PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46

Hidden-Hunter
18-01-2014, 11:59
:n02:

من هر موقع پرداخت میکنم یه ساعت بیشتر وقت نمیبره البته اینم در نظر داشته باشید که الان حجم پرداختی ها زیاده ممکنه 1 - 72 ساعت طول بکشه

خدا از دهنت بشنوه 1ساعته باز کنه وگرنه فکر کنم تا یکم بهمن، فرصت و وقت ندارم که انتخاب واحد کنم / گرچه باز اجازه میدن که انتخاب واحد کنم.

من نمراتمو از امور دانشجویی میپرسیدم و برای همین احتیاج به منو کاربری نبود تا زودتر پولمو واریز کنم:n02:

M £ H D I
18-01-2014, 13:22
همچنان سیستم گلستان ( مرض بگیره ایشالله این سایت رو :n02: ) با مشکل روبروست ...

خیر سرم الان زمان انتخاب واحدم شروع شده :n07:

M £ H D I
18-01-2014, 13:50
مشکل سایت گلستان در پرداخت شهریه و انتخاب واحد برطرف شده است.قبل از انتخاب واحد ، شهریه ثابت نیمسال باید پرداخت شود. :n23:

پ ن : برای من که باز نمیشه .. دوستان یه تست بزنن ببینن برای شما باز میشه ...

ittools
18-01-2014, 13:56
بزنید به بی خیالی :n02: موقع حذف و اضافه انتخاب واحد میکنیم :n02:
برای من باز میشه ولی چون شهریه ثابت رو نریختم اجازه ثبت نام ندارم :n09:

sasan.69
18-01-2014, 14:16
شهریه ثابت ترم پیش رو 98 تومن واریز کردم این ترم 96 تومن..:n13:

M £ H D I
18-01-2014, 14:36
شهریه ثابت ترم پیش رو 98 تومن واریز کردم این ترم 96 تومن..:n13:

2 تومن برای بیمه بود :n02:

بیمه ی سکتی قلبی که داف مردم رو دیدی سکته نزنی :n08:

پ ن : کی 96 تومان پول داره انتخاب واحد کنه خب؟:n14:

M £ H D I
18-01-2014, 14:58
مشکل سیستم گلستان در پرداخت شهریه و انتخاب واحد برطرف شده است
قبل از انتخاب واحد شهریه ثابت باید پرداخت شود تا بتوانید اقدام به انتخاب واحد کنید

کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت و بدهی قبلی خود می باشند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به دریافت گزارش ۱۶۳ (فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور) اقدام نمایید:
منوی اصلی –> آموزش –> گزارش های آموزش –> شهریه –> لیست ها و آمارها–> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

دلیل تفاوت ۲۰۰۰ تومانی شهریه در دو بخش پرداخت الکترونی و عادی محاسبه نشدن مبلغ بیمه در پرداخت الکترونی می باشد.
اگه تفاوت بیش از این هست که باید دلیلش در بخش پرداخت الکترونی می باشد که ترم تابستان (۳۹۱۳) به صورت پیشفرض می باشد که باید به نیمسال پاییز (۳۹۲۱) تغییر وضعیتش دهید تا مبلغ رو به صورت دقیق نمایش دهد.

به کلیه دانشجویان عزیز توصیه می شود شهریه خود را به صورت اینترنتی و یا از طریق تلفن بانک پرداخت کنند. همچنین توجه داشته باشید اگر مایل هستید به صورت اینترنتی شهریه را پرداخت کنید، شهریه شما همان شهریه موجود در گزارش ۱۶۳ (فرم واریز شهریه) می باشد و اگر در قسمت پرداخت های الکترونیکی مبلغ تفاوت دارد به صورت دستی خودتان مبلغ را به مبلغ گزارش ۱۶۳ تغییر دهید و شهریه را پرداخت نمایید.

کسانی که نیز شهریه رو از طریق دستگاه های خودپرداز بانکی واریز نمونه اند ، کمی دیرتر از سایرین مبلغ واریزی آنها در سایت گلستان ثبت می شود.

در صورتیکه مراحل پرداخت شهریه در بانک بصورت کامل انجام شده و مبلغ شهریه از حساب بانکی شما کسر شده است ولی در سیستم سایت گلستان پاسخ بانک نامشخص است، جهت ثبت پرداخت شهریه در سیستم بر روی سطر مربوطه که نوشته شده است نامشخص کلیک نمایید تا عملیات واریزی به صورت کامل انجام شود.

دلم میسوزه خب :n03:

سلام بنده دانشجوی کم درآمدی هستم که به علت بدهی یک میلیونی ترم گذشته نتوانستم انختاب واحد نمایم و الآن هم که انتخاب واحد شروع شده باز هم توانایی واریز بدهی رو ندارم لطفا مرا راهنمایی فرمایید و سوال دیگه اینکه آیا هر ترمی که نتونستم انتخاب واحد نمایم شهریه ثابت اضافه میشه یا نه؟

خدایا دلگیر نشو ازم ... ته نامردیه دنیات

.....

sasan.69
18-01-2014, 15:23
2 تومن برای بیمه بود :n02:

بیمه ی سکتی قلبی که داف مردم رو دیدی سکته نزنی :n08:

پ ن : کی 96 تومان پول داره انتخاب واحد کنه خب؟:n14:

ما که تو این 10 ترم خیری از داف مردم ندیدیم:n07:

پ ن :چاره ای نیست باید پرداخت کنیم...

Hidden-Hunter
18-01-2014, 15:33
باز باید بریزیم به حساب؟؟؟

بابا من همین ظهر 382تومن ریختم بحساب / باز 96تومن باید بریزم :(

گرچه هنوز منوم بستس که 96تومن بریزم :دیحالا اینو کجا دلم بزارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تف به روحشون که 382تومنو کم نکردن / لااقل 96تومن بریزم به حسابشون

Hidden-Hunter
18-01-2014, 15:43
ما که تو این 10 ترم خیری از داف مردم ندیدیم:n07:

پ ن :چاره ای نیست باید پرداخت کنیم...

اینو میگی ، سالی که ورودی ما به پیام گور بود ، یه مشت دختر چادری و زشت و خز بودن--که ادم افسردگی میگرفت:دی ، الان که نوبت و کم کم به اواخر فارغ التحصیلی ما رسیده خواهران ورودی 91-92 خیلی خوب شدن / ادم احساس میکنه باید یه دور دیگه کنکور بده :)))))))))))))))):n02:

دست به طلا هم بزنیم ، خاک میشه :n09:

sasan.69
18-01-2014, 15:51
اینو میگی ، سالی که ورودی ما به پیام گور بود ، یه مشت دختر چادری و زشت و خز بودن--که ادم افسردگی میگرفت:دی ، الان که نوبت و کم کم به اواخر فارغ التحصیلی ما رسیده خواهران ورودی 91-92 خیلی خوب شدن / ادم احساس میکنه باید یه دور دیگه کنکور بده :)))))))))))))))):n02:

دست به طلا هم بزنیم ، خاک میشه :n09:

موافقم. ورودی88 هستم اون زمان هم همه سیبیل میبیلا همدوره بودن اما الان ماشاالله سال به سال دارن بهتر میشن...:n02:

پ ن : امان از اینکه سال آخری عاشق بشی...:n03:

Hidden-Hunter
18-01-2014, 15:58
موافقم. ورودی88 هستم اون زمان هم همه سیبیل میبیلا همدوره بودن اما الان ماشاالله سال به سال دارن بهتر میشن...:n02:

پ ن : امان از اینکه سال آخری عاشق بشی...:n03:

پس به سلامتی عاشقم شدی :n19:سال به سال بهتر بشه ، فلذا پسرای ورودی جدید لذت ببرند از ما که گذشت :|

من تا دو ترم پیش خجالت می کشیدم با دخترا حرف بزنم ولی از ترم قبل ، شیطون شدم و بادخترا صحبت و شوخی میکردم ولی سدی شدم برای عاشق شدن چون رفقای من که از عاشقی خیری ندیدن پس منم نمی خواستم خیری ببینم ..

اینو بدون هیچ چشم داشت یا صحبت جهت داری میگم ، ترم های قبل که تو خودم بودم و با دخترا صحبت یا کمی شوخی نمی کردم ، تو خودم یا حالت خسته گی تو خودم احساس میکردم ولی از ترم پیش که با دخی مخیا شوخی و صحبت درسی میکردم ، یه احساس شادی یا نشاط به ادم دست میده و بنظرم جدا کردن پسر از دخترا اصلا خوب نیست و تو روحیه پسر یا دخترا اثر میگذاره اونم وحشتناک.

حالا مارو به چشم بذهکار و از اون صحبتا نبینیداااااا:n02:

دادا من به این نتیجه رسیدم ، باید با عقل عاشق شد نه با احساسات .اونم با این شرایط :n15:

sasan.69
18-01-2014, 16:15
پس به سلامتی عاشقم شدی :n19:سال به سال بهتر بشه ، فلذا پسرای ورودی جدید لذت ببرند از ما که گذشت :|

من تا دو ترم پیش خجالت می کشیدم با دخترا حرف بزنم ولی از ترم قبل ، شیطون شدم و بادخترا صحبت و شوخی میکردم ولی سدی شدم برای عاشق شدن چون رفقای من که از عاشقی خیری ندیدن پس منم نمی خواستم خیری ببینم ..

اینو بدون هیچ چشم داشت یا صحبت جهت داری میگم ، ترم های قبل که تو خودم بودم و با دخترا صحبت یا کمی شوخی نمی کردم ، تو خودم یا حالت خسته گی تو خودم احساس میکردم ولی از ترم پیش که با دخی مخیا شوخی و صحبت درسی میکردم ، یه احساس شادی یا نشاط به ادم دست میده و بنظرم جدا کردن پسر از دخترا اصلا خوب نیست و تو روحیه پسر یا دخترا اثر میگذاره اونم وحشتناک.

حالا مارو به چشم بذهکار و از اون صحبتا نبینیداااااا:n02:

دادا من به این نتیجه رسیدم ، باید با عقل عاشق شد نه با احساسات .اونم با این شرایط :n15:

بله واقعا هم از ما گذشت...منم تقریبا مث شما بودم ...اما اگه عاشق بشی دیگه کارت ساخته هست جون کاملا عقل با احساس و عشق در تضاد کامله..
عقل و احساس هیچ وقت نمیتونن با هم کنار بیان...(خدایی الان مهدی خان ما رو میندازه بیرون از تاپیک حسابی زدیم تو حاشیه:n09: )

Hidden-Hunter
18-01-2014, 16:21
بله واقعا هم از ما گذشت...منم تقریبا مث شما بودم ...اما اگه عاشق بشی دیگه کارت ساخته هست جون کاملا عقل با احساس و عشق در تضاد کامله..
عقل و احساس هیچ وقت نمیتونن با هم کنار بیان...(خدایی الان مهدی خان ما رو میندازه بیرون از تاپیک حسابی زدیم تو حاشیه:n09: )

من چون امتحان یا داخلش نشدم ، نمیدونم

نه عزیز مهدی از پیام نور حقوق میگیره که با این چیزا کاری نداشته باشه :n09::n10: مهدی رو اینجوری نیگاش نکن ، جز مافیای پیام نوره:n08::n02:

majidli
18-01-2014, 16:44
برنامه نویس و طراح سیستم گلستان فک کنم ازینا بوده که یه خدمات کامپیوتری زده بوده و سی دی رایت میکرده...

sasan.69
18-01-2014, 19:01
از بین تفسیرنهج بلاغه و تفسیرموضوعی قران کدوم آسونتر؟:n27: فرهنگ و تمدن رو میشه خود خوان پاس کرد؟

nits
18-01-2014, 20:25
برای من هم 77 تومن زده ... میرتسم مثل دفعه ی قبل آنلاین بدم و اونجوری بشه ... یه درگاه گذاشتن و میلیون تا دانشجو میرن واسه پرداخت

sasan.69
18-01-2014, 20:29
برای من هم 77 تومن زده ... میرتسم مثل دفعه ی قبل آنلاین بدم و اونجوری بشه ... یه درگاه گذاشتن و میلیون تا دانشجو میرن واسه پرداخت

شما ورودی چه سالی هستید؟

nits
18-01-2014, 20:31
شما ورودی چه سالی هستید؟

کوچیک شما ورودی 90 هستم ... اولین گروه نرم افزار دانشگاهمون :n16:

sasan.69
18-01-2014, 20:35
کوچیک شما ورودی 90 هستم ... اولین گروه نرم افزار دانشگاهمون :n16:

آقایی داداشم موفق باشی:n12:

خیلی عجیبه نمیدونم رو چه حساب و کتابی شهریه ثابت میگیرن من ورودی88 هستم96 تومن ثبت شده(حالا نمیدونم ما که گروه علوم انسانی هستیم گرونتره نسبت بشما یا نه)
قاعدتاباید برای من ارزونتر باشه نسبت به کسایی که ورودی های جدیدترن...

vanish
18-01-2014, 20:51
بچه ها من اون ترمی که دفاع مقدس اجباری بود پاسش کردم این ترم گذشته هم اندیشه سیاسی رو پاس کردم! حالا میگن که این اندیشه سیاسی اضافی پاس شده و باید حذف بشه!!! شما حواستون باشه

edomanoo
18-01-2014, 21:59
سلام

دوستان بنده ورودی 86 هستم و دیپلم تجربی دارم و این ترم هم ترم آخرم هست . مدرک پیش دانشگاهی ندارم و بیست و چهار واحد ارزشی رو هم نگذروندم و در ترم اول فقط شش واحد یعنی سه تا درس دو واحدی فارسی و ریاضی و زبان انگلیسی پیش دانشگاهی رو گذروندم .

درسته که ورودی های 86 نیازی به گذراندن دروس ارزشی و مهارتی و پیش دانشگاهی نیستند ؟

دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن. خیلی مهمه برام

لینک منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M £ H D I
18-01-2014, 22:06
از بین تفسیرنهج بلاغه و تفسیرموضوعی قران کدوم آسونتر؟:n27: فرهنگ و تمدن رو میشه خود خوان پاس کرد؟

خودم این ترم میخوام نهج البلاغه رو پاس کنم .. دوستانی که پاس کردن گفتند نهج البلاغه آسون تره ....
فرهنگ و تمدن رو همین ترم پاس کردم ، کمی سخته اما بطور خودخوان میشه پاس کرد.

آقایی داداشم موفق باشی:n12:

خیلی عجیبه نمیدونم رو چه حساب و کتابی شهریه ثابت میگیرن من ورودی88 هستم96 تومن ثبت شده(حالا نمیدونم ما که گروه علوم انسانی هستیم گرونتره نسبت بشما یا نه)
قاعدتاباید برای من ارزونتر باشه نسبت به کسایی که ورودی های جدیدترن...

شهریه ی ثابت برای همه ی رشته های مقطع کارشناسی یکیه .... دلیل اینکه برای ایشون 77 تومان بدهی زده مربوط میشه به شهریه های ترم قبلش و به احتمال زیاد ایشون 20 و خرده ای بستانکار بودن.

sasan.69
18-01-2014, 23:49
بچه ها من اون ترمی که دفاع مقدس اجباری بود پاسش کردم این ترم گذشته هم اندیشه سیاسی رو پاس کردم! حالا میگن که این اندیشه سیاسی اضافی پاس شده و باید حذف بشه!!! شما حواستون باشه

ممنون...خوشبختانه ترمی که گذشت دفاع مقدس اختیاری شد و به جاش انحراف اجتماعی پاس کردم ..انقلاب اسلامی پاس کردم دیگه نیازی به اندیشه سیاسی نیس درسته؟

M £ H D I
18-01-2014, 23:51
ممنون...خوشبختانه ترمی که گذشت دفاع مقدس اختیاری شد و به جاش انحراف اجتماعی پاس کردم ..انقلاب اسلامی پاس کردم دیگه نیازی به اندیشه سیاسی نیس درسته؟

آره دیگه نیازی نیست .

mili_k
19-01-2014, 09:14
دوستان این شهریه پرداخت نشده جریانش چیه ؟! به این عکس دقت کنید ! من همیشه شهریه ها رو سر وقت میدم اینو چند وقت پیش دیدم چون فیش واریزی دم دست نبود بیخیال شدم . الانم که برای انتخاب واحد میگه باس بسلفی 96 تومن . اون ترم تابستون رو من پرداخت کردم ، نمیدونم چرا اونجا تسویه نشده !!! ببینید :

لینک عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-Hunter
19-01-2014, 10:33
سلام ساسان

شما که گروه انسانی هستید ، رشتت چیه؟

p00rya7
19-01-2014, 11:38
سلام دوستان ، چندتا سوال دارم :

1. من الان میخوام انتخاب واحد کنم ، جمعیت و تنظیم خانواده رو که انتخاب میکنم خطا میده میگه :

کنترل شماره 34: تعداد واحد اخذ شده شما از دروس عمومي (16 واحد) بيش از حداکثر تعداد تعريف شده براي فارغ التحصيلي (15 واحد) است.

مشکل چیه ؟ درس انقلاب رو برداشتم هیچ خطایی نداد !

2. از بین سه درس آشنایی با قانون اساسی ، انقلاب اسلامی و اندیشه سیاسی کدوم راحتتره که اونو انتخاب کنم ؟

3. درس آشنایی با دفاع مقدس هم که انتخاب میکنم این خطارو میده :

کنترل شماره 34: تعداد واحد اخذ شده شما از دروس اختياري (6 واحد) بيش از حداکثر تعداد تعريف شده براي فارغ التحصيلي (4 واحد) است.

چشه ؟

در ضمن من ترم هشتم هستم و نه ترمه تموم میکنم !

M £ H D I
19-01-2014, 13:49
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : به منظور رفاه حال دانشجویان عزیز و تسریع در امر ثبت نام و همچنین جهت جلوگیری از مغایرت در صورتحسابهای پرداخت شهریه ، تولید شماره سریال در سیستم گلستان جهت پرداخت حضوری دانشجویان در بانک غیرفعال و قطع گردیده و روش پرداخت شهریه صرفاً با شناسه قبض وشناسه پرداخت جایگزین می گردد.

بر اساس این گزارش ، روش پرداخت شهریه به صورت حضوری در بانک از روش های پرداخت شهریه حذف گردیده و پرداخت شهریه فقط به صورت الکترونیکی از طریق سایت گلستان و یا با شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادرات – تلفنبانک صادرات انجام می شود.

در مورد ثبت شهریه در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور بعد از پرداخت موفق بستگی به سیستم بانکی دارد و باید صبر کنید تا در سیستم ثبت شود (لطفا در این مورد سوال نفرمایید و منتظر بمانید تا شهریه واریزی شما در سیستم ثبت شود)

M £ H D I
19-01-2014, 13:52
دوستان این شهریه پرداخت نشده جریانش چیه ؟! به این عکس دقت کنید ! من همیشه شهریه ها رو سر وقت میدم اینو چند وقت پیش دیدم چون فیش واریزی دم دست نبود بیخیال شدم . الانم که برای انتخاب واحد میگه باس بسلفی 96 تومن . اون ترم تابستون رو من پرداخت کردم ، نمیدونم چرا اونجا تسویه نشده !!! ببینید :

لینک عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
الان مشکل کجاست؟
96 تومان بدهی داری مال این ترمه :n13:

سلام دوستان ، چندتا سوال دارم :

1. من الان میخوام انتخاب واحد کنم ، جمعیت و تنظیم خانواده رو که انتخاب میکنم خطا میده میگه :

کنترل شماره 34: تعداد واحد اخذ شده شما از دروس عمومي (16 واحد) بيش از حداکثر تعداد تعريف شده براي فارغ التحصيلي (15 واحد) است.

مشکل چیه ؟ درس انقلاب رو برداشتم هیچ خطایی نداد !

2. از بین سه درس آشنایی با قانون اساسی ، انقلاب اسلامی و اندیشه سیاسی کدوم راحتتره که اونو انتخاب کنم ؟

3. درس آشنایی با دفاع مقدس هم که انتخاب میکنم این خطارو میده :

کنترل شماره 34: تعداد واحد اخذ شده شما از دروس اختياري (6 واحد) بيش از حداکثر تعداد تعريف شده براي فارغ التحصيلي (4 واحد) است.

چشه ؟

در ضمن من ترم هشتم هستم و نه ترمه تموم میکنم !

سلام

1 ) شما باید برای فارغ التحصیلی 15 واحد عمومی پاس کنی ولی مثل اینکه تا به الان 16 واحد پاس کردی .. فکر کنم بعضی دروس عمومی رو اشتباه پاس کردی ..
از عمومی ها چه درسی رو پاس کردی؟

2 ) اندیشه ی سیاسی امام خمینی

3 ) این هم همونه ... طبق لیست 9 ترمه شما باید 4 واحد اختیاری پاس کنید ...

رشتتون چیه؟

M £ H D I
19-01-2014, 14:10
سلام

دوستان بنده ورودی 86 هستم و دیپلم تجربی دارم و این ترم هم ترم آخرم هست . مدرک پیش دانشگاهی ندارم و بیست و چهار واحد ارزشی رو هم نگذروندم و در ترم اول فقط شش واحد یعنی سه تا درس دو واحدی فارسی و ریاضی و زبان انگلیسی پیش دانشگاهی رو گذروندم .

درسته که ورودی های 86 نیازی به گذراندن دروس ارزشی و مهارتی و پیش دانشگاهی نیستند ؟

لینک منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام خدمت شما
دانشگاهتون در ترم اول به شما 6واحد دروس رو داده بود؟

edomanoo
19-01-2014, 14:30
سلام خدمت شما

بله . هر 3 درس را پاس کردم

M £ H D I
19-01-2014, 14:32

پس نیازی به پاس کردن اون دروس نیست .. !
وگرنه دانشگاه در زمان ورود به شما اطلاع میداد که باید اون دروس رو پاس کنید ...

edomanoo
19-01-2014, 14:48
دوست عزیز من متوجه منظورتان نشدم

اون 3 درس را بجز 136 واحدی که برای دوره کارشناسی بود به دلیل اینکه بدون پیش دانشگاهی وارد دانشگاه شدم به من تحمیل کردند و گفتند باید پاس کنی

تو سال 88 اومدن گفتن یا پیش دانشگاهی بگیر یا 24 واحد ارزشی و مهارتی را بگذران

من اسفند 91 که به دانشگاه مراجعه کردم گفتن دروس ارزشی و مهارتی برداشته شده و باید تا قبل از پایان تحصیل مدرک پیش دانشگاهی ارائه بدم ( در صورتی که من اون موقع زیر 30 واحد تا پایان تحصیلم باقی مونده داشتم ).

در مقابل هم من گفتم پس اون 6 واحد تکلیفش چیست . گفت اون 6 واحد را میتونی تطبیق بدهی با دروسی که پیش نیاز نداشته باشد

این هم بماند که هیج ها خبری از الزام داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای ورودی 86 وجود نداشت . یعنی من اگر نمیپرسیدم هیچکی هیچی نمیگفت

من دیروز اتفاقی این تاپیک ها را در یک انجمن خوندم

تاپیک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش رفتم تو سایت دیوان عدالت و دیدم بخشنامه سال 88 وزارت علوم باطل شده است

اما جالبش اینجاست تو هیچ سایت مرتبط این خبرو رسمی نزدند

من هم ورودی نوبت هیجدهم فراگیر پیام نور هستم . خواستم بپرستم این ابطال بخشنامه که توسط دیوان عدالت صادر شده تو دانشگاه اعمال شده یا نه ؟

M £ H D I
19-01-2014, 14:58
جناب edomanoo عزیز
من بطور اختصاصی مشکل شما رو پیگیری میکنم و در اسرع وقت پاسختون رو در همین تایپک قرار میدم.

edomanoo
19-01-2014, 15:10
ممنون از لطف شما . منتظر خواهم بود.

sasan.69
19-01-2014, 20:31
فردا میخوام شهریه رو واریز کنم اما قسمت شهریه میرم نه شماره سریال زده نه حساب سپهری...جریان چیه؟ شناسه پرداخت و قبض زده..(ترم گذشته اینجوری نبود چی کنم؟)

M £ H D I
19-01-2014, 20:55
فردا میخوام شهریه رو واریز کنم اما قسمت شهریه میرم نه شماره سریال زده نه حساب سپهری...جریان چیه؟ شناسه پرداخت و قبض زده..(ترم گذشته اینجوری نبود چی کنم؟)

اصلا اطلاعیه هایی رو که میذارم نمیخونید ..
رجوع شود به پست های قبلی من :n29:

sasan.69
19-01-2014, 21:46
سلام ساسان

شما که گروه انسانی هستید ، رشتت چیه؟

سلام

روانشناسی میخونم دادا

sasan.69
19-01-2014, 21:48
اصلا اطلاعیه هایی رو که میذارم نمیخونید ..
رجوع شود به پست های قبلی من :n29:

باورکنید اصلا متوجه پست شما نشدم :n03:

من کارت ملی و پاسارگاد دارم میتونم آنلاین پرداخت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟(اخه شنیدم واریز انلاین دردسر داره یا بعضا تایید نمیشه)

M £ H D I
19-01-2014, 22:08
باورکنید اصلا متوجه پست شما نشدم :n03:

من کارت ملی و پاسارگاد دارم میتونم آنلاین پرداخت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟(اخه شنیدم واریز انلاین دردسر داره یا بعضا تایید نمیشه)

مشکلی پیش نمیاد
آخر شب ، دیرتر واریز کن سرور بانک خلوت تر باشه ...
بعد پرداخت سریعا سایت باز میشه .

sasan.69
19-01-2014, 23:44
مشکلی پیش نمیاد
آخر شب ، دیرتر واریز کن سرور بانک خلوت تر باشه ...
بعد پرداخت سریعا سایت باز میشه .

هرچقدر سعی میکنم پرداخت نمیشه 12شب باید خلوت باشه:n27:

M £ H D I
19-01-2014, 23:53
هرچقدر سعی میکنم پرداخت نمیشه 12شب باید خلوت باشه:n27:

اگه بیداری دیرتر امتحان کن اگه نه صبح زود پاشو پرداخت کن.

sasan.69
20-01-2014, 00:03
اگه بیداری دیرتر امتحان کن اگه نه صبح زود پاشو پرداخت کن.

تا2-3 معمولا بیدارم امیدوارم اون موقع دیگه پرداخت بشه...(اینا هم که هر روز یه تبصره و قانون میزارن..یه سایت رو نمیتونن نگه دارن بعد ...)

nits
20-01-2014, 00:36
تا2-3 معمولا بیدارم امیدوارم اون موقع دیگه پرداخت بشه...(اینا هم که هر روز یه تبصره و قانون میزارن..یه سایت رو نمیتونن نگه دارن بعد ...)

سلام
من دیشب ساعت 2.30 پرداخت کردم و سریع شهریه صفر شد ... البته برای دفعه ی قبل داستان داشتیم ... بعد از اینکه پول رفت حساب دانشگاه و پرداخت تایید نشد رفتیم روی سیستم و روی تراکنش ناموفق اونقدر زدم تا بانک پاسخ مثبت داد ... اگر خدایی ناکرده مثل من شدی از دوباره پرداخت نکنیا ... همین روش رو انجام بده

sasan.69
20-01-2014, 01:07
سلام
من دیشب ساعت 2.30 پرداخت کردم و سریع شهریه صفر شد ... البته برای دفعه ی قبل داستان داشتیم ... بعد از اینکه پول رفت حساب دانشگاه و پرداخت تایید نشد رفتیم روی سیستم و روی تراکنش ناموفق اونقدر زدم تا بانک پاسخ مثبت داد ... اگر خدایی ناکرده مثل من شدی از دوباره پرداخت نکنیا ... همین روش رو انجام بده

چند ساعتی هست نوشته اشکال از سیستم بانکیه و چند دقیقه بعد تلاش کنید منم هرچقدر میزنم همین ارور رو میده حالا تلاش میکنم (فقط روی لوگو صادرات میرم)

الانم رفتم تو سیستم کاربریم دیدم اطلاعات جامع دانشجویی و کارناممو بستن!( اینا از هرچی یزیده بدترن! )

Hidden-Hunter
20-01-2014, 08:40
سلام

من پولما ریختم بحساب پس چرا تایید نمی کنند ؟؟ :(

PNUNA.COM
20-01-2014, 10:32
در مورد تاخیر در ثبت شدن پرداخت ها در سیستم گلستان پیام نور مشکل بدلیل سامانه شاپرک بانکی می باشد که ۲۴ ساعت زمان می برد که در سیستم ثبت شود.پس دانشجویان عزیز کمی تامل کنند تا شهریه واریزی انها در سیستم ثبت شود.

0015351971
20-01-2014, 11:22
من پریروز بعد از ظهر پرداخت کردم با خودپرداز :| (اینترنتی نشد)
هنوز باز نشده سایت
چیکار کنم ؟
برا بعضی از بچه ها اون 96 تومنه رو نزده پرداخت کنن :| اونا باید چیکار کنن ؟
بعد یه سوال » من مشروط میشم این ترم ولی هنوز نمره هام تایید نشدن هیچکودوم
تو صفحه انتخاب واحد زده معدل معیار 12 و 20 واحد میشه برداشت :D
20 تا بردارم ؟ :)) بعد اگه تایید شدن چی میشه این ؟ حذف میشه ؟ :||

ittools
20-01-2014, 12:05
من پریروز بعد از ظهر پرداخت کردم با خودپرداز :| (اینترنتی نشد)
هنوز باز نشده سایت
چیکار کنم ؟
برا بعضی از بچه ها اون 96 تومنه رو نزده پرداخت کنن :| اونا باید چیکار کنن ؟
بعد یه سوال » من مشروط میشم این ترم ولی هنوز نمره هام تایید نشدن هیچکودوم
تو صفحه انتخاب واحد زده معدل معیار 12 و 20 واحد میشه برداشت :D
20 تا بردارم ؟ :)) بعد اگه تایید شدن چی میشه این ؟ حذف میشه ؟ :||

اگر تایید بشن و مشروط بشین باید 14 واحد بردارین اگر 20 واحد بردارین مشکل ساز میشه

Hidden-Hunter
20-01-2014, 12:47
سلام
من 27م پول رو ریختمب ه حساب که 382تومن بود و از عابر بانک پرداخت کردم ولی شب 27م که رفتم ببینم صفر شده یا نه دیدم 96تومن هم به 382تومن من اضافه شده و شده 475تومن / حالا من نمیدونم چرا سیستم اینقدر داغونه که 382تومن رو کسر نمی کنه که بتونم 96 تومن رو واریز کنم ..صبح هم دانشگاه بودم که مسئول شهریه مرخصی بودن ..اینم از دانشگاه های ما.

تا کی بنظرتون باز میشه منوم تا من بدهکاری 96تومن رو بریزم ؟

M o h a m m @ d
20-01-2014, 12:58
شانس من موقعه انتخاب واحد سایت مشکل داشت پیام واریز شهریه ثابت نداد راحت تونستم انتخاب واحد کنم :n09:
ولی امروز زده باید شهریه واریز کنی .بنظرتون ممکنه انتخاب واحدم صفر کنه ؟

p00rya7
20-01-2014, 13:02
سلام

1 ) شما باید برای فارغ التحصیلی 15 واحد عمومی پاس کنی ولی مثل اینکه تا به الان 16 واحد پاس کردی .. فکر کنم بعضی دروس عمومی رو اشتباه پاس کردی ..
از عمومی ها چه درسی رو پاس کردی؟

2 ) اندیشه ی سیاسی امام خمینی

3 ) این هم همونه ... طبق لیست 9 ترمه شما باید 4 واحد اختیاری پاس کنید ...

رشتتون چیه؟

1. من دقیقا طبق پارت دروس عمومی انتخاب واحد کردم و اینارو پاس کردم : اندیشه اسلامی 1 و 2 ، آیین زندگی (اخلاق کاربردی) ، فرهنگ و تمدن اسلام و ایران ، تفسیر موضوعی قرآن ، فارسی ، تربیت بدنی 1 و 2 ، زبان خارجه عمومی

فقط مونده بود جمعیت و تنظیم خانواده یک واحدی که تبدیل شده به دانش خانواده و جمعیت دو واحدی ، مشکل اینجاست به نظر شما ؟ تو سایت pnunews خوندم که در صورت مواجهه با این مشکل به کارشناس رشته خود مراجعه کنید !

2. مطمئنا این درس راحتتره از انقلاب اسلامی ؟

3. نمیشه درس آشنایی با دفاع مقدس رو مثل حفظ جز سی مازاد برداشت ؟

رشتم هم مهندسی معماری هست ، ورودی 89 هستم !

ممنون از جواب شما دوست عزیز

M £ H D I
20-01-2014, 14:27
سلام

سلام خدمت شما

پس نیازی به پاس کردن اون دروس نیست .. !
وگرنه دانشگاه در زمان ورود به شما اطلاع میداد که باید اون دروس رو پاس کنید ...

دوست عزیز من متوجه منظورتان نشدم

اون 3 درس را بجز 136 واحدی که برای دوره کارشناسی بود به دلیل اینکه بدون پیش دانشگاهی وارد دانشگاه شدم به من تحمیل کردند و گفتند باید پاس کنی

تو سال 88 اومدن گفتن یا پیش دانشگاهی بگیر یا 24 واحد ارزشی و مهارتی را بگذران

من اسفند 91 که به دانشگاه مراجعه کردم گفتن دروس ارزشی و مهارتی برداشته شده و باید تا قبل از پایان تحصیل مدرک پیش دانشگاهی ارائه بدم ( در صورتی که من اون موقع زیر 30 واحد تا پایان تحصیلم باقی مونده داشتم ).

در مقابل هم من گفتم پس اون 6 واحد تکلیفش چیست . گفت اون 6 واحد را میتونی تطبیق بدهی با دروسی که پیش نیاز نداشته باشد

این هم بماند که هیج ها خبری از الزام داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای ورودی 86 وجود نداشت . یعنی من اگر نمیپرسیدم هیچکی هیچی نمیگفت

من دیروز اتفاقی این تاپیک ها را در یک انجمن خوندم

تاپیک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش رفتم تو سایت دیوان عدالت و دیدم بخشنامه سال 88 وزارت علوم باطل شده است

اما جالبش اینجاست تو هیچ سایت مرتبط این خبرو رسمی نزدند

من هم ورودی نوبت هیجدهم فراگیر پیام نور هستم . خواستم بپرستم این ابطال بخشنامه که توسط دیوان عدالت صادر شده تو دانشگاه اعمال شده یا نه ؟

جناب edomanoo عزیز
من بطور اختصاصی مشکل شما رو پیگیری میکنم و در اسرع وقت پاسختون رو در همین تایپک قرار میدم.

ممنون از لطف شما . منتظر خواهم بود.

خب طبق صحبتی که با هم داشتیم
اختصاصی از پیام نورنا

سلام
براساس بخشنامه شماره ۸۱۹۴۲/۳ مورخ ۱۸/۱۲/۸۸ معاون محترم سنجش دانشگاه دانشجویان مربوطه به منظورجبران مدرک دوره پیش دانشگاهی میتوانند ۲۴ واحد درس از مجموعه دروس مقدماتی ،ارزشی ، مهارتی را بگذراند یا چنانچه بعلت توقف ارائه این دروس در پایان نیمسال دوم ۹۱موفق به تکمیل این سقف نشود از طریق مراکز پیش دانشگاهی (آموزش و پرورش)اقدام به دریافت مدرک پیش دانشگاهی بصورت متفرقه تا قبل از پایان دوره دانشگاهی بنماید. دروس ارزشی مهارتی صرفا در نیمسال اول۹۱ارائه می گردد و پس از ان متاسفانه هیچ گونه اقدامی میسر نمی باشد.و به دانشجویانی که دروس ارزشی ومهارتی را بجایی پیش دانشگاهی نگذرانندمدرک کاردانی داده می شود.

M £ H D I
20-01-2014, 14:36
سلام
من 27م پول رو ریختمب ه حساب که 382تومن بود و از عابر بانک پرداخت کردم ولی شب 27م که رفتم ببینم صفر شده یا نه دیدم 96تومن هم به 382تومن من اضافه شده و شده 475تومن / حالا من نمیدونم چرا سیستم اینقدر داغونه که 382تومن رو کسر نمی کنه که بتونم 96 تومن رو واریز کنم ..صبح هم دانشگاه بودم که مسئول شهریه مرخصی بودن ..اینم از دانشگاه های ما.

تا کی بنظرتون باز میشه منوم تا من بدهکاری 96تومن رو بریزم ؟

درود
فعلا عجله نکن پسر خوب ... من خودم امروز دانشگاه بودم ، انتخاب واحد همه با مشکل روبرو شده و همه سردرگم هستند
علاوه بر زمان انتخاب واحد ، قراره 3 روز دیگه رو هم تمدید کنن ....

شانس من موقعه انتخاب واحد سایت مشکل داشت پیام واریز شهریه ثابت نداد راحت تونستم انتخاب واحد کنم :n09:
ولی امروز زده باید شهریه واریز کنی .بنظرتون ممکنه انتخاب واحدم صفر کنه ؟

احتمالش وجود داره ولی فعلا صداشو در نیار :n02:

1. من دقیقا طبق پارت دروس عمومی انتخاب واحد کردم و اینارو پاس کردم : اندیشه اسلامی 1 و 2 ، آیین زندگی (اخلاق کاربردی) ، فرهنگ و تمدن اسلام و ایران ، تفسیر موضوعی قرآن ، فارسی ، تربیت بدنی 1 و 2 ، زبان خارجه عمومی

فقط مونده بود جمعیت و تنظیم خانواده یک واحدی که تبدیل شده به دانش خانواده و جمعیت دو واحدی ، مشکل اینجاست به نظر شما ؟ تو سایت pnunews خوندم که در صورت مواجهه با این مشکل به کارشناس رشته خود مراجعه کنید !

2. مطمئنا این درس راحتتره از انقلاب اسلامی ؟

3. نمیشه درس آشنایی با دفاع مقدس رو مثل حفظ جز سی مازاد برداشت ؟

رشتم هم مهندسی معماری هست ، ورودی 89 هستم !

ممنون از جواب شما دوست عزیز

خواهش میکنم

1) شما درست انتخاب کردید اما چون در زمان ورود شما ( سال 89 ) جمعیت و تنظیم یک واحدی بود و الان 2 واحدی شده سیستم شما تعریفی از 16 واحد عمومی نداره ... برای رفع مشکل به کارشناس رشته ی مرکزتون مراجعه کنید تا براتون این درس رو ورداره..

2) بله دوستان اشاره داشتن که اندیشه ی سیاسی امام خمینی آسونه...

3) خیر ، نمیشه

موفق باشید.

edomanoo
20-01-2014, 14:52
خب طبق صحبتی که با هم داشتیم
اختصاصی از پیام نورنا

سلام
براساس بخشنامه شماره ۸۱۹۴۲/۳ مورخ ۱۸/۱۲/۸۸ معاون محترم سنجش دانشگاه دانشجویان مربوطه به منظورجبران مدرک دوره پیش دانشگاهی میتوانند ۲۴ واحد درس از مجموعه دروس مقدماتی ،ارزشی ، مهارتی را بگذراند یا چنانچه بعلت توقف ارائه این دروس در پایان نیمسال دوم ۹۱موفق به تکمیل این سقف نشود از طریق مراکز پیش دانشگاهی (آموزش و پرورش)اقدام به دریافت مدرک پیش دانشگاهی بصورت متفرقه تا قبل از پایان دوره دانشگاهی بنماید. دروس ارزشی مهارتی صرفا در نیمسال اول۹۱ارائه می گردد و پس از ان متاسفانه هیچ گونه اقدامی میسر نمی باشد.و به دانشجویانی که دروس ارزشی ومهارتی را بجایی پیش دانشگاهی نگذرانندمدرک کاردانی داده می شود.

دوست من اینو خودمم که میدونستم . شما لینک سایت دیوان عدالتو دیدید .

اگر خونده باشید میبینید دقیقا همین بخشنامه را باطل کرده

این طور که به نظر میاد پیام نور داره مقاومت میکنه که تا حالا بخشنامه مربوط را صادر نکرده . من امروز خودم رفتم واحد تهران غرب پرسیدم . خیلی راحت و ریلکس میگه بخشنامه نیومده

یکی نیست بهشون بگه ملت 9 ماه میخونند نمیتوند پیش دانشگاهی را بگیرند . اونوقت دانشجو چطور همزمان هم درس های دانشگاه پاس کنه و هم دنبال پیش دانشگاهیش باشه

اون دروس ارزشی مهارتی هم بدرد خوشون میخوره . معلوم نیست منابعش چیه

0015351971
20-01-2014, 14:55
اگر تایید بشن و مشروط بشین باید 14 واحد بردارین اگر 20 واحد بردارین مشکل ساز میشه

پَ همون 14 تا بردارم ینی ؟
نمیشه بردارم بعد تا حذفو اضافه ک اومد نمره های تایید شده حذف کنم ؟

M £ H D I
20-01-2014, 14:57
دوست من اینو خودمم که میدونستم . شما لینک سایت دیوان عدالتو دیدید .

اگر خونده باشید میبینید دقیقا همین بخشنامه را باطل کرده

این طور که به نظر میاد پیام نور داره مقاومت میکنه که تا حالا بخشنامه مربوط را صادر نکرده . من امروز خودم رفتم واحد تهران غرب پرسیدم . خیلی راحت و ریلکس میگه بخشنامه نیومده

یکی نیست بهشون بگه ملت 9 ماه میخونند نمیتوند پیش دانشگاهی را بگیرند . اونوقت دانشجو چطور همزمان هم درس های دانشگاه پاس کنه و هم دنبال پیش دانشگاهیش باشه

اون دروس ارزشی مهارتی هم بدرد خوشون میخوره . معلوم نیست منابعش چیه

دوست گلم
شما مطلب بنده رو خوندی؟
کاملا واضح نوشته شده ؛
شما تا به الان 24 واحد از دروس مهارتی رو بنا به هر علتی نگذروندی ، الان دیگه این 24 واحد ارزشی وجود نداره و باید از طریق آموزش و پرورش مدرک پیش دانشگاهی بگیری ... !

پَ همون 14 تا بردارم ینی ؟
نمیشه بردارم بعد تا حذفو اضافه ک اومد نمره های تایید شده حذف کنم ؟

فعلا تا سقف 20 واحد وردار .. نمره هات که کامل تایید شد بعد در زمان حذف و اضافه درستش کن.

edomanoo
20-01-2014, 15:10
دوست گلم
شما مطلب بنده رو خوندی؟
کاملا واضح نوشته شده ؛
شما تا به الان 24 واحد از دروس مهارتی رو بنا به هر علتی نگذروندی ، الان دیگه این 24 واحد ارزشی وجود نداره و باید از طریق آموزش و پرورش مدرک پیش دانشگاهی بگیری ... !

دوست گلم

بنده اصلا اطلاع نداشتم که باید 24 واحد ارزشی و مهارتی بگذرانم . این نشان از بی صاحب بودن دانشگاه پیام نور است .

Hidden-Hunter
20-01-2014, 15:12
درود
فعلا عجله نکن پسر خوب ... من خودم امروز دانشگاه بودم ، انتخاب واحد همه با مشکل روبرو شده و همه سردرگم هستند
علاوه بر زمان انتخاب واحد ، قراره 3 روز دیگه رو هم تمدید کنن ....

دمت گرم داش مهدی

الان منو من باز شد تا باید 96تومن بریزم به حساب پیام نور :دی

M £ H D I
20-01-2014, 15:14
دوست گلم

بنده اصلا اطلاع نداشتم که باید 24 واحد ارزشی و مهارتی بگذرانم . این نشان از بی صاحب بودن دانشگاه پیام نور است .

میفهمم چی میگی عزیز
دانشگاه همیشه کوتاهی میکنه .. شما هم که خبر نداشتی یه همچین چیزی وجود داره ...
خدا به همه صبر بده :n29:

دمت گرم داش مهدی

الان منو من باز شد تا باید 96تومن بریزم به حساب پیام نور :دی

بریز :n02:

nits
20-01-2014, 15:50
من آنلاین پرداخت کردم ... نصف شب و شهریه هم صفر شد ... انتخاب واحد هم کردم امروز صبح ... ولی برای بعضی ها معدل معیار رو داره اشتباه میزنه ... دوستم مثلا مشروط نمیشه این ترم ولی معدل معیار رو براش 11 زده ...

M £ H D I
20-01-2014, 16:05
من آنلاین پرداخت کردم ... نصف شب و شهریه هم صفر شد ... انتخاب واحد هم کردم امروز صبح ... ولی برای بعضی ها معدل معیار رو داره اشتباه میزنه ... دوستم مثلا مشروط نمیشه این ترم ولی معدل معیار رو براش 11 زده ...

معدل معیار رو اشتباه نمیزنه ... !
معدل معیار رو با توجه به نمرات تایید شده این ترم داره میزنه و کاملا درسته ... !

nits
20-01-2014, 17:51
معدل معیار رو اشتباه نمیزنه ... !
معدل معیار رو با توجه به نمرات تایید شده این ترم داره میزنه و کاملا درسته ... !

:n02: میدونستم ... میخواستم بدونم کارت رو خوب بلدی یا نه :n09::n02: ... نمره زبان تخصصی که خودخوان بوده و تایید شده رو زدن

Squall Leonhart
20-01-2014, 17:56
سیستم گلستان واسم خطا میده :
کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.

واسه بقیه هم این طوری شده؟
شهریه ثابت رو واریز کردم ولی هنوز ثبت نام هم نکردم:n28:

nits
20-01-2014, 18:03
سیستم گلستان واسم خطا میده :
کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.

واسه بقیه هم این طوری شده؟
شهریه ثابت رو واریز کردم ولی هنوز ثبت نام هم نکردم:n28:

نه اینجا که مشکلی نیست دوست عزیز

ruslan
21-01-2014, 16:57
سلام

وقتی تو انتخاب واحد درسی رو میزنه خود خوان اما اسم استاد رو هم جلوش نوشته یعنی ممکنه بعدا براش کلاس حضوری هم بزارند؟

M £ H D I
21-01-2014, 18:44
سلام
وقتی تو انتخاب واحد درسی رو میزنه خود خوان اما اسم استاد رو هم جلوش نوشته یعنی ممکنه بعدا براش کلاس حضوری هم بزارند؟

سلام ... آره امکانش هست

M £ H D I
21-01-2014, 18:46
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : حسین توکلی ، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور ، ۲۹ آذرماه امسال در ۱۲۵ کد رشته امتحانی و حضور ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ داوطلب برگزار شد.

وی افزود: از میان ثبت نام کنندگان تعداد ۵۱ هزار و ۲ نفر زن و ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر مرد بودند.
آزمون در ۸۵ شهرستان مختلف کشور برگزار شد و نتایج نهایی پذیرفته شدگان در دوشنبه ۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ اعلام می شود.
پذیرش قبول شدگان برای بهمن ماه می باشد و می توانند تحصیل خود را از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ آغاز کنند.
ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.
انتخاب واحد این دسته از دانشجویان بلافاصله بعد از ثبت نام و ارسال مدارک انجام می شود.

sasan.69
21-01-2014, 19:41
72 ساعت مهلته انتخاب واحده یا میشه تا اخرین روز صبرکرد؟

M £ H D I
21-01-2014, 19:45
72 ساعت مهلته انتخاب واحده یا میشه تا اخرین روز صبرکرد؟

بطور رسمی میگن هرفرد 72 ساعت مهلت داره
اما اینجور که معلومه همه تا 7 بهمن فرصت دارن.

sasan.69
21-01-2014, 19:58
بطور رسمی میگن هرفرد 72 ساعت مهلت داره
اما اینجور که معلومه همه تا 7 بهمن فرصت دارن.

اخه من پروژه ترم قبل برداشتم(4واحدی) اما هنوز کاراش تموم نشده..میخوام بدونم که ان ترم باز همونو بردارم تو انتخاب واحد الانم یا نیازی نیست(خود اموزش هم جوابشو نمیدونه و راهنمایی نمیتونن کنن)
شما اطلاعی نداری؟

majidli
21-01-2014, 20:05
عاقا من 15 واحد برداشتم و همرم قبول شدم ولی زده 14 واحد گذرانده چرا؟:n03:

M £ H D I
21-01-2014, 20:08
اخه من پروژه ترم قبل برداشتم(4واحدی) اما هنوز کاراش تموم نشده..میخوام بدونم که ان ترم باز همونو بردارم تو انتخاب واحد الانم یا نیازی نیست(خود اموزش هم جوابشو نمیدونه و راهنمایی نمیتونن کنن)
شما اطلاعی نداری؟

تاجایی که اطلاع دارم باید این ترم هم ورداری و شهریه رو پرداخت کنی ، چون بنابه هردلیلی ترم قبل کاراش تموم نشده.

عاقا من 15 واحد برداشتم و همرم قبول شدم ولی زده 14 واحد گذرانده چرا؟:n03:

از قسمت اطلاعات جامع دانشجو یه عکس بده ببینم چی شده .. !
مطمئنی 15 واحد ورداشتی؟

شاید الان یک درس ، یک واحدی تایید نشده هنوز ... !

majidli
21-01-2014, 20:18
از قسمت اطلاعات جامع دانشجو یه عکس بده ببینم چی شده .. !
مطمئنی 15 واحد ورداشتی؟

شاید الان یک درس ، یک واحدی تایید نشده هنوز ... !

دادا اصا درس یه واحدی برنداشتم

M o h a m m @ d
21-01-2014, 20:30

چون هنوز نمراتتون استاد تایید نهای نکردن و از 15 واحد فقط دو واحد تایید شده
اون 14 واحدم منظورش این دو واحد با 12 واحدی که ترم قبل پاس کردینه

M £ H D I
21-01-2014, 20:33

خب الان این ترمی که مشخص کردم زده 15 واحد ورداشتی ( فلش اول از سمت راست )
2 واحد رو اعلام کردن ( فلش 2 )
13 واحد رو اعلام نکردن ( فلش 3 )

2+13 = 15
درسته دیگه :n01:

majidli
21-01-2014, 21:38
اخه انقدر گزینه زیاد داره ادم قاطی میکنه ماهم تازه وارد:n02:
داش محمد و داش مهدی دمتون گرم

ruslan
22-01-2014, 12:10
سلام
گلستان الان کار می کنه؟

kank
22-01-2014, 12:12
سلام
گلستان الان کار می کنه؟
نه کار نمیکنه

Squall Leonhart
22-01-2014, 12:46
ساعت یک ثبت نام ارشد شروع میشه ولی فعلا واسه من گلستان باز نمیشه

sasan.69
22-01-2014, 14:22
اقا این خطا الکی چیه ترم اخری:n03:

M £ H D I
22-01-2014, 14:31
اقا این خطا الکی چیه ترم اخری:n03:

خب شما هر ترم فقط مجاز به ورداشتن یک درس از دروس گروه معارف هستین : لذا اگه ترم آخری باید بری دانشگاه پیش کارشناس رشته تا برات ورداره.

sasan.69
22-01-2014, 14:32
خب شما هر ترم فقط مجاز به ورداشتن یک درس از دروس گروه معارف هستین : لذا اگه ترم آخری باید بری دانشگاه پیش کارشناس رشته تا برات ورداره.

یعنی مشکلی نیست؟ به اموزش بگم حل میکنن؟

M £ H D I
22-01-2014, 14:35
یعنی مشکلی نیست؟ به اموزش بگم حل میکنن؟

الان تو تصویر مشخصه که شما تفسیر موضوعی نهج البلاغه رو ورداشتی ؛ یک درس دیگه چی میخوای ورداری که سیستم ارور داده؟

ویرایش: ندیدم یه لحظه ...

شما فرهنگ و تمدن و نهج البلاغه رو ورداشتی سیستم بهت اخطار داده .. برو پیش کارشناس رشتت برات ورداره و مشکلی هم نیست ./

DJ_EBI
22-01-2014, 15:13
سلام اگه پرداخت اینترنتی بکنیم همون دقیقه تایید میشه شهریه؟ الان درگاه بانک صارات مشکل داره !

یه سوال دیگه اگه از بانک شهریه رو بریزیم حضوری چقدر طول میکشه تایید کنن ؟ انتخاب واحد رشته روانشناسی ساعت 2.20 شروع شده !
بعد به همه ترم اول 14 واحد میدن ؟

آی که چقدر آشغاله این انتخاب واحد دانشگاه پیام نور :n21: دانشگاه ما آزاد قزوین آدم بیسواد بخواد انتخاب واحد کنه راحت میتونه

M £ H D I
22-01-2014, 15:27
سلام اگه پرداخت اینترنتی بکنیم همون دقیقه تایید میشه شهریه؟ الان درگاه بانک صارات مشکل داره !

یه سوال دیگه اگه از بانک شهریه رو بریزیم حضوری چقدر طول میکشه تایید کنن ؟ انتخاب واحد رشته روانشناسی ساعت 2.20 شروع شده !
بعد به همه ترم اول 14 واحد میدن ؟

آی که چقدر آشغاله این انتخاب واحد دانشگاه پیام نور :n21: دانشگاه ما آزاد قزوین آدم بیسواد بخواد انتخاب واحد کنه راحت میتونه

سلام
آره همون لحظه تایید میشه.
این ترم فقط از دو طریق میشه شهریه رو پرداخت کرد : یکی اینترنتی یکی هم از طریق خودپرداز ( از طریق خودپرداز کمی طول میکشه تا تایید شه )

sasan.69
22-01-2014, 17:51
هردرس خودخوان چقدر از شهریه کم میکنه؟(دروس عمومی و اختصاصی)

M £ H D I
22-01-2014, 17:58
هردرس خودخوان چقدر از شهریه کم میکنه؟(دروس عمومی و اختصاصی)

کاربر شماره ی یک
22-01-2014, 19:24
این چی میگه ؟

M £ H D I
22-01-2014, 19:27
این چی میگه ؟

خب هردانشجویی برای انتخاب واحد زمان خاصی داره .. زمان انتخاب واحد شما از 4 بهمن شروع میشه ...

کاربر شماره ی یک
22-01-2014, 19:31
خب هردانشجویی برای انتخاب واحد زمان خاصی داره .. زمان انتخاب واحد شما از 4 بهمن شروع میشه ...

زمان انتخاب واحد نيمسال دوم سال تحصيلي 93-92 در سيستم گلستان از تاريخ 27/10/92 الي 4/11/92 از مسير زير مي باشد.
ثبت نام ------ > عمليات ثبت نام ------> ثبت نام اصلي

--------------------------------------
یعنی روز آخر دیگه :n23:

M £ H D I
22-01-2014, 19:33
زمان انتخاب واحد نيمسال دوم سال تحصيلي 93-92 در سيستم گلستان از تاريخ 27/10/92 الي 4/11/92 از مسير زير مي باشد.
ثبت نام ------ > عمليات ثبت نام ------> ثبت نام اصلي

--------------------------------------
یعنی روز آخر دیگه :n23:

هر دانشجو به مدت 72 ساعت مجاز به انتخاب رشته می باشد.

nits
22-01-2014, 22:36
سلام
تابستان آزمایشگاه ارائه میشه ؟

ittools
22-01-2014, 22:50
سلام
تابستان آزمایشگاه ارائه میشه ؟

نه ارائه نمیشه

hosseincode2008
23-01-2014, 12:10
رفتم از دانشگاه پرسیدم گفتن باید ترم آخر برداری. ولی دلیلش رو من هنوز درک نمیکنم. تو هیچ بخش نامه ای نیومده این مسئله. الان من هیچ جوره عمومی ها زمانشون با امتحانای دیگم نمیخوره و فقط همین دانش خانواده میخوره. الان مجبورم بدون عمومی بگذرونم ترم بعد رو!

دفاع مقدس هم هست نمیدونم بردارم یا نه. کسی پاس کرده؟ چجوریاست؟ کلاس و میان ترم داره یا فقط امتحان؟

ittools
23-01-2014, 12:23
دفاع مقدس هیچی نداره میان ترم هم شرکت کنی چه بهتر فقط دقت کن اختیاری ــه

smahdis
23-01-2014, 17:26
دوستان این نتایج بدون آزمون کی میاد؟ انتخاب واحد الان تموم میشه نتایجش هنوز نیومده.

nits
23-01-2014, 17:32
رفتم از دانشگاه پرسیدم گفتن باید ترم آخر برداری. ولی دلیلش رو من هنوز درک نمیکنم. تو هیچ بخش نامه ای نیومده این مسئله. الان من هیچ جوره عمومی ها زمانشون با امتحانای دیگم نمیخوره و فقط همین دانش خانواده میخوره. الان مجبورم بدون عمومی بگذرونم ترم بعد رو!

دفاع مقدس هم هست نمیدونم بردارم یا نه. کسی پاس کرده؟ چجوریاست؟ کلاس و میان ترم داره یا فقط امتحان؟

چون 15 واحد باید اختیاری پاس کنی و دفاع مقدس هم 2 واحده ، یه آزمایشگاه شبکه اضافه کردن که سقف واحدهای اختیاری درست بشه که بعدا باید این رو برداری

دوستان یک سوال : در ترم آخر میشه یک درسی رو که پیش نیازش رو پاس نکردیم ، برداشت ؟

M £ H D I
23-01-2014, 17:57
دوستان یک سوال : در ترم آخر میشه یک درسی رو که پیش نیازش رو پاس نکردیم ، برداشت ؟

آره میشه.:n01:

M £ H D I
23-01-2014, 21:27
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.

مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت.

پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ ۴ بهمن ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۲ تمدید گردید.

نکته 1 - دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.

نکته 2 - اسامی پذیرفته شدگان آزمون فراگیر ارشد نوبت سیزدهم و پذیرفته شگان بدون آزمون بهمن ماه سال ۹۲ به زودی اعلام خواهد شد و ثبت نام و انتخاب واحد این دسته از پذیرفته شدگان در همین نیمسال و در بهمن ماه انجام خواهد شد.

نکته 3 - تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از۲۶ بهمن آغاز و تا ۵ اسنفد ماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

M £ H D I
24-01-2014, 13:26
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر فراهانی رئیس دانشگاه پیام نور طی حکمی دکتر محمد علی کریمی را به سمت سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور منصوب و از زحمات دکتر دل افکار معاون پیشین قدردانی کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم تودیع و معارفه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی ضمن قدردانی از زحمات دکتر دل افکار معاون پیشین اظهار داشت: امید است معاونت جدید و همکاران این معاونت با همدلی و ایجاد آرامش بیشتر در جهت خدمت رسانی موثر تر و کارآمد تر کوشا بوده و دانشگاه را در دستیابی به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران یاری رسانند.
دکتر فراهانی همچنین دکتر امیر ملکی را به سمت سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین المل منصوب و از زحمات خانم انصاری قدردانی کرد.

وی اظهار داشت: یکی از محورهای کلان مورد نظر مسئولان ارشد کشور و شورای عالی انقلاب فرهنگی استفاده از توانمندی های دانشگاه پیام نور در حوزه بین الملل به شکلی اثربخش تر از گذشته است و امید است که سرپرست جدید این مرکز با انرژی بیشتر فعالیت های برون مرزی دانشگاه را به سبکی متفاوت و کارآمد ساماندهی کند.
وی گفت: شورای فعالیت بروزن مرکزی به شکل مطلوبی تشکیل شده و می تواند با تلاش بیشتر اقداماتی را در شان حوزه برون مرزی انجام دهد.
کریمی تقریبا یک ماه پیش بود که به سمت مسوول اتاق فکر دانشگاه پیام نور منصوب شده بود.

فراهانی در مراسم تودیع و معارفه معاونت آموزشی پیام نور عنوان کرد که تکریم و ساماندهی اعضای هیات علمی یکی از مهم ترین برنامه های دانشگاه پیام نور است که باید مد نظر معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی قرار گیرد.
همچنین در روزهای گذاشته حسین زارع به سمت سرپرست معاونت فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور و محمد مهدی پرهیزگار به سمت سرپرست دفتر برنامه ، بودجه ، تحول اداری و بهره وری منصوب شده بودند.

Dark Shine
24-01-2014, 14:00
آقـا از اونجایی که من کلاً از سیسـتم آموزش عـالی و اینا خبری ندارم یه توضیح درباره ی مشـروط شدن میدین ؟!

با وجودِ چه شرایطی مشروط میشیم ؟!
بعد که مشروط شدیم چی میشه ؟!

0015351971
24-01-2014, 14:11
آقـا از اونجایی که من کلاً از سیسـتم آموزش عـالی و اینا خبری ندارم یه توضیح درباره ی مشـروط شدن میدین ؟!

با وجودِ چه شرایطی مشروط میشیم ؟!
بعد که مشروط شدیم چی میشه ؟!
مشروطی یعنی معدلت تو ترم جاری زیر 12 بشه
واگه زیر12 شدی ترم بعدی 14 واجد بیشتر نمیتونی برداری

Dark Shine
24-01-2014, 14:19
مشروطی یعنی معدلت تو ترم جاری زیر 12 بشه
واگه زیر12 شدی ترم بعدی 14 واجد بیشتر نمیتونی برداری

خب تماماً باید چندواحـد پاس بشه ؟!

M o h a m m @ d
24-01-2014, 14:51
خب تماماً باید چندواحـد پاس بشه ؟!

تعداد واحد مهم نیست .فرقی نمیکنه چندتا پاس بشی
مهم اینه که معدل اون ترم بالای 12 باشه.
ممکنه دو تا درسم بیفتی ولی بازم معدلت بالای 12 بشه

danijon_2006
24-01-2014, 18:24
میگم این دفاع مقدس اختیاریه درسته؟ولی ظاهرا هرکسی باید یه درس اختیاری هم پاس کنه اینجور که من شنیدم صحت داره؟یعنی در هر حال اجباری میشه دیگه؟

Dark Shine
24-01-2014, 18:40
تعداد واحد مهم نیست .فرقی نمیکنه چندتا پاس بشی
مهم اینه که معدل اون ترم بالای 12 باشه.
ممکنه دو تا درسم بیفتی ولی بازم معدلت بالای 12 بشه

نه ! درطول سال های دانشگاه رو میگم :‌دی

M o h a m m @ d
24-01-2014, 19:09
نه ! درطول سال های دانشگاه رو میگم :‌دی
رشتتون چیه؟
برای رشته های لیسانس معمولا کمترینش 135واحده بیشترش 146 واحد

javad2015
24-01-2014, 19:15
این درس حفظ جز سی چه جوریه باید جز سی رو کامل حفظ کنیم؟
و ایا برای امتحانات میدترم پرداخت شهریه واجبه؟

Dark Shine
24-01-2014, 20:20
رشتتون چیه؟
برای رشته های لیسانس معمولا کمترینش 135واحده بیشترش 146 واحد
حسابداری !
اینطوری فکر میکنم تا عمردارم باید درس بخونم :)‌)

M £ H D I
24-01-2014, 22:31
میگم این دفاع مقدس اختیاریه درسته؟ولی ظاهرا هرکسی باید یه درس اختیاری هم پاس کنه اینجور که من شنیدم صحت داره؟یعنی در هر حال اجباری میشه دیگه؟

برحسب رشتتون باید دروس اختیاری پاس کنید . به عنوان مثال در رشته ی من ( حسابداری ) نیازی به پاس کردن درس اختیاری نیست ... در صورتی که دفاع مقدس رو که یه درس اختیاریه وردارم . در آخر 2 واحد اضافه پاس میکنم ... چون رشته ی ما اختیاری نداره ..
شما هم باید ببینید که رشتتون نیازی به پاس کردن دروس اختیاری داره یا نه ... که اینو میشه از برنامه ی 9 ترمه فهمید

این درس حفظ جز سی چه جوریه باید جز سی رو کامل حفظ کنیم؟
و ایا برای امتحانات میدترم پرداخت شهریه واجبه؟

۱- نمره درس حفظ جز سی قرآن کریم به صورت صفر واحدی فقط به جمع کل نمرات دانشجو اضافه و در میانگین کل محاسبه می شود. در مقطع کارشناسی نمره ۱۰ و بالاتر قبول و نمره با ضریب ۲ در جمع نمرات لحظ می شود.در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای اخصصی نمره ۱۴ و بالاتر قبول و نمره با ضریب ۱ در جمع نمرات لحاظ می شود.دانشجویانی که نمره کمتر از ۱۷ اخذ کرده اند می توانند هر چند بار درس فوق را اخذ و در آزمون آن شرکت کنند.پس از اخذ اولین نمره ۱۷ یا بالاتر از آن ، نمره نهایی درس خواهد بود.

۲- این درس معادل دو واحد درسی خودخوان ، بدون شهریه ، خارج از سقف واحدهای تعیین شده و مؤثر در معدل کل دانشجویان.
نکته : آنچه که از دانشجویانی که این درس را انتخاب کرده اند شنیده شده است، هر نمره ایی که بگیرید در معدل ترم شما تاثیر دارد ولی اگر نمره کمتر از ۱۷ بگیرید می توانید با مراجعه به کارشناس رشته برای شما کد ۳ اعمال کنند و در معدل کل بی تاثیر شود ولی همچنان تاثیر آن در معدل ترم باقی خواهد ماند.

۳- این درس در حال حاضر کاملا اختیاری می باشد و هیچ الزامی در گذراندن این درس نیست.قابل تطبیق نیست و نمی توان بجای درس اختیاری دیگری آن را گذراند.

۴- دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا نیز، می توانند این واحد درسی را انتخاب نمایند.

۵- منبع مورد مطالعه این درس، آیات جز ء ٣٠ قرآن کریم مطالعه و حفظ شود. شایان ذکر است این درس بصورت خودخوان و بدون استاد و بدون جزوه ارائه می شود.

۶- آزمون به صورت تستی می باشد و فاقد شهریه می باشد.

دانلود نمونه سوال درس جزء 30 قرآن
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسابداری !
اینطوری فکر میکنم تا عمردارم باید درس بخونم :)‌)

ما داریم از اصل زگهواره تا گور دانش بجوی پیروی میکنیم ... :n02:

smahdis
24-01-2014, 23:52
سئوالم رو تکرار میکنم: بدون آزمون خبرش کی میاد؟

M £ H D I
24-01-2014, 23:57
سئوالم رو تکرار میکنم: بدون آزمون خبرش کی میاد؟

نکته 2 -
اسامی پذیرفته شدگان آزمون فراگیر ارشد نوبت سیزدهم و پذیرفته شگان بدون آزمون بهمن ماه سال ۹۲ به زودی اعلام خواهد شد و ثبت نام و انتخاب واحد این دسته از پذیرفته شدگان در همین نیمسال و در بهمن ماه انجام خواهد شد.

javad2015
25-01-2014, 00:02
درس ازمایش گاه فیزیک 1 و 2 نمرش چه جوری حساب میشه؟
این سوالمم جواب ندادید.
ایا برای امتحان میدترم پرداخت شهریه و دریافت گزارش 428 واجبه؟

M £ H D I
25-01-2014, 00:14
درس ازمایش گاه فیزیک 1 و 2 نمرش چه جوری حساب میشه؟
این سوالمم جواب ندادید.
ایا برای امتحان میدترم پرداخت شهریه و دریافت گزارش 428 واجبه؟

درخصوص نحوه محاسبه نمرات عملی و نظری رشته تربیت بدنی به اطلاع می رساند، ملاک محاسبه نمره عملی و نظری رشته مذکور در سامانه گلستان بخشنامه زیر می باشد و در صورت عدم کسب حداقل ۵۰ درصد نمره عملی، نمره نظری محاسبه نشده و نمره عملی به عنوان نمره نهایی منظور می گردد. ضمناً یادآوری می شود که شیوه محاسبه نمرات فوق تغییری نمی کند.
- در صورتی که واحد عملی و نظری جداگانه از هم در اطلاعات جامع دانشجو برایتان ثبت شده باشد از فرمول زیر محاسبه نمی شود و هر کدام بر اساس ۲۰ نمره محاسبه می شود.
- دقت داشته باشید فرمول زیر مخصوص دروسی هست که واحد تئوری و عملی با هم هستند.

از این پس در صورت غیبت در دروس عملی یا عدم ثبت نمره توسط استاد ، برای دانشجو نمره صفر محاسبه می شود

“پیرو بخشنامه ۳۴/۸۵۳۷۶ مورخ ۸۵/۱۲/۹ در خصوص نمرات دروس عملی نظری به اطلاه می رساند ، نمرات واحدهای عملی نظری ، بدون اولویت و با تاثیر یکسان بر اساس رابطه زیر محاسبه و نمره نهایی اعلام می گردد.

در خصوص نمرات دروس تربیت بدنی که شامل نمره نظری هم هستندنمره عملی از ۲۰ در رابطه بالا لحاظ می شود و برای اولویت دادن به نمره عملی ، شرط اخذ ۵۰ درصد نمره واحد عملی جهت لحاظ نمره واحد نظری ، توسط سیستم جامع کنترل خواهد شد.

خیر نیازی نیست

javad2015
25-01-2014, 00:48
من الان که برنامه 8 ترمه رو نگاه کردم دیدم نوشته :این یعنی اینکه من باید 10 واحد از درسایی که به عنوان اختیاری هستن رو حتماً بردارم؟
و اینکه ایا درس ازمایشگاه کتاب خاصی داره؟امتحانش چه جوریه؟

M £ H D I
25-01-2014, 01:05
من الان که برنامه 8 ترمه رو نگاه کردم دیدم نوشته :این یعنی اینکه من باید 10 واحد از درسایی که به عنوان اختیاری هستن رو حتماً بردارم؟
و اینکه ایا درس ازمایشگاه کتاب خاصی داره؟امتحانش چه جوریه؟

آره باید 10 واحد اختیاری پاس کنی ... !
بله کتاب داره ، امتحانش عملی گرفته میشه !

error403
25-01-2014, 06:33
سلام دوستان
تو قسمت پرداخت الکترونیکی شهریه که میرم بدهکار رو صفر میزنه. در حالی که انتخاب واحد کردم و تو گزارش 163 بدهی هست! من میخوام آنلاین پرداخت کنم،باید صبر کنم یا کلا مشکل داره؟

M £ H D I
25-01-2014, 11:20
سلام دوستان
تو قسمت پرداخت الکترونیکی شهریه که میرم بدهکار رو صفر میزنه. در حالی که انتخاب واحد کردم و تو گزارش 163 بدهی هست! من میخوام آنلاین پرداخت کنم،باید صبر کنم یا کلا مشکل داره؟

نه آنلاین مشکلی نداره.

majidli
25-01-2014, 11:28
دوستان سایتی هست که کل واحدای هر رشته که باید پاس بشه رو زده باشه؟

M £ H D I
25-01-2014, 11:32
دوستان سایتی هست که کل واحدای هر رشته که باید پاس بشه رو زده باشه؟

خدمت شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزیز

M £ H D I
25-01-2014, 17:59
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور که اکنون برای شما گذاشته شده به صورت رسمی اعلام شده و قابل اطمینان است.

ابتدا رشته خود را در جداول زیر پیدا کنید و بر روی گروه علمی رشته خود کلیک تا به صفحه لیست ارائه دروس و منابع درسی رشته خود منتقل شوید.

این لیست ها به صورت رسمی از طرف دانشگاه پیام نور منتشر شده است

برنامه ذیل برای کلیه دانشجویان با ورودی های آزمون سراسری و آزمون فراگیر و دانشجویان مرکز بین الملل قابل ارائه است شایان ذکر است وضعیت منابع دروس در متعاقبا اعلام خواهد شد

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رشته های تحصیلی دوره کارشناسی ناپیوسته و پیوسته

بخش علمی فنی و مهندسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی هنر و معماری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم اجتماعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم پایه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم کشاورزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی مدیریت، اقتصاد و حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم تربیتی و روانشناسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی الهیات و علوم اسلامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی ادبیات و زبانهای خارجه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رشته های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد

بخش علمی ادبیات و زبانهای خارجه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی الهیات و علوم اسلامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم اجتماعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم پایه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم تربیتی و روانشناسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی علوم کشاورزی ( به زودی )

بخش علمی فنی و مهندسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش علمی مدیریت، اقتصاد و حسابداری ( به زودی )

بخش علمی هنر و معماری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
25-01-2014, 18:26
سامانه جامع آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور به علت به روز رسانی ، در روز یکشنبه 6 بهمن ماه 1392 قابل دسترسی و استفاده نخواهد بود

nits
25-01-2014, 23:41
مسخره اش رو در آوردن به خدا ... یه بار تا دو ترم پیش مدارهای الکتریکی رو میشد با فیزیک 2 برداشت حالا پیش نیازش کردن ... همش چارت تغییر میدن ... فکر کنم ترم بعد از دوباره برمیگردونن به حالت اول ... مثلا که چی بشه ساختمان داده رو آوردن جلو یا نظریه رو بردن ترم 7 - 8 ؟؟؟

error403
26-01-2014, 06:24
نه آنلاین مشکلی نداره.
والا تو قسمت آنلاین بدهی رو صفر میزنه!در حالی که انتخاب واحد کردم. مثل ترم قبل که مهم نیست شهریه ثابت رو زودتر پرداخت کنیم؟

Hidden-Hunter
26-01-2014, 09:10
سلام دوستان

این چی میگه؟؟

من انتخاب واحد کردم و 17تا برداشتم ، تایید هم شده ولی صبح که رفتم ببینم درسی اضافه شده یا نه با این ارور مواجه شدم.

farshidshd
26-01-2014, 14:44
مهلت ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور تمدید شد
به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com محمدعلی کریمی سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیام نور در نامه ای که به مراکز استانی پیام نور ارسال کرده است مهلت ثبت نمرات میان ترم دانشجوان کارشناسی ارشد را تمدید کرد.
در این نامه آمده است که با توجه به درخواست مکرر مراکز استانی و اساتید محترم مبنی بر تمدید مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد پردازش مربوطه از تاریخ ۸ بهمن ۹۲ تا ۱۰ بهمن ۹۲ در سیستم گلستان فعال خواهد شد.
بدین ترتیب پس از تاریخ های تعیین شده ثبت نمره میان ترم تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود لازم به ذکر است فرصت ثبت نمره میان ترم برای دانشجویان کارشناسی پیش از این به پایان رسیده بود

irainian
26-01-2014, 15:10
ببخشید من نرسیدم واسه ترم دی ثبت نام بدون آزمون انجام بدم آیا الان امکانش هست که بتونم ثبت نام بدون آزمون که برای نیمسال دوم بود رو انجام بدم در ضمن اگر نشد من الان ترم 2 مبانی فقه و حقوق میخونم ایا میتونم تغییر رشته برم به دانشگاه دیگری و رشته حقوق بخونم با تشکر برای این ترم یا باید بزارم سال بعد بشه

M £ H D I
26-01-2014, 22:08
والا تو قسمت آنلاین بدهی رو صفر میزنه!در حالی که انتخاب واحد کردم. مثل ترم قبل که مهم نیست شهریه ثابت رو زودتر پرداخت کنیم؟

شهریه ی ثابت رو باید ابتدا پرداخت کنید و بعد انتخاب واحد کنید ، گزارش 163 رو هم چک کنید که بدهی 0 شده باشه .. !

سلام دوستان

این چی میگه؟؟

من انتخاب واحد کردم و 17تا برداشتم ، تایید هم شده ولی صبح که رفتم ببینم درسی اضافه شده یا نه با این ارور مواجه شدم.

چیز خاصی نمیگه :n02: با دانشگاه تماس بگیر یا حضوری برو اونجا برات بررسی کنن.

ببخشید من نرسیدم واسه ترم دی ثبت نام بدون آزمون انجام بدم آیا الان امکانش هست که بتونم ثبت نام بدون آزمون که برای نیمسال دوم بود رو انجام بدم در ضمن اگر نشد من الان ترم 2 مبانی فقه و حقوق میخونم ایا میتونم تغییر رشته برم به دانشگاه دیگری و رشته حقوق بخونم با تشکر برای این ترم یا باید بزارم سال بعد بشه

زمانش به پایان رسیده

+

۱- شرایط ادامه تحصیل را داشته باشد.
۲- حداقل ۱۲ واحد درسی (بغیر ازدرسهای پیش دانشگاهی ومعادلسازی شده ) گذرانده باشد.
۳- نمره آزمون ورودی وی از نمره آزمون پایین ترین فرد پذیرفته شده درهمان رشته، همان سال وسهمیه کمتر نباشد.
توجه :دانشجویان تکمیل ظرفیت ، شاهد و مواردی که با معرفی نامه سازمان سنجش معرفی می شوند ؛نمره آزمون آنها اعلام نشده، و در صورت تقا ضای تغییر رشته می بایست به صورت موردی از سازمان سنجش استعلام شود.
۵- تغییر رشته درهمان گروه علمی و در مقاطع هم سطح و یا از بالا به پایین امکان پذیر است .
۶- دانشجویان دوره های فراگیر و پذیرش بدون آزمون در صورتی که متقاضی تغییر رشته هستند می بایست از طریق شرکت مجدد در پذیرش ورودی دانشگاه اقدام نمایند.
۸- دانشجو باید با توجه به مدت مجاز تحصیل،پس از تطبیق درسها امکان گذراندن واحد درسی باقی مانده دررشته جدید را داشته باشد .
۹- کلیه دروس عمومی و واحد های مشترک با عناوین، سرفصل و تعداد واحد مساوی دانشجویانی که در دانشگاه پیام نور تغییر رشته داده اند عینا با همان نمره رد یا قبول در کارنامه دانشجو باقی می ماند.
۱۰- تغییررشته دانشجویانی که به دستگاههای خاص تعهد دارند با اعلام موافقت کتبی آن سازمان مقدور است.
۱۱- تغییر رشته به رشته تربیت بدنی وطراحی لباس و پارچه به لحاظ پذیرش غیرمتمرکز وآزمون عملی امکان پذیر نیست.
۱۲- درمواردی که دانشجو دچاربیماری یا سانحه ای شود, که امکان ادامه تحصیل درآن رشته مقدور نباشد, با ارسال مدارک, ونظرشورای آموزشی استان, می تواند درهمان گروه یا تغییر گروه آزمایشی تغییررشته دهد.
۱۳- تا زمانیکه با تغییررشته دانشجو موافقت نشده دانشجو موظف به ثبت نام در رشته قبلی یا مرخصی تحصیلی است.
۱۴- دانشجو درطول تحصیل فقط یکبار می تواند تغییررشته دهد.
۱۵- درصورت موافقت با تغییررشته وثبت نام دررشته جدیدحق بازگشت به رشته قبلی را نخواهد داشت.
۱۶- دانشجویی که حداقل ۷۰ واحد مصوب را گذرانده باشد, توصیه می شود برای تحصیل در رشته جدید از طریق آزمون سراسری یا فراگیر اقدام نماید.
۱۷- دانشجویان تا شش هفته مانده به شروع نیمسال تحصیلی بعد فرصت دارند مدارک و تقاضای تغییر رشته را به مرکز/ واحد خودارائه نمایند.
در انتقال توام با تغییررشته, دانشجو باید هم شرایط انتقال و هم شرایط تغییررشته را کسب نماید.

M £ H D I
27-01-2014, 02:19
دانشجويان ميبايست از تاريخ 07/11/92 الي 09/11/92 جهت پذيرش غير حضوري به سيستم مراجعه نمايند.

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد:
الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260" ب) پرداخت شهريه ثابت ج)انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101"

1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:
- شناسه كاربري: شماره داوظلبي u922و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربري ثبت گردد.)
مثال : شناسه كاربري: U922600707
گذرواژه: 0061111111
داوطلباني كه كد ملي خود را در اطلاعات ثبت نام وارد نكرده اند گذروازه آنها شماره شناسنامه خواهد بود.

2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"
تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

3- بعد از 24 ساعت مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: گذرواژه قبلي مي باشد لازم به ذكر است شماره دانشجويي از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده ميباشد).

4- كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهريه ثابت ميباشند و در صورت عدم پرداخت، امكان انجام انتخاب واحد ايشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسير زير نسبت به دريافت گزارش 163(فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور)اقدام نماييد:
منوي اصلي --> آموزش --> گزارش هاي آموزش --> شهريه --> ليست ها و آمارها-->
فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور

5- پس از پرداخت شهريه از مسير زير نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نماييد:
ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"

Hossein_128
27-01-2014, 07:17
معلوم نیست این نمره ها کِی تایید میشن؟ الآن از 8 تا درس فقط وضعیت 2 درس عمومی رو زده اعلام شده

M £ H D I
27-01-2014, 11:15
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر محمد علی کریمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: طبق بخشنامه سازمان سنجش و آموزش کشور ، پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال ۹۲ که به دلیل عدم ارائه مدرک پیش دانشگاهی در موعد مقرر یعنی ۱۵ مهرماه ۱۳۹۲ ، موفق به ثبت نام در رشته قبولی خود نشده اند، در صورت اخذ مدرک مذکور تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری یعنی ۳۰ دی ماه ۱۳۹۲ ، ثبت نام و ادامه تحصیل در نیمسال دوم بلامانع است.
دکتر کریمی افزود: بر اساس تصمیمات شورای بررسی موارد خاص سازمان سنجش ، به منظور مساعدت با دانشجویان در صورتی که مدرک پیش دانشگاهی خود را تا ۳۰ دیماه سال جاری اخذ کرده و ارائه دهند، ثبت نام و ادامه تحصیل از نیمسال دوم امکان پذیر است.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تاکید کرد: پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور نیز طبق این قاعده امکان ادامه تحصیل در نیمسال دوم را دارند. بدیهی است، نیمسال اول ۹۲-۹۳ برای این دسته از پذیرفته شدگان مرخصی تحصیلی با احتساب در سنوات و پرداخت شهریه در نظر گرفته می شود.
پذیرفته شدگانی که شرایط بالا را دارند می توانند برای ثبت نام به مراکز قبولی خود مراجعه کنند و اقدام به ثبت نام نمایند.

M £ H D I
27-01-2014, 14:34
كليه پذيرفته شدگان مي بايست از تاريخ 7/11/92 الي 9/11/92 نسبت به پذيرش خود در سيستم گلستان اقدام نمايند:
نام كاربري و گذرواژه به شرح زير مي باشد:
در مقطع كارشناسي -------> نام كاربري:شماره پرونده d922 گذرواژه:شماره ملي يا شماره شناسنامه
در مقطع كارشناسي ارشد--------> نام كاربري :شماره پرونده f922 گذرواژه: شماره ملي يا شماره شناسنامه
لازم به ياد آوري است كه شماره پرونده عبارت است از شماره شناسنامه به همراه درج صفر به تعدادي كه كل رقم به 10 برسد
به طور مثال شماره شناسنامه :165 ----------> شماره پرونده :0000000165
بقيه مراحل ثبت نام مطابق با دستورالعمل پذيرفته شدگان تكيل ظرفيت دكتري مي باشد.

danial13
27-01-2014, 15:32
دوستان سلام
من دیشب برای مرتخصی یک ترم درخواست دادم توی گلستان.امروز که رفتم سایت رو نگاه کردم اکثر منوها مثل ثبت نام اصلی و.... برام حذف شده بود.
این یعنی اینکه با درخواستم موافقت شده؟

M £ H D I
27-01-2014, 15:37
دوستان سلام
من دیشب برای مرتخصی یک ترم درخواست دادم توی گلستان.امروز که رفتم سایت رو نگاه کردم اکثر منوها مثل ثبت نام اصلی و.... برام حذف شده بود.
این یعنی اینکه با درخواستم موافقت شده؟

سلام
تا حالا مرخصی رد نکردم اما از ظواهر پیداست که موافقت شده ./

M £ H D I
27-01-2014, 17:32
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : شرکت‌کنندگان در آزمون دوره‌ های فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور می توانند با ارایه شماره داوطلبی، شماره شناسنامه یا شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد از نتایج آزمون خود مطلع شوند.

مشاهده نتایج آزمون دوره کــــارشنــــاسی ارشد فراگیر سال ۹۲ (نوبت سیزدهم) پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* مشخص نیست تکمیل ظرفیتی در کار باشد یا خیر – دوره قبل تکمیل ظرفیتی در کار نبود.
* دانشجویان مشروط قبول باید در ترم نخست دروس مردودی خود را اخذ کنند. بعد از قبولی در دروس دانشپذیری ، نمرات مردودی دانشپذیری کد ۳ میگیرند و از معدل کل دانشجو حذف می شوند.

گفتنی است آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور ، ۲۹ آذرماه امسال در ۱۲۵ کد رشته امتحانی و حضور ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ داوطلب برگزار شد.
آزمون در ۸۵ شهرستان مختلف کشور برگزار شد و از میان ثبت نام کنندگان تعداد ۵۱ هزار و ۲ نفر زن و ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر مرد بودند.
پذیرش قبول شدگان برای بهمن ماه می باشد و می توانند تحصیل خود را از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ آغاز کنند.
ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.
کارنامه داوطلبان شرکت کننده در آزمون همزمان با اعلام اسامی پذیرفته شگان بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. داوطلبان هر گونه سئوال خود را صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش ارسال کنند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره های فراگیرتحصیلات تکمیلی( دانش پذیری کارشناسی ارشد) پذیرش بهمن ماه سال ۱۳۹۲دانشگاه پیام نور(نوبت سیزدهم)

سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره های فراگیرتحصیلات تکمیلی(دانش پذیری کارشناسی ارشد) پذیرش بهمن ماه سال۱۳۹۲ دانشگاه پیام‌نور (نوبت سیزدهم) اعلام گردیده، دعوت می‌نماید با در دست داشتن مدارک لازم از تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۹۲ لغایت ۲۰ بهمن ماه ۹۲ درساعات اداری صرفاً در کد قبولی اعلام شده‌ برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ به مراکز مربوط مراجعه نمایند.

(دقت داشته باشید به احتمال بسیار زیاد ثبت نام به صورت اینترنتی و غیرحضوری از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد – پس فعلا از مراجعه به مراکز قبولی جدا خودداری کنید و منتظر اطلاعیه های بعدی سایت باشید)

مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام:
۱- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه. (دو برگ)
۲- اصل و تصویر کارت ملی.
۳- ۶ قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سالجاری و پشت نویسی شده.
۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی.
۵- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.
تبصره ۱: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.
«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد.»
تبصره۲: بر اساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۳ بهمن ۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و مشهد دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.
۵- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان).

یادآوری مهم برای کلیه پذیرفته‌شدگان:
لازم به ذکر است کلیه پذیرفته‌شدگان برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت نام خود می‌توانند از تاریخ ۹ بهمن ماه ۱۳۹۲ به سایت دانشگاه پیام‌نور به نشانی pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
در پایان لازم به توضیح است که کارنامه داوطلبان شرکت کننده همزمان با اعلام اسامی بر روی سایت سازمان قابل مشاهده می‌باشد، لذا داوطلبان در صورت هر گونه سئوال منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان می‌توانند اقدام نمایند و از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند.

hosseincode2008
28-01-2014, 11:18
معلوم نیست این نمره ها کِی تایید میشن؟ الآن از 8 تا درس فقط وضعیت 2 درس عمومی رو زده اعلام شده

برو خداتو شکر کن حداقل نمره هات رو زده. این استاد مدار الکتریکی ما هنوز تشریحی رو نزده. بچه ها میگن از قصد نگه داشته تا مهلت اعتراض تموم بشه و ثانیه آخر میخواد بزنه. انتخاب واحدم که داره تموم میشه

Fusi0n
28-01-2014, 11:58
سلام دوستان خواهشن اگر میدونید اطلاع بدید
این دانشجویان که برای کارشناسی ثبت نام کردن جواب قرار کی بهمن بیاد همین که با مدرک تحصیلی بر میدارن ؟
بعد به من شماره پرونده و رهیگری دادن جایی که کلاس ثبت نام کردیم این الان باید کجا وارد کنم ؟
بعد دانجشویان دیگه چطوری میشه فهمید قبول شدن و کجا قبول شدن ؟:n02:

کاربر شماره ی یک
28-01-2014, 13:33
بچه ها میگن از قصد نگه داشته تا مهلت اعتراض تموم بشه و ثانیه آخر میخواد بزنه. انتخاب واحدم که داره تموم میشه

این نکته رو دوست داشتم :n29:

ruslan
29-01-2014, 01:07
كليه دانشجويان موظف به رعايت سقف مجاز انتخاب واحد، بر اساس معدل نيمسال قبل خود مي باشد لذا عواقب ناشي از عدم توجه به خطاي "حداكثر سقف واحد رعايت نشده است" در منوي ثبت نام بر عهده خود دانشجو مي باشد.

حداكثر واحد قابل اخذ در مقطع كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته به شرح زير مي باشد:
معدل كمتر از 12 حداكثر واحد قابل اخذ 14 واحد - معدل بالاتر از 12 حداكثر واحد قابل اخذ 20 واحد - معدل بالاتر از 17 حداكثر واحد قابل اخذ 24 واحد

سیستم شون که نشون میداد اگر معدل پایین باشه نمی ذاره بالاتر از 12 واحد برداری از کار افتاده؟؟//

چون الان من مشروط شدم اما مثل ترم های قبل ارور نمی ده
(ممکنه برای اینه که نمرات هنوز تایید نشدند؟)

javad2015
29-01-2014, 06:16
امتحاناتی که به خاطر برف لغو شد.قرار شده قبل از 26 بگیرن و از طریق گلستان اعلام میکنن.
من برنامه سازی دارم.فقط خدا کنه که تشریحی نداشته باشه و بیان بگن فلان برنامه رو بنویسید.الان چند تا رو نگاه کردم یکیشون داشت و اون دو تا همش تستی بود.

M £ H D I
29-01-2014, 11:17
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با عنایت به اینکه برخی از دانشجویان به دلیل شرایط نامساعد جوی موفق به شرکت در آزمون‌های پایان ترم نیمسال اول ۹۳-۱۳۹۲ در روزهای ۱۶ و۱۷ دی ماه نشده اند، در راستای مساعدت به این دانشجویان، دانشجویانی که دروس آنها در لیست زیر می باشد ،می توانند مجددا در تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۲ در آزمون شرکت نمایند.
آزمون مجدد امتحانات لغو شده فقط شامل مراکزی می باشد که با مجوز سازمان مرکزی امتحانات را لغو کرده اند.

نکـــــــــــــات بسیـــــــــــــــار مهـــــــــــــــم:
۱- دانشجویانی که درآزمون های زیر شرکت کرده اند، به هیچ وجه نمی توانند مجددا در آزمون شرکت کنند.
۲- دانشجویانی که به سایر مراکز و واحدها میهمان شده بودند و یا مجوز حضور در امتحان در مرکز غیر از محل تحصیل خود (میهمان اضطراری) داشته اند نیز حتما باید در مرکزانتخابی (نه مرکز محل تحصیل) در این آزمون ها شرکت کنند.
۳- ساعت برگزاری این آزمون ها ، متعاقباَ اعلام خواهد شد.

لیست دروس به صورت فایل (PDF) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست دروس به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
29-01-2014, 11:19
كليه دانشجويان موظف به رعايت سقف مجاز انتخاب واحد، بر اساس معدل نيمسال قبل خود مي باشد لذا عواقب ناشي از عدم توجه به خطاي "حداكثر سقف واحد رعايت نشده است" در منوي ثبت نام بر عهده خود دانشجو مي باشد.

حداكثر واحد قابل اخذ در مقطع كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته به شرح زير مي باشد:
معدل كمتر از 12 حداكثر واحد قابل اخذ 14 واحد - معدل بالاتر از 12 حداكثر واحد قابل اخذ 20 واحد - معدل بالاتر از 17 حداكثر واحد قابل اخذ 24 واحد

سیستم شون که نشون میداد اگر معدل پایین باشه نمی ذاره بالاتر از 12 واحد برداری از کار افتاده؟؟//

چون الان من مشروط شدم اما مثل ترم های قبل ارور نمی ده
(ممکنه برای اینه که نمرات هنوز تایید نشدند؟)

شما که احتمال میدی مشروط بشی به اندازه 14 واحد انتخاب واحد کن ....
نمرات که تایید بشه سیستم خودش اجازه ی بیشتر از 14 واحد رو به شما نمیده.

Fusi0n
29-01-2014, 12:43
دوستان اقا نگفتید دانشجویانی که به صورت مدرک تحصلی قبول میشن دقیقا چه روزی تاریخ اعلام قبولی شون ؟
لیسانس که اون امتحان ورودی شون حذف شده ؟

M £ H D I
29-01-2014, 13:53
سلام دوستان خواهشن اگر میدونید اطلاع بدید
این دانشجویان که برای کارشناسی ثبت نام کردن جواب قرار کی بهمن بیاد همین که با مدرک تحصیلی بر میدارن ؟
بعد به من شماره پرونده و رهیگری دادن جایی که کلاس ثبت نام کردیم این الان باید کجا وارد کنم ؟
بعد دانجشویان دیگه چطوری میشه فهمید قبول شدن و کجا قبول شدن ؟:n02:

دوستان اقا نگفتید دانشجویانی که به صورت مدرک تحصلی قبول میشن دقیقا چه روزی تاریخ اعلام قبولی شون ؟
لیسانس که اون امتحان ورودی شون حذف شده ؟

به نقل از پیام نورنا
هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده. احتمالا تا اواسط بهمن اعلام شود.
باید از طریق سایت سازمان سنجش مشاهده کنند ببینند قبول شده اند یا خیر

Fusi0n
29-01-2014, 21:51
به نقل از پیام نورنا
هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده. احتمالا تا اواسط بهمن اعلام شود.
باید از طریق سایت سازمان سنجش مشاهده کنند ببینند قبول شده اند یا خیر

ممنون
ما تیر ماه تو انقلاب یک ساختمان بود که برگه تبلیغ همون جا به ما دادن ثبت نام کردیم شهریور کلاس تو مطهری بود اسم سروش دانایی بود الان کد رهگیری و. .. دادن
ولی هنوز کلاس تخصصی کامل نزاشتن الان حسابداری تا اخر بهمن ادامه داره اصلا نمیفهمیدیم چی کار میکنن ؟
میخوام دانشجو دیگه پیدا کنم به نظرتون باید چی کار کرد ؟
اصلا راهی هست ؟

M £ H D I
29-01-2014, 21:56
ممنون
ما تیر ماه تو انقلاب یک ساختمان بود که برگه تبلیغ همون جا به ما دادن ثبت نام کردیم شهریور کلاس تو مطهری بود اسم سروش دانایی بود الان کد رهگیری و. .. دادن
ولی هنوز کلاس تخصصی کامل نزاشتن الان حسابداری تا اخر بهمن ادامه داره اصلا نمیفهمیدیم چی کار میکنن ؟
میخوام دانشجو دیگه پیدا کنم به نظرتون باید چی کار کرد ؟
اصلا راهی هست ؟

اطلاعی ندارم :n01:

ACROBATIK
30-01-2014, 00:28
سلام
من یه سوالی داشتم درمورد اینکه اگه یه نفری معدل کل کارشناسیش 12 به پایین بشه ایا واقعا معادل فوق دیپلم میدن یا شایعه هست؟

M £ H D I
30-01-2014, 11:33
سلام
من یه سوالی داشتم درمورد اینکه اگه یه نفری معدل کل کارشناسیش 12 به پایین بشه ایا واقعا معادل فوق دیپلم میدن یا شایعه هست؟

سلام
چند واحد اضافی بهت میدن پاس کنی تا معدلت رو بالای 12 بکشونی.

nits
30-01-2014, 16:09
سلام
دوستان میتونید وارد سیستم بشید ؟

M £ H D I
30-01-2014, 19:10
سلام
دوستان میتونید وارد سیستم بشید ؟

سلام
آره مشکلی نیست.

griefcottage
31-01-2014, 00:27
دوستان سلام..
یه سری مشکلات داشتم نتونستم انتخاب واحد کنم..الان یادم اومد...سیستم که بسته اس
چه خاکی به سرم کنم؟!!:n28:

vissoto
31-01-2014, 01:53
دوستان سلام..
یه سری مشکلات داشتم نتونستم انتخاب واحد کنم..الان یادم اومد...سیستم که بسته اس
چه خاکی به سرم کنم؟!!:n28:

اگه دیگه تمدید نشد ان شاالله زمان حذف و اضافه! انتخاب واحد را انجام دهید.:n02:

griefcottage
31-01-2014, 10:39
اگه دیگه تمدید نشد ان شاالله زمان حذف و اضافه! انتخاب واحد را انجام دهید.:n02:

:D تمدید شد :D
یعنی حال میکنم با پیام نور که انتخاب واحدش یک ماه تموم تمدید میشه

alimosaieby
31-01-2014, 18:58
سلام انتخاب واحد تا کی تمدید شد ؟ و
من نمره مبانی کامپیوتر شدم 9.54 در مجموع . شنیدم 9.5 به بالا رو سیستم گلستان 10 میده ! واقعا اینجوریه ؟

mili_k
31-01-2014, 19:32
سلام انتخاب واحد تا کی تمدید شد ؟ و
من نمره مبانی کامپیوتر شدم 9.54 در مجموع . شنیدم 9.5 به بالا رو سیستم گلستان 10 میده ! واقعا اینجوریه ؟

آره

دوستان گزارش 163 کدوم قسمته ؟

alimosaieby
31-01-2014, 19:41
آره

دوستان گزارش 163 کدوم قسمته ؟
مشاهده و پرینت گزارش163 (برای اخذ گزارش 163 در پایین صفحه سایت قسمت انتخاب سریع شماره 163 را وارد و گزارش بگیرید یا اینکه از منوی قسمت گزارشهای آموزش --> شهریه --> لیست ها و آمار ها --> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور را انتخاب نمایید

........

سلام..مطمعانید؟ آخه یکی از دوستام میگه شنیده باید بالای 9.60 بشیم تا 10 بدن!
خیلی ممنون از پاسختون

mili_k
01-02-2014, 00:56
سلام..مطمعانید؟ آخه یکی از دوستام میگه شنیده باید بالای 9.60 بشیم تا 10 بدن!
خیلی ممنون از پاسختون

تا جایی که میدونم ، آره .

دیگه الان نمره ها اعلام شده . ببین زده رد یا قبول !

nits
01-02-2014, 14:21
سلام
نمونه سوالات درس " مبانی فناوری اطلاعات برای مدیران " جزو کدوم رشته میشه دوستان ؟ کسی میدونه ؟

M o h a m m @ d
01-02-2014, 14:58
سلام
نمونه سوالات درس " مبانی فناوری اطلاعات برای مدیران " جزو کدوم رشته میشه دوستان ؟ کسی میدونه ؟

رشته مهندسی فناوری اطلاعات .اسم کتابش فناوری اطلاعات برای مدیریت جلد 2 .از دروس اختیاری رشته هم هست

alimosaieby
01-02-2014, 16:11
تا جایی که میدونم ، آره .

دیگه الان نمره ها اعلام شده . ببین زده رد یا قبول !

اره قبول شدم .. ممنون:n12:

M £ H D I
01-02-2014, 17:48
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : برای دومین بار مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.
دومین تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت و همچنین دانشجویان در این بازه زمانی نیز می توانند اقدام به درخواست وام شهریه کنند.

پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ ۴ بهمن ماه اعلام شده بود که برای اولین بار تا ۱۰ بهمن ماه تمدید شده بود و هم اکنون برای دومین بار تا تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۲ تمدید گردید.

نکته 1 - دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.
نکته 2 - اسامی پذیرفته شدگان آزمون فراگیر ارشد نوبت سیزدهم و پذیرفته شگان بدون آزمون بهمن ماه سال ۹۲ به زودی اعلام خواهد شد و ثبت نام و انتخاب واحد این دسته از پذیرفته شدگان در همین نیمسال و در بهمن ماه انجام خواهد شد.
نکته 3 - تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از۲۶ بهمن آغاز و تا ۵ اسنفد ماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

* دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال اول ۹۳-۹۲ می باشد.
* دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قبل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند.
* بر اساس آیین نامه جدید دانشگاه ، دانشجویان ترم آخر بشرط فراغت از تحصیل اگر معدل ترم قبلشان (نیمسال اول ۹۳-۹۲) حداقل ۱۲ باشد می تواند تا حداکثر ۲۴ واحد درسی اخد نماید.
* حداقل واحد قابل اخذ در هر ترم طبق آیین نامه جدید نباید کمتر از ۱۲ واحد درسی باشد (به جز در ترم آخر) به جز در مواردی موجه و خارج از اراده دانشجو که با موافقت کارشناس رشته می توانید کمتر از ۱۲ واحد اخذ نمایید.
* در صورتی که نمرات دانشجویی در نیمسال قبل قطعی نشده باشد ، دانشجو باید ضمن پیگیری جهت قطعی شدن نمره خود ، با محاسبه دستی معدل ، نسبت به انتخاب واحد با معیارهای مذکور اقدام نماید .

M £ H D I
01-02-2014, 17:50
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : به دلیل ترافیک بالای سوالات شما دوستان در مورد اعلام نتایج پذیرفته شدگان بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال ۹۲ ، در گفتگویی اختصاصی با روابط عمومی سازمان سنجش این موضوع را پیگیری کردیم.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان سنجش که متولی ثبت نام و برگزاری آزمون های کشوری می باشد و اعلام نتایج نیز بر عهده این سازمان می باشد ، هنوز نتایج به صورت کامل آماده انتشار نشده است.

طی تماس تلفنی پیام نورنا با روابط عمومی سازمان سنجش ، اعلام شد که به دلیل آماده نشدن نتایج، اعلام اسامی پذیرفته شدگان با تاخیر انجام خواهد گرفت و باز هم تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج اعلام نشد.روابط عمومی سازمان سنجش اعلام کرد احتمالا تا اواخر این هفته و یا اوایل هفته آینده اسامی پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.همچنین توجه داشته باشید که اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد.

rezarrrr
01-02-2014, 19:46
سلام
یکی از استادهای در پیت ما هنوذ که هنوذه نمره تشریحی رو نزده
الان 60 نفر یه لنگه پا منتظر اون اوشگولن که نمره بزنه
به نظرتون دانشگاه میتونه ورقها رو ازش بگیره بده یه استاد دیگه؟

M £ H D I
01-02-2014, 21:05
سلام

سلام
خیر . دانشگاه همچین کاری نمیکنه .
مرکز ما هم همچنان برخی نمره ها وارد نشده .. صبور باشید.

ittools
01-02-2014, 21:10
سلام

فکر نمیکنم ورقه ها رو بدن به یه استاد دیگه
نمره یکی از دروس تخصصی منم هنوز اعلام نشده امتحان رو همچین درست و حسابی نتونستم بنویسم به خاطر همین هنوز انتخاب واحد هم نکردم ! هر روز دارم نگاه میکنم ببینم استاده نمره رو زده یا نه :n27: مسخره مون کردن :n15:

hamid_diablo
02-02-2014, 11:06
سلام دوستان.من فارغ التحصیل شدم
2 ت سوال داشتم.
1.توی سایت گلستان برای پرداخت بدهی شماره حساب نزده!فقط شناسه قبض و شناسه پرداخت داره.من پولو باید به چه حسابی بریزم

2.تو برگه فارغ التحصیلی باید 2 تا 1200 تومان بریزم به حساب یا 12000 هزار تومان؟

ممنون مشم جواب بدین

M £ H D I
02-02-2014, 17:35
سلام دوستان.من فارغ التحصیل شدم
2 ت سوال داشتم.
1.توی سایت گلستان برای پرداخت بدهی شماره حساب نزده!فقط شناسه قبض و شناسه پرداخت داره.من پولو باید به چه حسابی بریزم

2.تو برگه فارغ التحصیلی باید 2 تا 1200 تومان بریزم به حساب یا 12000 هزار تومان؟

ممنون مشم جواب بدین

سلام
1. برای پرداخت بدهی دو روش الکترونیکی و پرداخت از طریق خودپرداز وجود داره .... پرداخت حضوری حذف شده ...
2. دو فیش پرداختی به مبلغ ۱۲۰۰۰ ریال بابت گواهی موقت و دانشنامه به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ بانک ملی به نام دانشگاه پیام نور.

موفق باشی.

M £ H D I
02-02-2014, 17:36
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر حسین توکلی افزود: اسامی پذیرفته شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت و گزینش رشته های بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی ، در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۲ در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام می شود.
وی افزود: کلیه پذیرفته شدگان مذکور ضرورت دارد با در دست داشتن مدارک لازم به شرح مندرج در اطلاعیه ای که همزمان با اعلام نتایج در روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد برای ثبت نام در کد رشته قبولی اقدام کنند.
پذیرش قبول شدگان برای بهمن ماه ۹۲ می باشد و می توانند تحصیل خود را از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ آغاز کنند.
زمان و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
ثبت نام نوبت بعدی برای پذیرش در مهرماه ۹۳ رشته های بدون آزمون پیام نور در ۳ اسفند ۹۲ (ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری ۹۳) انجام می شود.

sasan.69
02-02-2014, 18:47
حقیقت داره که زمان دریافت مدرک کارشناسی بغیر1200تومن باید مبلغ دیگه ای هم پرداخت کرد؟

M £ H D I
02-02-2014, 18:54
حقیقت داره که زمان دریافت مدرک کارشناسی بغیر1200تومن باید مبلغ دیگه ای هم پرداخت کرد؟

چه مبلغی؟
برای چی؟

sasan.69
02-02-2014, 19:01
چه مبلغی؟
برای چی؟

شنیدم70-80 تومن میگیرن بابت اینکه مدرک نهایی کارشناسی رو بدن

M £ H D I
02-02-2014, 19:06
شنیدم70-80 تومن میگیرن بابت اینکه مدرک نهایی کارشناسی رو بدن

شایعه اس دوست عزیز.

M £ H D I
03-02-2014, 19:04
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : براساس بخشنامه ابلاغ شده به روسای استانی دانشگاه های پیام نور ، درس «تحلیل فضای شهری و شناخت فضای شهری» برای رشته های مهندسی معماری و مهندسی شهرسازی - درس «نظریه های سازمان و مدیریت» برای رشته های مدیریت ورزشی و مدیریت رسانه های ورزشی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ریزشی اعلام شده است.
همچنین درس «نظریه گراف» با کد درس ۱۱۱۱۲۰۱ و ۱۱۱۱۳۱۴ به صورت اختصاصی برای دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند نیز ریزشی اعلام شده است.
آزمون مجدد این دروس در روز ۲۵ بهمن ماه ۹۲ در ساعت ۹:۳۰ لغایت ۱۱:۳۰ برگزار میشود.
تاریخ ثبت نام این دروس ۱۳ لغایت ۱۵ بهمن ماه ۹۲ از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور می باشد.
فقط دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد این درس شرکت نمایند که در امتحان قبلی حضور داشته اند و لازم به ذکر است شرکت دانشجویان در آزمون اجباری نیست.
این دروس جزء سقف انتخاب واحد ترم ۳۹۲۲ محسوب نمی شود.

بخشنامه دروس ریزشی نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور – کلیک کنید
بخشنامه دروس ریزشی -ویژه مرکز بیرجند – نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست و زمان آزمون مجدد برای امتحانات لغو شده به دلیل شرایط نامساعد جوی در نیمسال اول ۹۳-۹۲ پیام نور

با عنایت به اینکه برخی از دانشجویان به دلیل شرایط نامساعد جوی موفق به شرکت در آزمون‌های پایان ترم نیمسال اول ۹۳-۱۳۹۲ در روزهای ۱۶ و۱۷ دی ماه نشده اند، در راستای مساعدت به این دانشجویان، دانشجویانی که دروس آنها در لیست زیر می باشد ،می توانند مجددا در تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۲ در آزمون شرکت نمایند.
آزمون مجدد امتحانات لغو شده فقط شامل مراکزی می باشد که با مجوز سازمان مرکزی امتحانات را لغو کرده اند.

نکات بسیــار مهـم:
۱- دانشجویانی که درآزمون های زیر شرکت کرده اند، به هیچ وجه نمی توانند مجددا در آزمون شرکت کنند.
۲- دانشجویانی که به سایر مراکز و واحدها میهمان شده بودند و یا مجوز حضور در امتحان در مرکز غیر از محل تحصیل خود (میهمان اضطراری) داشته اند نیز حتما باید در مرکزانتخابی (نه مرکز محل تحصیل) در این آزمون ها شرکت کنند.
۳- ساعت برگزاری این آزمون ها ، متعاقباَ اعلام خواهد شد.

لیست دروس به صورت فایل (PDF) ا ۶۲۰KB
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لیست دروس به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ا ۳۴۰KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid_diablo
04-02-2014, 12:36
دوستان

الان شهریه رو باید تو چه حسابی بریزیم.همون حسابی که ترمهای پیش پولو میریختیم؟؟

شناسه قبض و شناسه پرداخت چیه اصلا ؟

ممنون میشم یه توضیح کوچولو بدین

M o h a m m @ d
04-02-2014, 13:33
دوستان

الان شهریه رو باید تو چه حسابی بریزیم.همون حسابی که ترمهای پیش پولو میریختیم؟؟

شناسه قبض و شناسه پرداخت چیه اصلا ؟

ممنون میشم یه توضیح کوچولو بدین
همون حساب قبلیه ولی الان روش پرداخت عوض شده یا پرداخت الکترونیکی میکنی اکه از این مسیر میری برای پرداخت الکترونیکی آموزش-> شهريه-> پرداختهاي الکترونيکي دانشجو و شهریه الکترونیکی واریز میکنی
یه روش دیگم استفاده از عابر بانک ،بانک صادراته که قسمتی برای پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور داره بعد که وارد شدی شناسه قبض و شناسه پرداخت وارد میکنی و احتیاجی به وارد کردن میلغ شهریه یا شماره حساب نداره . شناسه قبص ترکیبی از شناسه قبض با شماره دانشجوییه و شناسه پرداخت هم ترکیبی از شناسه قبض با مبلغ شهریه برا همین لازم نیست اطلاعات اضافی وارد کنی .(فقطم با عابر بانک صادرات جواب میده و برای بانکهای دیگه معتبر نیست )
برای دیدن شماره قبض و شناسه از این مسیر میرین گزارش های آموزش ->شهریه ->لیست ها و آمارها ->فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

Viren
04-02-2014, 20:56
ترم جدید داره شروع میشه ولی هنوز نمرات یکی ار درسام نیومده lol:n19:

M £ H D I
04-02-2014, 21:58
در اقدامی عجیب!!
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳-۹۲ پیام نور برای سومین بار

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : در اقدامی عجیب برای سومین بار مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.
سومین تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد برای تمامی مقاطع تحصیلی طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت و همچنین دانشجویان در این بازه زمانی نیز می توانند اقدام به درخواست وام شهریه کنند.

+

برف کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ را به تعویق انداخت/ برگزاری آزمون در روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمن

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر افزود: براساس گزارشات واصله در رابطه با شرایط نامساعد جوی در اغلب استانهای کشور و درخواست داوطلبان و خانواده­ های آنان، مسؤولین استانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و هماهنگی بعمل آمده با وزارت کشور در رابطه با عدم امکان حضور داوطلبان یا مشکلات حضور به موقع در حوزه­ های امتحانی، سازمان سنجش آموزش کشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتیبی اتخاذ کرد.
وی افزود: به این ترتیب آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ جلسات امتحانی صبح و بعد از ظهر ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ بهمن به ترتیب در روزهای چهارشنبه ۲۳ ، پنج­شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن­ ماه برگزار می شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی این سازمان ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن­ ماه از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ پیش از این قرار بود این آزمون در صبح و بعد از ظهر روزهای ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه ۹۲ برگزار شود.

پیام نورنا : با توجه بر برگزاری آزمون مجدد دروس ریزشی و امتحانات لغو شده دانشگاه پیام نور در ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۲ ، امیدواریم دانشگاه پیام نور برای این موضوع فکری بیاندیشد و تاریخ برگزاری آزمون های دروس ریزشی را تغییر دهد.

Fusi0n
05-02-2014, 14:16
متاسفانه سایت سنجش که الان ساعت نزدیک 3 بعد ظهر هنوز جواب ما دانشجویان که با سوابق مدرک تحصیلی انتخاب میشن ندادن
اینم از بی تدبیری سایت سنجش :n15:

M £ H D I
05-02-2014, 14:33
متاسفانه سایت سنجش که الان ساعت نزدیک 3 بعد ظهر هنوز جواب ما دانشجویان که با سوابق مدرک تحصیلی انتخاب میشن ندادن
اینم از بی تدبیری سایت سنجش :n15:

به نقل از پیام نورنا
اعلام نتایج پذیرفته شدگان بدون آزمون معمولا از ساعت 14 به بعد اعلام می شود. لطفا صبور باشید

edomanoo
05-02-2014, 15:47
سلام

من میخوام تو کلاس درس کاربرد کامپیوتر در حسابداری "واحد عملی" شرکت کنم

الان تو برنامه کلاسی مربوط به من 4 کد گروه داده . 03/04/05/06 . الان من از کجا بفهمم تو کدام کلاس باید شرکت کنم

ممنون میشم منو راهنمایی کنید ؟

ittools
05-02-2014, 16:50
سلام

من میخوام تو کلاس درس کاربرد کامپیوتر در حسابداری "واحد عملی" شرکت کنم

الان تو برنامه کلاسی مربوط به من 4 کد گروه داده . 03/04/05/06 . الان من از کجا بفهمم تو کدام کلاس باید شرکت کنم

ممنون میشم منو راهنمایی کنید ؟

اینو باید از مسئول سایت کامپیوتر که معمولا کلاس های عملی کامپیوتر اونجا برگزار میشه بپرسی یا از مسئول برنامه ریزی و امور کلاس ها خبر بگیری و یا از خود استاد

paranoid_android
05-02-2014, 17:43
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با اعلام نتايج نهايي پذيرفته‌شدگان مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري براي بهمن ماه 1392 در دانشگاه پيام‌نور و موسسات آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي (پذيرش با سوابق تحصيلي)

صفحه اعلام نتایج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدين‌‌وسيله از كليه داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌ شده در يكي از رشته‌هاي مختلف تحصيلي مرحله تكميل ظرفيت دانشگاه پيام‌نور و موسسات آموزش عالي غيردولتي_غيرانتفاعي براي بهمن‌ماه سال 1392(كه پذيرش در آنها بر اساس سوابق تحصيلي صورت پذيرفته) اعلام گرديده است، دعوت مي‌نمايند كه با در دست داشتن مدارك به شرح ذيل (حسب مورد) و با رعايت ضوابط در تاريخهاي تعيين شده براي ثبت‌نام به دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.
مدارك مورد نياز براي ثبت نام از پذيرفته‌شدگان
1- هريك از پذيرفته‌شدگان مي‌بايست بر حسب مورد يكي از موارد ذيل را در زمان ثبت نام ارائه نمايند:

- اصل ‌مدرك گواهينامه دوره چهار ساله و يا شش ساله نظام قديم ‌آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان و يا هنرستان به انضمام يك برگ تصوير آن كه نوع ديپلم، بخش و شهرستان محل اخذ ديپلم در آن قيد شده باشد.
- اصل مدرك و يا گواهي تحصيلي متوسطه سال ما قبل ديپلم و دو سال ما قبل ديپلم براي داوطلبان نظام قديم ‌آموزش متوسطه و يا داوطلبان داراي مدرك شش ساله نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان و يا هنرستان بانضمام يك برگ تصوير آن كه بخش و شهرستان محل اخذ مدرك تحصيلي سال ماقبل ديپلم و دوسال ما قبل ديپلم در آن مشخص باشد.
- اصل گواهينامه پايان دوره پيش‌دانشگاهي يا گواهي آن (كه تا تاريخ 30/11/92 اخذ شده باشد) براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير مركز پيش‌دانشگاهي بانضمام يك برگ تصوير آن كه نوع رشته تحصيلي دوره پيش‌دانشگاهي، بخش و شهرستان محل اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي در آن قيد شده باشد.
- اصل ‌مدرك ‌و ‌يا گواهي ‌ديپلم ‌متوسطه ‌نظام‌جديد آموزش‌ متوسطه ‌و سال‌ ماقبل‌ ديپلم‌ براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان ‌و ‌يا هنرستان ‌بانضمام‌ يك ‌برگ ‌تصوير آن ‌كه بخش و شهرستان‌ محل اخذ مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد و سال ماقبل ديپلم نظام جديد در آن مشخص باشد.
- اصل مدرك و يا گواهي دانش‌آموختگان دوره‌هاي معادل (دارندگان مدرك معادل كارداني- ويژه داوطلبان اخراجي‌ و انصرافي) به شرط آن كه دوره فوق با مجوز شوراي‌ گسترش ‌آموزش‌عالي وزارت علوم، ‌تحقيقات و فنآوري برگزار شده ‌باشد و مدارك معادل آنان مورد تاييد وزارت متبوع باشد.
تبصره: براساس ضوابط مربوط قبولي اين دسته از پذيرفته‌شدگان در مقطع بالاتر مورد تاييد مي‌باشد. بديهي است در صورت قبولي در مقطع، مدرك تحصيلي اخذ شده دوره معادل، قبولي آنان لغو خواهد شد.
تبصره‌- دانشجويان‌ اخراجي‌ آموزشي‌ موضوع‌ ماده‌ 29 آيين‌نامه‌ آموزشي‌ و همچنين‌ دانشجويان‌ دوره‌ كارشناسي‌ كه‌ مدرك‌ معادل‌ كارداني‌ (اعم از كارداني ‌عمومي‌ و يا كارداني‌) را اخذ نموده‌اند نيز مانند مقررات‌ مربوط به‌ دانشجويان‌ انصرافي‌ پس‌ از تسويه‌ حساب ‌كامل‌ با مؤسسه‌ ذيربط و همچنين‌ اداره‌ كل ‌امور دانشجويان‌ داخل‌ و صندوق‌ رفاه‌ دانشجويان‌ وزارت‌ ذيربط و در صورت‌ نداشتن‌ مشكل‌ نظام‌ وظيفه‌ (براي‌ برادران‌) حق‌ ثبت‌نام‌ در رشته قبولي اعلام شده را دارا مي‌باشند.
- اصل و يا گواهي مدرك دوره كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و موسسات آموزش عالي بانضمام‌ تصوير آن، براي پذيرفته‌شدگان داراي مدرك مذكور با قيد تاريخ اخذ مدرك ‌كارداني حداكثر تا تاريخ 30/11/92 مشخص شده باشد.
- اصل و يا گواهي مدرك دوره كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني‌ و حرفه‌اي وابسته به وزارت آموزش وپرورش بانضمام تصوير آن، براي پذيرفته‌شدگان داراي مدرك مذكور با قيد تاريخ اخذ مدرك ‌كارداني(حداكثر تا تاريخ 30/11/92) مشخص شده باشد.
تبصره: مدرك كارداني پيوسته بدون شرط معدل به جاي مدرك پيش‌دانشگاهي ملاك عمل و قابل قبول مي‌باشد‌ لذا اين دسته از پذيرفته‌شدگان (دارندگان مدرك مذكور) مي‌توانند در مقطع كارشناسي به ادامه تحصيل بپردازند. بديهي است كه دروس گذرانده شده دانش‌آموختگان دوره فوق در صورت پذيرش در دوره كارشناسي پيوسته مطابق ماده 63 آيين نامه آموزشي دورهاي كارداني،‌ كارشناسي پيوسته و ناپيوسته مصوبه جلسه 399 مورخ 14/2/76 قابل معادل سازي نمي‌باشد.
- اصل يا گواهي سال اول، دوم و سوم دبيرستان و يا هنرستان براي دارندگان ‌مدرك‌ دوره‌هاي كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي آموزش و پرورش كه در آن بخش و شهرستان محل تحصيل در آن درج شده باشد.
2- اصل شناسنامه و يك برگ فتوكپي از تمام صفحات آن.
3- اصل كارت ملي به انضمام دو برگ تصوير پشت و رو.
4- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده درسال جاري.
5- مدركي‌ كه ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه ‌آنها (براي برادران) را با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي دفترچه راهنماي ثبت‌نام مشخص كند.
6- اصل حكم مرخصي سالانه يا موافقت رسمي و بدون قيد وشرط سازمان متبوع براي كارمندان دولت.
الف - كليه قبول ‌شدگان لازم است قبل از مراجعه دانشگاه و يا موسسات محل قبولي، براي اطلاع از برنامه زماني ثبت‌نام، نحوه مراجعه و مدارك مورد نياز، به وب‌سايت موسسات ذيربط مراجعه نمايند. در صورتيكه برنامه زماني مشخصي در وب‌سايت موسسات ذيربط درج نشده باشد داوطلبان مي‌بايست با همراه داشتن اصل مدارك براي ثبت‌‌نام به دانشگاهها يا مؤسسات آموزش عالي در يكي از روزهاي شنبه مورخ 26/11/92 و يا يكشنبه مورخ 27/11/92 به آدرس دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.
ب - داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌‌شدگان نهايي مرحله تكميل ظرفيت هر يك از رشته‌هاي تحصيلي ‌ متمركز (روزانه) اعلام گرديده، برابر ضوابط اعلام ‌شده قبولي آنان در رشته قبلي لغو مي‌گردد و منحصراً مي‌توانند در رشته پذيرفته‌ شده (قبولي جديد) مرحله تكميل ظرفيت ثبت‌‌نام و ادامه تحصيل دهند. ضمناً براي پذيرفته‌‌شدگان دوره‌هاي روزانه يك نوبت از حداكثر دو نوبت قبولي منظور خواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامي مي توانند سوالات خود را با شماره‌ تلفنهاي‌ 9-88923595 (كد 021)، يا بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ميان بگذارندو از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.

Fusi0n
05-02-2014, 19:50
هر چی شماره پرونده شناسنامه میزنم وارد نمیشه ؟!
من کد رهگیری گرفتم ؟
الان این تکمیلی ظرفیت چی منظورش؟!

M £ H D I
05-02-2014, 23:53
به همراه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سال 92 /
نتایج پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی بدون آزمون بهمن سال ۹۲ دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : نتایج پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۲ و مرحله پذیرش رشته های مختلف تحصیلی مقطع کارشناسی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) دوره‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی برای نیمسال دوم سال‌تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ اعلام شد و ضرورت دارد کلیه پذیرفته‌شدگان با توجه به برنامه‌زمانی ثبت‌نام و با در دست داشتن مدارک ذیل در زمان مقرر با در نظر داشتن نکات اعلام شده برای ثبت‌نام به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

مشاهده نتایج پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی رشته های بدون آزمون بهمن ماه سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتایج به ۲ روش « بر اساس جستجو با شماره پرونده – بر اساس جستجو با اطلاعات فردی» قابل مشاهده می باشد.

نام نویسی و ثبت نام از پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه پیام نور ‌به صورت غیرحضوری از طریق سامانه جامع دانشگاهی به آدرس reg.pun.ac.ir انجام خواهد شد. زمان و چگونگی ثبت نام به زودی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
پذیرش قبول شدگان برای بهمن ماه ۹۲ می باشد و می توانند تحصیل خود را از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ آغاز کنند.

جهت اطلاع کلیه داوطلبان:
– باتوجه به کنترلهای متعدد و بررسی هایی که به صورت مختلف به عمل آمده، از صحت کد رشته محل قبولی اعلام شده پذیرفته شدگان، اطمینان حاصل شده است، علیهذا داوطلبان درصورتی که منحصراً درباره کد رشته های انتخابی و سوالی داشته باشند ، منحصراُ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان ، اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداُ خودداری نمایند.

M £ H D I
05-02-2014, 23:56
بخشنامه و اسامی دروس تغییر یافته /
اصلاحیه و تغییر منابع برخی دروس در نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ،در بخشنامه ای به روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور اصلاحیه منابع درسی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور را ابلاغ کرد.
سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در این اصلاحیه ، ۱۴ تغییر را در منابع درسی به برای رشته های مختلف در مقاطع کارشناسی و ارشد نیمسال دوم ۹۳-۹۲ اعلام کرده است.

لیست دروس به صورت فایل (PDF) ا ۵۷۰KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لیست دروس به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ا ۱۹۹KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین اداره کل خدمات اموزشی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اعلام کرد با توجه به اصلاحات انجام شده در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ضرورری است کلیه دانشجویان برنامه ترمی و وضعیت منبع درسی خود را مجددا مشاهده نمایند.

sasan.69
06-02-2014, 00:22
کاربرد آزمون روانی بهتر مرجع و اصولی ترین تست های روانشناسی رو داره چرا میخوان تغییر بدن!

Iranian boy10
06-02-2014, 13:46
سلام
سوال مهم دارم:
مدرک کاردانی ناپیوسته دارم میخوام کارشناسی ناپیوسته نرم افزار پیام نور بخونم . آیا رشته کارشناسی ناپیوسته نرم افزار در پیام نور موجوده ؟ من میتونم ادامه تحصیلم رو در پیام نور بخونم ؟
باتشکر:n16:

M £ H D I
06-02-2014, 21:39
سلام
سوال مهم دارم:
مدرک کاردانی ناپیوسته دارم میخوام کارشناسی ناپیوسته نرم افزار پیام نور بخونم . آیا رشته کارشناسی ناپیوسته نرم افزار در پیام نور موجوده ؟ من میتونم ادامه تحصیلم رو در پیام نور بخونم ؟
باتشکر:n16:

سلام
کارشناسی ناپیوسته در پیام نور حذف شده و باید در کارشناسی پیوسته شرکت کنید و اگر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید دروس مدرک کاردانی شما که شرایط تطبیق را داشته باشند قابل تطبیق خواهد بود و اگر مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشید مدرک کاردانی شما به عنوان مدرک پیش دانشگاهی تطبیق خواهد خورد.

M £ H D I
07-02-2014, 18:17
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: زمان آزمون مجدد برخی دروس ریزشی و امتحانات لغو شده به دلیل شرایط نامساعد جوی در نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور که قرار بود در ۲۵ بهمن ماه برگزار شود ، به ۲۶ بهمن ماه ۹۲ تغییر کرد.
به علت برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روز ۲۵ بهمن ۹۲ زمان برگزاری آزمون مجدد برخی دروس ریزشی و امتحانات لغو شده در نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور به ۲۶ بهمن ماه ۹۲ تغییر یافت.
تمام آزمون های دروس ریزشی و دروس امتحانات لغو شده نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور در همان ساعت اعلام شده ولی در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.

لیست آزمون دروس ریزشی و امتحانات لغو شده نیمسال اول ۹۳-۹۲ پیام نور- کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
08-02-2014, 18:59
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ثبت نام غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر نوبت سیزدهم ورودی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور آغاز شد.
این دسته از دانشجویان می توانند با ورود به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و براساس دستور العمل اعلام شده نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.
انتخاب واحد این دسته از دانشجویان بعد از تایید نهایی مدارک توسط کارشناس مربوطه از طریق همان سیستم گلستان امکان پذیر خواهد بود.
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد از ۱۹ بهمن ماه ۹۲ لغایت ۲۴ بهمن ماه ۹۲ می باشد.

خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد:
الف) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش۲۶۰″
ب) پرداخت شهریه ثابت
ج) انتخاب واحد و دریافت “گزارش ۱۰۱″

الف) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش۲۶۰″
۱- کلیه پذیرفته شدگان میبایست با شناسه کاربری و گذرواژه به شرح زیر وارد سیستم شوند:

* پذیرفته شدگان مقطع ارشد فراگیر نوبت سیزدهم
- شناسه کاربری : شماره داوطلبیh922
- گذرواژه : شماره ملی (در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج شناسه کاربری ثبت گردد)
مثال : شناسه کاربری: h921600707 – گذرواژه: ۰۰۶۱۱۱۱۱۱۱

نکته مهم ۱ : شماره داوطلبی شما در کارنامه اعلام شده در سایت سازمان سنجش وجود دارد
نکته مهم ۲ : گذر واژه دانشجویان در صورتیکه در اطلاعات سازمان سنجش فاقد شماره ملی باشند ، شماره شناسنامه می باشد.

۲- از طریق مسیرزیر نسبت به تکمیل اطلاعات و همچنین ارسال مدارک لازم اقدام نمائید.
آموزش –> دانشجو –> پذیرش غیرحضوری –> “پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود”

تذکر: حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر
(کلیه مدارک باید اسکن شوند و در سیستم ارائه داده شوند)
۱- مدرک کارشناسی پیوسته / ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت
۲- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
۳- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۴- تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۵- تصویر کارت ملی
۶- عکس با زمینه روشن
۷- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان – برای این کار باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید )

۳- بعد از ۲۴ ساعت (این زمان بستگی به بررسی مرکز قبولیتان دارد) مجدداً به سیستم مراجعه (بعد از پذیرش نهایی ، شناسه کاربری : شماره دانشجویی، گذرواژه: شماره شناسنامه می گردد لازم به ذکر است شماره دانشجویی از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش ۲۶۰ قابل مشاهده میباشد)
نکته مهم : تا زمانی که شما همچنان با شماره داوطلبی وارد سایت می شوید یعنی شماره دانشجویی شما فعال نشده است پس قاعدتا نمی توانید انتخاب واحد کنید و باید صبر کنید تا مدارک شما توسط مرکزتان تایید شوند زمان دقیقی را نمی شود برای موضوع بیان کرد.

ب) پرداخت شهریه ثابت دانشگاه
۴- کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت میباشند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به دریافت گزارش ۱۶۳ (فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور)اقدام نمایید:
منوی اصلی –> آموزش –> گزارش های آموزش –> شهریه –> لیست ها و آمارها –> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

تذکر۱: پرداخت شهریه از ۲ طریق : الکترونیکی، دستگاه خودپرداز بانک صادرات مقدور می باشد.
تذکر۲: در صورت موفقیت تراکنش پرداخت پس از حداکثر ۲ ساعت، وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال تبدیل خواهد شد.
تذکر۳: شایان ذکر است در صورت عدم موفقیت تراکنش (در پرداخت غیر حضوری) و برگشت وجه شهریه، وضعیت دانشجو مجدد به غیر فعال تبدیل خواهد شد.

ج) انتخاب واحد و دریافت “گزارش ۱۰۱″
۵- پس از پرداخت شهریه از مسیر زیر نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نمایید:
ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> “ثبت نام اصلی”
تذکر: حداکثر تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ارشد ۱۴ واحد و حداقل واحد انتخابی ۵ واحد می باشد.

تذکر: جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به لینک زیر مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نمایید. در هنگام اخذ درس رعایت روابط دروس ( روابط پیش نیازی و هم نیازی دروس ) الزامی است .

تذکر : عدم کلیک بر روی گزینه «اعمال تغییرات » به منزله حذف انتخاب واحد است.

۱- دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده هستند و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.
۲- دانشجویان پذیرفته شده بایدکلیه دروسی را که نمره خام آن کمتر از ۱۲ می باشد در نیمسال دوم ۹۳-۹۲اخذ نمایند.در صورت عدم قبولی در نیمسال دوم ؛دانشجو باید دروس فوق را در نیمسال های بعدی بگذراند.
تذکر: دروس مردودی دانشپذیری پس از قبولی با کد ۳ در کارنامه دانشجو ثبت می گردد.
نکته: اخذ دروس دانش پذیری بصورت خودخوان بلامانع است.

۳-درصورتی که رشته کارشناسی با رشته قبولی کارشناسی ارشد همنام نباشد به تشخیص گروه آموزشی و پژوهشی مرکزاستان؛ دانشجو علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد باید واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی همان رشته رادر اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.(درصورتی که برای رشته ای دروس جبرانی تعریف نشده باشد، دروس جبرانی توسط گروههای آموزشی و پژوهشی استان تعیین گردد)
۴- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
۴-۱ – پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Help سیستم جامع گلستان موجود است.
۴-۲ – پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و پس از۲۴ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود، لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.
۵- با عنایت به لزوم بررسی فایل های ثبت شده و تشکیل پرونده حضوری مقتضی است کاربران ارشد رایانه مراکز/واحدها نسبت به تعریف تاریخ ،ساعت و مکان مراجعه حضوری با درج آدرس،طبقه و شماره تلفن ، درسامانه گلستان اقدام نمایند.ضمناً تاریخ مراجعه حضوری از تاریخ ۱ اسفند ماه ۹۲ لغایت ۳۱ فروردین ۹۳ می باشد.
۷- باتوجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان در سیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد لازم است در هنگام ثبت نام حضوری چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم ومدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام؛مراتب بصورت محرمانه به مرکز آزمون دانشگاه اعلام گردد.
۸- افرادی که با استفاده از تسهیلات آموزشی(سهمیه) پذیرفته شده اند ملزم به ارائه مدارک مثبته اشتغال به کار در سازمانها ویا تائیدیه سهمیه به هنگام ثبت نام هستند.
از اینگونه پذیرفته شدگان باید گواهی لازم دال بر صحت ادعا اخذ و در پرونده ضبط گردد. ( برای کارکنان ارائه گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی الزامی است)
یادآوری مهم : کلیه مراکز / واحدها موظف هستند وضعیت سهمیه پذیرفته شدگان را به صورت محرمانه از سازمان مربوطه استعلام و تائیدیه آن را در پرونده دانشجو قرار دهند.
۹- کارمندان استان ،مراکز و واحدهای تحت پوشش پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته درمرکز یا واحد محل اشتغال خود نیستند. ضروری است در صورت قبولی در محل اشتغال از ثبت نام ادامه تحصیل آنها جلوگیری به عمل آید.
۱۰- اتباع خارجی پذیرفته شده می بایست کلیه شرایط ذکر شده در بند (د) مندرج در صفحه ۴ دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز شیوه ثبت نام پذیرفته شدگان اتباع سال ۹۲ را دارا باشند.
۱۱- پذیرفته شدگان ذکور از نظر مقررات نظام وظیفه بایستی با توجه به بند ج و تبصره های مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام، مدرکی متناسب با وضعیت نظام وظیفه خود ارائه دهند.
۷ – برای دریافت برنامه کلاسی خود فقط و فقط به سایت مرکز قبولی خود مراجعه کنید.

مدارکی که پذیرفته شدگان لازم است بصورت حضوری جهت تشکیل پرونده ارائه نمایند:
۱- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تاییدوزارت علوم،تحقیقات و فناوری یاوزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی که درآن معدل دوره کارشناسی قید شده باشدو تاریخ فراغت از تحصیل آن حداکثر ۳۰ شهریور ۹۲ باشد.
تذکر: کلیه پذیرفته شدگان مدرک کارشناسی معادل مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مطابق بند ب صفحه ۲ دفترچه ثبت نام اقدام شود.
۱-۱- پذیرفته شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛لازم است اصل گواهی دانش آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذکارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایندکه درآن قید شده باشد اشتغال به تحصیل نامبرده موردتایید وزارت علوم،تحقیقات فناوری یا وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی می باشد.
تبصره ۱- براساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۳/۱۱/۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی،طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و خراسان دوره سطح دو را باموفقیت گذرانده اند،همانند دارندگان مدارک کارشناسی می توانند در رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی این دوره تحصیل نمایند.
تبصره ۲- مدارک تحصیلی خارج از کشور در صورت تایید و برابری آن با مدارک کارشناسی داخلی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معتبر می باشد.
۲- سری کامل تصویراسکن شده و اصل شناسنامه
۳– اصل و تصویر اسکن شده کارت ملی(پشت و رو)
۴– ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری(مشمولین ۱۲قطعه)
۵– مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )باتوجه به بندج صفحه۳دفترچه راهنمای ثبت نام
شایان ذکر است چنانچه سهمیه پذیرفته شده ای مورد تائید قرار نگرفت؛ قبل از شروع نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ از تحصیل نامبرده جلوگیری و اسامی این قبیل از پذیرفته شدگان به مرکز آزمون اعلام گردد.

مدارکی که لازم است به دقت بررسی و در موعد مقرر اقدام لازم معمول گردد:
۱- کلیه دانش آموختگان دوره های کارشناسی مورد تایید (بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی) می تواننددر دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ ثبت نام نمایند.( پذیرفته شدگان سطح ۲ حوزه های علمیه فقط در رشته های علوم انسانی و معارف مجاز به تحصیل هستند).
۲- مطابق مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال۱۳۹۲؛ لازم است پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ درمقطع کارشناسی فارغ التحصیل شوند.بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ فوق فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید.
۳- معدل کارشناسی(لیسانس)پذیرفته شدگان در فایل اطلاعات باید با معدل مندرج در مدرک کارشناسی(لیسانس) آنان برمبنای ۰ تا ۲۰ یکسان باشد،درصورت مشاهده مغایرت بررسی و حداکثر تا پایان اردیبهشت سال ۹۳ به صورت یک لیست واحد به مرکز آزمون گزارش شود.
تبصره ۱- آن دسته از پذیرفته شدگانی که به هنگام ثبت نام و شرکت در این آزمون دانشجوی سال آخر بوده اند و حداکثرتا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ فارغ التحصیل شده اندلازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان تا تاریخ ثبت نام در دوره فراگیر (۱۴/۷/۹۲) بر اساس ۰ تا ۲۰ بامعدل کل مربوط در فایل اطلاعات یکسان باشد،درصورت مغایرت نتیجه به عنوان مغایرت معدل به مرکزآزمون گزارش شود.

تبصره ۲- از پذیرفته شدگان مشمول که بهنگام ثبت نام قادر به ارائه گواهی معدل واحدهای گذارنده شده نمی باشند،به طور مشروط با اخذتعهد،ثبت نام به عمل آید.بدیهی است افرادمذکور باید قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ مدارک مربوطه را ارائه نمایند،درغیر این صورت ازثبت نام آنان ممانعت به عمل آید.

تـــــذکـــــــــرات مــــــــــــهـــــــــم :
۱_ خواهشمند است مقرر دارند در صورتی که مشخصات شناسنامه ای پذیرفته شده ای با مشخصات شناسنامه ای مندرج در فایل اطلاعات و یاعنوان مدرک کارشناسی (لیسانس) با عنوان مندرج در مدرک فراغت از تحصیل مغایرت داشته باشد از پذیرفته شده موقتاً ثبت نام به عمل آید و کلیه موارد کتباً حداکثر یک ماه پس از ثبت نام به مرکز آزمون اعلام گردد. بدیهی است پس از تاریخ اعلام شده هیچ گونه اقدامی در خصوص این دسته از پذیرفته شدگان میسر نمی باشد.
۲_ خواهشمند است مقرر فرمائید در صورتی که سهمیه پذیرفته شده ای با سهمیه ثبت نامی اعلام شده در فایل اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مغایرت داشته باشد از ثبت نام وی ممانعت بعمل آورند و موضوع برای بررسی به مرکز آزمون اعلام گردد تا با در نظر گرفتن سهمیه واقعی ،وضعیت پذیرفته شده بررسی گردد. لیست اسامی این افراد حد اکثر تا پایان اردیبهشت سال ۱۳۹۳ به صورت یکجا بر حسب مورد مغایرت به مرکز آزمون اعلام گردد .
۳ _ کلیه مراکز و واحدهای مجری لازم است با رعایت ضوابط نسبت به ثبت نام و ترخیص از خدمت پذیرفته شدگان مشمول اقدام نمایند.

alone one
09-02-2014, 22:54
کسی هست اینجا مهندسی مدیریت پروژه یا اجرایی بخونه؟
چجور رشته هاین؟کدوم بنظرتون خوبه؟
تهران شمال کسی اینجا هست؟

Hossein_128
10-02-2014, 01:24
سلام

دوستان کسی که انصراف داده اگر بنا به دلایلی پشیمون بشه میتونه انصرافش رو پس بگیره؟؟

معافیت تحصیلی ـش چی میشه؟؟

ممنون. خیلی فوریه

M £ H D I
10-02-2014, 13:20
سلام

دوستان کسی که انصراف داده اگر بنا به دلایلی پشیمون بشه میتونه انصرافش رو پس بگیره؟؟

معافیت تحصیلی ـش چی میشه؟؟

ممنون. خیلی فوریه

سلام
بله می توانید البته تا زمانی که انصراف تایید و به سازمان مرکزی ارسال نشده باشد.
اگر تایید شده باشد باید مجددا شرکت کنید.

M £ H D I
10-02-2014, 13:21
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : براساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور تاریخ شروع حذف و اضافه نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور تغییر کرد.
بر اساس این گزارش حذف و اضافه نیمسال دوم ۹۳-۹۲ از ۲۶ بهمن به ۲۷ بهمن ۹۲ تغییر کرد.

بدین ترتیت حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ پیام نور از ۲۷ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند ۹۲ و از طریق سیستم گلستان پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.
دانشجویانی که به هر دلیلی نتوانستند در زمان انتخاب واحد ثبت نام و انتخاب واحد انجام دهند و یا مایل هستند تغییراتی را در انتخاب واحد خود اعمال کنند ، می توانند در زمان حذف و اضافه اقدام به انتخاب واحد و اصلاح دروس اخذ شده خود نمایند.

Hossein_128
10-02-2014, 16:42
سلام
بله می توانید البته تا زمانی که انصراف تایید و به سازمان مرکزی ارسال نشده باشد.
اگر تایید شده باشد باید مجددا شرکت کنید.
خیلی ممنون

فقط وقتی انصراف میدیم معافیت تحصیلی به صورت خودکار لغو میشه؟ یا باید نامه دانشگاه رو خودمون ببریم نظام وظیفه؟

آخه وقتی من انصراف دادم، دانشگاه یه نامه لغو معافیت بهم داد که بدم به پلیس +10 ولی من ندادمش به نظام وظیفه

حالا فقط همین نامه معافیتم رو لغو میکنه یا از طرف دانشگاه خودش خودکار لغو میشه؟؟

ittools
10-02-2014, 17:09
خیلی ممنون

فقط وقتی انصراف میدیم معافیت تحصیلی به صورت خودکار لغو میشه؟ یا باید نامه دانشگاه رو خودمون ببریم نظام وظیفه؟

آخه وقتی من انصراف دادم، دانشگاه یه نامه لغو معافیت بهم داد که بدم به پلیس +10 ولی من ندادمش به نظام وظیفه

حالا فقط همین نامه معافیتم رو لغو میکنه یا از طرف دانشگاه خودش خودکار لغو میشه؟؟

معمولا خود دانشگاه هم به نظام وظیفه اعلام میکنه فقط دقت کنید که شما یه سال برای معرفی به نظام وظیفه فرجه دارید و تو این مدت میتونید برای پذیرش در دانشگاه اقدام کنید
برای اطمینان بیشتر هم میتونید از پلیس + 10 پرس و جو کنید

M £ H D I
10-02-2014, 20:40
خیلی ممنون

بله از همان زمان که نامه زده می شود معافیت شما لغو می شود و حالا چه شما ببرید و چه نبرید معافیت شما لغو شده است و اگر دیر ببرید غیبت در سربازی محسوب می شود.

Hossein_128
10-02-2014, 21:25
ممنون دوستان

آخه میگن فقط یک ماه فرصت داری که انصرافت رو پس بگیری

حالا میخوام ببینم بعد از این یک ماه معافیتم لغو میشه یا همون لحظه لغوش میکنن؟؟

کارشناس رشته فقط یک نامه بهم داد که ببرم پلیس +10 . گفت با این نامه معافیتت لغو میشه. ولی نامه رو پیش خودم نگه داشتم که چهارشنبه ببرمش دانشگاه که انصرافم رو پس بگیرم

(میخواستم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم که پشیمون شدم)

امروز هم از کارشناس رشته پرسیدم. گفت باید نامه رو برگردونی تا بتونی انصرافت رو پس بگیری. دیروز انصراف دادم...

M £ H D I
10-02-2014, 21:51
ممنون دوستان

آخه میگن فقط یک ماه فرصت داری که انصرافت رو پس بگیری

حالا میخوام ببینم بعد از این یک ماه معافیتم لغو میشه یا همون لحظه لغوش میکنن؟؟

کارشناس رشته فقط یک نامه بهم داد که ببرم پلیس +10 . گفت با این نامه معافیتت لغو میشه. ولی نامه رو پیش خودم نگه داشتم که چهارشنبه ببرمش دانشگاه که انصرافم رو پس بگیرم

(میخواستم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم که پشیمون شدم)

امروز هم از کارشناس رشته پرسیدم. گفت باید نامه رو برگردونی تا بتونی انصرافت رو پس بگیری. دیروز انصراف دادم...

به طور اتوماتیک لغو میشه ... شما نامه رو که داری . برگردون دانشگاه تا دوباره احیا شی :n02:

0015351971
12-02-2014, 00:02
بچه ها معافيت تحصيلي ما چقدره ؟
جايي هست ك بتونم ببينم چقد وقت دارم ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ittools
12-02-2014, 10:31
بچه ها معافيت تحصيلي ما چقدره ؟
جايي هست ك بتونم ببينم چقد وقت دارم ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

میتونید از نظام وظیفه یا پلیس + 10 خبر بگیرید

hamid_diablo
12-02-2014, 12:11
سلام دوستان

من رفته بودم دنبال کارای فارغ التحصیلی.بهم گفتن باید تائیدیه دیپلم رو برن.رفتم مدرسم گفت ما تائیدیه نمیدیم و باید از پست بگیری !!!

میخئواستم بدونم چی رو باید از پست بگیرم؟ کلا باید برای گرفتن تائیدیه دیپلم چیکار کنم؟؟

M £ H D I
12-02-2014, 12:26
سلام دوستان

من رفته بودم دنبال کارای فارغ التحصیلی.بهم گفتن باید تائیدیه دیپلم رو برن.رفتم مدرسم گفت ما تائیدیه نمیدیم و باید از پست بگیری !!!

میخئواستم بدونم چی رو باید از پست بگیرم؟ کلا باید برای گرفتن تائیدیه دیپلم چیکار کنم؟؟

سلام
من که برای تاییدیه رفتم آموزش و پرورش شهرمون اونجا بهم دادن ...
شما برو آموزش و پرورش اگه ندادن برو اداره پست بهشون بگو برای فارغ التحصیلی میخوام خودشون میدونن چیو باید بدن.

M £ H D I
12-02-2014, 13:55
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با توجه به تغییر در ثبت اطلاعات منابع درسیستم جامع آموزشی گلستان و تفکیک شرح پیوست از توضیحات مربوط به منابع، جدول توضیحات منابع مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی - کارشناسی ارشد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور به شرح زیر اعلام می گردد.

مقضی است دانشجویان عزیز توضیحات و دستوالعمل برخی دروس که در زیر آمده است را رعایت و توجه داشته باشند.

توضیحات و دستورالعمل برخی از دروس نیمسال دوم ۹۳-۹۲ مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیام نور
توضیحات و دستورالعمل برخی از دروس نیمسال دوم ۹۳-۹۲ مقاطع کارشناسی ارشد پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein_128
12-02-2014, 14:48
به طور اتوماتیک لغو میشه ... شما نامه رو که داری . برگردون دانشگاه تا دوباره احیا شی :n02:
خیلی ممنون. امروز تونستم نامه رو پس بدم و انصرافم رو پس بگیرم. فقط گفتن که از طرف دانشگاه معافیت لغو نمیشه، باید حتماً اون نامه رو میدادی به پلیس +10

راستی یه چیز دیگه. قبلاً گفته بودم که تابستون توی آزمون تغییر رشته (بند ج) شرکت کردم ولی خوب رَد شدم، بعد اون سه درسی که رَد شدم معدل کُلم رو آورده بود پایین.

هنوزم معدلم برنگشته. چند دفعه ازشون خواستم که دروس رَدی رو کد 3 بزنن ولی گفتن موقع فارغ التحصیلی اون سه درس رو کد 3 میزنن.

حالا میخوام ببینم راست گفتن یا میخواستن از دستم خلاص بشن؟؟

M £ H D I
12-02-2014, 15:24
خیلی ممنون. امروز تونستم نامه رو پس بدم و انصرافم رو پس بگیرم. فقط گفتن که از طرف دانشگاه معافیت لغو نمیشه، باید حتماً اون نامه رو میدادی به پلیس +10

راستی یه چیز دیگه. قبلاً گفته بودم که تابستون توی آزمون تغییر رشته (بند ج) شرکت کردم ولی خوب رَد شدم، بعد اون سه درسی که رَد شدم معدل کُلم رو آورده بود پایین.

هنوزم معدلم برنگشته. چند دفعه ازشون خواستم که دروس رَدی رو کد 3 بزنن ولی گفتن موقع فارغ التحصیلی اون سه درس رو کد 3 میزنن.

حالا میخوام ببینم راست گفتن یا میخواستن از دستم خلاص بشن؟؟

موقع فارغ التحصیلی حتما برات کد 3 میزنن .. چون اون درس ها ارتباطی به رشت ت نداره ...

error403
12-02-2014, 17:54
سلام دوستان
اینجا کسی هست هنوز نمره های ترم قبلش اعلام نشده باشه؟
یکی از در سهایی که ترم قبل داشتم هنوز اعلام نشده! کجا باید مراجعه کنم؟

ittools
12-02-2014, 18:02
سلام دوستان
اینجا کسی هست هنوز نمره های ترم قبلش اعلام نشده باشه؟
یکی از در سهایی که ترم قبل داشتم هنوز اعلام نشده! کجا باید مراجعه کنم؟

اگر به کل اعلام نشده که باید برید پیش کارشناس رشته ولی اگر اعلام شده تایید نشده باید برید پیش مسئول رایانه
ترم پیش همین مشکل رو یکی از دانشجو ها داشت آخر سر معلوم شد ورقه اش رو گم کردن ! ایشالله که مشکل شما به این صورت نباشه و سریع حل بشه

error403
12-02-2014, 18:17
خیلی ممنون
امتحان تشریحی بود. اعلام شده ولی تایید نشده! در قسمت کارنامه کلی هنوز وارد نکردند.

M £ H D I
15-02-2014, 17:53
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : محمدعلی کریمی با بیان اینکه بر اساس تصمیمات دانشگاه پیام نور، پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در مقطع فراگیر این دانشگاه طبق روال گذشته دو بار در سال صورت می گیرد، ادامه داد: آزمونهای فراگیر کارشناسی ارشد از سال آینده (سال ۹۳) یک بار در اردیبهشت ماه و یک بار در دی ماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: ثبت نام برای پذیرش در آزمون فراگیر اردیبهشت ۹۳ از اسفندماه امسال توسط سازمان سنجش، آغاز و کنکور فراگیر نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
وی گفت: دانشجویان پس از پذیرش در این آزمون از اول مهرماه به کلاسهای درس خواهند رفت.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره نوبت دوم آزمون فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه، خاطرنشان کرد: نوبت دوم آزمون فراگیر کارشناسی ارشد طبق روال گذشته در آذرماه برگزار می شود.

توجه داشته باشید که کاردانی به کارشناسی و کارشناسی فراگیر پیام نور از سال پیش پذیرش در پیام نور حذف شده است و دیگری دانشجویی به عنوان فراگیر کارشناسی ناپیوسته و پیوسته پذیرش نمی شود.

smahdis
15-02-2014, 21:04
دوستان آیا میشه الکترونیک 1 رو همزمان با مدار الکتریکی 1 برداشت؟ (رشته برق-الکترونیک)

ملا نصرالدین
15-02-2014, 22:03
دوستان میشه بدون کنکور توی همون دانشگاه پیام نوری که کارشناسی گرفتی برای ارشد هم ثبت نام بشی؟
اصلا دانشگاه ها برای ارشد بدون کنکور دانشجو میگیرند؟

M £ H D I
16-02-2014, 11:38
دوستان آیا میشه الکترونیک 1 رو همزمان با مدار الکتریکی 1 برداشت؟ (رشته برق-الکترونیک)

باید ببینی درس ها نسبت به هم چه وضعی دارند ( پیش نیاز و ... )

دوستان میشه بدون کنکور توی همون دانشگاه پیام نوری که کارشناسی گرفتی برای ارشد هم ثبت نام بشی؟
اصلا دانشگاه ها برای ارشد بدون کنکور دانشجو میگیرند؟

بدون آزمون ارشد مخصوص دانشجویان استعدادهای درخشان می باشد.

M £ H D I
16-02-2014, 11:40
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۹۲ الی ۵ اسفند ماه ۱۳۹۲ امکان پذیر می باشد.

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد
دانشجویانی که ثبت نام و انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به ثبت نام و انتخاب واحد خواهند بود

دانشجویان بدهکار و کسانی که شهریه خود را واریز نکرده اید نیر قادر به حذف و اضافه می باشند.
همچنین حذف و اضافه به صورت زمان بندی شده می باشد و برای هر دانشجو زمان مشخصی برای حذف و اضافه در نظر گرفته شده است.

دقت داشته باشید – مابه التفاوت شهریه پرداختی شما در حذف و اضافه (در صورت واریز شهریه) :
۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فیش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید.
۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود.

نکــــــــــــات مهــــــــــــم :
* دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قبل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند.
* بر اساس آیین نامه جدید دانشگاه ، دانشجویان ترم آخر بشرط فراغت از تحصیل اگر معدل ترم قبلشان (نیمسال اول ۹۳-۹۲) حداقل ۱۲ باشد می تواند تا حداکثر ۲۴ واحد درسی اخد نماید.
* حداقل واحد قابل اخذ در هر ترم طبق آیین نامه جدید نباید کمتر از ۱۲ واحد درسی باشد (به جز در ترم آخر) به جز در مواردی موجه و خارج از اراده دانشجو که با موافقت کارشناس رشته می توانید کمتر از ۱۲ واحد اخذ نمایید.
* در صورتی که نمرات دانشجویی در نیمسال قبل قطعی نشده باشد ، دانشجو باید ضمن پیگیری جهت قطعی شدن نمره خود ، با محاسبه دستی معدل ، نسبت به انتخاب واحد با معیارهای مذکور اقدام نماید .
* چنانچه دانشجو به هر دلیلی (سهوا و یا باز بودت سایت به علت بروز شدن و … ) ، بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نماید و یا پیش نیازها را رعایت نکند ، در این صورت واحدهای مازاد و عدم رعایت پیش نیاز پذیرفته نمی شود ، ضمن اینکه دانشجو شهریه را از دست می دهد .
تبصره : چنانچه دانشجویی درس پیشنیاز را یک بار مردود شده باشد ، می تواند آن درس را با درس بعدی (پس نیاز) به طور همزمان انتخاب نماید . در این صورت چنانچه دانشجو درس پس نیاز را گذرانده ولی درس پیش نیاز را مردود شود ، درس پس نیاز پذیرفته می شود اما باید بلافاصله در نیمسال بعدی ، درس پیش نیاز را تا دریافت نمره قبولی انتخاب نماید .
* چنانچه برای دانشجویان نیمسال آخردرس یا دروسی ارائه نشده باشد ، این افراد بایستی در زمان انتخاب واحد نسبت به انتخاب واحدهای ارائه شده اقدام نموده و سپس با مراجعه به کارشناس رشته تقاضای خود را برای ارائه دروس باقیمانده بدهند تا در زمان حذف و اضافه نسبت به ارائه آنها اقدام گردد .
* دانشجویانی که فقط ۲ درس نظری باقیمانده جهت اتمام تحصیلات کارشناسی دارند ، نیازی به انتخاب واحد ندارند . این افراد با مراجعه به کارشناس رشته خود ، نسبت به دریافت فرم تکدرس اقدام نمایند.
* تاریخ تغییر و تعیین محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد و مهمان اضطراری برای دانشجویان کارشناسی در این نیمسال از ۲۰ اردیبهشت ماه لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تعیین شده است.
* لازم به ذکر است آخرین مهلت برای ثبت نمرات میان ترم برای دانشجویان کارشناسی ۲۷ خردادماه ۱۳۹۳ و برای دانشجویان ارشد پیام نور ۱۰ تیرماه ۱۳۹۳ می باشد.
* کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم ۹۳-۹۲ پیام نور از ۶ خرداد ماه ۱۳۹۳ بر روی سیستم گلستان فعال و قابل دریافت خواهد شد. امتحانات ترم اول پیام نور از ۱۰ خرداد ماه آغاز و تا ۵ تیرماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت.

نکات مهم در خصوص انتخاب واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد
۱- حداکثر واحد انتخابی این دانشجویان ۱۴ و حداقل ۵ واحد می باشد .
۲- تکدرس فقط به دانشجویان شیوه آموزش محور که تنها یک درس نظری باقیمانده دارند تعلق می گیرد .
۳- دانشجویان می توانند فقط یک درس (بجز درس روش تحقیق) را با پایان نامه اخذ نمایند .
۴- دانشجو بایستی تا زمان دفاع ، درس پایان نامه را در زمان انتخاب واحد هر نیمسال ، در سیستم گلستان انتخاب نماید ، در غیر اینصورت عدم مراجعه تلقی خواهد شد .
۵- انتخاب واحد و رعایت پیش نیاز بر اساس برنامه ارائه دروس و ورودی هر رشته الزامی می باشد .
ضمنا لازم است دانشجویان انتخاب واحد خود را مطابق تذکرات فوق اصلاح نمایند.

توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطاهای زیر مواجه شوید:
حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است
دلیل این خطا این است که باید حداقل ۱۲ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است
این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

پیغام وضعیت مهمان شما نا مشخص است
برای رفع این مشکل شما دو راه دارید یا به مبدا مراجعه کنید تا مهمان شما را لغو کنند یا اینکه به مقصد مراجعه کنید و به بخواهید وضعیت مهمان شما را در سیستم گلستان مشخص کنند تایید و یا رد کنند تا شما بتوانید انتخاب واحد کنید.

انتخاب ۲ درس که امتحان آنها در یک روز و یک ساعت برگزار می شود
این امکان در حال حاضر فقط برای دانشجویان ترم آخر وجود دارد که این دسته از دانشجویان باید حتما ترم آخر بدون آنها در سیستم ثبت شده باشد تا این امکان را داشته باشند.
سایر دانشجویان اگر کارشناس رشته آنها اجازه دهد می توانند از این امکان استفاده کنند.

اخطار های سیستم گلستان کنترل شماره ۳۴ و کد ۴
برای برطرف کردن اخطار کنترل شماره ۳۴ در سیستم گلستان پیام نور به کارشناس رشته خود مراجعه کنید
کد ۴ : شما فقط یک درس معارف در هر ترم می توانید انتخاب کنید.

نداشتن منو ثبت نام در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور
این حالت در زمان انتخاب واحد پیام نور برای دانشجویانی که بدهی شهریه دارند بوجود می آید پس برای رفع آن فرم واریز شهریه خود را از قسمت گزارش های گزارش ۱۶۳ دریافت کنید و نسبت به پرداخت بدهید خود اقدام کنید

M £ H D I
16-02-2014, 15:12
ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون و تکمیل ظرفیت پذیرش بهمن ماه 92 از تاریخ 29 بهمن ماه 92 لغایت 3 اسفند ماه 92 به صورت غیرحضوری از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور انجام می شود

smahdis
16-02-2014, 17:41
دوستان داداشم بدون آزمون قبول شده ولی از رشته قبولی خوشش نمیاد. از اونجایی که برای کنکور 93 هم ثبت نام کرده و میخواد اونجا شرکت کنه, آیا لازمه الان این قبولی فعلیش رو کنسل کنه؟ به فرض اگه دوباره تو کنکور 93 پیام نور قبول بشه و این رو کنسل نکرده باشه چی میشه؟ کی باید این قبول فعلی (یعنی قبولی بدون آزمون) رو کنسل کنه؟

M £ H D I
16-02-2014, 17:46
مصوبه افزایش شهریه دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه پیام نور لغو شدبه گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : محمد علی کریمی با تاکید بر اینکه برای ترم دوم تحصیلی جاری، شهریه این دانشگاه افزایش یافته بود، گفت: هیأت امنای دانشگاه پیام نور مصوبه ای در خصوص افزایش چشمگیر شهریه دانشجویان ارشد فراگیر و دکتری پیام نور به تصویب رسانده بود که ۹۰ درصد افزایش برای کارشناسی ارشد و ۱۰۰ درصد افزایش برای دکتری در نظر گرفته شده بود.
وی ادامه داد: پیرو مذاکراتی که با هیأت رئیسه و رئیس دانشگاه پیام نور صورت گرفت، مقرر شد این افزایش غیرقابل توجیه اعمال نشود و شهریه ها همانند گذشته دریافت شود و مصوبه پیشین به صورت معلق باقی ماند تا بار دیگر در هیأت امنای دانشگاه پیام نور تقلیل شود.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه مصوبه افزایش شهریه برای ورودیهای جدید فراگیر توسط هیأت امنا اعلام شده بود، افزود: این مشکلات برای دکتری تکمیل ظرفیت هم ایجاد شد و مبنای این افزایش شهریه هم اصلاً مشخص نبود.

+++

جزئیات وام شهریه دانشجویی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر منصور حبیب پور گودرزی ، معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان گفت: اعتبارت وام دانشگاه پیام نور که توسط صندوق رفاه دانشجویان در نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ابلاغ شده است ۹۰میلیارد ریال معادل ۹ میلیارد تومان است.
وی به میزان وام شهریه پرداختی به دانشجویان پیام نور در مقاطع مختلف اشاره کرد و گفت: دانشجویان کارشناسی تا ۲۵۰ هزارتومان، دانشجویان کارشناسی ارشد تا یک میلیون تومان و دانشجویان دکتری تا دو میلیون و ۵۰۰ هزارتومان می توانند از تسهیلات وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان استفاده کنند.

sasan.69
16-02-2014, 18:14
مصوبه افزایش شهریه دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه پیام نور لغو شدبه گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : محمد علی کریمی با تاکید بر اینکه برای ترم دوم تحصیلی جاری، شهریه این دانشگاه افزایش یافته بود، گفت: هیأت امنای دانشگاه پیام نور مصوبه ای در خصوص افزایش چشمگیر شهریه دانشجویان ارشد فراگیر و دکتری پیام نور به تصویب رسانده بود که ۹۰ درصد افزایش برای کارشناسی ارشد و ۱۰۰ درصد افزایش برای دکتری در نظر گرفته شده بود.
وی ادامه داد: پیرو مذاکراتی که با هیأت رئیسه و رئیس دانشگاه پیام نور صورت گرفت، مقرر شد این افزایش غیرقابل توجیه اعمال نشود و شهریه ها همانند گذشته دریافت شود و مصوبه پیشین به صورت معلق باقی ماند تا بار دیگر در هیأت امنای دانشگاه پیام نور تقلیل شود.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه مصوبه افزایش شهریه برای ورودیهای جدید فراگیر توسط هیأت امنا اعلام شده بود، افزود: این مشکلات برای دکتری تکمیل ظرفیت هم ایجاد شد و مبنای این افزایش شهریه هم اصلاً مشخص نبود.

+++

جزئیات وام شهریه دانشجویی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر منصور حبیب پور گودرزی ، معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان گفت: اعتبارت وام دانشگاه پیام نور که توسط صندوق رفاه دانشجویان در نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ابلاغ شده است ۹۰میلیارد ریال معادل ۹ میلیارد تومان است.
وی به میزان وام شهریه پرداختی به دانشجویان پیام نور در مقاطع مختلف اشاره کرد و گفت: دانشجویان کارشناسی تا ۲۵۰ هزارتومان، دانشجویان کارشناسی ارشد تا یک میلیون تومان و دانشجویان دکتری تا دو میلیون و ۵۰۰ هزارتومان می توانند از تسهیلات وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان استفاده کنند.

شرایط دریافت وام به چه صورته؟

M £ H D I
16-02-2014, 19:15
دوستان داداشم بدون آزمون قبول شده ولی از رشته قبولی خوشش نمیاد. از اونجایی که برای کنکور 93 هم ثبت نام کرده و میخواد اونجا شرکت کنه, آیا لازمه الان این قبولی فعلیش رو کنسل کنه؟ به فرض اگه دوباره تو کنکور 93 پیام نور قبول بشه و این رو کنسل نکرده باشه چی میشه؟ کی باید این قبول فعلی (یعنی قبولی بدون آزمون) رو کنسل کنه؟

اگه ثبت نام نکرده باشه احتیاجی به انصراف نیست و مشکلی پیش نمیاد

M £ H D I
16-02-2014, 19:35
شرایط دریافت وام به چه صورته؟

۱ ) اولویت نیاز مالی
۲ ) اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
۳ ) صلاحیت اخلاقی و رعایت شئون دانشجویی
۴ ) عدم استفاده از وام یا بورس تحصیلی
۵ ) عدم اشتغال به کار در زمان دریافت وام دانشجویی( به استثنای کار دانشجویی)
۶ ) سپردن سند تعهد با ضامن معتبر پس از اطمینان از اختصاص وام( ارائه یک بار سند تعهد محضری برای تمام دوران تحصیلو دریافت وام های مختلف کفایت می کند.)
۷) ثبت نام در نیمسالی که درخواست کرده اید وانتخاب حداقل واحدهای مورد لزوم طبق مقررات صندوق رفاه دانشجویان (حداقل ۱۲ واحد برای کارشناسی و ۸ واحد برای کارشناسی ارشد )
۸ ) به دانشجویانی که از مرخصی تحصیلی استفاده می نمایند در نیمسال مربوطه وام شهریه داده نخواهد شد.
۹ ) دانشجو در ترم گذشته مشروط نباشد .
۱۰) دانشجوی ارشد تا ترم چهار و کارشناسی تا ترم ۸ مشمول وام می گردد .

تذکر ۱: دانشجو موظف است فرمهایدرخواست وام را با اطلاعات صحیح تکمیل نماید . چنانچه خلاف آن ثابت شود دانشجو می بایست کلیه وام های دریافتی را بلافاصله و به طور یکجا پرداخت نماید.

تذکر۲ : ضامن باید کارمند رسمی باشد.( بستگان درجه اول درصورت داشتن شرایط اعلام شده می توانند ضامن شما شوند )

تذکر۳ : برای دریافت وام شهریه نیازی به افتتاححساب بانکی نمی باشد.

تذکر۴ : درصورت گذشتن بیش از چهار سال ( ۸ نیمسال ) برای مقطع کارشناسی و دوسال (چهار نیمسال ) برای مقطع کارشناسی ارشد از ورود به دانشگاه ، هیچگونه وامی به این دانشجویان تعلق نمی گیرد.

تذکر۵ : متقاضیان وام عمره دانشجویی و عتبات باارائه مدارک معتبر و برای یک بار می توانند از وام مربوطه بهره مند گردند.

تذکر۶: مهلت بازپرداخت وام صندوق رفاه برای دانشجویان انصرافی، اخراجی و یا ترک تحصیل بلافاصله پس از روشن شدن وضعیت دانشجو توسط مدیریت آموزش دانشگاه به صورت یکجا و با احتساب ۴% کارمزد وام از زمان دریافت طی یک فیش کلی که فقط تا پایان وقت اداری همان روز قابل پرداختمی باشد میسر می گردد.

تذکر۷ : بازپرداخت وام برای دانشجویان فارغ التحصیل پس از روشن شدن وضعیت و اعلام تاریخ فراغت از تحصیل توسط مدیریت آموزش دانشگاه به دو صورت امکان پذیر می باشد:
۱- اقساط ۲- نقدی
الف) اقساط: ۹ ماه پس از فارغ التحصیلی به صورت اقساط ۶۰ ماهه قابل پرداخت میباشد .
ب) بازپرداخت نقدی: به صورت فیش یکجا، به مبلغ کل بدهی با مهلت پرداخت ۴۸ ساعت امکان پذیر می باشد.
تذکر مهم: در صورت عدم رعایت موارد فوق وعدمپرداخت به موقع، صدور تسویه حساب و یا دفترچه اقساط از طریق دانشگاه امکان پذیر نمی باشد؛ و کلیه عواقب به عهده دانشجو می باشد.

باز پرداخت کلیه وام ها بعد از فارغ التحصیلی دانشجو و به صورت اقساط می باشد

+++

نحوه تکمیل فرم درخواست وام دانشجویی:
با عنایت به شرایط عمومی دریافت وام دانشجویی ، به اطلاع دانشجویان متقاضی وام شهریه می رساند جهت تکمیل فرم درخواست وام بترتیب ذیل اقدام نمایند:

۱- دانشجویانی که درسنوات قبل درخواست وام داشته و سند تعهد محضری را تکمیل و تحویل مراکز آموزشی خود داده اند ، برگ درخواست وام شهریه ( فرم شماه دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) را تکمیل نموده و تحویل اداره خدمات دانشجویی نمایند.

۲- دانشجویانی که تاکنون درخواست وام شهریه نکرده اند و همچنین دانشجویان جدید الورود ، در این نیمسال تحصیلی می توانند درخواست خود ( فرم شماره یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) را تحویل نموده و پس از اطمینان ازاختصاص وامشهریه نسبت به تکمیل سند تعهد محضری و فرمهای مشخصات و ارائه تصویر شناسنامه وکارت ملی نسبت به درخواست وام دانشجویی اقدام نمایند.

تذکرات مهم:
۱- با توجه به محدودیت اعتبار، اداره خدمات دانشجویی استانها امکان پاسخگویی به همه درخواستهای وام شهریه دانشجویی را ندارد.
۲- دانشجوی ارشد تا ترم چهار و کارشناسی تا ترم ۸ مشمول وام می گردد .
۳- تکمیل فرم درخواست وام و تحویل آن به ادارات خدمات دانشجویی به منزله اختصاص قطعی وام ازصندوق رفاه دانشجویان نمی باشد و دانشجویان می بایست یکماه پس از ارائه درخواست خود از اختصاص وام شهریه اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم اختصاص وام نسبت به واریز شهریه خود طبقمقررات اقدام نمایند.
۴- برای اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی مرکزتان مراجعه فرمایید.

M £ H D I
17-02-2014, 14:44
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : براساس نامه ارسالی شماره ۵۹۴۳۱/۳/د مورخ ۸ بهمن ۹۱ مبنی بر احتساب درس «آشنایی با دفاع مقدس» به عنوان یکی از دروس اختیاری از نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ،به اطلاع می رساند :

اخذ و گذراندن درس «آشنایی با دفاع مقدس» به جای دو عنوان درس تک واحدی اختیاری امکانپذیر نمی باشد

لذا خواهشمند است دانشجویان محترم در انتخاب واحد به این نکته دقت نمایند .
فقط امکان جایگزینی این درس با یک درس دیگر ۲ واحدی اختیاری امکان پذیر می باشد.
این درس از دروس اختیاری می باشد و هیچ گونه الزامی در گذراندن آن نمی باشد.

PNUNA.COM
19-02-2014, 12:21
اصلاحیه خبر /

اصلاحیه خبر / امکان انتخاب درس «آشنایی با دفاع مقدس» به عنوان دو درس اختیاری تک واحدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : جایگزینی درس «آشنایی با دفاع مقدس» به عنوان دو درس یک واحدی اختیاری بلامانع می باشد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : براساس نامه ارسالی شماره ۵۹۴۳۱/۳/د مورخ ۸ بهمن ۹۱ مبنی بر احتساب درس «آشنایی با دفاع مقدس» به عنوان یکی از دروس اختیاری از نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به اطلاع می رساند :

اخذ و گذراندن درس «آشنایی با دفاع مقدس» به جای دو عنوان درس تک واحدی اختیاری بلامانع می باشد

لذا خواهشمند است دانشجویان محترم در انتخاب واحد به این نکته دقت نمایند .

این درس از دروس اختیاری می باشد و هیچ گونه الزامی در گذراندن آن نمی باشد.در همین زمینه بخوانید:

اختیاری شدن درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور

نحوه محاسبه تعداد واحد و نمره درس آشنایی با دفاع مقدس تا نیمسال اول ۹۲-۹۱ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

danial13
19-02-2014, 19:35
سلام دوستان
من این ترم رو مرخصی گرفتم.الان رفتم برای گواهی اشتغال به تحصیل درخواست بدم دیدم توی گلستان فقط منوی مرخصی تحصیلی برام هستش.البته شهریه ی ثابت این ترم رو هم هنوز ندادم.چیکار کنم ؟باید شهریه رو واریز کنم تا بتونم درخواست بدم؟یا برم دانشگاه؟

majidli
19-02-2014, 22:01
سلام داش مهدی
یکی از رفقای ما ترم قبل انتخاب واحد نکردو نرفت دانشگاه/این ترمم واسش مشکل پیش اومدن نتونست انتخاب واحد کنه
یه راهنمایی میکنی الان باید چیکار کنه؟
ممنون

M £ H D I
20-02-2014, 01:13
سلام دوستان
من این ترم رو مرخصی گرفتم.الان رفتم برای گواهی اشتغال به تحصیل درخواست بدم دیدم توی گلستان فقط منوی مرخصی تحصیلی برام هستش.البته شهریه ی ثابت این ترم رو هم هنوز ندادم.چیکار کنم ؟باید شهریه رو واریز کنم تا بتونم درخواست بدم؟یا برم دانشگاه؟

درود
چون مرخصی گرفته اید به شما گواهی اشتغال به تحصیل داده نمی شود !!! فقط زمانی گواهی اشتغال به تحصیل به شما میدهند که انتخاب واحد کرده باشید

سلام داش مهدی
یکی از رفقای ما ترم قبل انتخاب واحد نکردو نرفت دانشگاه/این ترمم واسش مشکل پیش اومدن نتونست انتخاب واحد کنه
یه راهنمایی میکنی الان باید چیکار کنه؟
ممنون

درود
بدهی های ترم پیش رو واریز کنه ( شهریه ثابت ) و بعد انتخاب واحد کنه ...
تا 5 اسفند فرصت حذف و اضافه هست .

Hossein_128
20-02-2014, 11:27
سلام دوستان

ببخشید هر ترم الزاماً باید 2 واحد عمومی (معارف) هم برداریم؟؟

میشه مثلاً یک ترم اصلاً معارف برنداریم بعد یک ترم دیگه 4 یا 6 واحد معارف برداریم؟؟

ممنون

M £ H D I
20-02-2014, 18:23
سلام دوستان

ببخشید هر ترم الزاماً باید 2 واحد عمومی (معارف) هم برداریم؟؟

میشه مثلاً یک ترم اصلاً معارف برنداریم بعد یک ترم دیگه 4 یا 6 واحد معارف برداریم؟؟

ممنون

درود
الزامی به برداشتن هر ترم از دروس گروه معارف نیست ولی
فقط هر ترم مجاز به برداشتن یک درس از دروس گروه معارف هستید ، جز ترم آخر.

sasan.69
22-02-2014, 12:37
شما اطلاع ندارید که پروژه 4واحدی که ترم گذشته برداشته شده و به اتمام نرسیده رو این ترم باید برداشت و شهریشو داد؟ (اموزش دانشگاه اصلا خبری ندارن و مجبور شدم اینجا مطرح کنم)

ittools
22-02-2014, 14:09
باید شهریه رو پرداخت کنید

sasan.69
22-02-2014, 14:25
باید شهریه رو پرداخت کنید

بخشنامشو خوندید؟:n27:

ittools
22-02-2014, 15:19
بخشنامشو خوندید؟:n27:

فکر کنم یه بار مهدی بخشنامه اش رو گذاشته بود باز بزار خودش آنلاین شه حافظه اش قوی ــه حتما توضیح دقیق میده
حافظه من نم کشیده :n02:

sasan.69
22-02-2014, 15:31
فکر کنم یه بار مهدی بخشنامه اش رو گذاشته بود باز بزار خودش آنلاین شه حافظه اش قوی ــه حتما توضیح دقیق میده
حافظه من نم کشیده :n02:

البته حرف شما سنده:n12: دانشگاه مسخره ما خودشون خبر ندارن

ittools
22-02-2014, 18:21
البته حرف شما سنده:n12: دانشگاه مسخره ما خودشون خبر ندارن

تو اینترنت یه جستجویی کردم از قرار معلوم شما باید شهریه رو دوباره برای این ترم پرداخت کنید البته از قبل حتما با یه شخص آگاهی مشورت کنید چون پول کمی نیست :n02: فکر کنم هر واحدش 110 تومنه ! درسته ؟

متاسفانه گاها سطح آگاهی دانشجویان از کارشناس های پیام نور بیشتر ــه :n15:خیلی وقتا دیدم به غلط دانشجوها رو راهنمایی میکنن ! چه میشه کرد

sasan.69
22-02-2014, 20:27
تو اینترنت یه جستجویی کردم از قرار معلوم شما باید شهریه رو دوباره برای این ترم پرداخت کنید البته از قبل حتما با یه شخص آگاهی مشورت کنید چون پول کمی نیست :n02: فکر کنم هر واحدش 110 تومنه ! درسته ؟

متاسفانه گاها سطح آگاهی دانشجویان از کارشناس های پیام نور بیشتر ــه :n15:خیلی وقتا دیدم به غلط دانشجوها رو راهنمایی میکنن ! چه میشه کرد

130 تومنه:n27: کوفتشون بشه

M £ H D I
23-02-2014, 00:46
شما اطلاع ندارید که پروژه 4واحدی که ترم گذشته برداشته شده و به اتمام نرسیده رو این ترم باید برداشت و شهریشو داد؟ (اموزش دانشگاه اصلا خبری ندارن و مجبور شدم اینجا مطرح کنم)

سلام
در مقطع کارشناسی باید تا 20 روز پس از پایان امتحانات نمره ی عملی ثبت بشه ، اگه بنا به هر دلیلی
پروژه تکمیل نشه باید ترم بعد ورداری و شهریه رو پرداخت کنی .

M £ H D I
24-02-2014, 21:31
قابل توجه كليه دانشجويان محترم

مهلت ثبت نام ,حذف و اضافه تا تاريخ 9/12/92 در سيستم گلستان فعال شد.

M £ H D I
27-02-2014, 20:06
اجباری شدن بیمه درمان دانشجویان به سال تحصیلی ۹۴-۹۳ موکول شد

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: بهمن برزگر، معاون مطالعات و توسعه خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت ایران در مورد آخرین جزئیات ثبت نام اجباری دانشجویان با داشتن دفترچه درمان اظهار کرد: در نهایت تفاهم نامه‌ای میان وزارت علوم، سازمان بیمه سلامت ایران و دانشگاه علوم پزشکی در این خصوص به امضا رسید و سازمان بیمه سلامت کشور این تفاهم نامه را به تمام واحدهای استانی خود ابلاغ کرده است.
وی افزود:‌ در این تفاهم نامه دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور نیز ذیل وزارت علوم تعریف شده و این وزارتخانه باید بخشنامه‌های مربوطه در این خصوص را به این دانشگاه‌ها ابلاغ کند.
معاون مطالعات و توسعه خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت ایران در مورد زمان اجرایی شدن ثبت نام دانشجویان با داشتن دفترچه درمان، بیان کرد: اجباری شدن ثبت نام دانشجویان با داشتن دفترچه درمانی به نیمسال اول سال ۹۴-۹۳ موکول شده و دانشجویان برای ثبت نام در آن ترم تحصیلی مکلف به داشتن دفترچه بیمه پایه خدمات درمانی هستند.
برزگر در پاسخ به اینکه آیا بر اساس صحبت‌های مطرح شده، دانشجویان بدون دفترچه درمانی مجاز به شرکت در امتحانات پایان ترم نیمسال تحصیلی دوم ۹۳-۹۲ نیستند؟ عنوان کرد: در این خصوص باید صندوق رفاه دانشجویان اعلام نظر کرده و پاسخگو باشد.

+

امکان تغییر شیوه آموزش محور به پ‍ژوهش محور در کارشناسی ارشد پیام نور فراهم شد

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر محمد علی کریمی ، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت:با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده شیوه آموزشی که متقاضی تغییر شیوه به آموزشی- پژوهشی می باشند ، می توانند نسبت به تغییر شیوه اقدام کنند.
دکتر محمد علی کریمی گفت :دانشجو باید تقاضای کتبی، مبنی بر تغییر شیوه را به اداره آموزش مرکز ارائه نماید تا مطابق مقررات بررسی شود.
وی افزود : دانشجو طبق سنوات مجاز (حداقل یک نیمسال) برای اخذ پایان نامه باید فرصت داشته باشد.
کریمی موافقت رئیس مرکز / واحد مبنی بر بلامانع بودن تغییر شیوه (با توجه به تعداد دانشجو و استاد راهنما) را لازم دانست و تاکید کرد:دانشجو فقط یکبار در طول تحصیل حق تغییر شیوه را دارد.
دکتر محمد علی کریمی یاد آور شد دانشجو پس از کسب شرایط کاربر خدمات آموزشی استان می تواند نسبت به تغییر شیوه در قالب تقویم آموزشی اقدام نماید.
همچنین دانشجویان عزیز توجه داشتن باشند که پیش از این نیز تغییر شیوه از پژوهش محور به آموزش محور نیز مجاز و انجام میشده است.

شیوه آموزش محور = کارشناسی ارشد بدون واحد پایان نامه ( به جای پایان نامه چند واحد درسی گذرانده می شود)
شیوه آموزش و پژوهش محور = کارشناسی ارشد با واحد پایان نامه

saeed_136915
08-03-2014, 03:37
سلام دوستان
من میخواستم بدونم قبولی توی کارشناسی ارشد پیام نور سخته؟؟ من امسال کنکور دادم و فکر نکنم کمتر از 1200 اینا بیارم... که با این رتبه سراسری هیچ جا قبول نمیشم؛ پیام نور رو اطلاع ندارم.
راستی رشتم هم کامپیوتر هست. :n16:

Squall Leonhart
08-03-2014, 13:19
سلام دوستان
من میخواستم بدونم قبولی توی کارشناسی ارشد پیام نور سخته؟؟ من امسال کنکور دادم و فکر نکنم کمتر از 1200 اینا بیارم... که با این رتبه سراسری هیچ جا قبول نمیشم؛ پیام نور رو اطلاع ندارم.
راستی رشتم هم کامپیوتر هست. :n16:

با توجه به دفترچه باید ظرفیت رشته خودت رو توی دانشگاه های مختلف در بیاری و با رتبه ای که آوردی مقایسه بکنی این طوری متوجه میشی که احتمال قبولیت هست یا نه

راستی قبل از اینکه وارد دانشگاه پیام نور بشی باید این سه تا چیز رو حتما داشته باشی :
1. صبر ایوب
2. عمر نوح
3. گنج قارون

saeed_136915
08-03-2014, 16:59
با توجه به دفترچه باید ظرفیت رشته خودت رو توی دانشگاه های مختلف در بیاری و با رتبه ای که آوردی مقایسه بکنی این طوری متوجه میشی که احتمال قبولیت هست یا نه

راستی قبل از اینکه وارد دانشگاه پیام نور بشی باید این سه تا چیز رو حتما داشته باشی :
1. صبر ایوب
2. عمر نوح
3. گنج سلیمان

ممنون.
واقعا زمان تحصیل توی دانشگاه پیام نور فرق میکنه؟؟ چون یکی دو جای دیگه هم اینو شنیدم... یعنی نمیشه ارشد رو مثلا توی 2 سال گرفت؟؟

M £ H D I
08-03-2014, 17:30
ممنون.
واقعا زمان تحصیل توی دانشگاه پیام نور فرق میکنه؟؟ چون یکی دو جای دیگه هم اینو شنیدم... یعنی نمیشه ارشد رو مثلا توی 2 سال گرفت؟؟

اگه خیلی خوب بخونی 3 ترم میشه تموم کرد ( 1.5 سال )
ولی به طور معمول 4 ترم ( 2 سال )

PNUNA.COM
13-03-2014, 23:35
عدم افزایش شهریه دانشگاه پیام نور در سال آینده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : رئیس دانشگاه پیام نور از عدم افزایش شهریه تحصیل در این دانشگاه در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : رئیس دانشگاه پیام نور کشور اعلام کرد : شهریه تحصیل در این دانشگاه در سال آینده افزایش نمی یابد . ابوالفضل فراهانی افزود : با اینکه میزان شهریه دریافتی این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های کشور کمتر است ولی تلاش می کنیم این میزان شهریه سال آینده هم تغییر نکند .
وی ارتقای سطح تحصیلات هیات های علمی دانشگاه های پیام نور کشور را از برنامه های اصلی این دانشگاه عنوان کرد و گفت : جذب رتبه های علمی استادیار ، دانشیار و استاد تمام در این دانشگاه مد نظر ماست . فراهانی افزود : تکمیل کت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اب های درسی برنامه دیگر دانشگاه پیام نور است بگونه ای که در نظر داریم یک هزار و ۳۰۰ عنوان کتاب درسی خود را به ۲ هزار عنوان برسانیم . رئیس دانشگاه پیام نور کشور افزود : توسعه تحصیلات تکمیلی نی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ز از مولفه های توسعه کمی و کیفی دانشگاه پیام نور در سال جدید خواهد بود .

hp722
15-03-2014, 21:09
دوستان کار تحقیقی1 برای رشته ی حقوق داستانش چیه؟چکار باید بکنیم؟چه موضوعی باید انتخاب کنیم؟باید تحقیق چند صفحه ای انجام بدیم و بعد بدیم به استاد؟در چه موضوعی؟

PNUNA.COM
30-03-2014, 10:55
نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : با توجه به تغییرات پیش آمده در خصوص برگزاری نحوه امتحانات پایان ترم ، تستی – تشریحی بودن امتحانات و حذفیات دروس دانشگاه پیام نور در لیست منابع هر رشته برای هر درس اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به تغییرات پیش آمده در خصوص برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور به استحضار تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور می رسانیم که نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم (از نظر طراحی سوالات) به صورت زیر می باشد:

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

نحوه طراحی سوالات (از نظر تستی بودن – تستی و تشریحی بودن – تشریحی بودن) فقط و فقط بر اساس منابع منتشر شده برگزار خواهدشد.

در منابع در قسمت «نوع آزمون» تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی و یا تشریحی بودن امتحان اعلام شده است.

سوالات امتحانات پیام نور ممکن است این ترم تستی و ترم دیگر تشریحی ! و یا ترکیبی از سوالات تستی و تشریحی باشد! چند ترمی می باشد که تستی و تشریحی بودن امتحانات پایان ترم پیام نور در لیست منابع هر رشته برای هر درس اعلام می شود.

در لیست منابع دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد پیام نور ستونی وجود دارد با عنوان «نوع آزمون» در این ستون روبروی هر درسی نحوه طراحی سوالات پایان ترم آن درس مشخص شده است.

ملاک تستی تشریحی سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور آخرین لیست منابع اعلام شده برای همان ترم می باشد.

آموزش تصویری نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

نحوه اطلاع از حذفیات دروس برای امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

همچنین برای اطلاع از حذفیات دروس هر رشته برای امتحانات پایان ترم باید باز هم مراجعه کنید به لیست منابع درسی رشته خود.

در منابع درسی ، روری هر درسی در ستون آخر سمت چپ ، بخشی وجود دارد با عنوان “شرح پیوست” در این قسمت اگر درسی ، حذفیات و یا توضیحاتی داشته باشد ، نوشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه می شود و ملاک حذف و یا فصول مطالعه درس برای امتحانات پایان ترم ، همین قسمت “شرح پیوست” در لیست منابع درسی می باشد.

لازم به ذکر است اگر در بخش شرح پیوست درس مربوطه چیزی نوشته نشده باشد یعنی کل کتاب باید مطالعه شود.

آموزش تصویری نحوه اطلاع از حذفیات دروس برای امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

دقت داشته باشید که منابع را حتما” به روز شده مجددا” از لینک زیر دریافت فرمایید و به نحوه طراحی سوالات دروس مورد نظر خود دقت فرمایید:

لیست منابع درسی و جدول ارائه دروس تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javad2015
30-03-2014, 11:00
کسی میدونه چرا نمیشه برنامه کلاسی رو از سایت دانشگاه شیراز گرفت؟!

alavi71
01-04-2014, 08:47
دوستان کار تحقیقی1 برای رشته ی حقوق داستانش چیه؟چکار باید بکنیم؟چه موضوعی باید انتخاب کنیم؟باید تحقیق چند صفحه ای انجام بدیم و بعد بدیم به استاد؟در چه موضوعی؟

سلام
با هماهنگی با استاد میتونید موضوع رو انتخاب و روش کار کنید .....

Squall Leonhart
03-04-2014, 09:23
واسه من کارنامه کلی غیر فعال شده
الان نزدیک بیست روزی میشه که این طوری شده
واسه بقیه هم همین طوری هست؟

M o h a m m @ d
03-04-2014, 16:23
کسی میدونه چرا نمیشه برنامه کلاسی رو از سایت دانشگاه شیراز گرفت؟!

واسه من کارنامه کلی غیر فعال شده
الان نزدیک بیست روزی میشه که این طوری شده
واسه بقیه هم همین طوری هست؟

اگه شهریه متغیر واریز نکردین منوها براتون غیر فعالا تا وقتی که شهریه پرداخت کنید.