PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46

Squall Leonhart
03-04-2014, 17:47
والا چند بار سعی کردم که شهریه رو به صورت اینترنتی پرداخت بکنم
ولی متوجه شدم که میخواد 1 ریال پرداخت بکنه واسه همین هر بار کنسل میکنم
البته ترم آخر هم هستم

M o h a m m @ d
03-04-2014, 19:05
والا چند بار سعی کردم که شهریه رو به صورت اینترنتی پرداخت بکنم
ولی متوجه شدم که میخواد 1 ریال پرداخت بکنه واسه همین هر بار کنسل میکنم
البته ترم آخر هم هستم

برین با عابر بانک واریز کنید بهتره دردسرش کمتره از پرداخت اینترنتی
فکر کنم هنور پرداخت انلاینش مشکل داره

Squall Leonhart
03-04-2014, 20:15
میشه بگین چطوری باید با عابر بانک پرداخت بکنم؟
امکان پرداخت معمولی مثل قدیم دیگه نیست؟

M o h a m m @ d
04-04-2014, 14:11
میشه بگین چطوری باید با عابر بانک پرداخت بکنم؟
امکان پرداخت معمولی مثل قدیم دیگه نیست؟
برین به منو
گزارش هاي آموزش>شهريه >ليست ها و آمارها >فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور
اونجا دو روش اعلام کرده یکی حضوری و غیر حضوری

که تو روش غیر حضوری دو مورده که برای پرداخت به وسیله عابر بانک لازم دارین یکیش شناسه قبض و دومیش شناسه پرداخت شما این دوتا یاداشت کن به یه دستگاه عابریانک فقط صادرات مراجعه کن بعد تو گزینه های که برات میاره یه قسمت واریز وجوه شهریه داره نوبتی شناسه قبض و شناسه پرداخت وارد کن تا عملیات پرداخت تموم شه احتیاجی هم به وارد کردن مبلغ شهریه نیست چون شناسه پرداخت خودش ترکیبی از مبلغ شهریه هست .نیم تا یه ساعت بعد منوها فعال میشن اگه خودشون موقتا غیر فعال نکرده باشن
+
به روش قدیمی هم دیگه انجام نمیشه .

error403
08-04-2014, 06:27
سلام دوستان.
من این ترم 19 واحد برداشتم ولی به خاطر مسائل کاری که برام پیش اومده. نهایت میتونم 9 واحد رو سر جلسه امتحان حاضر بشم.
یه جایی خوندم که حداقل انتخاب واحد برای یک ترم 12 واحد هست.
اگر 19 واحد رو حذف نکنم و همون 9 واحدی که میتونم برم رو شرکت کنم، مشکلی که پیش نمیاد؟
ممنون

ruslan
08-04-2014, 21:39
سلام دوستان.
من این ترم 19 واحد برداشتم ولی به خاطر مسائل کاری که برام پیش اومده. نهایت میتونم 9 واحد رو سر جلسه امتحان حاضر بشم.
یه جایی خوندم که حداقل انتخاب واحد برای یک ترم 12 واحد هست.
اگر 19 واحد رو حذف نکنم و همون 9 واحدی که میتونم برم رو شرکت کنم، مشکلی که پیش نمیاد؟
ممنون
مشکلی پیش نمیاد

majidli
11-04-2014, 12:21
دوستان من الان نمیتونم ببینم زمان امتحانم کی هست؟درسایی که انتخاب کردم چند واحدی بودن؟:n23:

sasan.69
11-04-2014, 12:46
شنیدم امتحانا میخواد جلو تر بیاد حقیقت داره؟

M o h a m m @ d
11-04-2014, 13:16
دوستان من الان نمیتونم ببینم زمان امتحانم کی هست؟درسایی که انتخاب کردم چند واحدی بودن؟:n23:

میتونید سیلابس درسی دانلود کنید و ببینید که چند واحده ؟برای تایخ امتحاناتت یا شهریه واریز کنید تا منو ها باز شن یا بعضی سایتهای خبری پیام نور تاریخ امتحانات میزنن یه سرچی بکنید

شنیدم امتحانا میخواد جلو تر بیاد حقیقت داره؟

نه جلو نیفتاده .همون تاریخ قبلشه

majidli
13-04-2014, 21:00
دوستان من هنوز کارت دانشجوییمو نگرفتم:n02:
مدارک خاصی میخواد؟
پول خاصی؟:n02:

sasan.69
13-04-2014, 22:49
بخشنامه ای هست که اگه تربیت بدنی رو بیش از 2جلسه غیبت کنیم به منزله حذف باشه!؟

sasan.69
16-04-2014, 13:22
بخشنامه ای هست که اگه تربیت بدنی رو بیش از 2جلسه غیبت کنیم به منزله حذف باشه!؟

یه گواهی گرفتم که به علت کمردرد نمیتونم ورزش کنم(زورم میاد ساعت8صبح پاشم 80کیلومتر برم برا تربیت بدنی) حالا نمیدونم استاد قبول میکنه یا خیر

farshidshd
17-04-2014, 21:05
یه گواهی گرفتم که به علت کمردرد نمیتونم ورزش کنم(زورم میاد ساعت8صبح پاشم 80کیلومتر برم برا تربیت بدنی) حالا نمیدونم استاد قبول میکنه یا خیر

قبول می کنن ......

sasan.69
17-04-2014, 22:14
قبول می کنن ......

موفق شدم:n02:

sasan.69
18-04-2014, 14:06
سه تادرس عمومی من خودخوان هست مشخص نیس که کی از شهریه کم میکنن؟

majidli
18-04-2014, 22:25
عاقا این داش مهدی کجا رفته
باز اون به همه سوالا جواب میاد(الانم دم امتحاناس)
خدا خیرش بده

Soroush-S
24-04-2014, 12:16
کسی اینجا ارشد فراگیر پیام نور درس میخونه ؟ بخصوص رشته برق - الکترونیک؟

vissoto
24-04-2014, 13:31
خدا خیرش بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mbadboy7
28-04-2014, 22:13
سلام به همه ی دوستان

آقا من یه دوستی دارم کارشناسی عمران داره تازه فهمیده خوشش نمیاد (وضع مالیش خوبه) وگرنه از این حرفا نمیزد بهرحال میگه میخوام روانشاسی بخونم بهش پیام نور رو پیشنهاد کردم حالا بنظرتون چطور میتونه اقدام کنه برای روانشناسی پیام نور ؟
فراگیر ؟ یا کنکور بده ؟

farshidshd
29-04-2014, 11:53
خدا خیرش بده

بن شد

سلام به همه ی دوستان

آقا من یه دوستی دارم کارشناسی عمران داره تازه فهمیده خوشش نمیاد (وضع مالیش خوبه) وگرنه از این حرفا نمیزد بهرحال میگه میخوام روانشاسی بخونم بهش پیام نور رو پیشنهاد کردم حالا بنظرتون چطور میتونه اقدام کنه برای روانشناسی پیام نور ؟
فراگیر ؟ یا کنکور بده ؟

سلام

زیاد فرقی نمیکنه هر کدومش بره مثل هم هستن

[Mohsen]
06-05-2014, 14:08
سلام، دوستان از کدوم سایت میشه برنامه امتحانات رو دریافت کرد؟ توی سایت گلستان هم چیزی پیدا نکردم!

majidli
06-05-2014, 14:28
;8212763']سلام، دوستان از کدوم سایت میشه برنامه امتحانات رو دریافت کرد؟ توی سایت گلستان هم چیزی پیدا نکردم!
شهریه رو پرداخت کنید منوش باز میشه و میتونید مشاهده کنید

[Mohsen]
06-05-2014, 15:33
شهریه رو پرداخت کنید منوش باز میشه و میتونید مشاهده کنید

ترم قبل یادمه حتی بدون پرداخت شهریه هم کارت ورود به جلسه رو میداد، این ترم دوباره برگشتن به سیستم سابق؟

majidli
06-05-2014, 19:06
;8212837']ترم قبل یادمه حتی بدون پرداخت شهریه هم کارت ورود به جلسه رو میداد، این ترم دوباره برگشتن به سیستم سابق؟
ترم قبل نزدیک به امتحانا بود که منوها باز بود شاید این ترم هم با نزدیک شدن به امتحانا باز بشه

sasan.69
06-05-2014, 20:39
حقیقت داره که قانون پرداخت شهریه دوباره پروژه رو لغو کردن؟

Hossein_128
07-05-2014, 06:46
سلام

هر ترم باید الزاماً 2 واحد معارف برداریم؟

من این ترم 2 واحد معارف (درس اندیشه 2 ) رو برداشتم. حالا میخواستم ببینم میتونم حذفش کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

M o h a m m @ d
07-05-2014, 16:32
سلام

هر ترم باید الزاماً 2 واحد معارف برداریم؟

من این ترم 2 واحد معارف (درس اندیشه 2 ) رو برداشتم. حالا میخواستم ببینم میتونم حذفش کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

الزامی تو برداشتن واحد ها مگر با رعایت پیش نیاز نیست
میتونید حذف کنید مشکلی پیش نمیاد

PNUNA.COM
10-05-2014, 23:16
سلام، دوستان از کدوم سایت میشه برنامه امتحانات رو دریافت کرد؟ توی سایت گلستان هم چیزی پیدا نکردم!

مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور

گروه های آموزشی دانشکده علوم انسانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه گروه های آموزشی دانشکده علوم پایه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه گروه های آموزشی دانشکده فنی و مهندسی

کلیه گروه های آموزشی دانشکده فناوری اطلاعات

کلیه گروه های آموزشی دانشکده مهندسی کشاورزی

============================

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های کارشناسی ارشد پیام نور

PNUNA.COM
10-05-2014, 23:25
سه تادرس عمومی من خودخوان هست مشخص نیس که کی از شهریه کم میکنن؟

بستگی به مرکزتان دارد که چه زمانی وضعیت درس مورد نظر رو تغییر بدن

sasan.69
12-05-2014, 08:55
فرهنگ و تمدن اسلامی رو این ترم خودخوان دارم..چه فصلایی روبخونم که بتونم قبول شم(ترم آخرم:n27:)

sasan.69
13-05-2014, 18:02
فرهنگ و تمدن اسلامی رو این ترم خودخوان دارم..چه فصلایی روبخونم که بتونم قبول شم(ترم آخرم:n27:)

کسی تجربه خودخوان این درسو داره؟ میشه پاس کرد؟

mili_k
13-05-2014, 18:35
کسی تجربه خودخوان این درسو داره؟ میشه پاس کرد؟

حفظیه دیگه؛ باید بخوانی

mohsen0000000000
15-05-2014, 22:03
سلام.میخام برم گلستان اما نمیشه خطای زیر میده .
کد5 : در حال حاضر امکان ورود به سيستم وجود ندارد.

بخاطر چیه؟
ممنون

farshidshd
16-05-2014, 11:03
سلام.میخام برم گلستان اما نمیشه خطای زیر میده .
کد5 : در حال حاضر امکان ورود به سيستم وجود ندارد.

بخاطر چیه؟
ممنون

سلام
چند ساعت بعدش امتحان کنید مشکل رفع میشه

Dark Shine
17-05-2014, 21:30
کسی اینجا حسـابداری میخونه یا خونده ؟!
بین دوتا درس اقتصـاد خرد و پژوهش عملیاتی کدوم یکی ساده تره ؟!
اونی که مشکل تر هست رو میخوام حذف کنم چون میدونم نمیتونم جفت ـش رو باهم پاس کنم .

Amir M.ohAma.D
19-05-2014, 17:49
سلام دوستان
مگه 9.50 به صورت خودکار 10 نمیشه؟
من ترم پیش فیزیک 2 شدم 9.5 ولی 10 داد قبول شدم

اما یکی از هم کلاسیا ریاضی 2 میگه شدم 9.75 ولی گلستان 10 نداده و ریاضی 2 با 9/75 افتاده و دوباره این ترم برداشتش

قضیه چطوریه؟چرا من با 9/50 فیزیکو قبول شدم اون دوستمون با 9/75 ریاضیو افتاد؟

PNUNA.COM
21-05-2014, 11:47
آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم ۹۳-۹۲ توسط اساتید دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : تاریخ پایان ثبت نمره میان ترم مقطع کارشناسی نیمسال دوم 93-92 که پیش از این در تقویم آموزشی سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تا تاریخ 9 خردادماه 1393 تعیین شده بود ، طبق اصلاحی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) به 27 خرداد ماه 1393 تغییر پیدا کرد.
پس با این تفاسیر آخرین مهلت برای ثبت نمرات میان ترم دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 :

در مقطع کارشناسی آخرین مهلت ثبت : 27 خرداد ماه 1393

در مقطع کارشناسی ارشد آخرین مهلت ثبت : 10 تیرماه 1393
* لطفا به اعضای محترم هیئت علمی و اساتید مدعو اطلاع رسانی فرمایید. * لذا از تاریخ فوق ،طبق تجربه سال گذشته توسط سازمان قفل نمرات اعمال خواهد شد و هیچ گونه دسترسی توسط کاربر ارشد سیستم گلستان نخواهد بود. * از کلیه اساتید محترم تقاضا می گردد که نسبت به ثب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت نمرات دروس خویش تا تاریخ فوق اقدام لازم را مبذول فرمایند.
* همچنین دانشجویان عزیز تا تاریخ های اعلام شده حتما از اساتید خود ثبت نمرات میان ترم دروسشان را پیگیری فرمایید تا به مشکل عدم ثبت نمرات میان ترم دانشجویان سال های قبل مواجه نشوند. و در صورتی که هنوز نمرات میان ترمشان ثبت نشده است حتما از طریق اساتید و یا کارشناس رشته های خود موضوع را پیگیری کنند.
* همچنین دانشجویان عزیز دقت کنید زمان فعال شدن کارت آزمون (گزارش 428) امتحانات نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور طبق تقویم آموزشی دانشگاه از 6 خردادماه 1393 می باشد که دانشجویان در زمان اشاره شده می توانید با ورود به سایت گلستان دانشگاه پیام نور و نداشتن بدهی شهریه ، کارت ورود به جلسه (گزارش 428) خود را دریافت کنید.
در همین زمینه بخوانید:

راهنمای نحوه مشاهده نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طریقه محاسبه نمرات میان ترم و پایان ترم دروس دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

danijon_2006
21-05-2014, 13:29
دوستان کسی میدونه چطوری میشه فهمید یه کتاب چند نیمساله که جز منابع هست؟برای گرفتن و خوندن نمونه سوال لازم دارم

smahdis
24-05-2014, 18:24
آقا رشته برق - مشهدی - پیام نوری نداریم؟

Meysam Raz
26-05-2014, 21:13
این سیستم شهریه چطوریه؟:n24:
من برای کارت امتحان ترم قبل به صورت پیش پرداخت براشون 96 تومن اضافه ریختم ( بستانکار زده بود )
الان وسط این ترم رفتم سایت و بدهی رو زده بود حدود 290 تومن که تصفیه کردم و بدهی شد صفر
حالا دوباره رفتم کارت بگیرم میگه 164 تومن دیگه بریز :n27:
این 164 تومن چیه؟ شهریه ثابت ترم بعده؟:n13:

Переклад не
28-05-2014, 18:34
سلام دوستان زمان ثبت نام فراگیر مقطع کارشناسی پیام نور کی هست یا کی بود؟
ممنون

M o h a m m @ d
28-05-2014, 18:52
سلام دوستان زمان ثبت نام فراگیر مقطع کارشناسی پیام نور کی هست یا کی بود؟
ممنون

پیام نور دیگه در مقطع کارشناسی از طریق فراگیر دانشجو نمیگیره فقط ارشد فراگیر داره.
برای کارشناسی پیام نور هم باید از طریق ازمون سراسری اقدام کنی .احتمالا بعد اعلام نتایج گزینه بزارن برای کسانی که قبلا جز علاقه مندی ها انتخاب نکردن ،دوباره امکان انتخاب داشته باشن

Squall Leonhart
28-05-2014, 20:51
نه داداش ظاهرا امسال فراگیر کارشناسی هم برگزار میشه!
منم منتظر ثبت نام فراگیر در مهر ماه و برگزاری آزمونش در آذرماه هستم!

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : با اعلام رئیس دانشگاه پیام نور، آزمون فراگیر این دانشگاه نه تنها طبق گذشته یک نوبته برگزار می شود بلکه از امسال پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی هم از سر گرفته خواهد شد.

منبع خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

newman222
31-05-2014, 11:30
سلام بچه ها
امتحان مدار منطقی میشه ماشین حساب برد؟

vissoto
31-05-2014, 12:55
سلام بچه ها

سلام

ماشین حساب ساده ؛ بله
ماشین حساب مهندسی ؛ احتمالا!

M o h a m m @ d
31-05-2014, 13:30
سلام بچه ها
نه لازم نیست چون اصلا محاسبات عددی ریاضی نداره.
حتی ساده هم ببرین مراقب گیر میده بهتون .

hosseincode2008
31-05-2014, 19:39
باز امتحانا رسید و پای ما به این تاپیک دوباره باز شد! خدا خودش به خیر کنه! 300 صفحه باید فردا بخونم و برم مهندسی نرم افزار 2 رو امتحان بدم :دی مثلا قرار بود امروز 150 تاشو بخونم 150 تاش بمونه برا فردا که بعد از تلاش های فراوان و طاقت فرسا فقط 4 صفحه جلو رفتم امروز :|

smahdis
01-06-2014, 18:52
امروز اولین امتحان رو دادم, مدار 1.

دوستان کسی هست اندازه گیری الکتریکی رو پاس کرده باشه؟ کتابش رو چطور باید خوند (بعد از مثل بچه آدم خوندن)؟

hp722
02-06-2014, 00:44
دوستان کسی اینجا جواب تست های آخر هر فصل کتاب حقوق اساسی 1 اثر حسن خسروی از انتشارات پیام نور رو داره؟خیلی لازمشون دارم

ممنون

ملا نصرالدین
02-06-2014, 11:29
دوستان کسی تا حالا ریاضی مهندسی داشته؟
کدام فصلش مهم تره؟

این درس رو من به صورت ارجاع به استاد داشتم ...انقدر سرم شلوغ بود نتونستم برم امتحان بدم حالا مجبورم با بقیه امتحان بدم

خواهشا هر اطلاعاتی دارید دریغ نکنید.اخرین درسم هست.ممنون

Amir M.ohAma.D
02-06-2014, 14:23
سلام دوستان
امروز یک درس خودخوان امتحانش الکترونیکی بود پایان امتحان زد نمره شما 9/45 حالا این 9/45 از 14 نمرست یا از 20 نمره؟40 تا سوال بود
خیلی ستمه با 9/45 بیفتی:n03:
اون نمره ای که نشون داده چون درس خودخوان بوده اتوماتیک ضربدر ده هفتم شده بوده؟:n03:
خواهشا اگه کسی میدونه کمک کنه....بیچاره شدم انقد این شیمیو خوندم اونم خودخوان....کلاس نذاشتن واسش

ملا نصرالدین
02-06-2014, 17:17
نه
نمره ی شما بدون میان ترم 9/45 شده
یعنی اگر میان ترم داشتید 9/45+میان ترم میشد
حالا که ندارید ضرب در 10/7 میشه
یعنی نمره ی نهایی شما 13/5 شده و قبول شدید.تبریک

Zygmma
02-06-2014, 23:39
دوستان من ترم چهارم نرم افزار (پیام نور) هستم میخوام تغییر رشته بدم به رشته IT ...
شرایط به چه صورتی است ؟
آیا امکان پذیر هست؟
واحدهای پاس شده درسی هم انتقال پیدا میکنه ..؟
کلا از تغییر رشته از نرم افزار به فناوری اطلاعان دروس پیش نیازی هم احتیاج هست؟؟ ( چه درسایی؟؟)
تغییری در معافیت تحصیلی هم ایجاد میکنه ؟

میشه منو کاملاً در این زمینه راهنمایی بکنید.. خیلی ممنون میشم ..

sasan.69
03-06-2014, 02:19
رفقا راهی رو بگید که بشه تضمینی قرهنگ تمدونو خودخوان پاس کرد

PNUNA.COM
03-06-2014, 07:18
به همراه پاسخنامه تستی و تشریحی /

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال اول 93-92 به همراه پاسخنامه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال اول ۹۳-۹۲ به همراه پاسخنامه دانشگاه پیام نور با لینک مستقیم آماده دریافت می باشد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : در راستای افزایش امکانات سایت نمونه سوالات پایان ترم نیمسال های مختلف برای دریافت آماده می باشد.

این مجموعه کاملترین آرشیـــــــــــــــــو رایگـــــــــــان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 به همراه پاسخنامه تستی و تشریحی رایگان دروس عمومی دانشگاه پیام نور موجود در اینترنت می باشد

تمام نمونه سوالات به صورت لینک مستقیم می باشد.

لطفا” تقاضای نمونه سوال درس مورد نظر خود را نکنید. تمام نمونه سوالاتی که در اختیار ما بوده در سایت قرار داده شده است و بیشتر از آن موجود نمی باشد تمام نمونه سوالات به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای استفاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پی دی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید نمونه سوالات را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم 2.68 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خرید نمونه سوالات دروس عمومی دانشگاه پیام نور + به همراه پاسخنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نام درس
دانلود سوال
دانلود پاسخنامه

اخلاق اسلامی – علوم پایه

اخلاق اسلامی – علوم انسانی

اندیشه سیاسی امام خمینی – علوم پایه

اندیشه سیاسی امام خمینی – علوم انسانی

اندیشه اسلامی 1 – علوم پایه

اندیشه اسلامی 1 – علوم انسانی

اندیشه اسلامی 2 – علوم پایه

اندیشه اسلامی 2 – علوم انسانی

آیین زندگی – اخلاق کاربردی

دانش خانواده و جمعیت – علوم پایه

دانش خانواده و جمعیت – علوم انسانی

آشنایی با دفاع مقدس – علوم انسانی

آشنایی با دفاع مقدس – علوم پایه

انقلابی اسلامی ایران – علوم پایه

انقلابی اسلامی ایران – علوم انسانی

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فلسفه اخلاق – علوم پایه

فلسفه اخلاق – علوم انسانی

فرهنگ و تمدن اسلام و ایران – علوم پایه

فرهنگ و تمدن اسلام و ایران – علوم انسانی

فارسی عمومی – علوم پایه

فارسی عمومی – علوم انسانی

آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران – علوم پایه

آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران – علوم انسانی

حفظ جزء 30 قران کریم

تفسیر موضوعی قرآن کریم – علوم پایه

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تفسیر موضوعی قرآن کریم – علوم انسانی

تفسیر موضوعی نهج البلاغه – علوم پایه

تفسیر موضوعی نهج البلاغه – علوم انسانی

تربیت بدنی 1 – علوم پایه

تربیت بدنی 1 – علوم انسانی

تربیت بدنی 2 – علوم پایه

تربیت بدنی 2 – علوم انسانی

زبان خارجی – علوم پایه

زبان خارجی – علوم انسانی

دانلود نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال های قبل:

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال دوم 92-91 – کلیک کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال اول 92-91 – کلیک کنید

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال دوم 91-90 – کلیک کنید

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال اول 91-90 – کلیک کنید

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته کامپیوتر نیمسال دوم ۹۰-۸۹ – کلیک کنید

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال اول ۹۰-۸۹ – کلیک کنید

nits
03-06-2014, 23:38
رفقا راهی رو بگید که بشه تضمینی قرهنگ تمدونو خودخوان پاس کرد

21 خرداد امتحانشه ... ساعت 16 - 17 ... کلی وقت داری ... 2 روز بشین روزنامه وار بخون تمومه
من هم فرهنگ و تمدن دارم ... فردایش هم درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی ... البته هر دو میان ترمشون 6 ـه:n02:

0015351971
04-06-2014, 18:34
بچه ها .واسه آز سیستم عامل این استاده گیر داده یه پیاده سازی الگوریتم از مموری منیجمنت انجام بدین
من چه غلطی کنم اصن نمیدونم چی میخواد ? :n13:

Soroush-S
04-06-2014, 19:20
دوستان ارشد فراگیر الان ثبتنامش شروع شده. دوتا سوال دارم
1 - در صورت قبولی حضور در کلاسها اجباریه؟
2- در صورت قبولی میشه همزمان با خدمتم ، ارشد هم بخونم یا باید از خدمت انصراف بدم؟

mohsenjxj
05-06-2014, 11:28
سلام دوستان لطفا اگه نمونه سوال این چندتا درس را با پاسخنامه دارید منظورم نمونه سوال چند ساله را برام واسه دانلود قرار بدید:n16:. (رشته تربیت بدنی)
1- مدیریت و طرز اجرای مسابقات
2- سرپرستی و مدیریت اردوها کد درس 1215179
3-مبانی مدیریت رفتار سازمانی 1215184
4- مدیریت ورزش های هوای آزاد 1215183

newman222
05-06-2014, 14:06
الان این یعنی چی؟ من باش کدوم فصل ها رو بخونم؟
درس ساختمان گسسته رشته IT

vissoto
05-06-2014, 14:23
الان این یعنی چی؟ من باش کدوم فصل ها رو بخونم؟
درس ساختمان گسسته رشته IT

سلام
میگه فصل های 1 2 3 4 5 7 به جز بخش چهارم از فصل 7 (فصل 6 را هم نخوانید!)

hp722
05-06-2014, 21:38
از دوستانی که رشته حقوق دارن منبع کتاب حقوق جزای اختصاصی 3 چه کتابیه؟توی پرینت انتخاب واحدی که گرفتیم زده جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی و نویسنده حسین میر محمد صادقی ولی توی منابع که اصلاحیه اش برای 30 شهریور 92هست زده کتاب دکتر گلدوزیان.باید کدوم رو خوند؟منبع جدیدی منتشر شده که من بی خبرم؟

nits
05-06-2014, 22:52
از دوستانی که رشته حقوق دارن منبع کتاب حقوق جزای اختصاصی 3 چه کتابیه؟توی پرینت انتخاب واحدی که گرفتیم زده جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی و نویسنده حسین میر محمد صادقی ولی توی منابع که اصلاحیه اش برای 30 شهریور 92هست زده کتاب دکتر گلدوزیان.باید کدوم رو خوند؟منبع جدیدی منتشر شده که من بی خبرم؟

نه برادرم .. آخرین اصلاحیه 21 اسفند ماه 92 بوده ... همونی که توی پرینت نوشته شده درسته
منابع رو من دانلود کردم و دیدم

میخوای خودت دانلود کن یه بار ببین :

فرض کنید دانشجوها رفتن کتاب قبلی رو خریدن ، 1 ماه از ترم جدید ( نمیسال دوم 93 - 92 ) گذشته ، بعد اینا میان آخر اسفند اصلاحیه میدن و کتاب جدید معرفی میکنن !!!

sasan.69
05-06-2014, 23:24
چه مباحثی در تربیت بدنی2 مهمه و سوال میاد که همونو بخونم؟(فشردگی امتحانا طوریه که یه روز وقت برای این درس دارم)

hp722
05-06-2014, 23:55
نه برادرم .. آخرین اصلاحیه 21 اسفند ماه 92 بوده ... همونی که توی پرینت نوشته شده درسته
منابع رو من دانلود کردم و دیدم

میخوای خودت دانلود کن یه بار ببین :

فرض کنید دانشجوها رفتن کتاب قبلی رو خریدن ، 1 ماه از ترم جدید ( نمیسال دوم 93 - 92 ) گذشته ، بعد اینا میان آخر اسفند اصلاحیه میدن و کتاب جدید معرفی میکنن !!!

مرسی امین عزیز.همین دیگه.کتابو خریده بودیم حالا باز باید بریم بخریم.راستی امین جان این منابع جدید رو من از کجا لینکش رو بیارم؟بعنوان مثال من برای منابع از لینک زیر استفاده میکردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

danijon_2006
06-06-2014, 01:33
چه مباحثی در تربیت بدنی2 مهمه و سوال میاد که همونو بخونم؟(فشردگی امتحانا طوریه که یه روز وقت برای این درس دارم)
بنظر من چند دوره نمونه سوال بگیر با جواب بشین بخون خیلی از سوالا تکراریه مثل تربیت یک من که برای یک همینکارو کردم برای دو هم میخوام همینکارو کنم

hp722
06-06-2014, 19:53
دوستان من الان منابع رو برای حقوق میدیدم و برای درس متون فقه 4 اینو زده:

حالا کدوم باید خونده بشه؟بالایی یا پایینی؟تو پایینی که اسم درسی زده نشده ولی هم پایینی هم بالایی یه کتاب هستن

nits
06-06-2014, 20:05
مرسی امین عزیز.همین دیگه.کتابو خریده بودیم حالا باز باید بریم بخریم.راستی امین جان این منابع جدید رو من از کجا لینکش رو بیارم؟بعنوان مثال من برای منابع از لینک زیر استفاده میکردم:

الان این لینکی که گذاشتی ، وقتی وارد بخش رشته ی حقوق بشی ، همون آپدیت شهریور ماه 92 هست که گفتی
ولی اخبار پیام نور لینکی که گذاشته برای اسفنده ماه 92 هست

به نظر هر دفعه یک لینک مجزا قرار میدن

سایت های اخبار پیام نور هر ترم چک کن و لینک ها رو از اونجا بردار

دوستان من الان منابع رو برای حقوق میدیدم و برای درس متون فقه 4 اینو زده:

حالا کدوم باید خونده بشه؟بالایی یا پایینی؟تو پایینی که اسم درسی زده نشده ولی هم پایینی هم بالایی یه کتاب هستن

یعنی باید هر دو جلد رو تهیه کنی ... از جلد اول اون بخشی که گفته رو بخونی و از جلد دوم هم اون بخشی که گفته

کسی اینجا طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی داره ... این مصیبت تموم شدنی نیست ... فونتش هم اونقدر ریزه ... یعنی 300 صفحه میشه 600 صفحه

hosseincode2008
08-06-2014, 17:40
کسی اینجا طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی داره ... این مصیبت تموم شدنی نیست ... فونتش هم اونقدر ریزه ... یعنی 300 صفحه میشه 600 صفحه

آخ آخ نگووووووو! تازه من فردا طراحی الگوریتم دارم و بعد اون باید بشینم بخونمش. بدبختی اینجاست که طراحی الگوریتم هم حسش نیست بخونم =(
نمیدونم این ترم چم شده اصلا حس درس خوندن نیست مخصوصاً بعد از عید. خدا خودش به خیر بگذرونه!

irainian
08-06-2014, 18:04
ببخشید یک سوال داشتم حداکثر چند درس میتونم امتحان ندم مثلا من 12 واحد دارم تا چند واحد اگر امتحان ندم کل ترم حذف نمیشه

nits
08-06-2014, 18:26
آخ آخ نگووووووو! تازه من فردا طراحی الگوریتم دارم و بعد اون باید بشینم بخونمش. بدبختی اینجاست که طراحی الگوریتم هم حسش نیست بخونم =(
نمیدونم این ترم چم شده اصلا حس درس خوندن نیست مخصوصاً بعد از عید. خدا خودش به خیر بگذرونه!

فصل بهار - آدم حال نداره :n27: - برای طراحی زبان ها من دو تا جزوه دارم ... یکیش همون کتاب هست که یه استاد دیگه اومده خلاصه کرده ... مثلا کل فصل 8 توی 18 صفحه خلاصه شده ... کل فصل 1 - 2 توی 24 صفحه - یه سری از بخش ها رو از روی کتاب من میخونم ( به احتمال زیاد 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... چون 6 - 8 - 9 خیلی حجمشون زیاده ) و برای بقیه شاید اون رو پرینت گرفتم ... در ضمن آخر هر فصل حدود 30 الی 60 تست از سال های گذشته لیست کرده که من همه تست ها رو از پی دی اف اصلی جدا کردم ... کل تست ها جمعا شد 60 صفحه :n02: ... خوبه بد نیست ... تا شب آپ میکنم برات ... البته توی نت هست

این درس یک درس کاملا مفهمومیه - برخلاف یه عده که میگن حفظیه :n27:

این درس + درس طراحی الگوریتم که فردا پیش رو داری جزو دروس تخصصی گرایش نرم افزار و گرایش طراحی الگوریتم هست ( گرایشی که خودم میخوام امتحان بدم هست:n02: )

یه جزوه خلاصه شده ی دیگه هست که کل کتاب توی 80 صفحه خلاصه شده ( با احتساب تست ها - البته این خیلی خلاصه شده ی )

برای طراحی الگوریتم حتما اینا رو بخون :

فصل سوم :

حل روابط بازگشتی رو حتما بخون ( یکیشون رو حتما ممکنه بدن در تشریحی )

فصل چهارم :

حتما فرمول ها و پیچیدگی زمانی در بهترین - بدترین حالت های الگوریتم ها رو لیست کن که توی تستی ها حتما میاد ... جاهای تشریحی و توضیحی وار رو هم بخون
الگوریتم ها رو هم لیست کن توی چند برگه و تونستی حفظ کن :n02:

فصل پنجم :

الگوریتم کروسکال - پریم
مهلت با زمانبندی ( بسیار مهم - کتاب خیلی بد توضیح داده ... کلیدش فقط یه قضیه هست ... قضیه امکان پذیر بودن محموعه ی S)
فشرده سازی کدها ( حتما تستی میاد )

فصل ششم :

حداقل ضرب ماتریس ها ( زنجیره ضرب ماتریس ها ) - فرمول اعداد کاتالان ( حتما در تستی 2 تا تست میاد - خیلی آسون و مهم ) - ممکنه امسال تشریحی هم بدن ازش
الگوریتم ها رو هم یه نیم نگاه بنداز

فصل هفتم :

مسئله n وزیر ( یه فرمول داره مهمه )
رنگ آمیزی گراف ( معمولا با 2 یا 3 رنگ حل میشن مسئله ها ) - ممکنه تشریحی بیاد

فصل آخر حتما یه تست داره و خیلی کمه حجمش - از دست نده این فصل ها رو - جاهای توضیحی و تشریحی ها رو حتما بخون که بصورت تعریفی تست میاد ازش

موفق باشی :)

newman222
08-06-2014, 22:03
بچه ها دیگه دارم از دست پیام نور و خودم کلافه میشم
نمیکشم دیگه
شاید خیلی از دور بریاتون تو دانشگاه دیده باشید که اینو میگن
منم یکی از اونا
الان می فهمم چی می گن:n28::n28::n28::n28:
حالا یه سوال
من دارم کارشناسی it می خونم
اگه من نصفه واحد ها شو پاس کنم , دانشگاه به من مدرک کاردانی میده؟ که بعدش بیام بیرون برم یه دانشگاه دیگه؟

omidsarab
08-06-2014, 22:32
نمیکشم دیگه
منم یکی از اونا
حالا یه سوال
اگه من نصفه واحد ها شو پاس کنم , دانشگاه به من مدرک کاردانی میده؟ که بعدش بیام بیرون برم یه دانشگاه دیگه؟

آره پیام نور خیلی سخته
کاردانی میده ولی واحدهای مشخص داره نه نصف واحدها بهتره از کارشناس رشتتون بپرسی

hosseincode2008
09-06-2014, 03:10
اینجا اردبیل ساعت 4:10 بامداد، من نخوابیدم و دارم درس می‌خونم! گلوم هم خشک شده :‌دی

griefcottage
09-06-2014, 08:04
نمیکشم دیگه
منم یکی از اونا
حالا یه سوال

آقا یکیم به من کمک کنه..دقیقاً همین مشکل رو دارم..
ولی من رشته علوم تجربی بودم اومدم فناوری اطلاعات!!!:|

Sent from my C2305 using Tapatalk

0015351971
09-06-2014, 09:48
بچه ها اگه کسی بخواد از نرم افزا تغییر رشته بده بره به آی تی میشه ؟ چیکار باید کنه و چه مرحلی پیش رو داره ؟
خودم آی تی ام واسه یگی از دوستان میخوام :)
ترم 6 هستیم الان :V

newman222
09-06-2014, 14:54
آقا یکیم به من کمک کنه..دقیقاً همین مشکل رو دارم..
ولی من رشته علوم تجربی بودم اومدم فناوری اطلاعات!!!:|

عینه خودمی , منم علوم تجربی بودم:n01:

Fusi0n
09-06-2014, 16:57
این پیام نور من از هر کی شنیدم میگن سخت واقعا همین طور ؟! رشته انسانی به همین شکل؟!

griefcottage
09-06-2014, 17:35
این پیام نور من از هر کی شنیدم میگن سخت واقعا همین طور ؟! رشته انسانی به همین شکل؟!

نه انسانی ها راحتن..فقط حجم کتابا بالاست.

nits
09-06-2014, 19:28

پیام نور کتاب محوره ... کتابهاش هم طوری نیست که بزاری شب امتحان ... اگر در طول ترم بخونی مشکلی پیش نمیاد که اکثرا شب امتحانی هستن بچه ها

نه اتفاقا حقوق و حسابداری هم کتابهایی دارن که نگو

ولی رشته ی فنی خوندن توی پیام نور دیگه بدتر

nits
10-06-2014, 09:49
سلام دوستان
تربیت بدنی 2 امتحان پایان ترم هم داره ؟

sasan.69
10-06-2014, 10:41
سلام دوستان
تربیت بدنی 2 امتحان پایان ترم هم داره ؟

بله 5شنبه امتحان دارم

danijon_2006
10-06-2014, 13:36
به نظر دوستان هشت دوره نمونه سوال برای تربیت 2 کافیه؟کتابش چند دورس عوض نشده؟

allogos
10-06-2014, 23:03
کی مهندسی نرم افزار 1 داره ؟ بیشتر از کجاها سوال میاد؟ یکم پیچیدس ....

mohsen.pournader
10-06-2014, 23:19
سلام من دانشجوی رشته مهندسیم عمرانم کارشناسی پیوسته میخوام انصراف بدم کاردانی و بگیرم چن واحد باید پاس کرده باشم کسی میدونه

mohsen.pournader
10-06-2014, 23:20
اگهکسی میدونه خواهشا بگه

smahdis
11-06-2014, 13:27
دوستان نمونه سئوال 2 ترم پیش اندازه گیری الکتریکی رو میخوام از کجا گیر بیارم. کل اینترنت رو سرچیدم نبود.

Переклад не
12-06-2014, 20:55
دوستان از یکی شنیدم ثبت نام فراگیر برای دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شروع شده.درسته؟
ممنون

Переклад не
13-06-2014, 11:44
کسی خبری نداره؟

nits
13-06-2014, 13:36
کسی خبری نداره؟

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال 93 تا یک هفته تمدید شد
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای نوبت چهاردهم تا 28 خرداد 93 تمدید شد.
علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند تا هفته آینده یعنی تا پایان روز چهارشنبه 28 خرداد 93 با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک خود اقدام کنند
داوطلبان می توانند با توجه به شرايط و ضوابط دفترچه راهنماي شركت در آزمون در يك رشته امتحاني ثبت‌نام نموده و با توجه به رشته امتحاني مورد تقاضا، حداكثر 20 كدرشته محل تحصيل را (درصورت وجود) از دفترچه مذكور در فرم تقاضانامه درج نمايند.
پذیرش فقط برای مهر 93 می باشد.پذیرش در این ثبت نام برای نیمسال مهر 93 صورت میگیرد و علاقمندان به شرکت در دوره فراگیر ارشد امسال حداکثر تا 31 شهریور 93 باید فارغ التحصیل شده باشند.
هر داوطلب تنها در یک رشته و یک گرایش می تواند ثبت نام کند
هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت چهاردهم 57500 تومان (پنجاه و هفت هزار و پانصد تومان ) است که باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.
پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر در هر کد رشته محل 15نفر به صورت پژوهش محور و در کد رشته محل های تهران نیز 20 نفر به صورت شیوه آموزش محور مجازی نیز پذیرش خواهند شد.

Переклад не
13-06-2014, 13:40
مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال 93 تا یک هفته تمدید شد
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای نوبت چهاردهم تا 28 خرداد 93 تمدید شد.
علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند تا هفته آینده یعنی تا پایان روز چهارشنبه 28 خرداد 93 با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک خود اقدام کنند
داوطلبان می توانند با توجه به شرايط و ضوابط دفترچه راهنماي شركت در آزمون در يك رشته امتحاني ثبت‌نام نموده و با توجه به رشته امتحاني مورد تقاضا، حداكثر 20 كدرشته محل تحصيل را (درصورت وجود) از دفترچه مذكور در فرم تقاضانامه درج نمايند.
پذیرش فقط برای مهر 93 می باشد.پذیرش در این ثبت نام برای نیمسال مهر 93 صورت میگیرد و علاقمندان به شرکت در دوره فراگیر ارشد امسال حداکثر تا 31 شهریور 93 باید فارغ التحصیل شده باشند.
هر داوطلب تنها در یک رشته و یک گرایش می تواند ثبت نام کند
هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت چهاردهم 57500 تومان (پنجاه و هفت هزار و پانصد تومان ) است که باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.
پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر در هر کد رشته محل 15نفر به صورت پژوهش محور و در کد رشته محل های تهران نیز 20 نفر به صورت شیوه آموزش محور مجازی نیز پذیرش خواهند شد.

ممنون پس برای مقطع کارشناسی ثبت نام نیست فعلا دیگه؟

mohsenjxj
13-06-2014, 14:54
سلام دوستان کسی دیروز امتحان درس طراحي وپياده سازي زبانهاي برنامه سازي داشته؟ اگه بله لطفا اگه براتون مقدور هست چند تا از جوابای تست هارو برامون قرار بدید(سری سوال من 1 هست) ببینیم چیکار کردیم:n13:
ممنون میشم اگه کسی برگه سوالات را با جوابش اینجا قرار بده.

nits
13-06-2014, 20:18
سلام دوستان کسی دیروز امتحان درس طراحي وپياده سازي زبانهاي برنامه سازي داشته؟ اگه بله لطفا اگه براتون مقدور هست چند تا از جوابای تست هارو برامون قرار بدید(سری سوال من 1 هست) ببینیم چیکار کردیم:n13:
ممنون میشم اگه کسی برگه سوالات را با جوابش اینجا قرار بده.

دوستان چند نفر پایگاه داده دارن ؟ چه جوری بخونیمش ... با یک اتفاق نظر فیتیله پیچش کنیم ... گزینشی بخونیم با نمونه سوالات ؟؟؟

من 31 - 1 - 2 به ترتیب دیفرانسیل - فیزیک 2 - شیوه / پایگاه داده دارم :n27::n28:

اتفاقا من هم خودم سوالا رو میخوام تا چک کنم

سوال اول که تابلو بود 3 میشد

سوال دوم هم که 2 میشد : زبان فرترن

یه سوال بود که مهم ترین نوع اعلان از نظر برنامه نویس : اعلان ایستا - گزینه 4

یه سوال بود که کدام زبان ها از هر دو روش حذف - نگهدارنده استفاده میکنن : زبان های ALGOL و PL/I گزینه 4

یه سری دیگه ها هم بودن درست زدم ولی سوالشون یادم نیست

ممنون پس برای مقطع کارشناسی ثبت نام نیست فعلا دیگه؟

راستش رو بخواهید مثل اینکه قرار شده فقط یک بار آزمون فراگیر برگزار بشه ... دقیقا از جزئیات خبر ندارم ولی شما سایت های اخبار پیام نور رو حتما دنبال کنید

Soroush-S
13-06-2014, 21:13
دوستان ارشد فراگیر الان ثبتنامش شروع شده. دوتا سوال دارم
1 - در صورت قبولی حضور در کلاسها اجباریه؟
2- در صورت قبولی میشه همزمان با خدمتم ، ارشد هم بخونم یا باید از خدمت انصراف بدم؟
کسی نیست؟؟

hp722
13-06-2014, 21:15
من پیام نوری نیستم(یعنی بودم!) ولی پیام نوری هارو دوست دارم:n02: دوستان موفق باشید میدونم امتحاناتش خیلی سخته.امین از الان بگم بمن گیر ندیا بگی واسه شما آسونه:n02: اصلا آسون نیست دارم به فنا میرم

nits
14-06-2014, 14:02
من پیام نوری نیستم(یعنی بودم!) ولی پیام نوری هارو دوست دارم:n02: دوستان موفق باشید میدونم امتحاناتش خیلی سخته.امین از الان بگم بمن گیر ندیا بگی واسه شما آسونه:n02: اصلا آسون نیست دارم به فنا میرم

به به ... خب الان واسه چی رفتی آزاد مثلا ؟ :n02: ... قبلش میگفتی میرم آزاد راحت میشم ... آسونه داداشم آسونه :n02:

از دوستان کسی جواب های طراحی زبان ها واسش نیومده ؟ ... اگه اومده سوال و جواب ها رو بزارید خواهش میکنم :n28:

hp722
14-06-2014, 14:54
به به ... خب الان واسه چی رفتی آزاد مثلا ؟ :n02: ... قبلش میگفتی میرم آزاد راحت میشم ... آسونه داداشم آسونه :n02:

بابا آسون چیه چرا جو میدی آخه؟؟؟ امروز امتحان حقوق اساسی داشتیم استاد کتاب پیام نور معرفی کرده بود.بعد میگه آسون!!!

nits
14-06-2014, 20:59
بابا آسون چیه چرا جو میدی آخه؟؟؟ امروز امتحان حقوق اساسی داشتیم استاد کتاب پیام نور معرفی کرده بود.بعد میگه آسون!!!

حالا یه استاد پیدا شده و واستون کتاب پیام نور رو معرفی کرده دلیل نمیشه همه پشت سر هم کتاب های پیام نور معرفی کنن که ... اکثرا یه جزوه میدن و یاعلی ... ولی آزاد سخت میگیرن تا دانشجو بیفته و هزینه کنه ... بهترین نمره رو میتونی بیاری و معدلت هم ببری بالا ... اینقدر بهونه نیار ... جزوه های 50 صفحه ای رو هم نمیتونی بخونی ؟ اگر هم بعضی هاشون منبع معرفی کنن بخشی از منبع رو امتحان میگیرن ...

دیگه نخوردیم نان گندم ولی دیدیدم دست مردم ( به قول فامیل دور ) - دوستان آزادی هم داریم
ولی اگه دوست داری برگردی پیام نور من حرفی ندارم :n09:

hp722
14-06-2014, 23:09
حالا یه استاد پیدا شده و واستون کتاب پیام نور رو معرفی کرده دلیل نمیشه همه پشت سر هم کتاب های پیام نور معرفی کنن که ... اکثرا یه جزوه میدن و یاعلی ... ولی آزاد سخت میگیرن تا دانشجو بیفته و هزینه کنه ... بهترین نمره رو میتونی بیاری و معدلت هم ببری بالا ... اینقدر بهونه نیار ... جزوه های 50 صفحه ای رو هم نمیتونی بخونی ؟ اگر هم بعضی هاشون منبع معرفی کنن بخشی از منبع رو امتحان میگیرن ...

دیگه نخوردیم نان گندم ولی دیدیدم دست مردم ( به قول فامیل دور ) - دوستان آزادی هم داریم
ولی اگه دوست داری برگردی پیام نور من حرفی ندارم :n09:

امان از دست این ناظر گل...نه مرسی فدات جام خوبه!!!

smahdis
15-06-2014, 07:27
دیروز امتحان اندازه گیری داشتیم, طراح سئوال واقعا کارش درست بوده: 20 سئوال تستی همه شون محاسباتی. یعنی بهش گفتن برو سئوال طرح کن این هم جو گرفتش رفته کتاب رو باز کرده, هر چی فرمول دیده یه سئوال ازش آورده.

بعد 4 تا تشریحی داده بدون اینکه ازمون چیز محاسباتی بخواد. مثلا گفته چند تا روبش داریم یکی را توضیح دهید. چند نوع اندازه گیری داریم یکی را توضیح دهید. روشهای غیر مستقیم اندازه گیری جریان چیست و...

سئوالهایی رو که باید تو قسمت تستی میاورد تو بخش تشریحی آورده و سئوالات تشریحی رو تو بخش تستی آورده...

Squall Leonhart
15-06-2014, 07:44
دوستان امتحانات تموم شده یا ادامه داره؟
اگه ادامه داره تا کی هست؟

nits
15-06-2014, 08:47
دوستان امتحانات تموم شده یا ادامه داره؟
اگه ادامه داره تا کی هست؟

تا 4 تیر ادامه داره

nits
16-06-2014, 20:23
این شبکه رو نخوندم ... فردا امتحان دارم ... فصل های 2 - 3 رو خوندم فقط از 5 فصل :n28: ... میان ترم هم ندارم ... برم سر جلسه ؟
ای کاش ریزپردازنده برمیداشتم به جاش :n28::n28::n28:

allogos
16-06-2014, 20:31
منم فردا شبکه دارم ، نمونه سوالا رو که دیدم بیشتر از 4 و 5 بود. تست های آخر هر فصل و بخون با 3 4 تا نمونه سوال ایشالا پاس میکنی :n01:
این شبکه رو نخوندم ... فردا امتحان دارم ... فصل های 2 - 3 رو خوندم فقط از 5 فصل :n28: ... میان ترم هم ندارم ... برم سر جلسه ؟
ای کاش ریزپردازنده برمیداشتم به جاش :n28::n28::n28:

من333
16-06-2014, 20:44
سلام ازتون خواهش ميكنم كمكم كنيى من دانشجوي رشته ي كشاورزيم اما اصلا علاقه اي نىارم ميخوام برم رشته تربيت بىني يعني تغير رشته بدم ميتونم بىون كنكور؟ كمكم كنيى خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n29::n29::n29::n27: :n27:

من333
16-06-2014, 20:47
خواهش میکنم جواب بدید؟؟

sasan.69
16-06-2014, 21:14
اخلاق خانواده چقدر مسخرست:n02:

majidli
17-06-2014, 19:20
اخلاق خانواده چقدر مسخرست:n02:
خیلی ولی همش قسمت بندیه نمیشه اسونش گرفت!
فردا دارم و هیچی نخوندم

allogos
18-06-2014, 14:26
آقا کی سیستم عامل پاس کرده ؟ کدوم قسمت مهم تره بیشتر سوال میاد مخصوصا تستیا ؟

majidli
18-06-2014, 22:54
دوستان تو بخش اطلاعات جامع دانشجو میرم جلو یه درسم نمره رو زده صفر اما تو بخش مشاهده نتایج ازمون هیچی ازش نمیاره:n03:
کسی میدونه چرا اینجوری شده؟

sasan.69
20-06-2014, 11:39
خیلی ولی همش قسمت بندیه نمیشه اسونش گرفت!
فردا دارم و هیچی نخوندم

داداش این درسو افتادم(2تا درست زده بودم قبول بودم:n27:) ترم اخر هستم حالا باید چی کار کنم راهی نداره نمره بگیرم؟

PNUNA.COM
20-06-2014, 23:36
اختصاصی پیام نورنا / برنامه امتحانات پایان ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : برنامه امتحانات پایان ترم تمامی مقاطع ترم تابستان ۹۳ دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد .

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات پایان ترم ، ترم تابستان 93 تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور به صورت کاملا” اختصاصی از طریق سایت پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است.
این برنامه به دلیل در خواست های مکرر دانشجویان قرار داده شده است

برنامه امتحانی تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای استفاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پی دی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم 2.68 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تذکر مهم : این برنامه طبق آخرین تغییرات ترم تابستان سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور به روز شده است.
تذکر 1 : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد.

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تذکر 2 : با توجه به منتشر نشدن رسمی برنامه امتحانات ترم تابستان 93 توسط دانشگاه پیام نور ، پیام نورنا :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مسوولیتی در قبال برنامه انتشار یافته در این پایگاه بر عهده نمی گیرد. بنابراین این برنامه غیر رسمی می باشد و ممکن است در زمان امتحانات برنامه دچار تغییراتی شود. دانشجویان برای اطلاع از برنامه امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش ۴۲۸ مراجعه کنند.

مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های کاردانی پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه های کارشناسی ناپیوسته پیام نور

مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور

کلیه گرایشهای رشته : کامپیوتر

کلیه گرایشهای رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه : کشاورزی

کلیه گرایشهای رشته های : ریاضی – آمار – زیست شناسی

کلیه گرایشهای رشته های : فیزیک – شیمی – زمین شناسی

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی صنایع – مدیریت اجرایی – مدیریت پروژه – حسابداری -حقوق – علوم اقت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صادی

کلیه گرایشهای رشته های : علوم تربیتی – روانشناسی – الهیات

کلیه گرایشهای رشته های : مدیریت – علوم اجتماعی

کلیه گرایشهای رشته های : تربیت بدنی – زبان و ادبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ات (انگلیسی – فارسی – عرب) – تاریخ – کتابداری

کلیه گرایشهای رشته های : علوم سیاسی – جغرافیا

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی عمران – مهندسی مکانیک – مهندسی شهرسازی – مهندسی معماری – مرمت بناهای تاریخی

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی (شیمی – پزشکی – برق – راه آهن)

کلیه گرایشهای رشته های : هنر – هنر اسلامی – علوم اطلاعات و دانش شناسی – طراحی پارچه – هنرهای صناعی – فرش – کتابت و نگارگری – طراحی پارچه و لباس – صنایع دستی – ارتباط تصویری - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکاسی – نقاشی

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه های کارشناسی ارشد پیام نور

مقطع دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های دکتری تخصصی پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ام نور

در همین رابطه بخوانید :

تقویم آموزشی ترم تابستان 93-92 دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام و انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenjxj
23-06-2014, 23:00
دوستان کسی میدونه تا کی وقت برای ثبت نمرات دروس آزمایشگاهی هست؟ آخه هنوز نمره درس آزمایشگاه مدارهای اکتریکی من داده نشده. نکنه یوقت یادشون بره و ....

hp722
24-06-2014, 08:19
دوستان کسی که نمره ی کلاسی 4.5 گرفته باشه و توی برگه 4.67 بگیره 10نمیگیره و سیستم نمیده بهش؟

Amir M.ohAma.D
25-06-2014, 15:40
دوستان کسی که نمره ی کلاسی 4.5 گرفته باشه و توی برگه 4.67 بگیره 10نمیگیره و سیستم نمیده بهش؟

نه 9/49 هم 10 نمیده فقط 9/50 تا 9/99 10 میشه

دوستان کسی میدونه تا کی وقت برای ثبت نمرات دروس آزمایشگاهی هست؟ آخه هنوز نمره درس آزمایشگاه مدارهای اکتریکی من داده نشده. نکنه یوقت یادشون بره و ....

داداش اصلا نگران این چیزا نباش بالاخره ثبت میکنند:n02:

.....

دوستان امکانش هست نمرات امتحان امروز جمعه بیاد؟:n02:یا باید تا شنبه زجرکش بشیم:n02:

تاحالا نمره کسی جمعه اومده؟

امروز 2 تا امتحان داشتم یکیشو نرفتم سر جلسه 2 ساعت بعد توی گلستان زد غایب در امتحان.چرا نمره ها انقد زود نمیاد:n02:

sasan.69
26-06-2014, 01:04
چه مدارکی برای فارغ تحصیلی لازمه؟

majidli
26-06-2014, 09:11
چه مدارکی برای فارغ تحصیلی لازمه؟

sasan.69
26-06-2014, 16:44

ممنونم داداش...یه سوال دیگه..ترم اخر هستم همه درسا رو پاس کردم جز یکی:n03: که اونم درخواست معرفی به استاد دادم میخوام بدونم امتحانش چطوریه سختگیری میکنن یا راحت قبولم...

edomanoo
26-06-2014, 18:09
سلام

امروز که رفتم تو سایت گلستان دیدم نمره تشریحی پیشرفته 2 را برام زده صفر

در صورتی که من به تمام سوالات جواب داده بودم و امکان نداره صفر شده باشم

در ضمن برادر من هم با من این امتحان داده ولی برای اون هیچ نمره تشریحی ثبت نشده است . همیشه نمرات هر دو باهم تو سایت ثبت می شده

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

WEATHER11
07-07-2014, 15:46
سلام یکی از درسهام 0.80 می خوام قبول شم.. می خوام درخواست تجدید نظر نمره تشریحی کنم ولی نمی دونم چی بنویسم
اگه یکی از دوستان لطف کنه یه متنی اینجا بزاره خیلی ممنون میشم
با تشکر:n01:

Amir M.ohAma.D
10-07-2014, 11:57
دوستان کسی تربیت بدنی توی تابستان برداشته؟
باید کلاس بریم؟سایت دانشگاه هیچی نزده
امتحان تئوری هم داره؟

Meysam Raz
10-07-2014, 20:50
سلام یکی از درسهام 0.80 می خوام قبول شم.. می خوام درخواست تجدید نظر نمره تشریحی کنم ولی نمی دونم چی بنویسم
اگه یکی از دوستان لطف کنه یه متنی اینجا بزاره خیلی ممنون میشم
با تشکر

مشتی دانشجوی این مملکتی ، دو خط نمیتونی درخواست بنویسی؟

دوستان کسی تربیت بدنی توی تابستان برداشته؟
باید کلاس بریم؟سایت دانشگاه هیچی نزده
امتحان تئوری هم داره؟
من برداشتم
بستگی به دانشگاه و استاد داره ، تقریبا مثل ترم های عادی هستش
یک سالن ورزشی گرفته بودن و 3-2 جلسه ای رفتیم و فقط گرم کردیم و امتحان دادیم
بیشتر هم تست های آمادگی جسمانی میگرفتن مثل دراز نشست و دو سرعت و استقامت که اصلا سخت نبود
یادم نیست کتاب داشت یا نه ولی اگرم داشت در حد یک روز روزنامه ای خوندن بود و چیز خاصی نداشت
--------------------------------------
بالاخره بعد از انتخاب واحد تابستون نمره تشریحی ما هم اومد

mohammad8181
11-07-2014, 13:24
سلام

لطفا به من سریع کمک کنید از استرس دارم می میرم . الان دانشجوی ترم 6 هستم اما ریاضی 1 و معادلات رو پاس نکردم (3 ترم اول رو دانشگاه نرفتم )اما بقیه درس ها فیزیک 1 و فیزیک 2 و ریاضی 2 رو پاس کردم .
الان برای تو درس ها های انتخاب واحد ترم تابستان ریاضی 1 و معادلات دیفرانسیل نیست که انتخاب کنم . علتش چیه ؟برای من حذف کرده اند ؟یا این ترم ارائه نشده؟

Amir M.ohAma.D
11-07-2014, 14:15
سلام

لطفا به من سریع کمک کنید از استرس دارم می میرم . الان دانشجوی ترم 6 هستم اما ریاضی 1 و معادلات رو پاس نکردم (3 ترم اول رو دانشگاه نرفتم )اما بقیه درس ها فیزیک 1 و فیزیک 2 و ریاضی 2 رو پاس کردم .
الان برای تو درس ها های انتخاب واحد ترم تابستان ریاضی 1 و معادلات دیفرانسیل نیست که انتخاب کنم . علتش چیه ؟برای من حذف کرده اند ؟یا این ترم ارائه نشده؟

احتمالا این درسا این ترم ارائه نشده.....نگران نباش.برای اطمینان برنامه امتحانی رشتتو از یکی دو صفحه پیش دانلود کن ببین ایا درس مورد نظر در برنامه هست یا نه؟اگه بود برو دانشگاه به کارشناس رشتت بگو واست باز میکنند اگه ارائه شده باشه

واقعا مسخرست منم به زور تربیت بدنی تونستم 4 واحد بردارم حتی درس اختیاری خودخوان 2 واحدیو هم ارائه ندادن

mohammad8181
11-07-2014, 15:32
احتمالا این درسا این ترم ارائه نشده.....نگران نباش.برای اطمینان برنامه امتحانی رشتتو از یکی دو صفحه پیش دانلود کن ببین ایا درس مورد نظر در برنامه هست یا نه؟اگه بود برو دانشگاه به کارشناس رشتت بگو واست باز میکنند اگه ارائه شده باشه

واقعا مسخرست منم به زور تربیت بدنی تونستم 4 واحد بردارم حتی درس اختیاری خودخوان 2 واحدیو هم ارائه ندادن

ممنون داشتم سکته می کردم .گفتم انداختنم بیرون .ممکنه از ترم بعد دیگه ارائه ندهند؟

الان می خواهم انتخاب واحد کنم بعضی درس ها که پیش نیاز می خواهد و من پیش نیاز اون ها رو پاس نکرده باشم باید چی کار کنم . الان تو سیستم درس ها رو بدون اررور انتخاب می کنه . الان من این درس ها رو بردارم بعدا به مشکل بر نمی خورم؟

ملا نصرالدین
12-07-2014, 14:26
دوستان من ترم اخرم.فقط یه درس ریاضی مهندسی دارم.یعنی این درس و بردارم و پاس کنم مدرکم رو میگیرم
حالا ارائه نشده.به اموزش زنگ زدم میگه تاریخ امتحان برای این درس ندادند..حالا من چکار کنم؟من میخوام حتمااین درس رو بردارم

دوستم هم به چند تا درس نیاز داره که ارائه نشده.حتی عمومی هم ارائه نشده اخه این چه وضعشه...حالا ما چکار کنیم؟
جایی هست زنگ بزنیم اعتراض کنیم؟

Hidden-Hunter
13-07-2014, 14:01
سلام رفقا

من الان پول را اینترنتی پرداخت کردم ، منو بنده کی باز میشه؟

مرسی

majidli
13-07-2014, 14:28
سلام رفقا

من الان پول را اینترنتی پرداخت کردم ، منو بنده کی باز میشه؟

مرسی
معمولا بلافاصله باز میشه(نهایتا تا یک ساعت)

Hidden-Hunter
13-07-2014, 14:40
رفقا من درس تنظیم خانواده را پاس کردم..باز باس دانش خانواده را بگیرم؟

majidli
13-07-2014, 23:23
رفقا من درس تنظیم خانواده را پاس کردم..باز باس دانش خانواده را بگیرم؟
نه داداش دیگه نیازی به پاس کردن اون نی

[Mohsen]
14-07-2014, 00:42
سلام دوستان،

آقا این منوی انتخاب واحد چرا اینطوره؟ من فارسی رو پاس کردم که باز میبینم هستش و چند تا درس دیگه که اکثرا تخصصی هستند! البته هنوز شهریه رو پرداخت نکردم و اون منو خودش اومد اگه شهریه رو پرداخت کنم درس های دیگه هم باز میشه (مثلا اندیشه اسلامی اصلا توی تابستون قابل انتخاب هست)؟

:n16:

mohsenjxj
14-07-2014, 15:00
سلام بچه ها کسی خبر داره تا کی وقت هست نمرات را وارد کنن؟ آخه نمره تشریحی یه درس من هنوز مونده یوقت زمان نگذره این درسم بمونه؟

ملا نصرالدین
14-07-2014, 23:31
;8300333']سلام دوستان،

آقا این منوی انتخاب واحد چرا اینطوره؟ من فارسی رو پاس کردم که باز میبینم هستش و چند تا درس دیگه که اکثرا تخصصی هستند! البته هنوز شهریه رو پرداخت نکردم و اون منو خودش اومد اگه شهریه رو پرداخت کنم درس های دیگه هم باز میشه (مثلا اندیشه اسلامی اصلا توی تابستون قابل انتخاب هست)؟

دروس معارفی توی ترم تابستان ارائه نمیشن
اندیشه اسلامی کلا ارائه نشده.کلا خیلی درس های بی خودی ارائه شده...لیست درس های قابل ارائه رو توی 2 صفحه قبل میتونید ببینید

سلام بچه ها کسی خبر داره تا کی وقت هست نمرات را وارد کنن؟ آخه نمره تشریحی یه درس من هنوز مونده یوقت زمان نگذره این درسم بمونه؟

نمیدونم تا کی وقت هست ولی حتما با اموزش دانشگاه تماس بگیرید و ازطریق انها پی گیری کنید

ملا نصرالدین
15-07-2014, 11:07
دوستان دانشجو
خواهشا به این سوال پاسخ بدید
من با 1000 بدبختی ریاضی مهندسی رو ارجاع به استاد برداشتم.فقط هم 1 هفته وقت دارم بخونم.
درسش هم خیلی خیلی سخته
اگر کتابی جزوه ای چیزی میشناسید که بتونه کمکم کنه خواهشا دریغ نکنید.
من همه جزوه هایاین درس رو از اینترنت دانلود کردم...همشون خلاصه هستند و بی فایده

خواستم استاد بگیرم متاسفانه هزینه ی استاد خیلی بالا میشه
واقعا نمیدونم چکار کنم.

mohsenjxj
15-07-2014, 15:40
دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر:n16:

error403
16-07-2014, 14:55
دوستان کنکور کارشناسی ارسد پیام نور برداشته شده ؟ فقط حالت فراگیر که چند تا کتاب معرفی میکنند برای آزمون باقی مونده؟ از لحاظ مدرک فرقی میکنند؟
ممنون

farshid2002002
17-07-2014, 11:48
با سلام به همه ی دوستان

میخواستم ببینم زمان پذیرش دانشگاه پیام نور برای کارشناسی بدون کنکور کی هست؟ یعنی چه زمانی پذیرش دارن برای ورود به کارشناسی بدون کنکور پیام نور که بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش میکنن.

سوال دیگه هم اینکه مدرک ورود بدون کنکور و با کنکور و اینها فرقی با هم ندارن؟

Masоud
17-07-2014, 19:59
سلام دوستان

من الان دارم کارشناسی میخونم میخوام معافیت پزشکی بگیرم. اگه انصراف از تحصیل بدم و برم انشالله معافیت رو بگیرم، شرط بازگشتم به تحصیل چجوری میشه؟

باید دوباره تو کنکور پیام نور شرکت کنم؟ اگه قبول بشم واحد هایی رو که تا الان پاس کردم برام حساب میکنن؟

سپاس

farshid2002002
18-07-2014, 11:40
با سلام مجدد به دوستان

اول اینکه سوالم در چند پست بالاتر رو کسی جواب نداد و ثانیا :

اگر کسی از طریق بدون کنکور و بدون آزمون وارد پیام نور بشه آیا امکانش هست که تغییر رشته بده و وارد رشته ای بشه که در لیست رشته های بدون کنکور نبوده ؟

ممنون

majidli
18-07-2014, 11:53
با سلام مجدد به دوستان

اول اینکه سوالم در چند پست بالاتر رو کسی جواب نداد و ثانیا :

اگر کسی از طریق بدون کنکور و بدون آزمون وارد پیام نور بشه آیا امکانش هست که تغییر رشته بده و وارد رشته ای بشه که در لیست رشته های بدون کنکور نبوده ؟

ممنون
سلام زمان ثبت نام کارشناسی رو اطلاع ندارم
مدرکش هیچ فرقی نداره
کسی که بدون آزمون وارد داشنگاه شده باشه امکان تغییر رشته نداره

majidli
18-07-2014, 12:02
دوستان کنکور کارشناسی ارسد پیام نور برداشته شده ؟ فقط حالت فراگیر که چند تا کتاب معرفی میکنند برای آزمون باقی مونده؟ از لحاظ مدرک فرقی میکنند؟
ممنون
اطلاعی از برداشته شدن کنکورش ندارم
یکی از طرق وارد شدن به پیام نور فراگیر هستش که ترم اول رو خودشون ارئه میکنن و شما امتحان میدید و در صورت قبولی از ترم دوم شروع میکنید و مدرکش هیچ فرقی نداره

majidli
18-07-2014, 12:03
سلام دوستان

من الان دارم کارشناسی میخونم میخوام معافیت پزشکی بگیرم. اگه انصراف از تحصیل بدم و برم انشالله معافیت رو بگیرم، شرط بازگشتم به تحصیل چجوری میشه؟

باید دوباره تو کنکور پیام نور شرکت کنم؟ اگه قبول بشم واحد هایی رو که تا الان پاس کردم برام حساب میکنن؟

سپاس
شما اول برو پیگیری کن ببین صد درصده معافیتت بعد اقدام کن

farshid2002002
18-07-2014, 12:05
سلام زمان ثبت نام کارشناسی رو اطلاع ندارم
مدرکش هیچ فرقی نداره
کسی که بدون آزمون وارد داشنگاه شده باشه امکان تغییر رشته نداره

این لینک رو بخونید ببینید :

شرایط تغییر رشته پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم اون هایی هم که بدون آزمون باشن بتونن.امکانش هست؟

majidli
18-07-2014, 12:16
این لینک رو بخونید ببینید :

شرایط تغییر رشته پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم اون هایی هم که بدون آزمون باشن بتونن.امکانش هست؟
بند 15

smahdis
19-07-2014, 11:55
آقا انتخاب واحد تابستون تموم شد؟ حذف و اضافه نداره؟

vissoto
19-07-2014, 12:06
آقا انتخاب واحد تابستون تموم شد؟ حذف و اضافه نداره؟
salam

Dark Shine
19-07-2014, 21:05
ینی چی باید حضـوری بریم ؟! اینترنتی نمیشه خودمون انتخاب کنیم ؟!

hamid_diablo
19-07-2014, 22:50
سلام دوستان پیام نوری

من پارسال درسم تموم شد و با مدرک مهندسی نرم افزار فارغ التحصیل شدم.قراره برم خدمت مقدس سربازی :n02:

خواستم به یک نکته اشاره کنم اونم اینکه یا درس نخونید یا اگر درس میخونید به کتابها و واحدهای درسی اکتفا نکنید...
هیچ کدوم از واحدهای درسی که تو دوره کارشناسی پاس میکنید ارزش شغلی نداره.با مدرک خالی هیچ جا بهتون کار نمیدن...

سعی کنید در کنار پاس کردن درساتون حتما تو رشته تحصیلی خودتون به یک متخصص تمام عیار تبدیل بشید.خودتون رو به تحقیقو پژوهش عادت دید.ما اینکارا رو نکردیم و الان داریم چوبشو میخوریم!!!

Masоud
20-07-2014, 00:57
شما اول برو پیگیری کن ببین صد درصده معافیتت بعد اقدام کن

بله از اون نظر خداروشکر مشکلی ندارم.

-----

ادیت: از یکی از دوستان جوابم رو گرفتم. سپاس :11:

nits
21-07-2014, 00:00
سلام دوستان پیام نوری

من پارسال درسم تموم شد و با مدرک مهندسی نرم افزار فارغ التحصیل شدم.قراره برم خدمت مقدس سربازی :n02:

خواستم به یک نکته اشاره کنم اونم اینکه یا درس نخونید یا اگر درس میخونید به کتابها و واحدهای درسی اکتفا نکنید...
هیچ کدوم از واحدهای درسی که تو دوره کارشناسی پاس میکنید ارزش شغلی نداره.با مدرک خالی هیچ جا بهتون کار نمیدن...

سعی کنید در کنار پاس کردن درساتون حتما تو رشته تحصیلی خودتون به یک متخصص تمام عیار تبدیل بشید.خودتون رو به تحقیقو پژوهش عادت دید.ما اینکارا رو نکردیم و الان داریم چوبشو میخوریم!!!

سلام
این خدمت مقدس رو بالاخره که باید بریم ولی ممنون از توصیه هات ... شما هم برو سربازی بیا انشاءاله بعد از اون برای مقاطع بالاتر ادامه میدی
منم همچین حس بدی دارم که توی رشته ای فوق العاده درس میخونم و اسمش رو دارم یدک میکشم ولی روی مبحث خاصی اون تسلط کافی رو ندارم ولی نهایت سعی ام رو میکنم که به اون چیزی که میخوام برسم ... خودم برای ارشد میخوام گرایش طراحی الگوریتم رو انتخاب کنم ...

شما هم انشاءاله موفق باشی

smahdis
21-07-2014, 19:59
ای بابا باز هم نتونستم انتخاب واحد کنم. میخواستم یه درس مهمی رو بردارم. نشد باز... یک روز تمدید مهلت انتخاب واحد؟

PNUNA.COM
28-07-2014, 00:02
تغییر در نمرات نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور / بیش از 250 اصلاحیه
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : به دلیل اصلاحیه کلید آزمون های پایان ترم ، نمرات نیمسال دوم ۹۳-۹۲ تغییراتی داشته اند / بیش از ۲۵۰ اصلاحیه برای کلید سوالات

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : مرکز آزمون سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تاکنون برای کلید سوالات بیش از 250 عنوان درس از امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 برای رشته های مختلف در کلیه مقاطع اصلاحیه منتشر کرده است.

به کلیه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که در نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور ثبت نام و انتخاب واحد کرده اند و آزمون پایان ترم داده اند توصیه می شود مجددا با ورود به سیستم گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، از قسمت اطلاعات جامع دانشجویی خود نسبت به مشاهده و بررسی نمرات نیمسال دوم 93-92 خود اقدام کنند.

احتمالا با این اصلاحیه نمرات نیمسال دوم 93-92 ردی برخی از دانشجویان به نمره قبولی تبدیل شده است و دیگر این دسته از دانشجویان در صورت قبولی نیازی به انتخاب واحد مجدد این دروس را ندارند چرا که اگر دانشجویی دوباره در امتحان درسی شرکت کند که قبلا نمره قبولی کسب کرده باشد و مجدد انتخاب واحد و نمره قبولی کسب کند نمره دوم در نظر گرفته نخواهد شد و شهریه نیز استرداد نخواهد شد.

گزارش پاسخ به اعتراضات دانشجویان در نیمسال دوم 93-92 که وارد بوده و برروی کلید سوالات اصلاحیه اعمال شده است را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود لیست کامل اصلاحیه کلید امتحانات ترم دوم 93-92 دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای نخستین بار است که گزارش پاسخ و نتیجه اعتراضات امتحانات پیام نور توسط سازمان مرکزی منتشر می شود.

این گزارش همان اعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])راضاتی هست که دانشجویان عزیز در سایت خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سوالات دروس که خارج از منبع بوده و یا به اشتباه طراحی شده و … ثبت کرده اند و سازمان مرکزی بعد از بررسی آنها پاسخ به اعتراضات مربوطه را منتشر کرده است که این موضوع جای بسی خوشحالی دارد!

PNUNA.COM
03-08-2014, 00:03
اعلام زمان ثبت نام پذیرش بدون آزمون سال 93 پیام نور / لیست رشته محل های تحصیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : لیست کد رشته محل های تحصیلی پذیرش بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور اعلام شد / عدم درج عنوان “صرفا بر اساس سوابق تحصیلی” در مدرک

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به حذف پذیرش دانشجو کارشناسی از طریق آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور ، داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می توانند از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) وارد دانشگاه پیام نور شوند.

بر اساس ماده 5 قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب 10 شهریور 92 مجلس شواری اسلامی و مصوبه اولین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 6 آذرماه 92 و در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها ، پذیرش برای حدود 60% ظرفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود . لذا پذیرش در تعدادی از کد رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه محل های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ، صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می پذیرد.

بر اساس مصوبه دومین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو ، نوع پذیرش (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در مدارک تحصیلی فارغ التحصیلی دانشجویانی که در این کد رشته ها پذیرفته می شوند ، درج نخواهد شد.

پذیرش بدون آزمون سال 93 پیام نور در این رشته محل ها برای مهرماه سال ۹۳ براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

جدول شهریه دانشجویان ورودی مهرماه سال 93 دانشگاه پیام نور برای کلیه مراکز و واحدها – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زمان و چگونگی ثبت نام در پذیرش بدون آزمون سال 93 پیام نور :

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و پذیرش بدون آزمون سال 93 پیام نور می رساند ، که ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه مورخ 15 مردادماه 93 آغاز و در روز دوشنبه 20 مردادماه 93 پایان می پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته (100رشته محل) برای گزینش در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام در این روش به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تذکرمهم: داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده اند لاکن درجلسه آزمون غائب بوده و یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیازی به ثبت نام مجدد در این مرحله را ندارند. ومی توانند انتخاب رشته نمایند مگر اینکه متقاضی انتخاب رشته درگروه یاگروههای آزمایشی علاوه برگروه آزمایشی ثبت نامی خود باشند.توضیحات لازم دراین خصوص دردفترچه راهنمای مذکور که درتاریخ 15 مردادماه 93 برروی سایت سازمان قرار خواهد گرفت درج شده است.

داوطلبان حضور در دانشگاه پیام نور دقت داشته باشند که برای پذیرش در دانشگاه پیام نور ، داشتن مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی الزامی می باشد.
لیست کد رشته های پذیرش بدون آزمون سال 93 پیام نور

رشته محل های تحصیلی گروه های آزمایشی

نمایش فایل

رشته محل های گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی بدون آزمون سال 93 پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ام نور (PDF) ا 898KB

رشته محل های گروه آزمایشی علوم تجربی بدون آزمون سال 93 پیام نور (PDF) ا 666KB

رشته محل های گروه آزمایشی علوم انسانی بدون آزمون سال 93 پیام نور (PDF) ا 1.10MB

رشته محل های گروه آزمایشی زبان انگلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سی آزمون سال 93 پیام نور (PDF) ا 198KB

رشته محل های گروه آزمایشی هنر بدون آزمون سال 93 پیام نور (PDF) ا 120KB

در همین زمینه بخوانید:

پاسخگویی به برخی از سوالات داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور باید بدانند! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

Amir M.ohAma.D
03-08-2014, 08:21
سلام دوستان
من ترم تابستان یه درس خودخوان 3 واحدی برداشتم با یک واحد تربیت بدنی 1 الان بدهی منو زده 70 تومن
اشتباه نشده؟70 تومن شهریه متغیر واسه دو تا درس؟

danial13
03-08-2014, 10:08
سلام
من پارسال بدون ازمون برق مشهد قبول شدم 3 ترم رفتم.الان میشه انصراف بدم و یک رشته دیگه برم؟با توجه به اینکه گفتن نمیشه تغییر رشته داد؟

PNUNA.COM
03-08-2014, 23:50
سلام دوستان
من ترم تابستان یه درس خودخوان 3 واحدی برداشتم با یک واحد تربیت بدنی 1 الان بدهی منو زده 70 تومن
اشتباه نشده؟70 تومن شهریه متغیر واسه دو تا درس؟

سلام
درس تربیت بدنی به صورت عادی و عملی محاسبه می شود و به همین دلیل شهریتون زیاد تر شده.

[Mohsen]
04-08-2014, 17:09
سلام دوستان، من ترم 6 رشته علوم کامپیوتر هستم و میخوام از پیام نور برم علمی کاربردی، نظرتون چیه؟ اگر نکته ای چیزی هست لطفا بگید :n16:

Meysam Raz
05-08-2014, 15:11
سلام
من پارسال بدون ازمون برق مشهد قبول شدم 3 ترم رفتم.الان میشه انصراف بدم و یک رشته دیگه برم؟با توجه به اینکه گفتن نمیشه تغییر رشته داد؟
اگر پایان خدمت داری راهش اینه :

بر اساس آیین نامه جدید دانشجویان دوره های قبلی فراگیر و پذیرفته شدگان بدون آزمون پیام نور امکان تغییر رشته ندارند و برای تغییر رشته باید در کنکور سراسری یا پذیرش بدون آزمون شرکت کنند.

;8331351']سلام دوستان، من ترم 6 رشته علوم کامپیوتر هستم و میخوام از پیام نور برم علمی کاربردی، نظرتون چیه؟ اگر نکته ای چیزی هست لطفا بگید :n16:
کار بیخودیه ، برای چی میخوایی بری؟ مدرکش معتبرتره؟ یا فکر کردی وضعیت علمی کاربردی خیلی عالیه؟از چاله در میایی میری توی چاه

mohsenjxj
08-08-2014, 11:53
سلام بچه ها یکی از بستگان من حتی کنکور سراسری هم شرکت نکرده میخواد پذیرش بدون آزمون پیام نور مقطع کارشناسی شرکت کنه اگه ممکنه راهنمایی کنید الان که ثبت نام پیام نور شروع شده از کجا و دقیقا چه مراحلی را باید تو سایت سنجش طی کنه؟
سوال دوم هم اینه که اگه رشته دیپلم و پیش دانشگاهیش تجربی باشه، آیا میتونه تو رشته های علوم انسانی یا ریاضی یا هردوتاش باهم انتخاب رشته و یا ثبت نام کنه؟
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.:n16:

mohsenjxj
08-08-2014, 19:11
دوستان لطفا اگر در مورد رشته های علوم انسانی مقطع کارشناسی که ذیلا اشاره شده آشنایی دارید یا تجربه خوندنشون را دارید راهنمایی کنید بفرمایید کدوم یکی بهتره؟
الهیات فقه و مبانی اسلامی
اهیات علوم حدیث
الهیات ادیان و عرفان
علوم ترببیتی برنامه ریزی آموزی
علوم تربیتی دبستانی و ...
حقوق

Meysam Raz
08-08-2014, 20:07
سلام بچه ها یکی از بستگان من حتی کنکور سراسری هم شرکت نکرده میخواد پذیرش بدون آزمون پیام نور مقطع کارشناسی شرکت کنه اگه ممکنه راهنمایی کنید الان که ثبت نام پیام نور شروع شده از کجا و دقیقا چه مراحلی را باید تو سایت سنجش طی کنه؟
سوال دوم هم اینه که اگه رشته دیپلم و پیش دانشگاهیش تجربی باشه، آیا میتونه تو رشته های علوم انسانی یا ریاضی یا هردوتاش باهم انتخاب رشته و یا ثبت نام کنه؟
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.:n16:
دفترچه رو بگیرید ، بیشتر اطلاعات رو توش نوشته

از ریاضی یا تجربی میتونن برن درس های رشته ی انسانی رو بخونن و مشکلی نداره اما کسی که تجربی خونده و نرفته یک کنکور ساده هم بده ، اگر الان بخواد توی پیام نور رشته های مهندسی و ریاضی بخونه که نابود میشه
در کل بهتره اول دفترچه رو مطالعه کنید
در مورد این رشته هایی که نوشتید ، هیچکدومشون بدرد پسرا نمیخوره و بهتره برن طرف حسابداری و اینطور دروس
اگر دختر هستن ، براشون فرقی نمیکنه :n02: هر کدوم خودشون راغب تر هستن .

mohsenjxj
08-08-2014, 22:45
دفترچه رو بگیرید ، بیشتر اطلاعات رو توش نوشته

از ریاضی یا تجربی میتونن برن درس های رشته ی انسانی رو بخونن و مشکلی نداره اما کسی که تجربی خونده و نرفته یک کنکور ساده هم بده ، اگر الان بخواد توی پیام نور رشته های مهندسی و ریاضی بخونه که نابود میشه
در کل بهتره اول دفترچه رو مطالعه کنید
در مورد این رشته هایی که نوشتید ، هیچکدومشون بدرد پسرا نمیخوره و بهتره برن طرف حسابداری و اینطور دروس
اگر دختر هستن ، براشون فرقی نمیکنه :n02: هر کدوم خودشون راغب تر هستن .
سلام دوست عزیز اونی که من گفتم فقط بخاطر شغل نمیخواد این درسارو بخونه و بخاطر بالا بردن تحصیلات و هم اینکه تو زندگی شخصی بدردش بخوره.

PNUNA.COM
08-08-2014, 23:50
آغاز ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال 93 دانشگاه پیام نور / دانلود دفترچه راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال ۹۳ در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی آغاز شد / دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام (شرایط ثبت نام – رشته ها و…)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : بر اساس ماده 5 قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب 10 شهریور 92 مجلس شواری اسلامی و مصوبه اولین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 6 آذرماه 92 و در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها ، پذیرش برای حدود 60% ظرفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود . لذا پذیرش در تعدادی از کد رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه محل های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رانتفاعی ، صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می پذیرد.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال 93 به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال 93 (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته (150 رشته محل) برای گزینش و ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال 93 دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی اقدام نمایند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مهرماه سال 1393 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصلاحیه دفترچه های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری و بدون آزمون سال 1393 – (اضافه شدن برخی کدرشته محل های تحصیلی به پذیرش بدون آزمون) - کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مهر سال 93 (علاقه مندانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام نکرده اند) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 93 ثبت نام کرده اند (اعم از حاضرین و غایبین) برای کد رشته مجل های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بر اساس مصوبه دومین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو ، نوع پذیرش (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در مدارک تحصیلی فارغ التحصیلی دانشجویانی که در این کد رشته ها پذیرفته می شوند ، درج نخواهد شد.

پذیرش بدون آزمون سال 93 پیام نور در این رشته محل ها برای مهرماه سال ۹۳ براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

جدول شهریه دانشجویان ورودی مهرماه سال 93 دانشگاه پیام نور برای کلیه مراکز و واحدها – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلیه داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال 93 دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی توصیه می شود ابتدا نسبت به مطالعه دفترچه راهنمای این آزمون مبادرت کرده و سپس در صورت واجد شرایط بودن از 15 مردادماه 93 لغایت 22 مردادماه 93 به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب‌ رشته اقدام و با واریز مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) به عنوان وجه ثبت نام و انتخاب‌ رشته برای یک گروه آزمایشی از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال باشد نسبت به دریافت شماره پرونده و رمز ورود اقدام و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب‌ رشته ابتدا نسبت به تکمیل پیش نویس تقاضانامه و انتخاب‌رشته مبادرت نموده و پس از بررسی های لازم و اطمینان از صحت اطلاعات مربوط حد‌اکثر تا ساعت 24 روز چهارشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به 22 مردادماه 93 به سایت سازمان مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب‌رشته الکترونیکی اقدام نمایند.

تذکرمهم: داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده اند لاکن درجلسه آزمون غائب بوده و یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیازی به ثبت نام مجدد در این مرحله را ندارند. ومی توانند انتخاب رشته نمایند مگر اینکه متقاضی انتخاب رشته درگروه یا گروههای آزمایشی علاوه برگروه آزمایشی ثبت نامی خود باشند.توضیحات لازم دراین خصوص در دفترچه راهنمای مذکور قرار دارد.

کلیه متقاضیان فارغ‌ از اینکه در جلسه آزمون سراسری سال 1393 (در تیرماه 1393) شرکت کرده اند (حاضر یا غایب در آزمون) و یا شرکت نکرده اند ، می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته‌های مذکور اقدام کنند.

نکتـــه مهـــم در مورد تحصیل همزمان:

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل در این مرحله ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، برای ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله لازم است شرایط مندرج در بند سه (3) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی در دفترچه راهنما را داشته باشند.

بند سه (3) تذکرات مهم مقررات وضیفه عمومی : معافیت تحصیل برای هر مقطع فقط یکبار صادر می شود. بنابراین فارغ التحصیلان هر مقطع مجاز به تحصیل مجدد در همان مقطع نمی باشند. همچنین فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته و نیز فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مجاز به شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی نیستند (به استثنای رشته هایی که با تأیید وزارتین علوم و بهداشت فاقد مقطع ناپیوسته بالاتر می باشند).

ضمناً آن عده از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، پس از انصراف مجدداً نمی توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و باید طبق مقررات به خدمت وظیفه عمومی اعزام شوند.

(تبصره 1): دانشجویان انصرافی در صورتی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی انصراف داده و همچنین از تاریخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذیرش در دانشگاه و رشته جدید بیش از یکسال سپری نشده باشد. مضافاً مشروط به اینکه قبلاً (از تاریخ 22 آبان ماه 90 به بعد) از امتیاز یک بار انصراف استفاده نکرده باشند ، می توانند ثبت نام کنند.

(تبصره 2): افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی یا پذیرش در دانشگاه می باشد، لازم است برابر ضوابط مربوط نسبت به تمدید موعد اعزام خود اقدام نمایند. در غیر ابنصورت به دلیل ورود به غیبت شرایط ادامه تحصیل را از دست خواهند داد. در ضمن افرادی که در موعد اعزام (مندرج در برگ آماده به خدمت) به خدمت اعزام می شوند در صورت پذیرش در مقطع کارشناسی و بالاتر، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد.

- کارکنان وظیفه (سربازان در حال خدمت) بدون غیبت اولیه به شرطی که در مقطع کارشناسی و بالاتر پذیرفته شوند مشکلی جهت ثبت نام ندارند.
نکــــــــــــات مهــــــــــــــم :

1- دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 31 شهریورماه 93 و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم ) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای برای کلیه داوطلبان الزامی است.

2- دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

3- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم )، صورت خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام قدیم، نظام جدید و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک کاردانی می باشند ) بایست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کتبی واقعی و معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نام، از ثبت نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد.

تبصره 1: داوطلبان دیپلمه نظام قدیم و نظام جدید بایستی معدل کل و معدل کتبی دیپلم متوسطه خود را عیناً در بندهای 11 و 12 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.

تبصره 2: داوطلبان دیپلمه فنی و حرفه ای و یا کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند و فاقد معدل کتبی در دیپلم، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بندهای 11 و 12 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.

4-انتقال و تغییر رشته از رشته محل های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی به رشته محل هایی که پذیرش آنها با نمرات آزمون سراسری صورت می گیرد، ممنوع است. لذا توصیه می شود که دقت و توجه کافی در انتخاب کدرشته محل های تحصیلی و اولویت بندی آنها بعمل آورند.

5- داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی می باشند و در صورت درج کدرشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه محل های رشته هایی که نمره آزمون در آن تأثیر دارد، اجازه تأیید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنان داده نخواهد شد و می بایست در همان مرحله نسبت به حذف کدرشته های مربوط، از اولوی تهای انتخابی خود اقدام نموده و سپس مراحل بعدی را ادامه دهند.

تبصره: داوطلبان مشمول بند فوق: 1- بر حسب اینکه در یک گروه آزمایشی و یا چند گروه آزمایشی در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده اند، می توانند رشته های مربوط به گروه یا گروه های آزمایشی که در آن ثبت نام نموده اند را انتخاب نمایند. 2- چنانچه قبلاً فقط در یک یا دو گروه آزمایشی ثبت نام نموده اند و علاقمند به انتخاب رشته از سایر گروه های آزمایشی می باشند می بایست ابتدا هزینه اعلام علاقمندی برای گروه های آزمایشی مربوط یعنی مبلغ 106.000 ریال ( به ازای هر گروه آزمایشی) را از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

6- داوطلبانی که قبلاً در یکی از گروه های آزمایشی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبا ن های خارجی) در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده اند، در صورت تمایل در این مرحله می توانند با پرداخت هزین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه مربوط (برای هر یک از گروه های آزمایشی 106.000 ریال) ، منحصرا از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بصورت الکترونیکی ، نسبت به انتخاب رشته ازگروه یا گرو ههای آزمایشی مورد نظر اقدام نمایند.

* نکته مهم: لازم به تأکید است که در روش پذیرش با سوابق تحصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لی، هر داوطلب می تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) و دو گروه آزمایشی هن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر و زبان های خارجی باشد. بدیهی است یک داوطلب نمی تواند همزمان متقاضی دو گروه آزمایشی از گروه های آزمایشی اصلی یعنی گرو ههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی باشد.

دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مهرماه سال 1393 – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصلاحیه دفترچه های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری و بدون آزمون سال 1393 – (اضافه شدن برخی کدرشته محل های تحصیلی به پذیرش بدون آزمون) - کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مهر سال 93 (علاقه مندانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام نکرده اند) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 93 ثبت نام کرده اند (اعم از حاضرین و غایبین) برای کد رشته مجل های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در همین زمینه بخوانید:

پاسخگویی به برخی از سوالات داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور باید بدانند!

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

smahdis
09-08-2014, 12:50
دوستان من قصد دارم یک اپلیکیشن آندرویدی برای سایت سهبا درست کنم که راحت تر بشه برنامه کلاس ها رو گرفت. اما برای این کار لازمه که به دیتابیس سایت سهبا دسترسی داشته باشم (Read-Only Access).

به نظرتون چی کار کنم؟

Web30
09-08-2014, 13:15
دوستان لطفا اگر در مورد رشته های علوم انسانی مقطع کارشناسی که ذیلا اشاره شده آشنایی دارید یا تجربه خوندنشون را دارید راهنمایی کنید بفرمایید کدوم یکی بهتره؟
الهیات فقه و مبانی اسلامی
اهیات علوم حدیث
الهیات ادیان و ارفان
علوم ترببیتی برنامه ریزی آموزی
علوم تربیتی دبستانی و ...
حقوق
ادیان و عرفان :n02:

mohsenjxj
13-08-2014, 17:28
سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور پيرو انتشار اطلاعيه هاي مورخ 11/5/93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و 20/5/93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، بدين‌وسيله‌ ضمن تمديد مهلت انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال 1393 تا ساعت 16:00 (4بعداز ظهر)روز شنبه مورخ 25/5/93 ، بدين وسيله به ‌اطلاع‌ كليه داوطلبان‌ عزيز كه براساس كارنامه نتيجه مرحله اول آزمون مذكور، مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي گرديده‌اند و همچنين آن دسته از متقاضيان ثبت‌نام براي گزينش دررشته هايي كه پذيرش درآنها صرفاً براساس سوابق تحصيلي مي باشد ، مي‌رساند چنانچه تاكنون اقدام به انتخاب رشته ننموده‌اند و يا انتخاب رشته نموده و نياز به ويرايش رشته‌هاي انتخابي خود را دارند، مي‌توانند حداكثر تا پايان زمان تعيين شده(ساعت 16روز شنبه 25/5/93) با مراجعه به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به انتخاب رشته و يا ويرايش رشته‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند. لازم به ذكر است كه تاريخ اعلام شده غيرقابل تمديد مي‌باشد.

PNUNA.COM
17-08-2014, 14:02
فعال شدن کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان ۹۳ پیام نور فعال شد / به همراه داشتن کارت آزمون ( گزارش ۴۲۸ ) و کارت دانشجویی الزامی می باشد

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به نزدیک شدن امتحانات پایان ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور , برای شرکت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور داشتن کارت ورود به جلسه (گزارش 428) و کارت دانشجویی الزامی می باشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در همین رابطه گزارش 428 (کارت آزمون) دانشجویانی که در ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور ثبت نام و انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خاب واحد نموده اند فعال شده است.

همچنین محل انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خابی آزمون دانشجویان در گزارش 428 – کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور نمایش داده می شود.

امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور از 29 مرداد آغاز و تا 8 شهریور ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور برای افرادی که بدهی شهریه دارند
قابل دسترس نیست و غیرفعال می باشد

برای ورود به سایت گلستان از لینک زیر استفاده نمایید:

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای آمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])زش دریافت گزارش 428 (کارت آزمون) از لینک زیر اقدام نمایید:

راهنمای تصویری مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور -گزارش ۴۲۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع و نحوه طراحی سوالات پایان ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور بر اساس لینک زیر می باشد.

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نکات زیر برای دانشجویانی که نتوانستد کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور خود را دریافت کنند ، ضروری می باشد.

امکان تعیین محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد در ترم تابستان 93 امکان پذیر نمی باشد

در صورت واریز شهریه به صورت الکترونیکی ، به صورت آنی وجه واریزی شما در سیستم ثب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت می شود و شهریه شما صفر می شود. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به لینک زیر:

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

3- دانشجویان عزیز دقت داشته باشید پس از ورود به قسمت گزارش 428 در قسمت ” ترم دانشجو “ باید حتما” مقدار آن ” 3923 ” باشد تا بتوانید کارت آزمون را مشاهده نمایید. 4 – دانشجویانی که کد ملی آنها در سیستم ثبت نگردیده است نیز قادر به دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور نخواهند بود. این دسته از دانشجویان باید از طریق مسیر زیر نسبت به ورود کد ملی خود اقدام نمایند.

منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تغییر شماره ملی توجه : در گزارش ثبت نام (کارت آزمون) ، شماره صندلی دانشجو مشخص نمی باشد. شماره صندلی را از دو طریق زیر دریافت نمایید:

۱- از طریق سایت اینترنتی مرکز خود

۲- هنگام امتحان در مکان آزمون، شماره صندلی هر فرد زده می شود.

توجه توجه
قابل توجه دانشجویانی که برای مشاهده کارت آزمون با خطای “اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست” مواجه شده اند :

در هنگام ورود به گزارش 428 گزینه های زیر را به صورت صحیح تنظیم کنید تا مشکل شما برطرف شود:

ترم دانشجو : 3923

نمایش شماره صندلی : 2

تایید امور مالی/آموزش : 1 (خیر)

چاپ برنامه امتحان دانشجوی بدهکار : 2 (بله)

چاپ دانشجوی فاقد ارزشیابی استاد : 2 (بله) در همین زمینه بخوانید مطالب مهم زیر را:

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور

راهنمای تصویری مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور -گزارش ۴۲۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طریقه محاسبه نمرات میان ترم ، پایان ترم و نمره عملی دروس در دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

نحوه اطلاع از کاغذی یا الکترونیکی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9%db%8c-%d8%a7%d9%85%d8%aa%d8%ad%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa.h tml)

Homayun Khan
18-08-2014, 16:18
سلام دوستان
ثبت نام ارشد فراگیر برای سال بعد از کی شروع میشه؟

pouyasony
18-08-2014, 20:24
سلام دانشگاه پيام نور كارداني به كارشناسي نداره؟اگه داره ثبت نامش كي هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

PNUNA.COM
20-08-2014, 09:11
لیست دروس امتحانات بدون کاغذ (الکترونیکی) ترم تابستان 93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%83%d9%8a-%d8%aa%d8%b1%d9%85-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-93-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : لیست امتحانات بدون کاغذ (الکترونیکی) ترم تابستان ۹۳ دانشگاه پیام نور اعلام شد / اسامی دانشجویانی که امتحان الکترونیکی دارند

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به برگزاری برخی از امتحانات دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی (بدون کاغذ) ، برای ترم تابستان 93 نیز لیست اسامی دروسی که آزمون انها به صورت الکترونیکی (بدون کاغذ) برگزار می شود اعلام شد.

راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

لیست دروس امتحانات بدون کاغذ (الکترونیکی) ترم تابستان 93 پیام نور اعلام شده بر اساس (شماره دانشجویی – نام و نام خانوادگی دانشجو – نام مراکز - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کد درس) مرتب شده اند و شما با داشتن شماره دانشجویی خود و کد درس مورد نظر ، می توانید مشاهده کنید که آزمون پایان ترم درس مورد نظر برای ترم تابستان 93 به صورت الکترونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کی برگزار خواهد شد یا خیر.

در لیست امتحانات بدون کاغذ (الکترونیکی) ترم تابستان 93 به ترتیب شماره دانشجویی – نام و نام خانوادگی دانشجو – نام مراکز – نام استان - کد درس – تاریخ امتحان و ساعت شروع امتحان آن درس که به صورت الکترونیکی برگزار می شود ، اعلام شده است.

بعد از باز شدن فایل مورد نظر ، با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl+F در بروی صفحه کلی کامپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وتر خود صفحه ای باز می شود که با وارد کردن شماره دانشجویی مورد نظر می توانید از لیست مشاهده کنید که آزمون درس مورد نظر شما به صورت الکترونیکی می باشد یا خیر.

همچنین کد درس مورد نظر خود را می توانید از لیست منابع درسی ترم تابستان 93 رشته خود (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) پیدا کنید.

لیست اسامی دروس امتحانات بدون کاغذ (الکترونیکی) ترم تابستان 93 پیام نور

عنوان

نمایش فایل

لیست اسامی دروس به صورت فایل اکسل (xlsx) ا 13.3MB

لیست اسامی دروس به صورت فایل پی دی اف (PDF) ا 45MB

لیست دروسی که آزمون پایان ترم آنها به صورت کتاب باز (open book) در ترم تابستان 93 برگزار می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورتی که دانشجو تمایل داشته باشد می تواند بعد از پایان امتحان بدون کاغذ، دکمه دریافت نمره را فشار دهد و نتیجه امتحانش را مشاهده کند. و همچنین به دلیل بار روانی که با مشاهده نمره بلافاصله بعد از امتحان به دنبال خواهد داشت می توانید نمره را بعدا از سایت گلستان دریافت کنید.

در امتحانات بدون کاغذ سوالات یکسان است اما ترتیب چینش سوالات و حتی گزینه ها روی هر سیستمی و برای دانشجویان متفاوت است.

در همین زمینه بخوانید:

لیست دروسی که آزمون پایان ترم آنها به صورت کتاب باز (open book) در ترم تابستان 93 برگزار می شود

راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور

طریقه محاسبه نمرات میان ترم ، پایان ترم و نمره عملی دروس در دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

نحوه اطلاع از کاغذی یا الکترونیکی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9%db%8c-%d8%a7%d9%85%d8%aa%d8%ad%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa.h tml)

PNUNA.COM
20-08-2014, 09:25
نکات مهم و لازم الاجرا توسط دانشجویان در امتحانات پایان ترم تابستان 93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : جهت شرکت در امتحانات پایان ترم تابستان ۹۳ دانشگاه پیام نور نکات مهم زیر را باید توجه داشته باشید.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دانشجویان عزیز:هنگام شرکت در جلسه آزمون مقررات زیر را دقیقا رعایت فرمایید:

نکات مهم امتحانات پایان ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور

با توجه به اینکه اکثر امتحانات پایان ترم تابستان 93 به صورت الکترونیکی و مکانیزه برگزار می شود ، آموزش تصویری زیر را قبل از حضور در جلسه آزمون پایان ترم مشاهده و مطالعه فرمایید:

راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html)

همچنین در لینک زیر می توانید نحوه اطلاع از آزمون های الکترونیکی و کاغذی را مشاهده فرمایید:

نحوه اطلاع از کاغذی یا الکترونیکی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%83%D9%8A-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-93-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html)

همچنین امتحانات پایان ترم تابستان 93 برخی دروس نیز به صورت کتاب باز (Open Book) برگزار می شود که لیست انها را نیز می توانید از لینک زیر مشاهده فرمایید:

لیست دروس آزمونهای پایان ترم کتاب باز (open book) در ترم تابستان 93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نـکات مـهــم:

1- به همراه داشتن کارت دانشجویی و اخذ کارت آزمون از گزارش 428 سیستم گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در امتحانات پایان ترم تابستان 93 الزامی است.
دلایل مشاهده نکردن گزارش 428 (گزارش ثبت نام – کارت ورود به جلسه) :
- بدهی شهریه داشته باشید
- سرعت پایین اینترنت شما

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

2- حضور در محل برگزاری آزمون حداقل 30 دقیقه قبل از شروع امتحان
3- از آوردن کتاب ،جزوه ، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یادداشت ،هندزفری،تلفن همراه و هرگونه وسیله الکترونیکی دیگر به جلسه خودداری کنید.
4- با توجه به سربرگ سوالات ،دانشجو مجاز به داشتن ماشین حساب ،کتاب قانون و غیره می باشد.
5- دانشجویانی که فاقد عکس در سیستم گلستان می باشند، در اسرع وقت عکس خود را به کارشناس رشته تحویل دهند تا گزارش 428 آنها عکس دار باشد.
دانشجویان مهمان نیز جهت عکس دار شدن پریپرینت های امتحانی، یک قطعه عکس خود را به واحد رایانه تحویل دهند.
6- دانشجویان عزیز دقت نمایید پاسخنامه preprint شده با مشخصات فردی تان تطبیق کند.در صورت وجود هرگونه مشکل مسئول جلسه را در جریان قرار دهید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در غیر این صورت مسوولیت عدم تصحیح پاسخنامه بعهده دانشجو است.
تذکر مهم : دانشجویانی که قرار است آزمون آنها به صورت رایانه ای برگزار شود لازم است در ساعت مقرر جلوی سیستم آماده بوده و شماره ملی و شماره دانشجویی خود را به همراه داشته باشد که با وارد کردن آنها می توانند آزمون خود را شروع نمایند.درصورت همزمانی دو آزمون دانشجو (آزمون بدون کاغذ(الکترونیکی ) وآزمون با کاغذ)،دانشجو باید ابتدا درآزمون رایانه ای شرکت نمایید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حداکثر زمان ورود به سیستم آزمون الکترونیکی 15 دقیقه می باشد.
7- پاسخنامه های خود را تمیز و بدون تاخوردگی نگاه داشته و تحویل دهید.ضمنا به هیچ عنوان دایره های چهار طرف پاسخنامه و بارکد را مخدوش ننموده و محل مشخص شده را با خودکار فقط در کادر مخصوص امضاء نمائید.

راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html)

8- پاسخنامه های تستی را فقط با مداد مشکی نرم پررنگ پر نمائید. و پاسخنامه های تشریحی را با خودکار آبی تکمیل نمایید.
9- دانشجویان محترم به تعداد سوالات و زمان آن در سربرگ دقت نموده در صورت مغایرت در تعداد سوالات مراقب را در جریان قرار دهید.
10- در حین برگزاری آزمون از صحبت نمودن ، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نگاه کردن به اطراف و همراه داشتن یادداشت ،خودداری نموده در غیر این صورت با فرد خاطی بر اساس آیین نامه انضب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اطی برخورد می گردد.
11- نکاتی که مسوولان اجرای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی آزمون متذکر شده یا از طریق بلندگو پخش می شود را رعایت نمایید.
12- تکمیل کد سری سوال با توجه به توضیحات مندرج بر روی صفحه اول سوالات توسط دانشجو الزامی می باشد عواقب ناشی از عدم تکمیل یا درج اشتباه کد سری سوال به عهده دانشجو است.
13- دانشجویان موظفند برگ حضور و غیاب رابا خودکار امضا نمایند.
14- دانشجویان ترم آخر که به طور همزمان بیش از یک درس امتحان دارند موظفند به مسئول جلسه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن موضوع را اعلام و بعد از امت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حان جلسه را ترک نمایند.
15- دانشجویان موظفند بعد از پایان زمان آزمون سئوالات را تحوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل مراقب داده ،و سریعا ازحوزه امتحانی خارج شوند.
16- دانشجویان معترض به سئوالات پس از پایان هر جلسه آزمون ، حداکثر پس از سه روز ازبرگزاری آزمون به مدت یک هفته اعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])راض خود را به سئوالات در سیستم گلستان به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نمایند.
17- دانشجویان درصورت مشاهده نمره تشریحی می توانند در سیستم اعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])راض خود را ثبت نمایند و اساتید محترم مورد بازنگری قرار دهند.
18- چنانچه دانشجویان با رویت سئوالات ،پاسخنامه ها و کلید آن ها و بررسی کامل آن مشکل خاصی مشاهده نمودند حداکثر پس از سه روز از برگزاری آزمون به مدت یک هفته در سیستم گلستان اعلام نمایند.
تــــذکـــــرات مــــــهـــــــــم :

- کلیه دروس ترم تابستان به صورت خودخوان می باشند و فاقد نمره میان ترم هستند.نمره بر اساس ۲۰ محاسبه می شود (نمره پایان ترم ضربدر ۱۰ هفتم می شود )- امکان جابه جایی دانشجو و تعیین محل آزمون در ترم تابستان 93 امکان پذیر نمی باشد.
- درس تربیت بدنی دارای واحد عملی و کلاس می باسد . کلاسهای عملی درس تربیت بدنی ، بر اساس تصمیم مراکز ممکن است در ترم تابست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ان و یا در نیمسال بعدی برگزار شود.
- آزمونها و امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور در چهار نوبت با ساعتهای 8 تا 10 – 10:30 تا 12:30 – 13:30 تا 14:30 و 15 تا 16 برگزار می شود.نکته ای در مورد شماره صندلی امتحانات:

توجه : در گزارش ثبت نام (کارت آزمون) ، شماره صندلی دانشجو مشخص نمی باشد. شماره صندلی را از دو طریق زیر دریافت نمایید:
۱- از طریق سایت اینترنتی مرکز خود
۲- هنگام امتحان در مکان آزمون، شماره صندلی هر فرد زده می شود.در همین رابطه مطالب مهم زیر را مطالعه فرمایید:

دانلود رایگان نمونه سوالات پایان ترم نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

نتیجه غیبت و عدم حضور در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه محاسبه نمرات پایان ترم و میان ترم تابستان 93 پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موارد تخلف امتحانی و منتخبی از آرای کمیته انضباطی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای تصویری مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم -گزارش ۴۲۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست منابع درسی ترم تابستان 93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای تکمیل پاسخنامه های تستی امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای اعتراض به نمرات امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای نحوه مشاهده نمرات پایان ترم دانشجویان پیام نور / راهنمای دریافت سوالات امتحانات پایان ترم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای اعلام اشکال واعتراض به سوالات امتحانات پایانترم پیام نور

shamsoddin
23-08-2014, 18:08
دوست من کاردانی حسابداری از دانشگاه دولتیه اما الان میخواد مقطع کارشناسی ادامه تحصیل بده این امکان تو دانشگاه پیام نور هست آیا؟

mohsen0000000000
25-08-2014, 16:49
سلام.
سنوات تحصیلی برای کسانی که از سربازی معاف شده و همینطور معاف نشدها چقدره؟
ایا قابل افزایش هست؟

PNUNA.COM
25-08-2014, 18:55
اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور / تمامی مقاطع تحصیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : برنامه امتحانات نیمسال اول ۹۴-۹۳ پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت کاملا” اختصاصی از طریق سایت پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است.

این برنامه به دلیل در خواست های مکرر دانشجویان قرار داده شده است

برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پی دی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم 2.68 مگابایت

تذکر مهم : برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور طبق آخرین تغییرات برای نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 بروز شده است

تذکر 1 : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانات پیام نور ملاک نمی باشد.

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

تذکر 2 : با توجه به منتشر نشدن رسمی برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور توسط دانشگاه ، پیام نورنا :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مسوولیتی در قبال برنامه انتشار یافته در این پایگاه بر عهده نمی گیرد. بنابراین این برنامه غیر رسمی می باشد و ممکن است در زمان امتحانات برنامه دچار تغییراتی شود. دانشجویان برای اطلاع از برنامه امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش ۴۲۸ مراجعه کنند. انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور :

بر اساس تاریخ های اعلام شده در تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ، تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور از 11 شهریورماه 93 لغایت 20 شهریورماه 93 از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد.

زمان ثبت و درخواست مهمان شدن در مراکز برای نیمسال اول 94- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])93 از تاریخ 1 شهریورماه لغایت 15 شهریور ماه خواهد بود.

برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور

مقطع کـــاردانی و کارشنــاسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های کاردانی و کارشناسی ناپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وسته پیام نور

مقطع کــــــارشنـــاســـی دانشگاه پیام نور

کلیه گرایشهای رشته : کامپیوتر

کلیه گرایشهای رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه : کشاورزی

کلیه گرایشهای رشته های : الهیات و حقوق

کلیه گرایشهای رشته های : جغرافیا

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی صنایع - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدیریت اجرایی – مدیریت پروژه

کلیه گرایشهای رشته های : ریاضی و آمار

کلیه گرایشهای رشته های : فیزیک – شیمی

کلیه گرایشهای رشته های : زیست شناسی – زمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن شناسی

کلیه گرایشهای رشته های : علوم تربیتی

کلیه گرایشهای رشته های : زبان و ادبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ات (انگلیسی – فارسی – عرب)

کلیه گرایشهای رشته های : مدیریت (صنعتی – بازرگانی – جهانگردی – دولتی)

کلیه گرایشهای رشته های : علوم اجتماعی

کلیه گرایشهای رشته های : حسابداری – علوم اقت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صادی

کلیه گرایشهای رشته های : تربیت بدنی – تاریخ

کلیه گرایشهای رشته های : روانشناسی – علوم سیاسی

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی عمران – مهندسی مکانیک

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی شیمی – مهندسی پزشکی

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی برق – مهندسی راه آهن

کلیه گرایشهای رشته های : مهندسی شهرسازی – مهندسی معماری – مرمت بن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اهای تاریخی

کلیه گرایشهای رشته های : هنر اسلامی – کتابداری – علم اطلاعات و دانش شناسی

کلیه گرایشهای رشته های : فرش – طراحی پارچه – طراحی پارچه و لباس – صنایع دستی – عکاسی – نقاشی

کلیه گرایشهای رشته های : هنر صناعی

کلیه گرایشهای رشته های : کتابت و نگارگری – ارتباط تصویری

مقطع کــــارشنـــاســــی ارشـــــد دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه های کارشناسی ارشد پیام نور

مقطع دکتــــــری تخصصــــی دانشگاه پیام نور

کلیه گروه های آموزشی و رشته های دکتری تخصصی پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ام نور

برنامه امتحانات نیمسال اول 94-93 پیام نور

در همین رابطه بخوانید :

تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Squall Leonhart
26-08-2014, 07:29
دوستان بهترین زمان برای تسویه حساب کی هست؟

mahkoom12
31-08-2014, 13:25
من امسال پیش بزرگسالانم.بعد زیست و امتحان دادم دیروز.فک نکنم قبول شم.کنکورم دادم پیام نور زدم. تا سی ویکم این ماه هم وقت واسه سربازی دارم الان چی میشه.فیزیکم افتاده بودم که تبصره زدم

Mehran-King
01-09-2014, 00:04
من امسال پیش بزرگسالانم.بعد زیست و امتحان دادم دیروز.فک نکنم قبول شم.کنکورم دادم پیام نور زدم. تا سی ویکم این ماه هم وقت واسه سربازی دارم الان چی میشه.فیزیکم افتاده بودم که تبصره زدم

اگه تا 31 شهریور نمره قبولی نگیری (مدرک پیش دانشگاهی نگیری) - میمونی واسه سال بعد !

moslem1391
05-09-2014, 10:12
سلام
امروز کنکور ارشد فراگیر برگزار شد.کسی اطلاع داره کی سوالت و کلید رو سایت میاد؟
یا اصلاً میاد یا نه؟

Soroush-S
05-09-2014, 11:34
سلام
امروز کنکور ارشد فراگیر برگزار شد.کسی اطلاع داره کی سوالت و کلید رو سایت میاد؟
یا اصلاً میاد یا نه؟
نه - فقط میدونم نیمه دوم شهریور نتایج میاد

moslem1391
05-09-2014, 23:41
نه - فقط میدونم نیمه دوم شهریور نتایج میاد
نتایج فک کنم 15 مهر اعلام میشه

miss_ava7
06-09-2014, 17:29
دوستان من یه درسو حتما باید برمیداشتم ولی ظرفیتش پر شده بود زدم رفت توی لیست انتظار، خودمم نفر اول لیست انتظار هستم:n02:
چند درصد امید هست که این درسو بهم بدن؟ چه جوریه این سیستم لیست انتظار؟ یعنی کسی حذف کنه یا ظرفیتو زیاد کنن من خود به خود و اتوماتیک به لیست اضافه میشم؟
ممنون

mohsenjxj
06-09-2014, 20:46
سلام دوستان تاریخ اعلام نتایج پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور کی هست؟

Hossein_128
08-09-2014, 11:57
سلام

دوستان برای انتخاب واحد اگر واحدی رو قبلاً پاس کردیم اشتباهی دوباره انتخابش کنیم سیستم اخطاری چیزی میده؟؟

hp722
09-09-2014, 08:48
از دوستان کسی اطلاع داره پیام نور بهارستان رباط کریم کجاست؟چون من سرچ میکنم یا بهارستان میاره یا رباط کریم.کسی لینک سایتش رو داره بده ممنون میشم

majidli
09-09-2014, 10:44
دوستان چرا تو گزارش ثبت نام واس من فقط ساعت امتحان رو زده ساعت و روز کلاس رو نمیزنه:n03:

Gamecock1
09-09-2014, 10:57
سلام. من هنگام انتخاب رشته، پيام نور را اولويت بالا قرار داده بودم و موسسه اموزش عالي رو پایین تر انتخاب کردم. الان فقط پیام نور رو قبول شدم. ولی نظرم عوض شده. میتونم تو موسسه های آموزش عالی که پایین تر انتخاب کرده بودم ثبت نام کنم ؟ (یعنی تغییر اولویت بدم)

M o h a m m @ d
09-09-2014, 12:05
دوستان چرا تو گزارش ثبت نام واس من فقط ساعت امتحان رو زده ساعت و روز کلاس رو نمیزنه:n03:

منتظر باشید اساتید دروستون که مشخص بشه ساعت و روز کلاسها میزنن

mohsenjxj
09-09-2014, 20:30
لطفا یکی جواب بده.
ممنون:n16:

majidli
09-09-2014, 22:27
دادا برو تو سایت سنجش اعلام شده
منتها هنوز نحوه ورود به سیستم گلستان و ثبت نام اعلام نشده

nits
09-09-2014, 22:29
لطفا یکی جواب بده.
ممنون:n16:

سایت های مرتبط با پیام نور رو چک کنید . به نظر اعلام شده در سایت سازمان سنجش . ثبت نام هم هنوز اعلام نشده کی هست ولی به احتمال زیاد از 1 تا 5 مهر خواهد بود ولی قطعی نشده .

mohammad8181
10-09-2014, 11:07
سلام
یک سوال فوری :

من فیزیک 2 رو پاس نکردم و 10 نفر صف انتظار شده. 2 کلاس 40 نفری بود که همه اش پر شده الان در معادلات و ریاضی 2 و ........نمی تونم بردارم و همه به خاطر فیزیک 2 هست.
دانشگاه رفتم .مسئول آموزش نیست .بقیه هم می گند :
به ما ربطی نداره .چی کار کنم؟

mohammad8181
10-09-2014, 14:11
سلام
یک سوال فوری :

من فیزیک 2 رو پاس نکردم و 10 نفر صف انتظار شده. 2 کلاس 40 نفری بود که همه اش پر شده الان در معادلات و ریاضی 2 و ........نمی تونم بردارم و همه به خاطر فیزیک 2 هست.
دانشگاه رفتم .مسئول آموزش نیست .بقیه هم می گند :
به ما ربطی نداره .چی کار کنم؟

درست شد. مسئول آموزش گفت تا فردا درست می کنیم

mohsenjxj
10-09-2014, 14:42
سلام بچه ها با توجه به اينكه زمان شروع فرآيند انتخاب واحد نيمسال مهر از تاريخ 11/06/93 لغايت 20/06/93 هست و ثبت نام پذیرش بدون آزمون از 1 تا 5 مهر هست پس این دانشجوهای جدید کی باید انتخاب واحد کنن؟

[Mohsen]
11-09-2014, 23:33
دوستان این ورزش 1 چی هست که جدیدا اضافه شده؟ الان من که تربیت بدنی 1 و 2 رو پاس کردم این رو هم باید بردارم؟

majidli
12-09-2014, 09:55
سلام بچه ها با توجه به اينكه زمان شروع فرآيند انتخاب واحد نيمسال مهر از تاريخ 11/06/93 لغايت 20/06/93 هست و ثبت نام پذیرش بدون آزمون از 1 تا 5 مهر هست پس این دانشجوهای جدید کی باید انتخاب واحد کنن؟
زمان انتخاب واحد پذیرفته شدگان کارشناسی کنکور سراسری 93 و قبول شدگان بدون آزمون پیام نور هنوز اعلام نشده است ولی احتمالا از 1 مهر باشد

majidli
12-09-2014, 10:00
;8383363']دوستان این ورزش 1 چی هست که جدیدا اضافه شده؟ الان من که تربیت بدنی 1 و 2 رو پاس کردم این رو هم باید بردارم؟

1- عنوان درس تربیت بدنی 1 به تربیت بدنی تغییر یافت . همچنین برای دانشجویانی که مشکل پزشکی دارند و قادر به انجام آزمون عملی ورزشی نمی باشند این واحد درسی با عنوان تربیت بدنی ویژه برای این دسته از دانشجویان در سیستم جامع گلستان قابل اخذ است .

2- عنوان درس تربیت بدنی 2 به ورزش 1 تغییر یافت. همچنین برای دانشجویانی که مشکل پزشکی دارند و قادر به انجام آزمون عملی ورزشی نمی باشند این واحد درسی با عنوان ورزش ویژه 1 برای این دسته از دانشجویان در سیستم جامع گلستان قابل اخذ است .

Dark Shine
12-09-2014, 12:42
آقا این سامانه سهبا برای شما باز میشه ؟!

[Mohsen]
12-09-2014, 23:06
1- عنوان درس تربیت بدنی 1 به تربیت بدنی تغییر یافت . همچنین برای دانشجویانی که مشکل پزشکی دارند و قادر به انجام آزمون عملی ورزشی نمی باشند این واحد درسی با عنوان تربیت بدنی ویژه برای این دسته از دانشجویان در سیستم جامع گلستان قابل اخذ است .

2- عنوان درس تربیت بدنی 2 به ورزش 1 تغییر یافت. همچنین برای دانشجویانی که مشکل پزشکی دارند و قادر به انجام آزمون عملی ورزشی نمی باشند این واحد درسی با عنوان ورزش ویژه 1 برای این دسته از دانشجویان در سیستم جامع گلستان قابل اخذ است .

درسته مورد مشابهی رو جای دیگه هم خونده بودم، مثل اینکه ورزش 3 هم اضافه شده ولی اختیاریه! اما سوال اینجاست برای من که تربیت بدنی 1 و 2 رو پاس کردم دوباره چرا سیستم گلستان اجازه انتخاب ورزش 1 رو میده بدون هیچ خطایی؟ یعنی این هم جز واحدهایی هست که باید پاس کنم؟

PNUNA.COM
12-09-2014, 23:29
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد

مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا 24 شهریور ماه 1393 ادامه خواهد داشت.

پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ 20 شهریور ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان تا تاریخ 24 شهریور ماه 1393 تمدید گردید.

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 94-1393 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته 1 - دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.

نکته 3 - زمان ثبت نام و انتخاب واحد و همچنین نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی آزمون سراسری و بدون آزمون سال 93 و آزمون ارشد سراسری و فراگیر ورودی مهرماه 93 به زودی از طریق همین سایت اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد. زمان ثبت نام و انتخاب واحد این افراد در تاریخ دیگری می باشد.

نکته 4 - تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از 13 مهرماه آغاز و تا 20 مهرماه 93 ادامه خواهد داشت.

قبل از ارسال هر گونه نظر ، به لینک های زیر مراجعه کنید و مطالب رو با دقت مطالعه فرمایید.

سوالات تکراری بدون پاسخ حذف می شوند.

در همین زمینه بخوانید:

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور / اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 94-1393 دانشگاه پیام نور

mohsenjxj
13-09-2014, 15:36
سلام بچه ها بنده 3 سال پیش که تو رشته نرم افزار وارد پیام نور شدم تو لیست ارائه دروس نرم افزار تعداد واحدی که برای کارشناسی باید پاس میکردم را نوشته بود 142 واحد الان که لیست ارائه دروس سال 93-94 را میبینم نوشته 138 واحد و کمتر شده دوستانیکه اطلاع دارن لطفا بفرمایید ملاک برای فارغ التحصیلی من لیست ارائه دروس سال ورود هست یا آخرین لیست ارائه دروسی که تو سال فارغ التحصیلی ارائه میشه هست؟
اگه ملاک آخرین ارائه دروس ارائه شده هست پس اون واحد هایی که تو لیست جدید حذف شده ولی طبق ارائه دروس قبلی ما پاس چی میشه آیا اون پاس شده های هم به کل واحدها اضافه میشه و جزو 138 تای جدید حساب میشه یا کلا به فنا رفته؟

King of Nothing
13-09-2014, 15:37
سلام , دوستان من رشته روانشناسی پیام نور قبول شدم ... یه توضیح دربارش میدید چطوریاس ؟
مردم میگن خیلی سخته واسه همین میترسم برم و همین ترم های اولی انصراف بدم ...
بعدش کسی میدونه چند درصد پسر و چند درصد دختر تو این رشته تحصیل میکنن ؟ :دی
کلا پیشنهادی داشتید خوشحال میشم بشنوم /// مرسی :n16:

miss_ava7
13-09-2014, 16:55
سلام , دوستان من رشته روانشناسی پیام نور قبول شدم ... یه توضیح دربارش میدید چطوریاس ؟
مردم میگن خیلی سخته واسه همین میترسم برم و همین ترم های اولی انصراف بدم ...
بعدش کسی میدونه چند درصد پسر و چند درصد دختر تو این رشته تحصیل میکنن ؟ :دی
کلا پیشنهادی داشتید خوشحال میشم بشنوم /// مرسی :n16:

سلام،تبریک میگم.
درمورد آمار تکان دهنده درصد دختر و پسر باید بگم معمولا در هر کلاس 30 تا دختر و شاید 2 پسر رویت شه:n02: تعداد پسرا خیلی کمه، دخترها هم اکثرا متاهل و بالای 30 سال هستن!
رشته روانشناسی رشته سخت و پر از منابع درسی و در عین حال مفید و کاربردی و بسیار خوبیه اما نه در پیام نور.
من ترم پنج روانشناسی (فراگیر) هستم و تجربه ام این بود:
نکات منفی: حجم کتابها نسبت به بقیه دانشگاه ها زیادتره، ساعات کلاسی کمتره، استادا ضعیف اند، امتحانا تستی و مثل کنکور برگزار میشه، شما کتابو که میخونید باید حتما تست های سالهای پیش رو بزنید بعد برید سر جلسه وگرنه نمیتونید نمره قبولی بگیرید.. درسای انسانی مثل روانشناسی که باید سر کلاسا زیاد بحث و گفتگو باشه توی پیام نور درست تدریس نمیشه، اکثر درسا خودخوانه اگه کلاسشو هم بردارید چندان مفید نیست چون استاداش میگن بچه ها بیان کتابو کنفرانس بدن و سوال هم که می پرسی می فهمی حتی مسلط به کتاب هم نیستن!..
نکات مثبت: میتونید در ترم حتی فقط 6 واحد بگیرید و به کار و زندگیتون برسید و چون تعداد جلسه ها کمه کمتر میرید دانشگاه، اگه سر جلسه امتحان غیبت کنید نمره صفر نمی گیرید و درس خودکار حذف میشه(ولی پول شهریه اش میره)..

من قبلا توی دانشگاه دولتی درس خوندم و اگه بخوام دولتی و پیام نور رو مقایسه کنم باید بگم توی دولتی استادا خیلی بهتر بودن، حجم درسا خیلی کم تر بود و شب امتحان درس میخوندم و تازه شاگرد اول هم حساب میشدم! اما توی پیام نور خیلی خیلی بیشتر دارم درس می خونم ولی بازم معدلم پائین تر از معدل رشته قبلیم میشه! اکثر دانشجوها همسن خودم بودم و دوستای زیادی داشتم ولی توی پیام نور اکثرا سن بالا و متاهل هستند، توی پیام نور بچه ها خیلی وقت صرف خوندن کتابا (اونم خودخوان) و امتحانا میکنن و سخت لیسانس میگیرن ولی متاسفانه مدرکش توی جامعه بی ارزشه و همه فکر میکنن پیام نور مال تنبل هاست و به خودشون اجازه اظهار نظر و توهین به شما رو میدن.. 24 واحد دولتی اندازه 17 واحد پیام نور زحمت میخاد.. ارزش درس خوندن دانشجوهای دولتی رو نمیخام پایین بیارم چون خودمم چند سال پیش جزوشون بودم ولی قطعا پیام نور سخت تر از دولتیه...
خود رشته روانشناسی برای من که خیلی شیرین و مفیده و غیر از درس آمارش بقیه کتابا بدون کمک گرفتن از کسی برام قابل فهمه.. فقط افسوس میخورم ای کاش دوباره کنکور دولتی شرکت میکردم و از طریق فراگیر نمیرفتم..
ظاهرا پیام نور انصرافی زیاد داره ، اگه توی طول ترم حوصله درس خوندن ندارید و یا اینکه از نظر درسی متوسط هستید پیام نور بدترین دانشگاه برای شماست و همش باید کتاب راهنما بخرید

King of Nothing
13-09-2014, 17:47
سلام،تبریک میگم.
درمورد آمار تکان دهنده درصد دختر و پسر باید بگم معمولا در هر کلاس 30 تا دختر و شاید 2 پسر رویت شه:n02: تعداد پسرا خیلی کمه، دخترها هم اکثرا متاهل و بالای 30 سال هستن!
رشته روانشناسی رشته سخت و پر از منابع درسی و در عین حال مفید و کاربردی و بسیار خوبیه اما نه در پیام نور.
من ترم پنج روانشناسی (فراگیر) هستم و تجربه ام این بود:
نکات منفی: حجم کتابها نسبت به بقیه دانشگاه ها زیادتره، ساعات کلاسی کمتره، استادا ضعیف اند، امتحانا تستی و مثل کنکور برگزار میشه، شما کتابو که میخونید باید حتما تست های سالهای پیش رو بزنید بعد برید سر جلسه وگرنه نمیتونید نمره قبولی بگیرید.. درسای انسانی مثل روانشناسی که باید سر کلاسا زیاد بحث و گفتگو باشه توی پیام نور درست تدریس نمیشه، اکثر درسا خودخوانه اگه کلاسشو هم بردارید چندان مفید نیست چون استاداش میگن بچه ها بیان کتابو کنفرانس بدن و سوال هم که می پرسی می فهمی حتی مسلط به کتاب هم نیستن!..
نکات مثبت: میتونید در ترم حتی فقط 6 واحد بگیرید و به کار و زندگیتون برسید و چون تعداد جلسه ها کمه کمتر میرید دانشگاه، اگه سر جلسه امتحان غیبت کنید نمره صفر نمی گیرید و درس خودکار حذف میشه(ولی پول شهریه اش میره)..

من قبلا توی دانشگاه دولتی درس خوندم و اگه بخوام دولتی و پیام نور رو مقایسه کنم باید بگم توی دولتی استادا خیلی بهتر بودن، حجم درسا خیلی کم تر بود و شب امتحان درس میخوندم و تازه شاگرد اول هم حساب میشدم! اما توی پیام نور خیلی خیلی بیشتر دارم درس می خونم ولی بازم معدلم پائین تر از معدل رشته قبلیم میشه! اکثر دانشجوها همسن خودم بودم و دوستای زیادی داشتم ولی توی پیام نور اکثرا سن بالا و متاهل هستند، توی پیام نور بچه ها خیلی وقت صرف خوندن کتابا (اونم خودخوان) و امتحانا میکنن و سخت لیسانس میگیرن ولی متاسفانه مدرکش توی جامعه بی ارزشه و همه فکر میکنن پیام نور مال تنبل هاست و به خودشون اجازه اظهار نظر و توهین به شما رو میدن.. 24 واحد دولتی اندازه 17 واحد پیام نور زحمت میخاد.. ارزش درس خوندن دانشجوهای دولتی رو نمیخام پایین بیارم چون خودمم چند سال پیش جزوشون بودم ولی قطعا پیام نور سخت تر از دولتیه...
خود رشته روانشناسی برای من که خیلی شیرین و مفیده و غیر از درس آمارش بقیه کتابا بدون کمک گرفتن از کسی برام قابل فهمه.. فقط افسوس میخورم ای کاش دوباره کنکور دولتی شرکت میکردم و از طریق فراگیر نمیرفتم..
ظاهرا پیام نور انصرافی زیاد داره ، اگه توی طول ترم حوصله درس خوندن ندارید و یا اینکه از نظر درسی متوسط هستید پیام نور بدترین دانشگاه برای شماست و همش باید کتاب راهنما بخرید

ممنون بابت توضیحات ؛ واقعا همه دخترن و بالای 30 ؟ :| ای بابا ...
من خودم تقریبا علاقه دارم به روانشناسی و به عشق سریال هانیبال :دی این رشته رو هم موقع انتخاب رشته زدم /
اما حالا با توضیحات شما ناامید شدم ...
بایدم یا همین روانپزشکی رو بخونم یا کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنم یا برم سربازی ...

miss_ava7
13-09-2014, 18:44
ممنون بابت توضیحات ؛ واقعا همه دخترن و بالای 30 ؟ :| ای بابا ...
من خودم تقریبا علاقه دارم به روانشناسی و به عشق سریال هانیبال :دی این رشته رو هم موقع انتخاب رشته زدم /
اما حالا با توضیحات شما ناامید شدم ...
بایدم یا همین روانپزشکی رو بخونم یا کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنم یا برم سربازی ...

حداقل ورودی ما که اینطوریه، 80 درصد دانشجوها خانم و خانه دار و بچه دار هستن!

شاید چون دلم پر بود زیادی تند رفتم، قصدم ناامید کردن و ترسوندن شما نبود فقط خواستم بگم این ذهنیت رو که قبول شدن و مدرک گرفتن توی پیام نور آسونه نداشته باشید.

قطعا اگه علاقه مند به روانشناسی و کلا اهل مطالعه باشید خودتون از روی علاقه زودتر شروع به خوندن کتابا می کنید و خسته هم نمی شید.
برای من رشته خیلی خوب و فقط خود دانشگاه و سیستم پیام نور ناامید کننده اس..
باز بیشتر فکر کنید و مشورت کنید و صرفا به خاطر نظر شخصی من قیدشو نزنید. چون الان قبول شدید حیفه راحت بیخیالش بشید
نکته مهم اینه که فقط باید امتحانا رو جدی بگیرید و نزارید واسه شب امتحان..
شاید بهتر باشه حداقل ترم اولو برید و اگه دیدید اذیت میشید اونوقت انصراف بدین . در هر صورت موفق باشید
هانیبال (مدس میکلسن ) که عزیز دل ماست! شیک ترین مشاوری بود که تا حالا دیدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenjxj
13-09-2014, 23:12
سلام بچه ها بنده 3 سال پیش که تو رشته نرم افزار وارد پیام نور شدم تو لیست ارائه دروس نرم افزار تعداد واحدی که برای کارشناسی باید پاس میکردم را نوشته بود 142 واحد الان که لیست ارائه دروس سال 93-94 را میبینم نوشته 138 واحد و کمتر شده دوستانیکه اطلاع دارن لطفا بفرمایید ملاک برای فارغ التحصیلی من لیست ارائه دروس سال ورود هست یا آخرین لیست ارائه دروسی که تو سال فارغ التحصیلی ارائه میشه هست؟
اگه ملاک آخرین ارائه دروس ارائه شده هست پس اون واحد هایی که تو لیست جدید حذف شده ولی طبق ارائه دروس قبلی ما پاس چی میشه آیا اون پاس شده های هم به کل واحدها اضافه میشه و جزو 138 تای جدید حساب میشه یا کلا به فنا رفته؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید.

alivw71
14-09-2014, 13:04
سلام دوستان زمان ثبت نام ورودی های کنکور 93 پیام نور چه تاریخی هست؟

Mehran-King
14-09-2014, 14:26
سلام دوستان زمان ثبت نام ورودی های کنکور 93 پیام نور چه تاریخی هست؟

سلام 26 تا اول مهر

---
بصورت غیر حضوری

Mehran-King
14-09-2014, 14:49
دوستان من کارشناسی مدیریت دولتی قبول شدم ، لطفا برام دعا کنین تا موفق بشم ، ممنون از همگی (ان شاء الله میرم تا مقطع ارشد یا شایدم دکتری)

Hatek
14-09-2014, 23:46
ثبت نام پیام نور غیر حضوریه ؟
چون تو سنجش یه جا گفته دانشگاه هایی که اعلام نکردن طبق حروف الفبا باید برن برای ثبت نام
یه جا هم برای پیام نور گفته که از تاریخ یکم تا هفتم مهر از سایت ثبت نام میشه

Mehran-King
15-09-2014, 10:08
ثبت نام پیام نور غیر حضوریه ؟
چون تو سنجش یه جا گفته دانشگاه هایی که اعلام نکردن طبق حروف الفبا باید برن برای ثبت نام
یه جا هم برای پیام نور گفته که از تاریخ یکم تا هفتم مهر از سایت ثبت نام میشه

سلام داداش خوبی؟ وقتت بخیر ؛ آره من پیام نور مدیریت دولتی قبول شدم و ثبت نام غیر حضوریه باید تمام مدارک مورد نیازتو ببری کافی نت یا هرکجای دیگه که آشنا سراغ داری...بعدش باید مدارکتو اسکن کنی و تو سایت گلستان پیام نور ثبت نام کنی ، نه دوست من ، ثبت نام پیام نور از تاریخ 26 شهریور ماه تا 1 مهر ماه هست گهگاهی یه سر به این سایت بزن :

موفق باشین ؛ :n16:

جواب سوال شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml

Gamecock1
15-09-2014, 19:10
سلام داداش خوبی؟ وقتت بخیر ؛ آره من پیام نور مدیریت دولتی قبول شدم و ثبت نام غیر حضوریه باید تمام مدارک مورد نیازتو ببری کافی نت یا هرکجای دیگه که آشنا سراغ داری...بعدش باید مدارکتو اسکن کنی و تو سایت گلستان پیام نور ثبت نام کنی ، نه دوست من ، ثبت نام پیام نور از تاریخ 26 شهریور ماه تا 1 مهر ماه هست گهگاهی یه سر به این سایت بزن :

موفق باشین ؛ :n16:

جواب سوال شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml

سلام علیکم. من پیام نور لاهیجان قبول شدم. ولی از شهر خودم یعنی رشت دوره. میتونم از اونجا منتقل شم به پیام نور رشت ؟

sasan.69
15-09-2014, 19:30
رفقا یه سوال

یکی از اشناها پیام نور قبول شده و میگن که غیرحضوری ثبت نام میشه ..گفتن مدارک رو برامون پست کنید که انجام داد..شماره دانشجویی ندادن که بتونیم وارد سایت بشیم و گفتن باشماره داوطلبی اوکی میشه که تست کرد نشد..حالا باس چی کرد؟بعد یه چیز دیگه ...مث ثبت نام کنکور باید تو گلستان اطلاعات رو وارد کرد؟

Mehran-King
15-09-2014, 22:07
سلام علیکم. من پیام نور لاهیجان قبول شدم. ولی از شهر خودم یعنی رشت دوره. میتونم از اونجا منتقل شم به پیام نور رشت ؟

سلام دوست من ، میتونی سوالتو تو این سایت

سوال کنی بعدش مسئولان مربوطه خودشون دقیق جوابتون رو میدن ، احتمالا میشه ولی از نظر من بهتره از خود این سایت سوال کنین موفق باشین ؛

Mehran-King
15-09-2014, 22:11
رفقا یه سوال

یکی از اشناها پیام نور قبول شده و میگن که غیرحضوری ثبت نام میشه ..گفتن مدارک رو برامون پست کنید که انجام داد..شماره دانشجویی ندادن که بتونیم وارد سایت بشیم و گفتن باشماره داوطلبی اوکی میشه که تست کرد نشد..حالا باس چی کرد؟بعد یه چیز دیگه ...مث ثبت نام کنکور باید تو گلستان اطلاعات رو وارد کرد؟

با سلام ، مبارک باشه ، آره ثبت نام غیر حضوریه ، دوست عزیز ارسال مدارک که نشد ثبت نام! شماره دانشجویی وقتی میدن که برین سایت reg.pnu.ac.ir و اونجا از طریق اینترنتی ثبت نام کنین از طرفی ثبت نام از تاریخ 26 شهریور تا اول مهر ماه هست! دوست شما جدیدالورود هست ؟! بله ولی نه عین کنکور! سایت گلستان فقط واسه ثبت نام و دیدن نمرات و ... هستش یعنی پنل کاربری شما در پیام نور ، موفق باشین ؛

A/|\IR
16-09-2014, 10:14
سلام

دوستان من مدریت بازرگانی میرم امسال چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
پروسه ثبتنام چجوریه؟ دوستان اینجا میگن از 26 تا 1 مهر ولی دانشگاه چیز دیگه ای گفته :

الان کلا میشه یه بار از اول توضیح بدین داستان چیه و چیکار کنم؟

- دیپلم متوسطه سه ساله
۲- پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم
۳- کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی
۴- رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (برای تهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه آن باید به دفاتر پستی مراجعه نمایید)
۵- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۶- تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۷- تصویر کارت ملی
۸- عکس با زمینه روشن
۹- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان – برای این کار باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید )

برای تهیه این مدارک باید اول برم مدرسه؟ (کی حال داره بره مدرسه رو پیدا کنه بعد چند وقت) پلیس +10 هم باید برم؟
من واسه تحصیل نمیومدم پیام نور واسه همین کلاس هاش رو نمیخوام بیام! مشکلی پیش نمیاد؟ امتحان هاش رو ندم چی؟ کتاب ها رو اصلا نگیرم مشکلی پیش میاد؟ اخراج نمیکنن؟
من اصلا وقت اینکارا رو ندارم:( کلا ثبت نام چقدر و چند روز وقت میگیره؟

Mehran-King
16-09-2014, 10:52
سلام

دوستان من مدریت بازرگانی میرم امسال چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
پروسه ثبتنام چجوریه؟ دوستان اینجا میگن از 26 تا 1 مهر ولی دانشگاه چیز دیگه ای گفته :

الان کلا میشه یه بار از اول توضیح بدین داستان چیه و چیکار کنم؟

- دیپلم متوسطه سه ساله
۴- رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (برای تهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه آن باید به دفاتر پستی مراجعه نمایید)
۵- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۷- تصویر کارت ملی
۸- عکس با زمینه روشن
۹- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان – برای این کار باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید )

برای تهیه این مدارک باید اول برم مدرسه؟ (کی حال داره بره مدرسه رو پیدا کنه بعد چند وقت) پلیس +10 هم باید برم؟

با سلام مبارک باشه ؛ آره من خودمم گیج شدم تو سایت اخبار پیام نور(سایت اخبار پیام نور سایت دانشگاه نیست دوست عزیز ، سایت دانشگاه پیام نور pnu.ac.ir هست) اینجور نوشته :

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی کنکور سراسری و رشته های بدون آزمون ورودی مهرماه 93 دانشگاه پیام نور از روز 26 شهریور 93 به صورت غیرحضوری آغاز خواهد شد. ثبت نام و ارائه مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری (مجازی) می باشد. پذیرفته شدگان می توانند از روز 26 شهریورماه لغایت 1 مهرماه 93 با مراجعه به سیستم جامع گلست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ان دانشگاه پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
نحوه ورود به سیستم گلستان جهت ثبت نام این دسته از دانشجویان به زودی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد
مدارک احتمالی لازم جهت ثبت نام کارشناسی (کلیه مدارک باید اسکن شوند و در سیستم ارائه داده شوند)
۱- دیپلم متوسطه سه ساله
۷- تصویر کارت ملی
۸- عکس با زمینه روشن

===============

ولی سایت پیام نور اینطور نوشته :

اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور روابط عمومی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: کلیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 93 در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از تاریخ 26 شهریورماه می توانند با مراجعه به سایت جامع خدمات آموزشی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جهت پذیرش در سیستم گلستان اقدام نکرده و برای ثبت نام نیز از تاریخ 30 شهریور لغایت 5 مهر ماه فرصت دارند.

احتمالا اگه روز های 26 شهریور تا اول مهر واسه ثبت نام اقدام نکرده باشین ، فرصتی کوتاه دیگه ای هم دارین که میتونین از 30 شهریور تا 5 مهر ماه اقدام به ثبت نام کنین...

اینم بگم من چند روز پیش رفتم به دانشگاه پیام نور مسئولان گفتن که ثبت نام از تاریخ 26 به بعد بصورت غیر حضوری انجام میشه

بله دوست عزیز باید برین مدارسی که از اونجا مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی گرفتین - بعدش باید از صفحه اول مدارکتون فتوکپی بگیرین - به اداره پست هم باید برین، توی اداره پست واسه گرفتن تاییدیه تحصیلی اقدام کنین

آره پلیس +10 هم باید برین (اولش باید از دانشگاهتون نامه بگیرین تا بدین به پلیس +10 برات مهر بزنن)

من واسه تحصیل نمیومدم پیام نور واسه همین کلاس هاش رو نمیخوام بیام! مشکلی پیش نمیاد؟ امتحان هاش رو ندم چی؟ کتاب ها رو اصلا نگیرم مشکلی پیش میاد؟ اخراج نمیکنن؟
من اصلا وقت اینکارا رو ندارم:( کلا ثبت نام چقدر و چند روز وقت میگیره؟

دوست عزیز در واقع رفتن به کلاس کمک به خود شماست چون رفتن به کلاس 6 نمره براتون تاثیر میده ، اگرم نمیخواین برین مشکلی ایجاد نمیشه ولی نمرتون از 20 محاسبه میشه ولی اگه به کلاس های حضوری برین نمرتون در ترم از 14 محاسبه میشه و 6 نمره از قبل واسه فعالیت های کلاسی میگیرین ، امتحانش رو ندین هم مشکلی پیش نمیاد منتهی شهریه واحد های اخذ شده رو ازت میگیره ، کتاب هاش که جداگانه به فروش میرسن (از طریق لوازم التحریر ها و کتابفروشی ها) اگه دارین نمیخواد بخرین چون احتمالا فرقی نکرده ، نه بابا اخراج چیه ؟!

فرایند ثبت نام به خود شما بستگی داره و به تیز هوشی خودتون!

میتونین با یک تیر همه نشون ها رو بزنین و سریع کاراتون رو به پیش ببرین ، بستگی به خودتون داره ...

من که چند روزی کاغذ بازی کردم ... همه این مدارک رو بعدا باید هنگام ثبت نام اسکن کنین و تو سایت گلستان پیام نور قرار بدین

پیشنهاد من به شما اینه که بهتره برین به یکی از دانشگاه های پیام نور اونا خودشون خوب توضیح میدن ، موفق باشین ؛

A/|\IR
16-09-2014, 12:32
ممنون داداش
یعنی همه ی دانشگاهای پیام نور ثبت نام مجازیه؟
اون سایتی هم که مثلا تو گوگل میاره پیام نور تهران واحد فلان فقط خبریه درسته؟

Mehran-King
16-09-2014, 12:44
ممنون داداش
یعنی همه ی دانشگاهای پیام نور ثبت نام مجازیه؟
اون سایتی هم که مثلا تو گوگل میاره پیام نور تهران واحد فلان فقط خبریه درسته؟

خواهش می کنم ، آره همشون ثبت نام مجازیه (حتی دانشگاه های دولتی روزانه هم ثبت نامشون دو بخشی هست مجازی و حضوری (اول مجازی بعد حضوری!) )

خبری نیست اون سایت ، سایت خود پیام نور دانشگاه مورد نظر شماست!

هر سایتی که آخرش pnu.ac.ir باشه یعنی مال دانشگاه پیام نور هست! مثل مال من که استان گلستانی هستم :

ببینین دوست عزیز - واسه این که به سایت پیام نور دانشگاهتون برین اینکارو بکنین :

برین سایت pnu.ac.ir

بعدش از بخش استان ها - استان مورد نظرتون رو انتخاب کنین میره تو سایت پیام نور استانتون - بعدش از همون سایت پیام نور استانتون یه بخش بنام مراکز و واحد ها داره اونجا مرکز یا واحد قبولیتون رو انتخاب میکنین تمام ؛

راستی دوست عزیز مثلا ببینین من گلستانی هستم تو سایت پیام نور استان گلستان اینو نوشته :

اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور
روابط عمومی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: کلیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 93 در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از تاریخ 26 شهریور لغایت اول مهرماه سال جاری می توانند با مراجعه به سایت جامع خدمات آموزشی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جهت ثبت نام اقدام نمایند.

موفق باشین ؛

Hatek
17-09-2014, 11:13
تاییدیه تحصیلی چی هست ؟
گرفتنش چقدر طول میکشه ؟
الان گواهی دیپلم و پیش رو دارم باید ببرم پست ؟

M o h a m m @ d
17-09-2014, 11:25
تاییدیه تحصیلی چی هست ؟
گرفتنش چقدر طول میکشه ؟
الان گواهی دیپلم و پیش رو دارم باید ببرم پست ؟

شما فقط گواهینامه دیپلم و پیش میبرین پست میکنین اموزش و پرورش خودش جواب استعلام به دانشگاه میفرسته شما فقط رسیدی که بهتون پست میده اسکن میکنی برای ثبت نام مجازی لازم نیست منتظر جواب باشین

alivw71
17-09-2014, 16:26
دوستان شهریه ثابت 300 هزار تومانهست برای پیام نور؟

انتخاب 12 واحد برای رشته های تئوری (انسانی) هزینه کل چقدر در میاد؟ میانگین

Hossein_128
17-09-2014, 18:01
دوستان من خیلی وقته انتخاب واحد کردم ولی چرا هنوز شهریه رو زده صفر؟؟

گزارش 101 هم گرفتم.

A/|\IR
17-09-2014, 18:32
دوستان تو قسمت ثبت نام يه قسمت داره براى نظام وظيفس اونجا چى آپلود کنم هنوز دانشگاه نرفتم که برگه بده برم پليس +10

Mehran-King
17-09-2014, 18:41
دوستان تو قسمت ثبت نام يه قسمت داره براى نظام وظيفس اونجا چى آپلود کنم هنوز دانشگاه نرفتم که برگه بده برم پليس +10

دوست عزیز بدین به کافی نت ها ...

5تومن میگیرین همه چیزو خودشون درست میکنن ...

===

من که همین کارو کردم ...

M o h a m m @ d
17-09-2014, 18:59
دوستان شهریه ثابت 300 هزار تومانهست برای پیام نور؟

انتخاب 12 واحد برای رشته های تئوری (انسانی) هزینه کل چقدر در میاد؟ میانگین
300 هزار نیست .احتمالا مشکل بوجود اومده بعد چندوقت درست میشه .
شهریه ثابت بستگی به منطقه ای داره که هستین نواحی 1 و 2 شهریه ثابت 110 تومن نواحی 3 و 4 و 5 شهریه 88 تومنه
میانگین 15 هزار برای 12واحد حساب کنید میشه 180 تقریبا

دوستان من خیلی وقته انتخاب واحد کردم ولی چرا هنوز شهریه رو زده صفر؟؟

گزارش 101 هم گرفتم.
احتمالا بعد از حذف و اضافه شهریه کامل بزنن .

Hatek
19-09-2014, 21:14
من شهریه ثابت رو صبح پرداخت کردم ولی فعلا زده بدهکار . چرا ؟
در ضمن شهریه ثابت 55 تومن بود ؟ :n13::n02:

pouyasony
20-09-2014, 13:22
من شهریه ثابت رو صبح پرداخت کردم ولی فعلا زده بدهکار . چرا ؟
در ضمن شهریه ثابت 55 تومن بود ؟ :n13::n02:

عزيز نصف شهريه ثابت هست نه كلش

alivw71
21-09-2014, 18:13
دوستان حداکثر تعداد واحد 20 تاست دیگه؟

majidli
21-09-2014, 23:12
دوستان حداکثر تعداد واحد 20 تاست دیگه؟
معدل کمتر از 12 حد اکثر 14 تا
12 تا 17 حد اکثر 20 تا
17 به بالا حداکثر 24 تا

PNUNA.COM
22-09-2014, 09:29
امکان مجدد انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 برای کلیه ورودی های جدید و قدیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : امکان مجدد ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۴-۹۳ برای کلیه ورودی های جدید و قدیم دانشگاه پیام نور فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : امکان مجدد ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان ورودی جدید و قدیم دانشگاه پیام نور تمدید شد.

امکان مجدد ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا 30 شهریور ماه لغایت 3 مهرماه 93 از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان ورودی جدید و قدیم فراهم شده است.

پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ 24 شهریور ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان مجددا از تاریخ 30 شهریور ماه لغایت 3 مهرماه 93 تمدید گردید.

همچنین طبق اعلام معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی ، امکان ثبت مهمان برای کلیه دانشجویان اعم از سراسری، بدون آزمون و فراگیر دانشگاه پیام نور از تاریخ 30 لغایت 31 شهریورماه 93 برای کاربران آموزشی مراکز و واحدها میسر شده است که دانشجویان می توانند به مرکز خود مراجعه و درخواست مهمان دهند تا مسئولین مرکزشان در سیستم برای آنها ثبت کنند.

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 94-1393 دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته 1 - دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.

نکته 2 - تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از 13 مهرماه آغاز و تا 20 مهرماه 93 ادامه خواهد داشت.
قبل از ارسال هر گونه نظر ، به لینک های زیر مراجعه کنید و مطالب رو با دقت مطالعه فرمایید.
سوالات تکراری بدون پاسخ حذف می شوند.

در همین زمینه بخوانید:

انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد / اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و بدون آزمون سال 93 پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ورودی مهرماه 93 پیام نور

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 94-1393 دانشگاه پیام نور

Hatek
22-09-2014, 13:48
دوستان یه واحد ریاضی عمومی هست که برای رشته و ترم من باید انتخاب بشه
دو تا هم هم نیاز داره که فقط با انتخاب اون امکانپذیر میشن
اما وقتی میخوام انتخابش کنم خطا میزنه
و میگه انتخاب این واحد برای ترم ورودی شما امکانپذیر نیست :n13:

WEATHER11
22-09-2014, 21:29
سلام بین سه درس(ذخيره و بازيابي اطلاعات_اصول طراحي پايگاه داده ها_طراحي الگوريتم ها)کدوم درس از همه سخت تر هست؟

sasan.69
23-09-2014, 02:08
عزيز نصف شهريه ثابت هست نه كلش

نصف بقیشو کی میگیرن؟55 واریز کنیم انتخاب واحد میشه؟

hp722
24-09-2014, 21:09
سلام.دوستان چارت 9ترمه درس "علوم تربيتي گرايش آموزش و پرورش پيش دبستاني ودبستاني" رو میخواستم و همینطور منابع دروس اش رو.ممنون

پ.ن: حدف و اضافه کی ه؟

mahdi.1
25-09-2014, 15:16
سلام
من امسال دانشگاه پیام نور IT قبول شدم ولی چون علاقه ای به پیام نور ندارم میخوام سال دیگه کنکور بدم برای دانشگاه دولتی هیمین رشته . میخواستم بدونم درسایی که پاس کنم ، دانشگاه دولتی تطبیق واحد( معادل سازی) میکنه؟ واگه میکنه حد اقل نمره باید چند باشه ؟ و اگر دانشگاه شبانه قبول شدم ،پول واحد هایی که در پیام نور گذروندیم رو بعد از تطبیق واحد دوباره میگیرن ؟

After4Ever
25-09-2014, 15:25
سلام
من امسال دانشگاه پیام نور IT قبول شدم ولی چون علاقه ای به پیام نور ندارم میخوام سال دیگه کنکور بدم برای دانشگاه دولتی هیمین رشته . میخواستم بدونم درسایی که پاس کنم ، دانشگاه دولتی تطبیق واحد( معادل سازی) میکنه؟ واگه میکنه حد اقل نمره باید چند باشه ؟ و اگر دانشگاه شبانه قبول شدم ،پول واحد هایی که در پیام نور گذروندیم رو بعد از تطبیق واحد دوباره میگیرن ؟

بله تطیبق واحد میشه...

mahdi.1
26-09-2014, 15:36
سلام . دوستان من امسال قبول پیام نور قبول شدم ثبت نام اولیه رو انجام دادم و بعد انتخاب واحد کردم . کار دیگه هم باید انجام بدم برای ثبت نام غیر حضوری؟و اخرین مرحله ثبت نام غیر حضوری چیا هست ؟ ممنونم میشم جواب بدین.

M o h a m m @ d
26-09-2014, 17:18
دوستان یه واحد ریاضی عمومی هست که برای رشته و ترم من باید انتخاب بشه
دو تا هم هم نیاز داره که فقط با انتخاب اون امکانپذیر میشن
اما وقتی میخوام انتخابش کنم خطا میزنه
و میگه انتخاب این واحد برای ترم ورودی شما امکانپذیر نیست :n13:
رشتتون چیه ؟برید منابع سال ورودی جدید خودتون دانلود کنید چون یکم تغییرات داشتن بسته به ورودی ؟

سلام بین سه درس(ذخيره و بازيابي اطلاعات_اصول طراحي پايگاه داده ها_طراحي الگوريتم ها)کدوم درس از همه سخت تر هست؟

اول طراحی الگوریتم ها یکم پیچیدس ساختمان داده خوب پاس نکنی این درس لنگ میزنی
دوم ذخیره و بازیابی اطلاعات کتابش حجیمه مباحثشم مفهومی و مساله دار
سوم اصول طراحی پایگاه داده اینم یه کتاب حجیم هم وزن خود ادم که یه تعریف چندبار متفاوت مثل لقمه دور سر پیچوندن میگه .که بهتره یه دور کتاب نگاه کنی بعد از رو یه جزوه بخونی

سلام.دوستان چارت 9ترمه درس "علوم تربيتي گرايش آموزش و پرورش پيش دبستاني ودبستاني" رو میخواستم و همینطور منابع دروس اش رو.ممنون

پ.ن: حدف و اضافه کی ه؟

حذف و اضافه 13تا 20 مهره البته سایت فعلا از 30 تا 3 مهر بازه

سلام . دوستان من امسال قبول پیام نور قبول شدم ثبت نام اولیه رو انجام دادم و بعد انتخاب واحد کردم . کار دیگه هم باید انجام بدم برای ثبت نام غیر حضوری؟و اخرین مرحله ثبت نام غیر حضوری چیا هست ؟ ممنونم میشم جواب بدین.
بعد انتخاب واحد کاری دیگه ای نمونده برای ثبت نام غیر خضوری .برای ثبت نام حضوری هم همه مدارکی که اسکن کردی برای تایید میخواد .اصل و فتوکپی شون با 6تا عکس فکر کنم .

smock-74
27-09-2014, 03:18
سلام، من دانشگاه روزانه یه شهر دور قبول شدم اما به دلیل مشکلات مالی نمیتوم برم اونجا، حالا میشه پیام نور شهر خودمون برم؟
میگن باید فراگیر پیام نور بری!
اصن چه فرقی سراسری و فراگیر با هم دارن؟
لطفا فرق هاشون رو کامل توضیح بدید

samisamo
27-09-2014, 07:56
سلام، من دانشگاه روزانه یه شهر دور قبول شدم اما به دلیل مشکلات مالی نمیتوم برم اونجا، حالا میشه پیام نور شهر خودمون برم؟
میگن باید فراگیر پیام نور بری!
اصن چه فرقی سراسری و فراگیر با هم دارن؟
لطفا فرق هاشون رو کامل توضیح بدیدسلام من پیام نور فراگیر خوندم هیچ فری با پیام نور سراسری نداره.تنها فرقش تومیزان شهریه هس.

alireza-1991
27-09-2014, 11:02
شهریش چقدر فرق داره ؟ کلاس هم تشکیل میشه ؟
بعد داستان این امتحانش چجوریه ؟ اگه نمره کافی رو بیاری به عنوان درس پاس شده محسوب میشه ؟

griefcottage
27-09-2014, 12:12
هر چی درس برمیداریم خودخوان میشه که :D

smock-74
27-09-2014, 12:31
سلام من پیام نور فراگیر خوندم هیچ فری با پیام نور سراسری نداره.تنها فرقش تومیزان شهریه هس.

مثلا چه مقدار فرقشون تو شهریه ثابت یا تعداد واحد هست؟
امروز رفتم گفتن زمان ثبت نام فراگیر تموم شده، بنظرتون میشه ترم بهمن برم فراگیر پیام نور ثبت نام کنم؟
در ضمن معدلم اقتضاحه ممکنه بگن با این معدل قبولت نمیکنیم، اصلا تاثیر واقعی داره معدلم؟
رشته انسانی یا دقیقتر بگم ادبیات زبان خارجه فراگیر هست؟
شرمنده سرت رو درد اوردم اما اگه جواب بدی خیلی کمک حالمه

smock-74
27-09-2014, 22:37
اقا یعنی کسی اینجا نیست به این چندتا سوال من جواب بده!

M o h a m m @ d
27-09-2014, 23:16
مثلا چه مقدار فرقشون تو شهریه ثابت یا تعداد واحد هست؟
امروز رفتم گفتن زمان ثبت نام فراگیر تموم شده، بنظرتون میشه ترم بهمن برم فراگیر پیام نور ثبت نام کنم؟
در ضمن معدلم اقتضاحه ممکنه بگن با این معدل قبولت نمیکنیم، اصلا تاثیر واقعی داره معدلم؟
رشته انسانی یا دقیقتر بگم ادبیات زبان خارجه فراگیر هست؟
شرمنده سرت رو درد اوردم اما اگه جواب بدی خیلی کمک حالمه
سلام الان دیگه فراگیر برای مقطع کارشناسی نیست و پذیرش فراگیر در مقطع ارشد هست .
پذیرش جدید در مقطع کارشناسی بهمن ماه هست . بدون ازمون و براساس سوابق تحصیلی .
شهریه هم هیچ تفاوتی با ورودی سراسری نداره یکیه .
پذیرش از طریق سازمان سنجش انجام میشه بالطبع اگه رشته خاصی بردارین که طرف دار داشته باشه کسانی که معدل بالاتری دارن شانسشون بیشتره برای پذیرش و شما ممکنه اولویت اولتون قبول نشین .
باید منتظر دفترچه راهنمای ثبت نام باشین ببینید این رشته ای که میخواهید هست یا نه به احتمال 60 درصد باید باشه

miss_ava7
27-09-2014, 23:29
برای دوستانی که اینجا زود یا بطور کامل جوابشونو نمی گیرند یا تازه قبول شدند و آشنایی کامل به سیستم پیام نور ندارند:

چند تا سایت هست که اخبار و زمان و راهنمای توصیفی و تصویری! ثبت نام ، انتخاب واحد، نمونه سوال رایگان،
لیست منابع رشته و برنامه ترمی و خلاصه هر چی که باید ازش اطلاع داشته باشید رو میگذاره.

heiifa
29-09-2014, 15:37
سلام من روانشناسی پیام نور اهواز قبول شدم بنظرتون خوبه؟ ارزش داره برم؟

heiifa
29-09-2014, 15:42
سلام من روانشناسی پیام نور اهواز قبول شدم بنظرتون خوبه؟ ارزش داره برم؟

smock-74
01-10-2014, 00:34
ببخشید یه سوال واسم پیش اومده من معدل مدرک پیش دانشگاهیم 12 و معدل مدرک دیپلمم 9.72 هست یه جا خوندم معدل باید حداقل 10 باشه تا بتونم فراگیر ثبت نام کنم
حالا باید نگران همچین مسئله ای باشم یا نه؟

griefcottage
01-10-2014, 12:56
ببخشید یه سوال واسم پیش اومده من معدل مدرک پیش دانشگاهیم 12 و معدل مدرک دیپلمم 9.72 هست یه جا خوندم معدل باید حداقل 10 باشه تا بتونم فراگیر ثبت نام کنم
حالا باید نگران همچین مسئله ای باشم یا نه؟

گمون نکنم شرط معدل داشته باشه!!توی سایت سنجش دفترچه سال قبل رو دانلود کن!