری ، پیشنهادی چیزی ندارید ؟ هرچقدر زنگ میزنم گوشی رو هم برنمیداره
:n27:

dokhtarak_e_darya
27-01-2015, 13:27
دوستان برای مرخصی تحصیلی باید حتما درخواست کتبی داد یا بدون مراجعه به دانشگاه از طریق خود سیستم گلستان میشه برای یک ترم درخواست مرخصی کرد؟ الان میشه مرخصی رد ثبت کرد؟ و ایا این مرخصی جزو معافیت تحصیلی حساب میشه و اگر بعد از همین مرخصی بریم سربازی اضافه و غایبی نمیخوریم؟
ممنون میشم جواب بدید.

hosseincode2008
27-01-2015, 15:18
سلام
این استاد مدارهای الکتریکی 0.23 به ما نداد قبول شیم . چیکار کنیم حالا ؟ راهکاری ، پیشنهادی چیزی ندارید ؟ هرچقدر زنگ میزنم گوشی رو هم برنمیداره
:n27:

اوه اوه نگران شدم! منم از تشریحی فقط 0.58 صدم میخوام برای قبولی. یعنی کلا تشریحی هیچی نداده؟ فعلا اعتراض بده بعد برو دانشگاه پرسوجو کن ببین کی میاد دانشگاه. باید یه جوری پیداش کنی رو در رو بشی باهاش بگی بابا این اصلا به رشته من ربطی نداره آخه! شماره هم حتما شماره آشنا هارو فقط برمیداره.

من موندم طبق تقویم امروز آخرین فرصت ثبت تشریحی ها هست چرا اینا نزدن ماله مارو. هنوز 2 تاش مونده. مدار و شی گرایی.

hp722
28-01-2015, 10:55
دوستان امروز خواستم انتخاب واحد کنم که زد زمان ثبت نام گذشته است.حذف و اضافه کی ـه که اون موقع واحد بردارم؟

A/|\IR
28-01-2015, 14:22
سلام
منم یادم رفته انتخاب واحد کنم ،خیلی مسخره ـس دیروز ساعت 2:30 برای باز شد تا 12 شب!
شهریه ثابت رو هم دادم
الان چه میشه کرد؟ از توی گلستان چجوری میشه مرخصی گرفت؟

دوستان امروز خواستم انتخاب واحد کنم که زد زمان ثبت نام گذشته است.حذف و اضافه کی ـه که اون موقع واحد بردارم؟

مثل اینکه 15 بهمن دوباره انتخاب واحد میشه کرد

اختصاصی PnuNews.com
مهلت انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور در روزهای آینده تمدید می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])PnuNews.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امکان انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور مجددا از تاریخ 15 بهمن امکان پذیر خواهد شد.
در پیگیری های که سایت PnuNews.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام داد مشخص شد که دانشگاه پیام نور امکان مجدد انتخاب واحد را برای دانشجویان ورودی قدیم از 15 بهمن تا 20 فراهم خواهد کرد
بنظر میرسد که دانشگاه پیام نور در حال آماده سازی سیستم گلستان برای ثبت نام ورودی های جدید است که از 9 بهمن آغاز و تا 14 بهمن ادامه خواهد داشت به همین علت انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 15 بهمن تا 20 بهمن مجدد فراهم شد
(البته پیگیری ها در این زمینه همچنان ادامه دارد منتظر تایید از دفتر خدمات آموزشی می باشد)

---------------

دوستان اگه در مورد مرخصی چیزی میدونین بگین ، من شنیدم اگه انتخاب واحد کنیم بعد همه رو حذف اضطراری کنیم خودش مرخصی رد میشه درسته؟
کلا بعد از انتخاب واحد چند درس رو میشه حذف اضطراری کرد؟

hp722
28-01-2015, 16:22
کسی که نتونسته انتخاب واحد کنه ورودی قدیم نیست.حالا باز 15ام چک میکنم.ممنونم

حذف و اضافه در این نیمسال از 26 بهمن آغاز و تا 4 اسنفد 93 می باشد

ali65509
29-01-2015, 12:32
دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون اینکه میشه اگه یه درسیو به صورت تک درس گرفتیم سریع حذفش کنیم؟

nits
30-01-2015, 00:26
اوه اوه نگران شدم! منم از تشریحی فقط 0.58 صدم میخوام برای قبولی. یعنی کلا تشریحی هیچی نداده؟ فعلا اعتراض بده بعد برو دانشگاه پرسوجو کن ببین کی میاد دانشگاه. باید یه جوری پیداش کنی رو در رو بشی باهاش بگی بابا این اصلا به رشته من ربطی نداره آخه! شماره هم حتما شماره آشنا هارو فقط برمیداره.

من موندم طبق تقویم امروز آخرین فرصت ثبت تشریحی ها هست چرا اینا نزدن ماله مارو. هنوز 2 تاش مونده. مدار و شی گرایی.

روز 30 دی ماه میان ترمها باز شد . به یکی از آشناهای خیلی نزدیکش سپردم . گفت خیالش راحت باشه ، اوکی میکنم . بعد آخر شبی اس ام اس داد گفت سیستم برای من باز نمیشده . به جون بی شخصیتش دروغ میگفته .مسئول آموزش و هر کس دیگه ای هم زنگ میزنه برنمیداره . اس ام اس ، ایمیل ، اعتراض و خلاصه هر چی بگی فرستادم انگار نه انگار . دریغ از یک جواب . خود مسئول آموزش هم ناراحت شد گفت این دیگه نمره ی زیادی نیست که نده . ولی جواب نداد که نداد .
انشاءاله توی ترم جدید میبینمش دانشگاه . ولی اعتراض میدیم نمیذاریم این استاد از دوباره مدار رو درس بده . عوضش میکنیم .

Amir M.ohAma.D
30-01-2015, 14:48
روز 30 دی ماه میان ترمها باز شد . به یکی از آشناهای خیلی نزدیکش سپردم . گفت خیالش راحت باشه ، اوکی میکنم . بعد آخر شبی اس ام اس داد گفت سیستم برای من باز نمیشده . به جون بی شخصیتش دروغ میگفته .مسئول آموزش و هر کس دیگه ای هم زنگ میزنه برنمیداره . اس ام اس ، ایمیل ، اعتراض و خلاصه هر چی بگی فرستادم انگار نه انگار . دریغ از یک جواب . خود مسئول آموزش هم ناراحت شد گفت این دیگه نمره ی زیادی نیست که نده . ولی جواب نداد که نداد .
انشاءاله توی ترم جدید میبینمش دانشگاه . ولی اعتراض میدیم نمیذاریم این استاد از دوباره مدار رو درس بده . عوضش میکنیم .

لعنت به اینجور استادا
یه استاد فیزیک داشتیم همینطوری بود:n21:
شانس اوردیم دکتر علیزاده رئیس کل مراکز پیام نور تهران استاد خودمونه بهش گفتیم پرتش کرد بیرون

پ.ن
دوستان مشکلی داشتین در مراکز تهران یه ندا بدین این ترم هم پنجشنبه ها با دکتر علیزاده کلاس دارم:n02:

mohsenjxj
30-01-2015, 18:47
با عرض سلام و خسته خدمت دوستان و اساتید محترم این سوال را برای دومین بار اینجا مطرح میکنم امیدوارم این دفعه یکی راهنمایی کنه.
لطفا بفرمایید من که رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی قبول شدم الان چه درس هایی را انتخاب واحد کنم تا اگه ترم بعد بخوام به رشته حقوق تغییر رشته بدم بیشترین تطبیق را تو واحدهام داشته باشم؟ البته به غیر از دروس عمومی که تو همه رشته ها مشترک هستند. خودم که لیست تطبیق و ارائه دروس دوتا رشته را نگاه میکنم همش چندتا درس هم نام وجود داره تازه همون درس ها هم تعداد واحدهاشون در دو رشته متفاوت هستن که قابل تطبیق نیست.
میدونم شاید براتون زحمت بشه ولی ممنونم میشم اگه این لطف بزرگ را در حق من کنید و خودتون تک تک درس ها را که در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی باید انتخاب واحد کنم که بتونم در رشته حقوق آنها را تطبیق بزنم را برام نام ببرید. چون خودم لیست ارائه دروس و لیست تطبیق را نگاه میکنم نتیجه قطعی برام حاصل نمیشه.

griefcottage
30-01-2015, 20:12
سلام دوستان کسی دانشگاه پیام نور یزد هست اینجا؟؟یه سوالی دارم!:n27:

PNUNA.COM
30-01-2015, 21:12
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تغییر کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اصغر ابوالحسنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور شد / انتصاب ابوالفضل فراهانی به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور راهبردی محوله

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : محمد علی سرلک سرپرست جدید دانشگاه پیام نور ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور را تغییر داد.

پیش از این محمدعلی کریمی مسئولیت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور را برعهده داشت که بر اساس خبر درج شده در خروجی سایت سازمان مرکزی پیام نور ، محمدعلی سرلک ، اصغر ابوالحسنی هستیانی را به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور منصوب کرده است.

ابوالحسنی دارای مدرک دکترا اقتصاد و عضو هیئت علمی پیام نور است که تازگی به مرتبه دانشیاری ارتقا پیدا کرده است.

پیش از این نیز ابولحسنی در زمان ریاست علی احمدی ، مسئولیت معاون آموزشی و در زمان ریاست سیدمحمد حسینی ، معاون مالی و اداری دانشگاه پیام نور را نیز برعهده داشته است.

محمدعلی سرلک نیز ابوالفضل فراهانی سرپرست قبلی دانشگاه پیام نور را به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور راهبردی محوله منصوب کرده است.

mohsenjxj
30-01-2015, 21:57
با عرض سلام و خسته خدمت دوستان و اساتید محترم این سوال را برای دومین بار اینجا مطرح میکنم امیدوارم این دفعه یکی راهنمایی کنه.
لطفا بفرمایید من که رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی قبول شدم الان چه درس هایی را انتخاب واحد کنم تا اگه ترم بعد بخوام به رشته حقوق تغییر رشته بدم بیشترین تطبیق را تو واحدهام داشته باشم؟ البته به غیر از دروس عمومی که تو همه رشته ها مشترک هستند. خودم که لیست تطبیق و ارائه دروس دوتا رشته را نگاه میکنم همش چندتا درس هم نام وجود داره تازه همون درس ها هم تعداد واحدهاشون در دو رشته متفاوت هستن که قابل تطبیق نیست.
میدونم شاید براتون زحمت بشه ولی ممنونم میشم اگه این لطف بزرگ را در حق من کنید و خودتون تک تک درس ها را که در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی باید انتخاب واحد کنم که بتونم در رشته حقوق آنها را تطبیق بزنم را برام نام ببرید. چون خودم لیست ارائه دروس و لیست تطبیق را نگاه میکنم نتیجه قطعی برام حاصل نمیشه.

از دوستان رشته حقوق یا الهیات کسی اینجا نیست؟

nits
01-02-2015, 21:22
لعنت به اینجور استادا
یه استاد فیزیک داشتیم همینطوری بود:n21:
شانس اوردیم دکتر علیزاده رئیس کل مراکز پیام نور تهران استاد خودمونه بهش گفتیم پرتش کرد بیرون

پ.ن
دوستان مشکلی داشتین در مراکز تهران یه ندا بدین این ترم هم پنجشنبه ها با دکتر علیزاده کلاس دارم:n02:

سلام
داداش نمیتونی بگی از اونجا یه دستور صادر بکنن به مرکز پیام نور اینجا و بگن این حداقل نمره رو به این دانشجوی گل بدید ؟ . جون من میشه ها :n02:

hosseincode2008
01-02-2015, 23:17
سلام
داداش نمیتونی بگی از اونجا یه دستور صادر بکنن به مرکز پیام نور اینجا و بگن این حداقل نمره رو به این دانشجوی گل بدید ؟ . جون من میشه ها :n02:

اگه شد بگین به منم بده :| نامرد منم انداخت. تشریحی 0 داده :n28: یعنی میان ترم 4.5 بگیری، تستی 4.48 بگیری اونوقت تشریحی هم پر کنی بدی بهت 0 بده. اونم رشته نرم افزار. اونم به خاطر 0.53 صدم. بمیر استاد گرامی

یه اعتراض شدید هم نوشتم تو گلستان ببینم چی میشه.

Dark Shine
01-02-2015, 23:46
اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست.

گزارش‌ نتیجه ثبت نام از موقع انتخاب واحد پیغام بالا رو میده . نشد یک ترم بدونِ مشکل ثبت نام کنیم . :n27:

nits
02-02-2015, 01:44
اگه شد بگین به منم بده :| نامرد منم انداخت. تشریحی 0 داده :n28: یعنی میان ترم 4.5 بگیری، تستی 4.48 بگیری اونوقت تشریحی هم پر کنی بدی بهت 0 بده. اونم رشته نرم افزار. اونم به خاطر 0.53 صدم. بمیر استاد گرامی

واقعا افتادی ؟ تشریحی صفر ؟ متاسفم واقعا برای این جماعت . یعنی من کمتر از یک نمره ی تستی میخوام برای قبولی . امیدوارم که به اعتراضت جواب بده و قبول بشی .

با یه دو - دو تا چهار تا تاثیر میان ترم عملا از همون 4.5 به بعده . من میان ترمم 5 بوده . یعنی لطف بزرگی نکرده استاد که 5 داده . اگر یه سوال تستی درست میزدم قبول بودم . 1.75 تشریحی - 2.52 تستی

Amir M.ohAma.D
02-02-2015, 13:04
سلام

دوستان کدوم دانشگاهین؟

nits
02-02-2015, 15:01
دوستان کدوم دانشگاهین؟

من پیام نور گیلانم . آقا حسین رو نمیدونم
باید از دوباره این درس رو برداریم :n03:

nits
04-02-2015, 12:50
سلام
بالاخره قبول شدم و دلشون به رحم اومد و ما رو قبول کرد :n27:

دوستان دو سوال :
1 - کاراموزی و پروژه رو میشه تابستان برداشت ؟
2 - اگر ترم پاییز سال بعد برام 7 واحد بمونه معرفی به استاد میدن اون 7 واحد رو ؟

M o h a m m @ d
04-02-2015, 13:54
سلام

دوستان دو سوال :
1 - کاراموزی و پروژه رو میشه تابستان برداشت ؟
2 - اگر ترم پاییز سال بعد برام 7 واحد بمونه معرفی به استاد میدن اون 7 واحد رو ؟
1-بستگی به مرکز داره ولی معمولا ارائه نمیشه .برداشتن پروژه تو تابستون اشتباه مخصوصا اگه پروژه اماده نداشته باشی و تازه بخوای جمع کنی کل تابستونت خراب میشه .
2-حداکثر فقط دو درس معرفی به استاد میدن .مجموع واحداش فرق نمیکنه ولی حتما دو درس باید برات مونده باشه درس عملی هم معرفی به استاد نمیدن

miss_ava7
04-02-2015, 15:00
دوستان قسمت انتخاب واحد گلستان دوباره باز شده
از امروز 15 بهمن تا بیستم دوباره می تونید انتخاب واحد کنید.
حذف و اضافه هم اونطور که توی سایت ها نوشته شده از 26 بهمن تا 4 اسفنده.

hosseincode2008
04-02-2015, 19:42
سلام

چیکار کردی که دادن؟ ماله منو ندادن نامردا

griefcottage
04-02-2015, 20:12
دوستان کسی اطلاع داره میشه درخواست مهمانی رو که باهاش موافقت شده لغو کرد؟؟
امروز رفتم دانشگاه مقصد دیدم وضعیت افتضاحه!

griefcottage
04-02-2015, 20:20
دوستان کسی اطلاع داره میشه درخواست مهمانی رو که باهاش موافقت شده لغو کرد؟؟
امروز رفتم دانشگاه مقصد دیدم وضعیت افتضاحه!

هر 2 دانشگاهم موافقت کردن و قسمت درخواست انتقالی/مهمانی بسته شده..
توروخدا کسی میدونه بهم کمک کنه!نه خونه گیرم اومد نه خوابگاه ..

nits
04-02-2015, 22:06
چیکار کردی که دادن؟ ماله منو ندادن نامردا

چند پست قبل تر گفتم که به یکی از آشناهاش سپرده بودم . فکر میکنم اون حل کرده . رفتم آز سیستم عامل رو چک کنم دیدم 10 شدم !!!
تنها کاری که میتونی بکنی اینه که یه آشنا گیر بیاری . تقریبا یک هفته بعد از امتحان نمره ی تشریحی مدار الکتریکی رو زد استادمون. الان بهم نمره داد قبول شدم . فکرش رو بکن . با هزار منت و خواهش .

mohsenjxj
05-02-2015, 19:49
سلام چرا وارد سایت گلستان نمیشه؟ آیا مشکل داره؟
یه آدرس یا سرور دیگه معرفی کنید راحت تر وارد سایت بشیم.
ضمنا آخرین لیست تطبیق دروس علوم انسانی (حقوق با الهیات و حقوق اسلامی) را از کجا باید پیدا کنیم چون من یه لیست پیدا کردم بالای لیست نوشته حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد! اما من لیست تطبیق کارشناسی را میخواستم.
ممنون

PNUNA.COM
07-02-2015, 13:16
سلام چرا وارد سایت گلستان نمیشه؟ آیا مشکل داره؟
یه آدرس یا سرور دیگه معرفی کنید راحت تر وارد سایت بشیم.
ضمنا آخرین لیست تطبیق دروس علوم انسانی (حقوق با الهیات و حقوق اسلامی) را از کجا باید پیدا کنیم چون من یه لیست پیدا کردم بالای لیست نوشته حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد! اما من لیست تطبیق کارشناسی را میخواستم.
ممنون

سلام
از لینک های کمکی زیر استفاده کنید:

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 94-93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PNUNA.COM
07-02-2015, 13:20
به دلیل درخواست های مکرر دانشجویان/

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 پیام نور مجددا تمدید شد / بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مجددا با درخواست های مکرر دانشجویان و مراکز تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : پیگیری های مجدد پبام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نتیجه داد و طبق رایزنی هایی که با برخی مسئولین جهت پیگیری از سازمان مرکزی برای تمدید مجدد مهلت ثبت نمرات میان ترم انجام شد، طی بخشنامه ای از سوی اصغر ابوالحسنی ، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ، مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

با توجه به درخواست مکرر دانشجویان و مراکز مبنی بر تمدید ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 در مقطع کارشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اسی و کارشناسی ارشد ،پردازش مربوطه فقط در تاریخ 25 بهمن ماه و 26 بهمن ماه 93 در سیستم گلستان مجدد فعال خواهد شد.

لذا امکان ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در روزهای شنبه 25 بهمن ماه 1393 و یک شنبه 26 بهمن ماه 1393 برای دانشجویان دانشگاه پیام نور فراهم خواهد شد.

در بخشنامه مربوطه بر این موضوع تاکید شده است که مهلت اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و لذا درخواست شده از ارسال نامه پس از مهلت به سازمان مرکزی (حتی به صورت موردی) جدا خودداری شود.

مهلت ثبت نمرات عملی : لازم به ذکر است مهلت ثبت نمرات میان ترم ارتباطی به مهلت ثبت نمرات عملی دروس ندارد و برای ثبت نمرات عملی تا دو نیمسال فرصت وجود دارد که البته بهتر است اساتید زودتر نسبت به اعلام نمره بخش عملی نیز اقدام کنند.

در همین رابطه بخوانید:

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نمرات دروس عملی در هر نیمسال دانشگاه پیام نور / نحوه محاسبه نمره دروس عملی

طریقه محاسبه نمرات امتحانات میان ترم و پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده بخشنامه در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید

hosseincode2008
08-02-2015, 12:34
مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 پیام نور مجددا تمدید شد / بخشنامه

یعنی الان که من به خاطر 0.52 صدم افتادم و نوشته رد اگه برم با استاد صحبت کنم میان ترمو افزایش بده قبول می شم؟ یا فقط برای نمرات تایید نشده هست؟

PNUNA.COM
08-02-2015, 21:46
یعنی الان که من به خاطر 0.52 صدم افتادم و نوشته رد اگه برم با استاد صحبت کنم میان ترمو افزایش بده قبول می شم؟ یا فقط برای نمرات تایید نشده هست؟

تایید نمرات چون دست مرکزتان هست می توانند تایید رو بردارند تا استاد نمره را افزایش دهد مشکلی از این نظر نیست.

PNUNA.COM
08-02-2015, 21:49
آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال 94 / دانلود دفترچه ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ از امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۳ آغاز شد و تا یکشنبه ۲۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : کنکور سراسری سال 94 برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس های خودگردان و کد رشته های با آزمون دانشگاه آزاد، پیام نور، موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فرهنگیان در خرداد 94 برگزار می شود.

هزینه ثبت نام در کنکور سراسری سال 94 به ازای شرکت در هر یک از گروه های آزمایشی 15 هزار تومان (150 هزار ریال) می باشد و چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است نسبت به پرداخت مبلغ 8 هزار تومان (هشتاد هزار ریال) دیگر نیز از طریق خرید اطلاعات کارت اعتباری اقدام کند و در هنگام ثبت نام گزینه اعلام علاقه مندی به رشته های این دانشگاه را انتخاب کند.

هر داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب یکی از گروههای آزمایشی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی و یا علوم انسانی) به عنوان گروه آزمایشی اصلی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود.

کنکور سراسری سال 94 در روزهای 21 و 22 خردادماه 94 در پنج گروه آزمایشی برگزار می شود.

نتایج اولیه به صورت کارنامه در هفته اول مردادماه منتشر و انتخاب رشته در هفته دوم مردادماه انجام می شود.

نتایج نهایی آزمون سراسری سال 94 در نیمه اول شهریورماه 94 اعلام خواهد شد.

برای خرید کارت اعتباری کنکور سراسری سال 94 و اعلام علاقه مندی پیام نور اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای ثبت نام کنکور سراسری سال 94 و دانشگاه پیام نور اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجموعه دفترچه های راهنمایی ثبت نام آزمون سراسری سال 1394

برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری سال 1394 اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرایط و ضوابط دانشگاه فرهنگیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرایط و ضوابط دانشگاه علوم قضایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرایط و ضوابط دانشگاه بقیه‌الله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرایط و ضوابط دانشگاه امام صادق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرایط و ضوابط دانشکده اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌ ثبت نام‌ و هم‌ چنین‌ شرایط و ضوابط شرکت در‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1394 بدین‌وسیله‌ به‌اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1394برای‌ پذیرش دردوره‌های‌ روزانه‌ ، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کد رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور براساس آزمون صورت می‌پذیرد، می‌رساند که‌ ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ مذکور و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت‌نام از روز یکشنبه مورخ 19/11/93 (نوزدهم‌ بهمن ماه 1393) آغاز و در پایان‌ وقت‌ روز سه‌شنبه مورخ 28/11/1393 (بیست و هشتم بهمن ماه‌ 1393) پایان‌ می‌پذیرد، لذا داوطلبان‌ می‌توانند در مهلت‌ مقرر براساس توضیحات ذیل برای شرکت در آزمون سراسری سال 1394 اقدام نمایند.
الف) تکالیف داوطلبان‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون:‌ داوطلب‌ شرکت‌ در آزمون‌ باید یکایک‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد.

1- مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام (دفترچه شمار1) درآزمون سراسری سال 1394

2- خرید کارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ به نشانی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاهها به نشانی: dipcode.medu.ir برای دریافت کد سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش‌آموزی برای داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصیلی، شامل دیپلمه‌های سال 1384 تا سال 93 با عنوان رشته های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی).

4- ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (19 بهمن 93 لغایت 28 بهمن 93).

5- پرینت کارت‌ شرکت در‌ آزمون، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ بر اساس برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک.6- حاضر شدن در محل‌ و حوزه امتحانی تعیین‌ شده در کارت شرکت در آزمون‌ و پاسخ دادن به سؤالات. ب) ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون:‌

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌های کلیه دوره‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال 1394 و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کدرشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته های مذکور بر اساس آزمون صورت می پذیرد منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است. لذا داوطلبان لازم است ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام رامطالعه نموده ودرصورت واجد شرایط بودن نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون به شرح ذیل، اقدام و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.
1- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1394:

متقاضیان ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 1394، با دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون از پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، ضمن مطالعه دقیق آن برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه ایثارگران که در این دفترچه راهنما درج شده در صورتی که دارای شرایط مندرج در دفترچه ‌باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب در این آزمون ثبت‌نام نمایند. 2-پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری:

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و پرداخت مبلغ 150.000 (صد و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند.

تبصره 1- هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شرکت در یکی از گروههای آزمایشی پنج‌گانه شامل گروه آزمایشی یک (علوم ریاضی و فنی)، گروه آزمایشی 2 (علوم تجربی)، گروه آزمایشی 3 (علوم انسانی)، گروه آزمایشی 4 (هنر) و گروه آزمایشی 5 (زبانهای خارجی) گردد.

تبصره 2- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی (با توجه به توضیحات تبصره 3 ذیل) ‌باشد، لازم است به ازای هر گروه آزمایشی مبلغ 150.000 (صد و پنجاه هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت دارد.

تبصره 3- منظور از ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب یکی از گروههای آزمایشی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی و یا علوم انسانی) به عنوان گروه آزمایشی اصلی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود. به عبارت دیگر هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت نماید.
تبصره 4- چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است نسبت به پرداخت مبلغ 80.000 (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق، اقدام و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت نماید.

تبصره 5- در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی توضیحات لازم در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و اطلاعیه‌های بعدی داده خواهد شد.

تبصره 6- در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران به اطلاع می‌رساند در صورت اعلام رسمی وزارت آموزش و پرورش برای پذیرش دانشجو در دانشگاههای فوق، موضوع در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون و یا درزمان انتخاب رشته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تذکرات مهم :

1- در آزمون سراسری سال 1394 پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی: ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی لباس، عکاسی، کاردانی هنرهای تجسمی، کتابت و نگارگری، مجسمه سازی و نقاشی ، طراحی صنعتی ، ادبیات نمایشی، بازیگری ـ کارگردانی، نمایش عروسکی آهنگسازی، نوازندگی موسیقی ایرانی، نوازندگی موسیقی جهانی و موسیقی نظامی) در گروه‌ آزمایشی هنر بصورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان علاقمند به رشته‌های ذیربط می‌بایست نسبت به علامتگذاری بند مربوط در تقاضانامه ثبت‌نام برای هر یک از رشته‌های ذیربط اقدام نمایند.(حداکثر 2 مجموعه رشته مطابق توضیحات مندرج دردفترچه راهنمای شماره یک )برگزاری آزمون عملی و یا آزمون تشریحی رشته‌های ذیربط در اوایل مرداد ماه سال 1394 خواهد بود. توضیحات لازم در این خصوص از طریق اطلاعیه‌های مربوط در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. به عبارت دیگر این رشته‌ها از ردیف رشته‌های مربوط به پذیرش نیمه متمرکز خارج گردیده و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های فوق در شهریور ماه سال 94 همزمان با نتایج سایر رشته ها ی متمرکز اعلام خواهد شد.

2- سایرضوابط آزمون سراسری سال 1394 همانند ضوابط آزمون سال 1393 بوده و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد.

3-متقاضیانی که از سال‌ تحصیلی‌ 64-1363 به‌ بعد، دو نوبت‌ در آزمون‌های‌ ورودی‌ (دوره‌های‌ روزانه‌) رشته‌های تحصیلی متمرکز و یا نیمه‌متمرکز پذیرفته‌ شده‌ باشند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 را نخواهند داشت.

4- پذیرفته‌ شدگان‌ دوره‌های‌ روزانه‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1393 (اعم‌ از رشته‌های‌ متمرکز و یا نیمه‌متمرکز) حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 نخواهد داشت.

5- براساس ضوابط، دانشجویان دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی (بجز دانشجویان، ورودی سال 93 که مجاز به شرکت در آزمون سال 94 نمی‌باشند) در صورتی می‌توانند در آزمون سراسری سال 94 ثبت‌نام و شرکت نمایند که اولاً واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور باشند و ثانیاً حداکثر تا تاریخ 30/11/1393 نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نمایند. بدیهی است داوطلبان مذکور در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل تا تاریخ تعیین شده، در صورت موفقیت و قبولی در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی جدید خود نمی‌باشند.وبه عنوان داوطلب متخلف تلقی خواهند شد.

6- مطابق مصوبه جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجودر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور (مصوب مجلس محترم شورای اسلامی) سوابق تحصیلی موجود (اعلام شده از وزارت آموزش وپرورش) آن دسته از دیپلمه‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را طی سالهای 1384 لغایت 1393 اخذ نموده‌اند و دروس امتحانی آنها بصورت نهایی و سراسری برگزار شده، مشمول اعمال سوابق تحصیلی می‌باشند و سوابق تحصیلی تراز شده آنها به میزان حداکثر 25 درصد تأثیر قطعی در نمره کل نهایی آنان اعمال خواهد شد. ج -آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام:

داوطلبان می‌بایست پس از مطالعه دفترچه راهنما مدارک و یا اطلاعات لازم مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، از جمله فایل عکس اسکن شده را براساس توضیحات مندرج در دفترچه آماده نمایند. د-داوطلبانیکه درزمان مقررنسبت به ثبت نام درآزمون اقدام می نمایند:

این دسته ازداوطلبان لازم است با وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی و در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی براساس دستورالعمل به شرح ذیل اقدام نمایند.

الف- آن دسته ازداوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نمی باشند اجازه ویرایش کلیه اطلاعات ثبت‌نامی خود را دارند.

ب- آن دسته ازداوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی می باشند اجازه ویرایش اطلاعات خودراداشته اما اجازه ویرایش اطلاعات سوابق تحصیلی را نخواهند داشت .

توجه: شرایط وضوابط ثبت نام وشرکت درآزمون دردفترچه راهنمای شماره 1 آزمون درج شده است و هرگونه‌ تغییر‌ در شرایط و ضوابط ثبت‌نام بصورت اطلاعیه رسمی از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور (سایت سازمان)و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامی می توانند سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا با شماره‌ تلفنهای‌ 9-88923595 (کد 021) در میان بگذارند. و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

hosseincode2008
08-02-2015, 22:53
تایید نمرات چون دست مرکزتان هست می توانند تایید رو بردارند تا استاد نمره را افزایش دهد مشکلی از این نظر نیست.

یعنی من باید علاوه بر اینکه با استاد صحبت کنم میان ترمو افزایش بده، با نفر دیگه ای هم صحبت کنم که تایید رو برداره؟ یا خود استاد میتونه هم تاییدو برداره هم میان ترم رو افزایش بده؟

ویرایش: مثل اینکه آره. باید هر دو رو راضی کنم.

PNUNA.COM
10-02-2015, 00:19
یعنی من باید علاوه بر اینکه با استاد صحبت کنم میان ترمو افزایش بده، با نفر دیگه ای هم صحبت کنم که تایید رو برداره؟ یا خود استاد میتونه هم تاییدو برداره هم میان ترم رو افزایش بده؟

ویرایش: مثل اینکه آره. باید هر دو رو راضی کنم.

بله اول باید مرکزتان تایید رو بردارد تا بعد استاد بتواند تغییرات رو انجام دهد.

PNUNA.COM
11-02-2015, 17:33
زمان حذف و اضافه نیمسال دوم 94-93 پیام نور / فرصت مجدد برای انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور از ۲۶ بهمن آغاز می شود / فرصت مجدد برای انتخاب واحد

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseincode2008
12-02-2015, 22:08
کسی می دونه اگه بخوایم بعد از گرفتن کارشناسی تو یه رشته از پیام نور، بریم و یه رشته دیگه تو دانشگاه سراسری بخونیم، واحدهایی که تو پیام نور پاس کردیم رو دوباره باید پاس کنیم یا تطبیق داده میشه؟

مثلاً من میخوام بعد از اینکه لیسانس کامپیوتر گرفتم، برم و کنکور زبان بدم و تو دانشگاه سراسری زبان انگلیسی بخونم. عمومی ها رو باید دوباره خوند؟

miss_ava7
12-02-2015, 22:32
کسی می دونه اگه بخوایم بعد از گرفتن کارشناسی تو یه رشته از پیام نور، بریم و یه رشته دیگه تو دانشگاه سراسری بخونیم، واحدهایی که تو پیام نور پاس کردیم رو دوباره باید پاس کنیم یا تطبیق داده میشه؟

مثلاً من میخوام بعد از اینکه لیسانس کامپیوتر گرفتم، برم و کنکور زبان بدم و تو دانشگاه سراسری زبان انگلیسی بخونم. عمومی ها و احیاناً ریاضی و فیزیک اگه بود رو باید دوباره خوند؟

نا جایی که من میدونم این قانون هست که توی هر دانشگاهی که درس خونده باشید دروس عمومی رو توی رشته دوم تطبیق بدن.
برای دوست من اینکارو کردند. خود منم رفتم دانشگاه قبلیم و درخواست ارسال ریزنمرات به دانشگاه دومم رو دادم.
البته بعدش نرفتم پیش مسوول رشته مون پیگیری کنم ببینم تطبیق دادن یا نه و توی کارنامه م توی سایت هم که میرم نمره عمومی ها رو برام نزدن..

من هم قبلا دولتی زبان خوندم و بهتون اطمینان میدم ریاضی و فیزیک توی درسای رشته زبان نیست.
عمومی ها هم تقریبا توی همه دانشگاهها یکی هست؛ اندیشه و اخلاق،فارسی عمومی،تربیت بدنی،تنظیم خانواده،...
فکر میکنم عمومی ها حدود 15-20 واحد باشه که واسه خودش یه ترمیه !

بازم پرس و جو کنید تا مطمئن شید.

PNUNA.COM
14-02-2015, 16:47
زمان ثبت نام و لیست دروس ریزشی نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : زمان ثبت نام و لیست دروس ریزشی نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور اعلام شد.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin khan
14-02-2015, 22:46
سلام
یه بابایی دیپلم داره میخواد وارد دانشگاه بشه ، چند تا سوال :
1 -نزدیکترین تاریخ ثبت نام پیام نور چه زمانیه؟
2 - کنکور نداره دیگه درسته؟
3 - مدرک پیام نور واسه ورود به دانشگاه آزاد و دولتی در مقطع بعدی معتبره؟
4 - کلاسای پیام نور به چه صورت برگزار میشه؟ اصن کلاس نداره ، یعنی فقط آخر ترم امتحان میگیره؟ یه مقدار توضیح بدین ممنون میشم
5 - این ثبت نام ریزشی توی پست قبلی به کار ما میاد؟
6 - ترمی چقدر درمیاد؟

griefcottage
15-02-2015, 08:58
سلام
4 - کلاسای پیام نور به چه صورت برگزار میشه؟ اصن کلاس نداره ، یعنی فقط آخر ترم امتحان میگیره؟ یه مقدار توضیح بدین ممنون میشم
6 - ترمی چقدر درمیاد؟

سلام این دوستتون نمیتونه وارد دانشگاه پیام نور بشه چون پیش دانشگاهی نداره!
کنکور 1394 نزدیکترین هست
کنکور نداره بر اساس سوابق تحصیلی
آره کاملاً معتبره
اگه به حد نصاب تشکیل کلاس برسه بله!
حضور در کلاس الزامی نیست ولی اگه کلاس برین میان ترم بهتون تعلق میگیره !میان ترم از 6 نمره هست!
درصورتیکه بخواین خودتون بخونید میان ترم ندارین دیگه!
امتحانات از سازمان سنجش طرح میشه که گاهاً سخت!
ثبت نام ریزشی اطلاع ندارم
بستگی به رشته/کلاس/آزمایشگاه و ...حدود 350 ترم قبل برای من افتاد!

hosseincode2008
15-02-2015, 12:50
به به چه روز خوبی D:

از صبح ساعت 8 چادر زده بودم جلوی پیام نور آخر سر هم تونستم این 0.52 صدم لعنتی رو بگیرم و پاس شدم مدار الکترونیکی رو! واقعاً شبیه معجزه بود این که دوباره میان ترم ها رو باز کردن.

miss_ava7
15-02-2015, 15:28
سلام
6 - ترمی چقدر درمیاد؟

دوست عزیز، پیام نور هم یه کنکور سراسری داره که کنکورش همون کنکور دانشگاه های دولتی توی تیرماه ست و شما از طریق کنکور سراسری واردش میشید
هم یه کنکور فراگیر داره که توضیحاتی که خدمتتون عرض میکنم مربوط به فراگیره و من تجربه خودم رو اینجا میگم:

1- معمولا اواسط مهرماه ثبت نام اینترنتی اش شروع میشه و یه هزینه ای هم باید پرداخت کنید(سال 91 حدود 60 هزار تومن بود)

2- دو ماه بعدش یعنی اوایل دی ماه کنکور دارید. توی این دو ماه درسهای ترم اول رشته تون رو می خونید که حدودا 12 واحد میشه (6 تا کتاب). اگه کنکور رو قبول شید میرید ترم دوم. یعنی بهمن که زمان ثبت نام نیمسال دوم هست شما برای ترم دوم رشته تون ثبت نام می کنید.

3-میگن معتبره(!) و جزو دولتی محسوب میشه. توی مدرک هم کلمه فراگیر رو نمی نویسن.

4- اگه خودخوان (غیرحضوری) بردارید فقط روز امتحان میرید. اگه عادی(حضوری) بردارید بستگی به تعداد واحدهای درس از 4 جلسه تا حدود 12 جلسه براتون کلاس میزارند. در کل تعداد جلسه ها نسبت به دانشگاه های دیگه خیلی کمتره. بیشتر هم حالت رفع اشکال داره تا تدریس استاد.

5- اطلاعی ندارم. نمیدونم ریزشی چی هست.

6- الان شهریه ثابت حدود 100 هزار تومنه. 20 واحد هم که هم خودخوان و هم حضوری برمیدارم معمولا 300 تومن میشه که در کل حدود 400 هزار تومن میشه. رشته های مهندسی و... گرون تر درمیاد.
حدود شهریه بستگی به واحدهای عملی و حضوری و غیرحضوری بودن درسها داره.

تا جایی که میدونم مدرک پیش دانشگاهی رو باید داشته باشید

من شخصا پیام نور رو توصیه نمی کنم. چون همه زحمت ها روی دوش دانشجوئه و حجم درسها زیادتره. گرچه کنکور فراگیر راحت تر از دولتیه ولی بعدا توی دانشگاه درساش سخت تر از دانشگاه های دیگه میشه و خیلی دلایل دیگه...

hosseincode2008
15-02-2015, 17:58
سلام
6 - ترمی چقدر درمیاد؟

بقیه رو که دوستان توضیح دادند. در مورد ثبت نام ریزشی باید بگم که نه به کار شما نمیاد. برای استفاده از درس ریزشی اولا باید دانشجوی پیام نور باشید و تازه اون درس رو هم برداشته باشید و توش افتاده باشید. درسی رو ریزشی میگن که تو اون بیشتر از 70 درصد دانشجوهایی که امتحانش رو دادند، توش رد شده باشند. تعداد امتحان دهنده شون هم بالای 50 نفر باشه.

در کل برای دانشجوی های فعلی هست و به کار شما نمیاد.

PNUNA.COM
22-02-2015, 00:38
دانشجویان نمرات خود را بررسی کنند
تغییر در نمرات نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور / بیش از 200 اصلاحیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : به دلیل اصلاحیه کلید آزمون های پایان ترم ، نمرات نیمسال اول ۹۴-۹۳ تغییراتی داشته اند / بیش از ۲۰۰ اصلاحیه برای کلید سوالات

PNUNA.COM
28-02-2015, 00:36
برگزاری آزمون دروس بدون منبع قبل از شروع امتحانات پایان ترم پیام نور / بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)

پایگاه خبری دانشجویان پبام نور (پیام نورنا) : از نیمسال جدید به بعد آزمون دروس بدون منبع باید قبل از شروع امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور برگزار گردد.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)

PNUNA.COM
28-02-2015, 14:59
نحوه اخذ درس دانش خانواده و معادل سازی درس جمعیت و تنظیم خانواده
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : نحوه اخذ درس دانش خانواده و معادل سازی درس جمعیت و تنظیم خانواده در دانشگاه پیام نور اعلام شد.

PNUNA.COM
06-03-2015, 11:18
تغییر منابع برخی دروس در نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : لیست منابع درسی برخی رشته ها در نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور تغییر کرد.

PNUNA.COM
06-03-2015, 11:19
ثبت نام و انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه پیام نور در سال 93 / آیین نامه و فرم ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام و انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه پیام نور در سال 93 آغاز شد / آیین نامه انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه دانشگاه پیام نور

Hidden-Hunter
07-03-2015, 17:11
سلام دوستان

خسته نباشید

بنده فردا تک درس ریاضی دارم ، خواستم بپرسم استاد بنده سوالات را طرح میکنه و در معرفی به استاد دست استادی برای نمره دادن باز هست؟ یا اسمش معرفی به استاده؟

بمن گفتن که سوالات و جواب های دانشجوها میره اصفهان و چک میشه ایا این حرف درسته؟:n13:

M o h a m m @ d
07-03-2015, 17:59
سلام دوستان

خسته نباشید

بنده فردا تک درس ریاضی دارم ، خواستم بپرسم استاد بنده سوالات را طرح میکنه و در معرفی به استاد دست استادی برای نمره دادن باز هست؟ یا اسمش معرفی به استاده؟

بمن گفتن که سوالات و جواب های دانشجوها میره اصفهان و چک میشه ایا این حرف درسته؟:n13:

طراح سوال خود استاده و خودش تصحیح میکنه و نمره میده ,برای تصحیح هم به جای دیگه ارسال نمیکنن.
سعی کن استادی انتخاب کنی رابطت باهاش خوب باشه که بتونی ساخت و پاخت کنی:n31:.قبلش باهاش هماهنگ کنی که میخوای درس باهاش برداری.
اینجور موقعه ها چون نمره کامل دست استاده ،استاد هم گل باشه 19 حتمی میگیری:n26:

Hidden-Hunter
07-03-2015, 18:12
طراح سوال خود استاده و خودش تصحیح میکنه و نمره میده ,برای تصحیح هم به جای دیگه ارسال نمیکنن.
سعی کن استادی انتخاب کنی رابطت باهاش خوب باشه که بتونی ساخت و پاخت کنی:n31:.قبلش باهاش هماهنگ کنی که میخوای درس باهاش برداری.
اینجور موقعه ها چون نمره کامل دست استاده ،استاد هم گل باشه 19 حتمی میگیری:n26:

اخه دانشگاه ما گفته فردا بیاید امتحان بدید:n02:نه گذاشتن ما با استاد حرف بزنیم که منابع چیه از کجا گرفته میشه ، هیچی

فقط میدونم استاد امتحان را طرح میکنه و میده دانشگاه و دانشگاه هم قرار فردا از ما امتحان بگیره والا این شد امتحان پایان ترم:n14::n15:

باز با این روش دست استاد باز هست برای نمره دادن ؟:n36:

M o h a m m @ d
07-03-2015, 19:39
اخه دانشگاه ما گفته فردا بیاید امتحان بدید:n02:نه گذاشتن ما با استاد حرف بزنیم که منابع چیه از کجا گرفته میشه ، هیچی

فقط میدونم استاد امتحان را طرح میکنه و میده دانشگاه و دانشگاه هم قرار فردا از ما امتحان بگیره والا این شد امتحان پایان ترم:n14::n15:

شما باید با استاد حرف میزدی که نیاد از کل کتاب سوال طرح کنه .هماهنگ میکردین که دو سه فصل امتحان بگیره.
دوست خودم که ترم قبل معرفی برداشت معادلات دیفرانسیل با 19.5 ،مبانی الکترونیک دیجیتال با 19 پاس کرد.کلا دست استاد باز همه نمره دست خود استاده.

PNUNA.COM
08-03-2015, 12:02
شما باید با استاد حرف میزدی که نیاد از کل کتاب سوال طرح کنه .هماهنگ میکردین که دو سه فصل امتحان بگیره.
دوست خودم که ترم قبل معرفی برداشت معادلات دیفرانسیل با 19.5 ،مبانی الکترونیک دیجیتال با 19 پاس کرد.کلا دست استاد باز همه نمره دست خود استاده.

این مورد دست مراکز هست و برخی مراکز اجازه نمیدن که دانشجو بفهمد استاد کی هست و برخی از مراکز هم اصلا براشون مهم نیست و حتی نامه رو به خود دانشجو میدهد و میگن که به استاد موردنظرتون بدید تا نمره رو داخلش وارد کند و بعد به ما تحویل دهد!!
به همین راحتی
دیگه بستگی به مسئولین و مراکز دارد

PNUNA.COM
08-03-2015, 12:04
از زمان ورود به دانشگاه تا فارغ التحصیلی /
مدارکی که باید در پرونده تحصیلی دانشگاه شما موجود باشد / تمام مقطع تحصیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پبام نورنا) : مدارکی که باید از زمان ورود به دانشگاه و طی تحصیل تا فارغ التحصیلی در پرونده تحصیلی دانشگاه شما موجود باشد / برای تمامی مقاطع تحصیلی

Hidden-Hunter
08-03-2015, 14:21
سلام

دوستان من امروز دوتا تک درس داشتم که خدارو شکر درس ریاضی اسون بود ولی جامعه شناسی جهان سوم با این ک فقط من بودم یک امتحان سختی بود:n23:

این نمره جهان سوم ما اگر خراب بشه ، استاد میتونه نمره بده؟ بخدا حال اینکه دوباره کتاب بخونم ندارم...نمیدونم استادش کیه وگرنه ازش نمره میگرفتم

بهم گفتن بعد عید نمرات میاد ، میشه برای نمره تک درس اعتراض گذاشت؟

اقا راستی این کتاب جهان سوم مال دی 92هست چاپ جدید ، بعد میتونه سوالاتش در نیم سال اول 92-93 بیاد؟

این استاد من برداشته از نیم سال اول 92-93 امتحان جامعه شناسی جهان سوم ، امتحان طرح کرده:n15:

استاد اینقدر مشنگ؟:n15:12سوال ازش دراورده و داده

PNUNA.COM
11-03-2015, 14:15
مصوبه جدید وزارت علوم درباره نحوه محاسبه نمره مردودی در معدل کل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم از آخرین مصوبات شورای عالی برنامه ریزی در وزارت علوم خبر داد و گفت: یکی از این مصوبات مربوط به درج نمره مردودی در کارنامه بود.

mohsenjxj
13-03-2015, 12:06
سلام دوستان تو انتخاب واحد این ترم، پروژه و کار آموزی رشته نرم افزار را انتخاب کردم کسی نمونه فرم گزارش کار پروژه و یا گزارش کار هفتگی کار آموزی پیام نور را اگر دارید لطفا اینجا برام قرار بدید.

PNUNA.COM
13-03-2015, 19:55
امکان جدید سیستم گلستان دانشگاه پیام نور /
فعال شدن پیشخوان خدمت در سیستم گلستان پیام نور / انجام امور آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سامانه پیش خوان خدمت در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور راه اندازی و فعال شد / انجام امور آموزشی از طریق پیشخوان خدمت

mohsenjxj
14-03-2015, 18:30
سلام دوستان تو انتخاب واحد این ترم، پروژه و کار آموزی رشته نرم افزار را انتخاب کردم کسی نمونه فرم گزارش کار پروژه و یا گزارش کار هفتگی کار آموزی پیام نور را اگر دارید لطفا اینجا برام قرار بدید.
دوستان عزیز لطفا پاسخ بدید.

PNUNA.COM
16-03-2015, 01:03
اختصاصی پیام نورنا / دریافت و دانلود آیین نامه
آیین نامه جدید آموزشی کاردانی،کارشناسی دانشگاه ها / حذف نمرات مردودی از معدل کل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آیین نامه جدید دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را که در جلسه 859 شورای برنامه ریزی آموزش عالی به تصویب رسیده است به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شد / حذف نمرات مردودی از معدل کل

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)

PNUNA.COM
05-04-2015, 07:38
5 درصد از افزایش تعرفه پیامک اپراتورها در جیب دانشگاه پیام نور
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بهای هر پیامک تلفن همراه از اول فروردین سال 94 ده ریال اضافه شده است / 5 درصد از افزایش تعرفه پیامک در جیب دانشگاه پیام نور

PNUNA.COM
05-04-2015, 07:40
اختصاصی پیام نورنا/

نظر عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور درباره حذف نمرات ردی از معدل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دکتر غلامرضا بخشی خانیکی از موافقت خود در مورد اجرایی شدن تمام قوانین آیین نامه آموزشی وزارت علوم خبر داد.

mohsenjxj
05-04-2015, 21:32
سلام دوستان تو انتخاب واحد این ترم، پروژه و کار آموزی رشته نرم افزار را انتخاب کردم پیرو درخواست های قبلی از شما دوستان عزیز لطفا کسی نمونه فرم گزارش کار پروژه و یا گزارش کار هفتگی کار آموزی پیام نور را اگر دارید لطفا اینجا برام قرار بدید.

PNUNA.COM
06-04-2015, 22:42
بخشنامه /

اصلاح تعداد واحد برخی دروس از رشته های کارشناسی پیام نور / لیست دروس

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دانشگاه پیام نور لیست اصلاح تعداد واحد برخی دروس رشته های کارشناسی را اعلام کرد / لیست دروس تغییر یافته

PNUNA.COM
08-04-2015, 23:21
قرارداد بیمه حوادث برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور / دریافت شرایط و تعهدات

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور زیر نظر بیمه سینا می توانند از بیمه حوادث استفاده نمایند / دریافت اصل قرارداد فیمابین دانشگاه پیام نور و بیمه سینا

Hossein_128
15-04-2015, 11:01
سلام

دوستان جواب نمونه سوالات زبان عمومی (90-89) و (91-90) رو از کجا میتونم دانلود کنم؟؟

PNUNA.COM
18-04-2015, 22:22
لغو دستورالعمل برگزاری آزمون دروس بدون منبع قبل از امتحانات پیام نور / فوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بخشنامه مربوط به برگزاری آزمون دروس بدون منبع قبل از شروع امتحانات پایان ترم پیام نور لغو گردید و اجرایی نخواهد شد.

mortezaabbasi
20-04-2015, 21:53
سلام.من کارمند هستم و میخوام رشته علوم کامپیوتر پیام نور بخونم و میخوام کل دروس رو غیر حضوری بخونم.سوالم این هست که از چه کتاب ها و چجوری دروس پیام نور رو بخونم که معدل بالا کسب کنم؟ فوت های کوزه گری تحصیل در پیام نور رو عنوان کنید دعاگوتون خواهم بود. تشکر

حسام عدالت
21-04-2015, 08:42
لغو دستورالعمل برگزاری آزمون دروس بدون منبع قبل از امتحانات پیام نور / فوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بخشنامه مربوط به برگزاری آزمون دروس بدون منبع قبل از شروع امتحانات پایان ترم پیام نور لغو گردید و اجرایی نخواهد شد.

ترم پیش رشته الهیات کتاب 400 صفحه کلام اسلامی 2 دو هفته قبل از امتحان اومد و این باعث شد خیلی از دانشجویان درس رو بیفتن

Hidden-Hunter
21-04-2015, 11:16
سلام دوستان

بنده تمام واحدها را پاس کردم و الان میتونم برای نظام وظیفه از دانشگاه نامه بگیرم؟

PNUNA.COM
26-04-2015, 13:24
حذف نمرات ردی دانشجویان دانشگاه پیام نور تصویب شد / اصلاح آیین نامه آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اصغر ابوالحسنی ، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ، حذف نمرات ردی دانشجویان دانشگاه پیام نور را ابلاغ کرد / اصلاح آیین نامه آموزشی پیام نور / بخشنامه

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

Hidden-Hunter
26-04-2015, 13:30
حذف نمرات ردی دانشجویان دانشگاه پیام نور تصویب شد / اصلاح آیین نامه آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اصغر ابوالحسنی ، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ، حذف نمرات ردی دانشجویان دانشگاه پیام نور را ابلاغ کرد / اصلاح آیین نامه آموزشی پیام نور / بخشنامه

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

ممنون دوست عزیز
من نمرات تک درسم امد و در سیستم ثبت شد و امروز رفتم برتی تسویه حساب ولی بخاطر کامل نبودن مدارک.. نشد تسویه کنم
این قانون شامل من میشه یا خیر؟
mohsenjxj
27-04-2015, 18:21
سلام دوستان من به علت اینکه شهریه این ترم را کامل واریز نکردم نمیتونم نمره ها و معدل کل خودم را تو سایت گلستان ببینم بخاطر همین از دوستانی که میتونن معدلشون را مشاهده کنن میخواستم بپرسم آیا تاثیر حذف نمره ردی از معدل را تو گلستان اعمال کردن؟
از کی این بخشنامه اجرایی و عملیاتی میشه؟

nits
30-04-2015, 21:25
سلام
کسی از دوستان نمونه سوالات نمیسال های قدیمی درس نظریه زبان ها و ماشین ها ( مهندسی کامپیوتر - نرم افزار ) رو داره ؟
کسی هست که مثلا از قبلا از سایت pnueb دانلود کرده باشه و بتونه برام بفرسته ؟
دقیقا برای 83 و 84 رو میخوام

mohsenjxj
01-05-2015, 16:02
سلام دوستان من به علت اینکه شهریه این ترم را کامل واریز نکردم نمیتونم نمره ها و معدل کل خودم را تو سایت گلستان ببینم بخاطر همین از دوستانی که میتونن معدلشون را مشاهده کنن میخواستم بپرسم آیا تاثیر حذف نمره ردی از معدل را تو گلستان اعمال کردن؟
از کی این بخشنامه اجرایی و عملیاتی میشه؟
جواب نبود ؟

M o h a m m @ d
01-05-2015, 16:35
جواب نبود ؟

فکر نکنم به این زودی بتونن سیستم ویرایش کنن فعلا اونجور که تو سایتهای دیگه نوشتن موقع انجام کارای فارغ التحصیلی اعمال میکنن
فعلا همون معدل قبل ثبته

mohsen0000000000
06-05-2015, 07:56
سلام.
تاریخ حذف اضطراری کی هس

PNUNA.COM
11-05-2015, 12:55
آغاز زمان حذف اضطراری نیمسال دوم 94-93 پیام نور / نتیجه غیبت در امتحانات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : حذف اضطراری نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور آغاز شد / نتیجه غیبت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

PNUNA.COM
11-05-2015, 12:55
شرایط و نکات بسیار مهم /
آغاز دومین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 94-93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : طبق تقویم آموزشی دومین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 94-93 پیام نور از امروز 21 اردیبهشت ماه 94 آغاز شده است.

PNUNA.COM
11-05-2015, 12:56
راهنما و آموزش تصویری /
فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 94-93 دانشجویان در سایت گلستان دانشگاه پیام نور فعال گردید.

PNUNA.COM
15-05-2015, 23:04
لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال دوم 94-93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : لیست عناوین دروسی که بخشی از سوالات یا تمامی آزمون پایان ترم آن درس به صورت کتاب باز در امتحانات نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

PNUNA.COM
15-05-2015, 23:07
تشریح و توضیح بندهای بخشنامه حذف نمرات ردی از معدل کل دانشجویان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : توضیحات لازم معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور در مورد بندهای بخشنامه حذف نمرات ردی از معدل کل دانشجویان پیام نور

smahdis
21-05-2015, 14:35
دوستان جریان این ارزشیابی چیه؟ میگن اگر ارزشیابی نکنید, میان ترم ثبت نخواهد شد!

Hossein_128
23-05-2015, 10:11
سلام

دوستان نمرات میان ترم هنوز باز نشده یا برای من اینجوریه؟؟ شهریه هم پرداخت کردم

PNUNA.COM
28-05-2015, 22:24
خواندن این مطلب به تمام دانشجویان توصیه می شود
نکات مهم و لازم الاجرا در امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 94-93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : جهت شرکت در امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور نکات مهم زیر را باید توجه داشته باشید.

A/|\IR
30-05-2015, 10:02
سلام دوستان
در پیام نور چند ترم میشه بدون پاس کردن درسی گذروند؟ مثلا اگه سه چار ترم پشت هم حذف اضطراری بزنیم چه مشکلی پیش میاد؟

javad2015
01-06-2015, 11:25
اگر کسی نتونست در مدت 5 سال مدرکش را بگیرد....چه میشود؟
با فرض اینکه از معافیت سربازی برخوردار هست.

Amir M.ohAma.D
03-06-2015, 13:12
من 48 ساعته شهریرو با خودپرداز پرداخت کردم ولی هنوز نه میتونم کارتمو ببینم نه نمره میان ترمو
شنبه هم امتحان دارم
هنوز هم بدهیمو زده 420 تومن هنوز 0 نشده
چیکار باید کنم؟
ترمهای پیش 6-7 ساعت بعد از پرداخت سایت باز میشد الان 48ساعته هنوز خبری نیست

M o h a m m @ d
03-06-2015, 14:18
من 48 ساعته شهریرو با خودپرداز پرداخت کردم ولی هنوز نه میتونم کارتمو ببینم نه نمره میان ترمو
شنبه هم امتحان دارم
هنوز هم بدهیمو زده 420 تومن هنوز 0 نشده
چیکار باید کنم؟
ترمهای پیش 6-7 ساعت بعد از پرداخت سایت باز میشد الان 48ساعته هنوز خبری نیست

شهریه الکترونیکی پرداخت میکردین تا سریع باز بشه .از ترم قبل پرداخت با خودپرداز 72 ساعت طول میکشه تا سایت باز شه بدهی صفر کنه.

Amir M.ohAma.D
03-06-2015, 14:44
داداش من همین ترم پنجشنبه حدود ساعت 5 بعد از ظهر برای خانومم با خودپرداز پرداخت کردم جمعه صبح باز شده بود یعنی کمتر از 24 ساعت
یعنی اگه باز نشه امتحان شنبه پریده؟نمیتونم امتحان بدم؟

توی گلستان هم اینو نوشته:

تذكر: دانشجويان بدهكار حداكثر 24 ساعت پس از پرداخت شهريه مي توانند نسبت به دريافت كارت خود اقدام نمايند

mohsenjxj
03-06-2015, 15:38
سلام بر اساتید محترم من ترم آخر رشته نرم افزار پیام نور هستم و به صورت هم زمان در نیمسال دوم 94-93 در پذیرش بدون آزمون رشته الهیات پیام نور پذیرفته شدم ولی الان دوست دارم در رشته حقوق ادامه تحصیل بدم، میخواستم بپرسم اگر من تو پذیرش بدون آزمون مهر ماه امسال رشته حقوق پیام نور شرکت و قبول بشم آیا امکان این وجود داره که هم دروس عمومی نرم افزار را و هم بعضی از دروس مشترک رشته الهیات را که الان میخونم در شته حقوق دوتاشون را هم تطبیق بزنم؟ (یعنی هم عمومی های نرم افزار را که دارم فارغ التحصیل میشم و هم بعضی از دروسی که این ترم تو الهیات با حقوق مشترک هستن و پاسشون کردم را در رشته حقوق که از مهر ماه میخوام بخونم تطبیق بزنم؟)

M o h a m m @ d
03-06-2015, 18:21
داداش من همین ترم پنجشنبه حدود ساعت 5 بعد از ظهر برای خانومم با خودپرداز پرداخت کردم جمعه صبح باز شده بود یعنی کمتر از 24 ساعت
یعنی اگه باز نشه امتحان شنبه پریده؟نمیتونم امتحان بدم؟

توی گلستان هم اینو نوشته:

تذكر: دانشجويان بدهكار حداكثر 24 ساعت پس از پرداخت شهريه مي توانند نسبت به دريافت كارت خود اقدام نمايند

اخه مال منم ترم قبل همین طور شد با خودپرداز شهریه ریختم 72 ساعت بعد سایت باز شد اینقدر دیر اومد که دست به کارای خلاف زدم کارت دوستم یه کم تغییرات دادم تا به امتحان برسم :n02: ولی دقیقه اخر سایت باز شد کارت خودم پرینت گرفتم
درحالی که ترمای قبل با خودپرداز میریختم یکی دو ساعته سایت باز میشد
نترسین تا شنبه دیگه حتما باز شده فوقش رسید بانکی با فرم شهریه ببرید امور دانشجویی یا مالی برات امضا میکنن تا بتونی امتحان بدی

A/|\IR
04-06-2015, 11:57
اگر کسی نتونست در مدت 5 سال مدرکش را بگیرد....چه میشود؟
با فرض اینکه از معافیت سربازی برخوردار هست.

چند ترم بهش فرصت میدن که مدرکشو بگیره که میگن سنوات ارفاقی، اگه تو سنوات ارفقی هم نتونه مدرک رو بگیره معافیت تحصیلی لغو و اخراج میشه.

mohsenjxj
04-06-2015, 16:30
سلام بر اساتید محترم من ترم آخر رشته نرم افزار پیام نور هستم و به صورت هم زمان در نیمسال دوم 94-93 در پذیرش بدون آزمون رشته الهیات پیام نور پذیرفته شدم ولی الان دوست دارم در رشته حقوق ادامه تحصیل بدم، میخواستم بپرسم اگر من تو پذیرش بدون آزمون مهر ماه امسال رشته حقوق پیام نور شرکت و قبول بشم آیا امکان این وجود داره که هم دروس عمومی نرم افزار را و هم بعضی از دروس مشترک رشته الهیات را که الان میخونم در شته حقوق دوتاشون را هم تطبیق بزنم؟ (یعنی هم عمومی های نرم افزار را که دارم فارغ التحصیل میشم و هم بعضی از دروسی که این ترم تو الهیات با حقوق مشترک هستن و پاسشون کردم را در رشته حقوق که از مهر ماه میخوام بخونم تطبیق بزنم؟)
چرا فعالیت این تاپیک کم شده و چند روز طول میکشه تا شاید یکی پیدا بشه و یه سوال را جواب بده! از دوستان کسی نبود جواب بده؟

smahdis
04-06-2015, 19:36
سلام،

دوستان من در ورود به گلستان از طریق اینترنت ایرانسل مشکل دارم، کسی دیگه هست این مشکل رو داشته باشه؟ مثل اینکه فقط پیام نور مشهد اینطور شده.

nits
07-06-2015, 12:51
سلام
میان ترم ها 18 ام باز میشه از دوباره ... یعنی فردا ... کسانی که میان ترم ندارن حتما برن به اساتیدشون بگن
در ضمن PNUNA جان توی سایتتون اطلاع رسانی بکنید
این رو مسئول آموزشمون گفت که فردا باز میشه ... یکی از اساتیدمون خواسته به همه 6 بده به جای 6 داده 0.6

Amir M.ohAma.D
08-06-2015, 09:59
سلام دوستان
لطفا یه مشاوره فنی بدین:n02:

من چند روز دیگه امتحان فرهنگ و تمدن اسلام و ایران دارم و واسش 6روز حدودا وقت دارم ولی بعدش 2تا امتحان سنگین دارم تخصصی و 3 واحدی که بعد از فرهنگ و تمدن پشت سر همه
حالا به نظرتون فرهنگ و تمدن که خودخوانرو فقط با نمونه سوال خوندن میشه پاسش کرد؟مثلا 10سری نمونه سوال بخونم دیگه کتابو نخونم

پ.ن

این ترم چقدر گیر میدن:n04:گیر داده بود یارو زنه که کیف پولتو نباید بیاری برو امانات تحویل بده:n04:برجستگیش از رو شلوار معلوم بود یکم اونو تحویل دادم اومدم این بار به سوییچ گیر داد بعد هم گوشی تا جیب ما تخت تخت نشد این ول نکرد دلم میخواست خفش کنم:n02:
بعد 2ساعت داشت کارتو چک میکرد اینو که رد کردیم رفتیم نشستیم سر جلسه گیرهای مراقب شروع شد
مراقب فکر کنم دانشجو بود خودشم دو نفر بودن تا یه خورده برگه سوالارو میگرفتم بالا گیر میداد بیار پایین حالا پشت سرم هم دیوار بودا
موقع امضا کردن برگه حضور غیاب سه پیچ شده بود کارت ورود به جلستو ببینم دو ساعت کارتو نگاه میکردو منو نگاه میکرد کم مونده بود بگه این تو نیستی دیگه حتما روش نشد
از سال 90 تا الان هیچ ترمی با این مسائل رو به رو نشده بودم
فکر کنم همش زیر سر این رئیس استان جدیدست
خدا بگم چیکارتون کنه زدین رئیس استان تهرانو عوض کردین :دی

حالا از همه اینا بدتر سر کوچه دانشگاه مامور گذاشتن یه سروان نیرو انتظامی توی ماشین نشسته دو تا سرباز هم وایسادن سر کوچه نمیذارن ماشین بره بالا
یه سر بالایی خیلی تیزو تقریبا طولانیه که ادم واقعا نفسش میگیره اونجارو توی این هوای گرم بره بالا خیلی سربالاییه تیزیه این دیگه نمیدونم چه داستانیه دیگه......
میگن وزیر کشور اونجا ویلا داره با همسایه ها شکایت کردن ماشین نره بالا اصلا هفت خوان رستمو باید رد کنیم میخوایم بریم یه امتحان بدیم تمرکز ادم از بین میره

یادش به خیر دکتر علیزاده رئیس استان بود :دی استاد خودمون بود اکثر درسهای تخصصیمون با خودش بود اینا هر کاری میکردن ما میرفتیم زیر ابشونو جلو دکتر میزدیم :دی فک کنم اینا دارن الان از من انتقام میگیرن :دی شنبه بعد امتحان اون مسئول اموزش منو دید گفت دیگه دوره علیزاده هم تموم شد :دی معلوم نیست میخوان تلافی کنند چیکار کنند :دی

پ.ن 2

یه چیز دیگه هم میگم به دانشگاهتون امیدوار بشین :دی دکتر علیزاده میگفت جلسه ای که با معاون وزیر علوم داشتیم خودشون اعتراف کردند دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه ایرانه حتی از دانشگاه تهران هم بیشتر دانشجو داره و معاون وزیر هم اعتراف کرده بود دانشجوهای پیام نور بیشترین بار علمیو دارند چون باید کل کتابو کامل بخونند و اکثر قبولیهای ارشد هم از دانشجوهای پیام نوره

بعد میگه اعتراف کردند پول عظیمی که پشت سر دانشگاه ازاده و خرجی که میکنه پیام نورو میخواد خراب نشون بده و بد نشون بده دکتر میگفت ما زورمون به پول ازاد نمیرسه اونا خیلی تبلیغات منفی علیه ما میکنند یه روز شایعه میندازن مدرک پیام نور معادله یه روز شایعه میندازن مدرک پیام نورو خارج کشور قبول ندارن....توی گوش دانشجوهاشونم میخونن که پیام نور به درد نمیخوره و اینا فقط به خاط هزینه زیادیه که دانشگاه ازاد برای تخریب چهره پیام نور میکنه
بعد گفت میدونم ما هم عیبهایی داریم مثلا در فیلد و بازدیدها ضعیف عمل میکنیم که اونم داریم درست میکنیم...ولی درست نشد و دکتر برکنار شد :دی

چقدر حرف زدم:n02:میگن موقع درس خوندن نگاه کردن گلهای قالی هم جذاب میشه همینه:n02:

M o h a m m @ d
08-06-2015, 10:16
سلام
میان ترم ها 18 ام باز میشه از دوباره ... یعنی فردا ... کسانی که میان ترم ندارن حتما برن به اساتیدشون بگن
این رو مسئول آموزشمون گفت که فردا باز میشه ... یکی از اساتیدمون خواسته به همه 6 بده به جای 6 داده 0.6
سلام
مسئول امورشتون مطمئنه سایت باز میشه تو سایتهای خبری هیچ خبری از تمدید نیست !

constant_boy23
09-06-2015, 14:47
ای بابا ...بازم که سیستم گلستان بازی در میاره باز نمیشه ..چه گیری افتادیم از دست اینا ...

hamid_diablo
09-06-2015, 15:14
سلام به همه پیام نوری ها

دلم برای دانشگاه تنگ شده...ای کاش تموم نمیشد ..

اما وقتی پستهای دوستان رو میخونم میبیبنم که خوب شد تموم شد...:n02:

javad2015
09-06-2015, 18:44
میگم نحوه نمره دادن تو سوالات تشریحی دروسی که نیاز به محاسبه داره چجوریه؟
منظورم اینه که این دروس سوالات جوری هستن که زنجیر وار به هم وصل هستن و اگه کسی اون ابتدای کار یه اشتباه کوچیکی مرتکب بشه و لی باقی مراحل رو درست بره جوابش غلط میشه.
یعنی بهش نمره ای تعلق نمیگیره؟

M o h a m m @ d
09-06-2015, 19:56
میگم نحوه نمره دادن تو سوالات تشریحی دروسی که نیاز به محاسبه داره چجوریه؟
منظورم اینه که این دروس سوالات جوری هستن که زنجیر وار به هم وصل هستن و اگه کسی اون ابتدای کار یه اشتباه کوچیکی مرتکب بشه و لی باقی مراحل رو درست بره جوابش غلط میشه.
یعنی بهش نمره ای تعلق نمیگیره؟
منظورتون درست متوجه نشدم ولی سوالات تشریحی از فصلهای متفاوت میاد حل هر کدوم ارتباطی به حل سوال قبلی و بعدی نداره
تشریحی دست استاده ،بسته به سلیقش صحیح میکنه و نمره میده
یه استاد معرفت خرج میکنه سیاه میکنی اندازه پاسی نمره میده
یکی نصف مسئله بنویسی بقیش اشتباه بنویسی مطمئن شه فهمیدی نصف نمره یا ماکزیمم نمره اون سوال میده
یکیم گیره که حتی درستم بنویسی ولی فرمول ننویسی نصف نمره بهت میده یا اصلا خط میزنه

PNUNA.COM
10-06-2015, 08:41
سلام
این رو مسئول آموزشمون گفت که فردا باز میشه
سلام
ممنون از شما
اطلاع رسانی شد
خبر داشتیم ولی چون هنوز به صورت قطعی بخشنامه صادر نشده بود به همین دلیل اطلاع رسانی نشد تا زمانی که بخشنامه به صورت رسمی ابلاغ شد

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم 94-93 پیام نور تمدید شد + بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمدید شد.

Hossein_128
12-06-2015, 12:44
سلام

دوستان دانشگاه در ایام امتحانات هم کار اداری انجام میدن؟؟ برای گواهی اشتغال و اینا....

PNUNA.COM
12-06-2015, 23:39
سلام

دوستان دانشگاه در ایام امتحانات هم کار اداری انجام میدن؟؟ برای گواهی اشتغال و اینا....

اگر پرسنل مرکزتان زیاد باشند احتمال داره انجام بدن ولی در 99 درصد مراکز انجام نمی شود و به بعد از امتحانات موکول می شود

M o h a m m @ d
17-06-2015, 18:26
دوستان کسی جواب تست گرافیک کامپیوتری ترم تابستان 93 و نیمسال اول 93-92 داره؟

hosseincode2008
19-06-2015, 22:48
دوستان کسی جواب تست گرافیک کامپیوتری ترم تابستان 93 و نیمسال اول 93-92 داره؟

جواب تستی گرافیک کامپیوتری 1 رشته نرم افزار ترم تابستان 93. اون یکیو ندارم و اینکه امیدوارم دیر نشده باشه!

پ.ن: به سلامتی منم تموم کردم و تونستم با جان سالم از باتلاق پیام نور فرار کنم! رشته کامپیوتر، نرم افزار توی 8 ترم و فقط 1 بار افتادم که با توجه به شرایط موجود از نظر خودم دست آورد بزرگیه :n02:
خداحافظ پیام نور، دلم برات تنگ نمیــــــــشه!

M o h a m m @ d
20-06-2015, 03:36
جواب تستی گرافیک کامپیوتری 1 رشته نرم افزار ترم تابستان 93. اون یکیو ندارم و اینکه امیدوارم دیر نشده باشه!

پ.ن: به سلامتی منم تموم کردم و تونستم با جان سالم از باتلاق پیام نور فرار کنم! رشته کامپیوتر، نرم افزار توی 8 ترم و فقط 1 بار افتادم که با توجه به شرایط موجود از نظر خودم دست آورد بزرگیه :n02:
خداحافظ پیام نور، دلم برات تنگ نمیــــــــشه!

ممنون .نه دیر نشده سوم امتحان دارم .جواب این دو تا ترم اصلا تو نت نیست .
منم تا اخر تیر گیرم دو تا معرفی به استاد دارم بعد خلاص:n19:

nits
23-06-2015, 11:10
با سلام
کسی از دوستان مدارهای الکترونیکی داشت ؟
سوالاتش چرا اینطوری بود ؟ مثل اینکه سوالات محاسباتی اصلا از کتاب نبود ؟ بود ؟ نکنه تالیفی بوده ؟

PNUNA.COM
29-06-2015, 02:00
امکان جدیدی از سایت پیام نورنا
محاسبه فوری معدل ترمی و معدل کل دانشجویان توسط پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : محاسبه فوری معدل ترمی و معدل کل دانشجویان دانشگاه پیام نور توسط پیام نورنا / طراحی سیستم اختصاصی محاسبه معدل پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به سوالات مکرر دانشجویان در جهت محاسبه معدل ترمی و معدل کل بر آن شدیم تا سیستمی طراحی کنیم که دانشجویان پیام نور با وارد کردن نمرات دروس خود بتوانند براحتی معدل ترمی و معدل کل خود را محاسبه کتند.

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ، بزرگترین سایت خبری دانشگاه پیام نور در راستای کمک به دانشجویان دانشگاه پیام نور و افزایش خدمات رایگان سایت اقدام به طراحی اختصاصی سیستم محاسبه معدل ترمی و معدل کل نموده است.

دانشجویان دانشگاه پیام نور با ورود به سامانه محاسبه معدل ترمی و معدل کل از لینک زیر می توانند اقدام به دریافت معدل خود کنند:

ورود به سامانه محاسبه معدل (ترمی – کل) دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این سیستم طوری طراحی شده است که تمام محاسبات مربوط به معدل گیری (چه معدل ترمی و چه معدل کل) به صورت خودکار انجام خواهد شد.

سیستم طوری طراحی شده که تمام مراحل محاسبه تاثیر مثبت درس حفط جز 30 قرآن کریم را به صورت خودکار برای شما محاسبه می کند.

دانشجویان عزیز جهت استفاده بهتر از این سیستم حتما قبل از وارد کردن نمرات ، تذکرات مربوط به محاسبه معدل را از لینک زیر مطالعه بفرمایید:

راهنمای سیستم – تذکرات مهم محاسبه معدل ترمی و معدل کل – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در همین زمینه بخوانید:

طریقه محاسبه نمرات میان ترم ، پایان ترم و نمره عملی دروس در دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smahdis
30-06-2015, 07:36
با سلام
کسی از دوستان مدارهای الکترونیکی داشت ؟
سوالاتش چرا اینطوری بود ؟ مثل اینکه سوالات محاسباتی اصلا از کتاب نبود ؟ بود ؟ نکنه تالیفی بوده ؟
اگر منظورتون الکترونیک 1 هست، تمامی سئوالات از تمرینها بود و از مثال ها چیزی نیومده بود.

nits
05-07-2015, 20:52
سلام
پروژه توی تابستان میشه برداشت ؟ من ترم بعد ترم آخرم میشه ... حدود 9 واحد برام میمونه ... تابستان پروژه رو بهم میدن ؟

Hossein_128
09-07-2015, 19:00
سلام

دوستان این مهارتهای تکمیلی که پیام نور گذاشته کلاسهاش کجا برگزار میشه؟؟

PNUNA.COM
11-07-2015, 01:25
سلام

دوستان این مهارتهای تکمیلی که پیام نور گذاشته کلاسهاش کجا برگزار میشه؟؟

سلام
به صورت مجازی و از طریق سایت lms.pnu.ac.ir برگزار می شود.
اطلاعات بیشتر:
آغاز ثبت نام دوره های آموزش مهارت تکمیلی در تابستان 94 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PNUNA.COM
11-07-2015, 01:26
در صورت تایید شورای دانشگاه ؛
دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم می‌شوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%85%d9%84%d8%b2%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%85.html) پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: درصورت تصویب شورای دانشگاه از نیمسال آینده امتحان میان ترم برای دانشجویان این دانشگاه الزامی می شود.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%85%d9%84%d8%b2%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%85.html)

mojtaba2321
12-07-2015, 00:02
سلام
به صورت مجازی و از طریق سایت lms.pnu.ac.ir برگزار می شود.
اطلاعات بیشتر:
آغاز ثبت نام دوره های آموزش مهارت تکمیلی در تابستان 94 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
توی متن خبر گفتید ثبت نام برای افراد غیر دانشجو هم هست.
اما توی سایت نمیشه ثبت نام کرد.

constant_boy23
12-07-2015, 01:04
در صورت تایید شورای دانشگاه ؛
دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم می‌شوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%85%d9%84%d8%b2%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%85.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: درصورت تصویب شورای دانشگاه از نیمسال آینده امتحان میان ترم برای دانشجویان این دانشگاه الزامی می شود.

ادامه خبر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%85%d9%84%d8%b2%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d9%85.html)

اینم هر وقت حوصلشون سر میره یه قانون مزخرف اضافه میکنن ....
دلمون خوش بود نمره بعضی درسا که با اساتید "بسی عقده ای " داشتیم رو خودمون یه کاریش میکنیم که اونم مالید ...!

behnaz001
19-07-2015, 14:37
سلام من رشته نقاشي پيام نور تهران شرق قبول شده بودم
فراگير نه. با كنكور سراسري.
خواستم بدونم مدركش معتبره؟ استاداش خوبن؟ كلاسا تشكيل ميشه؟ شهريه به چه صورته؟
اگه كسي ميدونه لطفا بگه

hamid_diablo
19-07-2015, 20:21
سلام من رشته نقاشي پيام نور تهران شرق قبول شده بودم
فراگير نه. با كنكور سراسري.
خواستم بدونم مدركش معتبره؟ استاداش خوبن؟ كلاسا تشكيل ميشه؟ شهريه به چه صورته؟
اگه كسي ميدونه لطفا بگه

مدرک که معلومه معتبره .مگه میشه همچین دانشگاهی با این تعداد مدرک نامعتبر بده
استادا مثل جاهای دیگس.بریا هر واحدتون 10 جلسه کلاس میزارن و از کل کتاب امتحان میگیرن...

شهریه هم نصف جاهای دیگس ...

behnaz001
20-07-2015, 07:52
مدرک که معلومه معتبره .مگه میشه همچین دانشگاهی با این تعداد مدرک نامعتبر بده
استادا مثل جاهای دیگس.بریا هر واحدتون 10 جلسه کلاس میزارن و از کل کتاب امتحان میگیرن...

شهریه هم نصف جاهای دیگس ...

به نظرت پيام نور تهران بهتره يا شبانه شهرستان؟؟

matador
21-07-2015, 19:14
سلام دوستان

یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین برام مهمه

برادرم کاردانی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی خونده رشته گرافیک کامپیوتر ؛ میخواستم بدونم آیا میتونه برای کارشناسی رشته ش رو عوض کنه مثلا بره مدیریت بخونه ؟؟

و ممنون میشم بهم بگین ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی چه زمانی است ؟؟ حالا یا آزاد یا سراسری یا پیام نور

خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین ، برام خیلی مهمه

سپاس

Mehrshad-msv
22-07-2015, 23:08
آقایون و خانوما بنا بر دلایلی مجبورم برم پیام نور می خوام برم رشته زبان شناسی اما می دونم باید از کارشناسی مترجمی زبان شروع کنم فقط می خوام ببینم من تو کرجم بنظرتون درسته برم دانشگاه سمت آزادگان کرج یا قزوین منظورم اینه عظیمیه فقط مترجمی داره و قزوین ادبیات زبان هم داره.آیا می شه بعد از کارشناسی گرفتن رفت سراغ زبان شناسی در رشته مترجمی؟! بحث علاقست و شغل و و غیره نیست....لطفا راهنمایی بفرمایید.

بعد هزینه هاش سالیانه چقدر می شه می شه یه حدودی بگید؟
ممنون:n01::n01:

mohsenjxj
23-07-2015, 11:35
سلام بر دوستان و اساتید محترم بنده ترم پیش ترم آخر بودم و فقط 6 واحد کار آموزی و پروژه و آزمایشگاهم مونده بود که الحمدا... نمره اونا هم الان در سیستم ثبت شده فقط میخواستم بدونم الان باید چه کارهایی برای فارغ التحصیلی و تسویه حساب و ... انجام بدم و کی باید به دانشگاه مراجعه کنم و چه مدارکی باید همراهم باشه؟
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن بخصوص اونایی که جدیدا فارغ التحصیل شدن.:n18:

behnaz001
23-07-2015, 15:00
رشته هاي پيام نوري كه تو دفترچه آزمون سراسري نوشته دو بخش ميشن. با آزمون و سوابق تحصيلي
ميخوام بدونم بين اين رشته ها از لحاظ مدركي فرقي هست؟

هزينه هر ترم رشته نقاشي پيام نور ميدونيد حدودا چقد ميشه؟
كلا پيام نور واسه رشته هاي عملي و هنري خوبه؟

mohsenjxj
26-07-2015, 23:05
سلام بر دوستان و اساتید محترم بنده ترم پیش ترم آخر بودم و فقط 6 واحد کار آموزی و پروژه و آزمایشگاهم مونده بود که الحمدا... نمره اونا هم الان در سیستم ثبت شده فقط میخواستم بدونم الان باید چه کارهایی برای فارغ التحصیلی و تسویه حساب و ... انجام بدم و کی باید به دانشگاه مراجعه کنم و چه مدارکی باید همراهم باشه؟
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن بخصوص اونایی که جدیدا فارغ التحصیل شدن.:n18:
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.

mohsenjxj
27-07-2015, 22:56
سلام بنده در پذیرش بدون آزمون بهمن ماه ۹۳ رشته الهیات قبول شدم و ۸ واحد پاس کردم و ۴ واحد هم ترم تابستان ورداشتم معدلم در ترمی که گذشت حدودا ۱۳.۷ شد آیا با توجه به شرایطی که عرض کردم و با توجه به اینکه بدون آزمون پذیرش شدم امکان و شرایط تغییر رشته به رشته حقوق را دارم؟
سوال دوم هم این هست که اگر من دوباره در پذیرش بدون آزمون شرکت کنم و در مرکزی به غیر از مرکز شهر خودمون پذیرش بشم آیا امکان داره که از همون ترم اول پذیرش و قبل یا بعد از ثبت نام در مرکزی که قبول شدم، درخواست مهمان دائم به شهر خودمون را بدم یا باید حتما چند ترم بخونم و بعد درخواست مهمان بدم؟
و اینکه تاریخ درخواست مهمان از کی هست؟
ببخشید که سوالم زیاد شد ممنون میشم اگه همشو پاسخ بدید.

mohsenjxj
11-08-2015, 11:32
سلام
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : سازمان سنجش و آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پذیرش مرداد ماه سال ۹۴ در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی که پیش از این تا ۱۲ مردادماه ۹۳ بود ، تا ۲۰ مرداد ۹۴ خبر داد.

mohsenjxj
11-08-2015, 11:33
سلام
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: سازمان سنجش و آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پذیرش مرداد ماه سال ۹۴ در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی که پیش از این تا ۱۲ مردادماه ۹۳ بود ، تا ۲۰ مرداد ۹۴ خبر داد.

ruslan
30-08-2015, 22:46
سلام یک سوال :
4 شنیبه امتحان داشتم و یادم رفت کد سوال رو بزنم(که همیشه 1 هست) امتحانم جوابش نیومده چیکار کنم؟

mohsenjxj
04-09-2015, 15:06
سلام بچه ها ثبت نام دانشجویان جدیدالورود از کی هست و اینکه آیا برای دانشجویان جدیدالورود مهلت جداگانه ای برای درخواست مهمان در نظر گرفته شده؟ چون مهلت درخواست مهمان تا 15 شهریور هست و احتمالا تا اون موقع هنوز ثبت نام دانشجویان جدید انجام نشده.

Squall Leonhart
08-09-2015, 23:16
دوستان شهریه پیام نور واسه کارشناسی چقدر هست؟

Amir M.ohAma.D
09-09-2015, 08:12
مرکز ما همه درسامونو به صورت الکترونیکی کرده حتی درسهای تخصصی
لعنت بهشون اینترنتی مگه میشه درس خوند؟
دوستان کجا میشه اعتراض کرد؟
با چند نفر به وزارت علوم و دیوان عدالت اداری نامه زدیم ولی فکر نکنم تاثیری داشته باشه
شهریه هم تازه زیاد شده اخه مگه ما الکترونیکی ثبت نام کرده بودیم؟بعد 4سال کلا کردن غیر حضوری
حاالا یه درس دو درس بود اشکالی نداشت تمام درسهای تخصصی با واحد عملی الکترونیکی ارائه دادند یه درس با 4واحد عملیو الکترونیکی ارائه دادند فقط حدود 300تومن پول همین درسه
این چه وضعشه پیام نور داره هرسال افتضاحتر میشه سال اخر هستم و هیچ کاری نمیتونم کنم باید بشینم پشت اینترنت با استاد چت تصویری کنم خجالتم نمیکشن